PDA

Pogledaj Full Version : Novi hrvatski izbornik?

Grunf
08-09-2015, 00:09
Niko to loše hendla i sapunaju mu dasku. Tko bu novi izbornik?

Moji favoriti su:

Doktor za krizne situacije i ptica selica Vjeran Simunić. :naklon

http://www.24sata.hr/image/on-ce-uciti-mlade-vjerana-simunica-poslali-u-mosor-504x335-20100102-20101019013209-264296.jpg

Šef omladinaca, Martin Novoselac.

http://www.hrsport.net/photos/orig/230/99/0000000000230993.jpg

Najbolji trener mlađe generacije, Zoki Mamić.

http://www.24sata.hr/image/zoran-mamic-sammir-jos-nije-potpisao-ugovor-a-ni-ne-zeli-504x335-20130833-20131001121707-988ef3dedaee5ff684e509f7ef311909.jpg

Ili je vrijeme za Diva iz Žminja, Igora Pamića?

http://www.novilist.hr/var/novilist/storage/images/sport/nogomet/igor-pamic-nadam-se-da-je-sprajcer-cist/1061684-1-cro-HR/Igor-Pamic-Nadam-se-da-je-Sprajcer-cist_ca_large.jpg

Ili netko drugi možda? :nezna

NorthStand
08-09-2015, 01:27
vjeran simunić, on mi djeluje onako najborbenije, možda i koji šamar padne u svlačionici, a to nam treba. :D

Jakov
08-09-2015, 09:56
Bjelica, uklopljen je u lipu priču tako da neće biti skretanja sa puta

zaba1111
08-09-2015, 10:55
Koji goda da bude, zatucanima i izmanipuliranima ce to biti samo Mamicev pijun, kad je to i legenda reprezentacije i najveci trkac i borac , Kovac , iako je Pjaca jedini igrac Dinama u reprezentaciji , onda je jasno da sa ovakvim antidrzavnim medijima nijedan nece biti dobar i de ce zatucani vjerovati sto im god oni serviraju, ma kakve cinjenice bile.

bandira
08-09-2015, 13:41
tomo rukavina,njegovi rezultati sa Osijekon zaslužuju da se okuša na klupi repkice...njegoe pobjedničke serije sa Osijekom ne bi se ni Murinjo postidia

Grunf
08-09-2015, 14:25
Zanemarujete pozitivan utjecaj na suce koji ima Pamić.

http://i.imgur.com/FbZWQ81.jpg

Inkvizitor
08-09-2015, 16:03
Mislim da je sazrelo vrijeme da je brothersi i formalno preuzmu svo naše nogoloptanje.

Jedan maneger engleskog tipa sa rezultatima iza sebe i sa mali milion neizgubljenih utakmica zaredom, a koji bi tjerao led u kosti protivnicima, legao bi nam ko budali šamar.

navijači tj 'uligani su izbačeni sa utakmica reprezentacije tako da nema beda da će 'uligani uzet pokoji bod.

trvtka export-import bi radila kak vurica.

GBH
08-09-2015, 20:26
Dok god izbornika bira samo jedan čovjek i to onaj koji je s najboljim igračem reprezentacije pljačkao 100tine milijuna kuna najvećeg kluba u državi, tako je svejedno tko je izbornik.

Koga postavi njega će i smijenit, kao i uvijek do sad.

zaba1111
08-09-2015, 22:06
Mislim da je sazrelo vrijeme da je brothersi i formalno preuzmu svo naše nogoloptanje.

Jedan maneger engleskog tipa sa rezultatima iza sebe i sa mali milion neizgubljenih utakmica zaredom, a koji bi tjerao led u kosti protivnicima, legao bi nam ko budali šamar.

navijači tj 'uligani su izbačeni sa utakmica reprezentacije tako da nema beda da će 'uligani uzet pokoji bod.

trvtka export-import bi radila kak vurica.

Koga bi ti postavio?

zaba1111
09-09-2015, 11:04
Hahaha , nitko nema muda napisati koga vidi kao najbolje rjesenje jer bi u tom slucaju ostao bez cuvenog argumenta , odmah po izboru, da je izbornik kriminalc i trgovacki posrednik, a kad prosjecnom krelcu uzmes kritiku, ma kakva ona bila, sto mu je ostalo, uzeo si mu pola identiteta.

Grunf
09-09-2015, 11:41
Kako nema, već smo postavili jedno 6 imena. :cheer

GBH
09-09-2015, 11:56
Hahaha , nitko nema muda napisati koga vidi kao najbolje rjesenje jer bi u tom slucaju ostao bez cuvenog argumenta , odmah po izboru, da je izbornik kriminalc i trgovacki posrednik, a kad prosjecnom krelcu uzmes kritiku, ma kakva ona bila, sto mu je ostalo, uzeo si mu pola identiteta.

Neće nitko pričat s budalom...

Eto ja sam odgovorio post poviše.

Inkvizitor
09-09-2015, 12:11
Potpuno je nebitno tko će biti izbornik dok glavnu riječ u savezu vodi prijatelj Legijinog pukovnika Raje Božovića i Jovankin nesuđeni mecena.

Tako da se sa tom farsom narod već sprda.

