PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Manipulator u Savskoj

Inkvizitor
20-11-2014, 17:22
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3637-Manipulator-u-Savskoj

caporegime
20-11-2014, 17:45
evo teksta iz kurira

Prijateljski susret zasmetao susedima.
Hrvatski mediji žestoko su napali Zdravka Mamića jer je tokom provoda po Beogradu bio u društvu Radojice Božovića, pukovnika JSO i jednog od komandanata paravojne jedinice Željka Ražnatovića Arkana, koja je, kako pišu, činila zverska ubistva i masovne masakre na prostorima BiH i Hrvatske.

Zbog viđanja s Rajom potpredsednik zagrebačkih modrih prolazi kroz medijski linč u „lijepoj njihovoj“, a dugogodišnji vlasnik crnogorskog prvoligaša Zete kaže da je očekivao da će zbog njega javnost u Hrvatskoj napasti Mamića i tvrdi da je u pitanju samo blaćanje lika i dela najsposobnijeg predsednika kluba na Balkanu.

- Ljudi, pa rat je završen pre skoro dve decenije i već godinama uspešni ljudi iz bivše Jugoslavije zajedno piju, jedu, odlaze u posete jedni drugima. Znao sam da će ga ovi njegovi razapeti zbog mene i dvoumio sam se da li da dođem. Mamić je insistirao i onda sam rekao - zašto da samo zbog medija izbegavam susret s prijateljima.

Zaista ne vidim u čemu je tu problem - rekao Božović za Kurir.

Takođe, Božović kaže da ga nijedan sud na planeti ne traži zbog učešća u ratu i tvrdi da bi se ponovo borio za svoj narod.

- Zdravko je najbolji na Balkanu u svom poslu i velika je čast da sedim s njim. Stvorio je najuspešniji Dinamo u istoriji, ali opet ga ne vole. I onda kada ne znaju šta će, napadnu ga zbog susreta sa mnom. A ko sam ja? Običan čovek iz fudbala. Mene ne traži nijedan sud na planeti i potpuno sam čist. Bio sam u ratu, borio se za svoj narod i, ne daj bože, sutra bih ponovo bio vojnik Srbije, kao što bi Hrvati branili svoje - završio je Radojica Božović.

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0CDAQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Frajo-bozovic-znao-sam-da-ce-razapeti-mamica-zbog-nase-vecere-clanak-976723&ei=KAtuVMWELYnAOcTogOAI&usg=AFQjCNHEms9lebN37rr9fJyygzSd_jhwKg

evo iz blica

Popularni Mamara ispunio je obećanje da će po dolasku u Beograd prirediti večeru za ovdašnje prijatelje iz sveta fudbala, a izbor je pao na restoran čiji je vlasnik Dragan Ćirić, nekadašnji as Partizana, Barselone i Valjadolida.

Za jednim stolom sedeo je Mamić sa društvom, za drugim predsednik OFK Beograda Zvezdan Terzić i komesar za takmičenje Superlige Vlada Bulatović, za trećim bivši partizanovac Dževad Prekazi, zvezdaš Zoran Filipović...

- U jednom trenutku muzika je počela da svira stranu pesmu, a Mamić je ustao i rekao: “Stop, neću to. Ovde sam došao da slušam srpske pesme!“ - prepričava jedan od gostiju. Onda je uzeo mikrofon i zapevao - od starih srpskih do novijih. Domaćini nisu ostali dužni: Đorić je naručio pesmu iz njegovog kraja “Zlatibore, pitaj Taru”... Pa opet Mamić i pevanje uglas. Bilo je veselo i bučno, a društvo se razišlo tek oko dva sata iza ponoći.

Uz pomenute, preksinoć su se sa Mamićem družili i Miša Kosanović, Rajo Božović, Ljuba Vorkapić... Uz njih i Mamićev brat Zoran, članovi uprave Dinama i HNS-a.

