PDA

Pogledaj Full Version : Eurobasket 2015.

Stranice : 1 [2] 3

NorthStand
09-09-2015, 02:23
Nekaj se bio zakacio s Tomicem. Izgleda da mu je ocitao bukvicu. Rodeni je pobjednik i voda.

pa i treba se zakačit, ako netko ne daje 100 posto,, iako ne bih Tomiću rekao da se ne zalaže jednostavno u napadu ne daje što objektivno može, ali u obrani je odličan to se svi više manje možemo složit, a po meni obrana će biti najvažnija u nastavku turnira, tako neka Ante u igri, da bude ako ništa za obranu od koristi kad već u napadu nije na očekivanoj razini.

NorthStand
09-09-2015, 05:34
ali evo, morao se inkvizitor umješat i pokvarit mi jutro. :D

http://www.youtube.com/watch?v=gWB_8LSyW1g

:bravo

gromoglasni pljesak za topče crnogorče, kakvo cepanje, ovo ja ne bi ovako pocepao, jadni SRBI nisu skužili da Mirotić pati od visine i da mu smeta na putu, pogotovo nakon što mu se našla na putu nakon poraza pa je svu svoju frustraciju zbog poraza iskalio na njoj. :rofl

Grunf
09-09-2015, 09:32
Ispričal se i rekel da nije uopće videl kaj cijepa. :D

Grunf
09-09-2015, 09:42
Magic Šarić :ceda

http://www.youtube.com/watch?v=JS0iATon--k

Grunf
09-09-2015, 10:07
I još sam da velim da je Kruno Simon doktor košarke. :naklon

Izjava TJ Forda iz 2011. kad je Zagreb igrao Euroligu. :D

Po kvaliteti najviše me oduševio Kruno Simon. Kad sam ga prvi put vidio, zbog građe njegovog tijela pomislio sam da taj ne može igrati vrhunsku košarku, a sad mi se čini da bi mogao igrati i u NBA ligi. Jako me oduševio onaj mali Šarić. Igrali smo na jednom treningu i, vjerujte mi, bit će jedan od najboljih igrača Hrvatske ikada.

http://sport.hrt.hr/141325/zavrsena-suradnja-zagreba-i-tj-forda

Inkvizitor
09-09-2015, 12:03
Uzgred ne znam da li je ovaj optimizam naših tu na forumu realan ili se samo hrabre ljudi ali meni se čini da su naši miljama daleko od medalje iako turnir nije ni počeo. Ako se optimizam bazira na prijateljskim utakmicama to je prilično neozbiljno,.a ako je na osnovu par van serijskih individualaca onda bi trebalo znat da ih imaju i drugi.
Hrvatska nema playa, a izgleda mi kao da nema ni kemiju. Imam dojam kao da nismo u stanju dobit nikog ko je na papiru jači od nas, ali nadam se da se varam.
Večeras rutinskih +10 s MKD

I ja imam taj osjećaj. previše se improvizira, previše ima nerezonskih šuteva. nema rutine.

Još mi se ova reprezntacija nije ničim posebnim izdvojila od dosadašnjih. No možda bude drugačije u nastavku.

Po meni od 1992-ge najbolje smo igrali u tadašnjoj Srbiji i Crnoj Gori kako se već zvala ta tvorevina. tada je ekipa baš igrala. tada smo bili beton u reketu sa Mariom Kasumom.

jedino tada smo sličili na zajebanu ekipu gdje smo u grupi sve razvalili, igra je imala glavu i rep, akcije su bile ko po špagi, u reketu nam nitko nije mogao ništa, došli Španjolcima u ćetvrfinale, razvalili ih u prvom dijelu ko mačiće a onda je na scenu stupilo nešto što, strah od uspjeha, ruke utrnule i pojavili se naravno suci.

25 koševa razlike smo imali protiv Španjolaca u Beogradu u poluvremenu ako se dobro sjećam. Unatoč sudačkim krađama nismo to smjeli izgubit. Ne mogu zaborvait Marku Tomasu, ono kad Španjolac, kao Simon protiv Grka baca zadnje slobodno na odbijanac jer mu koš ništa ne vrijedi i Tomas je hvata, Španjolac mu je otima, uz prekršaj naravno koji nije suđen i izjedančava u zadnjoj sekundi. produžeci i gubitak utakmice. Mislim se tada, što tu lopu nisi uhvatio da ti je bagerom ne mogu uzet, stiso je uz prsa nego si poskočio i čekaš faul koji ti neće svirat.

E tada smo bili ekipa i mogli smo i do zlata. Igrali smo daleko najbolju košarku od svih na prvenstvu. ( Vjerovatno su suci to vidjeli pa su maksimalno natezali da ispadnemo kako domaćinu koji bi vjerovatno prijetio skandalom, da se svira eventualno hrvatska himna usred Srbije).

LIKOTA
09-09-2015, 12:25
Ima ova ekipa i glavu i rep i svatko od njih zna što treba raditi. I borbeni su do krajnjih granica. Sinoć smo malo usporeno ušli u tekmu i zato nam je Makedonija stvarala probleme. Kad smo podigli agresivnost u obrani i vezali dva tri šuta otišli smo na 15+

Po talentu ova naša repka je najjača u zadnjih 10,15 godina što smo imali.

Grunf
09-09-2015, 12:39
I ja imam taj osjećaj. previše se improvizira, previše ima nerezonskih šuteva. nema rutine.

Još mi se ova reprezntacija nije ničim posebnim izdvojila od dosadašnjih. No možda bude drugačije u nastavku.

Po meni od 1992-ge najbolje smo igrali u tadašnjoj Srbiji i Crnoj Gori kako se već zvala ta tvorevina. tada je ekipa baš igrala. tada smo bili beton u reketu sa Mariom Kasumom.

jedino tada smo sličili na zajebanu ekipu gdje smo u grupi sve razvalili, igra je imala glavu i rep, akcije su bile ko po špagi, u reketu nam nitko nije mogao ništa, došli Španjolcima u ćetvrfinale, razvalili ih u prvom dijelu ko mačiće a onda je na scenu stupilo nešto što, strah od uspjeha, ruke utrnule i pojavili se naravno suci.

25 koševa razlike smo imali protiv Španjolaca u Beogradu u poluvremenu ako se dobro sjećam. Unatoč sudačkim krađama nismo to smjeli izgubit. Ne mogu zaborvait Marku Tomasu, ono kad Španjolac, kao Simon protiv Grka baca zadnje slobodno na odbijanac jer mu koš ništa ne vrijedi i Tomas je hvata, Španjolac mu je otima, uz prekršaj naravno koji nije suđen i izjedančava u zadnjoj sekundi. produžeci i gubitak utakmice. Mislim se tada, što tu lopu nisi uhvatio da ti je bagerom ne mogu uzet, stiso je uz prsa nego si poskočio i čekaš faul koji ti neće svirat.

E tada smo bili ekipa i mogli smo i do zlata. Igrali smo daleko najbolju košarku od svih na prvenstvu. ( Vjerovatno su suci to vidjeli pa su maksimalno natezali da ispadnemo kako domaćinu koji bi vjerovatno prijetio skandalom, da se svira eventualno hrvatska himna usred Srbije).

Kolko se sjećam u drugoj četvrtini nam se ozlijedio Kasun, a mislim i Planinić. Kasun ih je razgrtao, a Planinić probijao da nisu znali di su. Da su oni ostali čak i s tom neviđenom sudačkom krađom i neprijateljskom publikom bi zgazili Španjolce. Imali smo vjerojatno najjaču centarsku liniju u povijesti koja bi danas rastrgala sve centre na ovom prvenstvu. Kasun u naponu snage, Prkačin zreo s 30 godina, Vujčić u naponu snage, Žižić i Bagarić u naponu snage. To su bili sve razarači koje je bilo nemoguće čuvati i koji su olakšali posao vanjskim igračima. Isto vani smo imali 3 jaka pleja Popa, Planinića i Ukića, šutere Giričeka i Tomasa u naponu snage i Mamića obrambenog specijalista. Da smo tada uzeli zlato kao što smo trebali, vladali bi umjesto Španjolaca slijedećih 10 godina u Europskoj košarci.

Realno, danas nemamo tak jaku ekipu, ali 2019. ćemo imati jaču.

Grunf
09-09-2015, 12:44
Ima ova ekipa i glavu i rep i svatko od njih zna što treba raditi. I borbeni su do krajnjih granica. Sinoć smo malo usporeno ušli u tekmu i zato nam je Makedonija stvarala probleme. Kad smo podigli agresivnost u obrani i vezali dva tri šuta otišli smo na 15+

Onda je prva petorka bila: Planinić, Giriček, Mamić, Vujčić, Kasun. Prkačin, Žiža i Bagarić su mijenjali centre, a Popović, Ukić i Tomas vanjsku liniju.

Danas je prva petorka: Ukić, Bogdanović, Hezonja, Šarić i Tomić, a mijenjaju ih Stipčević/Draper, Simon, Tomas, Rudež i Žorić.

Plejevi su bili jači, šuteri tu negdje, centri puno bolji.

Grunf
09-09-2015, 12:55

Slažem se da imamo glavu i rep. Pogotovo dok se uozbiljimo kao jučer u drugom poluvremenu. Ono kaj se vidi je da igramo paklenu obranu i to čak bez Tomasa koji je vrlo važan kotačić. Ispred nas su samo Litva i Češka po obrani na prvenstvu. Tomić i Šarić odlično zatvaraju reket, a ovi vanjski jako stisnu. Jedino je problem kad izađe Tomić, onda nam je u reketu šetnja. :D

Inkvizitor
09-09-2015, 12:59
Kolko se sjećam u drugoj četvrtini nam se ozlijedio Kasun, a mislim i Planinić. Kasun ih je razgrtao, a Planinić probijao da nisu znali di su. Da su oni ostali čak i s tom neviđenom sudačkom krađom i neprijateljskom publikom bi zgazili Španjolce. Imali smo vjerojatno najjaču centarsku liniju u povijesti koja bi danas rastrgala sve centre na ovom prvenstvu. Kasun u naponu snage, Prkačin zreo s 30 godina, Vujčić u naponu snage, Žižić i Bagarić u naponu snage. To su bili sve razarači koje je bilo nemoguće čuvati i koji su olakšali posao vanjskim igračima. Isto vani smo imali 3 jaka pleja Popa, Planinića i Ukića, šutere Giričeka i Tomasa u naponu snage i Mamića obrambenog specijalista. Da smo tada uzeli zlato kao što smo trebali, vladali bi umjesto Španjolaca slijedećih 10 godina u Europskoj košarci.

Realno, danas nemamo tak jaku ekipu, ali 2019. ćemo imati jaču.

ne treba zaboraviti ni Spahiju kao izbornika.

ne znam dal bi vladali europskom košarkom da smo tada uzeli što smo trebali uzet al ni danas tu utakmicu ne mogu prežalit. prvi dio razvaljivanje, ali ono totalno i onda stupaju na scenu suci, naša blokada u glavi i rukama i ode reprezntacija koja je igrala tako moćno.

ja kao veliki poznati kritičar, uživao sam tada gledajuć ih, pogotov Kasuma kako, ko da se igra sa dječicom, odbija sve ulaske protivničkih centara pod koš, odbijaju se od njega ko od betona, kako im lupa banane ko triske, kako ih razgrće i poentira, a i ostali dio ekipe je igrao ko navijen.

jedino tada, ostalo je bilo luk i voda. Nakon tog prvenstva mnogi su se oprostili i rekli da nema smisla igrati u natjecanju di ti suci određuju pobjednika.

Grunf
09-09-2015, 13:02
ne treba zaboraviti ni Spahiju kao izbornika.

ne znam dal bi vladali europskom košarkom da smo tada uzeli što smo trebali uzet al ni danas tu utakmicu ne mogu prežalit. prvi dio razvaljivanje, ali ono totalno i onda stupaju na scenu suci, naša blokada u glavi i rukama i ode reprezntacija koja je igrala tako moćno.

ja kao veliki poznati kritičar, uživao sam tada gledajuć ih, pogotov Kasuma kako, ko da se igra sa dječicom, odbija sve ulaske protivničkih centara pod koš, odbijaju se od njega ko od betona, kako im lupa banane ko triske, kako ih razgrće i poentira, a i ostali dio ekipe je igrao ko navijen.

jedino tada, ostalo je bilo luk i voda. Nakon tog prvenstva mnogi su se oprostili i rekli da nema smisla igrati u natjecanju di ti suci određuju pobjednika.

Da, Kasun je bil razarač. Da se nije ozlijedio nikakvi suci ne bi mogli pomoći Španjolcima jer im je kucal u lice svaki napad. :D

Spahija se isto oprostil onda. Još i sad se sjećam kolko sam bil jadan. Lamonica, Drabikovski i Dovidavičius. I onda nam opet sad taj Lamonica sudi. :mad Nadam se da će ga netko išamarati tam negdje pred Arenom. :D

Inkvizitor
09-09-2015, 13:15
Da, Kasun je bil razarač. Da se nije ozlijedio nikakvi suci ne bi mogli pomoći Španjolcima jer im je kucal u lice svaki napad. :D

Spahija se isto oprostil onda. Još i sad se sjećam kolko sam bil jadan. Lamonica, Drabikovski i Dovidavičius. I onda nam opet sad taj Lamonica sudi. :mad Nadam se da će ga netko išamarati tam negdje pred Arenom. :D

Jel ja stalno pišem krivo Kasum austvari je Kasun

Da stavimo sliku njadržag mi lika u hrvatskoj košarci nakon one slavne generacije što je igrala u finala OI protiv jedinog Dream teama ikad

http://www.story.hr/wp-content/uploads/2011/11/mario-kasun-kk-zagreb.jpg

Da nam je danas jedan takav u reketu :mirko

Bil je faca u svakom pogledu

Grunf
09-09-2015, 14:18
Hogar i North, imate pm za ugodne razgovore pa ga koristite.

Grunf
09-09-2015, 14:19
Jel ja stalno pišem krivo Kasum austvari je Kasun

Da stavimo sliku njadržag mi lika u hrvatskoj košarci nakon one slavne generacije što je igrala u finala OI protiv jedinog Dream teama ikad

Da nam je danas jedan takav u reketu :mirko

Bil je faca u svakom pogledu

S njim bi laganini osvojili EP. On i Šarić bi polomili sve protivnike u reketu. :D

LIKOTA
09-09-2015, 14:26
A vidiš meni je taj Kasun uvijek bio prosjek. Ja bi rađe imao u svojoj ekipi Tomića nego njega.

DzoniBG
09-09-2015, 14:35
.

Kasun... ubedljivo najjaci lik koji se pojavio u vasoj repki...

Nije mnogo znao kosarku, ali je svojom pojavom, tim psihopatskim pogledom zavodio red u reketu...

Ante Tomic u odnosu na njega kao neka pickica... sve se nesto lomata... ne moze tako... volim ove centre razarace...

DzoniBG
09-09-2015, 14:37
citam proslu stranu, citiram post... ne vidim ovu najnoviju... i kad sam objavio vidim da ima ista i slika, i komentar da je razarac :)

Grunf
09-09-2015, 14:38
A vidiš meni je taj Kasun uvijek bio prosjek. Ja bi rađe imao u svojoj ekipi Tomića nego njega.

Tomić recimo sad ima 8 koševa i 6 skokova u prosjeku, a Kasun je onda cijeli turnir imao 11,4 koševa i 6 skokova. Kasun je igrao 2 minute više u prosjeku. Imao je i 54% šuta, a Tomić ima 47%. Dobro, tek je počelo prvenstvo, vidit ćemo na kraju.

Grunf
09-09-2015, 14:42
Sad baš gledam, onda smo isto imali 3 NBA igrača, a ostali su nam igrali u Barceloni, Realu, Maccabiju, Efesu, Tau, Fortitudu i Ciboni. Giriček je zabijal i igral više od Bogdanovića u NBA-u. Bolja ekipa pojedinačno.

P.S. Sad vidim da je zapravo Bogdanović ovu sezonu zabijal malo više od Giričeka te sezone u NBA-u.

Grunf
09-09-2015, 14:45

Nije mnogo znao kosarku, ali je svojom pojavom, tim psihopatskim pogledom zavodio red u reketu...

Ante Tomic u odnosu na njega kao neka pickica... sve se nesto lomata... ne moze tako... volim ove centre razarace...

Pa za centra ti ne treba više. Takve vi stalno vodite, samo gore. :D Poput Raduljice, Štimca, Katića itd. Životinje koje će se potući i pohrvati. :naklon

DzoniBG
09-09-2015, 14:51
Pa za centra ti ne treba više. Takve vi stalno vodite, samo gore. :D Poput Raduljice, Štimca, Katića itd. Životinje koje će se potući i pohrvati. :naklon

http://www.bucksketball.com/wp-content/uploads/2014/08/Bv0edxjIUAAdn3a.jpg

Za 15 godina pravomocna osuda za nasilje u porodici, seksualno uznemiravanje komsinice i nekoliko fizickih napada sa laksim i tezim telesnim povredama...

Van je forme totalno, ali nas je prosle godine odveo do srebra na svetskom... bolje i ovakav, nego neki metiljavi...

NorthStand
09-09-2015, 15:13

Tomić je premekan u napadu, Kasun je razgrtao s svojom snagom ispod koša, kako i treba radit centar, a Tomić je premekan za to.

puno bolji je recimo Žorić iako je fizički slabiji od njega, a što se tiče Raduljice, rađe bi i ja imao nekog ala Raduljica ispod koša nego Tomića, iako opet ponavljam u obrani je dobar ali u napadu je koma, gledam ga jučer ispod koša sam nekoliko puta samo treba skočit tih pišljivih 10 cm i od table zabit ili zakucat, čovjek ima 2.20 cm ali ne, on se svaki put nećka hoće skočit ili neće, ko da ima 1.64 cm visine, pa će mu netko zaljepit bananu, a ne 2.20 i ko da ne može lako nadskočit bilo koga ispod tog koša ili zakucat, ali to od njega vidjet nema teorije. zato je Kasun bio majstor, on je sve to radio, i igrao na mišiće, to mi se sviđalo kod njega.

kao što to radi i Radulijca više manje, i onaj Bobi Marjanović iako je on više tehnički potkovan od Raduljive, i po meni vaš najbolji centar.

http://i.ytimg.com/vi/cPZ3MUwlG_A/maxresdefault.jpg

najjači lik koji se pojavio u našoj reprezentaciji u novije vrijeme, je bez ikakve dileme Dario Šarić. možda i nije trenutno alfa i omega naše ekipe, ili ti ga vođa, ali definitivno ima sve potrebne karakteristike da to postane u bliskoj budućnosti.

LIKOTA
09-09-2015, 17:21
http://sportske.jutarnji.hr/s-njima-bi-se-i-dream-team-mucio--kako-bi-danas-izgledala-momcad-ex-yu-u-kosarci-/1413459/

Ovako bi Španjolci danas sastavili ex Yu repku.

Što vi mislite?

Princ
09-09-2015, 17:24
Dominacija Srpskih športaša se nastavlja.Srbija - Turska 91:72 (30:14, 23:21, 18:24, 20:13)!
Srbi dižu forumu,pred odlučujuće eliminacione utakmice.Bravo Srbija!
Ako danas Nemci tuku Talijane,Srbi nemaju ipmerativ pobede sutra protiv Taliajna,ionako će biti prvi u grupi.
Kad ovako izdominiraš u najtežoj grupi,onda sa velikim entuzijazmom dočekuješ sistem eliminacije.Idemo po to Zlato!

NorthStand
09-09-2015, 17:41
ja ne znaš zašto svi rade bauk od te turske i italije, i pogotovo litve, po meni to nisu top ekipe(prošlost ne igra na ovom EP), i neopravdano im se daje status top ekipa.

čak ni španjolska to više nije, bez obzira jel si naštimavaju rez ili ne. jednostavno mislim da su i oni puno slabiji nego prijašnjih godina.

po meni top su Francuzi, Srbi, Grci i mi. po viđenom do sad na ovom EP.

pošto znam da realno vrijedimo za broncu, idemo po tu broncu(a potajno se nadam zlatu) ! :D

DzoniBG
09-09-2015, 17:55
ja ne znaš zašto svi rade bauk od te turske i italije, i pogotovo litve, po meni to nisu top ekipe(prošlost ne igra na ovom EP), i neopravdano im se daje status top ekipa.

čak ni španjolska to više nije, bez obzira jel si naštimavaju rez ili ne. jednostavno mislim da su i oni puno slabiji nego prijašnjih godina.

po meni top su Francuzi, Srbi, Grci i mi. po viđenom do sad na ovom EP.

pošto znam da realno vrijedimo za broncu, idemo po tu broncu(a potajno se nadam zlatu) ! :D

Da ne igramo mi, samo zbog tebe bi voleo da uzmete zlato...

Koliko bi bio sasav posle toga... to treba videti....

p.s ali bi opet nekako nasao nacin da zavrsis na Hitleru :)

----------------------

Turke smo demolirali... posrali im se na glavu...

Inkvizitor
09-09-2015, 18:25
nemojte Džoni koristiti te izraze, posrali im se na glavu..mislim čemu to..

ne ide to samo tebe..dajmo komentirajmo košarku..nek se svatko veseli il ljuti zbog igre svoje reprezentacije..

DzoniBG
09-09-2015, 18:56
nemojte Džoni koristiti te izraze, posrali im se na glavu..mislim čemu to..

ne ide to samo tebe..dajmo komentirajmo košarku..nek se svatko veseli il ljuti zbog igre svoje reprezentacije..

To je sleng...ne mislim bukvalno...

Inkvizitor
09-09-2015, 19:18
Pa nisam ni mislio bukvalno Džoni, to bi ipak bilo previše da skidaju gaće i penju na stolicu a Turci da liježu ispod

Nepotrebno je to.

NorthStand
09-09-2015, 19:26
Da ne igramo mi, samo zbog tebe bi voleo da uzmete zlato...

