PDA

Pogledaj Full Version : Tko je slijedeći?

Inkvizitor
08-06-2016, 10:46
Uzmimo da Karamarko da ostavku i da vlada ostane. Mislite da će na tome stati. Da će Božini nalogodavci reći, ajmo ih sad pustit. Što mislite tko će slijedeći biti na piku. Kome će prvom naći "aferu" Koga će Nacional uzeti na zub?. Hasana već deru. Jel on prvi logično na Božinoj listi. I tko bi mogao nakon njega. Na koga će se obrušiti veliki domoljub Miro Bulj. Hoće li MOSt stati samo na tjeranju HDZ-ovih ministara iz vlade. Ili će krenuti i na županijske ogranke, općinske odbore pa na kraju i u kuće običnih članova HDZ-a a spisak će im dostaviti Nacional. a onda na kraju i u kuće samih HDZ-ovih birača, spisak će dostaviti Hrvatin i Cvitan. Hmm..sve su opcije otvorene, svaki scenarij je moguć.

Anketa je tudekarce..

Nervozni listonoša
08-06-2016, 11:26
A kud ti se žuri Inkvi? Vidjet ćemo kad taj ''slijedeći'' dođe na red! Uostalom sad će ljetna stanka i tako. Nogometno europsko prvenstvo ljeto, more kupanje....... A Hasanu mogu da popuše!!!

Grunf
08-06-2016, 11:30
Hasanbeg pa onda Šustar pa Kovač.

Inkvizitor
08-06-2016, 11:33
A kud ti se žuri Inkvi? Vidjet ćemo kad taj ''slijedeći'' dođe na red! Uostalom sad će ljetna stanka i tako. Nogometno europsko prvenstvo ljeto, more kupanje....... A Hasanu mogu da popuše!!!

Ne žuri mi se nigdje nego postavljam logična pitanja. Tko je slijedeći kad ode Karamarko. Ti nemaš neki odgovor?

Picaferaj
08-06-2016, 16:03
Ako se u HDZ-u osvijeste i naprave ono šta su morali odavno napraviti Inkvi će otvorit temu "ko je prvi od crvenih u Remetincu?"

Inkvizitor
08-06-2016, 16:42
Ako se u HDZ-u osvijeste i naprave ono šta su morali odavno napraviti Inkvi će otvorit temu "ko je prvi od crvenih u Remetincu?"

Misliš pored Orepića kao glavnom MUP-džije. optimistično, optimistično..al mislim da je više mistično nego optimistično..

Picaferaj
08-06-2016, 18:18
Misliš pored Orepića kao glavnom MUP-džije. optimistično, optimistično..al mislim da je više mistično nego optimistično..

Naravno da ne mislim. Lol. Kad bi HDZ bio pravi Podrepića ne bi bilo ni na vidiku a kamoli u Vladi.

Orgasmatron
09-06-2016, 07:18
Ne treba ni od HDZa praviti nešto što nije - desna konzervativna stranka. Možda se desnica upravo formira. Napadaju/napadamo Oreškovića, a opet nije Karamarkova žena bila u povorci Hod za život (bio i ja)... a to je poruka kako god okrenuli.

Orgasmatron
09-06-2016, 07:20

a tko će se "osvjestiti u HDZu"? Picula i Stier? :D :D ja se naježim kad netko ta dva bljutava beskičmenjaka uopće spomene