PDA

Pogledaj Full Version : Olimpijske igre - Rio de Janeiro 2016.

Stranice : 1 [2] 3 4 5 6

Grunf
14-08-2016, 12:33
Nezgodna vam je grupa, odmah sam rekao da bi uvek radio ovu nasu birao, nego vasu...

Imamo 2 pacera... ali jbg, Australija je sve iznenadila, mnogo zajebana ekipa...

Brine me sto se Spanci bude... tako su i prosle godine, jedva prosli grupu, i posle uzese titulu lagano...

Mislim da ce Spanjolci sve dati da vas pogode, pasete im. Litvanci ce vas izbjeci, Argentinci isto.

Grunf
14-08-2016, 12:34
Pa što ne gledaš..e tu sam sliku na snimalici zamrzo a koliko puta sam gađao...kljun Martinovog čamca ne vidi s eod vrte a od ovoga još ne dodiruje crtu. Imaš sliku na predhodnim stranicama.

http://sportske.jutarnji.hr/incoming/damir-martin-drysdale-finis-prava/4612637/alternates/LANDSCAPE_680/damir%20martin%20drysdale%20fini%C5%A1%20prava

Evo ti da ne tražiš...s tim da je na TV-eu na snimalici čistije

E jbg, al ja ovjde vidim camce 10 cm prije linije. Nijedan ne dodiruje liniju.

Inkvizitor
14-08-2016, 12:34
Btw zar se u košarci ne gledaju međusobni susreti a ne koš razlika..kak Srbi mogu proć ako izgube od Kine. Gledjau se međusobni susreti a ne koš razlika.

Inkvizitor
14-08-2016, 12:36

ma ne..slika je mutna. Martinov kljun čamca je u bijeloj linijia ovaj ne dodiruje još liniju..na tv je čistije i jsno se to vidi..ovdje je slika mutna al i ovdje se vidi, gledaj pozicije brojeva..jel ti vid oislabio..ili kaj..

DzoniBG
14-08-2016, 12:36
Krasno, još bolje s jednom pobjedom u četvrtfinale..:zubo

A zakaj ste vi kalkulirali sa Francuzićima. Svi kalkuliraju. Litva protiv nas neće ići na pobjedu to je sigurno, neće prvo mjesto..jedino ako mi ni u bačvu nemognemo ubacit.

Tako smo i prosle godine... tako smo i 2002. na svetskom kad smo posle uzeli svetsku titulu...

Najludje sto nismo ni mi ni Francuzi kalkulisali... ako si gledao utakmicu... vodimo 1 kos, Francuzi imaju zadnji njihov napad... Parker u zadnjoj sekundi pokadja zajeban sut... mi imamo zadnji napad, Bogdanovic puca trojku koja zamalo izlazi... tako se ne namesta...

Sreca sto je tako ispalo...potpuno je suludo dobiti tu utakmicu, i automatski sebe ograniciti na plafon bronzu, koju moras izboriti posto te Ameri patosiraju u polufinalu...

Grunf
14-08-2016, 12:37
Btw zar se u košarci ne gledaju međusobni susreti a ne koš razlika..kak Srbi mogu proć ako izgube od Kine. Gledjau se međusobni susreti a ne koš razlika.

Al ak 3 ekipe imaju po pobjedu, stvara se trokut u kojem se gleda medusobna kos razlika. Kod nas bi mogel biti cetverokut zadnje kolo. :D

Inkvizitor
14-08-2016, 12:38
Tako smo i prosle godine... tako smo i 2002. na svetskom kad smo posle uzeli svetsku titulu...

Najludje sto nismo ni mi ni Francuzi kalkulisali... ako si gledao utakmicu... vodimo 1 kos, Francuzi imaju zadnji njihov napad... Parker u zadnjoj sekundi pokadja zajeban sut... mi imamo zadnji napad, Bogdanovic puca trojku koja zamalo izlazi... tako se ne namesta...

Sreca sto je tako ispalo...potpuno je suludo dobiti tu utakmicu, i automatski sebe ograniciti na plafon bronzu, koju moras izboriti posto te Ameri patosiraju u polufinalu...

ma daj nemoj me..gledao sam zadnjih par minuta..tko je dao koš psovao je sve po spisku..a netko ipak mora dobit..niste kalkulirali..to pričaj nekom drugom..

DzoniBG

Ako Australija dobije Venecuelu, a nas Kinezi(sto realno nema sanse, ali ajde), sve 3 ekipe ce imati 1-4 skor... onda se gleda medjusobno...svako je svakog dobio jednu... i onda kos razlika, gde smo mi Venecuelu potopili preko 20 razlike... morali bi nesto katastrofalno da izgubimo od Kine da ne prodjemo...

Grunf
ma ne..slika je mutna. Martinov kljun čamca je u bijeloj linijia ovaj ne dodiruje još liniju..na tv je čistije i jsno se to vidi..ovdje je slika mutna al i ovdje se vidi, gledaj pozicije brojeva..jel ti vid oislabio..ili kaj..

Oslabio je, al nijedan camac ne dodiruje bijelu liniju, cak je Zelandaninov camac blizi dodiru.

Inkvizitor
14-08-2016, 12:39
Al ak 3 ekipe imaju po pobjedu, stvara se trokut u kojem se gleda medusobna kos razlika. Kod nas bi mogel biti cetverokut zadnje kolo. :D

To je druga stvar..a ne gola koš razlika..

Inkvizitor
Oslabio je, al nijedan camac ne dodiruje bijelu liniju, cak je Zelandaninov camac blizi dodiru.

Bliži..brže okulisti dok ti je na vrijeme..

pa jel ti vidljiv Novozelanđininov bijeli kljun na vrhu čamca..vidljiv je naravno a gdje je Martinov bijeli kljun čamca, ne vidiš ga..nema ga..već ga pokrila bijela crta.

ti fakat ne vidiš dobro..

NorthStand
Verovatno ne moramo da dobijemo Kinu...

http://www.livescore.com/basketball/summer-olympics-2012/group-a/

Australija igra u ponoc sa Venecuelom...ako je dobiju, a nema razloga da to ne urade... mi sa Kinom igramo revijalno, jer smo Venecuelu potopili vec, i u krugu od 3 ekipe imamo najbolju kos razliku...

Ne znam sta je vama trebao poraz od Nigerije... verovatno ima i tu neka matematika... ali ako izgubite od Litve, a Nigerija dobije nekim cudom, vi ispadate... kakve su to kalkulacije u kojima menjas siguran prolaz dalje za mogcno ispadanje... ne verujem da je Aca toliko sumanut...

nema kalkulacija, litva je će biti plitak potok za nas, mi smo dobili španjolsku a pogledaj što je njima napravial španjolska, natamburat ćemo ih za sve one poraze što su nam nanjeli u povijesti, a onda ste vi sljedeći. :de

DzoniBG
14-08-2016, 12:40
ma daj nemoj me..gledao sam zadnjih par minuta..tko je dao koš psovao je sve po spisku..a netko ipak mora dobit..niste kalkulirali..to pričaj nekom drugom..

Inkvisha... kakva je kalkulacija da pucas trojku za pobedu, koja za sitno izlazi...ko tako namesta jbt... to je kao da pucas penal koji hoces da promasis, i pogodis stativu...ko to radi... pa valjda opucas 3 metra preko precke...

Grunf
14-08-2016, 12:40

Ili ja ili ti. Ja bih tebe poslao npr. :D

NorthStand
14-08-2016, 12:42

http://www.youtube.com/watch?v=M-g6jow9M0A

ja ne znam šta vi mozgate, očito je da je novi zeland sila u tim veslanjima, i zato su im dali ovo zlato. nisu očekivali da će im Hrvat pomrsit račune, e nećete e nećete kako bi reako dean bauer. :D

Grunf
14-08-2016, 12:43

pa jel ti vidljiv Novozelanđininov bijeli kljun na vrhu čamca..vidljiv je naravno a gdje je Martinov bijeli kljun čamca, ne vidiš ga..nema ga..već ga pokrila bijela crta.

ti fakat ne vidiš dobro..

Na mobu sam pa je slika manja, al nijedan kljun ne dodiruje crtu. Povecavam sliku, al onda pikseli odlaze u kockice. :D

DzoniBG
14-08-2016, 12:44
Ovo veslanje me podseti na 2008. godinu, Cavic - Phelps...

http://www.youtube.com/watch?v=EckYgnUv6ag

Do dan danas je ostalo misterija ko je usao prvi...

Inkvizitor
14-08-2016, 12:45
Inkvisha... kakva je kalkulacija da pucas trojku za pobedu, koja za sitno izlazi...ko tako namesta jbt... to je kao da pucas penal koji hoces da promasis, i pogodis stativu...ko to radi... pa valjda opucas 3 metra preko precke...

Evo ja kao čovjek koji nije uzeo košarkašku loptu 15 godina, gađat ću za tricu iz 10 pokušaja 8 puta obruč sa sigurnošću da ne može bit koš.

Niste vi kalkulirali..di bi vi..

Inkvizitor
14-08-2016, 12:47
Ovo veslanje me podseti na 2008. godinu, Cavic - Phelps...

http://www.youtube.com/watch?v=EckYgnUv6ag

Do dan danas je ostalo misterija ko je usao prvi...

Ovaj donji je prvi, međuzaveslaj kao i kod Martina..s tim da Martin prvi ulazi u grafiku linije na ekranu..samo Grunf to ne vidi a toliko je jasno..

Grunf
14-08-2016, 12:51
Ovaj donji je prvi, međuzaveslaj kao i kod Martina..s tim da Martin prvi ulazi u grafiku linije na ekranu..samo Grunf to ne vidi a toliko je jasno..

Jedino kaj je jasno iz te slike je da je zamrznuta 10 cm prije bijele linije. Bar na mobu, morti na kompu kad se poveca odjednom camci dotaknu liniju. :D

DzoniBG
14-08-2016, 12:51

Donji je Cavic... to je bila trka u kojoj je bio ulog rekord Marka Spitza iz Minhena 1972. gde je uzeo 7 zlatnih...

Milorad prvi ulazi... ali jok, Phelps pobednik... objasnjenje Omege koja postavlja merace posle je bilo - nije dovoljno jako stisnuo polje na cilju :D

Kakva mafija jbt...

Grunf
14-08-2016, 12:53

Oprosti, donji je prvi? Donji je Martin.

DzoniBG
14-08-2016, 12:55
Da pitam Northa...

Sta ocekujes od moguceg duela Srbija - Hrvatska u basketu :D

Grunf
14-08-2016, 12:56
Daj nek netko neutralan presudi tko je u pravu izmedu mene i Inkvija. :D

Inkvizitor
14-08-2016, 12:58
Donji je Cavic... to je bila trka u kojoj je bio ulog rekord Marka Spitza iz Minhena 1972. gde je uzeo 7 zlatnih...

Milorad prvi ulazi... ali jok, Phelps pobednik... objasnjenje Omege koja postavlja merace posle je bilo - nije dovoljno jako stisnuo polje na cilju :D

Kakva mafija jbt...

Donji je prvi po mom očito...šta imaš jako pritiskat senzor mora reagirati na najmanji dodir..

DzoniBG
14-08-2016, 12:58
daj taj snimak da pogledam grunficka...

Inkvizitor
14-08-2016, 12:59
Oprosti, donji je prvi? Donji je Martin.

Još se nisi istrjeznil..ovo je Phelps-Čavić

mirv
14-08-2016, 13:01
Pa nije ovo u veslanju jedini slučaj krađe, nas kradu stalno. Jučer je isto učinjeno u rukometnoj utakmici s Francuskom s onim sedmercem na kraju, pa onaj jedanaesterac sa Španjolcima na EP u nogometu, svako malo se dogode ovakvi slučajevi. Nema veze što je Hrvatska rukometna olimpijska velesila, dvostruki pobjednik, nema tu poštovanja, ne, mi smo mali površinom, stanovništvom, vojskom i novcem i to znači da smo mala hrpa govana. Vi Hrvati mrš tamo u MP3, urš, nama ćete kvariti planove mamu vam..! Tako je to, a ponekad ne pomaže niti da si velik kao Rusija čemu upravo svjedočimo. Najbolji pokazatelj mentaliteta te međunarodne bande je ova predložena nogometna superliga ili kako se već zove to smeće koja bi isključila sve koji nisu multimilijarderi. Dakle, nama novci i slava, vama samo sića za najbolje igrače i igrajte tamo kvartovsku ligu, na male golove. To je to, to su čisti krvopijski, bahati, pokvareni gadovi koje treba goniti po sudovima, javno prokazivati i sramotiti i kad uočimo pokušaj prijevare treba im zagorčati život toliko da popuste pred pritiskom ili da posijede od jada. Samo đonom na gamad.

Grunf
14-08-2016, 13:01
Još se nisi istrjeznil..ovo je Phelps-Čavić

Nemoj udarat na moje dostojanstvo. :kava

Ne vidim videa na mobu, nisam skuzil da je Dzoni del video.

Grunf
14-08-2016, 13:03
daj taj snimak da pogledam grunficka...

A jbg, nemam ga, al daj presudi za sliku. Jel koji od camaca dodiruje bijelu liniju?

DzoniBG
14-08-2016, 13:07
http://sportske.jutarnji.hr/incoming/damir-martin-drysdale-finis-prava/4612637/alternates/LANDSCAPE_680/damir%20martin%20drysdale%20fini%C5%A1%20prava

Evo ti da ne tražiš...s tim da je na TV-eu na snimalici čistije

Ako je ovo relevantna fotka... ne mogu da presudim...

Kao da niko jos nije usao u cilj, fali im 10-ak cm... kako nema neki usporeni snimak, sa linijom cilja?

Grunf
14-08-2016, 13:11

Kao da niko jos nije usao u cilj, fali im 10-ak cm... kako nema neki usporeni snimak, sa linijom cilja?

Eto, ono kaj sam i ja rekao. Nitko nije u cilju. Hvala. Dominantna pobjeda mojih ociju nad Inkvijevim ocima. :D

Inkvizitor
14-08-2016, 13:12

Jel vidiš bijeli kljun novozelanđanina na vrhu čamca a gdje je je bijeli kljun Martinovog čamca..ne vidi se prekrila ga bijela crta a a ako to ne vidiš..usporedi udaljenost brojeva na pramcu od bijele crte..vas bi obojicu u vojsci odbili na prvom pregledu..

a vidi se i po krmi koja je bliža bovi..

DzoniBG
14-08-2016, 13:19
prntscr.com/c5jd70

Gledam vec 10 puta... ne znam koji je vas, koji Novozelandjanin...

Kod ovog blizeg ne vidim neki kljun... dok kod onog dalje vidim... razlisljam dal i ovaj prvi ima kljun koji se ne vidi... jel to moguce?

Drugi problem je sto kamera nije u liniji cilja, nego snima malo iskosa i moze da stvori laznu sliku...

Treca stvar, pitanje dal je graficka obrada linije cilja tacna... to nije oficijelna linija... nego samo racunarska grafika... verujem da imaju laserske senzore u pravoj liniji cilja, i da su oni relevantni...

Kakogod, izgubiti ovako zlatnu medalju je kosmar za veslace godinama... kako svariti ovakvu pizdariju...

Grunf
14-08-2016, 13:22
prntscr.com/c5jd70

Gledam vec 10 puta... ne znam koji je vas, koji Novozelandjanin...

Kod ovog blizeg ne vidim neki kljun... dok kod onog dalje vidim... razlisljam dal i ovaj prvi ima kljun koji se ne vidi... jel to moguce?

Drugi problem je sto kamera nije u liniji cilja, nego snima malo iskosa i moze da stvori laznu sliku...

