PDA

Pogledaj Full Version : Brak i vrijeme za njega

sagitarius
08-07-2015, 13:26
Srpanj je već uveliko počeo i s njim sezona godišnjih odmora, - uglavnom, jer mnogi nisu te sreće da dobiju odmor tijekom ljetnjih mjeseci.
Elem, odmori su tu, vrućine, sunčani dani, pa rekoh hajde da otvorim jednu laganu temu na kojoj se ne bi nitko trebao znojiti i nešto posebice puno razmišljati, mada kada govorimo o braku, vjerujem, to nikad nije baš tako "relax" tema- e da, ako govorimo baš posve ozbiljno.
Zamislio sam da ovo bude ipak pomalo "neozbiljno o ozbiljnom" i da čisto, što bismo rekli "na prvu" dadnemo nekakav svoj stav o tome kad mislimo da je najbolje biološko vrijeme za udaju i ženidbu, a onda jesu li fakulteti i rana zaposlenja krivci što se kasno ženimo i udajemo, ili čak i neuspijemo nači partnera za "ostatak života" jer smo se izolirali studijem ili zahtjevnim poslom i sa dva frenda za dečke ili frendice za dame, osamili svoj život i ostali uljuljkani u neki svoj mir, iz kojeg je sve teže izaći, usuditi se na promjenu, propuštati čak i prilike i biti sve inertniji kako koja godina neumitno stiže.

Eto.
Nadam se da tema nije zahtjevna i da svatko od nas ima što za reći.
Zadovoljstvo bi mi bilo veće kada bi se i dame priključile i dale svoj prilog ovoj temi na koju su svi pozvani da se uključe.

sagitarius
15-07-2015, 12:26
Au..., neočekivano žestoko teška tema, baš nisam nešto niti pomislio da će biti toliko čitanja, a niti jedan jedini komentar; ali ništa zato, iako dame imaju prednost u svemu, pa i na ovoj temi da se prve očituju, zatajile su, to sad nažalost moramo konstatirati, ako ni radi čega ono radi upozorenja da imamo na forumu sve manje i manje pripadnica ljepšeg pola.
OK.
Pa evo da osobnim stavom "probijem led": Vrijeme za muške je godina dvije dana po dobijanju posla ili pokretanja biznisa ili rada kojim ostvaruje trajni prihod.
Biološki idealno vrijeme mislim da je to negdje oko 25. godine i još ako se ovo posloži sa poslom to je idealna kombinacija.

Nisam pristalica onih preuranjenih brakova sa 18. 19 godina, jer za njih ni statistika nije naklonjena, brzo se sklapaju, a još brže pucaju...

Za dame.
Eh to je mudrolija, lijepo je da u brak uđu svakako ispod 30 godina, ono još bolje je oko 20, no to nije za curu dobro, ali nije grijeh sve do 37.- 38., ta starosna granica za muške je isto tu negdje, mada negdje sam to već napisao da znam i stariji par koji ima sjajnu kćerkicu i vrlo, vrlo su sretni.

skater
15-07-2015, 19:25
Sto ljudi sto ćudi.

Moderan život nosi svoje i sve je rjeđe stupanje u brak.

Grunf
15-07-2015, 21:06
Osjećam da sam spreman. :D

P.S. Sagi, jel mogu dodati anketu temi: Jeste li spremni?

sagitarius
17-07-2015, 12:29
Osjećam da sam spreman. :D

P.S. Sagi, jel mogu dodati anketu temi: Jeste li spremni?

Dapače, bilo bi poželjno ! :D

Grunf
17-07-2015, 14:28
Brak je bomba, treba ući u to. :kez

philly
18-07-2015, 18:04
Sto ljudi sto ćudi.

Moderan život nosi svoje i sve je rjeđe stupanje u brak.

pa bar ti ka zagovaratelj očuvanja bijele rase bi triba imat bar 5oro dice!

a ne sutra kad ti dođu odi crni,žuti,smeđi...i svi po 10oro dice,kukat kako smo ugroženi!
pa se ti povodi za modernin životon...

usput,šta je reć da stavljaš crnkinje i latinosice u fine kokice kad već toliko zagovaraš očuvanje rase?

