PDA

Pogledaj Full Version : Europsko nogometno prvenstvo u Francuskoj

Stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7

franjevac
21-06-2016, 21:54
vjerujem da svako poslije svoje reprezentacije navija za našu
igramo prelijep nogomet

NorthStand
21-06-2016, 22:01
mi uz talijane nijemce i španjolce najviše pokazali u skupinama, što je je.

franjevac
21-06-2016, 22:16
perišić jači od pelea

NorthStand
21-06-2016, 22:22
predobar je perišić, kad ga se sjetim prije par sezona, neprepoznatljiv, igračina.

penal nije suđen, da je ovo bilo u našem 16ercu 100 posto penal.

ah vidim da ipak nije, pao pjaca bzv čini mi se. ali da je ovo bili kod nas, vjerojatno bi bio penal. :D

čuo sam jedan odličan prijedlog, da "ORJUNAŠI" puste naše da dođu do finala, i onda prekinu finale. :rofl

hahaha šta sam rekao, penal suđen španjolcima za slabije držanje nego pjace. hahaha koji debili.

NorthStand
21-06-2016, 22:28
ima Boga, ujebo im se SUBA U POSTOJANJE. :smijeh

šanta85
21-06-2016, 22:45
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Picaferaj
21-06-2016, 22:46
U Rijeci počeo rat. Puca se u PM :)

Inkvizitor
21-06-2016, 22:53
Aaaaaaaaaaa...Peeeeeerišić.......

franjevac
21-06-2016, 22:54
perišić igrač prvenstva

Grunf
21-06-2016, 22:55
:hrhb :hrv :naklon

Bravooooo

Grunf
21-06-2016, 22:55
perišić igrač prvenstva

Perisic svjetska klasa :naklon

NorthStand
21-06-2016, 22:57
iako nas talijani nikad nisu dobili, dobro je da smo izbjegli njih, igraju odlično ne bih se kladio da bi to dobili, ovako na trećeg iz neke skupine ja mislim da imamo šanse dalje s talijanima bi bilo do zadnjeg minuta gusto.

http://www.vecernji.hr/media/cache/23/b3/23b3a8177fc7d9c4aec3ba63c358a626.jpg

Mamić, Šustar, Horvatinčić i naravno Goldstein. :facepalm

a baci te pogled, kako se Šuker zadovoljno kesi Mamiću. njima je pala sjekira u med definitivno.

NorthStand
21-06-2016, 23:00
U Rijeci počeo rat. Puca se u PM :)

mi smo ionako odavno u ratu, kad ne ratujemo s talijanima, muslimnima, srbima i mađarima, crnogorcima ratujemo međusobno. :rofl

franjevac
21-06-2016, 23:00
sada sa slovacima a ako ih dobijemo s pobjednikom švicarska poljska

NorthStand
21-06-2016, 23:01
perišić igrač prvenstva

već sad ga mogu stavit u igrača prvenstva, nevjerojatno kako igra, prije mi je Maradona nego Pele s obzirom kojom brzinom se zaljeće u protivnički 16erac.

NorthStand
21-06-2016, 23:02
sada sa slovacima a ako ih dobijemo s pobjednikom švicarska poljska

slovaci su zajebani, tvrda čvrsta momčad, ne smijemo ih podcijenit, jaki su oni što su i pokazali u svojoj skupini.

franjevac
21-06-2016, 23:02
do finala naravno ako dođemo
izbjegavamo
francusku,španjolsku,italiju,njemačku,englesku

Inkvizitor
21-06-2016, 23:03
Sa pola rezervne ekipe tukli Španjolce :vidiga

franjevac
21-06-2016, 23:04
slovaci su zajebani, tvrda čvrsta momčad, ne smijemo ih podcijenit, jaki su oni što su i pokazali u svojoj skupini.

znam da jesu jaki ali bolje sa njima nego sa talijanima pa onda sa njemcima pa sa francuzima hahahahah
smjestili smo španjolcima iako smo remi dogovorili :D

DzoniBG
21-06-2016, 23:06
Cestitke na pobedi...zasluzeno... Spanci su igrali ko picke, i trebali su da izgube...

Dobri Pastir
21-06-2016, 23:08
Ova Mamićeva repka je odlična. I to bez Modrića.

Orjuna na aparatima.

franjevac
21-06-2016, 23:08
španjolska marca kaže nije bio penal na silvi
a najjači suba izletio na metar ramosu

franjevac
21-06-2016, 23:10
a turci se opet krumpiraju pa idu na wales
žao mi albanaca nadam se da će im mađarska pomoć i izbacit ciganski portugal

Grunf
21-06-2016, 23:11

Nasa B ekipa je medu 3 najjace na prvenstvu. :D

Inkvizitor
21-06-2016, 23:12
Ali Perišić čovječe..Peeerišić..koji start ima čovjek....

Komari
21-06-2016, 23:13
Skoro pa da mi je za šta se nije obistinila prijetnja da će suca napast :kez
A sad ozbiljno mislin druga postava tuče espanju. Iako se vidilo to neiskustvo
I mislim da je ključni moment bila obrana penala za probudit dispet.
Od skoro ne prolaza dalje popodne di smo ovisili o drugome do prvih u skupini.
BRAVO HRVATSKA
:plačem:
U kvartu lete bombe, dimi se, odzvanjaju plotuni

franjevac
Cestitke na pobedi...zasluzeno... Spanci su igrali ko picke, i trebali su da izgube...

imaju oni unutarnjih potresa
relacija katalonci-ostatak španjolske
pique tu prednjači
a i del bosque ne donosi ništa novo pročitana knjiga

kiler
u Mostaru također rat,puca se na sve strane... :evil :jug

sve smo ih poslali u donji dio ždrijeba...

a Portugal i Belegija će se međusobno poklati u osmini finala...

Inkvizitor
21-06-2016, 23:14
Španjolci su odozada kikseri..stalno vičem..stisni stisni..

Grunf
21-06-2016, 23:14
Kalinic mangup. :naklon

http://abload.de/img/ezgif-1020693719mfs58.gif

Inkvizitor
21-06-2016, 23:15
imaju oni unutarnjih potresa
relacija katalonci-ostatak španjolske
pique tu prednjači
a i del bosque ne donosi ništa novo pročitana knjiga

ma gluposti, to se priča ima ohoho pa osvojiše dva eura i svjetsko..

Kalin gol..šmekerski..ko na treningu..

Komari
.
PS Alo Srna šta si šapnija Subašiću?
:kez

franjevac

šta je igrati sa napadačem

Grunf
a turci se opet krumpiraju pa idu na wales
žao mi albanaca nadam se da će im mađarska pomoć i izbacit ciganski portugal

Da, Turci opet do polufinala. :jao

Grunf
21-06-2016, 23:16
.

Cuj, ovaj bu se sad usral jer misli da ti govorim di ce pucati pa ce sigurno opalit po sredini. Sam ostani na mjestu. :D

Inkvizitor
21-06-2016, 23:17

A Perišićeva finta...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Grunf
21-06-2016, 23:17
šta je igrati sa napadačem

Da, Kalinic bolji od Mandze. :bravo

NorthStand
21-06-2016, 23:18
Ali Perišić čovječe..Peeerišić..koji start ima čovjek....

šta više ne sereš da su kilvai spori tromi, jel moguće da si i ti konačno zadovoljan ? :smijeh

Grunf
21-06-2016, 23:18
A Perišićeva finta...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ma Perisic je svjetska klasa. :naklon

Komari
21-06-2016, 23:19
Cuj, ovaj bu se sad usral jer misli da ti govorim di ce pucati pa ce sigurno opalit po sredini. Sam ostani na mjestu. :D
Evo Suba kaže da mu je prenio Lukinu poruku u koju stranu

franjevac
21-06-2016, 23:20
Da, Kalinic bolji od Mandze. :bravo

ima li čačke muda pa stavit kaleta od prve

NorthStand
21-06-2016, 23:21

golčina, ali ne možete uspoređivat njega i mandžu drugačiji tip napadača, po meni moraju igrat zajedno a ne svaki zasebno, tad će i jedan i drugi pokazat do kraja kakvi su asevi, mandžo kad je sam je izoliran iako je moram priznat stvarno bio loš ovdje, i nije igrao u prve dvije utakmice na razini na kojoj je morao. ali ne sumnjam da će i on proigrat, jer je takvog karaktera bori se uvijek, samo ga nekad jbg ne ide.

franjevac
21-06-2016, 23:23
ma gluposti, to se priča ima ohoho pa osvojiše dva eura i svjetsko..

Kalin gol..šmekerski..ko na treningu..

priča sa referendumom i politički angažman piquea prošle godine su ponovo aktualizirali sukobe
zviždi mu se na svakom stadionu španjolske

Grunf
21-06-2016, 23:23
Rekao bih da je Jedvaj dosta bolji od Vide, kaj vi mislite? Bez straha lik igra, vodi i drzi loptu, ne ispucava bez veze. Odlican je mali.

franjevac
21-06-2016, 23:25
golčina, ali ne možete uspoređivat njega i mandžu drugačiji tip napadača, po meni moraju igrat zajedno a ne svaki zasebno, tad će i jedan i drugi pokazat do kraja kakvi su asevi, mandžo kad je sam je izoliran iako je moram priznat stvarno bio loš ovdje, i nije igrao u prve dvije utakmice na razini na kojoj je morao. ali ne sumnjam da će i on proigrat, jer je takvog karaktera bori se uvijek, samo ga nekad jbg ne ide.

šta ima veze što se bori,jebe mi se
nema kvalitetu ili nije u formi ili mu sistem ne paše nije me briga
činjenica je da je igrač manje i nek ide na klupu

franjevac
21-06-2016, 23:27
Rekao bih da je Jedvaj dosta bolji od Vide, kaj vi mislite? Bez straha lik igra, vodi i drzi loptu, ne ispucava bez veze. Odlican je mali.

slažem se
vida svaki put kad dodaje ćorluka se mora vraćat nikada ne dodaje u noge i sklon je glupostima

šanta85
21-06-2016, 23:30
http://www.youtube.com/watch?v=4_C-_HNebzg

Grunf
21-06-2016, 23:31

Dobro, bude i on proradil valjda. Ali gle ovaj drugi gol, Kalinic primi loptilu, okrene se i povede prema golu te na vrijeme asistira. Mandza kao je premoren, sam stopa loptu i to je to.

franjevac
21-06-2016, 23:34
Dobro, bude i on proradil valjda. Ali gle ovaj drugi gol, Kalinic primi loptilu, okrene se i povede prema golu te na vrijeme asistira. Mandza kao je premoren, sam stopa loptu i to je to.

da mandžo ili kočničar
s njim kao i sa vidom gubimo fluidnost igre

Grunf
21-06-2016, 23:37
da mandžo ili kočničar
s njim kao i sa vidom gubimo fluidnost igre

Dva igraca su se nametnula za ulaz u prvu ekipu, a mozda i Pjaca s onom biciklom. :D

NorthStand
21-06-2016, 23:40
http://www.youtube.com/watch?v=4_C-_HNebzg

jel Perišić Orjunaš zbog ovoga, neka odgovore ovi što seru po našim navijačima zbog nereda ?

ako se igrači ovako zaigraju, što je čudno da se navijači još više "zaigraju" ?

franjevac
21-06-2016, 23:40
Dva igraca su se nametnula za ulaz u prvu ekipu, a mozda i Pjaca s onom biciklom. :D

trebo bi manje driblat odnosno naučit kada se dribla
dva puta je driblao i prodao loptu na našoj polovici

Grunf
21-06-2016, 23:41
Perisic davi sve. :D

http://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/article_large/public/thumbnails/image/2016/06/21/21/perisic-morata.jpg

NorthStand
21-06-2016, 23:42

mandžo da nema kvalitetu, pa jebote šta ja ovdje sve neću pročitat, ajde nek ti bude nema kvalitetu nek ide na klupu. neka se drži kreten badelj unutra, on ima kvalitetu.

franjevac
21-06-2016, 23:46
mandžo da nema kvalitetu, pa jebote šta ja ovdje sve neću pročitat, ajde nek ti bude nema kvalitetu nek ide na klupu. neka se drži kreten badelj unutra, on ima kvalitetu.

badelj i on nisu ista pozicija ni konkurencija
reci mi boljeg dafanzivnog veznog od badelja pa ćemo ga stavit

Grunf
21-06-2016, 23:48

Broz? Pa Halilovic na krilo.

franjevac
21-06-2016, 23:50
čitam španjolske forume i portale oduševljeni su jedvajem

franjevac
21-06-2016, 23:51
Broz? Pa Halilovic na krilo.

e onda bi ostali bez čopa

juanpablom
22-06-2016, 00:08
razvalili smo ih ko Avari Carigrad

juanpablom
22-06-2016, 00:09
znam da jesu jaki ali bolje sa njima nego sa talijanima pa onda sa njemcima pa sa francuzima hahahahah
smjestili smo španjolcima iako smo remi dogovorili :D
baš smo govna hahhahahaha..............i neka smo :D

juanpablom
22-06-2016, 00:13
jel Perišić Orjunaš zbog ovoga, neka odgovore ovi što seru po našim navijačima zbog nereda ?

ako se igrači ovako zaigraju, što je čudno da se navijači još više "zaigraju" ?
ne pravi se mutav, oni saboteri se nisu zaigrali

juanpablom
22-06-2016, 00:15
Perisic davi sve. :D

http://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/article_large/public/thumbnails/image/2016/06/21/21/perisic-morata.jpg

gleda konju u zube :rofl:rofl

NorthStand
22-06-2016, 00:20
ne pravi se mutav, oni saboteri se nisu zaigrali

ajde ti mene više ne citiraj, ti si ionako običan demagog i trol.

da su htjeli sabotirat kako ti kažeš, uletili bi u teren i nabili suca, nakon toga bilo bi PA PA.

juanpablom
22-06-2016, 00:22
ajde ti mene više ne citiraj, ti si ionako običan demagog i trol.

da su htjeli sabotirat kako ti kažeš, uletili bi u teren i nabili suca, nakon toga bilo bi PA PA.

htjeli su oni, što su htjeli i u petak. a da su uletili u teren i napali suca žandarmerija bi ubila Boga u njima

Komari
22-06-2016, 00:25
http://i68.tinypic.com/15x0t92.jpg

Nekako mi se čini da će bit cirkuza

NorthStand
22-06-2016, 00:26

čačić je postao murinjo, badelj jedvaj pjaca rog vidim svi oduševljeno prate likuju, ode ja odmorit nisam se iskreno radovo golovima previše, pogotovo kad sam vidio kako se kese ona dva u loži.

uglavnom, čekam i ja tu osminu finala i četvrtfinale, živo me zanima kako će u nock out fazi "murinjo".

iako ne pita se njega nego igrače, koji na ovom EP igraju ko navijeni, ko da im je gazda obeća još par miliončića bonusa.

jer imali smo mi i jaču ekipu od ove 2008- do danas pa nismo napravili ništa, a sada je odjednom eksplozija pitam se zašto?

nekako mi to sve ne miriši na nešto divno i krasno u pozadini, ali dobro je znaju stari rimljani šta i kako treba kako i naši mafijaši, kruha i igara to uvijek upaali. adio.

NorthStand
22-06-2016, 00:27
htjeli su oni, što su htjeli i u petak. a da su uletili u teren i napali suca žandarmerija bi ubila Boga u njima

ne sumnjam da bi ti to volio, ali na kraju bi vjerojatno samo ubili boga u tebi, uz moje veliko oduševljenje.

NorthStand
22-06-2016, 00:27

jad i bijeda, i onda se još imate obraza zgražat zašto se sabotira reprezentaciju, eto vam odgovora zašto to je i njihov uspjeh koliko i same reprezentacije.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 00:28
bit će golijada naših u drugom poluvremenu, a tamo u sudačkoj nadoknadi očekujem da naši naprave neviđenu bakljadu, kalinić i mandžukić trebaju igrat zajedno to bi bila ubojita kombinacija, a ne on stavlja jednog po jednog zasebno u prvih 11, eto što ti je Mamićeva lutkica. jedvaj rog i badelj su po meni višak na terenu, ali što očekivat nešto drugačije od mamićevog poslušnika ?

ja sam već rekao da me boli kurac za ovu reprezentaciju boli, šta za koga da navijam s kime da se poistovijećujem reprezentima mamićeve mafije ? boli me kurac za njihove suze u očima i vaterpolske kapice, hrvatske navijače se ubija od batina već godinama, hrvatski navijači već godinama plaču u što nam se liga pretvorila zahvaljujući mafijaškom klanu obitelji mamić. i državu boli kurac, e kad je lijepo boli kurac i nas boli kurac šta država misli o kako nas zove orjunašima i huliganima koji će izazivat prekide njima drage njihove Rvatske koju toliko žarko vole, da će sutra slavit "dan antifašističke borbe" koji je u 2ww uništio istu tu NDHrvatsku.

neka ti debili prodaju demagogiju nekome drugome, jer meni ne mogu, ovo nije hrvatska niti će ikada biti dok god mafijaški klan bude u njoj vodio glavnu riječ, dok god udbaši i antifašisti budu srali o tome što je temelj hrvatske države, i što je to Hrvatima ZDSpremni. koji su primjereni a koji neprimjereni simboli itd, nastavi dugi niz, tko su ti ljudi ko njima daje za pravo da u moje ili bilo čije ime odlučuju što je temelj bilo čega što je simbol bilo čega, i kako da se netko bori za nešto što mu je svetinja ?

meni su oni totalno bespredmetni, kao i svi vi koji ste sad našli se zgražat i čudit ovome a godinama niste u toku događaja, već vam je samo ova bakljada na kratko otvorila oči i to po pitanju "orjunaša" koje se godinama zajebava u zdrav mozka, a sada kad je dogorilo sada kada više nitko nema živaca ni vremena odgađat prekide, sada su ti ljudi najveći problem a nisu problem svi oni koji taj i takav problem ignoriraju godinama. i onda se isti ti zgražaju, kako to da je nekome palo na pamet ovo ? e pa ja se na zgražam.

