PDA

Pogledaj Full Version : Narode hrvatski ustani!

Stric Ivan
02-07-2016, 16:33
Darko Pajičić je umro, od posljedica ozljeđivanja Policajca Saše Sabadoša. Baš me zanima kako će se riješiti ovaj sudski proces, i u čiju korist. Darko od svega toga pa i od osuđujuće presude nema više ništa. No ono što mi možemo tražiti jeste zadovoljština i pravica. Ako ne sudskim putem, postoji jedan jači put kojeg svi mi mali ljudi poznamo, a to je zakon ulice.

Kažu stari mudri ljudi : SVE IMA SVOJE GRANICE!

Ma koje to granice!? Pa 300.000 imigranata je tu…četnici u saboru, pederi, pedofili, silovatelji, koljači!? Kome to Hrvatski narod treba dati zastupnički imunitet!? Da je Osama Bin Laden živ, i on bi vjerovatno postao zastupnik. Nevjerovatno ali istinito. U našem Hrvatskom saboru, se nalazi najgori šljam koji može hodati našim Hrvatskim tlom. Možda da damo imunitet zastupnički i Marsovcima, pa da nam i oni sole malo rane!?

Otvoren je lov na Branitelje, davno odmah iza smrti F.Tuđmana. Svi Ministri Branitelja su potencirali lov, koji je se tada vršio u tajnosti. No danas je javan, i vidljiv na svakom mjestu, na svim medijima u novinama. Razmahala se UDBA-šija, i demonstrira nam svoju veliku moć. A moć se manifestira u pomilovanju zločinaca ili u određivanju minimalne kazne za dvostruka ili trostruka ubojstva. Nakon toga dolazi: Progon Branitelja ( Veljko Marić), i njegovo zatvaranje, prvo u srbske kazamate, a potom u zatvor u Glini. Nema što… pokazali ste sa čime baratate i što sve znate.

Ako jedan Horvatinčić uspije na sudu dokazati da nije kriv za smrt dvoje Talijana, i da su mu obitelji ubijenih dužne još platiti više od 200.000 kuna- ja Vas sada sve pitam: Nije li nešto zlokobno u zraku? Nije li vrijeme da popucaju šavovi ove nove Jugoslavije u koju nas trpaju?

Ako jedan Čačić ubije ljude svojom divljom vožnjom u Mađarskoj, i nagodi se da dobije minimalnu kaznu, i još igra golf na travnatom terenu, meni tu nešto nije u redu. A pogotovo činjenica da je još uvijek u Politici. Samo da Vas podsjetim jednu stvar: U Americi ako zastupnik napravi bilo kakvu lošu stvar, ili ako se odkrije mrlja u prošlosti, taj zastupnik istog trenutka daje ostavku i napušta politički život, i oglašavanje.

Mogao bih još nabrajati skupa sa Vama svima čitavu godinu za sabrana nedjela, koja su počinili ovi izrodi i zločinački umovi, a da ne prestanemo uopće pričati niti jednu sekundu. Zlo se je nadvilo nad Hrvatskom. Bilo ga je oduvijek, no danas ovi teški olovni oblaci kriju zrake sunca nad našom Domovinom.

Čini se da su zločinačka djela “naših” političara, postala mainstream i odlično se reklamiraju, putem svih medija. Ukoliko Radmanovizija ostane još koju godinu, imat ćemo reklame za odvjetnike, putem kojih će se javno očitavati i nuditi svoje prljave usluge.

Branitelji su po zatvorima i psihijatrijama, bez svojih prava. A zločinci četnički, silovatelji, i koljači slobodno hodaju našom Domovinom. A zaštitu im pruža UDBA, ex komunisti i izdajice jer im odgovara ovakvo stanje: Status Quo.

I sada potpuno suprotna stvar i stavka. Ako jedan Dejan Milić, pripadnik Tigrova mora odležati 9 godina u zatvoru i još nakon odsluženja kazne platiti 400.000 kuna odštete, pitam sada javno sve Vas:

-Da je Blago Zadro živ, pukovnik Marko Babić, i svi drugi Heroji sa Trpinjske ceste (neka ne zamjere što ih ne spominjem sve u tekstu), da li bi i njima naplaćivali enormno velike kazne, i da li bi to doista ostalo ovako kako jeste, ili bi bilo onako kako smo mi sanjali Hrvatsku Domovinu, i kako smo je odradili.

Izvor: https://hrvatskoobrambenostivo.com/2015/11/23/narode-hrvatski-ustani/

NorthStand
02-07-2016, 17:49
narode hrvatski, ostani mlak i usran kakav si bio čitavu svoju povijest, ostani sluga stranim okupatorima i uzurpatorima, antifašistima i komunistima jer to je tvoj kranji domet, ostani debilan kakav si bio cijelu svoju povijest i nemoj se slučajno otarasit svog debilizma odnosno duge tradicije konjušarstva, jer tradicija se ne smije prekinuti.

Aleksa
02-07-2016, 17:58
I šta će da urade Hrvati na ovaj poziv: ustaše li ili ne ustaše? :zubo
Inače, North, totalno si me razočarao ovim komentarom. Mislio sam da ćeš ti prvi da se odazoveš. :D

NorthStand
02-07-2016, 18:34
Inače, North, totalno si me razočarao ovim komentarom. Mislio sam da ćeš ti prvi da se odazoveš. :D

hoću, kada bude trebalo s vama tamanit hrvate, bit ću prvi vjeruj mi. ni partizani ni četnici neće me nadmašit, u linču mog vlastitog naroda koji zaslužuje giljotinu. platit će mi u krvi, sve nerviranje koje sam sve ove godine izgubio u nadi da ćemo postati normalni narod i država. Tuđmana sam također prokleo, sve sam nam do 9 koljena prokleo, i nastavit ću još jače u budućnosti, ovaj narod je zaslužio samo najgore ovaj narod ne zna tko mu glavu drži na ramenima, ovaj narod nikad nije ni bio narod već krdo ovaca. dati titu 140.000 partizana to je najbolji dokaz ove moje tvrdnje, ubijat vlastiti narod u ime komunističkog ološa, rušit vlastitu državu da bi oni napravili svoju srbo komunističku SFRJ, e to se zove biti korisni idiot i budala, 140.000 takvih dali su Hrvati i danas da je Tito živ dali bi mu još više, najmanje 200.000. jer Hrvati nikad ne mogu zakazat u svojoj gluposti, Hrvati su narod s dna kace, Hrvati su sve ono što je Dučić o nama spjevao u svojim narodnim pjesmama, Hrvati su bol u srcu mom, Hrvati su mješavina majmuna i papige, zato i imamo Milanovića za premijera, zato se moram tresti hoće li Srbi imati svog gubernatora u ZG za premijera ? to smo mi, mi debili mi antifašisti mi antirasisti mi Hrvati zapadnim idejama odani, tako je i Tuđman talasao putevima zapada bio partizan za njihov račun, pa vidimo gdje nas je doveo u ralje EU i NATO-a i on je pričao kako nam je tamo dom i kako nam je tamo sreća i ljubav najveća.

eh Hrvati, jedno je sigurno ovakvih političara kakvi su Hrvati nema nigdje, uvjerljivo najveća govna i prevaranti guzičari smo mi, žalosno je samo što su tolike generacije hrvata ginule da bi ovi guzičar i probisvijeti danas vladali.

Bobani
02-07-2016, 19:44
North, kolega i dragi North, postao si očajan. Glavu GORE!!!!! (NA)Dolaze bolji dani! Poslije svake OLUJE i loših vremena, dolaze bolji i sjajniji dani. Znam da si razočaran i na svu žalost nisi sam. Moramo izdržati. Spas je u onima koji pripadaju negdje a ne u onima koji pripadaju nigdje.
Znam da nije lako o istini misliti, o istini govoriti, o istini pisati i istinu iznositi i znam da se mnogi istine boje, ali također znam da je jedino istina koja nas može očuvati i spasiti.

Dragi kolega North naša Hrvatska je kao i jedna lijepa djevojka, a povijestno je dokazano da su svi muškarci pohlepni za lijepim djevojkama, kao što su svi naši neprijatelji bili i još uvijek ostaju pohlepni za našom LIJEPOM HRVATSKOM. Zato je u prošlsti uvijek naša Hrvatska imala svoje Zaštitnike koji su branili o obranili našu hrvatsku od raznih osvajača, a ti Zaštitnici su imali razna imena koja su odgovara odrazu vremena u kojima su djelovali. Danas se te Zaštitnike zove "Domoljubi", prije njih su se zvali "Ustaše", prije Ustaša bili su "Uskoci", itd. itd.

Dakle, Glavu Gore! a očaj prepustimo susjedima.

Bobani
03-07-2016, 00:32

Hy kolega Aleksa,

Zbilja bih želio znati tvoje iskreno, pošteno i srpsko mišljenje o priloženom link. Poštivat ću tvoje mišljenje čak i onda ako se nebi poklapalo s nazorom mojih mišljenja. To su demokratska pravila po kojima su osnovane sedamnaest (17) Hrvatskih Ustaških Točaka 1933. godine, prije dolaska našeg kolege North-a intimusa Adolfa Hitlera na vlast. Ako nisi nikada do sa imao priliku pročitati tih 17 Hrvatskih Ustaških Točaka, na tvoju želju bit ću voljan ih ovdje priložiti kako bi ih ti osobno imao priliku pročitati i sa tvojeg ugla, što bi moglo, donekle, značiti kao i sa srpskog općeg ugla, donesi tvoje iskreno i pošteno mišljenje na naslov članka ovog priloženog linka.
Iskreni poZDrav.

