PDA

Pogledaj Full Version : Koga bi za ministra branitelja?

Inkvizitor
30-01-2016, 10:46
Nakon baš ne pametnog i promišljenog poteza sa Mijom Crnojom, ostalo je upražnjeno ministarstvo branitelja pa je sad tamo po zakonu glavna osoba Matićeva pomoćnica Vesna Nađ. Nije neka stvarna šteta ali je politička šteta tolika da ide do razine podsmjehivanja. Nije mi jasno zašto odmah nije imenovan novi ministar branitelja. Šta će sad opet vijećat danima. Tužna je činjenica da oni za 4 godine u oporbi nisu znali nać pravog čovjeka za to mjesto. Teška i tužna činjenica pa im sad onaj bezobrazni šmrkljo Bojan Glavaševič drži danima lekcije a nisu ga se udostojili čak ni smijenit nakon svih sranja koje je napravio u svom mandatu. Nisu smjenili ni ovu Nađ. ne znam koji je razlog tome i što izigravaju.

No dakle, tko bi po vama bio najbolji izbor. ja sam mislio da kad je Željko Glasnović pozvan u banske dvore malo prije nego je Crnoja dao ostavku, mislio sam da ga zovu zbog toga. Ali očito on nije u kombinaciji. ne znam koliko HDZ-eu paše njegova beskompromisnost jer su oni dosad bili poznati kao kompromiseri. On sam je otklonio tu mogućnost. Ali kako se ono kaže, nikad se ne zna. Stavit ćemo ga u anketu. Drugi se spominje Damir Krstičević legendarni zapovjednik 4-te gardijske brigade. Iako se on više spominjao kao mogući ministar obrane, mogao bi doći u obzir kao ministar branitelja. I njemu bi našli afere oko one trvtke, to je jasno, ali on je ipak ime, pa bi to išle puno teže. Treći je Zvonko Milas, vukovarski branitelj, smireni i staloženi čovjek, pristojnog ponašanja i vanjštine, jedino što me kod njega smeta je to što je bezobrazni šmrkljo Bojan Glavašević rekao da bi on bio najbolji izbor za ministra branitelja a prije toga mi je davao neke mlake političke stavove. No, to je samo moj osobni dojam.

Yutarnji je poturio i ime cajkače Rimac kao potencijalne ministrice što bi bila katastrofa veća od Crnoje.

Možda ne bude nitko od ovih ali moj osobni favorit je general Glasnović.

Picaferaj
30-01-2016, 13:35
Prijedlog UHBDDR PGŽ za kandidata za Ministra hrvatskih branitelja - See more at: http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/HRVATSKI-BRANITELJI/Prijedlog-UHBDDR-PGZ-za-kandidata-za-Ministra-hrvatskih-branitelja#sthash.D9JIIvXs.dpuf

https://www.youtube.com/watch?v=wQMIt5u7-fU

bandira
30-01-2016, 13:56
ministar branitelja triba bit pravnik jer su problemi braniteljske populacije u prvom redu pravni,a sa novom hrvatskom vlašču pretpostavljam i jedini,to jest problemi više neće biti svjetonazorski...ne vidim kako ministar branitelja može imat kompromise po pitanju svjetonadzora kad se on u svom radu s tim neće susretat.

Znači ministar mora bit kulturan,fin ćovik,sa odgovarajućujom naobrazbom i dikcijom koji će biti slika hrvatskoga branitelja u miru.

Lustraciju ,to jest dezinfekciju moraju praviti neki drugi ministri,ako se ministar branitelja bude bavija tim stvarima to znači da nevride ovi drugi ministri čim on zadire u njihove resore.

Picaferaj
30-01-2016, 14:11
ministar branitelja triba bit pravnik jer su problemi braniteljske populacije u prvom redu pravni,a sa novom hrvatskom vlašču pretpostavljam i jedini,to jest problemi više neće biti svjetonazorski...ne vidim kako ministar branitelja može imat kompromise po pitanju svjetonadzora kad se on u svom radu s tim neće susretat.

Znači ministar mora bit kulturan,fin ćovik,sa odgovarajućujom naobrazbom i dikcijom koji će biti slika hrvatskoga branitelja u miru.

Lustraciju ,to jest dezinfekciju moraju praviti neki drugi ministri,ako se ministar branitelja bude bavija tim stvarima to znači da nevride ovi drugi ministri čim on zadire u njihove resore.

ne mora bit pravnik. Pravnik se uvijek može zaposliti. Svako ministarstvo ionako ima pravni odjel u kojem rade pravnici. Ministar, svaki, mora biti čist, inteligentan i dovoljno elokventan

Komari
30-01-2016, 14:44
Spominje se i Jozo Miličević.
A meni loš za ministra ne bi bio ni Ilija Vučemilović. Samo ne znam kakvo je njegovo formalno obrazovanje

.

HR SOKOL
30-01-2016, 15:50
Ja bi prodo pricu Yu medijima da je novi ministar Velecasni Sudac. Joj kako bi uzivao kad bi se javili vragovi

suntzu 72
30-01-2016, 15:53
Tomisav Josić

https://youtu.be/0jTEmlh_JtU

Uostalom, ideja o registrima krenula je iz Vukovara.

Azzurri
30-01-2016, 18:24
Krstičević-Glasnović-Demo. Tim redoslijedom.

šanta85
30-01-2016, 18:32
Meni nije jasno zašto nitko ne spominje Miljenka Filipovića a kolko znam i on je u HDZ-u?

Azzurri
30-01-2016, 18:49
Valjda imaju toliko pameti da ne stave Josipu Rimac. Eto samo to tražin.

RockyMarciano
30-01-2016, 22:42
Valjda imaju toliko pameti da ne stave Josipu Rimac. Eto samo to tražin.

Rimac im je vodila kampanju :D

1981
31-01-2016, 00:31
Za Krstičevića se vežu neke priče o ugovorima njegove firme sa ministarstvon obrane.Da se ogromna lova obrnila.Sad neznan jeli istina ali tako san nešto čuja.

Grunf
31-01-2016, 14:52
Glasnovic bi bio bolji na celu MORH-a. Ipak se radi o umirovljenom generalu.

NorthStand
01-02-2016, 04:05
onaj specijalac iz varaždina špiček ili kako se zove, te onaj "tigar" iz širokog brijega, te Ivan Vukić iz splita mi se čine ko najbolji izbor, pošto je krstičević vidimo u sličnim problemima ko i ovaj crnoja.

Grunf
01-02-2016, 14:41
HOS-ovci žele Damira Banića.

Dragi prijatelji, naš suborac Damir Banić kandidat je za ministra branitelja i ovim putem mu dajemo punu podršku!
Damir je sa tek napunjenih 19 godina pobjegao sa služenja vojnog roka u Batajnici i pristupio HOS-u, tj. našoj IX. bojnoj HOS-a ‘Rafael vitez Boban’ koja se tada počela formirati i jačati. Sa našom postrojbom prolazi sva ratišta, a sudjelovao je i u obrani Škabrnje.
1992. god. biva teško ranjen i ostaje bez lijeve noge. Nakon kratkog liječenja, već 1993. god., vraća se na bojište, točnije u operativu HOS-a.
1996. god. umirovljen sa činom satnika.
Poslije rata upisuje Ekonomski fakultet u Splitu i dobiva titulu struč.spec.oec.
Danas je jedan od najaktivnijih članova naše udruge i pomaže u organizaciji svih naših projekata.
U braku je i ponosni je otac dviju kćeri. Politički i poslovno neokaljan, ugledni intelektualac poštovan među braniteljskom populacijom te dokazani borac za ‘malog čovjeka’!
Mislimo da je o njegovom patriotizmu i ljubavi prema Hrvatskoj suvišno pisati, odnosno suvišno je pisati o patriotizmu bilo kojeg pripadnika HOS-a.

Pozivamo vas da podijelite ovu fotografiju i tekst te tako dodatno obavijestimo širu javnost o njegovoj kandidaturi. Hrvatskoj su potrebni iskreni, pošteni i dosljedni ljudi bez mračne prošlosti, a naš Damir svakako spada među njih!
Damire nek’ ti je sretno! , kazano je u postu.

http://www.dnevno.hr/domovina/hos-ovca-za-ministra-branitelja-zasto-ne-upoznajte-damira-banica-888784

Inkvizitor
01-02-2016, 14:47
Glasnović danas u studio 4 sa onom Leaković iz SDp-ea. To ste trebali vidjet. :D

Ova stalno prekidala , na kraju tražila od voditelja da ga prekinu ili će ona to učiniti.

Grunf
01-02-2016, 14:55
Jel ima repriza? Kaj je pričao? :D

Inkvizitor
01-02-2016, 14:58
ne znam ima li repriza, možda ima na studiu 4, stalno oni repriziraju

Ma otprilike šta govori i u saboru, samo malo duže..opširnije. Pomalo se uči da se kontrolira je ron ima taj šprahfeler a i nije rođeni političar nego vojnik, da se kontrolira a da opet kaže, ali ona je bila agresivna..ne bi mu dala ništa reć..

Ujkan
02-02-2016, 10:31
Damir Banić!

Grunf
02-02-2016, 10:34
Glasnović: Onaj tko je radio u represivnom aparatu bivše države a njegov je dosje u Beogradu taj je prijetnja nacionalnoj sigurnosti

Željko Glasnović pojasnio je da je javnost neupućena u sam pojam i da najprije treba objasniti što je to lustracija, “to nije poziv na javni linč, treba se pitat hrvatska javnost i mediji zašto Hrvatska i Slovenija jedine od postkomunističkih zemalja u EU nisu pokrenule lustraciju. Što je lustracija? Ljudi imaju pravo znati što se događalo nakon 1945. do 1990. i nakon toga. Tu su kršena ljudska prava na najgori način. Postoji Rezolucija 1481. Vijeća Europe. Ne trebamo zaboraviti da je Udba pobila više ljudi vani nego sve tajne službe zajedno. Žao mi je što narod ne zna što je lustracija. Prvi stup je rasvjetljivanje. Gdje su arhivi CK SKH? Mi nismo riješili najosnovnija ljudska prava. Prvo pravo je sloboda govora, drugo pravo je pravo glasovanja, a dijaspora je potpuno isključena iz ekonomskog i društvenog razvoja. Ljudi moraju šest sati putovati da glasuju. Treće je kadrovska, o tome se ljudi ne trebaju brinuti.” Glasnović se zapitao što ako “ste bili u represivnom aparatu i sjedite sada na nekom sudu gdje su ljude prije osuđivali na dugogodišnje zatvorske kazne i postavlja se pitanje – kakvo moralno pravo vi imate sada krojiti prava u sadašnjoj Hrvatskoj”.

