PDA

Pogledaj Full Version : Eurobasket 2015.

Stranice : 1 2 [3]

NorthStand
18-09-2015, 20:55
Ako je radi toga,možda se predomisliš,pa počneš da navijaš za Natašine:zubo

http://mondo.rs/a831168/Zabava/Zvezde-i-tracevi/Natasa-Savija-gola.html

ah da, Srbija=zemlja žena lakog morala. :P

nije da se ja bunim, teško da bi ova litvanka tako brzo i efikasno skinula svoje gaće. :zubo

NorthStand
18-09-2015, 23:35
kakva igra litve, reće neki srbin na forum.hr-u da se nikad ne smije podcijenit litva, izgleda da je bio u pravu još kad su igrali produžetke protiv čeha u skupini.

nisam ih ja podcijenjivao, ali stvarno su igrali očajno, i sad ovo u polufinalu, dižu formu kroz natjecanje, za razliku od nas debila koji smo vrhunac forme dočekali u litvi protiv iste te litve koju smo rutinski dobili 20tak poena razlike.

http://www.scoreboard.com/hr/utakmica/litva-hrvatska-2015/rT1HgGkf/#detalji

stvarno smo luzeri, ali svaka čast litvancima i španjolcima, digli su se gadno u odnosu na skupinu i igraju stvarno dobro u zaršnici prvenstva.

Skywalker
19-09-2015, 00:03
Raduljica-nista,bolje da nije igrao
Bjelica-nista,ulazi sam pod kos,svaki put su mu uzeli loptu
Teodosic-ne znam,valjda su ga cuvali previse...kao da smo bez njega igrali,tako mi se cini...Znao sam da ce pogoditi jednu trojku na kraju..
Nedovic-odlican

Rekao sam vec,nasi su pokazali slabost protiv Ceske i Finske...i tako se veceras nastavilo.Problem je i sto je nasa javnost vec napravila Srbiju prvakom Evrope
Sudije poklonile dva poena Litvancima onda kad su svirali nepostoje faul,dovoljno da presudi na kraju.
Nasa gadjanja za trojke-uzasna ...4-25 na pola cetvrte cetvrtine ?!
Nasa slobodna bacanja-uzasna,malo Teodosic na kraju popravio.

Litvanci igraju prljavo,bezobrazni faulovi,kvare igru...Starija,iskusnija ekipa.
Nijednu loptu nismo uzeli ispod kosa...sve su nam pokupili...Tek Kalinic pred kraj malo uneo zivosti ispod kosa u odbrani,dve-tri uzete lopte.

Grunf
19-09-2015, 00:04
Litva je čvrsta repka, ne bu ni Španjolcima lako. Mi smo tu Litvu bez Valančiunasa vodili 30 razlike u Kaunasu na poluvremenu, to mene ljuti.

Princ
19-09-2015, 00:16
Litvanija zasluženo ide u finale.Nismo ličili na sebe,bila je dobra tekma,borbena,al smo bili isuviše indisponirani.
Jbg,takav je sport,sami smo zasrali.Imali smo priliku da izborimo produžetke,nismo odigrali hladne glave.Videlo se odmah da su Litvanci ušli psihički bolje pripremljeni.Malo su sudije navlačile Litvancima,al to se moglo i očekivati.
Šut za tri očajan,centri kao da nisu postojali.Braduljica nije mogao ništa ispod koša i svoju nervozu je preneo na ostatak tima.Također Bjelica.Nije bilo potrebne hemije .....Ipak sa ovako lošom koncepcijom smo imali priključak i mogućnost produžetka.Bogdanović je zasrao zadnji napad,neiskusno smo odigrali.

Sad pokušati makar po tu bronzu,pa šta Bog da.Samo sa ovakvom igrom nemamo šta da tražimo protiv domaćina.

NorthStand
19-09-2015, 00:18
Srbija može biti zadovoljna, ne znam jel ima utakmice za 3 mjesto ?

uglavnom, po viđenom odigrali su dobar turnir, ali očito je falilo više koncentracije i bolje igre u završnici ove utakmice, samo bih poručio dačiću na ono da će orao sletjet od danas, izgleda da je sletio. :P

Milanović je to predvidio, aplauz za "vizionara" otpisanog Zorangutana. :bravo

ubuduće kad idem u kladionicu, prvo zovem zorangutana. :rofl

litva je čvrsta i jaka ekipa, stvanro je nevjerojatno kako su se digli od one utakmice protiv nas, iako ni tad nisu igrali loše koliko smo mi girali dobro, i to je ono što žalosti što reče grunf, što smo u pripremama sve odvaljivali a kad je krenulo pravo natjecanje, praktički nestali ako ne računemo sloveniji i grčku, koju smo odigrali dobro ali ne tako dobro kao protiv turske i litve recimo u litvi.

