PDA

Pogledaj Full Version : Rap Skillz- za nas koji navratimo...

moonlight
30-12-2015, 23:57
Inače, izbacivanje žuči na mnogo svrsishodniji način...sudjeluju svi, nadjebavanje dobrodošlo...nema nacionalnog osim ako nisu Albanci u pitanju što je minus...

Battle je poput jazza, nema molim, nego izvoli, kreacija i improvizacija...ima mustri, bit će i bolji, zanimljiva ekipa, super atmosfera...

Prvo najbolji...

https://youtu.be/2WOLnCCN7RE

Malo vibre od Spita...

https://youtu.be/mBXQ04Vfgl8

Drugi...znojni i jebeni...
https://youtu.be/k7xpCp7pTvw

https://youtu.be/9kFoVVou9Zk

https://youtu.be/KIgVulEi-p0

https://youtu.be/1B1CGErjGh4

I najnoviji...vele "Crnogorci su crnci"...Dobbla je :kava
https://youtu.be/6bA3C7jy_cI

moonlight
13-02-2016, 22:34
http://youtu.be/gXCBzJlmVQY

Humphrey
14-02-2016, 13:43
Ovaj Spit odličan.

moonlight
16-02-2016, 01:08
Je, i meni je najskilzz...ima tu par stvari...

Znači ovo je dogovoreni battle, imaš, tjedan, dva da prokužiš lika, tvoja je stvar kako ćeš ga na ono kaj si otkrio sprdat, prozvat, udarat itd.

Nekada se forsao smo freestyle, znači morao si na neviđeno, usred battlea izrokat lika na onome na što te prozvao, to je bilo puno teže, ali i bio si šaolin majstor ako si uspio...
slaganje rima, pančevi, sve je bilo improvizacija, al je bilo luđe, ovdje u ovom dogovorenom se cijene i dalje oni koji u toku runde dobiju verbalni aperkat, pa ga vrate u sljedećeoj rundi, tu Spit malo zaostaje, imao je u Tuzli dobar krug, ali na boljim mc tu nije dokazao još vrijednost...nagledao sam se ludila od battla i freestyla u Aquariusu, na Jarunu...90 tih, kraj i početkom 2000tih, stvarno je bilo bolesno dobrih likova...sve je to propalo.

Rade dobru stavar, sljedeće sezona bit će i bolja, meni je super i što se ta priča širi na ex yu, da se spuste na zemlju ekipa koja misli da je avangarda u tome, jer realno freestyle je na ovim prostorima u ZG uzeo prvu zemlju, zazelenio, pa su drugi pasli...

Grunf
16-02-2016, 13:35
http://youtu.be/gXCBzJlmVQY

Opaki mladići. Gađaju se tratinčicama. :D

A di im je ritam? Zakaj to ne rade uz neku pjesmu u pozadini? :nezna

pdv
18-02-2016, 21:37
Kako je dobar i simpatičan Spit :naklon Ovog malog debilčeka Randoma bi istriskala :cheer

Ovo sam prvi put vidila kad san gledala film o Eminemu :kez i bilo mi je fora kako oni to iz glave tako odma. Mislim da bi i ja u ovom bila dobra jer razmišljam sto na sat kad se svađam samo bi morala malo na rimama poradit :kez

Idem gledat dalje, nisam znala da i kod nas ovo ima :naklon Moon kad se vrati odmah nas osvježi malo :cerek

pdv
18-02-2016, 22:03
Ne mogu virovat da je pobjedija ovi Ramon :cry Mislim, katastrofa je. Loše priča, presporo govori i fore su mu iz petog c. Spit je puno, puno bolji i ovo nije bilo pošteno :cry Ok, u drugoj rundi je bio neloš ali daj molim me te u prvoj i zadnjoj je bezvezni. Još se ovaj mali cili napuše, kao sav si je bitan, kao neka bitna faca, a po meni uopće nema pojma. Možda se ja i ne razumin u ovo baš ali boli me briga, Spit je bolji.

Jel' mogu ja ovako na temi komentirati što pogledam? :zubo

pdv
18-02-2016, 22:23
Gledam Spita i Astora. Tako mi se od frenda pas zove. Zasad mi se Astor čini ok. Malo kao da je sramežljiv, a ni ove naočale i obleka mu ne idu u prilog. Ne možeš takav repat.

