PDA

Pogledaj Full Version : Europa 2015/16

Stranice : 1 [2]

NorthStand
08-11-2015, 00:26
Imam 2 posta, ovo mi je treci, a ispade da najvise pisem... Odgovorite na pitanjaaaaaaa, gde su muda?

u tvoje mame, misliš da se tebi i ovim tvojima nešto moramo pravdat, ako misliš da će vam se netko pravdat ovdje zbog ovog poraza neće sigurno. odi si na forum.hr, tamo imaš puno fanova četnika sever, oni će ti pokazat puno više razumjevanja nego mi grozne ustaše ovdje.

pa će ti siguran sam odgovorit na sva pitanja, u duhu bratstva jedinstva koje tamo prevladava. ja sam prvi rekao da mi se čini da je odnos delija-cigana bio korektan kad se uzme u obzir naša međusobna mržnja, i ja sigurno nisam od onih koji će nekome skakat po glavi, ali sigurno nisam ni od onih koji će vas milovat po glavi kad vas sretne. tako da, samo pomalo, vi ste tek načeli jedno poglavlje, a naše tek dolazi, može na kraju ispast naše puno zanimljivije od vašeg, ako me razumješ što želim reći, napni malo vijuge uvjeren sam da ćeš ako se potrudiš shvatit na što mislim, ma koliko dugo vremena ti trebalo. ;)

i smješno je čitat ovdje o omjeri i čemu sve ne, znaju se odnosi između nas, i da se ne lažemo pravila skoro da ne postoje, tako da dragi moji Hrvati znamo s kime imamo posla i nema kasnije traženja nekakvih alibija. što je netko rekao, poštuj protivnika i ono što ti on može napravit, pa vjerojatno nećeš doživjet ovako nešto jer ćeš biti maksimalno nabrijan i spreman, i teško ćete i brojniji protivnik i bolje naoružan izbacit iz takta da mu ne razbiješ tintaru. u ovoj igri nema pravila, neki to znaju neki ne znaju, oni koji ne znaju brzo će naučit. :)

dzg-28/60

DUSEBRIZNIK
08-11-2015, 00:42
Polako Nortstend...pa kako nema pravila.Sta pricas.Ljudi su vas izudarali i na kraju niko ozbiljnije nije povredjen.Malo likovanja u pobedi i to je to.Pa 70 posto tuca u Srbiji ovog tipa se zavrsi sa gorim ishodom.Ocigledno ciganima bilo glupo da vas osakate,pa i ovako izmisljate nozeve i 5 1 brojcanu nadmoc.Trening i zdrava ishrana,strategija i logistika.Misli pozitivno.

Tara kremnA
34 god. djuture gostovanja

ej prika 1950
08-11-2015, 01:22
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12196144_10153104947112466_5772231910787849698_n.j pg?oh=dba295a71546ca7ad8fc8539cd17f9cc&oe=56F27814

je je, dobro su to cigani procjenili, omjer je bija 1:1 :bravo. pa samo ih u ovom polukadru ima više nego boysa uopće.

Ždrijebac
08-11-2015, 01:28
.

Sada se sjetite poraza grobara otprije dva tjedna , gdje im je ozbiljna ekipa ispušila fajt baš kukavički , a ne klinci kao kod nas , i dal je netko ovdje likovo...

I to usporedite s ovim...

Samo sam ja likovo , a vama ostalima to neka bude opomena...

.

sulc
08-11-2015, 01:49
.

Sada se sjetite poraza grobara otprije dva tjedna , gdje im je ozbiljna ekipa ispušila fajt baš kukavički , a ne klinci kao kod nas , i dal je netko ovdje likovo...

I to usporedite s ovim...

Samo sam ja likovo , a vama ostalima to neka bude opomena...

.

Ispravka,to je bio fajt jedne grupe grobara (hh) i vise grupa cigana (bbrs,hrs,bs,ub,mang...),a ovo je bilo grupa na grupu,kazem grupa na grupu,iako svi znamo da u ovom trenutku ovo nije najaca snaga bbb,dok cigana jeste...Bilo kako bilo,pustite neka se ohlade glave,stanite na loptu svi,cigani ne letite u nebesa,bojsi ne padajte u ocaj,pobeda cigana i idemo dalje..
ps Jebem tog navijaca koji nije dobijao po glavi :)

Ždrijebac
08-11-2015, 01:53
Ispravka,to je bio fajt jedne grupe grobara (hh) i vise grupa cigana (bbrs,hrs,bs,ub,mang...),a ovo je bilo grupa na grupu,kazem grupa na grupu,iako svi znamo da u ovom trenutku ovo nije najaca snaga bbb,dok cigana jeste...Bilo kako bilo,pustite neka se ohlade glave,stanite na loptu svi,cigani ne letite u nebesa,bojsi ne padajte u ocaj,pobeda cigana i idemo dalje..

Ja govorim o malti otprije dva tri tjedna...

.

kurcup
08-11-2015, 02:01
O cemu ti paripe mozes govoriti

Manitu
08-11-2015, 03:50
A kako si ti nexone zamisiljao prvi susret izmedju hrvata i srba? Ispravi me ako gresim, al zar nisu mnogi ovde pricali da su spremni da ubiju suparnika u ovakvim slucajevima. Na snimcima se jasno cuju ljudi koji govore "dobro je, dosta je" i sl. To sto ga je neko sutnuo par puta na zemlji, ili u krajnjem slucaju udario drvetom nije toliko strasno, budimo realni

NEKO
08-11-2015, 08:50
Pratim ovaj deo foruma od onog zlatnog doba pa sve do sad i kad vidi ko sve danas pise (i sa jedne i sa druge strane) zgrozim se.Isto koliko je danas sve otislo u majcinu po pitanju brutalnosti u tucama toliko je ovo novo vreme iznedrilo i vas internet huligane koji sijete mrznju,a naravno da necete ni prstom mrdnuti jer vam je jedina aktivnost kucanje po tastaturi samo ce zbog vas da nastrada neko kako bolnicu tako zatvor.Koliko toliko objektivne postove imaju pravi predstavnici bbb-a,odnosno ljudi koji zive najvijacki zivot pa su spremni pogledati realnosti u oci i ispraviti gresku.A ovo ostalo Tulkas,Bozo,Zdrijebac,Blue.....ovaj oce da okuplja ljude,nekakve kanalizacije,abortusi,a ljudi u ozbiljnim godinama sa takvim izjavama samo rusite i ugled bbb-a i ovog dela foruma.Takodje i svaka provokacija sa nase strane koja nije vezana direktno za sukob treba sankcionisati.
Sto se tice samog sukoba prvi put posle toliko godina je udarila grupa na grupu svako sa onim sa cim trenutno raspolaze,trenutno u stanju kakvom jeste niste dorasli ciganima i to je to.Kad sam pogledao snimak kako onaj decko lezi sav krvav zgrozio sam se jer jednostavno nisam od onih koje raduje bilo cija nesreca.Ali uzeci u obzir kakvo je danas stanje u Srbiji i kako ovde zavrsavju tuce kako navijacke,tako i one po kafanama,klubovima,diskotekama bbb su odlicno prosli cak se vidi kako se sprovodi "zarobljenik" da ga ne bi neko osakatio.Imate i vi brutalne tuce samo se pravite,mada ce pre biti da pojedinci koji moralisu ni nemaju veze sa stvarnim zivotom.Jedno je zelja,drugo je realnost ako padnes svi nagrnu na tebe i ko te mislio tuci i ko nije.Tako i na ovom snimku dosta je ljudi ostalo da gazi one koji su ostali nego da se zaleti na ostatak bbb-a koji je u tom trenutku bio u rasulu...

Mlađi cigani
08-11-2015, 09:58

Cisto reda radi da vam kazem da je pre tuce pao 41 covek, tako da ovo uopste nije bila 'najjaca snaga cigana' kao sto ti kazes, ali dobro.

Inkvizitor
08-11-2015, 10:02
Meni je osobno najupečatljivi snimak gdje momku kojem još nisu izrasle prve dlačice ispod nosa, kad mu kažu. "Srbi iz Krajine su te tukli" on odgovara sa "umri Srbine". Ne kuka, ne plače, ne zapomaže, ni kad izvlače teleskopsku palicu i kaiše i udaraju po njemu. Nema plakanja, nema zapomaganja. Tom dečku, djetetu, svaka čast. Muda do poda. Volio bih ga jednom sresti, plaćati mu piće cijelu večer. Ne jednu večer, nego tjednima.

Što se tiče Srba, ne bi volio generalizirati jer to je uvijek pogrešno. U životu sam ih upoznao toliko da im se mogu samo nakloniti, ali ovo je odpad srpstva.

Bio sam u ratu, bijesan i svakakav ali jedno pravilo je bilo. Ne diraj zarobljenika. Dok se puca puca se. Kad je netko zarobljenik on je nedodirljiv. Bilo je scena svakakvih među samim hrvatskim vojnicima ali da se maltretira zarobljenik, tu su frcale iskre.. Il Srbin il musliman. I psovki, i sukoba. Ali mi smo bili u većini i prevladali obično. Zarobljenik se ne dira.!! I točka.