DESET RAZLOGA ZAŠTO USTAŠKI POKRET, NIJE BIO FAŠISTIČKI ...
hrvatskoobrambenostivo.com › Hrvatska

Otporaš o ŠTA JE HRVATIMA BILO ZABRANJENO ZNATI!?

Neizmjerno mi je žao da se link nije otvorio. Ako potražiš ovaj link, za sigurno će se otvoriti.

Aleksa
03-07-2016, 07:35
Kolega Bobani,
kako da ne prihvatim tako ljubazan predlog? ;)
Nisam procitao tih 17 tačaka, pa te molim da ih izložiš ovde.

I pre nego što ih pročitam, a pretpostavljam da u njima neće pisati ništa izrazito antidemokratsko, mogao bih da kažem dve tri reči.

Dakle, nekada može da se desi da je politički program jedno, a politička doktrina koja proizilazi iz prakse jednog pokreta sasvim drugo. Tako npr, program Ustaškog pokreta ne mora da sadrži izrazito antidemokratske sadržaje, ali doktrina pokreta može da bude antidemokratska i fašistička.
Ustaški pokret je npr. označen kao revolucionaran, a revolucija i demokratija ne idu zajedno.

Aleksa
03-07-2016, 07:39
Ne vidim u tom tekstu "Šta je Hrvatima bilo zabranjeno znati" tih 17 tačaka... ili sam nešto pobrkao...

Aleksa
03-07-2016, 07:40
Jesam izgleda :D

Bobani
03-07-2016, 17:21
Jesam izgleda :D

Kolega Aleks molim te javi mi dali si imao priliku vidjeti i pročitati tih 17 točaka Hrvatskih Ustaških Načela iz godine 1933., koje sam ti prije pola sata poslao. Izgleda da se je to namjerno ili slučajno izgubilo. Voljan sam to ponovno poslati, ako nidi imao priliku to pročitati i dati tvoje demokratsko mišljenje.
PoZDrav.

Aleksa
03-07-2016, 17:25
Kolega Aleks molim te javi mi dali si imao priliku vidjeti i pročitati tih 17 točaka Hrvatskih Ustaških Načela iz godine 1933., koje sam ti prije pola sata poslao. Izgleda da se je to namjerno ili slučajno izgubilo. Voljan sam to ponovno poslati, ako nidi imao priliku to pročitati i dati tvoje demokratsko mišljenje.
PoZDrav.

Kolega Bobani, nisam dobio ništa. (Pretpostavljam da je to u Inbox trebalo da dođe?!)

Bobani
03-07-2016, 17:52
Kolega Bobani, nisam dobio ništa. (Pretpostavljam da je to u Inbox trebalo da dođe?!)

Kolega Aleka poslat ću ponovno, odmah poslije ove poruke a tebe molim da odmah prikopiraš prije nego se izgubi ili slučajno izbriše, ili, ili, ili, sve se može deceit.
PoZDrav.

NorthStand
03-07-2016, 18:05
North, kolega i dragi North, postao si očajan. Glavu GORE!!!!! (NA)Dolaze bolji dani! Poslije svake OLUJE i loših vremena, dolaze bolji i sjajniji dani. Znam da si razočaran i na svu žalost nisi sam. Moramo izdržati. Spas je u onima koji pripadaju negdje a ne u onima koji pripadaju nigdje.
Znam da nije lako o istini misliti, o istini govoriti, o istini pisati i istinu iznositi i znam da se mnogi istine boje, ali također znam da je jedino istina koja nas može očuvati i spasiti.

Dragi kolega North naša Hrvatska je kao i jedna lijepa djevojka, a povijestno je dokazano da su svi muškarci pohlepni za lijepim djevojkama, kao što su svi naši neprijatelji bili i još uvijek ostaju pohlepni za našom LIJEPOM HRVATSKOM. Zato je u prošlsti uvijek naša Hrvatska imala svoje Zaštitnike koji su branili o obranili našu hrvatsku od raznih osvajača, a ti Zaštitnici su imali razna imena koja su odgovara odrazu vremena u kojima su djelovali. Danas se te Zaštitnike zove "Domoljubi", prije njih su se zvali "Ustaše", prije Ustaša bili su "Uskoci", itd. itd.

Dakle, Glavu Gore! a očaj prepustimo susjedima.

naravno da sam očajan, država u kojoj piše da je ZAVNOH i antifašizam temelj države, naravno da sam očajan kad moram živjet u takvoj državi.

i kad moram slušat narod, koji komunističke idiote veliča ko primjer za budućnost. od cijele naše povijesti, oni nađu najveća govna da nam budu primjer i uzor.

one koji na sve moguće načine su ponižavali i ubijali hrvate, baš njih su nam odredili za uzore i temelj države.

e pa naravno da sam očajan, bijesan i nadrkan, ne znam tko ne bi bio a da je iskreni patriot i domoljub a ne ovaj lažni ko ovi debili iz HDZ-a i čuveni "antifašisti" a zapravo komunisti.

NorthStand
03-07-2016, 18:11
Kolega Bobani,
kako da ne prihvatim tako ljubazan predlog? ;)
Nisam procitao tih 17 tačaka, pa te molim da ih izložiš ovde.

I pre nego što ih pročitam, a pretpostavljam da u njima neće pisati ništa izrazito antidemokratsko, mogao bih da kažem dve tri reči.

Dakle, nekada može da se desi da je politički program jedno, a politička doktrina koja proizilazi iz prakse jednog pokreta sasvim drugo. Tako npr, program Ustaškog pokreta ne mora da sadrži izrazito antidemokratske sadržaje, ali doktrina pokreta može da bude antidemokratska i fašistička.
Ustaški pokret je npr. označen kao revolucionaran, a revolucija i demokratija ne idu zajedno.

partizani i Tito kao nisu vodili revolucionarni rat protiv NDH, za vlast stvaranje nove totalitarne komunističke jugoslavije ?

dakle možemo se pozivat na Tita i partizane famozne "antifašiste", a ne možemo na Ustaše? vidiš tu mantricu mogu pričat ovi kozojebi jugoslavenski većini hrvatskih ovčetina, ali meni ne mogu jer između borbe ustaša i partizana u tom smislu nema nikakve razlike, i jedni i drugi su bili "revolucionarna organizacija" za uspostavu vlasti, s tom razlikom da su Ustaše težile stvorit HRVATSKU VLAST U KOJOJ ĆE HRVATI BITI DOMINANTNA FIGURA, DOK JE PARTIZANSKI OLOŠ STVORIO VLAST U BG U KOJOJ SU KOMUNISTI HRVATI IZDAJICE I SRBI BILI DOMINANTNA FIGURA, AKO MORAM BIRAT IZMEĐU USTAŠE I PARTIZANA, NARAVNO DA BIRAM USTAŠU. iako bi bilo najbolje, da nismo imali nijedne i da smo imali svoju državu prije nego su se obadvoje pojavili, ali je činjenica su Hrvati odazvali u ustašku borbu zato jer nisu imali države, i zato jer su u Jugoslaviji bili poniženi. naravno to svi ovi ljubitelji partizana i antifašizma negiraju, i guraju svoju partizansku antifašističku povijest, kao da je NDH i ustaški režim pao s neba u rebra, a ne kao rezultat politike karađorđevića u prvoj kraljevini, kada vidim onu kozetinu na pantovčaku koja se predstravlja domoljupkom a negira to sve zato jer su njeni nonići bili partizani, znam u kakvoj državi imbecila živim kad se takve elementarne povijesne činjenice ignoriraju, upravo zbog tih partizanskih idiota s kvarnera i jadrana smo uvijek bili u problemima s vama, jer su oni gurali tu jugoslavesnku ideju iz straha da ne završe u italiji, a mi smo gurali ideju o NDH zato da ne završimo u Jugoslaviji, naravno to Kolindica i HDZ i partizanski general Tuđman su ignorirali i onda i danas i sve do svoje smrti ,ali hrvatski narod si ne može dopustit da to ignorira, jer će opet završit u nekoj novoj trećoj Jugoslaviji, zato sve te naše kvazi domoljube i desničare nabijem na kurac, jer su oni bili i ostali crveni debili koji se samo šatro predstavljaju nacionalistima. oni da su nacionalisti, nikad ne bi igorirali nabrojane povijesne činjenice, i da u 20 stoljeću zbog njihovog kretenizma i udruživanja u Jugoslavije nismo imali države, da ste vi Srbi došli do države na berlinskom kongresu jer su svi shvaćali da vi niste ko Hrvati da se prodajete za judine škude i večeru. već ipak vodite računa o sebi ko narodu, dok mi Hrvati smo uvijek podguza nekome, sada americi i nato-u, prije smo bili vama, pa AU odnosno beču, pa prije toga ugarima i tako stalno, ne može narod koji nije naviko vladat sam sobom i vodit se svojim interesima tek tako upalit sklop u glavi da uzme uzde svoje sudbine čvrsto u svoje ruke, ta nismo mi Rusi i Turci da se znamo postavit oko bilo čega u svoju korist, mi smo navikli služit drugima, Kolinda je najbolji dokaz te tvrdnje kao i čitavi HDZ, za SDP iskrreno od tih usranih antifašista ništa drugo ni ne očekujem ti internacionalistički hrvatski smradovi partizani oni su doslovce uz sve one pokrete koji vode dominantu riječ u svijetu, oni su globalisti a ne nacionalisti i mogu sa svakime, samo ne s nama nacionalistima.

zato kada vidim kozu koja se poziva na zajedništvo s njima, znam u kakvim je problemima hrvatska, i znam kada netko kaže da nam je ZAVNOH temelj, a ne borba za NDH onda znam u kakvim smo mi mentalnim problemima ko narod, mi se bojimo svoje sjene a narod koji se boji svoje sjene i prošlosti nema zdrave i normalne budućnosti.

