PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Zašto zrikija ne miriše raja.

Inkvizitor
25-06-2015, 12:36
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3720-Za%C2%9Ato-zrikija-ne-miri%C2%9Ae-raja.

Grunf
25-06-2015, 13:10
Hehe, ovo nije naš rat. :rofl

caporegime
25-06-2015, 16:02
meni se čini da ovo šušnjar neće prenijeti na svoj portal...

Inkvizitor
25-06-2015, 18:43
Ne može proći komentar a kamoli tekst.

Jadnici ostaju jadnici.

gerilac
26-06-2015, 20:22
Najžešće je što ni njemu sada Thompson ne smeta .
Krenut će ga i slušati sada ahahahahahah
Zriki ustašo

kiša
26-06-2015, 20:24
gerilac džabe mu je sad krečit :rofl

gerilac
26-06-2015, 20:27
E sad će vas zvati Komšićevci ili Jasmilini .
Lako on to okrene.
Inkvi emisija je bila Otvoreno gost je bio sa Dragom Prgometom a on i Muselimović se satrali sipajući hvalospijeve Milanoviću i Josipoviću .

A stavio sam vas barem ja na svoju stranicu

https://www.facebook.com/pages/U-Potrazi-ZA-Istinom/1502063563345985

gerilac
26-06-2015, 20:29
Joj i stranicu podrške je otvorio "Mi sami " :) :)

kiša
26-06-2015, 20:33
"ovo br'te nije naš rat"."

:cheer

gerilac
26-06-2015, 20:43
Točno tako evo ja sam samo nešto napisao na fb profilu postavio ovo Inkvijevo na stranicu ići će ovo sutra i na Dragovoljcu ( to sam siguran ) i to je to.Neka ratuju.
Ali nije li smješno kada pravednik sam izjavi javno da je štitio Slavu Kukića na svom portalu.
Ali sada je dosta .
Sad ga je prokazao kao lopova i što sve ne

Znači da nije u pitanju njegova guzica i nadalje se o Slavi na Poskoku ne bi smjelo riječi reći.

Dobro ok bit će previše od mene slova .

zrikavac
28-06-2015, 17:30
Hehe, ovo nije naš rat. :rofl
cvjećari konačno i otvoreno počeli citirati Aliju. Lijepo. ISkreno. Čestitam. ellhamdulilliah :bravo

I slažem se s autorom, Ovo definitivno nije vaš rat. Nije nikada niti bio....Ja to cijelo vrijeme i pričam, a vi se ljutite kad vam to kažem, da bi na kraju sami priznali da ovo nije vaš rat. bruka.

Inkvizitor
28-06-2015, 17:57
cvjećari konačno i otvoreno počeli citirati Aliju. Lijepo. ISkreno. Čestitam. ellhamdulilliah :bravo

I slažem se s autorom, Ovo definitivno nije vaš rat. Nije nikada niti bio....Ja to cijelo vrijeme i pričam, a vi se ljutite kad vam to kažem, da bi na kraju sami priznali da ovo nije vaš rat. bruka.

Sad nam ti zainat citiraj nekog srpskog vožda )))

zabijanje nosa u srpsku guzicu nije "naš rat"

caporegime
28-06-2015, 18:04

pa pošto nam nije smjer djelovanja pod svaku cijenu i bilo koji način držat stranu srbima, pa i prikrivanjem te djelatnosti tobožnjom brigom za hrvate u bih.
mi smo obični hrvati koji ne vide dobra ni u muslimanskoj majorizaciji niti u lažnoj brizi četničke otpadi koja samo čeka priliku da nam se osveti.

uostalom, nije li tvoj intimus, srpski potomak i hrvat po potrebi, tvrtko milović svojedobno u koordinaciji s tobom srao o tome kako mašta o herceg bosni iz 1994.
kaže tvrtko kako smo posavinu muški izgubili.
vjerojatno smo na kukakav i agresorski način stekli drvar i grahovo koje pod hitno treba vratiti srbima, jer bez njih nam nema trećeg, jel?

koliko si u zdnjih 5 godina skupio istomišljenika? imao si ih 3 imaš li sad barem 5?

caporegime
28-06-2015, 18:08
turkolika faco, zašto nam ne pojasniš malo svoje ideje o jednoj hercegovačkoj naciji od livna do trebinja?
uz odjebe hrvata iz bosne, za koje se ti sad tako energično kao zalažeš.
pošto nisi više mlad takve idiotarije te nisu mogle spopasti dok su ti još izbijale paperjaste dlačice na licu i dok si bacao prvu drkicu.
u nekim zrelim godinama takve ideje su više indikator ili pokvarene igre ili mentalne retardacije.
kako mi se čini da posjeduješ obadva obilježja, ne zanima me što je uzrok ali me fascinira podebljanje obraza (kojeg si napumpao gledajući u tvoje srpske gospodare, pozš je opanak na obrazu obilježje upravo onih kojima ti trčkaraš po šibice) pri čemu mrtav hladan bez imalo srama jedan dan sereš jedno a drugi već sve druge proglašavaš izdajncima, cvjećarima, perecijanerima......iako na 2 kilometra smrdiš po štali

caporegime
28-06-2015, 18:19
ne bi bilo naodmet i da nam prikaže malo poznavanje činjenica osobito da pojasni tezu o tome kako je hrvatska započela rat u bih na kupresu, da bi rasteretila bojišnicu kod zadra koji je, prema šušnjanju, trebao pasti tih travanjskih dana 1992.
šušnjao je šušnjo i o tome kako je netom pred oluju (koja je time dogovoreni rat pa time nepotreban za hrvate u bih, koje je hrvatska tako zločinački gurnula u rat protiv srba a s ciljem stvaranja unitarne bih) iz krajine premješteno oko 3000 elitnih srpskih vojnika (tako je napisao na wc.org, uz podršku nekog navodnog velikog branitelja koji nikad nije ni približio u kojoj se to postrojbi nalazio).

zanimljive teze, svašta čovjek dozna o tome na koji način se valja boriti za prava hrvata u bih.
jezik u srpsko prkno je očito najbitnija metoda.

Inkvizitor
28-06-2015, 18:20
to su prežvakane teme..koga to zanima više...

caporegime
28-06-2015, 18:25
zanima me samo dakle crpi navodnu vjerodostojnost, pošto da ima minimalno srama, već bi počinio samoubojstvo.
da je u japanu. ali obzirom na služenje pod srbima, ni minimum časti se očekivati ne može

Inkvizitor
28-06-2015, 18:28
Čovjek je rođeni političar,..danas priča jedno, sutra drugo..ko voda, oblikuje se prema posudi..

kiša
28-06-2015, 18:47

to je tvoj osobni probitak ništa više . Nisi demokratski biran da bi bio "naš rat "