PDA

Pogledaj Full Version : Europsko nogometno prvenstvo u Francuskoj

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7

Grunf
06-06-2016, 23:15
Jos malo do pocetka, mozemo polako poceti s euforijom. :cheer

http://pbs.twimg.com/media/CWCzQRBXIAAQJMN.png:large

https://pbs.twimg.com/media/CWDK2y0WEAAszgj.jpg:large

HR SOKOL
07-06-2016, 05:26
http://www.youtube.com/watch?v=7yqYkQR2Pc4&feature=youtu.be:hrhb:hrv

kiler
07-06-2016, 16:02
a Engleziće si stavio u autsajdere,Grunf? :zbunjen:

ne da mi se razmišljati,evo mog posta sa konkurentskog foruma od prije pola godine,nakon što sam vidio ždrijeb ,a prije eksplozije Vardyja ove sezone...

Po zakonu velikih brojeva tipujem na Engleze ovaj put:vrijeme je više da nešto osvoje iako im ovo definitivno nije najjača generacija,ali sam uzeo u obzir blizinu Francuske (negdje sam pročitao da će biti sveukupno pola milijuna njihovih pijanih navijača,iako mi se to učinilo kao pretjerivanje ) te mali pad i zasićenje u igri ostalih top reprezentacija dok je kod Engleza glad za uspjehom itekako izražen.
Uzeo sam u obzir i kostur prvenstva u nokaut fazi gdje će Englezi jurišati na prvo mjesto u skupini koje im donosi izbjegavanje domaćina Francuske te Njemačke i Italije do finala

Inkvizitor
07-06-2016, 17:48
Vjerujem da će se cajke oriti Francuskom. jesu ponijeli kazete Bobana Rajovića ili će im ovi dolaziti u intervalima u goste..da ožežu trube..

NorthStand
07-06-2016, 17:53
englezi su stoka sitnog zuba, nema većeg gušta nego gledat poraze engleza i talijana na EP,SP.

NorthStand
07-06-2016, 21:02
http://www.youtube.com/watch?v=7yqYkQR2Pc4&feature=youtu.be:hrhb:hrv

https://amp.twimg.com/v/acf9f25c-5f8b-41d2-a5f6-ee81a78d5e19

:hrhb :hrv

Grunf
07-06-2016, 23:30
a Engleziće si stavio u autsajdere,Grunf? :zbunjen:

ne da mi se razmišljati,evo mog posta sa konkurentskog foruma od prije pola godine,nakon što sam vidio ždrijeb ,a prije eksplozije Vardyja ove sezone...

Po zakonu velikih brojeva tipujem na Engleze ovaj put:vrijeme je više da nešto osvoje iako im ovo definitivno nije najjača generacija,ali sam uzeo u obzir blizinu Francuske (negdje sam pročitao da će biti sveukupno pola milijuna njihovih pijanih navijača,iako mi se to učinilo kao pretjerivanje ) te mali pad i zasićenje u igri ostalih top reprezentacija dok je kod Engleza glad za uspjehom itekako izražen.
Uzeo sam u obzir i kostur prvenstva u nokaut fazi gdje će Englezi jurišati na prvo mjesto u skupini koje im donosi izbjegavanje domaćina Francuske te Njemačke i Italije do finala

Ma oni su prenapuhani luzeri, stalno kazu da je ovo njihovo prvenstvo. Nikad nist od njih. :P

philly
08-06-2016, 17:49
otkad su igrači redom osudili fašizam, odnosno "za dom spremni" boli me kurac totalno za tzv. repku :facepalm, u biti navijan da ispadnu šta prije.

srna smrade mali smrdljivi nepismeni, doša si ka odrpanac krezubi u split a sad po mamićevon nalogu osuđuješ izmišljeni rasizam i fašizam, šupčiću plaćenički. kad se samo sitin kako mu se skandiralo "ooo srna jer ti si beštija", lipo si vratia torcidi to...

o mamiću, šukeru nema potreba pisat, još otkad su doveli ovog plaćenika bez obraza čačića, samo fali da taj debil napravi slučajno neki uspjeh pa da ispadne ka neki trener.

i da smrdljiva žuja proda šta manje pive... žuja koja je sponzor nacionalne vrste a reklamiraju je jugosloveni poput bitorajca, badovinca...

NorthStand
08-06-2016, 18:06
hahaha stvarno smo mi neviđena lakrdija od naroda, kakvi su to sve poltroni i prodane duše nije ni čudo da su nam drugi vladali skoro 1000 godina državom.

upravo zbog takvih koji staju na stranu mamića, a protiv navijača i "uligana" smo konjušari.

normalnu da ću navijat za reprezentaciju odnsono njeno ime Hrvatska, ali za te preplaćene pičketine i kozojebe koji staju na stranu mamića šukera i karamarka, ne pada mi na pamet.

na koncu konca, nije se Slobodan Praljak borio protiv prošlosti svog oca, i bratstva jedinstva da bi nam sada poltroni odlučivali što ćemo mi mislit u svojoj državi o navedenima.

dok prodaju frazetine o fašizmu rasizmu jasenovcu antisemitizmu antifašizmu i tome slično, to su sve obični demagozi koje ne treba shvaćat ozbiljno.

Grunf
10-06-2016, 22:28
Ajmo Rumunji. :cheer

Francuzici :crveni

zaba1111
10-06-2016, 22:57
http://www.youtube.com/watch?v=vcy9gi-5u0o

Grunf
10-06-2016, 23:16
Payet odlican, vidi se da ga je Bilic treniral. :D

Grunf
10-06-2016, 23:24
Toooo, penal. :cheer

NorthStand
10-06-2016, 23:57
šteta, prdoše rumunji ali dobro su odigrali. :bravo

Grunf
11-06-2016, 00:40
Da, dobri su bili. Francuzi su pretromi, prestari i preteretni, da im nije bilo Payeta izgubili bi tekmu.

HR SOKOL
11-06-2016, 13:06
Fali jako Karim Banzema.Prva utakmica i jos otvaranje Eura pred domacom pubiklom,pritisak ogroman!!kapa dole Payetu!!Svaka cast Rumunjima,koji su nepravedno podcjenjeni danas svi igraju nogomet bit ce tu jos puno iznenadenja.Sve vise ljudi iz nogometnog svijeta hvali Hrvatsku,a ja je volim vise od svega i nemogu joj okrenit leda makar iz dna duse mrzim lopove oko nje.Kad cujem himnu,vidim ruku na srcu,sveti dres,nas barjak!!sjetim se komunjara kako pate:kez
Volio bi da se susjedi( komsije) ukljuce malo na ovu temu zanima me i njihovo misljenje.Kako vide sanse Hrvatske? Njihove favorite?komentare ostalih utakmica itd...

Rimokatolik
11-06-2016, 14:34
Francuzi dobise sugavo tekmu, razumijem pritisak je bio prisutan otvaranje,oni domacini al opet iako sam na njih gledao kao na neke pritajene favorite losa su ekipa i nemam straha ako se sudarimo sa njima itekako ih se moze dobit,Rumunji su me iznenadili jako ugodno,cvrsto,hrabro odigrali.Mislio sam da Svicarska iz ove grupe prolazi kao druga al kad sam ove vidio moglo bi biti svega.

Grunf
11-06-2016, 14:45
Ljudi podcjenjuju i Albaniju, bit ce oni danas tvrdi orah isto. Rusi dobijaju Engleze laganini. :kava

kiler
11-06-2016, 15:13
danas se navija za Albaniju,normalno...
a Englezi se ne spominju među prvim favoritima,nemaju pritiska i zato će odigrati turnir na viskoj razini... :mmig

HR SOKOL
11-06-2016, 15:35
danas se navija za Albaniju,normalno...
a Englezi se ne spominju među prvim favoritima,nemaju pritiska i zato će odigrati turnir na viskoj razini... :mmig

Normalno za Albaniju.Kako teku pripreme u Mostaru za sutra?:kez
Mogu Englezi daleko,ako ne bude penala u osminifinala:kez

kiler
11-06-2016, 15:45
Normalno za Albaniju.Kako teku pripreme u Mostaru za sutra?:kez
Mogu Englezi daleko,ako ne bude penala u osminifinala:kez

izmijenjena je lokacija za javno gledanje utakmice u organizaciji udruge Uvijek vjerni:trebalo je biti ispred Kosače gdje se zadnji put gledala Hrvatska-Njemačka davne '98. i prebačeno je zapadnije,pored stadiona se gradi tribina za sutra...
samo da bude fino vrijeme...:hrhb

HR SOKOL
11-06-2016, 15:55
izmijenjena je lokacija za javno gledanje utakmice u organizaciji udruge Uvijek vjerni:trebalo je biti ispred Kosače gdje se zadnji put gledala Hrvatska-Njemačka davne '98. i prebačeno je zapadnije,pored stadiona se gradi tribina za sutra...
samo da bude fino vrijeme...:hrhb:bravo
Moze sutra neki kratki izvjestaj? Kako su turci dozivjeli jos jedan poraz od Hrvata:hrhb:hrv

NorthStand
11-06-2016, 16:37
http://www.youtube.com/watch?v=uc5oEP1EcOo

vjeruj nema do osjećaja, kad si opijen tribinama, ista krv tu spaja se vrela dok se strasti bude, ista suza nam pada na dlan, htjela bi ukras predivan san, u njemu ista priča je, HRVATSKA IDE I NE STAJE !

:hrv :hrhb

NorthStand
11-06-2016, 16:43
http://www.youtube.com/watch?v=IgoHDchn8qc

vrije nam krv, i baklje se pale svuda oko nas, dižu se barjaci, rađa eksplozija i svi smo jedno i svim smo jedno, ajmo Hrvatska, ajmo do kraja, ajmo Hrvatska pobjedi svijet za nas !

:hrhb ajmo Hrvatska, pobjedi TURKOGLUA ZA NAS ! :hrv

NorthStand
11-06-2016, 16:48
http://www.youtube.com/watch?v=hoUw4uukmI0

:hrhb :hrv

zaba1111
11-06-2016, 20:56
Zar ti North navijaš za Hrvatsku? Više puta si pisao kako ne navijaš za HR i kako podržavaš izbacivanje HR iz natjecanja.

Gledam sad ove snimke gdje nekakvi debili , navodno Rusi, mlate neke ljude na zemlji, znači odeš na prvenstvo malo se zajebavti, navijati za svoju državu i onda ti dođe gomila nabildanih degenerika i spreme te u bolnicu, za ovo treba fantomku na glavu, pištolj i upucaj bez razmišljanja.

Grunf
11-06-2016, 21:56
Cuj ove nekulturne Engleze, koncert zvizduka na himnu Rusije. Primitivci.

Ajmo Rusi. :cheer

Rimokatolik
11-06-2016, 22:35
Engleska-Rusija potegao sam nulu,ovih prvih sata Englezi brdo bolji,milsim da dobijaju ovo.Ruski debili se nemogu sastavit s loptom.Nemogu vjerovat da su ovoliki klosari.

Komari
11-06-2016, 23:23
.

Ako san ja dobro razumila danas u Marseillu nema ko Engleze nije mlatio

http://www.vecernji.hr/euro-2016-navijaci/opet-neredi-u-marseilleu-engleski-ruski-i-francuski-huligani-tukli-se-s-policijom-1091521

Stadion me oduševio.

Utakmica..Englezi su već odavno tribali vodit s finom razlikom, ali...

Ajmooo baćuškee :D

Rimokatolik
11-06-2016, 23:50
Nula ipak uhvacena :)

Inkvizitor
12-06-2016, 00:00
Eto dođe ti na svoje :)

kiler
12-06-2016, 00:21
ali puno bolji su Englezi većim dijelom utakmice,u pojedinim trenucima Rusi se nisu mogli sastati sa loptom...
štoperi im zajedno imaju 69 godina,a u vezi im fale dvojica glavnih igrača...
ne priznam neriješen rezultat... :north

NorthStand
12-06-2016, 00:27
Zar ti North navijaš za Hrvatsku? Više puta si pisao kako ne navijaš za HR i kako podržavaš izbacivanje HR iz natjecanja.

Gledam sad ove snimke gdje nekakvi debili , navodno Rusi, mlate neke ljude na zemlji, znači odeš na prvenstvo malo se zajebavti, navijati za svoju državu i onda ti dođe gomila nabildanih degenerika i spreme te u bolnicu, za ovo treba fantomku na glavu, pištolj i upucaj bez razmišljanja.

a šta se ti praviš pametan, naraavno da navijam za hrvatksu, neću navijat valjda protiv, navijam protiv dinama i mamića uvijek ali protiv hrvatske ne mogu navijat. ne navijam ni za jednog plaćenika ni čačića, već za ime koje ipak ima malo dužu tradiciju od kretena mamića i čačića, iako je presmješno pričat o tim debilima da smo normalna država svi bi se mogli radovat pobjedama reprezentacije i dinama, ovako ima pol ljudi koji mrze reprezentaciju i dinamo više nego srbiju. a sve zbog Srbina Mamića, koji kao i Zoran voli Srbe i Jovanku Broz.

kako tebe ko turbo domoljuba to ne smeta, i tebi slične turbo domoljube ne znam, ali mene smeta. a uz to sve tip je lopurda i napravio nam je od reprezentacije svoj biznis izlog, živo me zanima kakva će postava biti sutra, saznat ćemo brzo u 15h je tekma.

Picaferaj
12-06-2016, 01:11
HRT-ov stream Eura na HRTi je u HD. Puno bolja slika nego na TV. Rusi izvukli bod i pretukli engleze. Nije loše :)

zaba1111
12-06-2016, 01:25
a šta se ti praviš pametan, naraavno da navijam za hrvatksu, neću navijat valjda protiv, navijam protiv dinama i mamića uvijek ali protiv hrvatske ne mogu navijat. ne navijam ni za jednog plaćenika ni čačića, već za ime koje ipak ima malo dužu tradiciju od kretena mamića i čačića, iako je presmješno pričat o tim debilima da smo normalna država svi bi se mogli radovat pobjedama reprezentacije i dinama, ovako ima pol ljudi koji mrze reprezentaciju i dinamo više nego srbiju. a sve zbog Srbina Mamića, koji kao i Zoran voli Srbe i Jovanku Broz.

kako tebe ko turbo domoljuba to ne smeta, i tebi slične turbo domoljube ne znam, ali mene smeta. a uz to sve tip je lopurda i napravio nam je od reprezentacije svoj biznis izlog, živo me zanima kakva će postava biti sutra, saznat ćemo brzo u 15h je tekma.

Samo neprijetalji i debili koji su nasjeli na neprijateljsku propagandu, a kao što znamo takvih ima i ovdje, ali za to smo mi tu, da razbijemo neprijatelja.:mmig

zaba1111
12-06-2016, 01:33
A ove ruske seljačine svakako treba izbaciti iz natjecanja, eno im Azija pa nek tamo sporvode azijatske debilane, u nas tome nema mjesta.

HR SOKOL
12-06-2016, 02:06
A ove ruske seljačine svakako treba izbaciti iz natjecanja, eno im Azija pa nek tamo sporvode azijatske debilane, u nas tome nema mjesta.

Evo bas mi je javio prijatelj da je jedan navijac poginuo,gurnuli ga niz stepenice.Ruse ce polomit Poljaci samo ako se sretnu.Jebo ih onaj patuljak putin

NorthStand
12-06-2016, 02:54
HRT-ov stream Eura na HRTi je u HD. Puno bolja slika nego na TV. Rusi izvukli bod i pretukli engleze. Nije loše :)

a lijepo sam neki dan rekao, da će Putin izvršit invaziju na zapadnu europu, poslao svoje razbijače da im pošalje jasnu poruku prije prave vojne invazije. :D

http://www.youtube.com/watch?v=s5GI7fdAaQE

Rimokatolik
12-06-2016, 12:06
Rusi su sjajni,napadaju pijandure po gradu,vrlo mali broj Engleza je uopce spreman na saketanje,na stadionu biju ekipu s djecom.Jadno stvarno jadno.Zasto po Poljskoj nisu ovako akcijali,jer bi na svakom koraku naletjeli na ekipu koja je spremna uzvratit.A i na snimcima kada nalete na ekipu Engleza koja zastane i zeli se saketat eh kroz njih bas ne prolaze ko noz kroz puter.
Francuska policija teska smijurija,prica o sigurnosti na najvisoj razini a nisu kompetentni obracunat se sa sakom huligana.

Nervozni listonoša
12-06-2016, 12:27
ali puno bolji su Englezi većim dijelom utakmice,u pojedinim trenucima Rusi se nisu mogli sastati sa loptom...
štoperi im zajedno imaju 69 godina,a u vezi im fale dvojica glavnih igrača...
ne priznam neriješen rezultat... :north

Englezi su bili bolji, ali samo u prvom poluvremenu, u drugom sasvim druga priča. Što to znači koliko tko ima godina. Uostalom čovjek igra na takvom mjestu gdje ponajprije treba do izražaja doći iskustvo.

I plus je zabio gol.

Rusi su cijelo vrijeme igrali pogrešno. Trebali su pokušati preko krila. Imaju u sredini onog kolosa za napadača - a ne može doći do izražaja jer nema centaršuteva sa krila.

Nisu Rusi više od tri puta ubacili sa krila u drugom poluvremenu. Jedan od rijetkih ubačaja sjeo je na glavu onom starcu od 35 godina i lopta se našla u engleskoj mreži.

Bit će vrlo zanimljivo gledati Engleska - Wels!!!

Nervozni listonoša
12-06-2016, 12:31
Naši danas previše pričaju. To nije dobro jer kad smo god previše pričali - loše smo prošli. Suprotno tome - kad nas je god bila ''prpa'' i kad smo bili skromni - rasturali smo.

Samo da danas - ne izgubimo.

Jel najbolje plasirni trećeplasirani - idu u drugi krug. I ako da valjda ih ide 4.

Čudno nikad me nije prpa kad igramo protiv najjačih - skoro uvjek bude dobro - ali kad igramo protiv ovih iz drugog ešalona znamo se opustiti i onda budu problemi!

Grunf
12-06-2016, 14:22
Ne treba podcjenjivati Turke, to je dobra ekipa, a i narod im je fanatican. Bude teska tekma.

NorthStand
12-06-2016, 14:37
bit će škakljiva tekma, očekujem minimalnu pobjedu s jednim golom razlike, ili remi. samo da ne popušimo.

NorthStand
12-06-2016, 14:49
Rusi su sjajni,napadaju pijandure po gradu,vrlo mali broj Engleza je uopce spreman na saketanje,na stadionu biju ekipu s djecom.Jadno stvarno jadno.Zasto po Poljskoj nisu ovako akcijali,jer bi na svakom koraku naletjeli na ekipu koja je spremna uzvratit.A i na snimcima kada nalete na ekipu Engleza koja zastane i zeli se saketat eh kroz njih bas ne prolaze ko noz kroz puter.
Francuska policija teska smijurija,prica o sigurnosti na najvisoj razini a nisu kompetentni obracunat se sa sakom huligana.

francuska policija je okupirana nekim drugim aktivnostima, uglavnom napraivli su veliki zajeb kad su stavili u Marseille engleze i ruse, inače englezi su i 1998 tamo napravili rusvaj.

slažem se da su Rusi ciljano napadali, da su uglavnom gazili simpatizere. ali bože moj, to je tako, i englezi su nekad davno kad su bili u zenitu gazili sve po redu. ne treba biti licemjeran pa to negirat.

Putin je za razliku od engleske blagonaklon prema svojim huliganima, kao što je Vučić i Srbija blagonaklon prema srpskim, samo mi svoje gazimo i ponižavamo umjesto da im damo ordene za plemenito predstavljanje zemlje na međunarodnom huliganskom natjecanju. :de

NorthStand
12-06-2016, 16:49
Lukica ! :cheer

Inkvizitor
12-06-2016, 16:49
Bravo Lukica !!!!!!!!

Badelj vanka, spusti loptu na zemlju, Srna više ne zna ubacit..Mandžukić ni sjena. Pjaca i Kovačić unutra..

ne komplicirati dodavanja..

Grunf
12-06-2016, 16:55
Badelj spor i traljav. Mozda bi trebalo Broza staviti na njegovu poziciju, a Kovacica na krilo. Rakitic tradicionalno nevidljiv.

Inkvizitor
12-06-2016, 16:58
Badlelj je toliko lopti prodao, Srna ne zna ubacit..van s njim Vrsaljko unutra..Mandža samo kendava, Perišić isto nije na razini..

preoprezna igra, naši u obrani stoje daleko od igrača, sreča da su Turci loši..

Brozović isto loš..nešto se mora mjenjat..igra nije tečna..Badelj obavezno mora van..svaka lopta mu je panika..

NorthStand
12-06-2016, 17:56
a jesu se isfulali za zlatnu medalju, ovoliko promašaja koliko su naši napravili u 2 poluvremenu dugo nisam vidio, sreća naša pa su Turci danas bili za kurac ali Česi i Španjolci neće, tako da moramo koristit svoje šanse inače ćemo najebat i opet nećemo proći za dlaku skupinu.

