PDA

Pogledaj Full Version : Šta ona glumi ?

Tyson-007
06-05-2015, 02:56
Ovako : Meni je 20 godina, a cura koja me zanima je lijepa ima
18 godina, draga,simpatična, nasmješena, ...kad god se sretnemo nasmješi se, zajedno smo išli na neka predavanja u vezi polaganja za higijenski minimun radi posla u ugostiteljstvu,kad nešto na predavanjima izvalim često se nasmije ko fol ja duhovit hahahha, kad zaboravim donjeti olovku ili bilježnicu na predavanja ponudi se da mi posudi opet naravno uz smješak .
uglavnom tih predavanja više nema, ali sreo sam je jedne subote u noćnom klubu, bio sam pijan poprilično , prolazim ja kraj nje ona maše i kaže hej bog...ja budala prođem pored samo je pogledam ali ne uzvratim pozdrav, za par minuta opet prođem pored nje i zagrlim je, te pitam jesi mi možda znamo odnekud ? ona onako začuđeno kaže : pa sa predavanja...
ja samo kaže eh da ok, i vratim se nazad frendovima, šta je najgore odmah sam je prepoznao čim sam je vidio u klubu, al jebiga alkohol je učinio svoje .

- šta njeno smješkanje može značit ? jesu li to nekakvi znakovi da imam zeleno svijetlo ili je ipak u pitanju pristojnost ?

- to šta mi se prva javila te noći u klubu, triba li to nešto posebno značit ?
( dosta cura mi veli da će se malo koja ženska prva javit u klubu muškarcu, onako pred društvom )

- nije se uzmaknula kad sam je onako pijan zagrlio...dobar znak ili ?

- pišem ovo jer ni sam neznam na čemu sam točno sa tom curom .
dakle na prvu poruku isprike preko fejsa radi udesa u klubu nije odgovorila, na drugu poruku isprike je napisala da je sve ok...na treću opet nije odgovorila + odbila je zahtjev za prijateljstvo...šta uopće misli o meni ? koje korake da povučem dalje ?

NorthStand
06-05-2015, 03:39
imaš zeleno svijetlo, navali na nju dok se nije predomislila.

Tyson-007
06-05-2015, 03:48
imaš zeleno svijetlo, navali na nju dok se nije predomislila.

Je je, kad bi to sigurno bilo odavno bi ja krenuo u akciju...

Komari
06-05-2015, 15:41
Jooj da mi se vratit u te dane :)

Dakle nemaš što izgubit. Lijepo (ovaj put trizan :D ) dođi do cure i "oćemo na kavu", "oš plesat"..

Nemoj samo lokat za šankom ko kakva trutina i čekat siguran znak. :mig

Grunf
06-05-2015, 15:48
A jesi smotan hehe. :D

Tyson-007
06-05-2015, 17:39

Dakle nemaš što izgubit. Lijepo (ovaj put trizan :D ) dođi do cure i "oćemo na kavu", "oš plesat"..

U pravu si, osim toga nakon zadnjeg susreta sa njom sam i ojačao, dižem utege,vježbam i to, nabacio sam nešto mase mišićne možda i to pomogne hahahahah:):)

Tyson-007
06-05-2015, 18:11

Interesantno druge dvije cure koje sam upoznao na tim predavanjima
isto lijepe, slično se ponašale prema meni, bile ljubazne,susretljive prema meni baš kao i ona...e vidite te dvije su prihvatile zahtjev za prijateljstvo i ono dopisivao se sa njima, a ova treća šta mi se najviše dopala odbila zahtjev a isto se uživo ponašala prema meni dobro kao i te dvije...sad ti budi pametan, vjerojatno sam sjebo u klubu, znam da je kretenski bilo prvo ignorirat njen pozdrav a 10 minuta kasnije zagrlit je i pitat dali se znamo ?
...kad sam je to pitao, baš je začuđeno izgledala, ali nije se ni centimetra uzmaknula .

Osim toga htio bih nešto još reći o dotičnoj, ona na fejs često stavi slike sa muškim školskim kolegama
i to budu baš onako pravi zagrljaji, njena glava redovito na njihovim prsima, ili poljupci u obraz...
Možda su joj samo kolege i možda je jako društvena ali malo mi je sumnjvo to,vjerojtano sam
pre-tradicionalan a tko zna moža se troši sa njima, tko će je znati...

caporegime
06-05-2015, 21:51
ne gubi vrijeme. vidiš da je pun svijet cura kojima je životni doživljaj da ih netko pozove na kavu. dobiješ odmah sve, jebiga treba uzvratiti na neočekivanoj prilici, ko zna koliko će godina proteći dok se ne ponovi

Komari
06-05-2015, 21:55
Interesantno druge dvije cure koje sam upoznao na tim predavanjima
isto lijepe, slično se ponašale prema meni, bile ljubazne,susretljive prema meni baš kao i ona...e vidite te dvije su prihvatile zahtjev za prijateljstvo i ono dopisivao se sa njima, a ova treća šta mi se najviše dopala odbila zahtjev a isto se uživo ponašala prema meni dobro kao i te dvije...sad ti budi pametan, vjerojatno sam sjebo u klubu, znam da je kretenski bilo prvo ignorirat njen pozdrav a 10 minuta kasnije zagrlit je i pitat dali se znamo ?
...kad sam je to pitao, baš je začuđeno izgledala, ali nije se ni centimetra uzmaknula .

