PDA

Pogledaj Full Version : Žene u šopingu

sagitarius
22-11-2015, 15:23
Čitao sam po kojekakvim zabavnim tiskovinama da žensko šopingovanje može čak da bude i bolest, u nekim slučajevima liječenje neuroze, ponekad besmisleno trošenje novca - tek da se šopinguje...

Kao pratiocu znalo mi se dogoditi da padnem s nogu čekajući da dama u čijoj sam pratnji obavi najelementarniju kupovinu cipela ili nekog odjevnog predmeta.

Kakvi su vaši stavovi o svemu ovome.
Mislite li da su vaše bolje polovine ili vi same štovane dame ponekad predugo u šoping turi, da ponekad to predstavlja zadovoljstvo, koje se ne da opisati, kako mi jedna dama priopći, ili je to samo nužno racionalno kupovanje robe, odjeće i obuće...
Mislite li da to vašim pratiocima postaje nočna mora...
He, he...
Zanimljivo će biti čuti gospodo i vaša mišljenja koliko ste znali čekati pred prodavnicom postola vašu damu ili koliko ste dana života izgubili čekajući ispred prodavnice ženskog rublja ili modnih "sitnica", kozmetike, haljetaka, kaputa...
I naravno, jasno, niste prosvjedovali...

Komari
22-11-2015, 18:39
1. Ne kužim žene koje vode muške sa sobom u šoping, osim ako nije stilist
2. Ženi nikad dovoljno cipela..
3. Hodanje je zdravo

:)

ZGabriel
23-11-2015, 00:37
1. Ne kužim žene koje vode muške sa sobom u šoping, osim ako nije stilist
2. Ženi nikad dovoljno cipela..
3. Hodanje je zdravo

:)

ne kužim žene koje ikoga vode u šoping. daj me pusti da idem u dućane koje ja volim i isprobavam krpice koja ja volim, bez "dobronamjernih" sugestija. dovoljno mi je ogledalo i oči. (a ja imam i očale :D )

NorthStand
23-11-2015, 17:08
obožavam gledat žene u šopingu, najbolji dio je kad se moraju presvuć da bi isprobale obleku. :evil

i kad izlaze iz dućana s tri četri pune kesice, ja u životu toliko robe nisam kupio koliko ta "zlatna mladež" troši na svoje krpice mjesečno. :D

kiša
23-11-2015, 17:59
Čitao sam po kojekakvim zabavnim tiskovinama da žensko šopingovanje može čak da bude i bolest, u nekim slučajevima liječenje neuroze, ponekad besmisleno trošenje novca - tek da se šopinguje...

Kao pratiocu znalo mi se dogoditi da padnem s nogu čekajući da dama u čijoj sam pratnji obavi najelementarniju kupovinu cipela ili nekog odjevnog predmeta.

Kakvi su vaši stavovi o svemu ovome.
Mislite li da su vaše bolje polovine ili vi same štovane dame ponekad predugo u šoping turi, da ponekad to predstavlja zadovoljstvo, koje se ne da opisati, kako mi jedna dama priopći, ili je to samo nužno racionalno kupovanje robe, odjeće i obuće...
Mislite li da to vašim pratiocima postaje nočna mora...
He, he...
Zanimljivo će biti čuti gospodo i vaša mišljenja koliko ste znali čekati pred prodavnicom postola vašu damu ili koliko ste dana života izgubili čekajući ispred prodavnice ženskog rublja ili modnih "sitnica", kozmetike, haljetaka, kaputa...
I naravno, jasno, niste prosvjedovali...

a moraju žene imat pratnju u shoping inače tko bi im nosio kartice :kava

caporegime
23-11-2015, 19:44
na nekim forumima nigeri pričaju kako upravo po šoping centrima po zagrebu zahaltavaju žene.

pdv
23-11-2015, 23:09
Ja u šopingu skoro uvijek imam pratnju. I to najčešće dečka :kez Razlog tome je što garderobu obično obnavljamo kada smo van DU pa onda to zajedno radimo. Ja njemu pomažem oko odabira garderobe, a on meni pomaže nosit vrećice i ustupi mi svoje kartice. Veza je kompromis i svako treba pomagati u dijelu u kojem je najbolji :zubo

Inače, on kaže da sam stvarno brza u šopingu i da se nikad nije umorio po tom pitanju jer odmah vidim što mi se sviđa i to kupim. Stvarno tu ne kompliciram. Ako ne vjerujete natjerat ću ga da se registrira samo da vam to potvrdi :kava :kez

Grunf
23-11-2015, 23:17
Ne znaš kaj je dosadnije, pratit žene u kupnji ili čitati njihove postove. :D

pdv
23-11-2015, 23:18
:rofl

s takvim stavom se nećeš nikad oženit :kava

Grunf
23-11-2015, 23:20
Ni ti. :kava :D

pdv
23-11-2015, 23:25
Ni ti. :kava :D

bit će kako bude :kava :kez

Grunf
23-11-2015, 23:34
Prepuštaš se struji di te odnese? :kava

pdv
23-11-2015, 23:42
Prepuštaš se struji di te odnese? :kava

Obično da. Nemam sad neki redosljed ulaženja u dućane. Nekad po redu, a nekad krenem i od kraja :nezna :kez

