PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kako nas je samo zajebala

Inkvizitor
15-05-2015, 11:59
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3711-Kako-nas-je-samo-zajebala

Sarafina
15-05-2015, 12:29
Mogu ja dati komentar?

Mozda se zbilja Kolindini birači osjećaju malo prevarenim, ali ja ne znam što ste uopće očekivali? Zena obnaša duznost na kojoj je, ali pošteno govoreći ona je samo produzena ruka stranke i djeluje po Karamarkovim uputama. Velike riječi uvijek se izgovaraju u predizbornim kampanjama. Što je predizborna kampanja bez iluziornih obećanja? Na kraju kako god, ja se ipak divim Hrvatskoj političkoj sceni.. Mozda vama oridjidji Hrvatima djeluju pomalo beskičmenjački ali meni lično " neutralnoj " djeluju umjereno. Taj nedostatak snage, treba promatrati i kao kompromis koji godinama sluzi da se duhovi ne bi uzbunili. Nije Kolindi problem Srbija, i njihove petaparačke novine, nego imidz Hrvatske drzave u svijetu, nadolazeca turistička sezona, investicije i sl.
Po meni bolje i ovako nego ići na ruku " komsijama" i graditi imidz koji bi komšije docekale na noz u sadašnjosti, evocirajuci uspomene.. Zato i pored svega Hrvati trebaju biti ponosni..znam da je ovo pitanje zrtava za vas posebno osjetljivo, ali pravljenje promocije i paradiranje nije svakako svrha ovakvih okupljanja. Ja bi njenu pojavu ipak okarakterizirala više dostojanstvenom i uzdrzanom ma koliko ona boljela neke...

Zato budite ponosni na imidz hrvatske drzave...

S kim god ga uporedjivali od bivših ex Yu drzava najbolji ste. Za desetak klasa ispred.

Humphrey
15-05-2015, 19:24
KOga je zajebala inkvi? Je li zajebala tebe i mene? Nije, obojica samo glasali za nju samo kako bi pravda izgubio, ništa više,ništa manje. Nikakvih očekivanja od nje nisam imao,a po tvom pisanju tada nisi ni ti.

Sasvim sigurno nije zajebala hdz-ovce koji će uvijek braniti takvu politiku jer njima je samo do vlasti,kad su na vlasti oni su s retni,pa makar im tetovirali tita na čelo.

Valjda im naivaca koji su joj dali glas jer su očekivali nešto novo,ali koga briga za naivce.

Inkvizitor
15-05-2015, 19:27
u pravu si ..hahaha..ali svejedno...

interceptor
16-05-2015, 00:01
Šta bi rekao o Kolindi a da još nisam.Nije to ono što sam očekivao, a nije ni ono što nisam očekivao..Jednostavno pomiriš se s tim da ne može biti onako kako bi ja želio ili kako bi trebalo biti, odnosno shvatiš da je to sad najbolji izbor za razliku od ona dva prethodnika.Jedenostavno,nama Hrvatima nije dozvoljen veći manevar u politici...Ona je samo preslika ovog naroda,ovog izvaranog "jaganjca" koji je utihnuo davno i ne čuje mu se nikakav glas.Gdje je taj narod kojeg varaju naočigled,lažu i serviraju mu neke svoje "istine?" Nema ga nigdje... Kao da bi pok.vožd Sloba onako lud i sebeljuban ikad krenuo u ratnu avanturu da je imao šutljiv narod iza sebe? On je samo činio ono što je narod htio.Nije ovdje riječ o o nikakvoj usporedbi Kolinde i Slobe i ona bi bila neumjesna već samo o narodu koji viče i koji šuti. Sigurno bi i Kolindina artikulacija bila drukčija da joj je narod glasniji i postojaniji.

zaba1111
16-05-2015, 15:22
Dobro, vas koji ste očekivali kako će Predsjednica otići u Bleiburg i uzvknuti " Za dom spremni braćo ustaše, a u Jasenovac poslati izaslanika koji će saopćiti "Srbe na vrbe" , vas je vjerovatno zajebala.
Medjutim nas koji smo očekivali da ispuni svoja obećanja, da će početi rješavati duboku gospodarsku i socijalnu krizu, da će se početi rješavati komunističke ostavštine, da će simbolički pokazati hrvatski smjer micanjem titove biste, prezumanjem pokroviteljstva nad obilježavanjem Bleiburga, izostankom sa partizanskog derneka u Jasenvcu... nas u opće nije zajebala, naprotiv ima punu našu podršku.

skater
16-05-2015, 16:34
Dobro, vas koji ste očekivali kako će Predsjednica otići u Bleiburg i uzvknuti " Za dom spremni braćo ustaše, a u Jasenovac poslati izaslanika koji će saopćiti "Srbe na vrbe" , vas je vjerovatno zajebala..

Ovo su antifašističke (jugokomunjarske) maštarije na razini Curzia Malapartea i Lurdana Zafranovića.

Bobani
17-05-2015, 12:37
Hrvati su stoljećima naučeni da ih političari varaju i za nos tegle. Jedan jedini hrvatski političar i hrvatski revolucionarac koji ih nije varao - jer im je istinu propovjedao a ta ISTINA je bila stvaranje HRVATSKE DRŽAVE - je za sigurno bio i ostat će Hrvat vjekova i stoljeća je prvi POGLAVNIK prve hrvatske Države od Pacta Convente 1102., dakle POGLAVNIK dr. Ante Pavelić.

interceptor
18-05-2015, 00:30
Dobro, vas koji ste očekivali kako će Predsjednica otići u Bleiburg i uzvknuti " Za dom spremni braćo ustaše, a u Jasenovac poslati izaslanika koji će saopćiti "Srbe na vrbe" , vas je vjerovatno zajebala.
Medjutim nas koji smo očekivali da ispuni svoja obećanja, da će početi rješavati duboku gospodarsku i socijalnu krizu, da će se početi rješavati komunističke ostavštine, da će simbolički pokazati hrvatski smjer micanjem titove biste, prezumanjem pokroviteljstva nad obilježavanjem Bleiburga, izostankom sa partizanskog derneka u Jasenvcu... nas u opće nije zajebala, naprotiv ima punu našu podršku.

Presretni smo mi svi što je ona pobijedila i prekinula niz predsjednikovanja projugoslavenskih političkih probisvjetova (zamisli apsurda?) Inteligentna je ,lijepo izgleda i ima još podosta epiteta koji joj pristaju. Nitko od nje ne traži da ona pozdravlja sa ZDS.., niti to očekuje,pa ne znam otkud ti te fiks zamisli? Prosječnog domoljuba iritira što nije određenija i glasnija prema nekim anomalijama u društvu,kao i dojam da mi Hrvati u politici uvijek imamo inferiornost kao početno polazište u svijet.S pravom tražimo da imamo jaku osobu koja će se uhvatiti u koštac sa svim tim negativnostima u Lijepoj Našoj.Želim joj svako dobro i Božji blagoslov u njenom radu pa ako Bog da sreće da promijeni trenutačno političko ozračje i anulira samo dio onog što ne valja,tko sretniji od nas.

Bobani
25-05-2015, 18:21
Na čijoj strani je bio i koga je štitio UNPROFOR

Prevedeno na hrvatski “protection” znači zaštita, pa tko god je izmislio taj naziv za “Plave beretke”, to ...