I ovi voditelj je malo naporan. Al dobro. Poslije javim kako mi se svidjelo repanje.

edit: ups, nije Astor nego Arot.

pdv
18-02-2016, 22:36
Zaslužena Spitova pobjeda. Puno bolje je to izveo od njega. Prirodan je i s lakoćom repa dok se Arot previše trudi. Iako, imao je nekoliko dobrih trenutaka i vidi se da ima smisla. Mislim da će s vremenom biti sve bolji. Malo je zapilao s vulgarnostima ali sve u svemu ok. Zaslužen rezultat. U svakom slučaju, puno simpatičniji od Randoma.

pdv
18-02-2016, 23:03
Random i Tibor

Stvarno ne kužim ali meni ovi Random nije ništa posebno. Rime su mu katastrofa i cili mi je agresivan. Ko pas na baterije. Tibor mi je bio puno bolji i zaslužio je pobijediti. Prvu rundu bi dala Randomu ali u druge dvije je Tibor bio bolji. Onako je skroz smiren i čudan reper. Zasad je Spit najbolji od svih. Da se netko tako prirodno i opušteno osjeća dok na brzinu baca rime...svaka čast.

Ne znam kako ste vi zamislili ovu temu ali ja ću komenirat kako hoću :pdv1 Sutra nastavljam s ostalim videJima :cheer

moonlight
19-02-2016, 16:50
Ljudi,rime nisu čisto iz glave, one su pripremane tjedan ili dva doma, ovisno koliko im daju vremena prije duela "battlea"...

Tako da je razlika od klasičnog freestyle, tamo postoji matrica, pa ju moraš slijediti, što otežava da mijenjaš ritam po svom, ovako kad bacaju na "suho", mogu sami pojačavati ili smanjivati ritam...

Ovo je kod nas zadnjih godinu dana, pokrenula je ekipa iz Osijeka, pridodali su se iz BiH, ima par Srba (Veb, Neafirmisan i u zadnje vrijeme Samuraj Krek), Random je Crnogorac, kak veli sin "centraša", ima taj svoj stil, meni se jedino ne sviđa što u svojim "punchevima"( to su izravna prozivanja protivnika) ide predaleko, pa je u je ovom battlu za prvaka Jantaru na najgnusniji način ubacio i djecu, ali to je po pravilima dozvoljeno, tu nema pravila, ali ipak...ono spika im je u Americi su i gori...

Inače to je sve ekipa koja skupa brije, nema tu za njih zlopamtila...ali kako sam prije pratio samo freestyle koji je teži jer na sve moraš odgovoriti i smisliti na licu mjesta, uzvratiti na licu mjesta, uz to još imaš matricu u pozadini iz čijeg ritma ne smiješ ispast...

Nova sezona će biti još bolja, uključit će se dosta novih mc-a, dolaze i Slovenci :zubo, al ja sumnjam iako oni obećavaju da će na to strogo pazit, da neće krenuti prozivanja na nacionalnoj bazi...

Uglavnom koplja su se lomila ove sezone oko Randoma i Spita, oni su ovisno o afinitetu tko što voli (pristup) bili najkonstantniji, pa pošto su njih dvojica već batlali, Random je tijesno dobio taj battle, odabran je Jantar, onak nabrzinu više...

Inače meni je dobar i dečko iz Vukovara, Karizmatik, malo je usporen, ali vrlo inteligentno ubada:kez

Bilo bi dobro da ti PDV pripremiš kakav battle, pa dočekaš svog "klapaša" i isprepadaš ga u jednoj rundi, s vrata.

pdv
01-04-2016, 13:35
moon, pratiš li ti još ovo? :)

Nekidan sam vidila da su se i Slovenci uključili ali tko će ono pratit kad ne razumin jezik. Sad sam vidila da je bio neki battle u Tuzli pa će valjda sada stavljat video snimke ali presporo oni to rade. Valjda da malo duže zadrže ljude. Inače, jedan od boljih battle-ova mi je bio onaj između Spita i Web-a. Spit je svakim novim nastupom sve bolji i samouvjereniji. Baš je kvalitetan. A, Web mi na prvu nije sjeo...previše je usporen...ali mi je s vremenom postalo zanimljivo to njegovo usporeno izlaganje. I sviđa mi se jer baš ima dobrih, ineligentnih dosjetki. Dobar mi je i Samuraj Krek. Malo mi na Spita baca, a Karizmatika još nisam poslušala. Budem i to samo nikako vremena uhvatiti :(