Spomen lustracije medija netko je krivo shvatio i protumačio.

“Kad je pao Berlinski zid, Nijemci su odmah sklonili iz javnog života 2800 novinara. Iz dva razloga. Prvi je razlog jer su oni bili političko društveni radnici i morali su surađivati s tajnim službama protiv svojega naroda, a drugi je taj da oni ne mogu promijeniti svoj mentalni sklop. Kada sam o tome govorio, iznosio sam svoj stav kao saborskog zastupnika, a što Vlada kreira ne ulazim u to. Ako ste vi radili u represivnom aparatu bivše države a vaš je dosje u Beogradu vi ste prijetnja nacionalnoj sigurnosti. To ne ovisi samo o novinaru, već ovisi o svim ljudima u svim strukturama vlasti, u vojsci, policiji i to je pitanje sigurnosti”, upozorava Glasnović.

http://narod.hr/hrvatska/glasnovic-onaj-tko-je-radio-represivnom-aparatu-bivse-drzave-a-njegov-je-dosje-u-beogradu-taj-je-prijetnja-nacionalnoj-sigurnosti

Ujkan
03-02-2016, 11:35
Nezgodne slike...

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/01011/m1_1011501S1.jpg

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/01011/tttt_1011503S0.jpg

Grunf
03-02-2016, 11:48
Zbog čega? :nezna

1981
03-02-2016, 12:29
Da zbog čega?Pa ovo je dno dna i od jednih i od drugih.Samo profit i fotelje, obraz ka opanak.

Komari
03-02-2016, 12:59
Koliko sam ja povatala ovo je Klemmovo maslo. Većina nazočnih nije ni znala da je zvao i ovu dvojicu.
A sve koliko sam isto povatala radi kadroviranja u Min. Branitelja.
Tako da ja jedino mogu zamirit organizatoru druženja

Inkvizitor
03-02-2016, 13:02
Taj Klemm je uvijek meni djelovao kao dupli igrač. Nikad mi nije sjeo.

Al sve da ga je on i pozvao, ostali su se trebali dići i otići, ali nisu. Ma da su branitelji jedinstveni ovo se sve ne bi ni događalo.

Uostalom fali mali Glavašević, što je on izostao, nije mi jasno.

Protestiraju i traže smjenu ministra i pomoćnika skoro dvije godine a sad se grle s njim. Malo je reć, karikaturalno.

Grunf
03-02-2016, 13:23
Kolko ja vidim, nitko ne grli Matića, a pitanje je kaj je tam bilo. Vjerojatno ga je Klemm pozvao da se naslađuje. :D

Inkvizitor
03-02-2016, 13:25
Bez obzira što je bilo, bilo je. A tu je onaj SDP-ovac Franko Vidović. Sami po sebi pljuju. Ali to je tako. U hrvatskoj politici, pogoto tzv nacionalnoj nema konzistetnosti ni principa. Ovo im je oduzelo svaki kredibilitet.

Ujkan
03-02-2016, 13:46
Samo profit i fotelje, obraz ka opanak.
Upravo to...

Grunf
03-02-2016, 13:53
Bez obzira što je bilo, bilo je. A tu je onaj SDP-ovac Franko Vidović. Sami po sebi pljuju. Ali to je tako. U hrvatskoj politici, pogoto tzv nacionalnoj nema konzistetnosti ni principa. Ovo im je oduzelo svaki kredibilitet.

Ne znamo o čemu je bilo riječi tak da ne treba osuđivati unaprijed.

Komari
03-02-2016, 14:18

O kvaliteti janjetine. I priče iz rata jer su Klemm, Vidovic i Matic bili u istoj desetini. A možda su se sjećali i školskih dana jer su išli u isti razred.
O onome o čemu razgovaraju i penzici na zidicu, o politici i kadroviranju u ministarstvima nisu. To se njih i inače ne tiče i potpuno su izvan tijeka tokova i .

Jakov
03-02-2016, 14:27
Meni je odličan prijedlog za ministricu branitelja stavit Višnju Starešinu.
Samo pitanje je li zabuna da se u anketi bira ministar obrane umjesto branitelja

Dobri Pastir
03-02-2016, 14:35

U načelu se slažem s tobom, ali svakako ostavlja loš dojam. Upućuje na svekoliku farsu i zbunjuje ljude. Nema ozbiljnosti. Sve se svelo na cirkusiranje.

Inkvizitor
03-02-2016, 14:42

ma i da su šutili i gledali u pod šteta je učinjena.

Da ti ideš dernečit s nekim protiv koga si prosvjedovao godinu i pol ili dvije godine, dizao tenzije, gdje su ljudi i umirali i sad da razvališ kez od uva do uva sa istim tim kojeg si htio smjenit i radi čega su svi hrvatski branitelji prikazivani kao teroristi krvavih očnjaka, paraziti i kako ih sve nisu nazivali e to je dno dna. Niže ne može.

Klemm je hodajuća katastrofa ali očito nije jedini. Čak me ne bi čudilo da se nastavi Matićeva politika da se pod nekom krinkom krene obeštećivat Knindže i ostale četnike. Ništa nije nemoguće.

Njušim trulo kompromiserstvo, HTv ih tjednima buši a oni ga još ne diraju, oni i Most ne znaju kud udaraju, jedni pričaju jedno, drugi drugo, Pupovac nastavlja sa lekcijama Hrvatima, uvaženi zastupnik Pupovac pardon.

Već nakon par dana su se usrali dreke jugofila . Ako su uopće išta i namjeravali. Jedino Hasan nešto radi. Truli HDZ nema snage i nije lustriran rekao bi general Glasnović a ni ovi Mostaši nisu ništa bolji.

NorthStand
03-02-2016, 16:52
ovaj Klemm mi je uvijek bio mamlaz i ne da ga nisam cijenio, već mi je uvijek išao na nerve s svojom patetikom, kao i kad je na markovu trgu rekao za MUP da je ovo i njegova policija da oni nemaju ništa protiv hrvatske policije(a pola su bili četnici iz podunavlja i kojekakvih drugih vukojebina jer ih je splitski kozojeb Ranko dovuko da mlate naše ljude). itd

onda izjavi da je i on antifašist, i da je domovinski rat bio antifašistički, naravno pecajući se u nebuloze ove titoističke gamadi kojoj je svaki rat za obranu hrvatske u povijesti bio antifašistički, iako u većini 99 posto njih nije bilo nikakvih fašista s druge strane.

ali njima je svaki rat antifašistički, kao da je rat za slobodu bio taj antifašistički rat, kad ovi genijalci shvate da se antifašisti u vrijeme 2ww nisu borili za slobodu hrvatskog naroda od fašizma, već za komunizam i druga Tita, onda ćemo možda i shvatit da je antifašizam i NOB nešto čime se nitko normalan ne želi dičit u hrvatskoj. ali sumnjam, jer njima je važnija pobjeda u 2ww od istine, a istina je da su dotični antifašisti hrvatima radili isto ono što i fašisti, i da su stvaranjem i borbom za komunističku SFRJugoslaviju napravili većini hrvata medvjeđu uslugu, i danas dovođenje hr branitelja i d.rata u kontekst te bagre je stvarno huljenje protiv onih pravih vrijednosti koje su proistekle iz tog rata, a koje su dotični "antifašisti" zatirali 50 godina od šume brezovica, pa sve do 1991.

ali kome to objasnit, ovima što će jedan dan tikve sadit s vragom, mogo je Klemm komotno i neke četnike pozvat na domjenak, naime i oni su "antifašisti" kao on i ovaj titoist iz šibenika i frend matić. pa neka bude pravi skup "antifašista", rekao sam lijepo da je Klemm instruirana budala, i ostajem pri tome ima neke afere koje se vežu uz njega, normalni branitelji gledaju svoja posla a ne pate za medijskom pozornosti ko on, mene nije namagarčio i nikad ga nisam doživljavao ko branitelja vrijednog respekta, ima daleko zaslužnijih za obranu naše zemlje od njega, ali neka on i dalje živi na lovorikama i neka se kiti "antifašizmom", ne sumnjam da će ga to odvest na onu drugu "mračnu stranu". ako već i nije.

Humphrey
03-02-2016, 17:07
Možda će Matiću ponuditi posao,očito su svi zadovoljni kako je dosad to išlo,u medijima se pljuju,a onda roštiljaju.

caporegime
03-02-2016, 17:27
i još im ga faktički, matić uvali, jer po medijima priča kako su mu se tom gestom, u najmanju ruku ispričali za teror koji je, jadan, trpio.
ovaj klemm je očito budala. možda je bio dobar vojnik, dobar poduzetnik ali je brate, budala

Ujkan
03-02-2016, 17:38
ma slučajno se našli, podmetnuli su im 100%
nema šanse da bi oni, pa to su ljudi koji drže do svojih ideala.
crnoju su išutirali sasvim slučajno... greška je bila

philly
03-02-2016, 17:50
a bolesti, pa ovo stvarno nije normalno!! diverzija... nedavno san pročita neki dobar članak, vjerojatno s ovog foruma, kako ljevičarima najviše smeta crkva jer je nepotkupljiva, branitelje možeš kupit... živa istina.

Grunf
03-02-2016, 19:02
ma slučajno se našli, podmetnuli su im 100%
nema šanse da bi oni, pa to su ljudi koji drže do svojih ideala.
crnoju su išutirali sasvim slučajno... greška je bila

Mozemo samo naklapati i nagadati, neki zlonamjerno, a neki dobronamjerno. A Crnoja je otisao nakon ultimatuma tvog voljenog Mosta.

