PDA

Pogledaj Full Version : Dolce&Gabana ne prate modu

Grunf
16-03-2015, 14:34
Poznati modni dizajneri D&G su izrazili protivljenje gej brakovima, surogat majčinstvu i ostalim pomodarijama novoga doba. Ne treba ni govoriti da su odmah navukli bijes pratitelja mode diljem svijeta. Elton John i ostale gej ikone pozivaju na bojkot, kaže Elton da više nikad neće nositi D&G. Kaj velite na ova neslaganja u gej svijetu? U Francuskoj čak postoji gej udruga koja se zalaže za tradicionalni brak i odbacuje pomodarije poput gej brakova.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana, osnivači istoimenog brenda i modne kuće, istaknuli su da su protiv istospolnih brakova, pojma gay obitelj i surogatstva u jednom od najčitanijih talijanskih tjednika – Panorama.

Za obitelj i tradiciju

Ovaj par milijardera, koji su u prošlosti bili u vezi, u razgovoru za časopis Panorama izjavili su: “Jedina obitelj je tradicionalna obitelj. Bez kemije i iznajmljivanja maternice. Život ima svoj prirodni tijek i postoje stvari koje se ne mogu mijenjati. ”

Istaknuli su i da “rađanje mora biti čin ljubavi”.

“Djecu kemije zovem sintetičkom djecom. Iznajmljena maternica, sjeme izabrano iz kataloga…”, rekao je Dolce.

“Obitelj nije hir, u njoj se osjeća nadnaravni osjećaj pripadnosti”, dodao je Gabbana.

Protiv gay “brakova” i odgajanja djece u takvim zajednicama

Otvoreno su govorili o gay zajednici. U 2013., kada ih je LondonTelegraph pitao ako su ikada razmišljali o ulasku u brak, Gabbana je rekao: “Što? Nikada!” Dolce je na to dodao: “Ja sam praktični katolik”.

Gabbana je za Daily Mail 2006. rekao: “Protiv sam ideje da dijete odgajaju dva gay roditelja”.

Homoseksualne udruge u Italiji i svijetu pozali su na bojkotiranje proizvoda Dolce i Gabbana, jer su se u javnosti suprostavili pokušaju redefiniranja braka i zalaganja za posvajanje djece od homoseksualnih parova.

Nisu jedini gay muškarci protiv gay “brakova”

Nije neobično za gay muškarce u Europi da su protiv gay “braka”. Grupa homoseksualaca u Francuskoj, koji sebe nazivaju Les Hommen, sudjelovali su u protestu kojim su htjeli pokazati značaj tradicionalnog braka. Upali su na French Open, goli do pojasa, sa sloganima za brak koji su bili napisani na njihovim prsima. Gay Star News je naveo da je to bio “najveći homoerotski anti-gay prosvjed ikad.”

http://narod.hr/kultura/dolce-gabbana-jedina-obitelj-je-tradicionalna-protiv-smo-ideje-da-dijete-odrasta-s-dva-gay-roditelja/

http://narod.hr/wp-content/uploads/2015/03/ELTON.jpg?55e39e

http://narod.hr/wp-content/uploads/2015/03/dg-580x346.jpg?55e39e

ZGabriel
16-03-2015, 15:29
Poznati modni dizajneri D&G su izrazili protivljenje gej brakovima, surogat majčinstvu i ostalim pomodarijama novoga doba. Ne treba ni govoriti da su odmah navukli bijes pratitelja mode diljem svijeta. Elton John i ostale gej ikone pozivaju na bojkot, kaže Elton da više nikad neće nositi D&G. Kaj velite na ova neslaganja u gej svijetu? U Francuskoj čak postoji gej udruga koja se zalaže za tradicionalni brak i odbacuje pomodarije poput gej brakova.

pametni ljudi. D&G, ne ovi koji bi svima nametnuli svoje mišljenje.
Elton John može pričat šta hoće, ali jednog dana će ga djeca pitati gdje im je mama. šta će im odgovoriti? znate, djeco, ja sam vas kupio?

Grunf
16-03-2015, 21:31
Taj cijeli koncept surogat majcinstva je meni grozan. Videl sam nedavno vijest da je Sofija Vergara odlucila imati jos jedno dijete, ali ce neka zena roditi njezino dijete. Kak, nemam pojma. :D

ZGabriel
16-03-2015, 21:38
Taj cijeli koncept surogat majcinstva je meni grozan. Videl sam nedavno vijest da je Sofija Vergara odlucila imati jos jedno dijete, ali ce neka zena roditi njezino dijete. Kak, nemam pojma. :D

"jednostavno". u epruveti spoje njenu jajnu stanicu i spermij njenog muža (ili donora), i onda oplođenu jajnu stanicu "usade" u maternicu žene koja iznajmljuje svoje tijelo. za dobru lovu, naravno.
da se ne radi o djeci, moglo bi se nazvati prostitucijom.

zar nije jednostavnije posvojiti dijete?