Klapaš je stalno izložen nekoj vrsti betla, nemam što spremat ja to fristajlam :)

moonlight
06-04-2016, 23:44
Naravno...ne stavljam, jer nema ništa konkretno

ili ima, vidila si, imaš na njihovom kanalu prvi ženski betl, ne bih komentirao
osim što su baš brbice prve, jebi ga, mada je atentat napravila Eli Džejn nad ovom "lady":moon:

bit će taj u Tuzli dobar, ide ti na you tubu svake nedjelje po jedan betl, obrati pozornost kad bude 100%vsKarizmatik

Jadan klapaš, samo frestajlaj sestro..nek zasluži.

NorthStand
07-04-2016, 21:03
http://www.youtube.com/watch?v=DGW0GWZZ3Xg

to ne biva vojska moonlightova, već to biva hrabra vojska poglavnikova.

pdv
09-04-2016, 00:57
Naravno...ne stavljam, jer nema ništa konkretno

ili ima, vidila si, imaš na njihovom kanalu prvi ženski betl, ne bih komentirao
osim što su baš brbice prve, jebi ga, mada je atentat napravila Eli Džejn nad ovom "lady":moon:

bit će taj u Tuzli dobar, ide ti na you tubu svake nedjelje po jedan betl, obrati pozornost kad bude 100%vsKarizmatik

Jadan klapaš, samo frestajlaj sestro..nek zasluži.

Gledala :facepalm

Toliko mi je zanimljivo bilo da nisam mogla do kraja pogledati tako da i ne znam koja je pobijedila. Nekako se ne mogu uživiti kada žene repaju jer ne volim kad ženske prostače :zubo Nije mi to to ak me razmeš :) I meni je puno bolja bila Eli iako je ova Lady sasvim ok krenila ali poslije ubila s tom debljinom. Ono, sve joj se fore svode na komentiranje fizičkog izgleda što je ok ali kada ti je svaka runda o izgledu onda postane malo dosadno i nategnuto. Da ne govorim da više volim malo drugačiji tip humora tj. kada se malo inteligentnije zezaju, a ne ono vidi ti nosa, vidi ti ušiju, imaš mala stopala...:zz

Jedva čekam nove snimke iz Tuzle. Jesi ti ikad bio uživo na tim događajima ili gledaš samo preko neta?

Humphrey
09-04-2016, 20:22
pdv pokušaj sa ovim curkama :D

http://www.youtube.com/watch?v=gcrQvoCzs80

moonlight
10-04-2016, 22:41
Gledala :facepalm

Toliko mi je zanimljivo bilo da nisam mogla do kraja pogledati tako da i ne znam koja je pobijedila. Nekako se ne mogu uživiti kada žene repaju jer ne volim kad ženske prostače :zubo Nije mi to to ak me razmeš :) I meni je puno bolja bila Eli iako je ova Lady sasvim ok krenila ali poslije ubila s tom debljinom. Ono, sve joj se fore svode na komentiranje fizičkog izgleda što je ok ali kada ti je svaka runda o izgledu onda postane malo dosadno i nategnuto. Da ne govorim da više volim malo drugačiji tip humora tj. kada se malo inteligentnije zezaju, a ne ono vidi ti nosa, vidi ti ušiju, imaš mala stopala...:zz

Jedva čekam nove snimke iz Tuzle. Jesi ti ikad bio uživo na tim događajima ili gledaš samo preko neta?

Ovakav dogovoreni battle nisam gledao uživo, freestylova u Aquariusu sam se nagledao...al to je teža forma, iz glave, direktno, tamo na prijelazu 90tih na 2000tih...

INače ZG je rodno mjesto tih stvari, kavih je tu bilo likova :smijeh

I kakva je sve ekipa brijala na old school :014
Ovo je sve dobra priča, nek dečki guraju, to je moje mišljenje, ja nisam zakrvljen repom, ali volim taj izraz, upoznao sam i Igora ovo ljeto (Spit), jer on crta i stripove, bio je ovdje s jednim frendom kojeg ja znam, i vjeruj mi da uživo nije ni sličan kao na battlu, čak je pomalo introvertiran, ali simpatičan...tapka, vidi se da mu je stalo da uspije, očito mu je battle samo daska za druge stvari, inače fenomenalno crta...vidio sam skice za roman...ludilooo