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=12&cad=rja&uact=8&ved=0CFkQFjAL&url=http%3A%2F%2Fwww.blic.rs%2FZabava%2FVesti%2F40 3844%2FKad-Mamic-zapeva-Zlatibore-pitaj-Taru&ei=KAtuVMWELYnAOcTogOAI&usg=AFQjCNFMAR6YT_CF65NzakyTkKgUH0XcUg

dovoljno je ukucati rajo božović mamić i ispada pregršt tekstova.
umjesto da ga šutnu nogom branitelji mu plješću.

kriticna masa
20-11-2014, 18:04
http://www.youtube.com/watch?v=ZihPcWweVIU

ZAGREB - Iako je izvršni dopredsjednik NK Dinama Zdravko Mamić u emisiji "U sridu" na Novoj TV obećao da će Jovanki Broz darovati stan, danas je odbio razgovor o toj temi. Na poziv iz Jutarnjeg lista javio se samo zato što je, kako je rekao, pomislio da ga zovu iz banke.

- Prije nego poklopim slušalicu, moram reći koliko mi je drago da smo se čuli, ali evo ulazim u tunel i gubi mi se signal. Bok! Pusa! Ciao! - rekao je Mamić.

Jedna od tema u emisiji "U sridu" bio je poziv istarskog župana Ivana Jakovčića Jovanki Broz da posjeti Brijune. Gosti su bili Zlatko Kramarić, koji se usprotivio tom Jakovčićevu pozivu, i Zdravko Mamić, koji je smatrao da je Jovanka Broz povijesna ličnost za koju ne vidi razloga zašto ne bi posjetila Brijune. Također je istaknuto da Jovanka živi u velikom derutnom stanu u Beogradu te da prima mirovinu od oko 800 eura.

Tim povodom Mamić je izjavio da je nevjerojatno kako se država ne brine o ličnostima važnima za povijest pa se ponudio da Jovanki Broz kupi stan koji god ona izabere. No, je li se drugi dan predomislio, to nismo uspjeli doznati jer je, navodno, ušao u tunel te mu se izgubio signal.
Vanja Nezirović

Inkvizitor
20-11-2014, 18:10
Trebala bi ekipa BBB otić kod branitelja u Savskoj i napravit kompilaciju ovih stvari..

Koji je to gmaz s kim on ide manipulirat i na čije se konto ide promovirat i prat svoj lik i nedjelo.

kriticna masa
20-11-2014, 18:20
Ne treba za zlo uzeti tim ljudima tamo,oni su izmanipulirani i ne znaju jednako kao sto ne znaju oni koji pisu tekstove o braniteljskim prosvjedima u stilu "nisam vam ja kriv sto ste se rodili u Vukovaru ili Kninu". Ali ovo su stvarno odvratne,odvratne stvari. U rangu guranja kuverte u ruke Purdi pred kamerama.Cisto ruganje s tim ljudima u satorima.

TheBronxBomber
20-11-2014, 18:21
Trebala bi ekipa BBB otić kod branitelja u Savskoj i napravit kompilaciju ovih stvari..

Koji je to gmaz s kim on ide manipulirat i na čije se kotno ide promovirat i prat svoj lik i nedjelo.

Je, je. Onda bi bilo vjerujes li ti meni ili svojim ocima?

Inace, stojim iza svojih rijeci da Z. Mamic nije najgori covjek na javnoj sceni, niti vlada Hrvatskom. Preutjecajan je u HNS-u i vise je stete napravio hrvatskom nogometu nego dobra, ali on je tek vrstan manipulator i sarlatan. Kad je vec angazirao Cicka, onda bi valjda svakome trebalo biti jasno o kakvim se huljama radi.

Kao hrvatski nacionalist zamjeram mu svaki jugoslavenski ispad, a bilo ih je dosta. No, nije usamljen u tome. Pa mu se ne moze to uzeti ko najtezi krimen.

Kao svaki lazni domoljub, Mamic samo koristi guzvu.

