PDA

Pogledaj Full Version : Olimpijske igre - Rio de Janeiro 2016.

Stranice : 1 2 [3] 4 5 6

Grunf
15-08-2016, 20:00
A slovenske si pozabil :toljaga

Da i 3 slovenske. Ukupno bi skocili za 1 mjesto na ljestvici. :D Hocu reci da jedino mi i Slovenci nekaj donosimo, ovi ostali bi sam isli piti u Rio kaj bi mi placali. :D

Inkvizitor
15-08-2016, 20:04
Da i 3 slovenske. Ukupno bi skocili za 1 mjesto na ljestvici. :D Hocu reci da jedino mi i Slovenci nekaj donosimo, ovi ostali bi sam isli piti u Rio kaj bi mi placali. :D

Budemo zbrajali na kraju. Dost se medalja još dijeli. Plus jedna zlatna s Kosova i to si pozabil :rolleyes:

Grunf
15-08-2016, 20:06
Budemo zbrajali na kraju. Dost se medalja još dijeli. Plus jedna zlatna s Kosova i to si pozabil :rolleyes:

Pa mi i Slovenci bumo osvojili 90% medalja, to je jasno.

Grunf
15-08-2016, 20:17
Jedrenje nikak krenuti, stalno odgadaju pocetak...

franjevac
15-08-2016, 20:26

neka podjele po trenutnom poretku i da idemo ća :D

NorthStand
15-08-2016, 20:26

zato jer znaju da će Hrvat osvojit zlato. :kez

http://www.youtube.com/watch?v=M-g6jow9M0A

http://sportske.jutarnji.hr/incoming/stipanovic-tonci/4612712/alternates/LANDSCAPE_680/stipanovi%C4%87%20ton%C4%8Di

jedri vam Hrvat, e nećete australci, e nećete nikada doći do zlatne u jedrenju, jer jedri pokraj vas Hrvat, Hrvat Tonči. :hrv

Grunf
15-08-2016, 20:27
neka podjele po trenutnom poretku i da idemo ća :D

Slazem se. :D

zato jer znaju da će Hrvat osvojit zlato. :kez

http://www.youtube.com/watch?v=M-g6jow9M0A

jedri vam Hrvat, e nećete australci, e nećete nikada doći do zlatne u jedrenju, jer jedri pokraj vas Hrvat, Hrvat Tonči. :de

Opet nam zele ukrast medalju! :mad

franjevac
15-08-2016, 20:34
francuzi i danci flertaju sa remijem
ne želim vjerovat da su se dogovorili
bude li tako mi moramo dobiti tunižane
i potrošit se neplanirano

Grunf
15-08-2016, 20:41
francuzi i danci flertaju sa remijem
ne želim vjerovat da su se dogovorili
bude li tako mi moramo dobiti tunižane
i potrošit se neplanirano

Zakaj, koje su kombinacije?

franjevac
15-08-2016, 20:46
Zakaj, koje su kombinacije?

ako bude remi
mi moramo dobit da bi bili prvi
inače smo treći i idemo na france u polufinale
osim ako i mi ne remiziramo

Grunf
15-08-2016, 20:48
Pa dobijamo, tu nema spora.

franjevac
15-08-2016, 20:51
Pa dobijamo, tu nema spora.

bolje bi bilo da neko od ovih dvoje pobjedi
tako bi mi izbjegli i dance i france do finala
ali kurvini sinovi se dogovoriše
ti čisti zapadnjaci pa tako prljavo da igraju
mora da su ih crnčuge i arapi iskvarili

franjevac
15-08-2016, 20:54
odgođen tonči za sutra

Grunf
15-08-2016, 20:57
bolje bi bilo da neko od ovih dvoje pobjedi
tako bi mi izbjegli i dance i france do finala
ali kurvini sinovi se dogovoriše
ti čisti zapadnjaci pa tako prljavo da igraju
mora da su ih crnčuge i arapi iskvarili

Vode Franci za 2. :D Kaj ak pobijede, na kaj mi igramo?

franjevac
15-08-2016, 20:59
Vode Franci za 2. :D Kaj ak pobijede, na kaj mi igramo?

ko god pobjedio mi idemo izgubit
jer tako izbjegavamo i jedne i druge
samo mora neko pobjedit

NorthStand
15-08-2016, 21:03
samo mora neko pobjedit

neugodni su tunižani, skoro ko ovi naši antifašisti, poraz je neizbježan. :rofl

Grunf
15-08-2016, 21:08
samo mora neko pobjedit

Koji bumo ak izgubimo?

franjevac
15-08-2016, 21:09
neugodni su tunižani, skoro ko ovi naši antifašisti, poraz je neizbježan. :rofl

neugodan matchup i štaš
sreća pa meč ne odlučuje o ničemu
inače bi frknuli

franjevac
15-08-2016, 21:09
Koji bumo ak izgubimo?

drugi i idemo na brazil
a onda na pobjednika nijemci katar/argentina

DzoniBG
15-08-2016, 21:11
Koji je to "isti" jezik, Vuče Karadžiću? Je li to srpskohrvatski, štokavski, srpski? Kako se zove taj tvoj isti jezik, koji su mu pisci, u kojim državama je službeni, opiši nam ga malo?

Ne moram nista da opisujem... svako slovo koje si napisao u ovoj recenici, isto bi i ja napisao... bas svako...

Dok kurcolomci silje o razlicitim jezicima, normalni ljudi razgovaraju, razmenjuju svoje misli, ideje, iskustva... i nemaju nikakav problem da se razumeju...

To je za mene sustinski isti jezik, zovi ga kako hoces, samo nemoj na njemu da pises gluposti... to je jedino vazno...

Grunf
15-08-2016, 21:16
drugi i idemo na brazil
a onda na pobjednika nijemci katar/argentina

Znaci biramo Poljake pa Francuze ili Brazilce pa Nijemce?

franjevac
15-08-2016, 21:20
Znaci biramo Poljake pa Francuze ili Brazilce pa Nijemce?

današnjom pobjedom francuske njih izbjegavamo do finala
sada babić odlučuje dali pobjedom protiv tunižana želi na danska-slovenija
ili porazom i remijem s tunisom na njemačka-katar
meni se više sviđa njemačka

Grunf
15-08-2016, 21:21
današnjom pobjedom francuske njih izbjegavamo do finala
sada babić odlučuje dali pobjedom protiv tunižana želi na danska-slovenija
ili porazom i remijem s tunisom na njemačka-katar
meni se više sviđa njemačka

Ha, ne znam, Nijemci su zeznuti, prvaci Europe.

franjevac
15-08-2016, 21:23

njih i talijane bi u svakom sportu poželio
ne znam kako i zašto ali sam uvijek uvjeren u pobjedu

juanpablom
15-08-2016, 21:24
mislim da je najbitnije odmorit igrače i isprobat ono što još misli. Njemačka ili Danska, teško je bit pametan što nam više odgovara. ako uopće obje prođu u polufinale

Inkvizitor
15-08-2016, 21:26
Ako smo prvi idemo na Poljake, to su nam stare mušterije i to je već polufinale a onda što bude.

previše kalkluiranja ne treba.

NorthStand
15-08-2016, 21:26

Nijemci su nam mušterije u svim sportovima, francuzi nam ne leže jer su crnje i fizički su jači mlate se arapi i crnje nenormalno u svakom sportu, i u košarci i u nogometu i u rukometu zato nam je francuska najgori pik jer se nabildaju i onda forsiraju tu igru na snagu.

a mi nismo takve atlete, ista stvar je u vaterpolu mađarska i srbija imaju atlete body buildere a mi manekene, zato nas i dobiju. da mi krenemo njihvoim stopama, počnemo ići češće u teretanu kao ti, mislim da bi ih riješili u roku odmah. ali naši su prelijeni za teretanu, i tako u svim sportovima moramo izbjegavat francuze. nijemci nisu takvi atlete, zato njih uvijek dobijemo, oni su nam lagani pick vjeruj mi. :de

NorthStand
15-08-2016, 21:29
neugodan matchup i štaš
sreća pa meč ne odlučuje o ničemu
inače bi frknuli

prejaki su tunižani, a i neugodni uvijek se tuku moramo se pazit udaraca oko one muške stvari. :D

juanpablom
15-08-2016, 21:31
Ako smo prvi idemo na Poljake, to su nam stare mušterije i to je već polufinale a onda što bude.

previše kalkluiranja ne treba.
sreća da Babić ne razmišlja tako. btw. Poljaci su nas maznuli na SP 2015

franjevac
15-08-2016, 21:32
prejaki su tunižani, a i neugodni uvijek se tuku moramo se pazit udaraca oko one muške stvari. :D

znam da se zezaš ali istina je
tiljudi su grubi i zašto bi riskirali povrede
odmorit prvu sedmorku duvnjaka i štleka uopće ne uvodit u igru pa šta bude

Inkvizitor
15-08-2016, 21:33
sreća da Babić ne razmišlja tako. btw. Poljaci su nas maznuli na SP 2015

A mi njih deset puta. Kad bi išao tom logikom ubuduće obavezno Katar izbjegavati. ćiriti jesu li i na Europskom.

juanpablom
15-08-2016, 21:39
A mi njih deset puta. Kad bi išao tom logikom ubuduće obavezno Katar izbjegavati. ćiriti jesu li i na Europskom.
a logika kaže se niz nekad mora prekinuti. po meni to su gluposti "ovi nam leže, ovi nam ne leže". momčadi mjenjaju načine igre i igrače.

mirv
15-08-2016, 21:44
Ne moram nista da opisujem... svako slovo koje si napisao u ovoj recenici, isto bi i ja napisao... bas svako...

Naravno da ne ćeš, nisam ništa drugo niti očekivao.

Koliko se razumijem u strane jezike kod vas nema je li nego je da li i nije službeno nego zvanično, bar je tako bilo do sada iako jako dobro znam koliko ste si vi Srbijanci pohrvatili već ionako srpskohrvatski rječnik u zadnjih četvrt stoljeća. Čemu laganje?

Dok kurcolomci silje o razlicitim jezicima, normalni ljudi razgovaraju, razmenjuju svoje misli, ideje, iskustva... i nemaju nikakav problem da se razumeju...

Razumem ja i slovenački bre, pa im ne serem o istom jeziku. Te tvoje jednojezične bratstvojedinstvene pričice prodaj po Bosni i Crnoj Gori, ne Hrvatima. A onako iskreno, uopće me ne zanimaju niti tvoje ideje a još manje misli. Kamo sreće da vas je ni vidjeti ni čuti.

To je za mene sustinski isti jezik, zovi ga kako hoces, samo nemoj na njemu da pises gluposti... to je jedino vazno...

Nikoga nije briga što ti misliš. Ali ovo što si sada izjavio je razlog zbog kojeg se vode ratovi između nas i vas, to je sama srž ideologije velikosrpstva i ti si njezin vjerni sljedbenik, što uopće nije iznenađujuće s obzirom tko si. Ono što me iznenađuje je zašto još uvijek nisi baniran jer otvoreno širiš genocidnu ideologiju protiv hrvatskog naroda i države. Zadrži svoje gluparije za sebe i svoje sunarodnjake a ako vam opet padne na pamet prisvajati hrvatsku zemlju, jezik ili bilo što drugo onda ćemo to opet rješavati ratom kao i do sada, pa do istrage vaše ili naše.

Inkvizitor
15-08-2016, 21:49
Daj pišite o Olimpijskim igrama a za takve teme imaju drugi topici..

Grunf
15-08-2016, 21:56
Srednji vanjski Slovenaca, Zaravec, je odlican. Brz, eksplozivan, jak sut. :bravo

DzoniBG
15-08-2016, 21:56
Ono što me iznenađuje je zašto još uvijek nisi baniran jer otvoreno širiš genocidnu ideologiju protiv hrvatskog naroda i države.

Znas kako je rekao cika Isus - blago siromasnima duhom, njihovo je carstvo nebesko... to ti je jedina uteha...

Nemam volje sa tobom da se driblam ovde, niti na bilo kojoj drugoj temi... pisemo o sportu ovde ako nisi primetio...

mirv
15-08-2016, 22:04
Znas kako je rekao cika Isus - blago siromasnima duhom, njihovo je carstvo nebesko... to ti je jedina uteha...

Nemam volje sa tobom da se driblam ovde, niti na bilo kojoj drugoj temi... pisemo o sportu ovde ako nisi primetio...

Požuri onda u to carstvo nebesko što pre, bre. A koliko sam zamijetio, neki velikosrbin je na športskoj temi počeo provocirati o istovjetnom jeziku mojeg naroda s nekim drugim narodima i na takve provokacije netko treba odgovoriti. Bolje je da vam sada neke stvari objasnimo nego da se ćeramo, je li? Da ne bi kasnije bilo nismo znali, ko nas bre zavadi i te priče.

NorthStand
15-08-2016, 22:17

http://www.youtube.com/watch?v=Z7jJ1MrqUaQ

budimo hrišćani, budimo ljudi i pobijmo se ko ljudi. :rofl

Grunf
15-08-2016, 22:47
Gledam bicikliste na velodromu. Koje je to ludilo. Laganini se voze par krugova i onda zazvoni za sprint pa se svi zalete. I dok su isli laganini, neki Cavendish se spusti s gornje strane staze i satere Korejca na donjoj, ovom jos uvijek pruzaju pomoc sa strane. Nikakva kazna ni nist, vozi se dalje ko da nije nist bilo. Bolesno. :shock

kiler
15-08-2016, 22:57
u rukometu bi se trebalo ići na pobjedu protiv Tunisa,jer tako idemo na ipak po meni lakši dio ždrijeba,Poljsku u 1/4 i Danska/Slovenija u 1/2 finala...
to mi puno lakše zvuči nego na domaćine Brazilce u 1/4 i onda na Nijemce u 1/2 finala...
time i guramo Francuze na Brazilce u 1/4 finala,moglo bi to biti jako čupave za Franke... :mmig
Nijemci su svemirski brod za Dansku/Sloveniju... :shlag

kiler
15-08-2016, 23:00
Cavendish je čini mi se osvojio Tour de France neke godine ili bio u vrhu poretka... :nezna

Grunf
15-08-2016, 23:01
Ma dobro, nemres u polufinalu dobit lose protivnike. Sad treba stisnuti i uzeti medalju.