Grunf
12-06-2016, 17:57
Dominantni smo bili u drugom poluvremenu, trebalo zavrsiti 3-0 kolko smo imali izglednih prilika. Odlicna igra, rekel bih da smo dosad najvise pokazali od svih repki. Bravo decki :cheer

NorthStand
12-06-2016, 17:58
https://twitter.com/LocksTheFox/status/741994641071968256/photo/1

http://www.b92.net/news/pics/2016/06/12/846585602575d6c4947f92049599925_w640.jpg

:rofl

Inkvizitor
12-06-2016, 18:01
Jebala ih njihova nonšalancija da se moram trest da Turci ne uvale neku krompirčinu a zamalo je bilo.

Picaferaj
12-06-2016, 18:02
sa malo sriće moglo je bit 5 : 0. Turci jesu izgledali loše al to je uglavnom jer im naši nisu dali igrat. Da su svi odigrali besprijekorno..izgledalo bi čudesno.

zaba1111
12-06-2016, 18:04
Badlelj je toliko lopti prodao, Srna ne zna ubacit..van s njim Vrsaljko unutra..Mandža samo kendava, Perišić isto nije na razini..

preoprezna igra, naši u obrani stoje daleko od igrača, sreča da su Turci loši..

Brozović isto loš..nešto se mora mjenjat..igra nije tečna..Badelj obavezno mora van..svaka lopta mu je panika..

Neka pati koga smeta, Hrvatska je prvak Europe.

Grunf
12-06-2016, 18:09
Najbitnije od svega je kaj smo zabili gol u 41. :D

Corluka je MWP - Most wounded player :rofl

Neki od komentara na netu. :D

Grunf
12-06-2016, 18:16
Jebala ih njihova nonšalancija da se moram trest da Turci ne uvale neku krompirčinu a zamalo je bilo.

Da, ono me presla jeza kad sam videl da Sifo fulal loptu i da je Yilmaz mislim ostal pred golmanom. Sva sreca kaj je Corluka pratil i ispucal loptu. Klasa od stopera. :naklon

Perisic je top svjetska klasa, ocaran sam kak igra. :naklon

Grunf
12-06-2016, 18:17
https://twitter.com/LocksTheFox/status/741994641071968256/photo/1

http://www.b92.net/news/pics/2016/06/12/846585602575d6c4947f92049599925_w640.jpg

:rofl

Haha, odlicno. :hrv :hrhb

NorthStand
12-06-2016, 18:37
Najbitnije od svega je kaj smo zabili gol u 41. :D

Corluka je MWP - Most wounded player :rofl

Neki od komentara na netu. :D

hahaha prc STEVANOVIĆU i njegovom fareu rečki četnik ne miruje, kaže da je LIJEPA LI SI fašsitička pjesma tako je to kad im uzmičeš umjesto da ih se odmah odjebalo na ZDSpremni da je to časni domoljubni i ono najvažniej STAROHRVATSKI POZDRAV!

uglavnom, kao što rekoše najvažnije je da smo zabili u 1941. :de

NorthStand
12-06-2016, 18:41
Da, ono me presla jeza kad sam videl da Sifo fulal loptu i da je Yilmaz mislim ostal pred golmanom. Sva sreca kaj je Corluka pratil i ispucal loptu. Klasa od stopera. :naklon

Perisic je top svjetska klasa, ocaran sam kak igra. :naklon

ja sam više očaran njegovom frizurom, iako mu ni igra nije loša. :D

a Ćorluka je fenomen, vidi se da je to čvrsta posavska glava. :kez

NorthStand
12-06-2016, 19:04
http://i65.tinypic.com/2i20c5c.jpg

iz drugog ugla, ovo mogu samo Hrvati, jebote koja ludnica ne može nam ni Mamić ni Čačić euforiju uništit. :rofl

http://gfycat.com/ElasticPleasantIberiannase

HR SOKOL
12-06-2016, 20:28

iz drugog ugla, ovo mogu samo Hrvati, jebote koja ludnica ne može nam ni Mamić ni Čačić euforiju uništit. :rofl

Luka Booom:bravo
A ti omotana(Desma) M.B.pedofilu i osudeni kriminalcu(prase debelo neoprano bradato)vojislavu i ostala zgadija sa komunistickog orijunaskog cetnickog portala sa vasim gazdom stazicem patite i placite jer mi smo Za Dom Spremni:hrhb:hrvMi Hrvati:zivili

zaba1111
12-06-2016, 20:40

Ti, Željko jovanović, matija babić, kao i svi neprijatelji, svi degenerci i debili koji su nasjeli na neprijateljsku propagandu, Torcida Trogir, huligani, Inkvizitor i svi ostali koji su rušili reprezentaciju na putu osvajanja europskog prvenstva , nemate pravo na euforiju jer ovo nije vaša reprezentacija kako ste i sami rekli,... ovo je reprezntacija i slavlje Hrvata.

zaba1111
12-06-2016, 20:42
Uglavnom ne pamtim kad su Hrvati ovako dobro igrali, ovako organizirano i motivirano, sa ovoliko šansi i sa ovakvom dominacijom.

NorthStand
12-06-2016, 21:06
Ti, Željko jovanović, matija babić, kao i svi neprijatelji, svi degenerci i debili koji su nasjeli na neprijateljsku propagandu, Torcida Trogir, huligani, Inkvizitor i svi ostali koji su rušili reprezentaciju na putu osvajanja europskog prvenstva , nemate pravo na euforiju jer ovo nije vaša reprezentacija kako ste i sami rekli,... ovo je reprezntacija i slavlje Hrvata.

daj konju nećeš mi ti govorit za što ču navijat, ova reprezentacija je i dalje prčija jednog čovjeka, ja ne navijam za pojedince niti čačića navijam za hrvatsku koju ni vi debili ne možete zaprljat iako ste je dobrano okaljali sve ove godine svojim kretenizmom.

NorthStand
12-06-2016, 21:07
Uglavnom ne pamtim kad su Hrvati ovako dobro igrali, ovako organizirano i motivirano, sa ovoliko šansi i sa ovakvom dominacijom.

dobro je, znamo da te tatta poslao da širiš propagandu ali daj oladi.

NorthStand
12-06-2016, 21:07
http://www.index.hr/images2/carli22.jpg

danas pere Čarli. :D

Inkvizitor
12-06-2016, 21:12

dečko ovo ti je zadnji upis ovakvog tipa..ponovi još nešto slično i letjet ćeš s ovog foruma..

lipo odjebi od mene kao što ja tebe ne spominjem. kao što me ne zanimaš.. nađi si okruženje koje će ti pasat ako ti ovo ne odgovara.

zaba1111
12-06-2016, 21:19
Jebe se meni za tobom, ali svi koji ruse hrvatsku reprezentaciju ce cuti moju rijec.
A tu svakako spadaju oni koji selekciju najboljih Hrvata proglasavaju mafijackom prcijom.
Ali ako ako sam pogrijasio pa ti ipak podrzavas "mafijaski obrt" onda se ispricavam na nerazumjevanju takovih umnosti.

Inkvizitor
12-06-2016, 21:22
nek čuju tvoju riječ, za to me zaboli, ali ne ovdje..

nije ovo tvoj topic di ćeš se ti izdrkavat, iživljavat nekoga prozivat, proglašavat neHrvatima i slične proljeve.

Imaš svoj FB profil a ako nemaš otvori ga, pa tamo radi i piši što hoćeš, otvori napravi forum, portal, blog, ovdje nećeš..

Komentirat utkamice i sve uz to ide možeš ako hoćeš.

NorthStand
12-06-2016, 21:29
http://www.vecernji.hr/euro-2016-fun/pogledajte-kako-je-hns-docekao-turke-na-volej-i-spustio-im-na-twitteru-1091698

prc milojko. :kez

zaba1111
12-06-2016, 21:29
Aha dobro, ja sam mislio da se ovdje slave pobjede hrvatske najbolje selekcije , a naslađuje onima koji tu najbolju selekciju ne podnose, popu željka Jovanoviča, matije babića ili ovakvih koji selekciju najboljih hrvtata i daleko najjačih promotora Hr u svijetu nazivaju pogrdnim imenima tipa "Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)" ili poput ovih

emocije ne možeš prevariti ako za nešto i nekoga ništa ne osjećaš ne možeš mu ni pokazat osjećaje, tako je s mamićevom i čačićevom hrvatskom nju nitko ne doživljava ko svoju pa shodno tome nema ni emocija oko nje.

jer nitko nema srca navijat za ovakvu hrvatsku,

NorthStand
12-06-2016, 21:42
Aha dobro, ja sam mislio da se ovdje slave pobjede hrvatske najbolje selekcije , a naslađuje onima koji tu najbolju selekciju ne podnose, popu željka Jovanoviča, matije babića ili ovakvih koji selekciju najboljih hrvtata i daleko najjačih promotora Hr u svijetu nazivaju pogrdnim imenima tipa "Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)" ili poput ovih

http://www.index.hr/images2/svismomicorluka.JPG

ovako ćeš i ti imati zavoj oko glave, ako ne prestaneš provocirat. :rofl

Nervozni listonoša
12-06-2016, 21:52
ja sam više očaran njegovom frizurom, iako mu ni igra nije loša. :D

a Ćorluka je fenomen, vidi se da je to čvrsta posavska glava. :kez

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/navijaci/videofoto-video-poslusajte-kako-zvuci-lijepa-li-si-na-parku-princeva/4426158/

DOMOVINSKI VAL U PARIZU

VIDEO/FOTO: VIDEO: Poslušajte kako zvuči 'Lijepa li si' na Parku prinčeva!

Svaka čast!

Grunf
12-06-2016, 23:31
Onaj klinjo koji je ušel pred kraj za Turke. :D

http://image.prntscr.com/image/74a87feb73924d8d808d7120b4534182.png

Grunf
12-06-2016, 23:36
Kolko vidim po portalima, Srni je preminuo tata...Moja sućut njemu i obitelji.

Komari
13-06-2016, 01:05
Srna je krenuo put doma. Hoće li se vratit pojma nemam. Nadam se da ipak hoće.

Komari
13-06-2016, 01:06
.

Taman kad sam pomislila da neću svog miljenika vidit, uđe Švajni u zadnjoj minuti i dade gol za 2 : 0

:kez

NorthStand
13-06-2016, 03:12
Kolko vidim po portalima, Srni je preminuo tata...Moja sućut njemu i obitelji.

da, saučešće obitelji i njemu. nadam se da će biti spreman za španjolsku, za češku sumnjam.

NorthStand
13-06-2016, 05:31
http://www.germanijak.hr/vijesti/majstore-pa-to-ti-je-modric-turski-veznjak-popravljao-frizuru-uoci-lukine-bombe-video/21051

http://static.germanijak.hr/img/news/0/7/1/14657492906253.jpg

koštalo ih popravljanje frizure. :rofl

Inkvizitor
13-06-2016, 08:38
.

Taman kad sam pomislila da neću svog miljenika vidit, uđe Švajni u zadnjoj minuti i dade gol za 2 : 0

Švajni se udeblja, uzgojio stomačinu odkad je sa Ivanovićkom i izgleda ko veteran kojeg su pustili na par minuta u ime starih dobrih vremena.

Nervozni listonoša
13-06-2016, 10:38
Znate što je najljepše u pobjedi Vatrenih na Parku prinčeva? Budaletine koje su pozivale na bojkot danas najviše pišu o Hrvatskoj!

Čuli ste vjerujemo za poetsku pravdu? Ukratko, to je pravda koja se na kraju pomalo sarkastično, ironično, obračunava s budaletinama koji pravdu izazivaju, vrijeđaju je, a onda na koncu i sami postanu žrtvom te pravde u koju ne vjeruju. Zar to nije prekrasno? Ponekad je život pravedan, rijetko, no, ponekad da. Uživajmo u tim rijetkim životnim trenucima.

Naime, sjećate li se budaletina, nadrogiranih kretena koji glume novinare, a koji su svako malo, onako iz dosade, pozivali na bojkot hrvatske nogometne reprezentacije bijesni zbog činjenice da izbornik Vatrenih umjesto Ante Čačića nije postao George Soros, on bi svakako izabrao idealnih vatrenih 11 koji bi od Tuske primili barem deset golova već u prvom poluvremenu?

Budaletinama se u jamranju i bojkotu pridružio jedan dio medijskog smeća u Hrvatskoj, srećom, nisu uspjeli, a nisu uspjeli zato što ni sami nisu sposobni održati datu riječ duže od desetak sekundi. Ili jednako toliko dugo koliko im traje jedan fiks za dobar osjećaj.

Tako su budaletine mjesecima pokušavajući bojkotirati Vatrene poraženi, da bi se na kraju pridružili pobjednicima i postali najveći navijači hrvatske nogometne reprezentacije, tek što nisu krenuli bauljati naokolo, oko svojih pojilišta i drogirališta, mašući sa šalom Marka Perkovića Thompsona uz zvuke nenadmašne himne Vatrenih s Europskog nogometnog prvenstva 'Lijepa li si'. Sve za kune, bez obzira na pozu, geslo je takvih budaletina.

Kad malo bolje pogledate prekrasnom pogotku Luke Modrića na Parku prinčeva protiv Turske iskreno se raduje otprilike 80 posto Hrvata, tuguju domaći izdajnici i etno-biznismeni, raduje se, euforično, i krdo budaletina nadajući se dobroj zaradi od uspjeha Vatrenih. Kad ih već nisu uspjeli bojkotirati zašto na Vatrenima ne bi ponešto zaradili? Njihova mržnja prema hrvatskoj državi jednaka je njihovoj ljubavi prema 'ustaškim' kunama, no, to je već njihova nesreća.

Drugim riječima, s obzirom kako je krenulo na Euru nadrogirane budaletine nastaviti će 'slaviti' Vatrene, dok ponovno ne pozovu na novi neuspješni bojkot. Naravno, kad ih malo popusti i kad nastupi apstinencijska kriza.

Ponekad nam se čini kako bi bilo nužno kretene izmisliti da ih toliko nema u hrvatskoj državi, opljačkanoj od medija i političara. Nema tko ovaj narod pljačkao nije.

Preneseno iz TINOLOVKE

Nervozni listonoša
13-06-2016, 10:49
http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/315751/nevjerojatna-prica-uzeira-srne-u-ratu-su-mu-spalili-trudnu-majku-sina-sikanirali-zbog-prezimena-a-darijo-je-svaki-gol-posvecivao-njemu

Nevjerojatna priča Uzeira Srne: u ratu su mu spalili trudnu majku, sina šikanirali zbog prezimena, a Darijo je svaki gol posvećivao njemu...

U jeku rata nitko nije znao kako će nova sredina prihvatiti malenog muslimana. Osjećali su se nepoželjno, a Uzeir je više puta naglasio kako su treneri u Hajduku više puta od njega otvoreno tražili novac da Darijo zaigra.

- Srećom, bio je toliko talentiran da su ga i bez novca odlučili zadržati - prenosi Guardian Uzeirovu izjavu.

Jučer gledam prilog na Dnevniku.... i vele u Splitu Torcida bojkotira reprezentaciju zbog HNS-ova odnosa prema Hajduku. Njima je ama baš za sve kriv HNS i Dinamo (Mamić). Oni nisu ništa krivi, a njihova struka je sajna. Njima nije valjao ni Zvone Boban, Perišić je bio antitalent, Modrić preslabašan, Vrsaljko im je iz Zadra ''zbrisao'' u Zagreb....... Eto sad vidimo da je i Srba slučajno ostao u Hajduku Itd, itd.

Najbolji igrači Hrvatske reprezentacije su Dalmatinci, ali eto nisu Hajdukovci. I čijom greškom???

Grunf
13-06-2016, 12:45
Vida u elementu. :kez

http://i.makeagif.com/media/6-12-2016/BOXZ-O.gif

Lepi Turčin. :D

http://images.performgroup.com/di/library/GOAL_INTERNATIONAL/f6/8d/cartoon-ozan-tufans-bad-hair-day_1vj059i06v46l11ig28ojwc03u.jpg?t=1219016765&w=940

Nervozni listonoša
13-06-2016, 12:48
Vida u elementu. :kez

http://i.makeagif.com/media/6-12-2016/BOXZ-O.gif

Lepi Turčin. :D

http://images.performgroup.com/di/library/GOAL_INTERNATIONAL/f6/8d/cartoon-ozan-tufans-bad-hair-day_1vj059i06v46l11ig28ojwc03u.jpg?t=1219016765&w=940

:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

philly
13-06-2016, 12:48
Jučer gledam prilog na Dnevniku.... i vele u Splitu Torcida bojkotira reprezentaciju zbog HNS-ova odnosa prema Hajduku. Njima je ama baš za sve kriv HNS i Dinamo (Mamić). Oni nisu ništa krivi, a njihova struka je sajna. Njima nije valjao ni Zvone Boban, Perišić je bio antitalent, Modrić preslabašan, Vrsaljko im je iz Zadra ''zbrisao'' u Zagreb....... Eto sad vidimo da je i Srba slučajno ostao u Hajduku Itd, itd.

Najbolji igrači Hrvatske reprezentacije su Dalmatinci, ali eto nisu Hajdukovci. I čijom greškom???

ajde ne mišaj kruške i jabuke... dobro se zna zašto je tzv. "repka" izgubila dobar dio potpore odi.

Inkvizitor
13-06-2016, 13:39
HNS je toliko ponizio Split s naručivanjem kazne i to dvaput.

Ovaj tzv. bojkot u Splitu je putokaz političarima da se moraju umješat i spriječit veće zlo..al sumnjam u pamet..čim oni Milinovića isturaju..

Nervozni listonoša
13-06-2016, 13:54

Ovaj tzv. bojkot u Splitu je putokaz političarima da se moraju umješat i spriječit veće zlo..al sumnjam u pamet..čim oni Milinovića isturaju..

Dobro. Ti misliš da je Mamić naručio crtanje svastike na Poljudu? Jel tako da bi se kaznio Split!

Nervozni listonoša
13-06-2016, 13:55
ajde ne mišaj kruške i jabuke... dobro se zna zašto je tzv. "repka" izgubila dobar dio potpore odi.

Jel zato što se misli između ostalog da je to reprezentacija Zdravka Mamića?

Inkvizitor
13-06-2016, 14:00
Dobro. Ti misliš da je Mamić naručio crtanje svastike na Poljudu? Jel tako da bi se kaznio Split!

Jasno i sigurno..

I još je prije toga naručio od Uefe prazan Poljud protiv Italije..al pazi kazne..ne smiju se slijedeće utakmice igrat u Splitu..kao da u Splitu raste svastike iz terena zbog podneblja i klime.

To nemoš virovat kako ljude rade debilima

Nervozni listonoša
13-06-2016, 14:26
Jasno i sigurno..

I još je prije toga naručio od Uefe prazan Poljud protiv Italije..al pazi kazne..ne smiju se slijedeće utakmice igrat u Splitu..kao da u Splitu raste svastike iz terena zbog podneblja i klime.

To nemoš virovat kako ljude rade debilima

Dobro to je tvoje mišljenje! Ja bih stvarno volio - da se otkrije tko je to nacrtao. Nikako se ne mogu oteti dojmu - kako je recimo bivši predsjednik Ivo Josipović stao uz navijače koji su u Milanu na San Siru divljali i skoro doveli do prekida utakmice između Italije i Hrvatske.

A nakon svastike na Poljudu se isti taj Josipović oglasio: Jesam rekao da je u njedrima Hrvata još uvijek živa ustaška zmija. Eto vidite da sam imao pravo.

Još jedna glupost je prosto nevjerojatna. Svi hrvatski mediji su željeli da Hrvatska jučer izgubi protiv Turaka i da naša i Turski navijači naprave nered i odmah bi tražili da se reprezentacija Hrvatske izbaci sa Eura. To jedan/jedan.

Ali umjesto da nered naprave Hrvati i Turci - nered naprave ''kulturni'' Rusi i Englezi potpomognuti Francuzima. Naši pobijediše Turke. Junak susreta Bosanac Vedran Ćorluka koji je i doslovno krvario za pobjedu (da je odigrao loše bio bi bosančina, ovako je sad Hrvat - do slijedeće prigode) Hrvatski navijači bili fenomenalni, ali naši mediji našli ipak nešto - navodno šačica njih u 10. minuti skandirala ZDS???

Sad će PHARE!!!!

Jučer odma HRT, Nova o tome. Treba nas prijaviti i tražiti da nas se izbaci - to bi i bilo da smo mi napravili ono što su Rusi i Englezi - ali Ruse i Engleze neće izbaciti!!!

Zahvaljujući našim izdajnicima tretman nam je da smo najgora stoka u EU!!!