Humphrey
18-07-2015, 19:41
Za brak si spreman kad si u stanju financijski podnijeti razvod.

skater
18-07-2015, 19:52
pa bar ti ka zagovaratelj očuvanja bijele rase bi triba imat bar 5oro dice!

a ne sutra kad ti dođu odi crni,žuti,smeđi...i svi po 10oro dice,kukat kako smo ugroženi!
pa se ti povodi za modernin životon...

Kvaliteta je bitnija od kvantitete.

Ugroženi smo onoliko koliko želimo biti (iz "solidarnosti") i ne radi se o kukanju nego činjenicama. Srbi su to naučili na teži način, na primjeru Kosova. Francuzi, Šveđani to uče na teži način, getoiziranim područjima u koja ne smije uči policija, vatrogasci i etnički Francuzi ako ne žele ugroziti vlastiti život.

Ako Hrvati žele postati zemlja Trećeg svijeta, neka postanu. Kada ne možeš prepoznati zemlju/državu gledajući njezinu populaciju, to je genocid. Ako je to želja Hrvata, neka im se ostvari.

usput,šta je reć da stavljaš crnkinje i latinosice u fine kokice kad već toliko zagovaraš očuvanje rase?

Čekao sam ovakvu primjedbu, dugo je trebalo za takvo pitanje, dobro da si postavio to pitanje.

Lijepa žena je lijepa žena, nebitno kojoj rasi pripadala, a kao bijeli rasist (u medijima takve zovu "bijelim supremacistima", iako ne želim vladati drugim rasama i narodima) priznajem da crnkinje (vjerojatno evolucijski, steatopygia (https://en.wikipedia.org/wiki/Steatopygia)) i latinosice imaju obline a ja volim obline na ženama. Svejedno smatram kako su bijele žene najljepše na svijetu. I samo dvoje bijelih ljudi mogu "proizvesti" druge bijele ljude. Miješanjem rasa se gubi različitost koju inače zagovaraju anti-rasisti, ali njihova "različitost" je anti-bjelačka.

skater
18-07-2015, 19:52
Za brak si spreman kad si u stanju financijski podnijeti razvod.

Nije neka utjeha za Robina Williamsa.

Svarog
19-07-2015, 10:15
Za brak si spreman onda kad prelomiš u glavi da je "mi" ispred "ja".
Kad dođu deca, onda su "ONI", pa tri mesta prazno, pa "mi", pa tek onda "ja".

Da ne mudrujem, ja sam se oženio u 33. godini i mislim da nisam pogrešio što sam toliko čekao. Dobar brak imamo, bez trzavica i svađa. Obaveze delimo, ne na muško-ženske, već po principu 50%-50%. Moja supruga je jedan od retkih ljudi sa kojima sve dogovorim za 10 sekundi.
I još nešto - kompromis je majka dobrog braka.
Naravno, u stalnoj smo finansijskoj krizi, ali tako smo i odrasli. Bitno da deca ne oskudevaju, a za ostalo će se naći.
Planiramo i treće, jeste da smo u 50 kvadrata, ali gde ima za četvoro-biće i za petoro. :)

Grunf
20-07-2015, 09:38
Svarože, potvrdio si naša razmišljanja. U dvoje je lakše, a u četvero ili petero veselije. :bravo Sad se samo treba zapičiti i odabrati neku ženku bujnih oblina. :D

sagitarius
21-07-2015, 14:00
Kvaliteta je bitnija od kvantitete.

Čekao sam ovakvu primjedbu, dugo je trebalo za takvo pitanje, dobro da si postavio to pitanje.