Ženama daj šansu, ne bi vjerovala kako udaraju..."čuj psuju", to ću zanemarit da si izustila...inače ne psuju:durica
nego ove dvije su probile led

Karizmatik loš u ovom battlu, inače super inteligentan lik za tu formu...
Čekam nekog dalmoša, bit će ih ziher:kes

Ovdje se još ljudi kurče da je to k...
Kao ispod njihovog nivoa...al danas se i tako samo pljuje...čak i stara garda, trbušine i kenjanje..:(

pdv
20-04-2016, 23:35
pdv pokušaj sa ovim curkama :D

http://www.youtube.com/watch?v=gcrQvoCzs80

ahahahahah, to te ja pitam :rofl

Ovako bi i ja repala i još bi na kraju pobjedonosno odmarširala s torbon priko ruke :kez bez obzira na ishod :kava

Ovakav dogovoreni battle nisam gledao uživo, freestylova u Aquariusu sam se nagledao...al to je teža forma, iz glave, direktno, tamo na prijelazu 90tih na 2000tih...

INače ZG je rodno mjesto tih stvari, kavih je tu bilo likova :smijeh

I kakva je sve ekipa brijala na old school :014
Ovo je sve dobra priča, nek dečki guraju, to je moje mišljenje, ja nisam zakrvljen repom, ali volim taj izraz, upoznao sam i Igora ovo ljeto (Spit), jer on crta i stripove, bio je ovdje s jednim frendom kojeg ja znam, i vjeruj mi da uživo nije ni sličan kao na battlu, čak je pomalo introvertiran, ali simpatičan...tapka, vidi se da mu je stalo da uspije, očito mu je battle samo daska za druge stvari, inače fenomenalno crta...vidio sam skice za roman...ludilooo

Ženama daj šansu, ne bi vjerovala kako udaraju..."čuj psuju", to ću zanemarit da si izustila...inače ne psuju:durica
nego ove dvije su probile led

Karizmatik loš u ovom battlu, inače super inteligentan lik za tu formu...
Čekam nekog dalmoša, bit će ih ziher:kes

Ovdje se još ljudi kurče da je to k...
Kao ispod njihovog nivoa...al danas se i tako samo pljuje...čak i stara garda, trbušine i kenjanje..:(

Ma i meni je ova priča super. Baš su mi svi simpa i vidi se da se trude. To je praktički volontiranje i hobi i stvarno im svaka čast na odvojenom vremenu i trudu. Vidi se da dečki baš to vole i super mi je kako se osjeća ta neka pozitivna vibra i dobri odnosi i nakon battla. Tako da, iako i ja nisam preveliki rap fan ali mi se ovaj format sviđa, podržavam sve ovo jer je pozitivna priča. No, ne mogu reći da sam zasada oduševljena ovim događajem u Tuzli jer mi je prvo publika katastrofa. Totalno nekulturni i loše reagiraju na dobre fore. Nikad gora publika po mom mišljenju. Zapravo, gledala sam jednom u Crnoj Gori gdje je Random bio domaćin, a Web i Samuraj u dueti protiv neka dva lika...ono, katastrofa. Ne znaš jesu gora ta dva lika ili seljačka i primitivna publika. Volim kad je publika pristojna i poštuju ljude koji rapaju i kada kuže fore, a ne kad im je glavna reakcija na mama ti je kurva, tata ti je peder :rolleyes Drugo, zasada nisam oduševljena nastupima. Bar ova dva što sam pogledala. I nekako mi je produkcijski ovaj put sve lošije ali neću da pljujem, idemo dalje :kez

Vidiš meni Spit i djeluje tako malo u svom svijetu i povučen. Baš se čini nekako smiren lik i njegov humor je inteligentan i nije neki tipičan za taj stil kao npr. Arot i random koji imaju tu dozu agresive u sebi. Inače, ubacila sam ga u guglo :kez i pronašla te neke njegove crteže. Stvarno je darovit mladić. Svestran i jako talentiran. Nadam se da će imati uspjeha u tome što radi. Trebo si mu reći da ima obožavateljicu koja mu može kupovati slike :kez

U cijeloj ovoj priči mi se sviđa što nema te neke zle krvi i nekih obračuna. Ljudi se ispljuju i onda normalno jedu, piju i zezaju se. Zato mi je baš super. Recimo, ono u Americi je već nenormalno i to su stvarno bande koje se mrze. To mi je malo previše.