Grunf
15-08-2016, 23:03
Cavendish je čini mi se osvojio Tour de France neke godine ili bio u vrhu poretka... :nezna

Mark Cavendish? Ali ovo je u dvorani, na velodromu, idu u krug. Kako ga je hladnokrvno satral, to jos nisam videl. Korejca su na bolnickom krevetu odveli van...Da sam trener od Korejca istog trena bi satrao Cavendisha bez razmisljanja.

Grunf
15-08-2016, 23:10
Sad sam vidio tus Starcevica, nevjerojatno koja krada. Cisti tus, da nemre biti cistiji.

NorthStand
15-08-2016, 23:24
Sad sam vidio tus Starcevica, nevjerojatno koja krada. Cisti tus, da nemre biti cistiji.

a kaže juanpablo antifašist, da Lika nema šampiona, ja mislim da je on pobjednik jer je Rus pobjedio u finalu, a on je pobjedio Rusa dapače udavio ga je ko udav. baš je Rus bio lepo ošamućen, tako smo mu i braću Srbe sredili 1995. :cheer

NorthStand
15-08-2016, 23:27
u rukometu bi se trebalo ići na pobjedu protiv Tunisa,jer tako idemo na ipak po meni lakši dio ždrijeba,Poljsku u 1/4 i Danska/Slovenija u 1/2 finala...
to mi puno lakše zvuči nego na domaćine Brazilce u 1/4 i onda na Nijemce u 1/2 finala...
time i guramo Francuze na Brazilce u 1/4 finala,moglo bi to biti jako čupave za Franke... :mmig
Nijemci su svemirski brod za Dansku/Sloveniju... :shlag

imaš ti pravo, mudro zboriš a i dosta nam je bilo namještanja na jednom olimpijadi, sad idemo sve nadigrat i prebit do zlata. :D

bgstreeter86
16-08-2016, 02:21
Jesam li dobro izracunao ili ako veceras pobedite idete na Srbiju a ako izgubite idete na USA? Izgleda da bas i nije bila pametna kalkulacija sa Nigerijom

NorthStand
16-08-2016, 05:25
Jesam li dobro izracunao ili ako veceras pobedite idete na Srbiju a ako izgubite idete na USA? Izgleda da bas i nije bila pametna kalkulacija sa Nigerijom

dobro si izračunao, i zato idemo na vas jer vi ste nam stare mušterije, vrijeme je da i mi zabijemo trojku iz svlačionice, i da vas pošaljemo kući bez medalje. nadam se da će ovaj put ući, ako Bog da može i s parkinga. :de

tekma s nigerijom nema nikakve veze, ionako bi išli na vas jer ste vi tankirali i nadate se još jednoj đorđevićevoj kecmanovoj jovićevoj trici s parkinga, ali ovaj put ako Bog da Šariću ulazi uz zvuk mikro tisućinke s mjeseca. :cheer

što bi rekli naši stari, tko će kome nego svoj svome, pošto je majka dariju vrlo izvjesno srpkinja najlogičnije je da on presudi svojim sunarodnjacima iz srbije. a i da im pokaže da je vrijeme njihove domoinacije ispod obruča i u gađanju dalekometnih trica davno iza nas i da od sad pa na dalje kreže lomljavina srbijanske pičke i brijanje raduljičeve brade. :D

Inkvizitor
16-08-2016, 10:16

Vidi ovog padobranca. A što bi se to lumenu promjenilo da smo pobijedili i Nigeriju. Ništa opet bi bili prvi. I što bi se dogodilo da smo tukli Nigeriju a izgubili od Litve, ništa, opet bi išli na Amerikance.

Ja ne znam kako su Srbi kalkulirali. 4-ti u grupi. Pa nije valjda da ste najgori u grupi od ekipa koje su prošle...a ovamo onamo srpska košarka.

Grunf
16-08-2016, 10:21
Mi smo Acini, Aco je nas! :cheer

Odlicna tekma, odlicni nasi decki. :naklon Ameri i mi smo prvi u skupinama. :naklon Aco je u mjesec dana dobio Grcku, Italiju, Francusku, Spanjolsku i Litvu. Tolko neki nisu u cijeloj karijeri dobili. :naklon Ajmo sad nastaviti niz i dobiti Srbe, ajmo nasi. :cheer

Inkvizitor
16-08-2016, 10:24

sad si tek vidio :jao

a gle ovo..

https://gfycat.com/AjarHarmoniousCobra

Rus Božu želi tuširat, na vagi je, Božo se bori..druga lopatica u zraku..i hop...nevjerovatan zahvat i Božo iz izgubljene pozicije , s gubitkom 6:0 i pred tušom radi kontratuš i to kakav, i to je kraj borbe, nema, gotovo..kraj..ende..

Rus se pravi mrtav ko u onoj priči što uraditi ako naiđe lav ili medvjed..legni i pravi se da si mrtav..onjušit će te i proć..

i suci sjebavaju sve..

Koliko nesreće je imao Božo..nisu mu priznalo ono treće roštiljanje Koreanca iako je Koreanac bio u zraku zarotiran prije isteka vremerna a to je isto kao i da ga je okrenuo skroz..čim ga odvoji u ležećem stavu od strunjače to su dva boda..

Znači pokralo ga u oba meča..al jebeš ovaj za broncu ovdje su mu finale a možda i zlato jer je Rus u finalu lako riješio Danca.

On i Martin toliko nesreće, peha i sportske nepravde,

Inkvizitor
16-08-2016, 10:33
Mi smo Acini, Aco je nas! :cheer

Odlicna tekma, odlicni nasi decki. :naklon Ameri i mi smo prvi u skupinama. :naklon Aco je u mjesec dana dobio Grcku, Italiju, Francusku, Spanjolsku i Litvu. Tolko neki nisu u cijeloj karijeri dobili. :naklon Ajmo sad nastaviti niz i dobiti Srbe, ajmo nasi. :cheer

ma gdje odlični, ja nisam siguran ni kad vode 20 razlike a još jedna četvrtina. Da nisu Litvanci sjebali par napada, dal namjerno ili tako..došlo bi se na egal. Čim se odvoje na preko 15 mene prpa. Mislim prpa me je uvijek a tada pogotovo..jer onda im lopte ispadaju iz ruku, gube se po terenu, nisu u stanju loptu ubacit u igru iz auta..posrću, sudaraju se a inače su majstori u gubljenju dobijenih lopti..ali jedno moram reći, litvanske trice ulaze ko kap..a Bogdanović je ubacio dvije.. baš američke.

Ali puno lopti troši i ima puno nerezonskih šuteva.

Pošto od košarkaša ništa nisam očekivao a ne očekujem ni dalje, jer nemaju igru nego igraju na inspiraciju, anarhija živa..omjer u šansama je jedno 90-10 % za Srbiju. Oni imaju igru, znaju tko kosi a tko vodu nosi, imaju onog mekanog Jokića imaju onog bagera Raduljicu, imaju Bogdanovića ako ga krene šut, imaju Teodosića..i ova optička varka o 4-om mjestu ne znači ništa..to su si samo momci štimali..

No i kad su bili svjetski prvaci i igrali i bolje a mi na dnu dna, uvijek je bilo na jednu-dvije lopte..a ja bi uvijek očekivao razvaljivanje naših levata..očito i njima tenzije utakmice stegnu ruku ali bi uvijek i odlazilo na kraju na njihovu stranu..

Grunf
16-08-2016, 10:33
Krada. A jesi vidio kako je odmah doletio medvjedic u teren? :D

Grunf
16-08-2016, 10:38
ma gdje odlični, ja nisam sigurna ni kad vode 20 razlike a još jedna četvrtina. Da nisu Litvanci sjebali par napada, dal namjerno ili tako..došlo bi se na egal. Čim se odvoje na preko 15 mene prpa. Mislim prpa me je uvijek a tada pogotovo..jer onda im lopte ispadjau iz ruku, gube se po terenu, nisu u stanju loptu ubacit u igru iz auta..posrću, sudaraju se a inače su majstori u gubljenju dobijenih lopti..ali jedno moram reći Litvanske trice ulaze ko kap..a Bogdanović je ubacio dvije baš američke.

Pošto od košarkaša ništa nisam očekivao a ne očekujem ni dalje, jer nemaju igru nego igraju na inspiraciju, anarhija živa..omjer u šansama je jedno 90-10 % za Srbiju. Oni imaju igru, znaju tko kosi tko vodu nosi, imaju onog mekanog Jokića imaju onog bagera Raduljicu, imaju Bogdanovića ako ga krene šut, imaju Teodosića..i ova optička varka o 4-om mjestu ne znači ništa..to su si samo momci štimali..

No i kad su bili svjetski prvaci i igrali i bolje a mi na dnu s nama je uvijek odlučivala jedna dvije lopte..a ja bi uvijek očekivao razvaljivanje naših..očito i njima tenzije utakmice stegnu ruku ali bi uvijek i odlazilo na krjau na njihovu stranu..

Tako je, nasi nemaju igru ni pleja ni centra. I dobiju europske prvake i europske doprvake te suvereno osvoje najtezu grupu na prvenstvu. :D Litvu smo strgali, ekipu koju nikad nismo dobili na velikim natjecanjima, al to je sve anarhija, drugi igraju organizirano. :D

Srbi su prestraseni, to mi se svida viditi. :cheer Nije ni cudno, jaki smo i odlicno igramo. Ako i ispadnemo nema veze, decki su nas ucinili ponosnima, ali sve izgleda da idemo do medalje. Vruci smo. :ceda

franjevac
16-08-2016, 12:12

ja mislim da vi niste dobro kalkulirali
sve biste učinili da nas možete izbjeći
naravno,možete nas pobjedit al šta ako izgubite s čime ćete se tješit
i ovo nije običan košarkaški turnir već olimpijada
koja je za nas jedna od najuspješnijih dok za vas čini mi se najgora
tako da je i s te strane ogroman pritisak na vašim reprezentativcima

franjevac
16-08-2016, 12:14
Tako je, nasi nemaju igru ni pleja ni centra. I dobiju europske prvake i europske doprvake te suvereno osvoje najtezu grupu na prvenstvu. :D Litvu smo strgali, ekipu koju nikad nismo dobili na velikim natjecanjima, al to je sve anarhija, drugi igraju organizirano. :D

Srbi su prestraseni, to mi se svida viditi. :cheer Nije ni cudno, jaki smo i odlicno igramo. Ako i ispadnemo nema veze, decki su nas ucinili ponosnima, ali sve izgleda da idemo do medalje. Vruci smo. :ceda

da nam je bar zubac
on onako lijep,mesnat sa nogama poput hrasta
bi bio zid u obrani,a u napadu šta napravi
mada je pokazao u summer league zavidan napadački repertoar
rekao je da može i sa linije tri poean pogodit

DzoniBG
16-08-2016, 13:03
To je to, nema vise zezanja :)

Stavili su u budjavi termin u 3 ujutru, ali mislim da ce malo ko to prespavati...

Nije fraza da je ovo najvaznija utakmica... jer je najdelikatniji trenutak turnira... u grupama mozes uvek da se cupas, u polufinalu ako puknes, boris se za medalju, u finalu ako puknes, ostaje ti srebro... a kad puknes u cetvrtfinalu, mozes sam sebi da okacis o vrat samo drvenu medalju...

Dal cete razbiti kosarkasku kletvu kralja Zvonimira... po verovatnoci i igri velikih brojeva mora i to jednom da se desi... izbegavali smo metak nekoliko puta, mozda je doslo vreme za naplatu...

Ali... moracete da nadvisite sebe, sve one strahove da se opet ne obrukate... imate to starog lisca Acu Petrovica, cim sam video da ste ga stavili, osetio sam da ce napraviti rezultat... odlican je motivator, zna igru, namazan je svim fazonima... i da ispadne sutra, uradio vam je veliku stvar, niste ni bili u ozbiljnoj prici da se pojavite na Olimpijadi...

http://www.opencourt-basketball.com/wp-content/uploads/2016/08/milos.jpg

Da bi ste pobedili Srbiju, morate ovog tipa prvo da zaustavite... kosarkaski boem, valjevski Mozzart... mozak i dusa naseg tima... pre par dana je slavne Amere na ruzno napravio... nerealno dobar igrac, ali moze da se desi da mu nije dan... onda cemo biti u problemu...

Bice nervozna i tvrda tekma, kao i sve medjusobne do sada... ko tu ispliva, moze bez problema do finala...

crni bombarder
16-08-2016, 13:09
Vaterpolo - dokazani chokeri, mi jesmo jaci od Brazila po rosteru, ali oni imaju Rudica koji ce znati gdje napasti, zna nase lose strane uostalom Spanjolci su znali iskoristiti nase rupe u obrani. Takodje u Brazilu igra centar koji nije u hrvatskoj reprezentaciji, sto nicime nije objasnjivo, a sigurno ima mjesta za njega. Oni imaju Soru, odlican golman, mi opet imamo najbolji golmanski tandem svijeta, Pavic - Bijac. Bice gusto, po meni, nikako nemam povjerenja u Tucka

Rukomet - Jaci smo, vise smo pokazali, nasi igraju sve bolje i bolje i maksimalno koristimo nase vrline (poput dva sjajna pivota, za igru sa 7 napadaca, a i obranu smo pronasli pravu) oni imaju Dujshebaeva, ne briljiraju ali nikad se ne zna. Favoriti smo, vise vjerujem u njih nego u vaterpoliste, valjda prodjemo.

Kosarka - mi smo u naletu, ovakvu Hrvatsku nismo gledali od `95, imamo Babu koji je stroj za koseve jedino mi se sebicnost ne svidja i ta igra 1 na 5, imamo Sarica koji je nevjerojatan igrac koliko energije ima taj decko to je fantazija. Hezonja ce ubosti svoje trice, odigrati sjajnu obranu, Simon sinoc konacno pravi, Babic odlican igrac role, Ukic onako na iskustvo, centri su nam prilican problem posebno taj mekani Bilan ali Planinic se bori maksimalno. Aco forsira small ball sto je logicno, redovan je forumas na sportnetu i moram vam reci da cak pojedini forumasi daju savjete strucnom stozeru u svezi nekih igraca protivnika, nevjerojatno ali navijacki puk pomaze Aci Petrovicu.
U velikom smo naletu, ne vjerujem u pobjedu nad Srbijom ali narednih godina mogla bi to biti jedna nova prica hrvatske kosarke. Dolaze nam fantasticni igraci, mladi, kvalitetni, steta samo sto Aco odlazi nakon OI. On je motivator prije svega, nasima je to trebalo. Covjek nam je obecao pobjedu protiv Srbije, nema pardona prema nikome. Izvukao je maksimum od ove ekipe, sa kratkom rotacijom. Ja sam prezadovoljan, sto god bilo protiv Srba.

