PDA

Pogledaj Full Version : Olimpijske igre - Rio de Janeiro 2016.

Stranice : 1 2 3 [4] 5 6

Inkvizitor
17-08-2016, 19:31
Inače ova sara Kolak. U mom selu ima Kolaka. Selili su se ko i svi ,svuda.

Inače kolak je turcizam. U prijevodu sakat. Ali Sara izgleda nije sakata.

juanpablom
17-08-2016, 19:33
Inače ova sara Kolak. U mom selu ima Kolaka. Selili su se ko i svi ,svuda.

Inače kolak je turcizam. U prijevodu sakat. Ali Sara izgleda nije sakata.

Kolaka imaš svugdje po Hercegovini. Sara je jamačno iz južnih krajeva

DzoniBG
17-08-2016, 20:49
Ova nasa klinka Tijana Bogdanovic, 18 godina tek, a istuce dvostruku olimpijsku prvakinju i boga pitaj koliko puta svetsku, kineskinju Wu... 17-7... samo nogica po glavi je isla...

Vidim da vasa Zaninovic tek treba da se bije za polufinale... u razlicitom su delu kostura, tako da eventualno tek u finalu...

Grunf
17-08-2016, 20:51
Opet odgadaju jedrenje i sam cekaju da nam stisnu neki penal. :toljaga

Grunf
17-08-2016, 20:58
Ova nasa klinka Tijana Bogdanovic, 18 godina tek, a istuce dvostruku olimpijsku prvakinju i boga pitaj koliko puta svetsku, kineskinju Wu... 17-7... samo nogica po glavi je isla...

Vidim da vasa Zaninovic tek treba da se bije za polufinale... u razlicitom su delu kostura, tako da eventualno tek u finalu...

Pa lijepo, nek se najdu u finalu. :)

franjevac
17-08-2016, 21:07
Opet odgadaju jedrenje i sam cekaju da nam stisnu neki penal. :toljaga

nikako dočekat ja sam već ispizdio mogu mislit kako je njima
danas bi ako uvjeti dozvole trebali preteći i jučerašnji dan
dva zlata osvojit i dva polufinala osigurat
izgleda da će bit samo jedno :(

DzoniBG
17-08-2016, 21:07
Pa lijepo, nek se najdu u finalu. :)

Zaninovic se bije u 21:30... javi kakav je mec bio...

Grunf
17-08-2016, 21:12
Zaninovic se bije u 21:30... javi kakav je mec bio...

Cuj javi, pa to bus gledal. :D

Grunf
17-08-2016, 21:12
nikako dočekat ja sam već ispizdio mogu mislit kako je njima
danas bi ako uvjeti dozvole trebali preteći i jučerašnji dan
dva zlata osvojit i dva polufinala osigurat
izgleda da će bit samo jedno :(

Koja dva zlata?

franjevac
17-08-2016, 21:15
Koja dva zlata?

zaninović i fantela
a možda i međimurka kolak uzme medalju
bila je treća u kvalifikacijama

Grunf
17-08-2016, 21:16
zaninović i fantela
a možda i međimurka kolak uzme medalju
bila je treća u kvalifikacijama

Medimurka? :toljaga

juanpablom
17-08-2016, 21:17
Podravka južnjačkih korijena

franjevac
17-08-2016, 21:20
Medimurka? :toljaga

pardon podravkinja

Grunf
17-08-2016, 21:29
Podravka južnjačkih korijena

pardon podravkinja

:rofl

Ajmo nasa Luce. :cheer

franjevac
17-08-2016, 21:31
ajmo luce,sretno

Grunf
17-08-2016, 21:31
Fantela i Marenic sutra plove, odgoneno zbog nedostatka vjetra.

Grunf
17-08-2016, 21:34
Koji spektakl, 0-0 prva runda.

franjevac
17-08-2016, 21:34
ima dugačke noga arapkinja

franjevac
17-08-2016, 21:35
Koji spektakl, 0-0 prva runda.

taktička borba
treba iznudit crveni karton

Grunf
17-08-2016, 21:37
Iznudila je sebi crveni. :rolleyes:

franjevac
17-08-2016, 21:38
luca dobije bod i onda trči za ovom mjesto da bježi
joj kako je glupava

Grunf
17-08-2016, 21:41
Nista, propast. Dobila ju je prvi put u 9 borbi. Steta.

Grunf
17-08-2016, 21:41
luca dobije bod i onda trči za ovom mjesto da bježi
joj kako je glupava

Je, zeznula je. Kaj ces.

franjevac
17-08-2016, 21:45
Je, zeznula je. Kaj ces.

sad treba navijat za ovu protiv korejke
ne znam ko je gori od njih dvije
bit će neizvjesno

DzoniBG
17-08-2016, 21:49
4-3 pise rezultat... sta bi?

franjevac
17-08-2016, 21:51
4-3 pise rezultat... sta bi?

naša naivno izgubila
svaki put izgubi poen pred kraj runde
plus jedan kazneni jer je padala na pod

Inkvizitor
17-08-2016, 21:51
Ove Zaninovićke uvik puno zuje , malo meda daju. Samo skakuće na jednoj nožici.

DzoniBG
17-08-2016, 21:52
naša naivno izgubila
svaki put izgubi poen pred kraj runde
plus jedan kazneni jer je padala na pod

E jbg... mogli smo i taj derbi da sacekamo...

franjevac
17-08-2016, 21:56
Ove Zaninovićke uvik puno zuje , malo meda daju. Samo skakuće na jednoj nožici.

reklamira onaj fakultet u splitu a nije baš pametna

juanpablom
17-08-2016, 21:58
na ovom forumu sve neki osvajači medalja i doktori znanosti :kava

franjevac
17-08-2016, 22:11
srpkinja dominantno u finalu
i kako se bori favorit je i protiv francuskinje i protiv korejke
ima dugačke noge za svakog je neugodan match up

DzoniBG
17-08-2016, 22:12
Sta uradi mala Tijana...

1998. godiste, tek napunila 18... pretuce Meksikanku u polufinalu 10-0... nerealno dobro tuce Krusevljanka... eto nam jos jedne medalje, finale je u 3 ujutru, taman pred basket...

franjevac
17-08-2016, 22:14
Sta uradi mala Tijana...

1998. godiste, tek napunila 18... pretuce Meksikanku u polufinalu 10-0... nerealno dobro tuce Krusevljanka... eto nam jos jedne medalje, finale je u 3 ujutru, taman pred basket...

kada španovićka skače jel i to danas

Inkvizitor
17-08-2016, 22:15
Ova srpkinja šije ko singerica. Tako se to radi a ne ko naša što skakuće na nozi cili meč.

Nisam gledao ovu Korejanku ali ovu Francuskinju ako dođe u finale će sašit

DzoniBG
17-08-2016, 22:17
kada španovićka skače jel i to danas

Od 2 ujutru finale... bice pakleno, ona i dve Amerikanke ce podeliti medalje, mozda garava Nemica se umesa, sve ostalo bi bilo veliko iznenadjenje...

Amerikanka Reese moze da se otkaci i skoci preko 7.20... tu trava ne raste, ali ako ne bude toga Spanovicka moze i zlato... drugi je favorit po kladionicama...

franjevac
17-08-2016, 22:17
Ova srpkinja šije ko singerica. Tako se to radi a ne ko naša što skakuće na nozi cili meč.

rekli bi ameri visinu ne možeš naučit

franjevac
17-08-2016, 22:21
Od 2 ujutru finale... bice pakleno, ona i dve Amerikanke ce podeliti medalje, mozda garava Nemica se umesa, sve ostalo bi bilo veliko iznenadjenje...

Amerikanka Reese moze da se otkaci i skoci preko 7.20... tu trava ne raste, ali ako ne bude toga Spanovicka moze i zlato... drugi je favorit po kladionicama...

odlično,dvije medalje
to su predobre vijesti tako da će se to morat negdje uravnotežit s jednom lošom

DzoniBG
17-08-2016, 22:22

U prvo mecu povede 3-0... i onda pocne da cuva rezultat, ova smanji na 3-2, i udari je za pobedu, ali isteklo je vreme, tako da nisu racunali...

Tu je pojela trema, sad se oslobodila, i nebo je granica... ipak je ona evropska sampionka ove godine... nije bas padobranac...

DzoniBG
17-08-2016, 22:25
odlično,dvije medalje
to su predobre vijesti tako da će se to morat negdje uravnotežit s jednom lošom

Od juce, nema poraza...

Prodjose kosarkasice Australiju, vaterpolisti Spaniju, odbojkasice Ruskinje...3 polufinala... i Stefanek zlato... i Spanovicka finale...

Danas sve 3 posade kajakasa A finale koje je sutra... i ova mala Tijana udje u finale...

Deset dana potpuna truba, a onda kao kralj Mida, sta god taknemo, pretvori se u zlato... nerealno je ovo, negde cemo se okliznuti nocas, samo je pitanje gde...

kiler
17-08-2016, 22:44
kaže Lana Banely komentatorica na HTV-u :
i prva finalistkinja će u kategoriji do 49 kg ,kao što znamo od ranije,biti Tijana Dapčević :smijeh :smijeh :smijeh

Inkvizitor
17-08-2016, 22:44
odličan vam je ovaj tjedan špijete sve redom..Hrpa medalja vam je na dohvat ruke..

franjevac
17-08-2016, 22:58
odličan vam je ovaj tjedan špijete sve redom..Hrpa medalja vam je na dohvat ruke..

meni se čini ovako da je realno da nas stignu
sve bi trebao odlučivat večerašnji košarkaški meč

DzoniBG
17-08-2016, 23:09
kaže Lana Banely komentatorica na HTV-u :
i prva finalistkinja će u kategoriji do 49 kg ,kao što znamo od ranije,biti Tijana Dapčević :smijeh :smijeh :smijeh

http://www.youtube.com/watch?v=cSBgXBw2xYg

:D

franjevac
18-08-2016, 02:15
e u kurac sad je neko maler prenio na naše
izgubit ćemo od poljske još srbi pobjede i stave točku na i
ovog užasnog dana
babiću se zahvalit kako možeš biti toliko glup i držat pešića koji nijednu obranu nema u 30 minuta
ja ne znam stvarno gdje su njemu misli

crni bombarder
18-08-2016, 03:39
rukometasi ispadose picketine, ovako odigrati protiv Poljaka... e moj Balicu, jebem i tebe i tvog kuma

Aleksa
18-08-2016, 05:41
da te pitam, jel moraš biti toliki idiot ? jel vama srbima profesija dolazit provocirat na hrvatske forume, ne vidim da ovi naši baš opsjedaju vaše forume pogotovo ne s provokacijama kao vi naše.

jbg naši su smotani, vaši su bezobrazni i to tako svaki put završi, dok god i mi ne postanemo bezobrazni biti će ovako. srećom ja sam netipični hrvat, pa meni nikad bezobrazluka nije falilo rekoa bih da znam biti bezobrazniji i od vas kad me krene.

to je ono što sam mišljenja da našim fali, ključno tog bezobrazluka da imaju taj bezobrazluk ko Hezonja danas recimo odvalili bi vas. a i ovako smo bili blizu, ali nema sad vađenja, generalno iako ste tri četvrtine bili u kurcu odigrali ste jednu u kojoj ste pokazali nijansu više kvalitete od nas i zbog te ste i prošli dalje, kako nije ni bitno bitno je samo da se postigne željeni rezultat a vi ste ga postigli. sada ćete pjevat borbene o pičkma o bečkim dječacima, ali iskreno da će goropadna srbija biti onako uplašena u dvije četvrtine protiv hrvatske iskreno to nisam ni ja očekivao, jer kao što sam rekao vi imate taj bezobrazluk mi ne. govorim generalno za hrvate, hrvati su baš narod kojem fali doza drskosti i bezobrazluka koju vi i ne samo vi imate. ima tu još hrpa naroda u europi koji imaju višak bezobrazluka u sebi, ali vi ste sigurno u samom vrhu. to vam priznajem, no kao što rekoh niej baš da ste se nadali da će opet biti ovako tijesno, pričali ste vi da će biti neka rasturačina da imamo zečije srce, a učinilo mi se u tri četvrtine da ste više vi bili u zečjoj rupi nego mi. no dobro, šta je tu je, do idućeg susreta pjevajte što vas volja, svanuti će i nama zora ! :)

U prvoj i poslednjoj četvritini nije bilo uplašenih ni na jednoj strani.
Meni je prva četvrtina nekako neobična. Naši su prolazili lako kroz vašu odbranu, ali su promašivali kad se nađu sami ispod koša.
To je bilo baš nervirajuće.
Ja se baš ne razumem u košarku i u sport generalno, ali morao sam ovaj utisak da podelim. :zubo

I ne ljuti se na kolegu bgstreetera. Čovek proslavlja pobedu i to jednom kratkom rečenicom. Šta tu ima provokativno?

DzoniBG
18-08-2016, 05:43
Bitka dva Bogdanovica...

Bojan je dobio jer je vise igrao, ali izgubili ste tekmu jer su vam ostali uglavnom zakazali...

Markovic je uradio lavovski posao u odbrani u trecoj cetvrtini zaustvljajuci Bojana, a u napadu smo pokidali... na kraju smo poceli da padamo, skoro da ste uspeli da stignete, ali u penal zavrsnici Jokic je imao mirnu ruku i priveo kraju triler...

Ne toliko kvalitetna tekma, ali napeta do kraja, kao i uvek kad igramo medjusobno... bili smo za nijansu bolji i tako je i zavrsilo...

Kako sam poceo, tako cu i da zavrsim - svaka cast za oba ica od Bogdana, vas je opet dokazao klasu, a nas se oprao za mnoge promasene suteve od ranije...

Inkvizitor
18-08-2016, 06:37
Znači ispali. Ništa neočekivano. Pregledao sam snimku al na brzinu čim sam vidio početak. Stegnuta ruka. Vidim sam opet rupetinu u trećoj četvrtini, pa stizanje a na kraju naravno poraz. To je bio scenarij unaprjed pročitan. Tako su sve naše utakmice sa Srbima završavale. Nikakvo iznenađenje

No, ovaj poraz sam bio davno upisao ali onaj rukometaša nisam. Poljska ih dobila..katastrofa..I to sam nabrzaka pogledao..

Dakle ostajemo na vaterpolu, još da i to spušimo i eto ti na..

crni bombarder
18-08-2016, 07:22
A izgubice jer su vaterpolisti posebni luzeri.

Svejedno, uspjesne OI, osvojicemo jos medalja, cestitke svima.

Inkvizitor
18-08-2016, 07:31
Tko može do medalje osim vaterpolista i Blanke eventaulno..