"HNS-u se kraj bliži, navijači pobjedi sve su bliži", neki su od transparenata koji su osvanuli u Dalmaciji.

gotovo je znaj, gotovo je znaj, gubi iz HNS-a došao je kraj.

Ovo Vam je North! Budi doslijedan kao bandira i pokri se ušima. Bandira je pošten i bar se ne javlja nakon svega što je napisa danas. Zabija se negdje u ćošak i rida od tuge!

Nervozni listonoša
22-06-2016, 00:34
vjerujem da svako poslije svoje reprezentacije navija za našu
igramo prelijep nogomet

Osim - nas samih. To nije naša reprezentacija. To je reprezentacija Orjunaša Mamića. Da tako se bori za boje Orjune!! Neki su se danas - a bome i ne samo danas teško osramotili o Hrvatsku reprezentaciju - mene bi bilo sramota da razmišljam kao oni koji mrze sve što je hrvatsko. Pa makar i na jedan sat!!!

juanpablom
22-06-2016, 00:34
ne sumnjam da bi ti to volio, ali na kraju bi vjerojatno samo ubili boga u tebi, uz moje veliko oduševljenje.

kakav lik hahahah, od branitelja bacača baklje postao si spočitavač da sam ja njihov branitelj....e svašta

Nervozni listonoša
22-06-2016, 00:38
mi uz talijane nijemce i španjolce najviše pokazali u skupinama, što je je.

Samo Hrvatska! Ni Italijani, ni Njemci, a bome ni Španjolci (pokazalo se večeras) i to uz naklonost sudaca, a mi bez 5 iz prvih 11. Cijeli svjet je vidio našu sramotu iz utakmice protiv Češke.

Šačica iskorištenih niškoristi je htjela oduzeti možda i posljednju šansu ovoj generaciji da postigne nešto za sjećanje. A sve u sklopu Milanovićeve akcije: Stvorit ćemo vam pakao.

Komari
22-06-2016, 00:40
.
Bome je Raketi pakao.
Triba se vratit doma ženi spanjolki

Nervozni listonoša
22-06-2016, 00:41
iako nas talijani nikad nisu dobili, dobro je da smo izbjegli njih, igraju odlično ne bih se kladio da bi to dobili, ovako na trećeg iz neke skupine ja mislim da imamo šanse dalje s talijanima bi bilo do zadnjeg minuta gusto.

http://www.vecernji.hr/media/cache/23/b3/23b3a8177fc7d9c4aec3ba63c358a626.jpg

Mamić, Šustar, Horvatinčić i naravno Goldstein. :facepalm

a baci te pogled, kako se Šuker zadovoljno kesi Mamiću. njima je pala sjekira u med definitivno.

Što se buniš na Goldsteina - on je tvoj isto mislite. Samo što ti ovdje glumiš Hrvatinu - a on ne.

stwhiskey
22-06-2016, 00:42

koji najodvratniji ljudski šljam,samo da ljudi ne nasidaju na provokacije

al doce osmi misec,opet ce zdravko litovat na hvaru ka i svake godine(ako ga ne pritvori),valjda ce se napokon odradit to kako triba da sotona više ne prismrdi vamo

Nervozni listonoša
22-06-2016, 00:44

:mmig Ma ovi na terenu su k..ac od ovce kakvi su bili ''naši hrabri momci'' u petak sa bengalkama i topovskim udarima u kapuljačami i sa dugim rukavima.

stwhiskey
22-06-2016, 00:49
:mmig Ma ovi na terenu su k..ac od ovce kakvi su bili ''naši hrabri momci'' u petak sa bengalkama i topovskim udarima u kapuljačami i sa dugim rukavima.

nego šta su nego kurac od ovce,jedino subašić ima moje poštovanje..jedini je on par puta reka nešto kontra gube(a naš vrli kapetan kaže da se to ne može) pa vidi čuda,priživija je,dapače..ma samo da su po dvi riči objavili miševi na instagramu ko suba,pali bi svi odma..ali ne bi se oni hteli mešat,ne mogu oni to jadni

Nervozni listonoša
22-06-2016, 00:50

Nisu Španci igrali ko pičke - nego su Mamićevi Orjunaši igrali kao Hrvati!!!!

Ili je to ipak bila Hrvatska reprezentacija.

Kaliniću - umro punac
Vidi ujak
Srni otac
Mrmiću otac

Najmanje im 30 % građana Hrvatske koje kolokvijalno nazivamo Orjunašima želi da: Dabogda sve izgubili! A ovi baš odlučili izgleda da naprave nešto za sijećanje i još ne izgubiše ni jednu.

Prave Hrvatine sve za Hrvatsku, a našu jedinu i voljenu Hrvatsku - ni zašto - što bi ono reko partizanski general Franjo Tuđman (što jes - jebiga jes).

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:00
.

Modrić je reka Srni gdje Ramos tuče penal. Srna je reka Subašiću da mu je Modrić reka gdje će Ramos da Tuče. Subašić je posluša šta mu je Srna reka i napravio fintu da će u livo i onda se naglo bacio na desno. Obranio Srna se okreno prema klupi i Modriću stisnutih šaka reka bravo majstore pogodio si.

Eto to ti je - odlična surednja kod Orjunaša na relaciji klupa igrač vratar - kod pucanja penala.

Ovo je Subašićeva verzija. Subašić na sebi nosi majicu sa likom svog pokojnog prijatelja Hrvoja Ćustića i nji dva zajedno brane.

Oma se vidi da je Subašić Orjunaš - i da nije Hrvat - jer Hrvati ne podnose ni ''žive prijatelje'', a kamoli će mrtve, Hrvati su jalan narod u pičku materinu - neg susidu crkne krava - pa makar nek meni crknu dvi. A ako je neko bolji i vještiji od mene - sve ću napraviti da ga u crnu zemlju nabijem.

Picaferaj
22-06-2016, 01:02
Nisu Španci igrali ko pičke - nego su Mamićevi Orjunaši igrali kao Hrvati!!!!

Ili je to ipak bila Hrvatska reprezentacija.

Kaliniću - umro punac
Vidi ujak
Srni otac
Mrmiću otac

Najmanje im 30 % građana Hrvatske koje kolokvijalno nazivamo Orjunašima želi da: Dabogda sve izgubili! A ovi baš odlučili izgleda da naprave nešto za sijećanje i još ne izgubiše ni jednu.

Prave Hrvatine sve za Hrvatsku, a našu jedinu i voljenu Hrvatsku - ni zašto - što bi ono reko partizanski general Franjo Tuđman (što jes - jebiga jes).

Raspizdili su i Boga. Neda im ništa :)

juanpablom
22-06-2016, 01:02
Modrić je reka Srni gdje Ramos tuče penal. Srna je reka Subašiću da mu je Modrić reka gdje će Ramos da Tuče. Subašić je posluša šta mu je Srna reka i napravio fintu da će u livo i onda se naglo bacio na desno. Obranio Srna se okreno prema klupi i Modriću stisnutih šaka reka bravo majstore pogodio si.

Eto to ti je - odlična surednja kod Orjunaša na relaciji klupa igrač vratar - kod pucanja penala.

Ovo je Subašićeva verzija. Subašić na sebi nosi majicu sa likom svog pokojnog prijatelja Hrvoja Ćustića i nji dva zajedno brane.

Oma se vidi da je Subašić Orjunaš - i da nije Hrvat - jer Hrvati ne podnose ni ''žive prijatelje'', a kamoli će mrtve, Hrvati su jalan narod u pičku materinu - neg susidu crkne krava - pa makar nek meni crknu dvi. A ako je neko bolji i vještiji od mene - sve ću napraviti da ga u crnu zemlju nabijem.
kad smo kod Subašića, mislim da mu je ćaća SRbin

Picaferaj
22-06-2016, 01:04
nego šta su nego kurac od ovce,jedino subašić ima moje poštovanje..jedini je on par puta reka nešto kontra gube(a naš vrli kapetan kaže da se to ne može) pa vidi čuda,priživija je,dapače..ma samo da su po dvi riči objavili miševi na instagramu ko suba,pali bi svi odma..ali ne bi se oni hteli mešat,ne mogu oni to jadni

Moje neiskreno saučešće

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:05

A on je sin legendarnog stopera Veleža Zdenka Jedvaja. Uh stari mu je bio šmeker - a mali je još i bolji. Inače iako je ove godine dosta pauzirao zbog ozlijede - to se večeras nije ni primjetilo. Mali ima tehniku - ali nemojte odbaciti Vidu - vida igra - ko turski janičar!

stwhiskey
22-06-2016, 01:06
Moje neiskreno saučešće

zbog čega :D

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:11
.
Bome je Raketi pakao.
Triba se vratit doma ženi spanjolki

Bome nije - žena navija za njega. Kćerkica isto tako, a sad će i drugi klinac u hrvatskošpanjolskoj produkcija. Punica mu je malo - opasna ali će valjda oprostiti. Puno bi mu bilo zajebanije da nakon EP mora u Hrvatsku - u ovaj naš pakao - koji nam rade ''naši dečki'' i kooperaciji ''naših političara''!

Bukowski
22-06-2016, 01:12
prvi gol perišić-kalinić
drugi kalinić-perišić
subašić skinija penal

Kažen ja,da nam je poštenih sudaca,hajduk bi bija čudo :)

Čestitan Subašiću na izjavi,kao i Nikoli Kaliniću.Hajdukova dica

A može i ovima sa slike,taman pod šal,da se ne vidi.

stwhiskey
22-06-2016, 01:13
prvi gol perišić-kalinić
drugi kalinić-perišić
subašić skinija penal

Kažen ja,da nam je poštenih sudaca,hajduk bi bija čudo :)

Čestitan Subašiću na izjavi,kao i Nikoli Kaliniću.Hajdukova dica.Metkovski izdajnik neka siše kurac.Štimcu.

A može i ovima sa slike,taman pod šal,da se ne vidi.

Doć će vam govnari na naplatu,kad tad.Mrzin falše domoljube,triba vas zapalit,radi vas je desnica tako slaba u ovoj državi

šta su izjavili

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:14

Oni igraju! Oni ne pričaju!

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:16
Raspizdili su i Boga. Neda im ništa :)

Ma dao je njima Bog sve osim pameti! Pa se čini da nemaju ništa - džaba ti sve ako pameti nemaš!

Dobri Pastir
22-06-2016, 01:18
koji najodvratniji ljudski šljam,samo da ljudi ne nasidaju na provokacije

al doce osmi misec,opet ce zdravko litovat na hvaru ka i svake godine(ako ga ne pritvori),valjda ce se napokon odradit to kako triba da sotona više ne prismrdi vamo

Ne znam sto se bunis. Stavljaju hajduka ispred Hrvatske, sto neki od vas u Splitu redovito cinite. Sto ste trazili, to ste i dobili. Ajde napisite koje priopcenje pa saljite na strane adrese.

stwhiskey
22-06-2016, 01:19
al malo mi je samo žaj ovih priglupih faca šta su napali momke u st etiennu,neće vječno ni ova tiranija vladat,docemo i mi na svoje..a sve se bilježi :D

stwhiskey
22-06-2016, 01:20
Ne znam sto se bunis. Stavljaju hajduka ispred Hrvatske, sto neki od vas u Splitu redovito cinite. Sto ste trazili, to ste i dobili. Ajde napisite koje priopcenje pa saljite na strane adrese.

ne,nego provociraju..i to tko..toliko si jadno spa da ides branit ove četnike

ali drago mi je da se prokaziva ko je zbilja samo za hrvatsku a kome je i zdavkec mio

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:20
kad smo kod Subašića, mislim da mu je ćaća SRbin

Znam sigurno da mu jedan od Roditelja nije Hrvat - ali što ti vridi biti Hrvat na papiru, ako to nisi u srcu. Tko god voli ovu državu i ovaj blentavi narod - za mene je Hrvat - makar nije sramota, ali je peh biti Hrvat pogotovo kad vidim tko sve za sebe smatra da je Hrvat.

Dobri Pastir
22-06-2016, 01:22
Krajnje je vrijeme da pocistite svoj dom (hajducki). Da svoj klub dovedete u red. Da sudjelujete u svim tijelima HNS-a. Da stvorite klub i igrace koji znaju izvesti kornere i povezati dva-tri pasa. Klub koji ne moze izgubiti od susjednog Splita.

Dovedite hajduk u red, pa se onda tuzite na Mamica. Ili mozda Mamic stvarno mora dozivjeti nekakvu nesrecu na Hvaru - da ga nema vise - da bi se pokazala svu jad stanja u Hajduku? Kad cete shvatiti da ne valjate i da se ne mozete vaditi na jednog covjeka?

Dosadili ste i Bogu i djavlu.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:23
al malo mi je samo žaj ovih priglupih faca šta su napali momke u st etiennu,neće vječno ni ova tiranija vladat,docemo i mi na svoje..a sve se bilježi :D

Hoćete još malo - evo Milanovića i njegovih oni su vaši. Još kad Jovanović i Stazić preuzmu HNS - gdje će Vam biti kraj.

stwhiskey
22-06-2016, 01:25
Krajnje je vrijeme da pocistite svoj dom (hajducki). Da svoj klub dovedete u red. Da sudjelujete u svim tijelima HNS-a. Da stvorite klub i igrace koji znaju izvesti kornere i povezati dva-tri pasa. Klub koji ne moze izgubiti od susjednog Splita.

Dovedite hajduk u red, pa se onda tuzite na Mamica. Ili mozda Mamic stvarno mora dozivjeti nekakvu nesrecu na Hvaru - da ga nema vise - da bi se pokazala svu jad stanja u Hajduku? Kad cete shvatiti da ne valjate i da se ne mozete vaditi na jednog covjeka?

aha,samo se mi bunimo jel??a sta je sa armadon,boysima,vinkovcanima,ultras mostar,varazdincima,demonima,kohorton,funcutima??j el i njima zdravko ne paše zbog hajduka..tanka ti je priča

uostalom,hajduk nije tema

stwhiskey
22-06-2016, 01:28
Hoćete još malo - evo Milanovića i njegovih oni su vaši. Još kad Jovanović i Stazić preuzmu HNS - gdje će Vam biti kraj.

sdp i sport,kako da ne..drže se oni hep-a i slično,zna se kome sport pripada..ili ce nastavit hdz ili ce doc normalni ljudi,trece nema

Picaferaj
22-06-2016, 01:31
Prva liga je bia dan. Prvo Karamarko odjeba pa onda pobijedili evropske prvake sa skoro rezervnom postavom. I onda ja luđak idem sve to pokvarit gledajući snimku Otvorenog. Nije mi to tribalo. Mislim da sam opako alergičan na Milinovića

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:34
I za kraj - nitko ne spomenu u ove tri utakmice najboljeg čovjeka krilnika iz Bosanske Posavine - Vedrana Čarlija Ćorluku koji je danas odigra tako kao da se to čini najlakšom pozicijom na svijetu za igrati na njoj.

Kakav propust! Kupi Čarli balune i sa poda ležeći, i sa poda trčeći i u zraku glavom sa vartepolskom kapicom i bez kapice.

A igrao je u paru sa malim Jedvajem - ne znam da li su ikad zajedno odigrali u tandemu službeni meč.

I guštam večeras ko prase u blatu.......... Koliko sam god danas bio razočaran - sad sam ok.

A i dobih okladu s kumom. Kum se kladio da ćemo dobiti minimalno 3 komada, a ja na ove Mamićeve Orjunaše. Znam ja - jebena je Orjuna kad se zainati - i još kad istrče sa rezervama......

Još da samo prođemo u subotu - a onda će biti drž gaće!

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:36
sdp i sport,kako da ne..drže se oni hep-a i slično,zna se kome sport pripada..ili ce nastavit hdz ili ce doc normalni ljudi,trece nema

Pa ovo ti i jest borba između SDP-a i HDZ-a oko HNS-a. Možda da podjele - pa popola pune svoje kasice prasice. A možda bude i velika koalicija - pa da ih konačno sve pošaljem u Honduras!

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:38
Prva liga je bia dan. Prvo Karamarko odjeba pa onda pobijedili evropske prvake sa skoro rezervnom postavom. I onda ja luđak idem sve to pokvarit gledajući snimku Otvorenog. Nije mi to tribalo. Mislim da sam opako alergičan na Milinovića

I ja sam. Sjeba mi Karamarko ljeto. Nije se mogao strpiti pa da jede govna u prosincu ili siječnju. Nego baš hoće u rujnu. Ali evo požurio - i on je svoje danas pojeo.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 01:42
Ja racunam da su pobijedili sve tri utakmice. I bi sluzbeno da orjunaski placenici degenericnog izgleda, pogleda i ponasanja nisu prekinuli utakmicu protiv Ceha.

