PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Petnaest godina srama

Inkvizitor
18-02-2015, 12:20
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3685-Petnaest-godina-srama

Grunf
18-02-2015, 14:53
Ha, bili smo slijepi. :mardar

NorthStand
18-02-2015, 16:57
odlična analiza ovih 15 godina, ali neka, narod uvijek treba vremena a i poniženja da shvati neke stvari. jer je uvijek bio dovoljno glup i povodljiv, da nasjedne na otrcane parole komunističkih degenerika kojima je uvijek bila i ostala najvažnija njihova osobna egzistencija. sjetite se opjevanog maršala tita, i kako je on "brinuo" o narodu, pa taj krkan je najviše vremena provodio misleći na sebe i koliko će kavijara ugurat u svoja pogana usta.

tako da, suvišno je trošit riječi na takve, koji nam pričaju o moralu i popuju o humanosti, a sami bi se najbolje uklopili u 9 krugu pakla.

skater
18-02-2015, 20:18
Bitno je zajedništvo.

Sad kada ljevica gubi tlo pod nogama, trabunja o zajedništvu a sve što su radili kada su došli na vlast je bilo uništavanje svega pozitivnog što se stvorilo od samostalnosti. Ukidanje instituta za hrvatski jezik (Jovanović), diplomatske akademije (Pusić), brkanja blagdana (Škrabalo), do ideoloških, gašenje ureda za istraživanje komunističkih zločina (Matić), ukidanje saborskog pokroviteljska za Bleiburg, (Ćifut Ivin i goyim Šprem), borba za bolju prošlost itd. Lista protuhrvatskih djelatnosti je podulja.

Sada je na HDZ-u, kada dođe na vlast da se u potpunosti obračuna s jugokomunistima i udbašima te tajkunima koji su na kriminalan način došli do bogastva inače ne će biti mira i gospodarskog napretka u Hrvatskoj.

NorthStand
18-02-2015, 22:17
ja sam rekao da s njima nema zajedništva, i tko s njima hoće zajedništvo, na kraju istog će nosit gaće na štapu. ja nisam glup, kao svaki drugi prosiječni Hrvat da ne znam kako ta bagra razmišlja politički. njime je sve nacionalno prijetnja, i niti jedan jedini nacionalist koji voli hrvatsku državu s tom bandom neće imat ništa zajedničko, HDZ ima jer je HDZ još uvijek pun udbaša i mutnih tipova koje nisu izbacili iz stranke, a trebali su odavno.