PDA

Pogledaj Full Version : Olimpijske igre - Rio de Janeiro 2016.

Stranice : 1 2 3 4 [5] 6

Grunf
19-08-2016, 14:03
Ovo je kao nestvarno, a što je najgore, moglo je biti još bolje. Ovakav rezultat, teško će biti ponoviti. Između 10-15 mjesta, to je fantazija.

Treba pojacati ulaganja u plivanje i sve je moguce, Madari na plivanju uzmu 10 medalja po OI.

Grunf
19-08-2016, 14:09
To sam i ja htio reći, uze mi riječ iz usta. Ali ipak ostaje nekako žal da olimpijska pobjednica nema za garsonijeru ili da olimipisjki pobjednici Fantela/Marenić sami sebi sklapaju brod.

A Ivkošić je napisoa da olimpijci trebaju odbiti sve prijeme kod političara. nisma pročitao zašto, ali slutim.

Kod premijera i predsjednice moraju ici jer oni predstavljaju drzavu koja im je ipak omogucila kakve takve uvjete za ove rezultate.

Grunf
19-08-2016, 14:29
Mislim da se ne treba bojati za uspjesne olimpijce, oni ce samo od raznih sponzora (Konzum, Adris, Atlantic, Ina, Podravka...) dobiti lijepe novce. Problem je kaj su male stipendije za potencijalne prvake, ali nemremo si tu pomoci, nismo bogata drzava.

juanpablom
19-08-2016, 14:32
Sara je osigurala financije. ako ništa drugo preko ovih atletskih golden liga i slično

Inkvizitor
19-08-2016, 15:20
Mislim da se ne treba bojati za uspjesne olimpijce, oni ce samo od raznih sponzora (Konzum, Adris, Atlantic, Ina, Podravka...) dobiti lijepe novce. Problem je kaj su male stipendije za potencijalne prvake, ali nemremo si tu pomoci, nismo bogata drzava.

Kako za koga. Za nevladine udruge i jednu nacionalnu manjinu smo među najbogatijima na svijetu

juanpablom
19-08-2016, 15:29
oni su naše bogatstvo :kava

Grunf
19-08-2016, 16:04
Prvi, ne u selu nego u EU-u. :cheer

http://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14039968_1268183296547190_8015240062449549613_n.jp g?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=2bfdbc8b44034ca5bd4b73023213e568&oe=5817178B

Grunf
19-08-2016, 16:07
Sara je osigurala financije. ako ništa drugo preko ovih atletskih golden liga i slično

Mislim da zbog ozljede nije tam nastupala, ali ak i nije osigurala financije, bude sad sigurno.

Kako za koga. Za nevladine udruge i jednu nacionalnu manjinu smo među najbogatijima na svijetu

Hasanbeg je to rastjeral i preusmjeril lovu u sport, zato sad imamo berbu zlata. :)

Inkvizitor
19-08-2016, 16:42
Treba pojacati ulaganja u plivanje i sve je moguce, Madari na plivanju uzmu 10 medalja po OI.

Nije to tako lako napravit. To je tradicija a Mađari je tu imaju. Moglo bi se. I meni je čudno da nemamo baš nikoga. Draganja bio ko meteor al jedna lasta ne čini proljeće. Nešto sitno Kožulj a one Jovanovićke, Todorovići i sl. to je već treća klasa.

Sad smo imali onu Mateu Samardžić u B finalu. To je sve ništa.

A tih plivačkih disciplina ima ko pljeve..te 50, te 100 slobodno te 200 te 400, pa 1500 i tako sva četri stila osim 1500. Pa onda miks discipline, pa štafete...mali milion disciplina..tko je jak u plivanju može pokupit brdo medalja.

juanpablom
19-08-2016, 17:16
Mislim da zbog ozljede nije tam nastupala, ali ak i nije osigurala financije, bude sad sigurno.

pa da, s ovim rezultatom i onim od prije mjesec na EP-u.

Hasanbeg je to rastjeral i preusmjeril lovu u sport, zato sad imamo berbu zlata. :)
kulrutnjaci 2016 :rofl

juanpablom
19-08-2016, 17:17
Nije to tako lako napravit. To je tradicija a Mađari je tu imaju. Moglo bi se. I meni je čudno da nemamo baš nikoga. Draganja bio ko meteor al jedna lasta ne čini proljeće. Nešto sitno Kožulj a one Jovanovićke, Todorovići i sl. to je već treća klasa.

Sad smo imali onu Mateu Samardžić u B finalu. To je sve ništa.

A tih plivačkih disciplina ima ko pljeve..te 50, te 100 slobodno te 200 te 400, pa 1500 i tako sva četri stila osim 1500. Pa onda miks discipline, pa štafete...mali milion disciplina..tko je jak u plivanju može pokupit brdo medalja.
da, jedna država teoretski može osvojiti i 100 medalja na jednom natjecanju

franjevac
19-08-2016, 18:20
Prvi, ne u selu nego u EU-u. :cheer

http://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14039968_1268183296547190_8015240062449549613_n.jp g?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=2bfdbc8b44034ca5bd4b73023213e568&oe=5817178B

europska sportska velesila
jebote od 190 država naši su 15 u pm

juanpablom
19-08-2016, 18:27
europska sportska velesila
jebote od 190 država naši su 15 u pm
bit će to još bolje kad se oduzme lopovima i parazitima i dade pravim promotorima Hrvatske u svijetu

Picaferaj
19-08-2016, 20:14
Gledam na BBC-u. Komentator ne more virovat da su suci dali prvu rundu Joki

Inkvizitor
19-08-2016, 20:30
Bila je borba na + -. Čini mi se da je Francuz bio za mrvu bolji. Hrgović je više napadao ali i previše promašivao. Francuz u gardu non stop i kad se Hrgović otvori zada mi čisti direkt. To je presudilo. Hrgović malo teretan, slab rad nogu, to se vidjelo od prve borbe. Šteta. Yoka je dobar, čvrst.

franjevac
19-08-2016, 20:31
druga runda yoki pa nek sve ide u sto pički materina
žao mi hrgovića i općenito boksača na ovim olimpijskim ko nikog
riskiraju sve i onda ih pokradu
i to nas "naš" ukrajinac pokrade

bajdo
19-08-2016, 20:31
Solidan mec, Yoka tehnicki bolji borac, ima je brze i odmjerenije udarce, nije bzvz svjetski prvak..Hrgovic se dobro drza ima je par odlicnih izmjena, u zadnjoj rundi je da sve ali se previse potrosija..bronca je super uspjeh!!

bajdo
19-08-2016, 20:36
Bila je borba na +-. Čini mi se da je Francuz bio za mrvu bolji. Hrgović je više napadao ali i previše promašivao. Francuz u gardu non stop i kad se Hrgović otvori zada mi čisti direkt. To je presudilo. Hrgvoić malo tertan, slab rad nogu to se vidjelo od prve borbe. Šteta. Yoka je dobar, čvrst.

Potpis..dobro si opisa mec, Yoka je ima vise ciscih udaraca..

Inkvizitor
19-08-2016, 20:40
druga runda yoki pa nek sve ide u sto pički materina
žao mi hrgovića i općenito boksača na ovim olimpijskim ko nikog
riskiraju sve i onda ih pokradu
i to nas "naš" ukrajinac pokrade

Ma ne treba pretjerivat. Joka je bio za mrvu bolji i tako je i bodovano. Nema nikakve krađe. Treba bit pošten.

franjevac
19-08-2016, 20:52
Ma ne treba pretjerivat. Joka je bio za mrvu bolji i tako je i bodovano. Nema nikakve krađe. Treba bit pošten.

po meni druga i treća su morale ići hrgi
hrga je bio agresivniji i udarci su mu bili mnogo jači
nažalost hrga je od početka meča znao da mu nema druge nego krenit agresivno
tako da je ovaj to iskorištavao i zadavao udarce iz kontre
ali po meni samo bi prva runda trebala ići yoki
no ajde bar je medalja mada je cilj bila zlatna

Grunf
19-08-2016, 20:54
Po meni je bilo 2-1 u rundama za Hrgu, imal je stalno inicijativu, al je blesavo napadal vec na sredini ringa pa je popio dosta cistih kontri. To se vjerojatno vise bodovalo. Treba vjezbati strpljenje i gurati protivnika prema kutu i onda napadati svim snagama. Previse koristi desnu ruku i otvara gard za kontru, neki jaci teskas bi ga poslao na spavanje. Presporo radi nogama isto. Unatoc manama, lik je jak ko bik i ovog Francuza bi u mecu na 12 rundi poslao na spavanje negdje u 6. rundi.
Odlican rezultat, bravo Hrga. :bravo

franjevac
19-08-2016, 20:58
Po meni je bilo 2-1 u rundama za Hrgu, imal je stalno inicijativu, al je blesavo napadal vec na sredini ringa pa je popio dosta cistih kontri. To se vjerojatno vise bodovalo. Treba vjezbati strpljenje i gurati protivnika prema kutu i onda napadati svim snagama. Previse koristi desnu ruku i otvara gard za kontru, neki jaci teskas bi ga poslao na spavanje. Presporo radi nogama isto. Unatoc manama, lik je jak ko bik i ovog Francuza bi u mecu na 12 rundi poslao na spavanje negdje u 6. rundi.
Odlican rezultat, bravo Hrga. :bravo

grunf blesavo je napadao jer je išao na nokaut
on nije imao luksuz da pravi taktiku za meč osim te
i da hrga je daleko talentiraniji i jači
i što ti kažeš trebalo bi bar 5 rundi da se boksa teško i nepravedno je odlučivati u 3

Inkvizitor
19-08-2016, 21:05
po meni druga i treća su morale ići hrgi
hrga je bio agresivniji i udarci su mu bili mnogo jači
nažalost hrga je od početka meča znao da mu nema druge nego krenit agresivno
tako da je ovaj to iskorištavao i zadavao udarce iz kontre
ali po meni samo bi prva runda trebala ići yoki
no ajde bar je medalja mada je cilj bila zlatna

To ti se tako čini , vidiš tvoje mišljenje dijeli i publika koja je opet zviždala nakon proglašenja pobjednika. To tako izgleda.

Hrgović je vjerovatno više udaraca i zadao ali i više promašivao. Koliko sam ja vidio laički, suci gledaju i promašaje. Npr prije će dat pobjedu nekome tko je imao 15 čistih udaraca i 5 čistih promašaja nego onome tko je imao 20 udaraca i 10 promašaja. A Hrgović je previše promašivao išao širokim udarcima.

Gledao sam zadnju rundu ovog Joke protiv Talijana u četvrtfinalu. Ne znam što je bilo prve dvije runde ali treću je Talijan napadao stalno al nije mogao Joki ništa. Isto kao i protiv Hrgovića, samo blok i tu i tamo bi malo zaštemao direktom. Ali je izgledao puno mekši. Realno gledajuć tu rundu, unatoč svim Hrgovićevim manama ( slab rad nogu, malo spor, široko zamahuje) mislio sam da će ga Hrga dobit. Oćigledno se čuvao za hrgovića. I ovdje se pokazao kao čvrst momak, brz, direkti su mu čisti. Previše Hrgovićevih udaraca je završvalo u bloku i na ramenima Joke uz dosta širokih promašaja.

A i ono što je dobro pogodio Joka je podnio stojećki rekao bi Rojs. Nije ga uzdrmalo.

Joka nije tip koji će nekoga prebit, nokautirat, on igra šahovski meč, gard i kontre a usto dobar rad nogu i brzina udarca. Bio je taman za mrvu bolji kako su suci i presudili, po meni. Čišće je boksao.

Grunf
19-08-2016, 21:30
grunf blesavo je napadao jer je išao na nokaut
on nije imao luksuz da pravi taktiku za meč osim te
i da hrga je daleko talentiraniji i jači
i što ti kažeš trebalo bi bar 5 rundi da se boksa teško i nepravedno je odlučivati u 3

Ma nije ovo bitno, Hrga je bolji materijal za profesionalca. Napada, trazi fajt i ima razorne udarce. Mogel bi biti svjetski prvak i to onaj atraktivan koji rastura protivnike. Popravit ce mane, sporiji rad nogu, tehniku i taktiku i bit velik. :cheer Vec sad je jak ko bik.

Inkvizitor
19-08-2016, 21:55
I i Hrgović je rekao da je razočaran svojom borbom i taktikom. Sve je radio što nije smio.

Grunfe kakva je ovo postava USA. Jel ovo treća liga NBA igrača. Onaj Jordan ko nekad Raša Radovanović. Svake prestupne pogodi slobodno.

Grunf
19-08-2016, 22:04
I i hrgović je rekao da je razočaran svojom borbom i taktikom. Sve je radio što nije smio.

Grunfe kakva je ovo postava USA. Jel ovo terća liga NBA igrača. Onaj Jordan ko nekad Raša Radovanović. Svake prestupne pogodi slobodno.

4 od prvih 10 najboljih strijelaca NBA-a je u ekipi, 9 od prvih 20.

Fali MVP finala Lebron James, MVP regularnog prvenstva Curry, drugi najbolji strijelac Harden, drugi centar NBA lige Davis, Westbrook koji je najbolja dvojka NBA-a, Leonard kao najbolji obrambeni NBA-a...

Recimo da bi od ove ekipe ostalo 6 igraca kad bi igrali najbolji, dakle uzeli su 6 najboljih i 6 koji su drugi najbolji.

Grunf
19-08-2016, 22:06
Jordan ti je takav igrac, ima 33% slobodna, on je tu za skok i blokade.

Picaferaj
19-08-2016, 22:07
To ti se tako čini , vidiš tvoje mišljenje dijeli i publika koja je opet zviždala nakon proglašenja pobjednika. To tako izgleda.

Hrgović je vjerovatno više udaraca i zadao ali i više promašivao. Koliko sam ja vidio laički, suci gledaju i promašaje. Npr prije će dat pobjedu nekome tko je imao 15 čistih udaraca i 5 čistih promašaja nego onome tko je imao 20 udaraca i 10 promašaja. A Hrgović je previše promašivao išao širokim udarcima.

Gledao sam zadnju rundu ovog Joke protiv Talijana u četvrtfinalu. Ne znam što je bilo prve dvije runde ali treću je Talijan napadao stalno al nije mogao Joki ništa. Isto kao i protiv Hrgovića, samo blok i tu i tamo bi malo zaštemao direktom. Ali je izgledao puno mekši. Realno gledajuć tu rundu, unatoč svim Hrgovićevim manama ( slab rad nogu, malo spor, široko zamahuje) mislio sam da će ga Hrga dobit. Oćigledno se čuvao za hrgovića. I ovdje se pokazao kao čvrst momak, brz, direkti su mu čisti. Previše Hrgovićevih udaraca je završvalo u bloku i na ramenima Joke uz dosta širokih promašaja.

A i ono što je dobro pogodio Joka je podnio stojećki rekao bi Rojs. Nije ga uzdrmalo.

Joka nije tip koji će nekoga prebit, nokautirat, on igra šahovski meč, gard i kontre a usto dobar rad nogu i brzina udarca. Bio je taman za mrvu bolji kako su suci i presudili, po meni. Čišće je boksao.

Po meni, Hrgović je bio puno bolji u prve dvi runde. Tog su mišljenja i komentatori BBC-a koji i nisu toliki laici. U trećoj rundi Hrgović se ispromašivao jer je morao ić na nokaut ali ni u trećoj nije bio gori od suparnika. Sad..da su suci pošteno ocijenili prve dvi runde, Hrgović ne bi išao na nokaut i ne bi se toliko ispromašivao pa bi bio bolji i u trećoj rundi.

Inkvizitor
19-08-2016, 22:13
4 od prvih 10 najboljih strijelaca NBA-a je u ekipi, 9 od prvih 20.

Fali MVP finala Lebron James, MVP regularnog prvenstva Curry, drugi najbolji strijelac Harden, drugi centar NBA lige Davis, Westbrook koji je najbolja dvojka NBA-a, Leonard kao najbolji obrambeni NBA-a...

Recimo da bi od ove ekipe ostalo 6 igraca kad bi igrali najbolji, dakle uzeli su 6 najboljih i 6 koji su drugi najbolji.

Onda se NBA bome gadno srozala.

A gdje im je onaj sa SP što izgleda ko br.1 iz Alan Forda. Taj je bio zajeban. Pogotovo na trici i to iz kontakta, preko ruke, ništa ne smeta.

Grunf
19-08-2016, 22:14
Po meni, Hrgović je bio puno bolji u prve dvi runde. Tog su mišljenja i komentatori BBC-a koji i nisu toliki laici. U trećoj rundi Hrgović se ispromašivao jer je morao ić na nokaut ali ni u trećoj nije bio gori od suparnika. Sad..da su suci pošteno ocijenili prve dvi runde, Hrgović ne bi išao na nokaut i ne bi se toliko ispromašivao pa bi bio bolji i u trećoj rundi.

Po meni 2-1 za Hrgu. Al trebal bih ponovo pogledati.

Grunf
19-08-2016, 22:19

A gdje im je onaj sa SP što izgleda ko br.1 iz Alan Forda. Taj je bio zajeban. Pogotovo na trici i to iz kontakta, preko ruke, ništa ne smeta.

Harden, on je drugi najbolji strijelac u NBA-u. Nije mu se dalo doci mislim.

Nije se NBA srozao, nego puno Europljana igra u NBA-u pa su se repke malo priblizile. Gasol je tu najtrofejniji igrac od svih na terenu npr.
A i tesko je kad imas 12 zvijezda i jednu loptu, a i drugacije su to igre, od sirine i duzine terena, udaljenosti trice, duzine trajanja tekme, pravila itd.

Inkvizitor
19-08-2016, 22:20

Evo što veli sam Hrgović

"Teško mi je sad išta reći, nisam bio u meču, ruke su letile posvuda, nije bilo kretanja, a sve to zbog nepridržavanja taktike. Boksao sam kako je Francuz želio, bio sam preravan, a i iznenadili su me njegovi direkti. Kao da sam se pripremao da ih primam, a ne izbjegavam. Stvarno sam ispao naivan", izjavio je razočarani Hrgović, kome je pukla lijeva arkada, a blizu pucanja je bila i desna.

"Želio sam minimalno olimpijsko finale i razočaran sam. Moram radit na sebi i popravit te greške. Na sljedećim Olimpijskim igrama osvojit ću zlato, ako budu primali profesionalce",

A ovo kaže terner Pijetraj

"Nisam zadovoljan s Filipom, bio je krut i teretan, a ništa što smo se dogovorili glede taktike nije ispoštovao. Dogovorili smo se da prvi napadne, pa se izmakne i opet napadne, a on je radio pojedinačne udarce. Francuza se moglo dobiti samo udarcima u seriji, a on ga nije probijao. Joka je vrlo brz i tehnički spreman borac da ne bi iskoristio loš dan protivnika. A Hrgović je danas bio loš, psihološki ne sasvim spreman", komentirao je borbu Pjetraj.

A ovo kaže bivši boksač Marko Tomasović

- Kao prvo želio bih čestitati Filipu Hrgoviću, brončana medalja u boksu na Olimpijskim igrama je velika stvar. Kao bivši olimpijac dobro znam kako se teško plasirati na ovaj turnir i koliko je teško osvojiti medalju. To je ono najvažnije, to moramo cijeniti. Svaka čast, ovo puno znači za hrvatski boks.