Inkvizitor
16-08-2016, 13:54
Petrović je košarkaški Ćiro a to meni nisu treneri.

Kako misliš Džoni ako se obrukamo opet. Zar ste vi toliko loši u košarci.

Picaferaj
16-08-2016, 14:10
ma gdje odlični, ja nisam siguran ni kad vode 20 razlike a još jedna četvrtina. Da nisu Litvanci sjebali par napada, dal namjerno ili tako..došlo bi se na egal. Čim se odvoje na preko 15 mene prpa. Mislim prpa me je uvijek a tada pogotovo..jer onda im lopte ispadaju iz ruku, gube se po terenu, nisu u stanju loptu ubacit u igru iz auta..posrću, sudaraju se a inače su majstori u gubljenju dobijenih lopti..ali jedno moram reći, litvanske trice ulaze ko kap..a Bogdanović je ubacio dvije.. baš američke.

Pošto od košarkaša ništa nisam očekivao a ne očekujem ni dalje, jer nemaju igru nego igraju na inspiraciju, anarhija živa..omjer u šansama je jedno 90-10 % za Srbiju. Oni imaju igru, znaju tko kosi a tko vodu nosi, imaju onog mekanog Jokića imaju onog bagera Raduljicu, imaju Bogdanovića ako ga krene šut, imaju Teodosića..i ova optička varka o 4-om mjestu ne znači ništa..to su si samo momci štimali..

No i kad su bili svjetski prvaci i igrali i bolje a mi na dnu dna, uvijek je bilo na jednu-dvije lopte..a ja bi uvijek očekivao razvaljivanje naših levata..očito i njima tenzije utakmice stegnu ruku ali bi uvijek i odlazilo na kraju na njihovu stranu..

Zaspa sam polovicom druge četvrtine pa nisam vidia odnos Litvanaca al' ne vjerujem u ovu pobjedu. Tj. ne vjerujem da su Litvanci htjeli pobijediti pa ić na Srbe.

DzoniBG
16-08-2016, 14:39
Petrović je košarkaški Ćiro a to meni nisu treneri.

Kako misliš Džoni ako se obrukamo opet. Zar ste vi toliko loši u košarci.

To je bas ono sto vam treba...

Imate vi boljih trenera, koji su se sa svakog takmicenja vracali kao pokunjeni psici... retko kad su vam igraci bili sporni, falilo je zivosti, bezobrazluka, autoriteta... Aca kad ne ide napravi scenu, dobije tehnicku, ali trgne ekipu iz nistavila...

Kakve veze ima sto Ciro "nije trener", covek vam doneo najveci uspeh u istoriji... samo rezultat na kraju ostaje, a on je vec sad nanizao Grcku, Italiju, Francusku, Spaniju, Litvaniju...

Jel znas ko fali u tom nizu samo... :)

juanpablom
16-08-2016, 14:45

Imate vi boljih trenera, koji su se sa svakog takmicenja vracali kao pokunjeni psici... retko kad su vam igraci bili sporni, falilo je zivosti, bezobrazluka, autoriteta... Aca kad ne ide napravi scenu, dobije tehnicku, ali trgne ekipu iz nistavila...

Kakve veze ima sto Ciro "nije trener", covek vam doneo najveci uspeh u istoriji... samo rezultat na kraju ostaje, a on je vec sad nanizao Grcku, Italiju, Francusku, Spaniju, Litvaniju...

Amerika :kava

Inkvizitor
16-08-2016, 14:48

Trgne on moj k. Samo sjebe igrače ko nekad Ivanišević sam sebe. No u zadnje vrijeme se malo umirio. Nadam se da na ovoj utakmici neće raditi valunge.

Nogometaši su osvojili uz malo sreće ono što su imali a da nije bilo Ćire možda bi i više.

Spahija je jedini trener koji je valjao i da nije bilo sudaca i nonšalancije u Beogradu bi na Ep svirala hrvatska himna nakon finala. Čovjek je rekao da više ne želi imati posla sa mafijom i otišao.

franjevac
16-08-2016, 15:02
jel ova jugoslavenka upravo sad rekla da je pokazala da ima muda
ona nije normalna majke mi hahhahhaha

franjevac
16-08-2016, 15:11
danas bi mogao biti najuspješniji hrvatski dan na olimpijadi
zlato-tončija , sandre,fantele
bronca-kljakovića
i minimalno bronca-hrgovića
mada za hrgovića očekujem zlato mislim da je najbolji tamo
samo da suci ponovo ne zajebu

NorthStand
16-08-2016, 15:11
u naletu smo, ali još nismo do kraja iskristalizirali udarnu petorku i stvarno nemamo playa ko teodosić ni blizu njega praktički ga nemamo uopće, jer ovo što mi imamo nisu klasični playmakeri.

dakle, šta je tu je, ali što reče Đoni Aco je od rasturenog tima napravio tim, Aco je pobjedio u tekmama u kojima nitko nije očekivao da će pobjedit odnosno natjero je ove momke da pobjeđuju, nakon toliko godina 20+ godina luzerstva već sama ta činjenica je velika ko himalaja za budućnost naše košarke.

vratili smo se na najljepši način, na najvažnijim igrama olimpijskim igrama. mislim ako igdje imamo šanse dobit srbe, onda je to ovdje. a da će njima vječno ulaziti iz svlačionice neće, jednom će i to morat doživjet svoj kraj, zašto ne bi bio u ovom susretu u riju ?

u svakom slučaju Srbi imaju jači kostur momčadi, ali po meni generalno nisu bolja ekipa kad se gleda kako igraju na ovom prvenstvu oni i mi, ali imaju veću širinu dužu klupu i imaju tog Teodosića i Raduljicu koji je stvarno pravi klasični robusni centar, i koji trpa nemilice ispod koša, tu smo mi tanki i on će nam sigurno 15tak možda i 20 koševa utrpat. ali ključan je Teodosić, ako im njega uštopamo odnosno uništimo barem polovično njegovu kreaciju u napadu, imat ćemo šanse za pobjedu. ako ga pustimo da dribla i radi čarolije ko protiv SAD-a bit ćemo u problemima, uglavnom težak meč iskreno ne očekujem pobjedu ali očekujem da se borimo za tu pobjedu. ključna je borba i htjenje, neka i izgubimo ali neka naši dostojno iskrvare za taj prolaz u polufinale, odnosno neka se dostojno bore, ovo bi mogla i trebala biti jedna od najvažnijih tekmi u novijoj povijesti, ne zato što je Srbija u pitanju, već zato ako prođemo Srbiju praktički smo u prilici osvojiti medalju. a to ne moram govorit što to znači ,za ove naše ureknute košarkaše i košarku koja već 20 godina nema medalje. dakle to bi dalo injekciju saniouzdanja za buduće okršaje s svim tim jakim reprezentacijama.

no vidjet ćemo, nismo mi bez šanse imamo i mi svoje adute, ali bit će teška tekma zato sam i htio se da izbjegne a li na olimpijadi nema lakih protivnika, ništa lakše nam ne bi bilo ni protiv australije francuske i amerike, dapače protiv australije i amerike bi nam bilo i teže a protiv francuza isto kao i protiv srba, teška tekma u kojoj možemo do pobjede ali možemo i do poraza. tako da sve je otvoreno, ako Aco bude raspoložen jebački, mislim da će Srbi osjetiti kako je to kada hrvat po majci i crnogorac po ocu uvodi reda u hrvatsku košarku i uspješno osvaja zlato na olimpijadi u finalu protiv USA dream tema, idemo poginut protiv srba ko u Oluji i kom opanci i kom obojci, svi ovi što brišu Acu su pičke od momaka nek se zna. :)

NorthStand
16-08-2016, 15:12
Zaspa sam polovicom druge četvrtine pa nisam vidia odnos Litvanaca al' ne vjerujem u ovu pobjedu. Tj. ne vjerujem da su Litvanci htjeli pobijediti pa ić na Srbe.

istina nisu, ali smo mi htjeli jer bi u suprotnom išli na amerikance, dakle sve je rutinski riješeno idemo srbima počupati orlovo perje. :de

NorthStand
16-08-2016, 15:13
Amerika :kava

:rofl

teška srca moram priznat, još fali samo Srbija, to bi bio šlag na ovoj torti zvanoj Olimpijada Rijo 2016 košarka. :ceda grunfek još nisi cedu promjenio u bojan bogdanović ili samo bogdanović? smajlić mislim. :D

kiler
16-08-2016, 15:20
obratite pozornost kako jugotifusarsko (da citiram @Northa) medijsko podzemlje preko indexa rovari protiv Hrvatske:
jučer su prenijeli navodnu izjavu Sandre Perković o jugoslaviji kao sportskoj velesili ,a danas o košarci stoji samo navodna izjava Mirka Novosela o Teodosiću kao luzeru...:facepalm
nastoji se isprovocirati reakcija Teodosića na utakmici ,a čisto sumnjam koliko god Novosel bio već u godinama da je toliko u neznanju o košarkaškim mogućnostima Teodosića,
koliko god ga mi voljeli ili ne voljeli mora mu se priznati da je top play u europskim okvirima...

crni bombarder
16-08-2016, 15:26
Aco je namjerno radio tehnicke, posebno u Torinu ;) da malo suce stisne, to je i najavio prije turnira.

Nakon Argentine vise ne mora, nadajmo se da nece trebati ni sutra.

crni bombarder
16-08-2016, 15:28
obratite pozornost kako jugotifusarsko (da citiram @Northa) medijsko podzemlje preko indexa rovari protiv Hrvatske:
jučer su prenijeli navodnu izjavu Sandre Perković o jugoslaviji kao sportskoj velesili ,a danas o košarci stoji samo navodna izjava Mirka Novosela o Teodosiću kao luzeru...:facepalm
nastoji se isprovocirati reakcija Teodosića na utakmici ,a čisto sumnjam koliko god Novosel bio već u godinama da je toliko u neznanju o košarkaškim mogućnostima Teodosića,
koliko god ga mi voljeli ili ne voljeli mora mu se priznati da je top play u europskim okvirima...

Ja sam siguran da je u uredima tportala i indexa ovih dana nervozna atmosfera, svi se grizu do ludila.. jebiga, Hrvatska osvaja medalje, a Srbija 0.

Pa se tportal dao u osudu nasih vaterpolista zbog stimanja rezultata, kao "bojimo se Srbije, sramota", a ta ista Srbija u zadnjih par godina stimala i stimala po vaterpolo prvenstvima. Pustise CG da bi nas izbacili prije godinu dvije.

NorthStand
16-08-2016, 16:13
Ja sam siguran da je u uredima tportala i indexa ovih dana nervozna atmosfera, svi se grizu do ludila.. jebiga, Hrvatska osvaja medalje, a Srbija 0.

Pa se tportal dao u osudu nasih vaterpolista zbog stimanja rezultata, kao "bojimo se Srbije, sramota", a ta ista Srbija u zadnjih par godina stimala i stimala po vaterpolo prvenstvima. Pustise CG da bi nas izbacili prije godinu dvije.

da, to su kao zaboravili, oni su naštimavali u svim sportovima, ej srbi nas i ove domaće posrbice antifašisti i partisani nas prozivaju da smo pičke, ma kud sreće da budemo na svakom natjecanju pičke i osvojimo medalju stoko tifusarska.

NorthStand
16-08-2016, 16:20

ma, realno teško će Teodosić ponovit onu partiju protiv SAD, ali ako ponovi bit će problema, iako mi igramo jednu od najjačih obrana turnira mislim da neće moći baš onako kreirat kako želi i kak oje kreirao pokraj onih kipova od 2.20 iz USA sami su rekli da oni ne mogu igrati ležerno protiv ekipa koje igraju takvu košarku koja se ne igra u NBA, u NBA svi igraju na postavljenu obranu a u europi se dvilja zabada iza leđa protivnika i teži jednom prelijepom kaosu za oko. što naravno amerima od 100+ kila i 2+ metra visine nikako ne odgovara, zato su imali problema s teom i srbima. ali mi ko i srbi imamo sličan stil košarke, njegujemo slične kvalitete igrača i teško da će Srbi u ovom dvoboju biti takvi favoriti kakvima su ih predstavile kladionice, kladionice su postavile sve kao da je ovo Srbija iz 2002 a ne iz 2016. niti su oni toliko jaki ko prije, niti mi imamo limitiranu ekipu koja je slučajno završila 1 u grupi s litvom španjolskom argentinom i brazilom, ono što nama fali je dobar jaki centar možda i više od playa i dobili bi srbe, ovako smo tu negdje i biti će stvarno teška tema u vrh glave 10 poena prednosti za pobjednika, iako je nekima to velika pobjeda neka pogledaju onu litve protiv španjolske to je rasturačina, a ne kad nekoga dobiješ +10 poena. to je po men minimalna pobjeda kao i ona 72.71 s pola koša prednosti, jer 10 poena u košarci se brzo okrene ako neku ekipu krene šut, i ako se suparnička ekipa usere rezultatskog približavanja protivnika, pa počne radit gluposti, nadam se da se to neeć nama dogodit ako bude taj slučaj protiv srbije.

sve u svemu, težak dvoboj ali idemo po zlato, grunfek je rekao da su vinogradi ove godine spremni za rekordnu berbu, a naši sportaši su spremni za rekordnu berbu olimpijskih medalja u Riju. :cheer

franjevac
16-08-2016, 16:41
izgleda da sam ureko sandru
od svih reprezentativaca baš nju :(

crni bombarder
16-08-2016, 16:47
Izgleda nista od medalje za navijacicu Srbije.

Grunf
16-08-2016, 16:49
izgleda da sam ureko sandru
od svih reprezentativaca baš nju :(

Kaj se bojis? :D

crni bombarder
16-08-2016, 16:50
Ipak je sibnula daleko, u trecoj seriji

Grunf
16-08-2016, 16:50
Izgleda nista od medalje za navijacicu Srbije.