1981
03-02-2016, 22:17
Mislin da je Karamarko igrač ono šta se kaže u balunu Bundes ili Premijer liga.

caporegime
03-02-2016, 22:18
da? imaš neku opservaciju za podijelit?

1981
03-02-2016, 22:32
da? imaš neku opservaciju za podijelit?

Pa mislin da u ovin okolnostima koje su iznimno teške itekako dobro vodi igru.Kako vidin i Petrov i Grmoja izbjegavaju javnost i rade upravo ono šta je i Orešković reka.Radi po svome i šuti.Teška je ovo bitka.Ovo je bitka za Hrvatsku.

Komari
04-02-2016, 00:03
Šta je ovo?
Jučer pričali o janjetini i ćaskali, a politike se nisu dotakli
Večeras da su pretresali šta bi bilo dobro i najbolje za branitelje te je li dobro imat ili nemat ministarstvo ili upravu pri MORHU

Nakon ovoga sve je jasno.
Ovu ekipu treba jednostavno izignorirat.
Miniorna skupina naspram onih iskrenih.

philly
04-02-2016, 13:46
volia bi da bude krstičević al mislin da ne bi bia dobar izbor jer kako se već navelo, već su dizali hajku na njega oko te firme, a kako li bi tek sada dizali, neću ni pomišljat. mada je ipak ratni zapovjednik legendarne 4. gbr i ima ogromnu podršku branitelja, to bi mu bilo odlično zaleđe.

od ovih javnosti poznatih imena, demo ili glasnović ostaju.

najbolje da bude glasnović jer ga inkvizitor fali ka beskompromisnog i triba nan takav, plus šta vjerojatno nema afera, tj. nemaju mu šta vadit.

još se iz kanade vratia :hrhb

Inkvizitor
04-02-2016, 13:58
ovi iz kleti koji su izgleda siva eminencija čak spominju mogućnost da se ukine ministarstvo branitelja tako da je pitanje hoće li ministarstva i biti. A Glasnović sigurno neće biti ministar, on je sam odbio a izgleda da sigurno jedan dio HDZ-ea ne bi s time bio zadovoljan. Onaj dio za kojeg Glasnović kaže da ga treba lustrirati.

Evo prođe tjedan dana više nitko i ne spominje nasljednika Crnoji, tako da je upitno hoće li biti dalje tog ministarstva.

Grunf
04-02-2016, 14:01
Ja bih radije da Glasnović bude na čelu MORH-a, a ne da je Buljević iz SOA-e tam. Ipak bi na čelu vojske trebao biti čovjek blizak vojsci, a kud bolje od bivšeg generala.

Humphrey
04-02-2016, 16:57
volia bi da bude krstičević al mislin da ne bi bia dobar izbor jer kako se već navelo, već su dizali hajku na njega oko te firme, a kako li bi tek sada dizali, neću ni pomišljat. mada je ipak ratni zapovjednik legendarne 4. gbr i ima ogromnu podršku branitelja, to bi mu bilo odlično zaleđe.

od ovih javnosti poznatih imena, demo ili glasnović ostaju.

najbolje da bude glasnović jer ga inkvizitor fali ka beskompromisnog i triba nan takav, plus šta vjerojatno nema afera, tj. nemaju mu šta vadit.

još se iz kanade vratia :hrhb

Svakome se može nešto naći,zato je potrebno imati podršku svojih,a ne da te izbace uz obrazloženje "mi smo bolji od njih".

Sad sam i ja došao do zaključka kako ministarstvo branitelja treba ukinuti, ono služi samo ovima što roštiljaju,a njima pomoć da riješe svoje probleme nije potrebna.

totalna steta
04-02-2016, 17:56
Ja san ovo reka odma oni dan na temi o crnoji...ne vidim čemu više ministarstvo za branitelje 20 god posli rata..ako nisu riješili statuse dosada,ni neće više...ostaviti ured za veterane pri morhu i to je to...

bandira
04-02-2016, 18:54
Da zbog čega?Pa ovo je dno dna i od jednih i od drugih.Samo profit i fotelje, obraz ka opanak.

upravo tako

NorthStand
04-02-2016, 21:51
Pa mislin da u ovin okolnostima koje su iznimno teške itekako dobro vodi igru.Kako vidin i Petrov i Grmoja izbjegavaju javnost i rade upravo ono šta je i Orešković reka.Radi po svome i šuti.Teška je ovo bitka.Ovo je bitka za Hrvatsku.

e ali kaže Milanović u jasenovcu 2015 da su oni partizani, hrvatska vojska pa mi nije jasno kako to da se mi moramo opet borit za hrvatsku, pokraj takvih hrvatina kao što su bili partizani ? kako to da smo 45 godina gledali kako nam se domaći izrodi ala milanović i srbi skupa s njima šepure po državi, kad su nam oni 1945 donjeli slobodu, nevjerojatno je koje nebuloze ta bagra priča i prolazi lišo, a trebalo bi sve te kretene koji pod krinkom antifašizma slave genocidnu jugoslaviju pozatvarat. da smo normalna država, postojo bi jasan zakon koji brani i one koji su se borili za tu tvorevinu partizane jer oni su je stvorili, kao i one koji se dive tom režimu i od njega rade šarmantno prozapadno orijentiran režim, s divnim vrijednostima. da je jedan hrvat stradao od tih smradova bilo bi za zatvor, a kamoli da oni relativiziraju 300.000 ubijenih hrvata, 500.000 protjeranih od 1945-1995 što zbog d.rata što zbog komunističkog imbecilizma od 1945. i to neki imaju obraza negirat, i onda srat kako se na bleiburgu vrši revizija povijesti, a ovo navedeno im nije revizija povijesti ? kad oni od tita partizana i komunizma, pokušavaju napravit nešto uspješno lijepo i produktivno za hrvatski narod, kao da je taj partizanski pokret nastao u ime hrvata a ne u ime druga Tita i Staljina. kao da komunistički kreteni nisu svugdje na vlast dolazili na ovakav način kakav su i ovdje, tako da bi pobili sve najvitalnije u društvu, i onda zavladali bez suvišnih pitanja "protivnika" i potencijalnih "narodnih neprijatelja" čitaj neprijatelja režima.

kome oni pobro drže ta predavanja, i za čiji račun oni pričaju tu povijest ? hoće nam vesna pusić i milnaka opačić, pričat o ustaškom dermeku na bleiburgu ? jesu one mjerodavne za povijest, ili povijesničari, i to po mogučnosti ne oni što su imali pola partizana u kući. pa imaju nostalgična shvaćanja jugoslavije tite komunizma i partizanluka.

smeta im ustaštvo, ali partizanluk im ne smeta, njega pod krinkom antifašizma uredno glorificiraju od 1945, očekivao sam da će nakon pada berlinskog zida 1990e, pasti i partizanska povijest i komunizam, to što oni pričaju o nekoj reviziji povijesti nije ništa drugo nego spriječavanje istine i činjenica da izađu na vidjelo, da je to za što se ta gamad antifašistička borila išta valjalo, ne bi se 1991 raspalo u krvi, mater im jebem nakaradnu.

a što se tiče ovih kretena, koji seru o reviziji povijesti, dovoljno ti je vidjet da je svaki taj ili član partije ili djete nekog udbaša komunista oznaša čitaj "antifašista". kao recimo Mesić.

nema boljeg primjera od njega, sumnjam da su se branitelji 1991 borili protiv četnika i jugoslavije tj komunizma, da bi nam se u 2016 slavilo iste one koji su krivi za jačanje tog četništva jugoslavenstva i komunizma partizane. možda sam ja lud, ali meni je poprilično nakaradno da se danas u vrijeme demokracije slavi vojska koja je dovukla na vlast JBTita, omogućila mu diktaturu, i provođenje terora nad velikom većinom hrvatskih ljudi. kao i svim ostalima u famoznoj "regiji" koja je skraćenica za prostor ex-YU u omiljenom riječniku jugo tifusara koji s hrvatskom imaju veze koliko i partizani koji su nastali u kremlju.

i da to nije dovoljno da se odbaci ta govna, i da se jednom za svagda provede lustracija tih komunističkih propaliteta koji provode revoluciju boljševičku punih 15 godina uz pomoć svih hrvatskih izdajnika, onda ja ne znam šta više reći, ako nama komunistička partizanska manjina mora vladat državom, onda bolje da mi sami ovoj državi presudimo nego da je pustimo na milost i nemilost stoki kojoj je jedina odrednica postojanja SFRJ koji su toliko odnarodili jedan veliki dio hrvatske, u vrijeme omiljenog im komunizma, da je to čudo jedno. ako ova vlast tome svemu ne stane na kraj, i ne dovede konačno u red neke stvari po tom pitanju, onda smo mi u vliekim problemima, a ovi idiot što se bave isključivo ekonomijom, ne kuže da su ideološka pitanja prvorazredni problem jer nam ovi imbecili pod krinkom antifašizma provode boljševizaciju zemlje na isti način kako je to radio Tito, samo za Tita je bilo logično jer je on imao svoju Jugoslaviju, mi danas imamo Hrvatsku i demokraciju, a zbog te stoke nemamo ni demokraciju ni Hrvatsku. kome to nije jasno, taj mora da se pravi lud, i onda moram slušat ove bjake o reviziji, naravno da name treba revizija povijesti, treba nam mesiću cigančino revizija laži tvojih drugova i drugarica, revizija laži kojima ste zataškavali svoje zločine i genocid nad hrvatskim narodom, i treba nam revizija svih imbecila koji su svojim protunarodnim ponašanjem ugrozili hrvatsku i hrvate kroz povijest, a nazivali su se i onda i danas, "narodnim imenima" čitaj "narodnim osloboditeljima".