- Vidjeli smo meč dvojice prilično izjednačenih boksača, vršnjaka po godištu i jednako kvalitetnih. Po meni je Hrgović taktički lošije odradio dvoboj, imao sam osjećaj kao da gledam reprizu četvrtfinala Svjetskog prvenstva iz Dohe, na potpuno jednaki način je Yoka stigao do pobjede, ništa novo nije bilo ništa ponuđeno. Yoka je držao sredinu ringa, dobro se pokrio, i samo čekao da se Hrgović približi, nešto pokuša i na kraju krene u kontru. Tu je problem više Hrgovićeva kuta, nakon prve runde koju smo već vidjeli trebalo se nešto mijenjati, trebali su mu savjetovati što se mora mijenjati. Mislim da toga B-plana nije bilo, nismo vidjeli nikakvu promjenu u ringu. Istina je da je Hrgović podigao razinu agresivnosti, počeo pogađati, imati inicijativu, ali sve je to bilo premalo. Sve se to iz kuta moglo vidjeti i tražiti da se više nogama dovlači Yoku do konopaca, pokuša se iz klinča pogađati, promijeniti ritam borbe.

- Na kraju Yoka me ničim posebno nije impresionirao, u ovom dvoboju je iskoristio samo ono što mu je bilo ponuđeno, nije se morao posebno umoriti. Samo je odradio ono što radi već godinama, lagano pleše po sredini ringa, eskivira protivnikove napade i iz kontre pogađa direktima. Dobro se kreće, ima dugačke ruke i te komparativne prednosti maksimalno koristi.

- Inače vidjeli smo pravu, čistu borbu, dvojice momaka koji fair boksaju, sudac u ringu nije imao potrebe reagirati, upozoravati na nepravilne udarce. I na kraju bodovni suci su korektno odradili posao, taman za ovu minimalnu bodovnu prednost je Yoka bio bolji

Složio bi se svime. Mora rad nogu drastično poboljšat..

Grunf
19-08-2016, 22:23
Da su Ameri dosli u punom sastavu ne bi bilo tekme ispod 30 razlike, ko i '92. u Barceloni.

Inkvizitor
19-08-2016, 22:24
Harden, on je drugi najbolji strijelac u NBA-u. Nije mu se dalo doci mislim.

Nije se NBA srozao, nego puno Europljana igra u NBA-u pa su se repke malo priblizile. Gasol je tu najtrofejniji igrac od svih na terenu npr.
A i tesko je kad imas 12 zvijezda i jednu loptu, a i drugacije su to igre, od sirine i duzine terena, udaljenosti trice, duzine trajanja tekme, pravila itd.

Zato se i srozao. Kad usporediš ovaj tim i onaj iz Barcelone to je ko Mercedes i Fiat

Picaferaj
19-08-2016, 22:25
Evo što veli sam Hrgović

"Teško mi je sad išta reći, nisam bio u meču, ruke su letile posvuda, nije bilo kretanja, a sve to zbog nepridržavanja taktike. Boksao sam kako je Francuz želio, bio sam preravan, a i iznenadili su me njegovi direkti. Kao da sam se pripremao da ih primam, a ne izbjegavam. Stvarno sam ispao naivan", izjavio je razočarani Hrgović, kome je pukla lijeva arkada, a blizu pucanja je bila i desna.

"Želio sam minimalno olimpijsko finale i razočaran sam. Moram radit na sebi i popravit te greške. Na sljedećim Olimpijskim igrama osvojit ću zlato, ako budu primali profesionalce",

A ovo kaže terner Pijetraj

"Nisam zadovoljan s Filipom, bio je krut i teretan, a ništa što smo se dogovorili glede taktike nije ispoštovao. Dogovorili smo se da prvi napadne, pa se izmakne i opet napadne, a on je radio pojedinačne udarce. Francuza se moglo dobiti samo udarcima u seriji, a on ga nije probijao. Joka je vrlo brz i tehnički spreman borac da ne bi iskoristio loš dan protivnika. A Hrgović je danas bio loš, psihološki ne sasvim spreman", komentirao je borbu Pjetraj.

A ovo kaže bivši boksač Marko Tomasović

- Kao prvo želio bih čestitati Filipu Hrgoviću, brončana medalja u boksu na Olimpijskim igrama je velika stvar. Kao bivši olimpijac dobro znam kako se teško plasirati na ovaj turnir i koliko je teško osvojiti medalju. To je ono najvažnije, to moramo cijeniti. Svaka čast, ovo puno znači za hrvatski boks.

- Vidjeli smo meč dvojice prilično izjednačenih boksača, vršnjaka po godištu i jednako kvalitetnih. Po meni je Hrgović taktički lošije odradio dvoboj, imao sam osjećaj kao da gledam reprizu četvrtfinala Svjetskog prvenstva iz Dohe, na potpuno jednaki način je Yoka stigao do pobjede, ništa novo nije bilo ništa ponuđeno. Yoka je držao sredinu ringa, dobro se pokrio, i samo čekao da se Hrgović približi, nešto pokuša i na kraju krene u kontru. Tu je problem više Hrgovićeva kuta, nakon prve runde koju smo već vidjeli trebalo se nešto mijenjati, trebali su mu savjetovati što se mora mijenjati. Mislim da toga B-plana nije bilo, nismo vidjeli nikakvu promjenu u ringu. Istina je da je Hrgović podigao razinu agresivnosti, počeo pogađati, imati inicijativu, ali sve je to bilo premalo. Sve se to iz kuta moglo vidjeti i tražiti da se više nogama dovlači Yoku do konopaca, pokuša se iz klinča pogađati, promijeniti ritam borbe.

- Na kraju Yoka me ničim posebno nije impresionirao, u ovom dvoboju je iskoristio samo ono što mu je bilo ponuđeno, nije se morao posebno umoriti. Samo je odradio ono što radi već godinama, lagano pleše po sredini ringa, eskivira protivnikove napade i iz kontre pogađa direktima. Dobro se kreće, ima dugačke ruke i te komparativne prednosti maksimalno koristi.

- Inače vidjeli smo pravu, čistu borbu, dvojice momaka koji fair boksaju, sudac u ringu nije imao potrebe reagirati, upozoravati na nepravilne udarce. I na kraju bodovni suci su korektno odradili posao, taman za ovu minimalnu bodovnu prednost je Yoka bio bolji

Složio bi se svime. Mora rad nogu drastično poboljšat..

Pa slažem se i ja da je Hrgović mogao i trebao bolje. Al' to mi nimalo ne kvari dojam da je i ovakav bio bolji od francuza. I da bi dojam bio još bolji da nije znao za odluke sudaca o prve dvi runde pa morao krenit na sve il' ništa.

DzoniBG
Spanci da su bar pristojno igrali, nista posebno... mogli su i da dobiju...

Ali su se usrali ko grlice... ne smeju u reket da udju, u strahu od blokade bacaju neke bombe na kos...

Losa utakmica, Spanci totalno razocarali, a Ameri osim fizikalija nista... neka akcija, neki potez... samo naprdjivanje iz daljine, i ofanzivni skokovi onih gorila od centara...

Grunf
Zato se i srozao. Kad usporediš ovaj tim i onaj iz Barcelone to je ko Mercedes i Fiat

Pa gle, da je ovih 5-6 igraca doslo razlika bi bila isto kao u Barceloni.

DzoniBG
19-08-2016, 22:28
Da su Ameri dosli u punom sastavu ne bi bilo tekme ispod 30 razlike, ko i '92. u Barceloni.

Ne bi bilo...

Da su spanci igrali kao protiv Francuza i Litvanaca, dobili bi ih 10 razlike...

Nema tu hemije u ekipi, skup odlicnih individualaca gde svako juri svoju statistiku... i da su Harden i Curry tu.. isto bi ovako izgledalo...

Inkvizitor
19-08-2016, 22:32
Ne bi bilo...

Nema tu hemije u ekipi, skup odlicnih individualaca gde svako juri svoju statistiku... i da su Harden i Curry tu.. isto bi ovako izgledalo...

Al na SP su puno bolje izgledali. Ovo dobijaju samo na snagu i pojedinačne prodore.

Grunf
19-08-2016, 22:34
Ne bi bilo...

Ma nemoj se saliti, Ameri su igrali kolko im je bilo dovoljno, Spanjolci su igrali kolko su mogli, 10 razlike su slabiji i to je to.
Nema velike kemije, ali to nije cudno jer imaju 12 NBA zvijezda i 12 individualaca, a jednu loptu. Spanjolci imaju Gasola i strogu hijerarhiju.

Da su dosli Curry, Harden, Lebron i Leonard, pola ekipa ne bi presli centar pola tekme.

DzoniBG
19-08-2016, 22:34
Al na SP su puno bolje izgledali. Ovo dobijaju samo na snagu i pojedinačne prodore.

Ubili su nas u finalu jer su brutalno sutirali trojke, ali to je taj stil... trci i pucaj, pa sta bude...

Znas koji je to bonus kad znas da i ako promasis, ona zivotinja dole u reketu ce uhvatiti loptu...jednu, pa drugu... ne mozes da ih nadskocis, imas samo jednu priliku da das kos, a oni cetiri...

Da nemaju te crnacke fizikalije, takticki bi ih ubila evropska kosarka, koja je mnogo sofisticiranija od njihovog divljanja... veceras niti jednu akciju video nisam, to je skup 5 pojedinaca na terenu...

Grunf
19-08-2016, 22:35

Na SP-u su imali jacu ekipu.

DzoniBG
19-08-2016, 22:36
Ma nemoj se saliti, Ameri su igrali kolko im je bilo dovoljno, Spanjolci su igrali kolko su mogli, 10 razlike su slabiji i to je to.
Nema velike kemije, ali to nije cudno jer imaju 12 NBA zvijezda i 12 individualaca, a jednu loptu. Spanjolci imaju Gasola i strogu hijerarhiju.

Da su dosli Curry, Harden, Lebron i Leonard, pola ekipa ne bi presli centar pola tekme.

Mogli su 100% bolje... koliko promasenih otvorenih suteva za 3... na drugoj utakmici da im vezes oci, dali bi vise...

Klasican useritis...

Inkvizitor
19-08-2016, 22:39
Ubili su nas u finalu jer su brutalno sutirali trojke, ali to je taj stil... trci i pucaj, pa sta bude...

Znas koji je to bonus kad znas da i ako promasis, ona zivotinja dole u reketu ce uhvatiti loptu...jednu, pa drugu... ne mozes da ih nadskocis, imas samo jednu priliku da das kos, a oni cetiri...

Da nemaju te crnacke fizikalije, takticki bi ih ubila evropska kosarka, koja je mnogo sofisticiranija od njihovog divljanja... veceras niti jednu akciju video nisam, to je skup 5 pojedinaca na terenu...

pa jbg uvijek je to bio NBA stil. Zato ga ja nikad nisam volio nit ikad gledao. Sjećam se krajem 80-tih počeli su prenositi u kasnim noćnim terminima NBA utakmice. Bilo je masu ekipe koja je to gutala i gledala. Ja nisam nijednu pogledao. Taj njihov stil igre nikad mi se nije sviđao. Al jebiga kad dođu razvale sve. Tko će se s njima nadskakivati a i šuterski su jaki. Bar bili. Onaj Harden je trpao i trpao a izgleda ko penzioner.

Grunf
19-08-2016, 22:40

Meni se da ne velim kaj od te spike o europskoj taktici i tehnici. Ameri su jaci za klasu i igraju jednostavnu kosarku jer im to prolazi, oni cak ne trebaju neku taktiku primijeniti za pobjede protiv europskih ekipa.

Gledaj malo kakva se taktika vrti po NBA-u, to se jos ni ne sanja u Europi. NBA i Europa, to je kao 1. i 2. liga.

Grunf
19-08-2016, 22:42
Mogli su 100% bolje... koliko promasenih otvorenih suteva za 3... na drugoj utakmici da im vezes oci, dali bi vise...

Klasican useritis...

A Ameri 300% bolje. Durant zabija 30 u NBA-u po tekmi, Irving 25, Cousins 26...Nisu nist odigrali.

DzoniBG
19-08-2016, 22:44
pa jbg uvijek je to bio NBA stil. Zato ga ja nikad nisam volio nit ikad gledao. Sjećam se krajem 80-tih počeli su prenositi u kasnim noćnim terminima NBA utakmice. Bilo je masu ekipe koja je to gutala i gledala. Ja nisam nijednu pogledao. Taj njihov stil igre nikad mi se nije sviđao. Al jebiga kad dođu razvale sve. Tko će se s njima nadskakivati a i šuterski su jaki. Bar bili. Onaj Harden je trpao i trpao a izgleda ko penzioner.

Ja sam gledao... tad sam i poceo da treniram kosarku...

Igrali su Larry Bird, Tomas, Magic, Jordan, Olajuwon, Drexler, Burkley... to su dan danas ikone kosarke...

Ovo danas... fizikalije, i rafali sa trojke... to su usavrsili do ludila... ali nema tu lepote, sve na silu ide... osim par utakmica, negledljivo...

Grunf
19-08-2016, 22:45

A od Hardena ti ima jos jedan jaci, Curry. Gle Hardena zafrkanta: https://www.youtube.com/watch?v=BtLZ-uVTJ_w

DzoniBG
19-08-2016, 22:47
A Ameri 300% bolje. Durant zabija 30 u NBA-u po tekmi, Irving 25, Cousins 26...Nisu nist odigrali.

Ovi igraci, to su im vrh vrhova... All Star likovi, koji zaradjuju desetinu miliona po sezoni... fali im jos par igraca, ali to je to...

Pauk Durrant, koji je megastar tamo... danas kao mediokritet, ispucava se, siluje... kakva je to kosarka jbt... za takvo ponasanje na terenu, moj trener Kubat u Zvezdi, koji je izbacio Djordjevica iz Zvezde zbog kurcenja dok je bio u kadetima... bukvalno je izvlacio usi... uz komentar - jel sam te ja uveo da mi kvaris igru pizda ti materina :)

juanpablom
19-08-2016, 22:51

to je HArden

Grunf
19-08-2016, 22:51
Ovi igraci, to su im vrh vrhova... All Star likovi, koji zaradjuju desetinu miliona po sezoni... fali im jos par igraca, ali to je to...

Pauk Durrant, koji je megastar tamo... danas kao mediokritet, ispucava se, siluje... kakva je to kosarka jbt... za takvo ponasanje na terenu, moj trener Kubat u Zvezdi, koji je izbacio Djordjevica iz Zvezde zbog kurcenja dok je bio u kadetima... bukvalno je izvlacio usi... uz komentar - jel sam te ja uveo da mi kvaris igru pizda ti materina :)

Danas ga nije islo, inace zabija po 20 na prvenstvu. Tesko je izaci iz NBA pravila na europska, treba vremena za prilagodbu, isto kao europljanima kad dodu u NBA.

DzoniBG
19-08-2016, 22:55
http://www.ksb.org.rs/admin/aktuelnosti/arhiva/Scan1.jpg

Evo Zdravka Kubata :D

Dobar je trener bio... ali nedao ti bog da udjes i pocnes da pucas bez rezona... staljinsta u dusi, ona najekstremnija ruska skola kosarke... kad dodje leto, ostali odu na more, a nas kida 2 puta dnevno po 3 sata, po najgrdjem suncu...

juanpablom
19-08-2016, 23:01
takvi treneri rađaju prvake, kao naš Ante Janicu i Ivicu

Grunf
19-08-2016, 23:40
Jak je taj Kubota, otjerao Dordevica, ostavio Džonija. :D

Picaferaj
20-08-2016, 00:45
Wow, koja obrana Srbije. Australci ne znaju di su.

mateb
20-08-2016, 01:11

Ipak treba gledati playoff, ovo je njima više zajebancija (mada im je izbornik vrhunski sveučilišni trener). Tamo se puno ozbiljnije igra, mada bih rekao da je u (bar) nekim segmentima NBA liga otišla korak natrag u odnosu na devedesete.

DzoniBG
20-08-2016, 02:58
Ipak treba gledati playoff, ovo je njima više zajebancija (mada im je izbornik vrhunski sveučilišni trener). Tamo se puno ozbiljnije igra, mada bih rekao da je u (bar) nekim segmentima NBA liga otišla korak natrag u odnosu na devedesete.

Gledam i to... ima sjajnih utakmica, paklenih igraca... govorim uopsteno o celoj ligi i filozofiji kosarke...

Sta smo ovo uradili protiv Ozija nocas?! Nemam dobar epitet koji ce opisati ono sto se desilo na terenu...

Inkvizitor
20-08-2016, 11:48
kako su Srbi igrali obranu prve dvije četvrtine, to još nije viđeno.

Australci se nisu mogli ni okrenut prema košu. Strašno nešto.

Koja razlika od utakmice s nama. Ko da su sve kočnice otpustili. Nema šta, razvalili su.

Australci :vidiga..jel to ekipa koja ima par NBA zvijezda :vidiga

Inkvizitor
20-08-2016, 11:58
Sad sam gledao na cropacabani snimak druge Hrgovićeve runde i kako dojam u živom prijenosu zna varati, npr nije mi se činilo da je Hrga dao neke čiste udarce u toj rundi,..tj nije bila cijela runda nego koloplet inserata i tu se vide čisti i jaki Hrgovićevi udarci gdje se Jokina glava tresla ko kruška..baš oni čisti udarci..ne rikošei nego buuuum..

Ali sam Hrgović je na nabacivanje reportera da su po njegovom sudu druga i treća runda bile Hrgine, on je rekao, po mom mišljenju bila je samo treća..pošten momak..svaka čast..ako on tako osjeća..onda je to to..