:vidiga

Prva. :cheer

kiler
16-08-2016, 16:51
:fiju

ide u 4. seriji svjetski rekord Perkovićke :hrhb

Grunf
16-08-2016, 16:52
:fiju

ide u 4. seriji svjetski rekord Perkovićke :hrhb

:shlag

Ovak sam zgledal. :D

franjevac
16-08-2016, 16:52
Kaj se bojis? :D

anticopranje jer sam zacoprao u prethodnoj poruci najavljujući medalju

Grunf
16-08-2016, 16:54
Ajme Perez...Steta. Dobra kokica. :D

franjevac
16-08-2016, 17:01
simpatična kineskinja sa naočalama
više liči na informatičara nego na olimpijku
a jadna zavrišti sa tim frizbijem a padne joj pred noge :D

franjevac
16-08-2016, 17:06
ovo je u šipku udarilo moglo joj se vratit u glavu

Grunf
16-08-2016, 17:06
simpatična kineskinja sa naočalama
više liči na informatičara nego na olimpijku
a jadna zavrišti sa tim frizbijem a padne joj pred noge :D

Ide mi na zivce s tim vristanjem. :D

NorthStand
16-08-2016, 17:11
http://www.forum.hr/showpost.php?p=59909203&postcount=69

sa srbima nema fair playa, mrzim ih ali od njih jedino više mrzim ova govna antifašistička koja u sred hrvatske države šire taj svoj partizanski smrad kao oni su nešto moralniji od ustaša, neka mi ta stoka kaže po čemu su oni nacionalno prihvatljivii za hrvate od ustaša da čujem, a nisu se ni borili za hrvatsku već za državu skupa s ovim smradovima srpskim koji nam poručuju na onom čedoparitzanskom forumu da će nas pojebati kako srbi jebu hrvatice, još nije baniranaa junačina četnička koja je to napisala, da sam ja napisao nešto u svom stilu mene bi brzo banirali, i onda će se čudit kad crtamo svastike i u jebem vam majku iskompleksiranu ja crta i crtat ću to, crto sam u osnovnoj školi crat ću opet evo slobodno me prijavite na policiju i njima ću u lice reći da ih nabijem na kurac njih i njihove antifašističke zakone, i neće mi biti prvi put puca mi kurac što će policija koja ubija bratnilje hrvatske od batina što će ona reći na moje ekstremne stavove, nabijem i njih i četnike i partizane koje štite ko endesmku vrstu po hrvatsoj na svojj tvrdi ustaški kurac. jebem vam mater antifašističku prokletu i glupu, i jebem vam sve do 10 koljean koji su vas napraivli tako retardirane, i žao mi je samo toga što vas hitler nije sve pobio 1940ih kad je za to imao poriliku ovo najozbiljnije govorim, svim tim antifašistima i srbima. jebem vam mater glupu nakaradnu bolesnu mitomansk lažljivu pokvarenu dvoličnu, mene stoko nećete preodgajat i nećete me preodgojit a još manje ćete me pokorit i ubit, prije nego ja vama ne zavrne tom vašom čedopartizanskom antifašističkom glavom, jebo vas antifašiuzam da vas jebo bez razmišljanja bih svakgo fašista prije podržo nego antifašista, i boli me kurac šta će tko o tome mislit. bitno mi je samo što ja mislim, an e što misli TUđman i ostali kreteni koji su i dozvolili da nam ovi antifašisti prežive rat mirni živi i zdravi.

NorthStand
16-08-2016, 17:14
Ide mi na zivce s tim vristanjem. :D

kao da svršavaju, vjerojatno se s srbima druže kažu srbi da oni najbolje jebu, zato nema ništa slađe kad ih pojebemo bilo u ratu bilo u košarci, mislim da će ih ovi naši ovaj put definitivno skinut s kurca, vrijeme je.

Grunf
16-08-2016, 17:16
Northe, kaj si nabrijan, vidis da osvajamo zlato, opusti se. :cheer

franjevac
16-08-2016, 17:20
smiri se northe malo evo ide treće zlato iako od jugoslavenke
a stranice koje te nerviraju izbjegavaj
pogotovo ti koji planeš ko šibica :D

Grunf
16-08-2016, 17:22
Imamo zlato :hrv :hrhb

Grunf
16-08-2016, 17:24
1 od 6 i taj je bil dovoljan za zlato. Bravo Sandra :bravo

franjevac
16-08-2016, 17:25
čestitke sandri sa samo jednim ispravnim hitcem

Inkvizitor
16-08-2016, 17:25
jebate u kvalifikacijama i u finalu dva ispravna hica i olimpijska pobjednica...:rofl

Grunf
16-08-2016, 17:26
Sad ide Hrgovic protiv Kubanca. :duel

Grunf
16-08-2016, 17:26
jebate u kvalifikacijama i u finalu dva ispravna hica i olimpijska pobjednica...:rofl

I to oba u zadnjem krugu gdje joj je prijetilo izbacivanje. :naklon

franjevac
16-08-2016, 17:27
Sad ide Hrgovic protiv Kubanca. :duel

nadam se da suci neće srat
tu ih se plašim najviše

Grunf
16-08-2016, 17:29
Evo i Srbi imaju prvu medalju. Cudo se dogodilo. :cheer

franjevac
16-08-2016, 17:33

ni manje ni više nego hrvat iz subotice :D

Grunf
16-08-2016, 17:34
nadam se da suci neće srat
tu ih se plašim najviše

Pa mogli bi, po obicaju. Jucer sam gledal Kazahstanca protiv Rusa. Trecu rundu Rus grogiran, ovaj je na rubu da ga nokautira, suci trebaju brojiti Rusu, ali odjednom zovu time-out da se sanira arkada Rusu. :rofl Umjesto brojanja mu daju predah da ga ovaj ne nokautira, pa jbt sport.

Grunf
16-08-2016, 17:35

Ne bre nego Bunjevac. :D

franjevac
16-08-2016, 17:37
Pa mogli bi, po obicaju. Jucer sam gledal Kazahstanca protiv Rusa. Trecu rundu Rus grogiran, ovaj je na rubu da ga nokautira, suci trebaju brojiti Rusu, ali odjednom zovu time-out da se sanira arkada Rusu. :rofl Umjesto brojanja mu daju predah da ga ovaj ne nokautira, pa jbt sport.

sjećam se kako mi je neugodno bilo
kada je naš boksač u zagrebu prebio suca ne naekakvom prvenstvu
danas shvaćam toga dečka
kradu i smiju ti se u lice

Picaferaj
16-08-2016, 17:37
Zašto skoro uvik baca u desno? Kad joj je toliko stalo do Juge mogla je par puta i u lijevo.

Grunf
16-08-2016, 17:38
sjećam se kako mi je neugodno bilo
kada je naš boksač u zagrebu prebio suca ne naekakvom prvenstvu
danas shvaćam toga dečka
kradu i smiju ti se u lice

Pa nije postupio lijepo, ali suci su ga fakat bezocno krali.

franjevac
16-08-2016, 17:38
Ne bre nego Bunjevac. :D

jok bre vidi se da nisi upoznat
bunjevcima kao i srbima prezime završava na ić
ovo je čistokrvan Hrvat bre

Grunf
16-08-2016, 17:41
jok bre vidi se da nisi upoznat
bunjevcima kao i srbima prezime završava na ić
ovo je čistokrvan Hrvat bre

Pa dobro, cestitke na medalji. :bravo

Picaferaj
16-08-2016, 17:41

Ko? Di? Kako? U kojem sportu?

Grunf
16-08-2016, 17:49
Ko? Di? Kako? U kojem sportu?

U hrvanju. Priznali mu tus i usao u finale.

Grunf
16-08-2016, 17:53
Sandra je dosad osvojila 4 europska zlata, 2 svjetska zlata i 2 olimpijska zlata. :naklon

Inkvizitor
16-08-2016, 17:54
Pa nije postupio lijepo, ali suci su ga fakat bezocno krali.

:rofl :rofl

franjevac
16-08-2016, 17:55

kako ono njihovo lažno bahato sprdanje
ubijanje golubova,lasteži itd brzo padne u vodu
otišao sam na stranice b92 i svi su sretni ko mala djeca
tako i treba biti samo ispadaju jadni i smiješni

Inkvizitor
16-08-2016, 17:55

Sad usporedi njegov tuš i Starčevićev..:rofl

Grunf
16-08-2016, 18:01
kako ono njihovo lažno bahato sprdanje
ubijanje golubova,lasteži itd brzo padne u vodu
otišao sam na stranice b92 i svi su sretni ko mala djeca
tako i treba biti samo ispadaju jadni i smiješni

Ma cisti jal.

Sad usporedi njegov tuš i Starčevićev..:rofl

Nisam vidio njegov.

Grunf
16-08-2016, 18:06
Kakva je ovo borba? Francuski boksac protiv jordanskog lokalnog cugera? :D

Picaferaj
16-08-2016, 18:08

Dražen Travaš na facebook-u :smijeh

BRE-AKING NEWS (again) ! :D
- Hrgović silovao recepcionera i recepcionerku u hotelu
- Vaterpolisti Hrvatske zlostavljali krokodile na treningu u bazenu stavljajući im srpske kapice na glavu
- Rukometaši Hrvatske opljačkali robnu kuću i jebali šefa i šeficu
- Jedriličari pišali u more na prvoj bovi i omeli protivnike
- Košarkaši Hrvatske zakucali Deasmini Redžić 7 trica u podrumu hotela
UZMP (Udruženi zločinački medijski poduhvat)

franjevac
16-08-2016, 18:10
Kakva je ovo borba? Francuski boksac protiv jordanskog lokalnog cugera? :D

taj ti je jordanac krivih nogu popio dva knockdowna od rumunja
i trebo je već biti kući
sada kad budeš gledao hrgovića izgledat će ti sve ovo ko drugi sport

Grunf
16-08-2016, 18:12
taj ti je jordanac krivih nogu popio dva knockdowna od rumunja
i trebo je već biti kući
sada kad budeš gledao hrgovića izgledat će ti sve ovo ko drugi sport

Al napada ko osica Francuza.

DzoniBG
16-08-2016, 18:13
Stefanek uz majku Srbiju, kako drugacije :D

Hebo to, nego kosarkasice u potpuno ludom mecu izbacile Australijanke, osvajacice medalja na 5 zadnjih olimpijada, posle Amerikanki, prava sila u basketu...

Ali neces dalje razbojnice, imaju tenka od centra... otresala je celu tekmu nase igracice kao komarce... ali dobismo ih, u polufinalu ce valjda ici lakse, izbacili smo prvaka iz druge grupe...

Vaterpolisti delju Spance kao luk... krenulo je...

franjevac
16-08-2016, 18:16
Al napada ko osica Francuza.

yoka ju ar nekst
ajmo sad fićo
fićo bi onim maljevima od ruku trebao uspavati kubanca

Grunf
16-08-2016, 18:18
yoka ju ar nekst
ajmo sad fićo
fićo bi onim maljevima od ruku trebao uspavati kubanca

Nadam se. :)

Picaferaj
16-08-2016, 18:18
Stefanek uz majku Srbiju, kako drugacije :D

Hebo to, nego kosarkasice u potpuno ludom mecu izbacile Australijanke, osvajacice medalja na 5 zadnjih olimpijada, posle Amerikanki, prava sila u basketu...

Ali neces dalje razbojnice, imaju tenka od centra... otresala je celu tekmu nase igracice kao komarce... ali dobismo ih, u polufinalu ce valjda ici lakse, izbacili smo prvaka iz druge grupe...

Vaterpolisti delju Spance kao luk... krenulo je...

To sam planirao gledat pa zaboravio

Grunf
16-08-2016, 18:22
Za Kubanca rundu cigani dosudili nakon brojanja Kubancu...:mad

Grunf
16-08-2016, 18:25
Drugi put brojanje.

Grunf
16-08-2016, 18:26
Kraaaaaj. Nokaut bedaka :naklon

franjevac
16-08-2016, 18:27
Kraaaaaj. Nokaut bedaka :naklon

a šta sam ja reko
fićo bi te uspavo i sa 20 kila spužvi na rukama

Picaferaj
16-08-2016, 18:27
Hrgoooooović :)

Grunf
16-08-2016, 18:29
a šta sam ja reko
fićo bi te uspavo i sa 20 kila spužvi na rukama

Hrgoooooović :)

Jos su ga planirali pokrasti pa su ga samo razjarili, ceh je platio Kubanac. :kava

Inkvizitor
16-08-2016, 18:29
Nokaut Kubancu...to ne može svatko, samo mmomci iz Dubrave...dosad dva zlata za Dubravu i još jedna sigruna medalja...kako ga je zdrmo..

Filip Hrgoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiić...

Grunf
16-08-2016, 18:30
Slozio Peru, a za par dana ce i Joku. :D

Dubrava zasad medu prvih 20 na OI po medaljama. :cheer

franjevac
16-08-2016, 18:32
Jos su ga planirali pokrasti pa su ga samo razjarili, ceh je platio Kubanac. :kava

jedino tako je i mogao pobjedit,nokautom
ali kako lijepo boksa dečko
osvojit će ovdje zlato,ali bitnije bit će novi šampion svijeta
sad čitam da je iz dubrave e onda ništa čudno :D

Grunf
16-08-2016, 18:41
Krece Tonci Stipanovic po zlato. :cheer

Inkvizitor
16-08-2016, 18:42
Slozio Peru, a za par dana ce i Joku. :D

:rofl :rofl

franjevac
16-08-2016, 18:43
Krece Tonci Stipanovic po zlato. :cheer

kada fantela ide i on bi mogao danas osigurat zlato

Grunf
16-08-2016, 18:44
kada fantela ide i on bi mogao danas osigurat zlato

Valjda poslije idu Fantela i Marenic. Danas imaju 3 plova pa onda finale jos.

franjevac
16-08-2016, 18:49
Valjda poslije idu Fantela i Marenic. Danas imaju 3 plova pa onda finale jos.

grunfe da ne čekaš toliko koliko si na tuš starčevića :D
pogledaj knock out fiće
https://fat.gfycat.com/TenseSatisfiedCapybara.webm
nijedan gol i koš ne može zamjenit ovako lijep udarac

Grunf
16-08-2016, 18:52
Tonci malo lose krenuo...