Bobani
03-07-2016, 20:41
Kolega Aleka poslat ću ponovno, odmah poslije ove poruke a tebe molim da odmah prikopiraš prije nego se izgubi ili slučajno izbriše, ili, ili, ili, sve se može deceit.
PoZDrav.

Kolega Aleksa, kako sam bio obećao da ću ponovno poslati i poslao sam, ali za sigurno nekome su tih 17 točaka Hrvatskih Ustaških Načela trn u oku pa ih briše prije nego si ti do njih mogao doći. Ako se slažeš, voljan sam to poslati tebi na tovj osobni sandučić. Javi mi.

Veliki poZDrav.

Aleksa
03-07-2016, 21:46
Kolega Aleksa, kako sam bio obećao da ću ponovno poslati i poslao sam, ali za sigurno nekome su tih 17 točaka Hrvatskih Ustaških Načela trn u oku pa ih briše prije nego si ti do njih mogao doći. Ako se slažeš, voljan sam to poslati tebi na tovj osobni sandučić. Javi mi.

Veliki poZDrav.

Hvala, ali nema potrebe da mi šalješ u sanduče, stigao sam da pročitam dok je bilo na temi.

Nemam mnogo toga da kažem. To je uopšten, rekao bih, partijski program, u kojem nema ničeg antidemokratskog. Mada, može se reći da je to bio konzervativan politički program čak i za vreme 1933. jer se insistira isključivo na pravu naroda, emacipaciji naroda, oslobođenju naroda... Uglavnom, sve se vrti oko naroda, dok recimo tada su čak i na Balkanu države već počele da prepoznaju unutar sebe razne narode i vere, i da ih svojim zakonodavstvima sve tretiraju kao svoje. U to vreme nacistički pokret je došao na vlast u Nemačkoj, i on je zapravo proklamovao to, tada već staromodno i konzervativno uzdizanje naroda.
Dakle, u samom programu od 17 tačaka nema antidemokratskih karakteristika, niti karakteristika koje podsećaju na fašizam i nacizama. Ako ćemo samo o tom programu, to je tako. Ako ćemo o operacionalizaciji, sprovođenju i konkretizaciji tih uopštenih načela, onda bismo imali još više argumenata za definitivnu kvalifikaciju.

Aleksa
03-07-2016, 21:55

Ali, stvarno... Priznajem da je meni simpatično čitati pesimističke upise hrvatskih desničara, ali pretreše ga svi, pa i North.

Pa zaboga, otkako su se završili izbori, nastupio je veći pesimizam nego za vreme Milanovićeve vlade, umesto da bude obrnuto, valjda. Jedini mali proplamsaji dobrog raspoloženja bili su kad su smenjivani neki urednici na HTV-u. :D

Naravno, neću tešiti hrvatske desničare, ali iskreno, mislim da je sve to očajanje preterano. Ljudi, imate da pojedete, da popijete, slobodni ste, imate posla, itd. tako da to očajavanje oko svake sitnice, izvinte, ali ja doživaljavam kao čist bes. Ne umem da se izrazim, to je ono kad ti je potaman u životu, pa ti malo prelazi u dosadu, pa onda iz dosade tražiš nekog đavola, samo da bude uzbudljivo.

Bobani
03-07-2016, 22:43
Aleks, Bog mi je na zebu svjedok da ne mrzim nokoda ali mnogo volim moj hrvatski narod. To je moje. Zato i tebe cijenim kao Srbina iz Hrvatske, kao hrvatskog pravoslavca ili kao Srbina iz susjedne države Srbije. Svejedno. Budimo ljudi, alo ovo što se danas dešava u Hrvatskoj za sigurno nije srpski problem, nego naš hrvatski. Sramota! Ali mako ima još uvijek dovoljno državotvornih Hrvata kojima se je Hrvatska zalijepila za tabane, pa kuda god hodaju, tragove hrvatstva ostavljaju. To će biti ti Hrvati koji će sačuvati dostojanstvo, ime/identitet, čast i upon Hrvatske, a ne oni koji još uvijek vjeruju u povratak na titinu komunističku jugoslaviju. pročitaj priloženi link.
PoZDrav.

Bog čika Mile...

https://hrvatskoobrambenostivo.com/2016/07/03/17-tocaka-nacela-hrvatskog-ustaskog-pokreta/

Čika Mile...pozdrav iz Slavonije. Htio bih vas upoznati postupno sa jednim čovjekom i intelektualcem, kojeg jednog dana vidim jako visoko u politici. Možda ako bude imao volje i potpore i kao predsjednika RH...Ime mu je Marko Francišković.
Knjige koje je pisao, su jako dobre, a postao je i prvi politički zatvorenik Ostojićevog režima, po kojem je trebao biti osuđen na 40 godina zatvora, te sa time potpuno fizički duhovno i psihički biti likvidiran iz društvenog života i zajednice Hrvata.

Molio bih Vas ako možete, stupiti sa tim čovjekom u kontakt, jer kako vrijeme prolazi, a moji prijatelji umiru mladi, tako se niti ja ne nadam nekakvom dugom životu, pa Vas stoga molim, ako ikako možete razmisliti o ovom prijedlogu i pružiti skupa sa HNO potporu čovjeku, jer kako stvari stoje, ne ćemo se riješiti UDBA-e, i komunista bez pravog i karizmatičnog vođe...

https://hrvatskoobrambenostivo.com/2016/07/02/prijava-protiv-hrvatske-ujedinjenim-narodima/

https://hrvatskoobrambenostivo.com/2016/07/01/neka-svatko-znade/

https://hrvatskoobrambenostivo.com/2016/07/01/sta-je-hrvatima-bilo-zabranjeno-znati/

https://hrvatskoobrambenostivo.com/2016/07/01/hrvati-biraju-dosta-pupovca/

NorthStand
04-07-2016, 04:00
Ali, stvarno... Priznajem da je meni simpatično čitati pesimističke upise hrvatskih desničara, ali pretreše ga svi, pa i North.

Pa zaboga, otkako su se završili izbori, nastupio je veći pesimizam nego za vreme Milanovićeve vlade, umesto da bude obrnuto, valjda. Jedini mali proplamsaji dobrog raspoloženja bili su kad su smenjivani neki urednici na HTV-u. :D

Naravno, neću tešiti hrvatske desničare, ali iskreno, mislim da je sve to očajanje preterano. Ljudi, imate da pojedete, da popijete, slobodni ste, imate posla, itd. tako da to očajavanje oko svake sitnice, izvinte, ali ja doživaljavam kao čist bes. Ne umem da se izrazim, to je ono kad ti je potaman u životu, pa ti malo prelazi u dosadu, pa onda iz dosade tražiš nekog đavola, samo da bude uzbudljivo.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/iz-svake-se-kuce-islo-u-partizane-kome-je-taj-budak-pao-na-pamet-1096383

http://www.vecernji.hr/media/cache/21/53/2153f9b2c1baf8ba68cec4b3601e7589.jpg

vidiš ovi idioti još nisu shvatili da su se možda izborili za hrvatsku bez fašista, ali nisu za hrvatsku bez komunista i srba. to ti je vidiš njihov mentalni problem, ta govna su i danas ista kao i 1941, još nisu shvatili da njihov usrani Tito antifašizam i ZAVNO nije utemeljio hrvatsku državu, već Jugoslaviju i komunizam i Srbe na tronu te Jugoslavije, takve izrode i debile kakve Hrvati imaju to nema nitko. u to sam siguran, jebem im majku njima i njihovom usranom ustavu, šta piše stoko u ustavu ajde recite šta piše, jebo vas ZAVNOH da vas jebo partizanski ološu umjesto da gledaš kako ćeš prehranit svoju djecu i kako ćeš primit turiste u kuću, ti se zabavljaš mile budakom i antifašizmom i borbama na sutjesci, jebem vam mater svima koliko god da vas ima, govnjarijo iskompleksirana poserem se na vas i vaš usrani antifašizam, kada konačno shvatite da ste u svom usranom antifašizmu radili Hrvatskoj i hrvatima isto ono što su radili Srbi u prošlom ratu, kada shvatite da ste pobili i napravili genocid nad vlastitim narodom, onda ćemo stoko dalje pričat do tada jebem li vam majku da vam jebem, ima da zavežete ta svoja lajava usrana usta dok vam netko nije jezik odsijeko i bacio ga u more.

I ZA KRAJ, NEMA RAZLIKE IZMEĐU FAŠISTA I ANTIFAŠISTA, TO ŠTO STE VI IDIOTI BILI ANTIFAŠISTI PA MISLITE DA STE BILI BOLJI OD FAŠISTA, PA TEK JE TO VRHUNAC VAŠE MIMIKRIJE I MANIPULACIJE, NIŠTA VI GOVNJARI NISTE BILI BOLJI OD FAŠISTA, U TOME I JE PROBLEM, ŠTO STE VI BILI ISTI KO FAŠISTI PREMA SVOM VLASTITOM NARODU I SVOJOJ VLASTITOJ DRŽAVI, I ZATO STE U MOJIM OČIMA OBIČNA ODNAROĐENA GOVNA, KOJA TREBA POTARACAT KO ZEČEVE U LOVU.