Koliko bi bio sasav posle toga... to treba videti....

p.s ali bi opet nekako nasao nacin da zavrsis na Hitleru :)

----------------------

Turke smo demolirali... posrali im se na glavu...

ne bih bio ništa "šašav", ja ne znam koji je kurac vama svima i što naskačate na mene, ali definitivno nije problem u meni već u vama.

očito vam ne prija moj urođeni autoritet, pa me morate napušavat bez konkretnog razloga.

ali i dalje ću dominirat pod obručem, pardon u internet raspravama, jer sam toliko superioran da ne želim pokazat niti malo slabosti pred pacovima koji me obljeću ovih dana u nadi da će mi doći glave, barem virtualno.

ali ne ide pa ne ide, drugovi žao mi je, ali ja se ne pradajem tako lako kako se nadate. a još i to oko hitlera, ne znam stvarno što je problem kad pričam o njemu u superlativima pogotovo kad vidimo što se danas događa u europi, ali razumjem da je vama svima ispran mozak, da svi držite stranu usranih saveznika i tu pomoći nema. mogu samo da se pomirim da živim u svijetu hegemona, koji ne dopuštaju drugačije viđenje tog rata i sukoba.

hitlera ja ne spominjem ništa više od dežulovića i sličnih, ali se njima ne obraćate kao meni jer ga oni pljuju za razliku od mene koji ga hvalim.

turke ste posrali, svaka čast na tome, ali sad bi bio red da vas mi odučimo od košarke, znam da je to pomalo optimistično već sad prognozirat, ali sam uvjeren da jednom i nama mora sunce svanut, a kad će ako neće sad(u 1/4), na našim starim znancima troprstim srbima ? :de

NorthStand
09-09-2015, 19:28
Pa nisam ni mislio bukvalno Džoni, to bi ipak bilo previše da skidaju gaće i penju na stolicu a Turci da liježu ispod

Nepotrebno je to.

nije nepotrebno, jesi ti možda zaboravio kako su Turci u Carigradu kad su nas dobili u posljednjoj četvrtini iako smo u trećoj imali 20 poena razlike, pod acom petrovićem 2002-3 koje već godine ne mogu se sjetit skakali po zapisničkom stolu, prijetili našim igračima batinjanjem, to je jedna ogavna usrana nacija, usrani turkoglu nam se zaljetao u lice i kurčio na veliko misleći kako će se svi naši od straha pokupiti u svlačinicu. to je jedna odvratna nacija, koja samo pokazuje na što je spala europa kad njih želi primit u svoju utrobu.

BWA
09-09-2015, 20:23
Kosarka je igra u kojoj uvek pobedjuju Srbi :kez

NorthStand
10-09-2015, 00:22
ne košarka je igra u kojoj.. "to mogu samo Srbi", dakle iritantni ste s onim svojim tricama i dvojkama u posljednjoj sekundi, ali dat će Bog pa ćemo ovaj put mi uputit završni šut i bacit vas na koljena, na koljena pred hrvate. :D

Grunf
10-09-2015, 00:30
Sutra Srbi namjerno gube od Talijana da izbjegnu nas. :kava

Non serviam
10-09-2015, 00:32
http://www.index.hr/eb2015/clanak/legendarni-moka-slavnic-pise-za-index-hrvatska-nema-muda-jos-od-drazena/840844.aspx

Jeste Moka prs'o, ali ima dosta istine u ovome sto je napisao...

NorthStand
10-09-2015, 00:37
da se malo osvrnem na današnju tekmu, naši su odigrali neozbiljno, pogotovo su u završnici djelovali konfuzno, ali pobjedi se ne gleda u zube. siguran sam da će biti puno puno bolje u francuskoj, sad sutra još dobit te gruzijce, koji su solidna ekipa ali moramo ih dobit zbog te neke dobre atmosfere u svlačionici pred francusku.

po meni ključno je da ovaj Tomas isto bude na raspolaganju, ali nije dobro to što nije baš nešto igrao i izgledno je da nije baš u nekoj formi, iako je taman na priprema pokazao da može biti jedan od boljih naših igrača, do te usrane ozljede koja mu je prekinula nalet i potencijalno dobru formu za završnicu natjecanja. no šta je tu je, ne bunim se, za sad sve ide po planu, šteta što idemo na Srbe već u tom četvrtfinalu, bilo bi bolje da je u pitanje polufinale, ali šta je tu je. jer u slučaju poraza ostajemo bez medalje, ali neka se naši pripreme za to da odu na olimpijadu, ako već ne uzmu neku medalju, iako ne sumnjam da su sposobni dobit svakoga, samo je upitno kako će odigrat u osmini finala, naravno ako dođe do ogleda s srbima mislim da naši mogu tu pružit možda i najbolju partiju na prvenstvu, a dal će to biti dovoljno za prolaz tek moramo vidjet.

po meni naš veliki hendikep je što nemamo tako dobrog playa kao što oni imaju Teodosića, i što nam realno u ovom momentu fali rutina igranja u završnicama, ipak Srbi s finalom s SP i prije EP imaju iskustva u tome, i to je ono što nama fali i što može lako prevagnut na njihovu stranu u tom dvoboju. ali nije bitno to, bitno je da se borimo s najboljima, da bi jednog dana mogli biti najbolji ili među najboljima u ovom sportu, to se ne može postić preko noći, i zato neka tog četvrtfinala s srbima, to može našima samo biti dodatni motiv em su Srbi u pitanju, em je to najbolji pokazatelj koliko ova reprezentacija naša stvarno vrijedi. i da bude minimalan poraz, nije tragedija, bitno je odigrat muški i skupit iskustvo iz takvog meča, ipak su naši još dosta mladi izuzetak su samo Tomas i još par igrača s 30 na leđima, ali generalno imamo mladu ekipu koja tek treba počet žarit i palit parketom. tako da, treba mislit na budućnost, a nema bolje od ovakvih dvoboja kakvi nam se smješe u osmini finala i četvrtfinalu, ta dva susreta mogu znatno podić samopouzdanje i uigrat nas za nadolazeće izazove, Olimpijske igre i sljedeće EP kad ćemo biti osjetno jači i uigraniji i vjerojatno dovoljno kvalitetni da uzmemo tu prokletu-ukletu medalju.

NorthStand
10-09-2015, 00:41
Sutra Srbi namjerno gube od Talijana da izbjegnu nas. :kava

šta nas mogu izbjeć, ako izgube od talijana ? :D

sumnjam, i njihova B ekipa je jača od talijanske A.

a i mislim da oni priželjkuju dvoboj s nama, što mene iskreno raduje, mogli bi ovaj put skupo platit svoj optmizam u odnosu na nas.

činjenica je da smo jedini put bili kvalitetni ovako ko danas još tamo 2005 u Srbiji, ne znam kome normalnom može past priželjkivat nas, koji smo se konačno trgnuli iz letargije u kojoj smo godinama bili, i opet dajemo znakove života što u košarci nije bio slučaj već dobro desetljeće.

tako da ne vjerujem da nas oni iskreno priželjkuju, ali možda to i nije loše, neka tog podcijenjivanja s njihove strane, bit će nam lakše dobili izgubili bit će lakše igrat s njima s takvim stavom.

ali sumnjam da je to želja njihovih igrača, više je to želja ovih nadobudnih forumaša i internet parolaša, koji ne znaju što čine priželjkujući nas u tom dvoboju, ja bih recimo bio najsretniji da ne idemo na njih već u tom četvrtfinalu, bio bi najsretniji da je ždrijeb odredio tako da ne možemo s njima igrat prije finala, pa onda neka pobjedi bolji u tom finalu, ako bi nas dobili pristao bi slušat i njihovu himnu, teška srca ali ako pokažu da su bolji i ta muka bi se morala dostojanstveno istrpit. :D

Grunf
10-09-2015, 00:44
http://www.index.hr/eb2015/clanak/legendarni-moka-slavnic-pise-za-index-hrvatska-nema-muda-jos-od-drazena/840844.aspx

Hehe, Repeša jedini trener uz Acu. Dobro da nije rekao da je jedini pravi trener Novosel. :D

A nama nema rezultata jer su nam se u zadnjih 20 godina 2 puta povukli igrači na vrhuncu snage. Prvi put 1996. godine kad su za repku prestali igrati Rađa s 29. godina, Kukoč s 28, Komazec s 26. :shock, i drugi puta 2005. kad su Giriček, Vujčić i ekipa prestali igrati zbog krađe.

No neka Moka ne brine, krenut će medalje uskoro. :mmig

Grunf
10-09-2015, 00:46
šta nas mogu izbjeć, ako izgube od talijana ? :D

Ma da...To ganjaju da ne ispadnu od nas i dožive veliki šok. :D

NorthStand
10-09-2015, 00:50
Ma da...To ganjaju da ne ispadnu od nas i dožive veliki šok. :D

pa ja se ne bih bunio protiv toga, najbolje da igramo finale(jel možemo u tom slučaju igrat polufinale s njima?), nadam se da su Srbi toga svijesni, eto im prilike neka nam otvore ždrijeb, i neka pokažu da su bolji od nas u finalu. :D

NorthStand
10-09-2015, 02:02
mislio sam reć, jel možemo igrat polufinale s njima(srbima) ako izgube od talijana ?

"Želim da me boli glava prije utakmice od zahtjeva za ulaznice, to mi puno znači. Bitno je da publika prepozna u košarci kada treba zviždati drugoj ekipi, kad treba presing napraviti, publika mora imati taj neki osjećaj", rekao je Šarić.

"Najmanje što mogu jest zahvaliti se ovoj divnoj publici, drago mi je što su prepoznali moju borbenost i nadam se da će drugi put neki drugi igrači dobiti standing ovation. Svi bi dali 100 posto za ovu momčad, za Hrvatsku. Ovo je nova Hrvatska koja se bori", završio je Šarić.

Ovo je nova Hrvatska koja se bori, maestro se oglasio. :naklon

NorthStand
10-09-2015, 02:19

tek sad sam počeo čitat ovaj članak, i moram priznat da sam se fino nasmijao na ovo...

Ti Grci, šibicari veliki, imaju onog Spanoulisa, nezgodni su.

Grci šibicari, kako ih je skinuo stari. :D

Nemate vođu ni na terenu, ali ni na klupi i zato godinama i nemate nikakve rezultate. Ljudi božji, pa jeste li vi svjesni kakve igrače imate, kakve pojedince, koliki je tu koncentrat talenta? No, što vrijedi kad nemate muda, ni na parketu, a ni u odijelu.

s ovim se ne slažem, ali ajde, neka mu bude, po meni "mali" Šarić iz tekme u tekmu pokazuje potrebnu dozu sportske drskosti i borbenosti, a da ne govorim da ima u njemu dovoljno vatre da zapali ostale kad ga krene. samo je još istina mlad, i trebat će mu još iskustva, da bi bio u pravom smislu riječi lider, mora konačno napustit tu europu i otić u NBA, tamo će sav njegov talent doći do kraja do izražaja.

NorthStand
10-09-2015, 06:50
http://www.index.hr/images2/saricslavljehravtska_hina.jpg

dva najbolja, u krupnom planu.

LIKOTA
10-09-2015, 08:33
Jučer naša najlošija tekma na turniru, ali pobjeda je pobjeda. Simon kandidat za MVP-a za sada. Igra doktorski. Vuče nas kad god treba. Pun je u svim rubrikama od koševa, asista, skokova.

http://www.eurobasket2015.org/en/compID_qMRZdYCZI6EoANOrUf9le2.season_2015.roundID_ 9322.teamID_2168.playerID_35970.html

Inkvizitor
10-09-2015, 11:09
Neće se oni naigrat na turniru sa ovakvom igrom.

Grunf
10-09-2015, 11:33
Ma dobro, nije im se dalo. Nikome se ne da igrati takve tekme s indijancima. Zato je Peras trebao dati Bilanu, Rudežu i onima koji su manje igrali da počnu tekmu jer bi oni grizli.

Inkvizitor
10-09-2015, 11:36
Igraju brate ko žene, skaču ko žene, šutiraju ko žene nigdje muškosti, drčnosti, ljutnje.

Da nije Simona grdo bi se proveli.

kako onaj Rudež igra u NBA nije mi jasno.

Grunf
10-09-2015, 11:39
Pa dobro je igrao, samo kaj u NBA igra trojku, a ovdje silom prilika četvorku. To je kao da Tomića staviš na šutera. :D Mislim da je Peras pogriješio kaj nije odhebao Tomasa i stavio Rudeža na trojku i poveo ludog Zubčića kao četvorku. Bil bi zamjena na 10 minuta Šariću i tolko može odigrati da ne zezne, a mogel bi napraviti i koristi.

Inkvizitor
10-09-2015, 11:42
Šta je dobro igrao. Pa ne bi loptu u kacu za kupus ubacio.

Uglavnom šut im je očajan. Bolje bi ja gađao a nisam košarkašku loptu uzeo godinama.

Grunf
10-09-2015, 11:47

Uglavnom šut im je očajan. Bolje bi ja gađao a nisam košarkašku loptu uzeo godinama.

U NBA-u je dobro igrao. Rudež je trojka i glupo ga je koristiti na četvorci, barem po meni.

Šut nam je zasad loš, a vade nas obrana i skokovi.

Inkvizitor
10-09-2015, 11:52
jel vama Bogdanović čudno izgleda, i to prije onog pada. Sav je nekako smeten i crven u faci.

Grunf
10-09-2015, 11:55
Jučer naša najlošija tekma na turniru, ali pobjeda je pobjeda. Simon kandidat za MVP-a za sada. Igra doktorski. Vuče nas kad god treba. Pun je u svim rubrikama od koševa, asista, skokova.

http://www.eurobasket2015.org/en/compID_qMRZdYCZI6EoANOrUf9le2.season_2015.roundID_ 9322.teamID_2168.playerID_35970.html

Simon 17 koševa, 5,5 skokova, 4,3 asistencije po tekmi. Šut 55,3%, 4 iznuđena faula po tekmi.

Šarić 12,3 koševa, 6,8 skokova, 3 asistencije po tekmi. Šut 58,1%, 5,3 iznuđena faula po tekmi.

Bogdanović 11,7 koševa, 3 skoka, 1 asistencija po tekmi. Šut 36,7%, 4,7 iznuđena faula po tekmi.

Tomić 9,3 koša, 6,5 skokova, 1,3 asistencije po tekmi. Šut 50%, 4,3 iznuđena faula po tekmi.

Grunf
10-09-2015, 11:56
jel vama Bogdanović čudno izgleda, i to prije onog pada. Sav je nekako smeten i crven u faci.

Poslije pada je bil takav. Crven u obrazima i izgubljen. Ima 2/12 za tricu tak da očito da je imalo posljedice na njega.

DzoniBG
10-09-2015, 12:00
Igraju brate ko žene, skaču ko žene, šutiraju ko žene nigdje muškosti, drčnosti, ljutnje.

Simon vam je ubedljivo najkorisniji igrac... decko cuti i trpa...

Ne treba prerano donositi zakljucke, jedino sto se racuna je kako igras u eliminacionoj fazi... Holandija, Gruzija, Makedonija... to je samo vazno dobiti, bilo kako...

Grunf
10-09-2015, 12:09
Simon je uvijek bil španer. Gle kaj veli Hendrixx:

Nadam se da će zaboraviti da smo na suprotnim stranama i da će mi dodati koju loptu na zicer. Ha, ha... Zahvaljujući Kruni, imao sam jako puno zakucavanja i lakih koševa. Kruno je sjajan igrač, ali još bolja osoba.

http://www.vecernji.hr/kosarka/hendrix-simone-dodaj-i-meni-pokoju-loptu-1023442

Meni je rekel jedan čova koji je trenirao u Ciboni da je Kruno uvjerljivo najbolji igrač tam bil, jedino mu se nije dalo trčati i pripreme odraditi kak spada i da zato ostali mogu stati s njim u istu rečenicu. :D

DzoniBG
10-09-2015, 12:16
Znam ga ja od ranije jos... uvek je bio kvalitetan...

Samo nema obicaj da se kurci i reklamira, tako da su uvek neki drugi u fokusu... a koji realno mnogo manje pruzaju...

Inkvizitor
10-09-2015, 12:21
Poslije pada je bil takav. Crven u obrazima i izgubljen. Ima 2/12 za tricu tak da očito da je imalo posljedice na njega.

Ma ne. I prije pada mi je tako izgledao, nekako čudno skroz.

LIKOTA
10-09-2015, 13:59

Šut nam je glavni forte, a neide nas. Guramo i bez njega, što će biti kad šut proradi? Reći da nema muškosti u igri je nekorektno kad se bacaju na glavu na svaku loptu. Nemože se npr. očekivati da Tomić bude centar razarač kad on to nije. I sve ne valja, a on na skoro na duplo-duplo prosjeku i što je još važnije obranu igra i više nego korektno.

Inkvizitor
10-09-2015, 14:06
Šut nam je glavni forte, a neide nas. Guramo i bez njega, što će biti kad šut proradi? Reći da nema muškosti u igri je nekorektno kad se bacaju na glavu na svaku loptu. Nemože se npr. očekivati da Tomić bude centar razarač kad on to nije. I sve ne valja, a on na skoro na duplo-duplo prosjeku i što je još važnije obranu igra i više nego korektno.

Može bit ali ovo su sve ajmo reć lakše reprezentacije.

Gledam jučer onog Žorića koji se pokušava dići na šut ali baš ono ko žena..pokušava probit nečije ruke pa digne ruke ko žena, ne odlijepi se od parketa.

Nema igrača da raznese protivničku obranu, i Tomić isto..a nije da nema nikako mase.

da su bar okretni pod košem kad već ne idu na snagu nego ni to. Je Tomić okrene jednom dvaput u utakmici ali šta je to..

Kilavo mi brate nekako izgledaju..zato i nema publike..realno nitko ne vjeruje u njih..ili bar rijetki vjeruju..nit su brzi, nit protočni ( jučer je bilo nekoliko karikaturalnih kontri, tj pokušaja kontri di su se na smiješan način gubile lopte) nit su siloviti sve nešto..voda-voda..

NorthStand
10-09-2015, 14:46

jedino se slažem ovo za Rudeža, koji je kurac zvao tog panja ? isto tako, koji je kurac zvao Tomasa ako on ne misli igrat na ovom prvenstvu ? misilm da Perasović nešto muti, i da priprema paklenu taktiku u nastavku prvenstva u Francuskoj, vrijeme je da Francuska šaptom padne, blitz krieg na vidiku. :de

NorthStand
10-09-2015, 14:57
Može bit ali ovo su sve ajmo reć lakše reprezentacije.

Gledam jučer onog Žorića koji se pokušava dići na šut ali baš ono ko žena..pokušava probit nečije ruke pa digne ruke ko žena, ne odlijepi se od parketa.

Nema igrača da raznese protivničku obranu, i Tomić isto..a nije da nema nikako mase.

da su bar okretni pod košem kad već ne idu na snagu nego ni to. Je Tomić okrene jednom dvaput u utakmici ali šta je to..

Kilavo mi brate nekako izgledaju..zato i nema publike..realno nitko ne vjeruje u njih..ili bar rijetki vjeruju..nit su brzi, nit protočni ( jučer je bilo nekoliko karikaturalnih kontri, tj pokušaja kontri di su se na smiješan način gubile lopte) nit su siloviti sve nešto..voda-voda..

Žorića prozivat, e sad si pretjerao, pa to je naš junak prvog djela prvenstva, on Simon i Šarić uvjerljivo naša tri najbolja igrača u grupnoj fazi natjecanja.

đe će grom(inkvizitor), nego u koprive(Žorića). :D

šalu na stranu, po meni svi ostali su ostali dužni, ajde mogu se složit s likotom da je Tomić odradio odličan posao u obrani, i da zbog toga ima prolaznu ocijenu, ali nama na njegovoj poziciji treba kasun ili srpski raduljica, centar koji će na snagu razgrtat ispod protivničkog obruča, i zakucavat loptu s tom visinom, kad ste vidjeli Tomića da zakucava ? čovjek ima 2.17 cm, pa to je div gorostas, i on uvijek nešto pokušava zabit od table, ili od obruča, pa mu svaka druga lopta "iscuri" van.

meni to npr nije jasno, imaš toliku visinu i snagu, i ti to ne koristiš ? pa koji ti je kurac Ante, znam da si iz Dubrovnika i da kod vas vladaju gosparski maniri ponašanja, ali daj se malo trgni i pokaži zube, nije da te nema. :de

Princ
10-09-2015, 17:21
Puče petrada u grupi i stotka Talijanima.Srbija- Italija 101-82.Na kraju meča šprdnja sa Talijanima,dva alej up-a Kalinica.Teodosić 26 poena,8 asistencija.Bjelica odličan,apsolutno pravilno raspoređena minutaža,odlična rotacija Đorđevića.

I pre početka sam postvio dijagram,gde se videlo da Srbija ima drugi najbolji napad (posle Španije) i odličnu odbranu.Svaka čast momcima,tako se igra za sveti dres.

NorthStand
10-09-2015, 17:21
Srbima ide šut za tri, morat ćemo to u eventualnom 1/4 finalu dobro pokrivat, izvana ubijaju. ali u "reketu" bi ih se dalo zblokirat, problem je šut izvana. trice im cure ko iz kabla, tako da tu ćemo morat posebno vodit računa.

i u napadu ne smijemo promašivat previše, jer će u tom slučaju brzo nas napuniti i odvojiti se na +10 što će držat do kraja. Teodosić ubija svojim asistencijama i razigravanjem ostatka momčadi, da njega nemaju bili bi pedeset posto slabija ekipa, i bio bih uvjeren u pobjedu protiv njih, ovako imaju šanse da nas dobiju najviše zbog njega. mi nemamo takvog vrhunskog playa, to nam strašno fali takav tip igrača u momčadi, svaka čast Ukiću Stipčeviću Drapiću, ali oni nisu ni sjena Teodosića.

Princ
10-09-2015, 17:27
I ovaj vaš bubanj mi ide na živce, treću poruku obavezno traži odobravanje.Daj isključi to.

1981
10-09-2015, 17:35
Po onome šta san dosad vidija, realno su Srbi najbolji u evropi.
Neznan šta se triba dogodit da nebudu prvaci evrope.Možda u fazi ispadanja jedan na jedan da ih baš potrefi loš dan.Inače ne vidin kako ih može neko dobit od ovih ostalih reprezentacija a gleda san ih sve.

Inkvizitor
10-09-2015, 17:49
Srbi su realno najviše pokazali, tj igraju brutalno. Tko god uđe dobar je, ono što sam gledao bilo je odlično.