Čak postoji mogućnost da su igrači namjerno bojkotirali (ili je nekima tako naređeno) i 'uligana jer je ako se sjećate, Jovankin nesuđeni mecena je prije par mjeseci rekao da više ne stoji iza Kovača.

Dakle sve je to nebitno tko će biti jer će biti marioneta Rajinog prijatelja i reprezentacija je pretvorena u prćijetinu br 2 gdje su po modelu Dinama sa tribina potjerali navijače, čak i dijasporaše.

A Platini to voli, on to hoće, zato nema beda da se neće otići na Euro, ako treba vratit će i onaj bod što su u dogovoru sa tzv HNS austvari prćijom br 2 nesuđenog Jovankinog mecene i oduzeli a ako to bude malo pogurat će već u dodatnim kvalifikacijama tako da će prćija br 2 moći funkcionirati.

A u Kolumbiji će oni narkobosovi jednom primjetiti..a u pm kojim se mi šupačkim poslom bavimo.

zaba1111
09-09-2015, 12:13
Neće nitko pričat s budalom...

Eto ja sam odgovorio post poviše.

A vi razgovarate ili ne razgovarate na forumu poradi mene, hahahah , znaci nitko nema vlastiti prijedlog i zelju, jedino sto znate ja da koji god bude je kriminalac, pa je nezgodno pozeliti kriminalca za izbornika jer kako ces vec danas poceti kritizirati i boriti se za svemisrsku pravdu u tom slucaju.

Niko Kovac je upravo radi toga dobio izbornicku funkciju, jer se smatralo da ce se tako narod ispranog mozga primiriti jer niko je dokazano borac za reprezentaciju, legenda, koji je uvijek ostavljao srce na terenu, a li nista mu to nije znacilo, ako je u repki Pjaca, cak i da nije, u ranijim utakmicama nije bilo nijednog Dinamovog igraca pa je opet bila prcija, bez obzira sto nijedan igrac nije bio, doista nevjerovatno, ali ziva istina, da udbaski mediji imaju tu sangu.

GBH
09-09-2015, 14:21
S tobom je nemoguće diskutirat jer ti je Mamić izgleda nekakav idol. Ti uopće ne čitaš sta ti se odgovara.
NEBITNO je ko će bit novi izbornik u reprezentaciji u kojoj o smjeni i dovođenju izbornika odlučuje čovjek koji je pokrao stotine milijuna kuna iz kluba kojim rukovodi. Nebitno.
Savez kao takav je korumpiran do kosti i jedino što još sprječava slijepce da progledaju je ekstra talenat igrača koji za nju igraju i rezultati nekad više, a nekad manje u skladu s očekivanjima.
Isto kao što je mamicu dopizdilo zajebavat se sa trenerima u Dinamu pa je postavio rođenog brata (koji je također pljačkao klub u kojem radi) tako je i u ovom slučaju nebitno.
A nema potrebe objašnjavat išta čovjeku koji se pravi glup kad mu se objašnjava da ne igraju uvijek samo najbolji za reprezentaciju, iako o tome govore i neki bivši reprezentativci.
Tebi je valjda normalno i prihvatljivo da jedan ante cacic bide izbornik, jer On tako kaže.

GBH
09-09-2015, 14:25
A ove nebuloze da su huligani krivi za to što nas razbije neka norveška a azere kojima je najbolji igrač dečko kojeg su iz hajduka otjerali najbolje ne komentirat. Kako kaže stara kineska poslovica, svi su krivi, samo Mamić je zaslužan

bandira
09-09-2015, 14:45
A vi razgovarate ili ne razgovarate na forumu poradi mene, hahahah , znaci nitko nema vlastiti prijedlog i zelju, jedino sto znate ja da koji god bude je kriminalac, pa je nezgodno pozeliti kriminalca za izbornika jer kako ces vec danas poceti kritizirati i boriti se za svemisrsku pravdu u tom slucaju.

Niko Kovac je upravo radi toga dobio izbornicku funkciju, jer se smatralo da ce se tako narod ispranog mozga primiriti jer niko je dokazano borac za reprezentaciju, legenda, koji je uvijek ostavljao srce na terenu, a li nista mu to nije znacilo, ako je u repki Pjaca, cak i da nije, u ranijim utakmicama nije bilo nijednog Dinamovog igraca pa je opet bila prcija, bez obzira sto nijedan igrac nije bio, doista nevjerovatno, ali ziva istina, da udbaski mediji imaju tu sangu.

- Bio je borac, to mu nitko ne može osporiti, vrhunski je uklizavao. Ali, bio je i glumac. Nosio je one štitnike za zube, plakao je kad se svirala himna... I osvajao je narod na taj patetičan način - rekao je Dudu.

Niko dokazani borac za repkicu i braco najureni,čeka se odluka tko će biti novi produžni kabel :facepalm

bandira
09-09-2015, 14:48
Koga bi ti postavio?

