PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Intervju- Miodrag Štefanić-Dugi 2.dio

Inkvizitor
30-10-2015, 21:18
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3742-Intervju-Miodrag-%C2%8Atefani%C4%87-Dugi-2.dio.-Beogradi

1981
30-10-2015, 21:52
http://i63.tinypic.com/vgdfm.jpg

philly
30-10-2015, 22:53
ako se i 1981 pridruži, to će bit samo takva lektira.
nakon lalića, pilića i sličnih, napokon imamo priliku čut prave ljude.

a ova 2 kvota su za zavarit :D

Budi ostala samo jedna boca i on je pokuša razbit lupajući s njom po rubu stola. Budući da je stol bia plastični, boca se nije tila razbit pa je izgledalo komično kako bez uspjeha lupa sa tom bocom o stolu.

Među nama je bia jedan lik koji se zvao Zec Jakov . Ona uzrečica "pusti zeca, ubi vlaja" je nastala zahvaljujući baš tom Zecu...koji nije tia platit kartu za vlak čak i kad su bile skoro mukte zbog ferijalnog saveza

1981
30-10-2015, 23:23
philly, ovo šta Dugi piše je navijačka povijest i dobro da če ovo bit zapisano čisto da oni šta ih to zanima mogu pročitat iz prve ruke.Ima puno onih među navijačima koji nisu dobronamjerni koji seciraju svako napisano slovo i u svakoj rečenici traže neku grešku da te mogu poklopit.Ni Dugi a ni ja sve ovo šta san napisa na hrhb nisan napisa radi sebe ni radi takvih zlonamjernih nego sve šta san ja napisa napisa san čisto radi istine i povjesti.Sve šta san napisa na ovome forumu pokuša san i argumentirat koliko san moga i mislin da san i u večini slučajeva i uspija.Nažalost uvik če se neko nač uvriđen i pitat di san ja u toj priči ili di je ovi ili oni.Da ne govrin o onima zločestima a ima takvih ohoho koji ispale svašta nešto bez argumenata pa se ti posli peri ili dokazuj jeli bilo ovako ili onako.Ti mene nikad nisu zanimali, zato mi je drago da se dogodija forum hrhb i da je Dugi da jedan ovakav kvalitetan prikaz toga vrimena.

NorthStand
31-10-2015, 02:29
ovo je prava lektira, samo nastavite tako hrabro i anti antifašistički. :de

philly
21-11-2015, 17:45
philly, ovo šta Dugi piše je navijačka povijest i dobro da če ovo bit zapisano čisto da oni šta ih to zanima mogu pročitat iz prve ruke.Ima puno onih među navijačima koji nisu dobronamjerni koji seciraju svako napisano slovo i u svakoj rečenici traže neku grešku da te mogu poklopit.Ni Dugi a ni ja sve ovo šta san napisa na hrhb nisan napisa radi sebe ni radi takvih zlonamjernih nego sve šta san ja napisa napisa san čisto radi istine i povjesti.Sve šta san napisa na ovome forumu pokuša san i argumentirat koliko san moga i mislin da san i u večini slučajeva i uspija.Nažalost uvik če se neko nač uvriđen i pitat di san ja u toj priči ili di je ovi ili oni.Da ne govrin o onima zločestima a ima takvih ohoho koji ispale svašta nešto bez argumenata pa se ti posli peri ili dokazuj jeli bilo ovako ili onako.Ti mene nikad nisu zanimali, zato mi je drago da se dogodija forum hrhb i da je Dugi da jedan ovakav kvalitetan prikaz toga vrimena.

tek sad vidin ovi upis, svaka van čast i samo tako nastavite...ka šta kažeš srića i šta se dogodia ovi forum di možete slobodno i bez cenzure ispričat našu povist, i kako je to bilo.