Osim toga htio bih nešto još reći o dotičnoj, ona na fejs često stavi slike sa muškim školskim kolegama
i to budu baš onako pravi zagrljaji, njena glava redovito na njihovim prsima, ili poljupci u obraz...
Možda su joj samo kolege i možda je jako društvena ali malo mi je sumnjvo to,vjerojtano sam
pre-tradicionalan a tko zna moža se troši sa njima, tko će je znati...

:D

Dakle greška u koracima..
Cura želi bit jedna i jedina a ti se upetlja s još dvi njezine kolegice.

A ove slije s kolegama.. :D To ti je činit ljubornim negoga..

:kava :kava

Grunf
06-05-2015, 22:49
:D

Dakle greška u koracima..
Cura želi bit jedna i jedina a ti se upetlja s još dvi njezine kolegice.

A ove slije s kolegama.. :D To ti je činit ljubornim negoga..

:kava :kava

Nek se malo potrudi ako želi biti jedna i jedina. :kava

Komari
06-05-2015, 23:51
Nek se malo potrudi ako želi biti jedna i jedina. :kava

:(
:rofl

Samo ću ti reć da je ovo klasična spika starih momaka (čitaj trutina od 50ak godina) naslonjenih livin lakton na šank dok u desnoj drže pivu zvanu zidarušu...

:kava :kez

Pa ti Tysone ako se vidiš u budućnosti tako samo poslušaj kolegu Grunfa ..

:raspa

Grunf
07-05-2015, 00:39
To je normalna spika. Ako te želi nek ti pristupi i stisne se uz tebe. Nek ti pošalje nedvosmislen signal i pripije sise uz tebe. :kava :kez

Kakva je to žena koja ovako muči muškarca? Čovjek mora po forumu tražiti odgovore, cijeloga je sludila i smela. Čak i da ga želi tj. da šalje signale nek je upeca...moraš se upitati kakva bi ti to cura bila ili žena koja je spremna toliko te mučiti? Pamet u glavu sinko. :mardar

P.S. Prvo škole završi pa tek onda kreni s curama. :D

sagitarius
07-05-2015, 13:26
Ponekad smo skloni da ženske signale tumačimo onako kako bismo to željeli, pa nije rijedak slučaj da običnu ljubaznost i druželjubivost protumačimo na krivi način.
Stoga takve dileme treba u startu rasčistiti.
Prvo u sebi prepoznati da li je "to to", a onda bez mnogo oklijevanja ili čekanja potvrde, što je u biti ženski pristup, s osmijehom priči curi i nedvosmisleno je staviti do znanja da nam se dopada itd.itd.itd..., što je individualna stvar svakog gospodina, kako će to izvesti.

Stiliana
09-05-2015, 18:52
Sumnjam da je bez razloga tolko druželjubiva da ti posuđuje pisaći pribor i tekice itd, vjerojatno joj se sviđaš... i vjerojatno je to u klubu ispalo čudno, možda cura sad misli da je uopće ne doživljavaš i da nisi imao pojma tko je kad ti se javila...

pokaj se i padni na koljena ispred nje, još ima nade... :)

Grunf
09-05-2015, 18:57
Bjež od nje i past će ona sama na koljena pred tebe. :D

Stiliana
09-05-2015, 19:13
sujmljam.
puno je ribe u moru.

caporegime
09-05-2015, 19:37
no dobro, sad kad ste sve rekli, možemo samo pretpostavljati tko će to ponovo doći sa sličnom pričom pošto je ovo barem treći put da neki novi član ničim izazvan, otvara sličnu temu u kojoj traži pomoć za neku ljubavnu situaciju.
srećom, otvoreni smo i tolerantni pa na forumu ima mjesta i za takve pacijente

Tyson-007
09-05-2015, 22:40
Sumnjam da je bez razloga tolko druželjubiva da ti posuđuje pisaći pribor i tekice itd, vjerojatno joj se sviđaš... i vjerojatno je to u klubu ispalo čudno, možda cura sad misli da je uopće ne doživljavaš i da nisi imao pojma tko je kad ti se javila...

pokaj se i padni na koljena ispred nje, još ima nade... :)

Bila je ona nekako druželjubiva i prema drugima na tim predavanjima, ali imao sam osjećaj da je sa mnom najprisnija, da je mene nekako najviše primjetila, doduše i ja sam je malo zezao i " bocnuo " par puta na nastavi, pa je vjerovatno i to utjecalo .

I meni je sumnjivo da se sama javlja da mi posudi neku stvar na nastavi bez da je mene uopće puno briga šta sma nešto zaboravio donjeti na nastavu .