A vidi ovo:

http://www.zagreb.info/sport/nogomet/hrvatski-navijaci-su-ogledalo-huliganizma-pogledajte-dobro-ovu-sliku-pa-se-onda-ponovo-zapitajte-foto/62897

HRVATSKI NAVIJAČI SU OGLEDALO HULIGANIZMA? Pogledajte dobro ovu sliku pa se onda ponovo zapitajte

Naravno predigra je bio zahtjev da se zabrani pjesma: Lijepa li si!!

I što još napisati???

Zar stvarno misliš da je Zdravko Mamić išao crtati svastiku na Poljudu kako bi pokazao da su Hrvati - fašisti. Ili je to napravio onaj/oni koji pola naroda koji ne glasa za njega/njih naziva fašistima i koji kopira paroli partizanskog zlikovca Đilasa Đide: ''Ili mi ili oni''!

Ta svastika se meni odlično uklapa u ''tu akciju SDP-a'', a možda su je oni proveli u dogovoru sa Zdravkom Mamićem?!

Inkvizitor
13-06-2016, 14:41
Sve sve sve samo da se Split eliminira iz ikakve opcije da bude domaćin Reprezentaciji a ako se naredi da bude, obavezno prazne tribine.

To je sve Mamićevo i Šukerovo maslo..i oni su krivi što je danas u Splitu odijum prema reprezentaciji.

ima tu i orjunaša koji su se prikrpali..ali Split je pola i više Vlajland i Hercegovina..pa kad su oni rekli..dosta je..onda znaš koliko je sati

pametan političar koji drži do nacionalnog interesa prekinio bi tu opasnu rabotu..al boli njih kurac..ruka ruku mije..

NorthStand
13-06-2016, 15:11

uglavnom vi što ne razumjete neke stvari bilo bi bolje da ne komentirate, Mamić je od reprezentacije napravio prčiju, i ako zbog ikoga na ovom euru ne osvojimo naslov onda će to biti zbog njega i njegovo mega trenera Čačića, da imamo pravog trenera bio bih uvjeren da bi imali šanse i za osvajanje Eura, ovako kad dođu nockout tekme nema teorije da će Čačić znat odgovorit takvom izazovu, i siguran sam da ćemo kiksat zbog stožera, ali uspjeh će biti ako prođemo skupinu, pošto smo nekoliko puta već kiksali u skupini. ali sad bi bilo stvarno idiotizam da ne prođu, jer 4 3plasirane reprezetnacije iz 6 skupina prolaze dalje. dakle, da si totalni debil moraš proći skupinu. a Čačić ima takve igrače, da je odmah iza favorita prvenstva.

dakle i to tebe ne smeta, da nam je Čačić trener reprezentacije koja bi s pravim stožerom i trenerom mogla konkurirat i za finale ?

da ne govorim što je napraivo od dinama i HNS-a, privatni izlog za svoje igrače i praonicu love. ako je to to, čemu bi se Hrvati trebali divit onda ok, samo meni jasno zašto Split odbija pratit reprezentaciju jer taj odnos prema dalmaciji i splitu je već dugo nepravedan i suvišno je išta o tome dalje pričat, ako ti toga nisi svijestan onda rađe šuti nego što se praviš pametan oko nečega oko čega realno pojma nemaš jer sve što znaš znaš preko medija koji o tome gotovo ništa ni ne pričaju, Mamić je karcinom hrvatskog nogometa, ukrao je dinamo i sada pokušava ukrast reprezentaciju na isti način kako je ukrao dinamo, da raduje me pobjeda hrvatske s naglaskom hrvatske a ne nijednog igrača čačića i stručnog stožera, jer ime Hrvatska ipak ima malo jaču simboliku od njih pojedinaca. ljudi navijaju za hrvatsku a ne za čačića mamića modrića i ćorluku, uz dužno poštovanje posljednjoj dvojici koji samo igraju za hrvatsku i nemaju veze s (nogometnim)kriminalom u istoj.

HR SOKOL
13-06-2016, 18:03
Provukli se Spanjolci,steta dobri su Cesi vise se bojim njih nego Spanjolaca.Spanjolce cemo razbit,proci ce kao Nijemci 98.Zbog kradje i nedosudjenog penala na zadnjem Euru.Hrvati ne zaboravljaju nego pamte i vrate:toljaga

NorthStand
13-06-2016, 19:32
dobri Česi, čini mi se da su oni uz nas najbolja slavenska ekipa na turniru. tako da, moramo biti maksimalno ozbiljni protiv njih, a vidim da su dobili Turke i Nizozemce u skupini, Nizozemaca ni nema na prvenstvu.

dakle, Čehe se mora napast a ne čuvat remi, koji će nam vjerojatno biti dovoljan za prolaz. ali ne možeš branit nulu, dakle mora se ići na pobjedu kao i protiv Turske to je jedini recept koji može donjeti uspjeha.

španjolci me nisu impresionirali, mislim da možemo s njima, oni ko da žele s loptom ušteta u gol to im kod nas neće proći. jedino nas mogu ko čehe nekakvim ubacivanjima iznenadit, u protivnom mislim da im se crno piše.

zaba1111
13-06-2016, 22:44

Hrvatska reprezentacija ili selekcija najboljih Hrvata je izgubila potporu samo od onih kod kojih tu poptporu nije nikad ni imala, ali su sad izašli iz ormara jedva dočekavši kakav povod, mada ja osobno uopće ne znam koji je to povod, kako bi mogli slasno i glasno reći ono što su oduvijek i mislili, ali srećom slast im kvare najbolji hrvatski predstavnici.

Ovo je za mene dvojstruko veselje jer dok Hrvati slave, a slavodobitno izašli nepriajtelji iz ormara, zajedno sa degenricima, pate, asti gušta.

philly
13-06-2016, 22:54
Hrvatska reprezentacija ili selekcija najboljih Hrvata je izgubila potporu samo od onih kod kojih tu poptporu nije nikad ni imala, ali su sad izašli iz ormara jedva dočekavši kakav povod, mada ja osobno uopće ne znam koji je to povod, kako bi mogli slasno i glasno reći ono što su oduvijek i mislili, ali srećom slast im kvare najbolji hrvatski predstavnici.

Ovo je za mene dvojstruko veselje jer dok Hrvati slave, a slavodobitno izašli nepriajtelji iz ormara, zajedno sa degenricima, pate, asti gušta.

ne, hrvatska reprezentacija je izgubila potporu onog žestokog dijela navijača, izrazito domoljubnog koji skandiraju međuostalin "za dom spremni", poklič nad kojin se zgraža jugosloven mamić i njegovi plaćenici s 8 razreda osnovne škole, poput srne retaja.

zaba1111
13-06-2016, 23:25
ZDS je skandirao cijeli stadion , a to što nema onih najžešćih koji su pokušali repku izbaciti u Milanu i koji su otvoreno pokušavali i najavljivali izbacivanje reprezentacija koja je imala i kao što vidimo ima potencijal za vrh, a to rade i danas, o tome se sramotno piše i na temi o navijačima, a nitko ne samo da ne briše nego niti ne reagira,a potencijal reprezentacije je prepoznao i neprijatelj i učinio sve da to u startu spriječi,... o takvima sam pisao u istom kontekstu kao i o neprijateljima, dakle ogroman je uspjeh to što nema degenerika koji služe neprijatelju, i to se već i vidi i po atmosferi na stadionu, oko stadiona i po atmosefri u ekipi koja je izvrsna.

philly
13-06-2016, 23:31
šta ne komentiraš malo vapaj mamića nedavno u dnevniku da se zaustavi/osudi fašizam (zds) na tribinama? ka pravi antifašista, drug pusić bi bia zadovoljan.

također, i srna ka kapetan je to osudia. i za takvu stoku da navijamo?

zaba1111
13-06-2016, 23:39
Čovječe Božiji kakav mamić, ko je mamić.
Srna je zamolio navijače da ne skandiraju stvari koje će državu izbaciti iz natjecanja i koje su već dovele do toga da se igra bez publike i to je u redu.

Još samo da ruske seljačine izbace i da im uzmu prvenstvo, zadovljstvo bi bilo potpuno.
Zamisli koji su tek oni degenerici, sad se ostvarili to da se nitko neće usuditi doći u Rusiju, zato UEFa mora reagirati , odjebati divljake, spremiti ih u aziju i vratiti nogometno veselje navijačima , a ove koji potuču huliganizam odstraniti .

Inkvizitor
13-06-2016, 23:58
Kako su Talijani majstorski odigrali utakmcu s Belgijom. kako su opasni u kontri, odigravanje iz prve al ne kao naši s kompliciranjem. Ko avioni su.

Za naše ne znam. Ista je to reprezentacija koju su Meksikanci pregazili. Presporo, prekomplicirano i nonštalantno igraju. Ima tu potencijala al mora Mandžo van, on još samo trči prema golmanu. Badelj isto tako van. Uvest Kramu ili barem Kalinića., ubrzat igru jer ako se postavi jaki blok poput talijanskog večeras.

Čačić zadnju utakmicu ne bi mjenjao da Perišić više nije mogao a morao je ranije mjenjat, uvest brzance, Kramu ili Pjacu..probat s Kovačićem umjesto Badelja iako nije u formi..

NorthStand
14-06-2016, 00:05
daj zaba odjebi, svaku temu moraš usrat svojim virenjem iz šupka mamiću. jebo te mamić i njegove zvijezdice koje po njegovom nalogu osuđuju ono što je narodno, da nije bilo tih kretena i medija koji su partizanski ne bi nikada ZDS ni bio rasizam i fašizam od strane UEFE I FIFE dobor se zna tko je to potencirao i doveo na rasistički nivo, Stevanović Fare Mamić i slični kreteni iz hrvatske, ponavljam iz hrvatske ne iz europe i amerike.

dakle prestanite srat, i branit neobranjivo, da su oni normalni i da ne rade to što rade svi bi navijali za njih, ali su obične plaćeničke seljačine. meni je žao što je Srni umro otac, ali on je isto ispao debil kad se pridružio osuđivanju navijača a ne onih koji su nam od nogometa napravili privatni poligon za pranje para. koliko on i reprezentativci to razumju, najbolje pokazuju svojim osuđivanjem ZDS i slično, gdje drže istu stranu mafiji.

uglavnom, ništa čudno, neka rade što ih volja ionako me boli kurac za njihvoo mišljenje kao i za mišljenje naših udbaških medija.

NorthStand
14-06-2016, 00:16
Tko je to Belgijance stavio u favorite protiv Talijana, taj je totalni idiot, talijane mrzim ko i engleze, ali su nogometno klasa. i kad nemaju top ekipu, tad su najopasniji obično tad osvajaju naslov.

nevjerojatno je da netko ove klaunove s ovim afro frizuricama, stavlja ispred italije, to je zemlja s velikom nogometnom tradicijom i puno je uspješnija nogometna nacija od jedne engleske koja slovi kao majka ove igre.

tako da, stvarno je idiotizam o tome pričat, ne bih rekao da su naši lošiji od talijani, pa igrali su dvije tekme i nisu izgubili niejdnu dapače odlično smo im parirali u obadvije.

talijani igraju na oko brže od naših i tehnički su sam vrh kontrola lopte im je fantastična tu su bolji od nas, ali su ipak uz sve to nesposobni naći recept za našu igru, ne mogu nas pobjedit nadam se da će tako i ostat u budućnosti.

Čačić je panj, zbog njega sam siguran da reprezentacija neće otići daleko, volio bih da se varam ali ne vjerujem da s njim na klupi možemo dalje od osmine finala.

Badelj je kurac treba dat priliku Kovačiću, a Mandžukiću bih pridružio Kalinića u napadu, svi serete po Mandži a on je sam u napadu šta da napravi sam, njemu treba stvorit šansu koju će onda on zabit nije on Ibrahimović da će predriblat trojicu i zabit gol.

on je napadač kojem treba stvorit šansu, i on to onda lako trpa unutra, problem je što naši njemu ne znaju stvorit ozbiljnu šansu pa izgleda pogubljeno. zato bih mu ja stavio Kalinića još za kolegu u napdu, da mu ima tko dodat asistirat ili od odbijanca nekog kojeg Kalinić puca prema golu da se odbije njemu na noge. dakle, treba još jedan napadač, ova taktika 4-2-3-1 mi se ne sviđa ja bih stavio 4-4-2.

Komari
14-06-2016, 01:11
Da se osvrnen na ovu našu skupinicu.
Koliko sam mogla uz posal upratit utakmicu..

Ono što sam vidila, Španjolci pimplaju li ga pimplaju.. Mogli su zabit par samo takvih golova da nisu vezli i radili par koraka više nego triba..

Šteta šta nije neriješeno, al eto ovo je drugi dobar rezultat po nas.
Čekaju nas dvi gadne utakmice, nadam se pobjedi, al ako izvučemo po bod mislin da će bit dobro. Kod Čeha ponajprije mislim zbog vratara.

HR SOKOL
14-06-2016, 01:18
Tko je to Belgijance stavio u favorite protiv Talijana, taj je totalni idiot, talijane mrzim ko i engleze, ali su nogometno klasa. i kad nemaju top ekipu, tad su najopasniji obično tad osvajaju naslov.

nevjerojatno je da netko ove klaunove s ovim afro frizuricama, stavlja ispred italije, to je zemlja s velikom nogometnom tradicijom i puno je uspješnija nogometna nacija od jedne engleske koja slovi kao majka ove igre.

tako da, stvarno je idiotizam o tome pričat, ne bih rekao da su naši lošiji od talijani, pa igrali su dvije tekme i nisu izgubili niejdnu dapače odlično smo im parirali u obadvije.

talijani igraju na oko brže od naših i tehnički su sam vrh kontrola lopte im je fantastična tu su bolji od nas, ali su ipak uz sve to nesposobni naći recept za našu igru, ne mogu nas pobjedit nadam se da će tako i ostat u budućnosti.

Čačić je panj, zbog njega sam siguran da reprezentacija neće otići daleko, volio bih da se varam ali ne vjerujem da s njim na klupi možemo dalje od osmine finala.

Badelj je kurac treba dat priliku Kovačiću, a Mandžukiću bih pridružio Kalinića u napadu, svi serete po Mandži a on je sam u napadu šta da napravi sam, njemu treba stvorit šansu koju će onda on zabit nije on Ibrahimović da će predriblat trojicu i zabit gol.

on je napadač kojem treba stvorit šansu, i on to onda lako trpa unutra, problem je što naši njemu ne znaju stvorit ozbiljnu šansu pa izgleda pogubljeno. zato bih mu ja stavio Kalinića još za kolegu u napdu, da mu ima tko dodat asistirat ili od odbijanca nekog kojeg Kalinić puca prema golu da se odbije njemu na noge. dakle, treba još jedan napadač, ova taktika 4-2-3-1 mi se ne sviđa ja bih stavio 4-4-2.
Stavili ih novinari i nogometni strucnjaci koji rade za razne kladionice.Bit ce jako zanimljivo pratiti razvoj situacije u ovoj grupi jer se mi krizamo sa njima.Englezi imaju takvu propagandu kakvu svijet nije vidio.Oni su najbolji,najpametniji,najaci,najljepsi :hihi jedino sta valja kod njih je Funta.Sve mijenjaj samo Mandzu ne,taj je totalni ludjak i ratnik:kruna Cini ti se da igraju brze od nasih,ja isto kad gledam druge momcadi tako mi se cini,kad bi mogao birat koga iz te skupine za protivnika u osmini finala:moli daj te sa afro frizurama:kez Mislim da se u igracima zapalila vatra i da su krenuli u osvetnicki pohod:lupa Spanjolci,Talijani,Svabe(zato sta dizu tri prsta)

Inkvizitor
14-06-2016, 11:17
najjače je bilo sinoć u Bujici ( gledao sam par minuta na početku, dalje nisam da se ne bi izrigao) kad je Bujanec počeo hvaliti Čačića kao nekog trenerskog lumena a Mamić,valjda čak i njemu neugodno jer je potjerao Čačića iz Dinama.

Za Dinamo mu nije valjo al u repki je odličan..:rofl

koji su to cirkusi..:zubo

Grunf
14-06-2016, 11:42
Veterani Serie A jučer izdominirali napuhane belgijske igrače iz Prema. :kava

Bismarck
14-06-2016, 12:09
Veterani Serie A jučer izdominirali napuhane belgijske igrače iz Prema. :kava

To su Talijani. Belgijci imaju momčad za vola ubit, al nemaju muda i pasti će u srazu sa svakom reprezentacijom tipa Italije. A da se razumimo, Talijani su Talijani. Samo mi možemo uredno izlazit na kraj š njima

Inkvizitor
14-06-2016, 12:14
Mene su fascinirali jučer s igrom. Najjača reprezentacija dosad. Koja hladnokrvnost, koja disciplina..ma Talijani su uvijek Talijani..

Bismarck
14-06-2016, 12:15
daj konju nećeš mi ti govorit za što ču navijat, ova reprezentacija je i dalje prčija jednog čovjeka, ja ne navijam za pojedince niti čačića navijam za hrvatsku koju ni vi debili ne možete zaprljat iako ste je dobrano okaljali sve ove godine svojim kretenizmom.

:naklon:naklon :hrv

Bismarck
14-06-2016, 12:18
Mene su fascinirali jučer s igrom. Najjača reprezentacija dosad. Koja hladnokrvnost, koja disciplina..ma Talijani su uvijek Talijani..

Govori ovaj komentator sinoć, nešto tipa Talijani ne mogu ništa morati će Conte nešto mijenjati, ovako ne ide. Nakon po minute bum, bum hvala doviđenja arivederći. 1- O. Sada vi nas ganjajte...
Digići su po meni i da igraju sa reprezentacijom Serie B kandidati za polufinale.

Aleksa
14-06-2016, 13:49
Vjerujem da će se cajke oriti Francuskom. jesu ponijeli kazete Bobana Rajovića ili će im ovi dolaziti u intervalima u goste..da ožežu trube..

Inkvi, proroče...
Ne slave uz Bobana, ali slave uz Užičko... :zubo

www.youtube.com/watch?v=NAnwqsxoDHA

stwhiskey
14-06-2016, 14:35

greškom bivših uprava koje su godinama uništavale klub a protiv kojih su se borili upravo ovi isti 'kmečavci' kojima se danas reprezentacija gadi..vi ka da padate s marsa,navijači Hajduka godinama tupe da su nas najviše uništili naši domaći 'stručnjaci' i 'legende'..odakle vadite ove teze da nam je za sve kriv HNS??

to je klsična spika iz zdravkove kuhinje

stwhiskey
14-06-2016, 14:53

ovakve laži ti neće proć..znan xy momaka koji su godinama tukli kilometre sa reprezentacijon a sad ne da je ne prate nego čak i mole da izgubi

umisto napada jeftinim spinovima o orjuni bolje se zapitat zašto neko ko se godinama veselija i plaka sa reprezentacijon ima sad takve porive..dakle ne pričan o prikrpama ka holiga,markovina,lalić i slični nego o ljudima koji imaju na desetine gostovanja sa reprezentacijon

evo pa i ja iako nisan nešto puno iša po gostovanjima zbog para al nisan ima ništa manju emociju nego ovi šta su išli redovito..udri se macon u glavu i zapitaj se zašto momak koji je 98. ka devetogodišnjak plaka cilu noć nakon francuza,koji je godinama gušta u uspjesima reprezentacije sad nema nikakvu emociju prema tome

a prijo ako ti iskreno uživaš fala bogu al nemoš mene tirat na nešto,pa nemogu ja navijat na silu i ako ne osjećan ništa..al vratit ćemo je,doće bolji dani kad će se opet smijat i plakat..uz svo sranje šta nan se događa u državi i cilu ovu sjebanu situaciju najmanje šta smo svi mi skupa zaslužili da nam je bar taj jebeni nogomet,koji je uvik bija utjeha i nada,bude pošten i ispravan

nadan se da ce nakon sotone i njegovih vojnika savez priuzet neki normalniji i isprasvniji ljudi,sanjan dan kad ce istrcat na krcat poljud a tribine u transu

st.anger
14-06-2016, 14:54
Zdrvko "objasnio":

“Prije utakmice otvorenja Francuska – Rumunjska, povukao me Davor na stranu, bio je vidno nervozan. Vidio sam da prije toga razgovara nešto s predsjednikom FIFA-e Infantinom i potpredsjednikom UEFA-e Teodoridisem. ‘Zamisli, oni traže od mene da odustanemo od pjesme ‘Lijepa li si’, rekao mi je. No, rekao je i da to neće dozvoliti. Odmah je nazvao glasnogovornika Saveza Packa i rekao mu da pošalje u sve medije o čemu pjesma govori, što nam ona znači – da je se objavi i na stranici HNS-a… Nakon pola sata došla je radna verzija priopćenja, no Davor nije bio zadovoljan i otišao je korak dalje – rekao je da dodaju: dok je on predsjednik Saveza, dok je živ, na svim utakmicama reprezentacije svirat će se “Lijepa li si” i biti naša himna! Kasnije, na sastanku UEFA-e u njihovom hotelu, gdje je bio cijeli Izvršni odbor – odigrala se velika borba, ali Davor je pobijedio – jedinstven je bio stav da se ide s pjesmom! Predlagali su neki i da se ne ide, a drugi da se ide samo sa instrumentalom, ali Davor se nije mirio niti sa jednom odlukom. Rekao im je da ako to naprave, da će isti čas podnijeti ostavku na mjesto člana Izvršnog odbora UEFA-e! Da će se nastaviti boriti svim sredstvima protiv tih udruga što lažno prijavljuju Hrvatsku i podvaljuju nam. Izraelci su mu odmah dali glas za nas, a predsjednik mađarskog saveza Csany rekao je da nikad ni jedan član Izvršnog odbora nije tako reagirao! Šuker se digao protiv cijele organizacije, postavio se muški, patriotski i na koncu pobijedio! Naposljetku je bilo divno vidjeti hrvatski prijevod pjesme na titlu, na stadionu u Parizu“, kaže Mamić i dodaje “Hvala i predsjednici, bila nam je velika podrška s onom sjajnom porukom na Facebooku. (“Zagrlimo se pred svima, neka vide da nas ima!”) Ne bi vjerovali koliko to znači igračima – znate za što se borite, znate da niste sami. To ne treba samo reprezentaciji već i svim građanima – pozitivne poruke ljubavi, mira i zajedništva,” izjavio je Mamić u Bujici.

