PDA

Pogledaj Full Version : Omiljeni komičari

Humphrey
23-02-2016, 20:55
http://www.youtube.com/watch?v=vBM8XGbVOFs

http://www.youtube.com/watch?v=eY3wsYzl3DA

Grunf
24-02-2016, 01:01
Humphrey, naravno. :D

sagitarius
26-02-2016, 15:56
U trenutku, čovjek progonjen svakodnevnicom ispunjenom drilom i trkom u poslu, kojekakvim obvezama pa i onim društvanim, nenadno zastane pred pitanjem tko mu je omiljeni komičar...čekaj komičar, fakat...
Sjećam se da je moj pokojni otac volio Deni Keja, Stanlia i Olia, svevremenog Čaplina, Baster Kitona, Đeri Luisa...
Danas je komedija utkana gotovo u sve filmske žanrove od Smrtonosnog oružja, kao akcione komedije pa do horora posebice onih koji se šale na račun već snimljenih...
Stvarno postoji li danas izraziti komičar koji isključivo glumi komedije...
E da ima tu onaj Đim Keri, ali on mi je nešto antipatičan...
Zapravo pitam se uopće ima m li svog omiljenog komičara.
U ovim današnjim komičnim serijama "Teorija velikog praska", "Dva i pol muškarca", zapravo jedina simpatična osoba mi je ona Penny ili ti Kaley Cuoco, čini mi se da se tako zove, prpošna plavušica, koja definitivno odlično izlazi na kraj sa tri genijalca i jednim inžinjerom u seriji, koju volim pogledati unatoč činjenici da je glavni lik Sheldon etablirani homoseksualac...
Svojedobno sam volio pogledati obitelj Hakstableovih sa tada odličnim Bilom Kozbijem, ali nakon afera sa silovanjima i ova serija mi se nekako ogadila.
Zaista koga bih moga podcrtati kao svog favorita ili omiljenog komičara...možda iz mučki Dela Trotera...
Definitivno on bi mogao ponijeti tu titulu...ali ovo je fakat teško pitanje, ma koliko se učinilo benignim i laganim.

Bukowski
30-08-2016, 03:14
George Carlin,Mencia,Seinfeld (mislim na stand up),a od serija,reka bi da je baš u ono,top,spadalo jako malo njih.Mućke,Seinfield,meni je bio izniman My name is Earl,i to je to,ovako,na prvu.Tu moram spomenuti i emisiju,žanr sam za sebe,pod nazivom Kenny VS Spenny.Iznimno duhoviti,ležerni,i prirodni.Još tu idu crtići South Park (mada je u zadnje vrijeme preozbiljan),i Futurama.

I to bi bilo to.