PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Mamićevo "volontiranje" moglo bi skupo koštati HDZ

Inkvizitor
01-12-2014, 12:06
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3642-Mami%C4%87evo-volontiranje-moglo-bi-skupo-ko%C2%9Atati-HDZ

sagitarius
01-12-2014, 15:38
Nadati se da Kolinda i njen štab nisu naivčine koje će Mamiću predati u sred kampanje mikrofon i nadati se iza toga dobrom.

Ovaj lik se previše profanisao da bi ga općenito itko želio staviti u svojoj kampanji u prvi plan, bar želim u to vjerovati, stoga sam vrlo ozbiljno pročitao gornji tekst razmatrajući sve opcije kameleonskog prevrata koji bi eventualno Mamića ispalio u prve redove HDZ-ove kampanje i sa olakšanjem sam odahnuo kada su moje osobne analize rekle da takvo što ipak nije moguće, mada u pokušaje ne treba sumnjati.

TheBronxBomber
01-12-2014, 16:41
Kad vidim u Večernjem naslov: "Mogu li se zbog nogometa poremetiti odnosi sjevera i juga, Zagreba i Dalmacije?" Ne da mogu već jesu debelo poremećeni! Obiteljski biznis braće Mamić bio bi prošlost u svakoj iole pravno uređenoj državi. Međutim, nema nigdje države gdje bi predsjednik Hajduka Brbić imao 30.000 kn neto plaću, a jedan od najboljih igrača Mijo Caktaš - kad plati sve doprinose - igra za samo 6.500 kn. Kako se onda itko može čuditi stanju u hrvatskom nogometu? Za to vrijeme triumfiraju razni Lalići, Holige i vrhunska stručnjakinja Jelena Lovrić. Kod nje, a što je vrlo pohvalno, nem metarmorfoze! Vidi Jele zašto nam je nogomet na tako niskim granama i zašto u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo imamo samo 10 bodova. Otkrila je da od 17 članova Izvršnog odbora HNS-a, njih čak 11 dolazi iz HDZ-a. Znači prvih 11 u momčadi su Hadezovci, a ostalih 6 rezerve iz HSP-AS, Hrvatske Čiste stranke prava, HSP-1860 i dr. U Srpskom fudbalskom savezu nema četnika. Sve sami početnici. Zato, očišćeni od utjecaj desničarske politike, ponosno gledaju onaj svoj 1 bod koji su dosad osvojili u istim kvalifikacijama u kojima igraju Hadezovci. Jele ne baca dimne bombe i ne pušta dimne zavjese.

http://www.dnevno.hr/kolumne/zvonimir-hodak/139003-blize-se-izbori-a-nogomet-nam-je-mocvara-iz-koje-smrdi.html