Mamić je komentirao i izjavu Zorana Milanovića da “ne vidi čemu hajka na Marija Mažića (osobu koja je zatražila zabranu pjesme ‘Lijepa li si’) jer je “njegovo legitimno pravo zatražiti zabranu nečega što nas sve vrijeđa”: “Mislio sam da sanjam! Milanović nije normalan čovjek! Nakon što sam vidio kako je stao u obranu tog mladog SDP-ovca koji je tražio da se pjesma zabrani – mogu samo reći – to nije normalan čovjek! On je spreman za psihijatriju, jer to što je rekao ne može reći jedan normalan, školovan čovjek, a kamoli domoljub i patriota”, ističe Mamić.

“Ajmo stvari nazvati pravim imenom: činjenica je da ljevica ne podnosi hrvatski barjak, oni imaju prema tome odioznost! Oni imaju odioznost prema sportašima, jer ja se ne sjećam da sam ikada nekog od lijevih političara vidio na nogometnim utakmicama, čast iznimkama…” i pita bivšeg ministra sporta Jovanovića: “gdje smo mi to močvara?! Gdje je sada ta naša ‘močvara’, kada prenosimo slavu Hrvatske po cijelom svijetu?! Pa taj bi likovao da smo jučer izgubili! A što je najvažnije, ja sam danas prolazio gradom i nitko nije razgovarao o preslagivanju vlasti, svađama, premijeru… Svi su govorili samo o pobjedi reprezentacije, napokon je narod svoj i dali smo mu ono što ga čini sretnim! Nema nikakve dvojbe da smo mi sportaši jako ugroženi od političara, a poglavito ako dolaze s ljevice. Ovi s desnice su mrvicu bolji”, kazao je Mamić.

Samo “mrvicu bolji“ – pitao je voditelj, a Mamić odgovorio: “Lijeva politika nam sve uzima, a desna nam ništa ne daje, imamo stadione iz 16. stoljeća dok Mađari grade 30 novih, a Česi i Slovaci su 20 novih već izgradili – mi ne možemo izgraditi niti jedan. Voditelj se na to nadovezao riječima : “Ali Mađari imaju Orbana, a mi ćemo dobiti Marića”.

Nastavio je Mamić o političarima, pa rekao kako su na utakmici Hrvatske i Turske bili samo ministar Darko Horvat te Janica Kostelić: “Zamislite, pa prvo im je dužnost biti na utakmici, a drugo – to je čast, privilegija… Iz Turske je na utakmicu došlo puno političara, gospodarstvenika, poduzetnika, njih više od 500, pa bilo bi korisno i za našu zemlju da se barem netko pojavio! No, oni se bave preslagivanjem, rušenjem Vlade, premijera…”, kaže Mamić.

“Ne sjećam se takvog fanatizma kakvog su pružili naši igrači u utakmici protiv Turske. Bila je to kvalitetna priprema, svi su odisali samopouzdanjem i nije bilo igrača jučer koji nije dao 300 posto od sebe. I navijači su bili veličanstveni. Opet su hrvatske šahovnice dominirale, a u Parizu su svi opčinjeni igrom Hrvatske i predviđaju nam velike stvari”, kazao je sinoć u Bujici Zdravko Mamić.

Predviđa da ćemo ući u drugi krug.

“No, moramo stišati euforiju, iako ima razloga za nju. Pa imali smo 18 udaraca prema golu, a Turci su samo jednom ozbiljnije zaprijetili. No, nogometaši su preiskusni da podlegnu euforiji. Mi smo čudo jer kad pobijedimo silu kao što su Turci, imamo razloga biti ponosni”, rekao je Mamić i dodao: “Od 11 mogućih svjetskih i europskih prvenstava, od kada je Hrvatska samostalna država, Hrvatska nogometna reprezentacija je sudionik u 9 završnica. Samo su tri europske sile u tom rangu i mi imamo i te kakvih razloga biti ponosni, no oni koji bi trebali i mogli pomoći u stvaranju boljih uvjeta za hrvatske sportaše i nogometaše – to ne čine. Mi smo jednostavno čudo! Kad vi pobjedite Turke koji imaju 80 milijuna ljudi, koji su prošle godine imali drugi BDP na svijetu, oni su tako brzo rastuća sila, a mi ih tako ponizimo pred očima cijeloga svijeta!”

Mamić je posebno u Bujici pohvalio Darija Srnu i sjetio se njegovog oca Uzeira, koji je na žalost, umro: “Srna je odigrao jednu od svojih najboljih utakmica. Obraćao se Bogu, ja sam to vidio… I došla je vijest da mu je umro otac. To kako je on jučer odigrao, to je najbolji dar što je umirućem ocu mogao dati – da je imao priliku gledati sina kako predvodi reprezentaciju na tako veličanstvenom predstavljanju svoje zemlje u svijetu.”

Na pitanje što misli o izjavi Bože Petrova da treba uvesti reda u nogomet, Mamić je kazao da se “Petrov i njegovi dečki jako kite poštenjem, no nedostaje im razumijevanja o osnovnim stvarima“.

Kako netko može napisati “SVE IZGUBILI DA BOG DA!”, pitao je Bujanec, aludirajući na transparent protiv reprezentacije na mostu za Čiovo. Mamić je odgovorio: “To je proizvod izjava Petrova, Milanovića, Jovanovića… To je proizvod onih koji Hrvatsku dijele na ‘MI ILI ONI’. To je proizvod onih koji zloupotrebljavaju Hajduk u postizanje svojih mračnih ciljeva. Dalmatinci su cvijet hrvatstva, pošteni i čestiti ljudi i nemojmo brkati Dalmaciju i Dalmatince s takvim događajima. Nemojmo brkati Hajduk s time. Krivci su političari ljevičari i Orjuna koja se uvukla u Udrugu ‘Naš Hajduk’. Torcida je cvijet hrvatstva, ali ‘Naš Hajduk’ je Orjuna koja se nametnula Torcidi i Hajduku – pa i Baldasaru. Baldasar se čak boji napraviti navijačku fan zonu u Splitu za ovo prvenstvo! Dolje vlada teror manjine nad većinom. Ohrabreni su snagom ljevice koju je ona demonstrirala u prošlom mandatu, sada se nadaju povratku na vlast i pucaju iz svih oružja. Ništa im nije sveto, pa tako ni Hrvatska.”

Pitao je Bujanec Mamića komentirati stanje na Hrvatskoj radio televiziji, pa podsjetio da je samo dan prije početka Eura emitirana emisija ‘Uvijek kontra’ u kojoj su gostovali, između ostalih – Igor Mandić, Dražen Lalić, Aca Holiga i “neki Alač”. Bila je to, istaknuo je Bujanec, jedna predstava protiv hrvatskog nogometa, a Hrvat u studiju bio je Igor Zidić kojeg nogomet ne zanima. Pozivali su ljude da ne gledaju utakmicu Hrvatske i Turske – i to na javnoj televiziji koju svi plaćamo. Mamić na to kaže: “Pogledajte samo kako su oni raspoređeni i organizirani: transparent protiv Hrvatske nogometne reprezentacije na mostu prema Čiovu, mladi SDP-ovac koji je napravio podvalu i traži zabranu pjesme ‘Lijepa li si’ od UEFA-e, pogledajte reakciju bivšeg premijera Milanovića… I onda taj HTV! Čim se zaljuljala Vlada, odmah su se presložili, gore nego u vrijeme Radmana. Dan prije Eura sve je trebalo odisati zajedništvom i ponosom. Telepatski smo trebali dati snage našim igračima u Francuskoj da proslave našu zemlju pred očima cijelog svijeta, a oni na Hrvatsku televiziju dovedu – ja ne znam kako bih te ljude uopće nazvao, to nisu ljudi, to uopće nisu ljudska bića! Čast izuzecima… To je diverzija. Najgore ljude, mrzitelje Hrvatske angažirati – da na Hrvatskoj televiziji tako govore o hrvatskoj reprezentaciji! To me podsjeća na jedan dnevni list, uoči kvalifikacijske utakmice s Maltom, kada je novinar ‘orjunaš’ napisao navijačima da im je to zadnja prilika da izbace ‘repku’ s Eura. Protiv takvih se moramo boriti zajedništvom, poput naše predsjednice. Kad su Rumunjska i Francuska igrale, svi su Rumunji prilikom izvođenja himne imali ruku na srcu. Kad je svirala francuska himna – svi su Francuzi bili zagrljeni. To je to zajedništvo. A onda gledam nas – podjele na ‘MI ILI ONI’. U Americi, kada je Dan državnosti, ne vidiš ništa od zastava. Što se to nama dogodilo?! Jedini koji se bore protiv toga su sportaši, najviše nogometaši – i zato se po njima udara, a ja im zato poručujem – Nećete razbojnici, dok smo mi živi!”

Mamić je u Bujici još rekao da Milanovića i Jovanovića ne mrzi: “Ljubim Milanovića svim svojim bićem, ali on mene gura protiv sebe. Ja ne znam mrziti, ja ne znam njihov jezik. Jovanović je jedan grozan čovjek, isto kao i Milanović, ali ako bih mu trebalo pomoći, pomogao bih mu!”

Osvrnuo se Mamić i na politički krizu u Hrvatskoj: “Kad dođete na vlast, morate ju uzeti i konzumirati, stvoriti svoj tim i suradnike. HDZ i Most nikad nisu došli na vlast jer ni jednu instituciju, ni jednu osobu nisu maknuli i stavili svoj tim, s kojim bi radili promjenu.”

A tko vlada Hrvatskom? Mamić odgovara: “Udbaški lobi! Ja sam apolitičan, samo volim ovu zemlju i ponosan sam što sam Hrvat, ali postoji lobi koji se zove UDBA – i on je spriječio da nismo ranije stvorili Hrvatsku. Njihovi sinovi stvaranje Hrvatske ne mogu prežaliti. Evo, ja sam nakon svakog ovakvog gostovanja završio na informativnom razgovoru u policiji. To je način kako se oni obračunavaju s ljudima koji se ne boje, koji otvoreno govore.”

U Bujici je rečeno da nakon kontroverznog Riječanina Zorana Stevanovića, Hrvatsku u međunarodnim institucijama (FSE) za bogati honorar od čak 1450 eura po jednom monitoringu ‘cinkari’ izvjesni Goran Grosman, pripadnik tzv. Antife, lijevi ekstremist i samozvani ‘predstavnik’ navijača.

Zdravko Mamić se nadovezuje da je pojam demokracije širok pojam. “Moćnici financiraju razne udruge gurajući svoje interese i stavove. To sve služi za postizanje političkih i ekonomskih ciljeva određenih skupina. Vidjeli ste kako se nasrnulo na pristojnog, pametnog i obrazovanog mladića kao što je ministar Hasanbegović. Kako su se odmah obrušili na njega…”, ističe Mamić.

Na kraju emisije voditelja je zanimalo hoće li Dinamo pomoći u obnovi vukovarskog vodotornja. Mamić je odgovorio: “Naravno! Trenutno sam van događanja u Dinamu, ali kao savjetnik znam da ideje postoje. Prva međunarodna utakmica Dinama u Ligi prvaka igrat će se u Zagrebu, a cijeli će prihod ići za obnovu vukovarskog vodotornja“, zaključuje Mamić.

link: http://narod.hr/hrvatska/zdravko-mamic-dramaticnoj-sukerovoj-borbi-lijepa-li-si

I onda se ljudi pitaju zasto smo tu di jesmo. Kada osobe poput Mamica i Sukera dirigiraju nogometom i "politikom" i ne cudi sto je stanje takvo kakvo je. Kako je ovaj lik samo uspio da se uplete u sve slojeve drustva?

Nervozni listonoša
14-06-2016, 16:13
to je klsična spika iz zdravkove kuhinje

Ma nisam ja ni iz čije ''kuhinje''a kamo li Zdravka Mamića? Imamo mi puno gorih stvari od nogometa!!! I težih - kakav Dinamo, kakav Hajduk. Ja to slabo pratim!!!

zaba1111
14-06-2016, 16:29
Ali šta je je, mora se priznati inventivnost mrzitelja i progonitelja selakcije najboljih Hrvata , predstavnika i promotora Hrvatske u svijetu u trenutku kad su Hrvati na vrhuncu i prijeti nam osvajanje europe.

Najpirje su rušili repreztaciju pod izlikom kako je to privatna Mamićeva prčija, a kad se ispostavilo da u njoj ne samo da nema igrača koji tamo ne trebaju biti , nego da tamo nema nijednog igrača Dinama(kvalifikacije Kovač) , a trebala su biti bar trojica, onda su smislili novi razlog za crtanje svastike i destabilizaciju repke, tada je glavni razlog za "borbu " bio odnos saveza prema Spiltu jer je Split godinama zaobilažen u službenim utakmicama, ali da komedija bude potpuna upravo je savez protiv kojega se bore nakon 17 godina Splitu dodijelio 2 glavne utakmice i najavio da će St biti sigurni domaćin u narednim kvalifikacijama, zatim dolazi vrhunac, kasnije će se pokazati da smo samo mislili kako je to vrhunac ingenioznosti, naime po prvi put u povijesti svijeta netko je optužen za kriminal koji nije počinio nego ga tek treba počiniti, tako je izbornik Čačić postao persona non grata prije nego je napravio ijedan potez jer će , znaju oni, pogodovati mafiji i baviti se kriminalom, ali kad se pokazalo kako reprzentacija igra izvrsno, ustvari nikad bolje, da je motivacija igrača kao i igra na terenu na vrhuncu, tada dolazi ono što nitko nije mogao predpostaviti, tada je predsjednik saveza Šuker postao čovjek koji je naručio kaznu od uefe sam sebi, kako bi kaznio split.

Drugovi Srbi , morate se složiti da su vas mrzitelji najobolje selekcije Hrvata nadmašili, mislili smo da ništa ne može nadmašiti one vaše ratne "ustaše su palile kuće srba i poštenih hrvata, a muslimani srpcku nejač bacali lavovima...ali ovo je žešće i od toga i Srbi primat ste napokon izgubili.

Inkvizitor
14-06-2016, 16:55
Gospodine , upravo tvoji idoli su suglasni sa Srbima da je ZDS fašistički pozdrav tako da da. Doista ste pretekli i Srbe.

NorthStand
14-06-2016, 17:14
Inkvi, proroče...
Ne slave uz Bobana, ali slave uz Užičko... :zubo

www.youtube.com/watch?v=NAnwqsxoDHA

http://max.tportal.hr/News-Bar--Proslava-referenduma-u-Negoslavcima-Video_20153_0__0.aspx

Aleksa, to su nas negoslavci naučili, Hrvati Pravoslavne vjere. :zubo

Bukowski
14-06-2016, 17:16

Koji političari?Onaj rudlavi,šestar,kako se zove,šeštar,kutomjer?Onaj ima facu ja mislin da ga Mamić pozove i lupa mu čvoke jbt....onaj nije gazda ni u svojoj sobi,kamoli kući.Ekšli,po svemu sudeći,nije gazda ni u svojoj glavi....

A karačmarko,kao i kolinda (u biti kolinda još i više) je pri stavu maamč super mega menadžer,sposoban čovik,itd.

Mrzin ih iz dna duše gamad ona izdajnička,jeben im sve redom samo radi prljanja riječi domoljublje.Da domoljubna koalicija.Ma mrš,bagro ona bez stava,muda,morala,pameti,ičega jbt.

@nervozni listonoša
da imamo još milion vlastitih govana više to ne opravdava govna zagreebačka.Ovo što radi Dinamo Hajduku ( i ostatku lige) to nije radila ni Zvezda,ni Mussolini jebeni.I da sutra igra Dinamo sa Zvezdom ja bi za Zvezdu navija.Da,orjunaš san,Srbin,Jugolevičar,sve to.Mrzin ovo što se Dinamom zove više od ičega.Personifikacija svega najodvratnijeg u našem društvu.Ali je istina da je nogomet ogledalo društva.

Za reprezentacijon me boli kurac nenormalno.Oće li malo govedo Luka "dižem 5o miljona u kešu" MOdrić zabit ili neće-jebe mi se.Oće li Darijo "ne pitajte di je lova od transfera u Šahtar" Srna zaigrat kontra Čeha,i oće li Rusi uletit i potaracat one maškare šta slave pobjedu uz Užičko kolo a zovu se hrvatskin navijačima,svejedno mi.

A to je sve više nego žalosno.Više nego žalosno.

Slijepa li si...

Bukowski
14-06-2016, 17:48
uglavnom vi što ne razumjete neke stvari bilo bi bolje da ne komentirate, Mamić je od reprezentacije napravio prčiju, i ako zbog ikoga na ovom euru ne osvojimo naslov onda će to biti zbog njega i njegovo mega trenera Čačića, da imamo pravog trenera bio bih uvjeren da bi imali šanse i za osvajanje Eura, ovako kad dođu nockout tekme nema teorije da će Čačić znat odgovorit takvom izazovu, i siguran sam da ćemo kiksat zbog stožera, ali uspjeh će biti ako prođemo skupinu, pošto smo nekoliko puta već kiksali u skupini. ali sad bi bilo stvarno idiotizam da ne prođu, jer 4 3plasirane reprezetnacije iz 6 skupina prolaze dalje. dakle, da si totalni debil moraš proći skupinu. a Čačić ima takve igrače, da je odmah iza favorita prvenstva.

dakle i to tebe ne smeta, da nam je Čačić trener reprezentacije koja bi s pravim stožerom i trenerom mogla konkurirat i za finale ?

da ne govorim što je napraivo od dinama i HNS-a, privatni izlog za svoje igrače i praonicu love. ako je to to, čemu bi se Hrvati trebali divit onda ok, samo meni jasno zašto Split odbija pratit reprezentaciju jer taj odnos prema dalmaciji i splitu je već dugo nepravedan i suvišno je išta o tome dalje pričat, ako ti toga nisi svijestan onda rađe šuti nego što se praviš pametan oko nečega oko čega realno pojma nemaš jer sve što znaš znaš preko medija koji o tome gotovo ništa ni ne pričaju, Mamić je karcinom hrvatskog nogometa, ukrao je dinamo i sada pokušava ukrast reprezentaciju na isti način kako je ukrao dinamo, da raduje me pobjeda hrvatske s naglaskom hrvatske a ne nijednog igrača čačića i stručnog stožera, jer ime Hrvatska ipak ima malo jaču simboliku od njih pojedinaca. ljudi navijaju za hrvatsku a ne za čačića mamića modrića i ćorluku, uz dužno poštovanje posljednjoj dvojici koji samo igraju za hrvatsku i nemaju veze s (nogometnim)kriminalom u istoj.

Modrić nema veze?
Za njega pouzdano znamo da ima,a ne virujen da bi bio velik koeficijent na okladu da i Čarli ima,odnosno svi igrači Dinama (koji su igrali u Mamićevoj eri).

Misliš da nema noišta u pričama kako su ogromne plaće igrača takve jer jedan dio ide u rikverc?Ja apsloutno virujen u to,jer svaki će igrač uzet plaću od 500 nečega i dat Mamiću 100,pa da mu ostane 400,ako mu je maksimum kojeg može dobit u bilo kojm drugom klubu ajmo reć 300.

Da,upravo se sjetih,za nervoznog, (a i ostale,jer se ta laž ponavlja svako malo): Zvonimir Boban NIJE odbačen u Hajduku kao neperspektivan,iliti radi "tankih nogu" (Bože ima li te,pa daj bar smislit pametniju laž,koja zvuči realnije).Zvone Boban je oduvijek Dinamovac,i želio je igrat samo i jedino u Dinamu.On je potvrdio da je u Hajduku bio nakratko,dok je čekao odgovor iz Maksimira,i taj je odgovor (potvrdan) stigao PRIJE nego li je išta pričano na temu potpisa na relaciji Hajduk-Boban.Rekao je i da je kojim slučajem odgovor iz Maksimira kasnio,i da mu je u međuvremenu Hajduk ponudio brda i doline,da ugovor ne bi prihvatio dok god ne bi stigao odgovor iz Dinama.