Lijepa žena je lijepa žena, nebitno kojoj rasi pripadala, a kao bijeli rasist (u medijima takve zovu "bijelim supremacistima", iako ne želim vladati drugim rasama i narodima) priznajem da crnkinje (vjerojatno evolucijski, steatopygia (https://en.wikipedia.org/wiki/Steatopygia)) i latinosice imaju obline a ja volim obline na ženama. Svejedno smatram kako su bijele žene najljepše na svijetu. I samo dvoje bijelih ljudi mogu "proizvesti" druge bijele ljude. Miješanjem rasa se gubi različitost koju inače zagovaraju anti-rasisti, ali njihova "različitost" je anti-bjelačka.

Ovo se zove biti vrstan diplomata...:D

Inkvizitor
25-07-2015, 22:54
Za brak si spreman onda kad prelomiš u glavi da je "mi" ispred "ja".
Kad dođu deca, onda su "ONI", pa tri mesta prazno, pa "mi", pa tek onda "ja".

Da ne mudrujem, ja sam se oženio u 33. godini i mislim da nisam pogrešio što sam toliko čekao. Dobar brak imamo, bez trzavica i svađa. Obaveze delimo, ne na muško-ženske, već po principu 50%-50%. Moja supruga je jedan od retkih ljudi sa kojima sve dogovorim za 10 sekundi.
I još nešto - kompromis je majka dobrog braka.
Naravno, u stalnoj smo finansijskoj krizi, ali tako smo i odrasli. Bitno da deca ne oskudevaju, a za ostalo će se naći.
Planiramo i treće, jeste da smo u 50 kvadrata, ali gde ima za četvoro-biće i za petoro. :)

Odličan post od Svaroga.

Tako jednostavan a tako poučan i vrhunski.

Želim vam svu sreću u vašim planovima. Nek je više takvih Srba.

(Žao mi je što čovjek malo više ne piše).

Stiliana
26-07-2015, 13:28
vrijeme za brak je uvijek dobro... mislim da je pravo pitanje trebalo glasit kad je vrijeme za đecu i ko je za to spreman...

sashka
26-07-2015, 15:38
Kada osetis da je doslo...to je pravo vreme.

sagitarius
30-07-2015, 13:35
Kada osetis da je doslo...to je pravo vreme.

Tad je već kasno da se predomisliš...:D

interceptor
02-08-2015, 00:14
I moj bračni modus vivendi je identičan Svarogovom. Jedino što sam ja u bračne vode "zaplovio" sa 24 godine(manje 2 mjeseca) Ni ja se ne kajem,dapače sad to vidim kao izuzetnu prednost.Dakako naišao sam na dušu s kojom imam iste poglede na život.
Imam troje djece.Sve je razlika 13 mjeseci među njima.(jbg puška mi je uvijek bila na rafalnoj paljbi tada :D) Dvoje studoša i jedan maturant.Nekako s njima sam gotovo kao prijatelj,dosta istih stvari volimo,glazbu,sport... Nismo generacijski po tom pitanju u izneredu.Možda to jedino nije dobro jer se gubi autoritativnost,a to se u nekim momentima i pokazalo.

Kad je vrijeme za brak? U mom primjeru, kad vidiš da s tom osobom možeš dijeliti sebe na dugi period.Kad nestane ono tvoje ja i kad budemo samo mi kako lijepo Svarog reče. I tada u početku braka a poslije doduše puno manje, dolazi do trzavica ali to je vrijeme navikavanja jedno na drugo i gubljenja tog famoznog ja u braku i prelaska u mi.Kad ste vi jedno drugom najvažniji i stalo vam je do vas samih onda je to velika prednost.Sve to mora popratiti i izvor(i) primanja jer od zraka se ne živi.

Kad je vrijeme za đecu? Kad smo već ozakonjeni, u onoj eksploziji ljubavi davanja jednog drugome ne misliš se valjda čuvati, strogo paziti i određivati kad bi ti htio dijete? Ništa mi to nije uspjelo... :D

sagitarius
02-08-2015, 14:01
vrijeme za brak je uvijek dobro... mislim da je pravo pitanje trebalo glasit kad je vrijeme za đecu i ko je za to spreman...

