PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Štakoraši protiv šatoraša

Inkvizitor
20-02-2015, 17:56
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3688-%C2%8Atakora%C2%9Ai-protiv-%C2%9Aatora%C2%9Aa

Grunf
20-02-2015, 19:58
Izvrsno napisano. :naklon

teenager
20-02-2015, 19:59
Moraš shvatit da ti "štakoraši" od tog svog "aktivizma" žive, i to neki jako dobro...
Ne znam odakle krenuti, do sada smo već milijun puta postavljali listu medija i udruga financiranih od strane Vlade RH. Igrom slučaja oni su uvijek javno aktivni kada su u pitanju ovakve stvari, i za to primaju lijepe novce.
Ne zamjeram im, samo se smijem onoj šačici izmanipuliranih budala koje u takve proteste idu "iz uvjerenja"... Hoću reći onima koji neće na kraju mjeseca na račun toga dobiti novac. :zubo
I ovaj Marko Grahovac, čovjek možda nije ni svjestan da će mu ovaj "performans" vjerojatno osigurati nekakav kapital u budućnosti, i to vjerojatno veći nego što bi ga stekao da sa svojim znanjem i vještinama sudjeluje na tržištu rada u realnom sektoru :D
Najzanimljivije je gledat kako oni isti koji od ministarstva kluture dobivaju po 400 000 kuna godišnje (za portal na kojem aktivno piše 5-6 "novinara") ratnog invalida nazivaju 25 000 kuna :D

Humphrey
20-02-2015, 20:04
Dok branitelji ne shvate da je ova država njima neprijatelj kao i sao krajina mogu osttai tamo cijeli život,a u međuvremenu će ovi paraziti sebi graditi državu po mjeri.Dok je srbima ta mjera bila nož i boca rakije, ovima je bolesno uništavanje svih vrijednosti,ne samo hrvatskih,nego ljudskih.

skater
20-02-2015, 20:12
Dok branitelji ne shvate da je ova država njima neprijatelj

Neprijatelj im nije hrvatska država nego vlast. Kada vlast radi protiv interesa hrvatske države i hrvatskog naroda onda je takvu vlast legitimno srušiti milom ili silom. Suprotno od mišljenja režimskih novinarčića i ponekih idiota, kada se ruši vlast, ne ruši se država.

Humphrey
20-02-2015, 20:18
Ti kažeš vlast,ja kažem država.

Vrijeme će pokazati tko je bio u pravu.

skater
20-02-2015, 20:38
Ti kažeš vlast,ja kažem država.

Vrijeme će pokazati tko je bio u pravu.

Mislim da su Hrvati jedan od rijetkih naroda koji pljuje po državi a ne po vlasti.

U zemljama gdje narodi imaju samosvijest nikada ne ćeš čuti da pljuju po državi jer bi to značilo da pljuju po sebi, nego pljuju po vlasti. Ne pljuju i ne ruše Talijani talijansku državu, nego vlast koja se tamo mijenja kao čarape.

Humphrey
20-02-2015, 21:06
Može li narod koji nema samosvijest graditi državu?

skater
20-02-2015, 23:48
Može li narod koji nema samosvijest graditi državu?

Ne može i zato Hrvati imaju problem sa svojom državom.