Grunf
23-11-2015, 23:49
Zato se neš nikad udat. Moraš imat plan za sve. :D Šala, naravno. :)

pdv
23-11-2015, 23:53
mora netko ostat i stara cura :pink :cheer

kiša
24-11-2015, 14:14
na nekim forumima nigeri pričaju kako upravo po šoping centrima po zagrebu zahaltavaju žene.

dašta su eto napose ti što se fale po forumima

kiša
24-11-2015, 14:15

tko ti kriv kad imaš loša iskustva :P

kiša
24-11-2015, 14:15
mora netko ostat i stara cura :pink :cheer

:pink :cheer girl power

kiša
24-11-2015, 14:16
http://www.youtube.com/watch?v=_IrQHeDcMi8

:cheer

Grunf
24-11-2015, 15:12
tko ti kriv kad imaš loša iskustva :P

Kaj buš mi ih ti promijenila? :D

ZGabriel
24-11-2015, 15:31

zato ti radiš samo ovo drugo. :kes oboje bi bilo previše.

Grunf
25-11-2015, 21:15
Mi o dosadnom, a čimavica na vrata. :rofl

Šala. Bok Gabi, ja se slažem se s tobom. :D

NorthStand
26-11-2015, 03:23
još najbolje da vam kupuje i pegla kartice, pa nije čovjek lud, bankrotirao bi za tjedan dana. a žene ionako nisu u stanju, pratit moderne muškarce i ono što njih zanima.

a ne zanima ih baš pretjerano šoping, i rasipništvo u ova krizna teška olova vremena.

uvest restrikcije u svemu, pa i u pogledu šopinga, ženi bih dao 100 kuna za šoping mjesečno i kraj priče.

ako joj se ne sviđa, može slobodno tražit razvod, još jedan uhljeb u državi manje. :evil

sagitarius
26-11-2015, 14:45
još najbolje da vam kupuje i pegla kartice, pa nije čovjek lud, bankrotirao bi za tjedan dana. a žene ionako nisu u stanju, pratit moderne muškarce i ono što njih zanima.

a ne zanima ih baš pretjerano šoping, i rasipništvo u ova krizna teška olova vremena.

uvest restrikcije u svemu, pa i u pogledu šopinga, ženi bih dao 100 kuna za šoping mjesečno i kraj priče.

ako joj se ne sviđa, može slobodno tražit razvod, još jedan uhljeb u državi manje. :evil

I onako, među nama,što to dama može kupiti za tih "darežljivih" 100 kuna... U Sarajevu porciju ćevapa i bocu osrednjeg vina..., ali od robe apsolutno ništa, možda na nekim ekstra sniženjima u second handu...:D

NorthStand
26-11-2015, 15:45
I onako, među nama,što to dama može kupiti za tih "darežljivih" 100 kuna... U Sarajevu porciju ćevapa i bocu osrednjeg vina..., ali od robe apsolutno ništa, možda na nekim ekstra sniženjima u second handu...:D

ne znam, govorim šta je moj limit. :rofl

ako me neka fina dama želi, mora znat koliko u mojim očima vrijedi. :P

Komari
26-11-2015, 18:53

Dakle ofišili imamo i forumskog škrtca.
:kava :D

Za sad jedan

Komari
26-11-2015, 18:55
ne znam, govorim šta je moj limit. :rofl

ako me neka fina dama želi, mora znat koliko u mojim očima vrijedi. :P

To oćeš reć da su ti prefine i skupe i one na Kajzerštrase
:D

NorthStand
27-11-2015, 01:18
Dakle ofišili imamo i forumskog škrtca.
:kava :D

Za sad jedan

ma nisam škrt, samo ne volim financirat žene, osjećam se ko u kupleraju onda. :D

za sad nijedan, ja sam široke ruke, ko god me zna zna da lako potežem novčanik kao i jezik. :kez

NorthStand
27-11-2015, 01:21
To oćeš reć da su ti prefine i skupe i one na Kajzerštrase

ne, te su taman po mojoj mjeri. ali samo kad sam pijan i drogiran. :rofl

Komari
27-11-2015, 01:48
ma nisam škrt, samo ne volim financirat žene, osjećam se ko u kupleraju onda. :D

za sad nijedan, ja sam široke ruke, ko god me zna zna da lako potežem novčanik kao i jezik. :kez

A lovu držiš doma u škafetu pod ključem..
Pa da ženi ni buket cvića ne bi kupio...?!
:šmrc

NorthStand
27-11-2015, 01:53
A lovu držiš doma u škafetu pod ključem..
Pa da ženi ni buket cvića ne bi kupio...?!
:šmrc

ja sam kupio tone cvijeća ženama, i za sad se nisam obogatio. :D

Komari
27-11-2015, 01:56
ja sam kupio tone cvijeća ženama, i za sad se nisam obogatio. :D

A cilj ti je obogatit.. Pa neš bogatstvo sa sobom nosit na onaj svit...
:kez

NorthStand
27-11-2015, 02:11
A cilj ti je obogatit.. Pa neš bogatstvo sa sobom nosit na onaj svit...