Treca stvar, pitanje dal je graficka obrada linije cilja tacna... to nije oficijelna linija... nego samo racunarska grafika... verujem da imaju laserske senzore u pravoj liniji cilja, i da su oni relevantni...

Kakogod, izgubiti ovako zlatnu medalju je kosmar za veslace godinama... kako svariti ovakvu pizdariju...

Ovak. On je bil presretan srebrom i odlicnom utrkom.

http://www.vecernji.hr/media/cache/5d/2c/5d2cced4de9b00fc5b311df40b1ef15a.jpg

DzoniBG
14-08-2016, 13:23
Svaka mu cast ako se raduje... :)

Kad pogleda posle snimak... medalja je medalja, ali zlato je zlato...

Inkvizitor
14-08-2016, 13:24
Žuti čamac je Martinov

Ovdje je slika mutna. Ja sam na Tv-eu iz nekoliko pokušaja na snimalici uspio uhvatiti baš ovaj trenutak..slika je puno jasnija i jasno se vidi bez ikakvog fotofiniša i fotoćelija da Martinov bijeli kljun na vrhu pramca potpuno zaklanja bijela crta a Novozelanđaninov je još niti ne dodiruje što se vidi i na ovoj slici samo nejansije jer je mutna..tamo na Tv-eu je bijeli kljun vidljiv ko planina..

A ne treba ni kljun usporediš udaljenost brojeva na pramcu gdje je Martinov od bijele linije a gdje od Novozelanđanina...pa i krmu koliko Martinova bliža bovi..mislim to je tako očito..

Inkvizitor
14-08-2016, 13:25
Ovak. On je bil presretan srebrom i odlicnom utrkom.

http://www.vecernji.hr/media/cache/5d/2c/5d2cced4de9b00fc5b311df40b1ef15a.jpg

I kaj to znači u smislu pobjednika...niš..tak su na fhr-u koristili taj "argument" Oni frikovi kaj navijaju za Federera kontra Čilića i za koje nisam siguran ni za koga su navijali..

DzoniBG
14-08-2016, 13:27
Inkvi... aj da razjasnimo prvo nesto...

Meni izgleda da oba camca na ovoj slici jos nisu pregazila liniju cilja, tj ovu graficku obradu... jel ti mislis da jesu?

Cini mi se da je ovaj prvi camac blizi, kladio bi se na to... ali kao da im je ostalo jos koji cm do cilja...

franjevac
14-08-2016, 13:27
A ako mi dobijemo Litvu a Španjolska Argentinu onda smo 1-vi i idemo na Serbiu.

Svi kalkuliraju zato su Litvanci spustili nogu s gasa. Njima ne paše da budu prvi jer opet idu na Serbiu zato će vjerovatno nama pustit i tražit treće misto koje im je najbolje izbjegavaju Srbiju u quarteru i Amere u eventualnom polufinalu.

jedino kod nas ne znaš kad kalkuliraju a kad su se raspali.

Al Srbija treba i Kinu dobit, kaklulirali su i oni moglo bi im se obit o glavu. jedna utakmica je jedna utakmica. nama bi najbolje bilo da Argentina tuče Španjolce a mi Litvu i ima još jedna bolja opcija da izgubimo i od Litve a da izgube Španjolska i Nigerija onda mi bili treći.

ne,ako španjolska dobije i mi dobijemo
španjolci su prvi
mi smo jutrošnjim porazom izgubili sve šanse za prvim mjestom i fala bogu da je tako

DzoniBG
14-08-2016, 13:29
Kakva ludnica u vasoj kosarkaskoj grupi... evo svih mogucih scenarija:

Litvanija
*Prva ako dobije Hrvatsku
*Treća ako izgubi od Hrvatske

Argentina
*Prva ako dobije Španiju, a Hrvatska dobije Litvaniju
*Druga ako dobije Španiju, a Litvanija dobije Hrvatsk
*Treća ako izgubi od Španije, a Litvanija dobije Hrvatsku
*Četvrta ako izgubi od Španije, a Hrvatska dobije Litvaniju

Hrvatska
*Prva ako dobije Litvaniju, a Španija dobije Argentinu
*Druga ako dobije Litvaniju, a Argentina dobije Španiju
*Treća ako izgubi od Litvanije, a Argentina dobije Španiju, kao i Brazil Nigeriju.
*Četvrta ako izgubi od Litvanije, Španija dobije Argentinu, a Brazil dobije Nigeriju
*Ispada ako izgubi od Litvanije, Španija dobije Argentinu, a Nigerija dobije Brazil.

Španija
*Druga ako dobije Argentinu
*Treća ako izgubi od Argentine, Nigerija dobije Brazil i Litvanija da dobije Hrvatsku.
*Četvrta ako izgubi od Argentine, Hrvatska dobije Litvaniju, a Nigerija dobije Brazil
*Ispada ako, izgubi od Argentine, a Brazil dobije Nigeriju

Brazil
*Četvrti ako dobije Nigeriju, a Španija izgubi od Argentine
*Ispada ako izgubi od Nigerije

Nigerija
*Četvrta ako dobije Brazil, Španija izgubi od Argentine, a Hrvatska izgubi od Livanije jer su savladali ’Vatrene’ sa više od 11 razlike.
*Četvrti ako dobije Brazil, Španija dobije Argentinu, a Hrvatska izgubi od Litvanije
*Ispada ako izgubi od Brazila
*Ispada ako dobije Brazil, a Hrvatska dobije Litvaniju

NorthStand
14-08-2016, 13:31
Daj nek netko neutralan presudi tko je u pravu izmedu mene i Inkvija. :D

teška srca moram priznat da je on u pravu, kupi naočale i manje pij te zagorske gemište. :D

franjevac
14-08-2016, 13:33
za hrvatsku nije točno
ako hrvatska dobije litvu a španjolska argentinu onda dolazimo do toga
da španjolska,argentina,hrvatska i litva imaju 3-2
a španjolci sa ovih plus 50 sa litvom imaju najbolju koš razliku

Grunf
14-08-2016, 13:35
za hrvatsku nije točno

Ali, ali, Spanjolci i mi u tom krugu po 2 pobjede, a Litvanci i Argentinci po jednu. Mi pobijedili Spanjolce i prvi smo. :cheer

DzoniBG
14-08-2016, 13:36
za hrvatsku nije točno

objasnjenje iz istog teksta:

Jedno je sigurno, a to je da Španija ne može da bude prva grupi. Čak i u toj mini tabeli, u slučaju da sve ekipe imaju 3-2, ponovo bi odlučivao međusobni skor. Hrvatska je u prednosti u odnosu na Špance (trijumf na startu 72:70), zbog čega bi završila kao prva u grupi.

Grunf
14-08-2016, 13:37
teška srca moram priznat da je on u pravu, kupi naočale i manje pij te zagorske gemište. :D

Pamti pa vrati. :kava :D

NorthStand
Da pitam Northa...

Sta ocekujes od moguceg duela Srbija - Hrvatska u basketu :D

očekujem napetu tekmu, zadnji koš će presudit ako se to dogodi, nadam se da će ovaj put naš Bogom dani Bogdanović pogodit trojku za pamćenje, vrijeme je da vam se revanširamo za sve one kecmane đorđeviće i kako se sve već ne zovu ti srbijanski junaci košarke. vrijeme je i da nama jedna uđe, s preko pola terena uz zvuk sirene. :D

DzoniBG
Sta uradiste porazom od Nigerije... ne pamtim ovoliki nered pred zadnje kolo...

Jel moguce da je Aca namerno pustio zbog nekih kalkulacija... odbijam da verujem u to... to bi bilo svemirska neozbiljnost...

franjevac
14-08-2016, 13:38
Ali, ali, Spanjolci i mi u tom krugu po 2 pobjede, a Litvanci i Argentinci po jednu. Mi pobijedili Spanjolce i prvi smo. :cheer

jesi siguran da se tako računa

franjevac
14-08-2016, 13:40

Jedno je sigurno, a to je da Španija ne može da bude prva grupi. Čak i u toj mini tabeli, u slučaju da sve ekipe imaju 3-2, ponovo bi odlučivao međusobni skor. Hrvatska je u prednosti u odnosu na Špance (trijumf na startu 72:70), zbog čega bi završila kao prva u grupi.

e hvala,znači ipak možemo sa vama da igramo,sranje

Grunf
14-08-2016, 13:43
jesi siguran da se tako računa

Poprilicno siguran. Kaj si u strahu Srbima, jaci smo. :ceda

DzoniBG
14-08-2016, 13:43
očekujem napetu tekmu, zadnji koš će presudit ako se to dogodi, nadam se da će ovaj put naš Bogom dani Bogdanović pogodit trojku za pamćenje, vrijeme je da vam se revanširamo za sve one kecmane đorđeviće i kako se sve već ne zovu ti srbijanski junaci košarke. vrijeme je i da nama jedna uđe, s preko pola terena uz zvuk sirene. :D

Bogdanovic je i onomad pogodio zadnji sut...

http://www.youtube.com/watch?v=k2L2l8XHBC8

Ali onda... sarajlija musliman Edin Avdic sa Arene... ide trooojka.... u transu je :D

Kako Musliman navija za Partizan... pa to je za anale...

Nemoj samo ovo da se ponovi ;)

Grunf
14-08-2016, 13:44

Ali onda... sarajlija musliman Edin Avdic sa Arene... ide trooojka.... u transu je :D

Ili da se ponovi sta uradi Nolane Smithe. :D Tad je Sarajlija Avdic zamuknuo, a Partizan se skoro raspao. :D

NorthStand
14-08-2016, 13:44

dakle, Srbi ako osvoje medalju, trebaju se zahvalit hrvatima, i onda hrvati nisu košarkaška nacija i onda hrvati ne znaju igrati košarku, pa mislim srbijanci stvarno ako uzmete medalju ima da nama šaljete šampanjce. :D

da ih nismo dobili, bili bi prvi u grupi i počupali vam orlovo perje već u 1/4 finalu.

ali nećete vi protiv nas dobro proći, imam filing da ako vas dobijemo da ćemo vas ovaj put proći, sve je stvar umijeća neće ni vas vječno ići taj šut, po meni je to čista sreća puknete jer ste u takvoj poziciji očajnika i svaki vam put uđe, to je nevjerojatno. ja se ne slažem s onim našim komentatorom da to nije sreća, to je čista sreća ako se nešto ne kreira i ne radi da se šutne i zabije, onda je to sreća, kecman je najbolji primjer možeš si mislit kako je pogodio tricu jer ju je gađao, puko pa ako uđe uđe, problem je što vama svaki put uđe, osim kad ne igrate protiv nas, eto Bogdanović vam je bio na čistom šutu za tri protiv amera za produžetke i nije ni obruč pogodio praktički, a isti taj Bogdanović će protiv nas zabit s 11-12 metara tricu.

em što se napalite nenormalno na nas, em što stvarno imate sreće što vam ti nerezonski šutevi ulaze, npr pogledaj ovaj slučaj jokića s turnira u argentini nedavno, meni je ovo presmješno dakle lopta praktički izgubljena jedva se dokotrlja do jokića napad ističe i naravno on puca, naš debil bi vjerojatno išao dodavat i sve usro, ali vi pucate i zabijete to je to. i naravno od toga radite mitove ko od kosovske bitke, a realno ovo je toliko isforsirano da je na ivici nemogućeg, zato se toliko i preseravate kad to pgodite, ali kao što sam rekao jednom će doći taj momenat i to baš protiv hrvatske kad vam ovakvi šutevi i šut neće ući, a biti će važno odlučivat će se o pobjedniku grupe ili prolasku u polufinale i finale, a onda će se konačno i začepit usta svim ovim nadobudnim srbima koji pričaju o kompleksima, prije bih rekao da vi imate komplekse kad nakon ovakvih isforsiranih šuteva radite epopeje, da barem imate neku kreaciju ne čista isforsiranost i tako svaki put, u NBA mi je normalno ovako nešto vidjet jer tamo se zabija s koša na koš ovako, ali da netko u europi kao vi ima toliko sreće kad puca ovakve šuteve i to baš protiv nas, to mi ne ide u glavu. to su šutevi koje da staviš tog isto kecmana još 10 puta da puca, ne bi obruč pogodio a ne tricu s centra.

mislim svi mi znamo to, ali eto neki vole uživat posebice tu nekakvi kecmani i kako sve ne, iako siguran sam da je vrijeme iscurilo i da mi nismo kmetovi kakvi jesmo trica bi bila poništena. u srbiji da smo mi vama zabili koš u ovoj situaciji, bio bi poništen sto posto. nolan smith je nebitan, ovdje je vrijeme bilo iscurilo sto posto, ali opet mi imamo još jedan prolem slavimo pobjedu a vrijeme nije isteklo, protiv turaka u nogometu naši svi u deliriju 119 minuta, zadnji napad turaka treba to zablokirat senturk pogađa u rašlje, jer naši malo previše slavili ista stvar je i ovdje bila cibona partizan , da su naši bili ozbiljni i ispratili do kraja napad partizana išli blokirat šut ovog kecmana sigurno ne bi zabio ma da su ga samo ometali ali oni slave oni se kurče dok im ovaj s centra šuta trojku.

ima tu greške i naših, u pristupu prije svega, a onda i činjenice da smo kmetovi kakvih nema pa nitko na ovom svijetu me neeć uvjeriti da je kecman dobio tu loptu prije nego je isteklo vrijeme, on je loptu dobio i puko kad je vrijeme već odavno bilo gotovo, ali naši imbecili i tko je već bio za zapisničkim stolom su se pobrinuli da kažu da je sve regularno. kod nolana smitha nema dileme jer je semafor lijepo poakazo da je puko prije isteka, dok kod kecmana to nije bio slučaj. no šta je tu je, sami smo si krivi što smo budale, iako ne pratim cibonu takve idiote se stvarno može samo kod nas naći, imaš domaćinstvo final foura i ponašaš se ko da si u srbiji. dno dna.

http://www.youtube.com/watch?v=kdeKrkOAoOg

ispušen napad, jedva lotpu onaj panj srbijasnski spasi lopta se jedva dokotura do jokića ovaj pukne ako uđe uđe i naravno uđe. i tako svaki put, ali kažem jednom će i to završit nećete ni u tome vječno moći gradit mitove.

DzoniBG
14-08-2016, 13:48
Ili da se ponovi sta uradi Nolane Smithe. :D Tad je Sarajlija Avdic zamuknuo, a Partizan se skoro raspao. :D

http://www.youtube.com/watch?v=aDAFXACgSOw

:D

Edin je najbolji kad prenosi Bosnu... taj ludi glas, to lozenje... iz svacionice, sa parkinga...

Izgruvali su Litvance ovu tekmu posteno, a Edinu nije dobro bilo posle...

franjevac
14-08-2016, 13:51

znam
al nikako to i da na terenu potvrdimo

DzoniBG
14-08-2016, 13:51
dakle, Srbi ako osvoje medalju, trebaju se zahvalit hrvatima, i onda hrvati nisu košarkaška nacija i onda hrvati ne znaju igrati košarku, pa mislim srbijanci stvarno ako uzmete medalju ima da nama šaljete šampanjce. :D

A sad ozbiljno...

Ne dopada mi se nasa ekipa... mnogo je tu mediokriteta... fali nam par igraca da budemo svugde popunjeni kako treba...

Ako budemo igrali, objektivno je 50-50... ne mislim uopste da smo u prednosti...

franjevac
14-08-2016, 13:52

pih
kaki si ti zvezdaš kad slaviš pobjede partizana

DzoniBG
14-08-2016, 13:54
pih
kaki si ti zvezdaš kad slaviš pobjede partizana

Ma gde slavim... u kosarci su nam smrtni neprijatelji, dok je bio svinjoglavi dukljanin Dusko Vujosevic...