Jürgen Norbert Klopp ...kako bi onda pivarić,antolić,čorić,pjaca,čep,zelenika,samir...d ošli do repkice

zaba1111
09-09-2015, 15:56
Jürgen Norbert Klopp ...kako bi onda pivarić,antolić,čorić,pjaca,čep,zelenika,samir...d ošli do repkice

Jednako kao i Caktaš, Buljat, Maloča, Gabrić, Radošević,Pašalić, Lovre Kalinić, Milić i ostali koji se zovu za prijateljske ili na šire popise, dakle iako su na Indexu, Nogometplusu, Jutarnjem, RTLu i sličnoj literaturi koja ti ispire mozak, rekli da je to kriminila, to je ustvari sve normalno, naime igrači se tako provjeravaju i daje se prilika potecijalnim reprezentativcima, a ako se kao u slučaju Caktaša ili Maloče malo pogura i klub na takvim utakmicama ni to nije nenormalno, nenormalno je jedino to da izbornik ne smije pozvati igrače Dinama u repku jer mu odmah nepriajtelji i zaluđeni narod kvare atmosferu i ruše reprezentaciju, čemu upravo svjedočimo, ispiranje mozga i ludilo je toliko da kroz većinu kvalifikacija nismo imali nijednog Dinamovog igrača, ali kao da to igra ulogu, ako na Indexu reklo da je prcija, onda je prćija, ...

Znači ili Klopp ili je prćija, i sad ti ovakvom nešto dokaži i postavljaj činjenice, to je zabetoniran mozak i čini se da ipak nema pomoći, unatoč mom trudu i dobroj volji.

Inkvizitor
09-09-2015, 19:27
Znači zbacilo 'uligana.

Nije mi žao jer ne podnosim ljude koji ničim izazvani idu kontra vlastitog naroda. Bez ikakve potrebe. Onako kako je on gadio hrvatske navijače bilo je gadljivo i glumljenje nekog Euorpejca zbog par baklji. Umjesto da se ugleda na bugarskog izbornika i stane iza svog naroda on je izabrao "liniju manjeg otpora" i podilaženja kmetovskom, sluganskom mentalitetu

Gazda ga stavio, gazda ga skinuo, možda su i neki igrači u tome sudjelovali. Uglavnom sve je to gadljivo kako se poigravaju sa emocijama naroda radi svojih interesa, financijskih i drugih. Jebe se njih, prepunih džepova, spremni su na sve.

A tko pravi deal sa Radojičinim frendom zna šta ga čeka. Radojičin frend je prije par mjeseci dao izjavu da ne podržava Kovača. Nije ga spasio ni Pjaca u prvih 16 iako ja smatram Pjacu dobrim igračom s potencijalom.

Uglavnom morbidni i žalosni cirkus ide dalje, sa ovim Čačićem koji izgleda ko referent u nekom socijalističkom poduzeću. Još jedan pijun u nizu.

Uglavnom bez deudbašizacije društva ništa se neće promjenit. Sad trijumfiraju lijevi novinari iako su oni baš u tom segmentu borbe protiv 'uligana čvrsto na liniji Radojičinog prijatelja.

Otužno je sve to ali valjda se i to mora proći. Teški mulj prije nego se rijeka isčisti.

zaba1111
09-09-2015, 19:35
Kako je Kovač sad već smijenjen mislim da je vrijeme da se okrene nova stranica:

sada je jasno da je mamić preko bojkota igrača ovo planirano napravio. molim uskok i sve institucije da provedu istragu jer svakome je jasno (mamić je prije par mjeseci rekao da kovač nema njegovu podršku) da je ovo napravljeno da se smijeni kovača u dogovoru s pojedinim igračima (modrić sigurno). nadam se da će odgovarati svi uključeni u ovu sramotu. ajmo uskok i policija

GBH
09-09-2015, 22:26
Jel može dežurni mamicev vojnik na ovom forumu nama izmanipuliranima i ispranih mozgova objasnit zašto je Mamić u emisiji kod Breke 29.6.ove godine rekao da Niko Kovač više nema njegovu podršku i nije njegov prijatelj?
Podsjećam da je u tom trenutku Hrvatska bila prva u grupi sa 4 pobjede i 2 remija protiv Italije.

GBH
09-09-2015, 22:30
I, ako je moguće, da nam isti objasni što točno znači Jozakova izjava da je Kovač smijenjen zbog slabe komunikacije sa vodstvom saveza.

bandira
09-09-2015, 22:47
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11224360_1047288691950197_3273261144979930951_n.pn g?oh=9b16dbc0aba839aff3bfb0490d7cf756&oe=5670CE98

zaba1111
10-09-2015, 09:08
Jel može dežurni mamicev vojnik na ovom forumu nama izmanipuliranima i ispranih mozgova objasnit zašto je Mamić u emisiji kod Breke 29.6.ove godine rekao da Niko Kovač više nema njegovu podršku i nije njegov prijatelj?
Podsjećam da je u tom trenutku Hrvatska bila prva u grupi sa 4 pobjede i 2 remija protiv Italije.

Pa ja ti citavo vrijeme ukazujem na cinjenicu da kroz cijele kvalifikacije nije bilo nijednog dinamovog igraca i da je antilogicno u takvim okolnostima pricati o izlogu za dinamove igrace, a tamo nijedan igrac, upravo je to nevidjeno ispiranje mozga i najbolji dokaz da ako mediji kazu da je nesto sto je crno da je zuto, da ce citatelji ce to vjerovati, i to je nevjerovatna moc koju oni posjeduju i oni to i iskkristavaju.
Zato sam napisao post da je doslo vrijeme za novu stranicu i pricu kako je Niko potjeran jer je bio neovisan, sto bi moglo biti daleko uvjerljivije.

zaba1111
10-09-2015, 09:39
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11224360_1047288691950197_3273261144979930951_n.pn g?oh=9b16dbc0aba839aff3bfb0490d7cf756&oe=5670CE98

Doso Mujo iz pustinje i pita ga Suljo kako je bilo, kaze Mujo dobro samo netjerao me lav, i sta si onda, kaze Mujo popeo se na drvo, kako na drvo kad u pustinji nema drveta, kaze Mujo nema veze sto nema, bitno da sam se ja popeo.