Inkvizitor
18-08-2016, 09:14
Sad sam pogledao na miru utakmicu. Kao mi u svim utakmicama tko zna odkad rupetina u trećoj četvrtini...i to je kao neko pravilo na svim utakmicama. Utakmica skoro pa prijateljska, puno grešaka sa obe strane. Srbima ipak ulazili bitni šutevi. Pod košem nisu toliko dominirali koliko sam mislio. Malo me čudilo da su doveli utakmicu nakon plus 14 u neizvjesnost ali ipak to priveli rutinerski kraju, što mi da smo bili u njihovoj situaciji teško da bi. Sumnjiv mi je onaj prekšaj na Raduljici 27 sekundi prije kraja, ali imali smo tri puta pa otvorene šuteve za tricu i sva tri promašili. Glupe Simonove greške kao da igra revijalnu utakmicu, nonšalancija. Ali i Srbi su previše za njih griješili. Bogdanović pao u drugom dijelu i to je odlučilo utakmicu. Srbi su bolja ekipa. Hezonja je trebao više igrati i uzimati šut. Slab fond igrača mi imamo. Bojan, Hezonja, Planinić, Šarić slabo..a Srbi imaju ohoho igrača. Tako da je ovo ipak maksimum ove ekipe..utakmica skoro u egalu ko i uvijek ali uvijek na srpsku stranu. Jednostavno jer su kvalitetniji iako ni oni ne briljiraju.

juanpablom
18-08-2016, 10:46
košarkaši su ogroman posao napravili u zadnjih mjesec i nešto. svaka im čast!

juanpablom
18-08-2016, 10:50
Bravo i za Andreu Ivančević

Inkvizitor
18-08-2016, 11:09
košarkaši su ogroman posao napravili u zadnjih mjesec i nešto. svaka im čast!

Napravili su što i mnogi prije njih. A to je ništa.

juanpablom
18-08-2016, 11:13
dobro, nekima je ništa pobjediti 5 jakih reprezentacija u mjesec dana.valjda bi nešto bilo da su ostali doma

Inkvizitor
18-08-2016, 11:21
Pa i ranije smo ispadali u mnogim četvrtfinalima, ne vidim nkakav napredak. I onda se isto nekoga pobjeđivalo.

Inkvizitor
18-08-2016, 11:23
Usput što neki govore da je Aco ušao u treću četvrtinu bez pleja Ukića i onda toliko izgubljenih lopšti jer Ukić kakav god da je, jeidni je naš play, onda je Aco budala. Vodiš 6 razlike i kakve veze što on ima tri osobne, u trećoj se četvrtini utakmica lomi, čuvaj ga ti za kraj kad je sve gotovo.

Tako ti je to kad imaš klauna i cirkusanta na klupi a ne trenera. Đorđević na svaki fail svojih reagira. To je trener.

juanpablom
18-08-2016, 11:25
Pa i ranije smo isapdali u mnogim četvrtfinalima, ne vidim niakkav napredak. I onda se isto nekoga pobjeđivalo.
jasno da se nekog pobjeđivalo, ne možeš u četvrtfinale bez da nekog pobjediš

Inkvizitor
18-08-2016, 11:26
jasno da se nekog pobjeđivalo, ne možeš u četvrtfinale bez da nekog pobjediš

Pa.........

Grunf
18-08-2016, 11:28
Napravili su što i mnogi prije njih. A to je ništa.

Jel, a koja je to jos nasa generacija bila prva u grupi na OI i pobijedila u mjesec dana Grcku, Italiju, Spanjolsku i Litvu? Kod nas se izgleda pikaju samo medalje, nije bitno kaj smo usli medu 8 na svijetu gdje nas nije bilo stoljecima i kaj smo pokazali da smo egal ekipa s najboljim svjetskim ekipama. I to jos uz cinjenicu da nam fali 4 NBA igraca u ekipi.
Ovo je odlican rezultat, a medalje uskoro dolaze kako ce stasati nasi mladi NBA-ovci.

juanpablom
18-08-2016, 11:32
pa ovo je drugi nastup na OI u zadnjih 20 godina i samim tim je uspjeh

Grunf
18-08-2016, 11:32
Usput što neki govore da je Aco ušao u treću četvrtinu bez pleja Ukića i onda toliko izgubljenih lopšti jer Ukić kakav god da je, jeidni je naš play, onda je Aco budala. Vodiš 6 razlike i kakve veze što on ima tri osobne, u trećoj se četvrtini utakmica lomi, čuvaj ga ti za kraj kad je sve gotovo.

Tako ti je to kad imaš klauna i cirkusanta na klupi a ne trenera. Đorđević na svaki fail svojih reagira. To je trener.

Lako je biti general poslije bitke, igrali smo protiv Litve s Babicem na pleju pa smo ih razbili s njim. Ovaj put nije isli, Srbi su tukli ko ludi, a suci su drzali kriterij koji im pase. Jbg, Aco je pobijedil u prvenstvenim tekmama Grcku, Italiju, Spanjolsku i Litvu, a Dordevic samo nas od ozbiljnih ekipa. Protiv Australaca nemaju sanse, sad ce Australci njih prebiti kao sto su oni nas, a suci ce samo gledati.

Grunf
18-08-2016, 11:33
pa ovo je drugi nastup na OI u zadnjih 20 godina i samim tim je uspjeh

Treci, Repesa je isto bil u Pekingu, al tam smo bili smijesni.

Inkvizitor
18-08-2016, 11:35
Jel, a koja je to jos nasa generacija bila prva u grupi na OI i pobijedila u mjesec dana Grcku, Italiju, Spanjolsku i Litvu? Kod nas se izgleda pikaju samo medalje, nije bitno kaj smo usli medu 8 na svijetu gdje nas nije bilo stoljecima i kaj smo pokazali da smo egal ekipa s najboljim svjetskim ekipama. I to jos uz cinjenicu da nam fali 4 NBA igraca u ekipi.
Ovo je odlican rezultat, a medalje uskoro dolaze kako ce stasati nasi mladi NBA-ovci.

Oprosti Grunfe ali to je toliko izlizana ploča da cvili i ne mogu je slušat.

20 godina slušam, čekaj nek stasaju mladi. čekaj nek stasaju mladi. I opet ista priča:facepalm.

Npr, ja priznajem da ne pratim to opsesivno ali koliko sam čuo priča o Šariću, ja mislio to čovjek koji ruši sve pred sobom zakucava, lupa blokade i daje tricu, sve istovremeno a prvi put kad sam ga imao prilike vidjeti, rekao sam, što ovi pričaju. pa ovaj je pola utakmice dezorjentiran. Široko dribla, glava mu podignuta gore umjesto da gleda noge protvnika i loptu.

Tip divljeg igrača koji može nekad donijeti i prevagu ali i sjebati utakmicu svojim divljanjem. Divlje igrače nikad nisam volio nego mirne rutinere.

gledao sam svih tih 7 ili koliko utakmica sa SRJ SCiG i Srbijiom i Srbija najgora ikad. I opet nam odu na 14 razlike iz ničega i dobiju nas.

14-34 u jednoj četvrtini ej..

juanpablom
18-08-2016, 11:36
Treci, Repesa je isto bil u Pekingu, al tam smo bili smijesni.
ne računam prve dvije OI sa Draženovom generacijom

Inkvizitor
18-08-2016, 11:38
Lako je biti general poslije bitke, igrali smo protiv Litve s Babicem na pleju pa smo ih razbili s njim. Ovaj put nije isli, Srbi su tukli ko ludi, a suci su drzali kriterij koji im pase. Jbg, Aco je pobijedil u prvenstvenim tekmama Grcku, Italiju, Spanjolsku i Litvu, a Dordevic samo nas od ozbiljnih ekipa. Protiv Australaca nemaju sanse, sad ce Australci njih prebiti kao sto su oni nas, a suci ce samo gledati.

To ćemo još vidjeti.

Inače igraju ti Srbija i Italija u polufinalu vaterpola pa da vidim što će bit od tvoje prognoze.

Grunf
18-08-2016, 11:40
Aco je odlicno vodil ekipu, ja mu zamjeram sam dvije stvari, a to je kaj si sam skratio rotaciju marginaliziranjem Arapovica i Stipcevica. Arapovic je trebao igrati 15 minuta po tekmi, lik ima 8 koseva u prosjeku u Euroligi, dovoljno je kvalitetan da zamiheni Sarica. Isto tako Stipcevic je jedan od boljih plejeva u Italiji, on je trebal podijeliti minutazu s Ukicem i igrati ovisno o ucinku.

Ta dva losa poteza su dovela do toga da nam je Saric usel premoren u kljucnu tekmu i zato nam je kljucni igrac odigral lose. Isto tak su problemi u organizaciji u trecoj mogli biti izbjegnuti sa Stipcevicem.

Grunf
18-08-2016, 11:47
Oprosti Grunfe ali to je toliko izlizana ploča da cvili i ne mogu je slušat.

20 godina slušam, čekaj nek stasaju mladi. čekaj nek stasaju mladi. I opet ista priča:facepalm.

Npr, ja priznajem da ne pratim to opsesivno ali koliko sam čuo priča o Šariću, ja mislio to čovjek koji ruši sve pred sobom zakucava, lupa blokade i daje tricu, sve istovremeno a prvi put kad sam ga imao prilike vidjeti, rekao sam, što ovi pričaju. pa ovaj je pola utakmice dezorjentiran. Široko dribla, glava mu podignuta gore umjesto da gleda noge protvnika i loptu.

Tip divljeg igrača koji može nekad donijeti i prevagu ali i sjebati utakmicu svojim divljanjem. Divlje igrače nikad nisam volio nego mirne rutinere.

gledao sam svih tih 7 ili koliko utakmica sa SRJ SCiG i Srbijiom i Srbija najgora ikad. I opet nam odu na 14 razlike iz ničega i dobiju nas.

14-34 u jednoj četvrtini ej..

Meni je izlizanije i dosadnije ovo kaj ti pricas, izlizani defetizam. Zla sudbina i slicne jadikovke. Ja sam uvjeren da dolaze medalje, ne zato jer sam pun nekakve neutemeljene nade nego zato jer imamo 7 NBA igraca u ovom trenutku. Tolko nismo imali ni kad su Petrovic i ekipa bili najjaci. A svima vama koji sam kukate bih zamolio da ne gledate kosarku ni sad kad smo bili dobri ni u buducnosti kad cemo skidati zlata.

Grunf
18-08-2016, 11:49
To ćemo još vidjeti.

Inače igraju ti Srbija i Italija u polufinalu vaterpola pa da vidim što će bit od tvoje prognoze.

Da, vidjet cemo. Kaj se trebam bojati ak fulam prognozu? :nezna

franjevac
18-08-2016, 11:49
grunfe jel ti imaš ideju ko bi nam mogao biti sljedeći izbornik

Skywalker
18-08-2016, 11:52
Photo of the day:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14054104_10157520265890495_8953258179488832034_n.j pg?oh=cd892dc3fe6e5702dab620fe452b2024&oe=5850E1FF

crni bombarder
18-08-2016, 12:01
Cekaj ink, prvi put gledas Sarica i donosi zakljucke o njemu?

Decko je zvijer od igraca, jedna slabija utakmica ne znaci nista.

Asa je sam odlucio da ide sa kratkim rosterom, ja sam ga osobno molio, i mnogi forumasi sportneta, da uvede bar Hamiltona jebiga decko je najbolji centar spanjolske lige, potpisao ugovor za Netse cini mi se, ali Aco tvrdoglavo vodi 4 igraca koji ne igraju nista.

Obilo mu se o glavu.

crni bombarder
18-08-2016, 12:07

Aco veli da je on dogovorio samo OI, i da nece ostati.

Spominjao se Trinchieri, i on je nas po majci (istrijan), ali sumnjam. Mozda nebi bilo lose Nazor, on zna turnire igrati. Sve se bojim da ne bude neki Anzulovic ili Joke.

Spahija ne zeli, jer je on Radicev igrac dakle kumovski fazoni, Peras je potrosio kredite bezveze prosle sezone. Mozda opet dovedu rotirku Jasmina.

Grunf
18-08-2016, 12:33

Kak veli bombarder, Trinchieri ili Nazor. Ak budu dali Nazoru nek mu daju da vodi repku do Tokija, kak su Ameri dali na 5 godina ugovor Krzyzewskom.

Grunf
18-08-2016, 12:38
A ne kuzim kaj je jucer bilo nasima u rukometu? Kaj oni nisu culi za flaster? Jedan igrac nas je dobio...

Inkvizitor
18-08-2016, 12:48
Cekaj ink, prvi put gledas Sarica i donosi zakljucke o njemu?

Decko je zvijer od igraca, jedna slabija utakmica ne znaci nista.

Asa je sam odlucio da ide sa kratkim rosterom, ja sam ga osobno molio, i mnogi forumasi sportneta, da uvede bar Hamiltona jebiga decko je najbolji centar spanjolske lige, potpisao ugovor za Netse cini mi se, ali Aco tvrdoglavo vodi 4 igraca koji ne igraju nista.

Obilo mu se o glavu.

da gledam ga prvi put. ustvari gledam ga minus prvi put. Još jednom ga moram gledat da dođem na nulu.

kolika je on zvijer od igrača vidjeli smo jučer.

Inkvizitor
18-08-2016, 13:00
Meni je izlizanije i dosadnije ovo kaj ti pricas, izlizani defetizam. Zla sudbina i slicne jadikovke. Ja sam uvjeren da dolaze medalje, ne zato jer sam pun nekakve neutemeljene nade nego zato jer imamo 7 NBA igraca u ovom trenutku. Tolko nismo imali ni kad su Petrovic i ekipa bili najjaci. A svima vama koji sam kukate bih zamolio da ne gledate kosarku ni sad kad smo bili dobri ni u buducnosti kad cemo skidati zlata.

Ja opće nisam spominjao zlu sudbinu nit jadikovao, brate mili. dapače. Lošija su ekipa i šlus.

franjevac
18-08-2016, 13:06
A ne kuzim kaj je jucer bilo nasima u rukometu? Kaj oni nisu culi za flaster? Jedan igrac nas je dobio...

što je najgore stavili su ga i djelovalo je pa smo i izjednačili
i imali napad za vodstvo
onda smo ga ponovo pustili da nas pobjedi
dekoncentracija izbornika u najvažnijoj utakmici
a mislim da je to i jedan od razloga zašto je inkvizitor posebno otrovan danas :D
rukometaši su ti koji su razočarali al košarkaši plaćaju ceh

Grunf
18-08-2016, 13:16
da gledam ga prvi put. ustvari gledam ga minus prvi put. Još jednom ga moram gledat da dođem na nulu.

kolika je on zvijer od igrača vidjeli smo jučer.

Trebali bi tebe ko skauta zaposliti u NBA-u, ustedili bi si milijune dolara da ne potpisuju prijevare poput Sarica. MVP kvalifikacijskog turnira, pobijedio Spanjolce, zabio presudni kos Brazilcima, rasturio Litvance, ali eto zbog jedne losije tekme izazvane igranjem 6 tekmi po 35 minuta ne valja. Najbolja europska cetvorka ne valja.

Ali da se uozbiljimo, Saric je nas stozerni igrac, drugi najbolji igrac poslije Bogdanovica.

Grunf
18-08-2016, 13:17
i imali napad za vodstvo
a mislim da je to i jedan od razloga zašto je inkvizitor posebno otrovan danas :D

U Poljskoj smo ih dobili 15 razlike jer smo stavili flaster na Bieleckog, nisu znali kaj bi u napadu.

Grunf
18-08-2016, 13:19
Ja opće nisam spominjao zlu sudbinu nit jadikovao, brate mili. dapače. Lošija su ekipa i šlus.