NIKAKVI VI ANTIFAŠISTI NISTE, BILI STE KOMUNISTI 1941, I TO STE I DANAS, A JA JEBEM MAJKU SVMI HDZOVCIMA I KOLINDI POSEBICE KOJA SE POZIVA NA TE ISTE USRANE PARTIZANE NOBovce i ZAVNOH, jebem joj mater njoj i njenoj lažnoj povijesti, nikakvi partizani nisu stvorili hrvatsku državu, već su je unišitili jer su bili i ostali korisne budale svijetskih sila, i danas bi ti isti imbecili potomci istih tih partizana napravili istu stvar današnjoj hrvatskoj državi, samo da im se ukaže prilika, jer govna ostaju govna, govna ne mogu mirisat govna mogu i žele samo smrdit.

prema tome, aleksa ne znaš ti ništa, a i bolje ti je da ne znaš jer ovo što iz hrvatske pizde izdađe ne izlazi iz ničije. majku im izdajničku i partizansku, da se barem danas zarati prvi bi otišo na stranu fašista da se vama najebem majke partizanske, prvi gamadi šugava, po čemu si ti bolja od fašista po tome što se borite protiv fašista ? jel to vaš argument, vau drugovi se bore protiv fašista pa mora da su bolji od fašista, ista ste vi govna i na žalost to kako ste poslužili hrvatskim dušmanima kreteni jedni praznoglavi ne dao Bog da se ovdje ikada više zarati, jer vam se ja kunem da vam neće ostat kuća na kamenu bando antifašistička. pa ćete vidjet onda, šta je fašizam stoko. vi ćete srat o fašizmu hrvatske palikuće i genocidni manijaci, niste se nikad zapitali koliko ste hrvata pobili od bleiburga do gevgelije, naravno da niste jer vas boli kurac, e pa tako i mene boli kurac koliko su vas fašisti potaracali, da su vas barem još puta 100 pas vam mater jebo. smrt antifašizmu, i zavnoh-u i partizanima.

onda vidiš da su kreteni punili čete partizana zagorje ista međimurje banovina slavonija nema gdje te gamadi nije bilo, nema gdje se nisu idioti hrvatski digli na noge protiv vlastite države, a za čiji račun nego vas Srba i komunista, dizali bi revolucije ali zato kad bi ih fašisti i ustaše negdje prebile na mrtvo ime, bi plakali i kmečali e pa neće meni plakat i kmečat za fašističke zločine, jer su oni napravili sto puta veće zločine nad hrvatima od četnika i ustaša i nacista i fašista, oni upravo oni antifašisti partizani.

a to što danas pričaju svoju lažnu povijest, ko ova novopočena drugarica na Pantovčaku samo joj mogu reći što kravetino nisi u predizbornoj kampanji pričala o ZAVNOH-u i tekovinama NOB-a nije da nisi mogla, jebem ti mater izdajničku i partizansku, to su ti oni aleksa prijetvorni dvoličnih i smrdljivi, nema većih govana od hrvata partizana i potomaka istih vjeruj mi na riječ, ko njima išta vjeruje taj se dobro "usreći".

zato sam rekao, prva stvar koju ću ubuduće gledat je to dal je imao partizane u kući i tako do 9 koljena, ako je križam ga u startu i na izborima nema moj glas, dosta je bilo ovog terora antifašističke gamadi koja sere o izdaji pavelića dok veliča onog imbecila Tita i slavi vojsku koja je pobial više hrvata od turaka. e pa nećeš mene stoko pravit ludim, na krivog ste nabasali.

Bobani
04-07-2016, 04:21
North, izbaciti neke nepoćudne riječi iz tvojeg teksta, svaki normalono i do temelja nacionalno državotvorni Hrvat bi se tim složio. Ali ako se te "nepoćudne riječi iz tvojeg teksta" izbace, vjeruj mi, kolega North, da bi smisao tvojih riječi bio potpuno promašen. Zato nastavi tako. Tko te razumi, taj će te razumijeti. Tko te ne razumije, taj te neće razumijeti da mu dadneš DONALDA TRUPMA CARSTVO"
PoZDrav.

NorthStand
04-07-2016, 04:26
Hvala, ali nema potrebe da mi šalješ u sanduče, stigao sam da pročitam dok je bilo na temi.

Nemam mnogo toga da kažem. To je uopšten, rekao bih, partijski program, u kojem nema ničeg antidemokratskog. Mada, može se reći da je to bio konzervativan politički program čak i za vreme 1933. jer se insistira isključivo na pravu naroda, emacipaciji naroda, oslobođenju naroda... Uglavnom, sve se vrti oko naroda, dok recimo tada su čak i na Balkanu države već počele da prepoznaju unutar sebe razne narode i vere, i da ih svojim zakonodavstvima sve tretiraju kao svoje. U to vreme nacistički pokret je došao na vlast u Nemačkoj, i on je zapravo proklamovao to, tada već staromodno i konzervativno uzdizanje naroda.
Dakle, u samom programu od 17 tačaka nema antidemokratskih karakteristika, niti karakteristika koje podsećaju na fašizam i nacizama. Ako ćemo samo o tom programu, to je tako. Ako ćemo o operacionalizaciji, sprovođenju i konkretizaciji tih uopštenih načela, onda bismo imali još više argumenata za definitivnu kvalifikaciju.

ajmo ovako, ja tvrdim moje je mišljenje i tvrdim odgovonro da su zapadni i ovi naši crveni antifašist sto puta veći fašisti od fašista, šta ti imaš reći na to i ostali antifašisti na forumu ?

jel vi spavate panjine jedne od 1945 zimski san, ja hvala bogu ne spavam, vidim da je ta antifa stoka glavni karcinom današnje politike i svih mogućih ratova i sukoba, vidim da su glavni tlačitelji države nacija i da žele od svih država narpaviti multikulturalnu jazbinu u kojoj se neće znati tko pije a tko plaća, pa vas pitam je to taj progresivni antifašizam ZAVNOH na kojem se temelji hrvatska i europa, ako je e ja ga onda odbacujem, i ako sam zbog toga fašista neka budem fašist hvala bogu samo da nisam antifašist i da ne njegujem njihove partizanske imbecilizme i tezice o tome kako su se oni borili za slobodu, komunisti i partizani nigdje u europi se nisu borili za slobodu, već za dolazak komunista na vlast. i za to su se jedino i pobrinuli, naravno ubijanjem vlastitog naroda, ne samo u hrvatskoj već čtiavoj istočnoj europi, i sada će meni ti idioti srat o fašizmu nakon što nijedan od njih smradova nije zakonski odgovarao za svoja zlodjela, kao recimo nacisti i ustaše koji su ne odgovoarali već su pobijeni, jer eto oni su fašisti hehe kako divna lozinka prišiješ etiketu fašist i onda možeš ubti jer ti si "antifašist" vidiš ja odgovorno tvrdim, neka svi ovi naši i zapadni antifašisti boga mole da ne bude više nikada rata, jer ako će ih itko taracat ko zečeve onda ću to biti ja. jebem ja njima svima mater, njima i njihovom usranom crvenom antifašizmu. malo su ljudi pobili u njegovo ime, pa bi trebali još jednom, e ja im se kunem budem li im ja ispostavljao račun za sve one pobijene od 1941 na ovamo, da će cmizdrit ko kišna godina, ali da kod mene milosti neće biti i da ću ih zgazit gore nego što je Tito gazio "fašiste" nakon 1945. pa da mi vidimo, čija majka crnu vunu prede, fala bogu nisam pizda već sam ustaša, ja znam kako se borit protiv crvene nemani a znam i kako svim kretenima zavrnut malo vratom po potrebi. nije me to morala učit ni crkva ni Bog ni mater ni ćaća, to je prirodno u meni kad vidim debila i antifašista instiktivno dolazi do kemijske reakcije u kojoj moja šaka leti u sred face.

NorthStand
04-07-2016, 05:34
narode partizanski, klekni tuć će ustaški mitraljezi.

i zašto lažeš, dalmaciju je prvo prodao tvoj dalmatinac Trumbić jugoslavenčina per ekselans, vidiš meni između vas jugoslavena iz dalmacije i partizana i najgorih četnika iz srbije nema nikakve razlike, dapače vi ste mi isti ko i oni, samo što imate petokraku na glavi. ne pjevate daj nam mesa ubit ćemo hrvate, ali zato pjevate smrt fašizmu sloboda narodu, fašizam vam je NDHrvaska dakle hrvatska država protiv koje se borite, i sloboda vam je kad otvarate lubanje hrvatskom narodu u ime tobožnje borbe protiv fašizma. sve u svemu, bilo bi vam pametnije da se smirite na vrijeme, jer budu li vas fašisti i ustaše opet morale smirivat, mislim da ćete ovaj put završit poraženi onako kako ste trebali i te davne 1941 pobrat bostan.

kad je već bal neka bude maskenabla, partizanija od dalmacije do međimurja misli da samo ona može siktat otrov i provocirat, začatat ću sve forume portale i globuse ovog svijeta, neću im dati mira ni na jednom forumu, a fala bogu dosta sam brz u repliciranju i imam jezičinu do poda, da im uvijek dok kažeš keks mogu replicirat na idiotarije koje pišu, od sad pa na dalje na svaki napad partizana uzvratit ću stostukro, na svaki metak opalit ću 100 metaka, i na svaku prijetnju odgovorit ću fizičkim nasiljem, i verbalnim se podrazumjeva, pa da mi vidimo koga ćeš ti stoko učit povijest i koga ćete vi partizani smrdljivi moralizirat i predstavljat sebe i svoja govna moralnim vertikalama, da su vas barem fašisti zadržali pod okupacijom, danas bi nam država imala 1 miliona debila manje, ne bi imali Kolindu za predsjednicu i živjeli bi u državi do Drine.