Za đecu je vazda vrijeme, kod mene ih ima koje znam, a koji se nisu ni oženili i imaju đece "bukadar"...:D

Grunf
06-08-2015, 10:33
Velim da sam spreman i još nijedna ponuda na pm nije stigla od stotine žena koje ovdje obitavaju. :rolleyes: Kaj se čeka? :D

Humphrey
06-08-2015, 12:40
Velim da sam spreman i još nijedna ponuda na pm nije stigla od stotine žena koje ovdje obitavaju. :rolleyes: Kaj se čeka? :D

kad te sve žene ovdje gledaju kao mlađeg brata,a ne muškarca kojeg su spremne mrziti dok vas smrt ne rastavi.

Svarog
07-08-2015, 00:28
Odličan post od Svaroga.

Tako jednostavan a tako poučan i vrhunski.

Želim vam svu sreću u vašim planovima. Nek je više takvih Srba.

(Žao mi je što čovjek malo više ne piše).

Zahvaljujem na rečima podrške.
Svakodnevne obaveze i trka za novcem sprečavaju me da budem aktivniji na mreži. Jebi ga, nešto se mora jesti, a to neće pasti sa drveta.

Svarog
07-08-2015, 00:43
I moj bračni modus vivendi je identičan Svarogovom. Jedino što sam ja u bračne vode "zaplovio" sa 24 godine(manje 2 mjeseca) Ni ja se ne kajem,dapače sad to vidim kao izuzetnu prednost.Dakako naišao sam na dušu s kojom imam iste poglede na život.
Imam troje djece.Sve je razlika 13 mjeseci među njima.(jbg puška mi je uvijek bila na rafalnoj paljbi tada :D) Dvoje studoša i jedan maturant.Nekako s njima sam gotovo kao prijatelj,dosta istih stvari volimo,glazbu,sport... Nismo generacijski po tom pitanju u izneredu.Možda to jedino nije dobro jer se gubi autoritativnost,a to se u nekim momentima i pokazalo.

Kad je vrijeme za brak? U mom primjeru, kad vidiš da s tom osobom možeš dijeliti sebe na dugi period.Kad nestane ono tvoje ja i kad budemo samo mi kako lijepo Svarog reče. I tada u početku braka a poslije doduše puno manje, dolazi do trzavica ali to je vrijeme navikavanja jedno na drugo i gubljenja tog famoznog ja u braku i prelaska u mi.Kad ste vi jedno drugom najvažniji i stalo vam je do vas samih onda je to velika prednost.Sve to mora popratiti i izvor(i) primanja jer od zraka se ne živi.

Kad je vrijeme za đecu? Kad smo već ozakonjeni, u onoj eksploziji ljubavi davanja jednog drugome ne misliš se valjda čuvati, strogo paziti i određivati kad bi ti htio dijete? Ništa mi to nije uspjelo... :D

Prisećam se sebe sa 24 godine - bahati, pijani, neodgovorni magarac. Čizme, tregeri, ulica, fudbal, pivo, bend, svirke...teško da bih se u tim godinama usudio na važan korak kakav je brak. Ali, dobro, nismo svi isti. Imao sam izuzetnog druga (R.I.P.) koji je već sa 20 opravio dvoje klinaca. Držao neku prodavnicu, borio se da prehrani decu, ali nikada nije zaista odrastao. To kažem u smislu da nije "izludeo" godine sazrevanja. To je tako trajalo, dok se nije, u 32. godini, pun alkohola i dopa, zakucao kolima u banderu. Inače je bio sjajan lik, na testiranju pred polazak u školu najveći IQ u celoj generaciji, osim toga-najsrčaniji fajter koga sam video u svom životu. Sam na petoricu ako treba.
Dakle, da se ovo ne bi pretvorilo u ispovesti.kom, ono što sam hteo reći je - glava igra najvažniju ulogu kod tog famoznog stupanja u brak. Jebeš fizikalije, mentalna priprema je sve. Kad si ti načisto sa sobom i kad si spreman da preuzmeš prava i obaveze (posebno obaveze), tad plovi bračnim vodama i za drugo ne brini. :)