Ovo tamo je odpad srpstva. Bili ste nekad vitezi u vrijeme 1-og svjetskog rata. Onda vas je zahvatilo ludilo. Žao mi je zbog toga, jer znam da među Srbima ima ljudi s kojima bi popio piće rađe nego sa nekim Hrvatima.

Boysi. Pamet u glavu. Razjebani ste po svim parametrima. Znamo što ste prošli i što prolazite. Znamo da ste van zakona. Nije ovo opravdanje. U rangu ste terorista znamo to svi. Ali spriječite tu djecu da idu u nešto čemu nisu dorasli. Ako možete skupite glave. Ne želim da vam popujem, znam što ste sve prošli. I prolazite. Jebo futsal, jebo sve. Djecu vam masakriraju. Opametite se već jednom. Nisam Dinamovac nisam ni ultras, al prošao sam u životu sito i rešeto. I stao bi na crtu svakome, ali viteški, ne katilski. Tako sam odgojen, tako me život uvijek nosio. Na kraju, ogledalo je samo bitno. I što vidiš u njemu.

doc12
08-11-2015, 10:36
Meni je osobno najupečatljivi snimak gdje momku kojem još nisu izrasle prve dlačice ispod nosa, kad mu kažu. "Srbi iz Krajine su te tukli" on odgovara sa "umri Srbine". Ne kuka, ne plače, ne zapomaže, ni kad izvlače teleskopsku palicu i kaiše i udaraju po njemu. Nema plakanja, nema zapomaganja. Tom dečku, djetetu, svaka čast. Muda do poda. Volio bih ga jednom sresti, plaćati mu piće cijelu večer. Ne jednu večer, nego tjednima.

Što se tiče Srba, ne bi volio generalizirati jer to je uvijek pogrešno. U životu sam ih upoznao toliko da im se mogu samo nakloniti, ali ovo je otpad srpstva.

Bio sam u ratu, bijesan i svakakav a i jedno pravilo je bilo. Ne diraj zarobljenika. Dok se puca puca se. Kad je netko zarobljenik on je nedodirljiv. Bilo je scena svakakvih među samim hrvatskim vojnicima ali da se maltretira zarobljenik, tu su frcale iskre.. Il Srbin il musliman. I psovki, i sukoba. Ali mi smo bili u većini i prevladali obično. Zarobljenik se ne dira.!! I točka.

Ovo tamo je odpad srpstva. Bili ste nekad vitezi u vrijeme 1-og svjetskog rata. Onda vas je zahvatilo ludilo. Žao mi je zbog toga, jer znam da među Srbima ima ljudi s kojima bi popio piće rađe nego sa nekim Hrvatima.

Boysi. Pamet u glavu. Razjebani ste po svim parametrima. Znamo što ste prošli i što prolazite. Znamo da ste van zakona. Nije ovo opravdanje. U rangu ste terorista znamo to svi. Ali spriječite tu djecu da idu u nešto čemu nisu dorasli. Ako možete skupite glave. Ne želim da vam popujem, znam što ste sve prošli. I prolazite. Jebo futsal, jebo sve. Djecu vam masakriraju. Opametite se već jednom. Nisam Dinamovac nisam ni ultras, al prošao sam u životu sito i rešeto. I stao bi na crtu svakome, ali viteški, ne katilski. Tako sam odgojen, tako me život uvijek nosio. Na kraju, ogledalo je samo bitno. I što vidiš u njemu.

Daj molim te ne relativiziraj priču s mi super oni otpad... Ta mi priča oduvjek ide na kurac, neovisno što se sad radi o našim najvećim suparnicima ... Sad ispada da je ovdje bio otpad srpstva, a kod nas bi u istoj situaciji bio cvijet Hrvatstva. Pametni, pošteni, obrazovani fer likovi koji eto u slobodno vrijeme kad ne čitaju knjige u biblioteci idu se tući po Grčkoj... Bio bi sličan mix svega kao i kod Delija ... Od ok likova koji bi provjeravali je li netko živ do blesnika koji bi skakali po glavama ljudi... Sigurno bi se našao i pokoji "bojs" koji je ovih godina u grupama 10 na 1 skakao po glavi dalmatinskog studenta koji niti je navijač, nego se samo vraća iz noćnog izlaska... Tako da mi se doslovno ide na wc kad pročitam nekakav komentar kako bi mi eto više bili vitezovi od bilo koga drugog, kad nismo vitezovi u svom dvorištu... Dakle organizirat se za sljedeći put i radit na viteštvu prvo doma, a tek onda moralizirat drugima ....

Inkvizitor
08-11-2015, 10:53
Daj molim te ne relativiziraj priču s mi super oni otpad... Ta mi priča oduvjek ide na kurac, neovisno što se sad radi o našim najvećim suparnicima ... Sad ispada da je ovdje bio otpad srpstva, a kod nas bi u istoj situaciji bio cvijet Hrvatstva. Pametni, pošteni, obrazovani fer likovi koji eto u slobodno vrijeme kad ne čitaju knjige u biblioteci idu se tući po Grčkoj... Bio bi sličan mix svega kao i kod Delija ... Od ok likova koji bi provjeravali je li netko živ do blesnika koji bi skakali po glavama ljudi... Sigurno bi se našao i pokoji "bojs" koji je ovih godina u grupama 10 na 1 skakao po glavi dalmatinskog studenta koji niti je navijač, nego se samo vraća iz noćnog izlaska... Tako da mi se doslovno ide na wc kad pročitam nekakav komentar kako bi mi eto više bili vitezovi od bilo koga drugog, kad nismo vitezovi u svom dvorištu... Dakle organizirat se za sljedeći put i radit na viteštvu prvo doma, a tek onda moralizirat drugima ....

Pridjevi se pišu malim slovom. hrvatstvo, ne Hrvatstvo. Toliko si obrazovan. Ne želim ulaziti u daljnju raspravu s tobom.

Uroš
08-11-2015, 11:02

A gde si ti to sa sigurnošću čuo da je ovaj rekao "Umri Srbine"? Preko snimka se to ne čuje, čuje se u pozadini kako neko kaže samo "Umri", što ne bi bio to neko od Delija upućeno ovima što leže? Juče nisi bio siguran, čini ti se, danas bi liku plaćao piće... Mislim ok je naći neku utehu u ovom navijačkom porazu, pa ajde kao jesu ga prebili ali on je mudato im rekao "Umri Srbine", a u onoj sekvenci od sekunda gde mu se vidi glava vidi se da je obeznanjen od batina da ne zna gde se nalazi, u šoku, a kamoli da im nešto govori...

I dobra vam je ova apologija svega...

Kao na strani BBB su bili klinci, pa mu poetski dodaš "tom detetu, još mu prve dlačice iz nosa nisu izašle", klinci ili neklinci, oni su ti koji su došli na ovo gostovanje, očigledno da su najaktivniji i ti koji vode priču tamo i kao takvi legitimna meta pri ovom susretu... Odakle znaš da ih nije isprebijala neka ciganska mlađa ekipa, njihovog uzrasta, jer obično ti mlađi uzrasti najviše i akcijaju po Beogradu...

Onda je bila priča koristili su se noževi, još nijedan dokaz, na kraju se ispostavlja da je taj jedan teže povređen imao povrede glave.

Onda je bila priča kako je odnos bio 3:1, pa 4:1, pa 5:1, pa se na ovom snimku na 0:52 jasno vidi da je to daleko od istine:

http://www.youtube.com/watch?v=ssJbeKPf0WY

obični Zvezdaš, istok Marakane

doc12
08-11-2015, 11:03
Pridjevi se pišu malim slovom. hrvatstvo, ne Hrvatstvo. Toliko si obrazovan. Ne želim ulaziti u daljnju raspravu s tobom.