Skywalker
20-08-2016, 13:18
Kakva utakmica protiv AUS sinoc...Moram da priznam da je njima stvarno nekoliko puta lopta izasla iz kosa,kao da nije htela da udje.Stvarno nisu imali srece u nekoliko navrata...Teodosic se konacno razigrao,iako su u drugom poluvremenu oni igrali zestoku odbranu i presing vec na nasoj polovini,udarali,itd....Kasno su se probudili...Raduljica,opet ponavljam,mislim da moze dosta bolje da pruza partije...Odigra dva savrsena poteza,izvrti odbranu..a onda sledeci potez skroz bzvz nesto,ispadne mu lopta,ili tako nesto..Mora da bude skoncentrisaniji...Zamisljam nasu igru da nam je i Bobi Marjanovic tu...ovako,cini mi se,imamo samo Raduljicu...Sut za tri poena nas je isao sinoc...Markovic me prijatno iznenadio,imao je par dobrih ulaza..par dodavanja..Ali moze jos dosta da napreduje...Ne znam sto Nedovica vise ne ubacuje u igru..koristili bi nam njegovi brzi ulasci ispod kosa...Uglavnom,godinama nisam gledao kosarku,i generalno je ne volim,ali ova ekipa def.ima nesto u sebi..da li borbenost,ili ne znam kako bih nazvao...ali je milina gledati ih...Dopalo mi se i to sto imamo uvek tu jednu cetvrtinu mnogo bolju,kad razvalimo protivnika..i posle samo odrzavamo razliku..Protiv Hrvata je to bila 3/4...Protiv AUS sinoc 1/4...To mi lici na ono,kad pomislis da mozes protiv Nemaca u fudbali,da ste kao izjednaceni,pa oni se malo uozbilje i naprave razliku,vidis da i u 88-om minutu kidaju za svaku loptu..Mislim da je to odlika velikih ekipa..Mozda lupam,ali eto.
Uglavnom,ne treba gajiti prevelike iluzije protiv SADa u finalu...jasno je da ne igraju punim kapacitetom...ovo im sve dodje kao malo jaci trening..ali nadam se da cemo ih dobro namuciti,igrati muski i ponosno do kraja,pa sta bude...Ne treba da ih se uplasimo.

ctrl
20-08-2016, 14:33
http://www.igreklik.com/slike/images/33673530425453300431.jpg

NorthStand
20-08-2016, 15:40
Dobra Srbija, oni za razliku od nas svaki igrač kad uzme loptu zna što s njom radit, igraju jednostavno i rezultat je tu. Mi moramo podhitno osvježiti ekipu mladim igracima podjelit im uloge i brusit ih za iduču olimpijadu. Srbi nisu bolji od nas igrački, bolji su timski, ali to je već slučaj 20g. Sto inkviyitor reče pun mi je kuki tih opravdanja više, košarka je jednostavan sport a mi stalno kompliciramo. Australci su skinvli gace u prvoj, a naši ialo u 3 bili bunar pokazali karakter i borili se do kraja, no sami smo si krivi za 3 cetvrtinu, vrlo vjerojatno da smo íh prosli bi i mi australce rijesili. No nema smisla o tome razmisljat sada vec se pripremit dobro za EP.

franjevac
20-08-2016, 15:46
gledam sad poredak po medaljama pali smo sa 15 na 17
mislim da je najgori što možemo bit 19 dakle top 20
da rukometaši nisu zeznuli bili bi top 15
ono što veseli i što je gotovo nestvarno da smo u kraljici sportova
po poretku medalja 5
iza sad-a,jamajke,kenije i kine
iza nas su britanci,kanađani,južnoafrikanci

https://www.google.hr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=athletic%20rio%202016&mie=oly%2C%5B%22%2Fm%2F01191277%22%2C5%2C%22m%22%2 C1%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnul l%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull %2Cnull%2C16%5D

franjevac
20-08-2016, 16:03
Dobra Srbija, oni za razliku od nas svaki igrač kad uzme loptu zna što s njom radit, igraju jednostavno i rezultat je tu. Mi moramo podhitno osvježiti ekipu mladim igracima podjelit im uloge i brusit ih za iduču olimpijadu. Srbi nisu bolji od nas igrački, bolji su timski, ali to je već slučaj 20g. Sto inkviyitor reče pun mi je kuki tih opravdanja više, košarka je jednostavan sport a mi stalno kompliciramo. Australci su skinvli gace u prvoj, a naši ialo u 3 bili bunar pokazali karakter i borili se do kraja, no sami smo si krivi za 3 cetvrtinu, vrlo vjerojatno da smo íh prosli bi i mi australce rijesili. No nema smisla o tome razmisljat sada vec se pripremit dobro za EP.

nivo košarke na ovim olimpijskim igrama je smiješan
rekao bi da ženska košarka koja je daleko najneatraktivniji ženski sport ne zaostaje puno za muškom
a razlog nije što se ženska košarka podigla
jučer sam odgledao prvu četvrtinu srbije i australije 16-5
kao da su igrali gospić-montomontaža a ne polufinale olimpijskih igara
jest srbija igrala obranu ali ovi su sami ostajali pa gađali airballove

Skywalker
20-08-2016, 17:50
Evo sad gledam zensku kosarku..Srbija-Francuska...Jbt,kolike su im ove crnkinje..ove bi lagano mogle u duel sa onim prgavim Litvancima iz 90-ih..gradjene kao muskarci..Izlomise ove nase :(

1.90 ova:

http://medias.lequipe.fr/img-photo-jpg/isabelle-yacoubou-a-besoin-de-s-offrir-une-parenth/1500000000395683/155:79,1949:983-665-335-70/537b0.jpg

Skywalker
20-08-2016, 17:54
Mi smo mogli bar jos tri medalje..u tenisu..Novak da je bilo sta osvojio...pa je u dublu sa Zimonjicem ispao protiv Brazilaca,a poznato je da je Zimonjic majstor za dubl.

Guska ispala odmah u prvom kolu.....A musko zenska ekipa valjda nisu ni hteli da igraju jer je Ana otputovala iz Rija,nisu ni zreb sacekali..a valjda je odmah islo polufinale ?!

franjevac
20-08-2016, 18:08
haha ta još i liči na žensko
nego ukucaj ime margaret wambui trči za keniju 800 m
ako to nije muškarac u najmanju ruku je hemafrodit

Skywalker
20-08-2016, 18:21
Kad napisah u prethodnom postu "Guska" mislio sam na Anu Ivanovic.

margaret wambui

http://citizentv.co.ke/wp-content/uploads/2016/07/NYAIRERA-POSE.jpg

Auu jbm ti

juanpablom
20-08-2016, 18:26
prava mačkan :rofl

franjevac
20-08-2016, 18:44
ti afrikanci stalno varaju ili oko godina
ili oko spola
sjećam se južnoafričkog hemafrodita ali ona se bar potrudila
pa bi nekad nosila cvijet nekad šnale u kosi
ali ovo je toliko očigledno da je smiješno

juanpablom
20-08-2016, 20:43
zna li netko objasniti zašto su crnci tako superiorni u srpinterskim disciplinama?

bandira
20-08-2016, 20:46
zna li netko objasniti zašto su crnci tako superiorni u srpinterskim disciplinama?

da tebe lav stoljećima vata vidija bi te ja

philly
20-08-2016, 21:05

fast twitch muscle, guglaj.
i to ovi sa zapadne afrike-nigerija, kamerun, obala bjelokosti itd... dok su ovi sa istočnog dijela(kenija, etiopija) totalno drugačiji, katastrofa sprinteri a vrh maratonci, totalno drugačija građa.
ta brza mišićna vlakna su odgovorna za eksplozivnost, zato su dobri i u košarci jer imaju prirodno jake vertikalne odraze...

philly
20-08-2016, 21:11

odličan opis, a šta se tiče njegovih mana, ponajviše rada nogu, sve je jasno kad mu vidiš listove, onako krupne, stupaste bez definicije, teretne... uvik u sportu tipovi sa takvin listovima imaju spore, teretne noge, ka da su ih u cement umočili...

juanpablom
20-08-2016, 21:28
da tebe lav stoljećima vata vidija bi te ja

ne bi me vidija, bija bi pojiden :D

NorthStand
20-08-2016, 22:37
nivo košarke na ovim olimpijskim igrama je smiješan
rekao bi da ženska košarka koja je daleko najneatraktivniji ženski sport ne zaostaje puno za muškom
a razlog nije što se ženska košarka podigla
jučer sam odgledao prvu četvrtinu srbije i australije 16-5
kao da su igrali gospić-montomontaža a ne polufinale olimpijskih igara
jest srbija igrala obranu ali ovi su sami ostajali pa gađali airballove

australci su totalno podbacili, iako dio zasluga ide i srbiji odnsono đorđeviću koji ih je taktički unakazio. svi seru po tom đorđeviću, a tip im je osvajao medalje ko košarkaš, i sad ko trener. a i realno, imao je korektne izjave prije i nakon meča s nama, iako je četnik i vidi mu se to na faci djeluje ko smiren tip i da točno zna šta treba radit u kojem trenutku, što po meni nije bio slučaj s Acom. iako aci svaka čast što ej napravio s ovom ekipom, jer nas nije bilo nigdje na vidiku na ovim igrama.

ali po meni nemamo mi taj roster igrača da igramo brzo i jednostavno kao Srbi, još ne. ali za 3-4 godine, mislim da će svi vidjet šta Hrvatska može s svojim NBA zvijedama koje će baš na tu olimpijadu za 4 godine biti spremni ko zapete puške.

do tada, treba igrat EP SP najbolje što se može, i uigrat ekipu čim prije gurnut mulce u A selekciju, a ne ih držat na klupi meni najviše ide na kurac kod svih tih naših trenera što uvijek daju prednost Simonu i takvima, meni nikada stariji igrač ne bi dobio prednost pred mlađim, pa makar doživjeli debakl, tim se stvara ili kako bi narod rekao "klin se oštri od malena". ako ne uigravaš ekipu i ne stvaraš kostur momčadi na vrijeme, nećeš ni u budućnosti ništa napraviti, treba zajebat natjecanje dva ali gurat mlade u vatru da se oštre i uče. a ne tu na nekakvim simonima radit reputaciju, misilm svaka čast simonu ali nije to igrač za budućnost, već hezonja arapović i takvi a mi ga držimo na klupi veći dio natjecanja.

je slaba košarka, ali australija je podbacila realno zato jer je Srbija nametnula presing i svoju igru, isto ono što su nama napravili u 3 četvrtini, ko je nama i australcima kriv što ne znamo reagirat na srbijansku filozofiju igre nego mi sami, u košarkaškom meču moraš reagirat brzo i pravodobno, ako ne reagiraš ode sve u bunar australija je to lijepo demonstrirala, već u 1 četvrtini sam vidio da će izgubiti uvjerljivo meč, ej u 1 četvrtini pa o čemu mi dalje imamo pričat i to ekipa koja je rutinski radila dar mar u svojoj skupini, a i Srbi iskreno ja mislim da se oni tradcionalno zajebavaju u skupini a onda kasnije zaigraju za ozbiljno, kao i u vaterpolu uostalom.

pdv
20-08-2016, 22:40
Nema šanse da je ova Margaret žensko. Žene i kada se nabildaju nemaju takva ramena niti ruke. Ovo je baš muška građa ;)

Northe, gledamo li Blanku večeras? :cheer

NorthStand
20-08-2016, 22:57
naravno da gledamo, nadam se zlatu, zaslužila je.

https://www.facebook.com/sport.index.hr/videos/1739103279674291/

:cheer

pdv
20-08-2016, 23:06
Nek prvo vaterpolisti dobiju ovo pa da možemo na miru navijati za Blanku :kez

HR SOKOL
20-08-2016, 23:39
http://www.igreklik.com/slike/images/33673530425453300431.jpg

Evo tipicna preko Drinska propaganda!! Kad nisi bolji od Hrvata po broju zlatnih medalja trazi dlaku u jajetu sigurno ces je naci.Kad vec volis statistike zasto ne nadjes i onu di je Hrvatska po broju stanovnistva najuspjesnija nacija u Europskoj Uniji u Atletici?

Skywalker
20-08-2016, 23:55
Ma jbs taj grafikon...pobedili smo vas i u kosarci,i vaterpolu...u direktnim sudarima..nema sta da kukate sad.
Treba vam priznati da imate bolji fudbal i rukomet u ekipnim sportovima,i to je to.
Znam ljude ovde koji bi sve kosarkaske medalje menjali za jednu fudbalsku,ali jbg.Tu smo slabi,i to je gotova prica na duze staze.

HR SOKOL
21-08-2016, 00:12
Ne kukam ja izgubili smo jebi ga,tesko je al ajmo dalje.Ovo su Olimpijske igre i na kraju se broje medalje.A tu smo bolji od vas:kez
Jel gleda tko nogomet Brazil-Njemacka jos 5 min do kraja 1:1 ajmo nasi:de

NorthStand
21-08-2016, 00:24
Nek prvo vaterpolisti dobiju ovo pa da možemo na miru navijati za Blanku :kez

ma nitša od vaterpolista dok ne pronađu trenera, i muda, obrana katastrofa Srbi odakle god da opale zabiju, onaj Mandić im zabije gol s leđa ni ne gleda u gol. dno dna, zajebavaju se s nama a mi stojimo ko balerine u bazenu umjesto da tučemo ko nikša dobud, ubij ih nisu ti braća ma šta god divac pričao "nekad braća" a ja kažem NIKAD BRAĆA ! :de

Aleksa
21-08-2016, 00:25
Ne kukam ja izgubili smo jebi ga,tesko je al ajmo dalje.Ovo su Olimpijske igre i na kraju se broje medalje.A tu smo bolji od vas:kez

Kako ste bolji?
Brojimo svakog pojedinca iz olimpijskog tima koji ima medalju oko vrata: vaterpolisti - znači već nekih desetak zlatnih medalja! Je li vi imate toliko pojedinaca sa zlatnom medaljom oko vrata?
Odbojkašice, košarkaši i košarkašice, pojedinačni sportovi - pa računaj...

pdv
21-08-2016, 00:31
ma nitša od vaterpolista dok ne pronađu trenera, i muda, obrana katastrofa Srbi odakle god da opale zabiju, onaj Mandić im zabije gol s leđa ni ne gleda u gol. dno dna, zajebavaju se s nama a mi stojimo ko balerine u bazenu umjesto da tučemo ko nikša dobud, ubij ih nisu ti braća ma šta god divac pričao "nekad braća" a ja kažem NIKAD BRAĆA ! :de

a, dobro što sad...bit će bolje za četiri godine. Mislim da su Srbi kvalitetniji u ovom sportu tako da treba čestitati i gotovo.

Mi čekamo Blanku :cheer

Kako ste bolji?
Brojimo svakog pojedinca iz olimpijskog tima koji ima medalju oko vrata: vaterpolisti - znači već nekih desetak zlatnih medalja! Je li vi imate toliko pojedinaca sa zlatnom medaljom oko vrata?

jao, jao :facepalm pribroji medicinsku ekipu pa ako i njih bude više onda ste na vasceloj kugli najbolji :cheer

sport=medalja bio pojedinačni ili ekipni.

NorthStand
21-08-2016, 00:36
Ma jbs taj grafikon...pobedili smo vas i u kosarci,i vaterpolu...u direktnim sudarima..nema sta da kukate sad.
Treba vam priznati da imate bolji fudbal i rukomet u ekipnim sportovima,i to je to.
Znam ljude ovde koji bi sve kosarkaske medalje menjali za jednu fudbalsku,ali jbg.Tu smo slabi,i to je gotova prica na duze staze.

iskreno boli me kurac za vaterpolo i odbojku, tu ste bolji od nas pogotovo zadnjih 10tak godina, odbojku mi praktički ni ne igramo muški a ženske ajde kako tako.

ali kažem meni osobno nogomet košarka rukomet tim redom, to su sportovi ekipni koje pratim i koji su mi uvjerljivo najzanimljiviji, a u tim sprotovima bolji smo u dva od tri od vas.

no boli me kurac iskreno, ne mislim da smo mi neki rivali mi smo jednostavno neprijatelji i bez obzira što neki pričali to je tako. nema tu nikavkog sportskog rivalstva, već čisto neprijateljstvo. i nemam ništa protiv toga, dapače ne vidim zašto bi u sportu glumatali nešto što ne glumatamo u stvarnom realnom životu ? dakle u sportu da glumimo bratstvo jedinstvo, a onda u realnom životu da se koljemo i mrzimo. nema kod mene te lažne dvoličnosti, ja znam što osjećam prema vama i nema tu nikakvog sportskog rivaliteta, već čista mržnja, koju mi izjave Vulina Vučića i Dačića dodatno raspiruju. NDH je tu, hvala bogu nastupa na olimpijadi i ima više medalja od srbije za duplo, meni dovoljno.

a što se tieč košarke, jedino priznajem da bi volio više nego u vaterpolu i odbojci, da imamo jaku košarku, jer stvarno volim košarku a za sad nam je i ona u svojevrsnom bunaru.

pobjedili ste nas u dva sporta u kojima se zna kako stvari stoje, to je isto ko da se igrao nogomet na olimpijadi hrvatska srbija ili rukomet hrvatska srbija, eto i onda mi kažemo pobjedili smo vas u direktnom duelu pa nije bitno što ste nas pobjedili već tko je u kojem sportu talentiraniji i jači. a zna se da smo mi u vaterpolu pogotovo košarci bili žešći bunar posljednjih 20tak godina, iako vaterpolu ima za razliku od košarke svako malo medalju, košarka mi je troduplo draži sport i iskreno me boli tuki što ovi u bazenu rade, naravno da kada moram gledat nekog mandića da se zajebava s njima nekakvim šraubama iza leđa, normalno da to nije ugodno za gledat, ali je očekivano jer je Srbija u ovom momentu puno bolja ekipa u vaterpolu od nas i ostatka družine. ali neće ni to još dugo, ne vidim da vam dolaze neki neviđeni novi mladi talenti a ovi polako ulaze u godine, nadam se kada dođe do te smjene generacije da ćemo konačno malo izjednačit snage, i doći do toga da vas možemo pobjedit, jer čisto sumnjam da će ova generacija naših biti u stanju tako skoro pobjedit ovu generaciju vaših, već 5 godina to nisu napravili dakle nešto očito ne štima kod nas, ja mislim da nam fali još 2 sukna u momčadi dok je bio miho bošković to je već bila ekipa i frano vićan na golu, e tu bi vam jebali majku kao što i jesmo 2007 u melburnu, ali čim je par igrača otišlo golman mi se raspali vi podigli i dominirate od tada. šta je tu je, sami smo si krivi za sve, imali smo priliku skalpirat srblje u bazenu opet smo zakazali sad idemo na neke veselije teme a to je Blanka ako Bog da uzima zlato večeras.

Sky možeš ti priačt o međusobnim duelima, ali nisu bitni međusobni dueli pogotovo ne u sportovima u kojima ste vi bolji, već ukupan broj osvojenih medalja a mi smo tu za sad još uvijek puno bolji. tako da ti je šuplja priča, nije ovo natjecanja u međusobnim duelima niti su ekipni sportovi najvažniji ,dapače individualni sportovi su na olimpijadi ono što donosi prevagu, a vas tu nema tu ste slabi dok ste jaki u odbojci vaterpolu i košarci, a realno osim košarke ovu odbojku i vaterpolo prati jako jako malo ljudi u svijetu. dakle nisu to neki mega popularni sportovi, zato mene jedino i smeta poraz u košarci, dok me za ovaj u vaterpolu stvarno boli tuki.

NorthStand
21-08-2016, 00:43
a, dobro što sad...bit će bolje za četiri godine. Mislim da su Srbi kvalitetniji u ovom sportu tako da treba čestitati i gotovo.

Mi čekamo Blanku :cheer

jao, jao :facepalm pribroji medicinsku ekipu pa ako i njih bude više onda ste na vasceloj kugli najbolji :cheer

sport=medalja bio pojedinačni ili ekipni.

kvalitetniji su, ali nikad im se ne smije priznati da su bolji, jer i ovako su se raskurčili maksimalno još ako im priznaš tek tad nećeš moći živjeti od njih. :rofl

no nije sporno da smo mi i Srbi sportski najuspješniji na ovim prostorima, eventualno još Slovenci. ovi ostali su stvarno klasa niže od nas. Hrvatska po meni može i bolje jer ima više para od srbije, i može puno više ulagat u svoj sport, možemo ih razbucat na idućim olimpijskim još jače 20 medalja a oni neka se igraju picigina u bazenu. :D

NorthStand
21-08-2016, 00:46
Kako ste bolji?

bolji smo, bolje jebemo i imamo veći kurac, ne slušajte Vucu Vuco laže kada kaže da Hrvati lošije jebu od Srba. :de

pdv
21-08-2016, 01:00
kvalitetniji su, ali nikad im se ne smije priznati da su bolji, jer i ovako su se raskurčili maksimalno još ako im priznaš tek tad nećeš moći živjeti od njih. :rofl

no nije sporno da smo mi i Srbi sportski najuspješniji na ovim prostorima, eventualno još Slovenci. ovi ostali su stvarno klasa niže od nas. Hrvatska po meni može i bolje jer ima više para od srbije, i može puno više ulagat u svoj sport, možemo ih razbucat na idućim olimpijskim još jače 20 medalja a oni neka se igraju picigina u bazenu. :D

Ma ne treba se toliko oko toga napaljivati. Neš' ti, bili bolji i pobijedili. Nekad ćemo mi, nekad oni. To je sport i treba ga kroz takvu prizmu gledati, a ako netko u tome vidi neke lude nadmoćne trenutke...njegova stvar :kez

Naš osnovni problem je korupcija na svim razinama pa tako i u sportskim savezima. Nadajmo se da će i to jednom na bolje krenuti.Meni su osobno uvijek bila draža priznanja u pojedinačnim sportovima jer se tu vidi mentalna snaga i izdržljivost. Kada imaš team uvijek te netko gura i obično kod ekipnih sportova imaš bolje posloženu logistiku. U pojedinačnim sportovima sportaši obično treniraju u uvjetima na rubu egzistencije i stvarno trebaju ogromnu podršku obitelji i osobnu psihičku izdržljivost. Baš zato mi je veće veselje kada vidim neki pojedinačni uspjeh jer znam koliko je tu truda i rada uloženo bez skoro pa nikakve financijske podrške. Naravno, cijenim i svako skupnu pobjedu jer je i tu riječ o ogromnim odricanjima i trudu, ali je ipak teže kroz sve prolaziti sam.

