PDA

Pogledaj Full Version : Article: Maneken hrvatskog kukavičluka- Kovač iz vica

Inkvizitor
23-08-2016, 13:52
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3779-Maaneken-hrvatskog-kukavi%C4%8Dluka-Kova%C4%8D-iz-vica

kiša
23-08-2016, 14:10
ovu situaciju može prekinuti jedino učinkovita akcija hrvatske države, podignuti optužnice radi ratnog zločina nad Hrvatima, preko EU uhidbenog naloga zatražaiti izručenje ovog trojca Vučića, Nikolića i Dačića pa neka cvile do besvjesti

Picaferaj
23-08-2016, 17:00
Ali Kovač je neki dan rekao da je Vučić fašist. Pa je Kovač onda valjda antifašist. Pa je sve OK

Grunf
23-08-2016, 21:40
Ne bih optuzivao Kovaca za ovo nego neuskladenost i neodlucnost vlasti. Kovac se jedini bori protiv verbalne agresije Srbije na Hrvatsku. I onda mu par dana kasnije Oreskovic pozove Vucica na veceru u Dubrovnik. To je neozbiljno. U Srbiji svi rade uskladeno. Vucic preko ministara i medija izvrsi napad na Hrvatsku, a kod nas samo Kovac odgovara. Pola medija, pola vlade, ljevica je na strani Srbije, a najzalosnije je kaj i desnica napada jedinog covjeka koji u vladi pokazuje zube. Al nemre on sam protiv cijelog svijeta, treba mu podrska.

juanpablom
23-08-2016, 22:38
zamisli da je umjesto Kovača ministar Jandroković. na što bi to ličilo majko mila

Picaferaj
23-08-2016, 23:05
Ne bih optuzivao Kovaca za ovo nego neuskladenost i neodlucnost vlasti. Kovac se jedini bori protiv verbalne agresije Srbije na Hrvatsku. I onda mu par dana kasnije Oreskovic pozove Vucica na veceru u Dubrovnik. To je neozbiljno. U Srbiji svi rade uskladeno. Vucic preko ministara i medija izvrsi napad na Hrvatsku, a kod nas samo Kovac odgovara. Pola medija, pola vlade, ljevica je na strani Srbije, a najzalosnije je kaj i desnica napada jedinog covjeka koji u vladi pokazuje zube. Al nemre on sam protiv cijelog svijeta, treba mu podrska.

ja bi ga baš optuživao. Nije njegov posao "pokazivanje zubi" preko medija. Ako ne može utjecat na Vladu da napravi nešto konkretno onda bi bia red da da ostavku uz puno obrazloženje razloga..na konferenciji za medije.

Picaferaj
23-08-2016, 23:07
zamisli da je umjesto Kovača ministar Jandroković. na što bi to ličilo majko mila

Men'se Jandroković ne čini ništa lošiji od Kovača. Upravo obrnuto, Jandroković se puno bolje služi jezikom od ovog mutavca.

pdv
23-08-2016, 23:17
ja bi ga baš optuživao. Nije njegov posao "pokazivanje zubi" preko medija. Ako ne može utjecat na Vladu da napravi nešto konkretno onda bi bia red da da ostavku uz puno obrazloženje razloga..na konferenciji za medije.

Slažem se. Nije posao ministra da se olajava preko medija ka peškaruša. Imaš mehanizme i koristi ih, ali kada ih ne koristiš onda moraš blebetati da se vidi kako ti nešto uzvraćaš kao. Jer zasigurno će Srbija npr. povući optužnice protiv branitelja ako ih prozoveš preko večernjeg :rolleyes:

Grunf
24-08-2016, 19:51

Ne pokazuje on zube preko medija nego primjereno odgovara na agresivnu politiku Srbije. Nitko mu ne daje podrsku i jos ga ismijavaju kaj se sam bori za hrvatske interese. E, moj narode...

Grunf
24-08-2016, 19:54
Slažem se. Nije posao ministra da se olajava preko medija ka peškaruša. Imaš mehanizme i koristi ih, ali kada ih ne koristiš onda moraš blebetati da se vidi kako ti nešto uzvraćaš kao. Jer zasigurno će Srbija npr. povući optužnice protiv branitelja ako ih prozoveš preko večernjeg :rolleyes:

On je odradio svoj posao odlicno. Blokadom, ugradivanjem dijela HR pozicije u pregovaracki proces Srbije itd...Da ga je poduprijela desnica i ljevica u Hrvatskoj te mediji onda bi i njemu bilo lakse izboriti se. Ovak kad imas HR medije, desnicu i ljevicu protiv njegove borbe za HR interese, uz neke strane sile onda on tu nemre puno.

NorthStand
24-08-2016, 20:02
grunfek, tema o košarci te čeka, šta ovdje pričaš o ovom gnoju antifašističkom hdzovskom, od njega očekivat konkretne mjere je isto kao da netko od antifašista očekuje da bude fašist, no chance.

ajmo na košarku, našli smo playmakera boli glava, baci oko. :ceda