pa meni je plan bogato se udat, a za sad nisam imao sreće. :D

ma nije mi cilj obogatit se, ali s ženama se nisam ni emotivno obogatio a kamoli financijski. :P

tko će vas skužit što vi tražite, stalno mjenjate pravial igre, nikad nisam na čisto s vama, zato 100 kuna mjesečno i kraj priče. :rofl

Komari
27-11-2015, 02:25
pa meni je plan bogato se udat, a za sad nisam imao sreće. :D

ma nije mi cilj obogatit se, ali s ženama se nisam ni emotivno obogatio a kamoli financijski. :P

tko će vas skužit što vi tražite, stalno mjenjate pravial igre, nikad nisam na čisto s vama, zato 100 kuna mjesečno i kraj priče. :rofl

veliš .. i to je puno

NorthStand
27-11-2015, 02:41
veliš .. i to je puno

mislim da je to realna cijena, koliko realno vrijedite. :kez

ako se neka potrudi, možda dam 10 kuna više. :rofl

Komari
27-11-2015, 02:56
mislim da je to realna cijena, koliko realno vrijedite. :kez

ako se neka potrudi, možda dam 10 kuna više. :rofl

Pri će one tebi dat 100 kuna da te se riješe .. :rofl
eto vidiš dobre prilike za zaradu

kiša
27-11-2015, 14:55
kakvo je vrime došlo, pretekli nas muški u shopigu :jao evo npr u nas Kuća mode zamislite molim vas tog bezobrazluka na prvom exclusiva katu čija je roba ? Pa muuuška !!!
a za ženskinje gori na kat .
ps. nortić s svojih 100 kuna nek ne ulazi nije mu ni za bičve :P

NorthStand
27-11-2015, 15:29
Pri će one tebi dat 100 kuna da te se riješe .. :rofl
eto vidiš dobre prilike za zaradu

nema problema, ja ionako ne trpim žene u blizini predugo. :D

NorthStand
27-11-2015, 15:29
kakvo je vrime došlo, pretekli nas muški u shopigu :jao evo npr u nas Kuća mode zamislite molim vas tog bezobrazluka na prvom exclusiva katu čija je roba ? Pa muuuška !!!

kaj ti je to, bičve ? piće, bič za spenkanje ili ? :D

sagitarius
28-11-2015, 16:08

Ma to su donje etaže, za prizemne muške potrebe da nisu goli i bosi, a gornje, ae, to su one više i visoke stvari, za koje moja dama odvaja po 200 - 300 Eura i ne vraća se doma dok ne bude posve sretna.
Jedino do tada sjedim u donjem restoranu i poljevam se hladnim pivom, bilo ljeto, bila zima.. Svakom njegovo uživanje..:D

pdv
28-11-2015, 22:13

računaš za papirnate maramice, a i za kavu...nek joj se nađe :love

Komari
28-11-2015, 22:27

Koliko san ja razumila North očekuje da ona njemu daje lovu.. :D

Na sebi on ne štedi, ne brini.. :mig

pdv
28-11-2015, 22:41

sigurno će uspit u potrazi :kez

Komari
28-11-2015, 22:44
sigurno će uspit u potrazi :kez

To sigurno

ako joj podmetne "lijek" :kez

NorthStand
28-11-2015, 22:51

pa normalno, tko je vidio na sebi štedit, štedim na ženama. :rofl

NorthStand
28-11-2015, 22:52

čuj, i to je previše, kakve ste mislim da ni to ne zaslužujete. :kez

pdv
28-11-2015, 22:53
čuj, i to je previše, kakve ste mislim da ni to ne zaslužujete. :kez

slažem se :kez

NorthStand
28-11-2015, 23:03
slažem se :kez

šta da vam radim, žene su otrov, od žena samo glavobolja i trauma. :kez

Komari
28-11-2015, 23:11
šta da vam radim, žene su otrov, od žena samo glavobolja i trauma. :kez

ne slažem se
:kava

NorthStand
29-11-2015, 03:23
ne slažem se
:kava

slažem se da se ne slažemo. :rostilj

Komari
29-11-2015, 21:01
Slažem se da se slažemo da se ne slažemo

:formula

NorthStand
30-11-2015, 01:39
slažem se da ćemo se slagat, u životu nakon ovog. :de

Komari
30-11-2015, 01:53
slažem se da ćemo se slagat, u životu nakon ovog. :de

ako budemo na istom mistu

NorthStand
30-11-2015, 02:10
ako budemo na istom mistu

hoćemo, jer neprijateljima stižeš na vrijeme, a ja sam očito tvoj neprijatelj jer naplaćujem svoje usluge ženama. :rofl

Komari
30-11-2015, 02:13
hoćemo, jer neprijateljima stižeš na vrijeme, a ja sam očito tvoj neprijatelj jer naplaćujem svoje usluge ženama. :rofl

Ti si mi nekako u limbu.. ni jedno ni drugo...

ja naime svoje neprijatelje znam

NorthStand
30-11-2015, 02:27
Ti si mi nekako u limbu.. ni jedno ni drugo...

ja naime svoje neprijatelje znam

znam, zvučiš opasno, još s tim pištoljem u avataru, pitam se imali da itko uđe u tvoj stan a izađe iz njega živ ? pogotovo ako je u pitanju "neprijatelj", mislim da je postotak smrtnosti u tvojoj blizini poprilično velik. :D