Tako da,pošto je ta priča demantirana i iz Hajduka i od Bobana,dakle od obje strane,bilo bi vrijeme da se završi priča.

O Luki Modriću se može pričat,ali o Vrsaljku,Schildenfeldu,i svima ostalima (čak i ne-Dalmatincima) nema smisla.Jer tada je glavata spodoba već stvorila monopol i carstvo,i nikako i ni pod kojim šemama nije Hajduk ni približno u istoj poziciji za dovest igrača.Čak i da stavimo na stranu najvažnije-novac,šta Hajduk nudi igraču?Nikakvu šansu za osvojit trofej,nikakvu šansu za uć u reprtezentaciju (prčiju),Europa-koje pretkolo,transfer van-ni blizu iste pozicije.Uz sve to nudi masu,masu i masu nerviranja.Rušenja ega.Onog predivnog osjećaja kad treniraš ko majmun i trudiš se da bi došlo govno u crnom i posralo ti se na sav tvoj znoj i suze.Sve sa smješkom na licu.

Prema tome,može se tu nadovezat i priča "za sve im je Mamić kriv".Je.Za puno toga.Puno toga što masa ljudi koji komentiraju po forumima ne vidi,jer imaju ko konji one blokatore pogleda za širu sliku.Jer kad sudac ne svira penal (najbanalniji primjer) kad gore spomenuti Šime smrad Vrsaljko zaigra rukomet,on nije oštetio Hajduk samo za taj penal/gol,ili samo za tu pobjedu i ta tri boda.Svijet ne funkcionira po principu jedna akcija=jedna reakcija.

Ali kome ja objašnjavam,i čemu,ko vidi vidi,ne triba mu objašnjavat,a ko ne vidi sve da mu objašnjavaš pet dana shvatio ne bi.

stwhiskey
14-06-2016, 17:51
Ma nisam ja ni iz čije ''kuhinje''a kamo li Zdravka Mamića? Imamo mi puno gorih stvari od nogometa!!! I težih - kakav Dinamo, kakav Hajduk. Ja to slabo pratim!!!

Bacis pricu kako je nama za sve kriv mamic i kako nemamo nista protiv nasih koji su unistili hajduk i sad kad te pitan da mi pojasnis i kad te demantiran sad ne pratis ti bas balun..ne pratis balun al rado bi bacija jednu pricicu kontra nas

Inkvizitor
14-06-2016, 17:56
Bukowski malo pretjeruje. Nije da se iz Hajduka ne može doći u reprezentaciju. Dokaz su tome Strinić, Srna, Pletikosa, Kalinić.

Znam da je Mamić napravio monopol mi da je to skoro pa zatvoren krug ali u nekim stvarima se ipak malo pretjeruje..

Ima dovoljno lako provjerljivih i dokazivih stvari da je pretjerivanje nepotrebno.

Bukowski
14-06-2016, 18:21
Kako su Talijani majstorski odigrali utakmcu s Belgijom. kako su opasni u kontri, odigravanje iz prve al ne kao naši s kompliciranjem. Ko avioni su.

Za naše ne znam. Ista je to reprezentacija koju su Meksikanci pregazili. Presporo, prekomplicirano i nonštalantno igraju. Ima tu potencijala al mora Mandžo van, on još samo trči prema golmanu. Badelj isto tako van. Uvest Kramu ili barem Kalinića., ubrzat igru jer ako se postavi jaki blok poput talijanskog večeras.

Čačić zadnju utakmicu ne bi mjenjao da Perišić više nije mogao a morao je ranije mjenjat, uvest brzance, Kramu ili Pjacu..probat s Kovačićem umjesto Badelja iako nije u formi..

Talijani me oduševili.Od svih dosada definitivno najimpresivniji (+ šta su imali najozbiljnijeg protivnika).Meni su Talijani izgledali bolje i od Francuza,i Španjolaca,i naših i Njemaca.Ostale,kao Engleze,da ne spominjem.Strašno zrelo,smisleno,pametno,odgovorno.I grizu jbt,stvarno grizu.

Mada,moram reć da je ta Belgija meni prenapuhana.Imaju oni odličnu generaciju,ali kad se spominju izrazi tipa "izvanserijski" i slično,to onda stoji samo u kontekstu njihovih reprezentacija.Oni jesu svemirski brod,ali za belgijske reprezentacije.Njihova daleko,za 3 stepenice najbolja generacija.Ali u usporedbi sa svima,oni su samo dobri.Potencijal.Ono što ja kod njih vidim,ili imam možda samo takav (krivi) dojam,je da oni jednostavno ne grizu za reprezentaciju.Nešto ko Srbi.Bolja verzija Srba.Odlični igrači i individualci,ali nikakav tim.Sušta suprotnost od Turaka recimo,Turci nula od igrača,ali grizu ko blesavi za reprezentaciju,i kao ti su daleko bolji od Belgijanaca.

Oko naših,prerano je nešto govorit.Ovo protiv Turaka je skroz realno,mi i jesmo toliko bolji od njih,i kad obe reprezentacije uđu sa istim žarom,to završi ovako kako je završilo.Sa Česima će bit teže,ali ćemo mislim isto dobit,ali ono što mi nikako ne dobijamo,i što nam nikako ne paše su reprezentacije tipa skandinavskih,ili što si ti reko Meksika,brzi igrači,i koji puno trče.Mislim da bi mi teško izašli na kraj sa npr. Ircima.I da,to je ta ista reprezentacija koju je Meksiko ponizio (a je,jer su NAJAVILI da idu nabijat gol razliku na nama,mada im je,ako se ne varam,bio dovoljan remi),ali velika je razlika što na ovom prvenstvu Hrvatska doista želi pokušat napravit rezultat.I to se vidi iz aviona,nakon oho-ho vremena mi nismo došli sa stavom kako je važno sudjelovat,i kako je bitno da smo se plasirali,a na prvenstvu "idemo odigrat,pa šta bude".
Ovdje smo došli napravit rezultat.

Da li je to zato što su igrači svjesni da im biološki sat otkucava i da im je ovo posljednje europsko prvenstvo di imaju šansu napravit nešto ozbiljnije,je li to zato što su povjerovali da su stvarno toliko dobra generacija jer igraju u Barcelonama,Realima i Juventusima,ili je to zato što ih je udaljenost od Hrvatske udaljila i od Mamićevsko-šukersko-hrvatski-nogometni-djelatnik mentaliteta "bitno se kvalificirat",odnosno direktnije rečeno "nogomet se igra zbog para" ne znam,ali znam da je taj "došli smo pobjeđivat" stav i takvo razmišljanje čimbenik koji OĆE utjecat na to kako ćemo na ovom prvenstvu proć.I to jako.

Tako da,još je rano reć,i bit će rano i nakon Češke,jer smo i od njih i od Turaka objektivno DOSTA bolji,ali nakon Španjolaca će se moć dat nekakva prognoza.Ne bi se čudio da stignemo daleko.Jer,realno,nama je u većini slučajeva samo to i falilo,da dođemo po rezultat,sad i odma,da ne dođemo sudjelovat,i da ne dođemo uigravat nešto i nekog za budućnost.

Inkvizitor
14-06-2016, 18:42
To je to Bukowski. Ka da sam ja pisa.

Komari
14-06-2016, 18:54
http://i64.tinypic.com/1zzyiw.jpg

Inkvizitor
14-06-2016, 19:07
Kiseljak

http://www.youtube.com/watch?v=gbEJP-OR5R4

Mostar

http://www.youtube.com/watch?v=evspxPQ_nNU

Vitez

http://www.youtube.com/watch?v=D6tPS9RQSAk

Široki

http://www.youtube.com/watch?v=LQxp5AXNOsU

NorthStand
14-06-2016, 20:51
Koji političari?Onaj rudlavi,šestar,kako se zove,šeštar,kutomjer?Onaj ima facu ja mislin da ga Mamić pozove i lupa mu čvoke jbt....onaj nije gazda ni u svojoj sobi,kamoli kući.Ekšli,po svemu sudeći,nije gazda ni u svojoj glavi....

A karačmarko,kao i kolinda (u biti kolinda još i više) je pri stavu maamč super mega menadžer,sposoban čovik,itd.

Mrzin ih iz dna duše gamad ona izdajnička,jeben im sve redom samo radi prljanja riječi domoljublje.Da domoljubna koalicija.Ma mrš,bagro ona bez stava,muda,morala,pameti,ičega jbt.

Slijepa li si...

aposlutno se slažem s tobom, mislio sam da si lijevičar uvijek si mi tako pario ali moram priznat da sve što govoriš o ovim kvazi domoljubima da je istina. jednostavno usrali su se u postojanje imena Hrvat, i neprestano sudjeluju s komunjarama u ponižavanju svega nacionalnog i domoljubnog u ovoj državi. zato nisu ništa ni bolji ni gori od SDPa i Muljanovića, i ako se Muljanović vrati nazad na vlast, to će biti njihovom zaslugom i krivnjom.

NorthStand
14-06-2016, 20:57
http://www.youtube.com/watch?v=gbEJP-OR5R4

KISELJAK, TO SU NAJVEĆI ULTRASI HRVATSKE REPREZENTACIJE, BITI U TAKVOM NEPRIJATELJSKOM OKRUŽENJU ARMIJE BIH, i ovako strasno navijat za Hrvatsku može samo i jedino rasni i čisti Hrvat. :D

NorthStand
14-06-2016, 21:48
http://www.youtube.com/watch?v=fQSHMbfhw-Q

O RONALDO RECI MI, ZAR SU TI O ISLANDU PRIČALI ?

NOĆAS BIT ĆE SAMO MALI NEREDI, RONALDO NIŠTA NE BRINI. :cerek

Komari
14-06-2016, 21:53
.

Team Island

:cheer

zaba1111
14-06-2016, 22:22
Bukowski malo pretjeruje. Nije da se iz Hajduka ne može doći u reprezentaciju. Dokaz su tome Strinić, Srna, Pletikosa, Kalinić.

Znam da je Mamić napravio monopol mi da je to skoro pa zatvoren krug ali u nekim stvarima se ipak malo pretjeruje..

Ima dovoljno lako provjerljivih i dokazivih stvari da je pretjerivanje nepotrebno.

Da, da kako ne , malo se pretjeruje ako ćemo se praviti majmunima, iz Hajduka se daleko lakše dođe u reprezentaciju, evo trenutno je najjeftiniji igrač u reprezentaciji iz hajduka , a 3 igrača Hajduka koji su u zadnje 2 godine igrali službnene utakmice su daleko najlošiji igrači u zadnjih deset godina, višestruko bolji i skuplji igrači od Caktaša, Milovića i Maloče ,iz Dinama nisu mogli prismrditi reprzentaciji,a bilo ih desetak, a da ne nebrajam ostale panjeve iz hajduka koji su igrali u repkici, a nikad ništa nisu napravili.

Ali ovo je isto dobro, ima puno provjerljivih i dokazivih stvari, ajde navedi jednu,
Sad će se Inkvizitor ili naljutiti pa neće na ovaj post oodgovoriti ili će ga izbristai jer nema odgovor ili će nas sve opet nasmijati kako je Čačić buduči kriminalac ili kako Šuker naručuje sebi kazne.

zaba1111
14-06-2016, 22:24
A što se tiče BUkovskog, da mu je situacija pogodovala i dobrodošla da izađe iz ormara, je svima jasno.

Inkvizitor
14-06-2016, 22:30
Da, da kako ne , malo se pretjeruje ako ćemo se praviti majmunima, iz Hajduka se daleko lakše dođe u reprezentaciju, evo trenutno je najjeftiniji igrač u reprezentaciji iz hajduka , a 3 igrača Hajduka koji su u zadnje 2 godine igrali službnene utakmice su daleko najlošiji igrači u zadnjih deset godina, višestruko bolji i skuplji igrači od Caktaša, Milovića i Maloče ,iz Dinama nisu mogli prismrditi reprzentaciji,a bilo ih desetak, a da ne nebrajam ostale panjeve iz hajduka koji su igrali u repkici, a nikad ništa nisu napravili.

Ali ovo je isto dobro, ima puno provjerljivih i dokazivih stvari, ajde navedi jednu,
Sad će se Inkvizitor ili naljutiti pa neće na ovaj post oodgovoriti ili će ga izbristai jer nema odgovor ili će nas sve opet nasmijati kako je Čačić buduči kriminalac ili kako Šuker naručuje sebi kazne.

Reci kume kako je Srbima i tvojim idolima pozdrav ZDS fašistički. Nemaš odgovor, preskočio si to, što je u pitanju.

zaba1111
14-06-2016, 22:38
Daj ne sramoti se, iza ZDS nije stala službena država, zbog njega se izbacuju navijači sa stadiona i prijeti izbacivanje, nitko od involviranih u nogomet tu ne može ništa osim pozvati
navijače da ne naštete reprezentaciji. HNS je u početku službeno branio ZDS, ali sad zato više nema osnove kad ga se država službeno odrekla, adresa za takva pitanja su povijest i politika.

zaba1111
14-06-2016, 22:43
Evo jedno pitanje za sve izašle i one koji se tak spremaju izaći iz ormara.
Koji je igrač Dinama odigrao službenu utakmicu, odnosno bio na službenom popisu u zadnjih 10 godina, a lošiji je, odnosno nekvalitetom se uopće može približiti Caktašu, Milovići i Maloči, u repkici?

Inkvizitor
14-06-2016, 22:46
Daj ne sramoti se, iza ZDS nije stala službena država, zbog njega se izbacuju navijači sa stadiona i prijeti izbacivanje, nitko od involviranih u nogomet tu ne može ništa osim pozvati
navijače da ne naštete reprezentaciji. HNS je u početku službeno branio ZDS, ali sad zato više nema osnove kad ga se država službeno odrekla, adresa za takva pitanja su povijest i politika.

Nije stvar u nepozivanju nego je za tvoje idole i Srbe to isto...fašistički pozdrav

NorthStand
14-06-2016, 22:48
http://www.youtube.com/watch?v=LG13p2ppD80

:D

NorthStand
14-06-2016, 22:56
http://www.youtube.com/watch?v=JXnzNbvzXMw

NorthStand
14-06-2016, 23:06
.

Team Island

o ronaldo zašto plačeš reci mi, zar su ti o nama(islanđanima) pričali ? :cerek

Inkvizitor
14-06-2016, 23:09
Evo jedno pitanje za sve izašle i one koji se tak spremaju izaći iz ormara.
Koji je igrač Dinama odigrao službenu utakmicu, odnosno bio na službenom popisu u zadnjih 10 godina, a lošiji je, odnosno nekvalitetom se uopće može približiti Caktašu, Milovići i Maloči, u repkici?

Koliko su njih trojica odigrali ukupno utakmica a pogotovo službenih?

zaba1111
14-06-2016, 23:24
A koji su to Dinamovi odigrali službene utakmice, a nisu trebali, a zbog čega je reprezntcija mafijaški izlog, zbog čega ju se pokušalo izbaciti i zbog čega su na kraju mnogi i izašli iz ormara?

Inkvizitor
14-06-2016, 23:29
Čovjek koji traži odgovore u principu ne odgovara na pitanja

zaba1111
14-06-2016, 23:49
.................................................. ..

Komari
14-06-2016, 23:53
.
Tatatatira Ronaldo

BRAVO ISLAND :klap

Vratar im je odličan

Inkvizitor
15-06-2016, 00:16
Opet nisi odgovorio na pitanje a svoje psijoanalize zadeži za sebe, jer nikog ne zanimaju zato ćemo ih zasada samo obrisat..

Nervozni listonoša
15-06-2016, 01:22
Bacis pricu kako je nama za sve kriv mamic i kako nemamo nista protiv nasih koji su unistili hajduk i sad kad te pitan da mi pojasnis i kad te demantiran sad ne pratis ti bas balun..ne pratis balun al rado bi bacija jednu pricicu kontra nas

Pa ne pratim hrvatsku ligu!! Daj - zabije lik gol Interu iz Zaprešića i odma je zvijezda!!!!!

I da dodam - nikad nisam bio niti ću biti navijač ni Dinama ni Hajduka - da opet ne bude krivo tumačeno.

Bukowski
15-06-2016, 08:32

nisan mislio inkvizitore da se ne može doć u doslovnom smislu.Nego samo u kontekstu usporedbe šta nudi igraču Hajduk a šta Dinamo.Ali kada smo kod toga sva četri igrača koja si naveo nisu dokaz,osim Kalinića,ako misliš na Lovru,golmana.Ostatak je ako se ne varam u reprezentaciju ušao nakon što su otišli iz Hajduka.

Kad smo kod toga,sve se mislim kako je Čačić bio tužan i ljut,i kako je pokušao sve ne bi li izgladio slučaj sa Lovrenom.Teško mu palo sigurno što se otvorilo misto za Schildenfelda iz Dinama (mada je meni osobno taj dečko dobar stoper,oduvijek mislim da je potcijenjen)

Bukowski
15-06-2016, 08:43
A što se tiče BUkovskog, da mu je situacija pogodovala i dobrodošla da izađe iz ormara, je svima jasno.

žabac,jel imaš dozvolu za planinarenje?

Inkvizitor
15-06-2016, 08:54
nisan mislio inkvizitore da se ne može doć u doslovnom smislu.Nego samo u kontekstu usporedbe šta nudi igraču Hajduk a šta Dinamo.Ali kada smo kod toga sva četri igrača koja si naveo nisu dokaz,osim Kalinića,ako misliš na Lovru,golmana.Ostatak je ako se ne varam u reprezentaciju ušao nakon što su otišli iz Hajduka.
)

To nema nikakve veze, to je već cijepanje dlake na četvero.

Inače jel tko gledao Otvoreno. U prilogu Bitorajec a u studiju neki Grljušić najavljuje nerede, Štimac malo bi ovo malo bi ono, Lulić, još je najbolji bio onaj Španović.

Koja demagogija, da se u Hrvatskoj ne primjenjuju zakoni o navijačima. Ako se igdje primjenjuju i to van svake pameti to je u Hrvatskoj.

Još jedna mazohistička emisija u kojoj se tzv hrvatski navijački huligani prikazuju kao babaroge iako su u paraleli sa sa ruskim, srpskim, grčkim engleskim, poljskim, talijanskim, njemačkim huliganima mala mace.

Samooptuživanje i mazohizam se nastavljaju.

Nervozni listonoša
15-06-2016, 10:48
Hrvatska u petak igra drugu utakmicu Europskog prvenstva s Češkom, a kako se čini moglo bi doći do navijačkih nereda. Tako barem tvrdi Kruno Grlević iz Kluba navijača Uvijek vjerni. Gostujući u emisiji Otvoreno HRT-a rekao je kako ima informacije o tome.

“Dobili smo informacije iz navijačkih krugova da će u petak doći do nekih nereda, da će doći određene skupine ljudi koje bi mogle prekinuti utakmicu sa Česima. Bit će zasigurno provokacija zasigurno, a da li će se to dogoditi to zaista ne znam” izjavio je Grlević.

Tebi najbolji onaj tzv levi novinar koji se na kraju sam lupa po glavi jer je krenuo izjaviti da ''to nije Hrvatska reprezentacija''...

Jeli se šališ ili misliš ozbiljno??

Nervozni listonoša
15-06-2016, 11:11
Inače - negdje sam pročitao da čim nije SDP na vlasti - hrvatski navijači ne prave nerede! Protiv Turaka su bili fenomenalni. Zato je Ojuna očajna. Očekivali su i nadali se da će biti drugačije. Valjda sad ''idu to sami izorganizirati'' protiv Češke da bi novinari u Hrvatskoj konačno imali ''željeni materijal''. Mene samo čudi da su neki ovdje na hrvatskom portalu za preuzimanje hrvatskog nogometa od strane četnikojugoslavena???

Meni je bolji i crni vrag u HNS-u od SDP-eovaca Jovanovića i sličnih!!!! Jer će i crni vrag napraviti manju štetu u odnosu na onu koju bi mogli napraviti crveni kmeri!

Inkvizitor
15-06-2016, 11:14
daj molim te ostavi me tih priglupih floskula.

Mamić koji veliča Jugoslaviju, ratni profiter i kriminalčina prvog ranga je domoljub a navijači od kojih je velik broj krvario za Hrvatsku su orjunaši..sumrak mozga

Grunf
15-06-2016, 11:18
Nisu orjunaši, ali su zavedeni ljudi. Meni nema logike da nema ekipe koja bi iznijela van iz HNS-a Mamića nego radije navijaju protiv Hrvatske i izbacuju je s natjecanja. I kaj je najgore, rade u korist orjunaša i četnika. Ko nekad Bojsi kaj su rušili Tuđmana i vraćali Dinamo da bi instalirali orjunaše i Mamića. Pamet u glavu ljudi.