Ovo je forum ne sat hrvatskog, pišem neoptereĆeno kako mi Neleti kojie Slovo .... ako ćemo o hrvatskom Nudim ti 10 diktata i ako u barem Jednom budeš pismeniji od mene nestajem s foruma ... No nisam ni očekivao Argumentirani odgovor na temu jer ga ne ma (zamisli napisao sam i ne ma , odvojio sma totalno nepismeno ne od ma jer sam negdje načuo da se odvaja, bitno za temu, ima li još koja grješkica )

Inkvizitor
08-11-2015, 11:11
Puši kurac. Za drugo nit nisi. Nepismeni mandrilo orjunaški.

blue
08-11-2015, 11:11
Pratim ovaj deo foruma od onog zlatnog doba pa sve do sad i kad vidi ko sve danas pise (i sa jedne i sa druge strane) zgrozim se.Isto koliko je danas sve otislo u majcinu po pitanju brutalnosti u tucama toliko je ovo novo vreme iznedrilo i vas internet huligane koji sijete mrznju,a naravno da necete ni prstom mrdnuti jer vam je jedina aktivnost kucanje po tastaturi samo ce zbog vas da nastrada neko kako bolnicu tako zatvor.Koliko toliko objektivne postove imaju pravi predstavnici bbb-a,odnosno ljudi koji zive najvijacki zivot pa su spremni pogledati realnosti u oci i ispraviti gresku.A ovo ostalo Tulkas,Bozo,Zdrijebac,Blue.....ovaj oce da okuplja ljude,nekakve kanalizacije,abortusi,a ljudi u ozbiljnim godinama sa takvim izjavama samo rusite i ugled bbb-a i ovog dela foruma.Takodje i svaka provokacija sa nase strane koja nije vezana direktno za sukob treba sankcionisati.
Sto se tice samog sukoba prvi put posle toliko godina je udarila grupa na grupu svako sa onim sa cim trenutno raspolaze,trenutno u stanju kakvom jeste niste dorasli ciganima i to je to.Kad sam pogledao snimak kako onaj decko lezi sav krvav zgrozio sam se jer jednostavno nisam od onih koje raduje bilo cija nesreca.Ali uzeci u obzir kakvo je danas stanje u Srbiji i kako ovde zavrsavju tuce kako navijacke,tako i one po kafanama,klubovima,diskotekama bbb su odlicno prosli cak se vidi kako se sprovodi "zarobljenik" da ga ne bi neko osakatio.Imate i vi brutalne tuce samo se pravite,mada ce pre biti da pojedinci koji moralisu ni nemaju veze sa stvarnim zivotom.Jedno je zelja,drugo je realnost ako padnes svi nagrnu na tebe i ko te mislio tuci i ko nije.Tako i na ovom snimku dosta je ljudi ostalo da gazi one koji su ostali nego da se zaleti na ostatak bbb-a koji je u tom trenutku bio u rasulu...
Glavno da ti imas veze sa stvarnim zivotom, i da sam ja internet navijač, malo citaj postove, kakvo okupljanje ljudi i kakvo teroriziranje običnih srba. Ako netko u bg pokazuje oznake bbb, torce ili nekog Hrv kluba, kako bi prosao da naleti na vase groblje ili heroje. Mi se ne obaziremo ljeti na takve a ima ih pun kurac priznali oni ili ne da dolaze kod nas. Moji komentar se odnosi na bodenje, ali kako svari stoje toga nije bilo i sve ok. Neron vam je sve napisao, a njega postujem kao čovjeka i kao navijača bez obzira na interne price bbb-a, a sve sto je rekao to stoji priznali mi to sebi ili ne. Mogu vam obećati za buduđnost ovako dobroga foruma o navijačima da vise necu pisati, tako da vi navijači mozete pisati, i da mi kvazi bbb ne stetimo nasoj grupi jer izgleda da smo mi glavni problem bbb, sve ostalo je sporedno sto se desava među bbb.

Bozo
08-11-2015, 11:12
A ovo ostalo Tulkas,Bozo,Zdrijebac,Blue.....ovaj oce da okuplja ljude,nekakve kanalizacije,abortusi,a ljudi u ozbiljnim godinama sa takvim izjavama samo rusite i ugled bbb-a i ovog dela foruma.Takodje i svaka provokacija sa nase strane koja nije vezana direktno za sukob treba sankcionisat
Šta Bozo? Koji problem imaš sa mnom?

caporegime
08-11-2015, 12:29
Mi se ne obaziremo ljeti na takve a ima ih pun kurac priznali oni ili ne da dolaze kod nas.

kako ja nisam vidio ni jednog takvog niti mi je itko takve stvari potvrdio?
dobro, u istri ima slučajeva ali svi takvi ostanu bez majica a ne radi se o navijačima nego o mlađim budalama koji očito ne znaju da za neke vrijeme od prije 25 godina i nije tako daleko.
ko se preserava, snosiće posljedice ali običan narod mislim da ipak ne treba.

pa se na ovom snimku na 0:52 jasno vidi da je to daleko od istine:

jedino što je jasno je da si ti salonski štakor koji nikad ne bi stao u blato i svojim rukama se borio za svoju stvar.
da si kojim slučajem navijač ili da si nekad bio navijač, odgovorio bih ti sa; nije 5:1 ali jest u najmanju ruku 2:1
ali kako nisi navijač onda ću ti samo reći, odjebi salonski glodavče i probaj barem jednom i ti malo uprljati ruke i riskirati jer na kraju krajeva, svi ovi cigani su bili spremni na rizik. za razliku od tebe koji nisi nikad.

Tulkas
08-11-2015, 12:47

Koji je tvoj problem?? Moralista? A da srozao se navijacki dio foruma u odnosu na stara vremena.. Cijeli vrijeme folovi tipa ti mene vojvodo ja tebe serdare.
Nostalgija ok ali nisu vise 80te. Ovo je jebena zbilja i slabo cega navijackog ima
u svemu ovome i cim se napise istina odmah prozivke.
Cinjenica je da si Hrvati kao narod kratkog pamcenja i naivni do bola. Cim se uljuljaju u neku sigurnost i monotoniju postaju nezainteresirani. Tako je bilo i u ratu dok nismo dogurani do zida. E onda tek dodje iz dupeta u glavu. Samo Hrvati
to razumiju. Kod srba je rajcanje na druge prisutno od rođenja i odgajanje na mitovima tipa najjaci smo najposteniji kao i stereotipi Hrvati su pičke. Mojne šuplje ovuda prosipati.
Sto se desilo desilo se. Decki su spušili i to im je jebeeeeno dobra opomena. Moglo je biti i gore. Problem je standardno srpsko pravdanje, bolje reci ustimavanje prica i dogadjaja na onaj nacin da bi ispali sto vise mange.
Glupo bi bilo da sad kazete istinu jel tako.
Ono znali smo koliko ih je gdje se krecu sta imaju uza sebe.
nas je bilo vise uz naoruzanje, postavili smo i snimatelje. Sve rezirano.
Neeee.. vi pokusavate provuci pricu tipa Boysi su pravili sacekusu do zuba
naoruzani i istog broja al su se zajebali kad su nasi slucajno naisli.
tako ste i 90tih lagali svoj narod o ratu u HR i B i H..
Znamo se jako dobro znamo ko ste i kakvi ste.

slucajni prolaznik
08-11-2015, 12:52
Mnogo razlicitih verzija dogadjaja se moze cuti i procitati kako ovde tako i na raznim drugim forumima/portalima. Ako sam pazljivo procitao ovu temu niko se nije izjasnio kao neposredni ucesnik dogadjaja ali po internetu se mogu naci i takvi, pa cu citirati jednog bojsa. (navodnog ucesnika dogadjaja o kom se polemise)

Dan nakon utakmice u prije podnevnim satima pozdravili smo se sa momcima (Gate 13) koji su nas cak i odbacili nesto blize aerodromu da ne moramo ici gradskim prijevozom koji bas i nije jeftin,kada smo se priblizavali u coporu od 35-40 ljudi aerodromu svatko je mogao znati da smo lak plijen i da smo navijaci,jbg opet je obleka tu koja nas otkriva sta smo i tko smo,a ni sumnjali nismo da bi bas mogli nabasat na Delije (citaj cigansture) koji su bili naoruzani sa lancima,letvama i nema sta sve nisu imali kod sebe, a da se ne lazemo i mi smo imali u torbi koju su nosili par momaka lance,boxere,i par teleskopskih palica i jedan suzavac te mali djepni nozic,to smo ponjeli od kolega (Gate 13) ako u nekom slucaju dodje do napada ali da ne vjeruju da bi od tamo gdje ce ih ostaviti do aerodroma biti ikakve frke,ali su nam to dali u svakom slucaju neka se nadje,ali momak koji je imao torbu sta je bio suzavac,noz i par teleskopskih palica unutra,je bio u zadnjim redovima kolone koji je bio meta prva sa ledja,skinuta je torba sa njega uz tesku cipelarku,torbu kako su mu skinuli sa ledja tako su je bacili u masu,uzeli su nam te stvari a oni su kod sebe imali jos svojih stvari poput palica,lanaca,i nema sta sve nisu imali kod sebe,jel koje to sve mogao vidjeti u toj zbrci-zdrci,oci su nam bile sirom otvorene sa mrakom u njima znaci sa sokom smo se borili protiv njih koji su sa tim istim djepnim nozicem proboli momka ....... Povukli smo cigane unazad jedno 5-10 metara da ostavimo prostora decku koji je ostao lezati na podu da mu se ukaze pomoc,nismo ispali picke da ga ostavimo na milost i nemilost kao sta to nebi ni Delije napravile,frka je trajala niti 5-10 minuta koja nam je bila u glavi kao da je sat vremena trajala,njih je bilo da se ne lazemo za 10-15 ljudi vise od nas,upale su kornjace i Delije su se razbjezale a nas su strpali na aerodrom a momka u hitnu na sivanje,mi smo ostali a ostali smo radi ozljedjenoga momka,ozljedjenih je bilo na obje strane i mi smo im davali a i oni su davali nama,moram priznat ovaj puta da su se dobro organizirali i da su nas na finjaka iznenadili,priznajemo da nam nisu uzeli taj noz garant bi neko iz nase mase probo nekoga od cigana,ali na njihovu srecu oduzet je noz i proboden je jedan nas momak ....... (Pickasto je da se nosi hladno oruzje ali smo to dobili od prijatelja iz Athene da se nadje pri ruci jel opet nas je bilo 35-40 ljudi u coporu i biti u tom coporu sami u Atheni nije bas lijepo ni pametno gdje vrebaju srbadija gate 7 & Delije) .......
Ovaj smo puta popusili batina ali ce doc kad-tad taj dan gdje cemo se mi njima osvetiti,pa makar se morali nalaziti na dogovorenoj sorci u sumi 50 na 50 ili na putevima negdje u Europi gdje nece biti kao u grckoj,jel ovaj puta nece biti ni milostinje niti bilo sta drugo,nego samo izbijanja iz cipela u laganici

A citiracu i jedan post koji indirektno ima veze sa temom ali vise je vezan za ove price o vitezovima, pickama, bodenjima, teleskopskim palicama i moralisanju... (zanemarite ovaj deo o skupljanju novca jer to nije sustina citiranja) Dakle jasno je svima da je scena prljava po tom pitanju i srpska i hrvatska i da nije nikakav izuzetak da se neko stanglira, izbode i izgazi na zemlji.