HR SOKOL
21-08-2016, 01:12
Vuco probao i jedne i druge:rofl Penali Brazil-Njemacka 5:4
Brazil Olimpijski prvak:durica

pdv
21-08-2016, 01:35
Polijećemo :cheer

pdv
21-08-2016, 01:38
Šteta Blanka nam je fulala prvi skok...ali idemo dalje :cheer

Kako je lipa ova Njemica Marie :pink

pdv
21-08-2016, 01:42
Većina ih jedva preskoči ovo, sve se zatrese :kez

I Talijanka je prelijepa :pink

Bravo Blanka, siguran skok :cheer

DzoniBG
21-08-2016, 01:57
poreznice, pratis u sitne sate :)

pdv
21-08-2016, 02:01
Moram stajati na braniku domovine pa makar i u ove sitne sate :kez

Nikad lošije i nikad ljepše skakačice u vis :kez

pdv
21-08-2016, 02:03
Bravo, idemo dalje. Uspila je preko 1,93 :cheer Je da je ovo smiješno u odnosu na ono što je prije preskakala, ali nadajmo se najboljem :cheer

DzoniBG
21-08-2016, 02:04
Gledam i ja... ali imam samo zvanican international feed na RTS, a tu malo prikazuju skakacice... steta...

Volim skakanje u vis... uvek neke dugonoge i vitke curice...

DzoniBG
21-08-2016, 02:05
Bravo, idemo dalje. Uspila je preko 1,93 :cheer Je da je ovo smiješno u odnosu na ono što je prije preskakala, ali nadajmo se najboljem :cheer

Skocila je na nekom vaznom takmicenju 2.05 i nije uzela zlato... to je tezak maler...

Cujem da je dugo bila povredjena...

pdv
21-08-2016, 02:10
Ma da, nije se natjecala neko vrijeme i bila je povrijeđena. Izgleda da je i dalje ta noga muči. A, i pomalo ali sigurno stari :kez tako da sve skupa ima utjecaja. Nadajmo se da će sve skupa dobro završiti po nas :kez

Slavi li se po Begešu? :kez

pdv
21-08-2016, 02:12
I Kanađanka je prelijepa. I Englezica isto :kez Obično su zgodne ove skakačice, ali nikad još nisu bile ovako lijepe. I to baš nekoliko ih je izrazito lijepih. Divota za gledati.

Šteta što Grunfa nema, on bi ovo znao cijeniti :kez

DzoniBG
21-08-2016, 02:20
Ma da, nije se natjecala neko vrijeme i bila je povrijeđena. Izgleda da je i dalje ta noga muči. A, i pomalo ali sigurno stari :kez tako da sve skupa ima utjecaja. Nadajmo se da će sve skupa dobro završiti po nas :kez

Slavi li se po Begešu? :kez

Neki pucaju, ali ne mnogo...

Bolji smo bili, nije bila neka napeta tekma posle koje prorade emocije... rutinski je bilo... ne treba tu previse filozofirati...

Strasna trka malopre na 1500m... to je po meni vrhunac trcanja... spoj brzine i taktike...

Sad ovaj muskarac Semenija, koji trci zenske trke... za bljuv... ubija ih...

pdv
21-08-2016, 02:28
Nisam to sada pogledala. Nešto sam se na youtube-u zablejila...nekoliko stvari od jednom gledam :kez

Evo uspila Blanka 197 :cheer

DzoniBG
21-08-2016, 02:29
Smesi joj se medalja...treca je trenutno... nekoliko jos imaju zadnji skok na 197... ukljucujuci ovu amerikanku favoritkinju...

https://www.rio2016.com/en/athletics-womens-high-jump-final

prati ovde...

pdv
21-08-2016, 02:31
Smesi joj se medalja...treca je trenutno... nekoliko jos imaju zadnji skok na 197... ukljucujuci ovu amerikanku favoritkinju...

https://www.rio2016.com/en/athletics-womens-high-jump-final

prati ovde...

Ma na tv-u gledam :kez taman su sada dodjele neke bile pa opet idu skokovi.

bajdo
21-08-2016, 02:31
Ajmo Blanka po 10 medalju..

pdv
21-08-2016, 02:33
Bože, na što liči ova s tetovažama :kez

ka da je iz favela pobigla

HR SOKOL
21-08-2016, 02:45
Pala je na dopingu:kez
Pa di su Hrvati? kad nasoj Blanki treba potpora
Ajmo Blanka:hrhb:hrv

pdv
21-08-2016, 02:47
I izgleda ko netko ko bi mogao pasti na dopingu :kez

Ajde valjda će se uz svu ovu dramu i izrodit nešto večeras. Sve katastrofalno skaču

pdv
21-08-2016, 02:56
Dobro je..bronca je :cheer :cheer

Bravo!!!

bajdo
21-08-2016, 02:57
Bravo Blanka, 10 medalja za HRVATSKU!!!!

HR SOKOL
21-08-2016, 03:06
Moja 300 poruka na Forumu,Broncana:kez
Uzivaj nasa Kraljice:naklon
A za svaku medalju nasih sportasa jedan barjak:mirko
:hrv:hrv:hrv:hrv:hrv:hrhb:hrhb:hrhb:hrhb:hrhb

kiler
21-08-2016, 03:08
Hrvati završavaju OI sa deset medalja,dvoznamenkasta cifra...
Bravo za Blanku i broncu!! :hrhb

da je imala playa i centra osvojila bi zlato... :rofl :rofl :rofl

Komari
21-08-2016, 03:17
.
Evo zašto je meni ta ženska draga i posebna. Pored svih hejtera koji je hejtaju zbog vjere ona je meni baš zato super. Ali još uz to je pravi primjer borca. Nema predaje i kad šepa osvoji medalju.
BLANKA THE one and only :love

mirv
21-08-2016, 03:20
Deseto, dvoznamenkasto odličje za Hrvatsku što je jedan povijestni i značajni uspjeh koji nas svrstava po prvi puta među velike i ozbiljne zemlje, uz 50% zlata što je izvrstno postignuće samo po sebi. Vaterpolo je završilo očekivano, već godinama pljujem po izborniku jer dok je bio Rudić bili smo europski, svjetski i olimpijski prvaci, s ovim nismo ništa. On je kriv, zna da su nam oni jedini pravi suparnici za naslove i četiri godine ne poduzima ništa, prema tome treba ga maknuti. Da ima imalo obraza podnio bi ostavku već danas.

Dakle, zaključak je da je Srbija bolja u vaterpolu, odbojci i košarci a Hrvatska u rukometu, nogometu i ratovanju.

Blankino odličje mi je najdraže od svih, to je pravo hrvatsko ratničko postignuće gdje jedna ozlijeđena osoba kroz bol i muku osvoji nešto protiv svih izgleda iako bi ovu visinu preskočila s mjesta da je zdrava. Tako se bori za sebe i svoju državu i svaka joj čast, to je primjer osobe koja treba biti uzor. Nadam se da će ozdraviti za Tokio jer ako je ova iz bivšeg Kordobskog Kalifata mogla pobijediti s 37 godina na grbači može i Blanka s 37 u Japanu. U svakom slučaju, s 44 odličja iz 15 različitih športova te sa samo 12 igara Hrvatska je olimpijska sila i to je ono što su naši športaši sanjali kada su prvi puta nastupali za Hrvatsku,

NorthStand
21-08-2016, 04:14
http://www.index.hr/images2/2016-08/blankamedalja_gett0acea.jpg

decima je tu! :naklon

Inkvizitor
21-08-2016, 09:23
Šteta šteta za Blanku. jedina je imala 2 metra blizu. Rušila je listovima nogu. Sve ostale su rušile odmah leđima. Ona i ona zadnja ali ona nije bila toliko blizu kao Blanka. Koja bi to tek senzacija bila. ne skačeš uopće i osvojiš OI. Falilo je samo malo da na vrijeme noge iznivelira. Šteta. To je joj je uvijek bio mali problem. Te nožurine od dva metra.

Jbt u Pekingu je sve do 205 preskakala sve iz prve a sad zlatna Španjolka sa 197. Da je Blanka zdrava skakala bi to iz pola zaleta. No i ova medalja je čudo s obzirom da cijelu godinu skoro uopće nije skakala.

Vaterpolisti Srbije su previše bolji da bi tu bilo ikakve dileme. Sve su živo superiorno poosvajali. Bolji su debelo i šlus.

Aleksa i ja bi računao zlatne ekipne, jednu po jednu, al jebiga tako je kako je. Npr one teakwondisiti/ce dobiju zlato i još mnogi u jednom danu sa par borbi a ovi moraju odigrat po 8 utakmica Igrat dva tjedna. Meni je to isto nepravedno.

Ali ako ćemo tako brojati tek tu vas šijemo. Mi imamo tri momčadska zlata sveukupno. Dva puta rukometaši i jednom vaterpolisti. Vi vaterpoliste i odbojkaše dok ste još bili sa Crnom Gorom.
Što je tu je.

10 medalja je odlično neke su mogle biti i sjajnije, i trebale su, jedna je ukradena besramno, ali da je netko prije OI rekao..10 medalja i pet zlatnih...tko bi mu vjerovao. meni je osobno najdrža od male Kolakice.

Aleksa
21-08-2016, 09:48
Šteta šteta za Blanku. jedina je imala 2 metra blizu. Rušila je listovima nogu. Sve ostale su rušile odmah leđima. Ona i ona zadnja ali ona nije bila toliko blizu kao Blanka. Koja bi to tek senzacija bila. ne skačeš uopće i osvojiš OI. Falilo je samo malo da na vrijeme noge nivelira. Šteta. To je joj je uvijek bio mali problem. Te nožurine od dva metra.

Jbt u Pekingu je sve do 205 preskakala sve iz prve a sad zlatna Španjolka sa 197. Da je Blanka zdrava skakala bi to iz pola zaleta. No i ova medalja je čudo s obzirom da cijelu godinu skoro uopće nije skakala.

Vaterpolisti Srbije su previše bolji da bi tu bilo ikakve dileme. Sve su živo superiorno poosvajali. Bolji su debelo i šlus.

Aleksa i ja bi računao zlatne ekipne, jednu po jednu, al jebiga tako je kako je. Npr one teakwondisiti/ce dobiju zlato i još mnogi u jednom danu sa par borbi a ovi moraju odigrat po 8 utakmica Igrat dva tjedna. Meni je to isto nepravedno.

Ali ako ćemo tako brojati tek tu vas šijemo. Mi imamo tri momčadska zlata sveukupno. Dva puta rukometaši i jednom vaterpolisti. Vi vaterpoliste i odbojkaše dok ste još bili sa Crnom Gorom.
Što je tu je.

10 medalja je odlično neke su mogle biti i sjajnije, i trebale su, jedna je ukradena besramno, ali da je netko prije medalja rekao..10 medalja i pet zlatnih...tko bi mu vjerovao. meni je osobno najdrža od male Kolakice.

Ma znam, samo se zezam...
Valjda večeras smanjimo prednost na jedno momčadsko zlato. :D

Čestitke s moje strne hrvatskim sportistima, dobar su posao napravili.

I našima, naravno!

Još da nije Toma Baksuz (Nikolić) došao na otvaranje, gde bi nam kraj bio. Voli čovek da prisutvuje sportskim događajima, i uvek toj omladini izmaleriše. Olimpijcima je trebalo nedelju dana da se razmagnetišu od njegovog prisustva.

Inkvizitor
21-08-2016, 10:00
Ma znam, samo se zezam...
Valjda večeras smanjimo prednost na jedno momčadsko zlato. :D

Čestitke s moje strne hrvatskim sportistima, dobar su posao napravili.

I našima, naravno!

Još da nije Toma Baksuz (Nikolić) došao na otvaranje, gde bi nam kraj bio. Voli čovek da prisutvuje sportskim događajima, i uvek toj omladini izmaleriše. Olimpijcima je trebalo nedelju dana da se razmagnetišu od njegovog prisustva.

Da, stvarno je tako ispalo. rasturili ste odkad je on otišao :rofl. U momčadskim sportovima, svaka čast. Tri finala. Odlično. I jedna bronca. Velik uspjeh. Još da su vam bili odbojkaši koji bi bili među glavnim favoritima na najsjajnija odličja ali zbog nekih glupih pravila nisu tamo bili. Ispada da je teže otići na OI negoi uzeti medalju na momčadskim sportovima. Malo karikiram ali ne puno

Meni je krivo što mi nemamo odbojku. Ajde ženske nešto i mrljaju ali odbojkaši ništa. Je da i nemamo tu neku tradiciju ali barem da ih ima negdje nego nigdje.

A odbojka je dinamičan gledljiv sport, jedino bi promjenio ono glupo pravilo da je aut od bloka poen za protivnice. Ti braniš svoje polje i to je preglupo da je blok aut poen za protivnika. To isto kao kad bi golman obranio šut u gol :rolleyes: pa se svira gol jer ovaj nije promašio nego je ovaj odbio loptu pored stative ili preko prečke. Ili bilo koji igrač. Ili u bilo kojem sportu, nogometu, košarci, vaterpolu..preglupo pravilo..da se to ukine još bi bio zanimljiviji sport. Samo zbog toga je manje volim gledat..ono dodir bloka i aut..ajd u kua.

Isto tako bi skinuo tablu košarkašima, samo goli koš a ne da bi čisti promašaj bude pogodak. Ko onda kad je 1986-te Jugoslavija izgubila u zadnjih 53 sekunde 9 koševa prednosti od SSSR-a i kad je Sabonis u očaju okrenut leđim raspalio loptu u okretu a a ona od tabletine u koš. I trica

Dobro ima situacija i u drugim sportovima gdje promašaj na kraju bude gol ili poen kao kad mreža vrati u tenisu loptu u polje ali to je teška rijetkost pa i nogometu odbijena lopta koja ide vanka skrene u gol..ali nigdje nije to tako često i presudno kao u košarci. Imaš brajo goli koš pa gađaj.

franjevac
21-08-2016, 10:17
ti bi sa tim pravilima uništio oba sporta
šta ti točno smeta u pravilu da je blok aut poen za protivnika
ili za tablu u košarci,meni je duncanov šut o tablu koji je on usavršio
ljepši od kobeovog fadeaway-a
odbojka bi trebala ostati ovaka kakva je a onaj ko je promjeni pravilo da se svaki poen računa
a ne samo na servis trebala bi mu se dodjelit zahvalnica
sjećam se prije to je znalo trajat i 5 sati
nikako poen da se osvoji na servisu

Inkvizitor
21-08-2016, 10:21
ti bi sa tim pravilima uništio oba sporta
šta ti točno smeta u pravilu da je blok aut poen za protivnika
ili za tablu u košarci,meni je duncanov šut o tablu koji je on usavršio
ljepši od kobeovog fadeaway-a
odbojka bi trebala ostati ovaka kakva je a onaj ko je promjeni pravilo da se svaki poen računa
a ne samo na servis trebala bi mu se dodjelit zahvalnica
sjećam se prije to je znalo trajat i 5 sati
nikako poen da se osvoji na servisu

Zato što je neprirodno. Ti braniš svoje polje i ako protivnik nije ubacio u tvoje polje poen je tvoj. Ili one promašile ili ti izblokirao. sasvim logično i prirodno. To je logika u svim sportovima samo ne u odbojci.

Što me briga tko je što usavršio, koliko je cigletina od table ušlo u koš. Teških promašaj ustvari.

Aleksa
21-08-2016, 10:29
Da, stvarno je tako ispalo. rasturili ste odkad je on otišao :rofl. U momčadskim sportovima, svaka čast. Tri finala. Odlično. I jedna bronca. Velik uspjeh. Još da su vam bili odbojkaši koji bi bili među glavnim favoritima na najsjajnija odličja ali zbog nekih glupih pravila nisu tamo bili. Ispada da je teže otići na OI negoi uzeti medalju na momčadskim sportovima. Malo karikiram ali ne puno

Meni je krivo što mi nemamo odbojku. Ajde ženske nešto i mrljaju ali odbojkaši ništa. Je da i nemamo tu neku tradiciju ali barem da ih ima negdje nego nigdje.

A odbojka je dinamičan gledljiv sport, jedino bi promjenio ono glupo pravilo da je aut od bloka poen za protivnice. Ti braniš svoje polje i to je preglupo da je blok aut poen za protivnika. To isto kao kad bi golman obranio šut u gol :rolleyes: pa se svira gol jer ovaj nije promašio nego je ovaj odbio loptu pored stative ili preko prečke. Ili bilo koji igrač. Ili u bilo kojem sportu, nogometu, košarci, vaterpolu..preglupo pravilo..da se to ukine još bi bio zanimljiviji sport. Samo zbog toga je manje volim gledat..ono dodir bloka i aut..ajd u kua.

Isto tako bi skinuo tablu košarkašima, samo goli koš a ne da bi čisti promašaj bude pogodak. Ko onda kad je 1986-te Jugoslavija izgubila u zadnjih 53 sekunde 9 koševa prednosti od SSSR-a i kad je Sabonis u očaju okrenut leđim raspalio loptu u okretu a a ona od tabletine u koš. I trica

Dobro ima situacija i u drugim sportovima gdje promašaj na kraju bude gol ili poen kao kad mreža vrati u tenisu loptu u polje ali to je teška rijetkost pa i nogometu odbijena lopta koja ide vanka skrene u gol..ali nigdje nije to tako često i presudno kao u košarci. Imaš brajo goli koš pa gađaj.

I kod nas je odbojka, koliko ja pratim, nekako iznenada došla. Devedesetih. Za vreme SFRJ nešto se ne sećam da je bila zapažena. Pojavila je jaka generacija, ali eto i posle njih se to nekako održava. Valjda to tako biva, generacija iznedri nekog od stručnjaka kao što je Nikola Grbić pa onda on svojim autoritetom održava neki nivo.

A mi smo recimo izgubili rukomet, iako je za vreme Juge bilo šansi da se zasnuje nekakva tradicija. Bila je ona Metaloplastika. U reprezentaciji mislim da su ipak hrvatski rukometaši bili dominantniji od srpskih. A posle razlaza opet je bila jedna zapaženija generacija sa Škrbićem i Butulijom. Posle njih, ništa. Ono drugo mesto u BG na EP ipak ubrajam u incident i značaj domaćeg terena. :D

E sad, koš bez table bi bio ružan za oko. :D A i igrači sve ređe idu na šut od tablu, tako da bi imalo smisla primeniti taj tvoj predlog. Tablu je jedino voleo Paspalj. :D

Ja bih ukunuo ofsajd u fubalu. Em to pravilo ženama nikao ne možeš objasniti, em bi bilo više golova. A i ružno je kad se zbog ofsajda prekidaju akcije, to je baš nervirajuće. :D I mnoge sudijske odluke u vezi sa ofsajdom su kontraverzne.

franjevac
21-08-2016, 10:31
Zato što je neprirodno. Ti braniš svoje polje i ako protivnik nije ubacio u tvoje polja poen je tvoj. To je logika u svim sportovima samo ne u odbojci.