Inkvizitor
16-08-2016, 18:53
To je inače kubanska zlatna disciplina tu su vladali desetljećima..inače je u boksu kraljevska disciplina skoro pred samo zatvaranje igara finale..

Grunf
16-08-2016, 18:54
grunfe da ne čekaš toliko koliko si na tuš starčevića :D
pogledaj knock out fiće
https://fat.gfycat.com/TenseSatisfiedCapybara.webm
nijedan gol i koš ne može zamjenit ovako lijep udarac

Da, odlican nokaut. :naklon

Grunf
16-08-2016, 18:57
Opet nas pokralo, pa jel moguce...

franjevac
16-08-2016, 19:09
Opet nas pokralo, pa jel moguce...

a i on je glup gdje žuri u startu bogte mazo

Grunf
16-08-2016, 19:14
Stipanovic srebro, sjebali ga suci. Gamad jadna.

Grunf
16-08-2016, 19:14
a i on je glup gdje žuri u startu bogte mazo

Glup je ko stup jbg.

franjevac
16-08-2016, 19:15
stipanoviću bolje da si u startu skočio sa jedra
nego se zajebavo ne sat vremena na njemu

Grunf
16-08-2016, 19:16
stipanoviću bolje da si u startu skočio sa jedra
nego se zajebavo ne sat vremena na njemu

Pa koji mu je jarac bil? Kaj je tak kljucno bilo zalijepit se od prve sekunde za njega? To je tak kad gledas kak drugog shebati umjesto da gledas sebe.

Inkvizitor
16-08-2016, 19:17
Chokao Stipanović..umjesto da jedri svoj plov on se drži Australca i onda mu ovaj pobigne..glupo..

Al dobro još jedna medalja srebro je tu..još jedna medalja..

Grunf
16-08-2016, 19:18
Chokao Stipanović..umjesto da jedri svoj plov on se drži Australca i onda mu ovaj pobigne..glupo..

Al dobro još jedna medalja srebro je tu..još jedna medalja..

Pa je, al je zal zato jer je izgubil zlato. Al kaj je tu je, moras bit jak svih 11 plovova, a ne samo 10.

Grunf
16-08-2016, 19:19
Dobra je ova sukomentatorica, lijepo prica. :bravo

franjevac
16-08-2016, 19:22
Pa je, al je zal zato jer je izgubil zlato. Al kaj je tu je, moras bit jak svih 11 plovova, a ne samo 10.

sad nisam više siguran ni u fantelu garant će i on kiksat
kakav ladan tuš nam je spremio tonči nadam se da na kljakovića neće utjecat

Grunf
Al onaj gumenjak je gurnuo valom Toncija na Australca...To nemre onda biti kazna...

Inkvizitor
Sda se uzdat u Fantelu-Marenića,..oni imaju isto finu prednost uoči dva zadnja plova plus medal race..

Grunf
16-08-2016, 19:27
sad nisam više siguran ni u fantelu garant će i on kiksat
kakav ladan tuš nam je spremio tonči nadam se da na kljakovića neće utjecat

Bambi uzima broncu, nemremo imati 2 peha u jednom danu.

Inkvizitor
16-08-2016, 19:32
Al stavrno velilki choke Stipanovića..aj d aje on imao 2 boda prednosti ili 4 pa da se drži Australca nego 10..pa jedri svoj plov..a ne ovako..

mega choke..

Inače već smo izjednačili London. 3 zlatne dvi srebrne i jedna bronca..

franjevac
16-08-2016, 19:32
Bambi uzima broncu, nemremo imati 2 peha u jednom danu.

možda bambi uspije stići slovenca
jedino bi tako izbrisao ovu sramotu tončija stipanovića
jbt jedriš za zlato i od 10 ti budeš deveti s tim da su tog jednog diskvalificirali

Inkvizitor
16-08-2016, 19:34
možda bambi uspije stići slovenca
jedino bi tako izbrisao ovu sramotu tončija stipanovića
jbt jedriš za zlato i od 10 ti budeš deveti s tim da su tog jednog diskvalificirali

mora biti 7 mjesta ispred njega..13 bodova mu bježi..da on uzme boncu puna šaka..

franjevac
16-08-2016, 19:37
mora biti 7 mjesta ispred njega..13 bodova mu bježi..da on uzme boncu puna šaka..

neka diskvalificiraju slovenca i evo nas :D

philly
16-08-2016, 19:38
bravo hrgović, očekivano ipak je jedan od favorita, a i kubanac nije na razini svojih prethodnika.
sada slijedi francuz, to vjerojatno neće moć dobit na bodove, tj. neće suci dat stoga se nadan da će ić na nokaut, da neće ispast purgerska pička:zubo, odnosno da neće dopustit sucima da mu ukradu zlato... francuz ima sumnjivu bradu a hrgović solidan udarac tako da ima dobru šansu za prekid...

franjevac
16-08-2016, 19:47
ništa ni od bembija
dakle tonči,martin,starčević,bambi
sve sportaši koji su ili trebali osvojiti medalju ili medalju sjajnijeg sjaja

Grunf
16-08-2016, 19:50
Starcevica pokrali, Bambija isto, a Martina mozda.

Grunf
16-08-2016, 19:55
Bambi isto kiksao. Dva mega kiksa u jedrenju, iako je Toncija pokralo.

Inkvizitor
16-08-2016, 19:57
Dobro on nije imao takvu prednost i bilo je puno kandidatata za medalju..Stipanović je epki chokao..

franjevac
16-08-2016, 20:21
fantela i marenić osigurali broncu
znači 4 medalje danas

franjevac
16-08-2016, 20:34
e da mi je moć vaterpolskih sudaca

Inkvizitor
16-08-2016, 20:45
Al je loše što Fantela /Marenić gube prednost prije zadnjeg plova. Imali su 16 sad imaju 9 a Grci i Australci danas prva i druga mjesta, ja sam se potajno nadao d aće riješit zlato prije finala..al izgleda da će opet medal race odlučivat..

pdv
16-08-2016, 21:05
Dobra je ova sukomentatorica, lijepo prica. :bravo

To sam i ja primjetila. Baš se vidi da razumije ono o čemu govori za razliku od većine sportskih komentatora i ima super glas. Npr. onaj Hrengek je katastrofa. Gledam ono hrvanje i on nema pojma, a ja još manje o pravilima. :jao

Inkvizitor
16-08-2016, 21:31
Koju glupost napravi Burić, mogla nas je koštat polufinala. Kolika budala moraš bit za ono..

franjevac
16-08-2016, 21:49
Koju glupost napravi Burić, mogla nas je koštat polufinala. Kolika budala moraš bit za ono..

ako ćemo biti fer prema njemu brazilac ga je prvi udario
i da updateamo
fantela ima 11 bodova prednosti pred grcima

Inkvizitor
16-08-2016, 21:51
6 mjesto im donosi zlato koji god ovi bili.

Ali nakon današenjeg kiksa ništa nije sigurno.

ja sam računao na sigurna dva zlata u jedrenju. Grci danas tri 2-ga mjesta. Stisli.

Inkvizitor
16-08-2016, 21:53
ako ćemo biti fer prema njemu brazilac ga je prvi udario

Je ga udario i to neki naš što igra za Brazil, a on direkt šakom u glavu. I zamalo utakmicu zajebe. To je glupost na kvadrat.

Grunf
16-08-2016, 21:54
To sam i ja primjetila. Baš se vidi da razumije ono o čemu govori za razliku od većine sportskih komentatora i ima super glas. Npr. onaj Hrengek je katastrofa. Gledam ono hrvanje i on nema pojma, a ja još manje o pravilima. :jao

Ima ugodan glas, vlada materijom i cini mi se pametna i profinjena. Dajem joj 5+. :D

kiler
16-08-2016, 21:55
suci su nas pokušali zakinuti i u vaterpolu,isključili su Burića sa pravom zamjene na 4 minute i peterac za Brazil
u sljedećem našem napadu sude kontra faul i još jedno isključenje kontra Hrvatske... :shlag
yebem sucima i organizatorima mater lopovsku i cigansku,a našem golmanu Bijaču svaka čast!! :mirko

Grunf
16-08-2016, 21:57
Je ga udario i to neki naš što igra za Brazil, a on direkt šakom u glavu. I zamalo utakmicu zajebe. To je glupost na kvadrat.

Pa nije bilo lijepo od njega, ali covjek ga je isprovocirao. :D

franjevac
16-08-2016, 22:01

kada bi tebe udario čovjek šakom u glavu iz čista mira šta bi ti napravio

franjevac
16-08-2016, 22:04
suci su nas pokušali zakinuti i u vaterpolu,isključili su Burića sa pravom zamjene na 4 minute i peterac za Brazil
u sljedećem našem napadu sude kontra faul i još jedno isključenje kontra Hrvatske... :shlag
yebem sucima i organizatorima mater lopovsku i cigansku,a našem golmanu Bijaču svaka čast!! :mirko

u vaterpolu uvijek imamo fenomenalne vratare
za razliku od nekih drugih popularnijih sportova

kiler
16-08-2016, 22:05
Pa nije bilo lijepo od njega, ali covjek ga je isprovocirao. :D

Damir Burić kažnjen neigranjem u polufinalu protiv Crne Gore...

pdv
16-08-2016, 22:06

Ja bi ga dohvatila noktima :raspa

Svejedno se trebao suzdržati na provokacije. To su situacija kada je samokontrola jako bitna, ali razumijem da nekom stvarno pukne film.

Grunf
16-08-2016, 22:07
Damir Burić kažnjen neigranjem u polufinalu protiv Crne Gore...

A to su gluposti. Kaj je bilo, bilo je. Nije ga namjerno, reagiral je u afektu automatski.

Inkvizitor
16-08-2016, 22:18

Pa nije to kafana, Moraš se kontrolirat a ne bum šakom direkt u glavu.

Inkvizitor
16-08-2016, 22:20
Perkovićka rekla da Dubrava na slijedećim igrama možda nastupi samostalno :D

Grunf
16-08-2016, 22:21
Pa nije to kafana, Moraš se kontrolirat a ne bum šakom direkt u glavu.

Istina, al treba imat zivaca za tak nekaj. Nitko od nas ne zna kak bi reagiral na takav potez.

Inkvizitor
16-08-2016, 22:25
A šta misliš da smo izgubili jer je Hrvat Hrvata tresno šakom u glavu. Taman u skaldu s našom poviješću.

Grunf
16-08-2016, 22:31
A šta misliš da smo izgubili jer je Hrvat Hrvata tresno šakom u glavu. Taman u skaldu s našom poviješću.

Al nismo, jbg, kad te netko napadne imas se pravo braniti. Da mene tak netko napadne na sportu, nisam bas siguran da mu ne bi vratio.

Inkvizitor
16-08-2016, 22:37
Al nismo, jbg, kad te netko napadne imas se pravo braniti. Da mene tak netko napadne na sportu, nisam bas siguran da mu ne bi vratio.

Agresivac jedan :rolleyes:

pdv
16-08-2016, 22:37

Pa trebala bi postojati razlika između profi sportaša i amatera. Moraš se kontrolirati kada znaš koji su ulozi. I svakako vratit ali da sudac ne vidi :kez bar se to u vaterpolu može

Grunf
16-08-2016, 22:48
Agresivac jedan :rolleyes:

A ti bi okrenuo drugi obraz. :D

Grunf
16-08-2016, 22:48
Pa trebala bi postojati razlika između profi sportaša i amatera. Moraš se kontrolirati kada znaš koji su ulozi. I svakako vratit ali da sudac ne vidi :kez bar se to u vaterpolu može

Sjecam se dok je Matutinovic napravil sljivu Simencu, a Dudo se suzdrzao. Svaka cast. :D

juanpablom
17-08-2016, 00:00
kaže da nije Hrvat

juanpablom
17-08-2016, 00:02

šteta što se nije hrvao s Rusom :kava

Grunf
17-08-2016, 00:11
kaže da nije Hrvat

Znas da bi ga razapeli. :D

juanpablom
17-08-2016, 00:12
jebateled, pa nije klinac da ne zna koji je ulog ako bude isključen. nije se jučer rodio a ni počeo igrat vaterpolo

juanpablom
17-08-2016, 00:16
Znas da bi ga razapeli. :D

ne bi. raskrstili bi ga :D

mirv
17-08-2016, 00:30
Ovo su već sada najuspješnije hrvatske igre svih vremena uključujući i one Janičine zimske a ja se osjećam ljuto, jadno i najradije ne bih više uopće gledao nijedan nastup. Zlo mi je od ove proklete sudačke bagre, te mafije koja nam je uzela tri zlata, što bi bio udarac i za jednu Kinu, da se ne lažemo, a kamoli za nas. Uz sve već prijašnjih dana nabrojano danas sudački brod napravi val kojim baci naš brod na onog bivše britanske kolonije i mi smo kažnjeni, da, super. U boksu nije prošla očita krađa ali i sam pokušaj me toliko raspizdio da uopće nisam sretan zbog prolaska dalje i osvajanja odličja. Evo, sad čitam i da je bilo problema u vaterpolu, nisam gledao zbog neodgodivih obveza ali ništa me ne čudi. I bolje da nisam gledao. Razmišljam trebamo li slaviti i ovo što smo iskamčili iz ralja sudačkih bandita ili im treba sve to zafitiljiti u njihove debele, birokratske, pretile svinjske glavetine i onda im učiniti ono što je Božo učinio Moskovitu, ali da se ne dignu na kraju. Pljunem im na njihove nacionalne zastave, na olimpijsku s osobitim zadovoljstvom, želim im da im djeca budu članovi stranke zelenih. I da ironija bude veća, Bulaja, Cupać i Kostov su dobitnici nagrade za fair play nazvane po onom franačkom Nijemcu Kubertenu, jer su par OI prije posudili svoj čamac Dancima koji su osvojili zlato, ali im se nisu puno zahvaljivali. Koje li odvratne ironije. Trebali su im posuditi nogu u dupe, ovako u retrospektivi.

DzoniBG
17-08-2016, 00:31
ne bi. raskrstili bi ga :D

http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/borilacki-sportovi/stefanek-za-blic-ja-hrvat-i-dalje-sam-u-soku/5t06lr7

Uputstvo za asimilaciju... kad Davora Stefaneka ovako osvojimo, gde je granica :D

Pokusajte hrvatske Srbe ovako da istrenirate... ko zna mozda prodje...