eto kad već provocirate, da vidite kako je to kad aj dam gasa do daske, a mogu ja još radikalnije od ovoga, ovisno koliko će biti potrebno da narod hrvatski ustane. a ustat će, jer ovi partizani su se malo previše uzjebali posljednjih godina, i njihovi potomci misle pisat povijest, onu partizansku zavnohovsku, nitko hrvate i hrvatsku nije tako ponizio ko vi govnjarijo, nitko nam nije uzeo slobodu kao vi, i nitko nam nije državu tako zapalio i uništio uz duž i poprijeko kao vi, vi ste odnarođena petoklonaška izdajnička govna, koja bi ja tarambao gore sto puta od maksa luburića u jasenovcu. i kada to kažem, onda to stvarno tako i mislim, i fala bogu ako moram čitat idiote koji se i danas nabacuju blatom na ljude koji su se za razliku od tih partizanskih govana ne samo deklarativno već činjenično borili za hrvatsku državu, nećete vi nama stoko partizanska i četnička pisat povijest, učili smo je do 1991 i tada smo rekli isto nabijem te na kurac, skupa s jugoslavijom.

a ako imate kakvih problema, i uporno serete da je ZAVNOH temelj, odite opet u šumu ovaj put ćemo vas siguran sam slistit sve do jedngoa, i biti će malo više mrtvih nego živih "narodnih heroja". pa da vidimo onda kome ćete pričat svoju lažlijvu povijest kako ste se vi borili za hrvastku državu, tako što ste se borili za jugoslaviju, i kako ste nam vi donesli slobodu i demokraciju tako tšo ste nam Titu postavili za vožda na dedinju i tako što nam je BG bio glavni grad države 45 godina, a da ste vi dalmatinski kreteni iz bilica da ste svijesni koja ste izdajnička govna bili vjerojatno se od srama danas ne bi javljali ni da ste živi, ali vi na žalost jeste živi i zato moramo slušat kmečave proteste jer se dokazanom domoljubu Mili Budaku radi spomenik na rivi, ma zamisli u hrvatskoj državi lišenoj partizana i antifašizma zavnoha i avnoja, Mile Budak ima mol, sramota, to samo zaslužuje naš dični antifašista i maršal Tito. koliko god vi sebe predstavljali Hrvatima i antifašistima, vi ste bili i ostali izdajnički partizanski šljam koji je hrvatskom narodu napravio neviđeno zlo za koje nikadan ije odgovaroa, da se mene pita danas bi sva ta govna ti famozni narodni heroji od splita do zagreba bili dovedeni na sudove i sudilo bi im se za zločine koje su počinli, ali mi znamo da će se sudit samo ustašama i braniteljima jer u ovoj državi smije se i može suditi samo Ustašama čitaj Hrvatima, jel tako stoko antifašistička i partizanska?

hoćete još otrova, hoćete još mržnje, sutra se čitamo budete li još srali još ću vam isijat mržnje da ćete bjeažt od mene ko od sotone. ko četnici u Oluji 1995, oni koji su stvarali hrvatsku su pjevali evo zore evo dana a nisu pjevali po šumama i gorama, to dovoljno govori tko je stvorio današnu NDHrvatsku !!! nisu sigurno TIto ni partizani, jer hvala bogu oni su odavno bili pod zemljom i krepala stoka.

NorthStand
04-07-2016, 05:52
to je nama vaša borba partizanska dala, da nam Srbi i Komunisti caruju, da nam danas partizani pričaju o borbi za hrvatsku državu koju su uništili, da nam komunisti pričaju o fašizmu i borbi protiv fašizma, i da nam je najveći Hrvat JBTITO.

i još neki ne razumju još neki ne razumju o kakvim je tu govnima riječ, još neki ne shvaćaju što je taj antifašizam i što su oni koji su se tobože borili protiv fašizma od dalmacije pa sve do međimurja, koliko puta sam pričao s tim govnima potomcima tih govana i koja je to mržnja prema svemu nacionalnom i hrvatskom, to sikti iz njihovih očiju i usta, a oni meni popuju o fašizmu, e jebem ti mater stoko da ti ejbem mater, grdno se varaš ako misliš da ćeš svoju laž i demagogiju meni predstavit pod neupitnu istinu, ta hvala bogu ipak sam ja zaluđeni nacist fašist ustaša hitlerovac, koji odbija povjerovati u vašu laž predstavljenu kao neupitnu istiinu, odi se govnjarijo partizanska opet bori za Židove spašavaj Židove koji će kasnije cijeli svijet terorizirat i zajebavat u zdrav mozak, to je vaš krajnji domet, to je vaša borba nama i dala da nam državom upravlja amerika i EU.

zapadni antifašizam i načertanij NATO-a drugarice Kolindice.

ajmo još malo klečat kmetovi, ajmo još malo gmizat ajmo još malo puzat stoko jugoslavenska, e zato sam ja ustaša zato jer ja ne želim puzat bando crvena, vež imam kičmu u leđima i želim hodat uspravno onako kako me vi smrdljivi partizani želite vidjet pogrbljenog i prebijene kičme, ali nećeš stoko jer ćeš me kao i moje prvo morat ubit, ako želiš da ja hodam po svojoj dražvi pogrbljene kičme, jebem vam majku autodstruktivnu antifašisitčku i partizansku, lažite lažite lažite i milion puta ponovite laž što je rekao Gebels i postat će istina, ali u mom slučaju ostat će laž jer hvala bogu u mom slučaju laž nikad ne može biti zamjenjena istinom.

to je kad razmišljaš svojom glavom, i kad ne dozvoljavaš da ti partizani djecu uče povijest. jebem vas i vaš usrani zavnoh avnoj i tita, koliko su zla napravili i dalje rade svojim veličanjem najvećih govana u našoj povijesti partizana tobožnjih antifašistas koje je ovdje mobilizirao i naoružao ni manej ni više Staljin da bi ubio Hitlera i naciste, samo ti i takvi nacisti stoko partizanska nama su stvorili državu, dok ste je vi uništili i to će ostati trajna uspomena na vas mater vam jebem lažljivu, ma naravno vama i stevi krajačiću dugujemo NDH, što bi mi bez vas jebem ti mater da ti jebem mater, što bi mi bez Igora Štimca koji sere o huliganima i ustašama na tribinama, što bi mi bez Kolinde i njenih partizana, nema razlike između vas i četnika jer samo vi i četnici ste se u 20 STOLJEĆU ČINJENIČNO BORILI PROTIV HRVATSKE DRŽAVE, I TO ĆE STOKO OSTATI ZAPISANO ZA VIJEKE VIJEKOVA U POVIJESTI HRVATSKOG NARODA, A VAŠE PARTIZANSKE UDDŽBENIKE HEROJE I BITKE ĆEMO STUĆ U PAPAR, KO I ONIH 5000 PARTIZANSKIH SPOMENIKA ŠTO SMO SRAVNALI 1991 S VELIKIM ZADOVOLJSTVOM, PROBLEM JE ŠTO NISMO JOŠ 20.000 JER TOLIKO IH JE OSTALO NA ŽALOST ČITAVO, NEKA DOĐE OSTOJIĆ I NJEGOVA MILICIJA EVO DRAGOVOLJNO SE JAVLJAM NA RAPORT STOKO, IMA DA VAM SVIMA LICE U LICE JEBEM MAJKU RAZBITE I MEI GLAVU KO PAJČIĆU HVALA BOGU DOK JE ŽIVA I ZDRAVA JEBAT ĆE VAM MAJKU, I GOVORIT SMRT KOMUNIZMU SLOBODA NDHRVATSKOJ.

HR SOKOL
04-07-2016, 06:04

kad je već bal neka bude maskenabla, partizanija od dalmacije do međimurja misli da samo ona može siktat otrov i provocirat, začatat ću sve forume portale i globuse ovog svijeta, neću im dati mira ni na jednom forumu, a fala bogu dosta sam brz u repliciranju i imam jezičinu do poda, da im uvijek dok kažeš keks mogu replicirat na idiotarije koje pišu, od sad pa na dalje na svaki napad partizana uzvratit ću stostukro, na svaki metak opalit ću 100 metaka, i na svaku prijetnju odgovorit ću fizičkim nasiljem, i verbalnim se podrazumjeva, pa da mi vidimo koga ćeš ti stoko učit povijest i koga ćete vi partizani smrdljivi moralizirat i predstavljat sebe i svoja govna moralnim vertikalama, da su vas barem fašisti zadržali pod okupacijom, danas bi nam država imala 1 miliona debila manje, ne bi imali Kolindu za predsjednicu i živjeli bi u državi do Drine.

eto kad već provocirate, da vidite kako je to kad aj dam gasa do daske, a mogu ja još radikalnije od ovoga, ovisno koliko će biti potrebno da narod hrvatski ustane. a ustat će, jer ovi partizani su se malo previše uzjebali posljednjih godina, i njihovi potomci misle pisat povijest, onu partizansku zavnohovsku, nitko hrvate i hrvatsku nije tako ponizio ko vi govnjarijo, nitko nam nije uzeo slobodu kao vi, i nitko nam nije državu tako zapalio i uništio uz duž i poprijeko kao vi, vi ste odnarođena petoklonaška izdajnička govna, koja bi ja tarambao gore sto puta od maksa luburića u jasenovcu. i kada to kažem, onda to stvarno tako i mislim, i fala bogu ako moram čitat idiote koji se i danas nabacuju blatom na ljude koji su se za razliku od tih partizanskih govana ne samo deklarativno već činjenično borili za hrvatsku državu, nećete vi nama stoko partizanska i četnička pisat povijest, učili smo je do 1991 i tada smo rekli isto nabijem te na kurac, skupa s jugoslavijom.

