PDA

Pogledaj Full Version : Transferi igrača....

NorthStand
17-08-2015, 15:01
http://www.index.hr/images2/transferi_grafika_kova_modric.jpg

kova ljudino, buš istisnul Modrića iz prve ekipe ! :cheer

koje su to cifre, kad ja ko obični smrtnik godišnje zaradim 30.000 kuna, a ovi momci imaju tjednu plaću 100.000 Eura i više, onda znaš koliko zapravo sitno vrijediš, njihova lijeva i desna noga vrijede više od mene moje kuće i cijele moje životne ušteđevine. :rofl

Ante S.
17-08-2015, 15:20
kova je igračina i ljudina. pravi skromni momak, bivši ministrant.:pop

mnogo smo jaki.:hrhb

Humphrey
17-08-2015, 21:17
http://www.index.hr/images2/transferi_grafika_kova_modric.jpg

kova ljudino, buš istisnul Modrića iz prve ekipe ! :cheer

koje su to cifre, kad ja ko obični smrtnik godišnje zaradim 30.000 kuna, a ovi momci imaju tjednu plaću 100.000 Eura i više, onda znaš koliko zapravo sitno vrijediš, njihova lijeva i desna noga vrijede više od mene moje kuće i cijele moje životne ušteđevine. :rofl

Ma pusti ti novac north,on ne čini čovjeka sretnim, za to služe kurve,auti i jahte.

NorthStand
17-08-2015, 21:39
Ma pusti ti novac north,on ne čini čovjeka sretnim, za to služe kurve,auti i jahte.

ma imaš ti i pravo. :rofl

Grunf
18-08-2015, 15:12
Baš me zanima dal će kaj igrati Kova. :)

Grunf
18-08-2015, 21:44
:cheer

http://estaticos01.marca.com/eventos/directo/2015/08/18/24304/images/kova_630x295.jpg

Grunf
18-08-2015, 21:51
Repka bu nam jaka kao zemlja. Po klubovima bi to ovak izgledalo, napad, veza i obrana:

Juve (napad)
Wolsburg - Barcelona - Real (veza)
Real - Inter (veza)
Sassuolo-Liverpool-Dinamo Kiev-Šahtar (obrana)
Monaco (golman)

Ovak jaku vezu i napad nismo imali ni kad smo bili treći na svijetu. :naklon

NorthStand
18-08-2015, 22:13
slažem se, ali je upitno mogu li oni to realizirat u dobar rezultat na EP ?

zaba1111
18-08-2015, 22:49
Repka bu nam jaka kao zemlja. Po klubovima bi to ovak izgledalo, napad, veza i obrana:

Juve (napad)
Wolsburg - Barcelona - Real (veza)
Real - Inter (veza)
Sassuolo-Liverpool-Dinamo Kiev-Šahtar (obrana)
Monaco (golman)

Ovak jaku vezu i napad nismo imali ni kad smo bili treći na svijetu. :naklon

Repka nikad jača, Dinamo u ligi prvaka, liga prošle godine 11. u Europi , narod nasilno i na prosvjedima traži promjene.

NorthStand
19-08-2015, 00:00
http://www.youtube.com/watch?v=lvfkyGCiiaU

Grunf
19-08-2015, 09:41
Repka nikad jača, Dinamo u ligi prvaka, liga prošle godine 11. u Europi , narod nasilno i na prosvjedima traži promjene.

Nešto slično kao 1998. kad su tjerali Canjugu.

zaba1111
19-08-2015, 10:17
Nešto slično kao 1998. kad su tjerali Canjugu.

Canjuga je bio peder jer je progonio "Dinamo" sa stadiona, zabranjen je bio svaki natpis sa dinamovim imenom, a ne sjećam se da se tražila ostavka.
Ali kako god, sukob sa Canjugom je imao nekakvo opravdanje, medjutim masovni prosvjedi, politički i medijski progoni, huliganski napadi... na vodstvo HNSa zbog "stanja u hrvatskom nogometu" ili kako kažu Hajduku da je njihov konačni i nepromjenjivi zahtjev smjena kompletnog vodstva HNSa jer dok su oni tamo "stanje u hr nogometu " se neće promijeniti... to onda nekom nedovoljno upućenom zvuči prilično nelogično i čudno, medjutim to je tipično hrvtasko stanje, sve što valja treba uništiti i svesti na prosječnost, tako smo jako slične situacije imali kad god se događao vanserijski uspjeh i "stanje" je postojalo za vrijeme Ćire, Červara pa i Canjuge, a ni Gips i Ivica nisu bili daleko od "stanja".

Grunf
19-08-2015, 10:26
Pao je Canjuga, past će i Mamić. Svaka tiranija ima svoj vijek trajanja. :mmig

zaba1111
19-08-2015, 10:37
Pa sigurno će pasti, čim skupština kluba procjeni da se pojavio netko bolji za vršenje te dužnosti, medjutim nisam govorio o tome, nego hrvatskom fenomenu "stanja" i sveprisutnim pokušajima da se stanje u hr nogometu promijeni smjenom kompletnog vodstva HNSa.
To je taj fenomen koji i tebi polako počinje biti jasan, polako uvidjaš kako si uvučen u suludi fenomen, medjutim ,logično,otpori u tebi su jaki zbog dugoročnih, sustavnih , specijlnih metoda ispiranja mozga...

Grunf
19-08-2015, 11:39
Daj ne zafrkavaj. :D

zaba1111
19-08-2015, 12:08
Daj ne zafrkavaj. :D

Stvar zaista izgleda kao da se netko zafrkaje, ali nažalost to je hrvatska stvarnost.
Slažeš li se i ti s time da treba prekidati utakmice da se izbace reprezentacija i dinamo, da treba mijenjati kompletan savez zbog stanja u hrvatskom nogometu, odnosno da je stanje u hr nogometu loše?

NorthStand
22-08-2015, 22:27
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/spanjolke-ostro-napale-kovacica-zbog-izjave-da-je-kuhinja-mjesto-samo-za-zene-824452

napale čovjeka ni krive ni dužne, ja sam oduvijek smatrao da su žene za kuhanje, a muški zaduženi za spavanje. :rofl

šalu na stranu, dokaz koliko je europa propala od 1945, od kad su moćni arijevci odlučivali koje će mjesto u živout imati žena, je ovo, dakle ne samo da je pederluk i antibijelačka masovna seoba učinila svoje, već i žene postoju sve bezboranije, pa ne žele radit svoje kućanske poslove. da bi se tome stalno na kraj, ja sam pripremio jedan dobar debeli kajiš, pa ćemo vidjet koliko će dugo meni prosvijedovat protiv kuhanja ručka i večere. :rofl