Vratija se Šime
30-08-2015, 01:19
Odlicna tema,na žalost malo ženskog sveta piše.
Brak je pre svega sveta tajna,i čovek kad se ženi najbolje je da se ženi jednom za ceo život.Esencija života je svakako formiranje porodice sa osobom sa kojom imas istu talasnu dužinu,il kako bi se to u Hrišćanskoj terminologiji reklo, "da dvoje postanu jedno",odnosno da u dva tela živi jedna dusa.Lepo je forumaš Svarog pojednostavio da je uspešan brak žrtvovanje jednog za drugo.

Samo usled ovih turbulencija ,komformizma,tranzicija i svega ostalog što nam se svima dogodilo na Balkanu,ili zemljama ex yu,mislim da je doslo do ogromnih poremećaja u muško ženskim odnosima.Odnosno,da su muškarci postali feminizirani,a devojke agresivne.

Kad čovek treba da se ženi,samo onda kad je spreman na žrtvu za svoju porodicu,samo onda kad bude dovoljno ozbiljan za misiju vodjenja brige o drugim dušama.

sagitarius
02-11-2015, 14:56
Uistinu je prava šteta što se na ovu temu nije odazvalo više dama, koje bi zasigurno temi dale kvalitet više svojim pogledima na vrijeme za stupanje u bračnu zajednicu.
Prava je nepoznanica, osim onog čimbenika - mladost ludost nepromišljenost- što žene uistinu smatraju kada su one u pitanju tom spremnošću u svakom pogledu da se vežu za jednog čovjeka i vjenča se s njim obečavajući mu beskrajnu ljubav, vijernost, fer odnos i potporu koja se ne podrazumijeva svakim sklapanjem braka, a žalosno je reći da se takvo što zaslužuje...
Očekujem da će se ipak neka cura odvažiti i iznijeti svoj stav ili svoje viđenje ili bar svoja očekivanja kao preduvjet za sklapanje braka...:)

Sarafina
16-11-2015, 10:12
Ja sam nekada sa 24 godine imala planove da do 30-te rodim sigurno makar jedno dijete. Medjutim evo vec tri godine je prošlo od tada a ja još mislim da nisam spremna ni za ozbiljnu vezu. Poslednjih dvije godine tek sam uspjela sklopiti neke životne mozaike, osamostaliti se i odseliti iz obiteljske kuće i pronaći novi placeniji posao.

Nadam se da ću sad više vremena imati za ljubavni život :)
Ma što mi mislili u nekim životnim fazama, ne poklope se naše želje sa mogućnostima i prilikama uvjek.

Grunf
16-11-2015, 10:36
Kad sam visiš po forumima. :D

pdv
16-11-2015, 22:05
Uistinu je prava šteta što se na ovu temu nije odazvalo više dama, koje bi zasigurno temi dale kvalitet više svojim pogledima na vrijeme za stupanje u bračnu zajednicu.
Prava je nepoznanica, osim onog čimbenika - mladost ludost nepromišljenost- što žene uistinu smatraju kada su one u pitanju tom spremnošću u svakom pogledu da se vežu za jednog čovjeka i vjenča se s njim obečavajući mu beskrajnu ljubav, vijernost, fer odnos i potporu koja se ne podrazumijeva svakim sklapanjem braka, a žalosno je reći da se takvo što zaslužuje...
Očekujem da će se ipak neka cura odvažiti i iznijeti svoj stav ili svoje viđenje ili bar svoja očekivanja kao preduvjet za sklapanje braka...:)