Srbi su bili bolji, idemo dalje. Ne trebas posrati cijelu nasu ekipu jer su izgubili.

Inkvizitor
18-08-2016, 13:27
i imali napad za vodstvo

Ja otrovan. Pa ja sam samo realan

Inkvizitor
18-08-2016, 13:28
Trebali bi tebe ko skauta zaposliti u NBA-u, ustedili bi si milijune dolara da ne potpisuju prijevare poput Sarica. MVP kvalifikacijskog turnira, pobijedio Spanjolce, zabio presudni kos Brazilcima, rasturio Litvance, ali eto zbog jedne losije tekme izazvane igranjem 6 tekmi po 35 minuta ne valja. Najbolja europska cetvorka ne valja.

Ali da se uozbiljimo, Saric je nas stozerni igrac, drugi najbolji igrac poslije Bogdanovica.

danas u NBA može svaka šuša. kažu da je to samo radi kvote da imaju i ponekog bijelca u ekipi. Svaka ekipa ima masu NBA igrača a lopte im klize iz ruku ko ribe. iz pet pokušaja sa dva metra, triput fulaju.

bandira
18-08-2016, 13:38

koliko se malo razumin,uglavnom dok duvnjak bude vođe od ove ekipe nikad ništa...baš svaku utakmicu koju mora bit prevaga on zasere iako to babića i njegovu krivicu ništa ne umanjuje

a šta se tiče košarke,aco je izgubia utakmicu koju smo po svakoj logici tribali dobit...počet treću četvrtinu bez playa,gubit 20 razlike bez pozvat minutu odmora može samo diletant

mi imamo talenata ,ali nemamo struke,uz pravog trenera ove obe ekipe nose medalju

bandira
18-08-2016, 13:43

tek sad sam ovo pročita,svaka čast

juanpablom
18-08-2016, 14:12
nije bilo kemija, odmah se vidjelo da nešto ne štima. čak i kad smo se vratili nešto je falilo

Inkvizitor
18-08-2016, 14:30
Stvarno ne znam zašto ovakve reakcije, ko da sam na fhr-u gdje gomila psihopata naskače na tebe čim napišeš nešto što njima ne paše. Pišem svoje mišljenje, možda je pogrešno, možda ja kurca ne kužim o košarci, ali je moje i imam pravo na njega. I nije to pljuvačina radi pljuvačine, to mi nije na kraj pameti. samo znam da sma takvih utakmica gledao masu i znam rasplet unaprjed.

Naši čim povedu, uhvati ih panika, biži brzo u minus i to što veći pa onda stiži i kao odigrao si veliku utakmicu bio si na egal. Od plus 6 do minus 14 u jednoj četvrtini mogu samo raspale ekipe. A tu je i greška onog klauna Petrovića.

On ne reagira, igra mu se raspada, gubi utakmicu, on ne reagira.

I čudi me da su Srbi dopustili da se dođe do egala. inače su prve dvije četvrtine igrali zakurac, šut im je bio očajan, fulavali su sve živo, najjači im je bio centar Mačvan sa dvi trice. I svaka ekipa bi im odmaglila na plus 10 i više. Onda lumen uđe bez play-a jer ga kao čuva ima tri osobne pa će ga izbacit. pa izbacio si ga ti, ne trebaju mu osobne.

Ali i bez toga, da se utakmica lomila cijelo vrijeme na plus minus mi-oni opet bi spušili završnicu. Pogotovo kontra Srba. Druge i mogu dobit ali njih ne.

Takvih utakmica je bilo i kad su oni vladlali svjetskom košarkom sa Bodirogom i Stojakovićem itd.. a nama glavni igrači bili Mršić i štajaznam tko..opet je bio egal na zadnju loptu i opet bi oni dobijali.

jedan jedini put kad su igrali mušku košarku bilo je na EP u Srbiji..došli opet do četvrtfinala, prve dvije četvrtine Španjolce razvaljuju, luipaju banane, ovi se ne mogu sastat s loptom i što se događa. raspad. Plus 25 na poluvremenu nije dosta. kreće sijanje lopti kreće LaMonica, ali jebeš LaMonicu ti nisi smio dopustit da ti Lamonica odnese pobjedu. pa Tomas ispušta loptu uhvaćenu u zadnjoj sekundi kad je Španjolac namjerno promašio zadnje slobodno jer mu ništa ne donosi. Ispusti ti loptu sudit će ti faul kako ne. I produžeci. I poraz.

Kod njih je uvijek ista priča..ko indigo..možeš se kladit...ili bili poluekipa ko nekad ili sad kao strašno talentirani..isto sve..a realno tu nema dva i po igrača..ostalo su solidni klupski igrači

Inkvizitor
18-08-2016, 14:34
I da, kad sam čitao nakon našeg finala u Barceloni sa jedinim Dream teamom, u srpkim novinama..kao pitanje tko bi pobijedio u srazu Hrvatska ili tadašnja SRJ, komentator je napisao bilo bi tijesno ali sam siguran da bi mi ( kao SRJ) pobijedili. Ja sa grohotom smijao. Oni bi pobjedili Dražena, Kukoča, Rađu, Vrankovića, Tabaka, Perasovića, Cvjetičanina..smijao sam se..a budale nenormalne... Oni osim Divca i Paspalja i Đorđevića koji je bio rezerva rezerva nisu imali nikog.

A došli su do toga da se sprdaju s nama. A imali smo košarku i imali igrače o kojima su oni mogli sanjat. Ali sve se naopako okrenulo.

DzoniBG
18-08-2016, 14:38
Kakva tuca na 1000m kajak...

Nasi startuju za q... 6 bili do pola trke... a onda takav finish, da je falilo mozda 50m da prestignu Nemce... cetvrta medalja u manje od 48 sati...

DzoniBG
18-08-2016, 14:40
I da, kad sam čitao nakon našeg finala u Barceloni sa jedinim Dream teamom, u srpkim novinama..kao pitanje tko bi pobijedio u srazu Hrvatska ili tadašnja SRJ, komentator je napisao bilo bi tijesno ali sam siguran da bi mi ( kao SRJ) pobijedili. Ja sa grohotom smijao. Oni bi pobjedili Dražena, Kukoča, Rađu, Vrankovića, Tabaka, Perasovića, Cvjetičanina..smijao sam se..a budale nenormalne... Oni osim Divca i Paspalja i Đorđevića koji je bio rezerva rezerva nisu imali nikog.

A došli su do toga da se sprdaju s nama. A imali smo košarku i imali igrače o kojima su oni mogli sanjat. Ali sve se naopako okrenulo.

Ko je to napisao...kad?

Pisalo se mnogo sta bi kompletna repka Juge uradila protiv Amera 1992... i to su neke zelje, sanse nije bilo da se pobedi pravi Dream Team...

Inkvizitor
18-08-2016, 14:52
Ko je to napisao...kad?

Pisalo se mnogo sta bi kompletna repka Juge uradila protiv Amera 1992... i to su neke zelje, sanse nije bilo da se pobedi pravi Dream Team...

Ma u nekim novinmama sam čitao..al ne da pobjede Dream team nego tko bi pobjedio u srazu Hrvatske i tadašnje SRJ.

DzoniBG
18-08-2016, 14:56
Ma u nekim novinmama sam čitao..al ne da pobjede Dream team nego tko bi pobjedio u srazu Hrvatske i tadašnje SRJ.

Ma to je glupost...

Imali ste jace igrace tad na papiru, ali ko zna sta bi bilo... nas tim nije ni igrao do 1995. godine, a tad je vec bila paklena ekipa koja je osvojila evropsko...

DzoniBG
18-08-2016, 14:59
http://www.b92.net/sport/rio2016/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=08&dd=18&nav_id=1167090

Cemu ovakve izjave, sve i da govori ono sto misli...

Ne mozes sa takvom mislju da ulazis u mec... i nasi su igrali usrano zbog ogromnog pritiska... zato smo mogli i da izgubimo...

Udjes sa hladnom glavom... Bojan je igrao carski, ali vama je falilo timske igre, ne moze sve individualno... kad ga je Markovic stopirao u 3. cetvrtini, dosao je slobodan pad...

Inkvizitor
18-08-2016, 14:59
Kakva tuca na 1000m kajak...

Nasi startuju za q... 6 bili do pola trke... a onda takav finish, da je falilo mozda 50m da prestignu Nemce... cetvrta medalja u manje od 48 sati...

da, strašan finiš imaju, ne znam zašto u obje trke onako zaostanu..a to im je valjda taktika..da je staza bila 10 metera duža bilo bi gusto..

nema, drugi tjedan je vaš..a još je puno šansi za medalje tu.

Inkvizitor
18-08-2016, 15:03
http://www.b92.net/sport/rio2016/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=08&dd=18&nav_id=1167090

Cemu ovakve izjave, sve i da govori ono sto misli...

Ne mozes sa takvom mislju da ulazis u mec... i nasi su igrali usrano zbog ogromnog pritiska... zato smo mogli i da izgubimo...

Udjes sa hladnom glavom... Bojan je igrao carski, ali vama je falilo timske igre, ne moze sve individualno... kad ga je Markovic stopirao u 3. cetvrtini, dosao je slobodan pad...

teško je tu ući s hladnom glavom. I svi tako misle i jednom i u drugom timu ali neće svi reć.

Teodosić kaže da nije dvije noći spavao. sad je li to figurativno ili stvarno.

naravno da ne može jedan igrač dobit utakmicu s tim da je Bojan i veliki potrošač lopti, zna i on ući u blekaut..zabijat se u igrače, šutirat nerezonski..i on se treba malo disciplinirat..ali da ima veće pomoći možda ne bi..ne znam zašto se Hezonji ne daje više slobode a na hakleru Simonu..

DzoniBG
18-08-2016, 15:05
da, strašan finiš imaju, ne znam zašto u obje trke onako zaostanu..a to im je valjda taktika..da je staza bila 10 metera duža bilo bi gusto..

nema, drugi tjedan je vaš..a još je puno šansi za medalje tu.

Zajebali ste rukomet totalno bzvz...

Sta uradi tvoj Duvnjak... 26-26... onako proda loptu... pa u 2 napada dobijete glupo iskljucenje... vidim da tu fali nekoliko igraca koji su pre nosili vas tim, ali morali ste da bijete stare musterije...

Mozda igramo vaterpolo za zlato... to bi bio pravi kraj olimpijade...

DzoniBG
18-08-2016, 15:07
teško je tu ući s hladnom glavom. I svi tako misle i jednom i u drugom timu ali neće svi reć.

Teodosić kaže da nije dvije noći spavao. sad je li to figurativno ili stvarno.

naravno da ne može jedan igrač dobit utakmicu s tim da je Bojan i veliki potrošač lopti, zna i on ući u blekaut..zabijat se u igrače, šutirat nerezonski..i on se treba malo disciplinirat..ali da ima veće pomoći možda ne bi..ne znam zašto se Hezonji ne daje više slobode a na hakleru Simonu..

Slazem se... nema tu spavanja... jos dugo ce to biti vise od igre...

I treba tako... ali ne sme biti useritisa... lose smo igrali prvo poluvreme, i pred kraja... nudili smo se na tacni... ali vasi nisu znali da nas zatrpaju...

Kao i uvek, velika nervoza, kruta ruka... takve su nam sve utakmice do sad...

bajdo
18-08-2016, 15:18
Hrvatska je osvojila 7 medalja i ovo su vec sad najuspjesnije OI od osamostaljenja, a od ovih pet kojima se zna sjaj svih pet je moglo biti zlatno..Stipanovic je sam sebe ukopa sa onim penalom, bez obzira sta je odabra tu taktiku mislim da je triba samo gurnit jedro u drugu stranu i izbjega bi kontakt, a sto reci tek za Martina koji je izgubia zlato za milisekundu..no ogroman je ovo uspjeh za oba sporta..mislim da Fantela i Marenic nece napravit slicnu gresku, oni su nasi najbolji jedrilicari i vjerujem da ce obranit zlato..Hrgovic ce morati ponoviti nokaut za ulazak u finale jer je ocito da je boksacki turnir namjesten, malo je reci da je sudenje sramotno..sto se tice kosarkasa ja sam super zadovoljan, ovo je veliki zalog za buducnost jer ko se moga nadati ovakvom rezultatu pred turnir u Italiji..rukomet sam ocekiva poraz jer kad nakon kaffee un kolac dovedes jos veceg diletanta onda je rezultat ocekivan..

Inkvizitor
18-08-2016, 15:45
Zajebali ste rukomet totalno bzvz...

Sta uradi tvoj Duvnjak... 26-26... onako proda loptu... pa u 2 napada dobijete glupo iskljucenje... vidim da tu fali nekoliko igraca koji su pre nosili vas tim, ali morali ste da bijete stare musterije...

Mozda igramo vaterpolo za zlato... to bi bio pravi kraj olimpijade...

njih sam na snimalici ubrzano odgleda.

Čim njih Katar razvali znaš da tu nešto ne štima. A brate i dosta mi je više rukometa i živciranja aoko njega. Je, osvojilo se dosta ali se toliko toga prosulo. Pa je postao rikomet.

Umara me više njih pratit..iako sam mislio da će dobit Poljake..kad ti jedan igrač da 12 golova a ti ne staviš flastera na njega, to je znak nedostatka osnovne inteligencije..nešto slično kao kod Ace.

Inkvizitor
18-08-2016, 15:47
Hrvatska je osvojila 7 medalja i ovo su vec sad najuspjesnije OI od osamostaljenja, a od ovih pet kojima se zna sjaj svih pet je moglo biti zlatno..Stipanovic je sam sebe ukopa sa onim penalom, bez obzira sta je odabra tu taktiku mislim da je triba samo gurnit jedro u drugu stranu i izbjega bi kontakt, a sto reci tek za Martina koji je izgubia zlato za milisekundu..no ogroman je ovo uspjeh za oba sporta..mislim da Fantela i Marenic nece napravit slicnu gresku, oni su nasi najbolji jedrilicari i vjerujem da ce obranit zlato..Hrgovic ce morati ponoviti nokaut za ulazak u finale jer je ocito da je boksacki turnir namjesten, malo je reci da je sudenje sramotno..sto se tice kosarkasa ja sam super zadovoljan, ovo je veliki zalog za buducnost jer ko se moga nadati ovakvom rezultatu pred turnir u Italiji..rukomet sam ocekiva poraz jer kad nakon kaffee un kolac dovedes jos veceg diletanta onda je rezultat ocekivan..

Je, Stipanović je sam sebe epski zajebo. ne kužim tu taktiku guranja uz Australca. Imaš čovječe 4 mjesta fore,aj da je jedno ili dva nego 4. 4 jebote imaš fore u finalu. Jedri svoj plov i 90% si zlatni..a ne , on se ide uz njega lipit i dobije kazneni bod i izgubi zlato.

Martin za miliskundu, ako je uopće , Starčeviću ukradeno finale..tog dečka mi je najkrivlje.

Grunf
18-08-2016, 16:16
Blanka u finalu. :cheer

Izgleda mi da je komotno preskocila 1,94 m, moze skociti do 2 m, a to bi mogla biti medalja. :ples

bajdo
18-08-2016, 16:18
Martin za miliskundu, ako je uopće , Starčeviću ukradeno finale..tog dečka mi je najkrivlje.

