PDA

Pogledaj Full Version : Most nezavisnih lista

Grunf
19-02-2016, 11:42
Mislim da vladajuća stranka zaslužuje svoju temu. Ima puno prijepora oko njihovog djelovanja pa da imamo to sve na jednom mjestu. Tema je o njihovom djelovanju.

Današnji zaplet u vezi njih se odnosi na smanjenje plaća zastupnicima. Nažalost njihove dobre inicijative nailaze na barijere na svim razinama. HDZ i SDP su ih zeznuli pa ništ od toga.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/most-hdz-i-sdp-su-zaustavili-zakon-o-smanjenju-placa-zastupnicima-ne-zele-dijeliti-sudbinu-naroda/875917.aspx

totalna steta
19-02-2016, 17:25
Moram priznat da mi se politika u Hrvatskoj sve više i više gadi..
Jednostavno ako se i pojavi kakva dobra ideja na političkom nebu,sve vrlo brzo utone u korupcijsku i moralnu kaljužu.

Most,hdz,sdp,itd....sve je to isti kurac,jednostavno i prosto,kakav narod takva vlast !!

Gledaš sabor,otvoreno ,farmu ili bb na kraju emisije isti osjećaj imam ...

NorthStand
19-02-2016, 17:55
nikad nisam volio MOST, kao što ni HDZ ne volim od 2000e, nevjerojatno na što nam je spala politička "desnica" u hrvata, kad pokraj franje 1990ih moramo danas gledat karamarka i petrova u glavnim ulogama.

ne mogu vjerovat da u ovoj zemlji, nema boljeg kadra za lidere političkih stranaka, ili nam najlimitiraniji moraju kolo vodit ?

mirv
20-02-2016, 03:11
Ako ta ekipa spriječi lustraciju onda je jasno da su isti kao te komunjare koje spašavaju. Naravno da je sve bolje nego da je preimenovana KPH ostala na vlasti ali uz njihovo političko uništenje treba gledati da brzo i tu neretvansku ćupriju miniramo kao Bošnjaci onaj ružni turski most u Mostaru te da im se i oni pridruže. Kao da nam jedna partija već nije previše.

Inkvizitor
20-02-2016, 11:04
OD MOST-a ne očekujem ništa uostalom kao ni od HDZ-ea. Sve je to premreženo udbaškim strukturama. Eno jučer izglasaše skidanje imuniteta Stivu Culeju za ćirilične ploče. Glasali i HDZ.ovci ( osim gen Glasnovića i još nekog) glasao i MOST. umjesto da je prvi potez nove vlasti bio ukidanje svih sudskih postupaka prema Vukovarcima i pokretanje postupaka prema onima koji su te postupke pokrenuli oni skidaju imunitet Culeju.

A kako će bit kad su MOST-ovci ostavili kukuriku kadrove u pravosuđu a i tko zna gdje još..a ni HDZ nije puno bolji..

Jučer , tj sinoć čak i Sedlaru a i Zidiću onaj Visković drži lekciju, i to jadno i prozirno a ovi se samo brane..osim što su rekli da je Hrvatska doista pobjedila samo jednom u prošlom stoljeću.

NorthStand
20-02-2016, 18:48
pa nema problema, ako su takvi idioti kakvi očito jesu, vlasti neće više vidjet nikada, jer im ja i mnogi drugi hrvati neće dati vlast više u ruke, a crveni će komotno u tom slučaju moći vldat dok hrvatsku ne unište, i iskreno kad vidim kakav smo mi retardiran narod i kakva nam je "desnica" ništa drugo ni ne zaslužujemo, čim prije nas crveni unište i dovedu do bankrota, tim bolje, navijam za što bržu propast ove države i ovog naroda, on propast definitivno i zaslužuje.

svakome po zasluzi, Srbi su dobili svoje, a mi Hrvati ćemo u miru uništtit vlastitu državu, uvijek smo bili posebna sorta kretena, od šume brezovica 1941 pa do dana današnjeg ništa se kod nas nije promjenilo, uvijek nekakvi supili trumbići mačeki i ostali krkani, koji samo obmanjuju narod i rade mu zlo, a narod kakav je to sve podržava danas imate krkrani izbore, imate mogućnost panjevi hrvatski birat i biti birani, i opet birate najveći šljam da nas vodi, zato niste dostojni slobode i države, slobodno se vi vratite pod beč i beograd, to i zaslužujete glupani. s tom razlikom, da više niti jedna hrvata za ovaj usrani narod ne smije ginut i gubit svoju glavu, niti jedan, neka truli i neka propada ko gnjila jabuka.

Inkvizitor
23-02-2016, 10:19
Zašto MUP i Vlaho Orepić skrivaju info iz Vukovara. Zašto je majci pretučenog hrvatskog mladića navodno zabrnajen razgovor s medijima radi istrage a majci pretučenog Srbina u Pakracu, to nije. Zašto su dvojica od trojice napadača iz Vukovara odmah pušteni.

Humphrey
23-02-2016, 18:25
Zašto MUP i Vlaho Orepić skrivaju info iz Vukovara. Zašto je majci pretučenog hrvatskog mladića navodno zabrnajen razgovor s medijima radi istrage a majci pretučenog Srbina u Pakracu, to nije. Zašto su dvojica od trojice napadača iz Vukovara odmah pušteni.

Zato jer je to politika ove države još od mirne reintegracije .Razlog zašto takva politika prolazi je zato što su i vukovarci govna kojima je važnija guzica od principa pa čak i sigurnosti vlastite djece.