Nema tu nekog univerzalnog odgovora niti vremena koje bi se moglo okarakterizirati kao pravo za ulazak u brak. Prvi preduvjet za ulazak u brak je ljubav i mislim da je to zajedničko i ženama i muškarcima. Naravno, ne svima ali ipak vjerujem da većina ljubav traži prilikom ulaska u brak. Postoje i ostali preduvjeti kao što su osiguranje egzistencije i vlastiti komoditet. To su jedni od razloga što se brak danas uvelike odlaže. Život je dovoljno surov i mislim da je dobro eliminirati potencijalne izvore frustracija prije osnivanja obitelji. Ne mogu se uvijek svi eliminirati i treba paziti da ti život ne prođe između ubijanja za stvaranjem osnovnih životnih uvjeta i odgađanjem osnivanja obitelji. Nikad neće biti idealni uvjeti i uvijek će nešto nedostajati.

Nekako mislim da su zreliji ljudi spremniji za brak i život, a za dostići kakav takav stupanj zrelosti opet trebaju i neke godine proći. Mislim da je puno bolje ući u brak kada si već sam sa sobom riješio što želiš od života i kada si stekao neku hrabrost za takvu avanturu. Neki ljudi su za to spremni ranije, a neki kasnije tako da mislim da tu stvarno nema nikakvog pravila osim da se u brak ulazi sa srcem pa što život donese.

Grunf
17-11-2015, 09:23
Pobrkala si raspored. Prvo dolazi brak pa onda ljubav. :D

Inkvizitor
17-11-2015, 10:30
http://www.tomislavcity.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7338:naslov-pozdrav-iz-najve%C4%87ih-duvanjskih-svatova&catid=32&Itemid=185

Grunf
17-11-2015, 12:39
Znači tu si bio proteklih dana. :praline

Inkvizitor
17-11-2015, 12:40
Da. sestrična mi se udavala.

Grunf
17-11-2015, 12:45
Lijepo si je udao. :cheer

Znamo kod koga bumo radili pirove, ak se slučajno nama omakne. :D

Inkvizitor
17-11-2015, 12:47
Lijepo si je udao. :cheer

Znamo kod koga bumo radili pirove, ak se slučajno nama omakne. :D

Da dvorana je stvarno fascinatna.

Najljepša u kojoj sam bio..a nije ni daleko od Mostara :D

Grunf
17-11-2015, 12:50
Veli Sara da nije daleko ni od Sarajeva. :D

Inkvizitor
17-11-2015, 12:51
Veli Sara da nije daleko ni od Sarajeva. :D

Pa malo je ipak dalje..što nije prepreka jel :D

Grunf
17-11-2015, 12:55
Drago mi je čuti da nema nikakvih prepreka i da ćemo uskoro biti vaši gosti u toj velebnoj dvorani. :D

Inkvizitor
17-11-2015, 13:00
Drago mi je čuti da nema nikakvih prepreka i da ćemo uskoro biti vaši gosti u toj velebnoj dvorani. :D

ja bi istovremeno mogao biti i mladoženja i stari svat :D

Sarafina
17-11-2015, 13:13
Jeste ludi obojca. :D

Nego što se skrivate na off i nikad ne znam ima li kog na forumu? Traže vas neke puce ili što?

Inkvizitor
17-11-2015, 13:15

Nego što se skrivate na off i nikad ne znam ima li kog na forumu? Traže vas neke puce ili što?

Grunf veli da je on samo za mostarske oči..:hrhb:zg

Sarafina
17-11-2015, 13:18

Udjmo ga u Mostar onda :D zašto ne?

Inkvizitor
17-11-2015, 13:20

Ma bi on ali kiša nešto, vrd tamo vrd namo..vrd guzom livo, mrd desno..

Grunf
17-11-2015, 13:22
Ma bi on ali kiša nešto, vrd tamo vrd namo..vrd guzom livo, mrd desno..