Kaze Albandi repkica je podbacila u kvalifikacijama jer sluzila kao izlog za dinamove igrace, pita ga jedan kako izlog kad tamo do zadnje utakmice nije bilo nijednog igraca dinama, kaze Muj, ovaj bandi , nema veze sto nije bilo, bitno da je izlog.

Grunf
10-09-2015, 11:30
Pa ja ti citavo vrijeme ukazujem na cinjenicu da kroz cijele kvalifikacije nije bilo nijednog dinamovog igraca i da je antilogicno u takvim okolnostima pricati o izlogu za dinamove igrace, a tamo nijedan igrac, upravo je to nevidjeno ispiranje mozga i najbolji dokaz da ako mediji kazu da je nesto sto je crno da je zuto, da ce citatelji ce to vjerovati, i to je nevjerovatna moc koju oni posjeduju i oni to i iskkristavaju.
Zato sam napisao post da je doslo vrijeme za novu stranicu i pricu kako je Niko potjeran jer je bio neovisan, sto bi moglo biti daleko uvjerljivije.

Pjaca nije Dinamovac?

zaba1111
10-09-2015, 11:33
Reko sam do zadnje utakmice, a prica o izlogu je konstanta, a surtra ce Pjaca bez ikakve sumnje biti igrac zbog kojega cu vam se ponovo rugati kad budete pricali o izlogu i prciji.

Grunf
10-09-2015, 11:34
Jedva čekamo da nam se Pjaca naruga i od polovnog igrača postane pravi igrač. S takvim forsiranjem, pumpanjem ega i neispravljanjem grešaka nitko nije postao igrač.

Jakov
10-09-2015, 11:38
meni je zanimljivo kako niko ne spominje odgovornost jozaka i kako to da cvrk još dobija plaću.
pitanje je i di su puste pare kad šuker izjavljuje da nemamo za stranog trenera, a u svibnju se hvalio odličnim financijskim poslovanjem

Grunf
10-09-2015, 11:42
Pa i Dinamo je dobil 300.000 eura pomoći od Uefe jer odlično posluje. Prvi put čujem da neki klub dobro posluje i onda mu Uefa mora Western Unionom poslati lovu. :rofl

zaba1111
10-09-2015, 12:42
Jedva čekamo da nam se Pjaca naruga i od polovnog igrača postane pravi igrač. S takvim forsiranjem, pumpanjem ega i neispravljanjem grešaka nitko nije postao igrač.

Necu vam se rugati samo za pjacu, nego i Corica i Roga, koje cu vam navesti kao primjer izostanka iz izloga dok se daleko losiji igraci pozivaju, npr Caktas, a li od te moje price nece biti nista jer ce tada biti druga vremena , odnosno vec danas su ta druga vremena i sve je vise price kako je kovac odletio jer nije slusao.
Sta ti kazes Grunf je li Kovac nogiran jer nije davao dovoljno prostora Mamicevim igracima?

Grunf
10-09-2015, 12:43
Ha evo, zato jer nije poštovao Romea i polagao mu račune. :D

Nešto je puklo u komunikaciji između izbornika i ljudi iz Saveza i to ubuduće ne smijemo dozvoliti, niti dopustiti organiziranje kakvog paralelnog sustava.Treba uspostaviti protok komunikacije između A reprezentacije i Izvršnog odvora HNS-A. S Nikom Kovačem to nije funkcioniralo, a trebalo je."

"Ako bih vam dao primjer, od toga biste napravili spektakl. Odluka je bila da u dovođenju Kovača i dalje komunikacija bude postojana. Nije mi bilo zabranjeno, ali nisam osjetio da bi on volio da sjedim na klupi, iako je takva odluka bila. Takvih primjera je bilo podosta"
- Romeo Jozak

zaba1111
10-09-2015, 12:46
meni je zanimljivo kako niko ne spominje odgovornost jozaka i kako to da cvrk još dobija plaću.
pitanje je i di su puste pare kad šuker izjavljuje da nemamo za stranog trenera, a u svibnju se hvalio odličnim financijskim poslovanjem

Meni je interesantno kako nitko ne spominje huligane koji su nam pored unistenja atmosfere uzeli i bod s kojim bi jos uvijek bili sigurni u diraktan prolaz.

GBH
10-09-2015, 12:50

Ma pusti to o njegovim igračima u reprezentaciji, daj odgovori na pitanje. Ja se isto ne slažem da se igrači dinama guraju onako kako pišu tu neki. Sigurno ne u tolikoj mjeri koliko se govori.