Sastanemo li se s njima u eventualnom četvrtfinalu, šanse su onako 85-15 za Srbiju ali uvijek su naše utakmice bile tijesne, nije to bilo razvaljivanje ali su Srbi uvijek dobijali.

No može se dogoditi u jednoj utakmici svašta, tako smo mi u rukometu na SP u Njemačkoj imali 7-8 rasturačina pa ispali u četvrtfinalu. Jedna utakmica je jedna utakmica.

Non serviam
10-09-2015, 18:03
Ja sam obazriv, isto je i Grcka prosle godine na SP imala sve pobede u grupi (iako ta grupa mozda nije bila ovoliko jaka, a i Grci nisu ovako sabijali igrom), pa se zna sta se posle desilo...lepo kazete, jedna utakmica je jedna utakmica, a tu moze svasta da se desi. Pogotovo ako nekog od ekipa krene sut - bye bye ciao

Ali da igraju - igraju.

NorthStand
10-09-2015, 18:08
nisu Srbi ni približno toliki favoriti, ne za osvajanje EP, već ni u ogledu s nama. igrali su možda ovako na dojam najbolje u grupnoj fazi, ali malo će im to vrijedi u završnici u francuskoj, vidjet ćete da će sve ekipe tamo igrat puno bolje, pogotovo tu mislim na naše koji igraju preko kurca ove tekme, jedino su protiv Grka igrali ozbiljno i tu smo pokazali da možemo i znamo igrat kad igramo protiv dobrog protivnika.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2010&mm=09&dd=04&nav_id=456469

moj je dojam da su Srbi ovdje bili i jači, pa su nas dobili jedvice jade na guzine guzove, da nisu Srbi naletili na domaćine turke u polufinalu, vjerojatno bi igrali finale i osvojili opet srebro.

jaki su Srbi u košarci, to im je najbolji ekipni sport uz vaterpolo, hvale se i tim odbojkašima, ali nisu im oni tako uspješni ko košarkaši i vaterpolisti, tu su stvarno osjetno bolji od nas, barem kad su rezultati u pitanju. ali ne mislim da su baš toliko bolji po igračima, kad se gleda igrač na igrača, mi smo praktički istih potencijala, samo što mi svoj potencijal ne koristimo do kraja, a oni svoj koriste što se reflektira na konačni uspjeh na nekom natjecanju. mi uvijek podbacimo, oni uvijek završe u borbi za medalju, gotovo uvijek. nadam se da ovaj put neće biti tako, iako Srbi djeluju uigranije od nas, u biti djeluju uigranije od svih trenutno na prvenstvu, ali ovo je početna faza natjecanja, mislim da se neki prerano upuštaju u ocijene tko će osvojit EP. ima tu još ohoho borbe, najveće utakmice i dvoboji su tek pred nama.

http://www.youtube.com/watch?v=_vCgdjFFIwk

nisu mi jasni ovi glupavi Srbi s ovim stalnim potenciranjem naših kompelksa i komentara kad je košarka u pitanju, a šta bi bilo kad bi mi počeli radit ovakve youtube uratke na spram vaših rukometaša ili nogometaša, svršavat na vaše očajne vapaje prilikom tih susreta itd ? ne znam jel samo meni, ali ovo pokazuje koji su ti Srbi kreteni, da oni ne mogu ništa protiv nas ispratit bez da ne spominju komentatore i hrvatske komplekse. stvarno mi nisu jasni s svojim stalnim potenciranjem toga, komentatori su takvi kakvi jesu, dapače ovaj Cvitković je bio solidan komentator kakvih sve ima, a oni se stalno s njim sprdače i naglašavaju to sve preko svake granice zdravog ukusa. onda niti jedan susret nas i njih, ne može proći da idioti ne spominju komplekse, kakve veze ima to što ste bolji u košarci s kompleksima, mislite da gubimo zbog kompleksa ? pa gubili smo u toj košarci godinama od limitiranih ekipa, sigurno ne zbog kompleksa već zbog toga što nismo imali ozbiljnu ekipu, kakvi božji kompleksi s time imaju veze, baš Dario Šarić ima komplekse od vas kad nije nikad ni igrao susret protiv Srbije, možda u mlađim uzrastima ali u seniorima će mu ovo biti prvi dvoboj, dakle potencira se stalno te neke kretenske teze u tim našim duelima, koje veze nemaju s pameti. i to uglavnom Srbi prednjače u tim nekakvim tezama, valjda misle da s time stvaraju psihološki pritisak na nas, bez brige doći će dan kad vam ni ovaj psiho rat neće biti od pomoći, barem kad je košarka u pitanju.

jeste vi u nogometu izgubili zato što imate komplekse, ili zato što Hrvatska ima bolju ekipu od vaše ? daj me nemojte zajebavat više s tim usranim kompleksima, jedini koji imaju komplekse su upravo oni koji ih potenciraju u raspravama i uporno spominju.

Princ
10-09-2015, 18:19
Ma sve ekipe koje pretenduju na medalje nisi igrale sa 100% snage u grupnoj fazi.Svako se sprema za sitem eliminacije.Srbija je svakako imala najtežu grupu,i realno jeste pokazala puno,al ne i svu svoju snagu.Infantilo je baviti se bilo kakvim prognozama,kao što reče kapiten idemo utakmicu po utakmicu.Moram pisati identičnu poruku,radi sistema provere poruka.Reče Nort da nas idu trojke,što nije ništa novo ,jer šut spolja je zaštitnji znak Srpske repke.Mada,u onoj tekmi sa Nemcima smo imali čak 26 promašenih,što implicira da mi u proseku šutiramo 20-30 puta na utakmici za 3 poena.Žao mi što ne igra Boban Marjanović,jer bi uz Teodosica i pick and roll igru ,(koja je inače bila koncepcija naših priprema) bili kaznena espedicija na šampionatu.Al,nema veze,i ovako imamo dobar tim,i u dobrog dirigenta.
Večeras najverovatnije švabe ispadaju,ne verujem da se mogu ozbilno suprostaviti Špancima,za koje tvrdim da su bolji od Francuza.Mnogo glup kostur takmičenja,ponovo mi se čini da ga je neko kreirao radi lakšeg puta za neke reprezentacije.

Non serviam
10-09-2015, 18:22
^^Dobro je sto si spomenuo fudbal. Kako ja vidim, mi smo u fudbalu kao vi u kosarci - puno dobrih pojedinaca, ali kao ekipa nula bodova. Jednostavno, nemate tim u kosarci, kao ni mi u fudbalu. Zato mi je uvek smesno kad neko kod mene u drustvu potegne pricu o nasim fudbalerima, kao "vidi gde igraju, idemo na Evropsko 101%" i te fore, a posle kukanje...

Meni je to koliko je tim bitan bilo jasno jos od nase generacije sa Mijatovicem, Piksijem, Savicevicem, a pogotovo posle Evropskog u kosarci kod nas 2005., gde smo na papiru imali nenormalno jaku ekipu (2-3x jacu od ove danas), ali dzaba sve bese jer nije bilo - ekipe. Svadjaju se na pripremama na +15 ko kome nece loptu da dobaci, nece da trce "jedan zbog drugog" u odbranu, i to je bilo to.

Kad se igracki gleda, Srbija nista nije jaca (sem 2-3 igraca) od dosta ekipa. Ali je nadjena timska hemija, pa tako jedan Kalinic ili Jovic prosle godine bili bolji u reprezentaciji nego u klubu (gde su bili 2-3. opcija), ili Stefan Markovic (kome su se svi smejali), igra u osrednjim ekipama ali je uvek medju 6-7. u reprezentaciji, itd.

NorthStand
10-09-2015, 20:45
pa vi imate u nogometu sigurno ekipu za završni dio natjecanja, drugi je par čarapa što to niste u stanju ostvarit(kao mi u košarci).

po meni ovi naši definitivno nisu tim, ne igraju timski, i ako ovako nastave neće dobro završit u francuskoj.

iako ponavljam Srbi imate odličnu reprezentaciju, i možete do medalje, šteta što se već sastajemo u 1/4 finalu, odnosno mi ili latvijci-česi, kako sada stvari stoje vjerojatno ćete igrati s njima. :rofl

ne želim biti skeptičan vjerujem da ovi naši panjevi mogu do medalje, ali taj mentalni luzerski sklop njihov očito ne može izvjetriti iz njih, što i sam kažeš džabe veliki igrači velika imena, kad nema tu želje da se nešto veliko napravi.

nema ni energije ni želje, a kad toga nema nema ni rezultata. Gruzijci su nas fino išamarali u 4/4, jadna nam majka ako ovako budemo igrali protiv čeha ili latvijaca, napunit će nas ko Srbi Talijane, bit će na +15 do kraja prve četvrtine.

Inkvizitor
10-09-2015, 20:55
ma pustili su Gruziji i to tako karikaturalno da je bilo smiješno gledat.

NorthStand
10-09-2015, 21:06
a zašto ne naše makedonce, makedono je uvijek bio friendly to us ? :D

ja i dalje tvrdim, ovo ne valja, ako ovakvim dođemo srbima na megdan, zgromit će nas samo tako. prognoziram rez 90-65 za Srbiju, s ovakvom igrom.

ako zaigramo na razini protiv Grčke, imamo šanse, i treba protiv Srbije još bolje, jer je po meni Srbija bolja od Grčke, koja ima samo jednog virtuoza Spanulisa, a oni skoro na svakoj poziciji imaju po jednog "Spanulisa". tako da, pomest će nas samo tako ako uđemo ovako mlitavo i mlako u tekmu, kao danas protiv Gruzije.

vidim Sale stari mačor, se već uigrava za nas, točno vidim da rotira roster maksimalno i da mu svi igrači budu spremni za bušenje hrvatske s svih pozicija, dok mi se oslanjamo na uvijek više manje 5-6 istih igrača, neće ovo dobro završit ako ovako nastavimo, Rudež je igrač manje za nas, a Tomas se pojavi samo na zagrijavanju na parketu, koji kurac ga je vodio da mi je samo znat ? zašto nije dao priliku malom Zubi i Arapoviću dečki već sad igraju boli glava, uvijek bi rađe dao prednost mlađem neka se brusi, i pod cijenu lošeg rezultata nego starim dripcima koji igraju preko kurca, ili griju klupu pola prvenstva.

Princ
10-09-2015, 21:07
I ja sam istog dojma kao Inkvi.Ma bre čuvaju se za odlučujuće.Hrvatska je dobra repka,da bi ovo bio realan odnos snaga.Kakva Gruzija,kakvi bakarači.Momci malo pokušavaju varati,da se protivnik opusti.Ajde,da su mogli izgubiti 2 mesto,pa da se čovek zamisli jesu li namerno kalkulisali,da bi izbegli Srbiju,ili ne.Nisam gledao utakmicu,samo pročitao rezultat.Jesu li Hrvati odmarali glavne igrče?

NorthStand
10-09-2015, 21:12
šteta što španjolski cigosi nisu popušili, u tom slučaju ne bi išli u nastavak prvenstva, a zamalo se to dogodilo, Nijemci popušili košem razlike. :rofl

nego, da smo mi bili prvi u skupini, jel bi onda išli na srbe u 1/4 ? koje smo mi budale, da ne možemo nikad iskoristit taj domaći teren, a zagreb bi trajno zabranio u svim sportovima ko domaćina, ovakva "atmosfera" samo odmaže našima, i umjesto da im je domaći teren prednost on im je hendikep, zagreb dakle trajna zabrana i totalni bojkot domaćinstva prvenstva, neka bandić kolinda i ostali seljoberi potegnu do splita ili zadra, pa neka vide što je košarka i košarkaška atmosfera, na čuvenoj yugoplastici sve je grmilo, a sad ovdje tišina smao što se nije čulo kako škripe patikama po parketu.

ja nisam išao jer mi se ne prati uživo u takvoj mlakoj atmosferi dvoboje, ali da je bilo organiziranog navijanja, ili bbb i torcide tornada funcuta došao bi ziher, ovako ne da mi se s tim šminkerima gubit vrijeme, i ništa ne vidjet od tekme. jer kad si u dvorani malo što od igre uspiješ pohvatat, a atmosfera je realno bila goli kurac od prvog dana.

Inkvizitor
10-09-2015, 21:13
Bilo je smiješno gledat kako odbijaju već uhvaćenu loptu od tablu da se odbije Gruzijcima u ruke da poentiraju.

Ono baš su to smiješno izvodili, a najbolje mi je slušat komentare igrača i ovih iz studija kako se svi prave blesavi. U zadnjoj četvrtini su im pet puta dali loptu u ruke bez povoda i sklanjali se kad bi ovi išli pod koš.

što rade te karikature od utakmica nije mi jasno, osvećuju se publici što nije došla prošlih utakmica, jer svejedno je izgubili dobili.

jedino ak im Gruzijci nisu platili.

NorthStand
10-09-2015, 21:34
ma platili su im capuchino i machiato prije tekme u areni, i to je bilo dovoljno za naše skromne i nadasve darežljive duše. :D

NorthStand
10-09-2015, 21:46
http://www.index.hr/images2/FAH-H9094253hinaperasovic.jpg

nije ni čudo da igrači gube, i ne igraju dobro, da se na mene ovako istresa trener ne bi ni ja igrao dobro. :rofl

lord drakula(perasović), u pokušaju da se nekom od igrača napije krvi(usta širom otvorena, i očnjaci spremni za klanje). :D

NorthStand
10-09-2015, 21:51
Bilo je smiješno gledat kako odbijaju već uhvaćenu loptu od tablu da se odbije Gruzijcima u ruke da poentiraju.

Ono baš su to smiješno izvodili, a najbolje mi je slušat komentare igrača i ovih iz studija kako se svi prave blesavi. U zadnjoj četvrtini su im pet puta dali loptu u ruke bez povoda i sklanjali se kad bi ovi išli pod koš.

što rade te karikature od utakmica nije mi jasno, osvećuju se publici što nije došla prošlih utakmica, jer svejedno je izgubili dobili.

jedino ak im Gruzijci nisu platili.

"Odustali smo u posljednjoj četvrtini. Nismo bili agresivni, nismo imali snage", rekao je u uvodu Perasović.

"Ljut sam i razočaran. Više razočaran, jer mislim da nemamo pravo odustati boriti se i da nemamo pravo dopustiti da Gruzija u zadnjih nekolio minuta vidi ekipu koja se predala. Ljudi koji su gledali utakmicu u dvorani i preko malih ekrana također su vidjeli ekipu koja se predala. Zato sam ljut i razočaran, ali ne samo na igrače nego i na sebe jer sam mislio da se to ne može dogoditi", rekao je Peras.

bit će fora, ako se oni stvarno nisu opuštali i namjerno pustili, meni prije to djeluje tako. iz tekme u tekmu sve su gori, onaj Rudež ne bi pogodio tricu, da mu tri dana daš fore da ju puca.

Grunf
11-09-2015, 00:49
Ha jbg, događa se. Zadnje 2 četvrtine smo primili 50 koševa. :rolleyes:

Moj je dojam da naša repka igra tekme da bi se razigrao Draper, a ne na rezultat. :D Stipčević uvjerljivo najbolji naš plej, a uvijek počinje kao 3. plej. Hezonja naš najbrži igrač i najbolji šuter, a u prvom poluvremenu nije šutnuo loptu. Nije bilo akcija za njegov šut i nije imao nijedan pick and roll s centrom. Simon pregoren kao i Žora, ali forsira ih se iako ne mogu. Bilan na klupi dodaje ručnike, a mogao ga je Peras razigrati kao Drapera jer je objektivno jedini naš razarač centar. Nije ništa lošiji od Žorića, dapače, Žora bu mu zamjena u Cedeviti. Vođenje Tomasa je bilo velika pogreška, sad nam fali četvorka u rotaciji. Šarić isto vidno umoran danas, a opet igrao skoro cijelu tekmu. Rudeža ne ide šut, a možda mu i ne paše pozicija četvorke. Bogdanović očajan.

Sve izgleda tolko loše da sam uvjeren u prave stvari. :cheer

NorthStand
11-09-2015, 01:06
ne igramo dobro grunf, razmontirat će nas česi, a kamoli ne Srbi s ovakvom igrom, nema ovo veze s opuštanjem, igramo ko zadnji debili i ovo ne valja i neće završit dobro.

ma da si ti kojim slučajem naš trener ne bih imao straha, ali ovaj Peras moram priznat da sam očekivao više od njega, sve će pokazat ove dvije iduće tekme koliko vrijedi ko trener, ako izgubiom od srba to još mogu shvatit, imaju dužu tradiciju osvajanja medalja od 1995, ali ako izgubimo od čeha, to je indikator da čovjek nema pojma i da ga se treba smjenit. ne može se vječno davat prilika nekakvim polutrenerima, koji ne znaju gurnut u vatru one najbolje, dok mu što ti kažeš oni drže ručnike i vodu na klupi, igraju najlošiji i oni koji su u van svake forme. ako mu je ovo sve bila samo taktika, da zavara čehe i srbe, pred ogled s njima, onda palac gore, ali sumnjam nema ovo veze s taktiziranjem, ovo je sve jedno čisto hrvatsko glupavo neznanje i totalna letargija koja će nas opet skupo koštat, prolaze godine a mi s natjecanja na natjecanje stalno tražim izlike i opravdanja, umjesto da igrači sami kažu, sad ćemo pokazat koliko vrijedimo nećemo biti pičke i idemo po medalju tko god nam bio na putu, srbija francuska španjolska grčka gruzija, bez medalje se ne vraćamo!

ali ja ne vidim takav stav, nema toga u njih, i to me brine već sad.

NorthStand
11-09-2015, 01:09
Stipčević kad igra, bolji smo najmanje 30, nekad i 50 posto, ako je raspoložen 50 posto bolje igramo kad je u igri. i još je rođen u mariboru pa se kao dalmatinaca ne zove Roko, već Rok (a ne pick) and Roll. :D

NorthStand
11-09-2015, 01:41
http://www.index.hr/eb2015/clanak/sramota-vecina-igraca-protiv-gruzije-nije-ni-dosla-na-utakmicu/841251.aspx

odlična analiza Mateja, mislim da je pogodio bit s ovime, a isto moram reći da kad je igrao da je bio jedan od boljih naših igrača, i uvijek borben do kraja, uvijek je davao svoj maksimum, i za Cibonu i za reprezentaciju, to mi je kod njega bilo super.

šteta samo što malo tko razumje ovo što on priča, bojim se da to mnogima neće ući u glavu do ogleda s Češkom.

NorthStand
11-09-2015, 06:00
http://www.youtube.com/watch?v=A-9TImKV8Fc

ne znam šta je ovdje bolje, igra španjolske ili ruski komentatori ?

https://youtu.be/A-9TImKV8Fc?t=4762

reakcija rusa na koš Rudy-a Fernandez-a. :naklon

e da mi imamo ovakve komentatore, još bi bilo i užitak slušat prijenose tekmi, a ne bi nam škodio ni pokoji "Rudy" u momčadi. :D

Grunf
11-09-2015, 10:10
http://www.index.hr/eb2015/clanak/sramota-vecina-igraca-protiv-gruzije-nije-ni-dosla-na-utakmicu/841251.aspx

odlična analiza Mateja, mislim da je pogodio bit s ovime, a isto moram reći da kad je igrao da je bio jedan od boljih naših igrača, i uvijek borben do kraja, uvijek je davao svoj maksimum, i za Cibonu i za reprezentaciju, to mi je kod njega bilo super.

šteta samo što malo tko razumje ovo što on priča, bojim se da to mnogima neće ući u glavu do ogleda s Češkom.

Ali to se znalo, neki igrači su umorni i poluozlijeđeni i malo su odmarali u toj nebitnoj tekmi. Zato ne kužim da Peras nije dao Bilanu i Rudežu 30 minuta jer bi oni grizli od početka do kraja. Isto tako i Hezonji koji je duplo brži i odmorniji od bilo koga na terenu. Isto tak je trebal odmarati Ukića a Stipčeviću dati 30 minuta te Draperu 10. To bi nam sigurno donijelo pobjedu.

Grunf
11-09-2015, 10:22
ne igramo dobro grunf, razmontirat će nas česi, a kamoli ne Srbi s ovakvom igrom, nema ovo veze s opuštanjem, igramo ko zadnji debili i ovo ne valja i neće završit dobro.

ma da si ti kojim slučajem naš trener ne bih imao straha, ali ovaj Peras moram priznat da sam očekivao više od njega, sve će pokazat ove dvije iduće tekme koliko vrijedi ko trener, ako izgubiom od srba to još mogu shvatit, imaju dužu tradiciju osvajanja medalja od 1995, ali ako izgubimo od čeha, to je indikator da čovjek nema pojma i da ga se treba smjenit. ne može se vječno davat prilika nekakvim polutrenerima, koji ne znaju gurnut u vatru one najbolje, dok mu što ti kažeš oni drže ručnike i vodu na klupi, igraju najlošiji i oni koji su u van svake forme. ako mu je ovo sve bila samo taktika, da zavara čehe i srbe, pred ogled s njima, onda palac gore, ali sumnjam nema ovo veze s taktiziranjem, ovo je sve jedno čisto hrvatsko glupavo neznanje i totalna letargija koja će nas opet skupo koštat, prolaze godine a mi s natjecanja na natjecanje stalno tražim izlike i opravdanja, umjesto da igrači sami kažu, sad ćemo pokazat koliko vrijedimo nećemo biti pičke i idemo po medalju tko god nam bio na putu, srbija francuska španjolska grčka gruzija, bez medalje se ne vraćamo!

ali ja ne vidim takav stav, nema toga u njih, i to me brine već sad.

Trebali bi uz ovo kaj igramo imati čvršći stav tj. trebali bi se tući s drugima. Do prva 3 momčadska faula nema koša, a onda dalje igrati obranu tako da ne primimo lagane koševe. Dobar je Peras, ne treba ga otpisivati zbog jedne tekme. Isto tak su i naši dobri i vidit ćeš da ćemo igrati finale. :cheer Česi, Srbi, Talijani će redom padati. :ceda

Grunf
11-09-2015, 11:32
Navodno je Peras pital Tomasa na treningu dal bu uopće mogel igrati na prvenstvu? Tomas mu je odgovorio: Pusti me još ovu tekmu i osminu finala, a onda ulazim i pojest ću Teodosića. Zapravo prožvakat ću ga i ispljunuti kao žvakaću. :D

Peras se nasmijal na to, a Tomas zaključio: Samo prođite osminu finala. :kava

Inkvizitor
11-09-2015, 12:45
Ali to se znalo, neki igrači su umorni i poluozlijeđeni i malo su odmarali u toj nebitnoj tekmi. Zato ne kužim da Peras nije dao Bilanu i Rudežu 30 minuta jer bi oni grizli od početka do kraja. Isto tako i Hezonji koji je duplo brži i odmorniji od bilo koga na terenu. Isto tak je trebal odmarati Ukića a Stipčeviću dati 30 minuta te Draperu 10. To bi nam sigurno donijelo pobjedu.