Ali ovo je idealno za sitno forumsko podjebavanje... ovako izgubiti finale... ovi vasi vec slave, usli na teren... kakva budalastina...

Picaferaj
14-08-2016, 13:54
A ako mi dobijemo Litvu a Španjolska Argentinu onda smo 1-vi i idemo na Serbiu.

Svi kalkuliraju zato su Litvanci spustili nogu s gasa. Njima ne paše da budu prvi jer opet idu na Serbiu zato će vjerovatno nama pustit i tražit treće misto koje im je najbolje izbjegavaju Srbiju u quarteru i Amere u eventualnom polufinalu.

jedino kod nas ne znaš kad kalkuliraju a kad su se raspali.

Al Srbija treba i Kinu dobit, kaklulirali su i oni moglo bi im se obit o glavu. jedna utakmica je jedna utakmica. nama bi najbolje bilo da Argentina tuče Španjolce a mi Litvu i ima još jedna bolja opcija da izgubimo i od Litve a da izgube Španjolska i Nigerija onda mi bili treći.

Mi nismo kalkulirali protiv Nigerije. Da jesmo, to bi bila najgluplja kalkulaciija u povijesti kalkuliranja. Nigerija se dizala iz utakmice u utakmicu i ja sam zna da moramo odigrat najbolju partiju do sada da bi ih dobili. A nismo, nego najgoru. Ništa nas nije išlo dok je sa Nigerijcima bilo suprotno, sve im ulazilo a odbijanci skoro uvik u njihove ruke.

franjevac
14-08-2016, 13:59
ako se računa ovako kako grunf i džoni tvrde onda nema šanse da smo kalkulirali
pobjedom protiv nigerije imali bi 3-1 i onda porazom protiv litve imaš 3-2
i ideš na australiju ili francusku

DzoniBG
14-08-2016, 14:01

Jasta, nije bilo kalkulacije... nego ono balkansko - kako cemo, lako cemo...

Mi smo pukli od te Nigerije na nekom od proslih prvenstava... isti fazon, kao - dobro, dobicemo ove mungose... a onda mungosi polude...

Inkvizitor
14-08-2016, 14:02
Mi nismo kalkulirali protiv Nigerije. Da jesmo, to bi bila najgluplja kalkulaciija u povijesti kalkuliranja. Nigerija se dizala iz utakmice u utakmicu i ja sam zna da moramo odigrat najbolju partiju do sada da bi ih dobili. A nismo, nego najgoru. Ništa nas nije išlo dok je sa Nigerijcima bilo suprotno, sve im ulazilo a odbijanci skoro uvik u njihove ruke.

ma ja isto kažem da kod nas ne znam kad kalkuliramo a kad se raspadamo.

No i da smo pobjedili Nigeriju opet bi mogli završiti kao četvrti u grupi..tako da ta pobjeda ustvari ništa ne bi značila bez pobjede nad Litvom. Ako Španjolska tuče Argentinu a mi izgubimo od Litve i da smo pobijedili jučer opet smo četvrti..

Utakmica protiv Nigerije je nama bila ustvari bila totalno nebitna, osim ako bi Argentina dobila Španjolsku u što sumnjam.

Moja je prognoza da smo prvi u grupi i idemo na Srbiju. Španjolci će tući Argentinu..Argentini paše a Španjolcima gori..Litva ne želi biti prva..a mi jedino možemo kaluklirat ako Brazil tuče Nigeriju a Argentina Španjolsku mi možemo izgubit i od Litve i treći smo, što nam je najbolja opcija ustvari..

Inkvizitor
14-08-2016, 14:04

nemaš ako Španjolska tuče Argentinu..svi imaju 3:2 a mi smo najgori tj 4-ti pošto je Litva prva..

Utakmica s Nigerijom je praktički nebitna za plasman...osigurava sigurno jedino 4-to mjesto i Amerikance.

DzoniBG
14-08-2016, 14:10
Litva ne želi biti prva..

Ne bi se kladio na ovo...

Zasto bi oni izbegavali nas... to im je i garancija da nema Amera do finala...

Gadna je to ekipa, ne volim da igramo sa njima nikako... prosle godine u polufinalu evropskog su nas za kos dobili, opet Bogdanovic promasio napad za pobedu... odavno ih nismo dobili...

Ako ih krene sut, tu trava ne raste... pukli su juce od Spanaca jezivo, ali to nista ne znaci... cuvajte se njih, oni bledunjavi sa baltika ako se razmasu... jebenica...

DzoniBG
14-08-2016, 14:13
Pratim malo ovo pucanje u live... sto je to pizdarija od sporta...

Nema nikakvih pravila, samo udju odjednom u crnu rupu par pucnjeva, i nema nazad...

Inkvizitor
14-08-2016, 14:16
Dobro, ti meni tvrdiš da vi niste kalkulirali iako pobjedom nad Francuzima idete na Amere u polufinalu ako prođete četvrtfinale a sumnjaš da Litvanci kalkuliraju.

Svi žele u četvrtifinalu i eventualnom polufinalu izbjeć Vas i Amere jer ste svjetski prvaci i doprvaci i svi kalkuliraju pa i vi štimate kako bi Amere tek sreli u finalu.

Tko god može i u situaciji je, kalkulira i zbraja i shodno tome gubi utakmice.

franjevac
14-08-2016, 14:17
Pratim malo ovo pucanje u live... sto je to pizdarija od sporta...

Nema nikakvih pravila, samo udju odjednom u crnu rupu par pucnjeva, i nema nazad...

od tih pucačina najinteresantniji,najtelevizičniji je trap
vjerojatno ga je još zabavnije igrat

franjevac
14-08-2016, 14:21
Dobro, ti meni tvrdiš da vi niste kalkulirali iako pobjedom nad Francuzima idete na Amere u polufinalu ako prođete četvrtfinale a sumnjaš da Litvanci kalkuliraju.

Svi žele u četvrtifinalu i eventulanom polufinalu izbjeć Vas i Amere jer ste svjetski prvaci i doprvaci i svi kalkuliraju pa i vi štimate kako bi Amere tek sreli u finalu.

ko zna dal smo mi znali kako se to sve zbraja i računa
pa smo i kalkulirali protiv nigerije
sad gledam vaterpolo tu ako crnogorci i mi dobijemo smo prvi i idemo na srbiju koja je četvrta

Inkvizitor
14-08-2016, 14:23
ko zna dal smo mi znali kako se to sve zbraja i računa
pa smo i kalkulirali protiv nigerije
sad gledam vaterpolo tu ako crnogorci i mi dobijemo smo prvi i idemo na srbiju koja je četvrta

hahaha..pa što znaju ako to ne znaju

Više gledaju na to nego na vlastitu igru..hahaha

do eliminicajskih utakmica sve je to kalkuliranje..pogotovo u zadnjim kolima..

DzoniBG
14-08-2016, 14:25

Svi žele u četvrtifinalu i eventualnom polufinalu izbjeć Vas i Amere jer ste svjetski prvaci i doprvaci i svi kalkuliraju pa i vi štimate kako bi Amere tek sreli u finalu.

Tvrdim da smo trebali da izgubimo protiv Francuza... ali za glavu sam se hvatao gledajuci tok te utakmice...

Prvo Parker pogodi, a da je promasio, nema popravnog... znaci tu pokazuju Francuzi da hoce pobedu... a onda Bogdanovic puca, i izlazi iz kosa za par centimetra... tako se po meni ne namesta...

franjevac
14-08-2016, 14:25
hahaha..pa što znaju ako to ne znaju

Više gledaju na to nego na vlastitu igru..hahaha

do eliminicajskih utakmica sve je to kalkuliranje..pogotovo u zadnjim kolima..

odbojka tu ima sjajno pravilo
ona nagradi prvo mjesto a ovi drugi i treći ulaze u bubanj

DzoniBG
14-08-2016, 14:26
od tih pucačina najinteresantniji,najtelevizičniji je trap
vjerojatno ga je još zabavnije igrat

Pratio sam... nisam ni znao sta je to, ali onda vidim u prenosu da su to glineni golubovi... rokaju ih sacmarama...

Svaka cast onom vasem... dal se Josip zove...

DzoniBG
14-08-2016, 14:28
https://www.rio2016.com/en/shooting-50m-rifle-3-pos-mens-qualification

Ovo je najzajebanija pucacka disciplina...

Prvo 40 metaka iz cucnja, pa 40 lezeci, pa 40 stojeci... i to sa 50 metara, sto je ozbiljna razadljina da pogodis ono sitno govance od mete...

Ovaj nas Milenko se dobro za sada drzi na kolenima... ali jos ima 80 metkova...

Inkvizitor
14-08-2016, 14:30
Tvrdim da smo trebali da izgubimo protiv Francuza... ali za glavu sam se hvatao gledajuci tok te utakmice...

Prvo Parker pogodi, a da je promasio, nema popravnog... znaci tu pokazuju Francuzi da hoce pobedu... a onda Bogdanovic puca, i izlazi iz kosa za par centimetra... tako se po meni ne namesta...

:rofl :rofl

DzoniBG
14-08-2016, 14:34
http://www.youtube.com/watch?v=H-7rtOsT2tI

3 sec do kraja napada... Francuzi gube 1 poen razlike... jel ce da pogodi ovo ako namestaju da izgube?! :D

Po Inkvijevoj logici... hoce...

Inkvizitor
14-08-2016, 14:43
http://www.youtube.com/watch?v=H-7rtOsT2tI

3 sec do kraja napada... Francuzi gube 1 poen razlike... jel ce da pogodi ovo ako namestaju da izgube?! :D

Po Inkvijevoj logici... hoce...

3 sec ili 31 sec..računali su na vaš napad i pustili vam tricu al eto netko mora pobjedit jer u košarci nema neriješeno..možda je čovjek računao da će fulati tricu ko Bogdanović..ovo je teška pozicija i ono uđe...bed..

I ne znam što si upro..kalkuliraju svi a ti hoćeš reći da ste eto samo vi pošteni...

pa ako te to veseli nek ti bude..

DzoniBG
14-08-2016, 14:47
Kalkuliraju svi naravno... i ja rekoh da sam navijao da izgubimo...

Ali nacin na koji je to izvedeno je u najmanju ruku bizarno. Francuzi da su hteli da izgube, ispala bi Parkeru lopta, ili bi bacio neku kamenjarku valjda...

Ajde, nije vazno, imali smo vise srece nego pameti u toj utakmici...

Inkvizitor
14-08-2016, 14:49
Kalkuliraju svi naravno... i ja rekoh da sam navijao da izgubimo...

Ali nacin na koji je to izvedeno je u najmanju ruku bizarno. Francuzi da su hteli da izgube, ispala bi Parkeru lopta, ili bi bacio neku kamenjarku valjda...

Ajde, nije vazno, imali smo vise srece nego pameti u toj utakmici...

E onda bi kao slučajno i Teodosiću ispala lopta eto baš kad je najgušće...i Francuzima zadnji napad..

mislim možemo tako do sutra..

franjevac
14-08-2016, 14:49
https://www.rio2016.com/en/shooting-50m-rifle-3-pos-mens-qualification

Ovo je najzajebanija pucacka disciplina...

Prvo 40 metaka iz cucnja, pa 40 lezeci, pa 40 stojeci... i to sa 50 metara, sto je ozbiljna razadljina da pogodis ono sitno govance od mete...

Ovaj nas Milenko se dobro za sada drzi na kolenima... ali jos ima 80 metkova...

naš gorša podbacio ko i pejčić
pejčić je i svjetska i europska prvakinja a nije ni u finale ušla

Inkvizitor
14-08-2016, 14:51
kako je podbacio kad još ni pola pucanja nije odrađeno i najbitnija serija u stojećem stavu..

franjevac
14-08-2016, 14:54
kako je podbacio kad još ni pola pucanja nije odrađeno i najbitnija serija u stojećem stavu..

gledam na ovoj listi i iza 25 mjesta je

DzoniBG
14-08-2016, 14:55
Nema nikakvog pravila u pucanju... tek je jedna trecina ispucana...

Sto je to pipkav sport, svi su tu negde, ali zivci u presudnim trenucima... celik mora biti...

DzoniBG
14-08-2016, 14:57
Npr nas Pletikosic jedan od najboljih pucaca vec deceniju... ne moze da se sastavi u ovim kvalama... dok Milenko koji je daleko losiji pucac trenutno treci...

franjevac
14-08-2016, 15:00
Npr nas Pletikosic jedan od najboljih pucaca vec deceniju... ne moze da se sastavi u ovim kvalama... dok Milenko koji je daleko losiji pucac trenutno treci...

milenku se smiješi 50 000 evrića
milenko kakvo ime hahaha podsjeti me na onog iz vratit će se rode

DzoniBG
14-08-2016, 15:03
milenku se smiješi 50 000 evrića
milenko kakvo ime hahaha podsjeti me na onog iz vratit će se rode

Daleko je on od toga... prvo mora u 8 da udje...a onda sve od nule...

Kako je to nepravedno... pucas 120 metkova...dodje finale... prvih 6 ne ispucas kako treba, i odmah van, i ne pucas vise... kretenska pravila...

Pletikosic kako sam ga pokudio, puca ko drogiran, 25 vezanih desetki u lezecem polozaju... ali kasno se budi...

franjevac
14-08-2016, 15:04

rezultati iz kvalifikacija se prenose u finale ili sve iz početka

DzoniBG
14-08-2016, 15:08
rezultati iz kvalifikacija se prenose u finale ili sve iz početka

Sve iz pocetka... nije uopste vazno dal si prvi ili osmi...

To su uveli posle prosle olimpijade, kao da bi bilo zanimljivije, a pakao za pucace... jer u prvih nekoliko hitaca ako omanes, dovidjenja...

Inkvizitor
14-08-2016, 15:12
A kako to da nema vaših odbojakaša u Riu. zar nisu nedavno osvojili svjetsku ligu.

pravila u streljaštvu su kretenska.

DzoniBG
14-08-2016, 15:17
A kako to da nema vaših odbojakaša u Riu. zar nisu nedavno osvojili svjetsku ligu.

pravila u streljaštvu su kretenska.

Pobednici svetske lige, drugi su bili na svetu... ali pravila kazu da to nije dovoljno :D

Samo se treba smejati takvoj idiotiji... bile su neke kvale, tu nismo dobro igrali... i nema olimpijde... sta reci...

Cela olimpijada nam je go kurac... sto se kaze u vreci od 100 pi*aka redovno se hvatamo za jedan qrac... ali nema veze, dodje tako nekad...

NorthStand
14-08-2016, 15:19

http://www.vecernji.hr/oi2016rio/veslacki-strucnjak-prema-pravilima-fisa-e-ovo-je-mrtva-utrka-martin-mora-dobiti-zlatnu-medalju-1106232

grunfek još te gemišt drži, daj pogledaj što kaže veslački stručnjak, a srbe u košarici budemo izbombardirali gore nego nato savez 1999. :de

Inkvizitor
14-08-2016, 15:23
Pobednici svetske lige, drugi su bili na svetu... ali pravila kazu da to nije dovoljno :D

Samo se treba smejati takvoj idiotiji... bile su neke kvale, tu nismo dobro igrali... i nema olimpijde... sta reci...

Cela olimpijada nam je go kurac... sto se kaze u vreci od 100 pi*aka redovno se hvatamo za jedan qrac... ali nema veze, dodje tako nekad...

kakva su to tek kretenska pravila..viceprvaci svjeta ne idu na Olimpijadu..: :facepalm:rofl:rolleyes:

Povlačim onaj kretenizam za streljaštvo..

franjevac
14-08-2016, 15:26
kakva su to tek kretenska pravila..viceprvaci svjeta ne idu na Olimpijadu..: :facepalm:rofl:rolleyes:

Povlačim onaj kretenizam za streljaštvo..

rukomet ima ista takva pravila
španjolci su sad na posljednjem euru bili drugi
pa od šveđana i slovenaca ispali za kvalifikacije na rio

DzoniBG
14-08-2016, 16:14
Odem na rucak...