Ti pričaš kako su za poraz u norveškoj i remi s azerima krivi huligani i mediji, a prvi čovjek hr nogometa koji sam kaže da postavlja i smjenjuje izbornike, izjavljuje da niko kovac nema njegovu podršku u trenutku kad je ovaj uvjerljivo prvi na tablici ispred jedne Italije.
I slučajno baš tad kreće medijski linč na kovača koji je do tog dana bio najpopularniji izbornik ikad.

Zašto?

Jakov
10-09-2015, 13:09
Meni je interesantno kako nitko ne spominje huligane koji su nam pored unistenja atmosfere uzeli i bod s kojim bi jos uvijek bili sigurni u diraktan prolaz.

o kojim huliganima govoriš? vidim huligane u političarima na vlasti kojima odgovara da se stvori negativna atmosfera oko nacionalnog naboja, huligane u vrhu HNS-a kojima odgovara micanje bilo kakve mogućnosti transparentnog poslovanja kako bi HNS postao bankomat, plaćenicima koji će odraditi posao za ove dvi vrhuške za siću. Koordinator je Cvrk

Inkvizitor
10-09-2015, 13:25
Ako ne prestanete odgovarat ovom klaunu morat ću brisat vaše i njegove postove..

to je čista trolaža..pa nismo mi dežurni forum za budale.

Za početka sam mu obrisao zadnja dva debilna, maloumna posta.

zaba1111
10-09-2015, 13:43
Dakle momci jasno vam je sve, preostalo mu je jedino brisanje i ne mogu vam vise odgovarati, mada je i dosad sve jasno koji je to vic bio.

Inkvizitor
10-09-2015, 13:51
briše se ne zato što tebi netko ne bi mogao demantirati sve te budalaštine koje ovdje sipaš..o 'uliganima koji su krivi za situaciji u prćiji br 2. nego zato jer to nema smisla, zato jer je čista trolaža, a budalu ionako ne možeš uvjeriti nikakvim dokazima.

prema tome nit ćeš ti uvjeriti nas nit ćemo mi promjeniti tvoj stav.i sve prelazi u papagajenje.

ovaj te portal i forum ionako ne zanimaju ovdje si čisto da oponiraš antimamićevcima..prema tome..šta se trsiš bezveze, trošiš živce i svoje i naše.

radi minimuma i očuvanja nekog zdravog razuma na topicu i forumu..moram ti brisat trolažu.

Topic je malo za ozbiljnu priču , malo za zajebanciju a ne za budalaštine o 'uliganima krivcima.

zaba1111
10-09-2015, 13:53
Naravno inkvizitore, za oduzimanje boda s kojim bi bili sigurni u prolaz nisu krivi huligani , nego Mamic koji to narucio. Eto dokle to ide i koji su to vicevi, kakv huso i haso.

Kako necu uvjerieti, toga se ti bojis, evo gbh i grunf su polako poceli mijenjati pricu.

Inkvizitor
10-09-2015, 14:00
ne bojim se ja toga nimalo nego ubijaš topice s tom pričom o 'uliganima a to je priča za debile a ne volim debilne priče i to je sve.

Grunf
10-09-2015, 14:03
Dečki, nemojte se svađati. Moramo svi disati kao jedan. Teški su trenuci za našu repku, skupimo glave i donesimo najbolju moguću odluku za novog izbornika. Razumiješ me?

http://www.24sata.hr/image/ante-cacic-sjajno-gura-bas-je-gust-pomoci-svom-dinamu-504x335-20121147-20121121145650-5ce6b63caa141676df3b44c3e2623134.jpg

NorthStand
10-09-2015, 15:02
haha dam se kladit da će ovog kretena postavit za izbornika, definitivno možemo reći da je Mamić ne samo uništio dinamo i rasturio dobar dio naše navijačke scene, u smislu da ljudi više ne dolaze pratit nogomet ko prije, već je usrao i tu reprezentaciju oko koje je uvijek vladala euforija, stvarno je čovjek čudotvorac, jer to što je njemu pošlo za rukom, sumnjam da bi i luciferu da se kojim slučajem ukazao na njegovoj poziciji. meni on definitivno je vrag sotona, a i pitajte ćirinu ženu što joj je prvo palo na pamet, kad je ugledala Mamića u svom stanu po prvi put, tada nije ni znala tko je a već mu je dala osobine vraga. jednsotavno čovjek je beskrupulozni manijak, koji nema nikakav sustav vrijednosti, i napravit će sve što treba da zadovolji svoje prizemne interese.

Grunf
10-09-2015, 15:11
Zoki kao izbornik?

Nisam razmišljao o tome", rekao je Mamić.

http://www.index.hr/sport/clanak/zoki-mamic-ja-izbornik-nisam-razmisljao-o-tome-/841157.aspx

Kupio nas je sve svojom skromnošću. Iako se zbog svoga znanja i iskustva nameće kao legitiman kandidat, Zokiju je jasno da njegov posao u Dinamu još nije završio.

zaba1111
10-09-2015, 15:34
ne bojim se ja toga nimalo nego ubijaš topice s tom pričom o 'uliganima a to je priča za debile a ne volim debilne priče i to je sve.

Znaci u situaciji kad nam je oduzet bod, s kojim bi bili sigurni u direktan prolaz, u situaciji kad kljucne utakmice igramo bez gledatelja, kako kaze sluzbeno uefino izvjesce i presuda zbog huligana, ovaj gospodin brise poruke koje spminju krivnju huligana.
I sad kako kretenu pristupiti ako nisi psihijatar, evo sam ne znam, morat cu uzeti neki prirucnik.