ček jel vi imate oči. Niste vidjeli da je utakmica s Gruzijom puštena i da im predaju lopte u ruke, šutiraju da promaše i puštaju Gruzijce pod koš, sklanjaju im se i uhvaćene lopte odbijaju namjerno o tablu da je Gruzijac dohvati.

pa jebemmumiša to je bilo toliko očito da smao totalni slijepac ne bi vidio. Čak je bilo presmiješno i preočito, da bi i sove to vidjele.

Gori ste od onih komentatora koji su nakon utakmice razglabali zašto smo igrali tako loše. Njima je posao da se prave budalama ali zar morate i vi.

ja ne tvrdim da da će oni išta napraviti i da ne bi možda svakako izgubuili od Gruzije jer su jedva tukli Nizozemsku, ali ona zadnja četvrtina sinoć je bila komedija od puštanja.

DzoniBG
11-09-2015, 14:14
Navodno je Peras pital Tomasa na treningu dal bu uopće mogel igrati na prvenstvu? Tomas mu je odgovorio: Pusti me još ovu tekmu i osminu finala, a onda ulazim i pojest ću Teodosića. Zapravo prožvakat ću ga i ispljunuti kao žvakaću. :D

Peras se nasmijal na to, a Tomas zaključio: Samo prođite osminu finala. :kava

:shat

Nemoj neverni Toma da preti belom Magicu...

http://images3.kurir.rs/slika-900x608/milos-teodosic-kosarkasi-srbije-reprezentacija-srbije-slovenija-1367968367-307001.jpg

Rodjeni valjevac... a znas kakvi su tamo likovi... rodjeni da te zajebu, kaze u narodu "sabacka civija i valjevska podvala", dok su sapcani muzikanti i cigani, valjevci su talentovani prevaranti :mmig

Nekad mu nije dan, ali kad igra... to je umetnost... boemski basket kakav izumire pod navalom snagatora i specijalaca...

Ako budemo igrali, cuvajte se njega najvise....

Grunf
11-09-2015, 15:02
ček jel vi imate oči. Niste vidjeli da je utakmica s Gruzijom puštena i da im predaju lopte u ruke, šutiraju da promaše i puštaju Gruzijce pod koš, sklanjaju im se i uhvaćene lopte odbijaju namjerno o tablu da je Gruzijac dohvati.

pa jebemmumiša to je bilo toliko očito da smao totalni slijepac ne bi vidio. Čak je bilo presmiješno i preočito, da bi i sove to vidjele.

Gori ste od onih komentatora koji su nakon utakmice razglabali zašto smo igrali tako loše. Njima je posao da se prave budalama ali zar morate i vi.

ja ne tvrdim da da će oni išta napraviti i da ne bi možda svakako izgubuili od Gruzije jer su jedva tukli Nizozemsku, ali ona zadnja četvrtina sinoć je bila komedija od puštanja.

Pa pustili su im u smislu da su igrali s 50% snage. Da su se dogovorili da im puste, to ne.

Grunf
11-09-2015, 15:06

http://images3.kurir.rs/slika-900x608/milos-teodosic-kosarkasi-srbije-reprezentacija-srbije-slovenija-1367968367-307001.jpg

Rodjeni valjevac... a znas kakvi su tamo likovi... rodjeni da te zajebu, kaze u narodu "sabacka civija i valjevska podvala", dok su sapcani muzikanti i cigani, valjevci su talentovani prevaranti :mmig

Nekad mu nije dan, ali kad igra... to je umetnost... boemski basket kakav izumire pod navalom snagatora i specijalaca...

Sjećam se da zadnji put kad smo igrali i izgubili 1 razlike je Tomas uštopao Tea. Samo kaj je sad potrgan pa bumo vidli. Pitanje je dal na Tea staviti eksplozivnog i fizički dominantnog te višeg igrača od Tea poput Hezonje ili nižeg pijetla poput Stipčevića da bude dosadan Teu.

Princ
11-09-2015, 15:17
Manite se vaših paušalnih analiza i procjena.Sigurano da je Hrvatska taktizirala,i da čuva svoju pravu snagu upravo protiv Srbije.isto tako će i Srbija anpraviti još silovitiji upgejt u odnosu na grupnu fazu.Mislim da će to biti izuzetno teška utakmica,al ajde da mi najpre prodjemo Fince i vi Čehe,pa onda da diskutujemo o toj velikoj utakmici.Svako nek navija za svoje,što je i razumljivo.

Blago onoj vladi čija reprezentacija pobedi na šampionatu,u potencijalnom duelu Srbije i Hrvatske.Narod koji pilji u ekran,ne izlazi na ulice.Dok je helba i igara,sve će nas lakše jebati iz dana u dan.

Grunf
11-09-2015, 15:26
Ma bitno da naši dobiju vaše i onda moremo svi zajedno popiti koju. :zivili

NorthStand
11-09-2015, 15:29
pa nećemo prestat pratit sport zato jer nas jebu političari, na koncu konca to je jedino pozitivno u našim državama, taj sport koji daje nadu u bolje sutra.

zato su biti pozitivni rezultati, a uvijek je to i poruka našim neprijateljima rivalima kako stojimo međusobno, zato su ti dvoboji hrvatske i srbije uvijek više od pukog sportskog susreta.

uvijek je to svojevrsna poruka, tko ima veći kurac i tko bolje jebe. :D

dakle, nije nebitno tko pobjeđuje u tim susretima, uvijek su posebnog naboja, i krajnje neizvijesni, po meni zato sam siguran da ne bi smjela biti rasturačina od strane srbije, iako imate kvalitetniji tim za nekih 20tak posto još uvijek, zato jer se ti susreti igraju s posebnim nabojem, i tu je teško prognozirat pobjedu favorita. npr ja znam da smo mi bolji u rukometu i nogometu od vas trenutno, ali ne bih se kladio na pobjedu hrvatske na kladionici, zato jer su to posebni dueli i teško je prognozirat bilo šta, na marakani smo vas mogli dobit, ali ste i vi nas mogli dobit, da nije bilo klizećeg Šimuniča koji je poginuo za rezultat, ne bi vjerojatno ni vidjeli brazila, jer smo od škota kasnije izgubili. tako da, ponavljam to su posebni dueli, i nema se šta tu tko prije susreta upuštat u neke prognoze, teško je tu predvidjeti konačni rezultat, iako u košarci sigurno zbog bolje tradicije od 1995, i daleko boljih rezultata prednost je na strani srbije.

iako strogo igrački gledano, imamo momčad koja je al pari vašoj, ali po meni nije uigrana ko vaša, i još uvijek po meni nam fale igrači ala bender arapović mazalin koji će tek doći u A selekciju kroz godinu dvije dana, tek tad očekujem da ćemo imati realne šanse doći do medalje i skalpirat najbolje, uključujući i srbiju. za sad su još svi najbolji odnosno favoriti prvenstva u prednosti, a mi smo odmah iza njih i opasno prijetimo da im otmemo mjesto u završnici. naravno, sigurno ne s igrom kao protiv nizozemske ili gruzije, nije to bilo kako treba, dečki su se zajebavali, ako ponove igru kao protiv grčke, jedno je sigurno, Srbija neće moći pobjedit utakmicu rutinski, već će odlučivat posljednji šut koji obično ulazi srbiji, ali možda ovaj put bude drugačije ? :de

za sad se treba koncetrirat na čehe, oni su ok ekipa, tijesno su gubili u svojoj grupi, dobili su vrlo solidnu Belgiju, dakle oprez je potreban, pogotovo nakon debakla protiv Gruzije, drago mi je da Inkvizitor pokazuje optimizam pošto je često pesmističan, pa kaže da smo im namjerno pustili, ali moj je dojam da su dečki jednostavno zakazali, da nisu bili pravi i da su zbog jednog usranog capuchina Gruzijce odveli u osminu finala, očito ne volimo braću yugoslovene, čim smo makedonce ostavili bez završnice. :D

NorthStand
11-09-2015, 15:40
Trebali bi uz ovo kaj igramo imati čvršći stav tj. trebali bi se tući s drugima. Do prva 3 momčadska faula nema koša, a onda dalje igrati obranu tako da ne primimo lagane koševe. Dobar je Peras, ne treba ga otpisivati zbog jedne tekme. Isto tak su i naši dobri i vidit ćeš da ćemo igrati finale. :cheer Česi, Srbi, Talijani će redom padati. :ceda

ne gajim tvoje oduševljenje, ali sam poprilično siguran, da bi češkim kukavicama i njihovim lakim ženama(by Naopoleon Bonaparte :rofl) trebali uzeti mjeru. :cheer

Inkvizitor
11-09-2015, 15:41
Pa pustili su im u smislu da su igrali s 50% snage. Da su se dogovorili da im puste, to ne.

:facepalm

Da jjel netko ima zadnju četvrtinu da vidimo tu sprdačinu..

NorthStand
11-09-2015, 15:44

apsolutno se slažem s tobom Đoni, mislim da je Teodosić ponos srbijanske košarke, mozak i srce vaše reprezentacije, i da bez njega ne bi vidjeli niti jedne završnice prvenstava u proteklih 7-8 godina.

ali njega je gotovo nemoguće čuvat, ono što se pričalo za Petrovića to važi i za njega, njega pustit on će uvijek zabit svojih 20 koševa i 15 asistencija i 8 skokova, a skoncetrirat se na ostale, ako sredimo ostale i limitiramo njih bez posebnog kontroliranja Tea, imamo šanse pobjedit. ako se budemo previše zamarali Teom, a premalo ostalima, bit će grdo. treba ostale limitirat, a Tea po potrebi udvajat.

kao što su za Dražena govorili treneri, "pustite njega, on će uvijek zabiti svojih 40 koševa". :naklon

Grunf
11-09-2015, 15:44
ne gajim tvoje oduševljenje, ali sam poprilično siguran, da bi češkim kukavicama i njihovim lakim ženama(by Naopoleon Bonaparte :rofl) trebali uzeti mjeru. :cheer

Da, to je sad najvažnija tekma. Pobjedom se borimo za OI gdje ćemo vjerojatno ići i onda uz Arapovića, Babića i možda Bendera biti još jači. Bitan je kontinuitet. Plus ćemo vjerojatno Srbima vratiti neke dugove u košarci.

Princ
11-09-2015, 15:46
Ma bitno da naši dobiju vaše i onda moremo svi zajedno popiti koju. :zivili
Pa to ti pričam,biće veselo do Nove godine onom narodu čiji tim pobedi.Svi će izjednačavati sebe sa pobednicima.
Iskreno priželjkujem da će to biti Srbija,al da Hrvatska ima kvalitet,i da krije svoje adute-nije tajna.

Grunf
11-09-2015, 15:46
:facepalm

Da jjel netko ima zadnju četvrtinu da vidimo tu sprdačinu..

Ha, bilo je egal do par minuta prije kraja. Primili smo 50 koševa u zadnje 2 četvrtine i to smo popustili od sredine 3. četvrtine. Ne vjerujem da bi naši bilo kome pustili. Opustili se jesu. Pogledaj im face nakon poraza. Svi su u banani. Da su pustili onda bi im pucala ona stvar.

Inkvizitor
11-09-2015, 15:51
Ha, bilo je egal do par minuta prije kraja. Primili smo 50 koševa u zadnje 2 četvrtine i to smo popustili od sredine 3. četvrtine. Ne vjerujem da bi naši bilo kome pustili. Opustili se jesu. Pogledaj im face nakon poraza. Svi su u banani. Da su pustili onda bi im pucala ona stvar.

:D

ajd dobro..

Što se tiče Srba nije problem samo u Teodosiću, da je to bi se dalo iskontrolirati. Ali nije. Ako on stane krene Bogdanović trpat trice, ako njega ne ide, baca se u reket Raduljici, Kaliniću a Bjelica trpa izvana.

Imaju strašan protok lopte, igra ima glavu i rep. nema isforsiranih šuteva, ne trče bezveze uokolo, samo ti se ušuljaju pod koš

Princ
11-09-2015, 15:55
Ma Inkvi je 100% u pravu .T je optička varka Hrvatske reprezentacije,ja sam sasvim ubeđen da će Hrvatska svu svoju snagu da pokaže protiv Srbije.Stekao sam utisak da će vama Hrvatima ta utakmica više značiti nego da osvojite zlatnu medalju.Sve ovo,što ste do sad igrali bilo je na nekih 80% relane snage Hrvatske.A Hravti će protiv Srbije dati i više od 100% ,ko misli drugačije ne poznaje naš Balkanski mentalitet.

E sad,pitanje je dali i Đorđević sprema iznenađenje i u kojoj meri.Biće to pravi derbi,obe repke kriju adute,i još nisu pokazali svoju pravu snagu.Isto kao i Italijani ,Francuzi i Španci.Mislimda su neke realne šanse 55% za Srbiju naspram 45% za Hrvatsku.ovi moji Srbeki,koji već likuju da su izbacili Hrvate,razmišljaju poput adoloscenata.Hrvati su se nameračili da nam skinu skalp,al mi to nećemo dati,jer treba usrećiti veći broj ovaca.

NorthStand
11-09-2015, 15:59
Da, to je sad najvažnija tekma. Pobjedom se borimo za OI gdje ćemo vjerojatno ići i onda uz Arapovića, Babića i možda Bendera biti još jači. Bitan je kontinuitet. Plus ćemo vjerojatno Srbima vratiti neke dugove u košarci.

a da ne govorim da su tu Zubčić i još poneki naši manje razvikani mladi aduti, dakle sve je na radu, kako mi katastrofalno radimo u košarci, kakve monstruozno loše trenere imamo, najbolji ti je dokaz ovo...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatska_ko%C5%A1arka%C5%A1ka_reprezentacija_do_18 _godina

vidiš i sam, kako se beru medalje u mlađim kategorijama, bez ikakvih problema, a onda u seniorima pušimo od nekakvih gruzija i koga sve ne. to je samo dokaz više, da sve useru nesposobni treneri, i fizioterapetui koji ne znaju ekipi napumpat mišiće kako treba, pogledaj francuze, pola tekmi će dobit na mišiće na fizičku snagu, pola na virtuoznost i talent pojedinaca ala Parker.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Svjetsko_prvenstvo_u_ko%C5%A1arci_za_igra%C4%8De_d o_19_godina_-_Novi_Zeland_2009.

ovdje nas ameri jedva tukli u polufinalu, a zamisli što bi nam napravili u seniorima, jer imamo totalno drugačiji stav i pristup u seniorima, to meni ne ide u glavu, dok Srbi zadrže taj medalja kontinuitet iz juniora u seniorima, jednostavno bolje rade i imaju puno bolji pristup od nas.

pogledaj ti te silne zlatne srebrne i brončane medalje od 1994, i nikad ništa nisu iskoristili i napravili s tim talentom u seniorima, nevjerojatno nešto. dok Srbi redovno čupaju motku, i odvaljuju od batina najjače, Srbi igraju opušteno ležerno jednostavno košarku, zato su bolji od nas, mi smo stalno napeti i u grčku, ko da nam je netko zabio motku u guzicu, tako igramo.

Uroš
12-09-2015, 14:26
Naši vrlo dobri zasad, jako u odbrani, tečno u napadu... Svaka čast Teu, ali mi od Bodiroge ovakvu all-round zver u liku Bjelice nismo imali... Ključni igrač tima, nije za džabe bio MVP Evrolige, jedva čekam da ga vidim u NBA sledeće sezone, sudeći kako je iškolovao Mirotića i kako je uštopovao Galinarija, smeši mu se lepa priča tamo.

Neopisivo fali Bobi Marjanović, kako bi Teo šibao pick&roll sa njim do iznemoglosti, urnisali bi protivnike. Šteta...

Uroš
12-09-2015, 14:38
Što se tiče Hrvata, nisu impresionirali... Glavni utisak kod njih mi je stagnacija Šarića, dečko zadnjih godinu dana nije napredovao uopšte, možda malo fizikalije ali igra mu stagnira.. Mislim da je pogrešio što još prošle godine nije iskoristio opt-out verziju za NBA, a vidim da nije ni ove. Fili je idealna ekipa za njega, imao bi prostora da se pokaže i dokaže, ovako truli kod Dude u Feneru kojemu on često i nije prva opcija na četvorci... Veliki je talenat i biće sigurno veliki igrač, ali talenat mu je takav da može da izraste u rang NBA all-star igrača, a svaka propuštena godina može da bude nenadoknadiva da se ispuni sav potencijal koji dečko ima...

Hezonju sam nešto malo gledao u Evroligi, nedovoljno za bilokakav utisak, sad na ovom prvenstvu malo više, šta znam... Atleta je, ima talenta, ali još puno tu mora da se radi. Pametno što je otišao u NBA...

U svakom slučaju, radujem se potencijalnom četvrtfinalu sa Hrvatskom, uz pravi pristup trebala bi da bude rutinska pobeda.

Grunf
12-09-2015, 14:50
Latvijci dobili Slovence. Izgledali su jako dobro, brzi i cvrsci od Slovenaca te s brzim protokom lopte. :ceda

Princ
12-09-2015, 15:36
Latvijci dobili Slovence. Izgledali su jako dobro, brzi i cvrsci od Slovenaca te s brzim protokom lopte. :ceda

Sad će svi igrati brže i funkcionalnije.Nema više kalkulisanja,sad samo suvi kvalitet može da ispliva na površinu.Slovenci,pa kad su oni sem smučanja znali igrati neki šport.

Nisam nešto fasciniran ovim stadionom u Lilu,što su ga preuredili u halu.Totalna improvizacija,jebala ih ona zavesa.Diletanti Galski.Nisu oni petlovi,već kokoši.

Grunf
12-09-2015, 16:33
Ja jesam, stadion je cudo. Evo kratak video. :naklon

http://www.youtube.com/watch?v=-akMQoLa9j8

NorthStand
13-09-2015, 06:07
Sad će svi igrati brže i funkcionalnije.Nema više kalkulisanja,sad samo suvi kvalitet može da ispliva na površinu.Slovenci,pa kad su oni sem smučanja znali igrati neki šport.

Nisam nešto fasciniran ovim stadionom u Lilu,što su ga preuredili u halu.Totalna improvizacija,jebala ih ona zavesa.Diletanti Galski.Nisu oni petlovi,već kokoši.

slažem se, šteta što im ove godine vi "orlovi beli" nećete moći počupat perje, pošto će ta čast pripast Hrvatskoj nakon što vam očitamo košarkašku lekciju u 1/4. :de

NorthStand
13-09-2015, 06:09
Što se tiče Hrvata, nisu impresionirali... Glavni utisak kod njih mi je stagnacija Šarića, dečko zadnjih godinu dana nije napredovao uopšte, možda malo fizikalije ali igra mu stagnira.. Mislim da je pogrešio što još prošle godine nije iskoristio opt-out verziju za NBA, a vidim da nije ni ove. Fili je idealna ekipa za njega, imao bi prostora da se pokaže i dokaže, ovako truli kod Dude u Feneru kojemu on često i nije prva opcija na četvorci... Veliki je talenat i biće sigurno veliki igrač, ali talenat mu je takav da može da izraste u rang NBA all-star igrača, a svaka propuštena godina može da bude nenadoknadiva da se ispuni sav potencijal koji dečko ima...

Hezonju sam nešto malo gledao u Evroligi, nedovoljno za bilokakav utisak, sad na ovom prvenstvu malo više, šta znam... Atleta je, ima talenta, ali još puno tu mora da se radi. Pametno što je otišao u NBA...

U svakom slučaju, radujem se potencijalnom četvrtfinalu sa Hrvatskom, uz pravi pristup trebala bi da bude rutinska pobeda.

i ja se već radujem, jer ćemo ovaj put napokon mi imat zadnji napad i šut za pobjedu 0.06 tisućinki prije oglašavanja sirene. :cheer

Šarić se sjebo što još preklani nije otišao u NBA, u europi propada njegov raskošni potencijal, a Hezonja će mu najbolje pokazat koliko je NBA bolji izbor od europe, u prvog godini svog NBA loptanja. http://www.hrhb.info/images/smilies/ceda.gif

NorthStand
13-09-2015, 14:11
kakvi moroni, mislim da je vrijeme da se ostavimo košarke kolektivno ko nacija.

reko sam ja, ono protiv gruzije, ono je bilo naše pravo lice, nije ovo nikakvo puštanje da bi se izbjeglo srbe, ne pušta se 30 razlike ljudi moji, već 5,8,10 nitko ne želi blamažu ako želi nekoga izbjeć onda to radi s minimalnim porazom.

sramota, čak veća nego Čilićeva neki dan protiv Đokovića, i mi smo imali dragi moji Dražena Petrovića i Krešimira Ćosića, misim da se okreću u grobu kad vide što rade ovi koji su ih zamjenili, i obukli hrvatski dres.

ctrl
13-09-2015, 14:23
Momcad za medalju.... :zubo
Imacete sut za pobedu u poslednjog tisucinki za 14. mesto..
:hrv

NorthStand
13-09-2015, 14:35
ovo je momčad za medalju, drugi je par rukava što su u glavi propuh teški, pa ne mogu dobit ni Češku.

crni bombarder
13-09-2015, 14:39
I ovaj forum sve manje posjecujem jer ni ovdje ne mozes pobjjeci od iskompleksiranih bizantinaca.

Aleksa
13-09-2015, 14:44
ovo je momčad za medalju, drugi je par rukava što su u glavi propuh teški, pa ne mogu dobit ni Češku.

:smijeh
Nama je najbolje da izgubimo od Finske. Češka koja je izbacila najozbiljnijeg kandidata za zlato, nas će da demolira 100%. :zubo

Inkvizitor
13-09-2015, 14:51
Nek idu kući. Da se ne gleda njihova tragikomedija od igre. Da skupiš deset ljudi sa ulice bolje bi odigrali.