Kao prvo vidim da se skupljaju neki novci da bi se otplatila operacija za momka koji je "izboden nozem",a niko se nebi sjetio na krvavome derbiju u Zagrebu,kada je jedan clan Torcide ostao bez oka,dok je lezao na podu zaletio se Boys i vinuo se u zrak i pun tir mu zaljepio kamen u glavu gdje mu je oko skoro pa izaslo iz lubanje,lijecio se u Njemackoj,sada je bogu hvala ziv i zdrav ...... Kohorta sjetite se kada je 80 boysa tuklo jednoga momka u osijeku i zadobio je noz koji se isto tesko oporavljao,i isto nitko nije molio za donacije da mu se otplati operacija ...... Torcida sjetite se Senj-a kada ste momka iz Senja koji navija za Dinamo poslali u komu na par mjeseci,isto je bilo vecina na jednu osobu i isto niko nije mrdo kurcem zbog momka ...... Boysi sjetite se dugopolja kada su vas htjeli zive zapaliti u panici ste se zapetljali u pojaseve ...... Boysi sjetite se vasega vodje (Cupko) koliko je samo Torcidasa izbo po Zagrebu ...... Torcida na putu za Koprivnicu prije par godina u vlaku pokraj Dugog Sela izboli navijaca Dinama i sumnja pala na Rijecanina koji se nalazio tamo,isto je navijac Rijeke,cekao je vlak do kolodvora glavnoga,a nije ni znao da je izboden navijac u vlaku trenutno,pa ga je murija pokupila ..... jos ima tih sranja i nitko nije trazio od nikoga nekakvo prikupljanje novca za operacije niti lijecenja

Dok je to u Srbiji sasvim drukcija stvar,oni se tamo po rokaju i stvar bude cista,niko od nikoga ne trazi neke novce za lijecenje,cak su dolazili iz drugih drzava polomljeni,neki su dolazili lakse ozlijedjeni,a neki su nazalost u kovcezima dolazili kuci ..... I sada citam na navijackim stranicama dajte donacije da momku platimo lijecenje (operacija)

Nebih zelio da ovo smatrate kao neku podjebanciju,nego ovo pisem iz memorije glave sta mi je sve ostalo memorino u glavi,a busaju se u prsa i Srbi i Hrvati kao "brat za brata Hrvat za Hrvata" ili "nikad nemoj potezati noz na brata Srbina" a i jedni i drugi medjusobno potezete nozeve sto je jako zalosno .......

A suplja je i ta prica napali decu, klince bez brkova i td. Ko je dosao taj je napadnut. Da nisu napadnuti prica bi bila eto dosli klinci setali sirili muda niko nije smeo da ih napadne Srbi picke i ostalpikanterije. Pa znamo se bar toliko da je jasno da sta god da se desilo ili da se nije desilo Srbi bi ispali najgori. :)

NEKO
08-11-2015, 13:03
Covece kakav rat,90-te,80-te ocemo skoknuti malo i u srednji vek od prvog pravog susreta posle toliko godina napraviste sprdacinu.Ti Borac BL,ovaj Manijak zapenili najvise,a nemate nikakve veze sa bbb-ima.Naravno da u ovoj tuci nema nista najvijacki ali to je tako nemoj da se pravimo kako je sve idealno,a samo cigani koriste sve i svasta.Pa jel vidis na sta lice velika vecina tuca po evropi,pobacas sve sto imas,a kontakta nigde to je tako kako je.Da se povela prica pre ovog sukoba svi bi u glas rekli nema sanse da prodje ako ne bez zrtava onda bar bez tesko povredjenih.Pa procitaj samo crnu hroniku nekih Srpskih novina sta se sve desava i sta radimo jedni drugima tako da budite realni kako je moglo dobro je zavrseno nista nije vredno ljudskog zivota

Uroš
08-11-2015, 13:03
jedino što je jasno je da si ti salonski štakor koji nikad ne bi stao u blato i svojim rukama se borio za svoju stvar.
da si kojim slučajem navijač ili da si nekad bio navijač, odgovorio bih ti sa; nije 5:1 ali jest u najmanju ruku 2:1
ali kako nisi navijač onda ću ti samo reći, odjebi salonski glodavče i probaj barem jednom i ti malo uprljati ruke i riskirati jer na kraju krajeva, svi ovi cigani su bili spremni na rizik. za razliku od tebe koji nisi nikad.

Mojne samo da mi se nerviraš, duša mi krvari kad vidim da me vređaš i režiš ovako preko tastature.

Nisam ni rekao da sam navijač, član ekipe, obični sam simpatizer Zvezde od 85. kad me je ćale poveo i kad mi je guzica prvi put sela na tada drvenu klupu u pretposlednjem redu istoka Marakane. Nije ni Inkvizitor navijač pa mu to ne smeta da se prosipa sa neizraslim dlačicama iz nosa i priviđanja "Umri Srbine", nije po sopstvenom priznanju navijač ni ono Ždrebe što bi navatavo porodice koje letuju kod vas.

Ne trebaš biti navijač da vidiš šta se desilo..

Nego, gde su noževi o kojima ste vrištali? Kako to sad da je utihnula ta priča o bodenju?

———
Zvezdaš, istok Marakane

Bukowski
08-11-2015, 13:11
Ja moran čestitat ovim par srba koji su zadržali razum i smirivali da se ne gazi ljude.Zaista moram.I Bogu hvala da do ovakvog susreta nije došlo 98 il tako nekad.Izgazilo ih se,al šta sad,bitno da niko nije u životnoj opasnosti (sad ne ulazim jel to puka sreća il šta,al činjenica stoji)

I to je JEDINO BITNO nabijem vas sve na kurac.JEDINO BITNO.Za sad,za sutra.Budite ljudi.

A podjebavanja,pa koji vam je kurac,koja god skupina da ima onakav klip bi podjebavala.Ko zečevi bježe ovi ih naganjaju.Normalno da će podjebavat.I drugo,kkva god opravdanja bila,a nije da ih nema,niko ne može uzet jedno: da su napadnuti NAVIJAČI,nikakve familije,ljudi,dica,nego momci koji su išli iako imaju zabranu ulaska.Samo to je dovoljno.

Još jednom kapa do poda ovim par srba koji su zadržali ljudskost i razum.A svima ostalima neka ostane sjećanje da je ovo ipak odrađeno koliko toliko korektno.I da,kad dođe vrime za uzvratit usluge,a doć će,osim skakanja po glavi se uzvrati i to da dan posli u novinama ne bude ništa u stilu "u životnoj opasnosti".

Brz oporavak momcima,brz oporavak bojsima kao grupi,i brz revanš želim.

Čovjek prvo,sve ostalo iza.

Tulkas
08-11-2015, 13:12
Ne pravi se lud. NEKO...Sve ti je objasnjeno. Nije sporna tuca ni pusiona vec vas lazni prikaz svega.
A ja imam veze sa svim sto se tice Hrvata i Hrvatske no to se tebe ne tice.

Uroš
08-11-2015, 13:28
Posebno pozdravljam ove srpske šmekere koji valjda glume neku objektivnost... Bili su u četvrtak u Atini taman koliko sam i ja ili Caporegime bili, ali na osnovu snimaka su u fazonu "čestitke BBB, dobro ste se držali". Ne znam na osnovu čega čestitke, na osnovu toga što su ostavili one nesrećnike na cedilu da im cigani otvaraju lobanje, je li na osnovu tog snimka? Ili na osnovu ovog gore snimka gde beže kao zečevi iako su u maltene jednakom omeru sa ciganima? Moguće da je to po nekim navijačkim kodeksima ok otpor, dok sam bio klinac kod mene u kraju za takve bi se reklo da su đane...

Indijanski pozdrav "objektivnim" Srbendama!