Milanović je pokazao da se ta stoka neće odmaknut od 1941 i proizvođenja podjela, HDZ ima dužnost provest lustraciju i niz drugih stvari kao što je donošenje zakona koji će jasno sankcionirat gamad koja relativizira jugoslavenski komunistički režim, i njegovu negativnu ulogu u našoj povijesti, pod krinkom antifašizma odnosno antifašističkih vrijednosti i borbe protiv fašizma. točno tako treba izgledat taj zakon, ako se i dalje nastavi ignoriranje takvih stvari, onda znam da smo u istim čak i većim govnima nego prije. jer dok god ta gamad bude mogla relativizirat svoju zločinačku genocidnu politiku Tita i komunizma pod parolom kako su se borili protiv fašizma, mi ćemo imat okupaciju države od jedne nakaradne manjine koja sustavno provodi ne detuđmanizaciju jer ona sama po sebi nije toliko bitna koliko je to krinka kojom provode dehrvatizaciju zemlje, pošto je Tuđman 1990ih hrvatizirao, ali je hrvatizirao na način da je sve drugove ostavio na istim pozicijama, ako ovo sve od 2000e nije najbolji pokazatelj da stoku sada treba počistit jednom za svagda, onda ne znam šta više očekivat od ovih mutavaca iz HDZ-a, ako nisu dostojni svojih birača onda neka odjebu u tropizdinu. neka prepuste vlast radikalnoj desnici, ona će sigurno znati pomest ova govna.

dok god Brezovica i komunizam ne budu zabranjeni slovom zakona u hrvatskoj, i dok god se bude tolerirao Tito i komunizam pod krinkom antifašizma, mi ćemo biti nakaradna država. inače revizija povijesti nije kada oni plaču u srbu brezovici i jasenovcu za drugoviima i drugaricama, za propalom SFRJ, ne revizija povijesti je kad 50.000 hrvata ode odata počast pobijenim hrvatima ustašama i domobranima na bleiburgu, jebem ja njima svima mater u usta, i svakom branitelju koji sebe nazove antifašistom.

da nije bilo tog i takvog antifašizma, mi danas ne bi imali niti jedan od ovih problema, niti jedan, a vi kreteni hrvatski i dalje slavite partizane

NorthStand
04-02-2016, 22:13
a bolesti, pa ovo stvarno nije normalno!! diverzija... nedavno san pročita neki dobar članak, vjerojatno s ovog foruma, kako ljevičarima najviše smeta crkva jer je nepotkupljiva, branitelje možeš kupit... živa istina.

branitelji su sve o sebi rekli kad dozvoljavaju stoki komunističkoj, da ih preimenuje u antifašiste, a 70 posto ljudi u tom domovinskom ratu su djeca i unuci ustaša. ne znam kakve oni veze imaju s njihovim antifašizmom, ali sam poprilično siguran da nitko 1990ih nije ratovo u ratu za ono za što su ratovali partizani 1940ih. možda ja grijeim, ali ne vidim kakve veze ima hrvatska van jugoslavije s hrvatskom u jugsoalviji, kakve veze ima borba za demokraciju s borbom za komunistički totalitarizam, kakve veze ima borba za demokratski izabranog predsjednika s borbom za diktatora Tita, borba za glavni grad ZG a ne borba za glavni grad BG, ali eto objasnit će nam već ovi kozojebi iz glavica oni su jako progresivni kažu urbani partizani da su oni najbolji potencijal za vodit ovu zemlju, slažem se s njima, najbolji u pogledu vođenja zemlje u propast, tu im se mora odat priznanje u tom autodestruktivnom antifašističkom ponašanju dotične kopiladi, nema im premca, mislim da je njima dati vlast u ruke još 8 godina, od hrvatske ne bi ostalo ni H.

stoka koja kriminalizira ZDS ko fašistički pozdrav i ustaški pozdrav isključivo, a 1990ih je bila u ratno dezerterskim ili ratno profiterskim vodama, jasno je ko su oni SDP nije stvaro ovu državu, SDP se borio za ljepšu komunističku prošlost i 1991 i 2001 i 2016!

a HDZ je svojom inertnošću u 18 godina vladavine to sve dozvolio, uključujem tu i Tuđmana, umjesto da je govna tretirao na isti način kako su oni tretirali fašiste i "narodne neprijatelje" 1945.

ako ih već nisu mogli streljat i ubijat masovno, mogli su ih pozatvarat, mogli su ih onemogućit i sve potaracat iz svih državnih institucija, ništa od navedenog nisu napraivli. i to je ono zašto se sve ovo danas događa, ovo je sada samo predstava za budale. da smo ta govna potaracali tada, danas ni desetinu ovih problema ne bi bilo, niti bi se u hrvatskoj sustavno od domaće bagre i izdajica komunističkih imbecila provodila denacionalizacija zemlje, komunisti imaju samo jednu misiju osvojit vlast i onda vladat terorom. svugdje je tako bilo, tako je i kod nas, samo što se kod nas narod slaže s politikom terora, i govori kako je za vrijeme SFRJ i Tita bila lepo, i kako smo mogli putovat do BG i Sarajeva bez putovnice, ah miline.

sve u svemu, da naš narod nije ovakav kakav je, nikad komunisti ne bi ni došli na vlast, što je netko rekao Tito je trebao titiće, bez titića on bi dobio metak u glavu još 1941. tako da, da nije bilo titića čitaj antifašistića ne bi on dugo poživio, a kamoli došo u priliku da vlada i terorizira cijelu hrvatsku 35 godina. netko je nosio titi štaferu, netko se divio drugu kozojebu, i netko je u njegovo ime ubijao svoje sunarodnjake. hrvatska je prepuna izdajica, i to ne onih kvislinga što s fašistima i nacistima ratuju, već ovih koji su na liniji Beograda.

kojima je "regija" još uvijek na pameti, takvima Klemm s svojim "antifašizmom" dođe ko kec na desetku. kad vidim tko je u hrvatskoj "antifašist" moram priznat da ja uživam biti fašist, baš mi je lijepo biti na ovoj drugoj strani i pod cijenu da i mene jednog dana bace u rupu, barem ću nekolicini drugova prije rupe otiknut glavu s ramena, onako s neopisivim guštom. samo zbog toga, isplati se biti "fašist".

šanta85
05-02-2016, 22:13
Ne mogu ,ovo ne mogu ni komentirati-Za one koji nisu gledali Bujicu neka poslušaju :
https://www.youtube.com/watch?v=O4kyMniVgYw&feature=youtu.be

Matiću i Bojane stoko !!!!!!!!!!!

Komari
05-02-2016, 22:24
Ako nakon ove Bujice ostane šutnja, onda kvragu sve.

Naime lustracija se ne bi trebala odnosit samo na komuniste i tu ekipu, nego i na ovakvu ekipu.

Bojan se doslovno smije i izruguje žrtvama masovne grobnice. Uz sve ostalo šta se moglo čut..

https://www.youtube.com/watch?v=rln9uo_x_2Q&feature=youtu.be

ono bljuv

S tim da mislim da bi ovakve teme trebale bit na javnoj TV, a ne da ih na nekoj lokalnoj samo obrađuju.

HR SOKOL
05-02-2016, 22:28
Koja stoka!! Bit ce jos toga. Mi Hrvati volimo svoju bracu u Herceg Bosni:hrv:hrhb Busovaca u srcu:hrhb:hrv bojan glavasevic na kurcu

šanta85
05-02-2016, 22:28
Evo o masovnim grobnicama,ovo je za povraćat

Grunf
05-02-2016, 22:55
Razgovori klipana i bedaka. Odakle Bujancu snimke iz ministarstva? Jel se to pocelo s Mesicevim obicajima opet?

Komari
05-02-2016, 23:17
Razgovori klipana i bedaka. Odakle Bujancu snimke iz ministarstva? Jel se to pocelo s Mesicevim obicajima opet?

Nema ovo veze s Mesićevim običajima.

Mesić je otvorio sef i dao na uvid zaštićene transkripte, kojim činom je ugrozio nacionalnu sigurnost i praktički radio protiv države.

Ovo je kolegij, sastanak radne skupine koja odlučuje o načinu provođenja zakona i kao takav je dostupan javnosti i to mislim čak i po Zakonu o pravu na pristup informacijama.

Sad Bojan u naslov grupe Ja ne mrzim komotno može dodat i nastavak..ja se smijem i izrugujem

Dobri Pastir
05-02-2016, 23:49
Ne mogu ,ovo ne mogu ni komentirati-Za one koji nisu gledali Bujicu neka poslušaju :
https://www.youtube.com/watch?v=O4kyMniVgYw&feature=youtu.be

Matiću i Bojane stoko !!!!!!!!!!!

Spojiš jednog i drugog i dobiješ 100% Servina.

I ne znam zašto ljudi cijene mrtvog Glavaševića, kad je on bio Jugosloven koji je pročitao KOS-ovu podvalu o izdaji Vukovara. Na kraju je ionako usmrćen.

Inkvizitor
06-02-2016, 00:05
Ovaj smrkljo Glavasević ko da nije sav svoj a tako i izgleda.

Pokvareno. himbeno, podrugljivo..ko lisica neka gadna.

Zamisliti komunikacije u ministarstvima..koja je to razina..ovaj pred ženama spominje da on neće svoja jaja stavljat u procijep..ovaj viče Busovača Zdrrrrrravo..užas..kakva je to država , dobro da tu išta i funkcionira..

Al Bujanec se dokopo tih transkripata, bit će veselo ))))))

DzoniBG
06-02-2016, 00:31
Evo o masovnim grobnicama,ovo je za povraćat

Kakav je ovo svinjac :(

Pricaju kao o misevima, a ne mrtvim ljudima...

Nesto necovecnije skoro nisam cuo... "pospricani"... o bogo dragi...

Grunf
06-02-2016, 00:33
Nisam skuzio kontekst, znaci Matic s onom pricom da BiH nikad nece uci u EU zapravo zeli prihvatiti prava branitelja iz HVO-a, ali im ta prava dati kad BiH ude u EU, znaci nikad. :rofl

I onda se cudi kaj su branitelji presretni kaj vise nije ministar...

Grunf
06-02-2016, 00:41
Nema ovo veze s Mesićevim običajima.

Mesić je otvorio sef i dao na uvid zaštićene transkripte, kojim činom je ugrozio nacionalnu sigurnost i praktički radio protiv države.