Svako zlo za neko dobro. Sve ovo što ih je snašlo - samo ih je još više ujedinilo. Evo ne stidoh pogledati velikosrpske medije koji pišu u Hrvatskoj - što kaže Matija Babić ili se i on sakrija negdje u ćošak i tuli.

stwhiskey
22-06-2016, 01:47
Pa ovo ti i jest borba između SDP-a i HDZ-a oko HNS-a. Možda da podjele - pa popola pune svoje kasice prasice. A možda bude i velika koalicija - pa da ih konačno sve pošaljem u Honduras!

naučili smo i mi navijači nešto iz povijesti,ne rusimo ovo sad da bi dosa isti kurac..ili ti stvarno ne viruješ da može doć neko ispravan i da se politika ne miša u balun??na tvom mistu nebi onda pogleda utakmicu vise u zivotu..ako moze u ciloj europi nogomet bit apolitičan osim par iznimki onda nije nemoguce ni kod nas

stwhiskey
22-06-2016, 01:51
da plačenici..crni sinko kad bi zna situaciju posuja bi se pepelon..za po godine ce spast knjiga na dva slova,od pustih para masovno ekipa iz cile torce ide tuć more ili bauštelu vanka..i to ljudi koji su i navijanje vodili

nismo ti mi prikodrinske kolege,oni su ti taj đir,terenci od 40 000 eura bez dana staza..mi obicni misevi moramo priko grane u borbu :D

Komari
22-06-2016, 01:54
Ništa mi neće ovi dan pokvariti

http://i66.tinypic.com/2wn8io3.jpg

Ahaahaahaaa

Dobri Pastir
22-06-2016, 01:57
da plačenici..crni sinko kad bi zna situaciju posuja bi se pepelon..za po godine ce spast knjiga na dva slova,od pustih para masovno ekipa iz cile torce ide tuć more ili bauštelu vanka..i to ljudi koji su i navijanje vodili

nismo ti mi prikodrinske kolege,oni su ti taj đir,terenci od 40 000 eura bez dana staza..mi obicni misevi moramo priko grane u borbu :D

Dobro, nisu plaćenici. Nego obični korisni idioti.

stwhiskey
22-06-2016, 01:59
Dobro, nisu plaćenici. Nego obični korisni idioti.

to mišljenje mogu uvažit al prvo nikako :)

NorthStand
22-06-2016, 03:39
Ovo Vam je North! Budi doslijedan kao bandira i pokri se ušima. Bandira je pošten i bar se ne javlja nakon svega što je napisa danas. Zabija se negdje u ćošak i rida od tuge!

naši nisam rekao konju manipulativni zato jer su moji, već zato jer su "naši" kolokvijalno govoreći, naravno da nisu naši već su mamićevi, godinama su mamićevi, kao i repkica mamićeva prčija kao što je i hrvatska država udbina prčija.

jel smijem ja reći istinu, da me ti i tebi slični pacijenti ovdje ne nazovete nedosljednim, ja sam dosljedan jer sam samo prognozirao ono što se i dogodilo, to ne znači ako kažem da će napraviti golijadu u 2 poluvremenu da navijam za njih, dapače drago mi je bilo kad su španjolci poveli iskreno mi je bilo drago, jer sam na trenutak vidio smrknuto lice u loži.

bilo mi je drago i na trenutak kad su naši zabili gol, jer ipak ti dečki nose Kockice zbog kojih moji ginu već skoro 100 godina, pradjed mi je u rusiji završio zbog borbe za AU, ustaše domovinski rat s svih strana su mi bili u tim ratovima, i nitko od njih nije doživio slobodnu hrvatsku i kockice i lijepu našu, i zbog njih mi je drago kad netko tko nosi Kockice zabije gol.

NorthStand
22-06-2016, 04:07
i poruka za kraj lošem pastiru, ti si dalmatinac a godinama se zajebavaš na račun hajduka, kako te nije sram izdavat se za navijača hajduka i onda posprdno podržavat mamića i krivit za sve hajduk i njegovo loše vodstvo.

i govorit da je Torcida ovo napravila samo zato da vama uništi vašu pogrešnu percepciju nogometnog stanja u hrvatskoj, i hrvatske reprezentacije, mislite da Ćorluka i drugovi predstavljaju vas, mislite da igraju za vas, dobro razmislite glupanderi jedni prije nego išta odgovorite, igraju za premije ko i svi ostali igrači obična pohlepna govna i gamad, dok ja i većina ostalih u hrvatskoj spajamo kraj s krajem, oni zbog dva tjedna ganjanja lopte poberu toliko love koliko nitko od nas ovdje neće u cijelom životu.

samo govorim ovo da malo smanjite doživljaj, da oni išta rade za hrvatsku i domoljublje, da to rade ne bi s mamićem sklapali ugovore i ignorirali zakone bježali od plaćanja poreza, isti taj modrić i ekipa perišić je imao iste neke probleme morao je otplačivat neke dugove i tada je loše igrao vjerojatno zbog pritiska s kojim se morao nosit, sada kad je to riješio igra ko violina. dakle mafija nama uništava nogomet sigurno i perfidno, a vi pričate ovdje o orjunašima, ne kužite ni kurca zato i možete ispadat tako glupi i maloumni pa govori da ovo Torcida radii zbog toga da bi Hajduk bio jak i slavan, jači nego 1970ih. ili BBB da se bore protiv mamića, pa dinamo je nikad jači moronu kako to komentiraš, pa se ljudi bore protiv uprave i idiota na čelu te uprave !

zato jer se ne radi o rezultatima niti o tome kakve lijepe dobre nogometaše imamo, već tko stoji iza svih njih i šta oni koji su glavni režiseri ove predstave mute u pozadini. ali vas očito ne zanima pozadina, pa slobodno uz kokice i pivo uživajte u onome što samo na tv možete vidjet, a što je sve obična predstava za budale koji misle da oni što su nam oteli kockice trče po travnjaku zbog tih kockica a ne zbog sebe, na koncu konca opet postavljam pitanje zašto gospoda u kockicama nisu bila ovako dobra prije, zašto nisu tad imali motiva, zašto su gubili od norveške u skupini, zašto će opet gubit od škotske zašto će mirno prihvatit da se ne igra u Splitu, Srna plače na sviranje himne ah patetike a ne plače što njegov Split nije vidio utakmice reperzentacije 20 godina, jel to taj neki ponos o kojem neki ovdje seru ?

ja da sam iz splita i da sam igrao za hajduk, bilo bi me sramota o tome šutit, i nema tog mamića koji bi mogao zabranit da govorim da je sramota da grad Split drugi najveći grad u državi nema svoje reprezentacije u gradu.

Split koji je dao 4 GB, koji je istina dao i puno partizana ali ko im jebe mater i njima i orjunašima, ne mjenja to sliku tog grada, to je hrvatski grad bio je i ostat će, a njemu se ne da njegova reprezentacija zbog smrada Mamića.

ne da mu se minimum međusobnog uvažavanja, dinamu se namješta prvenstvo a ionako je jači za duplo od hajduka, pa to samo idiot ne može vidjet, ja ko navijač dinama i čovjek koji je često imao priliku biti rame uz rame s pravim BBB nisam nikad bio pobornik takvih stvari, jer ne želim takav sport ne želim takav rivalitet, želim zdravo sportsko i navijačko nadmetanje između sjevera i juga, i da si polupamo pičke kad dođe vrijeme za lupanje pičke, ali i da se svi možemo poslje svega normalno pogledati u oči.

što sada nije slučaj, a nije slučaj zbog predsjedniak mog kluba kojem je ostalo samo ime, Dinamo, kao što nije slučaj da je od reprezentacije ostalo samo ime Hrvatska. ne kažem da igrači nemaju domoljublja u sebi sigurno da imaju, ali opet kad razmišljam o njima kakvi su to domoljubi kao što sam rekao za Srnu koji šute o tim stvarima, jel može domoljub sebi priuštit da šuti na nepravdu ? ja mislim da ne može, jel može domoljub sebi priuštit da ne želi da reprezentacija njegove zemlje ne igra u njegovom gradu koji je jedan od najvećih u državi koju predstavlja ta reprezentacija ? ja mislim da ne može, ali to je samo kap u moru sranja koje je napravio mamić, i vi slavite pobjede te i takve prčije i njegove sprdačine, e pa ja ne mogu ne mogu jer bi onda omalovažavoa borbu svih onih za koje smatram da su na ispravnom putu i da su domoljubi a ne orjunaši, kako ti i još neki krkani ovjde i na drugim forumima nazivate te ljude, ali zato nisam čuo ni od tebe ni od drguih koji seru sada o orjunašima da ste njih Šukera i Mamića i Vrbanovića ikada nazvali orjunašima a kamoli mafijašima, što oni jesu. Šuker je mogao zabit 1000 golova za hrvatsku, 1000 puta otić na pavelićev grob, bio bi izdajničko smeće i govno koje je za malo komfora s mamićem u toru prodao vlastiti obraz i sve ono dobro što je napravio za svoju zemlju dok je bio igrač. i kad to vidim, vidim da smo ko zemlja dotakli samo dno i da niže od toga ne možemo, možemo samo da se polako pržimo na laganoj vatrici dok ne izgorimo. ili kako bi rekli, žabu se stavlja u mlaku vodu da se polako brćka i onda ni ne skuži da je skuhana, e to se dogodilo Hrvatima, stoga neću vam ja više kvarit slavlje uživajte vi u fešti još dva tjedna osvajanju europskog naslova za mafiju, ali znajte da nakon 2 tjedna opet se vraćamo u surovu realnost koja je sve samo ne onakva kakva je naša reprezetnacija na zelenom travnjaku.

adio.

NorthStand
22-06-2016, 05:14
Ništa mi neće ovi dan pokvariti

http://i66.tinypic.com/2wn8io3.jpg

Ahaahaahaaa

šta je je, dobro su im naši zapaprili, kakav ždrijeb sada imaju, noćna mora ali to za naše mamićevce i je opasno budemo li izvukli slovake i te neke "lijeve ekipe" upitno je kako će oni igrat jer se uvijek dokazuju protiv velikih, a ovih ausajdera uvijek problemi primjer Češka.

trebali smo je razmontirat po viđenom 3-4 nula najmanje, a završilo 2-2.

https://pbs.twimg.com/media/ClgL6K8WkAAhb9b.jpg

misliš da ti ništa ne može pokvarit dan, ja znam tko ti uvijek može pokvarit dan, caporegime, samo što ga nema morat ću ga kontaktirat da te malo oneraspoloži kako samo on zna. :de

GBH
22-06-2016, 07:15
Pa ovo ti i jest borba između SDP-a i HDZ-a oko HNS-a.

SDP nema sta trazit u HNS-u ne zato jer oni to ne zele nego zato jer oni to ni ne mogu. Ne postoji nikakva SDP-ovska struktura u nogometu, ne postoji njihov kadar niti se cak ne mogu sjetit pojedinca koji bi mogao biti blizak njima, a da je zainteresiran vodit HNS, a da ima imalo kredita.
Zadnji meni poznati SDP-ovac iz svijeta sporta je Mirko Filipovic, a svi znamo kako je to zavrsilo.

S druge strane cini mi se da se bas izmjenama zakona o sportu koji su oni sami izglasali, a ovi odbijaju provodit, depolitizira unaprijed izbor vodstva saveza.

Ne boji se nogometna vrhuska SDP-a, boji se gubitka apsolutne kontrole unutar saveza i rasipanje utjecaja na jos vise strana, sto znaci i manji kolac za njih.

Meni je skroz nenormalno da netko ko navija za Hajduk ili barem tvrdi da je neutralan, misli da je borba protiv ovakvog funkconiranja saveza nepotrebna.

HDZ je toliko duboko u nogometu, od malih podsaveza do vece razine, da ne vidim bas nacin na koji se moze izmijenit ta struktura.

Iako to ni nije vazno. Radi se o tome da se u jednom dijelu stav jedne drustvene skupine podudara sa stavom jedne politicke opcije cisto iz razloga sto ta politicka opcija i dio vladajuce garniture saveza su politicki suprotstavljeni. Isto kako jedni drugima kontriraju manje-vise oko svega, tako je i tu.

To je kao da tebe netko optuzi da radis za korist SDP-a dok gore povise na politici trazis da Karamarko odstupi jer to isto trazi i SDP.

Glupa, djecja prica koju moze pricat samo netko ko ne zna ili ne zeli shvatit o cemu se tu radi.

O metodama te "borbe" se moze raspravljat.

GBH
22-06-2016, 07:24
A da ne idemo stalno van teme, ovo je fantasticna ekipa.

Perisic je u reprezentaciji barem 30% bolji nego u klubu, a i ostatak ekipe igra strasan nogomet.

Za malog Jedvaja sam jos od onog njegovog debija na Poljudu dok je imao 17god govorio da ce napravit velike stvari. Mangupski odigrano.

Rog unistio Iniestu.

Tesko da ce se za naseg zivota ponovit ovakva sansa i ovakva generacija da se uzme medalja.

Cacic odlican, najvise iz razloga sto ne filozofira previse i ne smeta.

U osmini finala vjerojatno Island, Austrija ili Madjarska ako sam dobro pratio (Slovacka tesko) ali zdrijeb se otvorio i do finala nema top 5 reprezentacije na horizontu.

juanpablom
22-06-2016, 09:51
Perišić je najbolji igrač sigurno u zadnje 2 godine

bandira
22-06-2016, 09:58

čekan hoće li netko napisat da je hajdukova škola nogometa razbila španjolce,ili ste zaboravili iz koje škole nogometa su potekli kalinić,perišić,subašić...šta bi tek bilo da nas grad zagreb financira pa da svakog talentiranog mulčića u hrvatskoj možemo kupit zajedno sa roditeljima

priznajem,malo mi krivo da se rogovi,pijace i slični prodaju na račun njihovih dobrih igrača a isto tako čekan one šta su vriđali kalinića na ovom forumu,ko ga jebe kad nije iz nk bankomatić,do sad bi ima bar 40-ak utakmica za repkicu,
ne bi me nimalo začudilo da opet proslijedi na klupu

bandira
22-06-2016, 10:04

vidi budale,
hajdukovi igrači su pobijedili španjolsku,
bankomatići su samo pridodani,sve bi bilo isto da je igrao rog,pjaca,samir ili antolić ...bez perišića,kalinića i subašića ti bi sad bia u mišjoj rupi

Inkvizitor
22-06-2016, 10:09
čekan hoće li netko napisat da je hajdukova škola nogometa razbila španjolce,ili ste zaboravili iz koje škole nogometa su potekli kalinić,perišić,subašić...šta bi tek bilo da nas grad zagreb financira pa da svakog talentiranog mulčića u hrvatskoj možemo kupit zajedno sa roditeljima

priznajem,malo mi krivo da se rogovi,pijace i slični prodaju na račun njihovih dobrih igrača a isto tako čekan one šta su vriđali kalinića na ovom forumu,ko ga jebe kad nije iz nk bankomatić,do sad bi ima bar 40-ak utakmica za repkicu,
ne bi me nimalo začudilo da opet proslijedi na klupu

nemoj zajebavat sad i ti.

Pjaca je odličan igrač. Mali je još u šoku, prva utakmica kao i Rog..ali to će bit odlični igrači.

GBH
22-06-2016, 10:34
Mozemo se mi slagat ili ne slagat bandira ali Badelj, Corluka, Jedvaj, Brozovic, Pjaca, pa iz nove generacije Coric, Kalaica, Brekalo itd itd su svi redom igraci rodeni u ZG ili oko ZG i nisu oni postali igraci van nego unutar Dinamove skole. Dinamo i da nije financijski jaci od Hajduka ti igraci bi svejedno igrali u Dinamu.

Nije pametno hajduku trazit izgovore oko mladih igraca jer brojke ne lazu, mladji igraci iz dalmatinskog, hajdukovog bazena koji uspijevaju i imaju kvalitetu su vise iznimka nego pravilo. Ima ih ali manje.

Osim More ne sjecam se nesto igraca iz hajdukovog dvorista koji su dolazili u ZG kao oteti Hajduku.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 11:20
SDP nema sta trazit u HNS-u ne zato jer oni to ne zele nego zato jer oni to ni ne mogu. Ne postoji nikakva SDP-ovska struktura u nogometu, ne postoji njihov kadar niti se cak ne mogu sjetit pojedinca koji bi mogao biti blizak njima, a da je zainteresiran vodit HNS, a da ima imalo kredita.
Zadnji meni poznati SDP-ovac iz svijeta sporta je Mirko Filipovic, a svi znamo kako je to zavrsilo.

S druge strane cini mi se da se bas izmjenama zakona o sportu koji su oni sami izglasali, a ovi odbijaju provodit, depolitizira unaprijed izbor vodstva saveza.

Ne boji se nogometna vrhuska SDP-a, boji se gubitka apsolutne kontrole unutar saveza i rasipanje utjecaja na jos vise strana, sto znaci i manji kolac za njih.

Meni je skroz nenormalno da netko ko navija za Hajduk ili barem tvrdi da je neutralan, misli da je borba protiv ovakvog funkconiranja saveza nepotrebna.

HDZ je toliko duboko u nogometu, od malih podsaveza do vece razine, da ne vidim bas nacin na koji se moze izmijenit ta struktura.

Iako to ni nije vazno. Radi se o tome da se u jednom dijelu stav jedne drustvene skupine podudara sa stavom jedne politicke opcije cisto iz razloga sto ta politicka opcija i dio vladajuce garniture saveza su politicki suprotstavljeni. Isto kako jedni drugima kontriraju manje-vise oko svega, tako je i tu.

To je kao da tebe netko optuzi da radis za korist SDP-a dok gore povise na politici trazis da Karamarko odstupi jer to isto trazi i SDP.

Glupa, djecja prica koju moze pricat samo netko ko ne zna ili ne zeli shvatit o cemu se tu radi.

O metodama te "borbe" se moze raspravljat.

SDP je tu da razvali sve što je Hrvatsko, a za razvaliti ti ne treba puno, ali za napravit nešto e bome za to ti treba.

Ja sam tražio da Karamarko ode - upravo zbog SDP-a. Jer Karamarko na čelu HDZ-a je apsolutno ''voda na mlin'' SDP-eu.

Karamarko je čak i otišao prekasno.

Sad ga ''žale Milanovićevi mediji''.

Da ja vidim da se moje mišljenje podudara sa onim jadnicima koji odrađuju posao za SDP u jugoslavenskim medijima i da me ovdje neki recimo hvale i podržavaju - ozbiljno bih se zamislio - što je to gnjilo u mojoj glavi.

