PDA

Pogledaj Full Version : Article: Koliko košta Slavo Kukić?

caporegime
23-06-2011, 12:06
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=282-Koliko-košta-Slavo-Kukić

Neregistriran
23-06-2011, 18:08
bolje bi bilo da ste stavili sliku ona tri pedera -ČoviĆ-kaČavenda-dodik a pustili poŠtene da rade svoj posao

Neregistrirana
23-06-2011, 19:26
bolje bi bilo da ste stavili sliku ona tri pedera -ČoviĆ-kaČavenda-dodik a pustili poŠtene da rade svoj posao

da.da .jel te privlače ,mislim ono pravo pa oces sliku aaa..misicu

mardar
23-06-2011, 21:37

Najbolje bi bilo da odjebeš.Najbolje.Recimo ja bi te odjebao na duže vrijeme.Siguran budi pa da si to postavio i u forumu na trachu.Jer to nije ipak komentar to je bljuvotina.
Spadalo neregistrirano.:evil

caporegime
23-06-2011, 21:59
a vidi....mora se vidit da i takvih itekako ima. kao neko stalno upozorenje da se ne opustimo.
pretjera li.....zna se što ide.

mardar
23-06-2011, 22:54
a vidi....mora se vidit da i takvih itekako ima. kao neko stalno upozorenje da se ne opustimo.
pretjera li.....zna se što ide.

Ma ok eto nisam mogao nekako nisam ni ja "anđeo" ali ovako izreći a jedne riječi nema vezane sa temom.Isprika tako mi došlo:):)

caporegime
23-06-2011, 22:58
ti se nemaš šta ispričavati. jedan dva ovakva čisto daju začin temi.
svako daljenje podjebavanje u tom smislu bilo na forumu ili na komentaru, odoše oni ća.

Neregistriran
24-06-2011, 14:22
ovi nadriportali a tu spada i ovaj samo brane čovića, dodika i ovu lopovsku ekipu... baš me zanima koliko vas plaćaju i koju korist imate od toga?? ima li bar za kave hebemu:))

caporegime
24-06-2011, 15:05
ovi nadriportali a tu spada i ovaj samo brane čovića, dodika i ovu lopovsku ekipu... baš me zanima koliko vas plaćaju i koju korist imate od toga?? ima li bar za kave hebemu:))

nasreću, ovo radimo samo iz ljubavi a u džepu uvijek imamo za kavu više nego ti za život.
obzirom koliko si glup pa ne razmijevaš baš puno, vidi se da je skromni sdpovski mozak prebacio kapacitet a što ti se vidi iz poruke.
ajd pali

mardar
24-06-2011, 16:41

Čekaj malo.evo polako ćemo-.Neko uređuje portal i uvjek ga uređuje kako on hoće.Znači ipak radi po svome.Samo probere za koga će drukati znači opet po svome.I u svemu još i dobije za kavu.A uvijek će ih neko platiti ako je tako kako ti kažeš.Ili recimo Čović ili Lijan ili SDP.Ugodno s korisnim ako hoće.ali pazi ja ovo govorim sve po tvojim komentarima.A ti ovdje pišeš besmislene komentare.Kakve ti onda koristi imaš osim što jasno pokazuješ što ti je nedostatak.Znaš li što ti nedostaje?Ma nemoj se mučiti ja ti pomognem ,nedostaje ti pameti.Zdrave pameti .:rofl:rofl

mardar
24-06-2011, 16:46
nasreću, ovo radimo samo iz ljubavi a u džepu uvijek imamo za kavu više nego ti za život.
obzirom koliko si glup pa ne razmijevaš baš puno, vidi se da je skromni sdpovski mozak prebacio kapacitet a što ti se vidi iz poruke.
ajd pali

Moj cappo ja sam na ovakove objede uvjek odgovarao i da imam koristi.Zašto ne bih uz uvjerenja bi bio i plaćen.Jer ovakovi tipovi imaju takav mentalni sklop da im niko siguran budi neće plaćati za razum jer ga i nemaju zar ne.Plaćat će mu ono što pametni ne moraju raditi.Lopatu.:rofl:rofl:rofl

Graničar Jozo
26-06-2011, 19:01
budimo iskreni prema čovjeku.

ovako, ja sam radom na ovom portalu i forumu uspio osigurati budućnost i sebi i svojim praunucima. zapravo (a s obzirom da nas je 4) od sada se treba govoriti 204 obitelji

:rofl:rofl:rofl:rofl

mardar
26-06-2011, 19:42
[QUOTE=Graničar Jozo;11802]budimo iskreni prema čovjeku.

ovako, ja sam radom na ovom portalu i forumu uspio osigurati budućnost i sebi i svojim praunucima. zapravo (a s obzirom da nas je 4) od sada se treba govoriti 204 obitelji

Ma neka si ih osigurao Jozo:):clap