Komari
30-11-2015, 02:34
znam, zvučiš opasno, još s tim pištoljem u avataru, pitam se imali da itko uđe u tvoj stan a izađe iz njega živ ? pogotovo ako je u pitanju "neprijatelj", mislim da je postotak smrtnosti u tvojoj blizini poprilično velik. :D

Minsko polje je okolo , mislim što bi ja prljala ruke...
tako da pojma nemam koliko je mrtvih..
:raspa

NorthStand
30-11-2015, 02:44
Minsko polje je okolo , mislim što bi ja prljala ruke...
tako da pojma nemam koliko je mrtvih..
:raspa

a je, igraš opasnu igru, ali i ja volim oružje tako da vidjet ćemo tko će na kraju živ ostat. :D

nije da te želim vidjet mrtvu, ali ako mi budeš prepreka na putu do pobjede, zažalit ćeš. :P

kiša
30-11-2015, 15:43
Nortić nam obaren. na lešo :raspa

NorthStand
30-11-2015, 20:00
Nortić nam obaren. na lešo :raspa

sram te bilo, mene još nijedna nije isfrigala na lešo, samo na oko. http://i39.tinypic.com/ddzubl.gif

:dinamo:

sagitarius
03-12-2015, 15:06
Što je bilo na koncu kad su se dim i prašina slegla od silnih bombi, granata, mina, pištolja...
North kao budući mladoženja potrošit će i zadnje šoldi na mladu, a kad ona ide u šoping nosit će joj u naramku robu koju je platio sa svoje kartice.
Master kard - neprocjenjivo..:D

NorthStand
03-12-2015, 19:25
Što je bilo na koncu kad su se dim i prašina slegla od silnih bombi, granata, mina, pištolja...
North kao budući mladoženja potrošit će i zadnje šoldi na mladu, a kad ona ide u šoping nosit će joj u naramku robu koju je platio sa svoje kartice.
Master kard - neprocjenjivo..:D

ma neću se ja tako skoro ženit, ja se prije 40e ne udajem, tko je vidio ženit se s 29 godina ? :D

ja to odgađam za stare dane, ima dana za megdana. :zubo

nego naravno da nisam škrt, nahranit ću gladne, napojit žedne, i obuć bose. :P

Komari
03-12-2015, 19:40
ma neću se ja tako skoro ženit, ja se prije 40e ne udajem, tko je vidio ženit se s 29 godina ? :D

ja to odgađam za stare dane, ima dana za megdana. :zubo

nego naravno da nisam škrt, nahranit ću gladne, napojit žedne, i obuć bose. :P

Dakle lito je vrime kad se tebe može "oženit" za lovu

NorthStand
03-12-2015, 22:21

ako imaš pun novčanik dolara obljepljen srcima, lako ćemo se dogovorit. :cerek

http://www.youtube.com/watch?v=WXvsoV53t0E

para vrti, i gdje burgija neće. :kez

Komari
03-12-2015, 22:28
Radim za kune. :) Pa ti je nisam prilika :)
Ali liti ti dođe dovoljno Amerikanki pa bi vjerojatno i tebe jedna mogla zapast :)

Želim ti sreću :cvijece

NorthStand
04-12-2015, 04:09
ne sumnjam, ti ko prava hRvatica samo kune primaš u kesu. :)

ma kakva amerika, prije australija, ali nema ođe baš puno australki tako da ću se morat zadovoljit s "domaćim zadacima" još neko vrijeme. :kez

kiša
07-12-2015, 13:51

lakše ti je vrt zasadit ...i nek nortić laganini zaliva :P :rofl

NorthStand
07-12-2015, 19:55
lakše ti je vrt zasadit ...i nek nortić laganini zaliva :P :rofl

to me i mater stalno tjera, a meni se ne da, volim kompjuter više od vrta. :kez

od kad sam kupio novu pilu prije 2 godine, ja i moj komp smo najbolji prijatelji, i ne odvajamo se jedan o drugog čak ni u sitne noćne sate. :P

ne treba mi više ni civilizacija, samo ja i on, ni žene ni vrt ni šoping, ništa me više ne zanima, samo on i ja, najbolja druga dva. :rofl

kiša
07-12-2015, 21:07

od kad sam kupio novu pilu prije 2 godine, ja i moj komp smo najbolji prijatelji, i ne odvajamo se jedan o drugog čak ni u sitne noćne sate. :P

ne treba mi više ni civilizacija, samo ja i on, ni žene ni vrt ni šoping, ništa me više ne zanima, samo on i ja, najbolja druga dva. :rofl

posadi u vrtu veselu biljčicu, morti ne budeš izlazil iz njega :rofl

caporegime
07-12-2015, 22:13

sad smo riješili i tu enigmu. priznajem da sam jedno vrijeme mislio da radiš kao noćni čuvar