Najviše sam se iznenadio od Bandire - on mi je izgledao kao normalan, ali eto...........

I nije Mamić uzrok - Mamić je posljedica koliko god Vi to negirali.

Pravi uzroci su Vam na Markovu trgu!!!

Oni nedaju da ova država krene u pravom smjeru. A pravi nam je smjer - nikakav totalitarizam - niti lijevi niti desni, a temelj Domovinski rat.

I prave ljude na prava mjesta - a ne partijske poslušnike nesposobne čak i da zdravo razmišljaju.

Oni ne daju ničemu i nikomu da strči iznad njih, a svi mi smo ''dolje''.

SDP - je veliko zlo, a HDZ je isto zlo - ali ipak, ruku na srce nešto manje.

I hvala onim dečkima što su otišli za Bordex jučer - njima nije teško kad se mora, a mora se jer je u Francuskoj napadnuta jedna hrvatska institucija - da ne kažem težu riječ.

Ni Hajduk ni Dinamo. Ni Torcida ni BBB - ne mogu biti iznad Hrvatske reprezentacije. Kao što ništa i nitko - ne može biti iznad Hrvatske.

Na žalost već punih 16 godina ih ima koji su iznad - koji vole samo sebe i gledaju svoje osobne interese i zato nam i je kako je.

A Mamić nije najveći krivac - što nam je ovako.

Javna uprava - katastrofa.
Pravosuđe - još i veća
MUP - boli glava.

Pa hajmo onda prominit HDZ-eovoga Mamića, da bi nam došao SDP-eov. Pljuc - koliko glup moraš biti ići to raditi za nekoga.

Gotovina je jednom kazao da Hrvatska, kao i ptica mora imati i livo i desno krilo da bi mogla letjeti (pravdajući ljevicu).

I u pravu je samo što to livo krilo nije Hrvatsko nego orjunaško, a desno je bog te pita kako - zato i ne možemo ''letiti''.

franjevac
22-06-2016, 11:23
Mozemo se mi slagat ili ne slagat bandira ali Badelj, Corluka, Jedvaj, Brozovic, Pjaca, pa iz nove generacije Coric, Kalaica, Brekalo itd itd su svi redom igraci rodeni u ZG ili oko ZG i nisu oni postali igraci van nego unutar Dinamove skole. Dinamo i da nije financijski jaci od Hajduka ti igraci bi svejedno igrali u Dinamu.

Nije pametno hajduku trazit izgovore oko mladih igraca jer brojke ne lazu, mladji igraci iz dalmatinskog, hajdukovog bazena koji uspijevaju i imaju kvalitetu su vise iznimka nego pravilo. Ima ih ali manje.

Osim More ne sjecam se nesto igraca iz hajdukovog dvorista koji su dolazili u ZG kao oteti Hajduku.

luka modrić naš najbolji igrač u povijesti
nisu ga oteli ali ga je hajduk odjebao
ne znam sa onim vrsaljkom jel on iz zadra

bandira
22-06-2016, 11:41
nemoj zajebavat sad i ti.

Pjaca je odličan igrač. Mali je još u šoku, prva utakmica kao i Rog..ali to će bit odlični igrači.

ma zajebajen se na njihove gluposti...jadni hajduk,njegovi igrači ni kornere ne znaju izvodit i onda kalinić,perišić,subašić dobiu svjetske i europske prvake a ubavi strinić na livom beku za vrsaljka tv u boji...isto tako vrsaljko je za srnu na desnom beku tv u boji,samo šta je srna jači dio klana

hoćeš reć da ti je rog bolji od kovačića i da triba igrat prije njega....talenat,ovo ono ,sve mogu razumit ali nikako nemogu razumit da za repkicu ne igraju najbolji

juanpablom
22-06-2016, 11:41

kao što su i bobana odjebali. maestralne procjene. Dalmacija i Zagora koje po svojoj prirodi gravitiriraju Hajduku, vrve talentima ali se uvijek nađu debili u Hajduku koji to uspiju sjebati. da se razumijemo to ne ekskulpira Mamića i ostatak kancera u hrvatskom nogometu

bandira
22-06-2016, 11:43

ne lupetaj,modrić je pripoznat kao talenat u isto vrime kao i grgurević (pripozna ih pijani frfa mužinić),kuna se imalo za jednoga,pa je struka odlučila za grgurevića...
našmrkani u suradnji sa bandićevin kunama to riješi dovođenjem obojice pa koji posli proigra

bandira
22-06-2016, 11:44
kao što su i bobana odjebali. maestralne procjene. Dalmacija i Zagora koje po svojoj prirodi gravitiriraju Hajduku, vrve talentima ali se uvijek nađu debili u Hajduku koji to uspiju sjebati. da se razumijemo to ne ekskulpira Mamića i ostatak kancera u hrvatskom nogometu

evo još jednog redikula sa istim floskulama

juanpablom
22-06-2016, 11:49
evo još jednog redikula sa istim floskulama
samo si ti pametan. koliko je novaca Hajduk zaradio od transfera zadnjih godina?

stwhiskey
22-06-2016, 11:54

normalno kad levati vode i godinama su vodili omladinsku školu a da ne govorin da su nan jedina dva skauta bili mužinić i džoni koji su skautirali birtije širon dalmacije

željno iščekujen novog šefa omladinske,samo stranac dolazi u obzir pa da se konačno i to pomete od velike splitske 'struke'

inače,mamić je dobija političku depešu da ne smi više dovodit igrače iz našeg bazena na način ka do sad(pare starcima ispod stola) a rijetko ko ce dite koje odrasta vamo i sanja dres hajduka odvest u zagreb eto tek tako..samo da se u omladinskoj krene radit kako triba i da ljudi vida da je to to i nema straja,talenta nan nika nije falilo 'samo' ih triba izbrusit

bandira
22-06-2016, 11:55

Meni je krivo šta 10 dana svako 2 godine pratite nogomete i onda pametujete o svemu i svačemu...

di je ovaj talent danas:
4. srp 2010.Marko Grčić, kapetan Hajdukovih kadeta, nogometnu karijeru nastavit će u najljućem rivalu Dinamu.

di je danas leopold novak?

Dinamo je zainteresiran za 17-ogodišnjeg napadača Franu Vladislavića, izuzetno talentiranog kadeta Bijelih.(ovoga su uništile ozlijede i sad ulazi u prvi 11)
- Neće Vladislavić nikud s Poljuda. I njegov otac mi je to potvrdio naglasivši kako je Hajduk njegovoj obitelji na prvom mjestu - potvrdio je Matković uz dodatno objašnjenje:
- Znate kako se dogodi interes kod Dinama; naši kadeti pobijede ih u Maksimiru i odmah dođu njihovi ljudi s ponudom. Ali Vladislavić je među 17 igrača kojima su ponuđeni stipendijski ugovori.

franjevac
22-06-2016, 11:56
ne lupetaj,modrić je pripoznat kao talenat u isto vrime kao i grgurević (pripozna ih pijani frfa mužinić),kuna se imalo za jednoga,pa je struka odlučila za grgurevića...
našmrkani u suradnji sa bandićevin kunama to riješi dovođenjem obojice pa koji posli proigra

gledao sam dokumentarac o luki
i ljudi bliski njemu su tako rekli
ali valjda ti znaš bolje od njih

stwhiskey
22-06-2016, 11:56

niko nije bobana odjeba i on osobno je to demantira,na svoju ruku je iša u dinamo

bandira
22-06-2016, 12:02
samo si ti pametan. koliko je novaca Hajduk zaradio od transfera zadnjih godina?

lupaš sa teme na temu,
jesu li isti uvjeti ako ti grad zagreb plaća kompletnu omladinsku školu i ti možeš dovest bilo kojeg talenta iz hrvatske.Još mu istog trena zaposliš roditelje uz pristojnu naknadu mulcu za razvoj
ili mu samo obečaješ da će jednog dana postat igrač

samo jedan primjer transfera,
koliko je mamić dobio najviše kuna,eura za igrača kojeg nije ugura u repku,hajduk za kuasija 1,8 miliona eura...daj mi neki mamićev primjer prodaje

bandira
22-06-2016, 12:07
gledao sam dokumentarac o luki
i ljudi bliski njemu su tako rekli
ali valjda ti znaš bolje od njih

Objava: 28.8.2012 | 19:39

Jedna od brojnih dopunskih selekcija u Hajduku, kraj 20. stoljeća. Na pomoćnom travnjaku u Poljudu omaleni mršavko iz Zadra igrao je poput motora. Ime Luke Modrića, tada 14-godišnjeg klinca u izbjeglištvu, bilo je debelo podcrtano u bilježnicama Hajdukovih skauta.

– Da ga nismo primijetili, ne bi ni došao na provjeru u Poljud. U više smo ga navrata gledali. U Zadru je bio Petar Bakotić, bio je i Vilson Džoni, Luku sam gledao i ja. I svi smo se složili da je dobar materijal. Glupo je sada govoriti da smo znali da će biti na ovoj razini, jedan od najboljih svjetskih veznih igrača, ali još mi je gluplje slušati priče kako ga Hajduk nije prepoznao – kaže nam Dražen Mužinić Frfa, legenda Hajdukova nogometa, skaut u omladinskoj školi bijelih.

No, Modrić se tog ljeta nije zadržao u Hajduku. Poljud ga je vratio kući, uz napomenu da će ga pratiti, da računaju na njega i da će doći za šest mjeseci.

– Popularnija je priča kako je Luki rečeno da je malen, premršav i da nema ništa od njega. To nije istina. Modrić je prepoznat, željeli smo ga. Tada je stigao u društvu Marija Grgurovića, njegova vršnjaka iz Zadra, i Lovre Vulina iz Pakoštana. I tih godina Hajduk je bio u financijskoj krizi, mogli smo dječacima dati samo pet stipendija, a klupska je odluka bila da stipendije mogu dobiti samo reprezentativci u mlađim kategorijama. A Grgurović je bio lijeva noga, suptilni vezist, koji je već igrao za mlađe selekcije. Odlučili smo se za njega, a Modrića smo planirali dovesti na zimu – sjeća se Mužinić.

- Ne dolazi se u Hajduk više iz ljubavi. U neimaštini ljudi idu gdje im je bolje, roditelji i menadžeri u djeci vide izlaz iz financijskih problema. Kao skaut im ne mogu ponuditi ništa, a kada se i dogovorimo u klubu samo mogu obećati hranu, spavanje i školovanje. Za razliku od ljudi koji rade za Dinamo, koji imaju odriješene ruke. Mnogo igrača je otišlo gore gdje su im zaposlili cijelu obitelj i financijski ih dobro nagradili. To se Mamiću isplati, jer i kad uspije samo jedan on je svoje vratio i profitirao - procijenio je Mužinić.

juanpablom
22-06-2016, 12:10
lupaš sa teme na temu,
jesu li isti uvjeti ako ti grad zagreb plaća kompletnu omladinsku školu i ti možeš dovest bilo kojeg talenta iz hrvatske.Još mu istog trena zaposliš roditelje uz pristojnu naknadu mulcu za razvoj
ili mu samo obečaješ da će jednog dana postat igrač

kompletnu omladinsku školu?koliko je to novaca na godišnjoj razini?

samo jedan primjer transfera,
koliko je mamić dobio najviše kuna,eura za igrača kojeg nije ugura u repku,hajduk za kuasija 1,8 miliona eura...daj mi neki mamićev primjer prodaje
Kovačić u Inter za 13 milijuna eura. uostalom kakve veze ima guranje u repku, ne misliš valjda da su treneri najjačih europskih klubova glupi pa kupe igrača zato što ga je netko stavio u repku.

bandira
22-06-2016, 12:16
Kovačić u Inter za 13 milijuna eura. uostalom kakve veze ima guranje u repku, ne misliš valjda da su treneri najjačih europskih klubova glupi pa kupe igrača zato što ga je netko stavio u repku.

šta ti misliš,koliko je to novca?

i jedan rog sinoć igra prije tog kovačića,pa ko je tu lud

franjevac
22-06-2016, 12:19
Odlučili smo se za njega, a Modrića smo planirali dovesti na zimu – sjeća se Mužinić

sad čovjeku možemo vjerovat a možemo reć i da se pravda
znam da je pokojni bašić govorio drugačije

hzv
22-06-2016, 12:19
Glede sutrašnjeg "praznika", sutra kod mene tradicionalno slavlje kao i svake godine uz Thompsonove, domoljubne Hrvatske, te navijačke pjesme.
Vadim mast nekim mojim susjedima, a proslava se nadopunjuje uz osvajanje 1. mjesta u skupini.

Da još jednom čestitam ovima kojima je danas praznik.
Kako sam jučer i najavio, grmi kod mene u dvorištu
https://www.youtube.com/watch?v=Ufy7ti3HS8Q

juanpablom
22-06-2016, 12:23
šta ti misliš,koliko je to novca?

i jedan rog sinoć igra prije tog kovačića,pa ko je tu lud
ne zna, tebe pitam koliko je to novaca.

Rog je bio dobar sinoć, Kova se nije proslavio u ovih 40-50 minuta na euru

franjevac
22-06-2016, 12:27
ne zna, tebe pitam koliko je to novaca.

Rog je bio dobar sinoć, Kova se nije proslavio u ovih 40-50 minuta na euru

meni rog uz vrsaljka kojem to nije prirodna pozicija bio najgori
kova je dosta nazadovao ali je i takav klasa za roga

juanpablom
22-06-2016, 12:28
evo još jedne divne procjene Hajduka ako je vjerovati ovomu:Mateo Kovačić s 12 godina je kao pionir austrijskog LASK-a došao na Poljud. Rekli su mu da dođe za godinu-dvije, kad malo ojača...

- Kovačićevi su u vrijeme rata izbjegli iz Kotor Varoša u Austriju i željeli su se doseliti u Split. Mateov otac Stipe želio je sagraditi kuću i dovesti Matea u Hajduk, no rekli su mu: ‘Neka dođe za godinu-dvije, kad ojača’. A iz aviona se vidjelo da je duplo bolji od ostalih - prisjeća se Ivan Zvonimir Brkić, koji je oca Stipu povezao s čelnicima Hajduka.

juanpablom
22-06-2016, 12:30
meni rog uz vrsaljka kojem to nije prirodna pozicija bio najgori
kova je dosta nazadovao ali je i takav klasa za roga
Rog je u početku bio malo pod dojmom ali se kasnije stabilizirao i odigrao sasvim dobro.

franjevac
22-06-2016, 12:34
Rog je u početku bio malo pod dojmom ali se kasnije stabilizirao i odigrao sasvim dobro.

ajd,nije zajebo ništa
recimo pjacu svi hvale a par puta je krenio driblat da bi onda prodo loptu
moglo nas je koštat
oni koji su iskoristili priliku su jedvaj i kale i igrali bi mi sljedeću u prvih 11

juanpablom
22-06-2016, 12:39
ajd,nije zajebo ništa
moglo nas je koštat
oni koji su iskoristili priliku su jedvaj i kale i igrali bi mi sljedeću u prvih 11
a nije se ni Iniesta naigrao pored Roga, što se tiče Pjace mogli su njegovi driblinzi dovest i do penala, ono je bilo li-la. slažem se Kalinić treba igrat umjesto Mandže za Jedvaja ne znam

hzv
22-06-2016, 12:56
ajd,nije zajebo ništa
moglo nas je koštat

55min Pjaca u driblingu, između dvojice, Nolito ga s 2 ruke gura na Ramosa, žuti ko kuća, naravno nije suđeno.
Dio taktike je bio da se upravo ide na driblinge i probijanja 1 na 1, dokaz su golovi, Perišić je probio i kod prvog i drugog.
Kale umjesto Mandže definitivno, potpis.

Bukowski
22-06-2016, 13:06

Laž,više puta demantirana i od Bobana i od Hajduka.
Nekidan san pisa,al šta vridi,nakon 2 posta vrti opet

Hajduk je odjeba Bobana.Ni manje ni više nego jer je ima tanke noge.Fejspalm.

Grunf
22-06-2016, 13:09
Objava: 28.8.2012 | 19:39

Jedna od brojnih dopunskih selekcija u Hajduku, kraj 20. stoljeća. Na pomoćnom travnjaku u Poljudu omaleni mršavko iz Zadra igrao je poput motora. Ime Luke Modrića, tada 14-godišnjeg klinca u izbjeglištvu, bilo je debelo podcrtano u bilježnicama Hajdukovih skauta.

– Da ga nismo primijetili, ne bi ni došao na provjeru u Poljud. U više smo ga navrata gledali. U Zadru je bio Petar Bakotić, bio je i Vilson Džoni, Luku sam gledao i ja. I svi smo se složili da je dobar materijal. Glupo je sada govoriti da smo znali da će biti na ovoj razini, jedan od najboljih svjetskih veznih igrača, ali još mi je gluplje slušati priče kako ga Hajduk nije prepoznao – kaže nam Dražen Mužinić Frfa, legenda Hajdukova nogometa, skaut u omladinskoj školi bijelih.

No, Modrić se tog ljeta nije zadržao u Hajduku. Poljud ga je vratio kući, uz napomenu da će ga pratiti, da računaju na njega i da će doći za šest mjeseci.

– Popularnija je priča kako je Luki rečeno da je malen, premršav i da nema ništa od njega. To nije istina. Modrić je prepoznat, željeli smo ga. Tada je stigao u društvu Marija Grgurovića, njegova vršnjaka iz Zadra, i Lovre Vulina iz Pakoštana. I tih godina Hajduk je bio u financijskoj krizi, mogli smo dječacima dati samo pet stipendija, a klupska je odluka bila da stipendije mogu dobiti samo reprezentativci u mlađim kategorijama. A Grgurović je bio lijeva noga, suptilni vezist, koji je već igrao za mlađe selekcije. Odlučili smo se za njega, a Modrića smo planirali dovesti na zimu – sjeća se Mužinić.

