PDA

Pogledaj Full Version : Američki general, i kopiranje nacionalsocijalističkih tekovina u SAD.

NorthStand
22-08-2015, 04:55
http://www.dnevno.hr/planet-x/sok-americki-general-eliti-neposlusne-gradane-treba-potrpati-u-logore-logore-treba-otvoriti-sad-ali-eu-824121

i ne bih se složio da je ovo tako loša ideja, ako se krene zatvarat "antifašiste", ljevičare, marksiste, centraliste, kapitaliste, socijaliste, masone, cioniste, soroševce, imigrante dakle otprilike to bi bili ti radikalni elementi društva opasniji od bilo kojeg terorista po naša društva.

dakle apsolutno sam za otvaranje logora nalik onima iz 2ww, i po mogućnosti sve kukurikavce s Milanovićem što prije i što brutalnije deportirat u iste. :D

naravno ovisi što konkretno misli pod ovim radikalni elemetni ovaj američki general, ali ako pričamo o radikalnim elementima, ja osobno radikalnim ne smatram nacionalsocijaliste, puno su mi radikalniji recimo antifašisti pa bih od njih krenuo, i fino ih sve potrpao u logore, oduzeo im sva građanska prava i obećao što bezbolniju smrt uz naplaćivanje poreza, pošto Milanović i njegovi drugovi jako vole naplaćivat poreze ovom napaćenom narodu, svaki ubijeni u tim logorima posmrtno bi preko svoje imovine ili ušteđevine za svoju likvidaciju morao platit porez na smrt. :rofl

eto, je znam da je radikalno i nehumano, ali dragi moji pričamo o antifašistima, pričamo o čuvenim europjecima i dični osloboditeljima europe koji su potamanili sve svoje političke protivnike, koji koristeći nacionalsocijalističke hitlerove metode napadaju hitlera za brutalnost, do kada će se hitlera sotonizirat a dotični će koristit iste metode vladavine kao i on, do tada ću ja Hitlera neću reći simpatizirat to bi bilo pretjerano, ali ajmo reći respektirat u političkom smislu, barem čovjek nije bio licemjer, otvoreno je svakome rekao što misli, kakve planvoe ima za koga, koga će potaracat s kime će se družit i gradit partnerstvo itd, dakle sve je više manje kod njega bilo jasno, šta je jasno kod ovih antifašista ? ništa, jer je kod njih sve laž obmana i mitomanija, s ciljem da oni vječno upravljaju narodom, a ne narod njima.

dakle, kukurikavce za početak u logore, a onda ćemo i ove američke generale(u čast adolfa) kad se riješimo komunista pardon antifašista. :rofl

caporegime
22-08-2015, 14:03
Kad se već otvara nova tema, malo pismenosti ne bi škodilo pa tako valja upotrijebiti na početku velika slova a u nekim riječima i sva potrebna slova.

lightshadow
22-08-2015, 14:20
http://www.youtube.com/watch?v=1-K4GSNTMqc

Amerika mi je malo daleko i nezanimljiva al ono .....je da izgleda SF al .....multikulti ....muslimani u Evropi .....nezgodno.

NorthStand
22-08-2015, 16:39
otvorio sam temu rano jutro, pa mi se omaklo par grešaka, došao sam umoran i dogodilo se par neplaniranih grešaka.

ali ako netko smatra da je nešto neprijmjereno neka obriše temu i problem riješen, ja samo govorim ono što mislim i ono što mi leži na srcu. jednostavno sam otvoreno čovjek, i otvoreno izražavam svoju ljubav i mržnju prema nekome, nemojte mi zamjerit ako otvorim svoju dušu pred vama i kažem što mislim o tzv antifašistima, i njihovim simpatizerima, to je jednostavno jače od mene i ne mogu pričat o toj temi bez da ne otvorim svoju dušu.

na koncu konca, današnji svijet i je u kurcu, jer antifašisti kolo vode. sad, dal netko to može prihvatit ili ne, je drugi par rukava. jednostavno što bi rekli cijenjeni antifašisti, smrt antifašizmu sloboda narodu.

Bobani
04-09-2015, 11:19
Samo ti nastavi, dragi naš proizvođaču dobrih ideja na ovom forum. Ja tebe s velikim užitkom čitam. Rezoniranje ti je zdravo, imaš skoro za svaku polemiku prikladan odgovor, ne bojiš se istine, po onoj što je Maks Luburić rekao u svojem famoznom i vrlo dobro poznatom povijestnom govoru Hrvatima za Deseti Travnja 1968. godine: "RECI ISTINU I RAZBIŠE TI GLAVU".

Sokota Derikonja
12-11-2015, 09:53
Pa Nijemci stvaraju nove sabirne logore za ove izbjeglice koje su nahrupili ko blesavi!A što će drugo s njima!?

caporegime
12-11-2015, 14:43
čuj šta će.....

žiga objasnio na 2:50

http://www.youtube.com/watch?v=T-b2I0UJp9s