a ako imate kakvih problema, i uporno serete da je ZAVNOH temelj, odite opet u šumu ovaj put ćemo vas siguran sam slistit sve do jedngoa, i biti će malo više mrtvih nego živih "narodnih heroja". pa da vidimo onda kome ćete pričat svoju lažlijvu povijest kako ste se vi borili za hrvastku državu, tako što ste se borili za jugoslaviju, i kako ste nam vi donesli slobodu i demokraciju tako tšo ste nam Titu postavili za vožda na dedinju i tako što nam je BG bio glavni grad države 45 godina, a da ste vi dalmatinski kreteni iz bilica da ste svijesni koja ste izdajnička govna bili vjerojatno se od srama danas ne bi javljali ni da ste živi, ali vi na žalost jeste živi i zato moramo slušat kmečave proteste jer se dokazanom domoljubu Mili Budaku radi spomenik na rivi, ma zamisli u hrvatskoj državi lišenoj partizana i antifašizma zavnoha i avnoja, Mile Budak ima mol, sramota, to samo zaslužuje naš dični antifašista i maršal Tito. koliko god vi sebe predstavljali Hrvatima i antifašistima, vi ste bili i ostali izdajnički partizanski šljam koji je hrvatskom narodu napravio neviđeno zlo za koje nikadan ije odgovaroa, da se mene pita danas bi sva ta govna ti famozni narodni heroji od splita do zagreba bili dovedeni na sudove i sudilo bi im se za zločine koje su počinli, ali mi znamo da će se sudit samo ustašama i braniteljima jer u ovoj državi smije se i može suditi samo Ustašama čitaj Hrvatima, jel tako stoko antifašistička i partizanska?

hoćete još otrova, hoćete još mržnje, sutra se čitamo budete li još srali još ću vam isijat mržnje da ćete bjeažt od mene ko od sotone. ko četnici u Oluji 1995, oni koji su stvarali hrvatsku su pjevali evo zore evo dana a nisu pjevali po šumama i gorama, to dovoljno govori tko je stvorio današnu NDHrvatsku !!! nisu sigurno TIto ni partizani, jer hvala bogu oni su odavno bili pod zemljom i krepala stoka.

BRAVO!!!I meni ih je pun k..c!!! Kazu Krscanski je prastat.A oni ne staju i sve su gori. Treba im gubicu zacepit jednom zauvjek,pa cemo svi zajedno na ispovjed.
http://www.youtube.com/watch?v=w_lvhjXFyl0

NorthStand
04-07-2016, 06:21
Antifašisti krvožedne zvijeri na sam spomen Hrvati ,hrvatsko uglavnom slijepci i plitkog uma razdiru sve jer su sedamdesetak god. Bili zaštićeni i plaćeni od bivšeg zločinačkog sistema udbokomunistickog vladanja ,Hrvati imaju svoju povijest i uvijek ćemo isticati kada smo ustali i zbacili jaram kraljevine Srba i domaćih govana !

nije moj, ali dobar komentar, pun mi ih je kurac, treba lupat propagandu na njihove laži i govnjarije, jebali vam partizani i komunisti više mater, nakon sveg zla što su napravili ko ima obraza veličat govna, šta zato jer su u dalmaciji i istri išli u partizane jel to znači da bi svi hrvati trebali veličat dotične slavosrbe ? jel to znači da bi svi hrvati treblai biti komunisti aka antifašisti, jel to znači da bi svi trebali biti za jugoslaviju jer je NDH potpisala rimske ugovore, ma nabijem vas na kurac, nećete vi o tome odlučivat već hrvatski narod a hrvatski narod ne živi samo u istri rijeci dalmaciji živi u svim krajevima hrvatske koji nisu bili pod okupacijom fašista, ali ste vi svejedno i tu širili propagandu i zavodili narod da se pridruži partizanskim govnima u rušenju hrvatske dražve, a kakva je ta država partizanska zavnohovska bila, najbolje je opisao komentator kojeg sam citirao, i još oni ne znaju još oni lupaju o izdaji Pavelića, a tko je gospodo bio Trumbić pa Supilo, Supilo je dalmatinac a ne riječanin. tko je bio meštrović tko su bili svi ti veliki hrvati, a još veći jugoslaveni iz dalmacije ? jel trebam ja sada svakom dalatincu kojeg sretnem jebati majku, zato što znam da su mi brata od djeda ubili partizani iz dalmacije ? jel trebam ja svakom dalmatincu kojeg sretnem predbacivat stvaranje komunističke jugoslavije i BG, kako oni meni predbacuju ne dalmatinci već antifašisti ustaštvo mojih i borbu za NDH ko neki istočni grijeh.

pa dosta je bilo stoko sitnozuba, dosta ste vi partiazni i antifašisti maltretirali ovaj narod, dosta vas je bilo onih 45 godina SFRJ, ne trebate nam vi ni vaš usrani antifašizam, vidjeli smo ga u puno formi 1991 kad je JNA krenula na Vukovar i istu tu Dalmaciju koja je smradu Titu dala 60.000 partizana !!!! da znam povijest stoko, vjerojatno bolje nego što bi vi željeli pa tako i znam da je Dalmaciju prvi izdao i prodao Trumbić i ostali jugoslavenski imbecili iz tog kraja, a tek onda Pavelić kad je već bio doveden pred gotovo čin, ali ne zanima to potomke ovih kozojeba, njih zanima samo mržnja prema NDH i potomcima ustaša, e pa kad je tako mrzim i ja vas stoko i budete li htjeli rat građanski rat, tu sam samo krenite, da i vas riješimo kako smo riješili četnike 1995 jer mi vas je blago rečeno pun kurac, i za kraj drugovi i drugarice antifašisti od dalmacije do zagreba i međimurja i jugoslavenskog primorja i zagorja, samo za vas i vaše drage oči i uši jedan podatak .....

132 žrtve fašizma , 2820 žrtava komunizma.

i tako je to bilo posvuda, posvuda su oni antifašisti ostavili jedno 100 puta više žrtava od fašista, ali o tome se ne smije pričat da se ne bi jedno to partizansko govno slučajno dovelo pred sud i osudilo ga se za zločin protiv vlastitog naroda, kako je to govno izdajničko i antifašističko valjda po njemu činilo humano djelo dok je ubijalo vlastiti narod, i gdje god naletim na neke podatke vidim da su ustaše daleko manje ubijali hrvate, pa normalno jer nisu u ustašama 50 posto vojske bili "nacionalne manjine" ipak su partizani ko pravi internacionalisti i komunisti mobilizirali najgluplje od hrvata, i one najzadrtije protiv hrvatske države, i ja sam rekao i opet ću reći narod kakav je Hrvatski ne zaslužuje državi. to je jasno ko dan, mi smo proklet narod i ova partizanska govna su najbolji primjer te moje tvrdnje, da vojska koja se bori protiv NDH ima gotovo isti broj hrvaata koji se bori za istu tu NDH, to najbolje govori da su Hrvati idiotski narod, to partizani i Tito i Tuđman i žele predstavit na način da je to bio sukob dobra i zla fašizma i antifašizma, ali danas jako dobro znamo da to nije bio nikakav sukob dobra i zla već rat ko i svaki drugi ,a ratovi se vode zbog interesa i vlasti, od kad je svijeta i vijeka.

nije antifašizam u ovoj priči ultimativno dobor, a fašizam ultimativno zlo, na žalost puno ljudi i na ovom forumu tako razmišlja. ali to je samo pokazatelj da im je mozak ispran, i da ne razmišljaju svojom glavom već glavom onih koji su ih tako učili.

i informirali, bolje reći informisali, ja kada bih se našao u sukobu fašsitas i antifašista iako obadvoje mrzim i smatram neprijateljima, fašisti bi mi bili uvijek izbor. jer ni fašisti neće hrvatima radit toliko zla, koliko antifašisti, da je to istina najbolje govore svi oni grobovi hrvata od 1941-1995 sve je to plod vašeg nakaradnog antifašizma, to je nama vaš ZAVNOH dao koliko je stradalo nevinih hrvata zato jer ste vi stoko morali ubijat s ugroženim Srbima vlastiti narod, naravno tako nećete predstavljat svoju borbu već samo "mi smo antifašisti" mi smo u borbi protiv fašizma, narodno oslobodilački rat, pa to je da pukneš od smijeha i u kini su komunsiti isto vodili narodno oslobodilački rat, samo priznajem da su komunisti iz vijetnama istinski vodili oslobodilački rat protiv američkih idiota koji su ih napali, oni jesu svi ostali su vodili rat za vlast i prevlast na nekom području uključujući partizane i tita, problem je što horde dalmatinaca i purgera retaridarnih purgera danas to ne razumje, imaju idioti internet i uz sve informacije opet ponavljaju one najgluplje fore i propagandu Tita i komunista, i šta mi onda imamo dalje pričat, ako naš narod ko papagaj ponavlja floskule onih govana koji su prije 80 godina ubijali naš narod i uništili nam državu, pa šta mi imamo dalje pričat, zato molim srbe da se ne petlajju u naša unutarnja posla, jer mi imamo posla s govnima koja nismo riješili 1991 jer ih je Tuđman ko partizanski idiot zaštitio, nabijem i njega i njegovu pomirbu na racku. da im je dao pomirbu kakvu je tito dao ustašama, danas sigurno ne bi pričali o tome tko je koliko partizana gdje dao i dal je budak ok, i dal treba maknut titu s trga u zagrebu. to je činjenica, a mi sad možemo analizirat ovo ili ono, i da moram reći žao mi je što vas musolniji nije sve potaraco ko zečeve jer tada ne bi moj mozak terorizirali svaki dan jebenog života sranjiam o tome kako su ustaše grozne, a partziani divni humanisti. ne bi morao slušat kako su nas partizai osloboađali skupa s srbima, ne bih morao slušat kako je dalmacija dala najviše narodnih heroja i još se time dičila, ko kad neki kriminalac se hvali svojim kriminalnim djelima jer je budala i ne želi shvatit da to što radi je zločin. uglavnom, narod hrvatski bi ustao da ima muda u gaćama i da je ikada bio spreman ustati, a oni koji su imali Ustaše njih su činjenično ovi smrdljivi jugoslavenski propaliteti od dalmacije do zagreba oblatili i zgadili narodu. i zato nabijem ja nas hrvate na kurac, nabijem nas na kurac jer smo trul ko trula šljiva. i jer nas može svatko zajebavat i jer smo spremni svoju savijenu kičmu veličat kao uspravnu.