- Ne dolazi se u Hajduk više iz ljubavi. U neimaštini ljudi idu gdje im je bolje, roditelji i menadžeri u djeci vide izlaz iz financijskih problema. Kao skaut im ne mogu ponuditi ništa, a kada se i dogovorimo u klubu samo mogu obećati hranu, spavanje i školovanje. Za razliku od ljudi koji rade za Dinamo, koji imaju odriješene ruke. Mnogo igrača je otišlo gore gdje su im zaposlili cijelu obitelj i financijski ih dobro nagradili. To se Mamiću isplati, jer i kad uspije samo jedan on je svoje vratio i profitirao - procijenio je Mužinić.

Iz neimastine prozlaze svi Hajdukovi problemi, da njima Split moze godisnje dati po 20 milijuna kuna kao Zagreb Dinamu onda bi bez problema zadrzavali talente. Mamic dovede 10-ak klinaca godisnje iz SZ Hrvatske, a njihovi roditelji dobiju posao u Zagrebu. Klinci imaju sve osigurano, samo trebaju trenirati. Od tih 10-ak mozda jedan uspije po generaciji kao Kramaric ili Rog npr.
Danasnji nogomet je lova, ako je nemas onda nema ni nogometa.

juanpablom
22-06-2016, 13:12
Laž,više puta demantirana i od Bobana i od Hajduka.
Nekidan san pisa,al šta vridi,nakon 2 posta vrti opet

Hajduk je odjeba Bobana.Ni manje ni više nego jer je ima tanke noge.Fejspalm.
Boban nije toliko bitan, to je bilo prije 30 godina. ostaje činjenica da Hajduk u organizacijskom smislu nije sposoban parirati Dinamu. molim bez Mamić ovo-ono. za nesposobnost privuć financijere kluba im nije kriv Mamić

bandira
22-06-2016, 13:15
Iz neimastine prozlaze svi Hajdukovi problemi, da njima Split moze godisnje dati po 20 milijuna kuna kao Zagreb Dinamu onda bi bez problema zadrzavali talente. Mamic dovede 10-ak klinaca godisnje iz SZ Hrvatske, a njihovi roditelji dobiju posao u Zagrebu. Klinci imaju sve osigurano, samo trebaju trenirati. Od tih 10-ak mozda jedan uspije po generaciji kao Kramaric ili Rog npr.

sve mi se čini da bi se ovaj tvoj upis triba vrtit na svakoj stranici da se čovjeće ribice mogu konstantno podsjećati na stvarnost

može i pila naopako,
kako to dinamovi stručnjaci iz omladinske škole nisu pripoznali Roga koji je ponika sat vožnje od zagreba nego su ga morali otkupit od rnk split ,kako najbolja škola na balkanu nije pripoznala takav talent

juanpablom
22-06-2016, 13:17
sve mi se čini da bi se ovaj tvoj upis triba vrtit na svakoj stranici da se čovjeće ribice mogu konstantno podsjećati na stvarnost

može i pila naopako,
kako to dinamovi stručnjaci iz omladinske škole nisu pripoznali Roga koji je ponika sat vožnje od zagreba nego su ga morali otkupit od rnk split ,kako najbolja škola na balkanu nije pripoznala takav talent
na jedan Dinamov fail dođe koliko ono Hajdukovih?

bandira
22-06-2016, 13:19
Boban nije toliko bitan, to je bilo prije 30 godina. ostaje činjenica da Hajduk u organizacijskom smislu nije sposoban parirati Dinamu. molim bez Mamić ovo-ono. za nesposobnost privuć financijere kluba im nije kriv Mamić

koje blamiranje,jednostavno se zapitam jel stvarno netko može bit toliko ograničen.

Hajduk nije sposoban privući financijere tipa Bandić...ha ha ha

ajde moj pripametni juanpablom ,napiši ti meni,koliko je hajduk privuka finacija u klub a koliko mamić po pitanju sponzora i tako to?...možda progledaš kad odgovoriš :mmig

Bukowski
22-06-2016, 13:20

Normalna stvar.Isto je i sa transferima.Kad neko Hajduku ponudi miljon i po za Pašalića Hajduk može odbit-i stavit ključ u bravu.Jer neće imat za plaće,a onda će otić besplatno,i Pašalić,i ostalih 30 igrača.
Dok Zdrafko može odbit,jer plaće ne daje on.Mada mu to ne smeta da svakih 5 minuta izjavljuje kako "Dinamo zapošljava 200 ljudi" želeći stvorit dojam kako ih on (Dinamo) plaća.

Dinamu su od grada plaćeni put,organizacija utakmica,redari,murija,struja i voda,održavanje stadiona,plaće svih zaposlenika,Dinamo plaća jedino prvi sastav praktički.

Dobijaju 20 miljona kuna,do nedavno 40.Eeeeeejjj,ČETRDESET miliona kuna.Znači Hajduk mora prodat igrača za 6 miliona eura samo da bi to izjednačio!!!Plus šta Dinamu tih 40 miliona kuna OSTAJE,a Hajduk i ako kojim slučajem proda mora od te love pokrivat sve nabrojano što SAM plaća.Hajduk je sam stavio i brojače i kamere,o čemu mi pričamo.

I onda kažu Mamić sposoban,nesposoban je do bola.

Znate li vi ljudi koliko je tih sadašnjih 20 miliona kuna za izjednačit samo.....Koliko Hajduk sponzora,proizvoda,marketinga triba prodat da samo to izjednači???Mi u svaku sezonu ulazimo sa 20 miliona kuna minusa,i,ako ćemo brojat samo Lokomotivu,12 bodova minusa.

Pa se ti bori.

Al to ovi domoljubi veliki koji navuku dres svako 2 godine i viču "volim te Hrvatsko" i "ima snagu slanog žita,ima moći boje mora" ne obadaju,to ih ne zanima.Tada ću ja gledat svaku subotu kako mi se piša po glavi,i kako se i sada,nakon ovoga govna bahate slikajući se sa šalom Hajduka u rukama!

I treba bi navijat za Srnu,koji vidi tu sliku,i šuti.Ko pičketina.Što i jest.

Ma mrš.

bandira
22-06-2016, 13:21
na jedan Dinamov fail dođe koliko ono Hajdukovih?

a di je završia hajdukov kapetan kadeta marko grčić kojeg je dinamova struka pripoznala?
di je murć završia,nema ga više u mladoj repkici'
di je kalaica...

sve kupi,uzmi,otmi drugima od bandićevih novaca i opet zajeb

Bukowski
22-06-2016, 13:22

Nije bitan,a?
S bitan je kad ti tribaš bacit ovako KURVINSKI da bi dokaza svoje nebulozer koje pišeš,a pišeš ih jer blage veze nemaš o ničemu,i nogomet ti je navuć dres svako dvi godine i bit domoljub.

S tebon da se dopisujen i raspravljan?Aj zapleši Užičko,proslavi pobjedu kontra Španjolaca

bandira
22-06-2016, 13:23
Normalna stvar.Isto je i sa transferima.Kad neko Hajduku ponudi miljon i po za Pašalića Hajduk može odbit-i stavit ključ u bravu.Jer neće imat za plaće,a onda će otić besplatno,i Pašalić,i ostalih 30 igrača.
Dok Zdrafko može odbit,jer plaće ne daje on.Mada mu to ne smeta da svakih 5 minuta izjavljuje kako "Dinamo zapošljava 200 ljudi" želeći stvorit dojam kako ih on (Dinamo) plaća.

Dinamu su od grada plaćeni put,organizacija utakmica,redari,murija,struja i voda,održavanje stadiona,plaće svih zaposlenika,Dinamo plaća jedino prvi sastav praktički.

Dobijaju 20 miljona kuna,do nedavno 40.Eeeeeejjj,ČETRDESET miliona kuna.Znači Hajduk mora prodat igrača za 6 miliona eura samo da bi to izjednačio!!!Plus šta Dinamu tih 40 miliona kuna OSTAJE,a Hajduk i ako kojim slučajem proda mora od te love pokrivat sve nabrojano što SAM plaća.Hajduk je sam stavio i brojače i kamere,o čemu mi pričamo.

I onda kažu Mamić sposoban,nesposoban je do bola.

Znate li vi ljudi koliko je tih sadašnjih 20 miliona kuna za izjednačit samo.....Koliko Hajduk sponzora,proizvoda,marketinga triba prodat da samo to izjednači???Mi u svaku sezonu ulazimo sa 20 miliona kuna minusa,i,ako ćemo brojat samo Lokomotivu,12 bodova minusa.

Pa se ti bori.

Al to ovi domoljubi veliki koji navuku dres svako 2 godine i viču "volim te Hrvatsko" i "ima snagu slanog žita,ima moći boje mora" ne obadaju,to ih ne zanima.Tada ću ja gledat svaku subotu kako mi se piša po glavi,i kako se i sada,nakon ovoga govna bahate slikajući se sa šalom Hajduka u rukama!

I treba bi navijat za Srnu,koji vidi tu sliku,i šuti.Ko pičketina.Što i jest.

Ma mrš.

ne razumiš ti koji je mamić financijer

kako mamićevci nisu pripoznali frana tudora,kakav je takav,igra je za mladu repkicu kad su dobili španjolce

juanpablom
22-06-2016, 13:25
koje blamiranje,jednostavno se zapitam jel stvarno netko može bit toliko ograničen.

Hajduk nije sposoban privući financijere tipa Bandić...ha ha ha

ajde moj pripametni juanpablom ,napiši ti meni,koliko je hajduk privuka finacija u klub a koliko mamić po pitanju sponzora i tako to?...možda progledaš kad odgovoriš :mmig
ajde pametnjakoviću ne kaki, nije tismetao grad Split kad je davao kredit za Hajduka ha?di su natukli desetke milijuna kuna duga, ha pametnjakoviću?

juanpablom
22-06-2016, 13:27
Nije bitan,a?
S bitan je kad ti tribaš bacit ovako KURVINSKI da bi dokaza svoje nebulozer koje pišeš,a pišeš ih jer blage veze nemaš o ničemu,i nogomet ti je navuć dres svako dvi godine i bit domoljub.

S tebon da se dopisujen i raspravljan?Aj zapleši Užičko,proslavi pobjedu kontra Španjolaca
ajd ne seri s tim užičkim, jebalo te užičko

Grunf
22-06-2016, 13:28

može i pila naopako,

Nisu njega, al su kao mladog doveli Kramarica, Murica itd. Imaju razgranati sustav skautiranja i dovodenja igraca, najozbiljniji u Hrvatskoj. Za tak nekaj treba imati puno love.

bandira
22-06-2016, 13:29
ajde pametnjakoviću ne kaki, nije tismetao grad Split kad je davao kredit za Hajduka ha?di su natukli desetke milijuna kuna duga, ha pametnjakoviću?

tiopična ovca kratke pameti

ovco pitanje,jel tebi isto kad ti netko da kredit uz 12% kamate
ili kad ti netko nepovratno svake godine daje desetke milona kuna

ne mogu virovat da može usporedit kredit od 12% kamata sa bespovratnim sredstvima svake godine :skartoc

Grunf
22-06-2016, 13:31
Nemojte se sam vrijedati, morete i bez toga raspravljati.

Picaferaj
22-06-2016, 13:32

ja nisam moga gledat utakmicu bez distrakcija pa ne znam ali strani portali hvale Roga..da je on najzaslužniji šta se Iniesta nije pokazao

bandira
22-06-2016, 13:35
Nisu njega, al su kao mladog doveli Kramarica, Murica itd. Imaju razgranati sustav skautiranja i dovodenja igraca, najozbiljniji u Hrvatskoj. Za tak nekaj treba imati puno love.

imaju takav sistem da u svim uzrastima kad god igraju protiv neke ekipe,njihov trener kad primjeti dobrog igrača iz suprotnog tabora odma alarmira svoje koji onda krenu u pregovore...tada nastupaju bandićevi novci i zaposlenja...

to je cila priča i ne vidim kako u takvoj situaciji ne biti mega uspješan s obzirom da smo talentirana nacija,još posli kad pridodaš guranje kroz repkicu,suce,novinare,predsjednicu...

juanpablom
22-06-2016, 13:35
tiopična ovca kratke pameti

ovco pitanje,jel tebi isto kad ti netko da kredit uz 12% kamate
ili kad ti netko nepovratno svake godine daje desetke milona kuna

ne mogu virovat da može usporedit kredit od 12% kamata sa bespovratnim sredstvima svake godine :skartoc

di su natukjli 200 milijuna kuna duga, klub kojem je vlasnik grad?di?šta gradi nije financirao svoje vlasništvo?kratke pameti su gazde Hajduka

bandira
22-06-2016, 13:37
Nemojte se sam vrijedati, morete i bez toga raspravljati.

kad ti netko replicara da je isto kad ti netko da kredit od 12% kamata sa onim kad ti netko da nepovratna sredstva,šta bi mu ti odgovorio?

Grunf
22-06-2016, 13:38
http://s32.postimg.org/6mefsp3gl/13501979_10206587254265535_3299138234977455079_n.j pg

Ma kad ti kazem, ne znam ni u koju stranu inace pucas. :D

http://s31.postimg.org/q5hlly6ff/Clgjh1d_WQAELes_Y.jpg

http://fs5.directupload.net/images/160622/eipesx49.jpg

mirv
22-06-2016, 16:20
To je ta ljubav Katalonaca prema SFR Španjolskoj. Doduše, čini se da je ovo maksimum hrabrosti u toj borbi koja će se teško razviti u bilo što drugo iz straha da si ne oštete lijepe fasadice na kućama ili pak neke vitalne organe.

GBH
22-06-2016, 17:24
Uopce mi se ne da citat sve ove nebuloze, molio bi samo da bandira odgovori koliko je to igraca mladih od 18g dinamo doveo, a da nisu iz prirodnog dinamovog bazena, zagreb u radijusu 100 kilometara. A da ih je i Hajduk prepoznao!

Znaci ne Mandzukic koji je kao gotov igrac dosao ili npr Vida, nego bas mladji od 18 u omladinsku skolu dinama iz sredine koja ne gravitira Zagrebu.

Hajdukova skola je katastrofalna nesrazmjerno cak i sa financijskom situacijom.

Igrom slucaja znam dosta na ovu temu, to cu kad dodem do laptopa malo opsirnije.

Nikakav bandic ne ekskulpira Hajduk da iz dalmatinske regije stvaraju manje igraca nego dinamo iz zagrebacke.
To je cinjenica.

juanpablom
22-06-2016, 17:48
Uopce mi se ne da citat sve ove nebuloze, molio bi samo da bandira odgovori koliko je to igraca mladih od 18g dinamo doveo, a da nisu iz prirodnog dinamovog bazena, zagreb u radijusu 100 kilometara. A da ih je i Hajduk prepoznao!

Znaci ne Mandzukic koji je kao gotov igrac dosao ili npr Vida, nego bas mladji od 18 u omladinsku skolu dinama iz sredine koja ne gravitira Zagrebu.

Igrom slucaja znam dosta na ovu temu, to cu kad dodem do laptopa malo opsirnije.

Nikakav bandic ne ekskulpira Hajduk da iz dalmatinske regije stvaraju manje igraca nego dinamo iz zagrebacke.
To je cinjenica.

a u kurac kakav Zagreb i Bandić kad je vlasnik Hajduka grad Split

NorthStand
22-06-2016, 17:52
Hajduk bi trebao pošto su dalmatinci među talentiranijima u sportskom smislu u hrvatskoj, bez obzira na sve imat puno bolju "dicu" i kupit iz tog svog bazena top igrače, kako za sebe tako i za reprezentaciju.

zašto to nije slučaj, vjerojatno je riječ o nesposobnosti ljudi koji vode omladinsku školu i klub, ili nemaru.

sigurno da se ni ovog smrada Mamića ne može za sve krivit, iako moje je mišljenje da Mamić kad god mu se ukaže prilika ipak mazne dobre igrače iz njihovog bazena. dakle ne sve, ali jedan dio onih najboljih završi u dinamu.

vrsaljko modrić i još neki, ne da mi se sad istraživat tko je sve iz dalmacije, a zna se vadlja da je dalmacija hajdukova regija i da ne može onda da takvi završe u dinamu, a opet završe što zbog para u mamića što zbog hajdukove nesposobnosti da dovede te igrače u hajduk.

bilo kako bilo, ja prvi ne bi imao ništa protiv da Hajduk pobere više kvalitetne "dice" u svoje dvorište, jer bi nam liga bila zanimljivija, i jer bi Mamiću pomrsili račune, može netko kukat da su financije problem i jesu sigurno da jesu ovdje se gotovo sve vrti o lovi, ali ako se ti svi dolje kunu u hajduka pogotovo tajkuni iz dalmacije zašto ne ulažu svoje pare u klub da klub bude situiran i da posluje kako treba, i da na taj način zamrse račune Mamiću?

nitko ne bi bio sretniji od mene, da Hajduk sad par sezona bude prvak, da se ujebe Mamiću a ne Dinamu u postojanje, da ovaj imbecil više ne može srat kako je najuspješniji u galaksiji, ali kako stvari stoje ni Split ne stoji iza Hajduka kako bi treboa grad, dakle kasica prasica se ne puni kako Banditić puni dinamovu. i eto, sve je to jedan splet okolnosti zašto se Mamić sprdači na račun Hajduka, ima tu svakako odgoovrnosti i na splitu dalmaciji i Hajduku, a ja da sam dolje rođen i da sam dalmatinac, nema tih para za koje bi me Mamić mogao kupit, dakle tu je i do obraza ovih što potpisuju za Dinamo ko "hajdukova dica" i dalmatinci.