TheBronxBomber
20-11-2014, 18:27
Zdravko Mamic je hrvatski nogometni dr. Andrija Hebrang. :D

TheBronxBomber
20-11-2014, 18:34
A evo što je Šuker naveo u priopćenju:

- Nakon što je prošle nedjelje hrvatsku državu i hrvatski nogomet svojim divljanjem, ustaštvom i netolerancijom na stadionu San Siro osramotila skupina huligana, vjerovao sam u složan i odlučan odgovor hrvatske javnosti kako je takav oblik ponašanja neprihvatljiv i da ćemo mu se kao takvom i suprotstaviti.

Ustaske kosti, razasuti po Sloveniji, Hrvatskoj, BiH, sve do Djevdjelije... a oni sretniji pomrli su daleko od Domovine, krivi su i krivi ce biti za sve sto se dogadja u drustvenom i javnom zivotu jedne izopacene drzavice s izopacenim narodom.

Grunf
20-11-2014, 19:51
To Šukerovo priopćenje je :facepalm

caporegime
20-11-2014, 19:54
– Javio sam se ponukan ministrovom izjavom da Zdravko Mamić nije sudjelovao u Domovinskom ratu nego je pripadao, kako Matić kaže, “minhenskoj bojni”, a to je u javnosti sinonim za dezertere i ratne profitere. Želim kao nadređeni posvjedočiti o njegovu ratnom putu – rekao je Slavko Marić i dodao kako je kao prvi zapovjednik Policijske postaje Sesvete 1991. i 1992. godine Zdravku Mamiću osobno zapovijedao. Prisjetio se kako su se u jesen 1991. godine, tijekom najžešće opsade Vukovara, brojne skupine sesvetskih mladića dragovoljno javljale za obranu domovine.
– Neke smo obučili, naoružali, uniformirali i poslali na ratišta, a od istaknutih sportaša: džudaša, boksača, karataša, hrvača i nogometaša, među kojima je bio i Mamić, oformili smo specijalne jedinice pričuvne policije – rekao je Marić te dodao kako su svi ti momci nosili ratne odore i naoružanje te imali sve ovlasti kao i profesionalni policajci.
– Često sam isticao da je interventna ekipa, kojoj je pripadao Zdravko Mamić, bila najjača u državi. Nije bilo zadatka koji nisu perfektno obavili. Zdravko je bio uredan, discipliniran, hrabar, poduzetan. I da ne zaboravim: kao pričuvni policajci dobivali su plaće, no svi su momci iz te ekipe, na prijedlog Mamića, svoje mjesečne plaće donirali u humanitarne svrhe – svjedočenje je Slavka Marića, koji je dodao kako je Mamić sudjelovao u deblokadi nekoliko vojarni.
Početkom 1992. godine, nastavlja, nakon primirja koje su potpisali Gojko Šušak i Andrija Rašeta, situacija u zemlji se polako normalizirala i više nije bilo potrebe za brojnim ekipama pričuvne policije pa su Zdravko Mamić i ostali iz njegove jedinice otišli svatko svojim ratnim putom. Zanimalo nas je zašto Mamićevo ime nije u registru branitelja.
- See more at: http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/Hrvatska/Mamic-Nisam-ja-pripadnik-Minhen-bojne-nego-dragovoljac-domovinskog-rata#sthash.WbFRGBRK.dpuf

prevedeno, postrojba za eskiviranje bojišnice i preseravanje po zagrebu.
0 dana ratišta. kako ovaj milicioner kaže, u vrijeme kada se krvarilo za Vukovar.
a koliko ja znam na deblokadi vojrni je tada radila isključivo jna, negdje uspješno uglavnom neuspješno.
da to nije bila zadaća velikog junaka?

Grunf
20-11-2014, 20:00
Mamić je bil istaknuti sportaš? :rofl Interventna ekipa u kojoj je bio Mamić je bila najjača u državi. :rofl Sve zadatke su perfektno obavili, od bele do trešete. :D

Inkvizitor
20-11-2014, 20:23
Pa posredno je bio sportaš. Prodavao je stiropor na tribinama.