Nemremo se pogoditi oko miraza. :zubo

Grunf
17-11-2015, 13:23

Ne smije raja znati kaj begovi rade. :kava

Sarafina
17-11-2015, 13:25
Nemremo se pogoditi oko miraza. :zubo

:D ne budi sitničav. Kakav miraz? Preseli se u Hercegovinu i uživajte. Pogodniji je život a i Makarska blizu. Što će ti miraz kod svega toga?

Grunf
17-11-2015, 13:25

Prvo sebe udajte i oženite pa krenite dalje. Znate kaj vam je činiti. Salu imate. :kava

Grunf
17-11-2015, 13:26
:D ne budi sitničav. Kakav miraz? Preseli se u Hercegovinu i uživajte. Pogodniji je život a i Makarska blizu. Što će ti miraz kod svega toga?

Ma nije mi do love, načela su u pitanju. :kez

Grunf
17-11-2015, 13:27

Tako je. :hrhb

Sarafina
17-11-2015, 13:30
Ma nije mi do love, načela su u pitanju. :kez

Skupimo mi miraz u kovertama. Samo nas pozovite. Stili je puna love, Krule isto...Inkviiiii i pdv su kapitalisti... ja i Ribi smo onako dekoracija više ali trudicemo se da darujemo.
Pa tu je mon i heMfriji i ostala ekipa :D

Grunf
17-11-2015, 13:33
Nega, recite vi nama gdje je slijedeći čvenk, u Zagrebu u Inkvijevoj vili ili kod tebe u Beču? :raspa :D

Inkvizitor
17-11-2015, 13:34
Wienna je prva opcija..:slajo

Sarafina
17-11-2015, 13:50
U ZG nije opušten :D definitivno.

Prošli put kad sam bila i Ribi je kasnila jer bila u vinogradu i radila ja zovem, kad ne može... kaže " javi se u povratku" :D

Najbolji je faktor iznenadjenje znači ko ovo sad :)

caporegime
17-11-2015, 17:19
Wienna je prva opcija..:slajo
opa randes na rudesu. Ime odgovara a i ta vienna je vrlo prakticna....

kiša
19-11-2015, 14:00
Tako je. :hrhb

:pink :hrhb

kiša
19-11-2015, 14:00
opa randes na rudesu. Ime odgovara a i ta vienna je vrlo prakticna....

bil to i ti aja :kava

kiša
19-11-2015, 14:02
Da dvorana je stvarno fascinatna.

Najljepša u kojoj sam bio..a nije ni daleko od Mostara :D

tribaš vidit našu u Mostaru, ljetnikovac Radobolja, ne znaš jel lipše unutra ili vanka vrt

caporegime
19-11-2015, 14:03
bil to i ti aja :kava

bil ja šta?

kiša
20-11-2015, 14:39
bil ja šta?

očekivao susret s nepoznatom ka sara i Inkvi :kava

caporegime
20-11-2015, 14:56
koliko sam ja uspio pročitati, od te svadbe više nisu nepoznati

kiša
20-11-2015, 14:59
koliko sam ja uspio pročitati, od te svadbe više nisu nepoznati

je moš mislit, nakon "takvog susreta" upamtit samo boju košulje, ja garant ne bi , negooo...:liza

caporegime
20-11-2015, 15:03
a šta ti znaš šta su oni upamtili? možda ti sa svadbenog susreta sutra pamtiš samo nečiju boju košulje a netko možda pamti toliko da jedva čeka da se sretne u Vienni

NorthStand
20-11-2015, 17:06
http://i.imgur.com/4jJW2gi.jpg

inkvi i sara, negdje u blizini svadbe, prvi susret zaborava nema. :P

NorthStand
20-11-2015, 17:08
http://www.youtube.com/watch?v=wf421JsG004

:cheer

sagitarius
21-11-2015, 14:08
http://i.imgur.com/4jJW2gi.jpg

inkvi i sara, negdje u blizini svadbe, prvi susret zaborava nema. :P

Nema vatre bez dobrog objekta gorenja...:D ( stara vatrogasna poslovica :D) inače sve ostane na varnicama.