PDA

Pogledaj Full Version : O zarucnicima. Sto je normalno, a sto ne! (ako su dvoje ljudi zaruceni)

sebulba88
12-12-2014, 18:58
Pozdrav svima.
Musko sam, (26) zarucen 5 mj., sveukupno u vezi 2god. Cura (21) i ja se volimo, ali se ne slazemo u dosta stvari. Ne odustajemo i nastojimo sve nesuglasice rijesit.

E sad, mene kod nje, muce me neke stvari. Ona je jako tvrdoglava, nikada nece priznat svoju pogresku i kad je ocito da je kriva. Ako ima neko svoje misljenje, opet misli da su svi drugi nemaju pravo, nego da je to kako ona misli.

Prvi primjer.
Izadjemo za vikend van, cugamo, zabavljamo se i super nam je. Odlazimo iz jednog kafica i dolazimo u drugi. Ja odlazim na sank po cugu, vracam se, ona plese sa nekim drugim muskarcem (kojeg ja ne poznam).
Kad je zavrsila, dolazi do mene, i kaze, to joj je prijatelj. Ja sam tu izgubio zivce, poceo sam prigovarat. Ona se naljutila i otisla doma.

Pokusavamo rijesit skupa i najmanju sitnicu.
Moje misljenje je, kako cura, koja je zarucena, nebi trebala plesat sa prvim muskarcem koji naide. Pogotovo na ovaj nacin, sto smo izasli skupa. Mene nije bilo minutu, a ona, meni iza ledja plese sa drugim.
Bilo bi pristojno, ako vec netko zeli plesat s njom, da pita mene, hocu li zamjerit.
Po meni, nije normalno, da zarucena cura plese sa drugim.

Njeno misljenje, da ovo nije vise 1950. godina, i da je to normalno sto plese sa drugima.

Nikako ne mozemo na zelenu granu. Jel to normalno ili ne?

Drugi primjer.
Neko drugo vrijeme, sjedimo u kaficu za stolom, razgovaramo. Sve super. Jedno tri puta skuzim da me uopce nije slusala i ja joj ponavljam pa se opet ukljucuje u razgovor, u jednom trenutku shvatim da joj lik iza mene pokazuje hoce sta popit (stariji, mogao bi joj biti tata) ona ga odbija, jedno 20 puta joj pokazao i smijeska mu se cijelo vrijeme. Nije uopce u nasem razgovoru.
Kad sam joj prigovorio, kazem kako mozes bit takva ako si izasla samnom. Niti me ne slusas. Ona se naljuti na mene. I govori kako sam ljubomoran.
Kad je lik mene pitao hocu sta popit, ja sam mu rekao da nas pusti na miru. Malo smo se porjeckali ali onda je otisao. I tu se ona gadno naljuti na mene. Kakav sam ja to da se idem s njime prepirat. A covjek je dobrano pijan!

Neki drugi put slicna situacija. Sjedimo u kaficu, razgovaramo, i vidim da joj pogled stalno negdje bjezi. Nekoliko puta me nije ni cula sto sam joj pricao. Pomislio sam kako gleda nekoga na sanku. Nista nisam spominjao. Onda me ona prekine i kaze kako ju neki decko za sankom nonstop gleda. Pa ja opet izgubio zivce, jer sam skuzio da i ona nonstop uzvraca taj pogled. Prigovorio sam, kako gledas drugoga i uopce mene ne slusas sta ti pricam. Ona opet govori kako sam ja ljubomoran i opet se ljuti na mene.

Nije upitno dali me ona voli. Znam da bez mene ne moze!
Jedino sto me muci, to njezino razmisljanje. Nacin na koji razmislja. Stvari koje su njoj sasvim normalne, meni nisu. Kako da se uskladimo?!

Jesam ja osoba koja je ljubomorna ili ona ne kuzi koje je to "normalno" ponasanje zarucene cure?!

Hvala! :facepalm

Grunf
12-12-2014, 19:57
Ako je spremna nakon minute kaj te nema plesati s drugim, zamisli kaj je tek spremna raditi nakon sata tvojeg izbivanja. :D

Humphrey
13-12-2014, 12:06
Muškarac i žena ne mogu plesati bez seksualne privlačnosti, ples je ritual zavođenja.

sagitarius
13-12-2014, 15:02
Muškarac i žena ne mogu plesati bez seksualne privlačnosti, ples je ritual zavođenja.