Inkvizitor
20-11-2014, 20:25
Mamić je bil istaknuti sportaš? :rofl Interventna ekipa u kojoj je bio Mamić je bila najjača u državi. :rofl Sve zadatke su perfektno obavili, od bele do trešete. :D

specijalna pričuvna policija..prvi put čujem za takvu elitnu postrojbu.

Grunf
20-11-2014, 20:29
Pa posredno je bio sportaš. Prodavao je stiropor na tribinama.

:rofl

specijalna pričuvna policija..prvi put čujem za takvu elitnu postrojbu.

I ja isto. I još su bili najjači u državi, a nisu ih nigdje na ratište vodili. Valjda smo čuvali najjače za drž nedaj, situacija je tad bila lagodna pa su ipak poštedili Srbe Mamića. :rofl

caporegime
20-11-2014, 20:33
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/138030-srboljubac-i-jugoslaven-mamic-okrece-se-braniteljima-jer-mu-istrazitelji-pusu-za-vratom-video.html

napokon malo konkretnijeg osvrta

I ja isto. I još su bili najjači u državi, a nisu ih nigdje na ratište vodili. Valjda smo čuvali najjače za drž nedaj, situacija je tad bila lagodna pa su ipak poštedili Srbe Mamića.

ne budi takav. on je velika zvjerka. kako sam kaže, na nikad održanoj utakmici sa zvezdom on je vodio navijanje na istoku :009:smijeh

( a klinci osmoškolci među kojima i ja na terenu gađali miliciju kamenjem i gutali suzavac)

Inkvizitor
20-11-2014, 22:08
Nema vaće kompromitacije nago kad te posjeti Mamić i podržava te.

Branitelji u Savskoj to moraju znat ili im netko to mora reć.

NorthStand
20-11-2014, 22:41
ali koji je to komedijaš, pa postoji internet sve je dokumentirano i zabilježeno video kamerama i sad on glumata veliku hrvatinu među braniteljima. :smijeh

caporegime
20-11-2014, 22:43
Nema vaće kompromitacije nago kad te posjeti Mamić i podržava te.

Branitelji u Savskoj to moraju znat ili im netko to mora reć.

možda je baš zato i otišao na onaj skup hdz-a a i sad u savsku.
valjda mu je prišapnuto, hodaj okolo i okuži i ogovnavi sve gdje dođeš, da se ljudima zgade svi oni kojima u goste dođeš.... pa ga to spašava kaznenog progona.

dobro si ovo pogodio, kad bi ja želio nekoga diskreditirati, zamolio bi mamića da ga dođe grliti i podržavati.

Inkvizitor
20-11-2014, 22:49
možda je baš zato i otišao na onaj skup hdz-a a i sad u savsku.
valjda mu je prišapnuto, hodaj okolo i okuži i ogovnavi sve gdje dođeš, da se ljudima zgade svi oni kojima u goste dođeš.... pa ga to spašava kaznenog progona.

.

I ja sam to pomislio još od onog skupa di se majmunirao na skupu HDZ-ea.

Udbaška posla, stara škola.

Komari
21-11-2014, 01:02
http://i62.tinypic.com/2h4zsow.jpg

.

Inkvizitor
21-11-2014, 11:32
S koje je to utakmice..

Grunf
21-11-2014, 11:47
Kao da je jučer tekma bila, ne može biti pogođeniji transparent. :naklon

Inkvizitor
21-11-2014, 11:48
Zato i pitam. Nije mi jasno..pogođeno 100%

Grunf
21-11-2014, 11:57
Vizionarski transparent.

Grunf
21-11-2014, 12:01
Našel sam, radilo se o derbiju 27.2.2013., Dinamo je dobil 2:1

http://split.com.hr/galerija/sport/dinamo-i-sudac-bebek-pobijedili-hajduka/27#28

interceptor
21-11-2014, 13:01
Budalaš misli da je netko lud i da ne vidi kako želi na taj način oprat svoj šporki obraz.Čak mi ga dođe pomalo i žao. Budalaš.