PDA

Pogledaj Full Version : Putovanje "Od vrata pakla do vrata raja" (u nastavcima)

juka
30-01-2015, 16:50
http://themladichi.com/putopisi/od-vrata-pakla-do-vrata-raja/lezi-ti-uz-cacu-od-vrata-pakla-vrata-raja-prvi-dio/

juka
26-02-2015, 18:21
Drugi dio

http://themladichi.com/putopisi/od-vrata-pakla-do-vrata-raja/split-via-bukurest-od-vrata-pakla-vrata-raja-drugi-dio/

caporegime
28-02-2015, 15:29
a jes ti bila velika juga....... to ti je zbog loših puteva pa ti se mala udaljenost obzirom na trajanje vožnje čini kao velika država.
a juga kao juga. govno na kvadrat.

RockyMarciano
01-03-2015, 14:26
Lezi ti uz ćaću! :) Legendarni odgovor. Pohvale za blog, imaš još jednog čitatelja.

Inkvizitor
01-03-2015, 19:05
daj smanji malo s tim ćevapima u svakom tekstu..

interceptor
03-03-2015, 00:29
a jes ti bila velika juga....... to ti je zbog loših puteva pa ti se mala udaljenost obzirom na trajanje vožnje čini kao velika država.
a juga kao juga. govno na kvadrat.

Tako nekako.Bio je čovjek u svijetu i mogao je vidjeti što su velike države. :)

sagitarius
03-05-2015, 14:55
Pričao mi Čača da je od Sarajeva vlakom do Dubrovnika s presjedanjem u Čapljini, putovao 13 sati... bila je to velika država...
Jednom je veli išao na Ohrid, gore na Beograd, valjda se tada tako išlo..., putovao je toliko dugo da je pojeo cijelu pečenu kokoš, sedam tvrdo kuvatih i isto toliko loza i kava...
A bio je taj moj čača, ma rekli su mi najgore o njemu, nisu nikad pričali o sebi... rekli su mi ono ća su znali, virova sam jer sam bija mali...:D

interceptor
07-05-2015, 00:46
Pričao mi Čača da je od Sarajeva vlakom do Dubrovnika s presjedanjem u Čapljini, putovao 13 sati... bila je to velika država...
Jednom je veli išao na Ohrid, gore na Beograd, valjda se tada tako išlo..., putovao je toliko dugo da je pojeo cijelu pečenu kokoš, sedam tvrdo kuvatih i isto toliko loza i kava...
A bio je taj moj čača, ma rekli su mi najgore o njemu, nisu nikad pričali o sebi... rekli su mi ono ća su znali, virova sam jer sam bija mali...:D

:rofl Eh kad se samo sjetim putovanja u vlaku recimo do Zg kad mu je trebalo 9-10 sati a sad dođeš autocestom za 3-4 sata pa se i ne umoriš i čini ti se da si došao samo u neki drugi kvart splitski.

Valjda vlakom do Ploča i onda opet drmusanje do Dubrovnika...