I Hrvoje Sep mi je izgleda puno bolje od onog brazilca, ali eto lobiji su to..

bajdo
18-08-2016, 16:18
Blanka u finalu. :cheer

Izgleda mi da je komotno preskocila 1,94 m, moze skociti do 2 m, a to bi mogla biti medalja. :ples

Vidljivo je da je stedila nogu, mislim da je medalja izgledna..

EDIT: Stipe Zunic u finalu kugle, bravo!!

Inkvizitor
18-08-2016, 16:21
I na 192 i na 194 je malo drmala ljestvicu. Vidi se to nije ona Blanka..ali nadam se da će joj se vratit za oaj peh iz Pekinga. To bi bila pravda.

Inkvizitor
18-08-2016, 16:22
I Hrvoje Sep mi je izgleda puno bolje od onog brazilca, ali eto lobiji su to..

Sepp je bio definitivno bolji. Navodno su neke suce otjerali sa turnira..ali malo kasno..

Inkvizitor
18-08-2016, 16:24
Stipe Žunić u bacanju kugle u finalu. Tko bi rekao. Fino baca.

Večeras u finalu mala Sara Kolak, treća u kvalifikacijama koplja. Koja bi to bila lijepa priča da uzme medalju.

Grunf
18-08-2016, 16:30
U atletici 4 finala, lijep uspjeh. Dize nam se atletika, nekad nam je glavni uspjeh bilo 34. mjesto Branka Zorka na 5.000 metara. :D

Ne znam zakaj nam plivanje pada, uvijek smo imali bar jednog koji je bil u finalu, sad nist. Gimnastika isto napreduje.

Grunf
18-08-2016, 16:32
Ana Zaninovic se bori, ak nist bar ne drzi stalno nogu u zraku. :D

franjevac
18-08-2016, 16:37
ali koji je pehist blanka
s onom formom iz 2007-11
osvojila bi zlato i pijana
ona je svako natjecanje skakala preko 202cm

Grunf
18-08-2016, 16:38
Treba te Zaninovicke poslat skupa s Bambijem u kaicu doma. :D

franjevac
18-08-2016, 16:39
Ana Zaninovic se bori, ak nist bar ne drzi stalno nogu u zraku. :D

jebiga kad si mal onda si mal
ova je krakata šamara po glavi ona jadna ništa ne može

Grunf
18-08-2016, 16:40
jebiga kad si mal onda si mal
ova je krakata šamara po glavi ona jadna ništa ne može

Jos ju je skoro stigla. :naklon

franjevac
18-08-2016, 16:40
Treba te Zaninovicke poslat skupa s Bambijem u kaicu doma. :D

zgodna trenerica ove iranke šta kažeš

Inkvizitor
18-08-2016, 16:41
Ja ne znam kako ove Zaninovićke išta osvajaju.

franjevac
18-08-2016, 16:45
Ja ne znam kako ove Zaninovićke išta osvajaju.

sreća u ždrijebu
dobije protivnike koji joj pašu

Inkvizitor
18-08-2016, 16:46
ali koji je pehist blanka
s onom formom iz 2007-11
osvojila bi zlato i pijana
ona je svako natjecanje skakala preko 202cm

Blanka je imala nevjerovatan rijetko viđen peh u Pekingu. Sve do 2003-i preskakala iz prve, sigurno zlato i onda Hellebaut koja je ranije rušila a mislim da je 201 tek u trećem preskočila i onda preskoči 2005 iz prve. I žena prekine karijeru.

To je bio peh rijetko viđen.

Možda joj se sad vrati ali ne djeluje onako moćno..nije ni skakala skoro ove godine. al onakva dominacija bez Olimpijskog zlata je nepravda.

franjevac
18-08-2016, 18:27
bijača bi trebali posuditi i rukometnoj i nogometnoj reprezentaciji
kakav golman u pičku materinu

Inkvizitor
18-08-2016, 18:43
kako Bijač brani čiste zicere.

Kako Bušlje ima osjećaj i mekanu ruku kad treba lobat a bombu s distance.

8 medalja sigurna. Vaterploisti spasili momčadske sportove. Bravo momci. malo sam se poplašio kad je sa 3:0 došlo do 3:3

Sekstant
18-08-2016, 18:55
Bravo momcima :hrv ,

Bijač, Bušlje, Šetka, Sukno :naklon

Glavno da je medalja u žepu, ali neka dokazu da su Olimpijski pobjednici...

Grunf
18-08-2016, 19:02
Bravo nasi, svaka cast. :hrv :hrhb

Izgleda da je kljuc nasih uspjeha u momcadskim sportovima da ja prespavam tekme. :D

Grunf
18-08-2016, 19:11
Fantela i Marenic 20 sekundi ispred Grka i Australaca, drzimo zlato. :hrv :hrhb

Grunf
18-08-2016, 19:12
Svicarci glisiraju. :naklon

Grunf
18-08-2016, 19:16
Kakav dvoboj Grka i Australaca za srebro. :naklon Australcima se lik prevrnuo u more i ipak na kraju prestigli Grke. :naklon

franjevac
18-08-2016, 19:16
jel moguće da nisu zeznuli
svaka čast

Grunf
18-08-2016, 19:18
Bravo Fantela i Marenic. :hrv :hrhb Okrenuli brod, kupaju se u moru, rusvaj. :bravo

Grunf
18-08-2016, 19:21
jel moguće da nisu zeznuli
svaka čast

Moguce je. :bravo

Inkvizitor
18-08-2016, 19:22
:hrv:hrhb4-to zlato za Hrvatsku al hoćemo još zlata da nadoknadimo sve pehove i krađe..bravo Šime i Igor:hrv:hrhb

Ajmo Hrga i vaterpolisti, ajmo Blanka, ajmo Sara..još se može..:hrv:hrhb

Grunf
18-08-2016, 19:30
Moze se jos, 15. smo ukupno od svih zemalja. Svaka cast. :naklon

Grunf
18-08-2016, 19:50
Inace, kaj se tice kajak-kanua, jel netko zna zakaj nas Emil Milihram ne nastupa na OI? Covjek je cetverostruki svjetski i sesterostruki europski prvak, kaj njegove discipline nema na OI? :nezna

Inkvizitor
18-08-2016, 19:56
Pa to je i meni čudno da mi nemamo ni kanuistu ni kanuistice nitijednog na Oi a Srbi ih imaju hrpu.

Grunf
18-08-2016, 20:10
I to nemamo najboljeg spustasa u kanuu svih vremena. :nezna

franjevac
18-08-2016, 20:17
srbi osigurali danas još jednu medalju
odbojkašice pobjedile favorizirane amerikanke
ne pratim odbojku ali ono što znam da se ne vrijedi kladit na nju
pogotovo ne na žensku
prije dva dana kineskinje izbacile brazil koji je imao sve pobjede
a kineskinje čini mi se samo jednu ili dvije

Skywalker
18-08-2016, 20:26
Au kakav posledni set protiv Amerikanki,samo da se nervira covek :D
Odbojkasice u finalu...veceras kosarkasice isto za finale...Ne smem ni da pomislim kad bi obe ekipe osvojile zlato,kakav bi docek imale...mada su meni ti doceci malo bzvz,ali ajde.

juanpablom
18-08-2016, 20:42
Pa to je i meni čudno da mi nemamo ni kanuistu ni kanuistice nitijednog na Oi a Srbi ih imaju hrpu.

Srbi imaju tri mora a mi samo jedno

DzoniBG
18-08-2016, 20:45
Au kakav posledni set protiv Amerikanki,samo da se nervira covek :D
Odbojkasice u finalu...veceras kosarkasice isto za finale...Ne smem ni da pomislim kad bi obe ekipe osvojile zlato,kakav bi docek imale...mada su meni ti doceci malo bzvz,ali ajde.

Neverovatan mec... za infarkt...

Dobili smo hladni rat, prvo su pale Ruskinje, pa Amerikanke... dominantne sile u ovom sportu...

Kakav peti set, kakvo srce junacko nasih devojcica...

crni bombarder
18-08-2016, 21:30
Vaterpolisti su me iskreno iznenadili, Tucak mi je tako natipatican lik... ali Bijac, mali je car, ovakvog golmana nismo nikada imali usudim se reci. Svaka cast Pavicu, Vicanu, Posinkovicu eto i njega da se sjetim, ili Skolnekovica, ali ovaj decko kukovima brani udarce. Pa taj cijeli izadje iz bazena jbt. Moj gospar.

Grunf
18-08-2016, 21:38
Vaterpolisti su me iskreno iznenadili, Tucak mi je tako natipatican lik... ali Bijac, mali je car, ovakvog golmana nismo nikada imali usudim se reci. Svaka cast Pavicu, Vicanu, Posinkovicu eto i njega da se sjetim, ili Skolnekovica, ali ovaj decko kukovima brani udarce. Pa taj cijeli izadje iz bazena jbt. Moj gospar.

Nije Tucak antipatican nego tuzan zbog obiteljske tragedije.

Inkvizitor
18-08-2016, 21:47
Srpske odbojkašice su pokazale nevjerovatnu mentalnu snagu. Rekao sam da mogu do zlata. Igraju odlično.

Smiješi se novi obračun Hrv-Srb u vaterpolu u finalu. Talijani se ne mogu sastat s loptom

Inkvizitor
18-08-2016, 21:47
Nije Tucak antipatican nego tuzan zbog obiteljske tragedije.

Što se dogodilo..

Grunf
18-08-2016, 21:50
Što se dogodilo..

Poginula mu je kcerka u prometnoj nesreci.

Inkvizitor
18-08-2016, 21:50

tragedija........

juanpablom
18-08-2016, 21:51
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20050623/novosti02.asp

Inkvizitor
18-08-2016, 21:52

Auu sjećam se toga...

franjevac
18-08-2016, 21:58
srbija vodi 5-0 a kretenski novinari zamjerali tucku puštanje francuzima

juanpablom
18-08-2016, 22:02
tko još sluša sramote od novinara. recimo na HRT ne znaš koji jegori

Grunf
18-08-2016, 22:06
srbija vodi 5-0 a kretenski novinari zamjerali tucku puštanje francuzima

Sad ce Dzoni objasniti kak nije bilo pustanja. :D

Grunf
18-08-2016, 22:08

Da, pardon. Jos gore. Na njemu se vidi da je shrvan tugom.

Picaferaj
18-08-2016, 22:08
tko još sluša sramote od novinara. recimo na HRT ne znaš koji jegori

Ja maloprije pogleda po prvi put HRT-ov olimpijski prijenos, davanje zlata našem dvojcu jedriličara. Novinarka koja je to komentirala me ugodno iznenadila. Jer sam zbog komentatora i izbjegava HRT

juanpablom
18-08-2016, 22:13
Ja maloprije pogleda po prvi put HRT-ov olimpijski prijenos, davanje zlata našem dvojcu jedriličara. Novinarka koja je to komentirala me ugodno iznenadila. Jer sam zbog komentatora i izbjegava HRT
to su specijalisti, nisu specijalci koji rade na HRT-u(čast iznimkama)

Grunf
18-08-2016, 22:15

Da, Zrinka Grancaric, svi je hvale. Pametna, elokventna, vlada materijom, ugodna, profinjena, skromna, divna. :D

juanpablom
18-08-2016, 22:36
Da, Zrinka Grancaric, svi je hvale. Pametna, elokventna, vlada materijom, ugodna, profinjena, skromna, divna. :D
ok, Grunfe. dosta :D

NorthStand
18-08-2016, 22:40
žao mi darija, najviše se napalio da ubije srbe od batina, ali šta je tu je zato Srbi tako i likuju ali neka likuju svi ovi porazi sve ove traume i normabeli će im doći na naplatu u bliskoj budućnosti, u to ne sumnjam niti najmanje.

košarka je naš sport, mi smo košarkaška nacija, i to ćemo baš njima objasnit na idućim takmičenjima. jer stalno negiraju da nismo košarkaška nacija, to što nemaom medalje u 20 godina ne znači da ne znamo igrati košarku, dapače dali smo mi i zvučnija imena od njih u NBA a i u europi općenito, da ne spominjem Dražena koji je za sve njihove bio violina. Krešo također u svojoj generaciji, bez konkurencije, i onda mi nismo košarkaša nacija, ja kada te srbe čitam ja mislim da oni stvarno žive u nekom svom oblaku debiilzma zavijeni mišlju kako samo Srbi igraju košarku. i kako samo oni imaju tradiciju, eto vi imate tradiciju protiv nas, ali zato neki drugi imaju protiv vas, pa dođemo na isto. niste ni vi baš toliko nedodirljivi koliko se pravite, uostalom kad je bila zadnja zlatna prije 10+ godina.

jednostavno mogu svakome čestitat, ali ovo njihovo preseravanje je stvarno dno dna. tradicija se nastavlja naslovi, jebote koja tradicija, svaki put nas dobiju za koš dva razlike i to je tradicija ? pa nije baš da nas zatrpavate 30 koševa razlike, pa da se toliko kurčite i mislite kako ste jebeni. znam da bgstreeter čeka ko zapeta puška da nam opet zapjeva, slobodno samo neka pjeva pjevat ćemo i mi uskoro i to češće nego oni. samo pomalo, nigdje nam se ne žuri.

NorthStand
18-08-2016, 22:41

ma predivna, iako po mom ukusu malo previše stručna volim kad se nekad novinar i zabuni i pogriješi kod nje toga nema, ta šamara samo tako institucija novinarstva. :D

Grunf
18-08-2016, 22:44
Rekli su F&M da su nazvali brod Giselle Bundchen i da im je donijela srecu i da su pobijedili Australce koji imaju 100 milijuna eura proracun, a oni 100 kuna. :D

Grunf
18-08-2016, 22:46
žao mi darija, najviše se napalio da ubije srbe od batina, ali šta je tu je zato Srbi tako i likuju ali neka likuju svi ovi porazi sve ove traume i normabeli će im doći na naplatu u bliskoj budućnosti, u to ne sumnjam niti najmanje.

košarka je naš sport, mi smo košarkaška nacija, i to ćemo baš njima objasnit na idućim takmičenjima. jer stalno negiraju da nismo košarkaška nacija, to što nemaom medalje u 20 godina ne znači da ne znamo igrati košarku, dapače dali smo mi i zvučnija imena od njih u NBA a i u europi općenito, da ne spominjem Dražena koji je za sve njihove bio violina. Krešo također u svojoj generaciji, bez konkurencije, i onda mi nismo košarkaša nacija, ja kada te srbe čitam ja mislim da oni stvarno žive u nekom svom oblaku debiilzma zavijeni mišlju kako samo Srbi igraju košarku. i kako samo oni imaju tradiciju, eto vi imate tradiciju protiv nas, ali zato neki drugi imaju protiv vas, pa dođemo na isto. niste ni vi baš toliko nedodirljivi koliko se pravite, uostalom kad je bila zadnja zlatna prije 10+ godina.

jednostavno mogu svakome čestitat, ali ovo njihovo preseravanje je stvarno dno dna. tradicija se nastavlja naslovi, jebote koja tradicija, svaki put nas dobiju za koš dva razlike i to je tradicija ? pa nije baš da nas zatrpavate 30 koševa razlike, pa da se toliko kurčite i mislite kako ste jebeni. znam da bgstreeter čeka ko zapeta puška da nam opet zapjeva, slobodno samo neka pjeva pjevat ćemo i mi uskoro i to češće nego oni. samo pomalo, nigdje nam se ne žuri.