Inkvizitor
15-06-2016, 11:24
kako ćeš se boriti kontra njega kad je utaljen svuda.

I to šta je rekao onaj iz uvijek vjerni..koji lik..on im ainformacije..ako su neki ultrasi otišli, otišli su vjerovatno zbog one izjave ruskih huligana..a to se odnosi na ulicu a za ulicu UEFA nije nadležna..

Al dobro im reko onaj Španović..sadili su tikve sa HHO-om i Farem onim Stevanovićem..kad je trebalo odstraniti navijače..sad im se to vraća kao bumerang..

To su sve mazohisti..od onog Togonala..i Nataše Ban Leskovar koja je radila priloge za latinicu, preko Štimca, koji je nekad galamio protiv Mamića a sad je obrnio ploču, preko onog spikera, velim žalosno je da im jedini Španović rekao par riječi koji ih idu..

Grunf
15-06-2016, 11:31
kako ćeš s eboriti kontra njega kad je utaljen svuda.

I to pšta je rekao onaj iz uvijek vjerni..koji lik..on im ainformacije..ako su neki ultrasi otišli, otišli su vjerovatno zbog one izjave ruskih huligana..a to se odnosi na ulicu a za ulicu UEFA nije nadležna..

Al dobro im reko onaj Španović..sadili su tikve sa HHO-om i Farem onim Stevanovićem..kad je trebalo odstraniti navijače..sad im se to vraća kao bumerang..

To su sve mazohisti..od onog Togonala..i nataše ban leskovar koja je radila priloge za latinicu, preko Štimca, koji je nekad galamio protiv Mamića a sad je obrnio ploču, preko onog spikera, velim žalosno je da im jedini Španović rekao par riječi koji ih idu..

Moj plan je jednostavan, skupiš 500 ljudi, izvidiš situaciju i dođeš na Maksimir, izbaciš Maminja i sve iz kluba i pozoveš novinare te veliš: vratili smo klub navijačima, Mamić više nije u klubu od danas. The end. :kava

Uvijek vjerni su Mamićevci, oni seru kvake u korist Mamića, stare priče. Ne treba se obazirati na njihove dezinformacije, a i Otvoreno isto nije emisija za gledanje.

Inkvizitor
15-06-2016, 11:45
Moj plan je jednostavan, skupiš 500 ljudi, izvidiš situaciju i dođeš na Maksimir, izbaciš Maminja i sve iz kluba i pozoveš novinare te veliš: vratili smo klub navijačima, Mamić više nije u klubu od danas. The end. :kava

Uvijek vjerni su Mamićevci, oni seru kvake u korist Mamića, stare priče. Ne treba se obazirati na njihove dezinformacije, a i Otvoreno isto nije emisija za gledanje.

što misliš koliko bi murije bilo pred stadionom kad bi ovih 500 hipotetski krenulo.

Brijem 5 000 u punoj ratnoj opremi.

Grunf
15-06-2016, 11:51
što misliš koliko bi murije bilo pred stadionom kad bi ovih 500 hipotetski krenulo.

Brijem 5 000 u punoj ratnoj opremi.

Pa ne buš na sva zvona razglasil. U tajnosti pripremiš sve, izvidš kad budu tam glavni, njih par i upadneš. Nikad od tebe diverzanta. :D

Nervozni listonoša
15-06-2016, 11:53
daj molim te ostavi me tih priglupih floskula.

Mamić koji veliča Jugoslaviju, ratni profiter i kriminalčina prvog ranga je domoljub a navijači od kojih je velik broj krvario za Hrvatsku su orjunaši..sumrak mozga

Pa jel Mamić kriv? Gdje je DORH? Policija? Neka ga riješe!!

http://sportske.jutarnji.hr/euro2016/informacija-koja-ledi-krv-u-zilama-na-cesku-dolazi-grupa-koja-zeli-prekinuti-utakmicu/4438722/

NFORMACIJA KOJA LEDI KRV U ŽILAMA 'Na Češku dolazi grupa koja želi prekinuti utakmicu!

I da li je floskula?

http://www.vecernji.hr/nogomet/josipovic-dogadaji-na-san-siru-su-sramota-ali-ponasanje-navijaca-je-u-skladu-s-politikom-hns-a-974419

Josipović: Događaji na San Siru su sramota. Ali ponašanje navijača je u skladu s politikom HNS-a

I čim nemaš bolje ti to nazivaš floskulama. Uostalom - vidjet ćemo što će se dogoditi u petak.

Inkvizitor
15-06-2016, 11:54
da da..i risakiraš par godina ili desetljeće rešta..kako da ne..

pa lakše je udarit na vladu neg na Mamića..

pričajmo dok onaj luta po topicima..

Inkvizitor
15-06-2016, 11:56

I da li je floskula?
NFORMACIJA KOJA LEDI KRV U ŽILAMA 'Na Češku dolazi grupa koja želi prekinuti utakmicu!

.

Uff evo sledila mi se krv u žilama..morao sam proć upaljačem preko tijela da mi se krv malo povrati..

Nervozni listonoša
15-06-2016, 12:02
Nisu orjunaši, ali su zavedeni ljudi. Meni nema logike da nema ekipe koja bi iznijela van iz HNS-a Mamića nego radije navijaju protiv Hrvatske i izbacuju je s natjecanja. I kaj je najgore, rade u korist orjunaša i četnika. Ko nekad Bojsi kaj su rušili Tuđmana i vraćali Dinamo da bi instalirali orjunaše i Mamića. Pamet u glavu ljudi.

Evo to je bit svega. U HNS-u su novci i zato se levičari žele dokopati HNS-a! Ne volim Zdravka Mamića - ali ''poštenjačine'' kao što su Jovanovići, Milanovići, Stazići - njih ne mogu ni nacrtane!!!

Bolje i Mamić nego - oni. I Mamić je u pravu!!!!! Nedaj im HNS u ruke - Mamiću!!!!

Nervozni listonoša
15-06-2016, 12:04
Uff evo sledila mi s ekrv u žilama..morao sam proć upaljačem preko tijela da mi se krv malo povrati..

Pa to je naslov iz SN. Malo bombastično. Oni kao da prizivaju upravo to da se dogodi - a kao ''ledi im se krv u žilama''. Možeš misliti?

GBH
15-06-2016, 12:19

I ti koji se žališ na apis, na SDPove kadrove u policiji i sudstvu, čudiš se kako se napada Karamarka zbog 2 soma eura, a o Jakovini i Milanovićevom bratu se šuti... Tako nešto napišeš.

Koliko je jaka i odvratna ljevičarska propaganda toliko je i ova koju plasiraju i biznis "domoljubi"

Nikakav SDP neće ni ne može ovladat nijednom strukturom u sportu, pola dinamove uprave su geneksovci i stari okorjeli udbaški kadar, a glupa, naivna desnica (dio doduše) im plješće dok ovi zatvaraju i maltretiraju hrvatsku djecu koja im ne daju da u miru izvoze milijune na kajmanske otoke.

Mamić i njegov Savez podsjećaju na one parazite s Kosova i Madagaskara koji se u ovim izbjegličkim valovima šlepaju uz patnike koji stvarno jesu najebali u ratu. Tako i ovi. "Ruši nas orjuna", a svi heroji šverc-komerca 90-ih dok su se njihovi vršnjaci tukli s četnicima.
Tuđman je ovom bolesniku lupio vritnjak iz Dinama nakon što ga je prvi put vidio u životu, a danas je taj isti švercer kokošar heroj ljudi koji se kunu u Tuđmana. Društvo paradoksa, nenormalnih proturječnosti.

GBH
15-06-2016, 12:24
Pa to je naslov iz SN. Malo bombastično. Oni kao da prizivaju upravo to da se dogodi - a kao ''ledi im se krv u žilama''. Možeš misliti?

Recimo zadnja kazna koju je savez dobio došla je zbog skandiranja na utakmici na kojoj nije bilo nijedne navijačke grupe. Šta misliš o kojem se skandiranju radi?

Daj otvorite oči više. Gore svi pišete o udbinim medijima i onda ponavljate njihove mantre. Hipnotizirani ste.

GBH
15-06-2016, 12:26
Nedaj im HNS u ruke - Mamiću!!!!

Ko to napada HNS? Ko ga hoće preuzet?

Od koga Mamić brani HNS?

Pa još od Štimca nema protukandidata toj lopovskoj sekti tamo. Izbori za predsjednika bez protukandidata, u IO se ulazi po diktatu predsjednika. Dopredsjednik saveza daje izjave da je on smijenio i uposlio 3 zadnja izbornika, dok se predsjednik smješka i pokazuje palac ko da je retardiran.

I dođe prepametna desnica i kaže "ne daj im Mamiću!". S pet uskličnika. :smijeh

Opće ludilo

Inkvizitor
15-06-2016, 12:30
Nisu oni desnica. naime oni osuđuju ZDS. Oni nisu nikakva desnica.

kao što ni ti nisi desnica jer podržavaš MOST.

GBH
15-06-2016, 12:38
Nisu oni desnica. naime oni osuđuju ZDS. Oni nisu nikakva desnica.

kao što ni ti nisi densica jer podržavaš MOST.

Pa normalno. Nit sam ja desnica zbog mosta, a ti još i manje zbog ovakvog HDZ-a. Koji isto tako osuđuje ZDS. I nisu mu strane koalicije s Miloradom.

S razlikom da ja za ćupriju glasam sad i nikad, a ti ćeš ponovo u svoje stado. :mmig

Nervozni listonoša
15-06-2016, 12:51
Ko to napada HNS? Ko ga hoće preuzet?

Od koga Mamić brani HNS?

Pa još od Štimca nema protukandidata toj lopovskoj sekti tamo. Izbori za predsjednika bez protukandidata, u IO se ulazi po diktatu predsjednika. Dopredsjednik saveza daje izjave da je on smijenio i uposlio 3 zadnja izbornika, dok se predsjednik smješka i pokazuje palac ko da je retardiran.

I dođe prepametna desnica i kaže "ne daj im Mamiću!". S pet uskličnika. :smijeh

Opće ludilo

Meni je žao što moram gubiti vrijeme na traženje ovakovih stvari, ali eto hajde:

http://www.vecernji.hr/nogomet/josipovic-porucio-hns-u-zbog-vase-se-politike-na-huligane-gleda-sa-simpatijom-974747

Josipović: HNS vode političari, i to gotovo isključivo jedne političke stranke

Večeras se Josipović oglasio priopćenjem u kojem je poručio da je politika HNS-a dovela do toga da "dobivaju nerijetko i simpatije" te da savez vode "gotovo isključivo pripadnici jedne političke stranke".

Treba li ovdje što pojašnjavati? SDP je više puta ustvrdio da HNS vode HDZ-eovci!

Inkvizitor
15-06-2016, 12:52
Pa normalno. Nit sam ja desnica zbog mosta, a ti još i manje zbog ovakvog HDZ-a. Koji isto tako osuđuje ZDS. I nisu mu strane koalicije s Miloradom.

S razlikom da ja za ćupriju glasam sad i nikad, a ti ćeš ponovo u svoje stado. :mmig

A što si i tko si ti..

GBH
15-06-2016, 12:54
Meni je žao što moram gubiti vrijeme na traženje ovakovih stvari, ali eto hajde:

Treba li ovdje što pojašnjavati? SDP je više puta ustvrdio da HNS vode HDZ-eovci!

E, i?

Kakav je to odgovor?

Nervozni listonoša
15-06-2016, 12:59
I ti koji se žališ na apis, na SDPove kadrove u policiji i sudstvu, čudiš se kako se napada Karamarka zbog 2 soma eura, a o Jakovini i Milanovićevom bratu se šuti... Tako nešto napišeš.

Koliko je jaka i odvratna ljevičarska propaganda toliko je i ova koju plasiraju i biznis "domoljubi"

Nikakav SDP neće ni ne može ovladat nijednom strukturom u sportu, pola dinamove uprave su geneksovci i stari okorjeli udbaški kadar, a glupa, naivna desnica (dio doduše) im plješće dok ovi zatvaraju i maltretiraju hrvatsku djecu koja im ne daju da u miru izvoze milijune na kajmanske otoke.

Mamić i njegov Savez podsjećaju na one parazite s Kosova i Madagaskara koji se u ovim izbjegličkim valovima šlepaju uz patnike koji stvarno jesu najebali u ratu. Tako i ovi. "Ruši nas orjuna", a svi heroji šverc-komerca 90-ih dok su se njihovi vršnjaci tukli s četnicima.
Tuđman je ovom bolesniku lupio vritnjak iz Dinama nakon što ga je prvi put vidio u životu, a danas je taj isti švercer kokošar heroj ljudi koji se kunu u Tuđmana. Društvo paradoksa, nenormalnih proturječnosti.

Čuj sad bih nešto komentirao u vezi ovog boldanog - ali bolje da ne.

Zbog ovoga zadnjeg boldanog - teško je nešto i komentirati.

Ovdje je izneseno mišljenje da je Zdravko Mamić organizirao crtanje svastike na Poljudu.

OK. Ja sam zato da se to rasvijetli! Ali bojim se - neće.

Još malo - pa će ići teorija kako je Zdravko Mamić SDP-eovac?!

Nervozni listonoša
15-06-2016, 13:04
E, i?

Kakav je to odgovor?

Pa ne isušuju oni nogometnu močvaru zato što su za poštenje i ''čiste ruke'' u hrvatskom nogometu. Nego zato što tvrde da HNS financira HDZ - odnosno da je HNS ''kasica prasica'' HDZ-a. I zato oni hoće, ''pošteni'' kakvi već jesu da tu ''kasicu prasicu'' uzmu (preotmu od HDZ-a) u svoje ruke - pa će od tog trenutka sve biti ''pošteno i trensparentno'' u hrvatskom nogometu.

Eto jel ovo bolji odgovor?

Inkvizitor
15-06-2016, 13:19
Oprosti Nervozni al ti kurca ne kužiš..

Nervozni listonoša
15-06-2016, 13:31
Oprosti Nervozni al ti kurca ne kužiš..

Ok. Možda i ne kužim. Možda je Mamić zapravo SDP-eova krtica podmetnuta HDZ-eu da bi ga SDP mogao razvaljivati?!

zaba1111
15-06-2016, 13:51
Ok. Možda i ne kužim. Možda je Mamić zapravo SDP-eova krtica podmetnuta HDZ-eu da bi ga SDP mogao razvaljivati?!

E vidis Listonisa upravo je ti Inkvizitorva teorija, a kad ga pitas kako to da je on proginjen vise negi itko ikada od strane svih njihovih intrumenata za progon neistomisljenika, onda on odgovri kako je to sve da se zavara narod, cak i kad je mamic bio u zatvoru mjesecika bez optuznice into je da se zavara narod.

Tako da ti je jasno s kime razvovaras, a molim te podsjeti ih na pitanja koja sam posatvio, naime ja ne mogu jer se vecina onoga sto napisem ekspresno brise.

Ali vrhunac ludila je rusenje reprezntacije jer je izvjesni Mamic navodno lopov , tako da je stvar i vise nego jasna , ili se radi o mentalnoj ogranicenisti, sto je drago mi je priznao i grunf, ili je u pitanju ormar.

GBH
15-06-2016, 13:58
Pa ne isušuju oni nogometnu močvaru zato što su za poštenje i ''čiste ruke'' u hrvatskom nogometu. Nego zato što tvrde da HNS financira HDZ - odnosno da je HNS ''kasica prasica'' HDZ-a. I zato oni hoće, ''pošteni'' kakvi već jesu da tu ''kasicu prasicu'' uzmu (preotmu od HDZ-a) u svoje ruke - pa će od tog trenutka sve biti ''pošteno i trensparentno'' u hrvatskom nogometu.

Eto jel ovo bolji odgovor?

Nikakav to odgovor nije.

Ti od kojih se Mamić kobajagi brani već drže savez, a i on igra za njih.
Samo to ide malo iza one klasične blokovske crveno-plave podjele.

Pa je onda lakše pričat da netko manipulira huliganima. Za ono što svatko normalan vidi, a oni u savezu ni ne kriju.

Nervozni listonoša
15-06-2016, 14:01
E vidis Listonisa upravo je ti Inkvizitorva teorija, a kad ga pitas kako to da je on proginjen vise negi itko ikada od strane svih njihovih intrumenata za progon neistomisljenika, onda on odgovri kako je to sve da se zavara narod, cak i kad je mamic bio u zatvoru mjesecika bez optuznice into je da se zavara narod.

Tako da ti je jasno s kime razvovaras, a molim te podsjeti ih na pitanja koja sam posatvio, naime ja ne mogu jer se vecina onoga sto napisem ekspresno brise.

Ali vrhunac ludila je rusenje reprezntacije jer je izvjesni Mamic navodno lopov , tako da je stvar i vise nego jasna , ili se radi o mentalnoj ogranicenisti, sto je drago mi je priznao i grunf, ili je u pitanju ormar.

Ma meni je ovo isto kao i kad je 2000-te SDP dolazio na vlast. Znalo se da će tako biti - a eto imao sam prigodu biti u jednoj dnevnoj novini koja je bila u katastrofalnom financijskom stanju, vjerovalo se tad zahvaljujući jednom čovjeku koji je lopovčina (?). Možda i jest ali su se nadali kad dođu drugovi na čelu sa drugom svih drugova Ivicom Račanom sve će se popraviti i biti bolje i poštenije (naivci).

I dođe drug Račan i njegovi drugovi i onda umjesto ''njihovih'' staviše svoje ''drparoše''. I nastaviše gdje je HDZ stao.

To ti je sve na principu ''naši ili vaši'', ''mi ili oni''!

GBH
15-06-2016, 14:04

Ma kako da ne, progone ga svi, mučenik u rangu Stepinca.

U istražni zatvor se i ide bez optužnice, panjino. Zato se zove istražni.

Ni Čedo ga ne brani kao ti. A i to bi ti moglo bit dosta da nisi tako uskraćen, da mu vidiš odvjetnički tim i zaključiš odakle vjetrovi pušu.

Sam Mamić ne negira da se radilo tako kako piše u optužnici, ali zabiša zato ne da na svog idola.

Cak i kad se idol u sva 3 središnja dnevnika popiša po najljepšem hrvatskom pozdravu ZDS zabiša pali kompjuter da glanca obraz lopine utaljene s genexovcima.

zaba1111
15-06-2016, 14:43
Tupino, koga zaboli k za Mamicem, tko je uopce on, ovdje govorimo o hrvatskoj nogometnoj reprezntaciji , a predsjednik HNSa je Suker koji takodjer na odstrel listi, a kojemu nitko nema konkretne zamjerke, i to zbog samo jednog razloga, jer je navodno mamice v potrcko, a sto to konkretno znaci nitko nema odgovor.
Cisto ludilo .

Inkvizitor
15-06-2016, 14:59
Ako pitaš tko je Mamić, on je jugonostalgičar, srbofil, primitivac, vrlo vjerovatno teški kriminalac koji se unatoč tome predstavlja domoljubom.

I vladar hrvatskog nogmeta i hrvatske reprezentacije.

čudi me da ti kao njegov virtaulni odvjetnik ne znaš tko je on.

i ne dosađuj s tim izrazom "ormar" jer prelazi u dosadu i trolanje za popizdit.

Nervozni listonoša
15-06-2016, 15:11
Ako pitaš tko je Mamić, on je jugonostalgičar, sborfil, primitivac, vrlo vjerovatno teški kriminalac koji se unatoč tomer predstavlja domoljubom. I vladar hrvatskog nogmeta i hrvatske reprezentacije.

čudi me da ti kao njegov virtaulni odvjetnik ne znaš tko je on.

i ne dosađuj s tim izrazom "ormar" jer prelazi u dosadu i trolanje za popizdit.

A može li biti i uspješan nogometni menadžer?

Mislim koje je sve igrače prodao za dobru lovu!

zaba1111
15-06-2016, 15:55
A može li biti i uspješan nogometni menadžer?

Mislim koje je sve igrače prodao za dobru lovu!

To ti je već sto puta objašnjeno, zato što njegovi igrači igraju u reprzentaciji i tako im diže cijenu, nema veze što nitko ne zna koji su to igrači, ako je tako rečeno na indexu to je to, a s druge strane se nitko ne pita kako to da Caktaš, Milović, Maloča, Vršajević , Sušić( samo u zadnje 2 godine) uopće budu u reprezentacij i da su unatoč tome prodaju za lovu za koju ne možeš ni doći i u Dinamo, kamoli da iz Dinama sa takvom kvlitetom prismrdiš reprezentaciji.

Inkvizitor
15-06-2016, 16:17
Imaš upozorenje za konstano trolanje i provociranje

Grunf
15-06-2016, 16:47
Kakav gol Hamsika. :naklon

Wales je najjaci u skupini, Slovaci drugi, a Englezi treci. :D

Inkvizitor
15-06-2016, 16:49
jel sviran dosad ijedan penal?