Ovo je kolegij, sastanak radne skupine koja odlučuje o načinu provođenja zakona i kao takav je dostupan javnosti i to mislim čak i po Zakonu o pravu na pristup informacijama.

Sad Bojan u naslov grupe Ja ne mrzim komotno može dodat i nastavak..ja se smijem i izrugujem

Da, Bujanec je podnio zahtjev za pristup audio zapisima sa sjednica u ministarstvu i dobio je sve na uvid. Drzi vodu. :D

Grunf
06-02-2016, 00:43
Ovaj smrkljo Glavasević ko da nije sav svoj a tako i izgleda.

Pokvareno. himbeno, podrugljivo..ko lisica neka gadna.

Zamisliti komunikacije u ministarstvima..koja je tzo razina..ovaj pred ženama spominje d aon neće svoja jaja stavljat u procijep..ovaj viče Busovača Zdrrrrrravo..užas..kakva je to država , dobro da tu išta i funkcionira..

Al Bujanec se dokopo tih transkripata, bit će veselo ))))))

A ono s uspricavanjem? Fakat primitivno to sve izgleda.

Komari
06-02-2016, 01:21
Da, Bujanec je podnio zahtjev za pristup audio zapisima sa sjednica u ministarstvu i dobio je sve na uvid. Drzi vodu. :D

:facepalm

Neko mu je očito dao. Ja ne vidim problem. Nije privatna firma i povjerenstvo koje odlučuje na koji način ispoštovat zakon, odnosno utvrđuje činjenice. Dakle mogli su sjedit i u kafiću, na zidiću ili u sobi. Ništa tajno ni nešto što bi ugrozilo nac sigurnost ako se zna. Mislim i sjednice Vlade su otvorene.

Zašto je to tebi u ovoj priči hajlajt, e to se treba pitat

.

Grunf
06-02-2016, 01:30
Pa treba se pitat i rado dam odgovor. Problematicno mi je da bilo tko moze dobiti tajne snimke iz nasih ministarstava bez obzira o kome se radi. Zanima me kakav je postupak s tim snimkama i kad mogu biti dostupne javnosti?

A da su nam snimke rekle nesto novo sto jos nismo znali o Maticu i Glavasevicu, pa bas i nisu. Misljenje nam je isto kao i prije snimke o njima.

Komari
06-02-2016, 01:43
Pa treba se pitat i rado dam odgovor. Problematicno mi je da bilo tko moze dobiti tajne snimke iz nasih ministarstava bez obzira o kome se radi. Zanima me kakav je postupak s tim snimkama i kad mogu biti dostupne javnosti?

A da su nam snimke rekle nesto novo sto jos nismo znali o Maticu i Glavasevicu, pa bas i nisu. Misljenje nam je isto kao i prije snimke o njima.

Je li tebi jasno da ovo nije tijelo koje je zaštićeno tajnošću?
Da je onda se zna i postupanje sa snimkama koje su tajne. I zna se tko je odgovoran za njih i kako se čuvaju.

Ovo je obično povjerenstvo kao i uostalom i što su sjednice Sabora, pa recimo i odbor na kojem je bio ministar..

Kužiš li se ti u klasifikaciju?
I kužiš li ti da kaznenim zakonom odgovara i onaj ko objavi tajne, zakonom štićenje i povjerljive dokumente bilo pisane bilo vide?

Ovo nije takva vrsta dokumenta.

A ti se uhvatio "ovo je isto kao i kad je Mesić"
Nije isto.

Dobri Pastir
06-02-2016, 04:11
Kakav je ovo svinjac :(

Pricaju kao o misevima, a ne mrtvim ljudima...

Nesto necovecnije skoro nisam cuo... "pospricani"... o bogo dragi...

Radi se o Servima, poluservima i udbašima… pa nemam pojma koji se vrag čudiš. (Matić, Glavašević, Grujić, Nađ, Benić).

Pa što si mislio, da mi godinama lažemo kako su hrvatske državne ustanove prožete vašim barbarima? To je činjenica. Ali to je naša hrvatska sramota koju su smo dopustili.

NorthStand
06-02-2016, 06:09

ti si iz SDPovski krajeva, tako da mi je jasno da ti je ovo posve nelogično i protupravno, odi kod Mesića i žali mu se on će ti pojasnit kako utome nema ništa spornog jer je on u duhu antifašizma dilao tajne dokumente stranim novinarima i državnicima, da smo normalna država taj smrad bi bio na robiji odavno. i to vjerojatno do smrti, u americi su za takve prijestupe koje je on napravio kazne od 30 na više godina, dakle taj živ ne bi izašo na slobodu da je u americi napravio ono što je napraivo u hrvatskoj, ali u banana antifašistiičkoj vukojebini u kojoj usrani antifašisti a zapravo komunisti mogu jebat cijeli narod u zdrav mozak uz pomoć kretena koji preko medija pumpaju u glave kretena da su oni antifašisti super, je sve moguće, takvi su najgluplji i otišli u partizane 1940ih, ne mogu se otet dojmu kakvi su to kreteni morali biti za otić u tzv narodno oslobodilačku borbu, na čijem čelu je ni manje ni više nego agent NKVD-a. stvarno divna borba protiv fašizma.

postupka oko izrčenja snimaka nema, jer smo mi vukojebina u kojoj svatko radi što hoće, zakoni i ustav se isčitavaju kako nekome paše. pa tako u ZAVNOHu neki vide "antifašističke temelje hrvatske" a ja vidim obično političko tijelo koje je doneslo određene političke odluke na kojima se "temelji hrvatska državnost kroz povijest" dakle nema temelja niti je to jedini temelj, već nastavak državnog suverentite na odluka zavnoha, a to što se to vijeće zove zemaljsko i antifašističko je samo splet okolnosti, niti su svi u njemu bili antifašisti niti su svi bili komunisti, tako da je bespredmento o tome pričat. s kozojebima naravno. ali to ti želim reži, da svatko isčitava zakone i ustav kako mu paše, zato jer su nam svi zakoni napisani tako da ih svatko može isčitavat kako hoće, uvjeren sam da to nije slučajnost, već je upravo to bio cilj kretena koji su 1990ih pisali većinu tih zakona, a redom su iz redova HDZ-a i bivše komunjare. zato su nam tako i napisali zakone i Ustav. da ih govnjarija može dvojako tumačit.

.

NorthStand
06-02-2016, 06:14
uostalom, poslušajte ova dva smrada jugoslavenska, matića i glavaševića, to su obični paraziti koji najbolje pokazuju kakva je stranka SDP i svi kreteni koji na izborima imaju obraza glasat za SDP.

bmk jel se netko vrijeđa na ovo, i mene vrijeđa kad vidim da je 800.000 hr kretena glasalo za ovog kozojeba iz glavica.

mrze hrvatsku ko četnici, a nama popuju o antifašizmu, i četnici su bando crvena antifašisti, dakle vi ste isti zar ne ?

a o tome ko je ispravna strana u ratu, vidim najbolje po tome kako pavelić i ustaše sebe nikad nisu kitili antikomunistima i anitkomunizmam, iako su bili vjerojatno žešći antikomunisti nego ovi navedeni propaliteti antifašisti. pa su i u staljingrad poslali 5000 dragovoljaca, i bili smo jedini u europi koji smo časno predstavljali antikomunističku koaliciju u tom gradu uz bok nijemcima za što smo dobili i pohvale od naših prijatelja iz njemačke. :de

Inkvizitor
06-02-2016, 12:16
Svakako da nije praksa da su dostupne snimke sa vladinih zatvorenih sjednica, sjednica ministara ili kolegija, kako god to nazvali. Da su ovi znali da će ovo bit dostupno ne bi ni pričali sve ovo. Što znači da su i oni izbušeni ili ih je netko njihov prodao za pare.

Uglavnom Bujanec tvrdi da ima hrpu toga, letjet će perje a vidite li zakon Omerte u svim jugomedijima, nitko ni slovca o tome, to je zavjet šutnje i zar ne shvaćate koliko je bitno preuzet medije, jel koliko je ljudi pogledalo Bujicu i te lokalne tv postaje, par postotaka u vrh glave a ako to nema na HTV-u i dnevnim tiskovinama kao da se nije dogodilo.

I da mi imamo npr HTV i još koje jake dnevne novine i jakih par internetskih portala pa da to onda danima ne silazi s naslovnica, koliko bi to ljudi vidjelo.

Matić ko Matić tup pokvaren i prost, ufuran ali onaj mali lisičji šmrkljo, onaj Glavašević je dno dna. Ko neki razmaženi blekasti dripac bez ikakvog osjećaja i pijeteta, bez ikakve empatije čovjek..

Humphrey
06-02-2016, 12:22
Ovaj Glavašević je retardiran,nema drugog objašnjenja.Podsjeća me na onog ruprechta što ga je innkvi imao neko vrijeme u avataru.Samo što se onaj pravio,a bojan ne glumi.

Inkvizitor
06-02-2016, 13:45
Siniša Glavašević je žrtva Vukovara. Vele da je krvnički pogubljen na Ovčari. Bio je glas Vukovara koji je gorio, vjerovatno neka zadnja nada u spas svih onih ljudi zarobljenih u gorućem gradu na koji su dnevno padali po tisuće projektila. Nije on bio sam, naravno. Bili su tu i njegovi kolege i kolegice, neki poznatiji, neki manje poznati ali on je bio simbol. Njegovi izvještaji su bili vapaj prestrašenog čovjeka ali čovjeka koji je zatomio svoj strah, izdigao se iznad njega i pobijedio ga. Neki kažu da je napisao optužnicu za hrvatski politički vrh i javno je pročitao, optužnicu gdje nije birao riječi. Neki kažu da mu je "optužnica" poturena i da ju je samo pročitao. Da je bila KOS-ovskih ruku djelo. Ne znam što je točno. Moguće su obje verzije. I da je KOS-ovska podvala i da je uradak očajnih, skoro poludjelih ljudi koji tri mjeseca svaku minutu čuju i osjećaju tresak granate ili fijuk metka. Poslije pada Vukovara Siniša je odveden na Ovčaru i katilski ubijen zajedno sa još velikim brojem zarobljenih Vukovaraca, koji nisu ubijani samo na Ovčari. Veliki dio njih je završio po logorima, od Sremske Mitrovice sve dole do Niša, iz kojih se jedan dio nikad nije vratio.