NorthStand
08-12-2015, 04:31
posadi u vrtu veselu biljčicu, morti ne budeš izlazil iz njega :rofl

dok ne bude legalno, ništa ne sadim. :D

NorthStand
08-12-2015, 04:33
sad smo riješili i tu enigmu. priznajem da sam jedno vrijeme mislio da radiš kao noćni čuvar

ma kakvi, ja udaram "noćne" za kompom, pošto se dižem oko 11h ujutro, onda često ostanem do 5-6 ujutro budan, još kad igram diablo 3 u grupi pa mi se otegne vrijeme, lako ja ovdje zaglibim u jutarnje sate. :D

a prije spavanja, obavezno ovdje navratim, da vidim "šta ima novog?" :kez

sagitarius
09-12-2015, 15:47

Jenti vrapca, a žene, a žene Northe, zar si ih samo tako zamijenio računalom.?
Gdje su žene Northe u tvom srdcu...:D

NorthStand
09-12-2015, 18:05
Jenti vrapca, a žene, a žene Northe, zar si ih samo tako zamijenio računalom.?
Gdje su žene Northe u tvom srdcu...:D

nema ih, niti ih tražim, trenutno sam singl i volim biti singl, najbolji odnos s ženom je onaj za jednu noć, bez puno obaveza i stresa i suvišnih komplikacija. :kez

što jednostavnije to bolje, ionako danas od tih ljubavnih odnosa nema previše kruha, ni para, ni ljubavi, zato ja najviše ljubim sam sebe i svoj kompjuter. :rofl

sagitarius
11-12-2015, 15:44
nema ih, niti ih tražim, trenutno sam singl i volim biti singl, najbolji odnos s ženom je onaj za jednu noć, bez puno obaveza i stresa i suvišnih komplikacija. :kez

što jednostavnije to bolje, ionako danas od tih ljubavnih odnosa nema previše kruha, ni para, ni ljubavi, zato ja najviše ljubim sam sebe i svoj kompjuter. :rofl

Ama nema ni tih za jednu noć, osim ako im ne plačaš, a to je skupo i osim ako joj glavu ne turiš pod jastuk da ju ne vidiš, nu jubav Northe, a jubav di je romantika ???:D

NorthStand
11-12-2015, 19:02
ljubav je određeni oblik ropstva, kad voliš ženu, na neki način si zarobljenik njezine ljubavi, a ja se u ovom momentu ne vidim ko zarobljenik, ne volim u vezama taj osjećaj neslobode koji se javlja, mi strijelci ne volimo biti sputani i ometani od strane bilo čega, pa tako ni ljubavi. tako ja tumačim svoje trenutno raspoloženje da budem van svih ljubavnih odsnoa, na kraju krajeva s ženama je najbolje imat odnos na brzinu, jer se tako izbjegnu neizbiježni problemi i posljedice koje dolaze u paketu s ljubavi. :rofl

sagitarius
12-12-2015, 15:03
ljubav je određeni oblik ropstva, kad voliš ženu, na neki način si zarobljenik njezine ljubavi, a ja se u ovom momentu ne vidim ko zarobljenik, ne volim u vezama taj osjećaj neslobode koji se javlja, mi strijelci ne volimo biti sputani i ometani od strane bilo čega, pa tako ni ljubavi. tako ja tumačim svoje trenutno raspoloženje da budem van svih ljubavnih odsnoa, na kraju krajeva s ženama je najbolje imat odnos na brzinu, jer se tako izbjegnu neizbiježni problemi i posljedice koje dolaze u paketu s ljubavi. :rofl

E onda si "odložio kašiku", predao se, odustao od žena...E to nije sloboda, moj ti lipi Northe, to ti je nedostatak volje, patnja...gledaš one sve lijepe žene ovog svijeta kako prolaze, kako se njišu ko barke, a ti ništa niti da je pozoveš na kavu, ni da se zaljubiš, a vrapca..valjda da ti se komp ne naljuti i ne prigori od ljubomore..:D

NorthStand
12-12-2015, 19:21
E onda si "odložio kašiku", predao se, odustao od žena...E to nije sloboda, moj ti lipi Northe, to ti je nedostatak volje, patnja...gledaš one sve lijepe žene ovog svijeta kako prolaze, kako se njišu ko barke, a ti ništa niti da je pozoveš na kavu, ni da se zaljubiš, a vrapca..valjda da ti se komp ne naljuti i ne prigori od ljubomore..:D

ima dosta godina pred menom za ljubav i obiteljske obveze i stres tog tipa, za sad se držim onog što je sigurno bez stresa i obaveza. jer svaka žena ti želi nakalemit neke obveze na leđa, a pošto ja mrzim biti sputan bilo čime, naravno da ne mogu sad si priuštit neku ženu uz sebe u najljepšim godinama moje mladosti. :kez

moram ih iskorsitit na nešto pametnije, a fala bogu nije da nemam izbora što me čini sretnim i zadovoljnim, i bez žena koje su često naporne do krajnjih granica, i koje uz dužno poštovanje istima previše traže za ono što daju za uzvrat. :P

uostalom, slušajte što je rekao mudri capo u svezi žena odnosno određenog tipa žena, "ok su bikice samo je problem što ponekad ispadnu krave" :D, ja bih rekao da to važi za većinu žena a ne samo za "bikice". :rofl

jebat ga, sad ću se mnogima ženama zamjerit do groba, barem ovim virtualnim ali morao sam ja ko pravi istinski "muški šovinist" reći što iskreno mislim o ženama. :evil