GBH
22-06-2016, 17:55
Mislio sam na financiranje Dinama gradskim novcima.
Ne na bandica konkretno.

Sto je isto teska tema za raspravu, trebaju li profi klubovi, tj klubove koji se natjecu u elitnom rangu financirat gradovi iz kojih dolaze.

To bi sigurno smanjilo razliku od klubova iz bogatijih i vecih gradova i onih drugih ali bi relativno brzo dovelo i do amaterizacije sporta.

Grunf
22-06-2016, 18:19
Vode Huni :naklon Zsolt Gera, veteran.

franjevac
22-06-2016, 18:25
portugal je najiritantnija repšrezentacija na euru
a predvodi ih nakvarcani majmun
sad bi se ubio jer sam stavio na njih a prvi mi par

Grunf
22-06-2016, 18:28

:vidiga

Vode i Islandani. Nitko nece k nama. :cry

Grunf
22-06-2016, 18:29
:kava

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/13466176_1822731181284271_5619550531376972668_n.jp g?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=84174ab35fc876f27201aeb830d73cef&oe=57C6B51D

franjevac
22-06-2016, 18:35
:vidiga

Vode i Islandani. Nitko nece k nama. :cry

nek nas puste do finala da uštede na osiguranju
lijepo igraju mađari

Grunf
22-06-2016, 18:46
nek nas puste do finala da uštede na osiguranju
lijepo igraju mađari

Da. :D

Evo vracaju se Portugalci. Ak dobiju onda igramo s Madarima? :nezna

NorthStand
22-06-2016, 18:46
.....................

KULTNI francuski časopis Le Monde u utorak je objavio tekst za tiskano izdanje za srijedu u kojem analiziraju što je pravi uzrok nereda hrvatskih navijača Saint-Etienneu, javlja n1info. Naslov teksta Le Monda je "Hrvatski navijači prokazuju mafijaški sustav svog saveza“ što pokazuje da i Francuzi vrlo dobro razumiju što se zapravo događa u hrvatskom nogometu.

Za Loica Tregouresa, doktoranda na sveuilištu Lille-II, znanstvenog istraživača specijaliziranog za Balkan i navijačke skupine tog područja, bacanje baklji u teren na utakmici protiv Češke je način koji su neki hrvatski navijači našli kako bi prokazali korupciju svog saveza.

Mafijaški nogometni savez

"Hrvatski građanin, ne samo navijač, poznaje funkcioniranje mafijaškog sustava nacionalnog nogometnog saveza. Oduševljenje reprezentacijom je opalo od devedesetih godina i trećeg mjesta na Svjetskom prvenstvu 1998. godine. Pojavio se izazov kako obznaniti situaciju izvan hrvatskih granica, pod cijenu čak i da se cijela ekipa stavi u poteškoće. Hrvatski savez je onaj kojeg je UEFA najviše kažnjavala. To je cilj navijača koji su inicijatori ovih provokacija", rekao je Tregoures za Le Monde.

Na pitanje zbog čega taj sustav naziva mafijaškim, francuski je znanstvenik jasno odgovorio da je izvor problema u jednom čovjeku.

Sve zbog jednog čovjeka

"Jedan čovjek, Zdravko Mamić, kontrolira kako saveztako i klub iz glavnog grada, Dinamo Zagreb. On je zamjenik predsjednika saveza, a na njegovo je čelo stavio bivšeg velikog igrača Davora Šukera. Ovaj posljednji ni o čemu ne odlučuje, on je marioneta. U Dinamu je Zdravko Mamić bio izvršni direktor. On je danas, takozvani specijalni savjetnik. Njegov brat, Zoran, trener je Dinama. Njegov sin, Mario, vodi poduzeće za menadžement igrača. Kao voditelj kluba, Mamić određuje plaću koju daje igračima, a kad ih proda, on odlučuje o postotku koji će im uzeti jer su igrači pod ugovorom s njegovim sinom. Njegov utjecaj seže do selekcije i optužuje ga se da se njome služi kako bi podizao vrijednost nekih svojih igrača. U srpnju 2015. bio je uhićen zbog pranja novca i utaje. Taj bi postupak trebao početi u rujnu", rekao je Tregoures i pojasnio da je bivša hrvatska Vlada donijela Zakon o sportu.

Kolindine izjave su opasne

"Međutim, Savez se izuzeo od primjene tog zakona. Vlada koju je vodila stranka HDZ (Hrvatska demokratska zajednica, nacionalistička stranka) u petak je na sam dan utakmice pala, a ta stranka ništa nije učinila da bi zakon primjenjivala. Postoje snažne veze između Zdravka Mamića i te stranke, kojoj također pripada i sadašnja predsjednica Kolinda Grabar Kitarović", jasan je francuski znanstvenik.

On Kolindino trabunjanje o navijačima kao neprijateljima Hrvatske i orjunašima naziva opasnima.

"Ovi su nazivi smiješni i opasni. Hrvatska selekcija ima predivne igrače i to je vrlo lijepi izlog za Hrvatsku. No problem je u tome što ona predstavlja stablo kojim se želi prikriti sustav hrvatskog nogometa. Mamić je uostalom bio nazočan u ložama na stadionu Geoffroy-Guichard tijekom incidenata", rekao je Tregoures.

Logika žrtve

"Kod tih fanova koji bacaju dimne naprave, prisutna je shizofrenična logika žrtve. Oni vole svoj tim i svjesni su da mu nanose štetu. Ali oni to čine kako bi privukli pozornost. Možemo i relativizirati: bacati pirotehničke naprave i prekinuti utakmicu tijekom četiri minute nije nasilje. Epizoda s petardom, koja je eksplodirala blizu čuvara na igralištu, bila je nesreća. A osim toga, da je Hrvatska dobila utakmicu, ton komentiranja bio bi različit. U svakom slučaju, nazvati ih huliganima znači da se cijelu situaciju uopće ne razumije", dodao je Tregoures koji ne smatra da će doći do novih nereda.

NorthStand
22-06-2016, 18:48

igraju totalno loše, s obizrom na renome kojim se diče, i "najboljeg futbalera" sveta BRE loše loše, nakvarcani metroseksualac može samo da ga primi od mađarske lake konjice straga. :D

mađari igraju nešto ko poljaci, ali po meni ljepše i kvalitetnije od njih, ne bih volio na njih u 1/8 finala a ni na Island i Slovačku, ostali su dobrodošli.

a vidjet ćemo sve uskoro, neće proći dugo i znat ćemo svoje protivnike u 1/8 i 1/4 i 1/2 F. po viđenom, mislim da ovo prvenstvo naši osvajaju na radost svih orjunaša i mafijaša u hrvatskoj, i svih antifašista koji slave dan antihrvatske borbe danas.

sve u svemu, bumo vidli, ja sam u svakom slučaju uvijek kontra trendova i većine, ne pale me modni trendovi antifašisti i domoljubi, već samo turbo mega hard core neredi. :de

franjevac
22-06-2016, 18:49
Da. :D

Evo vracaju se Portugalci. Ak dobiju onda igramo s Madarima? :nezna

da,ali moraju i islanđani pobjedit
ako remiziraju sa austrijom igramo s njima a ako izgube onda s austrijom
a ako mađarska pobjedi onda na slovačku
a ako rezultati ovako ostanu idemo na portugal

juanpablom
22-06-2016, 18:51
Mislio sam na financiranje Dinama gradskim novcima.
Ne na bandica konkretno.

Sto je isto teska tema za raspravu, trebaju li profi klubovi, tj klubove koji se natjecu u elitnom rangu financirat gradovi iz kojih dolaze.

To bi sigurno smanjilo razliku od klubova iz bogatijih i vecih gradova i onih drugih ali bi relativno brzo dovelo i do amaterizacije sporta.
ali pazi Hajduk je u većinskom vlasništvu grada Splita. pa jebemu, ili ga financiraj bar da imaš za infrastukturu mladih igrača, ili prodaj klub. a ne ovo najgore

Grunf
22-06-2016, 18:51
da,ali moraju i islanđani pobjedit
ako remiziraju sa austrijom igramo s njima a ako izgube onda s austrijom
a ako mađarska pobjedi onda na slovačku
a ako rezultati ovako ostanu idemo na portugal

Mislim da smo jaci od svih iako bi bolje bilo za pocetak na Islandane ili Austrijance.

franjevac
22-06-2016, 18:52
igraju totalno loše, s obizrom na renome kojim se diče, i "najboljeg futbalera" sveta BRE loše loše, nakvarcani metroseksualac može samo da ga primi od mađarske lake konjice straga. :D

mađari igraju nešto ko poljaci, ali po meni ljepše i kvalitetnije od njih, ne bih volio na njih u 1/8 finala a ni na Island i Slovačku, ostali su dobrodošli.

samo portugal još ostaje
portugal igra loše
ali cristiano je opasan uvijek može zaronit u 16 i eto ti problema

NorthStand
22-06-2016, 18:54
samo portugal još ostaje
portugal igra loše
ali cristiano je opasan uvijek može zaronit u 16 i eto ti problema

čekaj, jel možemo mi dobit njih u 1/8 finala, portugal ?

ma da, ne samo to nego mi nemamo s portugalom baš dobar skor, mislim da nemamo nijednu pobjedu iako kako igraju mislim da bi nam došli ko naručeni.

ali oni igraju slično ko španjolci, u nock out utakmici to je nama škakljiva ekipa. bolje na nekog manje razvikanog, iako moje je mišljenje da možemo s svakim na kraj i da se nikoga ne moramo bojat jer ovi naši igraju ko nikada.

ne znam koji je razlog tome, ali ovo prvenstvo igraju ko da su ga već osvojili.

franjevac
22-06-2016, 18:54
Mislim da smo jaci od svih iako bi bolje bilo za pocetak na Islandane ili Austrijance.

mađari su tvrdi iza
a u kontrama su opasni i smisleno kombiniraju
izbjego bi ih
ako mogu birat austrijance

franjevac
22-06-2016, 18:55
čekaj, jel možemo mi dobit njih u 1/8 finala, portugal ?

ako ovako ostane idemo na njih
znači pobjeda islanda i remi portugala

NorthStand
22-06-2016, 19:01
ako ovako ostane idemo na njih
znači pobjeda islanda i remi portugala

ako pobjedi portugal ili ako izgubi šta onda ?

NorthStand
22-06-2016, 19:05
mađarska laka konjica jebe mamitu nakvarcanom Ronaldu i mrzitelju mikrofona. :rofl

NorthStand
22-06-2016, 19:06
mađari su tvrdi iza
a u kontrama su opasni i smisleno kombiniraju
izbjego bi ih
ako mogu birat austrijance

ma po meni nezgodnija je slovačka mađarska island švedska od ovog portugala, ali opet evo vidiš šta je Ronaldo, smeće nakvarcano mrzim ga ali on može u tili čas promjenit tok utakmice na drugu stranu.

NorthStand
22-06-2016, 19:12
koja golijada ! :naklon

kaže Đoni nikad gore prvenstvo :rofl , kažu oni neki da je ždrijeb u nock out fazi za kurac, pa da su ovi debili koji su nositelji bili prvi u svojim skupinama, jel bi bio takav ždrijeb ?

izgleda da oni nisu baš tako slabi mađari slovaci islanđani hrvati i ostali kad ih ove top ekipe ne mogu pobjediti, jel im za to itko kriv osim njih samih ?

ko im jebe mater, baš mi je drago da je ovako i da se proširlo prvenstvo i usralo u postojanje ovim englezima španjolcima talijanima francuzima i talijanima, i da su svi u istom djelu ždrijeba, milina. :cheer

NorthStand
22-06-2016, 19:17
austrijanci 1-1 i ovdje vodi mađarska, franjevac na koga sad idemo ? :D

koja ludnica u ovoj skupini. :rofl

eto opet Ronaldo zabija gol, pa jebote šta je ovo. koji kurac se ovdje događa.

Grunf
22-06-2016, 19:19
Nevjerojatno koja ludnica, 3-3, a oni tam 1-1. Luda grupa. :cheer

Grunf
22-06-2016, 19:20
Stativa Madara :naklon

NorthStand
22-06-2016, 19:23
ovo je jedna od najboljih utakmica, a i vjerojatno će biti još golova, dakle s najviše golova.

Grunf
22-06-2016, 19:27
ovo je jedna od najboljih utakmica, a i vjerojatno će biti još golova, dakle s najviše golova.

Da, sad su predali salabahter s uputama Ronaldu od trenera. Znaci pada uskoro gol. :D

NorthStand
22-06-2016, 19:31
Da, sad su predali salabahter s uputama Ronaldu od trenera. Znaci pada uskoro gol. :D

bilo bi dobro izbjeć portugal i belgiju, jaki smo mi, ali to su nam od svih reprezentacija najgore moguće s kojima možemo igrati, bolje da to izbjegnemo u 1/8 finala, na koncu konca to što su te dvije reprezetnacije podbacile u skupinama ne znači da će u nock out fazi.

dakle, nitko ne bi volio igrat s njima, pa nećemo ni mi valjda onda željet nekoga koga ne bi željeli ni najbolji nijemci francuzi englezi španjolci itd.

mi smo definitivno po viđenomo sam vrh ovog eura, ali u nock out utakmici, svašta se može dogodit i treba ići na nekog čim lakšeg protivnika, samo što misilm da kakve smo sreće dobit ćemo mi te belgijance ili portugalce. :D

NorthStand
22-06-2016, 19:36
ako ovako ostane, IDEMO NA ISLAND, e to se da proći, to želim.

i naravno PREKID. :D

NorthStand
22-06-2016, 19:37
ako ovako ostane, Englezi i Portugalci se kolju u 1/8 finala. pa đe ćeš bolje, ko da su mene pitali. :rofl

Grunf
22-06-2016, 19:39
ako ovako ostane, IDEMO NA ISLAND, e to se da proći, to želim.

i naravno PREKID. :D

:rofl :rofl

Cuvaju rezultat Ugari. :cheer

NorthStand
22-06-2016, 19:51
šta sam rekao, ISLAND ZABIO I IDEMO NA PORTUGAL. :rofl

NorthStand
22-06-2016, 19:51
vjerojatno su u zadnjoj minuti austrijski idioti primili gol, nevjerojatno.

Inkvizitor
22-06-2016, 19:54
Najgora moguća opcija. rađe bi da smo s Talijanima igrali..

Koji epilog, jbt..

NorthStand
22-06-2016, 19:59

Koji epilog, jbt..

https://bs.wikipedia.org/wiki/Nogometne_utakmice_Hrvatska_-_Portugal

od svih ekipa, jedino oni i belgijanci su nezgodni, i baš njih dobijemo pa jebem ti sve, ali opet ako njih prođemo finale nam se smješi. ne vidim ko nas onda može zaustavit, na krilima te pobjede ima da gazimo ko onda kad smo nijemce dobili 3-0.

španjolci su imali 3 pobjede i 2 remija protiv nas do jučer, protiv portugala imamo dva poraza jedan prije 20 godina 1996 na EP 0-3. i jedan u prijateljskoj prije par godina u portugalu 0-2.

ali portugal je ekipa koja nama baš i ne leži oni i tvrde ragbijaške ekipe nisu naš pik, ala engleska wales island i kažem portugal španjolska to su ekipe koje mi nikad ne volimo igrat, jer igraju taj tip nogometa koji nama ne paše.

ali dobro šta je tu je, naši po viđenom nemaju šta kalkulirat napast govna masnokosa i blokirat Ronalda. Portugal igra očajno ovo prvenstvo, ova 3 gola su više plod mađarske neozbiljnosti u obrani nego Portugala, ako mi budemo znatno bolji u obrani od njih, neće nas probit. ali ovo je nock out utakmica, i jedna neopreznost može napraviti dar mar, a oni imaju Nanija i Ronalda i još par brzanaca koji nas mogu iskontrirat, morat ćemo se čuvat tih kontranapada, tu su jaki ko mi.

Picaferaj
22-06-2016, 20:00

Koji epilog, jbt..

ukra si mi riči iz usta

Inkvizitor
22-06-2016, 20:01
Portugal je ekipa koja može mrljat sa svima pa i sa Austrijoma može dobit svakoga ako im krene..onaj nagelirani sam može riješit utalmicu ako ima svoj dan..pogotovo jer smo loši u skoku i sa sporom zadnjom linijom.

Ako njih prođemo onda možemo sve ali će utakmica bit strašno teška.

Pa od svih mogućih ekipa nas zapadne Portugal kao prve, Bolje su prolazili treći u skupinama.

Grunf
22-06-2016, 20:18
Ma Portugal je div na staklenim nogama. Ne mogu dobiti Island, Madare i Austriju. Jaci smo od njih, imaju 4 igraca, ostalo veterani i skart. Obrana im je ocajna, Perisic bu im sam zabil 2 gola.
Nakon njih Poljska pa vjerojatno Belgija pa Njemacka.

Ipak je ovo EP, nemres do finala doci bez da pobijedis barem 2 srednjeklasne ekipe.

NorthStand
22-06-2016, 20:19
Portugal je ekipa koja može mrljat sa svima pa i sa Austrijoma može dobit svakoga ako im krene..onaj nagelirani sam može riješit utalmicu ako ima svoj dan..pogotovo jer smo loši u skoku i sa sporom zadnjom linijom.

Ako njih prođemo onda možemo sve ali će utakmica bit strašno teška.

Pa od svih mogućih ekipa nas zapadne Portugal kao prve, Bolje su prolazili treći u skupinama.

naši su došli izravnat stare račune, dobili smo španjolce koje nikad nismo dobili, sad dolaze portugalci da im se revanširamo za 1996, ne sumnjam da će dan državnosti biti na razini i da ćemo im se na dan državnosti usrat u postojanje. nagelirani smrad mora pasti, mora i gotovo, ako nagelirani ne bude plakao na kraju tekme, nikad više neću navijat za hrvatsku, njegove suze mi vrijede više od naslova europskog prvaka. :D

Grunf
22-06-2016, 20:20

Koji epilog, jbt..