Zvezdaš, istok Marakane

Grunf
08-11-2015, 13:53
Dizanjem protivnika dizu sebi rep. Sama cinjenica da oni ganjaju Bojse na tekmi koja nema veze s njima pokazuje odredenu dozu kompleksa. Bojsi ih ne dozivljavaju, zato i zbog desetkovanog broja su i uspjeli napraviti neku zasjedu. Cak su angazirali filmsko-montazersku ekipu da snimi dobre kadrove poput one pateticne iskompleksirane izjave: Tukli su te iz Krajine. Eto, vratili Hrvatima za Krajinu. Valjda su mislili da ce ovaj dolje moliti za milost, a on im skresao u brk: umri! Pobjeda duha nad snagom. Delije tukli, a bili potuceni. To je grdo. S takvim organiziranim akcijama gdje vazu odlaske ovisno o broju protivnika i onda kad su nadmocni imaju tv ekipe kako bi dokazali svijetu da su zajebani huligani, mislim da nece steci postovanje u huliganskom svijetu.Ali to je samo moje razmisljanje, covjeka sa strane.

Tulkas
08-11-2015, 13:57
Uroshe..Cuj svako nekad pobjegne..ali vjerujem da niko namjerno
svoje ne ostavlja.. tako se desi
recimo ja sam duboko uvjeren da u Banjaluci cigani nisu namjerno svoje ostavljali
Po asfaltu gospodske ulice i Parkica dok su bjezali u kafanu Soko da se zabarikadiraju
i cekaju drotove. Jednostavno im sitacija nije dozvoljavala. Kuzis

caporegime
08-11-2015, 14:00
Posebno pozdravljam ove srpske šmekere koji valjda glume neku objektivnost... Bili su u četvrtak u Atini taman koliko sam i ja ili Caporegime bili, ali na osnovu snimaka su u fazonu "čestitke BBB, dobro ste se držali". Ne znam na osnovu čega čestitke, na osnovu toga što su ostavili one nesrećnike na cedilu da im cigani otvaraju lobanje, je li na osnovu tog snimka? Ili na osnovu ovog gore snimka gde beže kao zečevi iako su u maltene jednakom omeru sa ciganima? Moguće da je to po nekim navijačkim kodeksima ok otpor, dok sam bio klinac kod mene u kraju za takve bi se reklo da su đane...

Indijanski pozdrav "objektivnim" Srbendama!

Zvezdaš, istok Marakane

možda zato jer imaju iskustva i moć procjene kako se netko drži. za to je potrebno biti u više navrata u sličnim situacijama. dakle, ti nisi relevantan za davanje takvih mišljenja.

slucajni prolaznik
08-11-2015, 14:05
Dizanjem protivnika dizu sebi rep. Sama cinjenica da oni ganjaju Bojse na tekmi koja nema veze s njima pokazuje odredenu dozu kompleksa. Bojsi ih ne dozivljavaju, zato i zbog desetkovanog broja su i uspjeli napraviti neku zasjedu. Cak su angazirali filmsko-montazersku ekipu da snimi dobre kadrove poput one pateticne iskompleksirane izjave: Tukli su te iz Krajine. Eto, vratili Hrvatima za Krajinu. Valjda su mislili da ce ovaj dolje moliti za milost, a on im skresao u brk: umri! Pobjeda duha nad snagom. Delije tukli, a bili potuceni. To je grdo. S takvim organiziranim akcijama gdje vazu odlaske ovisno o broju protivnika i onda kad su nadmocni imaju tv ekipe kako bi dokazali svijetu da su zajebani huligani, mislim da nece steci postovanje u huliganskom svijetu.Ali to je samo moje razmisljanje, covjeka sa strane.

A kod vas u hr ljudi inace kad krenu put aerodroma ponesu na ledjima ranac s hladnim oruzjem poput noza, teleskopa, boksera i poneku baklju? To je tako moderno, ne radis to zato sto zelis sukob. :)

Ajde batalite te price o slucajnim susretima i ostalim sranjima. I deca znaju da se u avion ne moze uneti ni bocica parfema ako nije fabricki zapakovana, a ne palice, nozevi i baklje.

predgradje
08-11-2015, 14:25
Non stop se forsira kako su bili mladji bojsi i kako je akcija vojnicki unapred organizovana, a koliko to nema veze sa istinom pokazuje i to sto veci deo prve ekipe severa nije ni bio tu nego je krenuo za beograd, neki su otali u hotelu da spavaju jer je sve ispalo neplanirano i na brzinu, a tucu su uglavnom izneli mladji, uz nesto i starijih ali ono najbolje sto sever ima nije bilo tu, tako da ni cigani nisu bili u svom najboljem sastavu, falilo je tu dosta dosta ozbiljnih ljudi

tamonekonebitan
08-11-2015, 14:54
nemoj meni te fore, vidi se da nemas veze sa lesinarima.

caporegime
08-11-2015, 15:01
jesi i ti uzeo zdravo za gotovo neki "izvještaj" pisan od ko zna koga dok se još nisu ni ozlijeđeni previli.
paše ti ruksak a ne paše ti nož koji se tu spominje.

puno gluposti sam izbrisao jer je rasprava odavno otišla van toka.

Tulkas
08-11-2015, 15:17
Evo ga opet..predgradje.. sve neplanirano i na brzinu a kamera rasporedjenih ko na tekmi
lige prvaka.. jebemu mater ajde sto sebe lazu ali zasto to pokusavaju prodati nama?

@nebitni
dosadan si jebo ga ti. Mislis da su za Borac navijali samo Srbi?
Eto koliko vam je mozak ispran..

caporegime
08-11-2015, 19:29
ako netko ima nešto novo za što nitko drugi ne zna nek kaže. ne znam koja korist od daljnjeg recikliranja svega već rečenog

caporegime
08-11-2015, 20:28
http://www.hrhb.info/showthread.php?t=3114

ovdje je sve trebalo biti a na ovoj temi malo više drugih euro skupina.
ima li itko išta zanimljivo a da nisu u igri cigani i purgeri?

...
08-11-2015, 21:36
Maknut post od korisnika RED jer je stavio sliku mamicevih placenika.

doc12
08-11-2015, 23:25
mislim da su od srba gori jedino domaći izdajice.. malo delikatno pitanje.

Slažem se, tako je uvijek bilo... Jer od Srba teško može gore, ali kad vidiš ove onda ipak može...

dziudzicu
09-11-2015, 11:50
Budite malo realni Srbi su uvek najgori i to ne bi promenilo nista ni da je bilo 20 golorukih Delija na 40 naoruzanih bbb opet bi Srbi bili najgori I palo bi pljuvanje iako bi svako od nas mogao I za sebe da pozeli ovakav kraj tuce u takvoj situaciji gde su ljudi Pod adrenalinom mozak ne funkcionise...ako neko od tih momaka nije znao kakvim se sportom bavi sad ga je upoznao i njegove dobre I lose strane pa ima vremena svako u svojoj glavi da odluci da li je to za njega ili ne . Ako nisi siguran da je to to ,Penzionises se I miran si , kad ti se huliganise udjes na internet isprdis se I super .

cabron
09-11-2015, 17:30
Samo vi pricajte mitove kako je ovaj vas pacenik rekao to umri Srbine haha onda kako su hrabri mladici famozno drzali tu famoznu crtu, kako smo mi vama pravili akciju, iznajmili filmske ekipe, kako nas je bilo brda vise i kako smo imali tonu naoruzanja, samo vi pretite i pisite i dalje po forumima raspalim a mi cemo vas lomiti svaki put kad se sretnemo jer ste pi.dice one malene lazljive kojima izgleda nije bilo dosta a vas forumase foteljase, vas mi je najvise zao sto ne mozemo da dohvatimo da vidite i vi al iz prve ruke ko smo. Jajare forumske

Azzurri
09-11-2015, 17:39
Odjebi idiote maloumni. Do sljedećeg susreta kako kažeš ;)

cabron
09-11-2015, 17:41
Jel tvoju grupu spominjem? Vi da sanjate samo da se sukobite ozbiljno sa nama

Azzurri
09-11-2015, 17:47
Boli me kurac koga spominješ ili ne, naporni ste svaki dan sa sranjem preko neta. Optužuješ druge za ono šta ti radiš. A za ovaj drugi dio ću ti se samo nasmijat.