moonlight
20-04-2016, 23:39
ahahahahah, to te ja pitam :rofl

Ovako bi i ja repala i još bi na kraju pobjedonosno odmarširala s torbon priko ruke :kez bez obzira na ishod :kava

Ma i meni je ova priča super. Baš su mi svi simpa i vidi se da se trude. To je praktički volontiranje i hobi i stvarno im svaka čast na odvojenom vremenu i trudu. Vidi se da dečki baš to vole i super mi je kako se osjeća ta neka pozitivna vibra i dobri odnosi i nakon battla. Tako da, iako i ja nisam preveliki rap fan ali mi se ovaj format sviđa, podržavam sve ovo jer je pozitivna priča. No, ne mogu reći da sam zasada oduševljena ovim događajem u Tuzli jer mi je prvo publika katastrofa. Totalno nekulturni i loše reagiraju na dobre fore. Nikad gora publika po mom mišljenju. Zapravo, gledala sam jednom u Crnoj Gori gdje je Random bio domaćin, a Web i Samuraj u dueti protiv neka dva lika...ono, katastrofa. Ne znaš jesu gora ta dva lika ili seljačka i primitivna publika. Volim kad je publika pristojna i poštuju ljude koji rapaju i kada kuže fore, a ne kad im je glavna reakcija na mama ti je kurva, tata ti je peder :rolleyes Drugo, zasada nisam oduševljena nastupima. Bar ova dva što sam pogledala. I nekako mi je produkcijski ovaj put sve lošije ali neću da pljujem, idemo dalje :kez

Vidiš meni Spit i djeluje tako malo u svom svijetu i povučen. Baš se čini nekako smiren lik i njegov humor je inteligentan i nije neki tipičan za taj stil kao npr. Arot i random koji imaju tu dozu agresive u sebi. Inače, ubacila sam ga u guglo :kez i pronašla te neke njegove crteže. Stvarno je darovit mladić. Svestran i jako talentiran. Nadam se da će imati uspjeha u tome što radi. Trebo si mu reći da ima obožavateljicu koja mu može kupovati slike :kez

U cijeloj ovoj priči mi se sviđa što nema te neke zle krvi i nekih obračuna. Ljudi se ispljuju i onda normalno jedu, piju i zezaju se. Zato mi je baš super. Recimo, ono u Americi je već nenormalno i to su stvarno bande koje se mrze. To mi je malo previše.

Nisam mu tebe spomenuo samo, proslijedio sam i broj telefona...nemoj ga iSpitat, mislim popljuvat...:zubo

Tuzlu smo zaboravili, idemo dalje:kez

pdv
20-04-2016, 23:42
Nisam mu tebe spomenuo samo, proslijedio sam i broj telefona...nemoj ga iSpitat, mislim popljuvat...:zubo

Tuzlu smo zaboravili, idemo dalje:kez

Bravo, morat ću te ubacit u svoj PR...uvijek odlučan i unaprijed razmišljaš :kruna

ma đe ću njega, on mi je drag. rećimo ja bi randoma ispitala. ko mala živčana čiuvava je :kez

moonlight
20-04-2016, 23:52
Bravo, morat ću te ubacit u svoj PR...uvijek odlučan i unaprijed razmišljaš :kruna

ma đe ću njega, on mi je drag. rećimo ja bi randoma ispitala. ko mala živčana čiuvava je :kez

E to...to, svi na kraju vole Artu di tua, daleko od tog da se takvi potiskuju...
Randomizirao te

p.s.

prebacili stranicu, idem zapalt...nisam već dugo

cilj je bio prebacit stranicu na ovom forumu, ja uspio...

pdv
21-04-2016, 00:05
E to...to, svi na kraju vole Artu di tua, daleko od tog da se takvi potiskuju...
Randomizirao te

p.s.

prebacili stranicu, idem zapalt...nisam već dugo

cilj je bio prebacit stranicu na ovom forumu, ja uspio...

a, čuj da bolje rapaju i prije bi pribacili stranicu :kez

ajde, nemoj smrznit na balkonu :)

moonlight
21-04-2016, 00:15
a, čuj da bolje rapaju i prije bi pribacili stranicu :kez

ajde, nemoj smrznit na balkonu :)

Takva se u mene još nije rodila...:kez

moonlight
28-11-2016, 23:48
Povratak Randoma, ovaj debeli je pobjednik Red Bull natjecanja u BiH:(

Na kraju u ZG za titulu 2016. betlaju Random i 100%...loše za ovu sezonu, preloše sve, vidjet ćemo kaj će bit dalje.