Inače fasciniraju me tribine. definitivno najjače dosad, mada nikad ne bi rekao prije prvenstva radi opasnosti od terorizma. Stadioni taman, lijepi, skoro ispunjeni do zadnjeg mjesta, baš je atmosfera odlična, malo fali strasti al vizualno skroz OK.

zaba1111
15-06-2016, 17:00
Dobro Inkvizitore slažem se, dosta je naganjanja, pokušajmo rezimirati zadnjih destak stranica, ja ću to prvi pokušati napraviti , a ti me ispravi ako sam nešto pogriješio ili izostavio.

Znači glavni motivi za mržnju reprzentacije su guranje igrača HNLa u reprezentacije mimo pravila i kriterija kako bi se pogodovalo mefijašima i menadžerima, igrači koji bi bili sporni, a nas destak ih se uspjelo sjetiti, su Maloča, Caktaš, Milović, Vršajević i Sušić, ako se tko sjeti još nekog nek napiše, daljnji problem je Čačić koji je postavljen da opet pogoduje menadžrima, prije svega Mamiću, ali tu smo se svi složili da na njegovom popisu nema nijedan igrač koji tamo nije trebao biti i imamo konsenzus u javnosti kako je popis bez zamjerke, jednako smo se svi složili i da repreznatacija igra nikad bolje pa je Čačić kao potencijalni motiv otpao, dalje imamo ozbiljne sumnje kako nekoliko reprezentativaca sluša cajke , a još ne smijemo izostaviti ni to da je Mamić, inače najveći privatni donator ugroženim područjima u HR koji je samo gradu Kninu donirao milon kn, Jugoslaven , cajkaroš i nesuđeni jovankin mecena, a on je bitan jer je gospodar hr nogometa koji je najzaslužniji za dovođenje Čačića pod kojim hr igra nikad bolje i jer gura u repku igrače koji tamo ne pripadaju, gore sam neke pobrojao, ako sam koga izostavio ili bilo što da sam previdio i krivo shvatio, molim Inkvija da me korigira, ali mislim da je to manje više to i da su tu svi razlozi zašto je potrebno rušiti reprezentaciju na putu osvajanje europe.

NorthStand
15-06-2016, 17:40
Kakav gol Hamsika. :naklon

Wales je najjaci u skupini, Slovaci drugi, a Englezi treci. :D

odlična Slovačka, rekao bih da su oni uz Čehe top slavenska ekipa na turniru, naravno mislim da smo mi definitivno najbolja slavenska ekipa na Euru, dakle od "istočne europe" sigurno imamo najjača imena u reprezentaciji. ali bit će teško s Češkom, Rusija me nije impresionirala kao ni Poljska. mislim da su Česi pravi izazov, i to moramo pobjedit jer remi bi pokvario odličnu atmosferu, moramo ići u svaku tekmu s ciljem da pobjedimo to je jedini ispravan način razmišljanja. nikakve kalkulacije, samo 3 boda.

Nervozni listonoša
15-06-2016, 18:52
A nitko od Vas nije primjetio da su Rusi primili dva gola od Slovaka na istu foru. Pri čemu je onaj drugi gol čak i komičan!

NorthStand
15-06-2016, 19:20
jel sviran dosad ijedan penal?

Inače fasciniraju me tribine. definitivno najjače dosad, mada nikad ne bi rekao prije prvenstva radi opasnosti od terorizma. Stadioni taman, lijepi, skoro ispunjeni do zadnjeg mjesta, baš je atmosfera odlična, malo fali strasti al vizualno skroz OK.

evo Rumunjima već drugi penal, prvi su dobili na otvaranju protiv francuza. da nije neki Mamić i kod njih u savezu, pa plaća ove suce da im sviraju penal-e ? :D

NorthStand
15-06-2016, 19:21
A nitko od Vas nije primjetio da su Rusi primili dva gola od Slovaka na istu foru. Pri čemu je onaj drugi gol čak i komičan!

Nijemci su rekli, da su na istočnom frontu najbolji vojnici uz njih bili slovaci i hrvati, rumunji mađari i talijani da se nisu proslavili, dakle ako tako kažu nacifašisti prije ću njima vjerovat nego ovim lažnim antifašistima koji nas sada uče kako smo zločesti bili kad smo se borili protiv usranih komunjara.

Grunf
15-06-2016, 21:16
Rusi se skoro vratili, Slovaci su jako pali zadnjih 20 minuta. Valjda su se ispuhali, a Rusi se tek onda probudili. :D

Bukowski
15-06-2016, 21:29
Evo to je bit svega. U HNS-u su novci i zato se levičari žele dokopati HNS-a! Ne volim Zdravka Mamića - ali ''poštenjačine'' kao što su Jovanovići, Milanovići, Stazići - njih ne mogu ni nacrtane!!!

Bolje i Mamić nego - oni. I Mamić je u pravu!!!!! Nedaj im HNS u ruke - Mamiću!!!!

Evo jo jedan Muhamed Ali.Kažu umro a ono čovik ima miljon klonova u hr.

Inače,svi navijači se bore iz petnih žila da instaliraju Jovanovića na mjesto Mamića,a Milanovića na mjestio Šukera.A izbornik nam je najveća želja da bude Stazić.

Klasična Hrvatska,kako u politici,tako svugdi.Nema dalje,ne postoji ništa osim hdzsdpa.

A na kraju,ne manje bitno,PRESTANI sa mješanjem hdzsdpa u navijačku borbu za čistiji nogomet (da ne kažem društvo).Boli nas kurac ko je i odakle je,ako je domoljub,pošten,i sposoban.Mamić,pošto ne ispunjava dva od ova tri uvjeta (po većini ljudi,a po meni sva tri) nije taj.
I čitavo to mhešanje i SPINANJE sa politikom je Mamićeva kuhinja.On je prvi počeo pričom da ga se ruši jer je šatro desničar od ljevice.Glupost.Ruši se bagra,lopovi.A to što je bagra iz HNSa HDZovska,i što se navijačkoj borbi pokušala prikrpat banda SDPovska,a sve po sistemu neprijatelj moga neprijatelja moj je prijatelj,to navijače boli ku.ac.

zaba1111
15-06-2016, 21:40
Dobro Inkvizitore slažem se, dosta je naganjanja, pokušajmo rezimirati zadnjih destak stranica, ja ću to prvi pokušati napraviti , a ti me ispravi ako sam nešto pogriješio ili izostavio.

Znači glavni motivi za mržnju reprzentacije su guranje igrača HNLa u reprezentacije mimo pravila i kriterija kako bi se pogodovalo mefijašima i menadžerima, igrači koji bi bili sporni, a nas destak ih se uspjelo sjetiti, su Maloča, Caktaš, Milović, Vršajević i Sušić, ako se tko sjeti još nekog nek napiše, daljnji problem je Čačić koji je postavljen da opet pogoduje menadžrima, prije svega Mamiću, ali tu smo se svi složili da na njegovom popisu nema nijedan igrač koji tamo nije trebao biti i imamo konsenzus u javnosti kako je popis bez zamjerke, jednako smo se svi složili i da repreznatacija igra nikad bolje pa je Čačić kao potencijalni motiv otpao, dalje imamo ozbiljne sumnje kako nekoliko reprezentativaca sluša cajke , a još ne smijemo izostaviti ni to da je Mamić, inače najveći privatni donator ugroženim područjima u HR koji je samo gradu Kninu donirao milon kn, Jugoslaven , cajkaroš i nesuđeni jovankin mecena, a on je bitan jer je gospodar hr nogometa koji je najzaslužniji za dovođenje Čačića pod kojim hr igra nikad bolje i jer gura u repku igrače koji tamo ne pripadaju, gore sam neke pobrojao, ako sam koga izostavio ili bilo što da sam previdio i krivo shvatio, molim Inkvija da me korigira, ali mislim da je to manje više to i da su tu svi razlozi zašto je potrebno rušiti reprezentaciju na putu osvajanje europe.

Evo ja sam se naknadno još sjetio nekih povoda za rušenje reprezentacije na njenom putu osvajanje europe: Mamić je nacrtao svastiku kako bi Šuker naručio kaznu od UEFE, tako da se igra bez navijača u Splitu.
Kad Inkvi uhvati vremena nek se i on pridruži pa da ovo više apsolviramo na jednom mjestu pa koga zanima da ima gdje koncizno pročitati.

Inkvizitor
15-06-2016, 22:07
Shvati da ne želim slušati ni raspravljati po tisući put i čitati tvoje spinanje, bez odgovora

Ogorčeno i svadljivo tražiš sukobe, vrijeđaš i trolaš.

ovo je topic o EP i nisam raspoložen za tvoje izvrtanje. Ako želiš komnetirat utakmice, atmosferu, možeš, u protivnom nas zaobiđi. Nit ćeš ti ubjediti mene nit ja tebe i sva daljnja priča je sipanje vode u rešeto.

zaba1111
15-06-2016, 22:18
Dobro , onda se možemo složiti da je to, to su ukratko osnovni motivi za rušenje reprezentacije i nek ih svak može pročitati na jednom mjestu.

Bukowski
15-06-2016, 22:35
Znači glavni motivi za mržnju reprzentacije

Eto,greška u startu,prestani rezimirat javno kad ne moš ni u svojoj glavi rezimirat kako treba.Niko ne mrzi reprezentaciju (možda i da neko,možda je Milanović stvarno mrzi,ne bi znao).Navijači sasvim sigurno ne mrze.Ili su ravnodušni,u svojevrsnom hiatusu,do nekih boljih vremena,ili je i dalje vole,ali im se gadi u što se pretvorila.

Dakle,kiksaš,uporno i stalno.Spinaš.Tj. pokušavaš spinat.Ipak si ti,kako sam te davno krstio,spiner u pokušaju.

I nisi mi odgovorio jel imaš dozvolu za planinarenje

GBH
15-06-2016, 22:36
Tupino, koga zaboli k za Mamicem, tko je uopce on, ovdje govorimo o hrvatskoj nogometnoj reprezntaciji , a predsjednik HNSa je Suker koji takodjer na odstrel listi, a kojemu nitko nema konkretne zamjerke, i to zbog samo jednog razloga, jer je navodno mamice v potrcko, a sto to konkretno znaci nitko nema odgovor.
Cisto ludilo .

Ah... kako raspravljat, čemu s ovim neoborivim argumentima...
Kao ona dječja igra "dokaži". Jedan dođe i kaže vani je mrak, a ovaj drugi kaže "dokaži". I šta god ovaj kaže i upire se da objasni ovaj mu metne taj "dokaži".
I šta će čovjek. Pošalje budalu u pičku materinu i ode na drugu stranu.

Bukowski
15-06-2016, 22:48
koji tamo nije trebao biti i imamo konsenzus u javnosti kako je popis bez zamjerke, jednako smo se svi složili i da repreznatacija igra nikad bolje.

uporno i stalno ovakve stvari provlačiš kroz postove.Kakav konsenzus javnosti?Šta je to?Koja je to javnost?
Dalje,di smo se to složili,odnosno,da budem precizan,pošto pišeš Inkvizitoru,di ste se vi to složili da reprezentacija igra nikad bolje???Ja nisam nigdje vidio da je Inkvizitor ni približno napisao da nikad bolje igrali nismo.
Pazi,nikad bolje.Dobili Turke,strašne Turke.I to 1:0.Eeeeeej,ja stvarno ne pamtim bolje dane reprezentacije.Inače sam senilan,al nije bitno.

Tvoje pisanje:
Prvi post: uzeli šansu (Dinamovim) klincima odigrat odlične utakmice
Drugi post: uzeli šansu klincima da potencijalno osvoje LP-a
Treći post: uzeli šansu klincima da osvoje LP-a,što je sasvim realno da bi je osvojili (konsenzus javnosti,lmao,dobro pa nije opštepoznato)
Četvrti post: ....Dinamo stalno sudjeluje u Europi,radi odlične transfere,ima strašnu generaciju klinaca osvajača LP-a

Itd,itd.Koji si ti muljator.Al najsmješnije je što ti misliš da to niko ne primjećuje.

PS.Sušić ne igra za našu reprezentaciju

Komari
15-06-2016, 22:49
.
Pa da Francuzi Albancima još gola nisu dali..

Inače ovo mi je tekma di mi je svejedno ko će dobit, a bilo bi lipo po bod da uvate

Grunf
15-06-2016, 22:51
Albanci dominantni. :bravo

Ajmo sokolovi. :cheer Zovi samo zovi, svi ce sokolovi...:cheer

Grunf
15-06-2016, 22:53
.
Pa da Francuzi Albancima još gola nisu dali..

Inače ovo mi je tekma di mi je svejedno ko će dobit, a bilo bi lipo po bod da uvate

Francuzi su ocajni, a Deschamp igra bez Pogbe i Griezmana, najboljih igraca. :facepalm

Komari
15-06-2016, 22:58
Francuzi su ocajni, a Deschamp igra bez Pogbe i Griezmana, najboljih igraca. :facepalm

Računa da nema na drugoj strani Cane :love .. pa

Komari
15-06-2016, 23:49
.
Jedva, jedva pa u zadnjoj minuti
:D

DzoniBG
15-06-2016, 23:56
Kako su na prevaru otisli na prvenstvo, tako zasluzuju ovakvo sranje po glavi u poslednjem minutu... ima Boga...

NorthStand
16-06-2016, 00:05
prvi problem albanaca je što su niski, puno niži od francuza, i drugi je taj što su se u posljendjih 10 minuta sabili u svoj 16erac ne možeš tako branit nulu, nula se brani u napadu tako da kontroliraš loptu i pokušavaš zabit gol kao francuzi s time da su ga francuzi i zabili.

Komari
16-06-2016, 00:20
Kako su na prevaru otisli na prvenstvo, tako zasluzuju ovakvo sranje po glavi u poslednjem minutu... ima Boga...

Važno je sudjelovati

:kava

zlatna ribica
16-06-2016, 00:22

Nikola, a jesi čuo da je Kosovo u kvalifikacijama za SP 2018 u istoj jakosnoj skupini s Hrvatskom? :kez

DzoniBG
16-06-2016, 00:24
Važno je sudjelovati

:kava

Gledaj ti bolje u Canu, mani se fudbala...

http://www.youtube.com/watch?v=0CytR9H0WnQ

Dobili su po tintari u sred Tirane, bas kao sad protiv Francuza... dovoljno...

Kad smo mi igrali fudbal i osvajali medalje i titule, pekari se nisu muckali ni u jajima...

DzoniBG
16-06-2016, 00:25
Nikola, a jesi čuo da je Kosovo u kvalifikacijama za SP 2018 u istoj jakosnoj skupini s Hrvatskom? :kez

Gde si Ribicek, legendo :)

Nisam... ali to je prilika da pokazete vec tradicionalno prijatljeske odnose ;)

zlatna ribica
16-06-2016, 00:30
Gde si Ribicek, legendo :)

Nisam... ali to je prilika da pokazete vec tradicionalno prijatljeske odnose ;)

Ha eto, u tuđini.. Šta ima s tobom, kako si?

Jep, a zamisli da u istoj grupi završite..

DzoniBG
16-06-2016, 00:32
Ha eto, u tuđini.. Šta ima s tobom, kako si?

Jep, a zamisli da u istoj grupi završite..

Kako u tudjini, nisi valjda otisla preko :(

A Zelina... nemoj da te kunu preci...

Igrali smo ove kvale, prevare nas u Beogradu, oduzmu bodove, tamo smo ih nakantali... ko jos sa njima da igra fudbal, to je sprdancija...

Inkvizitor
16-06-2016, 00:34
Pa Džoni što misliš da su s vama u skupini pa da vas nakon Albanije izbaci i Kosovo s puta u "majčicu Rusiju"

NorthStand
16-06-2016, 00:36
Gledaj ti bolje u Canu, mani se fudbala...

http://www.youtube.com/watch?v=0CytR9H0WnQ

Dobili su po tintari u sred Tirane, bas kao sad protiv Francuza... dovoljno...

Kad smo mi igrali fudbal i osvajali medalje i titule, pekari se nisu muckali ni u jajima...

nemoj biti nerealn, priznaj pošteno da su pekari bolji od vas. :D

http://www.youtube.com/watch?v=_eVGcYXhFjM

a vidi ovo, turčinu kćer potajno gasila televizor dok je gledao Turska-Hrvatska. :rofl

DzoniBG
16-06-2016, 00:39
Pa Džoni što misliš da su s vama u skupini pa da vas nakon Albanije izbaci i Kosovo s puta u "majčicu Rusiju"

Nece dozvoliti FIFA mafija... inace bi bilo sisanje i brijanje glave u obe utakmice... igrati sa Albancima u bilo kom sportu... ma to je zezancija...

Mislim da nece ni dati Rusima da organizuju prvenstvo, smestice im neku foru vec vidim...

Inace prvenstvo do sada jako lose... dal su umorni igraci, sta li je... malo golova, trom fudbal... nikad gore... vi ste natamburali Turke koji su kriminalni, igrali ste dobro, ali tek je pocetak... pazite sta radite...

DzoniBG
16-06-2016, 00:44
http://www.youtube.com/watch?v=_eVGcYXhFjM

a vidi ovo, turčinu kćer potajno gasila televizor dok je gledao Turska-Hrvatska. :rofl

1:32 aman, aman, aman :)

Ali koliko nesretnici nista ne znaju... retko navijam za Hrvatsku, ali kad sam video koliko su losi, hteo sam da im date 5... Rusi i Turci, dve najgore ekipe na prvenstvu do sada...

kiler
16-06-2016, 00:46
Francuzi očajni dosada,ne zaslužuju po meni doći ni do polufinala,a kamoli da budu prvaci...
Albanci večeras zaslužili barem bod po prikazanoj igri,hrabro su se držali do samog kraja... :mirko

NorthStand
16-06-2016, 00:46
ne bih se složio da je loše prvestvo, meni koji sam gledao skoro sve tekme jako zanimljivo i navijački i igrački.

naravno da može biti više golova, ali tek su 1 kola završila, tek se zahuktava prvenstvo, bit će bolje u nastavku mislim više golova po utakmici.

mi ćemo čehe, vaše političke saveznike iz osvete natamburat, da ne viču više Kosovo jest Serbsko. :de

zlatna ribica
16-06-2016, 00:47
Kako u tudjini, nisi valjda otisla preko :(

A Zelina... nemoj da te kunu preci...

Igrali smo ove kvale, prevare nas u Beogradu, oduzmu bodove, tamo smo ih nakantali... ko jos sa njima da igra fudbal, to je sprdancija...

Privremeno samo, uskoro se vraćam.

Sprdancija, a eto oni na prvenstvu, s dvije reprezentacije takoreći (Švicarska), a vi gledate na telki.. :D

Za koga navijaš? Englesku, Njemačku?

Ili ne valjda Rusiju, to bi bilo tako lejm..

DzoniBG
16-06-2016, 00:52
ne bih se složio da je loše prvestvo, meni koji sam gledao skoro sve tekme jako zanimljivo i navijački i igrački.

naravno da može biti više golova, ali tek su 1 kola završila, tek se zahuktava prvenstvo, bit će bolje u nastavku mislim više golova po utakmici.

mi ćemo čehe, vaše političke saveznike iz osvete natamburat, da ne viču više Kosovo jest Serbsko. :de

Navijacki je zanimljivo... igracki, dvojka do sada... Hamsik, Modric i onaj Francuz u prvoj tekmi su dali golcine... ostalo 0-2 gola da stavis na tiket i otvoris pivo...

Cesi nisu boranija, odigrali su muski prvu utakmicu... to je valjda prekosutra, ako udjete sa - lako cemo, bice nezgodno...

Ribicek... volim da odemo kad smo spremni, sad nismo, i bolje sto ne idemo... seti se 2010. na svetskom kad smo tukli Nemce... kako je bilo ljuto a :)

Navijam za dobar fudbal, retko kad imam favorite, za Ruse sam rekao sta mislim, ocajni su, i za takve ekipe ne navijam makar mi bili rod narodjeniji...

NorthStand
16-06-2016, 00:54
1:32 aman, aman, aman :)

Ali koliko nesretnici nista ne znaju... retko navijam za Hrvatsku, ali kad sam video koliko su losi, hteo sam da im date 5... Rusi i Turci, dve najgore ekipe na prvenstvu do sada...

turčin je pravi, samo što nije rekao "e tako, sad si dobio svoje, prebio sam te ko mačku" :smijeh

ali barem ga je pljucnuo na kraju. :rofl

Rusi loši, Turci razočarali, ali vidjet ćeš da će se oni dignut poslje ispodporsiječne igre protiv nas, očekujem od njih da će biti pravi protiv španjolaca ne bi me začudilo da im otkinu bod možda i sva tri. Turci su musava pokvarena nacija, ali su isto borbeni i kad ih krene nije ih lako zaustavit. tako da ne bih ih ja još otpisao. Česi su malo razvikani, realno nemaju nijednog top igrača u ekipi, i s te strane su najslabija ekipa ali igraju timski i dosta su brzi tako da ćemo morat to nekako probit, moramo ih pobjedit ali uglavnom po viđenom najgori su francuzi englezi i rusi, talijani će nadam se primit gol u posljednjoj minuti od nekoga, volim kad talijani izgube na talijanski način. :de

sve u svemu, vidjet ćemo prvenstvo se zahuktava još je rano progonzirat tko će dokle dogurat, ja tipujem na Ruse na huliganskom prvenstvu, finale Rusija-Hrvatska, a na ovom drugom pravom nogometnom tipujem na finale Njemačka Španjolska.

bumo vidli kakav sam prognozer.