Što me briga tko je što usavršio, koliko je cigletina od table ušlo u koš. Teških promašaj ustvari.

pa u tenisu ako igraš volej moraš pogodit u protivnikovo polje
ne možeš volejom u tribine osvojit poen
ako je usavršio znači da mora postojat tehnika i znanje, matematika praktički
pogledaj majstora
https://www.youtube.com/watch?v=lcZLLZU0OzI

Inkvizitor
21-08-2016, 10:36
pa u tenisu ako igraš volej moraš pogodit u protivnikovo polje
ne možeš volejom u tribine osvojit poen
ako je usavršio znači da mora postojat tehnika i znanje, matematika praktički
pogledaj majstora
https://www.youtube.com/watch?v=lcZLLZU0OzI

Nisam uopće razumio ovu paralelu..

juanpablom
21-08-2016, 10:42
ja bi uveo pravilo da u rukometu napad traje točno određeno vrijeme. btw. bravo Blanka a još više bravo jer trljaš sol u ranu šugavim hejterima :zubo

franjevac
21-08-2016, 10:42
Nisma uopće razumio ovu paralelu..

kako nisi
volej ne govorim sad o smeču je isto što i blok u odbojci
i ti volejem moraš pogoditi u polje isto kao što blokom moraš pogodit polje protivnika

Inkvizitor
21-08-2016, 10:56
I kod nas je odbojka, koliko ja pratim, nekako iznenada došla. Devedesetih. Za vreme SFRJ nešto se ne sećam da je bila zapažena. Pojavila je jaka generacija, ali eto i posle njih se to nekako održava. Valjda to tako biva, generacija iznedri nekog od stručnjaka kao što je Nikola Grbić pa onda on svojim autoritetom održava neki nivo.

A mi smo recimo izgubili rukomet, iako je za vreme Juge bilo šansi da se zasnuje nekakva tradicija. Bila je ona Metaloplastika. U reprezentaciji mislim da su ipak hrvatski rukometaši bili dominantniji od srpskih. A posle razlaza opet je bila jedna zapaženija generacija sa Škrbićem i Butulijom. Posle njih, ništa. Ono drugo mesto u BG na EP ipak ubrajam u incident i značaj domaćeg terena. :D

E sad, koš bez table bi bio ružan za oko. :D A i igrači sve ređe idu na šut od tablu, tako da bi imalo smisla primeniti taj tvoj predlog. Tablu je jedino voleo Paspalj. :D

Ja bih ukunuo ofsajd u fubalu. Em to pravilo ženama nikao ne možeš objasniti, em bi bilo više golova. A i ružno je kad se zbog ofsajda prekidaju akcije, to je baš nervirajuće. :D I mnoge sudijske odluke u vezi sa ofsajdom su kontraverzne.

Kad bi se ukinuo ofsajd, puno bi igrača visilo u protivničkom šesnaestercu, oko njega ili na protivničkoj polovini dok ovi napadaju..pa bi to bio skroz drugi sport. Ali istina je da je puno utakmica upropašteno zbog krivih presuda u vezi ofsajda. Meni je najgluplje ono pravilo u nogometu, u šesnaestercu, ako zadnji igrač radi faul. Isključenje i penal. Oboje. Pa ne zove se bezveze da je penal najteža kazna. Što će još crveni. I uništiš utakmicu. Još kad je dvojben prekršaj. Katastrofa. To ranije nije bilo, to su relativno nedavno uveli.

I smanjio bi vrijeme trajanja npr na 30 minuta poluvrjeme ali bi štopao vrijeme ko u košarci. A ne da se efektivno igra po 23-24 minute, kako su mjerili, a fol 45 minuta se igra A faktički se i stvarno igra pola tog vremena. Ostalo su beskrajni prekidi, simuliranje, glumatanje, foliranje, iznose ga na nosilima a on već koji sekund kasnije veselo skakuće i hoće nazad u igru. Koga god iznesu na nosilima ne bi mi se imao pravo vraćati u utakmicu, pa bi manje simulirali. Ako si iznešen, znači ne možeš hodati, kako možeš kasnije trčati. To je sve većinom golo simuliranje i foliraža s jednim jedinim ciljem, krađa vremena. Kad se zadnjih 10-15 minuta a i više uopće ne igra, pogotovo neke specijalizirane ekipe za to. I uveo bi pravilo da onaj igrač koji izvodi aut, koji prvi uzme loptu mora izvesti aut a ne, jedan uzme, pa je onda spusti na pod, prepusti drugome koji naravno hoda lagano a nekad drugi prepusti i trećem. Zbog tih otezanja, simuliranja i odugovlačenja, puno utakmica bude negledljivo i pravo mučenje gledatelja. I uvesti vrijeme za izvođenje kornera, auta..a ne da se šeta s noge na nogu do kornera i auta po pola minute i više.

Pravila u nogometu su zastarila i treba ih hitno mjenjati da se igra učini dinamičnijom i poštenijom. Aj bar su ukinuli ono tupavo pravilo da je golman smio uzimati loptu u ruke ako mu je igrač namjerno vraća.

Još bi suzio šesnaesterac i penal sudio samo kad igrač ide sam prema golu ili kad je u totalno izglednoj situaciji za gol. A ne da mi igrač u kutu 16-erca lopta mu bježi, predug for si dadne ali eto golman ili netko drugi ga jedva takne, on se stropošta i iz ničega penal..ili okrenut leđima golu u kutu 16-terca, nit šanse nit prilike za šansu, i netko ga fol faulira i iz ničega penal. To su budalaštine, to ako je i bio faul, a mnogi ni to ne budu često, običan prekršaj, ko indirekt kad se svira opasna igra u 16. Zašto bi svaki faul u šesneastercu a počesto i oni dvojbeni bili čista šansa za gol, tj penali.

Inkvizitor
21-08-2016, 10:59
kako nisi
volej ne govorim sad o smeču je isto što i blok u odbojci
i ti volejem moraš pogoditi u polje isto kao što blokom moraš pogodit polje protivnika

Aha..da, ima logike..nije potpuno isto ali može se reći da ima dosta sličnosti.

franjevac
21-08-2016, 11:08
recimo ja bi mijenjao to da ako u skoku u vis imate istu visinu
idete u pripitavanja bez obzira skočio ti iz prve ili druge
nego sada kako je u riu prve četiri sve sa istom visinom
isto tako i u pekingu blanka i hellebaut obje po 205
ili im svima po zlato ili pripitavanje to bi bilo fer

Inkvizitor
21-08-2016, 11:14
recimo ja bi mijenjao to da ako u skoku u vis imate istu visinu
idete u pripitavanja bez obzira skočio ti iz prve ili druge
nego sada kako je u riu prve četiri sve sa istom visinom
isto tako i u pekingu blanka i hellebaut obje po 205
ili im svima po zlato ili pripitavanje to bi bilo fer

To bi moglo dugo trajat. To pripetavanje. Ali ja bi uveo npr, pobjednik je onaj tko generalno ima manje rušenja a ne da se gleda samo zadnja preskočena visina. Hellebaut je imala više rušenja na manjim visinama od Blanke jer je Blanka do 205 sve skakala iz prve a Hellebaut je imala do 205 hrpu rušenja, na 201 čini mi se da je tek iz treće preskočila a 203 iz druge. Ali je 205 preskočila iz prve a Blanka iz druge i ona prva. To je glupo ako su već kriteriji rušenja na predhodnim visinama. Tako je i sad Blanka dobila bronzu iako je rušila na 188 i na 193, a ona 4-ta ostala iza nje jer je preskočila 197 tek u trećem pokušaju a Blanka u drugom a ranije je imala mislim manje rušenja od Blanke.

DzoniBG
21-08-2016, 11:58
Da zaobidjemo popularna medjusobna nadjebavanja i ludacki rivalitet koji je uvek izlazio iz granice sportskog...

Svaka cast i Hrvatima i Srbima na ostvarenom na ovoj olimpijadi... vama na 10 medalja i 5 zlatnih, sto je uspeh vredan respekta... i nasim koji su se posle mrljavog starta, i neocekivanog ispadanja Noleta i promasaja strelaca digli iz pepela, i uzeli sjajnih 8 medalja, pritom izdominirali u grupnim sportovima...

Samo se potvrdilo ono sto sam uvek tvrdio - Olimpijada je boginja sporta... ovih 15 dana retku koju noc sam zaspao kao covek, do sitne sate sam gledao sve moguce i nemoguce sportove, od onih najpopularnijih, do nekih gde sam u hodu ucio pravila... nista se ne moze porediti u sportu sa tim uzitkom...

Ostaje nam danas da spustimo zavesu sa bukvalno zadnjim dogadjajem u rasporedu u svim sportovima, finale muske kosarke protiv NBA zvezda... nema mesta za kurcevite najave, sanse su nam minimalne, mozda 5%... postoje scenarija gde ce nas potopiti, gde ces nas izrutinirati, gde ce biti sitan poraz... ali i minimalna sansa da postignemo nemoguce...

Sta god se desi, gledacu to sa gustom... velika je stvar zatvoriti ovakvu kolosalnu priredbu sa medaljom oko vrata...

Inkvizitor
21-08-2016, 12:05
Ja uopće nisam imao filing za Olimpijadu. Čak sam mislio, opet ta glupa Olimpijada, još ona priča, zika virus, ništa ne štima, borilišta grozna. Al kad krene, cijelog te zaokupi, to je nevjerovatno.

DzoniBG
21-08-2016, 12:10
Ja uopće nisam imao filing za Olimpidaju. Čak sam mislio, opet ta glupa Olimpijada, još ona priča, zika virus, ništa ne štima, borilišta grozna. Al kad krene, cijelog te zaokupi, to je nevjerovatno.

Slicno tako... nije kao svetsko u fudbalu gde je mnogo vece lozenje, znaju se uvodni mecevi, secira se svaki detalj...

Ovde je toliko mnogo stvari da ne postoji pocetni fokus... ali zato kad pocne, ne znas sta ces pre da gledas... mene odusevio npr badminton, musko i zensko finale... kakvo je ono kidanje bilo, kakva spretnost i vestina... neverovatno...

juanpablom
21-08-2016, 12:14
Hrpa olimpijaca je izdominirala u svojim disciplinama a stariju su od 30 godina.recimo Beitia jučer, čak 37 godina

Sekstant
21-08-2016, 12:17
Evo da i ja cestitan svin osvajacima :) pa i Tuckovima na srebru. Jebiga koliko god meni i drugima bilo krivo , postoji par jakih ekipa i Srbija. A i onako sportski bija bi grijeh da nisu oni osvojili. Sve u svemu , odlican uspijeh, vise ulaganja u sport i bit ce jos bolje drugi put...

juanpablom
21-08-2016, 12:22
Evo da i ja cestitan svin osvajacima :) pa i Tuckovima na srebru. Jebiga koliko god meni i drugima bilo krivo , postoji par jakih ekipa i Srbija. A i onako sportski bija bi grijeh da nisu oni osvojili. Sve u svemu , odlican uspijeh, vise ulaganja u sport i bit ce jos bolje drugi put...
zašto bi bio sportski grijeh?

Sekstant
21-08-2016, 12:33
Najbolja ekipa , osvojeno sve osim toga, dominacija zadnjih godina...

NorthStand
21-08-2016, 12:37
igraju jak vaterpolo Srbi i preuzeli su primat od Mađara ima već 7-8 godina, poosvajali su sve što su mogli i sada će se opustit što će naši sigurno znat iskoristit ono što nama treba je par igrača ko nikša dobud da ih malo primiri u bazenu. :D

bilo kako bilo, nije da se nije znalo i prije da su u košarci i vaterpolu trenutno ipak bolji. ali normalno nitko se neće predati bez borbe, pa je logično da prije susreta pokušavaš naći načina da ih pobjediš.

no šta je tu je, mi smo na ovoj olimpijadi osvojili sve što smo trebali osvojit, a ekipno smo ostvarili odličan rezultat u košarci ušli u top 8 svijeta, i vaterpolo u finale. Srbi su tu jaki i to je to, najveći debili su definitivno ispali rukometaši i stipančić koji je izgubio zlato a ne osvojio srebro. no dobro, ne treba nikoga previše kudit, samo konstantiram činjenicu da je netko ipak zajebo.

a Kolakica je najveće postignuće definitivno, Hrgović je pravi boksač pred njim je svijetla budućnost, a Božo Starčević je definitivno neviđeno pokraden u onom svom polufinalu zbog kojeg je i izgubio medalju. i Blanka s svojim tetivama u kurcu uz Kolak definitivno najugodnije iznenađenje, od nje nitko nije očekivao medalju.

no šta je tu je, ne treba očajavat ovo su nam uvjerljivo najbolje Olimpijske igre, kad se gleda glava stanovnika Hrvatska je 4 sila svijeta po broju osvojenih medalja, koliko ulažemo u sport i kako se odnosimo prema tim ljudima koji se odriču svog privatnog života da bi uspjeli ovo je ne odličan već senzacionalna uspjeh na OI.

i što je već rečeno, olimpijada je posebna, možda je "predstava za narod" ali je vrhunska.

juanpablom
21-08-2016, 12:43
pa dobro, onda se ubudće ne moraju ni održavati natjecanja jer su Srbi najbolja ekipa. Zašto Blanki nisu onda dali zlato u Pekingu?bila je najbolja tih godina?

Sekstant
21-08-2016, 12:47
Tako je, imas pravo...

Skywalker
21-08-2016, 12:49
Da ne bude da je sve sjajno,sledi ova vest,tacnije komentar:

Ljiljana Blagojević: "Je l' vas sad bar malo sramota za jeftine avio karte kojima ste vaterpoliste poslali po zlato"
Glumica se oglasila na tviteru i podsetila da su vaterpolisti u Rio poslati lou kost kompanijom, a let im je trajao čitavih 33 sata

http://www.nedeljnik.rs/media/portalnews/2016/Aug/21/o/Vaterpolisti-Printskrin-Instagram.jpg

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/ljiljana-blagojevic-je-l-vas-sad-bar-malo-sramota-za-jeftine-avio-karte-kojima-ste-vaterpoliste-poslali-po-zlato/

Nije ovo sve dobro: Kako je Andrija Prlainović u slavlju postao još veći
Jedan od najboljih vaterpolista Srbije je u jeku euforije poručio medijima, državnom vrhu i čitavoj javnosti da nije sve zlatno kao naša medalja u Riju

"Medalje koje smo uzeli u Riju, ovih osam ili devet, u svim sportovima nisu proizvod sistemskog ulaganja u sport", upozorio je Prlainović i tako odgovorio onima koji bi da se kite tuđim perjem i da sebi pripisuju zasluge za najbolji rezultat srpskog sporta u istoriji.

"Novinari i mediji, krenite slobodno u kampanju od prekosutra. Znate sve šta treba i zašto. Nemamo mi šta da se zameramo državnom vrhu, političarima i ministrima, to je vaš posao. Vi kontrolišete šta će se pojaviti u medijima", rekao je naš as.
http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/nije-ovo-sve-dobro-kako-je-andrija-prlainovic-u-slavlju-postao-jos-veci/

Tek da se vidi koliko mi ustvari NE ulazemo u sport i neku buducnost...pa mi se smuce ovi politicari koji odmah prvi cestitaju.I odvratni Nikolic koji besomucno trosi drzavne pare na svoja bahata putovanja gde vucara i svoju zenu sa celom svitom.Ali kao da njih i zanima sport,tu su da zamajavaju narod i zive na nasoj grbaci.

juanpablom
21-08-2016, 12:55
e još kad bi se vama vučić i nikolić gadili zbog pravih razloga :kava

DzoniBG
21-08-2016, 13:00
I odvratni Nikolic koji besomucno trosi drzavne pare na svoja bahata putovanja gde vucara i svoju zenu sa celom svitom.Ali kao da njih i zanima sport,tu su da zamajavaju narod i zive na nasoj grbaci.

Taj Toma Nikolic... nije ni cudo sto ga svi prozivaju od kad se vratio iz Ria, nama svanulo... nije to slucajnost, nije taj dzabe bio upravnik groblja u Kragujevcu....

Baraba priprosta neotesana... sta smo mi bogu zgresili da nas takav vodi... od najgorih smo izabrali najgoreg...

Taj kad nekome cestita, treba se samo sklanjati, kao da je epidemija tifusa... oprati posle toga ruke i 3 puta ako treba... hebo mu pas mater seljacku...

NorthStand
21-08-2016, 13:02
http://www.vecernji.hr/oi2016rio/sebastian-coe-smatra-da-je-sara-kolak-najveca-atletska-senzacija-1107718

http://www.vecernji.hr/media/cache/9f/40/9f403d7ab152930a2e70d1ac682092a6.jpg

Sara. :naklon

http://www.vecernji.hr/media/cache/26/ad/26ad9de0f725a69bdaefdf5bc5cfd715.jpg?id=2207488

Blanka. :naklon

NorthStand
21-08-2016, 13:03
Taj Toma Nikolic... nije ni cudo sto ga svi prozivaju od kad se vratio iz Ria, nama svanulo... nije to slucajnost, nije taj dzabe bio upravnik groblja u Kragujevcu....

Baraba priprosta neotesana... sta smo mi bogu zgresili da nas takav vodi... od najgorih smo izabrali najgoreg...

Taj kad nekome cestita, treba se samo sklanjati, kao da je epidemija tifusa... oprati posle toga ruke i 3 puta ako treba... hebo mu pas mater seljacku...

đoni šta bi s kineskinjama, nisam očekivao da će vas dobit nisu one bile baš dobre u skupini, vaše su se vjerojatno iscrpile protiv amerikanki i ruskinji, ali sve u svemu u odbojci ste sila. mislim da bi vam i muški uzeli medalju, samo da su nastupili zašto oni nisu nastupali jel znaš jer znam da su nedavno osvojili svijetsku ligu protiv brazila, pa mi nije jasno zašto nisu u riju ?

NorthStand
21-08-2016, 13:06
Ukupno je Blanka čarobnu visinu od dva metra preskočila više od 160 puta. Do tih ju je rezultata nesumnjivo ponijela predanost katoličkoj vjeri koju je proteklih godina otvoreno pokazivala i koja ju je u teškim životnim i zdravstvenim situacijama svaki put dizala i vraćala - do nove olimpijske medalje!

sve je lakše, kad se vjeruje. :)

DzoniBG
21-08-2016, 13:10
đoni šta bi s kineskinjama, nisam očekivao da će vas dobit nisu one bile baš dobre u skupini, vaše su se vjerojatno iscrpile protiv amerikanki i ruskinji, ali sve u svemu u odbojci ste sila. mislim da bi vam i muški uzeli medalju, samo da su nastupili zašto oni nisu nastupali jel znaš jer znam da su nedavno osvojili svijetsku ligu protiv brazila, pa mi nije jasno zašto nisu u riju ?

Bilo je svasta...

Poceli smo da ih izuvamo, prvi set lagano... a onda je sve krenulo uz qrac... zute su pocele da igraju ko drogirane, ne mozes da ih probijes nikako, muve zunzare sve hvataju u polju, a korektorka tuce neuhvatljivo...