Siniša Glavaševića ima sina Bojana. On je bio pomoćnik ministra Fredu Matiću, kontroverznom vukovarskom branitelju, kojeg jedni stavljaju uz bok Andriji Mariću ili Marku Babiću a drugi govore da je bio obični podrumaš, izvučen iz istog i mobiliziran usred bitke za Vukovar. Fred Matić je posebna priča. Višnja Starešina je sinoć, jasno i glasno rekla, što nije baš po novinarskom kodeksu priznajem, da nije srela lažljivijeg čovjeka od Freda Matića. Taj ti veli, u facu priča jedno a čim se odmakne par metara od tebe priča drugo. Moram priznati da tako i djeluje. Podmuklo, podlo i lažljivo. Uostalom postoje snimke gdje se on 2000-tih godina u Argentini obrušava na komuniste i da je zbog toga jer je njima sve bilo lažno, veli Fred, od rata do branitelja, do invalida, pa je eto zato on napisao knjigu "Ništa lažno". Suborci koji ga poznaju govore da je u knjigi "Niša lažno" dosta lagao ali to ostavljamo njima na prosudbu.

http://www.hrhb.info/content.php?r=3761-Sini%C2%9Ae-Glava%C2%9Aevi%C4%87a-sin

Grunf
06-02-2016, 16:07
Odlican tekst. :naklon

Inkvizitor
06-02-2016, 20:09
Simptomatičan je muk medija na ovu temu. Znači vladajući uopće još ne vladaju. Oni se bave međusobnim svađama a ovi ih buše na dnevnoj bazi. A oni dva mjeseca pregovaraju a još nisu ni zamjenike ministara usaglasili a kamoli što drugo. za to vrijeme ih ovi buše i buše. Kastratofa.

teenager
06-02-2016, 20:59
Inkvi, mislim da je došlo vrijeme da prijavimo HRHB na natječaj za bespovratna sredstva ministarstva kulture :D
Svaki dan neko od nas će napisat jedan tekst usko nevezan uz kulturu, točnije isključivo političke prirode, i tražimo jedno 400 000 kuna, a i 250 00 bi bilo sasvim OK :D
Uostalom, onaj Duka je reka: "doć će i vaši na vlast, pa će te onda vi dobivat pare"

NorthStand
06-02-2016, 21:01
ja bih hercegovca, nema veze kakav je, sasmo da je hercegovac. :D

http://www.youtube.com/watch?v=mI6sBKkSVIQ

Inkvizitor
06-02-2016, 21:46
Inkvi, mislim da je došlo vrijeme da prijavimo HRHB na natječaj za bespovratna sredstva ministarstva kulture :D
Svaki dan neko od nas će napisat jedan tekst usko nevezan uz kulturu, točnije isključivo političke prirode, i tražimo jedno 400 000 kuna, a i 250 00 bi bilo sasvim OK :D
Uostalom, onaj Duka je reka: "doć će i vaši na vlast, pa će te onda vi dobivat pare"

Novi ministar je rekao da neće davati pare svojima već neće davati nikome.

A tko bi od sramote tražio za ovako lijene članove.

NorthStand
06-02-2016, 22:26
http://www.youtube.com/watch?v=3KNmqKMl9zE&feature=youtu.be

partizan i antifašist Andrija Hebrang, mislim da bi on bio najbolji izbor za novog ministra branitelja, na koncu konca hrvatska je utemeljena na ZAVNOHu i antifašizmu, onda nema boljeg od njega za tu funkciju.

kakav domovinski rat Oluja Bljesak Maslenica, i ostali bakrači, ZAVNOH AVNOJ I TITO, temelj nad temeljima. zato novi ministar ne može biti nitko drugi nego li Andrija Hebrang.

Komari
07-02-2016, 15:09
.
Kakva omerta vlada!
Nakon one Bujice da mi imamo normalne medije, slobodne ovo s Matićem i Glavaševićem bi vrištalo sa svih naslovnice i tv ekrana. Ali, ništa, šutnja, muk.

Ne znam šta se čeka s Radmanom i ekipom.

.

NorthStand
07-02-2016, 16:05
http://www.youtube.com/watch?v=IdNrwrKpTdI

pogledaj crkvu u širokom brijegu 1959, da su hercegovci šupci ko ovi dalmatineri to im nikad ne bi oprostili a ni zaboravili, josipovićev ćale je ovo napravio s svojim antifašistima iz dalmacije.

da su ustaše i dombrani jednu stottinu pokvareni ko ta stoka partizanska 1991 bi ih hvatali i davili golim rukama po dalmaciji zbog zla koje su napravili u vrijeme 2ww, ali eto mi smo fašisti i ustaše, čudno kako to da fašisti i ustaše nisu nikoga pobili od ovih što su radili ovo po hercegovini ? kad su oni tako grozne ustaše i fašisti, kako je moguće da se ubije paradžika i barešića od strane udbaša, a nijedan udbaš ne najebe od "ustaša" 1990ih ?

to je vidite problem nas hrvata, dok ta stoka jugoslavenska i četnička nas tamani, mi pričamo o isusu kristu, a ja tvrdim nije riješenje pričat o isusu kristu već govna nagazit istim protumjerama iako to nije kršćanski to je jako efikasno, da ih se više gazilo i lupalo po partizanskim tintarama 1990ih, ne bi oni danas ovako vladali hrvatskom niti bi bilo omerte, bagra je pobila stotine tisuća hrvata, ni za jedan zločin nije odgovarala, a Norca hapse zbog 40 srba. to je ta antifašistička pravda i pravica, moje metode su ipak malo drugačije od ovih Franjo "pomirba" kretena a i tu franji mogu reći da si tu svoju nakaradnu pomirbu zabije u šupak, ti ćeš nekome pričat o pomirbi mamlaze pobili ste sve živo što hrvatski diše u nekim krajevima, i vi sebi uzimate za pravo nakon svega pričat o pomirbi ? goni se bagro u tri pizde materine partizasnke, i da vas čuo više nisam, prokleti lešinari antihrvatski.

NorthStand
07-02-2016, 16:09
http://www.pobijeni.info/naslovnica/clanak/416

evo još malo o antifašistima, i njihovom oslobođenju, da im se išlo vraćat 1991, misilm da bi oni krv pišali na sve otvore. a boga mi ja ću znat malo drugačije od franje riktat stvari, neka se ovdje još samo jednom ponovi nalik onome iz 1991 i 1941, boga mi ćete meni svi do jednoga danak platit u krvi, bagro jugoslavenska.

NorthStand
07-02-2016, 17:10
riječi Bl. A. Stepinca iz govora pred komunističkim sudom 3. listopada 1946.: ''Vi ste učinili fatalnu pogrešku, što ste pobili svećenike! Narod vam to ne će nikada zaboraviti!''

neka se ovi što misle vladat hrvatskom, dobro načitaju ovih riječi, mislim da nećete tako skoro stoko komunistička opet na vlast, bez obzira na HDZ i njegovo nit prdim nit mirišem politiziranje, mislim da ćete se ovaj put ipak malo duže nasjedit u oporbi.

a što se tiče ministarstva branitelja, samo neka je otišlo ono govno podrumaško, lako ćemo mi za to tko će biti novi ministar, bitno da njega nema i njegovih crvenih antifašista.

Nervozni listonoša
23-02-2016, 19:35
HDZ i Karamarko jučer najavili za ministra branitelja Milijana Brkića. Navodno ima podršku i mosta - ako je ''čist''!

A već danas sprema mu se ''eliminacija''?

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/303219/visoka-policijska-skola-opet-oduzimamo-diplomu-brkicu

SLUŽBENA POTVRDA

Visoka policijska škola: Opet oduzimamo diplomu Brkiću!

Ovo više nije ni zabavno!

Komari
23-02-2016, 20:35
.
Taj MOST je stvarno bljuv

Umiszo da im ministar objasni šta je radio kod ruskog veleposlanika, on pokrene hajku na Brkića

bravo..
Dno dna

Picaferaj
23-02-2016, 21:21
.
Taj MOST je stvarno bljuv

Umiszo da im ministar objasni šta je radio kod ruskog veleposlanika, on pokrene hajku na Brkića

bravo..
Dno dna

Jedan komentar sa večernjeg

"Postupak su ponovno pokrenuli sve Ostojićevi ljudi ,načelnik policijske uprave Želimir Radmilović i bivša pomoćnica ministra Sanja Čanković.Iako je to potpisala Čanković već sutradan daje ostavku i tako je napravila lukav potez jer bez obzira tko ga je potpisao postupak se mora sprovesti.Toliko o igrama protiv Brkića."

Ako je ovo istina a Vlada ne zna kako stat na kraj ovome onda bolje da padne i da se ide na nove izbore i sa Radmanom i sa Apisom. nastranu sad da je bilo predvidljivo da će Brkićeva diploma postati aktualna čim ga se službeno predloži za ministra.

NorthStand
07-03-2016, 01:37
http://kamenjar.com/nikad-videne-fotografije-ratni-put-milijana-brkica-svjedocanstva-suboraca/

vaso vaso vaso vaso, Vaso Spaso UNO DI NOI. :naklon

Nervozni listonoša
07-03-2016, 12:43
http://www.vecernji.hr/hrvatska/vukovarski-branitelji-za-ministra-predlozili-branka-borkovica-1066104

NOVI KANDIDAT

Vukovarski branitelji za ministra predložili Branka Borkovića

Umjesto da svi stanu iza jednoga i odriješito kažu - hoćemo njega, o nama se radi!!!

Jedino ako nije u pitanju samo poštivanje procedure....