NorthStand
09-11-2015, 18:16
Samo vi pricajte mitove kako je ovaj vas pacenik rekao to umri Srbine haha onda kako su hrabri mladici famozno drzali tu famoznu crtu, kako smo mi vama pravili akciju, iznajmili filmske ekipe, kako nas je bilo brda vise i kako smo imali tonu naoruzanja, samo vi pretite i pisite i dalje po forumima raspalim a mi cemo vas lomiti svaki put kad se sretnemo jer ste pi.dice one malene lazljive kojima izgleda nije bilo dosta a vas forumase foteljase, vas mi je najvise zao sto ne mozemo da dohvatimo da vidite i vi al iz prve ruke ko smo. Jajare forumske

koji ste kompleksaši, dovoljno govori činjenica da visite po svim hrvatskim portalima i forumima, i onda još imate obraza nama spočitavat neke komplekse, ja idiote jedan glupi ne pišem niti na jednom vašem forumu, pisao sam neko vrijeme na srpskoj tribini sad ni tamo ne pišem, i ne pada mi na pamet pisat bilo šta s vama i raspravljat se s vama na vašim forumima, kako to vi dolazite uporno ovdje, to samo pokazuje koliko patite za našom pozornosti i pažnjom, i dokazuje koje imate duboke komplekse i kako patite od napaljenosti prema hrvatima, ovo sve mora biti motiv više hrvatima da kad idu na ovakva gostovanja budu svijesni, kako su ove crno bele ili crveno bele sisice napeljene na nas, i na takva gostovanja moraju ići samo najbolji najjači najmuževniji hrvati, koji će im poderati pičke tako da će se barem tjedan dana poslje oporavljat u bolnici, u protivnom ćemo se morat pomirit da nam stalno hvataju neke klince ili zalutale pojedince koji će biti laka lovina, treba se organizirat i napravit sve da se ovo više nikad ne ponovi, to svima u hrvatskoj neka bude u glavi već sada, prije neke nove atene soluna i slično gdje će opet "braća" skupit muda da nas love i poslje se hvale svojim tvrdim muževnim četničkim mudima. adio sisico, dat će Bog da ti polomim sve prste a ne samo tri.

dzg-28/60

Mirage
09-11-2015, 18:23
koji ste kompleksaši, dovoljno govori činjenica da visite po svim hrvatskim portalima i forumima, i onda još imate obraza nama spočitavat neke komplekse, ja idiote jedan glupi ne pišem niti na jednom vašem forumu, pisao sam neko vrijeme na srpskoj tribini sad ni tamo ne pišem, i ne pada mi na pamet pisat bilo šta s vama i raspravljat se s vama na vašim forumima, kako to vi dolazite uporno ovdje, to samo pokazuje koliko patite za našom pozornosti i pažnjom, i dokazuje koje imate duboke komplekse i kako patite od napaljenosti prema hrvatima, ovo sve mora biti motiv više hrvatima da kad idu na ovakva gostovanja budu svijesni, kako su ove crno bele ili crveno bele sisice napeljene na nas, i na takva gostovanja moraju ići samo najbolji najjači najmuževniji hrvati, koji će im poderati pičke tako da će se barem tjedan dana poslje oporavljat u bolnici, u protivnom ćemo se morat pomirit da nam stalno hvataju neke klince ili zalutale pojedince koji će biti laka lovina, treba se organizirat i napravit sve da se ovo više nikad ne ponovi, to svima u hrvatskoj neka bude u glavi već sada, prije neke nove atene soluna i slično gdje će opet "braća" skupit muda da nas love i poslje se hvale svojim tvrdim muževnim četničkim mudima. adio sisico, dat će Bog da ti polomim sve prste a ne samo tri.

dzg-28/60

Ovakvog te zamišljam:

https://www.youtube.com/watch?v=-qR0Uke2XNI

:D

Ali boldano je najjače, koji si ti kralj hahaha

kurcup
09-11-2015, 18:59
Ko nije pratio ovde imate odg na sve,sve sto je pisano se obistinilo(sa nase strane) http://www.hrhb.info/showthread.php?t=3114

maloumnik
09-11-2015, 19:13
Ja se izvinjivam svima sto ne znam neke detalje ali moje neko misljenje je da su cigani dobili tucu i da su bili lepo organizovani koliko su mogli.Takodje svaka cast BBB-ojsima sto su dosli dole...sta tu ima dalje se filozofira nije mi jasno?

Azzurri
09-11-2015, 19:23
Ko nije pratio ovde imate odg na sve,sve sto je pisano se obistinilo(sa nase strane) http://www.hrhb.info/showthread.php?t=3114

Bravo, dali ste mlađoj ekipi bojsa u jaketu. Jel hoćeš spomenik da vam se digne? Kad-tad će vam oni ovo vratit, oćeš i tad pisat da se sve obistinilo jer ste jebeni nostradamusi?

Ne razumin cilu ovu filozofiju. Reklo se šta se imalo reć i doviđenja.

caporegime
09-11-2015, 19:24
kako vam se više da

Tulkas
09-11-2015, 19:28
Ja se izvinjivam svima sto ne znam neke detalje ali moje neko misljenje je da su cigani dobili tucu i da su bili lepo organizovani koliko su mogli.Takodje svaka cast BBB-ojsima sto su dosli dole...sta tu ima dalje se filozofira nije mi jasno?

Tu si u pravu i niko ne negira cinjenicu.
Al ide na qrac to njihovo " slucajno se nasli tamo" bla bla..
Nego sto mislis o G7?
Njihov ne dolazak u Zg bez obzira na zabranu i opcenito sve oko
ovih okrsaja.. da zaokruzimo G7..

tamonekonebitan
09-11-2015, 20:16
to je isto kao da smo mi relkli sto vas nije bilo u bg zajedno sa zelenim kad su igrali basket ? i to par puta nisu dosli, a o tome da su vasi klinci bili tamo, šta mislis pa ni cigani nisu bili stariji, u ostalom pitajte ove sto su bili tamo, a i u srbiji uglavnom cigani klinci akcijaju sve.

Tulkas
09-11-2015, 20:42
Citaj malo a ne prvi red i sam sebi sklopis pricu. govorim iskljucivo o g7.. sta se palis ko sibica.

bgstreeter86
10-11-2015, 01:55

dzg-28/60

ti klinci i zalutali pojedinci su skupili muda i otisli na zajebano gostovanje, i to je najbolje sto imate, ne racunajuci one koji su pohapseni pre tuce. lako je lomiti prste preko tastature, gde si bio u cetvrtak? sta, cuvas pare za letovanje?

Azzurri
10-11-2015, 02:03
Samo ti misli da je to najbolje šta bojsi imaju, vratit će ti se ka bumerang u glavu. Da se razumimo, njima svaka čast jer ne kalkuliraju ka šta vi radite, samo jebeno ih podcjenuješ.

Levis501
10-11-2015, 02:15
u republici srpskoj nije bila prva ekipa torcide prosle godine, na malti nisu dobili batine, u atini su bili klinci, sledeci put ce lomiti prste i glave, na leto ce na moru daviti srbe, srbi nisu navijaci nego kriminalci...

Azzurri
10-11-2015, 02:23
Al ga ti nadrobi. U RS bi se i stalo da se nije nosilo sa sobon to šta se nosilo, usprkos omjeru. Malta? Ne znan kakve veze Malta ima s Torcidom.

Na ostalo nema potrebe odgovarat.

Blefer
10-11-2015, 08:51
Mnogo filozofiranja oko vrlo prostih stvari. Momci iz bbb koji su išli u Atinu znali su koga će za protivnike imati i otišli su što je za poštovanje a zašto nisu bili svi koji su mogli i trebali biti bbb treba da rešava u svojim redovima a ne po forumima. koliko je grupa jaka i moćna pokazuje se i po njenoj organizaciji, ovog puta delije su pokazale bolju organizaciju i to može samo da im bude + ali i podtrek da budu još bolji kako ne bi uspavani posle značajne pobede upali u zimski san. navijački život ide dalje i jedni i drugi će čekati neku novu priliku za dobar fajt

slucajni prolaznik
10-11-2015, 14:57
Da ponovim

Dan nakon utakmice u prije podnevnim satima pozdravili smo se sa momcima (Gate 13) koji su nas cak i odbacili nesto blize aerodromu da ne moramo ici gradskim prijevozom koji bas i nije jeftin,kada smo se priblizavali u coporu od 35-40 ljudi aerodromu svatko je mogao znati da smo lak plijen i da smo navijaci,jbg opet je obleka tu koja nas otkriva sta smo i tko smo,a ni sumnjali nismo da bi bas mogli nabasat na Delije (citaj cigansture) koji su bili naoruzani sa lancima,letvama i nema sta sve nisu imali kod sebe, a da se ne lazemo i mi smo imali u torbi koju su nosili par momaka lance,boxere,i par teleskopskih palica i jedan suzavac te mali djepni nozic,to smo ponjeli od kolega (Gate 13) ako u nekom slucaju dodje do napada ali da ne vjeruju da bi od tamo gdje ce ih ostaviti do aerodroma biti ikakve frke,ali su nam to dali u svakom slucaju neka se nadje,ali momak koji je imao torbu sta je bio suzavac,noz i par teleskopskih palica unutra,je bio u zadnjim redovima kolone koji je bio meta prva sa ledja,skinuta je torba sa njega uz tesku cipelarku,torbu kako su mu skinuli sa ledja tako su je bacili u masu,uzeli su nam te stvari a oni su kod sebe imali jos svojih stvari poput palica,lanaca,i nema sta sve nisu imali kod sebe,jel koje to sve mogao vidjeti u toj zbrci-zdrci,oci su nam bile sirom otvorene sa mrakom u njima znaci sa sokom smo se borili protiv njih koji su sa tim istim djepnim nozicem proboli momka ....... Povukli smo cigane unazad jedno 5-10 metara da ostavimo prostora decku koji je ostao lezati na podu da mu se ukaze pomoc,nismo ispali picke da ga ostavimo na milost i nemilost kao sta to nebi ni Delije napravile,frka je trajala niti 5-10 minuta koja nam je bila u glavi kao da je sat vremena trajala,njih je bilo da se ne lazemo za 10-15 ljudi vise od nas,upale su kornjace i Delije su se razbjezale a nas su strpali na aerodrom a momka u hitnu na sivanje,mi smo ostali a ostali smo radi ozljedjenoga momka,ozljedjenih je bilo na obje strane i mi smo im davali a i oni su davali nama,moram priznat ovaj puta da su se dobro organizirali i da su nas na finjaka iznenadili,priznajemo da nam nisu uzeli taj noz garant bi neko iz nase mase probo nekoga od cigana,ali na njihovu srecu oduzet je noz i proboden je jedan nas momak ....... (Pickasto je da se nosi hladno oruzje ali smo to dobili od prijatelja iz Athene da se nadje pri ruci jel opet nas je bilo 35-40 ljudi u coporu i biti u tom coporu sami u Atheni nije bas lijepo ni pametno gdje vrebaju srbadija gate 7 & Delije) .......
Ovaj smo puta popusili batina ali ce doc kad-tad taj dan gdje cemo se mi njima osvetiti,pa makar se morali nalaziti na dogovorenoj sorci u sumi 50 na 50 ili na putevima negdje u Europi gdje nece biti kao u grckoj,jel ovaj puta nece biti ni milostinje niti bilo sta drugo,nego samo izbijanja iz cipela u laganici