Komari
12-12-2015, 20:57
Ma nisi ti muški šovinist.
Ti si jedan jako povrijeđeni dečkić i nadasve kukavica
:hugs

NorthStand
12-12-2015, 21:17
istina boli, ali šta da se radi, nisam ja povrijeđen niti me bilo koja žena može povrijedit na bilo koji način, a pogotovo onaj emotivni pošto sam ravnodušan kad ste vi u pitanju.

definitivno msilim da je ludilo na vas gubit svoje vrijeme. :D a što ti misliš, i tebi slične kokice me stvarno ne zanima.

da ja sam šovinist, jer govorim stvari onakvima kakve jesu, a takvi su svi redom u ovom retardiranom svijetu etiketirani ko fašisti i šovinisti.

nije da nema dobrih žena, samo ih ja nisam imao prilike upoznat. :rofl

Komari
12-12-2015, 21:41
Dakle "igraš za drugu stranu"

NorthStand
12-12-2015, 22:00
ne igram, i dalje vas volim, ali vas malo više mrzim nego što vas volim. :D

ko vam kriv, što se tako munjene i zavrnjene, pa mi je draže s vama nemat posla nego se petljat, trebalo bi biti obratno ali nije, vašom krivnjom i zaslugom. :kez

Komari
12-12-2015, 22:27
Pa prika to je točno definicija onih koji igraju za drugu stranu.
Mislim šta ima loše u tome? Pa 21 je stoljeće. Ne tribaš se sakrivat u ormaru

NorthStand
13-12-2015, 00:22
naravno, ja sam peder jer ne volim žene, pa ne moraju svi voljet žene. odnosno ne mora značit da je svako ko ne voli žene, peder.

dapače ja samo totalno antipederski nastrojen, kao i anti antifašistički tako da, ne znam u čemu je problem sa mnom ?

uglavnom, ne moraš odmah sve djelit na one tamne i dobre momke, odnosno nismo u zvijezdanim ratovima, ne postoji mračna strana.

postoji samo ona malo realnija, koja zna koliko vi žene znate biti naporne, i željne u dokazivanju da su muškarci s marsa, a žene s venere.

da smo ovakvi i onakvi, a vi ste uvijek ispravne nevine i čiste. :D

Bog ustvrđuje da nije dobro da čovjek bude sam. Da bi živio u punini, treba stupati u odnose; imati naspram sebe osobu i ući u odnos s njom pripada samoj srži čovjekova postojanja. Bog stoga proglašava da je muškarcu potrebna pomoć kao što je on, podrška koju može pružiti samo ljudska osoba, ono drugo ja koje stoji ispred njega, jedno ti s kojim će ući u dijalog. Kao prvi »pokušaj rješavanja« muškarčeva problema, Bog stvara i udjeljuje mu ukupnost životinjskoga svijeta. Prvi čovjek otkriva da je gospodar životinjama, no u isto vrijeme on shvaća da ni jedno od tih bića nije biće s kojim on može ući u kvalitetan odnos, da mu bude onaj drugi - onaj ti koji stoji ispred njega i koji ga u svojoj slobodi može darivati onim što ima i što jest - samim sobom. Jasno je da taj postupak nije Božji promašaj, nego njegova pedagogija kako bi muškarac, kad dobije ženu, mogao što bolje uvidjeti njezinu razliku u odnosu na životinje i kako bi je znao cijeniti. Pripremljen samoćom koju sȃm nikako nije uspijevao riješiti, čovjek napokon dobiva - ženu! I to dok je u duboku snu, anesteziran - kad su mu moć i aktivnosti svedene na najmanju mjeru. Dakle, žena nije plod muškarčevih želja, ostvarenje njegovih ideja. Dolazi kao Božji dar!

Bog je uzeo muškarčevo rebro i od njega načinio ženu! U našem zapadnom mentalitetu ta tvrdnja znači da je žena nižega dostojanstva od muškarca jer nije original, nego je muškarčeva izvedenica pa prema tome nema istu vrijednost. Međutim, rebro u svijetu u kojem je nastala Biblija ne upućuje na takav zaključak. U starih Hebreja prsa su najdostojanstveniji dio tijela jer sadrže srce. Dakle, žena je izgrađena, konstruirana od najotmjenijega i najbitnijega dijela muškarčeva tijela. Još i danas neka beduinska plemena koriste se izrazom on/ona je moje rebro da bi rekli on/ona je moj istinski prijatelj.