To samo ovako da ne umre tema....

https://youtu.be/tynTqK9w1lA

pdv
29-11-2016, 23:39
Malo je sve skupa ispuhalo što je i za očekivati jer se puno ljudi ne bavi ovim i s vremenom opadne entuzijazam. Ljudi moraju zarađivati za život :kez Moj broj jedna će uvijek biti Spit :pink i žao mi je što ga nema više u ovim natjecanjima. Ova curka mi je bila dobra :pink

http://www.youtube.com/watch?v=MLQRWn0F9sk

moonlight
30-11-2016, 11:16
Tu je Spit, ali nije imao vremena za betlove, radi PR za natjecanja, a ova Ketma je isto bila u Sarajevu, bit će uskoro i njen betl s Lady Lerdi iz BG

pdv
30-11-2016, 13:36
Pa nek se onda uključi malo više u betlove :kez Zanimljivo će biti pogledati taj betl između Ketme i Lady. Baš me zanima kako će izgledati sve skupa. Ima štiha Ketma. A, Randoma kojeg si spomenuo gore...mislim, odavno je poznato koliko mi ide na živce. Jednostavno mi se ne sviđa njegov stil i gotovo. Iako, ima dobrih stihova, ne znam kako se to stručno kaže :kez, ono kada naglašava neka slova pa kada rastaviš na slogove jedna je riječ, a kada skupiš skužiš da je ime grada ili nekog kluba i slično. Vidi se da je inteligentan dečko samo me nervira, kaj da se radi :kez

NorthStand
30-11-2016, 19:09
Vidi se da je inteligentan dečko samo me nervira, kaj da se radi :kez

http://www.youtube.com/watch?v=FVgnZ8GR5Go

ovome se isto vidi da je inteligentan dečko, samo ne znam dal te nervira ? :D

moonlight
04-12-2016, 13:23
Ubojstvo, ne znam jel poslije došla murija na očevid...uglavnom mala srednjoškolka, KETMA :naklon

http://youtu.be/amMd2sCDFwA

pdv
07-12-2016, 18:25
Odmah sam ja vidila potencijal u Ketmi :naklon Šteta što nema neka rap skill burza, tu bi ja bila prva u regijonu :pink

Ali, ova Lejdi mi ni prije nije sjela. Malo je onako neinteligentna i sve što ima je zapravo ovo neko yo, yo puhanje. Gledala sam je kada je betlala protiv jedne deblje cure, ne mogu se sad sjetiti kako se zove, i bazirala cijelu priču na njenom izgledu. Sad protiv Ketme opet slične priglupe fore o izgledu, a cura je baš lijepa. Bit će dobra Ketma vidi se da ima smisla :ples

moonlight
27-05-2017, 00:33
Povratak...ipak

https://youtu.be/qFsv8sxUGGg

vs. Jantar

https://youtu.be/OKFuQnKxXZE

dođite.

skater
27-05-2017, 02:18
http://www.youtube.com/watch?v=iHqJROUNfZA

pdv
09-06-2017, 20:49
Drago mi je da se Spit vratio. Baš se veselim ovoj rundi sa Jantarom iako ne očekujem previše. Čini mi se da su frendovi i da će možda biti mlako iz nekog poštovanja.

moonlight
15-06-2017, 01:25
Oni definitivno nisu frendovi, al dobro...malo si se povukla na malu i pogodila, križamo.

moonlight
15-06-2017, 01:38
Tek u srpnju ćete ga vidjet, ali ubio ga Spit...nisam vam rekao, možda i najbolji njegov batlle.

moonlight
16-07-2017, 20:39
Povratak...najzreliji od zrelijih

https://youtu.be/lDgv_y5aFXg

HR SOKOL
18-07-2017, 18:30
Prodao bi kuce,mjesec dana da vuce.......

http://www.youtube.com/watch?v=nlNNJryjpLo

franjevac
19-07-2017, 19:58
https://www.youtube.com/watch?v=3Wa6k1Q8gsw

https://www.youtube.com/watch?v=altRZ5WbKqw

ovaj poljak je odličan općenito nama hrvatima nedostaje nacionalistički rap valjda je to preustaški za te urbane likove