DzoniBG
16-06-2016, 01:01
Svi favoriti do sada musavo, Francuzi kroz iglene usi, Spanci i Nemci jedva... akcenat je na ligama, igraci dodju iscedjeni... zato nista i ne pokazuju do sada, ali tek je pocelo...

Problem je sto je vecina velikih igraca u poznim godinama vec... kakvi su bili Francuzi kad su osvojili prvenstvo 1998. i 2000. Zidane igrao ko car... pa Spanci pre par godina... sad su nosioci tih ekipa vec ispusene mustikle... Pogba danas decko veze nema, Grizman da nije dao gol..nista...

Tipujem na veca iznenadjenja... vi tu imate priliku, ali koliko ste puta usrali... nisam siguran...

NorthStand
16-06-2016, 01:02
Navijacki je zanimljivo... igracki, dvojka do sada... Hamsik, Modric i onaj Francuz u prvoj tekmi su dali golcine... ostalo 0-2 gola da stavis na tiket i otvoris pivo...

Cesi nisu boranija, odigrali su muski prvu utakmicu... to je valjda prekosutra, ako udjete sa - lako cemo, bice nezgodno...

Ribicek... volim da odemo kad smo spremni, sad nismo, i bolje sto ne idemo... seti se 2010. na svetskom kad smo tukli Nemce... kako je bilo ljuto a :)

Navijam za dobar fudbal, retko kad imam favorite, za Ruse sam rekao sta mislim, ocajni su, i za takve ekipe ne navijam makar mi bili rod narodjeniji...

česi nisu boranija, daleko od toga, ali ne volim ih, ako ih nije volio napoleon bonaparte ko vojskovođa ne volim ih ni ja, ja volim samo borbene nacije irce škote nijemce(ne ove danas, mislim na one iz 1939 :de) ruse itd, ovi češki britanski dupelisci mi nikad nisu legli. poljaci također, ali popravljaju se od kad su u višegradskoj skupini rekli bi neki da su oni moderni "nazi-ji". tako da, mi je drago što ćemo odmjerit snage s najzdravijim djelom EU. :)

ps ova druga poruka, stvar je jasno, s Čačićem na klupi ispadamo u 1/8 finala.

zlatna ribica
16-06-2016, 01:03

Razumijem, al opet, prvenstvo je svake 4 godine, veliko je to iskustvo, pa makar i samo se pojaviti. Nije kao LP koja je svake godine, za to se i ja uvijek nadam da će Dinamo izvisit, da se ne brukaju više..

zlatna ribica
16-06-2016, 01:05
Osvojit će Španjolska, treće za redom..

DzoniBG
16-06-2016, 01:07
česi nisu boranija, daleko od toga, ali ne volim ih, ako ih nije volio napoleon bonaparte ko vojskovođa ne volim ih ni ja, ja volim samo borbene nacije irce škote nijemce(ne ove danas, mislim na one iz 1939 :de) ruse itd, ovi češki britanski dupelisci mi nikad nisu legli. poljaci također, ali popravljaju se od kad su u višegradskoj skupini rekli bi neki da su oni moderni "nazi-ji". tako da, mi je drago što ćemo odmjerit snage s najzdravijim djelom EU. :)

ps ova druga poruka, stvar je jasno, s Čačićem na klupi ispadamo u 1/8 finala.

Cesi su fini narod, sa bogatom kulturom... rekao bi najnapredniji slovenski narod... idi pa vidi kako to izgleda... pusti price...

Imaju i dobre sportiste, i sjajne umetnike, filmsku skolu, naucnike... Prag kao pravu srednjeevropsku metropolu...imaju odlicno pivo, dobre zenske... sta ces vise...

Volim i Cehe i Slovake, to su nam bliski i prijateljski narodi...

DzoniBG
16-06-2016, 01:10
Razumijem, al opet, prvenstvo je svake 4 godine, veliko je to iskustvo, pa makar i samo se pojaviti. Nije kao LP koja je svake godine, za to se i ja uvijek nadam da će Dinamo izvisit, da se ne brukaju više..

Znam sve Ribicek... fudbal nam je u epskoj banani, i tu malo sta moze da se uradi, imamo odlicne pojedince, ali savez kao kod vas otprilike... vi imate kult repke, mi to jedino u fudbalu nemamo, i zato ne zalim sto nismo tamo... igramo druge grupne sportove, a fudbal necu da gledam mucenje...

EHO1983
16-06-2016, 01:32
A koji fudbal volis ti Dzoni? Kad nema vas kao da ti ne svidja?

Sta ste uradili vi protiv Francuske? Danske, Portugala a sta mi???

Igrali smo dobro nocas, kolko smo mogli smo napadali protiv prve favorizovane ekipe uz pomoc najmanje 20.000 navijaca. Ne znam da ste vi od Bara imaliste tu podrsku. Hajt sad gledaj neki USA - Ecuador mozda ti svidja elem imas protiv koga navijas.

DzoniBG
16-06-2016, 01:38

Igrali smo dobro nocas, kolko smo mogli smo napadali protiv prve favorizovane ekipe uz pomoc najmanje 20.000 navijaca. Ne znam da ste vi od Bara imaliste tu podrsku. Hajt sad gledaj neki USA - Ecuador mozda ti svidja elem imas protiv koga navijas.

Proslo svetsko je bilo boli glava... pljustali golovi, preokreti... najvise golova na svetskom u proseku posle x godina...

Za onaj svinjac sa dronom sto ste uradili u Beogradu... nema sta vise da pricam uopste... otpisani za sva vremena...

NorthStand
16-06-2016, 01:46
Cesi su fini narod, sa bogatom kulturom... rekao bi najnapredniji slovenski narod... idi pa vidi kako to izgleda... pusti price...

Imaju i dobre sportiste, i sjajne umetnike, filmsku skolu, naucnike... Prag kao pravu srednjeevropsku metropolu...imaju odlicno pivo, dobre zenske... sta ces vise...

Volim i Cehe i Slovake, to su nam bliski i prijateljski narodi...

upravo o tome se i radi. :D oni narodi koji su vama bliski, nisu i nama baš suprotno. Francuzi Englezi Nizozemci Talijani Česi Slovaci Poljaci Mađari sve su to narodi koji su kroz povijest podržavali srpske interese i širenje na "zapadne srpske zemlje".

doduše mađari i poljaci nešto manje otvoreno nego ovi ostali nabrojani, i treba reći da su mađari 1990ih švercali oružje za hrvatsku a nisu trebali. dakle, nije sve crno bijelo ali generalno to su narodi koji su više prosrpski nastrojeni nego prohrvatski, a neki su i otvoreno protuhrvatski kao francuzi englezi talijani nizozemci ako govorimo o politici.

za čehe se mogu složit oko dvije stvari, odlično pivo i lijepe žene. sve ostalo bi se dalo disktuirat.

NorthStand
16-06-2016, 01:52
Proslo svetsko je bilo boli glava... pljustali golovi, preokreti... najvise golova na svetskom u proseku posle x godina...

Za onaj svinjac sa dronom sto ste uradili u Beogradu... nema sta vise da pricam uopste... otpisani za sva vremena...

hahaha a povratak otpisanih, pa to je vaša kultna serija. :D

http://www.index.hr/images2/albanke_navijacice_hina.jpg

i samo mi nemoj pričat, da ne bi rado spavao s ženama od neprijatelja i osvetio se za sve gadosti koje ti radi, ove dvije su odlične za jedan srbijansko albanski trokut. :rofl

EHO1983
16-06-2016, 02:13

Gledas ti fudball kao igru ili pratis samo golove?? Ja naprimer gledam i Rusiju i Slovacku, pa i Severnu Irsku i Poljsku i uzivam. Sta ocekujes ti posle po 40-50 tekmi u sezoni i ce da pukne golovi u evropskom, a?

Ok i ja bi hteo napadati vise, al eto ne napadaju skoro nitijedna, pa Spanjolska nije imala vise od 2-3 sanse

Nemoj za tekmu u Beograd molim te...i u te minute smo bili tu tu, jednu sansu vi, jednu mi...vi niste bili nigde...pa kolko meceva ste pobedili naprosto? Mi spo pobedili Portugal vani i dve neresene za Danskom, a vi?

Priznejm imate bez price najbolje igraci, pa i Holandija ima, al kao ekipa ste bili nula, sem s nama i to u finisu tekme...

I ne ocekujem neku priznanje od tebe, nego citam sta pisu drugi naprimer oni sto znaju i igrali su fudbal

EHO1983
16-06-2016, 02:24
North jos ove za inat dzonija :P

http://gazetablic.com/wp-content/uploads/2016/06/tif1-1.jpg

http://sportige.com/wp-content/uploads/2016/06/Albania-heart.jpg

NorthStand
16-06-2016, 03:53
North jos ove za inat dzonija :P

http://gazetablic.com/wp-content/uploads/2016/06/tif1-1.jpg

http://sportige.com/wp-content/uploads/2016/06/Albania-heart.jpg

http://www4.slikomat.com/11/0707/4v4-40404-.jpg

ima lijepih žena posvuda, zbog ove sam pjevao "Albanijo moja ružo procvala" :D

Inkvizitor
16-06-2016, 08:37
Nece dozvoliti FIFA mafija... inace bi bilo sisanje i brijanje glave u obe utakmice... igrati sa Albancima u bilo kom sportu... ma to je zezancija...

Mislim da nece ni dati Rusima da organizuju prvenstvo, smestice im neku foru vec vidim...

Inace prvenstvo do sada jako lose... dal su umorni igraci, sta li je... malo golova, trom fudbal... nikad gore... vi ste natamburali Turke koji su kriminalni, igrali ste dobro, ali tek je pocetak... pazite sta radite...

Ne znam koje ti prvenstvo gledaš ali ovo je iznad prosjeka. Atmosfera odlična i za razliku od drugih pretežno očajnih gdje su igrači igrali preko volje, ovdje svi grizu, utrčava cijela klupa kad slavi gol, u prvom kolu jebote.

Igra se otvoreno, nitko se ne bunkeriše, lijepe akcije, lijepi potezi, još nijedna utakmica nije završila bez golova što je prije bilo redovita pojava. Doduše nema ni golijada ali se igra nogomet.

ja koji čak rnaije nisam gledao gro tekmi sad pogledam dosta toga. prvenstvo je baš zanimljivo i vratio se žar kod igrača koji su ranije izgledali tako kao da jedva čekaju da se završi.

U usporedbi sa svim ostalim Eurima od 2000-te ovo je avion po svemu. Po svim parametrima.

što se tiče nas, ne padam na spiku da smo u nekom krugu favorita za nešto veliko na osnovu jedne tekme, može bit vako a može bit i nako.

Čuj oduzet će Rusiji prvenstvo, pa tko ih je natjerao da im ga dadnu. Šuplja spika.

A vama su namjestili grupu da ne možete ne otić..da ste birali i vijećali tri dana lakšu grupu ne bi izabrali..kako ono ide..s kim ono igrate..znam da kad sam gledo izvlačenje grupa..da sam reko..ovo Rusi štimaju za braću Srbe da dođu u Rusiju. :D

Al opet s vama se nikad ne zna..nogomet vam je potonuo..prvi sport, a dobre igrače imate..meni osobno misterija..niste zaboravili igrat nogomet..u čemu je kvaka.

Inkvizitor
16-06-2016, 08:39

Akardaši, dobro ste igrali. Uz malo sreće mogli ste i zapapriti Francuzima.

uglavnom ako se dobro sjećam ovo vam je prvo prvenstvo i sasvim solidno..možda ste trebali protiv Kosova2 ( Švicarske) malo jače dat gasa ali dobro.

jebote postat ćete narod s tri repke Albanija, Kosovo i Švicarska :D

Picaferaj
16-06-2016, 12:27
Ne znam koje ti prvenstvo gledaš ali ovo je iznad prosjeka. Atmosfera odlična i za razliku od drugih pretežno očajnih gdje su igrači igrali preko volje, ovdje svi grizu, utrčava cijela klupa kad slavi gol, u prvom kolu jebote.

Igra se otvoreno, nitko se ne bunkeriše, lijepe akcije, lijepi potezi, još nijedna utakmica nije završila bez golova što je prije bilo redovita pojava. Doduše nema ni golijada ali se igra nogomet.

ja koji čak rnaije nisam gledao gro tekmi sad pogledam dosta toga. prvenstvo je baš zanimljivo i vratio se žar kod igrača koji su ranije izgledali tako kao da jedva čekaju da se završi.

U usporedbi sa svim ostalim Eurima od 2000-te ovo je avion po svemu. Po svim parametrima.

što se tiče nas, ne padam na spiku da smo u nekom krugu favorita za nešto veliko na osnovu jedne tekme, može bit vako a može bit i nako.

Čuj oduzet će Rusiji prvenstvo, pa tko ih je natjerao da im ga dadnu. Šuplja spika.

A vama su namjestili grupu da ne možete ne otić..da ste birali i vijećali tri dana lakšu grupu ne bi izabrali..kako ono ide..s kim ono igrate..znam da kad sam gledo izvlačenje grupa..da sam reko..ovo Rusi štimaju za braću Srbe da dođu u Rusiju. :D

Al opet s vama se nikad ne zna..nogomet vam je potonuo..prvi sport, a dobre igrače imate..meni osobno misterija..niste zaboravili igrat nogomet..u čemu je kvaka.

Radi se na tome. Ne bi bilo istrage FBI u korupciju FIFA-e da Rusi nisu dobili domaćinstvo pa se zakačili sa NATO savezom i zapadom općenito zbog Ukraine i Sirije.

EHO1983
16-06-2016, 13:44
Inkvizitor pozdravlja te ova ljepota :D

https://media.giphy.com/media/3o72F4ERGFqRNRALks/giphy.gif

Bukowski
16-06-2016, 14:18

Slažem se za prvenstvo u globalu,meni isto odlične utakmice,evo cilo prvo kolo bila mi je jedna,maksimum dve utakmice koje sam prestao gledat prije kraja,sve ostale sam sa zanimanjem popratio od prve do devedesete minute.

A oko pitanja koja je kvaka u Srbiji,opet im šiptari zapaprili,peta kolona,zvana Falji Ramadani :D

Inkvizitor
16-06-2016, 14:33
Inkvizitor pozdravlja te ova ljepota :D

https://media.giphy.com/media/3o72F4ERGFqRNRALks/giphy.gif

Misalim ako nije problem, ja bi rađe crnku do nje..:D

Grunf
16-06-2016, 16:51
Englezi najslabiji u grupi, Wales dominantan, Hodgson cirkusant. :crveni

kiler
16-06-2016, 17:16
prvenstvo odavno nije bilo zanimljivije i izjednačenije i proširenje na 24 reprezentacije se pokazao kao pun pogodak iako je bilo puno skeptika po tom pitanju...
praktički nijedna ekipa nije nadigrana,samo tri pobjede sa dva gola razlike i to u zadnjim trenucima izborene te pobjede (Njemačka,Mađarska,Francuska),a naravno da će biti nezanimljivo prvenstvo onima čije se reprezentacije nisu plasirale na isti...

nama problem mogu biti sve češće najave da bi tzv. Torcida mogla prekinuti dvoboj protiv Češke zbog navodnog nezadovljstva i stare njihove priče o privatnoj Mamićevoj prćiji...

Inkvizitor
16-06-2016, 17:32
Takve stvari se ovdje ne mogu pisat o Torcidi..

kiler
16-06-2016, 17:44
A šta ćemo ako sutra uspiju u svojoj namjeri?

Inkvizitor
16-06-2016, 17:55
Opet ponavljam i neću više. Takve stvari se ne mogu pisat o Torcidi..pogotovo ne na osnovu pisanja i prognoza jugomedija

zaba1111
16-06-2016, 18:02
A hoćemo li moći pisati to ukoliko pokušaju jasno i otvoreno izbaciti reprezntaciju sa prvenstva?

NorthStand
16-06-2016, 18:22
A šta ćemo ako sutra uspiju u svojoj namjeri?

ako uspiju u namjeri, ja ću im prvi čestitat. jednostavno Torcida i BBB, znaju da ovom teroru maminja treba doći kraj i očito je jedina šansa i prilika euro.

budimo realni, da su sudstvo i država odradili svoje ne bi sada Torcida morala reda uvodit po tom pitanju.

NorthStand
16-06-2016, 18:23
A hoćemo li moći pisati to ukoliko pokušaju jasno i otvoreno izbaciti reprezntaciju sa prvenstva?

ne, zato jer Torcida zna najbolje. :de

kiler
16-06-2016, 19:35
neka sačekaju barem da se Eurospko prvenstvo završi,pa neka tada prave nerede,ako već imaju izraženu konstantnu potrebu za tim...:north

NorthStand
16-06-2016, 19:41
Opet ponavljam i neću više. Takve stvari se ne mogu pisat o Torcidi..pogotovo ne na osnovu pisanja i prognoza jugomedija

jugo mediji bi bili najsretniji s takvim raspletom situacije, jer bi euforija koja vlada oko Hrvatske što je njiam samo po sebi ustaštvo i fašizam neviđenih razmjera preko noći nestalo.

ne bi bilo više "nacifašističkih" kockica koje izazivaju preveliki stres za naše drugove i drugarice antifašiste posebice one iz 10 zagrebačkog korpusa. kakva bi to tragedija bila, vladimir nazor i njegovi antifašisti u problemima zbog ustaških kockica sram nas bilo, dajte te huligane da miniraju sve nacifašističke simbole orlove i znakove koji nam daju bilo kakav identitet osim onog komunističkog jugoslovenskog. to su oni, jugo mediji iako realno mamić i oni se odlično slažu oko jugoslavije i jovanke broz, tako da nije s gorega i jednima i drugima malo zapaprit s jednim velikim bijelim U na crnoj plahti i bakljadicom u čast NDH. pa neka šuker i maminjo vrište o neredima i neka zazivaju drakonske kazne za hrvatske huligane, koji su bili i ostali najveća gospoda u ovoj iskompleksiranoj izdebiliziranoj zemlji malih konjušara koji su bili spremni za druga Tita uništit vlastitu državu da bi on poput faraona vladao cijelim narodom s Dedinja, Rim im smeta ali bato BG uvijek zagolica maštu naših dičnih antifašista od nazora pa do svih ovih ostalih srbočetničkih dupelizaca iz glavica.

uglavnom neka ih, ako su oni antifašisti zbog nas ustaša onda smo mi ustaše zbog njih antifašista. tako da, jedno bez drugog ne može. živjeli hrvati, živjele ustaše, i nadam se da će hr huligani dostojno odradit svoj posao i da će udovoljit jugo medijima i da nakon pada vlade padne i mamićeva repkica. :de

NorthStand
16-06-2016, 19:44
neka sačekaju barem da se Eurospko prvenstvo završi,pa neka tada prave nerede,ako već imaju izraženu konstantnu potrebu za tim...:north

gle to je inicirao onaj idiot iz UVjernih čitaj plaćenik od šukera i mamića, dakle ti debili su samo motiv više da ih se izbaci s prvenstva pogotovo nakon takvih nakaradnih izjava.

isto tako ocrnjuju stalno naše huligane, i jednom će im se osvetit upravo izbacivanjem reprezentacije uletit će 300 ljudi u teren odalamit će nekog španjolca u glavu pobacat 50 baklji u teren i bit će kraj priče. ako misle da se to ne moež, samo neka izazivaju i dalje pa će vidjet kako će završit.

hrvatski ultrasi s kojima se ja politički ne slažem jer su totalno zaigrali za neprijateljsku stranu, zbog micanja mamića su uglavnom kad je u pitanju nogomet i stanje u našem nogometu apsolutno u pravu. i kada kažu da treba izbacit hrvatsku i dinamo iz svih najtecanja par godina, to je više za naše dobro nego za loše jer će mamić u tom slučaju presušit ko pipa jer neće biti prodaje igrača. a samim time će mu se sjebat menadžerski biznist i to će mu biti veliki udarac za njegove mafijaške poslove, pošto krivosuđe i država HDZ i SDP stoje iza mamića i ne rade ništa da ga elmiiraju jasno je da pravdu mora uzeti običan narod u svoje ruke, a to su hr ultras i popularni uligani.

jbg, tako je kako je, nisu oni krivi za to već sredina u kojoj žive.