Inace, posle tmurnih dana, danas osim zlata u rvanju, prosli su u polufinale kosarkasice, vaterpolisti i odbojkasice koje su tukle favorizovane Ruskinje... jos da Spanovicka skoci za finale, i sve je proslo u jednom danu...

Picaferaj
17-08-2016, 01:13
http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/borilacki-sportovi/stefanek-za-blic-ja-hrvat-i-dalje-sam-u-soku/5t06lr7

G]

Uputstvo za asimilaciju... kad Davora Stefaneka ovako osvojimo, gde je granica :D

Inace, posle tmurnih dana, danas osim zlata u rvanju, prosli su u polufinale kosarkasice, vaterpolisti i odbojkasice koje su tukle favorizovane Ruskinje... jos da Spanovicka skoci za finale, i sve je proslo u jednom danu...

Al' nismo pokatoličili milijune njih? One milijune koje nismo izgenocidisali :)

Inkvizitor
17-08-2016, 08:41
Ja osobno nemam problem s tim da ako je Hrvat a živi u Srbiji nastupa za Srbiju i to je normalno. Masa je Srba predovodila hrvatski sport i osvajala medalje za Hrvatsku. Jedino što mi smeta je njegovo tupavo i blesavo ignoriranje hrvatskog porijekla. A samo prezime ga čini toliko glupim da je to sprdačina. Čuj Štefanek pa Srbin. kao što je meni smiješno da su Todorići i Jovanovići, Miloševići Hrvati a ima ih a Srbi Antići, Stjepanovići, Matići, Lovrići, Grgići kad ni jedni ne baštine imena Todor, Jovan, Miloš a drugi Mate, Ante, Stjepan, Lovro ili Grgo.

S tim da se njemu zna i porijeklo, otac rođen u Bjelovaru, preselio u Suboticu. Sve jasno kao dan.

Ali u Srbiji je takva atmosfera, da se on usudi izjasniti kao Hrvat etnički, ne bi smio na ulicu kao javna osoba.

Tako imaš situaciju da kod nas Pupovac slobodno četnikuje i dijeli lekcije Hrvatima o fašizmu a onaj nesretni Dulić kad je predsjednik skupštine ili potpresjednik..napisali u Srbiji..Hrvat predsjednik skupštine ili nešto slično da bi čovjek u roku keks, zavapio skoro plačuć..nemojte ljudi, nisam ja Hrvat ja sam Jugoslaven.

To forsirano karikiranje je pokazatelj stanja u Srbiji. Hrvatska je tu sušta suprotnost. Ovdje bi velika većina ljudi odmahnula rukom da neki sportaš koji nastupa za Hrvatsku kaže da je Srbin, pandan tome u Srbiji ..tooo je u Srbiji nezamislivo..kod većine. Zato Štefanek radi ono što zna da mora radit da bi ga prihvatili i da ne bi imao problema.

Srbija je ono što drugima predbacuje, zemlja teškog, crnog, mračnog šovinizma. Možeš ti biti Mađar, Hrvat, Čeh, Slovak, Musliman ali samo ako si Srbenda al nije dovoljno da samo kažeš, moraš to javno pokazat i demonstrirat..

Pa jednom sam zblanuto gledao kako onog bacača kugle (kad je na nekom prvenstvu osvojio broncu ili srebro ) Kolašinca masiraju hoće li pjevati himnu ako osvoji prvo mjesto. Javno, na RTS-u. Čovjek se znojio, neugodno mu, crveni se, a tome je predhodila cijela haranga po medijima. Mislim to je živa sramota i blamaža da čovjeka pred kamerama kao sudac isljednik tako ispitivaš ko da je na optuženičkoj klupi, da bi na kraju rekao..ako jednom budem prvi vidjet ćete hoću li pjevat. Mentalni teror na n-tu.

pa da je na HTv-eu netko tako masirao etničkog nehrvata koji nastupa za Hrvatsku, cijela javnost bi mjesecima pričala o tome kao neviđenoj sramoti a za urednike bi se tražile urgentne smjene.

U Srbiji je to normalno.

Inkvizitor
17-08-2016, 10:55
Ovo su već sada najuspješnije hrvatske igre svih vremena uključujući i one Janičine zimske a ja se osjećam ljuto, jadno i najradije ne bih više uopće gledao nijedan nastup. Zlo mi je od ove proklete sudačke bagre, te mafije koja nam je uzela tri zlata, što bi bio udarac i za jednu Kinu, da se ne lažemo, a kamoli za nas. Uz sve već prijašnjih dana nabrojano danas sudački brod napravi val kojim baci naš brod na onog bivše britanske kolonije i mi smo kažnjeni, da, super. U boksu nije prošla očita krađa ali i sam pokušaj me toliko raspizdio da uopće nisam sretan zbog prolaska dalje i osvajanja odličja. Evo, sad čitam i da je bilo problema u vaterpolu, nisam gledao zbog neodgodivih obveza ali ništa me ne čudi. I bolje da nisam gledao. Razmišljam trebamo li slaviti i ovo što smo iskamčili iz ralja sudačkih bandita ili im treba sve to zafitiljiti u njihove debele, birokratske, pretile svinjske glavetine i onda im učiniti ono što je Božo učinio Moskovitu, ali da se ne dignu na kraju. Pljunem im na njihove nacionalne zastave, na olimpijsku s osobitim zadovoljstvom, želim im da im djeca budu članovi stranke zelenih. I da ironija bude veća, Bulaja, Cupać i Kostov su dobitnici nagrade za fair play nazvane po onom franačkom Nijemcu Kubertenu, jer su par OI prije posudili svoj čamac Dancima koji su osvojili zlato, ali im se nisu puno zahvaljivali. Koje li odvratne ironije. Trebali su im posuditi nogu u dupe, ovako u retrospektivi.

Pa i meni je krivo al nije to od jučer. krađe su se događale uvijek i uvijek su lobiji radili. Od svih najžalije mi je Starčevića jer su čovjeku ukrali finale i najmanje srebro iz očiju. Ono je sramota. Tuš kakav odavno nije viđen..oko Martina nisam siguran iako po grafici na ekranu on je prvi a za Stipanovića..sam si je kriv..Vodit cijelu utrku od 10 plovova i u medal race-u završiti kao zadnji ( ok dobio je kazneni okret)..to je sramota..šta se imao priljubljivati uz Australca..da je jedrio svoj plov imao bi zlato. pretjerane kalkulacije se obiju o glavu.

Ali evo mlada Sara Kolak ušla u finale bacanja koplja san ovim hrvatskim rekordom..a nisam znao da je Hrgović nokautirao već dva Kubanca, ovaj Pero mu je treći.

DzoniBG
17-08-2016, 12:05
Ja osobno nemam problem s tim da ako je Hrvat a živi u Srbiji nastupa za Srbiju i to je normalno. Masa je Srba predovodila hrvatski sport i osvajala medalje za Hrvatsku. Jedino što mi smeta je njegovo tupavo i blesavo ignoriranje hrvatskog porijekla. A samo prezime ga čini toliko glupim da je to sprdačina. Čuj Štefanek pa Srbin. kao što je meni smiješno da su Todorići i Jovanovići, Miloševići Hrvati a ima ih a Srbi Antići, Stjepanovići, Matići, Lovrići, Grgići kad ni jedni ne baštine imena Todor, Jovan, Miloš a drugi Mate, Ante, Stjepan, Lovro ili Grgo.

S tim da se njemu zna i porijeklo, otac rođen u Bjelovaru, preselio u Suboticu. Sve jasno kao dan.

Ali u Srbiji je takva atmosfera, da se on usudi izjasniti kao Hrvat etnički, ne bi smio na ulicu kao javna osoba.

Tako imaš situaciju da kod nas Pupovac slobodno četnikuje i dijeli lekcije Hrvatima o fašizmu a onaj nesretni Dulić kad je predsjednik skupštine ili potpresjednik..napisali u Srbiji..Hrvat predsjednik skupštine ili nešto slično da bi čovjek u roku keks, zavapio skoro plačuć..nemojte ljudi, nisam ja Hrvat ja sam Jugoslaven.

To forsirano karikiranje je pokazatelj stanja u Srbiji. Hrvatska je tu sušta suprotnost. Ovdje bi velika većina ljudi odmahnula rukom da neki sportaš koji nastupa za Hrvatsku kaže da je Srbin, pandan tome u Srbiji ..tooo je u Srbiji nezamislivo..kod većine. Zato Štefanek radi ono što zna da mora radit da bi ga prihvatili i da ne bi imao problema.

Srbija je ono što drugima predbacuje, zemlja teškog, crnog, mračnog šovinizma. Možeš ti biti Mađar, Hrvat, Čeh, Slovak, Musliman ali samo ako si Srbenda al nije dovoljno da samo kažeš, moraš to javno pokazat i demonstrirat..

Pa jednom sam zblanuto gledao kako onog bacača kugle (kad je na nekom prvenstvu osvojio broncu ili srebro ) Kolašinca masiraju hoće li pjevati himnu ako osvoji prvo mjesto. Javno, na RTS-u. Čovjek se znojio, neugodno mu, crveni se, a tome je predhodila cijela haranga po medijima. Mislim to je živa sramota i blamaža da čovjeka pred kamerama kao sudac isljednik tako ispitivaš ko da je na optuženičkoj klupi, da bi na kraju rekao..ako jednom budem prvi vidjet ćete hoću li pjevat. Mentalni teror na n-tu.

pa da je na HTv-eu netko tako masirao etničkog nehrvata koji nastupa za Hrvatsku, cijela javnost bi mjesecima pričala o tome kao neviđenoj sramoti a za urednike bi se tražile urgentne smjene.

U Srbiji je to normalno.

Inkvisha... a koji je to sportista iz Hrvatske javno rekao da je Srbin?

Ja ne znam ni jednog, daj prosvetli me... jel to Miladin Prsho, koji je morao da koristi nadimak Dado... jel Drazen smeo ikad da pomene da mu je otac Srbin?! Jel Nikola Plecas smeo da pomene da je Srbin iz Bruvna... pa Milan Miki Rapaic... pa Igor Hinic... pa Robija Prosinecki koji je polutan... da ne idem na politicare, muzicare i ostale tipa Milanka Opacic, Djordje i Boris Novkovic, Rade Serbedzija...

Omerta, zakon cutanja... i sad ti pricas kako je u Srbiji :)

Stefaneku je majka Madjarica, otac Hrvat, ali je odrastao na severu Voshe, i odgojen je da bude Srbin... da je hteo, mogao je da uzme vasa dokumenta i nastupa kao Hrvat... ali nije, i tu se prica zavrsava da je kao morao nesto... nije morao nista, tako je izabrao...

juanpablom
17-08-2016, 12:10

Ja ne znam ni jednog, daj prosvetli me... jel to Miladin Prsho, koji je morao da koristi nadimak Dado... jel Drazen smeo ikad da pomene da mu je otac Srbin?! Jel Nikola Plecas smeo da pomene da je Srbin iz Bruvna... pa Milan Miki Rapaic... pa Igor Hinic... pa Robija Prosinecki koji je polutan... da ne idem na politicare, muzicare i ostale tipa Milanka Opacic, Djordje i Boris Novkovic, Rade Serbedzija...

Stefaneku je majka Madjarica, otac Hrvat, ali je odrastao na severu Voshe, i odgojen je da bude Srbin... da je hteo, mogao je da uzme vasa dokumenta i nastupa kao Hrvat... ali nije, i tu se prica zavrsava da je kao morao nesto... nije morao nista, tako je izabrao...
nije morao, i za Pršu se od početka zna da je Srbin. a i za ove ostale kje si nabrojao

DzoniBG
17-08-2016, 12:15
nije morao, i za Pršu se od početka zna da je Srbin. a i za ove ostale kje si nabrojao

Znalo se naravno, ali niko nije smeo javno da kaze - da, ja sam Srbin, koji nastupa za Hrvatsku... niko to nije rekao, niti je smeo da kaze...

Slicno je i u Srbiji, to je vrlo uporediva pojava... i samo tako mozemo da posmatramo to, a ne ko Inkvi koji pravi potpuno suprotnu pricu, kao da je kod vas dobar dan reci da si Srbin...

Nikoli Plecasu srusili kucu do temelja, gde se rodio... jel mislis da je smeo to da potencira... zivi u Zagrebu dugo, i kad bi pokrenuo to pitanje, zavrsio bi bilo kakvu karijeru... a ionako su ga sikanirali jos od 90-ih...

juanpablom
17-08-2016, 12:23
Znalo se naravno, ali niko nije smeo javno da kaze - da, ja sam Srbin, koji nastupa za Hrvatsku... niko to nije rekao, niti je smeo da kaze...

Slicno je i u Srbiji, to je vrlo uporediva pojava... i samo tako mozemo da posmatramo to, a ne ko Inkvi koji pravi potpuno suprotnu pricu, kao da je kod vas dobar dan reci da si Srbin...

Nikoli Plecasu srusili kucu do temelja, gde se rodio... jel mislis da je smeo to da potencira... zivi u Zagrebu dugo, i kad bi pokrenuo to pitanje, zavrsio bi bilo kakvu karijeru... a ionako su ga sikanirali jos od 90-ih...
zašto bi to spominjao uopće?ni Luka Modrić ne spominje da je Hrvat a svi znamo da je HRvat.
pogledaj Pupovca i njegove jadikovke. samo spominje ugrožene Srbe

DzoniBG
17-08-2016, 12:28
zašto bi to spominjao uopće?ni Luka Modrić ne spominje da je Hrvat a svi znamo da je HRvat.
pogledaj Pupovca i njegove jadikovke. samo spominje ugrožene Srbe

Kakav je to primer sa Modricem... kao kad bi rekao npr Aleksandar Dojrdjevic ne prica da je Srbin... neke stvari se podrazumevaju...

Pricamo o posebnim primerima... kao sto npr Antonio Rukavina iz Zemuna nije nikad spominjao svoje hrvatsko poreklo, tako i svi ovi gore nabrojani nikad to nisu spominjali, a da ja znam... zasto... jasno je...

Inkvizitor
17-08-2016, 12:38

Čuj morao..odakle ti to da je morao. Ja u početku nisam ni znao da je Srbin po prezimenu niti je to tko o tome pričao. Pojma nemam kako se Plećaš izjašnjavao a ne znaš ni ti.

