PDA

Pogledaj Full Version : Forum.hr

AnteCa$h
11-02-2015, 21:20
jeli ko zna ko drzi Forum.hr? Po temama, clanove foruma , moderatora smrdi se po ljevicarsko smece. Vidim da je pun srba i ljevicara kao Mcozy i ostalo ,puno teme protiv hrvatske.

Humphrey
11-02-2015, 21:38
Dokle god tkz. desničari pišu na tom forumu nije ni bitno tko ga drži i sl.

Zbog tih ljudi čovjek se mora zapitati nije li sve ono što ljevičari pišu i govore o desničarima istina. Ovi ih ponižavaju,a ovi im se vraćaju i traže još,a sve zbog vlastitog egoizma jer njima je važnije napisati upis nego ih kazniti odlaskom sa foruma,a to je jedino bitno na kraju dana.Možeš napisati ne znam koliko psovki, koliko god argumenata,ali jednostavnim odlaskom ih najviše kažnjavaš. Mogu slobodno doći ovdje,ali ne, oni vole poniženje, oni bi plaćali samo da ovi seru po njima.

Neki od njih čak imaju u potpisima i zahtjev da se marasovcu dopusti povratak na forum. To mi je bilo nešto najžalosnije za vidjeti, ti ljudi nemaju nimalo ponosa. Umjesto da ih pošalju u neku stvar i odu skupa sa marasovcem oni mole svoje gospodare.

teenager
11-02-2015, 21:53
e, to sam i ja shvatijo, svi oni se blamiraju skupa s nedužnim marsovcem, umjesto da lijepo dođu na hrhb, pa da vide kad ih inkvi banira, neće im past na pamet takve gluposti više... :D

Inkvizitor
11-02-2015, 22:05
e, to sam i ja shvatijo, svi oni se blamiraju skupa s nedužnim marsovcem, umjesto da lijepo dođu na hrhb, pa da vide kad ih inkvi banira, neće im past na pamet takve gluposti više... :D

Šta je reć..da si ti progovorio nakon toliko dana šutnje.

Ti imaš tako neke faze...

osim toga moj veliki prijatelj sa foruma HR Ljuti Bronx inače veliki ustaša ničim izazvan me nazvao Bosančinom, mucavcom s poluizmišljenim ratnim putem i nanizao još niz uvreda bez da sam ja njemu uputio ružnu riječ..

unatoč tome nisam ga ja banirao

i stvarno bi mogao prestat srat o baniranju i portalu kojeg plaća HDZ..

postaješ lagano davež i neopisiva dosada...

Humphrey
11-02-2015, 22:10

Ako ćete netko banirati nek te banira čovjek,a ne ljevičar.

RockyMarciano
11-02-2015, 22:11
Pisao sam na forum.hr-u do prije godinu dana, ali onda sam prestao jer je forum loše organiziran i prilično je zastario. Tada sam stekao dojam da na Politici više dominiraju desničari, svakako više nego na indexu. Ne znam kakva je situacija danas jer nemam veliku želju prolaziti kroz te teme.

teenager
11-02-2015, 22:12
ja te faze od milja zovem ispitni rokovi...

inače da se nadovežem na ovo gori, bijo je jedan forumaš tako šta je proba napravit novi profil, i inkvi ga kao nije skužio, al ga je zato capo u roku 10 minuta locira, identificira i banira :(

Inkvizitor
11-02-2015, 22:18
Dokle god tkz. desničari pišu na tom forumu nije ni bitno tko ga drži i sl.

Zbog tih ljudi čovjek se mora zapitati nije li sve ono što ljevičari pišu i govore o desničarima istina. Ovi ih ponižavaju,a ovi im se vraćaju i traže još,a sve zbog vlastitog egoizma jer njima je važnije napisati upis nego ih kazniti odlaskom sa foruma,a to je jedino bitno na kraju dana.Možeš napisati ne znam koliko psovki, koliko god argumenata,ali jednostavnim odlaskom ih najviše kažnjavaš. Mogu slobodno doći ovdje,ali ne, oni vole poniženje, oni bi plaćali samo da ovi seru po njima.

Neki od njih čak imaju u potpisima i zahtjev da se marasovcu dopusti povratak na forum. To mi je bilo nešto najžalosnije za vidjeti, ti ljudi nemaju nimalo ponosa. Umjesto da ih pošalju u neku stvar i odu skupa sa marasovcem oni mole svoje gospodare.

Sve je istina Humphrey ali si jednom napisao...ovdje će doći do sindroma "ljudožderstva"..

ja nisam veće uvrede doživio od ljevičara..meni su mater ovdje psovali i to ne na PP nego javno tzv desničari..oni koji su s menom na istoj strani.

I to su si još davali mašte u opisivanju tog psovanja..spominjuć i životinje u tom kontekstu...

Bez da sam ikome od svih tih Hrvatina išta opsovao..ili ružno napisao..

Vidiš gornji primjer..ja sam s Bronxom bio ko brat..virtualni na forumu hr svojevremeno..a ovdje sam za njega postao mucava Bosančina samo zato jer sam kritzirao Milana Kujundžića..

I zato nemoj žaliti za ovima sa foruma hr.

Osnivanje ovakvih mjesta je osuđeno na propast..i greška u startu.."jebat će ti mater tvoji" bez ikakvog razloga..

moonlight
12-02-2015, 15:44
jeli ko zna ko drzi Forum.hr? Po temama, clanove foruma , moderatora smrdi se po ljevicarsko smece. Vidim da je pun srba i ljevicara kao Mcozy i ostalo ,puno teme protiv hrvatske.

http://www.rep.hr/vijesti/internet/intervju-zeljko-anderlon-smisljam-nove-web-projekte/253/

lightshadow
08-08-2015, 14:30
Danas kad na interntu postoji toliko manjih fouma koje možeš pronaci jednostavnim upisom u google tražilicu zaista se nema šta gubiti svoje vrijeme i energija pokušavajuci tamo ispravljati krive Drine sa moderatorima koji trajno baniraju iz totalnog banalnog razloga.

Forum.hr služi iskljucivo kao loš primjer moderiranja a netreba niti trošiti energiju na njih nego se jednostavno sa takvih foruma ode drugdje i to je sve.