Na sve to, prepunili su dvoranu, okacili zastave kao da je godisnjica kulturne revolucije Mao Cedunga, i malo im to, nego dzukele zvizde i deru se kad nasa servira... toliko su bili odvratni, da su ostali brazilci u hali vikali "serbia, serbia"... toliko su se ponasali jezivo,

Zao mi ovih nasih devojcica, dale su sve od sebe, ali nije islo... bolje jesu overall, ali juce nije bilo prolaza...

Inkvizitor
21-08-2016, 13:12

je bolji su imaju strašne vanjske pucače, dobro se brane kad imaju igrača manje ali meni nije jasno zašto se pušta da Mandić i Filipović( pogotovo Mandić) na istu foru daju golove. Izbore faul i odmah se dižu i pucaju. Pa fokusiraj se na to, kad već znaš.

Golmani su im bili bolji, znao sam da Bijač mora jednu utakmicu kiksat..nemoš primit golove se 10 metara i to skoro svaki, dok je njihov bolje branio, doduše naši su mlitavo pucali. Kakav je onaj šut Jokovića, jače bi ja pucao.

Bušlje me razočarao, tako je dobro igrao a sinoć ništa. ne znam zašto nam nije priznat onaj gol na 3:3 masu puta sam vido kod isključenja da se odmah odigra kombinacija i redovno se prizna ali eto nama nije.

Fale nam bobmarederi poput Šimenca nekad ili Boškovića..ovi brate pucaju ko da tri dana ništa niisu jeli.

Dobili nas cijelu utamicu na istu foru. Faul pa odmah šut.

Garcia pliva u kontru pa ostavi loptu..

Imali su čak više igrača višer od Srbije činimise..ali slabo to rade..

Inkvizitor
21-08-2016, 13:15
što misliš Džoni što će biti s Amerima. Ako odigraju nonšalantno ko u polufinalu, ima li Srbija kakve šanse..

DzoniBG
21-08-2016, 13:19
je bolji su imaju strašne vanjske pucače, dobro se brane kad imaju igrača manje ali meni nije jasno zašto se pušta da Mandić i Filipović( pogotovo Mandić) na istu foru daju golove. Izbore faul i odmah se dižu i pucaju. Pa fokusiraj se na to, kad već znaš.

Golmani su im bili bolji, znao sam da Bijač mora jednu utakmicu kiksat..nemoš primit golove se 10 metara i to skoro svaki, dok je njihov bolje branio, doduše naši su mlitavo pucali. Kakav je onaj šut Jokovića, jače bi ja pucao.

Bušlje me razočarao, tako je dobro igrao a sinoć ništa. ne znam zašto nam nije priznat onaj gol na 3:3 masu puta sam vido kod isključenja da se odmah odigra kombinacija i redovno se prizna ali eto nama nije.

Fale nam bobmarederi poput Šimenca nekad ili Boškovića..ovi brate pucaju ko da tri dana ništa niisu jeli.

Dobili nas cijelu utamicu na istu foru. Faul pa odmah šut.

Garcia pliva u kontru pa ostavi loptu..

Imali su čak više igrača višer od Srbije činimise..ali slabo to rade..

Mislim da vam je najvise podbacio Maro Jokovic...

Ja sam gledao tog tipa, strasan igrac, suter... a juce kao da mu je vruca lopta, ili ne sme da sutne, ili puca traljavo... sa druge strane Sandro Sukno je odigrao odlicno, u onom mrtvilu vaseg napada jedini je zabijao...

Bokeljski trio, Prlainovic i Nikic iz Herceg Novog, i Mandic iz Kotora je cuda pravio... ovaj mali Mandic, zver od igraca, tako mlad, a top u rukama... uz Filipa Filipovica, kad zapucaju, tu trava ne raste... 7-8 golova smo dali bez igraca vise...

Najbolji nas segment igre je ipak odbrana sa igracem manje... toliko se to precizno igra, da izgleda kao da ne fali igrac... to je jedan od glavnih razloga zasto smo prekucali igricu zadnje 2 godine...

Inkvizitor
21-08-2016, 13:23
Mislim da vam je najvise podbacio Maro Jokovic...

Ja sam gledao tog tipa, strasan igrac, suter... a juce kao da mu je vruca lopta, ili ne sme da sutne, ili puca traljavo... sa druge strane Sandro Sukno je odigrao odlicno, u onom mrtvilu vaseg napada jedini je zabijao...

Bokeljski trio, Prlainovic i Nikic iz Herceg Novog, i Mandic iz Kotora je cuda pravio... ovaj mali Mandic, zver od igraca, tako mlad, a top u rukama... uz Filipa Filipovica, kad zapucaju, tu trava ne raste... 7-8 golova smo dali bez igraca vise...

Najbolji nas segment igre je ipak odbrana sa igracem manje... toliko se to precizno igra, da izgleda kao da ne fali igrac... to je jedan od glavnih razloga zasto svo prekucali igricu zadnje 2 godine...

Je, napad je bio kilav.

Gledam situaciju gdje nam je igrač sam na 7-8 metara i umjesto da puca on vaga, hoće neće pa puca kad je već blokiran. :rolleyes: i naravno izblokiran

pa opali je pa ako uđe uđe..šuteri su nam slabi, mlaki a i golmani su realno podbacili..

DzoniBG
21-08-2016, 13:30
što misliš Džoni što će biti s Amerima. Ako odigraju nonšalantno ko u polufinalu, ima li Srbija kakve šanse..

Ne volim da budem pesimista, ali mislim da su nam sanse samo teoretske...

Ameri su trpeli dosta kritika kako ne igraju dobro... danas ce biti motivisani da pokazu sve sto znaju... nedelja popodne u Americi, zadnja stvar na olimpijadi, gledace ih citava nacija... posle najverovatnije najuspesnije olimpijade za USA, najmanje im treba poraz od neke tamo Srbije u sportu koji je njihov ponos...

Sta tu nasi mogu da rade... samo da poginu na terenu, odbrana mora da bude na granici krvi, ne smes da im dozvolis milimetar za sut iz vana, jer malo im treba da se otkaci ruka, i da te zatrpaju u blato... sa druge strane gradjenje posle suta, i jebitacan skok... pored onih animala od centara, malo ce tu biti srece, ali barem pokusati...

Na sve to... artiljerija mora da upada u rov... nema mesta za seriju promasaja... moramo da odigramo perfektnu utakmicu ako ista mislimo... a da njima ne ide, samo u takvom scenariju imamo tu minimalnu sansu...

U svim ostalim varijantama gubimo, manje ili vise rutinski...

Grunf
21-08-2016, 13:36

Ko ti i ja da zavrsimo s Monicom Bellucci u krevetu. :D Spanjolci koji imaju za klasu jacu ekipu su se vrtili oko 10 razlike, ak budu Ameri ozbiljni mogli bi im Srbi naplatiti za sve losije partije ovo prvenstvo.

NorthStand
21-08-2016, 13:41
Ko ti i ja da zavrsimo s Monicom Bellucci u krevetu. :D Spanjolci koji imaju za klasu jacu ekipu su se vrtili oko 10 razlike, ak budu Ameri ozbiljni mogli bi im Srbi naplatiti za sve losije partije ovo prvenstvo.

http://www.zagreb.info/wp-content/uploads/2016/08/13923270_1086464451433869_702224910384157753_o-e1471770925270.jpg

vidi ovu divotu, nema ništa divnije od CRO sportaša. jedino oni i hrvatski vojnik vrijede nešto u našoj državi, sve ostalo nam je trulež teški, no šta je tu je neka nam barem oni osvijetle obraz.

Srbi imaju šanse, po meni igrjau bolej od španjolaca, i ako budu igrali kako treba, SAD je plitak potok. očekujem 10 razlike za srbiju, daleko su ovi od dream tema.

a onaj braduljica mačvan što stalno oštri pogledom suigrače, pa bogdanović što puca trojke s parkinga pa onaj teodosić što glumi Magica Johnsona, sve u svemu imaju Srbi čime da im odgovore bit će jebena tekma i očekujem pobjedu srbadije.

naravno kud sreće da ih oni atletski USA gorile dobiju, ali mislmi da fizikalije neće biti dovoljno mislim da će ih Srbijanci uneredit svojom brzom igrom zabadanjem iza leđa, tromi su ameri i to SRB može iskoristit. Srb zna kako da igra finale, Srb je moćan. :D

Grunf
21-08-2016, 13:43
http://www.zagreb.info/wp-content/uploads/2016/08/13923270_1086464451433869_702224910384157753_o-e1471770925270.jpg

vidi ovu divotu, nema ništa divnije od CRO sportaša. jedino oni i hrvatski vojnik vrijede nešto u našoj državi, sve ostalo nam je trulež teški, no šta je tu je neka nam barem oni osvijetle obraz.

Ma ima kod nas puno vrijednih ljudi koji se ne isticu u prvi plan i uvijek se zrtvuju za dobrobit drugih. Npr. ja. :D

franjevac
21-08-2016, 13:45

najbolja taktika sa amerima je da ih ne uplašiš ili razljutiš u početku
argentinci su krenuli sa +15 završili na -30
znači krenit polako iz laganog minusa i tu se nekako održavat između 5-10 koševa
i napravit da to više bude revijalna utakmica sve onako opušteno uz osmijehe
a onda u zadnjoj četvrtini ako je minus dostižan navalit,provocirat,flopat unosit im nervozu
jedino tako vidim moguću pobjedu srbije

NorthStand
21-08-2016, 13:47
Ma ima kod nas puno vrijednih ljudi koji se ne isticu u prvi plan i uvijek se zrtvuju za dobrobit drugih. Npr. ja. :D

da, ti si mi uvijek djelovao ko skroman mladić, skromnost ti je uvijek bila jača strana. :D

DzoniBG
21-08-2016, 13:47

Vrteli smo se mi oko egala... jedan sut je falio za produzetak...

http://www.youtube.com/watch?v=VbERc7xI2i0

Da poginemo junacki, pa sta bude...

Grunf
21-08-2016, 13:48
znači krenit polako iz laganog minusa i tu se nekako održavat između 5-10 koševa
a onda u zadnjoj četvrtini ako je minus dostižan navalit,provocirat,flopat unosit im nervozu

Da, ne smiju ih zagrijati. Trebaju ih drzati cijelo vrijeme u 3. brzini nekak. Ak Srbi povedu 8-0 na ppcetku onda bu 30 razlike. :D

Picaferaj
21-08-2016, 13:50
Ja mislim da Srbija ima realne šanse za zlato u košarci. Negdi oko 10 do 20%. Malo je falilo da ih dobiju u grupnoj fazi.

Grunf
21-08-2016, 13:50
Vrteli smo se mi oko egala... jedan sut je falio za produzetak...

http://www.youtube.com/watch?v=VbERc7xI2i0

Da poginemo junacki, pa sta bude...

Da, al ste bili stalno oko 10-15 i Ameri su bili zadovoljni i odradivali tekmu. Sad ce ipak biti ozbiljniji, a tu tesko da mozete ispod 15 zavrsiti kolki god vi junaci bili.

NorthStand
21-08-2016, 13:51

da, tog mišljenja sam i ja, ako krenu Srbovi jako na početku neće dobro proći. trebaju taktizirat, i držat minimalni minus veći dio tekme, i onda pred kraj ili u 4/4 zaigrat na ful. što mislim da oni mogu, jer su ekipa koja zna igrat taktički, npr mi nismo baš tog tipa i zato i gubimo uvijek egal završnice jer smo taktički loši. no dobro, što je tu je neka pobjedi bolji, po viđenom protiv australije mislim da Srb ima šanse, iako naravno da navijam za USA. :D

http://www.youtube.com/watch?v=I2Hpo39FivM

DzoniBG
21-08-2016, 13:56
Da, al ste bili stalno oko 10-15 i Ameri su bili zadovoljni i odradivali tekmu. Sad ce ipak biti ozbiljniji, a tu tesko da mozete ispod 15 zavrsiti kolki god vi junaci bili.

Sve to stoji na papiru... ali ajde da vidimo...

Napisao sam gore realno kako vidim nase sanse, ali dok ne pocne tekma, mozemo samo da nagadjamo...

Grunf
21-08-2016, 13:57
Sve to stoji na papiru... ali ajde da vidimo...

Napisao sam gore realno kako vidim nase sanse, ali dok ne pocne tekma, mozemo samo da nagadjamo...

Kad je uopce tekma?

Inkvizitor
21-08-2016, 13:58
A čujem da su skratili zaletište sa skok u vis. kakva je to glupost. Baš se vidi da nedostaje force u zaletu skakačicama. Zato vjerovatno i tako slabi skokovi.

Mislim koji je razlog, habaju im previše stazu što?'

DzoniBG
21-08-2016, 14:00
Kad je uopce tekma?

20h... imas na HRT2 prenos...

franjevac
21-08-2016, 14:00
danas od 14 i 30 maraton trči naš čovjek
stjepan kiprotić kako čujem jedan je od kandidata za medalju

Grunf
21-08-2016, 14:01
Hrle s nama prijateljskog klix foruma:

Oceania 5% medalja
Afrika takodje 5%
Amerika tj. Sjeverna, Juzna i Centralna 22%
Azija takodje 22%
Europa 47%

Grunf
21-08-2016, 14:06
da, ti si mi uvijek djelovao ko skroman mladić, skromnost ti je uvijek bila jača strana. :D

Da, svi su to zapazili. :D

DzoniBG
21-08-2016, 14:07
Ludje od maratona je jos hodanje na 50km...

Nema neatraktivnijeg sporta...a nema ni tezeg...

Gledao sam prenos, otkazuje im telo na pola trke, raspadaju se, jedan Amer se bukvalno usrao... kakav treba da si lik da to treniras jbt...

franjevac
21-08-2016, 14:10
mislio sam da je semenya doživotno diskvalificirana
tako da je moja miljenica margaret wambui tek treća

franjevac
21-08-2016, 14:21
jel zna neko zašto atletičarke nose uske gaćice
jel to poboljšava rezultat ili je to da privuče mušku publiku

DzoniBG
21-08-2016, 14:24

Mislim i jedno i drugo...

Kako bi trcali sa nekim sirokim sorcem, pogotovo sprinteri... otpor vazduha bi im ukrao par stotinki u startu...

Kakvi su trkaci juce na 5000m... kao iz Bijafre... nozice obima domalog prsta... kad ih vidis na prvi pogled, dao bi im oval rostilja....

franjevac
21-08-2016, 14:29
Mislim i jedno i drugo...

Kako bi trcali sa nekim sirokim sorcem, pogotovo sprinteri... otpor vazduha bi im ukrao par stotinki u startu...

Kakvi su trkaci juce na 5000m... kao iz Bijafre... nozice obima domalog prsta... kad ih vidis na prvi pogled, dao bi im oval rostilja....

shvaćam za sprintere ali za skakačice u vis ili u dalj
da ne mogu duže gaće obući,mogu i pripijene bit
ovako kad se okrenu preko strunjače sve im ispadne
ne možeš gledat uz djecu treba +18 u kutu stajat

NorthStand
21-08-2016, 14:31
Da, svi su to zapazili. :D

kod tebe prvo to zamjete, nemoguće je ne primjetit tu tvoju širokogrudnsot i skromnost. :kez

Inkvizitor
21-08-2016, 14:35
20h... imas na HRT2 prenos...

Aj da je neki normalan termin da se može u miru pogledat a ne da sutra na poslu moraš čačkalice u oči stavljat.

Zato ne volim ove OI na istoku i zapadu. Koja milina je bila Atena ili London, možeš sve pratit.

A sad opet slijedeće Tokyo...sad će bit sve rani jutarnji termini..

DzoniBG
21-08-2016, 14:38
Aj da je neki normalan termin da se može u miru pogledat a ne da sutra na poslu moraš čačkalice u oči stavljat.

Zato ne volim ove OI na istoku i zapadu. Koja milina je bila Atena ili London, možeš sve pratit.

Jos gori ce biti Tokio... ono sto je sad pocinjalo u 2-3 popodne, to ce pocinjati nocu... glavne stvari ce biti u cik zore i ujutru...

Tek 2024. cemo se vratiti u Evropu jbg...

NorthStand
21-08-2016, 15:05
"Skinuli smo haglund koji je udarao u desnu Ahilovu tetivu. Nije bilo dovoljno vremena za oporavak. Kada se reže kost treba puno duže da staneš na noge, i to uz normalnu rehabilitaciju - ne zaboravite da ja sve kompromitiran treningom. No, htjela sam doći u Rio. Da sam bila hrabra, da nisam imala loših iskustava s prvom operacijom, ranije bih opet išla pod nož. No, nema veze. Došla sam na krilima vjere, rekla sam - Bože ti skači kroz mene, ti znaš, ti me vodi. On je bio sa mnom kada sam skakala 208 cm i sada kada sam skočila 197 cm. Nisam molila za zlato, već samo za snagu. Znala sam koliko će teško biti kad dođe trenutak u kojem ću morati stisnuti zube. To nije mala bol, nije to kao kada te boli zub. Dobila sam tu snagu"

Blanka, to ti je kad te uče da je loše biti vjernik a ti p(d)okažeš suprotno. :bravo

juanpablom
21-08-2016, 15:06

ajd bar će ovi prime time događaji bit oko 12 -13 sati po CET-u. ane ovo atletika u 1.30 svaki puta

NorthStand
21-08-2016, 15:13
http://www.index.hr/images2/03ZASAJT_broncablanka_srebrovaterpolo.jpg

:naklon :naklon :naklon :naklon :naklon :naklon :naklon :naklon :naklon :naklon

NorthStand
21-08-2016, 20:12
e moji rukometaši, sad gledajte kako ste u finalu mogli do zlata, panjevi bili i ostali koliko je bilo ovako propuštenih prilika.

strahota, danska mrcvari francuze a ne igraju ništa posebno, pa mi ih razmontirali u skupini.

franjevac
21-08-2016, 20:15
e moji rukometaši, sad gledajte kako ste u finalu mogli do zlata, panjevi bili i ostali koliko je bilo ovako propuštenih prilika.

strahota, danska mrcvari francuze a ne igraju ništa posebno, pa mi ih razmontirali u skupini.

izgleda će radmilini klinci ostati bez trećeg zlata

NorthStand
21-08-2016, 20:28
izgleda će radmilini klinci ostati bez trećeg zlata

ostali, haha kako mi je drago, ove francuze organski ne mogu podnjet, ne samo zbog poraza koje su nam njenjli u rukometu već inače, baš su mi šugava nacija. s time da u ovoj momčadi osim omeyera i još par ni nema frnacuza.

franjevac
21-08-2016, 20:31
ostali, haha kako mi je drago, ove francuze organski ne mogu podnjet, ne samo zbog poraza koje su nam njenjli u rukometu već inače, baš su mi šugava nacija. s time da u ovoj momčadi osim omeyera i još par ni nema frnacuza.

od njih je gori samo kastrirani ćosićev glas
kako me nervira majmun strašno

NorthStand
21-08-2016, 20:49
od njih je gori samo kastrirani ćosićev glas
kako me nervira majmun strašno

http://www.udruga-gavran.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=4748%3Aosiu-smeta-imunia-kazne-a-japanci-u-dubrovniku-ponosno-zapjevali-u-boj-u-boj-video&catid=81%3Anovosti&Itemid=223

da, iritantan lik koji je u boj u boj za narod svoj proglasio "neprimjerenim vulgarnim" po antifašistički "nacifašističkim" uzvikivanjem.

mirv
21-08-2016, 20:54
http://www.udruga-gavran.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=4748%3Aosiu-smeta-imunia-kazne-a-japanci-u-dubrovniku-ponosno-zapjevali-u-boj-u-boj-video&catid=81%3Anovosti&Itemid=223

da, iritantan lik koji je u boj u boj za narod svoj proglasio "neprimjerenim vulgarnim" po antifašistički "nacifašističkim" uzvikivanjem.