Grunf
16-03-2015, 21:47
Znaci rent a maternica. :facepalm

ZGabriel
16-03-2015, 21:53
Znaci rent a maternica. :facepalm

da. šta si ti mislio, da se dijete može uzgojiti u saksiji? premda se već radi na konstrukciji umjetne maternice. nadam se da će se smak svijeta dogoditi prije nego se djeca počnu proizvoditi na traci. budućnost kao u Matrixu.

p.s. Nicole Kidman je prvo dijete rodila sama, a drugo joj je rodila surogat majka. a k'o fol je katolkinja.

ZGabriel
16-03-2015, 21:56
p.p.s.

evo cijelog intervjua s D&G online. hoće li netko biti dobar pa prevesti? ribice?

http://www.panorama.it/news/cronaca/dolce-gabbana-lunica-famiglia-quella-tradizionale/

Grunf
17-03-2015, 10:50
Ribica ne zna talijanski. :izazov: :D

Grunf
17-03-2015, 10:52
da. šta si ti mislio, da se dijete može uzgojiti u saksiji? premda se već radi na konstrukciji umjetne maternice. nadam se da će se smak svijeta dogoditi prije nego se djeca počnu proizvoditi na traci. budućnost kao u Matrixu.

p.s. Nicole Kidman je prvo dijete rodila sama, a drugo joj je rodila surogat majka. a k'o fol je katolkinja.

Znači još malo pa nam ne budu trebale žene. E to je već pravi napredak u znanosti. :D

ZGabriel
17-03-2015, 12:22
Znači još malo pa nam ne budu trebale žene. E to je već pravi napredak u znanosti. :D

zaboravio si jedan mali, sitni, majušni detaljčić. :kes jajnu stanicu.

Grunf
17-03-2015, 12:39
zaboravio si jedan mali, sitni, majušni detaljčić. :kes jajnu stanicu.

Korak po korak. :raspa

sagitarius
17-03-2015, 14:29
Gej je isfuran, opet je u modi hetero...:D

Humphrey
18-03-2015, 11:07
breitbart.com/big-hollywood/2015/03/17/dolce-and-gabbana-strike-back-elton-john-a-fascist/

Jesu li eltonu važniji principi ili odjeća?

Grunf
18-03-2015, 11:52
Bojkot Eltona Johna i njegove cmoljave glazbe. :mardar

Inkvizitor
18-03-2015, 12:42
ja sam mislio da su sve te modne kuće progay

Rodica
18-03-2015, 13:12
"jednostavno". u epruveti spoje njenu jajnu stanicu i spermij njenog muža (ili donora), i onda oplođenu jajnu stanicu "usade" u maternicu žene koja iznajmljuje svoje tijelo. za dobru lovu, naravno.
da se ne radi o djeci, moglo bi se nazvati prostitucijom.

zar nije jednostavnije posvojiti dijete?

zašto bi se posvajala tuđa djeca kad se mogu roditi svoja? i čemu ta teška riječ "prostitucija"?
postoji više razloga za unajmljivanje maternice, jedan od tih je ako žena zbog bolesti mora ukloniti maternicu.
nikakva prostitucija to nije ako "host" razumije da je dijete samo "gost" i ako se iz obijesti ne "unajmljuje" maternica.
da mi se, ne daj bože, djetetu desi da dobije rak i da mora ukloniti maternicu, prva bih bila koja bi ju nagovorila na surogat rodilju, njenu sestru po mogućnosti.

i da, kad smo kod mjerenja katoličanstva, ja nisam dobar katolik, ali mi djeca jesu.
dobro, znam da vi dobri katolici ne sudite nikom, ali eto, neka se zna...

Rodica
18-03-2015, 13:14
bajdvej, tražilice na forumu ne rade, ne mogu pregledati svoje poruke, ne mogu vidjeti što je novo, samo error, error, error...

sagitarius
18-03-2015, 13:45
ja sam mislio da su sve te modne kuće progay

Nego da su, nemoj sumnjati...
Kad prvi put ugledaš na modnoj pisti curu npr u Parizu, da na njoj ima tijela koje dostojanstveno ženski nosi tu odjeću, koju reklamira, onda, je to tek naznaka da je gay lobi počeo popuštati, ali koliko pratim stvari to se neće šale pustiti iz ruku jer to je jedan od najvećih pet rudnika zlata.
(Droga, prostitucija,prodaja oružja, moda i IT).

ZGabriel
18-03-2015, 13:57
zašto bi se posvajala tuđa djeca kad se mogu roditi svoja? i čemu ta teška riječ "prostitucija"?
postoji više razloga za unajmljivanje maternice, jedan od tih je ako žena zbog bolesti mora ukloniti maternicu.
nikakva prostitucija to nije ako "host" razumije da je dijete samo "gost" i ako se iz obijesti ne "unajmljuje" maternica.
da mi se, ne daj bože, djetetu desi da dobije rak i da mora ukloniti maternicu, prva bih bila koja bi ju nagovorila na surogat rodilju, njenu sestru po mogućnosti.

i da, kad smo kod mjerenja katoličanstva, ja nisam dobar katolik, ali mi djeca jesu.
dobro, znam da vi dobri katolici ne sudite nikom, ali eto, neka se zna...

hvala što me smatraš dobrim katolikom, makar i u sprdnji. :zubo

ljudi koji iznajmljuju svoje tijelo za novac bave se prostitucijom. za druge svrhe, ali ga iznajmljuju. meni je to prejadno. eto, baš dijete mora imati tvoje gene, pa makar ih mućkali u epruveti. kao da ne možeš voljeti drugo dijete koje primiš pod svoj krov i koje je nastalo prirodnim putem. ali eto, nije te sreće da je poželjno biološkim roditeljima.

za ovo podebljano - pa ne rađaju se. drugi ih rađaju za honorar. meni je to bitno različito.