GBH
10-09-2015, 15:43
Užasno trolanje, stvarno ne vidim smisao da čovjek izmišlja stvari koje mu netko piše i onda izbjegava odgovorit na pitanja koja mu netko postavi.
A pitanje je bilo vrlo jednostavno, zašto je, ako su huligani i mediji glavni krivci za narušavanje atmosfere oko reprezentacije, ZM kojeg ovaj manijak ovdje brani rukama i nogama izašao prije skoro 3 mjeseca, dakle prije utakmica sa Azerbajdžanom i Norveškom sa izjavom kako on više ne podržava Niku Kovača? U tom trenutku Hrvatska je prva i ima 4 pobjede i dva remija s talijanima i čovjek koji i sam priznaje da bira i smjenjuje izbornike proziva izbornika i ruši mu autoritet.
Ali ne, ajmo sad izmislit da sam ja rekao da je Mamic čovjek-muha pa da o tome raspravljamo jel je ili nije. Klasično trolanje.
I još najveća ironija on sam priča vic o Muji u pustinji. :naklon:smijeh

GBH
10-09-2015, 15:47
Što se tiče priča o guranju dinamovih igrača u reprezentaciju, to će uvijek tako bit dok je Mamić taj koji smjenjuje i bira sam izbornike, a istovremeno od igrača koji igraju u Dinamu uzima proviziju i 50% od transfera.

zaba1111
10-09-2015, 16:01
Užasno trolanje, stvarno ne vidim smisao da čovjek izmišlja stvari koje mu netko piše i onda izbjegava odgovorit na pitanja koja mu netko postavi.
A pitanje je bilo vrlo jednostavno, zašto je, ako su huligani i mediji glavni krivci za narušavanje atmosfere oko reprezentacije, ZM kojeg ovaj manijak ovdje brani rukama i nogama izašao prije skoro 3 mjeseca, dakle prije utakmica sa Azerbajdžanom i Norveškom sa izjavom kako on više ne podržava Niku Kovača? U tom trenutku Hrvatska je prva i ima 4 pobjede i dva remija s talijanima i čovjek koji i sam priznaje da bira i smjenjuje izbornike proziva izbornika i ruši mu autoritet.
Ali ne, ajmo sad izmislit da sam ja rekao da je Mamic čovjek-muha pa da o tome raspravljamo jel je ili nije. Klasično trolanje.
I još najveća ironija on sam priča vic o Muji u pustinji. :naklon:smijeh

Čovječe božiji odgovorio sasm ti , ali mi je Inkvizitor pobtisao poruku.
Nemoguće je tako rapsravljati, već sam 10 puta napisao što je uzrok poremećene atmosfere, čak i prije nego se poremećaj dogodio ja sam ga najvio jer meni bilo očigledno što se radi i do čega će to dovesti, a to nisu samo huligani, oni su insttrument puno ozbiljnijeg neprijatelja, da se ne ponavljam.

Pitanje zašto je Mamić rekao da se odriče Kovača, on je to sam jasno rekao ,zato što u repki nije bio nijedan igrač Dinama, a bez ikakve sumnje tamo je mjesto Pjaci i rekao je da je on kriv jer nije pozvao barem jednu prijateljsku utakmicu Ademija tako da ovaj ostane naš repezentativac ukoliko bude potrebe, sad je on izgubljen.

Neda mi se ponovo pisati, reci Inkvizitoru da vrati post.
Kovač je pao jer nije imao igru i plasman je postao upitan, zbog raznoraznih razloga koje sam navodio, a on se s time, postalo je jasno , nije mogaoa nositi.
Sve detaljno piše u izbrisanom postu, ali se inkvizitor zabrinuo jer vas par već počelo pisati kako je kovač otišao jer nije slušao Mamića , a time mu dvogodišnja teorija, kolumne... padaju u vodu, dakle na temi o reprezentaciji ja nikad nisam branio mamića nego isključivo kovača, kojega je raznorazni ološ prozivao kriminalcem, teorija da je otišao jer nije slušao je daleko uvjerljivija i može se uzeti u ramatranje, dok dojučerašnje torija o izlogu je poptuno van pameti, ali stvarne razloge imaš u izbrisanom postu.

Inkvizitor
10-09-2015, 16:15
kad ja lipo kažem ne hranite trola neće nitko slušat.

Onda imaš to da moraš čitat one Kovačevsko-mamićevske-index-yutarnji štorije o huliganima iliti 'uliganima koji su krivi za krah ugleda reprezentacije i ostale maloumne debilane.

zaba1111
10-09-2015, 16:21
I da završimo , ko je onda cijenjeni Inkvizitore kriv za oduzimanje boda s kojim bi imali siguran plasman?

Vićeš sad bežanije :moon:

Ako ne zna Inkvizitor znal možda netko drugi?