Pa da smo kosarkaska nacija su dokaz i njihove masovne proslave po gradovima, ko da su Amere dobili. :D

DzoniBG
18-08-2016, 23:00
Srpske odbojkašice su pokazale nevjerovatnu mentalnu snagu. Rekao sam da mogu do zlata. Igraju odlično.

Smiješi se novi obračun Hrv-Srb u vaterpolu u finalu. Talijani se ne mogu sastat s loptom

Demoliranje...

Poveli smo 6-0, i posle igrali rekreativno do kraja... Italijani meki ko pamuk, da je bilo volje, ispisali bi ih iz vaterpola...

U subotu finale... ocekujem ljutu utakmicu...

DzoniBG
18-08-2016, 23:00
Pa da smo kosarkaska nacija su dokaz i njihove masovne proslave po gradovima, ko da su Amere dobili. :D

Grunficka, zamisli kako bi bilo da ste vi dobili... po vasim gradovima :D

DzoniBG
18-08-2016, 23:04
žao mi darija, najviše se napalio da ubije srbe od batina,

Karma is a bitch...

Gde ces na svoj rod... neko to gleda odozgo...

mateb
18-08-2016, 23:05

Moš mislit. Nitko se ovdje nije pretjerano nabrijao na to. Nisu ljudi (toliko) glupi.

NorthStand
18-08-2016, 23:07

vrlo vjerojatno manje preseravanja nego kod vas, jer se vas redovito mlati u rukometu pa se ne piše naslove "tradicija se nastavlja" nađi mi jedan takav naslov i ja ću se ujest za jezik samo za tebe.

http://www.kurir.rs/sport/rio-2016/dezulovic-o-hrvatskom-kosarkaskom-prokletstvu-pobegli-ste-supacki-1995-niste-se-nikad-vratili-clanak-2404637

Grunf
18-08-2016, 23:08

Pa bili bi zadovoljni i isli dalje. Vi ste bas brutalno nabrijani na nas. Recimo na onom EP u vaterpolu u Beogradu, to je bila atmosfera mrznje i nabrijanosti. Kod nas vec dugo prema vama nema takve atmosfere.

DzoniBG
18-08-2016, 23:08
Moš mislit. Nitko se ovdje nije pretjerano nabrijao na to. Nisu ljudi (toliko) glupi.

Gde si Matane legendo...

Ne bi bas rekao... proslu noc se dosta gledalo kod vas... a ako to nije tacan utisak, onda jos gore...

Imate sad jebenu generaciju, ako im ne date podrsku, onda i ne zasluzujete rezultat...

Grunf
18-08-2016, 23:09
Karma is a bitch...

Pa sto onda Dokovic stalno dobija Cilica, jel tad odozgora netko zatvori oci?

Grunf
18-08-2016, 23:10
vrlo vjerojatno manje preseravanja nego kod vas, jer se vas redovito mlati u rukometu pa se ne piše naslove "tradicija se nastavlja" nađi mi jedan takav naslov i ja ću se ujest za jezik samo za tebe.

http://www.kurir.rs/sport/rio-2016/dezulovic-o-hrvatskom-kosarkaskom-prokletstvu-pobegli-ste-supacki-1995-niste-se-nikad-vratili-clanak-2404637

ps jel netko zna gdje ovaj smrad orjunaški živi u splitu, znam da je iz splita govno ?

ps2 ŠUPAČKI STE POBJEGLI JEDINO VI ANTIFAŠISTI I ČETNICI MAJKU VAM JEBEM, KAD SMO VAS 1995 DEMOLIRALI U NEVIĐENOJ BJEŽANIJI, TO TE I NAJVIŠE BOLI JEL DA MAJMUNE ORJUNAŠKI ? ŠTO SMO TVOJE DRAGE SRBEKE, ONAKO ISPRAŠILI ZA ZLATNU MEDALJU MATER JEBEM TEBI I ONOM TKO TI DOZVOLJAVA DA GADIŠ HRVATSKI NAROD I DA PIŠEŠ ZA ČETNIČKE PORTALE I ONDA JOŠ MOŽEŠ SLOBODNO ŠETAT SRAT I PAMETOVAT SLOBODNOM I NEZAVISNOM DRŽAVOM HRVATSKOM !

Zivi u Beogradu, tam ima koku, a i poprimil je njihovo ludilo ocito.

DzoniBG
18-08-2016, 23:12
Pa bili bi zadovoljni i isli dalje. Vi ste bas brutalno nabrijani na nas. Recimo na onom EP u vaterpolu u Beogradu, to je bila atmosfera mrznje i nabrijanosti. Kod nas vec dugo prema vama nema takve atmosfere.

http://sport.blic.rs/brazil-oi/hit-o-mokinim-recima-pricace-region-pobedicemo-hrvatske-srbe-sarica-i-acu-petrovica/4g5615t

Poslusaj Moku... on misli isto sto i ti... doduse iz kontraugla :)

Grunf
Gde si Matane legendo...

Ne bi bas rekao... proslu noc se dosta gledalo kod vas... a ako to nije tacan utisak, onda jos gore...

Imate sad jebenu generaciju, ako im ne date podrsku, onda i ne zasluzujete rezultat...

Ma sjest ce to sve na svoje mjesto vec na slijedecem EP-u. Unutarnja linija bu nam izdominirala sve reprezentacije, vanjska bu sam trice sutirala. :D

mateb
Gde si Matane legendo...

U kampanji :P

Realno, ne sjećam se kad ste bili slabiji, ali nas je pokopala kratka rotacija (zahvaljujući Aci), loše vođenje utakmice kad se lomilo (zahvaljujući Aci) i taj generalni luzerski mentalitet koji vlada u svakoj našoj ekipi unazad 20 godina. Naša ekipa potpuno ovisi o jednom igraču (dok Šarić možda ne stasa u ekstraklasu, što je vrlo upitno), dok vi imate više širine, kult reprezentacije i iskustvo pobjeđivanja u egalu.

Sve u svemu, jednostavno ste bolji.

DzoniBG
18-08-2016, 23:18
U kampanji :P

Realno, ne sjećam se kad ste bili slabiji, ali nas je pokopala kratka rotacija (zahvaljujući Aci), loše vođenje utakmice kad se lomilo (zahvaljujući Aci) i taj generalni luzerski mentalitet koji vlada u svakoj našoj ekipi unazad 20 godina. Ova ekipa potpuno ovisi o jednom igraču (dok Šarić možda ne stasa u ekstraklasu, što je vrlo upitno), dok vi imate više širine, kult reprezentacije i iskustvo pobjeđivanja u egalu.

Sve u svemu, jednostavno ste bolji.

Ne svidja mi se mnogo ova nasa igra i ekipa, ali to je ono sto imamo... fali Bjelica mnogo, zatim Boban... sa njih dvojicom bi bili dosta jaci, ali jbg...

Mislim da vam fali timska igra, vise uigranih akcija, lucidnih resenja... a za to treba bolji play... Roko je uvek bio sumnjiv tip, onaj Babic tanak... cak je i Simon uzimao ulogu na toj poziciji... ubijali ste nas dok je Bojan igrao ko blesav, ali to ne moze 40 minuta...odmenio ga je posle Hezonja... ali Saric je mnogo podbacio... imali ste sanse, ali smo bili overall za nijansu bolji...

Ako posle ovog vaskrsnuca ne podrzite vise kosarkase... onda ste... budale...

Grunf
18-08-2016, 23:20
http://sport.blic.rs/brazil-oi/hit-o-mokinim-recima-pricace-region-pobedicemo-hrvatske-srbe-sarica-i-acu-petrovica/4g5615t

Poslusaj Moku... on misli isto sto i ti... doduse iz kontraugla :)

Ti stalno relativiziras i mutis. Pusti snimku tekme Srbija-Hrvatska u vaterpolu u Beogradu ove godine i Zagrebu od prije par godina. Postoji razlika u drustvima, ma koliko ti god relativizirao da je to isto. Vi ste nabrijaniji i prakticki ste u predratnom stanju svaku tekmu protiv nas, a sva ta nabrijanost proizlazi iz vasih mutavih medija. Ili velika vecina. Ali dobro, znam da ces ti to sad sve uspjeti izokrenuti i navesti na da svi mislimo isto i da su drustva podjednako razvijena.

DzoniBG
18-08-2016, 23:22
Ti stalno relativiziras i mutis. Pusti snimku tekme Srbija-Hrvatska u vaterpolu u Beogradu ove godine i Zagrebu od prije par godina. Postoji razlika u drustvima, ma koliko ti god relativizirao da je to isto. Vi ste nabrijaniji i prakticki ste u predratnom stanju svaku tekmu protiv nas, a sva ta nabrijanost proizlazi iz vasih mutavih medija. Ili velika vecina. Ali dobro, znam da ces ti to sad sve uspjeti izokrenuti i navesti na da svi mislimo isto i da su drustva podjednako razvijena.

Ckeaj, jel sam dobro cuo da vasi kosarkasi pricaju da poraz protiv Srbije boli vise nego protiv drugih? :) I ko je onda tu nabrijan...

Mrzi me na ovoj temi da idemo u tu politicko - sociolosku govnaru... moj zakljucak je da je to sve manje vise isti q...

mateb
18-08-2016, 23:23
Ne svidja mi se mnogo ova nasa igra i ekipa, ali to je ono sto imamo... fali Bjelica mnogo, zatim Boban... sa njih dvojicom bi bili dosta jaci, ali jbg...

Mislim da vam fali timska igra, vise uigranih akcija, lucidnih resenja... a za to treba bolji play... Roko je uvek bio sumnjiv tip, onaj Babic tanak... cak je i Simon uzimao ulogu na toj poziciji... ubijali ste nas dok je Bojan igrao ko blesav, ali to ne moze 40 minuta...odmenio ga je posle Hezonja... ali Saric je mnogo podbacio... imali ste sanse, ali smo bili overall za nijansu bolji...

Taj play nam je problem doslovno oduvijek. U Barceloni nam je još u prvoj postavi igrao Vlado Alanović, koji nije bio toliko loš, ali ni približno klasa ostatka petorke.

Što se naše košarke tiče, to je dublji problem. Ja bih prvo izašao iz ove Yugo lige od koje smo dobili jedino to da umjetni klubovi iz predgrađa Zagreba kupuju islužene Amere koji igraju na statistiku, a vrhunski juniori koji se tek trebaju isprofilirati u prave igrače propadaju. Taj Šarić je, recimo, imao ludu sreću da se jedne sezone Cibona praktički raspala pa je silom prilika dobio šansu, inače bi završio kao Zoran Planinić i slični propali talenti u zadnjih 15-20 godina.

Grunf
18-08-2016, 23:23

Sad jeste za nijansu bolji, ali kad mi dodemo slijedece godine sa 7 NBA igraca, od kojih 6 s dobrim rolama u ekipi onda nas nema nitko u Europi osim mozda Spanjolaca. Kad vas sateremo onfa podrzite vase, inace ste budale. :D

Grunf
18-08-2016, 23:27
Ckeaj, jel sam dobro cuo da vasi kosarkasi pricaju da poraz protiv Srbije boli vise nego protiv drugih? :) I ko je onda tu nabrijan...

Mrzi me na ovoj temi da idemo u tu politicko - sociolosku govnaru... moj zakljucak je da je to sve manje vise isti q...

Pa znam tvoj zakljucak, a moj je da nije i da ste odozgor prema dolje nabrijaniji na nas nego itko. Pocevsi od politicke i kulturne elite preko medija pa do ljudi.

U zadnjih 20 godina se pobjede nad vama ne slave po ulicama, nasi su se ipak unormalili i to shvacaju kao rivalstvo, a ne rat. Vi da ste izgubili bi ugasili drzavu od muke kolko ste nabrijani. :D

DzoniBG
18-08-2016, 23:31
Taj play nam je problem doslovno oduvijek. U Barceloni nam je još u prvoj postavi igrao Vlado Alanović, koji nije bio toliko loš, ali ni približno klasa ostatka petorke.

Što se naše košarke tiče, to je dublji problem. Ja bih prvo izašao iz ove Yugo lige od koje smo dobili jedino to da umjetni klubovi iz predgrađa Zagreba kupuju islužene Amere koji igraju na statistiku, a vrhunski juniori koji se tek trebaju isprofilirati u prave igrače propadaju. Taj Šarić je, recimo, imao ludu sreću da se jedne sezone Cibona praktički raspala pa je silom prilika dobio šansu, inače bi završio kao Zoran Planinić i slični propali talenti u zadnjih 15-20 godina.

Svi se zale na tu ABA ligu... ali koja je alternativa.. domaca liga, sa par solidnih timova, i ostali su kante... sa druge strane ako je ne igras ozbiljno, ili u onom kretenskom terminu od aprila, igraci su vec potroseni... ubijas manje klubove i mlade igrace...

Nema tu dobrog resenja, ipak u ABA imas tuce jakih utakmica, dok u domacim nemas... ako izadjes, ko hoce uopste da gleda jadne domace lige...

Imate zlatnu priliku da ulozite vise u basket sad... ako propustite ovaj nalet... kad ce sledeci doci... kod nas se ipak dosta ulaze, pune su dvorane... vole ljudi basket...

DzoniBG
18-08-2016, 23:34
Pa znam tvoj zakljucak, a moj je da nije i da ste odozgor prema dolje nabrijaniji na nas nego itko. Pocevsi od politicke i kulturne elite preko medija pa do ljudi.

U zadnjih 20 godina se pobjede nad vama ne slave po ulicama, nasi su se ipak unormalili i to shvacaju kao rivalstvo, a ne rat. Vi da ste izgubili bi ugasili drzavu od muke kolko ste nabrijani. :D

Znas sta je to...

Kad se sastanu dva alkosa u kafani... napiju se do daske, i onda pocnu da se svadjaju ko je veci alkos :)

mateb
18-08-2016, 23:37
Svi se zale na tu ABA ligu... ali koja je alternativa.. domaca liga, sa par solidnih timova, i ostali su kante... sa druge strane ako je ne igras ozbiljno, ili u onom kretenskom terminu od aprila, igraci su vec potroseni... ubijas manje klubove i mlade igrace...

Nema tu dobrog resenja, ipak u ABA imas tuce jakih utakmica, dok u domacim nemas... ako izadjes, ko hoce uopste da gleda jadne domace lige...

Imate zlatnu priliku da ulozite vise u basket sad... ako propustite ovaj nalet... kad ce sledeci doci... kod nas se ipak dosta ulaze, pune su dvorane... vole ljudi basket...