Ja ne, Talijanima ne mozes zabiti gol jer im je obrana uz golmana jaka kao beton. Portugalcima je obrana rupa, da nemaju Ronalda bili bi rang Ceske.

NorthStand
22-06-2016, 20:21
Ma Portugal je div na staklenim nogama. Ne mogu dobiti Island, Madare i Austriju. Jaci smo od njih, imaju 4 igraca, ostalo veterani i skart. Obrana im je ocajna, Perisic bu im sam zabil 2 gola.
Nakon njih Poljska pa vjerojatno Belgija pa Njemacka.

Ipak je ovo EP, nemres do finala doci bez da pobijedis barem 2 srednjeklasne ekipe.

hahah baš me nasmijao grunfek, ali da slažem se ovaj Portugal na ovom prvenstvu je srednjeklasna ekipa na razini da bude niže klasna, jebote jedva su prošli skupinu da su ih mađari dobili vjerojatno bi ispali, o čemu mi pričamo ?

ima da naš murinjo ujebe im se u postojanje, Portugal dolazi ko naručen da mu napunimo malo mrežu, Perišić Rakitć Modrić Kalinić Mandžukić Brozović koga da se mi bojimo ? a na golu Subašić koji brani penale ko od šale. :cerek

NorthStand
22-06-2016, 20:22
Ja ne, Talijanima ne mozes zabiti gol jer im je obrana uz golmana jaka kao beton. Portugalcima je obrana rupa, da nemaju Ronalda bili bi rang Ceske.

da, tog sam i ja mišljenja, talijani igraju vrhunski belgiju su ujebali odmah na startu i usrali im se u pojam razvikani. talijani su po meni najgori pik, i bolje portugal nego talijani, bolje bolje svakako.

juanpablom
22-06-2016, 20:24

Koji epilog, jbt..
realno Portugal igra za onu stvar, mislim da su Talijani bolji

Grunf
22-06-2016, 20:25
hahah baš me nasmijao grunfek, ali da slažem se ovaj Portugal na ovom prvenstvu je srednjeklasna ekipa na razini da bude niže klasna, jebote jedva su prošli skupinu da su ih mađari dobili vjerojatno bi ispali, o čemu mi pričamo ?

ima da naš murinjo ujebe im se u postojanje, Portugal dolazi ko naručen da mu napunimo malo mrežu, Perišić Rakitć Modrić Kalinić Mandžukić Brozović koga da se mi bojimo ? a na golu Subašić koji brani penale ko od šale. :cerek

Da je 16 ekipa na prvenstvu kao i ranije Portugalci ne bi prosli najlosiju skupinu na prvenstvu. Mi smo s B ekipom dobili Spanjolce, najbolje da bumo se bojali par klasi slabijih ekipa. Jaci smo, naravno da i jaci mogu ispast, ali ak bumo igrali na razini prolazimo.

Inkvizitor
22-06-2016, 20:39

je al se plašim ubačaja..svi su nas nadskakali u skoku..mislim da Schifo mora igrat...

NorthStand
22-06-2016, 20:41
Da je 16 ekipa na prvenstvu kao i ranije Portugalci ne bi prosli najlosiju skupinu na prvenstvu. Mi smo s B ekipom dobili Spanjolce, najbolje da bumo se bojali par klasi slabijih ekipa. Jaci smo, naravno da i jaci mogu ispast, ali ak bumo igrali na razini prolazimo.

treba se čuvat ovog masnokosog pedera, njega se jedino bojim, on može u bilo kojem momentu napravit neko sranje za nas. zabit nam gol ili protrčat protiv malo sporije obrane, ne znam hoće li igrat strinć ja bih rađe vrsaljka na njegovu poziciju jer on je spor portugalci će ga iskontrirat samo tako po njegovoj strani. taj lijevi bek nam je godinama za kurac, moramo obranu imat bržu pokretniju, da smo jači u obrani, bio bih siguran u prolaz ovako li la, ali vjerujem u pobjedu jer želim Ronalda gledat kako plače, i da zlatna ribica pusti koju suzu, to mi vrijedi više nego finale. :D

NorthStand
22-06-2016, 21:03
je al se plašim ubačaja..svi su nas nadskakali u skoku..mislim da Schifo mora igrat...

"Ždrijeb se otvorio, no neće biti lako niti protiv jednog suparnika. Svaka momčad koja stigne do osmine finala ima kvalitetu. Sada se ne smijemo opustiti," poručio je krilni igrač Intera.

Talijanske novinare je zanimalo zašto je Perišić kao igrač Intera 'pobjegao' od Italije u osmini finala.

"Italija može biti sretna što neće igrati protiv hrvatske reprezentacije u osmini finala," kazao je hrvatski majstor sa smiješkom.

uz ovakvog EL BAHATI PERIŠIĆ mislim da nema zime, koja je to sigurnost na rubu bahatosti, vidi se da naše boli kurac koga god izvukli, vidi se da idu da sve razbiju do finala, ovakva izjava je najbolji dokaz.

boli nas kurac za portugal španjolsku englesku francusku, i mi znamo igrat, dođite pa da vidimo ko je bolji. :bravo

Nervozni listonoša
22-06-2016, 21:16
Danas pun k...c tekstova o fenomenalnim Hrvatima, a jedan forumaš lijepi usrani Le Mond - da bi kao nešto dokazivao.

A štoš dokazivat? Navodno su i sinoć ''naši junaci'' pokušali napraviti pizdariju ali se Francuska Policija spremila na pravi način i spriječeni su, e baš su trebali prekinuti ono sinoć - neki bi se na ovom forumu jako obradovali ''junačkom činu'' naših novih Fenixovaca.

I dok čekamo nova tužakanja od naših navijačkih skupina koji mrze vodstvo HNS-a i žele ga srušiti na sasvim pogrenašan nači izbacivanjem sa Eura - evo nešto vrlo zanimljivo za pogledati do koje smo situacije došli zahvaljujući onima koji bi drmali i reprezentacijom na način na koji drmaju klubo(vima)m.

http://www.vecernji.hr/euro-2016-hrvatska-reprezentacija/pobjedu-hrvatske-nad-spanjolskom-komentiraju-i-u-susjednim-zemljama-evo-reakcija-iz-srbije-i-bosne-i-hercegovine-1094063

REAKCIJE SUSJEDA

Srbi očarani našom igrom: Ljubomorni smo, Hrvati su pokazali kako se bori!

- Respekt Hrvatima! Poslije onakvog srama navijača, remiziranja dobijene utakmice, ovako srčano igrati za državu, ne pasti ni na lažni jedanaesterac i nepravdu, stvarno muški! Hrvati stvarno trebaju daleko dogurati jer su odigrali pošteno sve tri utakmice, samo da ih ne uhvati ludilo u nastavku i favoriziranje 'nepobjedivih' od strane sudaca. Treba navijati da nogomet i bolji pobijedi, a ne utjecajni, ma koliko smo mi ljubomorni na njih! Još jednom - kapa dolje!

- Molim Grobare i Delije da odmah sutra izdaju priopćenje u kojem objavljuju da do kraja Euro 2016 navijaju za Hrvate, zbog srčanosti i posvećenosti u borbi za reprezentaciju svoje zemlje, što može poslužiti samo kao primjer i putokaz i nama i našim nogometašima.

Na Telegrafu pak pišu: Da, ljubomorni smo, nemojmo se lagati. Evo što ljudi komentiraju.

- Svaka čast momcima, bravo.

- Neka su prvi u grupi i neka osvoje titulu… pa momci se bore i igraju kao lavovi,a ovi naši… ma bolje da ne pišem dalje…

- Susjedi sretno do finala, pokazali ste cijelom svijetu kako se igra nogomet, samo rokajte do finala, teško više da vas tko može zaustaviti. Sretno!

- Bravooooo momci tako se voli nogomet i država.

I u susjednoj Bosni i Hercegovini su navija za vatrene, evo nekih komentara s portala Klix.ba.

- Sve čestitke Hrvatskoj repki i puno sreće u nastavku EP.

- Dobili su jedanaesterac nije ni postojao, karma je čudooooo. Bravo za Hrvatsku.

- Sa svim tim zvijezdama i zvijezdicama ne mogu pobijediti one klince što igraju za Hrvatsku. Remek djelo. Nekoliko puta sam pogledao onaj snimak kako je Perišić ostavio onog nesretnog Juanfrana nekoliko metara iza sebe.

Znakovita je i izjava jednog od najbolji igrača HRVATSKE REPREZENTACIJE Omišanina Ivana Perišića koji kaže između ostalog da su u reprezentaciji svi oni koji po svojoj kvaliteti u njoj trebaju i biti.

A Babićev Index nastavio po starom:

Danas pišu:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zele-nerede-suker-mamic-i-horvatincic-provocirali-s-hajdukovim-salom/901407.aspx

ŽELE NEREDE Šuker, Mamić i Horvatinčić provocirali s Hajdukovim

Iako su demantirani - dobro je poznato da demanti nikad nema snagu prve objave.

Hoćemo li opet svjedočiti stvaranju atmosfere pred susret Hrvatske i Portugala na EP-u nastojanju kakva je bila ona pred jučerašnji susret sa Španjolcima gdje se čak pisalo da su specijalci iz Domovinskog rata otišli za Bordo kako bi spriječili naše momke da oni spriječe poraz Španjolske kako su spriječili poraz Češke.

A možda se uključe navijači ponovno sa svojim ''pripćenjima'' za Englesku, Francusku i ostalu europsku javnost - kako HNS vodi Mafija i kako je to reprezentacija Kuma Mamića - a ne Hrvatska.

Naravno pred jučerašnju utakmicu neki su ovdje pisali takve gluposti u stilu kako će našima u nastojanjima da prekinu utakmicu pomoći i Katalonci - kao da je Hrvatska Jugoslavija - a neki su pisali ''kako su gotovi'' - misleći na HNS.

Možda i jesu - ali jednog dana. Nadam se ne do kraja ovoga prvenstva.

Sad lupam glupost ali nema veze tako bih volio da postanu prvaci Europe i to zbog svih onih koji tvrde kako ovo nije Hrvatska.

Bilo bi onda zanimljivo vidjeti - kako bi se ponašali ovi ''borci za poštenje i pravdu'' u hrvatskom nogometu?

mirv
22-06-2016, 21:17
Zar nije ljepše naredati slavne momčadi na turniru nego da nam svi godinama pričaju kako smo nešto ostvarili jer nam se otvorio ždrijeb? Zar nije ljepše pošteno se potući s Kristinom i ostatkom Portugala nego do završnice preko Islanda, Andora ili Jugozapadnih Irska? Španjolcima smo naplatili neke dugove, sad su na redu isto nekakva ta podvrsta Španjolaca. Što nam to uradi 1996. Piro ćederu?

NorthStand
22-06-2016, 21:27
potući se s kristinom, haha pišam. :smijeh

u pravu si, potpis, bolje ovako već vidim kako bi nam Srbi srali da smo se provukli do finala, ujebat se svima u postojanje, a pogotovo njima istočnim dušmanima koji će svim srcem u 1/8 finala navijat za PURTUGAL.

Non serviam
22-06-2016, 21:34
Pa ne znam bas, sa dosta ljudi sam pricao, i velika vecina su ako ne navijali za vas, ono bar bili protiv cigana sa Pirineja...pogotovo posle laznog penala su i oni neutralni poceli da navijaju da jajare ne dobiju, bar je tako bilo na splavu gde sam ja gledao tekmu. Kako su i Portugalci cigani sa Pirineja kapiram da ce slicno biti i u tom slucaju, bar sto se mene tice.
Svaka cast vasoj reprezentaciji, nadigrali su Spance, uz dva lepa gola (pogotovo prvi, kao sa igrice), imali i onaj lep pokusaj Rakitica...steta sto nije usao.

Inkvizitor
22-06-2016, 21:47
Portugalcima nikad nismo dali gol..dva il tri čista poraza..doduše ono u Engleskoj je bilo s B ekipom kad je "umni" Ćiro htio Nijemce.

Talijani nas nikad nisu pobjedili, mi njih dvaput i tri remija, Doduše u Koreji ili Japanu im je ukradena čista pobjeda.

Talijanski stil igre nam više paše, koliko god oni bili jaki..bit će to zajebana utakmica,neka nikog ne zavarava njihovo taljiganje u grupi..nitko njih ne razbija..

Inkvizitor
22-06-2016, 21:50
Pa ne znam bas, sa dosta ljudi sam pricao, i velika vecina su ako ne navijali za vas, ono bar bili protiv cigana sa Pirineja...pogotovo posle laznog penala su i oni neutralni poceli da navijaju da jajare ne dobiju, bar je tako bilo na splavu gde sam ja gledao tekmu. Kako su i Portugalci cigani sa Pirineja kapiram da ce slicno biti i u tom slucaju, bar sto se mene tice.
Svaka cast vasoj reprezentaciji, nadigrali su Spance, uz dva lepa gola (pogotovo prvi, kao sa igrice), imali i onaj lep pokusaj Rakitica...steta sto nije usao.

Pa nije baš da smo ih nadigrali pošteno rečeno..par dobrih poteza je odličilo..Kalinić i Perišić međusobne asistencije..to je bilo lijepo . I one škarice Pjace.

Non serviam
22-06-2016, 22:05
Moj je utisak da ste ih nadigrali, bili ste konkretniji. Dzabe tika taka njihova, kad ne stvara mnogo sansi. Barsa igra taj stil i on u njihovom slucaju izgleda lepo za oko jer proizvodi sanse, dok kod reprezentacije samo izgleda kao da dave loptu... Najjace je kako su tukli Cehe, tika taka 90% utakmice i corak. Na kraju ga utrpase iz centarsuta.

Prosto je nerealno kako ste na kraju izvisili, gol Islanda u zaustavnom vremenu kao u prici. Opasni su Portugalci, ali ako ih zatvorite a pritom se nadigravate kao i sa Spancima, sanse su vam prilicno velike. Meni oni deluju kao manje efikasna Spanija, a to puno govori...plus sto manje drze loptu pa cete malo lakse disati.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 22:12
Pa nije baš da smo ih nadigrali pošteno rečeno..par dobrih poteza je odličilo..Kalinić i Perišić međusobne asistencije..to je bilo lijepo . I one škarice Pjace.

Da trebali su im naši dati 3 - 4 gola sa petoricom novih u postavi od kojih neki ni na trenigu nisu igrali zajedno. Sudac je lagano navlačio za espanju što se vidjelo kad nije imao srca ponoviti onaj penal jer je istina da je subašić bio bar 2 metra ispred gol crte. Znao je da je prestrogo dosudio penal za Španjolce.

Vrsaljko jest faulirao Silvu ali tek nakon što je njega drugi španjolac faulirao gurnuvši ga na Silvu.

Između Portugala i Islanda ja sam za Portugal.

Nek odigraju samo najbolje što mogu - pa kako god završi.

Žao mi je samo što ne idemo na Nortove fašiste Talijane kojima se on divi - a do sada nisu pokazali ništa osim bunkera. (ima Davor Šuker pravo - ječe nećemo podcijeniti)

Nije ni čudo što su te kukavice u drugom svjetskom ratu gradile najčvršće i najbolje bunkere - nastojeći se što bolje zavući u rupu.

Inače da nisam pročitao upis kolege ne bih ni znao da antifašisti danas nešto slave. Ja sam cijeli dan radio, a izgleda da su neki bili na grahu i janjetini kod partizana!

Non serviam
22-06-2016, 22:14
Ne bih se slozio za Italijane...oni usitinu igraju zatvoreno kao i uvek, ali su na ovom prvenstvu pokazali klasu u napadu. Sve lepi golovi, nista od onih frljoka sto utrpaju sa 2 metra, koje su tako tipicne za njih.

Skywalker
22-06-2016, 22:23
Tacno je da dosta ljudi sa kojima sam pricao,ako ne navija,onda se barem divi hrv.reprezentaciji i u isto vreme proklinje ove nase manekene sa splavova...ali bas da zavidimo..pa ne zavidimo,nema potrebe..samo nam je krivo sto nas 20 godina nema nigde.
Mi nemamo kult reprezentacije,i cao..nema tu vise sta da se ispravi.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 22:26
Ne bih se slozio za Italijane...oni usitinu igraju zatvoreno kao i uvek, ali su na ovom prvenstvu pokazali klasu u napadu. Sve lepi golovi, nista od onih frljoka sto utrpaju sa 2 metra, koje su tako tipicne za njih.

Ma kakvi Talijani - protiv Belgije prvi put vidjeli gol i vratara u 31 minuti. Belgijanci ih se prepali, a Švedi imaju samo Ibrahimovića, a sad gledam protiv Iraca - toliko loša utakmica da se ne može ni gledat.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 22:31
Tacno je da dosta ljudi sa kojima sam pricao,ako ne navija,onda se barem divi hrv.reprezentaciji i u isto vreme proklinje ove nase manekene sa splavova...ali bas da zavidimo..pa ne zavidimo,nema potrebe..samo nam je krivo sto nas 20 godina nema nigde.
Mi nemamo kult reprezentacije,i cao..nema tu vise sta da se ispravi.

Pa nagovorite Maminja da vam preuzme savez. Ovdje su mu svakako gaće na rešetu. Vi ste vješti u nagovaranju pristat će on, a još kad mu pustite onu: Ne može nam nitko ništa jači smo od sudbine - ma on je čovjek za Vas ja vam velim.