Pre toga ovaj panjoglavi prvi, a odbojkasice gube 2-0 od Holandije...

Vratim se, Milenko pucao sebi u nogu, a odbojkasice 2-2... svasta :rofl

DzoniBG
14-08-2016, 16:27
Sta uradi ovaj vas Gorsa...

Imao je zadnju seriju 89, jos jedan metak, i zavrsi na 97... znaci osmicu je pucao, a da je pogodio 10, najverovatnije bi bio u finalu...

Pucas 119 metkova, i 120-ti te sjebe... e to je streljastvo...

NorthStand
14-08-2016, 16:30
to ti je bato kad si Srbin na olimpijadi, ako osvojite medalju osvojit ćete u košarci, zato jer su se Hrvati pobrinuli da Španjolska ne bude prva i ne ide na vas već u 1/4 finalu, a da bi vas pocepali ko beba zvečku znamo i mi i vi.

http://www.youtube.com/watch?v=GvdRX_MuTHQ

šaljite cveće beograđani, odmah sad.

http://www.youtube.com/watch?v=94BcFqu_mRU

ustaše ustaše ustasše. hahaha kako lepo navijate za nas, srbijo ko te nije volio nek izleti kroz prozor ! :D

DzoniBG
14-08-2016, 16:31
E aj sad mi reci... sto nisu cvece doneli :D ili ipak jesu :D

DzoniBG
14-08-2016, 16:35
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4a/50_meter_rifle_target.svg/2000px-50_meter_rifle_target.svg.png

Ovo je velicina mete koju frajeri gadjaju...

Sa 50m, to je npr od fudbalskog gola do centra... ti moras da naciljas u 1 cm... sirina zadnjeg prstena oko 10-tke je 10.4 mm... sirina nokta...

Koji su to carevi...

DzoniBG
14-08-2016, 16:40
http://prntscr.com/c5l5cy

Za ovo se u mom selu kaze - ne da se usranom do potoka... 8 ide u finale, Petar je deveti, isti ucinak kao i sedmi, samo 55 "najseva"(kad pogodis izmedju 10.5 i 10.9), a ovi iznad njega nekoliko vise... znaci samo zadnji hitac da je i 9 pogodio, bio bi u finalu...

Jebene 4 godine se spremas, treniras... da ti se ovako nesto desi... strava i uzas...

DzoniBG
14-08-2016, 16:46
http://prntscr.com/c5l87j

A za ovo vec treba da si usrani golub...

Milenko puca cuceci i lezeci ko car... i onda dodje stajanje... 92 druga serija jbt... pa i 94 da je tu imao, usao bi u finale... ali jok...

franjevac
14-08-2016, 16:47
gore bi bilo da je četvrti u finalu neka ga to tješi
al bar je vidio rio,brazil,brazilke i sve to besplatno

Picaferaj
14-08-2016, 16:51
jel vi možete gledat video klipove koji su stavljeni ovuda? Ja ne mogu ni u jednom browseru. A do prekjučer sam moga u svakom. Pitam jer me znima jel to nešto nije u redu sa mojim kompom ili sa ovim Forumom.

franjevac
14-08-2016, 16:52
jel vi možete gledat video klipove koji su stavljeni ovuda? Ja ne mogu ni u jednom browseru. A do prekjučer sam moga u svakom. Pitam jer me znima jel to nešto nije u redu sa mojim kompom ili sa ovim Forumom.

ni ja ne mogu

DzoniBG
14-08-2016, 16:52
gore bi bilo da je četvrti u finalu neka ga to tješi
al bar je vidio rio,brazil,brazilke i sve to besplatno

Mozda je to gore... ali ipak ovi ispred obicno imaju koju decimalu vise... ovde nije ni to...

Malo ko to sve primeti, samo jave - nije usao u finale... a lav sta i kako nije usao, sto ga bukvalno zadnji metak sjebo... nece nigde ni napisati, to samo on zna, i par entuzijasta koji su pratili livescore...

Kako je sport nekad grozan... direkt u facu... a nije da je pun kesha... to su sve mizerno placene discipline...

franjevac
14-08-2016, 17:04
hrt osim što nije u stanju da nam da stručnog komentatora
nego smo osuđeni na hrengeka
nije u stanju ni da nam da živi prijenos nego snimku našeg hrvača

DzoniBG
14-08-2016, 17:15
hrt osim što nije u stanju da nam da stručnog komentatora
nego smo osuđeni na hrengeka
nije u stanju ni da nam da živi prijenos nego snimku našeg hrvača

Sad sam gledao cetvrtfinale do 75kg, nas Nemes protiv nekog Danca...

Kakav je to sport... uhvatio sam u letu pravila... pokusavaju stojeci, ali tu uglavnom nema nista... onda sudija svira da je neko pasivan... taj legne, a onda pavijan mu dodje sa ledja i pokusa da ga obrne i uzme bodove...

Ne znam sta gledam, i nista mi nije jasno... ali to je olimpijada :)

franjevac
14-08-2016, 17:22
Sad sam gledao cetvrtfinale do 75kg, nas Nemes protiv nekog Danca...

Kakav je to sport... uhvatio sam u letu pravila... pokusavaju stojeci, ali tu uglavnom nema nista... onda sudija svira da je neko pasivan... taj legne, a onda pavijan mu dodje sa ledja i pokusa da ga obrne i uzme bodove...

Ne znam sta gledam, i nista mi nije jasno... ali to je olimpijada :)

ovu olimpijadu sam prvi put gledao jedrenje
i uz stručne komentatore ti je interesantno i upoznaš pravila
a naš debilko hrengek o hrvanju zna samo da ima dvije runde i da traju tri minute

DzoniBG
14-08-2016, 17:28
ovu olimpijadu sam prvi put gledao jedrenje
i uz stručne komentatore ti je interesantno i upoznaš pravila
a naš debilko hrengek o hrvanju zna samo da ima dvije runde i da traju tri minute

Jedrenje nisam uhvatio nikad... tu ne znam bas nista, a voleo bi da pogledam...

Secam se proslu olimpijadu, predzadnji dan pustili nase taekwondiskinje... uzela nasa zlato... ja gledam, reko sta je ovo jbt... navijam u pocetku da je udari rukom, kad provalim da ima samo nogom u glavu, i eventualno stomak... :D nista ruke, samo noge se vrte kao elise helikoptera...

Zavrsi se to cudo, i jedino sto sam mogao da kazem - svasta...

Nemoj mnogo da kukas, ne znas ti kakvi jolpazi prenose kod nas... samo cujes 2 runde od 3 minuta, pasivan je, ide u parter... kako, zasto... ne smem ni da pitam...

franjevac
14-08-2016, 17:54
naš božo udavi rusa i na kraju po sucima izgubi
sinoć boks rumunj ubije boga u jordancu da ovom dvaput odbrojavaju
i jordanac pobjedi
prevelika moć se daje sucima a nikakve odgovornosti nemaju

mirv
14-08-2016, 18:04
Još jedna izvjesna krađa, naš skoro ubije Rusa i ovi prokleti sudci ne dopuštaju pregled snimke da ga ne bi slučajno morali izbaciti iz borbe. Ma mrš, kakav je to usrani šport gdje niti običan zajamčeni pregled snimke ne možeš imati, dobro je rekao Ante Kostelić, idu moja djeca u skijanje, ne će njih nikakav sudac zajebavat kao mene u rukometu jer sam Hrvat! I nisu nego su oni zajebavali cijeli svijet.

Grunf
14-08-2016, 18:15
Nisam gledao, ali vidim da svi kazu kako je bila krada...Ipak, borit ce se Starcevic za broncu navecer kaj bi bil nas najveci uspjeh u hrvanju. :cheer

NorthStand
14-08-2016, 18:16
a kakvog li glupog pravila, da u svakom sportu suci moraju sudit, ja bih te suce zakonom zabranio protjero iz svih sportova i pustio dečke da se lome i igraju slobodno, pa ko jači nek tlači.

naš božo udavi rusa i na kraju po sucima izgubi
sinoć boks rumunj ubije boga u jordancu da ovom dvaput odbrojavaju
i jordanac pobjedi
prevelika moć se daje sucima a nikakve odgovornosti nemaju

jučer napisao ovo iznad, dobio sljedeći odgovor od najvećeg stručnjaka naše galaksije juanpabla.

ne ide ti baš čitanje s razumiejvanjem, ha?

i šta ćemo dalje pričat o suciam, kada je puna država ovih koji brane te iste suce koji svaki jebeni sport unište svojim idiotizmom, pa šta mi imamo dalje pričat.

ko kad krene kanonade na spram ustaša, a svake godina državni imbecili u brezovici nisam znao da je ustanak partizana službeni čin hrvatskog naroda i da to ima ikakve veze taj ustanak tih komunističkih klošara s nama, ali eto oni kažu da ima. pa mora da je tako, kao da su svi u ovoj državi bili partizani i podržali partizane pa je to normalno, a nije normalno hodat u crnim uniformama zato jer oni kažu da nije normalno, mi smo bolesna država puna bolesnih ljudi, uvijek s dvostrukim kriterijima, tako i ovo kada vidim idiote koji brane suce i partizane odmah znam o kakvim je govnima riječ nemam tu šta dajle ni ulazit u raspravu s takvima.

NorthStand
14-08-2016, 18:17
Nisam gledao, ali vidim da svi kazu kako je bila krada...Ipak, borit ce se Starcevic za broncu navecer kaj bi bil nas najveci uspjeh u hrvanju. :cheer

i to pazi kakva je tu hrvatina u pitanju, nije ni čudo da je prvi prošao u borbu za medalju, prijašnji najbolji uspjeh nam je osmina finala na svim olimpijadama. ali Starčević se ne preziva slučajno Starčević, samo neka uzme tu broncu zaslužio ju je ! :naklon

NorthStand
14-08-2016, 18:23
Još jedna izvjesna krađa, naš skoro ubije Rusa i ovi prokleti sudci ne dopuštaju pregled snimke da ga ne bi slučajno morali izbaciti iz borbe. Ma mrš, kakav je to usrani šport gdje niti običan zajamčeni pregled snimke ne možeš imati, dobro je rekao Ante Kostelić, idu moja djeca u skijanje, ne će njih nikakav sudac zajebavat kao mene u rukometu jer sam Hrvat! I nisu nego su oni zajebavali cijeli svijet.

baš sam danas s starom pričao o tome i to sam rekao, ante je bio najpametniji ubacio je dicu u sportu u kojem ih nitko ne može i neće zajebavat, imaš start imaš cilj imaš štopericu koja mjeri vrijeme i kraj priče, ako brže odskijaš pobjednik si, ne može jednostavnije i nema sudaca da te jebu.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlPBN6nzCJixz8Ci-basedNpiaJWMFIWm7LRAXYg-NOeAgnXtv

ps odgovor zašto je pokraden, je ova slika iz londona 2012.

franjevac
14-08-2016, 18:26
baš sam danas s starom pričao o tome i to sam rekao, ante je bio najpametniji ubacio je dicu u sportu u kojem ih nitko ne može i neće zajebavat, imaš start imaš cilj imaš štopericu koja mjeri vrijeme i kraj priče, ako brže odskijaš pobjednik si, ne može jednostavnije i nema sudaca da te jebu.

sjećam se da je i ivica imao problema sa sudačkim odlukama
kada su hirscheru dozvoljavali da jaše po štapovima
baš one godine kada je trebao obraniti naslov

NorthStand
14-08-2016, 18:33
sjećam se da je i ivica imao problema sa sudačkim odlukama
kada su hirscheru dozvoljavali da jaše po štapovima
baš one godine kada je trebao obraniti naslov

ima i tu, ali tu te miniamlno mogu jebat, u tome je poanta u svim ostalim sportovima suci te unište, to više nije za gledat što ta kopilad radi.

Grunf
14-08-2016, 18:45
Sad citam na forumu.hr, mafija je u tom hrvanju, protiv tog istog Rusa su Korejci trazili snimku i promjenu odluke, ali suci nisu dali.

http://i66.tinypic.com/2vmva0h.jpg

http://i67.tinypic.com/14n2f4.jpg

NorthStand
14-08-2016, 19:11
U drugoj polovici meča nisam imao osjećaj da se borim protiv svjetskog i olimpijskog prvaka, izgledao je kao moj sparing partner u klubu. Da sam znao da će on kondicijski tako pasti napao bi ranije. Ovako me koštao taj početak, znao sam da je Vlasov takav tip hrvača koji odmah kreće maksimalno i dopustio sam mu tih šest bodova. Šteta, jer će me cijeli život proganjati ova borba za olimpijsko finale, kazao je Starčević, koji je pokraj druge minute borbe napravio zahvat za tuš na Vlasovu koji suci nisu bodovali jer su presudili da se radilo o gušenju.

Napravio sam dopušteni zahvat za tuš, a suci su me oštetili. Prema pravilima trebali su sačekati deset sekundi, ali to nisu učinili. Jedna sutkinja je dosudila tuš, a ostali gušenje. Sve mi je bilo jasno kada sam vidio suca iz Uzbekistana i ostalih država bivšeg SSSR-a, protiv takvog lobija ništa ne pomaže, rekao je Starčević.

Puno ogorčeniji je bio trener Davor Lukić. Ma mi smo mala Hrvatska, što smo mi prema Rusiji i sucima iz bivšeg SSSR-a. Ovo je prvorazredna krađa. Nisu mu dodijelili bodove, nisu uvažili moj protest, nisu htjeli pregledati snimku, ali me nisu ni isključili što je nevjerojatno. Žao mi je jer je Božo bio bolji od olimpijskog i svjetskog prvaka osim na početku meča. Zapravo, nije bio bolji već ga je ubio i trebao je u finale. Ali tko nas male Hrvate sluša, mada mi svi ostali treneri govore da sam bio u pravu, kazao je trener Lukić.

franjevac
14-08-2016, 19:34
nadam se da će tucak biti pametan i izgubit od francuza
jer tako izbjegavamo i srbe i mađare u četvrtfinalu
australija pobjedom protiv grčke ne daje mogućnosti mađarima da kalkuliraju
tako da će biti prvi a srbi četvrti

mirv
14-08-2016, 19:38
Evo, sudački komunistički lobi krade sve redom, i Koreja je premala i beznačajna, međed mora do završnice po svaku cijenu. Ovo je kao na onom priglupom Eurosongu, mrtav Rus - 12 points from CCCP! Spasiba! Cyka blyat! Ljubljot Lenjin!

Inkvizitor
14-08-2016, 20:02
Sad sam pogledao snimku..klasičan tuš..Rus na leđima cijelim tijelom..gotova borba..kakva krađa..

Grunf
14-08-2016, 20:08

Mislim da ce nas danas Francuzi pregazit u vaterpolu. Treba ici do kladionice. :D

Grunf
14-08-2016, 20:14
Sad sam pogledao snimku..klasičan tuš..Rus na leđima cijelim tijelom..gotova borba..kakva krađa..

Ocito lika suci guraju do zlata. Sramota.