Po meni je europska košarka otišla u vražju mater kad se odmaknula od rezultata kao kriterija za ulazak u europska natjecanja, prema svetoj lovi i koječemu drugom. I u drugim sportovima postoje takve tendencije (najviše u nogometu), ali tamo se neki balans ipak drži (koliko dugo, veliko je pitanje). Klubovima iz manjih država poput Hrvatske je tu posebno teško, ali ipak mislim da se Yugo liga pokazala kao promašaj. Na koncu, dovoljno je usporediti što su hrvatski klubovi značili u Europi kad je ABA počinjala, s onim što znače danas.

Kakvo je danas raspoloženje u društvu, mislim da od nekih ulaganja u basket neće biti ništa.

NorthStand
18-08-2016, 23:42
Karma is a bitch...

stari mu je Hrvat, to što su vama svi mješanci koji igraju za hrvatsku Srbi, i to katolici pa to je stara priča zato više i ne živimo u istoj državi, i zato kada se ove šugave partizančien zgražaju zašto se mrzimo eto tu leži veliki dio odgovora na to pitanje, kakvo je to ponašanje da negiraš nacionalnost čovjeku ? ja nijednom srbinu nikada nisam negirao nacionalnost, i uvijek sam za šarića govorio što je, po ocu Hrvat po majci Srbin. voli hrvatsku, navija za hrvatsku, igra za hrvatsku, meni dovoljno. a vama, ko bi vama ugodio ? vi govorite da on ne smije reći da je Srbin, nije istina jer da je to istina, ne bi nam u vladi bilo 30 posto srba, bivšoj, i ne bi Srbi s obzirom na svojih 5 posto u društvu imali daleko veću zastupljenost u institucijama u odnosu na postotak u ukupnom stanovništvu, dakle priče vaše o nekoj diskriminaciji srba u hrvatskoj ne da su napuhane, već su čisti debilizam. to što vas se mrzi, hvala bogu ima vas se razloga mrzit, niej da vas se mrzi zato jer ste Srbi i zato jer se češljate na krivu stranu, već zato jer imaju neki konkretni razlozi za to, ali generalno nema hrvata čak i onog najžešćeg ko ja da neće Srbina podržat ako je normalan. meni je od brata najbolji prijatelj bio Srbin, poginuo u prometnoj nesreći, gleda se ovdje karakter osobe a ne nacionalnost. to što se na stadionu viče protiv srba, vi kao ne vičete protiv hrvata ? pa na marakani skoro ništa drugo da ni ne radite, osim onog kako je dobro prebiti vas opet i tome slično.

dakle malo sjašite, jer ste pomalo naporni s svojim konstrukcijama.

DzoniBG
18-08-2016, 23:46
Po meni je europska košarka otišla u vražju mater kad se odmaknula od rezultata kao kriterija za ulazak u europska natjecanja, prema svetoj lovi i koječemu drugom. I u drugim sportovima postoje takve tendencije (najviše u nogometu), ali tamo se neki balans ipak drži (koliko dugo, veliko je pitanje). Klubovima iz manjih država poput Hrvatske je tu posebno teško, ali ipak mislim da se Yugo liga pokazala kao promašaj. Na koncu, dovoljno je usporediti što su hrvatski klubovi značili u Europi kad je ABA počinjala, s onim što znače danas.

Kakvo je danas raspoloženje u društvu, mislim da od nekih ulaganja u basket neće biti ništa.

To je sira tema... i slozicu se... lova i rezultat su merilo svega, zato klubovi dovode neke isluzene Amere i ostale legionare, da bi se domogli neke love i preziveli... a u takvom okruzenju tesko se stvara ozbiljan sistem, od klinaca do reprezentacije... to je jedna od retkih stvari koju postujem u Jugi... kako se radilo sa mladima, pravila sampionska repka... to je danas jako tesko, nasi treneri se trude da ostane deo tog smeka, pravimo i dalje ozbiljne rezultate, ali pitanje je dokle...

Sa druge strane, odrekli smo se rukometa, gde smo pre imali strasne igrace i trenere, Metaloplastika iz Sapca je bila prvak Evrope... a danas je to sve na samrti... kad nema rezultata, nema ni interesovanja, ni love... sve tone... to se vama dogadja u kosarci, ali greota bi bila da je sahranite, pogotovo sad ikad imate nekoliko sjajnih mladih igraca...

NorthStand
18-08-2016, 23:49

di je problem, naravno da boli više, vas ne boli više kad popušite od hrvata ? pogledaj reakcije na obljetnicu oluje, pa kod vas je stari izvanredno stanje ko da je opet poplava.

to je kao da rusa natambura nijemac, i onda rus kaže na pitanje novinara jel vas boli ovaj poraz ? ma ne ne, sve je ok dobro sam se držao i bilo je relativno super iako me nockoutirao onaj tamo neki kršni nacist.

naravno da te boli poraz protiv neprijatelja, ma kako se on zvao, nemojte si smao umišljat da ste nam vi jedini, pa hrvatska je prepuna dežulovića ima ih za izvoz, da je on jedini lako bi mi za njega.

hrvatska vrvi debilima i izrodima najgore vrste, zato i nismo imali države, i zato su svi ti izrodi i bili antifašisti borili se protiv vlastite države ubijali vlastiti narod, i za bonus služili srbima ko korisne budale za teroriziranje vlastitog naroda.

zato Đoni kada kažeš SFRJ i tome slično, nemoj se čudit kad ti politički hrvati počnu psovati mamitu jer nije baš cool kod nas s nostalgiom gledati na jugu. nije to baš za nas bilo nešto divno i krasno, kao za vas i ove naše "antiafašiste", a za vas mi je jasno zašto volite jugu pa ona vam je dala sve a sad nemate ništa.

jasno da ne moež biti jasnije, samo da to još postane jasno ovim našim "CRO" Partizanima i antifašistima, iako kako stvari stoje čini mi se da njima nikada neće postatit jasno ništa u svezi vas i u svezi hrvatskog nacionalizma.

DzoniBG
18-08-2016, 23:52
stari mu je Hrvat

Stari mu je Predrag Saric, a majka Veselinka...oboje iz sela Djevrske kod Varivoda i Kistanja... 100% srpsko selo pre rata...

On takvog porekla je najvise nabrijan da dobije svoje sunarodnike... to je razlog zasto se juce i raspao...

mateb
18-08-2016, 23:55
To je sira tema... i slozicu se... lova i rezultat su merilo svega, zato klubovi dovode neke isluzene Amere i ostale legionare, da bi se domogli neke love i preziveli... a u takvom okruzenju tesko se stvara ozbiljan sistem, od klinaca do reprezentacije... to je jedna od retkih stvari koju postujem u Jugi... kako se radilo sa mladima, pravila sampionska repka... to je danas jako tesko, nasi treneri se trude da ostane deo tog smeka, pravimo i dalje ozbiljne rezultate, ali pitanje je dokle...

Sa druge strane, odrekli smo se rukometa, gde smo pre imali strasne igrace i trenere, Metaloplastika iz Sapca je bila prvak Evrope... a danas je to sve na samrti... kad nema rezultata, nema ni interesovanja, ni love... sve tone... to se vama dogadja u kosarci, ali greota bi bila da je sahranite, pogotovo sad ikad imate nekoliko sjajnih mladih igraca...

Ma nije stvar u tome da je rezultat mjerilo, nego kojekakve pozivnice, zajamčena mjesta i gluposti. To je dugoročno smrt sporta.

Mi smo iz više razloga izgubili taj kult i status košarke u društvu i danas to skoro nikoga više ne zanima. Slažem se da ovi klinci imaju potencijala, ali to nije prvi put, tako da nisam neki optimist.

Više me zapravo boli rukomet. Neovisno o svim glupostima, tamo je priča puno bolje posložena nego u košarci. Čini mi se da je temeljni problem ove generacije što više nema fakina, nego svi izgledaju i igraju kao mimoze. Kad se sjetim Kljuna (starog i mladog), Šole, Balića, Kaleba, Puca i ostalih baraba pa ih usporedim s ovima danas, dođe mi da plačem.

NorthStand
18-08-2016, 23:57
Stari mu je Predrag Saric, a majka Veselinka...oboje iz sela Djevrske kod Varivoda i Kistanja... 100% srpsko selo pre rata...

On takvog porekla je najvise nabrijan da dobije svoje sunarodnike... to je razlog zasto se juce i raspao...

a ti znaš da je on zbog vas htio da vas dobije, Srbin se neće raspasti ako želi pobjedit Srbina, ja to znam jer su Hrvati antifašisti jako lijepo tamanili hrvate "fašiste" u 2ww. nema tu nikakvog raspada, dapače to je fanatizam još najveći kad krene neka destrukcija.

ali on nije taj tip, nije destruktivac, nema on ništa ni protiv srba ni protiv srbije, dečko je jednostavno rođeni pobjednik i želi pobjediti srbe jer zna da ste vi obilježili posljednjih dvadeset godina europske košarke, ne gledaš sportske već nacionalne razloge njegove motivacije.

naravno ja ću tu reći htio je prebit srbe, naravno jer ja to tako želim, ali znam da to njemu nije bila glavna inspiracija, već upravo to pobjeda dečko mrzi gubit više od ikoga, znam ga jer ga pratim već par godina taj ne može izdržat kad kola krenu nizbrdo, rakcija na jokiću je to najbolje demonstrirala.

on ne trpi luzerstvo, to ga ujebe. previeš želi, a još nije dovoljno sazrio, za par godina biti će druga priča, živi bili pa vidjeli.

mateb
18-08-2016, 23:58

Tu se na banalnom primjeru vidi koliko su vam mediji isprali mozak. Reći da su Đevrske (koje su bile glavno srpsko selo u krugu od 20-30 kilometara) kod Varivoda koje su običan zaselak je smijurija.

Naravno, znamo zašto su kod vas Varivode poznatije...

DzoniBG
19-08-2016, 00:00
Više me zapravo boli rukomet. Neovisno o svim glupostima, tamo je priča puno bolje posložena nego u košarci. Čini mi se da je temeljni problem ove generacije što više nema fakina, nego svi izgledaju i igraju kao mimoze. Kad se sjetim Kljuna (starog i mladog), Šole, Balića, Kaleba, Puca i ostalih baraba pa ih usporedim s ovima danas, dođe mi da plačem.

Voleo sam ja da gledam rukomet... pratio sam uspon vase zlatne generacije, jos iz vremena kad se pojavio Mirza Dzomba... to ime mi je ostalo urezano od prvog dana :) Dosao je onda rukometni Teodosic Balic, tu su bili Vori, Pero Metlicic i ekipa... to je bila jeziva ekipa... a onda ste usli u "choke" na navecim takmicenjima, ubise vas Francuzi... onaj njihov bledunjavi golman, nesto na O se valjda preziva...karabatic, pa onaj crnac ko spomenik u odbrani...

Pogledao sam kako ste juce izgubili...ono je sramotno... zadnjih 5 minuta dva primitivna faula bez ikakvog razloga...a taman ste ih stigli...

DzoniBG
19-08-2016, 00:02
Tu se na banalnom primjeru vidi koliko su vam mediji isprali mozak. Reći da su Đevrske (koje su bile glavno srpsko selo u krugu od 20-30 kilometara) kod Varivoda koje su običan zaselak je smijurija.

Naravno, znamo zašto su kod vas Varivode poznatije...

Cime isprali mozak... samo sam locirao gde je to selo, u kom kraju... slucajno sam pre nekog vremena naleteo na neki letnji sabor u Djevrskama, okupi se tu i mlado i staro... i cim prodje odmor i raspust, svi se razbeze...

To je sve nevazno... nisam ni pokrenuo tu pricu, nego samo replicirao... jel nije malo nenormalno da decko ciji su i otac i majka iz tih krajeva toliko bude naprzen da bas Srbiju dobije... ima tu neke patologije...

mateb
19-08-2016, 00:06
Voleo sam ja da gledam rukomet... pratio sam uspon vase zlatne generacije, jos iz vremena kad se pojavio Mirza Dzomba... to ime mi je ostalo urezano od prvog dana :) Dosao je onda rukometni Teodosic Balic, tu su bili Vori, Pero Metlicic i ekipa... to je bila jeziva ekipa... a onda ste usli u "choke" na navecim takmicenjima, ubise vas Francuzi... onaj njihov bledunjavi golman, nesto na O se valjda preziva...karabatic, pa onaj crnac ko spomenik u odbrani...

Pogledao sam kako ste juce izgubili...ono je sramotno... zadnjih 5 minuta dva primitivna faula bez ikakvog razloga...a taman ste ih stigli...

Ona dva isključenja u zadnje četiri minute su doslovno ludilo.

Mi smo 2003.-2005. kad smo imali spoj Balićeve generacije (on, Lac, Vori, Sulić) i one starije (Džomba, Goluža, Šola, Losert) osvajali zlata i igrali finala. Kad su ovi stariji otišli, igrali smo finala i polufinala (2005.-2010.). Kad je Balićeva generacija krenula kraju (nakon 2010.) to se pretvorilo u polufinala i četvrtfinala. Dakle, čisti pad kvalitete, uz ono fakinstvo koje sam spomenuo.

Inače, nama Francuzi, koji su realno najbolji na svijetu, uopće nisu glavni problem. Znaš li ti da smo 2007.-2015. samo mi izbacivali Francuze s velikih natjecanja (tri puta)? Kad bi nas dobili ili izbjegli, uvijek bi otišli do kraja.

Naš problem je što bismo, nakon što bi njih dobili, redovito bez veze ispadali u idućoj utakmici.

DzoniBG
19-08-2016, 00:11
Ona dva isključenja u zadnje četiri minute su doslovno ludilo.

Mi smo 2003.-2005. kad smo imali spoj Balićeve generacije (on, Lac, Vori, Sulić) i one starije (Džomba, Goluža, Šola, Losert) osvajali zlata i igrali finala. Kad su ovi stariji otišli, igrali smo finala i polufinala (2005.-2010.). Kad je Balićeva generacija krenula kraju (nakon 2010.) to se pretvorilo u polufinala i četvrtfinala. Dakle, čisti pad kvalitete, uz ono fakinstvo koje sam spomenuo.

Inače, nama Francuzi, koji su realno najbolji na svijetu, uopće nisu glavni problem. Znaš li ti da smo 2007.-2015. samo mi izbacivali Francuze s velikih natjecanja (tri puta)? Kad bi nas dobili ili izbjegli, uvijek bi otišli do kraja.

Naš problem je što bismo, nakon što bi njih dobili, redovito bez veze ispadali u idućoj utakmici.

Ne znam tacno detalje kad i sta... cini mi se da ste uzeli jednu Olimpijadu...

A kad ste i dobijali Francuze, ispecili bi se neki Spanci, Danci i ostali... neki bug je bio u pitanju, sa obzirom na potencijal, mnogo ste prokockali...

DzoniBG
19-08-2016, 00:16
Matane reci mi samo ukratko izvestaj sa fronta... cemu se nadate za izbore...

Jel ce biti famoznih 60 poslanika, ili je to pusta zelja...

mateb
19-08-2016, 00:19
Ne znam tacno detalje kad i sta... cini mi se da ste uzeli jednu Olimpijadu...

A kad ste i dobijali Francuze, ispecili bi se neki Spanci, Danci i ostali... neki bug je bio u pitanju, sa obzirom na potencijal, mnogo ste prokockali...