Inkvizitor
19-09-2015, 00:52
prekinite o starletama i njihovim golim guzicama. Tema je EP u košarci. Neću više brisati nego idu banovi

marija
19-09-2015, 07:04
Northstand pa znas sta je Ersan Ilyasova za tog tvog Dario Sarica. Balerina i snajperista u odnosu na balvan http://cudaprirode.com/portal/images/stories/balvan.jpg
Ee kakva si to muskarcina kad zenske znaju vise o sportu od tebe. Nemoj me samo slati u kuhinju molim te :bokic

NorthStand
19-09-2015, 09:35
Dario Šarić je "balvan" koji je Cibonu doveo do prvaka regionalne lige, a Cibona nije pobjeđivala i s puno jačim ekipama od te njegove regionalnu ligu, čak ni kad je igrala u zagrebu 2010 finale pa joj je Kecman presudio.

tako da, ništa bez "srbina katolika" u momčadi, barem dva tri "srbina katolika" i stvari će doći na svoje. :de

neću te slati u kuhinju, ja te više volim gledat u krevetu, ali prije nego odeš u krevet obrij brkove. :rofl

Inkvizitor
19-09-2015, 10:41
Gledao sam povremeno utakmicu i mogu reći da je bila užasna s obje strane. Užasno loša košarka s obje strane.

Litvanci pobijedili uz 20 izgubljenih lopti????

Vidio sam u ono par navrata toliko smušena dodavanja Litvanaca da je to bila smijurija. Tako ni mi nismo gubili lopte. Ustvari jesmo, mi smo ih imali 23 izgubljenih činimise na jednoj utakmici.

Uglavnom loša košarka i par srpskih poteza koje nisam očekivao od jedne tako lukave i disciplinirane ekipe. Na samom kraju blesavi prekršaj Raduljice koji je došao kao naručen Litvancima i onaj Bogdanoviećv pokušaj proboja pod koš.

Srbi su uvijek dobijali ovakve egal završnice, sinoć su postupili ko amateri.

Već na utakmicama sa Češkom i Finskom vidjelo se da nešto ne štima u njihovoj igri. Dobili su na suvi kvalitet, a 3 četvrtine utakmica su čak bili u zaostatku. jesu li se istrošili u grupi ili nešto drugo ali sinoć je ono što sam gledao bila baš preloša igra.

Humphrey
19-09-2015, 13:04
Orlovi očito love muhe.

NorthStand
20-09-2015, 08:42
dobri su orlovi, dobro love muhe. :D

šalu na stranu, litva je opaka ekipa, košarkaška su nacija i njih stvarno ne treba nikad otpisat.

Srbija je odigrala ispod očekivanja, i zato je izgubila, ali mislim da su kompletnija i jača ekipa od Litve, ali bili smo i mi od Češke pa znamo kako je to završilo.

http://www.vecernji.hr/media/cache/5f/c4/5fc468d2d885f4aed9a5139e5b33fe5d.jpg

srećom imaju ovako vatrene navijačice, pa će se brzo oporavit. :de

Inkvizitor
20-09-2015, 11:22
A gdje nam je Uroš nejaki. Nešto ga nema ovih dana. Da nije na gay paradi.?

Humphrey
20-09-2015, 13:19
A gdje nam je Uroš nejaki. Nešto ga nema ovih dana. Da nije na gay paradi.?

Naši košarkaši možda jesu gay mazohisti,ali ne bi valjda pozvali srbina na paradu.:D

Grunf
20-09-2015, 13:19
Priprema sampanjac za drvenu medalju. :D

Humphrey
20-09-2015, 13:22
dobri su orlovi, dobro love muhe. :D

šalu na stranu, litva je opaka ekipa, košarkaška su nacija i njih stvarno ne treba nikad otpisat.

Srbija je odigrala ispod očekivanja, i zato je izgubila, ali mislim da su kompletnija i jača ekipa od Litve, ali bili smo i mi od Češke pa znamo kako je to završilo.

http://www.vecernji.hr/media/cache/5f/c4/5fc468d2d885f4aed9a5139e5b33fe5d.jpg

srećom imaju ovako vatrene navijačice, pa će se brzo oporavit. :de

Ova litvanac ju gleda kao Albanac Kosovo.

Grunf
20-09-2015, 13:26
Gledao sam povremeno utakmicu i mogu reći da je bila užasna s obje strane. Užasno loša košarka s obje strane.

Litvanci pobijedili uz 20 izgubljenih lopti????

Vidio sam u ono par navrata toliko smušena dodavanja Litvanaca da je to bila smijurija. Tako ni mi nismo gubili lopte. Ustvari jesmo, mi smo ih imali 23 izgubljenih činimise na jednoj utakmici.

Uglavnom loša košarka i par srpskih poteza koje nisam očekivao od jedne tako lukave i disciplinirane ekipe. Na samom kraju blesavi prekršaj Raduljice koji je došao kao naručen Litvancima i onaj Bogdanoviećv pokušaj proboja pod koš.

Srbi su uvijek dobijali ovakve egal završnice, sinoć su postupili ko amateri.