I ja jedva čekam da taj Šugosloven ostane bez posla, to će biti veliki dan za Hrvatsku. Ako misli da svojim priglupim podguzništvom može preodgajati slušatelje vara se.

Inače, zamijetio sam u gledalištu talijansku zastavu s orlom i fasciom u kandžama na vaterpolskoj utakmici nas i Italije, nitko se nije javio da to prokomentira a tako veliki antihr... pardon, antifašisti.

mirv
21-08-2016, 20:59
Evo, bila je riječ o ovoj zastavi.

http://www.crwflags.com/fotw/images/i/it-isr.gif

To je zastava Mussolinijeve Socijalne Republike. Ali izgleda da su Ustaše pravi fašisti a talijanski fašisti su onaj simpatični talijanski pederčić iz uspješnice Alo, Alo a ne koljači koji su zlostavljali Hrvate kao prve žrtve fašističkog terora za što, zapravo, nikoga u svijetu nije briga iako su im puna usta kojekakvih izbjeglica i stradalnika.

NorthStand
21-08-2016, 21:01
I ja jedva čekam da taj Šugosloven ostane bez posla, to će biti veliki dan za Hrvatsku. Ako misli da svojim priglupim podguzništvom može preodgajati slušatelje vara se.

Inače, zamijetio sam u gledalištu talijansku zastavu s orlom i fasciom u kandžama na vaterpolskoj utakmici nas i Italije, nitko se nije javio da to prokomentira a tako veliki antihr... pardon, antifašisti.

oni se samo javljaju kad vide hrvate u crnoj uniformi, što je razumljivo takvi hrvati su najveća prijetnja za njih, životno opasna koju pod svaku cijenu moraju uklonit.

služe se svim mogućim sredstvima, i evo možemo reći da ni nakon 80 godina sustavnog tamanjenja hrvata ne hrvatskih izroda, još uvijek nisu uspjeli i još uvijek ima tih "zlotvora" hrvata u crnoj uniformi.

bilo kako bilo, Ćos i slični mogu samo da kmeče javno o najezdi fašizacije i ustašizacije, jer realno omladina je antikomunistička antisrpska antijugoslavenska i kada ona zamjeni te majmune komunističke koji su čučali u podrumima 1991, u državi neće ostati ni traga "antifašizmu". u to neka budu sigurni, do tada neka seru i kmeče o fašizaciji hrvatske, koga boli kurac šta oni govore i ko ih plaća da šire ovu histeriju protiv hrvatstva i hrvatske.

Skywalker
21-08-2016, 21:08
Kraj 1/4
USA-Srb

Koliko mrzim ovog Cousinsa ! Klasicni rmpalija...samo izaziva incidente...kao Davids u fudbalu sto je bio.
Ovaj George im je opasan igrac...kakvo kretanje ima,lagan k'o perce.
Ne znam sta je Bogdanovicu veceras,sve izgresio do sad.Tri puta gadjao trojku,sve promasio.
Sreca pa ni njih za sad ne ide sut,mislim samo jednu trojku do sad.
Moraju nasi pod hitno da se saberu,dok se Ameri nisu razigrali.

edit,pocetak 2/4
Markovic i Macvan sve izgresili..pod hitno na klupu,i da ne ulaze vise.
Ubio nas Durant,gadja trojke iz zezanja

pdv
21-08-2016, 21:22
Ludje od maratona je jos hodanje na 50km...

Nema neatraktivnijeg sporta...a nema ni tezeg...

Gledao sam prenos, otkazuje im telo na pola trke, raspadaju se, jedan Amer se bukvalno usrao... kakav treba da si lik da to treniras jbt...

Ajme vidjela sam to...žasu :zubo Stvarno taj sport graniči s ludilom. Blijedi, umorni, kao da su svi pred smrt kada ulaze u cilj...

Vjerujem zbog rezultata i da ih ništa ne ometa kada skaču u smislu zatezanja ili lepršanja. Onaj materijal je sličan kostimima i skroz prijanja uz kožu. Ne vjerujem da im je u nastupu glavna preokupacija kako zadiviti muške gledatelje :kez

mirv
21-08-2016, 21:27
oni se samo javljaju kad vide hrvate u crnoj uniformi, što je razumljivo takvi hrvati su najveća prijetnja za njih, životno opasna koju pod svaku cijenu moraju uklonit.

služe se svim mogućim sredstvima, i evo možemo reći da ni nakon 80 godina sustavnog tamanjenja hrvata ne hrvatskih izroda, još uvijek nisu uspjeli i još uvijek ima tih "zlotvora" hrvata u crnoj uniformi.

bilo kako bilo, Ćos i slični mogu samo da kmeče javno o najezdi fašizacije i ustašizacije, jer realno omladina je antikomunistička antisrpska antijugoslavenska i kada ona zamjeni te majmune komunističke koji su čučali u podrumima 1991, u državi neće ostati ni traga "antifašizmu". u to neka budu sigurni, do tada neka seru i kmeče o fašizaciji hrvatske, koga boli kurac šta oni govore i ko ih plaća da šire ovu histeriju protiv hrvatstva i hrvatske.

Naravno da će Hrvati uvijek biti crnokošuljaši kada su se oni borili za Hrvatsku a ne za Jugoslaviju, upravo zbog njih to malo plješivo govno uopće ima priliku lupetati besmislice na udobnom radnom mjestu a ne da je danas na dnu nekakve antifašističke jame ili fojbe. Kada počne obračun sa Srbijancima kojeg očito jako žele onda to pseto treba gurnuti na samu bojišnicu da otamo komentira pa se možda nauči pameti. Veći Srboslaven od njega je bio samo onaj odrod Boris Mutić koji je bio pravo oličenje mentalnog Jugoslovena na kojeg bi zasigurno bio ljubomoran i sam lažni bravar.

Grunf
21-08-2016, 21:33
Durant se danas ne sali, gleda ga pol Amerike. Rastura :naklon

NorthStand
21-08-2016, 21:36

Srbi ovo dobivaju laganini, 10+ na kraju tekme, još nisu ušli u tekmu samo pomalo. :D

šalu na stranu, jaki su ameri klasa za sebe prije svega atlecizam im omogućuje da ubijaju, ne možeš protiv njih to su životinje u pravom smislu te riječi.

ono nadaš se prije dvoboja, ko se ne bi nadao ali kad krene, sve je jasno tko je tko u toj igri.

Grunf
21-08-2016, 21:40
Srbi ovo dobivaju laganini, 10+ na kraju tekme, još nisu ušli u tekmu samo pomalo. :D

šalu na stranu, jaki su ameri klasa za sebe prije svega atlecizam im omogućuje da ubijaju, ne možeš protiv njih to su životinje u pravom smislu te riječi.

ono nadaš se prije dvoboja, ko se ne bi nadao ali kad krene, sve je jasno tko je tko u toj igri.

Al Srbi su igrali isto kao protiv nas i Australaca. Cvrsto i agresivno u obrani i napadackom skoku, sam kaj su ovi fizicki puno jaci od Srba i rezultat je taj da su se Srbi nakrcali s osobnama.

NorthStand
21-08-2016, 21:42
Naravno da će Hrvati uvijek biti crnokošuljaši kada su se oni borili za Hrvatsku a ne za Jugoslaviju, upravo zbog njih to malo plješivo govno uopće ima priliku lupetati besmislice na udobnom radnom mjestu a ne da je danas na dnu nekakve antifašističke jame ili fojbe. Kada počne obračun sa Srbijancima kojeg očito jako žele onda to pseto treba gurnuti na samu bojišnicu da otamo komentira pa se možda nauči pameti. Veći Srboslaven od njega je bio samo onaj odrod Boris Mutić koji je bio pravo oličenje mentalnog Jugoslovena na kojeg bi zasigurno bio ljubomoran i sam lažni bravar.

ma lažnog bravara ne treba ni komentirat, on je bio najveći suradnik okupatora i fašista. za što je kasnije ustaše prozivao, uglavnom ništa čudno u kakvoj državi živimo svaki dan jedan jugosloven mora se javit i prosrat nešto protiv hrvatske države i naroda.

to i nije toliko sporno u demokraciji, ali sporno je kada država koju se blati to tolerira. za sve uvrede i provokacije, postoje i sankcije, u normalnim državama atak na državu se strogo kažnjava jer to nije samo atak na nekakve političke neistomišljenike već na državu samu. Turci su takvi kakvi jesu, ali ovo što erdogan radi je čisto ok, napadneš državu i institucije države napao si narod i kraj priče, ideš u zatvor i moli se bogu da ne dobiješ smrtnu presudu. da imamo to u hrvatskoj, odavno bi se ova govna antifašistička stavila u reda i pazila što rade i koje posljedice protuhrvatsko djelovanja može imati.

toga u hrvatskoj nema, a to je ključ svega, i naravno narod koji je imbecilan dovoljno da podržavaj ednog milanovića i ostale "antifašiste" koji im govore da smo mi slučajno napravili svoju državu i oslobodili je slučajno od četnika i antifašista, te fašista.

mi smo se hrvati riješili svih njih, a oni nama žele nametnut opet ono staro antifašističko sranje koje je drug Tito njegovao, a upravo pod tom poltiikom su hrvati ubijani i dovođeni u logore. e ali to antifa majmunska ekipa ni približno ne komentira kao naravno jasenovac NDH i ustaše jer to je ono čemu se oni raduju stalno kada mogu hrvatima sol trljati na ranu iraditi probleme. zato nikoga ne treba čudit kada Vučić Dačić i Vulin luduju ovih dana i svaki dan spominju NDH i Ustaše, pa dok je tih čedopartizana te ustaše će biti žive, oni im ne daju da umru i ostanu u povijesti. tako da, samo naprijed dečki prozivajte vi ustaše i zazivajte ih, a onda plačite kad vas dohvate. :de

NorthStand
21-08-2016, 21:43
Al Srbi su igrali isto kao protiv nas i Australaca. Cvrsto i agresivno u obrani i napadackom skoku, sam kaj su ovi fizicki puno jaci od Srba i rezultat je taj da su se Srbi nakrcali s osobnama.

ma da to je jasno ko dan, ovi su fizički druga galaskija za sve, ne možeš ti to nadomjestit nekom tehnikom, nema teorije, fizika je fizika.

mirv
21-08-2016, 21:52
Od Australije 2000. godine Hrvatska je osvojila najmanje jedno odličje na 9 uzastopnih igara. Nažalost, nisam siguran da ćemo uzeti jedno u Južnoj Koreji za 2 godine i tako produžiti niz na zaokruženih 10. Nadam se da naši nešto poduzimaju glede toga, ako ništa drugo da bar daju državljanstvo Dujmovićki (https://en.wikipedia.org/wiki/Julia_Dujmovits), ionako je Hrvatica.

franjevac
21-08-2016, 21:56
Od Australije 2000. godine Hrvatska je osvojila najmanje jedno odličje na 9 uzastopnih igara. Nažalost, nisam siguran da ćemo uzeti jedno u Južnoj Koreji za 2 godine i tako produžiti niz na zaokruženih 10. Nadam se da naši nešto poduzimaju glede toga, ako ništa drugo da bar daju državljanstvo Dujmovićki (https://en.wikipedia.org/wiki/Julia_Dujmovits), ionako je Hrvatica.

kako onaj jakov fak jel i dalje slovenac ili se opametio

mirv
21-08-2016, 21:59
kako onaj jakov fak jel i dalje slovenac ili se opametio

Još je uvijek tamo, ne znam je li istina ali čujem da sa svojim dečkom Borutom piše knjigu naslovljenu "Največi pizdeki v 21. stoletju" i njegova slika će biti na koricama.

juanpablom
21-08-2016, 22:33
Evo, bila je riječ o ovoj zastavi.

http://www.crwflags.com/fotw/images/i/it-isr.gif

To je zastava Mussolinijeve Socijalne Republike. Ali izgleda da su Ustaše pravi fašisti a talijanski fašisti su onaj simpatični talijanski pederčić iz uspješnice Alo, Alo a ne koljači koji su zlostavljali Hrvate kao prve žrtve fašističkog terora za što, zapravo, nikoga u svijetu nije briga iako su im puna usta kojekakvih izbjeglica i stradalnika.
pa s tom zastavom marširaju diljem Italije javno bez ikakvih sankcija

franjevac
21-08-2016, 22:51

kažu ameri da je srbija pobjedila da bi durant postao srbin :D

Grunf
21-08-2016, 22:54
:D

http://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/14066463_10154455457907070_5682964160018185773_o.j pg?efg=eyJpIjoidCJ9

Grunf
21-08-2016, 22:56
kažu ameri da je srbija pobjedila da bi durant postao srbin :D

:rofl

Bilo je jos tih sala, sad se nemrem sjetiti. Sad ce biti zanimljivo vidjeti kak ce igrati Curry-Thompa-Durant i tko bu to zaustavil. :ceda

bajdo
21-08-2016, 22:57
:D

http://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/14066463_10154455457907070_5682964160018185773_o.j pg?efg=eyJpIjoidCJ9

hahahahahahaha

DzoniBG
21-08-2016, 22:58
Rekao sam pre meca da su nam sanse samo u teoriji... da je finale koje gledaju svi Ameri...

Objektivno tu nema sanse... jaci u svakom segmentu igre, nase jos sut nije hteo nista... ali i da je ulazilo, bilo bi mozda 20 razlike...

Njihovi igraci godisnje prime 180 miliona dolara, nasi 8 miliona... to je druga galaksija... Durrant koji je mrljavio celo prvenstvo 4 puta za redom dodje na 7.5 metara skoci do krova i smesti bez koske u mrezu... sta ti tu mozes, tip je igrao pre 3 meseca finale konferencije, ustopovao Stef Curry-ja u odbrani...

Uopste nema razloga za ljutnju... nasi momci su poginuli da bi dosli do finala... medalja je uzeta, to je to... Ameri kad se uozbilje u finalu... postaje egzibicija...

franjevac
21-08-2016, 23:01
:rofl

Bilo je jos tih sala, sad se nemrem sjetiti. Sad ce biti zanimljivo vidjeti kak ce igrati Curry-Thompa-Durant i tko bu to zaustavil. :ceda

nadam se westbrook ako ne on onda lebron
a bit će interesantna i minesotta možda ove godine eksplodiraju

Grunf
21-08-2016, 23:06
nadam se westbrook ako ne on onda lebron
a bit će interesantna i minesotta možda ove godine eksplodiraju

Nemre Westbrook sam protiv njih, ovi u rukama imaju 80 poena po tekmi, zabijali budu 110 u prosjeku i u 3. brzini. Al zato Lebron je druga pjesma, on i Irving i jos jedno pojacanje i bude egal tekma. Spursi budu zeznuti opet: Gasol, Aldridge, Leonard, Green, Parker.

Grunf
21-08-2016, 23:09
Rekao sam pre meca da su nam sanse samo u teoriji... da je finale koje gledaju svi Ameri...

Objektivno tu nema sanse... jaci u svakom segmentu igre, nase jos sut nije hteo nista... ali i da je ulazilo, bilo bi mozda 20 razlike...

Njihovi igraci godisnje prime 180 miliona dolara, nasi 8 miliona... to je druga galaksija... Durrant koji je mrljavio celo prvenstvo 4 puta za redom dodje na 7.5 metara skoci do krova i smesti bez koske u mrezu... sta ti tu mozes, tip je igrao pre 3 meseca finale konferencije, ustopovao Stef Curry-ja u odbrani...

Uopste nema razloga za ljutnju... nasi momci su poginuli da bi dosli do finala... medalja je uzeta, to je to... Ameri kad se uozbilje u finalu... postaje egzibicija...

Rekel sam ti da ispod 15 nemrete nikak, to je drugi svijet. Durant da je htio zabio bi 40.

DzoniBG
21-08-2016, 23:14
Rekel sam ti da ispod 15 nemrete nikak, to je drugi svijet. Durant da je htio zabio bi 40.

Ma jasno je to, nisam ni oponirao...

Oni od miliona odlicnih crnaca izaberu vrh vrhova za NBA... kakva ti mora da si zver da prodjes sve te stepenice...

Da se sastavi najbolji tim ostatka sveta... a da su Ameri i malo ozbiljni, opet bi pobedili.... neke je zavarao utisak slabijih igara pre finala... a oni na kruzeru i plazi, dal i imaju trening osim laganih suteva na kos...

Veceras se videlo kako je kad pritisnu... nasi ko perce laki u svakom duelu...

franjevac
21-08-2016, 23:15

najveću razliku su napravili od prošle utakmice s njima u obrambenom angažmanu
da su imali okladu da ostave srbiju na 30 poena ostavili bi je
zastrašujuća je razlika između europske i nba košarke
oni su brazil a europska košarka san marino

franjevac
21-08-2016, 23:20
Nemre Westbrook sam protiv njih, ovi u rukama imaju 80 poena po tekmi, zabijali budu 110 u prosjeku i u 3. brzini. Al zato Lebron je druga pjesma, on i Irving i jos jedno pojacanje i bude egal tekma. Spursi budu zeznuti opet: Gasol, Aldridge, Leonard, Green, Parker.

ne vjerujem u spurse
parker,gasol oni su ti već umirovljenici
a i green je u silaznoj putanji

Grunf
21-08-2016, 23:24
ne vjerujem u spurse
parker,gasol oni su ti već umirovljenici
a i green je u silaznoj putanji

Je, al mladi budu vukli. Ne znam tko je jos drugi plej, bude to spoj mladosti i iskustva s vodom Popovicem. Budu sigurno uboli jos nekog kvalitetnog mladog igraca.

juanpablom
21-08-2016, 23:30
najveću razliku su napravili od prošle utakmice s njima u obrambenom angažmanu
da su imali okladu da ostave srbiju na 30 poena ostavili bi je
zastrašujuća je razlika između europske i nba košarke
oni su brazil a europska košarka san marino
može se njih dobit, najbliži tomu su Španjolci

Grunf
21-08-2016, 23:35
može se njih dobit, najbliži tomu su Španjolci

Je, na 10-ak razlike.

mirv
21-08-2016, 23:40
Amerika je u košarci ono što je Kina u stolnom tenisu, bog i batina a ostali su invalidi. Mi se tom košarkom rekreativno bavimo zadnjih 20 godina i to je u Hrvatskoj postao drugorazredni šport ali još uvijek smo dovoljno dobri da odlazimo na velika natjecanja, pa uspjeli smo izboriti i jedno četvrto mjesto na EP-u. I kao što prosječno gledajući nismo imali prevelikog pojma u rukometu do pojave Balića i ostalih tako bismo možda opet mogli u borbu za košarkaška odličja kada dođu Zubac, Bender, Slavica i ostali iz ovog sjajnog mladog naraštaja koji imamo. Još da se netko sjeti ukinuti onu odvratnu jugoslavensku ligu i da stvorimo npr. ligu deset pravih, bogatih klubova s jakim školama gdje bi nam bio kraj.