100s
10-09-2015, 18:11
hahaha pa nisam ni zna dosad da se piše na ovom podforumu... ovo je teško blago šta ste jedini koji su pustili ovog mamićevog isprdka da se ovde topi i piše....
inače sam sad pročita zadnjih par strana... inkvizitoru potpis za sve šta je napisa u vezi ovog trenera Hajduka, Burića. Taj redikul je ko onaj Grunf iz Alan Forda, naopaki izumitelj... on je iša česima prepustit početak utakmice i prvo poluvrijeme, izjava stoljeća i desetljeća. Te Čehe se bez obzira na sve moglo i moralo proć.
Za sve ostalo, potpis na sve šta je Bandira napisa. To je to. Jedino je nevjerojatno da još uvik ima ljudi kojima nisu otvorene oči bar u ovo doba interneta...

100s
10-09-2015, 18:23
I da završimo , ko je onda cijenjeni Inkvizitore kriv za oduzimanje boda s kojim bi imali siguran plasman?

Vićeš sad bežanije :moon:

Ako ne zna Inkvizitor znal možda netko drugi?

Ti si sinko četnik! Domaći izdajnik. Kao udbaš u hrvatskoj iz doba jugoslavije. Ustvari si i tri puta gori od srpskog četnika, jer si hrvatski četnik. Petokolaš. Takvih ka ti je 0.5 posto od svih ljudi u Hrvatskoj. Četnici ste jer ste jedini stali uz vrh ovih četnika iz dinama i hns-a, mamića, šukera i ekipe. Dok je ljudima otelo kompletan normalni nogomet u hrvatskoj, ljudi, navijači, gube poslove, obitelji, robijaju i razjebaju im se životi, ti i još šačica izdajnika stojite uz okupatora. Niste niti dno dna, nego i puno ispod toga

zaba1111
10-09-2015, 18:45
Hahahah.
I ko je kriv za oduzimanje boda s kojim bi bili sigurni u prolaz?
GBH se gadno naljutio kad je Inkvizitor izbrisao moj post pa nije dobio odgovor, pa sam u dobroj volji ukratko ponovio osnovne stvari, znaci GBH budi musko i odgovri :)

100s , svugdje u svijetu se krsitelji zakona sprovode po zakonu, tako da je to normalno, medjutim tebi cini se nije jasno da prekidi utakmice,ogromne novcane kazne, oduzimanje bodova, ... spadaju pod kriminalne radnje koje nanose enormne stete drzavi pa ti je cudno kako to da se takvi koji to i otvoreno rade , tu i tamo sprovode u zatvor,... s tobom treba poceti od osnova funkcioniranja uredjenih drustava.

100s
10-09-2015, 19:05
Hahahah.
I ko je kriv za oduzimanje boda s kojim bi bili sigurni u prolaz?
GBH se gadno naljutio kad je Inkvizitor izbrisao moj post pa nije dobio odgovor, pa sam u dobroj volji ukratko ponovio osnovne stvari, znaci GBH budi musko i odgovri :)

100s , svugdje u svijetu se krsitelji zakona sprovode po zakonu, tako da je to normalno, medjutim tebi cini se nije jasno da prekidi utakmice,ogromne novcane kazne, oduzimanje bodova, ... spadaju pod kriminalne radnje koje nanose enormne stete drzavi pa ti je cudno kako to da se takvi koji to i otvoreno rade , tu i tamo sprovode u zatvor,... s tobom treba poceti od osnova funkcioniranja uredjenih drustava.

Sinko, kad već spominješ uređeno društvo i zatvore, kriminalčine kao tvoj gazda mamić mogu glumit barabe dok su još na slobodi pod staklenim zvonom i vojskom plaćenih gorila, al zato u zatvoru redovito takvi šupci traže samicu ili ženski odjel.
a, ako već kažeš da nisi četnik, nego dio hrvatskog naroda, onda budi muško pa se predstavi ili potpiši imenom i prezimenom, i stani imenom iza toga šta govoriš. Za dobar dio ljudi koji pišu ovde se zna ko su i šta su.
al pošto je očito da si mamićev potrčko i četnik, onda sigurno znaš da će ti sudit neko iz hrvatskog naroda kad tad.

NorthStand
10-09-2015, 21:29
hahaha pa nisam ni zna dosad da se piše na ovom podforumu... ovo je teško blago šta ste jedini koji su pustili ovog mamićevog isprdka da se ovde topi i piše....
inače sam sad pročita zadnjih par strana... inkvizitoru potpis za sve šta je napisa u vezi ovog trenera Hajduka, Burića. Taj redikul je ko onaj Grunf iz Alan Forda, naopaki izumitelj... on je iša česima prepustit početak utakmice i prvo poluvrijeme, izjava stoljeća i desetljeća. Te Čehe se bez obzira na sve moglo i moralo proć.
Za sve ostalo, potpis na sve šta je Bandira napisa. To je to. Jedino je nevjerojatno da još uvik ima ljudi kojima nisu otvorene oči bar u ovo doba interneta...