Grunf
14-08-2016, 20:16
Giulia Steingruber, bas lijepo skace u gimnastici. :cerek

NorthStand
14-08-2016, 20:18

apsolutno, ako smo se već u košarci sjebali pobjedom protiv španjolske, pa vjeorjatno idemo na srbe ovdje treba pustit francuze da se malo raduju posebice nakon onog debakla u rukometu u kojem ih je Srbin Pešić počastio za sve zlo i tučnjavu i sudačku nepravdu tako slatkom obranom, ono je neviđeno neka se malo raduju u vaterpolu tu smo ionako mi jači od njih, i ne moramo to dokazivat kao u rukometu. :D

Grunf
14-08-2016, 20:19
apsolutno, ako smo se već u košarci sjebali pobjedom protiv španjolske, pa vjeorjatno idemo na srbe ovdje treba pustit francuze da se malo raduju posebice nakon onog debakla u rukometu u kojem ih je Srbin Pešić počastio za sve zlo i tučnjavu i sudačku nepravdu tako slatkom obranom, ono je neviđeno neka se malo raduju u vaterpolu tu smo ionako mi jači od njih, i ne moramo to dokazivat kao u rukometu. :D

Ma Francuzi su se digli u vaterpolu, mislim da cemo danas tesko pobijediti. Imaju jaku generaciju, a i znaju igrati s nama, pasemo im. :D

franjevac
14-08-2016, 20:20
Mislim da ce nas danas Francuzi pregazit u vaterpolu. Treba ici do kladionice. :D

plašim se da su naši vaterpolisti ko stidne curice
joj šta će svijet reć ako tankiramo
bio bi mirniji da je tamo neko poput dobuda koji će povikat ko da gol udavit ću ga u bazenu

Grunf
14-08-2016, 20:25
plašim se da su naši vaterpolisti ko stidne curice
joj šta će svijet reć ako tankiramo
bio bi mirniji da je tamo neko poput dobuda koji će povikat ko da gol udavit ću ga u bazenu

Pa nisu bas tolki tutleki. Nadam se.

NorthStand
14-08-2016, 20:26
Evo, sudački komunistički lobi krade sve redom, i Koreja je premala i beznačajna, međed mora do završnice po svaku cijenu. Ovo je kao na onom priglupom Eurosongu, mrtav Rus - 12 points from CCCP! Spasiba! Cyka blyat! Ljubljot Lenjin!

da je bio amer, vjerojatno se ne bi usudili, ali što reče trener što ćemo mi mali Hrvati, pa nas svako zajebava i vuče za uši. tako je to, a i mi sami budimo realni u svojim redovima imamo najmanje pola debila koji se slažu s time da nas navlače za uši i kradu, zovu se antifašisti.

franjevac
14-08-2016, 20:27
Pa nisu bas tolki tutleki. Nadam se.

onaj ko nije tutlek su talijani
ko se online kladi nek stavi na usa

Grunf
14-08-2016, 20:31
onaj ko nije tutlek su talijani
ko se online kladi nek stavi na usa

Zakaj? Evo frend stavio 5 eura na bwinu, koeficijent na Francuze 11.

franjevac
14-08-2016, 20:34

talijani ako dobiju su prvi ispred španjolske pa ih čeka srbija

Grunf
14-08-2016, 20:37
talijani ako dobiju su prvi ispred španjolske pa ih čeka srbija

Gospon Tucak, pamet u glavu. I mirno more. :D

Grunf
14-08-2016, 20:42
https://www.rio2016.com/en/sailing-standings-sa-finn-men

Bambi 3., 2 plova do kraja. :cheer

mirv
14-08-2016, 20:43
da je bio amer, vjerojatno se ne bi usudili, ali što reče trener što ćemo mi mali Hrvati, pa nas svako zajebava i vuče za uši. tako je to, a i mi sami budimo realni u svojim redovima imamo najmanje pola debila koji se slažu s time da nas navlače za uši i kradu, zovu se antifašisti.

Da jedan takav antifašista i dizač tegova nije bio odgovoran za šport u ovom olimpijskom ciklusu vjerojatno bi imali i koje odličje više, još možemo biti sretni da HOO nije suspediran zbog miješanja politike u šport ako se sjećaš, a tadašnji precednik države sigurno još uvijek zove svojeg srbijanskog kolegu da zajedno navijaju za Srbiju i YU-Region ali ne i za vaskrslu NDH i Kosovo* gde preovlađuje fašizam, bre.

franjevac
14-08-2016, 20:44
zlato za stipanovića,fantelu i bronca ili srebro za gašpovića
imal ko jači

juanpablom
14-08-2016, 20:44

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlPBN6nzCJixz8Ci-basedNpiaJWMFIWm7LRAXYg-NOeAgnXtv

ps odgovor zašto je pokraden, je ova slika iz londona 2012.
eto ti tvoji Rusi

Grunf
14-08-2016, 20:46
zlato za stipanovića,fantelu i bronca ili srebro za gašpovića
imal ko jači

Polako, jos ne treba raditi razanj. :D

franjevac
14-08-2016, 20:49
Polako, jos ne treba raditi razanj. :D

nema straha
ovdje nema sovjetskih sudaca samo štoperica

juanpablom
14-08-2016, 20:49
što se tiče Martina navodno se po pravilima veslačke federacije gledaju stotinke i da su one relevantne za plasman. HOO je najavio žalbu povodom toga

Inkvizitor
14-08-2016, 20:57

A je zariziko :D

Kako se Starčević iz gubitničke situacije izvukao i tuširao Rusa..pravo na pleća cijelim tjelom..ono ne može biti klasičniji tuš..to naravno mora trajati par sekundi..jer obadvije lopatice moraju dodrivati parter a on je bio komplet na leđima i pravio se mrtav i suci prekinuli..

To je klasičan tuš i sudac svira kraj meča.

Onakva krađa se rijetko viđa..

Grunf
14-08-2016, 21:00

Kakos e Starčević iz gubitničke situacije izvukjap i tuširao Rusa..pravo na pleća cijelim tjelom..ono ne može biti klasičniji tuš..to naravno mora trajati par sekundi..jer obadvije lopatice moraju dodrivati parter a on je bio komplet na leđima i pravio se mrtav i suci prekinuli..

Jos ima 450 eura na racunu. Rekel sam mu da stavi 10, al je del 5. Dobitak bumo potrosili na Spanciru jedan dan. :D

Grunf
14-08-2016, 21:01
što se tiče Martina navodno se po pravilima veslačke federacije gledaju stotinke i da su one relevantne za plasman. HOO je najavio žalbu povodom toga

Ako se zale jer stotinke odlucuju onda su budale, a ako se zale jer misle da smo bili prvi onda ok.

Kakos e Starčević iz gubitničke situacije izvukjap i tuširao Rusa..pravo na pleća cijelim tjelom..ono ne može biti klasičniji tuš..to naravno mora trajati par sekundi..jer obadvije lopatice moraju dodrivati parter a on je bio komplet na leđima i pravio se mrtav i suci prekinuli..

Jedva cekam vidjeti snimku.

franjevac
14-08-2016, 21:05

sad treba bit mentalni titan da osvojiš broncu a znaš da bi trebo za zlato

juanpablom
14-08-2016, 21:12
Ako se zale jer stotinke odlucuju onda su budale, a ako se zale jer misle da smo bili prvi onda ok.

očito se žale zbog pogrešne primjene pravila

NorthStand
14-08-2016, 21:22
eto ti tvoji Rusi

a tko je ruse naoružo, tko ih je opremio za rat protiv nijemaca i hitlera, to tvoja pamet ne zna jel da ? da moram se vratit u 2ww, jer da je rezultat istog bio drugačiji, danas Rus ne bi slavio niti osvojio ovu medalju jer Rusa ne bi bilo. bili bi još jedno izgubljeno pleme na istoku azije za koje nikoga ne bi ni bilo briga. zato oni imaju razloga slavit borbu protiv hitlera, a mi ne, a koliko vidim ovi naši kozojebi partizanski je slave žučnije i bučnije od Putina. famozni ulazak partizana u zagreb, a koliko su ti naši bijednici jadni mali i kukavni je najbolje demonstrirano kada su umjesto njih ušli četnici u zagreb, eto za što su se borili i što nam je njihova borba dala, ako to zovu oslobođenjem onda bih volio vidjet okupaciju i što bi se podrazumjevalo pod okupacijom ?

tko je tone zaliha hrane municije i češnjaka slao u rusiju odnsono sssr, da bi nas ovdje i cijelu istočnu europu preplavile komunjare, pardon antifašisti ako ti imaš pileće pamćenje i ako boluješ od mitomanije zapadnjaka i onih koji na 2ww gledaju isključivo očima pobjednika, hvala bogu ja ne bolujem od te bolesti, to što sam u manjini ne znači da sam nacist ako razmišljam svojom glavom i o njima kreiram mišljenje na konto onoga što sam sam istražio, a ne onoga što mi je rekao tvrtko jakovina u javnoj debati kod stankovića.

ova odluka je motivirana upravo takvim političkim odnosom, rusi i ameri se mrze samo do trenutka dok nijemci ne postanu goropadni, a 1939 su psotali previše goropadni pa su se brže bolje ameri i rusi složili da ih treba malo prebit da se umire i da ne budu više tako goropadni. tako to ide, a onda kada mi ti i takvi ko ti pričaju o sukoba dobra i zla, padnem na guzicu i počnem se grohotom smijat kakve budale na ovom svijetu žive. kao što su dans vjerojatno ameri širom svijeta zato da šire mir i bratstvo i slogu među narodima i narodnostima, a ne da radi svojih interesa harače za svoju korist, da im burza imala najviše moguće dionice i da vrijednost dolara bude optimalna, a cijena nafte i rezervi nafte pod kontrlom.

svi ste vi na žalost patuljci u razmišljanju, zato nam i drugi mogu vladat u državi, jednim mađarima neće nikada moći nametat krivnj u svezi hortya kako nama nameću u svezi ustaša i pavelića, jer mađari nisu kompleksaši a još manje su antifašisti.

franjevac
14-08-2016, 21:26
usa vodi protiv italije
ne mogu vjerovat
ovo je dan iznenađenja

pdv
14-08-2016, 21:29
Ja sam gledala borbu ovoga Rusa s Koreancem ili tako neka nacija :) Ne znam da li je bio isti sudac, ali i na njihovu borbu su se žalili treneri i skakali i plakali koliko mi se učinilo. Kako su im oči stisnute i kose nisam sigurna za plač :) Uglavnom, Rus je za isti okret dobio 4 boda, a kada je taj mali u zadnjim sekundama isti takav okret napravio nad Rusem onda su mu sudci dodijelili prvo dva boda, a potom se na grafici ispravilo i pisalo je da Koreancu idu 3, a Rusu 1 bod. Mislim ne razumim se baš u pravila, ali izgledalo je poprilično nategnuto. Čak i kada je završilo ruska delegacija je spuštenih glava otišla s terena i cijela dvorana je zviždala, ali na kraju se broje medalje i nitko te ne pita što je bilo.

Žao mi je ovog dečka Starčevića i nadam se da će naći snage za osvojiti medalju. Vjerujem da je još psihički u ovom polufinalnom meču.

Grunf
14-08-2016, 21:29
usa vodi protiv italije
ne mogu vjerovat
ovo je dan iznenađenja

Da, nekak mi se cini da nije gotovo s iznenadenjima. :D

juanpablom
14-08-2016, 21:32
a tko je ruse naoružo, tko ih je opremio za rat protiv nijemaca i hitlera, to tvoja pamet ne zna jel da ? da moram se vratit u 2ww, jer da je rezultat istog bio drugačiji, danas Rus ne bi slavio niti osvojio ovu medalju jer Rusa ne bi bilo. bili bi još jedno izgubljeno pleme na istoku azije za koje nikoga ne bi ni bilo briga. zato oni imaju razloga slavit borbu protiv hitlera, a mi ne, a koliko vidim ovi naši kozojebi partizanski je slave žučnije i bučnije od Putina. famozni ulazak partizana u zagreb, a koliko su ti naši bijednici jadni mali i kukavni je najbolje demonstrirano kada su umjesto njih ušli četnici u zagreb, eto za što su se borili i što nam je njihova borba dala, ako to zovu oslobođenjem onda bih volio vidjet okupaciju i što bi se podrazumjevalo pod okupacijom ?

tko je tone zaliha hrane municije i češnjaka slao u rusiju odnsono sssr, da bi nas ovdje i cijelu istočnu europu preplavile komunjare, pardon antifašisti ako ti imaš pileće pamćenje i ako boluješ od mitomanije zapadnjaka i onih koji na 2ww gledaju isključivo očima pobjednika, hvala bogu ja ne bolujem od te bolesti, to što sam u manjini ne znači da sam nacist ako razmišljam svojom glavom i o njima kreiram mišljenje na konto onoga što sam sam istražio, a ne onoga što mi je rekao tvrtko jakovina u javnoj debati kod stankovića.

ova odluka je motivirana upravo takvim političkim odnosom, rusi i ameri se mrze samo do trenutka dok nijemci ne postanu goropadni, a 1939 su psotali previše goropadni pa su se brže bolje ameri i rusi složili da ih treba malo prebit da se umire i da ne budu više tako goropadni. tako to ide, a onda kada mi ti i takvi ko ti pričaju o sukoba dobra i zla, padnem na guzicu i počnem se grohotom smijat kakve budale na ovom svijetu žive. kao što su dans vjerojatno ameri širom svijeta zato da šire mir i bratstvo i slogu među narodima i narodnostima, a ne da radi svojih interesa harače za svoju korist, da im burza imala najviše moguće dionice i da vrijednost dolara bude optimalna, a cijena nafte i rezervi nafte pod kontrlom.

svi ste vi na žalost patuljci u razmišljanju, zato nam i drugi mogu vladat u državi, jednim mađarima neće nikada moći nametat krivnj u svezi hortya kako nama nameću u svezi ustaša i pavelića, jer mađari nisu kompleksaši a još manje su antifašisti.
opet trabunjaš

NorthStand
14-08-2016, 21:33
sad treba bit mentalni titan da osvojiš broncu a znaš da bi trebo za zlato

ništa ne brini, ne preziva se slučajno starčević taj ide po zlato, a ne po broncu da je bilo pravedno već bi bio srebrni, neće starčević tek tako klonut duhom ako je iz like kako mu prezime zvuči, bit će bronce više nego u brončanom dobu. :D

pdv
14-08-2016, 21:34
Što je ona mala igračkica koju ubacuju u teren?

Grunf
14-08-2016, 21:36

Vjerojatno zalba nekakva pa suci pregledavaju snimke.

pdv
14-08-2016, 21:37
Vjerojatno zalba nekakva pa suci pregledavaju snimke.

Baš simpatično. Obično viknu ili rukom pokažu time out, a ovdje plišanac :kez

franjevac
14-08-2016, 21:37

to trebaš ubacit u teren kada tražiš challenge :D
nešto kao pokemon

pdv
14-08-2016, 21:39
to trebaš ubacit u teren kada tražiš challenge :D
nešto kao pokemon

Jel' to pravilo oduvijek tako? Mislim, hrvanje i igračkica :kez

Grunf
14-08-2016, 21:40
Baš simpatično. Obično viknu ili rukom pokažu time out, a ovdje plišanac :kez

Haha, neka njezna dusa je u vrhu federacije valjda. :D

franjevac
14-08-2016, 21:44
Jel' to pravilo oduvijek tako? Mislim, hrvanje i igračkica :kez

prošle olimpijske u londonu sam to vidio u taekwondou
samo su bacali drugačijeg plišanca

pdv
14-08-2016, 21:45
Haha, neka njezna dusa je u vrhu federacije valjda. :D

Ma da, cili sport je prekomičan. U početku kad sam to počela gledati, jer se u mojoj kući sve živo prati :rolleyes:, mi je grozota bilo. Ono, znojna tijela, trikoići i skaču jedni po drugima. Pogotovo onaj položaj kad su na podu :muka Poslije mi je postalo baš zanimljivo.