Robertu Prosinečkom je otac Hrvat te ne vidim uopće poantu spominjanja njega u tom kontekstu.

Naravno da mogu pričati kako je u Srbiji a kako je ovdje jer ovdje nitko na javnoj niti na bilo kakvoj televiziji ispituje nekog nehrvata ..a hoćeš li ti pjevati hrvatsku himnu ako budeš prvi.

Svi oni su nastupali za Hrvatsku bez nekog velikog hrvatovanja, osim Dražena možda, no njemu je majka ipak Hrvatica i bilo je takvo, ratno vrijeme.

A ovaj Stefanek, otac mu došao iz Hrvatske ( usput ni majka mu nije srpkinja, da je bar to) a on kaže..nemam ja veze sa Hrvatskom i Hrvatima. da je on rekao, je, imam hrvatske krvi u sebi ali nastupam za svoju zemlju Srbiju nikakav problem.

Ali on mora raditi debila od sebe jer je takva kod vas klima. Pa nek promjeni prezime u Stevanek da cirkus bude potpuun, da se javno ne blamira.

DzoniBG
17-08-2016, 12:46
A ovaj Stefanek, otac mu došao iz Hrvatske ( usput ni majka mu nije srpkinja, da je bar to) a on kaže..nemam ja veze sa Hrvatskom i Hrvatima. da je on rekao, je, imam hrvatske krvi u sebi ali nastupam za svoju zemlju Srbiju nikakav problem.

Ali on mora raditi debila od sebe jer je takva kod vas klima.

Ama zasto je morao?

Izgleda mora da ponovim... mogao je da uzme vase papire i igra pod vasim grbom... jel mu ne bi dali? decko je jos 2003 bio juniorski prvak... nije hteo jednostavno, asimilovala ga je sredina...

Iz njegovog kraja je npr Zvonko Bogdan... koji javno prica i da je Bunjevac i Hrvat... jel ima neki problem zbog toga... jok, nastupa gde god mu padne na pamet, prepuni mu koncerti, i niko ga nikad nije driblao oko toga...

To sto pricas za Kolasinca... bilo je jedno vreme, jer Ljajic nije hteo da peva himnu, na cemu je insistirao kreten Mihajlovic... danas je Ljajic u repki, ne peva himnu, ali mu niko problem ne pravi... niti treba da mu pravi...

Pravis ostre paralele tamo gde im uopste nije mesto... po receptu - mi smo tako dobri i otvorenog srca, a Srbi su Mordor... to nema veze sa istinom...

juanpablom
17-08-2016, 12:48
Kakav je to primer sa Modricem... kao kad bi rekao npr Aleksandar Dojrdjevic ne prica da je Srbin... neke stvari se podrazumevaju...

Pricamo o posebnim primerima... kao sto npr Antonio Rukavina iz Zemuna nije nikad spominjao svoje hrvatsko poreklo, tako i svi ovi gore nabrojani nikad to nisu spominjali, a da ja znam... zasto... jasno je...

prvo mi ne znamo da Pršo nije spominjao svoje podrijetlo, drugo kako znamo da je Srbin ako to nije rekao, treće zašto bi uopće netko to spominjao. ne kužim kad bi on to trebao reći "jel znate da sam ja Srbin"

DzoniBG
17-08-2016, 12:52
prvo mi ne znamo da Pršo nije spominjao svoje podrijetlo, drugo kako znamo da je Srbin ako to nije rekao, treće zašto bi uopće netko to spominjao. ne kužim kad bi on to trebao reći "jel znate da sam ja Srbin"

Pricas mi o liku koji je svoje ime Miladin promenio u Dado... :)

Jel to slucajno... koji se Hrvat zove Miladin?

juanpablom
17-08-2016, 12:55

jel ti znaš zašto je pormjenio?jel promjenio i etnicitet?ili samo ime?

Inkvizitor
17-08-2016, 12:59
Ama zasto je morao?

Izgleda mora da ponovim... mogao je da uzme vase papire i igra pod vasim grbom... jel mu ne bi dali? decko je jos 2003 bio juniorski prvak... nije hteo jednostavno, asimilovala ga je sredina...

Iz njegovog kraja je npr Zvonko Bogdan... koji javno prica i da je Bunjevac i Hrvat... jel ima neki problem zbog toga... jok, nastupa gde god mu padne na pamet, prepuni mu koncerti, i niko ga nikad nije driblao oko toga...

To sto pricas za Kolasinca... bilo je jedno vreme, jer Ljajic nije hteo da peva himnu, na cemu je insistirao kreten Mihajlovic... danas je Ljajic u repki, ne peva himnu, ali mu niko problem ne pravi... niti treba da mu pravi...

Pravis ostre paralele tamo gde im uopste nije mesto... po receptu - mi smo tako dobri i otvorenog srca, a Srbi su Mordor... to nema veze sa istinom...

Ali tko o tome priča. jesmam ja rekao da imam problem s tim?

kod nas se ne može dogoditi, nemoj mi pričat da se bilo koga javno ispituje takve stavri, skočili bi mu na grbbaču svi mediji i nevladine udruge a političke stranke bi sve redom to oštro osuile. Kod vas je to ko Dobar dan. Poželjno.

Naveo sma primjer Dulića, čovjek zavapio d anije Hrvat..ono zamisli ti Hrvat pa predsjednik skupštine, ili potpresjednik, što li je bio. Zavapio čovjek, nemojt emi to radit.

A kod nas potpredsjednik vlade Srbin i to iz Pupovčevog SDS-a, dkale jasna stvar i nitko nije riječ o tome rekao.

Kažem ako želi poptuni cirkus nek promjeni prezime, nije stvar u tome za koga je on odlučio nastupat nego što negira očito, nemoj mi fintirat nešto o čemu sam stav dao na početku.

Ti bi prvi za nekog Srbina da teoretski ima oca koji je došao u Bjelovar iz Valjeva ili Čačka, i da kaže ..kakvi Srbi, nemam ja veze s njima, ja sam Hrvat, prvi bi ga ispljuvao na pasja kola..i to dobro znaš.

Koliko su vaši meidji pisali kad je ispala ona gungula oko Bunjevaca i Nikolićeve priče. Bogdan je navodno rekao da on nije Hrvat nego Bunjevac..

Inkvizitor
17-08-2016, 13:02

Koliko bi se dlao zaključit Dado mu je nadimak..ko što je bio Milan Miki Rapajić. Znalo se i da je Milan i da je Miki. Zašto je Pršo koristio Dado umjesto Miladin ne znam , možda iz straha ili ili je to možda još od djetinjstva

kasnije se doznalo da mu je pravo ime Miladin i nitko se nije osvrnuo..Miladin pa što..nitko nije rekao..e vidi ga..on je Srbin a pravi se da nije. Koga boli briga.

DzoniBG
17-08-2016, 13:04
Ti bi prvi za nekog Srbina da teoretski ima oca koji je došao u Bjelovar iz Valjeva ili Čačka, i da kaže ..kakvi Srbi, nemam ja veze s njima, ja sam Hrvat, prvi bi ga ispljuvao na pasja kola..i to dobro znaš.

E moj Inkvisha... imao sam ja devojku iz Hrvatske, majka joj iz Sapca... otac izgubio nogu u ratu... nije htela da cuje za rodbinu u Srbiji, niti da ima srpske krvi... i sta sam ja tu mogao, da je ispljujem?! NIsam naravno, kod takvih ljudi veliki su antagonizmi i nered u glavi... nije njima lako... sve ostalo kod nje je bilo ok, ali ta tema... mrak...

Hebo ovu pricu dalje... da vidimo sta danas ima na olimpijadi... kako gurate u rukometu, to nisam mnogo pratio...

Inkvizitor
17-08-2016, 13:05
E moj Inkvisha... imao sam ja devojku iz Hrvatske, majka joj iz Sapca... otac izgubio nogu u ratu... nije htela da cuje za rodbinu u Srbiji, niti da ima srpske krvi... i sta sam ja tu mogao, da je ispljujem?! NIsam naravno, kod takvih ljudi veliki su antagonizmi i nered u glavi... nije njima lako... sve ostalo kod nje je bilo ok, ali ta tema... mrak...

Hebo ovu pricu dalje... da vidimo sta danas ima na olimpijadi... kako gurate u rukometu, to nisam mnogo pratio...

To nije nikakva paralela. I to dobro znaš.

Nije htjela priznat da ima srpske krvi a ima momka Srbina. Nelogična priča.

juanpablom
17-08-2016, 13:08

šuplja ti priča, momče. kao smeta joj rodbina iz Srbije ali joj ne smeta dečko Srbin.....yeah right

DzoniBG
17-08-2016, 13:08
To nije nikakva paralela. I to dobro znaš.

Nije htjela priznat da ima srpske krvi a ima momka Srbina. Nelogična priča.

Tako je... zato ti pricam o neredu u glavi kod svih tih polutana...

Bilo je to relativno davno, proslava Oluje... kaci na net neke cestitke i slavlje.... pitam je - odakle ti je majka?! Sta ti slavis... i to je bio jedini put kad smo se popickali... dan danas smo u prijateljskim odnosima...

Ima tu raznih prica i sudbina...

juanpablom
17-08-2016, 13:09
priznaj da si izmislio da ti je cura Hrvatica

Inkvizitor
17-08-2016, 13:09
Naši rukometaši. Nemam pojma. Mogu uzet i zlato a mogu i ispast večeras. Mada sumnjam da će od Poljske, to su nam stare mušterije a i loši su. ali polufinale već..

Kad ih je Katar razvalio onda nemam pojma a nisu tankirali tada., bila prva utakmica. Kako krenu u utakmicu...može ovako a može i onako.

juanpablom
17-08-2016, 13:10
Džoni kako vaši rukometaši, nisam vas baš pratio na olimpijskim?:nezna

DzoniBG
17-08-2016, 13:10
priznaj da si izmislio da ti je cura Hrvatica

priznajem, izmislio sam :D

DzoniBG
17-08-2016, 13:12
Naši rukometaši. Nemam pojma. Mogu uzet i zlato a mogu i ispast večeras. Mada sumnjam da će od Poljske, to su nam stare mušterije a i loši su. ali polufinale već..

Kad ih je Katar razvalio onda nemam pojma a nisu tankirali tada., bila prva utakmica. Kako krenu u utakmicu...može ovako a može i onako.

Kad igrate... ako bude prenos, da pogledam...

Blokirali mi HRT2 tokom prenosa, mogu samo RTS da lovim... prenose rukomet, ali uglavnom u snimku...

DzoniBG
17-08-2016, 13:13
Džoni kako vaši rukometaši, nisam vas baš pratio na olimpijskim?:nezna

NIsu dovoljno dobri za olimpijadu... imamo smenu generacija, treba sacekati par godina da se to sredi...

Inkvizitor
17-08-2016, 13:15
priznajem, izmislio sam :D

Pa jedno si izmislio :D samo nisam ziher koje. Da ona krije majčino porijeklo ili si ti izmislio vezu.

No nema veze..:rofl

One vaše odbojkašice razbijaju, mogle bi po tozla..vele vaši da ona plava rabijatna može surduknut više pive no ikakvo muško. Dobro dobro igraju ono što sam doduše malo gledao al kad su Ruskinje otresli. I Španovićka prva u kvalama. Mogli bi i vi pobrat zadnjih dana hrpu medalja..vaterpolisti, košarkaši i -ice Španovićka, pa ona Mandićka, zlatna s prošle.

Nek omanu košarkaši i vaterpolisti i nama dosta :rofl

juanpablom
17-08-2016, 13:17
NIsu dovoljno dobri za olimpijadu... imamo smenu generacija, treba sacekati par godina da se to sredi...
aaa, ja mislio da ste na Olimpijadi ali da se skrivate. no dobro Džoni pobogu koliko vam traje smjena generacija?

Inkvizitor
17-08-2016, 13:18
aaa, ja mislio da ste na Olimpijadi ali da se skrivate. no dobro Džoni pobogu koliko vam traje smjena generacija?

Ajde pa nema ni naših košarkašica ni odbojkašica a njihovi su odbojkaši realno trebali biti..imaju tri sigurna već a možda i četiri momčadska polufinala a mi maksimalno tri možemo imat.

juanpablom
17-08-2016, 13:21
Ajde pa nema ni naših košarkašica ni odbojkašica a njihovi su odbojkaši realno trebali biti..imaju tri sigurna već a možda i četiri momčadska polufinala a mi maksimalno tri možemo imat.
zato mi imamo potencijalno zlato Hrge, sestre Zaninović mogu nešto ubrat, u atletici isto tako moguće, pa jedraši

DzoniBG
17-08-2016, 13:23
Pa jedno si izmislio :D samo nisam ziher koje. Da ona krije majčino porijeklo ili si ti izmislio vezu.

No nema veze..:rofl

One vaše odbojkašice razbijaju, mogle bi po tozla..vele vaši da ona plava rabijatna može surduknut više pive no ikakvo muško. Dobro dobro igraju ono što sam doduše malo gledao al kad su Ruskinje otresli. I Španovićka prva u kvalama. Mogli bi i vi pobrat zadnjih dana hrpu medalja..vaterpolisti, košarkaši i -ice Špnaovićka, pa ona Mandićka, zlatna s prošle.

Nek omanu košarkaši i vaterpolisti i nama dosta :rofl

Znamo se toliko Inkvisha... gde cu to da lazem... mrzi me sad o tome, drugi put...

Juce su sahranile Ruskinje, 25-9 prvi set, toliko se ne deru ni najveci paceri... igrale su ko u transu, i to protiv repke koju nikad dobili nisu... nisam verovao ocima sta gledam...

Plava rabijatna... znas odakle je... Brcko.ba... Brankica Mihajlovic... koja faca, koja nosina, koji osmeh... sto je neko napisao - da mi Branka lupi samar, isao bi 3 dana blesav po ulici :D

Ali ona druga crnka korektor, Tijana Boskovic... 19 godina ima, izuva kako udara... iz Trebinja je, prava krsna Hercegovka... igra mala ko zmaj... ostale su lalice iz Vojvodine uglavnom.. ujedinili smo "sve srpske zemlje" :)

Kasno smo upalili motor na ovoj olimpijadi, moze da bude bericetno, a moze da bude jama... ali verujem da ce bar biti polovicnog uspeha... Spanovicka je zategnuta ko sajla, trebala bi barem do medalje...