Komari
07-03-2016, 13:22
Ovaj prijedlog vuče se još od osnivanja Stožera... Naime Rehak i još neki su ako se sjećate bili protiv, bilo je nekih tenzijica te mislim da su ovaj prijedlog ispalili čisto radi kontre.
Po meni, svaka čast Borkoviću, ali mislim da on nije baš stabilan i da bi se braniteljima možda mogao ponovit Matić.

Tako da bi ja na mistu Domoljubne upirala s Brkićem.
A Tim neka kaže ne može, a ako kaže ne može pustila bi mu da sam odabere, pa nek sam i odgovara za izbor.

:kava

Grunf
07-03-2016, 13:34
Nek mu Borković bude pomoćnik. :kava

Humphrey
07-03-2016, 16:36
Čudim se da nisu predložili Kosoricu,znamo da su joj držali stranu do samog kraja.Borković je samo za nijansu bolji izbor od nje,ali i dalje loš izbor.

Picaferaj
07-03-2016, 16:39
Umjesto da svi stanu iza jednoga i odriješito kažu - hoćemo njega, o nama se radi!!!

Jedino ako nije u pitanju samo poštivanje procedure....

OBRAT IZ VUKOVARA! SOHV: ‘Nismo podržali Jastreba niti bilo koga drugoga…’
Kako su pojedini mediji objavili da iza prijedloga stoji i SOHV, ovim putem demantiramo navedene natpise.

http://www.dnevno.hr/domovina/obrat-iz-vukovara-sohv-nismo-podrzali-jastreba-niti-bilo-koga-drugoga-901397

Komari
07-03-2016, 17:13
OBRAT IZ VUKOVARA! SOHV: ‘Nismo podržali Jastreba niti bilo koga drugoga…’
Kako su pojedini mediji objavili da iza prijedloga stoji i SOHV, ovim putem demantiramo navedene natpise.

http://www.dnevno.hr/domovina/obrat-iz-vukovara-sohv-nismo-podrzali-jastreba-niti-bilo-koga-drugoga-901397

Nije to nikakav obrat.

Kao što rekoh Rehak i ekipa su još od čirilice u sukobu sa SOHVom.
Sjetite se toga.

Sad spinaju, čisto radi kontre i stvaranja zbrke.

.

Picaferaj
07-03-2016, 17:39
Nije to nikakav obrat.

Kao što rekoh Rehak i ekipa su još od čirilice u sukobu sa SOHVom.
Sjetite se toga.

Sad spinaju, čisto radi kontre i stvaranja zbrke.

.

Pa naravno da nije obrat jer ovi iz Vukovara uopće nisu predlagali/podržavali Borkovića. Jedini obrat je u naslovima lažljivih medija

Inkvizitor
07-03-2016, 18:03
Pošteno su se izblamirali sa ministarstvom branitelja. Da su im najgori neprijatelji slagali scenarij ne bi ga mogli bolje smislit. Sram može biti sve njih s čim se igraju, da im se jedan Milanović ili Matić, Glavašević smiju

NorthStand
07-03-2016, 20:43
ova vlada je ka ta stro fa.

nevjerojatno koliko inertni i glupi mogu biti, i stalno ići na volej ovim partizančinama iz SDP-a.

partizanija može samo likovat i guštat, kad vidi ko su im politički konkurenti, ovakva nesposobnost i neodlučnost u vođenju države nakon preuzimanja vlasti odavno nije viđena.

Nervozni listonoša
07-03-2016, 23:07
ova vlada je ka ta stro fa.

nevjerojatno koliko inertni i glupi mogu biti, i stalno ići na volej ovim partizančinama iz SDP-a.

partizanija može samo likovat i guštat, kad vidi ko su im politički konkurenti, ovakva nesposobnost i neodlučnost u vođenju države nakon preuzimanja vlasti odavno nije viđena.

A moš mislit kakvi su bili ovi prije njih kad su izgubili od katastrofe.

Kakva je god - bolja je od onoga što bi Milanović ponovno sastavio da je imao priliku!

Bobani
08-03-2016, 04:06
Tek tada ćemo mi Hrvati imati pravu Hrvatsku Državotvornu Vladu, skraćeno HDV, kada se bude u ime HDV sve postavljalo Zakonskim Odredbama…..

NorthStand
09-03-2016, 05:46
Tek tada ćemo mi Hrvati imati pravu Hrvatsku Državotvornu Vladu, skraćeno HDV, kada se bude u ime HDV sve postavljalo Zakonskim Odredbama…..

kada partizani konačno sjašu, tek tada će hrvatska biti hrvatska, ni dana ni sekunde prije.

sve ovo što se događa, događa se zbog njih i njihovih potomaka, nije slučajno sniman onaj film s našim parama, o tobože genocidnim hrvatima opet moramo slušat lovačke priče o tome kako samo ustaše kolju i ubijaju nejač ko za vrijeme SFRJ a ja kažem koliko god da smo ih potaracali malo smo koliko su zaslužili, ali svejedno valjda su oni brali cvijeće po poljanama dok su hrvate zavijali u crno licemjeri usrani. ma da su ih fašisti sve do jednog potaracali, prvi bi im čestitao, prvi ja bi im čestitao pa neka seru da sam fašist baš me briga šta oni misle o bilo čemu a ponajmanje o ustašama NDH i nama hrvatima.

kome oni pričaju te priče, baš zato im treba uvalit vasu jer je čovjek čist ko suza, a i sve što su mu paritzanski idioti našli do sad spornoga u biografiji je zamisli kopiranje diplomskog rada, vau jugoslavenski kreteni jel to sve što možete jeste uz toliko silno naprezanje da čovjeku smjestite klip u guzicu, samo to našli ? ajde se još malo potrudite, a do tada Vaso postaje ministar branitelja, jer je jedini bez dlake na jeziku i jer jedini ima muda stoki partizanskoj reći što je ide.

http://direktno.hr/en/2014/domovina/41378/Brki%C4%87-poru%C4%8Dio-Pupovcu-Ako-ste-tu-ugro%C5%BEeni-idite-tamo-gdje-ne%C4%87ete-biti.htm#.Vt8EFHMBS7A.facebook

odite tamo gdje vam se sviđa, bg konjušari najbolje da kao 1945 odselite u beograd, niste se vi zalud borili po šumama i gorama da nam BG bude glavni grad i u njega masovno preselili nakon 1945, vrijeme je da se odselite upravo u tom smjeru tamo ćete s šljivančaninom i JNA antifa ekipom imat puno toga zajedničkog, jebo vas onaj ko vas napravio i ko vam je dozvolio da svoje korijene u šumi pustite. i trajno kontaminitirate šume i gore.

NorthStand
09-03-2016, 05:52
"Poštujem sve hrvatske branitelje jer se oni 1991. nisu borili ni za HDZ niti SDP već za hrvatsku državu i narod", naglasio je.

"Hrvatsku javnost i građane ne treba kontaminirati paranojom straha jer nitko u Hrvatskoj nije ugrožen, pa niti Pupovac. Ako je, neka ode tamo gdje neće biti ugrožen", rekao je.

neka preseli u BG, i neka skupa sa sobom i povede ovih milion partizanskih kretena iz hrvatske, tamo će se jako lijepo uklopit uz lepu brenu i sve one "jugoslovene" na turbo četnički pogon, jebem im mater retardiranu svima.

sad kad su dobili svoje, mogu mirne duše na spavanje, laku noć hrvatska.

šanta85
09-03-2016, 23:21
Navodno bi novi ministar trebao biti Đuro Glogoški:

Naime, maloprije je završen sastanak Đure Glogoškog s aktulanim premijerom Republike Hrvatske Tihomirom Oreškovićem, održan u velikoj tajnosti u Vladi. Kasno poslijepodne Glogoški je proveo u razgovoru s premijerom Oreškovićem i uskoro se očekuje službena objava dogovora. Mada prema Premijerovim riječima ima još potencijalnih kandidata s kojima će obaviti razgovor, Đuro Glogoški ostaje jedini koji može s sigurnošću potvrditi kako ima podrušku većine hrvatskih branitelja.
http://radiong.hr/v2/eksluzivno-duro-glogoski-novi-ministar-hrvatskih-branitelja/

NorthStand
10-03-2016, 23:53
ma kakav Đurog Glogoški, ako im Milijan nije dovoljno dobar onda neka podnesu ostavku svi do jednoga i neka vlast prepuste crvenim kmerima oni će znat stavit prave četnike i partizane na njegovu poziciju, valjda je to nekome i konačni cilj svih ovih poteza nove vlade. da će biti ovakvi mekušci, i da će im za svaku odluku trebat po mjesec dana moram priznat da i mene koji sam pesimist po pitanju hrvata i politike, iznenadili. negativno naravno, ne pozitivno.

– Najozbiljniji kandidat za novog ministra veterana u Vladi Hrvatske Milijan Brkić zapovijedao je vodom specijalne jedinice hrvatske policije koja je sudjelovala u masakru ranjenih srpskih vojnika na Velebitu 1993. godine – odlučan je u svojoj izjavi Savo Štrbac.

Štrbac navodi da je u hrvatskim medijima, koji ovih dana u pohvalnom tonu iznose detalje njegova ratnog puta, navedena i informacija da je Brkić, a inače aktualni glavni tajnik Hrvatske demokratske zajednice, bio član specijalne jedinice hrvatskog MUP-a “Alfe”.

– Hrvatski mediji iznijeli su podatak da je Brkićev Peti vod, kojim je i zapovijedao 22. siječnja 1993. godine sudjelovao u akciji na Velebitu. Podsjećam da je tog dana hrvatska vojska započela akciju na južne dijelove Republike Srpske Krajine – Ravne Kotare, poznatu pod kodnim nazivom “Maslenica”, iako je to područje bilo pod zaštitom UN-a. Istog tog dana hrvatske snage su izmasakrirale i 21 pripadnika Srpske vojske Krajine s područja Gračaca, nakon što su ih iz zasjede napali na velebitskom prevoju Mali Alan na 500 metara udaljenosti od osmatračnice Unprofora.”