Nikad nisam gledao bezvoljniju ekipu. I nek jednom prestanu te priče o Šariću igračini, Tomiću i sl. To su sve jazavci.

Svaka čast jedino Simonu, i Ukiću koji je nešto pokušavao. Oni čak ni kad su došli na minus 13 i kad je Česima ušla voda u uši i bilo još dovoljnih skoro pet minuta do kraja nisu pokazali nikakvu želju.

Aleksa
13-09-2015, 14:55
Nek idu kući. Da se ne gleda njihova tragikomedija od igre. Da skupiš deset ljudi sa ulice bolje bi odigrali.

Nikad nisam gledao bezvoljniju ekipu. I nek jednom prestanu te priče o Šariću igračini, Tomiću i sl. To su sve jazavci.

Svaka čast jedino Simonu, i Ukiću koji je nešto pokušavao. Oni čak ni kad su došli na minus 13 i kad je Česima ušla voda u uši i bilo još dovoljnih skoro pet minuta do kraja nisu pokazali nikakvu želju.

Inkvi, može pitanjce?
Da li još uvek trvdiš da je Gruzija puštena da pobedi?

Inkvizitor
13-09-2015, 14:59
Inkvi, može pitanjce?
Da li još uvek trvdiš da je Gruzija puštena da pobedi?

Da. Zašto pitaš.

Aleksa
13-09-2015, 15:01
Da. Zašto pitaš.

Pa zato što ovaj poraz od Čeha možda govori da je i onaj protiv Gruzijaca bio realan.

Inkvizitor
13-09-2015, 15:02
Pa zato što ovaj poraz od Čeha možda govori da je i onaj protiv Gruzijaca bio realan.

Može bit...

NorthStand
13-09-2015, 15:03
Nama je najbolje da izgubimo od Finske. Češka koja je izbacila najozbiljnijeg kandidata za zlato, nas će da demolira 100%. :zubo

pa vi možete izgubit od finske, ako finsku krene šut. ne znam dal si ih gledao protiv francuza, ja jesam i mislim da su teški borci(finci su narod za svaki respekt, borbeni tipični vikinzi spremni na fight do posljednjeg šuta), nisu Finci pičke ko Hrvati, pa da se raspadnu nakon prve četvrtine, šta ti je? :D

nego, ja ti kažem stari a ti se smij koliko hoćeš, ovo je ekipa koja može osvojit medalju, ali nema ni znanja ni kemije ni pameti ni htjenja, bez toga nitko ništa ne može napraviti, to je jasno ko dan.

ctrl
13-09-2015, 15:06
http://evropskoprvenstvo.com/hrvati-uspesno-izbegli-neugodnu-srbiju/

– Dogovor je bio da forsiramo sumanute napade jedan na jedan, a da u odbrani igramo malo opuštenije – izjavio je Dario Šarić neposredno posle meča.

NorthStand
13-09-2015, 15:08

to je najbolji primjer da smo mi neozbiljni u košarci, nema opuštanja pred nockout fazu i uvijek treba otići s pobjedom na završnicu turnira, očito je da smo podbacili totalno, Perasović totalno razočaranje, njemu su dečki najbolju formu dosegli protiv Litve u Litvi, kakva tragikomedija, pa ne priprema se momčad za pripremne utakmice, već za turnir i završnicu, francuzi će mu to najbolje pokazat iz tekme u tekmu igraju sve bolje, nisu tempirali formu za završnicu priprema, već za završnicu EP. i odrat će vas sve od batina, pred 26.000 pijetlova i kokoški, nemate šta tražit.

Aleksa
13-09-2015, 15:10
pa vi možete izgubit od finske, ako finsku krene šut. ne znam dal si ih gledao protiv francuza, ja jesam i mislim da su teški borci(finci su narod za svaki respekt, borbeni tipični vikinzi spremni na fight do posljednjeg šuta), nisu Finci pičke ko Hrvati, pa da se raspadnu nakon prve četvrtine, šta ti je? :D

nego, ja ti kažem stari a ti se smij koliko hoćeš, ovo je ekipa koja može osvojit medalju, ali nema ni znanja ni kemije ni pameti ni htjenja, bez toga nitko ništa ne može napraviti, to je jasno ko dan.

Pa, ja kao neko ko nema baš mnogo veze sa sportom, primetio sam da mnoge reprezentacije čak čitave grupe, igraju mnogo sporije od Srbije npr. Među tim usporenima je i Hrvatska. Što se tiče Finske, ai Češke u nastavku, ne verujem da ćemo pobediti sa manje od 20 razlike.

A što se tiče smejanja, nikad se ne bi smejao zbog Inkvijevih komentara, jer čovek komentariše nenavijački nego objaktivno. Ali Grinf i ti, mislim stvaarno. :zubo

NorthStand
13-09-2015, 15:15
Pa, ja kao neko ko nema baš mnogo veze sa sportom, primetio sam da mnoge reprezentacije čak čitave grupe, igraju mnogo sporije od Srbije npr. Među tim usporenima je i Hrvatska. Što se tiče Finske, ai Češke u nastavku, ne verujem da ćemo pobediti sa manje od 20 razlike.

A što se tiče smejanja, nikad se ne bi smejao zbog Inkvijevih komentara, jer čovek komentariše nenavijački nego objaktivno. Ali Grinf i ti, mislim stvaarno. :zubo

navijački kažeš, jel navijački reći da imamo momčad za medalju, pa pogledaj o kakvim je talentima tu riječ i ljudima koji igraju odlično u svojim klubovima(Bogdanović zabije u NBA 30 koševa, u reprezentaciji ne može pogodit jednu tricu u cijelom meču, o čemu mi pričamo ? ), i onda dođu u reprezentaciju i igraju ko da se nikad nisu sastali s loptom.

ne znam ni ja u čemu je problem, da znam zvao bi odmah HKSavez.

Humphrey
13-09-2015, 15:18
Htio sam napisati da se treba raspustiti reprezentacija jer nema smisla,ali to je ipak malo preekstremno, postoje igrače koji naporno rade i zaslužuju igrati za svoju državu,a to su igrači koji igraju u hrvatskoj ligi,ne u jugoslavenoj, ne u europi i ne oni koji griju klupu u nba,samo igrači iz domaće lige.

NorthStand
13-09-2015, 15:20
http://www.b92.net/news/pics/2015/09/13/77169394355f567416b8ec638750649_w640.jpg

kažu da slika govori, tisuće riječi, ova govori najmanje milion.

Princ
13-09-2015, 15:21
pošto će ta čast pripast Hrvatskoj nakon što vam očitamo košarkašku lekciju u 1/4. :de
Jedan simpatčan smalji sa indeh.hr
http://i975.photobucket.com/albums/ae239/sasha65/112233_1.gif

Očekivao sam više od Hrvatske reprezentacije,nije mi drago što ste ispali sad,zapravo čak sam i tužan.Jer sa ovakvom igrom ,koju ste pokazali i najavljivali borbu za medalje,nikakvu šansu ne bi imali protiv Srbije.Sad ništa drugo ne prostaje,nego da navijate za nas,osim Nort Standa koji će navijate za suparnike Srbije:kez

NorthStand
13-09-2015, 15:27
Jedan simpatčan smalji sa indeh.hr
http://i975.photobucket.com/albums/ae239/sasha65/112233_1.gif

Očekivao sam više od Hrvatske reprezentacije,nije mi drago što ste ispali sad,zapravo čak sam i tužan.Jer sa ovakvom igrom ,koju ste pokazali i najavljivali borbu za medalje,nikakvu šansu ne bi imali protiv Srbije.Sad ništa drugo ne prostaje,nego da navijate za nas,osim Nort Standa koji će navijate za suparnike Srbije:kez

ti dobro znaš da nam ležite u košarci, tako da ne znam o čemu pričaš, vi ste nam najdraže mušterije. :de

„Sigurno će nas mediji u Hrvatskoj sada „razapeti“, pisaće da se nismo dovoljno trudili, ali to nije tačno, problem je u tome što nemamo pobednički mentalitet“, rekao je Šarić koji je za 31 minut na parketu ubacio četiri poena.

nemamo pobjednički mentalitet, muda, znanja, kemije, volje, pameti, iskustva itd, nemamo ozbiljnog trenera, nemamo sreće, sve u univerzumu je protiv nas, kad se mi uhvatimo košarke i lopte. tako da, mislim da na temu ovog i idućih košarka prvenstava ne treba više ništa pričat, ekipa koja s srbijom igra egal u pripremnom periodu u francuskoj pred SP, Srbijom koja kasnije uzme srebro, a nije u stanju na turniru odigrat skoro nijednu ozbiljniju tekmu, šta reći više o nama ? ista priča i ovdje, razbijemo sve turke litvance estonce kurce palce u pripremnim tekmama, dođemo na turnir nema nas, ko da nismo uopće imali pripreme, totalni očaj i podbačaj, jednostavno Hrvati i košarka ne idu jedno skupa, ostavimo se iste zbog poštovanja prema Draženu i Kreši, ljudi nisu zaslužili da ih ovako posmrtno blamiramo i sramotimo!

NorthStand
13-09-2015, 16:02
http://www.vecernji.hr/kosarka/velimir-perasovic-moj-mandat-je-zavrsen-a-preuzimam-krivnju-za-poraz-1024496

po meni niej problem ni u perasoviću, možemo mi njega smjenit, ali isti luzerski pristup i mentalite će ostat, treba cijeli košarkaški savez i ustroj košarke promjenit, ne može se kuća koja je napravljena na trulim temeljima popravit, već se treba srušit kuću i radit novu iz potpuno novih temelja, to je jedini način kako se može napravit nešto vrijedno, i stabilno. budemo li mi krpali staru kuću na trulim temeljima, već sad mogu reći da neće biti ništa od toga, niti ćemo postić drugačije bolje rezultate od ovih.

Humphrey
13-09-2015, 16:21
Lijepo od Perasovića što daje ostavku,ali nažalost svi mi znamo da nije problem u njemu,kao ni u prijašnjim izbornicima,problem je u igračima. Ono što nije lijepo je što preuzima krivnju i tako samo još jednom mete probleme pod tepih.

Za košarku nema nade,ali biti će lijepo nekoliko godina čitati optimistične grunfove upise o svemu sjajnom što nas čeka kad stasaju neki mlađi igrači.E to je najljepše kod naše košarke, grunfov optimizam. :D

NorthStand
13-09-2015, 16:50
haha i mene nekad grunf da zavarat svojim preoptimističnim prognozama, ali sad je jasno svima pa i njemu, da ovo treba sve iznova gradit, odnosno sve što sad imamo srušit spalit skurit i fino počet od nule ciglu po ciglu zidat, i onda za jedno 5-6 godina nadat se medalji, i to ako nam se otvori put do polufinala i finala.

NorthStand
13-09-2015, 16:51

aleksa javi se, što šutiš pičko sada ? :de

Aleksa
13-09-2015, 17:01
aleksa javi se, što šutiš pičko sada ? :de

Pa gledam utakmicu, bre... :D
U pravu si bio, nije se Finska raspala u prvu četvrtinu, ali u poslednjoj gubi sa 19 razlike. :D
Još cu ispasti prognozer :zubo

Grunf
13-09-2015, 17:12
Jbg, ovim nasim cugerima je presudil ranojutarnji termin. :D

NorthStand
13-09-2015, 17:13
Pa gledam utakmicu, bre... :D
U pravu si bio, nije se Finska raspala u prvu četvrtinu, ali u poslednjoj gubi sa 19 razlike. :D
Još cu ispasti prognozer :zubo

točno se vidi kako znate igrat završnice, i to je vaš glavni adut, lijepo pustite ekipu da se nada, i onda pred sam kraj kreće rafalna paljba.

kod nas ni plana ni reda, ne znaš ko pije a tko plaća, da ne govorim da je atmosfera u ekipi takva da bi vjerojatno svaki igrač rađe bio na pogrebu nego u momčadi.

tako se ne može do medalje, vi za razliku od nas sušta suprotnost, pozitiva čista, i svatko zna svoju ulogu u momčadi, akcija mali milion, ako ne ide nešto brzo se promjeni i napravi nešto što ide, ako u obrani curi promjeni se obrana pa više ne curi itd, jednostavno puno ozbiljniji pristup, taktički puno zrelije igrate i to je to, rezultat onda dođe ko nagrada.

Finci kao što sam i očekivao nisu razočarali, zajeban narod i zajeban šuterski tim, kad ih ide šut jebat će mamitu svakome. barem 3/4 ! :de

NorthStand
13-09-2015, 17:15
Jbg, ovim nasim cugerima je presudil ranojutarnji termin. :D

ma e, kasno se pale, oni tek oko 24h kad je mjesec pun dođu na radnu temperaturu. :rofl

ma komedija grunfek, ne treba više tražit alibije i opravdanja, može ih sve biti sram ovako od-igrat za svoju reprezentaciju, ovo je ispod svake razine, nadmašili su i poluozljeđenog Čilića od neki dan na UStaša open-u.

Princ
13-09-2015, 17:18
Srbija - Finska 94:81 (23:24, 25:19, 23:21, 23:16)!

Malo su nas mučili,tri četvrtine konstantno bili egal,međutim Šampion je procenio da mu je potrebno samo 5 minuta da se uozbilji i rutinski privede tekmu kraju.Šalu na stranu,mora se mnogo bolje,Finci su bili nezgodni,al nisam sumnjao u pobedu Srbije.Kvalitet je evidentan.
hrvati,ništa se ne sekirajte,osvetićemo vam u sredu,sve radi dobrosusjedskih odosa naših dve zemlje-napascemo Čehe.I izbaciti ih. Raduljica 25 poena....Ako nije Teodosić,ili Bjelica uvek neko drugi iskoči,protiv čeha možda Kalinić,Erceg ili Bogdanović.Raznovrsna ekipa,jebači na svim pozicijama :kez

Inkvizitor
13-09-2015, 17:37
Pošteno od Perasa da je dao ostavku. osobno sam mislio da će im uliti neku želju ali nje je bilo manje nego ikad. Tu je i dio njegove krivnje.

Nekog velikog razočarenja nema, sve je to postala rutina. Kukali su svi kako nema posjete u Areni. Pa naravno da nema, nitko nije ni vjerovao u njih niti su oni sami u sebe vjerovali. Nisu imali želje a kamoli da sa željom igraju sa jakim ekipama. Ono nešto malo protiv Grčke.

Kakav im je protok lopte, bolji bi imale babe da ih malo dopingiraš. Sakrivaju se iza protivničkih igrača, siluju igru, zabijaju se u trojicu, ostali stoje i gledaju kako se ovaj muči. Užas brate mili, neugodno ih gledat.

Ni Srbe ne ide uvijek, protiv Finaca im je moglo bit gusto da nemaju toliku borbenost. kad ne ide šut izvana trpaju Raduljici u reket koji sam više vrijedi nego svi naši centri pet puta. Onda ih naravno kad tad mora krenut i šut izvana i onda je to gotovo.

Ljudi se bore i kad im ne ide i onda kad tako igraju normalno da slome slabije ekipe od sebe. Oni naši kilavci i kad su došli na minus 13 sa minus 30 i kad su Česi bili u panici i gubili lopte , nisu pokazali nikakvu želju da probaju. Vjerovatno bi svejedno izgubili ali oni nisu rekli, ajmo probat. 4 minuta u košarci je puno, par trica da ti uđe i ti su tu u egalu.

A sve je to i prenos klime u državi koja je obezglavljena, gdje je borba za naciju postala zločin i nešto nazadno. Sport je počesto samo preslik stanja u društvu.

Nogomet je gnjil ko gnjil krompir, eno onaj Jovankin nesuđeni mecena želi instalirati svog turbo pijuna na klupu reprezentacije, sve je trulo, sve je bez volje i žara, korumpirano, podređeno osobnim interesima.

U državi u kojoj je sve gnjilo i destruktivno, mazohističko ni sport ne može bit normalan.

DzoniBG
13-09-2015, 17:49
Necu da vam stavljam so na ranu... ali ovo je stvarno bilo ispod svakog minimuma... ne vise ni kosarke, nego primarnog nacionalnog naboja...

Dal oni pomisle - cekaj, gleda nas cela nacija, ako i ne ide, poginucu na terenu... kao da ih savrseno boli q...

Bar da ste trula ekipa, limitirana, pa da kaze covek - ovi ne mogu vise... ne, moglo bi cudo da se napravi sa ovakvom postavom, ali fali komandant kod koga znas da ako se ne trudis, neces spavati cele noci od verbalnog bicevanja... Peras izgleda kao osrednji fotograf sa makarske rivijere... ona faca ne uteruje strah ni unucima u predskolskom...

Ne znam kako ste uspeli da tako upropastite svoj najtrofejniji sport... nije mi drago, stavise... prvenstvo zasluzuje jedan muski ogled Srba i Hrvata... ali ovo ne bi bilo to, nego izivljavanje, a to mi i nije gust...

Ocistite govnjivom motkom sve od saveza i glavonja prvo, ako mislite da ne userete i ove mlade odlicne igrace kojima cete ako ovako nastavite samo ubaciti virus luzera...

Inkvizitor
13-09-2015, 17:50
Necu da vam stavljam so na ranu... ali ovo je stvarno bilo ispod svakog minimuma... ne vise ni kosarke, nego primarnog nacionalnog naboja...

Dal oni pomisle - cekaj, gleda nas cela nacija, ako i ne ide, poginucu na terenu... kao da ih savrseno boli q...

Bar da ste trula ekipa, limitirana, pa da kaze covek - ovi ne mogu vise... ne, moglo bi cudo da se napravi sa ovakvom postavom, ali fali komandant kod koga znas da ako se ne trudis, neces spavati cele noci od verbalnog bicevanja... Peras izgleda kao osrednji fotograf sa makarske rivijere... ona faca ne uteruje strah ni unucima u predskolskom...

Ne znam kako ste uspeli da tako upropastite svoj najtrofejniji sport... nije mi drago, stavise... prvenstvo zasluzuje jedan muski ogled Srba i Hrvata... ali ovo ne bi bilo to, nego izivljavanje, a to mi i nije gust...

Ocistite govnjivom motkom sve od saveza i glavonja prvo, ako mislite da ne userete i ove mlade odlicne igrace kojima cete ako ovako nastavite samo ubaciti virus luzera...

dobra..

neću pljuvati njega, bio je igračina..ma kilavci su krivi..nema želje, volje ni srca. nema se tu šta pričat..ko ih šiša.

Aleksa
13-09-2015, 17:56

Eto, ja mislim da je obrnuto. Imaju i nacionalni ponos, pa i borbenost, ali nemaju kvalitet i dobre igrače.
Pa šta je nego nacionalni ponos i borbenost kad se Perasović onoliko lomi i nervira duž aut linije. Da nema ponosa, kulirao bi na klupi. I igrači su im vidno razočarani zbog svake neuspele akcije, što govori da imaju želju.
Jedno mislim da Ante Tomić nema nikakvog žara u sebi, ima nekakav odsutan pogled i radovnodušno lice.

Aleksa
13-09-2015, 17:57
Pošteno od Perasa da je dao ostavku. osobno sam mislio da će im uliti neku želju ali nje je bilo manje nego ikad. Tu je i dio njegove krivnje.

Nekog velikog razočarenja nema, sve je to postala rutina. Kukali su svi kako nema posjete u Areni. Pa naravno da nema, nitko nije ni vjerovao u njih niti su oni sami u sebe vjerovali. Nisu imali želje a kamoli da sa željom igraju sa jakim ekipama. Ono nešto malo protiv Grčke.

Kakav im je protok lopte, bolji bi imale babe da ih malo dopingiraš. Sakrivaju se iza protivničkih igrača, siluju igru, zabijaju se u trojicu, ostali stoje i gledaju kako se ovaj muči. Užas brate mili, neugodno ih gledat.

Ni Srbe ne ide uvijek, protiv Finaca im je moglo bit gusto da nemaju toliku borbenost. kad ne ide šut izvana trpaju Raduljici u reket koji sam više vrijedi nego svi naši centri pet puta. Onda ih naravno kad tad mora krenut i šut izvana i onda je to gotovo.

Ljudi se bore i kad im ne ide i onda kad tako igraju normalno da slome slabije ekipe od sebe. Oni naši kilavci i kad su došli na minus 13 sa minus 30 i kad su Česi bili u panici i gubili lopte , nisu pokazali nikakvu želju da probaju. Vjerovatno bi svejedno izgubili ali oni nisu rekli, ajmo probat. 4 minuta u košarci je puno, par trica da ti uđe i ti su tu u egalu.

A sve je to i prenos klime u državi koja je obezglavljena, gdje je borba za naciju postala zločin i nešto nazadno. Sport je počesto samo preslik stanja u društvu.

Nogomet je gnjil ko gnjil krompir, eno onaj Jovankin nesuđeni mecena želi instalirati svog turbo pijuna na klupu reprezentacije, sve je trulo, sve je bez volje i žara, korumpirano, podređeno osobnim interesima.

U državi u kojoj je sve gnjilo i destruktivno, mazohističko ni sport ne može bit normalan.

Ako je po sportu, izgleda da je nama u državi kao u Nemačkoj. :D

Inkvizitor
13-09-2015, 18:01

Sad kad bi ja tebi objašnjavo što sam htio reć..živ bio se satro a ti možda opet ne bi rzaumio..:D

DzoniBG
13-09-2015, 18:01

dobra..

neću pljuvati njega, bio je igračina..ma kilavci su krivi..nema želje, volje ni srca. nema se tu šta pričat..ko ih šiša.

Bio je odlican igrac, secam ga se, gledao sam ga uzivo kao klinac... ali kriv je Inkvi jbg... ne samo on, ali on najvise...

Nema koncepcije igre, da vidis neku akciju, neku ideju... pa ako ne ide...ne ide... ovo je srljanje kao muva bez glave u napadu, odbrana busna ko sito, prave pocetnicke greske... na onog Veselog, koji je dosao kao glista u Partizan, Dule Vujosevic je napravio zver od igraca... ali to se znalo, pa onda na njega stavis nekog prljavog udaraca, tipa Zorica, da mu ne da po cenu faula da pridje kosu... a on vam zakucava kao na treningu...