NorthStand
14-08-2016, 21:45

Jedva cekam vidjeti snimku.

rekao sam ti, manje loči taj gemišt da je damir prvi zna i baba iz imotskog koja ima dva polućorava oka, samo ti i oni moroni s forum.yugoslavije to ne znate i ne vidite. da sam ja u poziciji, sve bi vas poslao onkolistima nebitan je foto finiš ti ljudi nisu normalni tamo što pričaju, senzor je taj koji je mjerodavan dakle kompjuter je prvi procijenio da je damir prošao prvi kraj priče, a ovaj fotofiniš je čista fotošopirana idiotarija, i kada vidim koliko su već idiotskih krađi imali na ovoj olimpijadi, stvarno mi je žao što nisu dopingirane Ruse pustili, bilo bi pravednije gledati ovu olimpijadu uz pokojeg prebijenog amerikanca britanaca i francuza, ovako samo moram pratit sudačke previde i krađe iz dana u dan bez da netko uzme pravdu u svoje ruke, Rus bi to sigurno napravio bio pijan ili dopingiran Rus ne prašta nepravdu. to je ono zašto ih cijenim, a ovaj juanpablom je misli da sam ja opčinjen rusima, nisam ni njima ni nijemcima, jer znam da i jedne i druge savršeno boli kurac za hrvatsku i hrvate, pa tako i mene boli kurac za njih ali ako su nama neki od njih dvoje voljni pomoći oko bilo čega, što nas tišti što bi mi odbili njihovu pomoć ? to je bit politike, na koncu konca tko sada vodi normalniju politiku Rusi ili EU i SAD ? meni Rusi nisu bitni, ali pričat da je zdraviji način života i razmišljanja u EU i SAD može samo totalni idiot koji ne prati što se događa na tom šugavom zapadu već dobrih 50tak godina s tim famoznim multikulturanim sranjima začinjenim "narodno oslobodilačkom borbom" iz 2ww, ako vama nije toga svega na vrh kurca onda meni sigurno je. i to ću otvoreno reći, da želim tom i takvom zapadu što priju propast, ako je mogu Rusi ubrzat svojom politikom samo naprijed.

NorthStand
14-08-2016, 21:46

konjić, on se ubacuje kad imaš prigovor ili želiš gledat ponovo snimku što se dogodilo, nije ni čudo da su odbili jer bi svi u dvorani vidjeli što se dogodilo ovako su samo suci i naš trener starčević i rus i njegov trener.

Grunf
14-08-2016, 21:46
Bambi 3. prije zadnjeg plova, ima mislim 2 mjesta prednosti pred Svedanom i Amerom. Bit ce grdo, ali nadam se da ce mu se vratiti za London.

Grunf
14-08-2016, 21:49
Ma da, cili sport je prekomičan. U početku kad sam to počela gledati, jer se u mojoj kući sve živo prati :rolleyes:, mi je grozota bilo. Ono, znojna tijela, trikoići i skaču jedni po drugima. Pogotovo onaj položaj kad su na podu :muka Poslije mi je postalo baš zanimljivo.

Ako budes u prilici, pogledaj South park epizodu o hrvanju kad su Eric i ekipa isli trenirati hrvanje. Pa su prvo isli na pravo hrvanje i onda su skuzili da je to neka bolesna gej spika pa se okrenuli americkom hrvanju. :D

pdv
14-08-2016, 21:50
Iman još jedno pitanje. Recimo, kada je Damir veslao onda je zasvijetlila naša zastava kao da je prvi prošao cilj. Na temelju čega se stvori ta zastava? Jer ako je temeljm senzora nekakvog onda ne bi trebalo biti sumnje tko je prvi ušao u cilj?

pdv
14-08-2016, 21:52
Ako budes u prilici, pogledaj South park epizodu o hrvanju kad su Eric i ekipa isli trenirati hrvanje. Pa su prvo isli na pravo hrvanje i onda su skuzili da je to neka bolesna gej spika pa se okrenuli americkom hrvanju. :D

:rofl

Pa tak i izgleda kad onako površno pogledaš, ali kako više gledaš to vidiš da je zeznut sport. Čak mi se i sviđa jer se onako samo kao jačaju :kez dok mi je recimo boks prebrutalan i ne mogu to gledati.

franjevac
14-08-2016, 21:52
Bambi 3. prije zadnjeg plova, ima mislim 2 mjesta prednosti pred Svedanom i Amerom. Bit ce grdo, ali nadam se da ce mu se vratiti za London.

5 bodova je bolji od dvojice koji dijele 4 mjesto

NorthStand
14-08-2016, 21:54
opet trabunjaš

https://gfycat.com/AjarHarmoniousCobra

dok moji ličani lome i dave ruse u parteru, ti sereš po forumu borbene. zadnji put te opominjem, miči tu zastavu iz avatara nisi je dostojan, gandijevče.

franjevac
14-08-2016, 21:56
tucak smiruje klupu nakon pogotka krapića
ovi ga žele ubit

juanpablom
14-08-2016, 21:56
rekao sam ti, manje loči taj gemišt da je damir prvi zna i baba iz imotskog koja ima dva polućorava oka, samo ti i oni moroni s forum.yugoslavije to ne znate i ne vidite. da sam ja u poziciji, sve bi vas poslao onkolistima nebitan je foto finiš ti ljudi nisu normalni tamo što pričaju, senzor je taj koji je mjerodavan dakle kompjuter je prvi procijenio da je damir prošao prvi kraj priče, a ovaj fotofiniš je čista fotošopirana idiotarija, i kada vidim koliko su već idiotskih krađi imali na ovoj olimpijadi, stvarno mi je žao što nisu dopingirane Ruse pustili, bilo bi pravednije gledati ovu olimpijadu uz pokojeg prebijenog amerikanca britanaca i francuza, ovako samo moram pratit sudačke previde i krađe iz dana u dan bez da netko uzme pravdu u svoje ruke, Rus bi to sigurno napravio bio pijan ili dopingiran Rus ne prašta nepravdu. to je ono zašto ih cijenim, a ovaj juanpablom je misli da sam ja opčinjen rusima, nisam ni njima ni nijemcima, jer znam da i jedne i druge savršeno boli kurac za hrvatsku i hrvate, pa tako i mene boli kurac za njih ali ako su nama neki od njih dvoje voljni pomoći oko bilo čega, što nas tišti što bi mi odbili njihovu pomoć ? to je bit politike, na koncu konca tko sada vodi normalniju politiku Rusi ili EU i SAD ? meni Rusi nisu bitni, ali pričat da je zdraviji način života i razmišljanja u EU i SAD može samo totalni idiot koji ne prati što se događa na tom šugavom zapadu već dobrih 50tak godina s tim famoznim multikulturanim sranjima začinjenim "narodno oslobodilačkom borbom" iz 2ww, ako vama nije toga svega na vrh kurca onda meni sigurno je. i to ću otvoreno reći, da želim tom i takvom zapadu što priju propast, ako je mogu Rusi ubrzat svojom politikom samo naprijed.

a ovaj Rus Vlasov nam je baš pomogao

juanpablom
14-08-2016, 21:59
https://gfycat.com/AjarHarmoniousCobra

dok moji ličani lome i dave ruse u parteru, ti sereš po forumu borbene. zadnji put te opominjem, miči tu zastavu iz avatara nisi je dostojan, gandijevče.
e tvog Ličanina su sjebali tvoji Rusi

franjevac
14-08-2016, 22:02
po mojoj računici srbi nikako ne mogu biti treći
znači ako mađari remiziraju oni,srbi i grci
zatvaraju krug sa 6 bodova a međusobno imaju 3 remija
s tim da srbi u tom krugu imaju najviše postignutih pogodaka pa bi bili drugi

Grunf
14-08-2016, 22:04
Fantela i Marenic 4. u ovom plovu, drze cvrsto 1. mjesto nakon 7. plova.

Grunf
14-08-2016, 22:04
tucak smiruje klupu nakon pogotka krapića
ovi ga žele ubit

franjevac
14-08-2016, 22:11
morat ćemo sa autogolovima krenit
francuzi su nesposobni gol dat

Grunf
14-08-2016, 22:12
Iman još jedno pitanje. Recimo, kada je Damir veslao onda je zasvijetlila naša zastava kao da je prvi prošao cilj. Na temelju čega se stvori ta zastava? Jer ako je temeljm senzora nekakvog onda ne bi trebalo biti sumnje tko je prvi ušao u cilj?

Pisalo je PF tj. photofinish. Da, neki senzor.

NorthStand
14-08-2016, 22:25
e tvog Ličanina su sjebali tvoji Rusi

koji moji rusi đe si ti bolan shvatio da su "moji Rusi", ja samo volim čiku putina koji jebe maju masonima židovima i ostaloj žgadiji, baš mi se omilio, kako im je samo umarširao u siriju s erdoganom postao glavni frend i osvoji krim, tako se to radi, kad te izazivaju američki idioti, ti im se propisno popišaš po sred face, ko takvog mudonju i frajera ne bi cijenio ? svaki potez mu je bio za pet plus, kao i Tuđmanu kad su njega razjebavali ovdje isti ti svijetski belosvetski hoštapleri, kad te netko razjebava ti dodaš gasa i naravno ne kupiš boška balabana već S-400 odnsono S-300 kako je francek napravio da im možeš mamicu jebati na tanane. :D

NorthStand
14-08-2016, 22:26
Pisalo je PF tj. photofinish. Da, neki senzor.

smaji gemišt, senzor je jedini mjerodavan a ne ti i oni tamo tvoji "zagorci" s foruma yugoslavie. :D

NorthStand
14-08-2016, 22:29
po mojoj računici srbi nikako ne mogu biti treći
znači ako mađari remiziraju oni,srbi i grci
zatvaraju krug sa 6 bodova a međusobno imaju 3 remija
s tim da srbi u tom krugu imaju najviše postignutih pogodaka pa bi bili drugi

naši gube, tijesno napeta utakmica ko u rukometu. :rofl

NorthStand
14-08-2016, 22:30
a ovaj Rus Vlasov nam je baš pomogao

da je bilo po mome, staljingrad bi pao i Rusi bi bili oslobođeni još u zimi 1941. :de

NorthStand
14-08-2016, 22:31

nervoza je na vrhuncu, svaka sekunda se mjeri s strahopoštovanjem. :smijeh

bez zajebancije sada, nema reprezetnacija koja bi ovo dobila na našem mjestu, ideš po medalju a ne glumataš mangupa pa ostaneš bez iste u 1/4 finalu, a mađari i srbi su nam najgori mogući pik, uvjelrjivo najjače dvije reprezentacije ne samo na olimpijadi već općenito.

Grunf
14-08-2016, 22:33
Trece iskljucenje Macana. :D Napeta tekma, Francuzi stalno po jedan gol u vodstvu. :shlag

juanpablom
14-08-2016, 22:36
koji moji rusi đe si ti bolan shvatio da su "moji Rusi", ja samo volim čiku putina koji jebe maju masonima židovima i ostaloj žgadiji, baš mi se omilio, kako im je samo umarširao u siriju s erdoganom postao glavni frend i osvoji krim, tako se to radi, kad te izazivaju američki idioti, ti im se propisno popišaš po sred face, ko takvog mudonju i frajera ne bi cijenio ? svaki potez mu je bio za pet plus, kao i Tuđmanu kad su njega razjebavali ovdje isti ti svijetski belosvetski hoštapleri, kad te netko razjebava ti dodaš gasa i naravno ne kupiš boška balabana već S-400 odnsono S-300 kako je francek napravio da im možeš mamicu jebati na tanane. :D
mene bi bilo sram uspoređivati Tuđmana i ovog ruskog diktatora koji tura svoju nosinu u Ukrajinu. kurac bi on gurao da mu Ukrajina nije dala nuklearno oružje. ovo otimanje Krima me podsjeća na srpsko otimanje našeg teritorija.

Grunf
14-08-2016, 22:37
Daj ne dosadujte tu s politikom.

franjevac
14-08-2016, 22:37
Trece iskljucenje Macana. :D Napeta tekma, Francuzi stalno po jedan gol u vodstvu. :shlag

al vidi se da ne tankiraju da se trude
pogledaj tucka ljut ko papričica

juanpablom
14-08-2016, 22:38
da je bilo po mome, staljingrad bi pao i Rusi bi bili oslobođeni još u zimi 1941. :de
ne mislim na tog VLasova

Grunf
14-08-2016, 22:38

Da, Francuzi su jednostavno danas bolji. Sve im ulazi u gol. :D

NorthStand
14-08-2016, 22:40
Daj ne dosadujte tu s politikom.

i to je dio stare olimpijske discipline, bolje da se ubijamo nego da se volimo. :D

NorthStand
14-08-2016, 22:41

hahaha upravo mislio reći, Tucak je pravi štemer postao, kako se samo ljuti skoro da bi prebio nekog u našoj obrani koji ovako ležerno puštaju teške artiljerce francuske oslobodilačke garde. dolaze nas francuzi oslobodit još jednom, kao i 1945. :rofl

NorthStand
14-08-2016, 22:44
desnica se diže čvrsto u zrak, nakon gola za 8-7 to tucak samo pazi da te ne proglase fašistom i ustašom, to bi moglo biti nezgodno na olimpijadi. :rofl

NorthStand
14-08-2016, 22:52
francuzi nikad jači, ali mi se ne damo smanjujemo na 9-8 minut do kraja. :cheer

Grunf
14-08-2016, 22:55
Los dan nasih i zasluzena pobjeda Francuza. :bravo

franjevac
14-08-2016, 22:57
Los dan nasih i zasluzena pobjeda Francuza. :bravo

treba bit iskren i reći da su bili bolji
na nama je da analiziramo šta smo radili krivo i pokušamo to ispravit

juanpablom
14-08-2016, 23:04
tako je to!jednostavno ne može uvijek pobjediti!čestitam Jayques Chiracu

pdv
14-08-2016, 23:07
Meni je izgledalo kao da naši nisu ni htjeli pobijediti

edit: tek sam sad shvatila ironiju :zubo

franjevac
14-08-2016, 23:10
1) Points; 2) Head-to-head points; 3) Head-to-head goal difference; 4) Head-to-head goals scored; 5) Goal difference.

ovako se gleda plasman
dakle po ovome srbi nikako ne mogu biti treći
ako mađari remiziraju brazil će biti prvi
a srbi,grci i mađari sa 6 bodova
njihovi rezovi
srb-gre 9-9,srb-mađ 13-13,mađ-gre 8-8
pa srbi imaju 22-22,mađ 21-21 a grci 17-17

Grunf
14-08-2016, 23:11
Ide Bozo sad na drugom. Ajmoooo

pdv
Evo našeg malenog hrvača :cheer

juanpablom
Meni je izgledalo kao da naši nisu ni htjeli pobijediti

edit: tek sam sad shvatila ironiju :zubo
hn, plavuša? :zubo

pdv
14-08-2016, 23:14
hn, plavuša? :zubo

grunfe, molim te reagiraj na uvrede :kava :kez

obojica su danas izgubila od rusa

pdv
14-08-2016, 23:17
Bravo :cheer :cheer

Grunf
14-08-2016, 23:17
Tooo majstore

Grunf
14-08-2016, 23:22
Jbg, nije uspio. Steta, dobro se boril.

pdv
14-08-2016, 23:23
Šteta... :tuzni

NorthStand
14-08-2016, 23:24
a jebo te budale vodi 4-2 i onda mu dozvoli u 20 jebenih sekundi 4 boda, a mislim kad si panj takav onda se jebi.
mislim da te neki korejac 5 kila lakši okrene dva puta u 20 sekundi, pa šta reći onda, ne zamjeram mu što se borio borio se ali je ovdje sjebo generalno.

znam da je trebao biti u finalu, ali sve je to kurčina mogao je i sam znati da mora izdražt u ovoj drugi rundi prvih 30tak sekundi i on mu dozvoli da ga ovaj odmah izokrene pa jebi se onda nisi ni dostojan medalje, ko nekakvog amatera ga je izvozo na početku druge runde.