U Hrvatskoj ga ustaše i partizani jednako ne podnose. Čak toliko da bi radije da nestane - pa makar mu i privatnu repku istjerali iz svih natjecanja na jedno 4 - 5 godina. E a onda bi ja isto istjerao i klubove jer oni su pod HNS-om pa neka se onda loptaju - amaterski.

Inkvizitor
22-06-2016, 22:33
Talijani koliko ono osvojiše svjetskih 4-5..jaki ko beton..a ovi što im govore da igraju negledljiv nogomet..neki od najljepših golova svih vremena su djelo Talijana

Ja sam uvjeren da bi tukli Portugal eventulano u polufinalu ili finalu..tu su oni tanki kad se dođe kraju..najopasniji su ovako poslije skupine..i to nakon loših igara u skupini..

Ako njih prođemo onda je svašta moguće pa i finale..Njemčka igra dobro..i dizat će se još..ni Engleska ovaj put nije bezuba..Francuska je loša..vuće se samo na domaćinstvo..Španjlolci naravno mogu uvijek krenit u pohod..ali njihova utakmica i Talijana to će bit sudar..

Grunf
22-06-2016, 22:35
Ma kakvi Talijani - protiv Belgije prvi put vidjeli gol i vratara u 31 minuti. Belgijanci ih se prepali, a Švedi imaju samo Ibrahimovića, a sad gledam protiv Iraca - toliko loša utakmica da se ne može ni gledat.

Kad im ne treba. Jos gol nisu primili, a pitanje hoce li primiti na prvenstvu. Njihova obrana je beton. Belgijcima zelim da im Svedani zabiju gol i otidu u tezi dio zdrijeba kad su vec tolko jaki, budu rijesili one velesile kao od sale. :D

Inkvizitor
22-06-2016, 22:35
Pa nagovorite Maminja da vam preuzme savez. Ovdje su mu svakako gaće na rešetu. Vi ste vješti u nagovaranju pristat će on, a još kad mu pustite onu: Ne može nam nitko ništa jači smo od sudbine - ma on je čovjek za Vas ja vam velim.

U Hrvatskoj ga ustaše i partizani jednako ne podnose. Čak toliko da bi radije da nestane - pa makar mu i privatnu repku istjerali iz svih natjecanja na jedno 4 - 5 godina. E a onda bi ja isto istjerao i klubove jer oni su pod HNS-om pa neka se onda loptaju - amaterski.

Jel ti možeš naponon prestat davit.

Daviš ovdje ljude sa tom tvojom zlobom i malicioznošću..dosadio si više i Kurti i Murti.

Možeš li za promjenu malo pričat o temi..o EP u 2016.toj.

Grunf
22-06-2016, 22:38
Talijani koliko ono osvojiše svjetskih 4-5..jaki ko beton..a ovi što im govore da igraju negledljiv nogomet..neki od najljepših golova svih vremena su djelo Talijana

Ja sam uvjeren da bi tukli Portugal eventulano u polufinalu ili finalu..tu su oni tanki kad se dođe kraju..najopasniji su ovako poslije skupine..i to nakon loših igara u skupini..

Ako njih prođemo onda je svašta moguće pa i finale..Njemčka igra dobro..i dizat će se još..ni Engleska ovaj put nije bezuba..Francuska je loša..vuće se samo na domaćinstvo..Španjlolci naravno mogu uvijek krenit u pohod..ali njihova utakmica i Talijana to će bit sudar..

Kak je rekel pokojni Cruyff: Talijani te ne mogu pobijediti, ali ti mozes izgubiti od njih. :D

NorthStand
22-06-2016, 22:39

baš sam tog dojma ja, moje je mišljenje da je Ronaldo "ključ utakmice" ako njega uspijemo "zaštopat" i limitirat u našoj obrani da radi ono što je radio protiv mađara, mi to dobivamo ziher iz razloga jer im je obrana za kurac i netko naš će ih probit sigurno.

problem je samo u Ronaldu, i što će taj mrzitelj mikrofona radit u našem 16ercu ili iz slobodnjaka, hoćemo li ga znat uštopat i limitirat da ne bude opasan po naš gol ?

ako to uspijemo, "riješili smo utakmicu" može Nani zabit gol, može puno njihovih zabiti gol, ali mi ćemo zabit barem jedan više, ključno je da nam Ronaldo se ne zaigra i ne bude igrač utakmice, a to može samo uz našu glupost u obrani. kako su Mađari danas istog pustili da puca iz situacija u kojima on nije smio biti ni blizu golu niti primit loptu. puštaš takvog igrača da ti se šeprtlja po 16ercu, naravno da će zabit gol naravno da će asistirat, sve je to bila greška Mađara, problem je u tome što naša obrana nije puno bolja od mađarske, a i golman ruku na srce upitno je kako će Suba reagirat u tim opasnim situacijama protiv njih. jer ovo je nock out utakmica, ne smije biti pod dojmom i mora branit što ležernije može, a za sad nije ništa generalno gledano ni usro ali nije ni imao puno posla, što će protiv Portugala sigurno imat, pogotovo ako budemo mi vodili kraj utakmice će biti takav da će u svakom napadu portugalci moći praktički zabit gol ako budu pucali prema istom i ako on ne bude na razini. jako bitan nam je Suba u toj utakmici, kao i obrana, ja bih rekao tu je presudna bitka, jer napad imamo kao i centar, obrana nam je godinama najslabiji dio reprezentacije i tu će se odlučit pitanje pobjednika.

Bukowski
22-06-2016, 22:40

To je cinjenica.

To bez daljnjega,ko to ne razumi ne razumi ništa.Očajna,OČAJNA situacija je tamo.A najjadnije od svega je da 30 trenera te košta ka dva polovnjaka iz prvog sastava.Škola je prioritet,teški,jer nam je to JEDINA šansa.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 22:41

Da posebno ću pamtiti 1982., godinu i Španjolsku. Ja navijao za Brazil. Koja ekipa jebo te led. I Brazilcima treba samo bod a Talijanima pobjeda i glupi Brazilci navalili pobjediti puni sebe - a Talijani bunker i kontre na Conte i Rossia. I dobiše ih. Nisam mogao vjerovat.

A kad su igrali najljepši nogomet u Engleskoj 96 pod Sakijem - ispadoše od Čeha. A Ćiro prodao priču da je htio Nijemce - a lopina stara skontala da su Nijemci lošiji od Talijana i da je bolje s njima. Ali se i Čehe nešto pitalo. Da je ćiro znao da će Česi Podborsky i Nedved i Berger skinuti Tale protiv Portugala bi bila druga priča.

A onda Nijemci na kraju prvaci europe.....

Ma kakvi ovi talijani.

NorthStand
22-06-2016, 22:41
to braćo Irci, jebite talijane, tako se bori za svoje braćo ! :cheer

Nervozni listonoša
22-06-2016, 22:43
Da posebno ću pamtiti 1982., godinu i Španjolsku. Ja navijao za Brazil. Koja ekipa jebo te led. I Brazilcima treba samo bod a Talijanima pobjeda i glupi Brazilci navalili pobjediti puni sebe - a Talijani bunker i kontre na Conte i Rossia. I dobiše ih. Nisam mogao vjerovat.

A kad su igrali najljepši nogomet u Engleskoj 96 pod Sakijem - ispadoše od Čeha. A Ćiro prodao priču da je htio Nijemce - a lopina stara skontala da su Nijemci lošiji od Talijana i da je bolje s njima. Ali se i Čehe nešto pitalo. Da je ćiro znao da će Česi Podborsky i Nedved i Berger skinuti Tale protiv Portugala bi bila druga priča.

A onda Nijemci na kraju prvaci europe.....

Ma kakvi ovi talijani.

PS: Irci vode.

Inkvizitor
22-06-2016, 22:47
Realno Portugalci su nam jedina prepreka do finala. Poljska il Švicarska ne bi smjele bit problem. ne plašim se ni Belgije u eventualnom piolufinalu, dobra je to i radna ekipa ali nemaju nageliranog, i oni sustaju u zvaršnicama.. Tko je još ostao..

Ustvari utakmica sa Portugalom mogla biti utakmica za finale koliko god to pretenciozno zvučalo.

Grunf
Turska ispada iz osmine finala. Irci dvije ekipe u osmini finala, spektakularni epski dvoboj Wales i Sjeverna Irska. :naklon

Nervozni listonoša
Jel ti možeš naponon prestat davit.

Daviš ovdje ljude sa tom tvojom zlobom i malicioznošću..dosadio si više i Kurti i Murti.

Možeš li za promjenu malo pričat o temi..o EP u 2016.toj.

Pa o čemu to ja pišem. Samo sam vidio da se citira nekakav cijenjeni Le Mond......, a ja sam onda zalijepio nešto sasvim drugačije. Namjerno - da se vidi do kud smo mi došli sa pravljenjem pakla samima sebi.

A što se tiče nogometa - pa eto rekao sam za Talijane da su za kurac!

A i za Švede sam rekao da imaju samo Zlatana!

Inkvizitor
22-06-2016, 22:49
Turska ispada iz osmine finala. Irci dvije ekipe u osmini finala, spektakularni epski dvoboj Wales i Sjeverna Irska. :naklon

I mi dobišmo ekipu koja je zadnja, jedina koja je prošla s tri boda...i to koju..:rofl

Grunf
22-06-2016, 22:51
I mi dobišmo ekipu koja je zadnja, jedina koja je prošla s tri boda...i to koju..:rofl

Srot ekipu s najboljim igracem na svijetu. :D

Inkvizitor
22-06-2016, 22:51
Pa o čemu to ja pišem. Samo sam vidio da se citira nekakav cijenjeni Le Mond......, a ja sam onda zalijepio nešto sasvim drugačije. Namjerno - da se vidi do kud smo mi došli sa pravljenjem pakla samima sebi.

A što se tiče nogometa - pa eto rekao sam za Talijane da su za kurac!

kao ti ne dosadi više čovječe

Sa tom svojom ogorčenošću, insinuacijama, da su ovdje mrzitelji Hrvatske reprezentacije, komunistički rušitelji..sve onako usput..ko da je netko lud pa to ne zna isčitat..i sve zato jer ti se tolerira pa ti udaraš veliš..kad mogu što ne bi..

Nervozni listonoša
22-06-2016, 22:52
Portugal, Poljska, Švicarska, Belgija.

Švicarci najopasniji.

franjevac
22-06-2016, 22:52
Realno Portugalci su nam jedina prepreka do finala. Poljska il Švicarska ne bi smjele bit problem. ne plašim se ni Belgije u eventualnom piolufinalu, dobra je to i radna ekipa ali nemaju nageliranog, i oni sustaju u zvaršnicama.. Tko je još ostao..

Ustvari utakmica sa Portugalom mogla biti utakmica za finale koliko god to pretenciozno zvučalo.

pokušavam nekako zamislit kako možemo izgubit od portugala i ne mogu zamislit tu situaciju
danas su mađari sa 5zamjena i djedom na vratima nadigrali portugal

NorthStand
22-06-2016, 22:54

da, neka srbijanka je napisala na B92 da su neki u nekom bircu kad je ona šetala psa slavili 2 gol hrvatske, e sad jesu to neki naši u srcu neprijateljskoj teritorija ili ona laže ne znam. :D

no dobro, ajmo reći da je tako, ali ima nekih koji jasno daju naznake da će navijat za masnokosog pedera. :D

na njih sam mislio. po meni to što kažeš, španjolci su jači od portugala to je reprezentacija koja je viši nivo od portugala i ako smo njih konačno pobjedili, zašto ne bi i portugalce ? i to ove koji su jednom nogom u mirovini.

http://www.11v11.com/teams/croatia/tab/opposingTeams/opposition/Spain/

2 pobjeda nad njima, jedna je bila u prijateljskoj, e sad je vrijeme za purtugalce, pa nemaju oni više neki baš tako paklen tim uostalmo nisu ni favoriti ovdje, mogu postat naravno ako prođu nas i dođu do finala, ali po meni nemaju tu kvalitetu vidjet će se to protiv nas, naši samo moraju igrat kako su igrali prve tri tekme i oni nemaju šanse, sve je na našima, ako se ne useru i ne zajebu u obrani prolaze sto posto.

Grunf
22-06-2016, 22:55
pokušavam nekako zamislit kako možemo izgubit od portugala i ne mogu zamislit tu situaciju
danas su mađari sa 5zamjena i djedom na vratima nadigrali portugal

Nek decki daju sve od sebe i bit ce sve u redu.

NorthStand
Portugalcima nikad nismo dali gol..dva il tri čista poraza..doduše ono u Engleskoj je bilo s B ekipom kad je "umni" Ćiro htio Nijemce.

Talijani nas nikad nisu pobjedili, mi njih dvaput i tri remija, Doduše u Koreji ili Japanu im je ukradena čista pobjeda.

Talijanski stil igre nam više paše, koliko god oni bili jaki..bit će to zajebana utakmica,neka nikog ne zavarava njihovo taljiganje u grupi..nitko njih ne razbija..

http://www.11v11.com/teams/croatia/tab/opposingTeams/opposition/Spain/

a vidi ovdje, s španjolcima smo puno više igrali zato smo i izabili gol, bez brige da smo s portugalcima igrali šest tekmi dobili bi barem jednu sigurno. treba samo prakse, budu oni najebali nema teorije sad kad su se naši uzbudili i zaigrali za gazdu za premije od par miliončića, da će sad kiksat nema tog ronalda koji će ih spriječit da se obogate. gotov je ronaldo, bude tukao novinare nakon meča s hrvastkom. :rofl

franjevac
Portugal, Poljska, Švicarska, Belgija.

Švicarci najopasniji.

mi smo najjača europska reprezentacija
igrački i igrom samo je argentina jača od nas
dal se može dogoditi da ne osvojimo euro,može naravno
ali mora se toliko toga poklopit
ozljeda luke,kiks sube,100 prečaka da pogodimo itd

NorthStand
22-06-2016, 22:59

nek se bore ko Irci, i past će na koljena masnokosi peder i zaplakat na kraju meča sigurno.

http://www.youtube.com/watch?v=9Hqy8n3BcqA

baš mi je drago da su Irci prošli, a Turci ispali. šteta što još portugal nije otišo na engleze, ali jebat ga ne možemo mi tek tako do četvrfinala, reko sam da mi nikad nemamo sreće ovo je sigurno najteži pik za nas ali šta je tu je idemo i to pobjedit, sad kad nas je već zela euforija. :D

franjevac
22-06-2016, 23:02

to je još ono što portugal nema,strast i srce
mekani su
samo da dobijemo suca koji neće nasjedat na njihovo valjanje

Grunf
22-06-2016, 23:03

Najjaci su Nijemci. Spanjolci, mi, Belgijanci, Francuzi, Englezi, Talijani smo ista liga kandidata za vrh.

Nervozni listonoša
22-06-2016, 23:04
kao ti ne dosadi više čovječe

Sa tom svojom ogorčenošću, insinuacijama, da su ovdje mrzitelji Hrvatske reprezentacije, komunistički rušitelji..sve onako usput..ko da je netko lud pa to ne zna isčitat..i sve zato jer ti se tolerira pa ti udaraš veliš..kad mogu što ne bi..

E u pravu si ogorčen sam na sve ovo što se događa. Baš ogorčen. Napisao sam toliko postova i zašto. I više se neću ponavljati.

Ininuacije - e toga nema. Nije insinuacija da se imalo namjeru ovu generaciju kazniti istjerivanjem sa EP-a samo zato što je Mamić u HNS-u. I što je najgore - da je ovo Forum.hr ne bi bio ni malo iznenađen - ali ovo je Forum hrvatskih integralista - pa sam poprilično iznenađen - kako se prešućuju činjenice koje ne da bodu oči - nego ih kopaju.

Mrzitelji - pa ne znam baš ako vas pola pravda one koji su imali nakanu da izazovu da se naši izbace sa EP-a. Što bi stvarno bila katastrofa za naš nogomet kakav je da je.

Naravno da nije usput - nego ciljano i sa potpunim pravom. A tolerirati mi se ne treba. Slobodno me kazni - nema problema. Samo kad ovo sve prođe - pokazat će se tko je, a tko nije bio u pravu (i ne samo oko pitanja sukoba navijača sa HNS-om).

A i što ti vrijedi imati forum na kojem svi pišu i razmišljaju isto?? Pa ti razmisli ako te moji stavovi previše nerviraju - fino me pobrišeš i to je to.

Uostalom - što sam god tvrdio - nakon nekog vremena bilo je tako. Ili možda nije (Karamarkova konačna ostavka jučer).

I nisam ja toliko pametan, načitan i nadobudan - koliko sam tvrdoglav i držim do svoga stava i imam, jednostavno, dobar nos!

Grunf
22-06-2016, 23:04
nek se bore ko Irci, i past će na koljena masnokosi peder i zaplakat na kraju meča sigurno.

http://www.youtube.com/watch?v=9Hqy8n3BcqA

baš mi je drago da su Irci prošli, a Turci ispali. šteta što još portugal nije otišo na engleze, ali jebat ga ne možemo mi tek tako do četvrfinala, reko sam da mi nikad nemamo sreće ovo je sigurno najteži pik za nas ali šta je tu je idemo i to pobjedit, sad kad nas je već zela euforija. :D

Meni ide na zivce kaj Irci igraju s dvije repke u zavrsnici. Nije regularno prvenstvo. :kava

Nervozni listonoša
22-06-2016, 23:08

Mislio sam na ove četri sa kojima bi trebali - igrati. Mislim da su Švicarci opasniji od - Portugala.

Inkvizitor
22-06-2016, 23:12
Evo i Jeličić je potvrdio ono što sam rekao, najranjiviji smo u skoku. Svi su nas nadskakali. i Turci, i Česi i Španjolci..A kad znamo da nagelirani skače ko na federima, treba sprječit ubačaje..al znaju oni a pogotovo on i po zemlji..

Bit će zajebana utakmica..