Peras to gleda, i nista, ni jedna psovka, povisen glas... stoji pored klupe i moli se bogu da ne bude katastrofa... to nije trener, to je posmatrac ponora... da je on odradio svoj posao kako treba, onda bi mogao samo igrace da krivis... onaj Ante Tomic kao da je dosao na bocanje, boli njega stojko vrankovic sto ne moze jedan obican kos da pogodi...

Ajde barem zbog talentovanih klinaca menjajte nesto... ovo danas... plac majke bozije...

Inkvizitor
13-09-2015, 18:05
Bio je odlican igrac, secam ga se, gledao sam ga uzivo kao klinac... ali kriv je Inkvi jbg... ne samo on, ali on najvise...

Nema koncepcije igre, da vidis neku akciju, neku ideju... pa ako ne ide...ne ide... ovo je srljanje kao muva bez glave u napadu, odbrana busna ko sito, prave pocetnicke greske... na onog Veselog, koji je dosao kao glista u Partizan, Dule Vujosevic je napravio zver od igraca... ali to se znalo, pa onda na njega stavis nekog prljavog udaraca, tipa Zorica, da mu ne da po cenu faula da pridje kosu... a on vam zakucava kao na treningu...

Peras to gleda, i nista, ni jedna psovka, povisen glas... stoji pored klupe i moli se bogu da ne bude katastrofa... to nije trener, to je posmatrac ponora... da je on odradio svoj posao kako treba, onda bi mogao samo igrace da krivis... onaj Ante Tomic kao da je dosao na bocanje, boli njega stojko vrankovic sto ne moze jedan obican kos da pogodi...

Ajde barem zbog talentovanih klinaca menjajte nesto... ovo danas... plac majke bozije...

Ma šta će Žorić. Kilava baba.

Ante Tomić je posebna priča, ja ne znam što taj radi reprezentaciji, odkad igra nije nikad ništa dao, on fula koš s pola metra, ni od table ne može poentirat. o zakucavanju da ne govorim.

Peras naravno snosi dio krivnje, prekratko je tu, ali ne možeš ti od ovaca napravit lavove kad njih boli neka stvar.

I prije smo mi imali dobre juniore, to nije nikakva novost tako da, sumnjam da će s ovim biti što drugačije, daj Bože da se varam, ali nema tu stručnjaka. Jedino je Spahija bio nešto ali on je čini mi se digao ruke od reprezentacije.

DzoniBG
13-09-2015, 18:07
Eto, ja mislim da je obrnuto. Imaju i nacionalni ponos, pa i borbenost, ali nemaju kvalitet i dobre igrače.
Pa šta je nego nacionalni ponos i borbenost kad se Perasović onoliko lomi i nervira duž aut linije. Da nema ponosa, kulirao bi na klupi. I igrači su im vidno razočarani zbog svake neuspele akcije, što govori da imaju želju.
Jedno mislim da Ante Tomić nema nikakvog žara u sebi, ima nekakav odsutan pogled i radovnodušno lice.

Aleksa, igrao sam dugo kosarku, i to ozbiljno...veruj mi...imaju odlicne igrace...

Ako gledas samo ovo prvenstvo, izgledaju kao diletanti, ali nemoj da ti nabrajam u kojim klubovima igraju sa kakvim uspesima... ako nista drugo, pa nece Ameri u NBA da vode neke panjeve, pored miliona lokalnih mungosa koji igraju basket zmurecki...

Slicno se nama desava u fudbalu, pa mogu da razumem kako je to... uzasno, bukvalno da okujes u lance i vodis kao Rusi Nemce po Moskvi 1944...

Aleksa
13-09-2015, 18:15
Aleksa, igrao sam dugo kosarku, i to ozbiljno...veruj mi...imaju odlicne igrace...

Ako gledas samo ovo prvenstvo, izgledaju kao diletanti, ali nemoj da ti nabrajam u kojim klubovima igraju sa kakvim uspesima... ako nista drugo, pa nece Ameri u NBA da vode neke panjeve, pored miliona lokalnih mungosa koji igraju basket zmurecki...

Slicno se nama desava u fudbalu, pa mogu da razumem kako je to... uzasno, bukvalno da okujes u lance i vodis kao Rusi Nemce po Moskvi 1944...

Verujem ti. Istina, ja ne pratim mnogo, pa su moji utisci na osnovu ovog prvenstva.
Ipak, pored možda loše organizacije, valjda bi neko malo štrčao od kolektiva.

Aleksa
13-09-2015, 18:17
Bio je odlican igrac, secam ga se, gledao sam ga uzivo kao klinac...

Perasović je meni bio gadan kad je pre rata igrao za Jugoplastiku, pa zaredaju trojke on, Sretenović i Luka Pavićević protiv Partizana. :D Za ovu dvojicu nisam ni znao da su Srbi dok nisu kasnije zaigrali u našim klubovima, pa i reprezentaciji. Sretenović u čuvenoj Borovici. :D

DzoniBG
13-09-2015, 18:23
Verujem ti. Istina, ja ne pratim mnogo, pa su moji utisci na osnovu ovog prvenstva.

Kad krene ovako po zlu... tesko se cupas...

Ako se secas, imali smo mi 2005 paklenu ekipu...jos domacini... otresu nas Francuzi u osmini finala, nismo ni stigli do beogradske arene... svi oni od kojih se ocekivalo da povuku, prespavali su mec... to se desava svima, mi smo imali post od 2002 do 2009... nista zivo, ni bronza...

Moka je jos gurnuo u prvi plan zutokljunce Bjelicu i Teodosica 2007... popusili smo to, ali imali smo kostur tima, onda je dosao Duda Ivkovic i uzeo srebro 2009, nismo mogli protiv Spanaca, prejaki su bili... pa ga je nasledio Djordjevic i odmah uzeo srebro na svetskom prosle godine... Ameri su bili protivnici i tu nema boga...

Jako je vazno ko ti je trener, i kako izvrsis smenu generacija... tu ako zapne, pishaj sve drugo... Hrvati da su doveli nekog staljinistu od trenera, nekog tipa Dule Vujosevic... primitivan i uporan, a jebe majku ako se ne boris... ne bi sigurno izgubili od Ceha... ne moze fotograf sa makarske rivijere, ma kako da ima znanje, da to postigne, zato sto ga se igraci ne plase, i onda igraju kao razularena vojska...

NorthStand
13-09-2015, 18:33

ne razumješ ti o čemu on priča, a i bolje, te naše noćne more teško tko s strane može shvatit.

NorthStand
13-09-2015, 18:39

vidjet ćeš kroz par godina što ovi isti dečki mogu, ja ću i dalje tvrdit u međuvremenu da mogu do medalje, ali se sve u hrvatskoj košarci iz temelja mora promjenit ako se želi u budućnosti nešto ozbiljno napravit, ne radi se dobro s njima i zato je sve ovako očajno, ali i oni očito imaju psihološke probleme sami sa sobom, meni to nije jasno, u državi je depra to je jasno, jasno mi je da smo i luzeri već punih 20 godina u košarci, ali jebem ti sve da ti jebem, pa zar ti to sve ne bi trebao biti motiv više da napraviš nešto, da iskočiš iz tog usranog sivila države u kojoj živiš, i da sivilo prethodnih generacija pozlatiš ?

meni to ne ide u glavu, a jebe mi se iskreno za jebene čehe, i da su nas odvalili pedeset razlike isti kurac kad ispadamo s EP. problem je taj beskičmenjački luzerski stav, od prve jebene četvrtine pa sve do samog finišta utakmice. to je problem, a ne izgubit utakmicu s velikom razlikom ili izgubit općenito, može se biti borben do kraja igrat dobro pa izgubit, primjer utakmica protiv Grčke. ali tada se barem mogu pogledat u ogledalo, a šta je ovo danas bilo, nitko od tih igrača se neće večeras moći pogledat u ogledalo i mirno spavat, to je sigurno.

Grunf
13-09-2015, 19:52
Nema Grunfa,da se nije surdukno sa neke stjene,da ublazi bol :zbunjen:

Ajde Grunfe,ne moraš se vječno kriti,igraćete vi 2017 ,do tad se dobro spremite.Ništa ne brini,napunićemo Čehe +25 razlike.:zubo

Ma Cesi se i vas dobiti, jednostavno su prejaki. :D

Uroš
13-09-2015, 19:54
Uz roštilj u Vrčinu na svežem podavalskom vazduhu se gledao basket, u mom društvu opšta rezignacija vašim porazom, stvarno se zdušno navijalo za Hrvate... Priželjkivalo se to četvrtfinale s Hrvatskom i hard-core film za odrasle koji bi vam se priredio. Šteta... Opet, ako vam je za utehu, lakše vam je sigurno kad vas Česi razvale nego mi, tako da glavu gore, nije svako zlo za zlo...

Onakva mlitavost koju je vaša repka prikazala se retko viđa. Nema tu čvrstine, paradigma ekipe je onaj mlitavi Tomić, iz eventualnog duela sa Raduljicom bi od njega ostale froncle... Šarić, veliko ništa, sad mi je jasno zašto kod Dude u Efesu nije ni starter, zna stari lisac bolje od svih nas. Mislio sam da stagnira ali izgleda da stvarno dečko ima neke limite, talenat nije sporan ali očigledno nije to taj potencijal za koji se mislilo. Mali Hezonja - košarkaška inteligencija ravna nuli. Ona trojka Simon nije loš, ali ga jebe atletika, nisko i kao pomalo podgojeno je to za krilo. Bogdanović je nesumnjivo klasa, ali ništa nije pokazao.

Savet za kraj: srpski trener pod hitno! Kad možete da uzimate submediokritetne Amere za startnog pleja, možete i nekog iz najbolje trenerske škole u ostatku sveta (van Amerike). Boža Maljković je slobodan, čovek jeste govno i nikad neće videti klupu srpske reprezentacije iako mu je to neskrivena želja i čežnja, a politički stavovi i svetonazor mu nije toliko dalek vašem, ali radi se o velikom stručnjaku pa je rezon pokušati... Duško Vujošević je isto dobio pedalu od nove uprave Partizana, možda i s njim da probate... Neko iz krema srpske trenerske škole (Žoc, Duda, Kari Pešić) verovatno ne bi prihvatio, ali i Boža i Dule su kombinacija Kžiževskog i Gomeljskog za svakog hrvatskog stručnjaka.

Humphrey
13-09-2015, 19:55
Ma Cesi se i vas dobiti, jednostavno su prejaki. :D

Nego Grunfe,sad kad smo odlučili propustiti Rio i tako dati drugima zadnju šansu za slavlje, kad počinje naša berba zlatnih medalja?

Uroš
13-09-2015, 19:59
Ma dobar je Grunfara, ne jebite ga sad, optimizam je lekovit u ova turobna vremena...

Grunf
13-09-2015, 20:01
Vise je razloga za ovo. Opca depra u drzavi gdje svaki covjek prije prvenstva kaze da nemamo sanse iako smo u vrhu po kadru. Taj manjak vjere se prenese i na igrace i na trenera koji prije svake tekme strijepi od svakog protivnika. Manjak samopouzdanja.

Onda Perasovo vodenje ozlijedenog Tomasa i nespremnog Drapera. Ekipa je malo starija i Zora, Ukic i Simon su se ispuhali do cetvrtfinala. Ukic kao igrac je gotov i usporavao nam je napade. Stip nam je bil najbolji plej, a uvijek je kretao kao 3. plej. Bilana kao 2. najboljeg centra se nije uopce koristilo nego Zoru koji je trebao igrati zamjenu Saricu. Zbog toga se Sarica izraubalo s preko 30 minuta po tekmi. Rudez je bio vodonosa umjesto da je igrao svoju poziciju i mijenjao Bogdanovica.

Sve je bilo naopako i zbog toga smo bili istroseni danas i spori.

No, ne treba ocajavati nego otkloniti probleme i spremiti se da za dvije godine osvojimo Eurobasket. Ja bih za trenere postavio Rimca i Golemca.

Grunf
13-09-2015, 20:03
Nego Grunfe,sad kad smo odlučili propustiti Rio i tako dati drugima zadnju šansu za slavlje, kad počinje naša berba zlatnih medalja?

2017. ide prva, zlato na Eurobasketu. Znam da cete se vi pesimisti na to nasmijati, ali to je realna tvrdnja.

Uroš
13-09-2015, 20:05

Gruzijce trenira naš Kokoškov, on je najbolji iz te plejade mladih stručnjaka, već 10-ak godina je pomoćni trener u NBA, zadnjih par je i prvi pomoćnik u Juti, verujem da nije daleko dan kad će postati prvi srpski head coach nekog NBA tima (obzirom da je Žoc pre par godina odbio ponudu Pistonsa). Eto još jedan predlog za užarenu i nezahvalnu klupu Hrvatske...

Grunf
13-09-2015, 20:07
Gruzijce trenira naš Kokoškov, on je najbolji iz te plejade mladih stručnjaka, već 10-ak godina je pomoćni trener u NBA, zadnjih par je i prvi pomoćnik u Juti, verujem da nije daleko dan kad će postati prvi srpski head coach nekog NBA tima (obzirom da je Žoc pre par godina odbio ponudu Pistonsa). Eto još jedan predlog za užarenu i nezahvalnu klupu Hrvatske...

Svaka cast kokosima, ali imamo mi bolje trenere.

Uroš
13-09-2015, 20:07
Šta je sa Spahijom? On mi je jedini kredibilan hrvatski trener...

Uroš
13-09-2015, 20:10
Svaka cast kokosima, ali imamo mi bolje trenere.

U pravu si, pokazao je to kad vas je kao domaćine u Zagrebu dobio sa prejakim gruzijskim rosterom. Zaza Pačulija rulz...

Grunf
13-09-2015, 20:11
Spahija nakon one krade vise ne zeli. Vrijeme je za tandem Rimac-Golemac kojemu treba dati cetiri godine mandata. 2017. ce imati u kadru 6 NBA igraca i vjerujem da budu potrli sve. :ceda

Grunf
13-09-2015, 20:12
U pravu si, pokazao je to kad vas je kao domaćine u Zagrebu dobio sa prejakim gruzijskim rosterom. Zaza Pačulija rulz...

Kad smo se opustili. Taj lik nek vodi Gruzije i slicne repke.

Uroš
13-09-2015, 20:21
Bar da ste trula ekipa, limitirana, pa da kaze covek - ovi ne mogu vise... ne, moglo bi cudo da se napravi sa ovakvom postavom, ali fali komandant kod koga znas da ako se ne trudis, neces spavati cele noci od verbalnog bicevanja...

Nisu trula ekipa Džoni, ali nisu ni top repka po individualnom kvalitetu. Hrvati su se malo naložili i izhajpovali ovaj sastav, ali realno nisu oni prva liga ni po individualnom kvalitetu... O čemu pričamo ako im je prva opcija na pleju Dontej fakin Drejper, o čemu pričamo?!?! Jedina klasa je tu Bogdanović, Šarić i Hezonja su samo talenti oni klase nisu, a posle svega pitanje je i hoće li izrasti u klase, posebno mislim na Šarića... Ko ostaje, Tomić? Ma daaj... Hrvati su rang jedne Turske ili Nemačke i to bez Novickog, tamo imaš mladog Šredera koji je već sad NBA kvalitet u Atlanti, Plajsa, Benciga, oni bi u grupi koja je bila u Zagrebu bi bili najmanje 3., ali ih je sjebalo što su došli u ovu grupu smrti...

Princ
13-09-2015, 20:22
Pa gde Hrvati da prihvate da ih vodi selektor Srbin,pre bi do Hristovog dolaska potpisali da budu najgori.Nem ništa od toga,i Moka im se nameće,al džabe.Ima tu mnogo čega,gde se treba tražiti analiza ovako blede Hrvatske.Pod broj jedan,ljudi su stvorili nevidjenu euforiju,kako putem medija,tako i putem društvene mreže.O novininarima i njihovim "stručnim havlospevima" ne treba puno pisati,oni su stvorili ogromno breme za igrače na terenu.Pritisak Hrvatske štame je u mnogome doprineo (kako )da igrači igraju pod teretom.Jbg,stvorila atmosfera kako je Hrvatska već osvojila zlato pre neko je šampionat počeo.Od prosječnih igrača se stvarao NBA dream tim.Ne ide to tako.Onda i stručni štab,selektor bez koncepcije,sa malo rada,i malo znanja i bez autoriteta.Znaš šta je autoritet,kad Bogdan Bogdanovic,zvezda Partizana promaši jedan šut,a Vujoševic ga kao najveću zvezdu pošalje na tusiranje već u 7 minutu.Il,ako je malo nervozan,počne da ga davi.Jest taj Dule,vaki -naki,al vas je njegova škola danas srušila.Jan Veseli je sam prizano da je DV od njega napravio igrača,kao i od ove dvojice što danas igraju u Francuskoj repki.

Na forumu su bile konstatacije uglavnom ko ima više NBA igrača ,taj će lakše pobediti,taj sigurno osvaja.Šta je talijanima sa 5 NBA igrača pomoglo u duelu protiv Srbije?!Nista.Dakle manje statističkih podataka,nije fraza,al svi danas igraju košarku,čak i jebena Gruzija.

Gde su oni likovi što su se kleli da je Ante Tomic najbolji evropski centar.Pa,nešto nisam siguran u te tvrdnje,kao što sam i ranije govorio,on je prosečan igrač,al sa boljim igračima u Barceloni i sam izgleda bolje.Zato kad igra za repku,videli smo kako igra.Njemu je Mrajanovic dao 20 poena u Bgd.Eh ,da Bobi,sva sreća pa su te Ameri zadrzali,inače bi Srbima doživotno zabranili da se takmiče!

Jel bio Messi da gleda Hezonju?Nije ovo pošprdačina,na njegovu izjavu,već pokazatelj koliko je on infantilan i nezreo.

Ps.Grunfe,dobro je,živ si!Već sam se bio zabrino za tebe.Ako želiš adrenalinsku inekciju i dopaminsku zavisnost,navijaj za reprezentaciju Srbije,da zajedno diskutujemo o majstorijama Šampiona.Pa da pijemo celu noć :zivili

Uroš
13-09-2015, 20:23
2017. ce imati u kadru 6 NBA igraca i vjerujem da budu potrli sve. :ceda

Tako je Grunfara, sledeći olimpijski ciklus je vaš, nedajte da vas ova spoticanja ometu...

NorthStand
13-09-2015, 20:26
2017. ide prva, zlato na Eurobasketu. Znam da cete se vi pesimisti na to nasmijati, ali to je realna tvrdnja.

stvarno je grunov optimizam ljekovit(što reče Uroš s velikim početnim U :de), ali ovaj put me neće prevarit. :rofl

Uroš
13-09-2015, 20:27
Moka je diletant a ne trener... On je ovako dobar lik i gradski šmeker, viđam ga u "Pevcu" na Topličinom vencu ali je daleko on od ozbiljnog trenera. Po kvalitetu je nešto između Repeše i Josipa Vrankovića, ili između naših Vlade Đurovića i Stevana Karadžića, pa ti vidi...

Aleksa
13-09-2015, 20:31
Pa gde Hrvati da prihvate da ih vodi selektor Srbin,pre bi do Hristovog dolaska potpisali da budu najgori.Nem ništa od toga,i Moka im se nameće,al džabe.Ima tu mnogo čega,gde se treba tražiti analiza ovako blede Hrvatske.Pod broj jedan,ljudi su stvorili nevidjenu euforiju,kako putem medija,tako i putem društvene mreže.O novininarima i njihovim "stručnim havlospevima" ne treba puno pisati,oni su stvorili ogromno breme za igrače na terenu.Pritisak Hrvatske štame je u mnogome doprineo (kako )da igrači igraju pod teretom.Jbg,stvorila atmosfera kako je Hrvatska već osvojila zlato pre neko je šampionat počeo.Od prosječnih igrača se stvarao NBA dream tim.Ne ide to tako.Onda i stručni štab,selektor bez koncepcije,sa malo rada,i malo znanja i bez autoriteta.Znaš šta je autoritet,kad Bogdan Bogdanovic,zvezda Partizana promaši jedan šut,a Vujoševic ga kao najveću zvezdu pošalje na tusiranje već u 7 minutu.Il,ako je malo nervozan,počne da ga davi.Jest taj Dule,vaki -naki,al vas je njegova škola danas srušila.Jan Veseli je sam prizano da je DV od njega napravio igrača,kao i od ove dvojice što danas igraju u Francuskoj repki.

Na forumu su bile konstatacije uglavnom ko ima više NBA igrača ,taj će lakše pobediti,taj sigurno osvaja.Šta je talijanima sa 5 NBA igrača pomoglo u duelu protiv Srbije?!Nista.Dakle manje statističkih podataka,nije fraza,al svi danas igraju košarku,čak i jebena Gruzija.

Gde su oni likovi što su se kleli da je Ante Tomic najbolji evropski centar.Pa,nešto nisam siguran u te tvrdnje,kao što sam i ranije govorio,on je prosečan igrač,al sa boljim igračima u Barceloni i sam izgleda bolje.Zato kad igra za repku,videli smo kako igra.Njemu je Mrajanovic dao 20 poena u Bgd.Eh ,da Bobi,sva sreća pa su te Ameri zadrzali,inače bi Srbima doživotno zabranili da se takmiče!

Jel bio Messi da gleda Hezonju?Nije ovo pošprdačina,na njegovu izjavu,već pokazatelj koliko je on infantilan i nezreo.

