PDA

Pogledaj Full Version : Gjenero pracen od SOA-e

Grunf
30-01-2016, 16:54
SOA je navodno pratila uglednog politickog analiticara zbog cestih posjeta stranim veleposlanstvima, posebno veleposlanstvu Srbije.

Prema tim informacijama, SOA je za provođenje tajnih mjera dobila odobrenje Vrhovnog suda.
Isti izvori nam tvrde da je SOA provođenje tajnih mjera zatražila zbog kontakata Gjenera sa stranim veleposlanstvima, posebice s veleposlanikom Srbije u Hrvatskoj. Gjenero ne negira svoje kontakte s pojedinim veleposlanstvima.

Gjenero kaze da mu Milanovic pakuje.

Znam da sam pod tajnim mjerama oko godinu dana, i to po nalogu bivšeg premijera Zorana Milanovića. Znam da je to učinio. Njemu je smetalo što sam javno govorio te je naloženo moje praćenje. Prema mojim informacijama, sve je počelo u studenome 2014. godine, a nemam saznanja traje li još uvijek – izjavio je jučer za Jutarnji Gjenero.

Prijatelj sam s bivšim veleposlanikom Mađarske Ivánom Gáborom i njegovim zamjenikom te veleposlanikom Srbije i otpravnicom poslova veleposlanstva. No, ja im nisam mogao prenositi nikakve tajne podatke jer nemam nikakve institucionalne veze s polugama vlasti. To je bio samo izgovor za moje praćenje kako bi se opravdao nalog Zorana Milanovića – tvrdi Gjenero.

http://www.maxportal.hr/davor-gjenero-optuzuje-bivseg-premijera-tajna-sluzba-me-pratila-po-milanovicevom-nalogu/

Koje cudo, Gjenero je strani dousnik. Nikad ne bih rekao. :D Ali moguce je da mu Milanovic pakuje, tko zna. Kaj vi mislite, o cemu se tu radi i tko je u pravu?

Bas me zanima koliko jos ima sumnjivih novinara u RH.

Humphrey
30-01-2016, 18:54
Sigurno ga je bilo teško pratiti.

p.s. svi "ugledni" analitičari i novinarii su neprijatelji Hrvatske

NorthStand
01-02-2016, 04:19
Gjenero je žrtva udbaškog prepada, Gjenero UNO DI NOI! :cheer