Ugledavši je, muškarac eksplodira od radosti i počinje teći prva poezija u Bibliji. Ni sebi se nije toliko obradovao koliko ženi! Njegove riječi odaju da shvaća kako mu žena treba biti partner jer izrazi »kosti od mojih kostiju«, »meso od mojega mesa« upotrebljavani su kad čovjek nekomu drugomu želi reći da ga smatra saveznikom, partnerom. Muškarčev uzvik, kojim ženu prepoznaje partnericom, Bog potvrđuje govoreći: »Stoga će čovjek ostaviti otca i majku da prione uza svoju ženu i dvoje njih bit će jedno tijelo.«

Kakvoga smisla ima brak? Kako ga Bog, tj. Crkva može predstavljati nerazrješivim? Nije dobro da čovjek bude sam! Iskonsko zlo koje se prvo pojavilo na zemlji jest čovjekova samoća. Jer nema nikoga tko bi mogao biti dovoljan sam sebi, tko može biti sretan sam. Čak ni raj zemaljski tu nije mogao ništa promijeniti, nije mogao muškarcu nadomjestiti manjak žene! Ona je za njega dobro bez kojega čovjek ostaje defektan i u zlu. Tako je to vidio Bog, to je bio njegov san. U početku bijaše san o čovjeku i njegovoj sreći - o ljubavi koja traje zauvijek, jer inače nema sreće. Tako je bilo u početku, prije grijeha, prije nego što se tvrdoća srca poput zaraze raširila zemljom.

Bog je snio da muškarac i žena hode zajedno, da se daruju jedno drugomu. On želi da njih dvoje više i ne budu dvoje, nego jedno tijelo. Međutim umjesto toga imamo da, nakon pojave grijeha, sve ide u obrnutu smjeru - na kraju će svatko postati dvoje, umjesto dvoje jedno (Berdjajev). Grijeh ima za posljedicu neslogu, razdvajanje i raspadanje. Bog sanja o jedinstvu jer on je jedinstvo Svete Trojice: Otca, Sina i Duha Svetoga, koje zbog jedinstva i nazivamo Trojstvom. Kad je Bog pred čovjeka stavio instituciju braka, stavio ju je zbog sna o vječnoj i nerazdvojnoj ljubavi! Neka uživa predokus trojstvenoga života, nek mu ljubav omogući da živi i uživa dva života: da preuzima život drugoga kao slatki i snažni dio svoje životne priče. Ljubav nije samo gubiti sebe zbog drugoga - što isto tako najzad dovodi do punine - nego je i proširivanje vlastite uskoće sve dok se onoga drugoga ne primi u sebe i oni ne žive kao jedno, »dok ne živim kao svoj njegov život, njegove pustinje, dok njegovi snovi ne postanu moji«. Isus nam potvrđuje da Bog s velikom strašću ujedinjuje, i to tako da jedinstvo života i snova traje zauvijek. Zato Bog, a onda i Crkva u njegovo ime, ne može govoriti drugačije nego o trajnom, nerazrješivom braku jerljubav nikad ne prestaje.

Na neki su način u pravu oni koji preko medija pune uši o tome da je brak nemoguć za život, da je robija. Zaista, brak je nemoguće živjeti samo svojim silama! To je upravo ono što i Crkva stalno govori. Toliko puta življenje ljubavi traži herojstvo i žrtvu, izgleda suludo, unaprijed bez šanse za uspjeh. Tada mnogi gube glavu. A i tada treba ljubiti. Upravo ljubav koja nema izgleda, koju sve želi ubiti jest ono što se događalo s Isusom i njegovom žrtvom. Uskrsna pobjeda i dar njegova Duha jest ono što ljubav čini mogućom i obećava joj pobjedu. I zato nije slučajno što je ženidba u Crkvi sakrament. Slabašna ljudska ljubav, krhki ljudski san treba potporu, treba trajnu pomoć sakramenta, tj. milosti Božje. I zato živjeti brak i preživjeti u braku radosno, skladno i doživljavati puninu znači uzimati iz Božje punine, iz njegove snage, iz njegova sna. Da, treba postati kao dijete da bismo ušli u Kraljevstvo; da bi ljudi mogli povjerovati da je moguć Božji san o vječnoj ljubavi muškarca i žene. Samo onaj tko je malen kao dijete vjerovat će u Božji san i njegovu ljubav. Samo takav će se usuditi živjeti Božji san. I uspjet će.

ja ne vjerujem u iluzije, vjerujem u nešto stvanro i opipljivo, dakle ako imaš koji dolar viška pošalji mi u sandučić za Božić, to je jedino što će mi omogućit ljepši pogled na vas žene, ili po narodski, koliko para toliko muzike.

zašto bi samo žene bile sponzoruše ? :rofl

ps ovo citirano i boldirano, sve je to lijepo, ali u pravilu to ne postoji, to je ono što ljudi zamišljaju kako bi trebao izgledat život muškarca i žene, a što se u pravilu nikad ne dogodi. :dinamo:

Komari
13-12-2015, 00:39
Ja ljude ne dijelim na muško - žensko
dijelim ih na iskreno-neiskreno

i ne generaliziram.. svaka osoba je svijet za sebe
ja sam u startu najiskrenije biće..ali ako se neko pokaže neiskren prema meni i to više puta ja više ne osjećam obvezu bit iskrena prema toj osobi ..

i to je to

NorthStand
13-12-2015, 01:12
e pa takav sam i ja, iskren do bola, čak i preiskren za ukus mnogih.

ne generalizam ni ja, ima nas svakakvih i muških i ženskih. :D

nego za sv nikolu mi nisi ništa poslala poštom, nadam se da ćeš do nove godine skupit koji dolar, škrtice. :de

Komari
13-12-2015, 01:35
Al šiba nije stigla?

sagitarius
13-12-2015, 15:08
Al šiba nije stigla?