ali da je drugačije, Hrvati ne bi bili Hrvati zar ne? kad bi se mi riješilo antifašizma i slavosrpstva što bi nam ostalo ? bezglave muhe i govna, uvijek i zauvijek.

O, ta uska varoš, o ti uski ljudi,
O, taj puk što dnevno veći slijepac biva,
O, te šuplje glave, o, te šuplje grudi,
Pa ta svakidašnja glupa perspektiva!

Čemu iskren razum koji zdravo sudi,
Čemu polet duše i srce koje sniva,
Čemu žar, slobodu i pravdu kada žudi,
Usred kukavica čemu krepost diva?

Među narodima mi Hrvati sada
Jesmo zadnji, robovi bez vlasti,
Osuđeni pasti i propasti bez časti.

Domovino moja, tvoje sunce pada,
Ni umrijeti za te Hrvat snage nema,
Dok nam stranac, majko, tihu propast sprema.

Antun Gustav Matoš

ja ovdje najbolje vidim one koji sebe zovu "antifašisti" i partizani, a ovo je napisao čovjek koji je umro prije nego je napravljena prva jugoslavija. pametnom dosta, koliko je Matoš bio ispred vremena to je nevjerojatno, ovo kad čitam ko da vidim ove hrvatske debile danas, a čovjek je ovo pisao početkom 20 stoljeća. odnosno krajem 19. partizančine još nisu ni iz pizde provirile.

Bobani
05-07-2016, 12:38

Bog! dragi moj prijatelju,

Evo mene opet. Čitaj, prati, čuvaj i što više na stranicu stavljaj. Jedino će nas tako ljudi shvatiti i razumijeti da imamo pune ruke posla. Osim toga neki dan si stavio potražnju - OGLAS - za pomoć. Kada ljudi vide da svaki dan izlazi neka nova ideja - i više njih - neka hrvatska povijestna stvar, od uha do uha će se to saznati pa će ljudi navaliti na naš portal. Zato ti prilažem ovih 16 točaka LONDONSKOG TAJNOG UDOVORA koji je upravo ove 2016. godine star 101 godina. Pomno pročitaj pa ćeš se uvjeriti da ovo nisu Hrvatska Ustaška Načela od 17 Točaka, nego ćeš se uvjeriti da Poglavnik nije prodao Talijanima Dalmaciju, nego Trumbić i njegov jugoslavenski odor.

GOVOR KONTINENTALNOG PROČELNIKA HNO …I PIMO ...
otporas.com
govor kontinentalnog proČelnika hno …i pismo hrvatskim elitama. govor proČelnika hrvatskog narodnog otpora povodom petnaeste obljetnice smrti generala …

Bog! i veliki pozdrav.
Iskreni poZDravi svima.

LONDONSKI TAJNI UDOVOR (1915) I POGLAVNIK DOKTOR ANTE PAVELIĆ 1941.

(Donosim ovdje za one koji za ovo nisu znali, a to je LONDONSKI TAJNI UGOVOR iz 1915. godine kojim ugovorom su se darovala hrvatska područja Italiji kao nagrada za njezim pristup saveznicima. Kasnije, tj. odmah iz Proglašenja NDH, neprijatelji Hrvatske su odmah napali prvog Poglavara Hrvatske Države dra. Antu Pavelića da je prodao Dalmaciju Italiji. Ja ovdje namjerno nisam htio reći i navesti imenom koji su to hrvatski neprijatelji, osim što ću to ovdje sada reći da su to svi oni koji to i danas, poslije punih skoro 75 godine neumorno tvrde. Otporaš.)

Sir Edward Grey,
Paul Cambon,
Marquis Imperiali,
Count Benckendorff,

Naređenjem njegove vlade markiz Imperiali, predstavnik Njegovoga Veličanstva talijanskoga kralja, ima čast priopćiti Uvaženom Edwardu Greyu, državnom tajniku za vanjske poslove Njegovog britanskog Veličanstva, i ostalim ekselencijama M. Paulu Cambonu, predstavniku Francuske Republike, i grofu Benckendorffu, predstavniku Njegovog Veličanstva Cara svih Rusa, slijedeći memorandum:

Članak 1.
Sklapa se vojni ugovor između vrhovništava Francuske, Velike Britanije, Italije i Rusije. Ovim ugovorom se utvrđuje najmanji broj oružanih snaga koje će Rusija pokrenuti protiv Austro-Ugarske kako bi ju spriječila u koncentriranju svih svojih snaga protiv Italije, u slučaju da Rusija odluči usmjeriti glavninu svojih snaga protiv Njemačke. Ovaj vojni ugovor će odrediti pitanja primirja, koja nužno dolaze u opseg poslova vojnih zapovjednika.

Članak 2.
Sa svoje strane, Italija će svim svojim snagama sudjelovati u ratu zajedno s Francuskom, Velikom Britanijom i Rusijom protiv svih zajedničkih neprijatelja.

Članak 3.
Francuska i britanska flota će pružiti aktivnu i trajnu pomoć Italiji sve dok Austro-Ugarska flota ne bude uništena ili dok mir ne bude sklopljen. Mornarički ugovor će odmah biti sklopljen u tu svrhu između Francuske, Velike Britanije i Italije.

Članak 4.
U mirovnom ugovoru Italija će dobiti Trentino, cisalpinski Tirol s njegovom geografskom i prirodnom granicom (granica Brennera), nadalje Trst, grofovije Goricu i Gradišku, cijelu Istru do Kvarnera i uključivo Volosku i istarske otoke Cres, Lošinj, kao i male otoke Plavnik, Unije, Canidole, Palazzuoli, San Pietri dei Nembi (Ilovik), Asinello, Gruicu i susjedne otočiće. Napomena:
Granica, koja se za izvođenje članka 4. traži, bit će povučena kako slijedi:
Od Piz Umbraila do Stilfser Jocha slijedit će rub Retijskih Alpa sve do izvora Etscha i Eisacka i onda će ići preko prijevora Reschena i Brennera i visovima Oetza i Zillera. Granica će onda zaokrenuti prema jugu, prijeći će preko prijevora Toblacha i dospjet će na sadašnju granicu Karnijskih Alpa. Ova će granica slijediti do prijelaza Tarvisia i onda će iza prijelaza Tarvisia (Trbiža) uzduž razvoda Julijskih Alpa ići preko Predilklanca, preko planine Mangart, preko Triglava (Tricorna) i uzduž razvoda klanaca Podbrdo, Poljanišće i Idrije. Od ove točke granica će uzeti jugoistočni smjer prema Snježniku, dok će izvan talijanskog teritorija izostaviti čitav sliv Save i njezinih pritoka. Od Snježnika će se granica spustiti na (morsku) obalu, tako da će obuhvatiti Kastav, Matulje i Volosko u talijansko područje.

Članak 5.
Italija će isto tako dobiti pokrajinu Dalmaciju, u njezinim sadašnjim administrativnim granicama, obuhvatajući na sjeveru Lisaricu i Tribanj, a na jugu dosižući do linije, koja kod rta Ploče (Planka) izlazi na obalu i prema istoku slijedi vrške vrhova, koji sačinjavaju razvode tako, da će sve doline i vode, koje padaju prema Šibeniku, kao Čikola, Krka, Butušnica i njihove pritoke doći u talijansko područje. Dobit će nadalje sve otoke, koji leže sjeverno i zapadno od kopnene Dalmacije: na sjeveru Premudu, Silbu, Olib, Skardu, Maun, Pag i Vir, sve do Mljeta na jugu, uključujući Sv. Andriju (Svetac), Biševo, Vis, Hvar, Torkul (Šćedro), Korčulu, Kaciol (Sušac) i Lastovo, isto kao i grebene i otočiće uokolo Palagruže, a samo se izuzimaju otoci Drvenik Veliki i Drvenik Mali(Zirona Grande i Piccola), Čiovo, Šolta i Brač. Bit će neutralizirano:

1. Cijela obala od rta Ploče (Planka) na sjeveru sve do južnog dijela poluotoka Pelješca (Sabioncello) na jugu; tako da je čitav ovaj poluotok uključen;
2. Dio obale, koji na sjeveru počinje na točki 10 km. južno od rta Cavtat i na jugu doseže do rijeke Vojuše, tako da su uključeni kotorski zaljev i kotorska luka, luke Bar, Ulcinj, Sv. Ivan Medovanski, Drač, a da se ne okrnjuju prava Crne Gore, koja slijede iz deklaracija, izmijenjenih između Vlasti u travnju i svibnju 1909., ali budući da se ta prava protežu samo na sadašnje crnogorsko područje, ne mogu biti protegnuta na područja ili luke, koje bi mogle biti dodijeljene Crnoj Gori; dosljedno ne će se smjeti nijedan dio obale neutralizirati, koji sada spada Crnoj Gori; na snazi će ostati ograničenja u pogledu Bara, na koja je Crna Gora godine 1909. sama pristala;
3. te, napokon, svi otoci, koji ne budu dodijeljeni Italiji.