Uzeli smo SP 2003. i OI 2004. Izbacili smo Francuze u polufinalu SP 2005. (izgubili od Španjolaca u finalu), polufinalu EP 2008. (izgubili od Danaca u finalu), skupini (zadnja utakmica, de facto četvrtfinale) EP 2012. (izgubili u polufinalu od vas) i četvrtfinalu SP 2013. (izgubili od Danaca u polufinalu). Oni su nas izbacili u polufinalu EP 2006., četvrtfinalu SP 2007. (tu su ih Švabe dobili jedini put u polufinalu na svom terenu), polufinalu OI 2008., finalu SP 2009., finalu EP 2010. i polufinalu OI 2012.

Sveukupno 6-4 za njih u ključnim utakmicama u ovom stoljeću, nije to za takve komplekse kakvi se potenciraju po medijima.

bajdo
19-08-2016, 00:24
Ka sta sam reka, Fantela i Marenic su preiskusni da propuste ovo zlato, potvrdili su da su nasi najbolji jedrilicari..u vaterpolu aktualni Olimpijski pobjednici protiv Europskih prvaka, ima li bolje najave od ove, ocekujem veliku borbu do zadnje sekunde i nek pobjedi bolji..

Nadam se da ce Hrgovic otici po zlato a Blanka uzet barem broncu, da joj se vrati barem malo za sve sta je prosla zadnjih godina..

mateb
19-08-2016, 00:27
Matane reci mi samo ukratko izvestaj sa fronta... cemu se nadate za izbore...

Jel ce biti famoznih 60 poslanika, ili je to pusta zelja...

Mislim da je realno 50-55, 60 bi bilo za lupanje nogama od sreće. Sveukupno, mi i MOST zajedno 70, to je realnost i onda s njima i Banderasom slagati Vladu (Bože sačuvaj).

DzoniBG
19-08-2016, 00:32
Mislim da je realno 50-55, 60 bi bilo za lupanje nogama od sreće. Sveukupno, mi i MOST zajedno 70, to je realnost i onda s njima i Banderasom slagati Vladu (Bože sačuvaj).

Ne znam koliko vam je pametno sto ste Plenkovica stavili na celo... kako ce taj da aktivira ognjistarce i dinaroide... za to treba neka sirovija njuska sa manje dlake na jeziku...

Ovaj mi izgleda kao ljubicica... a treba u fajt sa starim liscem Zokijem...

Ti znas kakve su to sve kombinacije i dealovi iznutra, ali ako brojke budu kako kazes, ne bio vam u kozi kad sastavljate vladu... i ako skrpite 76, moracete da jurite svakog saborasa, da slucajno ne ode na put, ili dobije stomacni virus kad je glasanje...

mateb
19-08-2016, 00:37
Ne znam koliko vam je pametno sto ste Plenkovica stavili na celo... kako ce taj da aktivira ognjistarce i dinaroide... za to treba neka sirovija njuska sa manje dlake na jeziku...

Ovaj mi izgleda kao ljubicica... a treba u fajt sa starim liscem Zokijem...

Ti znas kakve su to sve kombinacije i dealovi iznutra, ali ako brojke budu kako kazes, ne bio vam u kozi kad sastavljate vladu... i ako skrpite 76, moracete da jurite svakog saborasa, da slucajno ne ode na put, ili dobije stomacni virus kad je glasanje...

Sanader nije imao ništa uvjerljiviju većinu pa je to držao bez većih problema, tako da nije problem u tome, nego u tome tko su potencijalni koalicijski partneri.

DzoniBG
19-08-2016, 00:40
Sanader nije imao ništa uvjerljiviju većinu pa je to držao bez većih problema, tako da nije problem u tome, nego u tome tko su potencijalni koalicijski partneri.

Aj mi samo reci jos... gde je puklo sa Mostom...

U medijima izlazi jedna prica, ali cini mi se da je to samo fasada, da se iza plota kriju neke mnogo ozbiljnije stvari i kombinacije...

I ako je vec puklo pre 2 meseca, kako cete sa njima za sto posle izbora... onaj Petrov mi je na recima nekakav idealista koji mantra frazama... jel to znaci da dize sebi cenu, i dal cete kao Kum imati ponudu koja se ne odbija, ili cete moliti boga da ne ode sa Milancetom...

juanpablom
19-08-2016, 00:40
politika vam je na drugom podforumu

mateb
19-08-2016, 00:41
Uzeli smo SP 2003. i OI 2004. Izbacili smo Francuze u polufinalu SP 2005. (izgubili od Španjolaca u finalu), polufinalu EP 2008. (izgubili od Danaca u finalu), skupini (zadnja utakmica, de facto četvrtfinale) EP 2012. (izgubili u polufinalu od vas) i četvrtfinalu SP 2013. (izgubili od Danaca u polufinalu). Oni su nas izbacili u polufinalu EP 2006., četvrtfinalu SP 2007. (tu su ih Švabe dobili jedini put u polufinalu na svom terenu), polufinalu OI 2008., finalu SP 2009., finalu EP 2010. i polufinalu OI 2012.

Sveukupno 6-4 za njih u ključnim utakmicama u ovom stoljeću, nije to za takve komplekse kakvi se potenciraju po medijima.

Ako dodamo devedesete, u ključnim utakmicama 7-5 za Francuze, sveukupno 13-8 u službenim. Drugim riječima, u ključnim utakmicama je praktički jedan razlike (da smo dobili jednu koja je otišla na njihovu stranu, bilo bi izjednačeno). Sasvim dobar omjer s najboljom ekipom svih vremena.

DzoniBG
19-08-2016, 00:42
politika vam je na drugom podforumu

Nek obrise ovo Inkvi kad ustane sutra...

Matana nisam odavno sreo, pa malo da procaskamo...

mateb
19-08-2016, 00:46
Aj mi samo reci jos... gde je puklo sa Mostom...

U medijima izlazi jedna prica, ali cini mi se da je to samo fasada, da se iza plota kriju neke mnogo ozbiljnije stvari i kombinacije...

I ako je vec puklo pre 2 meseca, kako cete sa njima za sto posle izbora... onaj Petrov mi je na recima nekakav idealista koji mantra frazama... jel to znaci da dize sebi cenu, i dal cete kao Kum imati ponudu koja se ne odbija, ili cete moliti boga da ne ode sa Milancetom...

To je spoj svega i svačega. Oni su mantrali srušiti Tomu, neki izvana su u tome imali interes, on sam je nerealno insistirao na preslagivanju (koje nije imalo šanse), neki unutar HDZ-a (ne Milijan) su također imali prste u tome i eto.

S MOST-om je problem u tome što su spoj svega i svačega. Od umišljenih provincijskih lukavaca, tipova s mesijanskim kompleksom do likova koji plivaju kroz svaki sustav i svaku političku opciju.

DzoniBG
19-08-2016, 00:50
To je spoj svega i svačega. Oni su mantrali srušiti Tomu, neki izvana su u tome imali interes, on sam je nerealno insistirao na preslagivanju (koje nije imalo šanse), neki unutar HDZ-a (ne Milijan) su također imali prste u tome i eto.

S MOST-om je problem u tome što su spoj svega i svačega. Od umišljenih provincijskih lukavaca, tipova s mesijanskim kompleksom do likova koji plivaju kroz svaki sustav i svaku političku opciju.

Mutne su to vode Matane... pazi da se ti licno ne uprljas...

Odoh sad...

NorthStand
19-08-2016, 00:59
Ka sta sam reka, Fantela i Marenic su preiskusni da propuste ovo zlato, potvrdili su da su nasi najbolji jedrilicari..u vaterpolu aktualni Olimpijski pobjednici protiv Europskih prvaka, ima li bolje najave od ove, ocekujem veliku borbu do zadnje sekunde i nek pobjedi bolji..

Nadam se da ce Hrgovic otici po zlato a Blanka uzet barem broncu, da joj se vrati barem malo za sve sta je prosla zadnjih godina..

zaslužila je zlato, ali i bronca bi bila dobra.

Hrgović bi mogao zlato da je suđenje fer, pošto nije i bronca je zlata vrijedna, da nije KO onog kubanca izgubio na bodove i ništa od medalje. znao je to Hrgo, a neš hercegovca zajebat za medalju, a ne ne. :hrhb

NorthStand
19-08-2016, 03:29
Sara Kolak Zlato, e ovo je za film snimit, ali znamo gdje živimo i kako se tretira šampione nakon natjecanja. Svi se kite sada, a poslje ignoriranje. 5 slovima 5 ZLATO!!! :naklon

mirv
19-08-2016, 03:54
Kako gaze naši, još da nam nisu pokrali i ova dva srebra koja su trebala biti zlata, pa Božu Ubojicu, ali što ćeš. Više novca treba uložiti u šport, da u Tokiju budemo u prvih deset. Ovoj maloj sada treba uručiti neko državno odlikovanje zbog promicanja neuništivog hrvatskog duha i države u najljepšem svjetlu. Tako smo osvajali odličja devedesetih, na prkos i za slavu domovine.

Inkvizitor
19-08-2016, 07:47
Ovo je nevjerovatno. Malo je hvalisavo reći da sam imao neki osjećaj. Ali mi se stalno mala motala po glavi da bi mogla nešto.

Ali ZLATO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali Zlatooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nevjerovatna priča.....ne mogu vjerovat.......:hrv:hrv:hrv:hrhb:hrhb:hrhb

Dva zlata u ateletici....:hrv :hrv.

Pa kakve su nam ovo igre..:cheer

franjevac
19-08-2016, 08:42
ne mogu vjerovat,bez riječi sam
peto rekordno zlato
bravo za saru bravo za podravinu bravo za hrvatsku

Inkvizitor
19-08-2016, 08:51
Mala nema za garsonijeru, jedriličari sami rade brod u tom sportu elite gdje se ulažu ogromne pare, po nekoliko puta veće od cijelog proračuna našeg olimpijskog odbora..to smo mi..dok se pare šakom i kapom daju protuhrvatskim udrugama..mala nema za garsonijeru a osvoji zlato na Olimpijadi kao jedna od najvećih senzacija u povijesti Olimpijade ikad.

To smo mi..

Inkvizitor
19-08-2016, 08:58
Što se tiče Dežulovića i njegovog teksta njega za to ne bi bilo briga. Ja sam isto tada bio mišljenja da se nije trebalo silaziuti s postolja, i bio sam zblanut kad se to dogodilo. To nam je mrlja.

Ali on ionako ne navija za hrvatsku reprezentaciju. U raspravi s njim na fhr-u to je jasno rekao. Konkretno bila je riječ o hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji. To je za njega bila Tuđmanova reprezentacija. Lik bolesno mrzi sve što nosi nalikuje na hrvatsko. I nije jedini. Takve su sve "perjanice" hrvatskog navinarstva lijeve provenijencije. On, Tomić, Jergović, Ivančić, Rudan..ma mogao bi ih do sutra nabrajati..uostalom na topicu "Recimo nešto o njima" većina je pobrojana a nadiru "mlade nade". nitko nema toliko samomrzitelja ko Hrvatska.

Al im naši sportaši pišaju u facu. Nisu ovo za njih lijepi dani. Grizu nokte i psuju u bradu.

Inkvizitor
19-08-2016, 09:11
I ja sam stalno govorio zašto svi pričaju da smo mi mušterije Francuizima..dobro, jesu nam par puta odnijeloi zlato i izbacili nas ali smo i mi njima isto tako.

Uz to, jedan od bolnijih poraza od njih je bio u finalu SP u Hrvatskoj, gdje smo bili brutalno pokradeni. ( mi smo jedini domaćini koje, ne da im se pomaže, nego ih se bezobrazno krade).

franjevac
19-08-2016, 09:27
Što se tiče Dežulovića i njegovog teksta njega za to ne bi bilo briga. Ja sam isto tada bio mišljenja da se nije trebalo silaziuti s postolja, i bio sam zblanut kad se to dogodilo. To nam je mrlja.

Ali on ionako ne navija za hrvatsku reprezentaciju. U raspravi s njim na fhr-u to je jasno rekao. Konkretno bila je riječ o hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji. To je za njega bila Tuđmanova reprezentacija. Lik bolesno mrzi sve što nosi nalikuje na hrvatsko. I nije jedini. Takve su sve "perjanice" hrvatskog navinarstva lijeve provenijencije. On, Tomić, Jergović, Ivančić, Rudan..ma mogao bi ih do sutra nabrajati..uostalom na topicu "Recimo nešto o njima" većina je pobrojana a nadiru "mlade nade". nitko nema toliko samomrzitelja ko Hrvatska.

Al im naši sportaši pišaju u facu. Nisu ovo za njih lijepi dani. Grizu nokte i psuju u bradu.

ne vidim to kao mrlju
slušanje himne zemlje koja ti je okupirala trećinu i
pobila preko 15 000 ljudi ustvari je jedini normalan i moralan čin prema tvojim sunarodnjacima
pogotovo ako znamo ko je u srpskoj košarkašoj reprezentaciji nastupao u to vrijeme i bio jedan od glavnih igrača

20 godina nakon složiše se s nama i taj vlade divac i franjo "vanja" udovičić
pa su svojim sportašima rekli da siđu s postolja ako kosovo osvoji zlato

Inkvizitor
19-08-2016, 09:31
ne vidim to kao mrlju
slušanje himne zemlje koja ti je okupirala trećinu i
pobila preko 15 000 ljudi ustvari je jedini normalan i moralan čin prema tvojim sunarodnjacima
pogotovo ako znamo ko je u srpskoj košarkašoj reprezentaciji nastupao u to vrijeme i bio jedan od glavnih igrača

20 godina nakon složiše se s nama i taj vlade divac i franjo "vanja" udovičić
pa su svojim sportašima rekli da siđu s postolja ako kosovo osvoji zlato

Dobro, svatko ima prvao na svoje mišljenje. Pogotovo jer je tada bila još himna, Hej Slaveni, ako se ne varam. A da je i srpska, jebiga onda se nemoj natjecati s njima.

Ja osobno ne bih sišao. Tvoj je zadatak da vratiš svoju zemlju i to smo napravili. A ostalo u sportu, moraš bit spreman na to.

crni bombarder
19-08-2016, 09:35
Bravo mala, ovo me obradovalo vise nego, ne znam... kakva senzacija.

Inkvizitor
19-08-2016, 09:54
Zamisli da Stipanović nije malo bezveze kalkulirao i da ga sudački gliser nije bacio na Australčev brod pa dobio u startu veliki zaostatak, i ona sporna Martinova snimka. Dosad bi imali 7 medalja i to svih 7 zlata. Plus Starčević u finalu koje mu je ukradeno a s obzirom da je tuširani i po svim kriterijima poraženi Rus riješio Danca lako u finalu, lako moguće i 8 zlatnih.

Uz nevjerovatne pehove i krađe ipak 5 zlata.

juanpablom
19-08-2016, 09:55
Ovo je nevjerovatno. Malo je hvalisavo reći da sam imao neki osjećaj. Ali mi se stalno mala motala po glavi da bi mogla nešto.

Ali ZLATO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali Zlatooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nevjerovatna priča.....ne mogu vjerovat.......:hrv:hrv:hrv:hrhb:hrhb:hrhb

Dva zlata u ateletici....:hrv :hrv.

