PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kolindin cirkus

Inkvizitor
22-04-2015, 10:38
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3703-Kolindin-cirkus

interceptor
22-04-2015, 12:40
Svaka ti je rečenica filigranski točna. Nažalost.
Eto, od onakva dva prethodnika Kolinda kao takva se učinila odličan izbor. Nije da se nije naslutilo da će ona ići utabanim stazama Ive Sanadera(kad je riječ o političkom poltronstvu prema jednoj nac.manjini i drugim stvarima) nego oni su se toliko ogadili da volimo sami sebe zavaravati da je s Kolindom sad započelo neko novo,bolje partijanje i na kraju sami sebe uvjerimo kako i nema alternative osim ovakvog političkog pravca koji je već viđen i ništa dobrog ne donosi.
Nino Mogorović? E teško takvi dolaze tamo gdje trebaju,a Hrvati ovi,oni našli bi mu sto mana...

NorthStand
23-04-2015, 19:25
dobra kolumna, delminius u svom stilu poentira, ali mislim da Kolinda nije imala ni žestoku retoriku ni tokom kampanje, pa je suvišno od nje očekivat neki zaokret nakon iste. ja sam također za nju glasao samo zato jer je protivnik bio onaj neviđeno iritantni sin zapovijednika Golog Otoka, koji je obilazio cijelu zemlju gdje su zločine napravili ustaše, ali nije obišao Goli Otok gdje je zločine napravio njegov tatica jugo oficir, i Titin vjerni vojnik koji je debelo materijalno nagrađen za sva svoja nedjela protiv hrvatske i hrvata. od naravno još jednog "velikana" maršala Tita koji je sam sebi nadjenuo tu titulu, što dovoljno govori o njemu i onima koji su za tu budalu ratovali i ginuli.

sve u svemu, takva koncentracija egoistične anacionalne gamadi kakva se taloži po hrvatskoj, rijetko gdje se ima prilike vidjet u bilo kojoj zapadnoj ili istočnoj državi.