Napomena:

Četiri ujedinjene velesile će jamčiti slijedeći teritorij Hrvatskoj, Srbiji i Crnoj Gori: Cijelo područje obale u gornjem Primorju od Voloskog preko granice s Istrom do južne obale Dalmacije, uključujući sadašnju mađarsku obalu i hrvatsko Primorje, uključujući luku Rijeka i lučice Novi i Karlobag, također i otoke Krk, Prvić, Grgur, Goli i Rab. Na južnom Jadranu, na području za koje su zainteresirane Srbija i Crna Gora, cijela obala od rta Planka do rijeke Drima, uključujući važne luke Split, Dubrovnik, Kotor, Bar, Ulcinj i Sveti Ivan Medovanski, također i otoke Veliki Drvenik, Mali Drvenik, Čiovo, Šolta, Brač, Jakljan i Koločep. Luka Drač će pripasti neovisnoj muslimanskoj državi Albaniji.

Članak 6.
Italija će dobiti potpuni suverenitet nad Valonom, otokom Sassenom i nad područjem, koje će biti dovoljno da osigura obranu ovih točaka (od Vojuše na sjeveru i istoku, približno do sjeverne granice okruga Cimara na jugu).

Članak 7.
Ako Italija dobije Trentino i Istru, prema uvjetima članka 4., Dalmaciju i jadranske otoke u granicama naznačenima u članku 5. i zaljev Voloska (članak 6.), i ako se bude srednji dio Albanije pridržao za stvaranje male autonomne neutralizirane države, to ne će protiv toga nikakva prigovora stavljati, da budu sjeverni i južni dio Albanije, u slučaju da bi Francuska, Velika Britanija i Rusija to željele, razdijeljeni među Crnom Gorom, Srbijom i Grčkom. Obala od sjeverne granice talijanskog posjeda Valone (vidi članak 6.) do rta Stylos bit će neutralizirana. Italiji će biti naloženo, da zastupa državu Albaniju u njezinim odnosima s inozemstvom. Italija, s druge strane, pristaje u svim slučajevima ostaviti dovoljno područje istočno od Albanije, da se osigura opstanak zajedničke granice između Grčke i Srbije zapadno od Ohridskog jezera.

Članak 8.
Italija će dobiti potpuni suverenitet nad otocima Dodekaneza, koje sada drži zaposjednute.

Članak 9.
Francuska, Velika Britanija i Rusija priznaju u općoj formi, da je Italija zainteresirana na održanju ravnoteže u Sredozemnom moru, i da mora u slučaju potpune ili djelomične diobe azijske Turske dobiti dolični udio u Sredozemnomorskom području, koje graniči s provincijom Adalijom, gdje je Italija već stekla prava interesa, koji su sačinjavali predmet jedne talijansko-britanske konvencije. Zona, koja će eventualno biti priznata Italiji, ako vrijeme bude došlo, bit će razgraničena s obzirom na postojeće interese Francuske i Velike Britanije. Interesi Italije bit će također uvaženi, u slučaju da teritorijalni integritet Otomanskog carstva bude održan, i u slučaju, da bi trebalo poduzeti izmjene u interesnim sferama sila. Ako Francuska, Velika Britanija i Rusija u toku rata zaposjednu teritorije azijske Turske, to će provinciji Adaliji susjedno Sredozemnomorsko područje ostati pridržano Italiji u gore naznačenim granicama, koja će imati pravo (Italija) da ga zaposjedne.

Članak 10.
Italija će u Libiji stupiti u prava i privilegije, koji sada na temelju lozanskog ugovora pripadaju sultanu.

Članak 11.
Italija će dobiti u eventualnim ratnim odštetama udio, koji bude odgovarao njezinim naporima i žrtvama.

Članak 12.
Italija izjavljuje, da se priključuje deklaraciji, koja je dana od Francuske, Vel. Britanije i Rusije, da Arabija i sveta muslimanska mjesta u Arabiji moraju ostati pod pokroviteljstvom neke nezavisne muslimanske sile.

Članak 13.
U slučaju, da bi Francuska i Engleska svoj kolonijalni posjed u Africi povećale na štetu Njemačke, to u principu ove dvije sile priznaju, da bi Italija mogla tražiti neke opravdane kompenzacije, i to time, što bi pitanja granica između talijanskih kolonija u Eritreji, Somaliji i Libiji i susjednih kolonija Francuske i Vel. Britanije bila uređena u njezinu korist.

Članak 14.
Velika Britanija obvezuje se, da će olakšati zaključak zajma, koji se ima odmah podići na londonskom tržištu i to od najmanje pedeset milijuna funti sterlinga uz primjerene uvjete.

Članak 15.
Francuska, Velika Britanija i Rusija potpomagat će otpor, koji će Italija suprotstaviti svakom prijedlogu, koji bi smjerao na to, da se privuče zastupnik sv. Stolice k svim pregovaranjima o miru i o uređenju pitanja, koja je izbacio sadašnji rat.

Članak 16.
Ovaj ugovor držat će se tajnim. Samo će se pristup Italije k deklaraciji od 5. rujna 1914. objelodaniti odmah poslije objave rata po Italiji ili Italiji. Pošto su gornji memorandum primili na znanje, za to dovoljno opunomoćeni zastupnici Francuske, Velike Britanije i Rusije s isto tako od njegove vlade opunomoćenim zastupnikom Italije, zaključili su slijedeći ugovor: Francuska, Velika Britanija i Rusija daju svoj potpuni pristanak na memorandum, koji je predan od talijanske vlade.
Pogledom na č1anke 1, 2, i 3 memoranduma, koji uzimaju u obzir vojničku i pomorsku suradnju četiriju vlasti, Italija izjavljuje, da će, što prije bude moguće, stupiti u rat i to unutar roka, koji ne smije prekoračiti mjesec dana od potpisa ovih ugovora.
U potvrdu izloženoga potpisnici su potpisali ovaj ugovor i priložili svoje pečate.
Zapisano u Londonu, u četverostrukoj izradbi 26. travnja 1915.
Potpisnici:

Sir Edward Grey (Velika Britanija)
Paul Cambon (Francuska)
Markiz Imperiali (Italija)
Grof Benckendorff (Rusija)

Dobavljeno iz "http://hr.wikisource.org/wiki/Londonski_ugovor_(1915.)"
Kategorije: Izvori za hrvatsku povijest | Pravna povijest

NorthStand
05-07-2016, 13:58
narode hrvatski, nabijem te na tuki. da imaš nešto u glavi i gaćama, odavno bi ustao.

Aleksa
29-07-2016, 08:53
(Nisam bio siguran gde da stavim ovu vest i peticiju, a ipak nekako mislim da naslov ove teme može da posluži... "Hrvatsi narode, ustani! ... i potpiši peticiju!" :D
Inicijativa mladih za ljudska prava iz Zagreba:
Neka drugačija slika: Peticija izvinjenja zbog "Oluje"
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=07&dd=28&nav_category=167&nav_id=1160105
Tekst peticije:
http://yihr.hr/hr/isprika-zrtvama-ratnih-zlocina-pocinjenih-tijekom-i-nakon-vojnoredarstvene-operacije-oluja/

Pitanje za svakog integralistu pojedinačno: Koji su tvoji razlozi zbog kojih ćeš potpisati peticiju? :D

juanpablom
29-07-2016, 09:05
(Nisam bio siguran gde da stavim ovu vest i peticiju, a ipak nekako mislim da naslov ove teme može da posluži... "Hrvatsi narode, ustani! ... i potpiši peticiju!" :D
Inicijativa mladih za ljudska prava iz Zagreba:
Neka drugačija slika: Peticija izvinjenja zbog "Oluje"
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=07&dd=28&nav_category=167&nav_id=1160105
Tekst peticije:
http://yihr.hr/hr/isprika-zrtvama-ratnih-zlocina-pocinjenih-tijekom-i-nakon-vojnoredarstvene-operacije-oluja/

Pitanje za svakog integralistu pojedinačno: Koji su tvoji razlozi zbog kojih ćeš potpisati peticiju? :D
ja se ispričavam jedino što Olujom nismo zahvatili i zonu UNTAES-a. Aleksa jel se slažeš s isprikom? :prvakava

Aleksa
29-07-2016, 09:53
ja se ispričavam jedino što Olujom nismo zahvatili i zonu UNTAES-a. Aleksa jel se slažeš s isprikom? :prvakava

Lepo je što se ispričavaš. Razumemo mi da ste hteli ali niste mogli... :D

juanpablom
29-07-2016, 10:02
Lepo je što se ispričavaš. Razumemo mi da ste hteli ali niste mogli... :D
istina je, nismo mogli. bili ste vrlo moćni u IStočnoj Slavoniji. toliko moćni da ste se sasrali i posakvrivali ispod stola kad vam je Franjo došao u "goste" :rofl