Kad imas logistiku onda imas mogucnost i da se negde pojavis neopazeno tacnije da izbegnes muriju, da se smestis privatno bez evidentiranja, a i da se naoruzaz za eventualni sukob jer realno ta sranja u avion sigurno neces uneti. U suprotnom cim se smestis eto i dojave policiji i ne treba biti iskusan ultras da bi to znao, dovoljno je da nisi retardiran pa ces znati da hoteli uredno obavestavaju nadlezne organe o gostima koji kod njih odsedaju. Isto vazi i za hostele i td.
Bojse je u Atini imao ko da doceka, prihvati i smesti bez dojave muriji, a i da im obezbedi rekvizite. I to je njihova prednost kada je u pitanju ovo gostovanje. Grke u Zagrebu moze da doceka na aeorodromu ili murija ili suparnicka grupa. Svaka mogucnost da im neko pruzi logistiku je iskljucena.

Znate vi svi jako dobro gde je sta moguce i gde sta nije moguce.

NorthStand
10-11-2015, 16:53
ti klinci i zalutali pojedinci su skupili muda i otisli na zajebano gostovanje, i to je najbolje sto imate, ne racunajuci one koji su pohapseni pre tuce. lako je lomiti prste preko tastature, gde si bio u cetvrtak? sta, cuvas pare za letovanje?

sigurno da se tebi i sličnima neću pravdat ovdje, obratio sam se samo ovom nadobudnom heroju koji dolazi na naš forum prijetit i glumit internet mangupa.

meni se ne da prepucavat ovdje s vama, a još manje vam prijetit ali mi idu na kurac likovi kao ovaj što sam ga citirao koji dolazi ovdje vrijeđat prozivat i glumit barabu, a misli da mu valjda nitko nema šta replicirat na njegova sranja.

da ja dođem na srpski forum bilo koji i iserem ovo što je on israo po bilo kojoj vašoj grupi, sigurno bi dobio momentalni ban, i onda se još imate obraza žalit na komplekse a trpi vas se nakon svega što ovdje iserete. i ne trpi vas se samo zbog toga jer ste dobili ovaj fajt, jer vas se trpilo i prije i po meni moderatori previše tolerancije prema vama pokazuju, s obzirom kako malo treba da se na nekom srpskom forumu pogotovo navijačkom popije banana za vrijeđanje srba srbije ili omalovažvanja neke vaše navijačke grupe.

i ja sam prvi rekao, da je normalno da likujete, jer bi i mi likovali da je obratno, to je ljudski ali preseravanje ne trpim s ničije strane pa tako ni s vaše, zato sam ovom pacijentu odreplicirao u malo agresivnijem stilu jer takvi ko on samo agresivniji pristup mogu shvatit i razumjet, kako na internetu tako i uživo.

i stvarno o ovome više nema smisla pričat, ionako je događaj maksimalno prenapuhan jer je prvi susret neke srpske i hrvatske grupe nakon rata.

i još jednu stvar moram reći, kad treba dignut veto na prijem kosova u unesco onda vam grčka nije neutralan teren već domaćinski, a kad treba izakcijat hrvate ujkane i boyse, onda vam je "neutralni teren", nemojte me nasmijvat s tim tezama, grčka i rusija su dvije prijateljske zemlje za vas i tu ste vi praktički ko kod kuće, jedino cigani ne mogu kod paokara aekara i pao iz dobro znanih razloga, ali grčka ko grčka je vama prijateljski praktički domaći teren za ovaj tip akcije, zato ste i išli dolje. niste sigurno išli da hvatate mušice, i da se hvalite ulovljenim mušicama.

isto tako situacija oko bbb je već neko vrijeme takva kakva je i to je to, šta se tu ima više raspravljat i razvlačit priču na sto strana ? a da je obratno, ne bi vjerojatno niti jedan vaš ni slova ovdje napisao, to je ono što me iritira, budi dosljedan u porazu i pobjedi.

ps mirage, jači sam i luđi od njega. this is north stand. :dinamo:

dzg-28/60

brat-pegla
10-11-2015, 19:04
@slucajni prolaznik , ovaj tekst koj je navodno boys pisao je nesta od najsmisnijeg sto san procita, izaslo dan nakon dogadjanja a iz aviona se vidi da je ovo srbin a ne purger pisao

slucajni prolaznik
11-11-2015, 02:17
@brat-pegla ja ne znam ko ga je pisao ali ja ga sigurno nisam pisao, a naveo sam prvobitno ''navodno bojs''. Neke reci cak i ne razumem, npr. ne znam sta je ''obleka'' al ako ti kazes da je Srbin pisao nek bude. Ima valjda ovde neko ko moze da demantuje navode iz citiranog teksta.

peconi banja luka
11-11-2015, 11:32
Dobro jutro svima,e ovako samo cu da upisem ovaj jedan post vezan za ovog majstora Tulkasa koji ovde blati ovaj upis imenom Borac BL,braco Srbi mi smo svi uz nasu bracu Srbe gdje god oni bili i gdje god oni idu kako da navijaju tako da lome protivnicke navijace i ovakvi koji su prije 20 godina isli na Borac kao on pa su pobjegli od rata zato sto su druge vjeroispovjesti nisu kompetentni da bi ih vi uzimali u kontekst "lesinari" i da bi mislili da je to neki stav grupe ili slicno!Covek se prvo vidi da je indijanac,drugo vidi se da je u godinama ozbiljnijim malo (posto vidite da on nema pojma ko su SLANINARI) i njegovi postovi se vode u nacionalnom predznaku,tako da njegov upis Borac BL nema veze sa vezom u nekom stajalistu grup ili slicno.Veliki pozdrav za bracu preko Drine! I AKO JE DRINA GRANICA POPICEMO JE! Petar Bnja Luka,Republika Srpska!

1981
11-11-2015, 11:43
Dobro jutro svima,e ovako samo cu da upisem ovaj jedan post vezan za ovog majstora Tulkasa koji ovde blati ovaj upis imenom Borac BL,braco Srbi mi smo svi uz nasu bracu Srbe gdje god oni bili i gdje god oni idu kako da navijaju tako da lome protivnicke navijace i ovakvi koji su prije 20 godina isli na Borac kao on pa su pobjegli od rata zato sto su druge vjeroispovjesti nisu kompetentni da bi ih vi uzimali u kontekst "lesinari" i da bi mislili da je to neki stav grupe ili slicno!Covek se prvo vidi da je indijanac,drugo vidi se da je u godinama ozbiljnijim malo (posto vidite da on nema pojma ko su SLANINARI) i njegovi postovi se vode u nacionalnom predznaku,tako da njegov upis Borac BL nema veze sa vezom u nekom stajalistu grup ili slicno.Veliki pozdrav za bracu preko Drine! I AKO JE DRINA GRANICA POPICEMO JE! Petar Bnja Luka,Republika Srpska!

Ajde sinko ne sramoti se i ne piši gluposti.
U bivšoj jugi vulturesi su bili višenacionalna grupa ka i sve bosanske grupe.Usput mislin da niko nije dobija batine u banja luci u ex yu ka grobari i cigani.Inače ne baniran i ne brišen ali svarno pojedinci lupetaju gluposti na kvadrat.

1981
11-11-2015, 12:16

Jeli ovo normalan čovik može napisat?
Majmune degenerični ljudi su bižali jer ste ih masakrirali i trpali u logore ka zadnju stoku.Mrš u pičku materinu nenormalnu.

