PDA

Pogledaj Full Version : Gdje na bračno putovanje?

sagitarius
14-09-2015, 14:58
Kada već stanete na "ludi kamen" , kada vas ni najbolji prijatelji od tog koraka više ne mogu da odgovore, kada je posve izvjesno da ćete morati stati pred matičara i izgovoriti ono definitivno fatalno "DA", ostaje par posve prozaičnih detalja, koje ćete unatoč svemu morati razriješiti u suradnji i dogovoru sa svojom "drugom polovicom".

Prvo pitanje ili jedno od njih prvih par svakako je kamo otići na bračno putovanje.

Problem se javlja ako se vjenčavate u zimskom periodu, jer ljeti je ono standardno: kamo ideš na bračno putovanje: na Brač...elem na Jadran, ali za one koji svoje fatalno "da" izgovore u zimu, zasigurno ni Budimpeštanski ni Bečki hoteli neće biti previše privlačni, ako nemaju bazen, dakle hotel sa bar pet zvjezdica, a to prosječan Hrvat(ica) sebi nemože priuštiti, ili pak može..

Pariz u jesen, Rim u proljeće...a vi..., gdje biste vi krenili na bračno putovanje u općem nekom smislu, da se ponovo vjenčavate ili kad se budete prvi put vjenčavali (nadam se kršćanski) i zadnji...:D

Promislite, možda ne biste ipak nikamo, jer sve je to prolazno, skupo, pa je bolje da kao vaš did ili baba samo krenete da svijate vaše obiteljsko gnijezdo u nekom toplom stančiću sa jedinom mišlju da se u sreći dokopate konačno jedno drugoga....

pdv
24-09-2015, 22:44
Meni mjesto nije toliko bitno. Znam da riskiram da zvučim kao Grunf :kez ali mislim da je svejedno gdje se ide ako je uz tebe netko koga voliš pa bio to muž ili prijateljica ili netko iz obitelji. Sve građevine i ljepote koje posjetiš ostave lijep utisak na čovjeka ali ono što se pamti je onaj osjećaj koji si doživio dok si bio u tom gradu. A, taj osjećaj ti ne mogu pružiti hladni zidovi koliko god stari bili :kez

Humphrey
25-09-2015, 11:32
Tvoj će muž biti neki sretnik ako na bračno putovanje povedeš i prijateljicu.

NorthStand
25-09-2015, 14:01
http://www.youtube.com/watch?v=5JON1K1n8so

volimo te alija zato što si balija, i zato ćemo svi otić u švicarsku, gdje Naser Orić zelenu zastavu vije vije, Srebrenica pala nije, i tamo će ženidba da bude reko naš Alija, a kad Alija nešto kaže onda nema vrdanja, svi u Švicarsku na ženidbu, Suljo i Šeherezada spremni za švicarsku. :de

pdv
25-09-2015, 22:21
Tvoj će muž biti neki sretnik ako na bračno putovanje povedeš i prijateljicu.

mudrice, mislila sam na putovanja općenito kada sam spomenila prije :kava

Humphrey
27-09-2015, 20:13
mudrice, mislila sam na putovanja općenito kada sam spomenila prije :kava

o nisam skužio,znaš mene, na prvom zavoju odmah u kaljužu.Iako, žena koja bi na bračno putovanje povela i prijateljicu ima svako pravo sebe smatrati najboljom ženom u povijesti braka.Naravno,ne pokušavam ja ovdje nametati kojekakve perverzije,ne ovo bi bio normalan odnos u kojem bi muž bio malo sa svojom ženom,a malo sa prijateljicom.Tako bi se žena stigla osunčati,ako idu negdje u tropske ili mediteranske krajeve, a i upoznati se mjesnom kulturom i turističkom ponudom.

posve normalno bračno putovanje o kojem bi pričali unucima.

pdv
01-10-2015, 19:27
o nisam skužio,znaš mene, na prvom zavoju odmah u kaljužu.Iako, žena koja bi na bračno putovanje povela i prijateljicu ima svako pravo sebe smatrati najboljom ženom u povijesti braka.Naravno,ne pokušavam ja ovdje nametati kojekakve perverzije,ne ovo bi bio normalan odnos u kojem bi muž bio malo sa svojom ženom,a malo sa prijateljicom.Tako bi se žena stigla osunčati,ako idu negdje u tropske ili mediteranske krajeve, a i upoznati se mjesnom kulturom i turističkom ponudom.

posve normalno bračno putovanje o kojem bi pričali unucima.

vrelo mudrosti :cerek

NorthStand
07-10-2015, 15:29
vrelo mudrosti :cerek

evo tvoje prijateljice Katy na youtube, da čujemo što ona ima za reći. :cheer

http://www.youtube.com/watch?v=kTHNpusq654

Humphrey
07-10-2015, 18:11
I north,jesi upoznao svoju Evu?

NorthStand
08-10-2015, 13:48
nisam, nemam se namjeru ženit još najmanje 10 godina, sad ću navršit 29 početkom 12, dakle do 39 ništa od "eve"

kiša
08-10-2015, 13:50
nisam, nemam se namjeru ženit još najmanje 10 godina, sad ću navršit 29 početkom 12, dakle do 39 ništa od "eve"

do tad isključivo evini kostimi aja nortić :liza

NorthStand
08-10-2015, 13:51
do tad isključivo evini kostimi aja nortić :liza

http://spanish.fansshare.com/photos/evamendes/eva-mendes-movies-1420081755.jpg

može i bez kostima, uživanje u pogledu isto može proći. a moglo bi i opipavanje pulsa pasti, čisto da izmjerim krvni tlak dotične. :P

kiša
08-10-2015, 13:56
http://spanish.fansshare.com/photos/evamendes/eva-mendes-movies-1420081755.jpg

može i bez kostima, uživanje u pogledu isto može proći. a moglo bi i opipavanje pulsa pasti, čisto da izmjerim krvni tlak dotične. :P

lako za njen puls al tvooj :P

NorthStand
08-10-2015, 14:20
lako za njen puls al tvooj :P

moj je pod kontrlom, dok ne skine gaćice. :rofl

sagitarius
08-10-2015, 15:00

Ae, pa nečeš valjda svom ditetu biti did...:D

NorthStand
08-10-2015, 15:21
ma stvar je u tome, da me strah da ovako mlad izgubim slobodu, žena i djeca znače obvezu, a ja ne volim ulazit u nešto ako nisam "100 % in".

tako da, brak i moja eva će još neko vrijeme pričekat, moram se dobro izlaufat prije monogamije :de