Koji nemora nužno da se okonča vezom...:D

sagitarius
13-12-2014, 15:07
Obično kada se zadaje tema onda se kreče od općeg ka posebnom, ali ovdje je sve posebno, odnosno, da budem jasniji, sve je podređeno samo jednoj situaciji, sa općenitim pitanjem je li to u redu...
Ne, to nije u redu i nije u redu da se zaručnica oprobava uokolo, kao promiće joj zadnji vlak, pa ako sad ne pokuša nikad neće...
Na tvom mjestu bih dao "zaručnici" vrijeme da porazmisli da li je brak koji bi trebao uslijediti među vama ono što je njen ideal života...
Osobno mislim da ti nakon toga to ne bi bila prva zaruka...
Generalno, pitanje se moglo postaviti u sklopu neke od već otvorenih tema, ali OK, ako to moderatorima ne para oči, što bi meni...:D

skater
13-12-2014, 15:45
http://www.quickmeme.com/img/2a/2a83d006145600f1b18ddace3f5ef7a9ea48fb8a38004d440f 1833d8f4b144dd.jpg

Femtardska verzija:

Nemoj biti zatucan, primitivan, budi otvorenih pogleda na svijet. I sama ti je rekla , da ovo nije vise 1950. godina, i da je to normalno sto pleše sa drugima.
Njezina lektira je Cosmopolitan, Seks i grad. Ona je slobodna i samosvjesna žena, barem tako ona misli.

Stvarnost:

Da slušaš Vucu do ovoga nebi došlo.

Igra se s tobom psihičkih igara moći, vrti te oko malog prsta. Jedino što ti preostaje je da igraš igrice moći, da se međusobno prepucavate. Pleši s drugim curama, učini je ljubomornom ali sumnjam da je toliko zagrijana za tebe.

Da te poštuje kao čovjeka, ljudsko biće, ne kao muškarca i "čovika" što očito nisi prema napisanom, onda nebi plesala s drugim muškarcima jer bi ti bio centar njezina svijeta.

Znam da bez mene ne moze!

Zato pleše s drugim muškarcima.

Veza ti je osuđena na propast, ali možda bi mogli biti dobar swingerski par.

NorthStand
14-12-2014, 02:29
Ako je spremna nakon minute kaj te nema plesati s drugim, zamisli kaj je tek spremna raditi nakon sata tvojeg izbivanja. :D

oho, nisam znao da je grunfek ovak ljubomoran i posesivan. :kez

NorthStand
14-12-2014, 02:30
Koji nemora nužno da se okonča vezom...:D

već jednim dobrim vrućim sexom, na obostrano zadovoljstvo. :kez

sagitarius
14-12-2014, 13:05
Ako ovaj Sebulba, koji se koliko mogu procijenuti više neće vratiti u diskusiju, nije još shvatio da su šanse za normalan brak iz ovakve nestabilne veze minimalne i da ukoliko ipak nekako curu "pritjera prid oltar", taj brak će mu biti pakao i unaprijed prihvata sve ono što mu "vjerenica" već sad radi, samo u težem obliku.:503

sagitarius
15-12-2014, 15:11
već jednim dobrim vrućim sexom, na obostrano zadovoljstvo. :kez

Ma ništa od toga moj Northe, lik je Platon, koji se ovdje više neće javiti.

NorthStand
15-12-2014, 21:11
time će samo pokazat da je izdajnik, ko i mnogi drugi u hrvatskom narodu, ne nađe hrvatska štrika za toliko juda reče matoš jednom prilikom.

ovih dana se to lijepo demonstrira, hoćemo li do ljubavi pa do politike. u svim segmentima društva, vrve izdajnici i oni koji su svoju dušu u bilo koje doba dana i noći spremni prodati vragu.

ja mislim da je normalno da žena pleše s drugim, ali ne u mojoj blizini. :kez

sagitarius
20-12-2014, 14:32
ja mislim da je normalno da žena pleše s drugim, ali ne u mojoj blizini. :kez

Naravno, ne tvoja žena, pitanje je, a tuđa...:D