PDA

Pogledaj Full Version : Europa liga

Grunf
14-04-2016, 23:58
Kakva noc, Liverpool preokrenuo 0-2 i pobijedio Dortmund 4-3. Lovren zabio pobjedonosni zgoditak u 90. minuti. :naklon :naklon

NorthStand
15-04-2016, 01:22
http://www.youtube.com/watch?v=tscdbcoUfiw

kad god vi(čačić i mamić) mene razjebavate, ja dodam malo gasa i zabijem 4 odlučujući gol za liverpool ! :de

i tata bi sine, tako se to radi, kad te netko zajebava, ti dodaš malo gasa i baciš mu prašinu u lice ! :kez

HR SOKOL
15-04-2016, 06:05
Bas me zanima na koga je pljuno kod proslave gola?:kez

HR SOKOL
15-04-2016, 06:27
Kakva noc, Liverpool preokrenuo 0-2 i pobijedio Dortmund 4-3. Lovren zabio pobjedonosni zgoditak u 90. minuti. :naklon :naklon
Dugo nisam vidio ovakav preokret, zabit 4 gola u jednom poluvremenu:naklon a i Dario Srna je odigrao vrhunski i srusio rekord po broju nastupa za Sahtar (486 ) zabio gol i dvije asistencije.Ove sezone opet :hrv na podizanju pehara i u ligi prvaka i europskoj ligi:hrhb:kez

Grunf
15-04-2016, 11:11
Bravo i Srna, postal je legenda Šahtara. :bravo Al kak su Prusi jeftino primili taj gol, kak su uopće dozvolili ovaj prvi pas? :nezna

HR SOKOL
15-04-2016, 11:43
Bravo i Srna, postal je legenda Šahtara. :bravo Al kak su Prusi jeftino primili taj gol, kak su uopće dozvolili ovaj prvi pas? :nezna:neznanjihov problem,to ce rijesit u svlacionici:jao:lupa:bang a mi cekamo izvlacenje parova:smoke

Bukowski
15-04-2016, 21:13
Bravo i Srna, postal je legenda Šahtara. :bravo Al kak su Prusi jeftino primili taj gol, kak su uopće dozvolili ovaj prvi pas? :nezna

Ja bi reka da je Srna posta odavno legenda Šahtara.Tamo negdi prije 4-5 godina,kad je ima onu bolesno dobru sezonu,kad je sam proveja Hrvatsku kroz kvalifikacije,zabija masu iz slobodnjaka,zabija masu u Šahtaru,i onda kad ga je ono tražilo par jačih klubova,a Šahtar mu ponudija nekakvo povećanje plaće,on odabra ostanak u Ukrajini.

Mislin da je to ostajanje zapečatilo ga ka legendu kluba,ipak je,ako se ne varam,čak nekakva Barcelona bila u pitanju,a odbijanje tih top klubova da bi se ostalo u jednom Šahtaru je potez vrijedan divljenja.Mada je on to iskalkulira,stavija na pezu s jedne strane sezona-dvi u top klubu,veća (al ne toliko veća) plaća,naspram de facto osigurane budućnosti.Nije da mu je bilo teško odabrat.S time si je on kupija misto sportskog,trenera,kurca-palca,i ima šta radit nakon karijere.

Inače,kad se sitin koliko mi je to bija drag igrač......Kad je u Hajduka još igra,krilo,strašno san ga volija.Uvik onu majicu ispod dresa šta je pisalo "MELJI!",borben igrač,strava.Pa intervju di će se on vratit u Hajduka zadnju sezonu-dvi,ali ne ka gerijatrija,nego dok još bude u snazi,striktno je baš to naglasija,da će bar jednu sezonu doć odigrat.

A onda...."želje su jedno-mogućnosti drugo....." pička ti materina,čuj mogućnosti,pa đubre jedno moš ti još platit Hajduku,pa imaš para za tri ž života jeben te u glavu tu muslimansku.Ajme jadan ti san,kako mi na kurac idu.Pa budi čovik,reci istinu,ako ne moš već reć "pička san i proda bi mater za još par plaća" onda bar reci "predomislija san se,bija san mlad,idealist,sad nisan",a ne "mogućnosti su ovakve il onakve".Mrš,jebo te munaver onaj što te napravi.Muzahir,Bekir,kako li.

Pa njegovo "zalaganje" za Hajdukovu borbu,kao kapetana one nakupine cigana šta se reprezentacijom zovu.Pa odjeb navijačima.Da ne iden dalje.

Evo,ako prođu skupinu sad na prvenstvu to će bit ravno čudu jbt,a tribalo bi bit pod najnormalnija stvar.Nije ni čudo kad imaju tako karakternog kapetana.Bitno se kvalificirat,jelte,bitno je sudjelovat.How yes no.

A je u biti,to in i je bitno,uzet pare od kvalifikacije,a posli šta Bog da.Ma,gadi mi se,i Srna,i nesrna,i Modrić,svi redom.Još mi je mali Dudu najsimpatičniji osta.

A tek sad kad krenu Brekala,Mora i ostala banda izdajnička.Jebem vam mater svima,vama i Dinamu i Mamiću.Đubradi onda dalmatinska.