Rodica
18-03-2015, 14:16
hvala što me smatraš dobrim katolikom, makar i u sprdnji. :zubo

ljudi koji iznajmljuju svoje tijelo za novac bave se prostitucijom. za druge svrhe, ali ga iznajmljuju. meni je to prejadno. eto, baš dijete mora imati tvoje gene, pa makar ih mućkali u epruveti. kao da ne možeš voljeti drugo dijete koje primiš pod svoj krov i koje je nastalo prirodnim putem. ali eto, nije te sreće da je poželjno biološkim roditeljima.

za ovo podebljano - pa ne rađaju se. drugi ih rađaju za honorar. meni je to bitno različito.

usvajanje nema nikakve veze s onim što pišem. ima ljudi koji imaju svoju djecu, ali i usvajaju. zašto ne!?
zašto odustajati od nečeg kad postoje medicinske mogućnosti?
osobno, dok mogu imati svoju, neću usvajati. svojoj djeci isto savjetujem.
ako ne možeš svoje i muževo, onda usvajaj...
(vidiš, isključujem mogućnost banke sperme i kupovine jajašaca. ipak sam nekakav katolik...)
po meni, genetika je bitna stvar, romantičarske tlapnje oko voljenja neprihvaćene djece i bla bla bla su mi dosadnjikave, sori.
masa djece se odgajala po domovima i izrasla u predivne ljude, a isto tako ih je masa onih koji su imali krize identiteta, komplekse i kojekakve poremećaje u odrastanju u posvojiteljskim obiteljima.
nisu geni brabonjci, zato se slažem sa D&G oko sintetičke djece, kupovine i prodaje sjemena, svetosti obitelji, važnosti (bioloških) majke i oca i ostalog.
čim se obogatim, promovirat ću njihovu ženstvenu modu.

ZGabriel
18-03-2015, 14:22
upravo si dematirala svoj prethodni upis. :nezna slažeš se s D&G ali podupireš iznajmljivanje maternice? :misli
to ti je problem s nekakvim katolicima. :kava bilo bi ti lakše da se opredijeliš. :zubo (ovo je šala, da ne bi bilo...)

ZGabriel
18-03-2015, 14:25
Elton pozove na bojkot D&G a onda ga sljedeći dan ulove u šopingu s njihovom vrećicom. :rofl dosljednost prije svega.

Grunf
18-03-2015, 22:04
Dosljednost je posljednje utociste nemastovitih. :mardar

Oscar Wilde

Inkvizitor
18-03-2015, 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=Gq3LYYAuHWw

ZGabriel
18-03-2015, 23:29

Oscar Wilde

Reginaldu se svašta može prigovorit, ali nemaštovitost ne.

http://i.guim.co.uk/static/w-460/h--/q-95/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2014/9/25/1411664680167/Elton-John-in-1977-010.jpg

doduše, s obzirom na ovo gore, D&G su velik napredak. :zubo

interceptor
19-03-2015, 00:09
Svaka čast za DG.Eto kako i unatoč svojoj slabosti čovjek može razmišljat trezveno. Ima razlike u moralnom smislu-(da sad budem grez) između pedera i pederčine. :)

ZGabriel
19-03-2015, 09:35
Svaka čast za DG.Eto kako i unatoč svojoj slabosti čovjek može razmišljat trezveno. Ima razlike u moralnom smislu-(da sad budem grez) između pedera i pederčine. :)

jedan od njih se inače obratio na katoličku vjeru. nakon prekida njihove veze - ili je obraćenje prouzročilo prekid, ne znam.

na netu imaju svoj online magazin (http://www.swide.com/) i između ostalog i sveca dana. :D

sagitarius
19-03-2015, 13:23

Oscar Wilde

Ne, nego je dosljednost vrlina principijelnih i dobro organiziranih, što nije mjerilo maštovitosti, nego aljkavosti, a Vajld je bio aljkav..:D

Sagitarius

skater
19-03-2015, 20:30
http://www.youtube.com/watch?v=ixDaNwjD2o8

skater
19-03-2015, 20:36
http://www.youtube.com/watch?v=BDmOfWx19-w

NorthStand
24-03-2015, 11:59
pohvalno, konačno dva normalna pedera. :D

Grunf
17-05-2015, 12:06
Sad sam videl da imamo medunarodni dan borbe protiv homofobije, transfobije (ovo prvi put cujem) i pazite sad...bifobije. :zubo