Štrbac navodi da je Vijeće za ratne zločine u Beogradu krajem 2006. godine pokrenulo krivični postupak za zločin na Malom Alanu i naredne godine sve prikupljene dokaze dostavilo hrvatskom pravosuđu koje još vodi istragu protiv “Nepoznatog Nekog”:

“Možda i jest junaštvo po velebitskim vrletima ubaciti se u neprijateljsku pozadinu i iz zasjede likvidirati neprijatelja, ali masakriranje zarobljenih, ranjenih i već mrtvih neprijatelja svakako nije ljudskost. Ministar pa makar i hrvatskih veterana trebao bi imati i tu osobinu”, zaključio je Štrbac.

ako je protiv Vase Savo Štrbac, i antifašistička ljiga predvođena zoranom pusićem, i svi partizani iz rijeke i istre, koji bi nas rado suočavali s zločinima u domovinskom ratu, ali nas ne bi suočavali s zločnima svojih dragih partizana i druga Tita iz 2ww i poraća da se ne bi pokvarila idealistična slika koju oni od 1945 prezentiraju na račun partizanluka a žiguju "ustaše" čitaj one koji su se drznuli borit za hrvastku u bilo kojem ratu pa i tom 2ww.

jednostavno, kad su oni protiv nekoga, ja sam automatizmom za, kao i kad su oni za nekoga ja sam protiv. u ovom slučaju Vaso je idealan, jer nitko doli Vase antifašistima i četnicima ne ide više na jetru. zato je idealan, da im svojom pojavom ukiseli face svaki put kad vide koji turboujo je postao ministar branitelja, njega će jako teško natjerat na trule kompromise. a svaka ucijena, će im se razbiti od glavu, zato je panika u paritzansko četničkim redovima ogromna, a hrvatska antifa peta kolona već škrguće zubima i snježana pavić već ima zadatak napisat novu kolumnu, pod naslovom "ovo će biti konačna presuda Vasinoj hrvatskoj". :rofl

Komari
13-03-2016, 21:10
Brkić, rekao da neće bit ministar branitelja.

Tako i treba.
A ti Tim sad odlučuj..i odgovaraj za izbor

Inkvizitor
13-03-2016, 21:27
Očito da bar u ovom slučaju kako Brkić tvrdi nije do "Alise u zemlji čudesa" nego do ćuprijaša. Koji ne žele Brkića nigdje u vlasti. Ni da bude blizu MUP-a nit igdje.

Al su im zato Ostojićevi kadrovi toliko dragi da ih ne daju noktima i zubima.

Grunf
13-03-2016, 21:59
Mozda Mostasi nisu htjeli Brkica jer prvo treba raspisati javni natjecaj? :nezna

Komari
13-03-2016, 22:21
Uz status koji je objavi objavio je i sliku vuka ispod koje piše u stilu
I madvjed i lav izgledaju i veće i jače od njega, ali vuka nikad niste vidjeli da pleše kako sviraju niti da skače kroz vatreni obruč na naredbu.

U fino im je poručio da im on nije igračka.

Inkvizitor
13-03-2016, 22:25
I madvjed i lav izgledaju i veće i jače od njega, ali vuka nikad niste vidjeli da pleše kako sviraju niti da skače kroz vatreni obruč na naredbu.

Ovo je bilo ponižavanje Brkića i čudi me da ranije nije prekinuo ovu sramotu.

Sramotu koja pada na pleća Oreškovića i ćuprijaša koji su doveli do toga da se sve pretvorilo u neviđenu sramotu i sramoćenje branitelja.

Ali briga njih za to. Da im je to bitno i da ih je briga, ne bi to ni radili.

Picaferaj
13-03-2016, 22:38
Ovo je bilo ponižavanje Brkića i čudi me da ranije nije prekinuo ovu sramotu.

Sramotu koja pada na pleća Oreškovića i ćuprijaša koji su doveli do toga da se sve pretvorilo u neviđenu sramotu i sramoćenje branitelja.

Ali briga njih za to. Da im je to bitno i da ih je briga, ne bi to ni radili.

Nakon ovoga jasno je da se Most protivio i da Orešković nije moga imenovat Brkića i tako riskirat gubljenje većine u Saboru. Vjerojatno je slična stvar i sa Lozančićem. Paaaa..ja bi se strpia još malo prije nego li se počne sa kritiziranjem Tim-a

Inkvizitor
13-03-2016, 22:41
Nakon ovoga jasno je da se Most protivio i da Orešković nije moga imenovat Brkića i tako riskirat gubljenje većine u Saboru. Vjerojatno je slična stvar i sa Lozančićem. Paaaa..ja bi se strpia još malo prije nego li se počne sa kritiziranjem Tim-a

To sam i ja napisa ali ima i on putra na glavi sa svojim Puljizima i drugim nekim potezima.

No ćuprijaši su naravno prvi problem i glavni kočničari ikakvih promjena i zaštitnici kukuriku kadrova. A najgore je to da moraš igrati s takvima. Jebena situacija.

Grunf
13-03-2016, 22:47
I kaj sad napraviti? :nezna

NorthStand
13-03-2016, 23:20

vaso ljudina, davno sam rekao da bi on bio najbolji premijer, jer bi pucali vratovi i kičma. :D

ognjištar
13-03-2016, 23:54
HDZ je ćuprijašima dozvolio da im rade sve ovo što rade, a ne bih baš bio siguran da udaljavanje Brkića ne odgovara mnoguma u HDZ-u.

Samo lustracija Hrvate spašava, lustracija koja treba početi unutar HDZ-a, vrijeme je da se maknu kriptoorjunaši, vrijeme je za Brkića, Glasnovića i masu čestitih i dokazanih domoljuba.

Inkvizitor
14-03-2016, 00:02
Nije meni žao HDZ-ea. Što su posijali to su požnjeli, koketirajuć s notornim Mamićem i pravivši i dan danas dealove sa jugofilima, pogotovo na nižim razinama, po principu ja tebi-ti meni, meni je žao hrvatskog naroda koji nema svojih predstavnika u saboru.

Gledam i slušam HDZ-ove perjanice u saboru. kakvo je kompromiserstvo i prešućivanje napada s lijeva, kakva je to to ekipa..oni ne znaju odgovorit ( ili neće) na laži i napade jugofila, i četnika. Sad ih onaj lažljivi Pecnik prca u mozak. Tj ne prca njih nego nas a oni svojom šutnjom njegove laži i klevete pokrivaju.

Nije meni njih žao.

ognjištar
14-03-2016, 00:12
Nije meni žao HDZ-ea. Što su posijali to su požnjeli, koketirajuć s notornim Mamićem i pravivši i dan danas dealove sa jugofilima, pogotovo na nižim razinama, po principu ja tebi-ti meni, meni je žao hrvatskog naroda koji nema svojih predstavnika u saboru.

Gledam i slušam HDZ-ove perjanice u saboru. kakvo je kompromiserstvo i prešućivanje napada s lijeva, kakva je to to ekipa..oni ne znaju odgovorit ( ili neće) na laži i napade jugofila, i četnika. Sad ih onaj lažćljivi pecnik prc au mozak. Tj ne prca njih nego nas a oni svojom šutnjom njegove laži i klevete pokrivaju.

Nije meni njih žao.

Upravo to i ja govorim o lustraciji unutar HDZ-a i ne žalim te gnjide koji su se uhljebili unutra i nisu u stanju nositi se sa članovima CKSKH (tipa Pećnik i Co.) kojima nisu dorasli - a HDZ jeste i biti ce jedina prava hrvatska državotvorna stranka, samo je treba pročistiti.

Inkvizitor
14-03-2016, 10:29
Upravo to i ja govorim o lustraciji unutar HDZ-a i ne žalim te gnjide koji su se uhljebili unutra i nisu u stanju nositi se sa članovima CKSKH (tipa Pećnik i Co.) kojima nisu dorasli - a HDZ jeste i biti ce jedina prava hrvatska državotvorna stranka, samo je treba pročistiti.

Ako je pročistiš što će ostat od nje.

To su truli kompromiseri. Oni se užasavaju da ih netko nazove desnom strankom. Čim ih netko tako nazove..uzvrte se ko da imaju crve u guzicu..ne ne, molim vas, mi nismo desnica..mi smo desni centar.. Orban se toga ne plaši i zato narod njemu daje dvotrećinsku podršku. Tko će dati podršku ovim mlitavcima koji su ukakani od straha ukenjani da ih ne bi previše napadali jugomediji pa s njima rade razne dealove. Ja im prvi neću dat glas. Što bi im dao glas. Čime su oni to zaslužili? Da čujem? Nek jedu Mamićeva govna sami. Nek šute kad Pecnik kaže..gledajte, nije to redu kad se napiše da su tri Srbina napali Hrvata, zašto se ne bi napisalo da su tri mladića napali jednog mladića, i još veli da se nije pisalo kad bi Srbin bio napadnut da je motivirano nacionalnošću a svi znamo, čuli smo i vidjeli toliko puta a pogotovo na zadnjem slučaju iz Vukovara i Okučana da je obrnuto, da ovaj laže usred sabora i izvrće stvari i ja čekam i gledam pa nije moguće da mu nitko neće pobit tu očitu laž. I javi se Stevo Culej i reko, ajd baš da čujem. I on priča priča nešto o Pupovcu a ovoga se Pecnikova laganja i ne dotakne. Pa ja trljam oči i uši i mislim se pa jel moguće da mu nitko neće odgovorit. To je samo jedan banalan primjer a ima ih takvih na stotine. HDZ.ovci su politički eunusi. Sad imaju opravdanje u vidu MOST-a. kao MOST im ne da. Ma ništa ne bi bilo drugačije ni bez MOST-a da sami sastavljaju vladu bez ijednog koalicjskog partnera bilo bi skoro isto. Oni su jednostavno političke kukavice.

Izdvajam tu par ljudi poput Milijana Brkića, generala Glasnovića kojeg i nisu željeli i možda još ponetko, a ostalo..likuše poput one cajkače Rimac, i onih mutavih frazeraša koji govore 10 minuta a ništa ne kažu..i tome da dam glas..ne dam.

Grunf
14-03-2016, 14:25
Pa kad nisu desnica. Desnica u Hrvatskoj je jedino UIO i možda, ali možda HSP.