Već na utakmicama sa Češkom i Finskom vidjelo se da nešto ne štima u njihovoj igri. Dobili su na suvi kvalitet, a 3 četvrtine utakmica su čak bili u zaostatku. jesu li se istrošili u grupi ili nešto drugo ali sinoć je ono što sam gledao bila baš preloša igra.

Cuj, ja ne znam koju sam onda tekmu gledao. Meni je ta tekma bila bolja od one Spanjolske i Francuske.

Ono kaj je Litva odigrala je za kosarkaske udzbenike. Celicna obrana i raznovrstan napad. :naklon

Srbe su ubili, da nije Kalnietis prodavao lopte u serijama bilo bi 20 razlike. Rekel je Scariolo da je Litva dobila najjacu ekipu na prvenstvu. Tukli su ih njihovim oruzjem i Srbi nisu znali di su.

Grunf
20-09-2015, 13:28

Meni izgleda kao transvestit. :D

Inkvizitor
20-09-2015, 14:03
Trener Litve kaže.

http://www.vecernji.hr/kosarka/jonas-kazlauskas-dobiti-srbiju-uz-tako-los-dan-to-je-nevjerojatno-1025715

Grunfe.

Grunf
20-09-2015, 14:20
Ne svodi se kosarka na izgubljene lopte i tricu. Di su asistencije, skokovi i sut za dva? Kalnietis je imao pola tih izgubljenih, ali je zato imao i 9 asistencija. Takoder, imali su 11 skokova vise od Srbije i 56% suta za dvicu. To je presutio.

Litva je po mojem dojmu odigrala tekmu koja je najblize savrsenstvu. Neku statisticku kategoriju moras imati slabiju.

Uglavnom, ostajem kod ocjene da je ovo bila bolja tekma od one Francuza i Spanjolaca.

Inkvizitor
20-09-2015, 14:26
Naši košarkaši možda jesu gay mazohisti,ali ne bi valjda pozvali srbina na paradu.:D

kakvi naši košarkaši. Gay parada je u Beogradu.

ne kažem da Uroš nužno u njoj sudjeluje, možda je osigurava.

NorthStand
20-09-2015, 16:04
Ne svodi se kosarka na izgubljene lopte i tricu. Di su asistencije, skokovi i sut za dva? Kalnietis je imao pola tih izgubljenih, ali je zato imao i 9 asistencija. Takoder, imali su 11 skokova vise od Srbije i 56% suta za dvicu. To je presutio.

Litva je po mojem dojmu odigrala tekmu koja je najblize savrsenstvu. Neku statisticku kategoriju moras imati slabiju.

Uglavnom, ostajem kod ocjene da je ovo bila bolja tekma od one Francuza i Spanjolaca.

slažem se, mene je Litva impresionirala i ne znam o kakvoj to oni lošoj izvedbi litve govore ?

Litva je školski zapakirala Srbiju u svoj džep, i limitirala im vrlo jaku ekipu maksimalno, a upravo se o tome radi u košarci, da limitiraš protivnikove najjače strane, kao i svoje najlošije spriječiš, i uz put pokažeš u najboljem svijetlu ono što tebe krasi i ono što ti radiš najbolje, upravo to je Litva napravila u susretu protiv Srbije, zato jer Srbija djelovala "loše", jer su se Litvanci za to pobrinuli.

NorthStand
20-09-2015, 16:04

ne zamjeram mu, izgleda da je marija obrijala brkove. :rofl

Humphrey
20-09-2015, 16:07
kakvi naši košarkaši. Gay parada je u Beogradu.

ne kažem da Uroš nužno u njoj sudjeluje, možda je osigurava.

Ne znam ja gdje oni paradiraju,ali znam da bi naši košarkaši trebali biti na čelu parade.

NorthStand
20-09-2015, 22:02
Cigosi osvojili EP, a u zadnjoj tekmi skupine prošli dalje s pol koša. :rofl

BWA
20-09-2015, 22:24
Drago mi je da je Spanija osvojila EP nego prgavi Litvanci, mogu da se kladim kada bi Srbija odigrala jos jednu utakmicu protiv Litvanaca da bi ih dobila, jednostavno nije nam bio dan.
Spanci bez Gasola su ekipa pusiona, sto se i sada pokazalo...al dobro idu sledeca takmicenja Srbija sa Marjanovicem ce biti nezaustavljiva zivi bili pa videli!

Grunf
21-09-2015, 18:09
Meni nije, navijal sam za Litvu.

Skywalker
21-09-2015, 19:53
Falio Bobi,sa 221cm na poziciji centra...evo sta znaci ta visina u skoku :

http://www.24sata.rs/resources/images/0000/021/161/bobi%20marjanovi%C4%87%2002_foto%20Tanjug%20zoran% 20zestic_1000x0.jpg

...bas ono sto nam je falilo protiv Litvanije,gde je Raduljica bio uzasan,a nema ko da ga zameni...da ne spominjem sto su nam svaku loptu pokupili ispod kosa...gubavi Ameri ga nisu pustili na EP.