PDA

Pogledaj Full Version : Članak: ŠPIJUN KOJEG NITKO NIJE VOLIO: Ante Tomić nije bio među uzvanicima na inaugur

Inkvizitor
17-02-2015, 15:18
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3684-%C2%8APIJUN-KOJEG-NITKO-NIJE-VOLIO-Ante-Tomi%C4%87-nije-bio-me%C4%91u-uzvanicima-na-inauguraciji

interceptor
17-02-2015, 18:56
Ne znam jel se na ustoličenju predsjednice osjećao šeširdžijin "miomiris" od splitskog performansa? Vjerojatno je..!:facepalm

interceptor
17-02-2015, 19:55
Ante Tomić zapaljen kao krnje u svom Prološcu. :D

http://dalmatinskiportal.hr/zivot/ante-tomic-zapaljen-kao-krnje-u-svom-proloscu/2812

Teško je biti "prorok" u svom kraju :rofl

Inkvizitor
17-02-2015, 21:01
:rofl

već jednom su ga naprašili kad je htio održat književnu večer tamo.

NorthStand
17-02-2015, 21:41
mislim da njega treba još jednom polit govnima.

skater
17-02-2015, 22:46
Ante Tomić na Trgu svetog Marka nije bio među uzvanicima kako se posljednjih sati pogrešno misli i kako je konstatirao komunistički svjedok i takozvani analitičar, profesor Žarko Puhovski, kada je uvrijedio Tomislava Merčepa usporedivši ga sa spomenutom individuom. Merčep je sve samo ne pitomac komunističke JNA, Merčep, naravno, još uvijek nije pravomoćno osuđen.

Ako nije bio među uzvanicima kako je prošao osiguranje?

Grunf
17-02-2015, 22:54
:rofl

već jednom su ga naprašili kad je htio održat književnu večer tamo.

Htio je trijumfalno uc u svoje selo, ali nista od toga. Ljudi nikako da shvate njegovu velicinu...:D

Humphrey
17-02-2015, 23:29
Ante Tomić zapaljen kao krnje u svom Prološcu. :D

http://dalmatinskiportal.hr/zivot/ante-tomic-zapaljen-kao-krnje-u-svom-proloscu/2812

Teško je biti "prorok" u svom kraju :rofl

Sad kad opet kamenoklesari u plavom dođu postaviti koje pitanje Raspudiću.

Grunf
17-02-2015, 23:49
Bolje vajari u plavom. :rofl

skater
17-02-2015, 23:50
Sad kad opet kamenoklesari u plavom dođu postaviti koje pitanje Raspudiću.

Da sam kojim slučajem na Raspudićevom mjestu, poslao bi ih u kurac i rekao, da ja sam odgovoran za bacanje govana na Antu Tomića, a sada mi dokažite krivnju ili odjebite. Ubojice, silovatelji, lopovi slobodno šeću Hrvatskom a vi se bavite glupostima.
Bacanje govana na Tomića nema elemente kaznene prijave ili nešto slično i da smo pravna država, policija se nebi sramotila ali pokazuje koliko udbašija i Jugoslaveni imaju u rukama vlast kada se toliko trgaju oko jednog bijednika.

Humphrey
17-02-2015, 23:52
Bolje vajari u plavom. :rofl

Slažem se, odsad su vajari u plavom.

dimnjačar
18-02-2015, 04:02
Fekalni Ante Tomić je poput tanga gaćica jer svoje nositelje više nažulja nego li sačuva. Na najtanjem dijelu uvijek je žut. :facepalm

Bobani
20-02-2015, 17:11
Vjerovali ili ne - u Josipovićevoj Narodnoj Republici Hrvatskoj najpopularnije ime je bilo USTAŠA.
Evo zašto.

- Ako se, s imalo ponosa, izjasniš da si Hrvat - to znači da si USTAŠA.

- Ako slaviš 10. Travnja - ti si nepokoreni hrvatski USTAŠA.

- Ako si za lustraciju komunističkih zločina - ti si USTAŠA koji radi na reviziji povijesti.

- Ako zapjevaš koju od Thompsonovih pjesama - ti si bijesni USTAŠA.

- Ako u Hercegovini zapjevaš gangu - ti si USTAŠA koji razbija "Bosansku Federaciju".

- Ako progovoriš koju protiv crvene jugobande - ti si crni USTAŠA.

- Ako ideš u crkvu - normalno da si klerofašitički USTAŠA.

- Ako, nedaj Bože, pozdraviš starim hrvatskim pozdravom - Za dom Spremni, bezbeli da si nacistički USTAŠA.

- Neovisno o tome jesi li rođen 1919. ili 1990., ako si hrvatski
nacionalist i voliš svoju Domovinu - ti si zadrti neofašistički USTAŠA.

- Ako si za to da se s trgova i ulica u Hrvatskoj ukloni ime jednog od desetorice najvećih masovnih ubojica u povijesti svijeta - ti si krvavi USTAŠA "crnokošuljaš".

- Ako se ne slažeš s antihrvatskim bijesnilom, neoboljševika Josipovića i zioniste-boljševika poput Goldsteina, ti si USTAŠKA ZMIJA.

- Ako ideš u Čavoglave, ti si koljač USTAŠA .

- Ma, na koncu, kako ono rekoše njihovi drugovi u Srbiji, "Kod Hrvata, bre, nije
pitanje ko je, nego ko nije USTAŠA." Otporaš.