Kakva šiba, motika, motika njemu treba za vrta, da se zdravo umori, zdravo spava, da ljudi od njega ne misle da je nočni čuvar, da naspavan misli na zdravo jelo, lijepu žensku i sve što spada mladu čovjeku..., motika, motika..., pa i po guzici ako treba..:D:hihi

NorthStand
14-12-2015, 02:50
Al šiba nije stigla?

nije, ali imam ja bič, pa ako si zainteresirana samo mi se javi. :kez

NorthStand
14-12-2015, 02:50
Kakva šiba, motika, motika njemu treba za vrta, da se zdravo umori, zdravo spava, da ljudi od njega ne misle da je nočni čuvar, da naspavan misli na zdravo jelo, lijepu žensku i sve što spada mladu čovjeku..., motika, motika..., pa i po guzici ako treba..:D:hihi

ma imam ja vrt, i kopam ga samo na proljeće, ne da mi se s vrtom zajebavat u sred zime. :D

sagitarius
14-12-2015, 15:52
ma imam ja vrt, i kopam ga samo na proljeće, ne da mi se s vrtom zajebavat u sred zime. :D

Nema druge, ak se misliš ženit, iza sebe potomstvo ostavljat i sa svojom ženom u svetom braku najljepšu ljubav iskusiti, onda motika pa udri, a onda na pijacu pa višak prodat i eto para, eto života.
Još ako ti mlada radi, ma di će ti kraj biti...:D

TuSam
18-01-2016, 15:45
Istraživanje navika spolova kad je shopping u pitanju pokazalo je da žene vole kupovati same zato im odgovaraju izgovori jače polovice da je na programu nogomet ili neka druga utakmica.

– Muškarci ne trebaju sputavati žene i uskraćivati im uživanje u kupovini već ih u takvu avanturu treba poslati same. Dakle, kada vam bude potrebna nova odjeća ili tražite nešto određeno, ostavite partnera kod kuće, ispred računala ili televizora, i krenite sami. U startu ćete se riješiti nervoze i svađe.

Izvor: http://ljepotica.si/zabavi-se/musko-zenski-soping/ :503

Grunf
18-01-2016, 15:54
Zašto žene moraju prevrnuti kroz ruke svaki komad odjeće koji postoji u dućanu? :D

sagitarius
18-01-2016, 16:02
Istraživanje navika spolova kad je shopping u pitanju pokazalo je da žene vole kupovati same zato im odgovaraju izgovori jače polovice da je na programu nogomet ili neka druga utakmica.

– Muškarci ne trebaju sputavati žene i uskraćivati im uživanje u kupovini već ih u takvu avanturu treba poslati same. Dakle, kada vam bude potrebna nova odjeća ili tražite nešto određeno, ostavite partnera kod kuće, ispred računala ili televizora, i krenite sami. U startu ćete se riješiti nervoze i svađe.

No, ako se ipak dogodi da kreneš s njom i ona se izgubi u prostoru i vremenu premečući svaki komad odjeće kako to lijepo reće Grunf, koliko si kadar čekati: 15 minuta , pola sata, sat ili naprosto se okreneš i odeš ća...

Humphrey
18-01-2016, 19:19
No, ako se ipak dogodi da kreneš s njom i ona se izgubi u prostoru i vremenu premečući svaki komad odjeće kako to lijepo reće Grunf, koliko si kadar čekati: 15 minuta , pola sata, sat ili naprosto se okreneš i odeš ća...

... odeš kod njene najbolje prijateljice

kiša
19-01-2016, 14:47
Zašto žene moraju prevrnuti kroz ruke svaki komad odjeće koji postoji u dućanu? :D

nuto on ima nešto protiv nemirnih ruku..:P

sagitarius
19-01-2016, 16:56
... odeš kod njene najbolje prijateljice

S kojim izgovorom???:facepalm
A i da uspiješ kod najbolje prijateljice pomisli na nočnu moru - hajdemo da si kupim neku krpicu, štoooo ondaaaa?????:(
Odeš frendu i napiješ se ko šaran.:hihi
Obje te ostavile...:D

ZGabriel
21-01-2016, 21:58

zato da provjere kvalitetu tkanine i šavova. neznalice. :kava

sagitarius
27-02-2016, 15:30

Pade mi na pamet još jedna stvar o kojoj treba voditi računa...
A što ako te žena vara, a kaže da će u šoping, dok se ti ko kamila poljevaš pivom i zoblješ treću vrećicu maksi čipsa...

Humphrey
27-02-2016, 20:19
Pade mi na pamet još jedna stvar o kojoj treba voditi računa...
A što ako te žena vara, a kaže da će u šoping, dok se ti ko kamila poljevaš pivom i zoblješ treću vrećicu maksi čipsa...

Zbog malo paranoje ne vrijedi riskirati provesti dan u svakoj trgovini u gradu.Nakon 100 pari cipela,koje su većinom sve iste, nek ju jebe pola grada.

sagitarius
05-03-2016, 14:38
Zbog malo paranoje ne vrijedi riskirati provesti dan u svakoj trgovini u gradu.Nakon 100 pari cipela,koje su većinom sve iste, nek ju jebe pola grada.

Đeri Springer bi rekao: Tu sam kada to najmanje želite...:D