Ps.Grunfe,dobro je,živ si!Već sam se bio zabrino za tebe.Ako želiš adrenalinsku inekciju i dopaminsku zavisnost,navijaj za reprezentaciju Srbije,da zajedno diskutujemo o majstorijama Šampiona.Pa da pijemo celu noć :zivili

To da su se preterano naložili je istina.
Mi smo čini mi se prošle godine imali situaciju sa reprezentacijom sličnu njihovoj ove godina.
Pred SP u Španiju, Đorđevića i momke niko nije propisno ispratio, a kamoli imao neka očekivanja. Čak smo ih malo i pljuvali.
Ali brate, kad su uzeli srebro, moraš ih respektovati, jer su stvorili neko pokriće.
Hrvati opet, i bez pokrića, pa i pre utakmica već slave pobede. :zubo

NorthStand
13-09-2015, 20:32
Nisu trula ekipa Džoni, ali nisu ni top repka po individualnom kvalitetu. Hrvati su se malo naložili i izhajpovali ovaj sastav, ali realno nisu oni prva liga ni po individualnom kvalitetu... O čemu pričamo ako im je prva opcija na pleju Dontej fakin Drejper, o čemu pričamo?!?! Jedina klasa je tu Bogdanović, Šarić i Hezonja su samo talenti oni klase nisu, a posle svega pitanje je i hoće li izrasti u klase, posebno mislim na Šarića... Ko ostaje, Tomić? Ma daaj... Hrvati su rang jedne Turske ili Nemačke i to bez Novickog, tamo imaš mladog Šredera koji je već sad NBA kvalitet u Atlanti, Plajsa, Benciga, oni bi u grupi koja je bila u Zagrebu bi bili najmanje 3., ali ih je sjebalo što su došli u ovu grupu smrti...

svi serete nešto po Šariću, a kad mali bude odvaljivao sve redom za koju godinu, eto već te 2017 jer će imat godinu i pol dana u NBA, onda ćete ga isti vi koji sad kenjate po njemu hvalit i pričat kako je mali ekstra talent.

on u ovoj usranoj ekipi, s ovako malo volje ne može ništa napravit, da Le Bron James zaigra s ovim zombijima koji igraju za Hrvatsku, ne bi zabio ni 10 koševa po tekmi, nema s kime i ne bi mu imao tko prenest loptu od koša do koša. tako da serite vi što hoćete, ali i Šarić i svi mlađi će pokazat koliko vrijede u NBA, na žalost to ne mogu u reprezentaciji jer realno nemaju ni s kime.

Inkvizitor
13-09-2015, 20:36
Ja znam da se vama Srbima priviđaju svakakve stvari ali gdje ste vi vidili euforiju u Hrvatskoj.

pa dvorana u Zagrebu je bila poluprazna većinom.

što se tiče hard core razvaljivanja u slučaju sraza s vama, dosadašnji rezultati uvijek govore da je to bilo na koš čak i kad ste vi bili brutalni a mi metiljavi kao uvijek.

Tako da je došlo do utakmice s vama kladim se bi bilo na par koševa. Dal je to zato jer se vama stisne ruka ili naši igraju preko mogućnosti ali tako je bilo.

NorthStand
13-09-2015, 20:37
To da su se preterano naložili je istina.
Mi smo čini mi se prošle godine imali situaciju sa reprezentacijom sličnu njihovoj ove godina.
Pred SP u Španiju, Đorđevića i momke niko nije propisno ispratio, a kamoli imao neka očekivanja. Čak smo ih malo i pljuvali.
Ali brate, kad su uzeli srebro, moraš ih respektovati, jer su stvorili neko pokriće.
Hrvati opet, i bez pokrića, pa i pre utakmica već slave pobede. :zubo

ajde vi svi kolektivno ne serite, tko se naložio, nitko nije pričao o zlatu pričalo se o medalji bilo kojeg sjaja, da je bronca meni je ko zlato nakon 20 godina bez postolja.

a da ova ekipa vrijedi za medalju, dam se kladit da će pokazat na prvom idućem takmičenju, uz preduvijet da se promjeni trener i naravno cijela koncepcija vođenja naše košarke, a to ne da je veliki posao to je volovski posao u pravom smislu te riječi.

Uroš
13-09-2015, 20:40
Znaš šta je autoritet,kad Bogdan Bogdanovic,zvezda Partizana promaši jedan šut,a Vujoševic ga kao najveću zvezdu pošalje na tusiranje već u 7 minutu.Il,ako je malo nervozan,počne da ga davi.Jest taj Dule,vaki -naki,al vas je njegova škola danas srušila.Jan Veseli je sam prizano da je DV od njega napravio igrača,kao i od ove dvojice što danas igraju u Francuskoj repki.

Lepo primećeno... Dule bi delio šamare danas, a onog mlitavog Tomića bi hvatao za vrat kao prošle sezone kad je davio Bogdanovića.

Uroš
13-09-2015, 20:41
http://images2.kurir.rs/slika-900x608/vujosevic-davi-bogdanovica-foto-starsport-1401743888-508597.jpg

NorthStand
13-09-2015, 20:42

Tomić je odličan centar, ali se u reprezentaciji očito ne snalazi, ja mu nakon ovog prvenstva više ne bi dao pozivnicu, a da je najbolji europski centar govori statistika, nisu tu statistiku druškane radili Hrvati već europljani i Barcelona. Bobi je ove godine imao najbolju statistiku, i zasluženo je ove godine proglašen najboljim centrom, bolji je od Tomića samo u tome da igra čvršće i da se ne libi skočit i zakucat kao ni Raduljica npr, to je npr pokazatelj kako je naša škola košarke loša, kako netko možet trpit da Tomić s svojih 2.17 cm ne zakucava loptu od koš kad je ispod koša ? ja bih mu rekao, ako nećeš zakuvat kad si ispod koša, nećeš ni igrat dok sam ja trener ove reprezentacije, i onda bi znao da mora zakucat i zakucavao bi ili u protivnom ne bi ni igrao. nemamo mi takve trenere, koji ove naše smušenjake znaju naučit nekim stvarima, i na malo radikalniji način, treba ponekad i malo čvrste ruke da bi se uspostavio red, i da bi se nekog naučilo što je njegov zadatak na poziciji na kojoj igra. Dule Vujošević pretjeruje, malo previše davi, ali možda baš to našima treba, vrijeme je da nakon silnih trenera koji paze na osjećaje naših manekena, dovedemo nekoga ala Dule koji će ih u pravom smislu te riječi hvatat za vrat, netko te manekene konačno treba naučit nekim stvarima i na malo grublji neprimjereniji način, na kraju krajeva malo davljenja nikoga nije ubilo. :rofl

Grunf
13-09-2015, 20:43
stvarno je grunov optimizam ljekovit(što reče Uroš s velikim početnim U :de), ali ovaj put me neće prevarit. :rofl

Treba samo posloziti kockice. Ak nemremo s 3 NBA igeaca nesto osvojiti onda cemo valjda sa 6 uspjeti. :D

NorthStand
13-09-2015, 20:44
http://images2.kurir.rs/slika-900x608/vujosevic-davi-bogdanovica-foto-starsport-1401743888-508597.jpg

tako se to radi, uhvatiš ga za vrat ko da je Srbin, i eto medalje vjerojatno zlatne. :smijeh

Uroš
13-09-2015, 20:46
Ja znam da se vama Srbima priviđaju svakakve stvari ali gdje ste vi vidili euforiju u Hrvatskoj.

pa dvorana u Zagrebu je bila poluprazna većinom.

što se tiče hard core razvaljivanja u slučaju sraza s vama, dosadašnji rezultati uvijek govore da je to bilo na koš čak i kad ste vi bili brutalni a mi metiljavi kao uvijek.

Tako da je došlo do utakmice s vama kladim se bi bilo na par koševa. Dal je to zato jer se vama stisne ruka ili naši igraju preko mogućnosti ali tako je bilo.

Bilo je tu i rutinskih pobeda, Evrobasket u Turskoj 2001., 15ak poena razlike...

Grunf
13-09-2015, 20:49
Unatoc tome kaj budemo uskoro imali Dream team u repki treba reci da nam je kosarka u banani. Ulazak u regionalnu ligu nam je sveo kosarku na 3 profesionalna kluba. Baza igraca je nikad manja, klubova je nikad manje i situacija je jako losa. Treba cim prije urediti prvu ligu jer ne bu dobro. Isto tako istupiti iz ABA lige koja nas je unazadila.

Inkvizitor
13-09-2015, 20:51
Bilo je tu i rutinskih pobeda, Evrobasket u Turskoj 2001., 15ak poena razlike...

pobeda ili pobede.

Sad možete prijetit razvaljivanjem ali mogli bi i izgubit jer je većinom bilo na koš.

pa i Fince ste tek slomili u 4-oj četvrtini. do tada vas vukao Raduljica, u kacu za kupus niste mogli ubacit.

Princ
13-09-2015, 20:54
dam se kladit da će pokazat na prvom idućem takmičenju, uz preduvijet da se promjeni trener i naravno cijela koncepcija vođenja naše košarke.

Ovaj Nortov moto me podseća na onaj Zvezdin "sledeće sezone":x

Ajd sad,šta je -tu je.Ispali ste,pa šta.Ne treba sad biti bezobrazan pa vas provocirati.Sad vam ostaje 2 godine da se na miru pripremite za to iduće takmičenje.Dovoljno vremena.

Princ
13-09-2015, 20:57
Lepo primećeno... Dule bi delio šamare danas, a onog mlitavog Tomića bi hvatao za vrat kao prošle sezone kad je davio Bogdanovića.

http://www.youtube.com/watch?v=0iaJBOQUOlY

http://www.youtube.com/watch?v=9pF6WmwShnA

Inkvizitor
13-09-2015, 20:59
i o kakvoj to skupini smrti pričaju Srbi. Njemačka i Turska koje smo mi pobijedili prije natjecanja.

Inkvizitor
13-09-2015, 21:00

Ajd sad,šta je -tu je.Ispali ste,pa šta.Ne treba sad biti bezobrazan pa vas provocirati.Sad vam ostaje 2 godine da se na miru pripremite za to iduće takmičenje.Dovoljno vremena.

pa šta ti tu radiš nego provociraš klonirani .

Uroš
13-09-2015, 21:02
i o kakvoj to skupini smrti pričaju Srbi. Njemačka i Turska koje smo mi pobijedili prije natjecanja.

Pa ono Španija, Italija, Srbija, taj rad, a kladim se da su i Nemačka i Turska kudikamo jače od Kokoškove Gruzije koja vas je pobedila na domaćem terenu...

NorthStand
13-09-2015, 21:03

slažem se, i više nego dovoljno vremena da napravimo paklen tim, i da konačno Srbe stavimo gdje im je mjesto, u donji dom europske košarke, treća liga ali Srbe nije briga. :cheer

NorthStand
13-09-2015, 21:07
Pa ono Španija, Italija, Srbija, taj rad, a kladim se da su i Nemačka i Turska kudikamo jače od Kokoškove Gruzije koja vas je pobedila na domaćem terenu...

ti mene stvarno zajebavaš, pa želiš reći da Gruzija ima bolji tim od hrvatske, stari možda jesmo se izblamirali ali da Gruzija ima bolji tim nema, kao što sam rekao postoji svega par momčadi koje su po kvaliteti i iskustvu ispred nas, to su Francuska Srbija Španjolska Grčka i onda dolazimo mi, nismo bili glavni favoriti ali smo bili odmah iza njih, čitaj američke stranice pa vidi malo, zašto bi nas ameri stavljali u krug favorita ako ne vrijedimo ? ti pričaš o nekim prosiječnim talentima, ako su Šarić i Hezonja prosiječni talenti, onda bih volio vidjet te tvoje nadprosiječne talente u okvirima europe ?

podbacili smo totalno, i to je ono što sve u hrvatskoj treba brinut, imat ovakve igrače a odigrat na razini jedne limitirane reprezentacije koja se muči pobjedit limitiranog protivnika ili koja popuši uvjerljivo od jedne Češke koja desetljećima nije uzela medalju na europskom prvenstvu, ne znam šta više reći. to sve govori samo za sebe, ali mi nismo poletjeli bez razloga, problem je u tome što smo mi radili i radimo krivo s onime s čime raspolažemo u tome je problem, a ne u jebenoj formi ili nedostatku talenta igrača s kojima raspolažemo.

NorthStand
13-09-2015, 21:11
Treba samo posloziti kockice. Ak nemremo s 3 NBA igeaca nesto osvojiti onda cemo valjda sa 6 uspjeti. :D

tu priču slušam već 20 godina, treba ovo treba ono, ali nikako da se pojavi netko tko će to sve i napravit, ali slažem se s tobom ako s 6 NBA igrača ne uzmemo medalju, onda se definitivno ko nacija a ne ko individue trebamo odreć košarke ko sporta i usmjerit mladiće u neke druge sportove, npr nogomet rukomet boks tenis, ono što nam ide i u čemu dokazano imamo uspjeha, a ne da nam razni sportski talenti propadaju u košarci u kojoj smo takvi luzeri, da bi valjda s 10 NBA igrača muku mučili s prosiječnim česima.

Inkvizitor
13-09-2015, 21:20
Ja imam jedan prijedlog za problem hrvatske košarke.

prebacit sredstva namjenjena košarkom savezu u boksački savez. Ako ne znamo da igramo košarku bar znamo da se bijemo.

Skywalker
14-09-2015, 10:22

Nedostaje vam taj bezobrazluk, ta drskost, taj mentalitet, a bez njega nema ni trofeja. Znate tko je bio kurvin sin? Dražen. A takav je nama Teodosić, koji je svoj karakter poslije prenio i na ostale suigrače. A na klupi nam sjedi Sale Đorđević, još veći kurvin sin i rođeni vođa.

Ne znate raditi s mladima, ne znate brusiti dragulje koje nedvojbeno imate. Svi vam bježe vani. Evo, mali Šarić. Čim ga vidiš znaš da je igrač, ali imam dojam da i njemu fale muda. Daj bože da griješim, pa da se ispostavi da je uz talent naslijedio taj zajeban karakter od staroga. Uporno forsirate starije igrače, a ne želite dati priliku mladima. Popović je na primjer meni drag igrač, kao i još neki, ali oni su vam godinama igrali, a mladima niste željeli dati šansu.

Pa kad će igrač postati igrač nego kad ga baciš u vatru kao klinca? Na Eurobasketu 2007., dakle prije osam godina, u momčad sam ubacio tri tinejdžera - Teodosića, Ercega, Markovića - i dao im sve ovlasti. Tada smo doživjeli debakl, a ja sam platio glavom. Međutim, nije me briga kad vidim da su sva trojica i danas u reprezentaciji i da su nositelji. Tako se to radi.

Grunf
14-09-2015, 10:59
Treba nam novi Krešo Ćosić koji će zadržati Bogdanovića, Bilana i Babića od starijih, a gurnuti u vatru mlade bisere Bendera, Arapovića, Mazalina, Žižića, Zubca, Slavicu, Božića, Hezonju i Šarića. Dosta je bilo mlakog Tomića i sporih Ukića i ostalih. Vrijeme je za mladu kaznenu ekspediciju.

1981
14-09-2015, 12:34
Mene je zavaralo ovih osan pripremnih utakmica i osan pobjeda.Plus su nas novinari punpali o Tomiću,bogdanociću,Hezonji i šta ja znan više šta su sve pisali.Prvo i osnovno nemamo ni beka organizatora ni beka šutera šta je ono osnovno u košarci a centri su nan izgubljeni u vrimenu i prostoru.Ukić igra 15 godina a ja se nesičan kad je on rješija ijednu utakmicu.O Hezonji san čita bajke a doslovno ništa nije pokaza pa ni ono da je bar talenat.mentalni sklop u glavi čin protivnik otiđe na 5 koševa razlike kraj priče i utakmice.

Grunf
14-09-2015, 12:58
Jučer je Hezonja imal 10 koševa i 9 skokova, a bil je napadački valjda zadnja opcija na terenu. Nemamo hijerarhiju, svako puca kad poželi. Ne koristimo prednost u visini, igramo glupu košarku. Najbolji šuteri zadnji dobiju loptu na šut. Igra se obrnuto od onoga kak se treba igrati. Moguće je da postoje neke razmirice među igračima.

Mislim da se treba zahvaliti i Tomiću, nikad nije i očito nikad neće ništa pokazati u repki, samo navlači gubitnički mentalitet na naše talentirane mladiće. Sve ih potjerati osim Bogdanovića, Babića, Hezonje i Šarića te uvesti mlade igrače koji su poharali Europu i svijet te im dati Nazora koji ih je vodio za trenera. Ili Rimca-Golemca.

Inkvizitor
14-09-2015, 13:36
Mali Hezonja ima herca ali je još nezreo totalno. meni je najveće razočarenje taj razvikani Šarić. Prdac u rosu. Bogdanović pogubljen. Rudež smiješan.

Princ
14-09-2015, 13:41
pa šta ti tu radiš nego provociraš klonirani .
Svako vidi ono što želi,dakle,pitanje je subjektivnosti.

Grunf
14-09-2015, 14:47
Kad igrate s Česima? Mislim da vas Česi lagano uzimaju. :D

Princ
14-09-2015, 14:53
Kad igrate s Česima? Mislim da vas Česi lagano uzimaju. :D
Mislim u sredu.Ma ništa ne brigaj,osvetićemo vas.15 koševa razlike,laganice.Budi realan,igra li ko atraktivniju košarku od nas na šampionatu,poseduje li neka ekipa lepršaviju igru od naše?
Sale je lepo sve uklopio.Za koga navijaš Grunfek sad,mislim verovatno gajiš određene simpatije prema nekoj ekipi.Znam da to nisu Česi,ni Srbi.Francuska verovatno,Italija?

GBH
14-09-2015, 14:53
Msali Hezonja ima herca ali je još nezreo totalno. meni je najveće razočarenje taj razvikani Šarić. Prdac u rosu. Bogdanović pogubljen. Rudež smiješan.

A Tomić ništa? Momak slovi za po najboljeg centra u Euroligi, a kao krepalina se vuče po terenu. Blokade mu kelje i po 10 centimetara niži igrači, totalno bez samopouzdanja, bez volje. Na nula poena je ostao jučer.
Nemoguce je da u oni onako loše odigrali, nema kvalitete za medalju ali nije to tako trulo da te cesi sa 3 ozbiljna igrača nakantaju 20 razlike. Siguran sam da se pogriješilo u pripremama, da li se potrošilo puno s tih 7 ili 9 tekmi pred EP... ne znam, ali nije tu samo stvar suhe kvalitete i voljnog momenta.

Inkvizitor
14-09-2015, 14:56
A Tomić ništa? Momak slovi za po najboljeg centra u Euroligi, a kao krepalina se vuče po terenu. Blokade mu kelje i po 10 centimetara niži igrači, totalno bez samopouzdanja, bez volje. Na nula poena je ostao jučer.
Nemoguce je da u oni onako loše odigrali, nema kvalitete za medalju ali nije to tako trulo da te cesi sa 3 ozbiljna igrača nakantaju 20 razlike. Siguran sam da se pogriješilo u pripremama, da li se potrošilo puno s tih 7 ili 9 tekmi pred EP... ne znam, ali nije tu samo stvar suhe kvalitete i voljnog momenta.

Na njega sam navikao, odkad igra. Od njega ništa nisam ni očekivao.

Inkvizitor
14-09-2015, 14:58
Srbiji je otvoren put do finala. Češka pa il Litva ili Italija koju su razvallili u grupi.

Litvu je realno trebala tući Gruzija jer je vodila 35 minuta i bila bolja. I to je jedna velika košarkaška nacija koja se srozala.

Delije1989
14-09-2015, 15:00
Pa majku mu jeb.m kako bre da se potrose na pripremnim utakmicama, pa ti ljudi ceo zivot treniraju, kakvi djokson previse pripremnih utakmica.. Ovo prvi put cujem.. Mi smo odigrali 10 pripremnih utakmica, i da smo ispali ne bi trazili razlog u tome. I da, stvar je u kvalitetu i voljnog momenta! Ako nemas to, ti si niko i nista. Nasi polako samo, ceka nas teska utakmica, bez lozenja, korak po korak.. Imamo kvalitet, ali u sportu je sve moguce. Samo da SALE slozi sve lepo, da ih pripremi psihicki pa kako bude bude! Mi se na nase kosarkase ne mozemo ljutiti! Kad nam je bilo najteze, oni si harali evropom i svetom i to im nikada necemo zaboraviti! Imaju kredita koliko zele! Mi smo zemlja kosarke!

Delije1989
14-09-2015, 15:04
Srbiji je otvoren put do finala. češka pa il Litva ili Italija koju su razvallili u grupi.

Litvu je realno trebala tući Gruzija jer je vodila 35 minuta i bila bolja. I to je jedna košarkaška nacija koja se srozala.

Ako prodjemo cesku, onda tek razmisljamo o polufinalu!

Grunf
14-09-2015, 15:09
Mislim u sredu.Ma ništa ne brigaj,osvetićemo vas.15 koševa razlike,laganice.Budi realan,igra li ko atraktivniju košarku od nas na šampionatu,poseduje li neka ekipa lepršaviju igru od naše?
Sale je lepo sve uklopio.Za koga navijaš Grunfek sad,mislim verovatno gajiš određene simpatije prema nekoj ekipi.Znam da to nisu Česi,ni Srbi.Francuska verovatno,Italija?

Talijani su mi dobri, ak kojim slučajem prođete Čehe (u kaj iskreno sumnjam :D) onda će vas Talijani pregaziti. Jaki su ovak, ali će vas suci osakatiti. Već su vam pokazali u grupi način na koji će vam suditi.

Čuj, bili ste lepršavi u grupi, ali jučer su Finci npr. bli lepršaviji. Da su imali jednog normalnog centra koji je mogao zaustaviti Raduljicu vi bi letili kao i mi s prvenstva.

Princ
14-09-2015, 15:19
Da su imali jednog normalnog centra koji je mogao zaustaviti Raduljicu vi bi letili kao i mi s prvenstva.
Šta bi bilo,kad bi bilo.Da su Finci imali dominantnog centra koji se može suprostaviti Braduljici,mi bi onda menjali koncepciju igre.Al,to nećemo nikad saznati,jer Finci nisi imali dominantnog centra da zaustavi Braduljicu.Slažem se za sudije,bruka koliko su nas krali,i kolikoće nas krasti ,pogotovo u polufinalu ili finalu,protiv Francuske ili Španije(ako dodjemo do polufinala ili finala).Jbg,nemam pasulj pa da gatam,pa da znam šsta će biti,pa da sa sigurnošću mogu da tvrdim.Nadam se medalji,i verujem i ekipu,a sad šta će biti,pričaćemo o tome,kad bude vreme.

Česi imaju samo Veselog,kao igrača koji je vrhunski igrač.Sve ostalo su uglavnom igrači druge kalse ,al svakao su pokazali da se trebaju maksimalno respektovati i da ne sme biti opuštanja,već ih shvatiti kao ozbiljnog protivnika.Mislim,nema tu puno mudrolije,eliminacioni sistem je počeo,samo je pobeda bitna,bez obzira ko je protivnik.

Grunf
14-09-2015, 15:25
Imaju i Satoranskoga koji je top plej Europe.