Rizični
11-11-2015, 12:36

Ruljak nismo mi pobjegli od rata,nego smo istjerani iz svojih domova. Tu politiku prosipaj po "parkiću"...

Turicum08
11-11-2015, 13:16
Augsburg - AZ Alkmaar
http://i.imgur.com/PlqNvsy.jpg

Club Brügge - Legia
http://legionisci.com/pho/photos16j/16clubbrugge2_f11.jpg
http://legionisci.com/pho/photos16j/16clubbrugge2_f35.jpg
http://legionisci.com/pho/photos16j/16clubbrugge2_f6.jpg
http://legionisci.com/pho/photos16j/16clubbrugge2_f34.jpg

Groningen vs. Slovan Liberec
http://i.imgur.com/PhjRaVY.jpg

Sparta Praha - Schalke 04, 05.11.2015
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/10472758_390347247827260_6033126050387188806_o.jpg
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/t31.0-8/12185139_390347347827250_7240386083236217958_o.jpg

187
13-11-2015, 20:36
Bayern München - Crvena Zvezda 12.11.2015
http://abload.de/img/3yyssm.jpeg

Rizični
14-11-2015, 00:20
Fala Bogu pa su udarne krpe gdje im je mjesto,pa covjek moze znat ko je na tribini. Lijepo,za svaku pohvalu matematicari.....

Milos
14-11-2015, 05:07
Fala Bogu pa su udarne krpe gdje im je mjesto,pa covjek moze znat ko je na tribini. Lijepo,za svaku pohvalu matematicari.....

9+9/9

http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/12/1a956b258eaa8f26baf31fd2853b79ff.jpg

maloumnik
16-11-2015, 02:44
Tu si u pravu i niko ne negira cinjenicu.
Al ide na qrac to njihovo " slucajno se nasli tamo" bla bla..
Nego sto mislis o G7?
Njihov ne dolazak u Zg bez obzira na zabranu i opcenito sve oko
ovih okrsaja.. da zaokruzimo G7..

Delije su za G7 misaona imenica!!!

dalton
27-11-2015, 19:55
http://www.youtube.com/watch?v=2hn06KqYNWg

dalton
27-11-2015, 20:14
http://www.youtube.com/watch?v=cOabT9BrgbE
ovi sugavci mi idu na zivce od ajaxa,,,busaju se u skotskoj dok in doma zadnji put turci uzeli i okrenili grad naopako,,
izbili su ovog vlasnika puba di se navodno skupljaju navijaci celtika
http://i64.tinypic.com/5x4h9t.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=w9JAQMQgyaM

187
03-12-2015, 00:38
Shadows(Partizan) & Animals(CSKA) Amsterdam (AZ - PFC)
http://i68.tinypic.com/nnqyps.jpg

Borussia in Krasnodar
http://cs629421.vk.me/v629421978/1dd2b/sFKvWMeFzec.jpg

Rosenborg - St. Etienne
http://www.adressa.no/incoming/article11855997.ece/ax62c4/BINARY/w780-adaptive/tabaa553.jpg

Augsburg - Athletic Bilbao
http://i.imgur.com/I1GaJsC.jpg
http://i.imgur.com/UatbtAB.jpg
http://i.imgur.com/PfwDpnd.jpg

Lazio(Roma) - Dnipro(Dnipropetrovsk) 26.11.2015
The boys from the Kyiv support their friends. The picture ultras Dynamo(Kyiv).
https://igcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t51.2885-15/e35/12230891_749038251895713_481448472_n.jpg

Partizan in Alkmaar
https://pp.vk.me/c625220/v625220958/4373d/2G8nborMuVw.jpg

Molde - Fenerbahçe
http://i.hizliresim.com/3jaWBr.png

NorthStand
08-12-2015, 17:06
http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=images2/bayernSletio.jpg&w=625

4 milje da ih dolazi, stil ovog navijača bayerna je osebujan, vizualno vrlo upečatljiv, molim jedan aplauz za gospodina. :bravo

dzg-28/60

dalton
09-12-2015, 20:54
http://www.youtube.com/watch?v=cOabT9BrgbE
ovi sugavci mi idu na zivce od ajaxa,,,busaju se u skotskoj dok in doma zadnji put turci uzeli i okrenili grad naopako,,
izbili su ovog vlasnika puba di se navodno skupljaju navijaci celtika
http://i64.tinypic.com/5x4h9t.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=w9JAQMQgyaM

http://www.youtube.com/watch?v=Zagko14OE-g
bolja snimka iz paba,,,ja neznam sta su ovde svi invalidi vidim tuku se stakama ko da je fight u tuheljskim toplicama

dalton
10-12-2015, 20:15
https://www.youtube.com/watch?v=FJCRzqI5YeE
http://www.corrieredellosport.it/foto/calcio/serie-a/napoli/2015/12/10-6639481/europa_league_napoli-legia_varsavia_il_san_paolo_si_prepara_alla_sfida/#26

http://video.gazzetta.it/all-asta-casa-ugi-suzuki-vitara-toro-edition/8ae450e2-9f36-11e5-b09c-d64935c53c30?playlistId=92c9947c-79e8-11e3-b322-c9e919454f4d
ovde bi moglo bit zanimljivo ,,,,

dalton
10-12-2015, 20:16
https://www.youtube.com/watch?v=FJCRzqI5YeE
http://www.corrieredellosport.it/foto/calcio/serie-a/napoli/2015/12/10-6639481/europa_league_napoli-legia_varsavia_il_san_paolo_si_prepara_alla_sfida/#26

http://video.gazzetta.it/all-asta-casa-ugi-suzuki-vitara-toro-edition/8ae450e2-9f36-11e5-b09c-d64935c53c30?playlistId=92c9947c-79e8-11e3-b322-c9e919454f4d
ovde bi moglo bit zanimljivo ,,,,
krivi link evo ispravka
http://video.gazzetta.it/napoli-legia-ultra-polacchi-azione-scontri-polizia-lancio-petardi/90e99442-9f5f-11e5-b09c-d64935c53c30

187
12-12-2015, 02:09
Augsburg u Beogradu, 10.12.2015
http://www.espreso.rs/images_arhive/original/1449780159_Augs2%20Reuter%20Marko%20Djurica.jpg
http://www.espreso.rs/images_arhive/original/1449780299_Augs3%20Reuter%20Marko%20Djurica.jpg
http://abload.de/img/37qk0f.jpeg
http://abload.de/img/3xwkax.jpeg

187
12-12-2015, 02:10
Gladbach u Manchesteru (City - Gladbach)

http://nordkurvenfotos.de/?p=17799

187
14-12-2015, 23:46
Napoli - Legia, 10.12

Napoli
http://abload.de/img/3n3sk8.jpg
http://abload.de/img/3qgs4q.jpeg
http://abload.de/img/39usoq.jpeg
http://abload.de/img/3fesem.jpg
http://abload.de/img/3lgs3w.jpeg

Legia
http://abload.de/img/30os5c.jpeg
http://abload.de/img/3k7stg.jpg
http://abload.de/img/3cls27.jpeg

ostale: http://www.stadionowioprawcy.net/gallery,1/306-ssc_napoli_legia_warszawa_10_12_2015.html

dalton
19-02-2016, 02:18
http://www.youtube.com/watch?v=m-n87cuAG7s

http://www.youtube.com/watch?v=oVHLO8x2Nls

http://www.youtube.com/watch?v=nEGcg4QGt6M

dalton
19-02-2016, 19:56
http://www.youtube.com/watch?v=hOhDzlOqf7c

http://www.youtube.com/watch?v=8wQ7QOfLgyg

dalton
24-02-2016, 20:24
http://www.youtube.com/watch?v=tmqMTqijsE0

http://www.youtube.com/watch?v=yLyiF8ceNto

http://www.youtube.com/watch?v=67LJyqKiytk

http://www.youtube.com/watch?v=4_kTVtO4zMk

dalton
24-02-2016, 21:41
http://www.youtube.com/watch?v=3EEgyCSyr3s

dalton
25-02-2016, 20:21
http://www.youtube.com/watch?v=xO1uG3ugjCs

http://www.youtube.com/watch?v=vnX3cmQErr0

http://www.youtube.com/watch?v=J0bGgr0vQxw

dalton
25-02-2016, 23:02
http://www.youtube.com/watch?v=hhidikPjk70

dalton
25-02-2016, 23:04
http://www.youtube.com/watch?v=h6A-SIKtIhs&ebc=ANyPxKqTU5h8_gYjUbhSsEBDIMNQE0ngzUZEUhXIIv0LrX 8mfdCHMq59u-w7ZnIe2sAvxWOezJP0tr0LMm_E2nlOyUQ1ifksoQ

dalton
25-02-2016, 23:09
http://www.youtube.com/watch?v=cv2GoEz-Rv0

dalton
26-02-2016, 00:57
http://www.youtube.com/watch?v=P77nWPxsSzg

dalton
26-02-2016, 21:09
http://www.youtube.com/watch?v=tmTDCJ7Zk3I

dalton
08-03-2016, 22:38
http://www.youtube.com/watch?v=EVvnXT7v-LA