A za basket nocas... tu nema spavanja...

Picaferaj
17-08-2016, 13:25
Kad igrate... ako bude prenos, da pogledam...

Blokirali mi HRT2 tokom prenosa, mogu samo RTS da lovim... prenose rukomet, ali uglavnom u snimku...

Ja izbjegavam gledat HRT i pratim sport/olimpijadu uglavnom preko ovih streamova
http://goatd.net/

Inkvizitor
17-08-2016, 13:30
zato mi imamo potencijalno zlato Hrge, sestre Zaninović mogu nešto ubrat, u atletici isto tako moguće, pa jedraši

Hrgovićeva medalja i od jedrenja je već uračunata, pitanje je samo kojeg sjaja. Ne znam koliko može Blanka u skoku u vis. jel se ona uopće natjecala u zadnje vrijeme. Za sestre Zaninović ne znam koliko mogu, to je isto varljiv sport ko i hrvanje .

Inkvizitor
17-08-2016, 13:33
Znamo se toliko Inkvisha... gde cu to da lazem... mrzi me sad o tome, drugi put...

Juce su sahranile Ruskinje, 25-9 prvi set, toliko se ne deru ni najveci paceri... igrale su ko u transu, i to protiv repke koju nikad dobili nisu... nisam verovao ocima sta gledam...

Plava rabijatna... znas odakle je... Brcko.ba... Brankica Mihajlovic... koja faca, koja nosina, koji osmeh... sto je neko napisao - da mi Branka lupi samar, isao bi 3 dana blesav po ulici :D

Ali ona druga crnka korektor, Tijana Boskovic... 19 godina ima, izuva kako udara... iz Trebinja je, prava krsna Hercegovka... igra mala ko zmaj... ostale su lalice iz Vojvodine uglavnom.. ujedinili smo "sve srpske zemlje" :)

Kasno smo upalili motor na ovoj olimpijadi, moze da bude bericetno, a moze da bude jama... ali verujem da ce bar biti polovicnog uspeha... Spanovicka je zategnuta ko sajla, trebala bi barem do medalje...

A za basket nocas... tu nema spavanja...

Vaterpolo, odbojka, a nažalost mislim i košarka su vam ziher kao i Španovićka pa ta Mandićka..a možda i košarkašice..to je 6 medalja pitanje je samo kojeg sjaja.

vala ja idem leć..imam snimalicu pa ujutro upalim ko da je live..taman ću čmrljit do 3 i po ujutro..ebo ih termin..

DzoniBG
17-08-2016, 13:35
Uhvatio sam proslu noc Perkovicku kad prima zlato... peva himnu, smeska se simpa... sto je razvlacite bzvz zbog juge :)

Videh posle da joj je decko neki muja, bacac kugle...

juanpablom
17-08-2016, 13:37
Uhvatio sam proslu noc Perkovicku kad prima zlato... peva himnu, smeska se simpa... sto je razvlacite bzvz zbog juge :)

dečko joj je trener, Edis Elkasević

Inkvizitor
17-08-2016, 13:39

ma svake priče tri dana.

ja joj zamjeram onu budalaštinu o Jugi kao sportskoj velesili. Više će na kraju pobrat zemlje bivše SFRJ nego je Juga ikad i to sa svim zemljama učesnicama.

Al koja je to lujka. Dva ispravna bacanja u kvalama i finalu i olimpijska pobjednica..i to oba puta ovisila o trećem bacanju..oba puta prva dva u mrežu :shlag

DzoniBG
17-08-2016, 13:39
Vaterpolo, odbojka, a nažalost mislim i košarka su vam ziher kao i Španovićka pa ta Mandićka..a možda i košarkašice..to je 6 medalja pitanje je samo kojeg sjaja.

vala ja idem leć..imam snimalicu pa ujutro upalim ko da je live..taman ću čmrljit do 3 i po ujutro..ebo ih termin..

Sve je jos klizavo, moze da se otvori, ali i da se tako usmrdi...

Nas su zajebali strelci... redovno uzmu par medalja, a ove godine nista... gledali smo onaj dan koja je to lutrija, ovoga puta los tiket smo izvukli...

Mozemo jos i kajak da ulovimo, Grujic-Novakovic na 200m... to je sprint, evropski su prvaci, pre 2 meseca su uzeli titulu... ali na tako kratkoj stazi svaki zaveslaj moze da te sjebe...

DzoniBG
17-08-2016, 13:42
dečko joj je trener, Edis Elkasević

Gde nadje Edisa u pm :D

Inkvi, gledao sam je... sve u zicu, a jednom izbaci van ocrtanog terena, i zamalo ne pogodi tipa koji je stajao tu :D to su valjda kvale bile... ubila bi ga na mestu :)

Velika sampionka, toliko je vezala titula... nema konkurenciju... sta vas briga to za Jugu, mala sabija na svakom takmicenju...

Inkvizitor
17-08-2016, 13:43
Pa i mi smo omanuli u streljaštvu Pejčićka je svjetska prvakinja i rekorderka u trostavu..( srpkinja btw) ali tu se nikad ne zna..to je ko lutrija.

Mi smo već premašili London, 7 medalja ali ostaje žal za dva izgubljena zlata i još jednim finalom, mene je pogotovo rasrdila krađa Starčevića...ono je prva sramota Olimpijade..

Inkvizitor
17-08-2016, 13:46
Gde nadje Edisa u pm :D

Inkvi, gledao sam je... sve u zicu, a jednom izbaci van ocrtanog terena, i zamalo ne pogodi tipa koji je stajao tu :D to su valjda kvale bile... ubila bi ga na mestu :)

Velika sampionka, toliko je vezala titula... nema konkurenciju... sta vas briga to za Jugu, mala sabija na svakom takmicenju...

Pa i on je bacao kuglu..šta li već..nastupao za Hrvatsku sjećam ga se, nikad ništa veliko.

Tako se i nađu..on krupan ona krupna..

Al zanimljivija je priča..njoj je mentor i trener bio Ivan Ivančić..moj zemo, selo do, sjećam ga se kad je on bacao kuglu..onako bio pri vrhu ali nikad na vrhu..pa živio u Beogradu dugo..umro nedavno..al nešto su se bili posvadili pa je nije više trenirao zadnjih godina.

DzoniBG
17-08-2016, 13:46
Pa i mi smo omanuli u streljaštvu pejčićka je svjetska prvakinja i rekorderka u trostavu..( srpkinja btw) ali tu s enikad ne zna..to je ko lutrija.

Mi smo već premašili London 7 medalja ali ostaje žal za dva izgubljena zlata i još jednim finaloma mene je pogotovo rasrdila krađa Starčevića...ono je prva sramota Olimpijade..

Odlicni ste na ovoj olimpijadi... uvek moze i vise, ali za sad ne berite brige...

Mi se cupamo iz ambisa, palimo kao Aleko i Moskvich na -20... krkljamo jos, ali mozda bude dobro na kraju...

Inkvizitor
17-08-2016, 13:50
Odlicni ste na ovoj olimpijadi... uvek moze i vise, ali za sad ne berite brige...

Mi se cupamo iz ambisa, palimo kao Aleko i Moskvich na -20... krkljamo jos, ali mozda bude dobro na kraju...

Premašit ćete London sigurno. Pa tu ste podbacili. 4 medalje ako se dobro sjećam i tek zlatna zadnji dan. To vam je bio fijasko, ovo će vam sigurno biti bolje.

DzoniBG
17-08-2016, 13:51
Pa i on je bacao kuglu..šta li već..nastupao za Hrvatsku sjećam ga se, nikad ništa veliko.

Tako se i nađu..on krupan ona krupna..

Al zanimljivija je priča..njoj je mentor i trener bio Ivan Ivančić..moj zemo, selo do, sjećam ga se kad je on bacao kuglu..onako bio pri vrhu ali nikad na vrhu..pa živio u Beogradu dugo..umro nedavno..al nešto su se bili posvadili pa je nije više trenirao zadnjih godina.

http://www.hrt.hr/media/tt_news/perkovicsplit.jpg

Ali zipa mu face... koliko ne mozes da promasis da je Edis :D izgleda kao dobrocudni rmpalija, takvi ljudi koji bika pojedu za dorucak obicno imaju dobru i mirnu narav...dok ih ne raspizdis... tako mi izgleda...

Pricao je juce nas komentator to o Ivancicu, da je on zasluzan za sve uspehe, ali da su se nesto posvadjali... ko zna sta je, ali stvarno je u toj disciplini vrh vrhova...

Od svih bacaca, muski diskasi su najbolje gradjeni, secam se onog Nemca sto je vladao, kao da je skinut sa anticke statue... gromada isklesanih misica... za razliku od kuglasa koji su obicno jedna poveca vreca sala i govana, pogotovo oni americki nadrogirani crnci...

Inkvizitor
17-08-2016, 13:54

Ali zipa mu face... koliko ne mozes da promasis da je Edis :D izgleda kao dobrocudni rmpalija, takvi ljudi koji bika pojedu za dorucak obicno imaju dobru i mirnu narav...dok ih ne raspizdis... tako mi izgleda...

Pricao je juce nas komentator to o Ivancicu, da je on zasluzan za sve uspehe, ali da su se nesto posvadjali... ko zna sta je, ali stvarno je u toj disciplini vrh vrhova...

Od svih bacaca, muski diskasi su najbolje gradjeni, secam se onog Nemca sto je vladao, kao da je skinut sa anticke statue... gromada isklesanih misica... za razliku od kuglasa koji su obicno jedna poveca vreca sala i govana, pogotovo oni americki nadrogirani crnci...

Kad su pitali Krležu što toliko jede a kažu da je jeo nenormalno, on je rekao, ljudi koji puno jedu su dobri ljudi..

more bit more bit..

Je posvađali su se..pisalo se o tome dosta..jer je on navodno bio Spartanac ako ne radiš sve 100% kako on traži, on neće više..a njoj valjda dopizdilo to "spartanstvo"..di je i razumim..ima života i van atletskog kruga.

Al plakala je na sprovodu ko kišna godina..

DzoniBG
17-08-2016, 14:00
Setio sam se, Lars Riedel

http://www.bearhugger.net/candidates/pic/795.jpg

http://www.br.de/themen/sport/inhalt/leichtathletik/diskus-lars-riedel-100~_v-img__16__9__xl_-d31c35f8186ebeb80b0cd843a7c267a0e0c81647.jpg?versi on=6896b

Kako zajeban tip...

franjevac
17-08-2016, 14:19
larsu kao da je majka ili baka prolazila kroz hercegovačke krajeve

philly
17-08-2016, 14:40

istina ovo za edisa :D, al bacaci kugle su uz dizace utega najeksplozivniji sportasi, nevjerojatno snazni ljudi...190 cm i 120 kg je ispod prosjeka kod njih :zubo

crni bombarder
17-08-2016, 14:47
Drazen nije imao sta xspominjati oca, on je bio Hrvatina, isto kao i Aleksandar. Aca Srbe ocima ne moze gledati, po svemu sudeci.

Ili mali Saric, on je cistokrvni Srbin, ali je veci Hrvat od mnogih Hrvata, kojekakvih Milanovica i slicne gamadi.

Inkvizitor
17-08-2016, 15:16
Kako mi nemamo nikoga u kajaku i kanu-u. Nitko da naslijedi pokojnog Matiju Ljubeka.

franjevac
17-08-2016, 15:17
istina ovo za edisa :D, al bacaci kugle su uz dizace utega najeksplozivniji sportasi, nevjerojatno snazni ljudi...190 cm i 120 kg je ispod prosjeka kod njih :zubo

u pravu je i za amerikance
sjećam se bivšeg muža marion jones,kuglaša
taj je baš bio vreća sala i govana još sa roza trakicom na glavi
ličio je na onog debelog mačka iz dronjkove družine

franjevac
17-08-2016, 15:19
Kako mi nemamo nikoga u kajaku i kanu-u. Nitko da naslijedi pokojnog Matiju Ljubeka.

dobro ste procijenili vi što ste htjeli izbjeći brazilce
gledam ih,strašno su nezgodni i brzi
moraju suci vaditi francuze

philly
17-08-2016, 15:24
u pravu je i za amerikance
sjećam se bivšeg muža marion jones,kuglaša
taj je baš bio vreća sala i govana još sa roza trakicom na glavi
ličio je na onog debelog mačka iz dronjkove družine
pa tako je u sportovima snage, i salo ima svoju ulogu, pogledaj dizace utega +105 kg, nijedan nema vidljive trbusnjake, al ispod se krije hrpa misica a o snazi da ne govorimo.

hrgovic je najbolji potencijal od polufinalista superteske, nadan se da nece prepustit sudbinu sucima u ruke.

Grunf
17-08-2016, 15:40
Brazilci 16-16 na poluvremenu s Francuzima, suci navlace, a oni igraju ko u transu. Grda tekma za Francuze, morali budu dati sve kaj imaju u sebi za pobjedu.

franjevac
17-08-2016, 15:44
pa tako je u sportovima snage, i salo ima svoju ulogu, pogledaj dizace utega +105 kg, nijedan nema vidljive trbusnjake, al ispod se krije hrpa misica a o snazi da ne govorimo.

hrgovic je najbolji potencijal od polufinalista superteske, nadan se da nece prepustit sudbinu sucima u ruke.

filip se mora vodit onom mikeovom
if he doesnt die it doesnt count

juanpablom
17-08-2016, 15:45

ali to salo je beskorisno, pače samo smeta sportašu

juanpablom
17-08-2016, 16:12
jel se to meni čini ili ovaj stalno govori Ponte umjesto Porte?

crni bombarder
17-08-2016, 17:55
Zaninovicka u 1/4 finalu, dobro za pocetak. Ali sad ide ona francuskinja sto je vec pobjedjivala.

juanpablom
17-08-2016, 19:02
jel ima osiguranu medalju ako uđe u polufinale?

Inkvizitor
17-08-2016, 19:19
Nema, dijele se dvije bronce ali sudjeluju i one koje su rnaije ispale..tzv repesaž...one koje su prije četvrtfinala ispale od finalistica.

Tako je Stračeviću uzeo broncu onaj Koreanac koji je ispao u osmini finala dkale u prvoj borbi od Rusa.

Glupa pravila.