Princ
14-09-2015, 15:30
Imaju i Satoranskoga koji je top plej Europe.
Imaš pravo.Na njega sam zaboravio.Al,svedno nije on Teodosić,nije je Česka Srbija.No iznenađenj su uvek moguća.Iskreno,mislim da imamo mnogo kvalitetnijih igrača na svim pozicijama od njih,tako da ako nije danas Teodosić,ili Bjelica,uvek može da iskoči individualan kvalitet koji će pogurati ekipu.Bogdanović,Nedović,Erceg..itd.Imaju oni više razloga za zabrinutost nego mi.Uz sve to,dišemo kao ekipa.Videćemo,čekamo sredu,nadam se da će ih Sale pripremiti dobro.

1981
14-09-2015, 15:31
Srbi uvik imaju neku ekstra klasu ili igrača koji zna i može povest cilu ekipu.Sitite se Bodiroge kako je igra i vodija cilu ekipu kad su bili prvaci svita.Teodosić me podsječa upravo na njega.Ima to nešto šta diže cilu ekipu a klasa je da ima taj potez uvik kad triba.Za razliku od nas.

Grunf
14-09-2015, 15:35
Srbi uvik imaju neku ekstra klasu ili igrača koji zna i može povest cilu ekipu.Sitite se Bodiroge kako je igra i vodija cilu ekipu kad su bili prvaci svita.Teodosić me podsječa upravo na njega.Ima to nešto šta diže cilu ekipu a klasa je da ima taj potez uvik kad triba.Za razliku od nas.

Takav je kod nas Šarić, samo kaj mu se ne daje uloga vođe na terenu. Trener treba prepoznati tko je za koju ulogu. Iz aviona se vidi da Tomić nije za vođu, ali on to želi biti jer ima ime u Europi. Trener to sve treba u red staviti.

Grunf
14-09-2015, 15:38
Imaš pravo.Na njega sam zaboravio.Al,svedno nije on Teodosić,nije je Česka Srbija.No iznenađenj su uvek moguća.Iskreno,mislim da imamo mnogo kvalitetnijih igrača na svim pozicijama od njih,tako da ako nije danas Teodosić,ili Bjelica,uvek može da iskoči individualan kvalitet koji će pogurati ekipu.Bogdanović,Nedović,Erceg..itd.Imaju oni više razloga za zabrinutost nego mi.Uz sve to,dišemo kao ekipa.Videćemo,čekamo sredu,nadam se da će ih Sale pripremiti dobro.

Oni Vesely igraju dobar pick kojega je teško braniti. Treba ih uzeti za ozbiljno jer inače naprave ono kaj su nama napravili.

1981
14-09-2015, 16:14
Takav je kod nas Šarić, samo kaj mu se ne daje uloga vođe na terenu. Trener treba prepoznati tko je za koju ulogu. Iz aviona se vidi da Tomić nije za vođu, ali on to želi biti jer ima ime u Europi. Trener to sve treba u red staviti.

Ma koji Šarić, kad se sitin košarke nekad svaki klub u Jugi ima je boljega pleja nego šta ga sad ima reprezentacija.

NorthStand
14-09-2015, 17:08

nećemo mi još godinama imat "Teodosića", to su naši mokri snovi samo, ali da ga pronađemo za 5-6 godina, s ovim mlađim igračima i njihovim uigravanjem mogli bi se nadat medalji više nego ikad, ali bez pravog playa po meni teško je doći do medalje, nema tko razigrat momčad, i nema kreacije igre, igrači djeluju puno bezidejnije bez pravog playa. to je isto jedan od razloga zašto smo igrali loše, Perasoviću sam najviše zamjerio to što nije forsirao Stipčevića evidentno je da je on naš najbolji play bio i u najboljoj formi, a on mu je najviše grijao klupu. i da bude stvar bolja, perasović je dalmoš, a Rok je isto dalmoš samo iz slovenije. i on njega zapostavlja, a ponavljam jebeš to što su obojica dalmoši, već i to što ovaj stvarno najbolje igra playa trenutno u našoj reprezentaciji, i on ga ignorira, e pa sad fino Perasoviću podnesi ostavku, radio si krive procijene vodio si razno razne "tomiće" na prvenstvo, koje realno očito boli kurac za rezultat, i sad moraš platit ceh i spremit prnje i tražit klupski angažman. meni je žao, jer znam da je Perasović ako ne naš najbolji, onda jedan od najboljih trenera, ali očito nije imao kapacitet za vodit reprezentaciju, po meni kao što su neki i rekli, Spahija je uvjerljivo imao najviše nos koga iz našeg rostera igrača pozvat, i koga imenovat vodonošom a koga udarnom petorkom, i rotirao je sve igrače u grupnoj fazi kao Sale Đorđević, pa kad su došli u finiš mogli su se ravnopravnog pobit s Španjolcima koji su bili jaki, i izgubili zbog usranog Lamonice i bg publike. ali kažem, Spahija je pokazao da ima kvalitetu i da zna vodit reprezentaciju, ne zna to svatko, nije isto vodit klub ili reprezentaciju.

NorthStand
14-09-2015, 17:16
http://www.youtube.com/watch?v=vvhNo7pWcF8

“Da se vratim kući i zateknem Mačijulisa kako mi spava sa ženom, pitao bih ga šta hoće za doručak“, napisao je jedan oduševljeni navijač. :rofl

NorthStand
14-09-2015, 17:22
https://pbs.twimg.com/media/CO20I16UsAE4wE7.jpg

:de

Princ
14-09-2015, 17:37
Nešto onako razmisljam,hipotetički gledano,hoće li HTV ukoliko Srbija osvoji šampionat prenositi dodelu medalja i melodiju "Bože Pravde"?:zubo

Inkvizitor
14-09-2015, 17:49
Nešto onako razmisljam,hipotetički gledano,hoće li HTV ukoliko Srbija osvoji šampionat prenositi dodelu medalja i melodiju "Bože Pravde"?:zubo

Neće.......

1981
14-09-2015, 18:09

Preopterečeni ste Hrvatima.Mene boli k oćeli prenosit ili neće.

Inkvizitor
14-09-2015, 18:33
Općenito najveći je misterij kraha hrvatske košarke i uspona srpske.

za vrijeme Jugoslavije bar ono što ja pamtim, hrvatski igrači su bili glavni a Srbi sporedni likovi u Yu košarci. Osim Divca i Paspalja tu nije bilo Srbina/Crnogorca.

Dokaz tome je totalna dominacija hrvatskih klubova u Yu ligi i pet naslova prvaka Europe Ciobone i Jugoplastike.

Čak i u onom filmu. "Bili smo prvaci sveta" od prve petorke 4-ica su Hrvati :D

Trebalo je stvarno rudarit da uništiš hrvatsku košarku. vala su dali sve od sebe i uspjeli.

Grunf
14-09-2015, 18:39
Radic i klika. Napravili su ono kaj bu Mamic napravil s nogometom i ono kaj je Gobac napravio s rukometom.

Inkvizitor
14-09-2015, 18:46
Radic i klika. Napravili su ono kaj bu Mamic napravil s nogometom i ono kaj je Gobac napravio s rukometom.

Gobac bar ima neke rezultate iza sebe. Nije mi to usporedba. Čak bi rekao da je srpski rukomet ( ne pamtim Partizana iz Bjelovara) bio u YU jači u odnosu na hrvatski ( Metaloplastika iz Šapca) a propao je kao naša košarka. Mi smo ipak bili svjetski i olimpijski prvaci a samo nas je indolencija i malo nesreće falilo da budemo to u troduplom smislu.

Grunf
14-09-2015, 18:48

A zasto je vama toliko stalo do stalne potvrde vrijednosti od strane Hrvata? :D

Grunf
14-09-2015, 18:51
Gobac bar ima neke rezultate iza sebe. Nije mi to usporedba. Čak bi rekao da je srpski rukomet ( ne pamtim Partizana iz Bjelovara) bio u YU jači u odnosu na hrvatski ( Metaloplastika iz Šapca) a propao je kao naša košarka. Mi smo ipak bili svjetski i olimpijski prvaci a samo nas je indolencija i malo nesreće falilo da budemo to u troduplom smislu.

Istina, ali ti svi rezultati su plod igraca iz nase lige, dok jos nije bila unistena. Vidis i sam da smo pali u rukometu, a kladim se da bu to jos jace.

Inkvizitor
14-09-2015, 18:55
Istina, ali ti svi rezultati su plod igraca iz nase lige, dok jos nije bila unistena. Vidis i sam da smo pali u rukometu, a kladim se da bu to jos jace.

Pa dobro nismo mi jedini u tome. i Švedi su nekad bili sila a sad su ništa. Rusi isto. Ima uspona i padova ali hrvatski rukomet je donio hrpu medalja. To što je moglo i više da su se neke stvari poklopile, to bi bilo još bolje ali generalno to nam je bio ultra sport.

A košarka koja je bila hrvatski brand doša na razinu vica. To je katastrofa.

To je trebalo rudarit da se to uništi. Baš ono zapet ko konj.

Princ
14-09-2015, 19:03
A zasto je vama toliko stalo do stalne potvrde vrijednosti od strane Hrvata? :D

Ovo je ipak ispit gde Hrvati treba da potvrde svoju vrednost.Vrednost tisućuletnje kulture.

Inkvizitor
14-09-2015, 19:06
Ovo je ipak ispit gde Hrvati treba da potvrde svoju vrednost.Vrednost tisućuletnje kulture.

A što vi niste pokazali svoju široku srpsku dušu pa na Euru u SCG obukli onog dečka u hrvatski dres ko ostale reprezentacije nego ga obukli u bijelo.

Princ
14-09-2015, 19:09
A što vi niste pokazali svoju široku srpsku dušu pa na Euru u SCG obukli onog dečka u hrvatski dres ko ostale reprezentacije nego ga obukli u bijelo.
Iskreno ne znam o čemu pričaš,al bih voleo da mi prezentuješ tvrdnje.Daj nešto vizuleno,neki link.

Inkvizitor
14-09-2015, 19:17
Iskreno ne znam o čemu pričaš,al bih voleo da mi prezentuješ tvrdnje.Daj nešto vizuleno,neki link.

Ukratko bili su klinci koji su predstavljali svaku reprezentaciju. Svi su imali dresove određene reprezentacije samo je onaj koji je predstavljao Hrvatsku, umjesto hrvatskog dresa nosio običnu bijelu majicu.

Linka nema, ali o tome se tada pisalo.

Humphrey
14-09-2015, 20:29
Ma ko jebe košarku,sport kriminalaca iz američkih geta i beogradskog pašaluka.

Nije to za fine dečke popout Tomića i naših ostalih momaka.

1981
14-09-2015, 21:13
Ajdete ukurac di su ona lipa vrimena nacionalizma, žile na vratu pina na usta i onaj urlik ciganiiiiiiiiiiiiiii.Ali nikad nikoga nismo pljuvali ka Kićanovića.Danas mi je neugodno kad se sitin��.

Princ
14-09-2015, 21:46
Ukratko bili su klinci koji su predstavljali svaku reprezentaciju. Svi su imali dresove određene reprezentacije samo je onaj koji je predstavljao Hrvatsku, umjesto hrvatskog dresa nosio običnu bijelu majicu.

Linka nema, ali o tome se tada pisalo.

Ako je tako kao što ti tvrdiš,to je veoma neprofesionalno.Mada,ja bih ipak voleo neki dokaz,sigurno je makar neki hrvatski potral pisao o tome.Samo moraš se složiti sa činjenicom,da je dodela medalja mnogo egzaltiranija radnja ,i da je to svakako ogroman propust ukoliko se uskrati gledaocima,bez obzira ko ga činio.Sport i politiku ne treba mešati.Nikad politika nije donela ništa dobro sportu,niti hoće.

Grunf
14-09-2015, 21:57
Ajde, nemoj se pravit fin. Toga se i ja sjecam. Mislim da cak niste ni HR zastavu izvjesili u dvorani, dal za to prvenstvo ili za rukometno...I jos ste sjekirama po Novom Sadu ganjali obicne navijace.

To kad vidim da vi nekoga prozivate u vezi necega, tome se sam moremo nasmijati.

Skywalker
14-09-2015, 22:35
Mozda niko od klinaca nije hteo hrvatski dres :D
Pa i nama su oni mali siptari na nekoj prijateljskoj utakmici uradili smicalicu...kad su tokom himne nesto prekrstili ruke ili nesto slicno...big deal.

NorthStand
14-09-2015, 22:54
http://www.b92.net/sport/eurobasket2015/vesti.php?yyyy=2015&mm=09&dd=14&nav_id=1039365

ovaj Šarić je ljudina, samo da čujem još nekoga da ga blati, imat će fizički bliski kontakt sa mnom i mojom šakom. :de

bez zajebancije, tip je rođeni vođa, njemu treba dati rolu vođe, ima to u sebi, čak više od Hezonje, koji možda djeluje bolje, ali nema tu potrebnu dozu liderstva u sebi.

Šarić je idealan za to, ja bih mu bez dileme dao da bude udarna igla naše momčadi, i ono najvažnije kad brod tone, Šarić tone s njime, naklon do pada majstore, uz tebe sam ma šta srali i pričali o tebi nekakvi forumski trolovi.

gurnut mlađe u vatru, rastjerat bandu stariju od 28 godina, vidite što kaže da se ne cijene međusobno dovoljno, da se ne sluša njega i ne samo njega dovoljno, e zato je rezultat ovakav, stare prdonje i luzeri koji su dotakli odavno dno misle da mogu podcijenjivat Šarića Hezonju i mlađe, e ne možete seronje jedne jer su oni budućnost naše košarke, a ne vi koji ćete za dvije godine stavit patike od klin, i to bi vam netko trebao reći licem u lice da se malo spustite na zemlju.

uvjeren sam da kod god bio novi izbornik, mora rastjerat ove starije i uvest što više mlađih u ekipu, možda prvo natjecanje bude koma, ma neka bude na dva natjecanja koma, ali treće će biti borba za medalju pazite što vam govorim 2015. a ne da mi s natjecanja na natjecanje s miskom starijih i mlađih, stalno nastavljamo gubitnički niz s prvenstva na prvenstvo, tako se to ne radi i nećemo ni za 100 godina na ovaj način uzet medalju.

NorthStand
14-09-2015, 22:55
“Ne bih rekao da sam premlad, ali je možda trebalo da budem bezobrazniji jer se nisam nametnuo onoliko koliko je trebalo i nisam mogao da pokažem kako ceo tim treba da se bori, ali je trener taj koji mora na papiru da odredi ko nosi vodu, ko puni, a ko pije. Zna se kada Spanulis šutira, mi nismo imali takvog igrača“, dodao je Šarić.

Prema njegovim rečima, Velimir Perasović ili neko drugi ko ga bude zamenio na mestu selektora mora da nađe vođu ekipe.

“Prvi uslov za uspeh je da se zna ko šta radi, ovako bi svi hteli da šutiraju i budu junaci. Možda nisam u pravu, ali nekad nije bilo tako. Znalo se da Dražen šutira bez obzira na Kukoča i Rađu, mogu Raduljica ili Bjelica da postignu po 30 poena, ali Teodosić šutira poslednje tri lopte iako je do tada gađao 1/8. Nije bitno da li ću to biti ja, Hezonja, Bogdanović, Tomić, Simon, ali moramo da imamo vođu“, naveo je Šarić.

još jednom, kakva analiza, mogao bi odmah u trenere ! :naklon

dobro je da su nas česi pregazili ko plitak potok, nakon ovog debakla siguran sam da će doći do pravih promjena, a ne samo kozmetičkih kao što bi bio slučaj da su nas česi dobili na guzine guzove, HVALA VESELOM, uveselio je hrvate a da toga nije ni svijestan jer misli na onih veselih 30+ češke, pa misli da je to šokantno za hrvate, ma za hrvate bi bilo najbolje da je završilo 50+, čim više tim bolje, onda je i ovcama jasno da smo kurac od ovce, i da moramo krenut renovirat i radit sve iz početka! hvala Veselom, i njegovom češkom veselom društvancu, da vas nema trebalo bi vas izmislit, da nas je odvalila Srbija onda bi isto tražili alibije, ovako alibija nema i moramo svi kolektivno na remont ! :cheer

Princ
16-09-2015, 22:33
Osvetili smo susjede,s' pola gasa.Srbija - Češka 89:75 (21:21, 24:21, 22:21, 22:12). Teodosić (14 asistencija)Erceg (20 poena) .Sad Talijani ili Litvanci.Verovatno nam dolaze Taliajani,al' bih pre voleo Litvance.

Skywalker
16-09-2015, 22:36
Sad,da li je sa pola snage,ili ne...pomislio sam da su se nasi previse opustili,prvo sa Fincima,pa sad sa Cesima...Teodosic par izvrsnih dodavanja,jednostavno milina za gledati.

Princ
17-09-2015, 13:32
Sad,da li je sa pola snage,ili ne...pomislio sam da su se nasi previse opustili,prvo sa Fincima,pa sad sa Cesima...Teodosic par izvrsnih dodavanja,jednostavno milina za gledati.

Slažem se.Bilo je malo opuštanja,al' realno igrali smo onoliko koliko nam je bilo potrebno.
Prođoše Litvanci Talijane,po meni bolje,jer nije lako pobediti jednu ekipu dva puta na turniru,pogotovo ne ekipu kakva je Italija.Mislim da možemo eliminisati Litvance,njima se igra svodi na dva igrača i standardan šut sa distance.Sinoć je Erceg odigrao odlično,kako bi nam on na poziciji četvorke legao u Zvezdi.Čovo,reaguj!:kez
Malo me Kalinić razočarao,al verovarno ima drugačiju ulogu u ovogodišnjoj Sašinoj percepciji.

Uroš
17-09-2015, 17:20
Teo 14 asistencija, kakav je to košarkaški fantazista... Možda je nekima jeres, ali on je meni bolji igrač nego što je Đorđević ikad bio (pošto su iste pozicije). Fale mu ipak titule sa repkom da dostigne auru i mitski status koji uživa Sale Nacionale...

http://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12038311_861556383940969_8853002202881101646_n.jpg ?oh=4ea62e96ff89254f24c930dfb0421bd4&oe=56998A50

Uroš
17-09-2015, 17:22
Sutra duel 2 najkošarkaškije nacije... Favoriti smo, zaustaviti pick&roll Kalnietisa sa Valančiunasom koji će ovi vrteti do besmisla.

Delije1989
17-09-2015, 19:51
Teo 14 asistencija, kakav je to košarkaški fantazista... Možda je nekima jeres, ali on je meni bolji igrač nego što je Đorđević ikad bio (pošto su iste pozicije). Fale mu ipak titule sa repkom da dostigne auru i mitski status koji uživa Sale Nacionale...

http://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12038311_861556383940969_8853002202881101646_n.jpg ?oh=4ea62e96ff89254f24c930dfb0421bd4&oe=56998A50

Svaka cast Teodosicu, ali Sale nacionale je nasa ziva legenda i nikada necemo imati boljeg pleja! Ja Saleta volim, podario mi je mnogo radosti! Drcan, bezobrazan, mudonja! Teodosic je magija, fantazija, i zelim mu bar 3 zlatne medalje! Mozda mi je Sale blizi srcu jer u najgorim trenutcima za nas narod je dao nadu za bolje sutra! Mi Srbi volimo basket, to je nas sport br 1! Kalav tenis, rukomet.odbojka... Basket i samo basket! Nasi, sutra kako bude bude, imade kredita!! A u pravo je sale nacionale i ostatak te mocne generacija upalili kredit za jos mnogp godina! Srbi basketasi!!

1981
18-09-2015, 00:08
Uf koja utakmica Gasola.Strašno.

Princ
18-09-2015, 01:37
Odlično je odigrao.40 poena nije mala stvar dati bilo kome.Ako se pogledaju moji predhodni upisi,videćete da sam dobro analizirao tvrdeći da su Španci bolji od Francuza.Gasol se neće naigrati protiv Srbije(ako prođemo u finale).Naša koncepcija je mnogo jača odbrana,od ove Francuske.Gasol drži Špance na ovom prvenstvu,koji umalo nisu ispali u grupi.Teško će biti dva puta ih dobiti,al da najpre prođemo nezgodne Litvance,pa da razmišljamo o Gasolu,mada Španci treba više da razmišljaju o nama,jer smo mnogo raznovrsniji od njih.

Jel Ante Tomić gledao kako treba da igra centar?

NorthStand
18-09-2015, 01:39

ubio ih u pojam čovjek, s 35 godina na leđima, a ovi naši mamlazi s 30 nisu u stanju igrat ni u pola motivirano ko on.

nije toliko to do kvalitete, koliko do motivacije, njemu očito motivacije ne fali dok je našima sasvim svejdno govor tijela ih najbolje odaje.

philly
18-09-2015, 02:28
strašna utakmica gasola, s 35 na leđima :shlag

nezz jeste primjetili,al u reprezentaciji francuza sve crnci i arapi,niti jedan bijelac :D

NorthStand
18-09-2015, 04:20
jebiga, moraju francuzi pokazat svoje pravo, "multikulturalno" lice.

sušta suprotnost brki s početka 1940ih, a jesu nas usrećili ti silni antirasisti i antifašisti, milina jedna.

zato sam danas bio za španjolske cigane, bolje bijeli cigani, nego tamnoputi francuzi. :smijeh

Uroš
18-09-2015, 13:43
Ovo Španci nisu dobili, nego Francuzi izgubili... Parker užasan, kao i celo prvenstvo.

Grunf
18-09-2015, 14:01
Parker je gotov polako, još će ovu i slijedeću sezonu odigrati na prosječnoj razini i onda slijedi mirovina. Bekovi brže propadnu nego centri u košarci, više trče i brže se istroše.

NorthStand
18-09-2015, 17:27
http://www.telegraf.rs/sport/1756041-ova-sex-bomba-je-saveznik-litvanaca-protiv-srbije-foto

ja sam večeras za litvu, evo i zašto. :cerek

Princ
18-09-2015, 18:06
http://www.telegraf.rs/sport/1756041-ova-sex-bomba-je-saveznik-litvanaca-protiv-srbije-foto

ja sam večeras za litvu, evo i zašto. :cerek

Ako je radi toga,možda se predomisliš,pa počneš da navijaš za Natašine:zubo

http://mondo.rs/a831168/Zabava/Zvezde-i-tracevi/Natasa-Savija-gola.html