Teško da ona misli kako je ne doživljavam jer ipak sam joj poslao poruke preko fejsa i zahtjev za prijateljstvo, nije blesava zna kad dečko curu preko fejsa kontarktira u više navrata da to nešto znači

Samo eto nije baš pozitivan znak šta joj je teško obični zahtjev na fejsu prihvatit, štoviše to mi je čudno jer na fejsu za prijatelje imam dosta cura koje mi se jedva jave uživo jer se jedva i znamo, a ona tako draga i otvorena bila prema meni a preko fejsa mumija:013

Na koljena neću padat,nije moj stil i ne vjerujem da cure vole papučare i one koji padaju na koljena .

Tyson-007
09-05-2015, 22:42
Bjež od nje i past će ona sama na koljena pred tebe. :D

Možda i hoće, otkad smo se zadnji pu vidili i pričali dobio sam sigurno 10-ak kg mišića ( nije da se hvalim )

Stiliana
10-05-2015, 13:24
Bila je ona nekako druželjubiva i prema drugima na tim predavanjima, ali imao sam osjećaj da je sa mnom najprisnija, da je mene nekako najviše primjetila, doduše i ja sam je malo zezao i " bocnuo " par puta na nastavi, pa je vjerovatno i to utjecalo .

I meni je sumnjivo da se sama javlja da mi posudi neku stvar na nastavi bez da je mene uopće puno briga šta sma nešto zaboravio donjeti na nastavu .

Teško da ona misli kako je ne doživljavam jer ipak sam joj poslao poruke preko fejsa i zahtjev za prijateljstvo, nije blesava zna kad dečko curu preko fejsa kontarktira u više navrata da to nešto znači

Samo eto nije baš pozitivan znak šta joj je teško obični zahtjev na fejsu prihvatit, štoviše to mi je čudno jer na fejsu za prijatelje imam dosta cura koje mi se jedva jave uživo jer se jedva i znamo, a ona tako draga i otvorena bila prema meni a preko fejsa mumija:013

Na koljena neću padat,nije moj stil i ne vjerujem da cure vole papučare i one koji padaju na koljena .

to se za koljena figurativno kaže, ne doslovno :D

možda na fejsu ima dosta obiteljskih prijatelja/stvari, pa ne želi da to gleda neko koga dobro ne pozna... lako će ona tebe dodat kad te malo bolje upozna :)
pa nije fejs mjerilo stvarnog života...

Stiliana
10-05-2015, 13:25
Možda i hoće, otkad smo se zadnji pu vidili i pričali dobio sam sigurno 10-ak kg mišića ( nije da se hvalim )

možda te se prepala? :cerek

zajebavam... :)

Tyson-007
10-05-2015, 17:58
to se za koljena figurativno kaže, ne doslovno :D

možda na fejsu ima dosta obiteljskih prijatelja/stvari, pa ne želi da to gleda neko koga dobro ne pozna... lako će ona tebe dodat kad te malo bolje upozna :)
pa nije fejs mjerilo stvarnog života...

Moguće je da na fejsu ima privatnih stvari dosta, recimo cure koje žive u istom gradu kao i ona... sa mnom imaju po 15-ak zajedničkih frendova, a ja sa njom 3 zajednička

Zavisi što smatraš past na koljena pred nju...

Tyson-007
10-05-2015, 17:59
možda te se prepala? :cerek

zajebavam... :)

Šta bi me se prepala :kruna ?

Stiliana
15-05-2015, 22:00
Moguće je da na fejsu ima privatnih stvari dosta, recimo cure koje žive u istom gradu kao i ona... sa mnom imaju po 15-ak zajedničkih frendova, a ja sa njom 3 zajednička

Zavisi što smatraš past na koljena pred nju...

ne smatram ništa doli otvorenog pokazivanja da se i ona sviđa tebi.

Šta bi me se prepala :kruna ?

pa od mišića :o

Grunf
16-05-2015, 19:02
Šta ti glumiš? :kava

Tyson-007
18-05-2015, 22:59
ne smatram ništa doli otvorenog pokazivanja da se i ona sviđa tebi.

pa od mišića :o

Mišići će je valjda privući ako je normalna cura i nije lezba a ne prepast...

Tyson-007
18-05-2015, 23:00
Šta ti glumiš? :kava

Ja ? ništa...

Grunf
08-06-2015, 15:20
I kak je prošlo, jel te osvojila?

NorthStand
08-06-2015, 22:42
Tyson-e, sredi je ko Tyson i nećeš imat problema.

sagitarius
24-06-2015, 15:19
no dobro, sad kad ste sve rekli, možemo samo pretpostavljati tko će to ponovo doći sa sličnom pričom pošto je ovo barem treći put da neki novi član ničim izazvan, otvara sličnu temu u kojoj traži pomoć za neku ljubavnu situaciju.
srećom, otvoreni smo i tolerantni pa na forumu ima mjesta i za takve pacijente

Ponekad ti u sebi čestitam, pa kažem svaka čast, čitaš stvari dobro, skoro kao ja...:D