franjevac
14-08-2016, 23:24
jebi ga onaj treći put ga je prevrnio pred kraj prve runde pa su prekinuli šteta

juanpablom
14-08-2016, 23:28
a jebo te budale vodi 4-2 i onda mu dozvoli u 20 jebenih sekundi 4 boda, a mislim kad si panj takav onda se jebi.
mislim da te neki korejac 5 kila lakši okrene dva puta u 20 sekundi, pa šta reći onda, ne zamjeram mu što se borio borio se ali je ovdje sjebo generalno.

znam da je trebao biti u finalu, ali sve je to kurčina mogao je i sam znati da mora izdražt u ovoj drugi rundi prvih 30tak sekundi i on mu dozvoli da ga ovaj odmah izokrene pa jebi se onda nisi ni dostojan medalje, ko nekakvog amatera ga je izvozo na početku druge runde.
a jebiga od Ličanina ni ne mož očekivati više od 4. mjesta :zubi

Grunf
14-08-2016, 23:33
Nije cudo kaj su htjeli ukinuti hrvanje na OI. Koja glupa pravila, treba tu mijenjati pravila. Kakva su ono guzenja, kaj je to? :nezna

Grunf
14-08-2016, 23:34

Korejac 80, a nas 78 kila, a kategorija do 75 kila. :silud

NorthStand
14-08-2016, 23:34
a jebiga od Ličanina ni ne mož očekivati više od 4. mjesta :zubi

odi Bre pa se leči, ličanin je prvi koji je prošao osminu finala i ušao u borbu za medalju u ovom sportu od samostalnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=0utA6qC0NDI

NorthStand
14-08-2016, 23:35
jebi ga onaj treći put ga je prevrnio pred kraj prve runde pa su prekinuli šteta

da, to je bio ključni zajeb, na isteku vremena, da je tu otišo na +4 ne bi korejac to mogao preokrenut imao bi vremena božo osvojit medalju, ovaj korejac je trebao biti u finalu odnosno polufinalu jer je Rus i njega pokrao.

juanpablom
14-08-2016, 23:37
ja sam očekivao zlato, s obzirom na prezime koje nosi. osramotio je bunjevački rod

NorthStand
14-08-2016, 23:37
Nije cudo kaj su htjeli ukinuti hrvanje na OI. Koja glupa pravila, treba tu mijenjati pravila. Kakva su ono guzenja, kaj je to? :nezna

to ti je "hrvanje s guza" :rofl

NorthStand
14-08-2016, 23:56
https://s4.postimg.org/e7smqd72l/hrvvsfra.png

za sve postoji prvi put. :smijeh

NorthStand
15-08-2016, 01:10
kakav meč del potra u finalu protiv murrya ! :naklon

zaslužio je zlato najviše od svih tenisača, i po igri i po borbi i po svemu što ga prati kroz karijeru daleko veći pehist nego četvorka koja je osvajala sve GS.

zato bi bila poetska pravda, da on osvoji zlato. nadam se da će napraviti preokret od 1-2 u setovima i doći do pobjede, svaka mu čast kako igra i kako se bori. :naklon

NorthStand
15-08-2016, 02:45
Del Po nije uspio, šteta imao je nadala i đokovića prije finala to ga je satralo jedva je stajao na nogama u 4 setu, iako je vodio 5-4 i servirao za peti odlučujući set kapitulirao je pred naletima kopita zla iz britanije.

no dobro je, srebro je tu, šteta što niej zlato zaslužio ga je najviše od svih. a na idućoj vjeorjatno neće biti u stanju uzet zlato, no siguran sam da može još jedan GS osvojit ako ovako nastavi se dizat i ozdravi do kraja. još jednom :naklon za teniskog majstora iz argentine.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=59892011&postcount=496

by the way, slažem se u potpunosti s ovim forumašom iz jugoslavije, a srbima i antifašistima poručujem one dvije riječi s PK. pravi su se javili glumit poštenje, i dobrice, Srbi i "antifašisti" s indexa i nazivati nas kukavicama, a koliko smo samo medalja ispušili jer nismo taktizirali kao i svi ostali u ovih 20+ godina što imamo vlastitu državu. jednsotavno slavosrbi imaju potrebu diplit četnicima iza guzice, po tome se najbolje vidi tko su bili ti partizani u 2ww i za što su se borili onda i danas, kad su im potomci ovakvi da stalno srbima vire iz guzice.

samo što se ne pravdaju, reko sam im ja sada na indexu, da što tako niste kukali partizančine šugave kada su nas Srbi ubijali oružjem koje smo mi platitli za vrijeme Jugoslavije oružjem teritorijalne obrane, što tada banditi crveni i antifašsitički niste kukali jebo vas onaj ko vas napravio tako retardirane, pa vi nitko drugi doli vi ste krivi za sve ratove koje smo imali s srbima i svima ostalima u regiji. da nije bilo vas, vjerojatno se nitko ne bi ni petljao s onim fašistima usranim koji su ionako sve što su radili radili na štetu hrvata. ali kada imaš pola države slavosrba, jel imaš koju drugu opciju ? tko će srušit jugoslaviju nego navedeni, a ovi se napeli iz petnih žila da je spase i spasili ju na štetu propasti NDHrvatske. to su oni, možda im je netko to zaboravio ali ja nisam, ja malo bolje pamtim.

a što se tiče srba, Srbi toiko moraliziraju a realno u svim sportovima namještaju i seru kvake, kao nisu mogli dobiti brazil koji sada mađarska rastura na proste faktore, ma mislim koga vi pravite ludima ?

NorthStand
15-08-2016, 03:04
http://www.forum.hr/showpost.php?p=59892009&postcount=495

Tucak evo ti još jedan. :naklon

:D

tako se to radi, namjestiš fino mađare i srbe u finalu, osvojiš zlato i onda dođeš pred index partizančine i postaviš im jedno jednostavno pitanje, "jesmo pobjedili najbolje, jel zaslužujemo zlato ako smo pobjedili najbolje?" jel nam priznajete da smo najbolji, jer ako nam vi partizančine s indexa ne date zlatnu medalju ta medalja ne vrijedi ko zlatna, samo ako nam se vi smilujete i date zlato onda ga priznajemo. :rofl

koji debili, ne trebali smo u četvrtfinale s srbima, u polufinale na mađare, i onda u finale s talijanima, to je indexova partizanska antifašistička želja bila. pa jebote gdje oni stvaraju ovakve debile, jel moguće da to postoji tako glupo pritimitvno zatucano i prokleto ?

nevjerojatno, normalno je da biraš lakši ždrijeb do borbe za medalju, i onda se s najboljima tučeš za medalju, točno ovo što su naši i tucak napravili i zato mu svaka čast, ako je već panj od trenera nije od stratega što je netko rekao. i zato ide gromoglasni aplauz. :bravo

NorthStand
15-08-2016, 03:22
http://www.index.hr/images2/2016-08/boltsmijeh_getf2c59.jpg

"munja" se kesi u kameru dok za dobrih par metara šiba ispred rivala. :rofl

Grunf
15-08-2016, 10:36
Van Niekerk srusio rekord Johnsona na 400 m iz Atlante. Svaka cast, Johnsona i njegove rekorde pamtim iz Atlante, on je najavio rusenje. Niekerk nije u redu kaj nije najavio rusenje rekorda. :D

http://www.youtube.com/watch?v=sEPNu6Yv2Yw

juanpablom
15-08-2016, 11:13
taj rekord je već 20 godina? :O

Inkvizitor
15-08-2016, 12:30
Šta su ti suci. Ukradu ti finale i borbu za zlato pa ostaneš bez medalje.

Nisam puno gledao hrvanje , još od Vlade Lisjaka i Los Aneglosa 1984-te , kad je uzeo zlato, ali znam nešto o pravilima ostalo mi iz tih vremena ali klasičniji i čistiji tuš nisam vidio od Božinog. uvijek je bilo, baci ga na jednu lopaticu pa onda drž nedaj, ovaj koprca rukama i nogama ko da mu je život u pitanju, upiru jedan i drugi, zapjene se, mlataraju udovi na sve strane, pa se nekad obrani ovaj na parteru a nekad napadač uspije da obje lopatice dodirnu parter i to je onda tuš..kraj borbe a ovdje Starčević patosira ovog drito na leđa i drži ga..ne može bit čistiji tuš..i gotovo, kraj borbe nema tu više priče.

Ukrali su Boži i nama sigurno srebrnu a možda i zlatnu medalju..iz očiju su nam je ukrali..

franjevac
15-08-2016, 12:35
što je lijepo danas čitati moraliziranje kvazi sportskih novinara
za njih vrijedi ona narodna ko o čemu kurva o poštenju
mi smo jučer položili ispit pokazali smo da smo cinični i zreli
ne moramo ni dobit brazil što se mene tiče mi smo sinoć osvojili zlato
bacanje virtualnih kamenja od strane najgoreg ološa daje samo još veće zadovoljstvo

nadam se da će se ista stvar desiti i danas u rukometu i ako nam treba poraz da izgubimo

Inkvizitor
15-08-2016, 12:44
Ko ih šiša. Sjećam se SP u rukometu u Njemačkoj mislim 2007-me kad smo imali 4 pobjede u grupi i zadnju utakmicu sa Španjolcima za prvo mjesto a znalo se već da Francuzi čekaju kao četvrti. I mi zgazimo Španjolce budemo prvi i dobijemo aplauze za fair play od sivh, brvao Hrvati klap-klap, tako se to radi, i izgubimo u četvrtfinalu od Francuza, dobijemo sva razigravanja od 5-8 mjesta i na kraju s jednim porazom budemo 5-te a Francuzi sa tri poraza svjetski prvaci.

Tankiraju i kalkuliraju svi koji su u poziciji da to rade. Tko kaže da nije, laže.

juanpablom
15-08-2016, 12:58
Ko ih šiša. Sjećam se SP u rukometu u Njemačkoj mislim 2007-me kad smo imali 4 pobjede u grupi i zadnju utakmicu sa Španjolcima za prvo mjesto a znalo se već da Francuzi čekaju kao četvrti. I mi zgazimo Španjolce budemo prvi i dobijemo aplauze za fair play od sivh, brvao Hrvati klap-klap, tako se to radi, i izgubimo u četvrtfinalu od Francuza, dobijemo sva razigravanja od 5-8 mjesta i na kraju s jednim porazom budemo 5-te a Francuzi sa tri poraza svjetski prvaci.

Tankiraju i kalkuliraju svi koji su u poziciji da to rade. Tko kaže da nije, laže.
tad su bili Njemci prvi, Francuzi treći sa skorom 4-1-4. mi smo bili peti sa skorom 9-0-1 uz to smo dva puta tukli Španjolce tada branitelje naslova

Inkvizitor
15-08-2016, 13:13
Ok mislio sam da su Francuzi ipak bili prvaci ali poanta je ista..

NorthStand
15-08-2016, 13:16
Korejac 80, a nas 78 kila, a kategorija do 75 kila. :silud

a ipak je bio teži korejac, pa što su rekli da je imao 66 kila kad je bio svijetski prvak 2013 ? dakle udebljo se odnosno nabio masu od 2013.

juanpablom
15-08-2016, 13:21
Ok mislio sam da su Francuzi ipak bili prvaci ali poanta je ista..

ma poanta je da je eliminacijski dio turnira počinjao od četvrtfinala a ne od polufinala kao zadnjih godina. edit Francuska je bila 4. a ne treća

Grunf
15-08-2016, 13:42
što je lijepo danas čitati moraliziranje kvazi sportskih novinara
za njih vrijedi ona narodna ko o čemu kurva o poštenju
mi smo jučer položili ispit pokazali smo da smo cinični i zreli
ne moramo ni dobit brazil što se mene tiče mi smo sinoć osvojili zlato
bacanje virtualnih kamenja od strane najgoreg ološa daje samo još veće zadovoljstvo

nadam se da će se ista stvar desiti i danas u rukometu i ako nam treba poraz da izgubimo

Ti novinari nisu bas cisti u glavi. Kakvo je to kalkuliranje gdje izaberes 3. u grupi umjesto 4.? Izaberes jacega, a ne slabijega? :nezna Jucer su Francuzi imali odlican dan, glavno da su nasi dali sve od sebe. Doci ce i pobjede. :D

NorthStand
15-08-2016, 13:45
Ti novinari nisu bas cisti u glavi. Kakvo je to kalkuliranje gdje izaberes 3. u grupi umjesto 4.? Izaberes jacega, a ne slabijega? :nezna Jucer su Francuzi imali odlican dan, glavno da su nasi dali sve od sebe. Doci ce i pobjede. :D

francuzi polako postaju sila u vaterpolu, kroz par godina bit će neugodni ko njihove kolege u rukometu. :de

Grunf
15-08-2016, 13:47
a ipak je bio teži korejac, pa što su rekli da je imao 66 kila kad je bio svijetski prvak 2013 ? dakle udebljo se odnosno nabio masu od 2013.

Da, promijenil je gad kategoriju, 12 kila je natukel.

Grunf
15-08-2016, 13:48
francuzi polako postaju sila u vaterpolu, kroz par godina bit će neugodni ko njihove kolege u rukometu. :de

Velika su ulaganja tamo, place su u razini nogometnih. :D

mirv
15-08-2016, 14:06
Ma koji moral, kakvi drugi obrazi, kakva poštenja, Božo ubije Sovjeta i mora izgubiti, hoće te pokrasti u zadnjim sekundama rukometa protiv Francuza, kradu ti zlato u veslanju, sude ti nepostojeće jedanaesterce na EP u nogometu, još se sjećam polufinala vaterpola iz OI 1996 godine s Talijanima kada je kazahstanski sudac činio sve da nas izbaci, nije uspio ali nam je isključio trenera i zato smo bili drugi na kraju i tko zna koliko još toga ima! Zašto bi baš mi morali biti svetci usred bare pune govana i da si tako vežemo ruke? Pred kime ćemo to biti pošteni, pred Krišnom i Manituom ili će nam varalice i same pričati o poštenju? Prevariti varalicu nije prijevara i naša skupina ustvari izgleda onako kako bi izgledala da su svi pobijedili kao što su i trebali. Pravda je zadovoljena a ovi kojima se ne sviđa naš postupak neka plaču svojoj materi. Zna se kako se odnosi prema govnima, samo đonom i prijezirom na njih.

franjevac
15-08-2016, 15:10
ne znam ko glupaču sandru perković tjera da nastupa za hrvatsku
ako toliko žali za jugoslavijom
zna se koja je država "sukcesor" pa neka nastupa za njih
a i njima ne bi smetalo imali bi garantiranu medalju

mirv
15-08-2016, 15:27
Evo, zato sam uvijek smatrao da nikada u životu ne treba imati idole, uvijek te razočaraju ovako ili onako. Možda je djelo nekog čovjeka veliko ali to ne znači da je on sam vrijedan poštovanja.

Ne znam za ostale ali meni je draže izgubit od Srba nego s njima osvojiti najvažnije naslove, jedini razlog zbog kojeg navijam za naše je taj što su naši, što pored svega stoji hrvatska zastava a to je uostalom i bio glavni motiv svim našim športašima da nastupaju za reprezentaciju. Radije da propadne šport u Hrvatskoj nego da osvajamo išta za Jugoslaviju, region ili kako se već to smeće zove. I ti ljudi o kojima govoriš Perkovićko, to nisu naši, to su stranci, kravetino. Jedi govna.

Inkvizitor
15-08-2016, 15:33
Da bili bi velesila. Pa najjača olimpijada Jugoslavije je bila u Los Angelosu..kad su osvojili 21 medlaju od toga 7 zlatnih i to na Olimpijadi koju su bojkotirale zemlje istočnog bloka, (osim Rumunije). Kakva sportska velesila, možda u momčadskim sportovima. Mađari su sveukupno, iako više od pola manji, bili su sportska velesila za Jugoslaviju a kamoli ostale, veće zemlje..