Pa kakve su nam ovo igre..:cheer
očekivano, idemo dalje! :kava

franjevac
19-08-2016, 10:11
Zamisli da Stipanović nije malo bezveze kalkulirao i da ga sudački gliser nije bacio na Australčev brod pa dobio u startu veliki zaostatak, i ona sporna Martinova snimka. Dosad bi imali 7 medalja i to svih 7 zlata. Plus Starčević u finalu koje mu je ukradeno a s obzirom da je tuširani i po svim kriterijima poraženi Rus riješio Danca lako u finalu, lako moguće i 8 zlatnih.

sa tih 8 zlata bili bi na 10-om mjestu u poretku
ispred australije koja ima više medalja
ali manje zlata
šteta
no i uz velike pehove mi smo na 15-om mjestu

crni bombarder
19-08-2016, 10:12

Bas jbt, nekoliko pehova, Stipanovic je imao zlato u rukama samo je trebao odvesti plov... ovom ukrali pobjedu, ruska mafija, ali to je bilo i ocekivati, Vlasov je dosao po zlatnu medalju. Putin je judist, on to sve i financira, nema tu price.
Opcenito je sudjenje u tim disciplinama uzasno, Irci htjeli tuci suce, skandala je bilo nekoliko.

Ali vidite Bijaca

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/14055753_1428180393875507_236293042_n.png?oh=955a6 76fc08f6f668ed4197f2672d6d9&oe=57B86225

decko zakone fizike obara, jos malo ce nogama braniti

franjevac
19-08-2016, 10:16
vratili su nekoliko sudaca kući
ne vjerujem da će sada toliko očigledno krasti
što je dobro po našeg fiću
mada je on rekao da odmah od početka ide pritisnut yoku i da će ići na nokaut

crni bombarder
19-08-2016, 10:19
Hrgovic je udarac, on i ne zna drukcije, imaju protivnici srece da je izmedju njegovog udarca i njihovog lica, spuzva.

Grunf
19-08-2016, 10:30
:shock

http://i65.tinypic.com/j7c1e8.jpg

:hrv :hrhb

Grunf
19-08-2016, 10:47
Vidim da pise kak je Perkovicka kupila koplje Sari, svaka joj cast. :bravo

Inkvizitor
19-08-2016, 11:11
ja još ne mogu virovat da je mala ovo uradila...

Inače u mom selu ima hrpa Kolaka..baš sam zeta pitao jel im što u rodu..jer to je tipično hercegovačko prezime..koje je inače turcizam. Kolak na turskom znači sakat. Mala očito nije sakata :D

Ime hrvatsko

Podrjetlo
Kolaci su Hrvati, dobrim dijelom iz Hercegovine. Razmjerno najviše Kolaka u proteklih sto godina rođeno je u hercegovačkoj općini Grude. U Hrvatskoj danas živi oko tisuću Kolaka u više od četrstopedeset domaćinstava (433. prezime prema brojnosti). Podjednako ih je bilo i sredinom prošlog stoljeća.
Etimologija
Migracije
Glavni migracijski pravci Kolaka u prošlom stoljeću zabilježeni su iz Tomislavgrada (BiH), iz Gruda (BiH) te iz Perušića u Zagreb.

Kolak, koji je oženio moju ujčevku, veli da su 1699( za morejskog rata koji je bio naročito surov i ispremješao cijeli taj kraj od Like do Neretve, cijeli krajevi su ostajali pusti pa se poslije vraćalo staro stanovništvo il dolazilo novo a neki zauvijek otišli, tada se npr skoro cijelo stanovništvo Rame i Duvna ispraznilo i otišlo u cetinsku krajinu i gospa sinjska je ustvari gospa ramska to je poznato.) odselili iz našeg sela u Perušić u Lici. Ima njih koji to prate, te migracije, prezimena, kad je tko otišao, kad je tko došao, odkad su prezimena, koja su najstarija tak je meni jedan drugi koji još više to prati, našao da smo porijeklom iz Katuna u Omiškom zaleđu, prvo preselili u cetinsku krajinu..on to prati po maticama crkvenim, pa onda došli di sad jesmo..a poslao mi ulazni list s Long Islanda kad mi je stric ulazio u Ameriku za vrijeme 2. svj. rata. opsesivno se trime bavi..svakom prezimenu u selu on nađe trag..

juanpablom
19-08-2016, 11:12
Kolaka ima u Tihaljini

juanpablom
19-08-2016, 11:14
bogati kolko si ti godina Inkvizitore, stara rago? :D

Inkvizitor
19-08-2016, 11:18
Puno. Misliš zbog strica..stric je bio stariji od moga oca 17 godina a ja najmlađi u ćaće od nas 8-ero. Ali ipak godina se ima al ne toliko koliko si pomislio...:rofl

Tihaljina pa to je pod Grude..

juanpablom
19-08-2016, 11:35
Puno. Misliš zbog strica..stric je bio stariji od moga oca 17 godina a ja najmlađi u ćaće od nas 8-ero. Ali ipak godina se ima al ne toliko koliko si pomislio...:rofl

Tihaljina pa to je pod Grude..
koju si funkciju obavljao u drugom svjetskom ratu, jesi poznavao Pusićkinog starog?:zubo

da, Tihaljina je pod grude iako bi mogla i pod Ljubuški

DzoniBG
19-08-2016, 12:11
Svaka cast ovoj maloj Kolak... gledao sam nocas...

Bacila 2 metra preko svog rekorda... uhvatila je smenu generacija, na ruku joj je islo sto su ostali 5. i 6. seriju bacali po pljusku... ali kakogod, osvojiti zlato kao autsajder... kapa dole...

Inkvizitor
19-08-2016, 12:15
A šta je njoj u 5-oj i 6-oj seriji trčo uz nju Bolt s kišobranom a dječaci ispred nje kad bi bacala ko u curlingu brisali stazu.

juanpablom
19-08-2016, 12:24
Svaka cast ovoj maloj Kolak... gledao sam nocas...

Bacila 2 metra preko svog rekorda... uhvatila je smenu generacija, na ruku joj je islo sto su ostali 5. i 6. seriju bacali po pljusku... ali kakogod, osvojiti zlato kao autsajder... kapa dole...
kako stojite s medaljama?:kava

bajdo
19-08-2016, 12:49
Jbt 5 zlata i dva srebra, a lako je moglo biti 7/7..bravo Sara!!

Ajmo Hrgovicu po to zlato, i nadajmo se da ce se Blanka vinuti barem do bronce..to bi bilo okruglo 10 medalja..

DzoniBG
19-08-2016, 13:05
kako stojite s medaljama?:kava

Imamo za sad 6 medalja u ruci...

1 zlato, 2 srebra, 1 bronzu...i 2 finala u odbojci i vaterpolu... danas igramo muski basket sa Australijom... imamo i kajakase za sat vremena...

Picaferaj
19-08-2016, 13:05
http://www.dnevno.hr/wp-content/uploads/2016/08/0-1471591318.jpg

mirv
19-08-2016, 13:06
Svi naši osvajači odličja ali i mnogi kojima je ono za malo izmaknulo zaslužili su veličanstven službeni doček u glavnom gradu, prijem kod predsjednice, odlikovanja i više novca. U ovo se treba ulagati, tu trebaju odlaziti milijuni a ne na soroševe udruge i raznorazne afere. Samo jedna prosječna afera stajala nas je više nego sve OI skupa. Glede uvjeta, ne treba ih poboljšavati. Lagodan život uzrokuje lijenost i ispodprosječnost. Treba ih poslati na gnoj i kamenjar pa neka tamo treniraju. Janica Kostelić je čekala mećavu i ledene plohe da trenira pa kad je na olimpijskom slalomu bila mećava onda je pobijedila baš ona a ne ove druge koje su po takvim uvjetima bile u hotelu. Treba učiti od nje, tamo je s njima svima, neka ju pitaju.

DzoniBG
19-08-2016, 13:07
A šta je njoj u 5-oj i 6-oj seriji trčo uz nju Bolt s kišobranom a dječaci ispred nje kad bi bacala ko u curlingu brisali stazu.

Bolt je trcao finale na 200 po kisi isto... zato su bili slabiliji rezultati vremenski, ali ih je otkinuo...

juanpablom
19-08-2016, 13:09
Imamo za sad 6 medalja u ruci...

1 zlato, 2 srebra, 1 bronzu...i 2 finala u odbojci i vaterpolu... danas igramo muski basket sa Australijom... imamo i kajakase za sat vremena...

nastavite s pasulj tetovcem :kava

DzoniBG
19-08-2016, 13:13
nastavite s pasulj tetovcem :kava

ovakve replike mozes nekom drugom...ides na ignore...

Inkvizitor
19-08-2016, 13:14
Svi naši osvajači odličja ali i mnogi kojima je ono za malo izmaknulo zaslužili su veličanstven službeni doček u glavnom gradu, prijem kod predsjednice, odlikovanja i više novca. U ovo se treba ulagati, tu trebaju odlaziti milijuni a ne na soroševe udruge i raznorazne afere. Samo jedna prosječna afera stajala nas je više nego sve OI skupa. Glede uvjeta, ne treba ih poboljšavati. Lagodan život uzrokuje lijenost i ispodprosječnost. Treba ih poslati na gnoj i kamenjar pa neka tamo treniraju. Janica Kostelić je čekala mećavu i ledene plohe da trenira pa kad je na olimpijskom slalomu bila mećava onda je pobijedila baš ona a ne ove druge koje su po takvim uvjetima bile u hotelu. Treba učiti od nje, tamo je s njima svima, neka ju pitaju.

To sam i ja htio reći, uze mi riječ iz usta. Ali ipak ostaje nekako žal da olimpijska pobjednica nema za garsonijeru ili da olimipisjki pobjednici Fantela/Marenić sami sebi sklapaju brod.

A Ivkošić je napisoa da olimpijci trebaju odbiti sve prijeme kod političara. nisma pročitao zašto, ali slutim.

juanpablom
19-08-2016, 13:15
ovakve replike mozes nekom drugom...ides na ignore...
jadničak, ne bi on nikad omalovažio hrvatske uspjehe :(

juanpablom
19-08-2016, 13:16
To sam i ja htio reći, uze mi riječ iz usta. Ali ipak ostaje nekako žal da olimpijska pobjednica nema za garsonijeru ili da olimipisjki pobjednici Fantela/Marenić sami sebi sklapaju brod.

A Ivkošić je napisoa da olimpijci trebaju odbiti sve prijeme kod političara. nisma pročitao zašto, ali slutim.
jebiga, mora se nahranit razne parazite, najčešće antihrvatski nastrojene

Inkvizitor
19-08-2016, 13:16
Bolt je trcao finale na 200 po kisi isto... zato su bili slabiliji rezultati vremenski, ali ih je otkinuo...

Ne kužim, i ona je zadnje dvije serije bacala po kiši. Možda bi i ona bacila još više. šBBKBB. To je to. Mala slatka Poljakinja s 18 godina je u kvalama bacila metar više a ostala bez medalje. To tako biva.

Glede smjene generacija, nije li Đoković upao u istu pa koga briga.

DzoniBG
19-08-2016, 13:18
jadničak, ne bi on nikad omalovažio hrvatske uspjehe :(

Jednorecenicni ..ajde okanime se...

Inkvizitor
19-08-2016, 13:19
Možemo se normalno razgovarat. Nas par tu. Ne bi trebao biti problem.

DzoniBG
19-08-2016, 13:20
Ne kužim, i ona je zadnje dvije serije bacala po kiši. Možda bi i ona bacila još više. šBBKBB. To je to. Mala slatka Poljakinja s 18 godina je u kvalama bacila metar više a ostala bez medalje. To tako biva.

Glede smjene generacija, nije li Đoković upao u istu pa koga briga.

Fiksirao si to i sad trazis kavgu... mala me odusevila, navijao sam za nju... samo dodah da je imala srece jer vec posto je bacila najbolji rezultat, krenula je kisa, i one koje su je jurile nisu imale mnogo sanse... tako je ispalo, to je sport, i to nista ne unizava njenu pobedu...

Djokovic je bio ime i prezime tokom zenita i Federera i Nadala...

franjevac
19-08-2016, 13:20
ustvari jedini ko je podbacio od olimpijske ekspedicije
su rukometaši i snježana pejčić
rukometaše je iskupila sara a snježanu bi nadam se blanka
dakle ovo su realni rezultati koje sada imamo
i naše bi mjesto u budućnosti trebalo biti između 10-15 mjesta ukupnog poretka

juanpablom
19-08-2016, 13:22
zamisli da sad mi idemo omalovažavati uspjehe Đokovića, jednog najboljih ako ne i najboljeg tenisača u povijesti. čovjek melje zadnjih 5 godina sve pred sobom

Inkvizitor

Ovo je kao nestvarno, a što je najgore, moglo je biti još bolje. Ovakav rezultat, teško će biti ponoviti. Između 10-15 mjesta, to je fantazija.

juanpablom
Jednorecenicni ..ajde okanime se...
zar nisam na ignoru, mimozice? :D

mirv
19-08-2016, 13:24

Ne, nema to veze s političarima, olimpijci su napravili velik posao za državu i imaju dobiti primjerenu nagradu po svojim zaslugama. Ništa više, ništa manje.

Inkvizitor
Fiksirao si to i sad trazis kavgu... mala me odusevila, navijao sam za nju... samo dodah da je imala srece jer vec posto je bacila najbolji rezultat, krenula je kisa, i one koje su je jurile nisu imale mnogo sanse... tako je ispalo, to je sport, i to nista ne unizava njenu pobedu...

Djokovic je bio ime i prezime tokom zenita i Federera i Nadala...

Kakvu kavgu? Služim se logikom. Sve su one imale iste uvjete. To mi liči na onu priču koju često čujem, teren je bio težak, padala je kiša, bilo je hladno, bilo je prevruće, bilo je rano, bilo je kasno. Kako tebi tako i drugima i to je kraj priče.

Imale su 4 bacanja po suhom, mogle su bacit. Uostalom neke su od njih i po kiši bacale isto ili bolje nego na suhom. To je sve šuplja priča.

juanpablom
teško je to tako gledati, nemamo dovoljnu bazu da izrodimo količinu medalja za bit u top 15

juanpablom
19-08-2016, 13:46
zlatne medalje per capita http://www.medalspercapita.com/#golds-per-capita:2016
medalje per capita http://www.medalspercapita.com/#medals-per-capita:2016

Picaferaj
19-08-2016, 13:54
zlatne medalje per capita http://www.medalspercapita.com/#golds-per-capita:2016
medalje per capita http://www.medalspercapita.com/#medals-per-capita:2016

To su za starjeli podaci. Najnoviji su ovo
http://www.dnevno.hr/wp-content/uploads/2016/08/0-1471591318.jpg

bajdo
19-08-2016, 13:58

Meni su ogromno razocarenje i sestre Zaninovic..od njih sam ocekiva jako puno s obzirom da su stalno po medijima i na vrhunske rezultate koje ostvaruju na drugim velikim natjecanjima..bar da je jedna nesto napravila ka u Londonu..