nisu ljudima oči otvorne i po mnogim drugim važnijim društvenim pitanjima, tako da me ne čudi da im nisu otvorene oko mamića, većinu realno boli kurac za mamića i tko će vladat hr nogometom, odnosno na koji način. ljudima je očito svejedno, jer da nije ne bi govno toliko dugo opstajalo u vrhu nogometa, odavno bi se njega uspjelo smjenit, da je postojala ta čuvena "kritična masa" ljudi koja bi izvršila dovoljno jak pritisak na političke guzonje i beskičmenjake, da se usude povuć neki radikalniji potez na spram mamića. nemojte samo spominjat ovo SDP kurčenje pred izbore, jer ti mentoli su ga samo ojačali svojim kretenizmom, umjesto da su ga trajno sjebali. a imali su vremena 4 pune godine, ali ne čudi me to, neće ni HDZ koji je čak više umržen s mamićem od SDP-a ništa napravit po pitanju mamića u to sam siguran, jednostavno mamić i crpi svoju moć preko toga što je podmitio dobar dio političara, to nitko ne zna ali sam siguran da ima i u sdp-u kao i hdz-u još više svojih ljudi, financirao je kampanju Kolindi itd, to je jedan krajnje mutan lik spreman na sve da zaštiti svoju moć i krupni kapital. premalo ljudi to smatra problemom, a to je realno društveni problem broj jedan, jer mamić je simbol korupcije i kriminala u ovoj državi, kad bi on pao to bi bio znak da se počinje čistit razno razna govna ogrezla u kriminalu, ali to se kod nas neće dogodit tako skoro, tako da i Mamić može još neko vrijeme mirno spavat.

Humphrey
12-09-2015, 13:43
Ako želiš nešto obaviti kako treba,uradi to sam. Zdravka Mamića za izbornika jer on zna najbolje kako plasirati robu na pravo tržište.

d celjski
14-09-2015, 18:16
Zoki za izbornika, potpuna kontrola repke nakon dinama je ionako cilj.....čemu bi se lagali, ajmo otvoreno :zubo

a gledati će istu, onoliko koliko i gnjk prčiju :skartoc

zaba ti si xxxx :cheer

Inkvizitor
14-09-2015, 18:38
Ja isto mislim, čemu foliraža. Stavi braju pa nek bude cirkus potpun.

Čemu se skrivat iza klauna Čačića.

Jakov
15-09-2015, 09:53
jer bi bilo sranje kad bi izostao rezultat. bolje ovako, stavljat klaune, a sebi gradit kult ličnosti

Grunf
15-09-2015, 14:02
Tatta odlučio da će Čačke biti novi izbornik iako je navodno čak i Jozak bio protiv.

Inkvizitor
15-09-2015, 14:04
Sad je jedina nada da će predsjednik HNS-a Davor Šuker prekinuti i zaustaviti tu lakrdiju..

Grunf
15-09-2015, 14:07
Čvrsto se pouzdamo da će njegov autoritet i zdrav razum prevladati.

d celjski
15-09-2015, 16:50
Čvrsto se pouzdamo da će njegov autoritet i zdrav razum prevladati.

upravo to izaziva strah :kez:kez

Grunf
17-09-2015, 00:20
Zoki je danas doktorirao. #spremanje#Zokizaizbornika

bandira
20-09-2015, 23:35
http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/hoce-li-hdz-izgubiti-izbore-zbog-postavljanja-ante-cacica-za-novog-izbornika---409310.html

Grunf
21-09-2015, 00:09
Čačić je najlogicniji izbor. Zivi 5 minuta od stadiona Maksimir. :D

Komari
21-09-2015, 17:52
Čačićevi će pomoćnici u stručnom stožeru biti donedavni reprezentativac Josip Šimunić te Ante Miše, javlja službena stranica HNS-a

:zubo:

Ne uopće Joe nije tu da ušuti ovu ekipicu (i moju malenkost) od povika na vodstvo reprezentacije.

Pa Joe budi pametan..ODBIJ

.

Grunf
21-09-2015, 18:01
HNS je izabrao. :cheer

http://www.index.hr/images2/reddit%c4%8da%c4%8dkemaminjo.jpg

Grunf
21-09-2015, 18:49
Presudilo je to kaj je Cacic u ovom kolu jedini izvukao pobjedu u HNL-u i tako potvrdio svoju klasu. :D

NorthStand
21-09-2015, 18:59
nakon čačića očekujem zokija, burazera na klupi hrvatske, ako može već sad biti na klupi dinama, za dvije godine kad skupi iskustvo eto njega na klupi repkice, mamić uživa smije se cijeloj državi u facu a država kurca ne poduzima protiv njega i njegovih kriminalaca.

jednom riječju, hrvatska odabrana zemlja za kriminalce i svu moguću gamad svijeta, samo dođite bit ćete zaštićeni ko koale, što se naravno ne može reći za sve ostale građane RH, ali ko ih jebe kad su tako pametni da biraju SDP i HDZ, ništa relano drugačije ni ne zaslužuju.

Inkvizitor
21-09-2015, 19:47
Oni se otvoreno rugaju ljudima. Ovo je prešlo u grotesku.

Čak se više ne možeš ni rugat s tim, toliko je odurno.

Humphrey
21-09-2015, 20:31
Oni se otvoreno rugaju ljudima. Ovo je prešlo u grotesku.

Čak se više ne možeš ni rugat s tim, toliko je odurno.

Što je najgore neki će i ovo braniti.

NorthStand
21-09-2015, 21:44
https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-0/p403x403/11998812_319840571472960_6761327925945561804_n.jpg ?oh=919a0de0f3ff9d52010214b0917acf85&oe=565DB70F&__gda__=1449416157_8dc3d32f412e049a8384e5a3832331e 9

evo ga, slika i prilika našeg nogometa.