DzoniBG
15-08-2016, 17:26
Da bili bi velesila. Pa najjača olimpijada Jugoslavije je bila u Los Angelosu..kad su osvojili 21 medlaju od toga 7 zlatnih i to na Olimpijadi koju su bojkotirale zemlje istočnog bloka, (osim Rumunije). Kakva sportska velesila, možda u momčadskim sportovima. Mađari su sveukupno, iako više od pola manji, bili su sportska velesila za Jugoslaviju a kamoli ostale, veće zemlje..

To je vrlo klizava tema...

Madjari osvajaju medalje, ali u kojim sportovima... imaju nekoliko dobrih plivaca... par atleticara... osim vaterpola, koga igra ozbiljno par zemalja, nema ih u grupnim sportovima...

Oni forsiraju neke pojedinacne sportove koje pored olimpijade niko zivi ne prati... tu uzmu medalje, i sad su kao sportska velesila...

Gde su u fudbalu, kosarci, odbojci, rukometu... skoro da ne postoje... najpopularniji pojedinacni sport tenis... jel cuo neko i za jednog madjara tenisera... nema ih u top 100...

Nisu medalje na Olimpijadi neko posebno merilo... mozes da budzis neke leve sportove i da stvaras privid uspeha... ali dok nisi gazda u najpopularnijim sportovima... to je suplja prica...

DzoniBG
15-08-2016, 17:33
http://www.index.hr/tema/oi-2016/sandra-perkovi%C4%87-%C5%BEao-mi-je-%C5%A1to-se-jugoslavija-raspala-bili-bismo-sportska-velesila-912969

Evo Sandre, sad sam nasao :)

Ona i ne pamti Jugu, rodila se 1990. godine... ne pamti ni rat...

Sportisti se uglavnom druze medjusobno... ako igraju za isti klub, cesto su najbolji drugari... to su posebne okolnosti, masu vremena provedes sirom globusa na raznim mitinzima, utakmicama... a sa kime ces da pricas i da se druzis nego sa onima sa kojima govoris isti jezik... to je toliko normalno i prirodno, nema potrebe objasnjavati...

Djokovic stalno istice kako se druzi sa hrvatskim teniserima... jel zbog toga treba da ga pljujem kako nije pravi Srbin.... ma to su budalastine...

juanpablom
15-08-2016, 17:40
Sandra lupeta, vjerojatno pod utjecajem Bandinha

juanpablom
15-08-2016, 17:45
Mene je impresionirao Kim Collins, stari ima punih 40 a kvalificirao se u polufinale i polučio dobro vrijeme (10.13)

franjevac
15-08-2016, 18:04
http://www.index.hr/tema/oi-2016/sandra-perkovi%C4%87-%C5%BEao-mi-je-%C5%A1to-se-jugoslavija-raspala-bili-bismo-sportska-velesila-912969

Sportisti se uglavnom druze medjusobno... ako igraju za isti klub, cesto su najbolji drugari... to su posebne okolnosti, masu vremena provedes sirom globusa na raznim mitinzima, utakmicama... a sa kime ces da pricas i da se druzis nego sa onima sa kojima govoris isti jezik... to je toliko normalno i prirodno, nema potrebe objasnjavati...

Djokovic stalno istice kako se druzi sa hrvatskim teniserima... jel zbog toga treba da ga pljujem kako nije pravi Srbin.... ma to su budalastine...

ko joj zamjera i brani da se druži sa španovićkom
smeta samo glupačina poruka da joj je žao što se raspala juga
na olimpijadi predstavljaš svoj narod i zemlju konkretno u njenom slučaju hrvatsku i hrvate
i valjda je toliko pametna i informirana da zna koliko nas je života koštalo oslobođenje od jugoslavije

franjevac
15-08-2016, 18:08
Mene je impresionirao Kim Collins, stari ima punih 40 a kvalificirao se u polufinale i polučio dobro vrijeme (10.13)

mene konji šta plešu :D
samo je to više za cirkus nego olimpijadu

Inkvizitor
15-08-2016, 18:12
To je vrlo klizava tema...

Madjari osvajaju medalje, ali u kojim sportovima... imaju nekoliko dobrih plivaca... par atleticara... osim vaterpola, koga igra ozbiljno par zemalja, nema ih u grupnim sportovima...

Oni forsiraju neke pojedinacne sportove koje pored olimpijade niko zivi ne prati... tu uzmu medalje, i sad su kao sportska velesila...

Gde su u fudbalu, kosarci, odbojci, rukometu... skoro da ne postoje... najpopularniji pojedinacni sport tenis... jel cuo neko i za jednog madjara tenisera... nema ih u top 100...

Nisu medalje na Olimpijadi neko posebno merilo... mozes da budzis neke leve sportove i da stvaras privid uspeha... ali dok nisi gazda u najpopularnijim sportovima... to je suplja prica...

Imali su oni nekad nogomet kakav se mogao sanjati i u rukometu su bili nekad jaki..jedino košarku nemaju..

A plivanje lijevi sport..atletika gdje su također bili jaki..a gdje je bila Jugoslavija u atletici u plivanju..pa i zemlje nastale raspadom atletike..ubodemo nešto mi i Slovenci i u plivanju neke mrvice svako 10 godina..u gimnastici..

NIje Olimpijada sve ali je puno i to se gleda najviše..

Inkvizitor
15-08-2016, 18:14
mene konji šta plešu :D
samo je to više za cirkus nego olimpijadu

Mene smeta što su se na Olimpijadi počel pojavljivati sportovi poput odbojke na pijesku..što je sport zgubidana i zgubidanki s plaže..

Olimpijada se time pretvara u cirkus..ali još uvijek je najveći sportski događaj

franjevac
15-08-2016, 18:19
Mene smeta što su se na Olimpijadi počel pojavljivati sportovi poput odbojke na pijesku..što je sport zgubidana i zgubidanki s plaže..

Olimpijada se time pretvara u cirkus..ali još uvijek je najveći sportski događaj

već duže vremena ona ide ka tome
čekam samo da skakanje u vreći i nošenje jaja u žlici postane olimpijski sport
zimske olimpijske su još gore
onaj curling šta je to jbt

NorthStand
15-08-2016, 18:37
ne znam ko glupaču sandru perković tjera da nastupa za hrvatsku
ako toliko žali za jugoslavijom
zna se koja je država "sukcesor" pa neka nastupa za njih
a i njima ne bi smetalo imali bi garantiranu medalju

nek ode nastupat za srbiju, ona i njeni antifašisti jugoslavenski, ionako su oni veći srbi od srba.

mirv
15-08-2016, 18:41

Koji je to "isti" jezik, Vuče Karadžiću? Je li to srpskohrvatski, štokavski, srpski? Kako se zove taj tvoj isti jezik, koji su mu pisci, u kojim državama je službeni, opiši nam ga malo?

NorthStand
15-08-2016, 18:43
Ma koji moral, kakvi drugi obrazi, kakva poštenja, Božo ubije Sovjeta i mora izgubiti, hoće te pokrasti u zadnjim sekundama rukometa protiv Francuza, kradu ti zlato u veslanju, sude ti nepostojeće jedanaesterce na EP u nogometu, još se sjećam polufinala vaterpola iz OI 1996 godine s Talijanima kada je kazahstanski sudac činio sve da nas izbaci, nije uspio ali nam je isključio trenera i zato smo bili drugi na kraju i tko zna koliko još toga ima! Zašto bi baš mi morali biti svetci usred bare pune govana i da si tako vežemo ruke? Pred kime ćemo to biti pošteni, pred Krišnom i Manituom ili će nam varalice i same pričati o poštenju? Prevariti varalicu nije prijevara i naša skupina ustvari izgleda onako kako bi izgledala da su svi pobijedili kao što su i trebali. Pravda je zadovoljena a ovi kojima se ne sviđa naš postupak neka plaču svojoj materi. Zna se kako se odnosi prema govnima, samo đonom i prijezirom na njih.

, i ova druga poruka apsolutno se slažem rađe da propadnemo u svim sportovima i da nas nema, nego da "hrvati" ala ovi antifašisti osvajaju medalje za SFRJugoslaviju. dno dna na što ljudi mogu spasti, ko Mate Parlov da se veseli medalji osvojenoj za jugoslaviju, ja da sam bio 1950e rođen odbio bi nastupat za tu šugavu zemlju, nema teorije da bi ikada pristao osvajat išta za Jugoslaviju ni u teoriji. nema tih para, a ni medalja.

a što se tiče poštenja, vidimo kakvo je poštenje svijeta u hagu, evo su oslobodili i miloševića krivnje za rat, šteta što ovako sebi nisu sudili 1945, jer bi vjerojatno Hitler bio pobjednik rata i pacifista a ne ozloglašeni masovni ubojica i zločinac.

tako ti je to, kad ti oni kroje pravdu i sole pamet, i onda kada to vidim da mi jedini glumatamo poštenje ili ti ga većeg papu od pape how yes no. samo lud čovjek u ovakvom pokvarenom svijetu, može ići igrat i nastupat po pravilima odnosno glumatat poštenje. a zapravo se svi natječu kako će netko nekgoa zajebat, i sad ti budala da budeš jedini koji će glumit "viteštvo" stvarno mi je to kod nas hrvata uvijek išlo na kurac, jer to nitko ne cijeni a i redovno ostanemo bez medalje zbog tog kvazi "poštenja". hvala kurcu da je došlo iz guzice u glavu, nadam se da je i ova oslobađajuća presuda miloševiću svima dala do znanja što famozni "antifašisit" s zapada misle o hrvatima i hrvastkoj, iako smo i sami dio tog zapada preko EU i NATO-a. dno dna, ali sami smo si krivi, nitko nam nije kriv što smo pristali biti dio te govnjarije.

NorthStand
15-08-2016, 18:55
sjetite se kako su slovenci dogovorili namještanje arbitraže, alo ljudi živimo u svijetu govana, a na žalost moram priznati da su hrvati još najveća govna od svih govna kada pričamo o odnosu prema hrvatskoj i hrvatima, ovakve izrode i debile kakve mi imamo nema nitko to je sto posto. u stranim zemljama tamo gdje ih i ima, se strogo kažnjavaju, ja ne volim židove dapače ali oni svoje izrode žiguju ko vola u kupusu. nema kod njih zajebancije s džravom i nardoom, onaj tko se drzne srat po državi i narodu, taj bude eliminiran na brz i bezbolan način, ne fizički samo mu se oduzme državljanstvo da mi iimamo takav zakon, svi ovi plačljivici za jugoslavijom dobili bi oduzimanje državljanstva i hrvatka bi možda imala 1 miliona stanovnika manje, ali bi to značilo da ovom državom ne bi mogao vladat jedan smrat Mesić i njemu slični, jer bi im se oduzelo državljanstvo i bili bi deportirani pa neka u srijbi đubre priča "kako svi znaju za hrvatske zločine nad sribma" što je nedavno dao izjavu za Srbijanske tiskovine, pa to samo kod nas takvi majmuni mogu postati najveći državniici i političari ono nevjerojatno. ali želim reći, u svijetu govana mi glumatamo poštenje, ma budi smeće i to najveće kad su svi smeća. kome se mi dokazujemo, i što misliom da će nas zbog toga netko više cijenit ? stvarno smo utopisti žešći, oni koji misle potvrdno.

NorthStand
15-08-2016, 19:06

uopće nije problem što se oni druže međusobno to mi je jasno, popričao bi i ja s vama nije problem kao i ovdje, ali stvar je njenog odnosa prema jugoslaviji kao da je to bila neka divna pitorskna država a i vi Srbi i ovi naši idioti komunistički zakumlirani antifašistički o toj državi stvarate dojam neke divne državice koja je valjda prva izmislila demokraciju i vladavinu prava, a istina je dijametralno suprotna, da netko ovako nostalgično gleda na NDH i ustaše kako se stalno preko određenih medija potencira nostalgija za jugoslavijom, ne trebam pričat kakva bi bila reakcija isto tog šugavog licemjernog čedopartizanskog indexa jutarnjeg i ostalih novinarskih plaćenika i paćenika kojima je Tito još debelo u glavi i još dublje u srcu.

svi su oni jednom riječu Tito, riječju mišlju djelom i propustom. prema tome, čemu obmanjivanej i laganje, ako netko danas nakon sveg zla šta je ta država radila njegovim sunarodnjacima može tu državu slavit pa tu je na rubu patološke bolesti.

kao da vi Srbi slavite NDH, to je isto kada ovi naši čedopartizani slave i plačku za JUGOSLAVIJOM to je ravno tome da vi Srbi plačete za NDH, kako je razumiljivo da vi ne možete i nećete plakati za NDH koja vas je malo potaracala za ono što ste radili prije 1941, tako isto ne može nitko očekivat da će netko u hrvatskoj pogotovo Hrvati politički i oni koji su ubijani za vrijeme te države veličati i s nostalgijom gledati državu koja je slala udbu i miliciju da im ubija najmilije. pa o čemu mi pričamo, to što neki pamet samo sretne lijepe dane to je drugi par rukava, ali ta država je bila ne zločinačka već u pravom smislu te riječi genocidna za hrvastki narod i tako se prema njoj treba odnosit, kao tšo je razmljivo da ćete vi Srbi stalno apostrofirat genocidnost ustaša i NDH, djelomice zato jer jeste žrtve politike ustaša i NDH, djelomice jer vam je to vječna inspiracija za nove obračune s hrvatima, kao i ovim anšim čedopartizanima koji su kao što sam rekao veći Srbi od srba tu neka nitko nema dileme, ta govna upravo zbog te činjenice su mi gadljivija od vas, jer kad netko ko Hrvat može biti veći Srbin od Srbina tog ja mogu samo i jedino prezirat i mrzit, ništa drugo.

a što se tiče Đokovića pa tko spori da je on korektan prema našim, ali to je sport to nije politika i to nije povijest naših odnosa, dobro se zna kako su Srbi nastupali protiv hrvata kada god su imali priliku upotrijebit silu. nikad niste okljevali, i svaki put ste krenuli punim gasom an nas, dakle pričati o nekakvim idiličnim prijateljskim odnosima s vama srbima može samo totalni idiot i čovjek koji negira političku i povijesnu stvarnost naših odnosa ne samo u prošlosti, već i u sadašnjosti, normalno da ja ne želi kao ni nitko u hrvatskoj ratovat ne protiv vas već nikoga, ali sam svijestan s obzirom na vaše povijesne okolnosti i kako ste se u prošlosti ponašali, da od vas to treba očekivat. a ne se čudit ko marica krivom kurcu, kada Srbi opet krenu palit klat ubijat granatirat po hrvatskoj, jer ne moram valjda te podsjećat da još najmanje pola tvoje srbije živi od mržnje prema hrvatskoj i razmišlja o "zapadnim srpskim zemljama" tako da sory Đoni, ali te priče koje pričaš koje liče na onu spiku ko nas Bre zavadi pričaj nekome drugome, nisu ti ovdje na forumu mladi antifašisti zagreba, koji bi vjerojatno rado ne samo ugodili srbima nego vam i popušili kurac da otkopčate šlic.

Grunf
15-08-2016, 19:55

Decki, kaj se raspravljate kad je sve jasno. Kad pridodamo srpske, bosanske, makedonske i crnogorske medalje ispred smo Amera. :mirko

Inkvizitor
15-08-2016, 19:58
Decki, kaj se raspravljate kad je sve jasno. Kad pridodamo srpske, bosanske, makedonske i crnogorske medalje ispred smo Amera. :mirko

A slovenske si pozabil :toljaga