Grunf
21-08-2016, 23:54
Amerika je u košarci ono što je Kina u stolnom tenisu, bog i batina a ostali su invalidi. Mi se tom košarkom rekreativno bavimo zadnjih 20 godina i to je u Hrvatskoj postao drugorazredni šport ali još uvijek smo dovoljno dobri da odlazimo na velika natjecanja, pa uspjeli smo izboriti i jedno četvrto mjesto na EP-u. I kao što prosječno gledajući nismo imali prevelikog pojma u rukometu do pojave Balića i ostalih tako bismo možda opet mogli u borbu za košarkaška odličja kada dođu Zubac, Bender, Slavica i ostali iz ovog sjajnog mladog naraštaja koji imamo. Još da se netko sjeti ukinuti onu odvratnu jugoslavensku ligu i da stvorimo npr. ligu deset pravih, bogatih klubova s jakim školama gdje bi nam bio kraj.

Slazem se i rekel bih da bi Srbi vec odavno potonuli da mi i Slovenci ne igramo s njima kosarku, najvise zbog financija.

juanpablom
21-08-2016, 23:55
Je, na 10-ak razlike.

pa da, nije to nedostižno. ovi jesu objektivno najbolji na svijetu, ali neće pobjediti 10 od 10

DzoniBG
22-08-2016, 00:10
Je, na 10-ak razlike.

Cekaj, pa mi smo prvu tekmu zavrsili sa njima na 3 razlike :D

To je smesna prica, videlo veceras kako je kad zapnu, igraju ozbiljno odbranu...

DzoniBG
22-08-2016, 00:12
Slazem se i rekel bih da bi Srbi vec odavno potonuli da mi i Slovenci ne igramo s njima kosarku, najvise zbog financija.

Potonuli?

Zvezda proslu sezonu igrala cetvrtfinale Eurolige... ozbiljan tim je bio, tukli smo mnoge velikane... kakva ABA liga, ti mecevi su sluzili za sparing...

juanpablom
22-08-2016, 00:20
Cekaj, pa mi smo prvu tekmu zavrsili sa njima na 3 razlike :D

To je smesna prica, videlo veceras kako je kad zapnu, igraju ozbiljno odbranu...
zašto nisu zapeli tako protiv Španjolske?nisu se valjda čuvali za finale?

NorthStand
22-08-2016, 00:38

matematički si briljantno precizan, i skroman. :D

NorthStand
22-08-2016, 00:42
zašto nisu zapeli tako protiv Španjolske?nisu se valjda čuvali za finale?

zato jer im nije trebalo, vidio bi ja tebe antifašisto kako bi završio kad bi te crnčuge dohvatile a arijevaca ne bi bilo nigdje u blizini da te spase od batina. :de

juanpablom
22-08-2016, 01:22
zato jer im nije trebalo, vidio bi ja tebe antifašisto kako bi završio kad bi te crnčuge dohvatile a arijevaca ne bi bilo nigdje u blizini da te spase od batina. :de
prebijem ja i crnčuge i arijevce :kava

NorthStand
22-08-2016, 01:35
prebijem ja i crnčuge i arijevce :kava

ma da, ne vjeruejm da si toliko jak, koliko kila mišićne mase i visine ?

da znam moram li nosit palicu zbog tebe, ili će mi biti dosta i šake. :zubo

juanpablom
22-08-2016, 01:37
ništa ti ne bi bilo dovoljno

NorthStand
22-08-2016, 11:46
ništa ti ne bi bilo dovoljno

ne možeš ti protiv mene, ja svaki tjedan jedno janje pojedem, teško da s 100 kila čiste janjetine možeš na kraj. :kez

Inkvizitor
22-08-2016, 12:26
ja radi ovih Amera ne volim OI turnir u košarci ni SP. Jebeš ti natjecanje gdje se prvo mjesti već zna a ja priznajem samo prva mjesta. Srebra i bronce me uopće ne zanimaju. Znam da nije pošteno prema ekipama i natjecateljima ali tako je kako je. Kad su naši rukometaši gubili u finalima ili osvajali bronce meni su to sve bili porazi. I neuspjesi.

Zato i jesu oni sa jednom zlatnom ispred onih koji imaju 99 srebrnih i 199 brončanih.

dakle jedino me tu EP eventualno može malo više zaintrigrirat.

Inače, jučer su stisli gas ali opet činimi se ne do kraja. Onaj Durant strašno trpa trice sa 8-9 metara..par puta zaredom...ali i cirkusirali su opet jučer..barem 15 čistih zicera fulano i krivih dodavanja.

Grunf
22-08-2016, 12:31
Kaj ipak se nije NBA srozao, ha? :D Da su htjeli moglo je biti 50 razlike, od 1992. do danas je razlika između Amera i svijeta otprilike ista. S time da su mogli dovesti još 12 igrača koji bi još i veću razliku napravili.

Inkvizitor
22-08-2016, 12:43
Pa kako su igrali par utakmica izgledalo je bezveze. Dobro, svatko normalan je znao da to nisu "oni" al dojam je dojam.

philly
22-08-2016, 13:07
dobro zboriš inkvizitore, ja kad vidin ove crnje zapitan se zašto bijelci uopće igraju košarku?
a sam san ka mulac trenira košarku i bia jedan od jačih generaciji šta se tiče brzine i skočnosti, al nula prema ovin nba supermenima...

NorthStand
22-08-2016, 13:33
ne mogu bijelci i crni u istu rečenicu kad je košarka u pitanju, crnci imaju mišićna vlakna koja bijelci nemaju a koja njima daju onu elastičnost i fleksibilnost, i zglobove koji im daju znatno bolji odraz dakle za skok igru i sve ostalo.

a to je ono što je presudno za rezultat u košarci, oni su svijet za sebe, i NBA je najjača liga svijeta europa je smjehotres za NBA, nevjerojatno je da netko uopće pokušava dovesti u pitanje kvalitetu NBA u odnosu na euroligu.

zato svi naši talenti, moraju što prije potpisati za NBA klubove, jer samo tamo mogu izrasti u prave atlete i košarkaše.

kad igraš s najboljima, možeš i postat najbolji.

DzoniBG
22-08-2016, 13:37
ja radi ovih Amera ne volim OI turnir u košarci ni SP. Jebeš ti natjecanje gdje se prvo mjesti već zna a ja priznajem samo prva mjesta. Srebra i bronce me uopće ne zanimaju. Znam da nije pošteno prema ekipama i natjecateljima ali tako je kako je. Kad su naši rukometaši gubili u finalima ili osvajali bronce meni su to sve bili porazi. I neuspjesi.

Zato i jesu oni sa jednom zlatnom ispred onoih koji imaju 99 srebrnih i 199 brončanih.

dakle jedino me tu EP eventualno može malo više zaintrigrirat.

Inače, jučer su stisli gas ali opet činimi se ne do kraja. Onaj Durant strašno trpa trice sa 8-9 metara..par puta zaredom...ali i cirkusirali su opet jučer..barem 15 čistih zicera fulano i krivih dodavanja.

Jeste neravnopravna borba sa Amerima, ali sta da se radi, da im zabranis da dovode NBA igrace... to bi bilo glupo...

Ne mogu da prihvatim logiku- ako ne uzmes zlato, sve ostalo je q... zlato se najvise postuje, ali nije zanemarljiva ni jedna medalja... biti drugi i treci u svetu, to je ogroman uspeh...

Amerikance u kosarci niko nikad nece dostici, razlika je u startu toliko velika, da mora neko cudo da se desi da izgube mec... mi smo ih tukli na njihovom domacem terenu u Indianopolisu 2002. godine kad su imali sareni NBA sastav, izgubili su i 2004. i 2006.... i posle toga su se uozbililjili i nisu izgubili ni jedan mec...

Ja sam zadovoljan ovim srebrom, to je maksimum koji smo mogli... sve iznad toga je van granica nase galaksije...

Inkvizitor
22-08-2016, 13:46
Jeste neravnopravna borba sa Amerima, ali sta da se radi, da im zabranis da dovode NBA igrace... to bi bilo glupo...

Ne mogu da prihvatim logiku- ako ne uzmes zlato, sve ostalo je q... zlato se najvise postuje, ali nije zanemarljiva ni jedna medalja... biti drugi i treci u svetu, to je ogroman uspeh...

Amerikance u kosarci niko nikad nece dostici, razlika je u startu toliko velika, da mora neko cudo da se desi da izgube mec... mi smo ih tukli na njihovom domacem terenu u Indianopolisu 2002. godine kad su imali sareni NBA sastav, izgubili su i 2004. i 2006.... i posle toga su se uozbililjili i nisu izgubili ni jedan mec...

Ja sam zadovoljan ovim srebrom, to je maksimum koji smo mogli... sve iznad toga je van granica nase galaksije...

Pa ne kažem ja da se moglo više..to je van Amerike vrh..samo velim da mi nije napeto natjecanje gdje postoji minimum minimuma šanse da budeš prvi.

A prvo mjesto je prvo mjesto i zlato je zlato, tko kaže drugačije, laže..

Evo meni je srebro vaterpolista neuspjeh, mada ste vi sigurno kvalitetniji..a i da su izgubili od Mađara ili Španjolaca, Talijana opet bi mi bio neuspjeh..ne fijasko, nego neuspjeh, postoji razlika između kraha, fijaska i neuspjeha.

Npr. uspjehom mogu smatrati jedino Blankinu bronzu jer je ozlijeđena i to nisu regularni uvjeti za nju. da je bila zdrava i da je skakala sezonu, slobodno bi napisao da je bronca fijasko za Blanku.

DzoniBG
22-08-2016, 13:47
ne mogu bijelci i crni u istu rečenicu kad je košarka u pitanju, crnci imaju mišićna vlakna koja bijelci nemaju a koja njima daju onu elastičnost i fleksibilnost, i zglobove koji im daju znatno bolji odraz dakle za skok igru i sve ostalo.

Prvo je ta fizicka razlika... genetika je odradila svoje... kad ti je cukundeda bezao od lavova, telo je moralo da se prilagodi tome...

Ali nije to jedino... imaju i Francuzi mnogo crnaca, pa nikad ne osvojise zlato... razlika je u NBA treningu, juce je pricao nas kosarkas koji je prosao to... kako se tamo radi, to je svemirski brod u odnosu na Evropu... doveli su do perfekcije svaki aspekt igre...

To je kao trka BMW-a i Yugica... moze Yugic da dobije, ako vozaca bembare strefi izliv krvi na mozak, ako vozi pijan, ako mu se zapali motor, pukne guma... to se desi jedno u 200 puta... u svim ostalim varijantama je vise zajebancija nego trka...

DzoniBG
22-08-2016, 13:52
Pa ne kažem ja da se moglo više..to je van Amerike vrh..samo velim da mi nije napeto natjecanje gdje postoji minimum minimuma šanse da budeš prvi.

A prvo mjesto je prvo mjesto i zlato je zlato, tko kaže drugačije, laže..

Evo meni je srebro vaterpolista neuspjeh, mada ste vi sigurno kvalitetniji..a i da su izgubili od Mađara ili Španjolaca, Talijana opet bi mi bio neuspjeh..ne fijasko, nego neuspjeh, postoji razlika između kraha, fijaska i neuspjeha.

Npr. uspjehom mogu smatrati jedino Blankin jer je ozlijeđena i to nisu regularni uvjeti za nju. da je bila zdrava i da je skakala sezonu, slobodno bi napisao da je bronca fijasko za Blanku.

Zavisi dosta koji je sport, kakve su ti sanse, i kako osvojis...

Meni zlato vaterpolista nije neko ludilo, zato sto se ocekivalo... vise mi znaci srebro odbojkasica koje su tukle Ruskinje i Amerikanke... pa makar izgubile od Mao Cetunga u finalu... zatim oni kajakasi kojima je mrva falila da usiju Nemce za zlato... to su utakmice i trke koje ti dignu adrenalin, zakuju za tv i do poslednje sekunde kao da si ti na terenu...

Kosarkaski uspeh postujem jer su onako razmontirali favorizovane Australijnce... jucerasnji brodolom ne moze da mi nikako izbrise tu pozitivu...

Inkvizitor
22-08-2016, 13:54
A dobro, sto ljudi sto ćudi, jel..

DzoniBG
22-08-2016, 13:58
A dobro, sto ljudi sto ćudi, jel..

Jasta Inkvisha...

Nego, sta ima danas na programu :)

Jbt kakva pustinja... da bar imamo jos jednu nedelju sporta... nekako je naglo sve prekinuto... kao kad ti neko u trenucima najboljeg pijanstva kaze da nema vise cuge...

Grunf
22-08-2016, 13:58
To uopće nije neka velika znanost. Amerika je najbogatija država svijeta s najvećim košarkaškim bazenom svijeta. 4 milijuna ih igra u ligama košarku, a imaju skoro 6 milijuna igrača na faksu i u školama. Imaju najveći broj kvalitetnih trenera koji imaju svu lovu svijeta da od tih 6 milijuna igrača naprave 20-ak zvijezdi košarke. U hrvatskim ligama igra možda 1.000 ljudi košarku, a u američkim 4 milijuna. Još smo mi dobri.

15.5 million people play casual/pick-up basketball. 4.1 million play in organized leagues. 5.8 million play on a school or college team. More people play basketball in the U.S. than any sport.

https://www.sfia.org/press/433_Over-26-Million-Americans-Play-Basketball

franjevac
22-08-2016, 14:06
nije toliko pitanje zlata koliko osjećaj nemoći i poniženja
ajde da ponudiš nekakvu borbu i neizvjesnost
nego te otpočetka do kraja melje i ponižava
sprda se s tobom kao sa djetetom
a nije da ti nije stalo jer i jednom i drugom je profesija košarkaš
a ovi te u europi još uvjerili i da si vrhunski

Inkvizitor
22-08-2016, 14:13
Jasta Inkvisha...

Nego, sta ima danas na programu :)

Jbt kakva pustinja... da bar imamo jos jednu nedelju sporta... nekako je naglo sve prekinuto... kao kad ti neko u trenucima najboljeg pijanstva kaze da nema vise cuge...

Eeeee a sad na posao linčine jedne balkanske..hehe :zubo

pa dobro malo odmora i eto ti US opena...e onda je tek suša..

DzoniBG
22-08-2016, 14:13
nije toliko pitanje zlata koliko osjećaj nemoći i poniženja
ajde da ponudiš nekakvu borbu i neizvjesnost
nego te otpočetka do kraja melje i ponižava
sprda se s tobom kao sa djetetom
a nije da ti nije stalo jer i jednom i drugom je profesija košarkaš
a ovi te u europi još uvjerili i da si vrhunski

Jos smo mi i poceli dobro... Macvan je pogodio trojku, proslo je par akcija... bio egal citavu cetvrtinu :)

Strategija je bila - u reket ne mozemo nikako, daj Bogdanovicu, pa ako ga krene, mozda ih unervozimo... Bogdanovica nije krenulo nista, par prvih trojki je za sitno izaslo... Durrant je osetio krv, i sve posle toga je bilo izivljavanje...

Tebi trojka mora da bude na preko 60% ako ista mislis... a to je vec ludilo od procenta... nama je bila 10%... a ne mozemo nista drugo da igramo, jer su nas pritisnuli krvavom odbranom... nije nasa ekipa pucacka, pa jos i ako te onako ne ide sut, provalija je otvorena...

DzoniBG
22-08-2016, 14:15
Eeeee a sad na posao linčine jedne balkanske..hehe :zubo

pa dobro malo odmora i eto ti US opena...e onda je tek suša..

Tek jutros sam video da je Cilke uzeo Masters... nista od tenisa gledao nisam...

Ne znam kako je to postigao, ali svaka mu cast...

franjevac
22-08-2016, 14:23
Tek jutros sam video da je Cilke uzeo Masters... nista od tenisa gledao nisam...

Ne znam kako je to postigao, ali svaka mu cast...

znaš kad zlostavljano dijete poludi pa krene udarat
e na tako nešto je ličio čilić
bio je kao opsjednut a sve je začinio proslavom na kraju

DzoniBG
22-08-2016, 14:36
znaš kad zlostavljano dijete poludi pa krene udarat
e na tako nešto je ličio čilić
bio je kao opsjednut a sve je začinio proslavom na kraju

Nije mala stvar uzeti Masters... van velike cetvorke, ostali uzmu svake prestupne godine... 1000 bodova na konto, priblizio se prvih osmorici na Race listi za London...

Moracu da pogledam u snimku sta se tu desilo...

juanpablom
22-08-2016, 14:41
ne možeš ti protiv mene, ja svaki tjedan jedno janje pojedem, teško da s 100 kila čiste janjetine možeš na kraj. :kez
krme jedno :D

juanpablom
22-08-2016, 14:44

a to je ono što je presudno za rezultat u košarci, oni su svijet za sebe, i NBA je najjača liga svijeta europa je smjehotres za NBA, nevjerojatno je da netko uopće pokušava dovesti u pitanje kvalitetu NBA u odnosu na euroligu.

zato svi naši talenti, moraju što prije potpisati za NBA klubove, jer samo tamo mogu izrasti u prave atlete i košarkaše.

kad igraš s najboljima, možeš i postat najbolji.
za trpat trice sa 7-8 metara ti nije presudno ništa od ovog što si nabrojao

NorthStand
22-08-2016, 16:19
Prvo je ta fizicka razlika... genetika je odradila svoje... kad ti je cukundeda bezao od lavova, telo je moralo da se prilagodi tome...

Ali nije to jedino... imaju i Francuzi mnogo crnaca, pa nikad ne osvojise zlato... razlika je u NBA treningu, juce je pricao nas kosarkas koji je prosao to... kako se tamo radi, to je svemirski brod u odnosu na Evropu... doveli su do perfekcije svaki aspekt igre...

To je kao trka BMW-a i Yugica... moze Yugic da dobije, ako vozaca bembare strefi izliv krvi na mozak, ako vozi pijan, ako mu se zapali motor, pukne guma... to se desi jedno u 200 puta... u svim ostalim varijantama je vise zajebancija nego trka...

je istina, nisu to iste pozicije no šta je tu je, ja sam protiv toga da se njihovim NBA igračima brani nastup na SP i Olimpijadi, jednostavno nek idu svi s najjačima pa da vidimo kako stojimo, nije mi gušt dobit amere ako im dobijemo neke amatere.

a opet srebro je srebro, nije loše biti ni srebrni, iako svi znamo da se zlato najviše računa i vrednuje.

Stipančić pogotovo. :D

NorthStand
22-08-2016, 16:20
za trpat trice sa 7-8 metara ti nije presudno ništa od ovog što si nabrojao

istina ne treba, ali oni mogu igrati nenormalnu obranu, i šta će ti onda trice, ne možeš ih samo tricama pobjedit to su iluzije.

NorthStand
22-08-2016, 16:20
krme jedno :D

netko uživa u janjetini mladoj, a netko mora radit na 35+, srećom ja spadam u ovu prvu kategoriju ljudi. :zubo

http://www.b92.net/news/pics/2016/08/22/56407787757babeb209d4c957577526_640.jpg

6 sila svijeta po broju stanovnika kad se gleda broj osvojenih medalja, jaki smo kao krme. :de

juanpablom
22-08-2016, 16:34
istina ne treba, ali oni mogu igrati nenormalnu obranu, i šta će ti onda trice, ne možeš ih samo tricama pobjedit to su iluzije.
pa Ameri su SRbe ubili tricama u finalu SP, pogotovo Harden i Irving. 15 trica su im zabili

NorthStand
22-08-2016, 18:12
pa Ameri su SRbe ubili tricama u finalu SP, pogotovo Harden i Irving. 15 trica su im zabili

znam, ali ne bi to bilo moguće da nemaju fiziku, što bijelci tako ne pucaju trice ?

http://www.index.hr/images2/zlatapercapita.jpg

3 smo nacija na olimpijadi po broju osvojenih zlatnih medalja, kad se gleda broj stanovnika. :cheer