PDA

Pogledaj Full Version : Što vas najviše privlači

sagitarius
08-11-2014, 14:59
Ma koliko se činilo da je rijeć o još jednoj laganoj temi za razbibrigu, što ona ipak u biti i jeste, ne nasjedajte na jednostavnost pitanja što vas najviše privlači kod suprotnog pola...

Dečki će prema nekim anketama krenuti od tjelesnih atribucija mlađahnih dama, a dame standardno pripovijedati o divnim očima i prelijepom karakteru...

U svemu ima mrva istine, ali i mrva licemjerja, jer malo će tko reći eksplicite da kod dama prvo zapazi lijepe noge ili bujne grudi ili kod dama da joj se dopadaja muškarčeva figura, čvrste ruke i ramena, vitke noge i osmjeh "pun zuba".
Ne radije će se govoriti o lijepim očima i divnom karakteru...
Dakle gdje smo mi danas u svojoj otvorenosti, koliko smo spremni da se razotkrijemo i kažemo da nam se dopadaju recimo vitke visoke plavuše sjajnih nogu i manjih grudi ili vatrene crnke jakih nogu i bokova ili one tajanstvene crvenokose bjelopute krasotice od čijeg pogleda u nama umire svaki otpor...

Što vas najviše privlači kod suprotnog pola...

caporegime
08-11-2014, 17:44
kakva su ovo pitanja??

pa lice,sise, guzice, noge...samo, pitanje u kojem omjeru i kojoj formuli kaj ne?

Humphrey
08-11-2014, 19:08
Svaka žena je lijepa na svoj način, osim onih ružnih.

Tako da na svakoj pronađem nešto što mi se sviđa, osim na ružnima.

Ipak ovdje trebamo biti eksplicitni pa ću reći sise, guzica, noge i lice.

O da, i oči.

kiša
10-11-2014, 12:53
Ma koliko se činilo da je rijeć o još jednoj laganoj temi za razbibrigu, što ona ipak u biti i jeste, ne nasjedajte na jednostavnost pitanja što vas najviše privlači kod suprotnog pola...

Dečki će prema nekim anketama krenuti od tjelesnih atribucija mlađahnih dama, a dame standardno pripovijedati o divnim očima i prelijepom karakteru...

U svemu ima mrva istine, ali i mrva licemjerja, jer malo će tko reći eksplicite da kod dama prvo zapazi lijepe noge ili bujne grudi ili kod dama da joj se dopadaja muškarčeva figura, čvrste ruke i ramena, vitke noge i osmjeh "pun zuba".
Ne radije će se govoriti o lijepim očima i divnom karakteru...
Dakle gdje smo mi danas u svojoj otvorenosti, koliko smo spremni da se razotkrijemo i kažemo da nam se dopadaju recimo vitke visoke plavuše sjajnih nogu i manjih grudi ili vatrene crnke jakih nogu i bokova ili one tajanstvene crvenokose bjelopute krasotice od čijeg pogleda u nama umire svaki otpor...

Što vas najviše privlači kod suprotnog pola...

a brte SVE baš zato što je suprotan :raspa

NorthStand
10-11-2014, 19:05
sve pomalo, ali slab sam jako sam slab na lijepe noge i stražnjicu. te obline me ubijaju. :cerek

http://i.imgur.com/gV7rk.jpg

mene više od karaktera, zanimaju ovakve obline, ali i karakter je bitan jer bez "kemije" nije nikad odnos potpun. nijedan odnos ne može uspjet, bez "kemije". ne mora se čak ni radit o ljubavi, već i o običnom prijateljstvu s nekom osobom. sigurno da je i bitan karakter, ali dojma sam da su za ljubav i strast u vezi najvažnije obline. :krule

caporegime
10-11-2014, 19:23
ova tvoja northe, ima prkno ko dječačić-čager.
jesi li siguran što se sprijeda krije?

a brte SVE baš zato što je suprotan

pivski trbuh i šuma iz nosa isto?

NorthStand
10-11-2014, 20:56
ma žensko sto posto, ima takvih žena žgoljavih koliko hoćeš. a i te su nekako najživahnije, ako me razumješ. :kez

iako kako stvari stoje, u budućnosti će zamjena spolovila biti najprirodnija stvar, strah me i pomislit da bih mogao spavat s mušarcem u ženskom obliku. :smijeh sad mi je smiješno, ali u slučaju da mi se to dogodi, bit će osvete za lažno predstavljanje. :cakija

Grunf
10-11-2014, 23:11
Koga farbas Northe. Presel bus prek toga rijecima: Nitko nije savrsen. :kez

NorthStand
11-11-2014, 23:29
zato čujem da ste vi administratori hrhb foruma gotovo savršeni(u fizičkom smislu), i da vas obljeću pripadnice "nježnijeg" spola. :pusa1
http://cdn.brzevijesti.ba/storage/2014/05/11/thumbs/536f1b47-fae4-4280-87b4-51c057e60dd4-eurovisionsongcontestconchitawurst-preview.jpg

sve u svemu, dobro je dok nije u pitanju transvestit. :rofl

skater
12-11-2014, 18:32
zato čujem da ste vi administratori hrhb foruma gotovo savršeni(u fizičkom smislu), i da vas obljeću pripadnice "nježnijeg" spola. :pusa1
http://cdn.brzevijesti.ba/storage/2014/05/11/thumbs/536f1b47-fae4-4280-87b4-51c057e60dd4-eurovisionsongcontestconchitawurst-preview.jpg

sve u svemu, dobro je dok nije u pitanju transvestit. :rofl

https://www.laheliadoparda.com/upload/2014/como-ha-cambiado-el-tema_20140515172259.jpg

http://s24.postimg.org/tio0x1nc5/picka_materina.jpg (http://postimage.org/)

skater
12-11-2014, 18:33
http://www.youtube.com/watch?v=2ImZTwYwCug

skater
12-11-2014, 18:37
Jučer sam gledao Piramidu, oduševila me Maja Vučić. Oduševila me načinom razmišljanja i jezikom, glede načina na koji se izražavala. Lijepa izvana i iznutra. K tome još plavuša. Kao pjevačica, umjetnica a toliko desničarski nastrojena. Kuda ovaj svijet ide.

skater
12-11-2014, 18:45
ma žensko sto posto, ima takvih žena žgoljavih koliko hoćeš. a i te su nekako najživahnije, ako me razumješ. :kez

iako kako stvari stoje, u budućnosti će zamjena spolovila biti najprirodnija stvar, strah me i pomislit da bih mogao spavat s mušarcem u ženskom obliku. :smijeh sad mi je smiješno, ali u slučaju da mi se to dogodi, bit će osvete za lažno predstavljanje. :cakija

http://www.youtube.com/watch?v=HAbIL8C2JJ0

Humphrey
12-11-2014, 20:12
Jučer sam gledao Piramidu, oduševila me Maja Vučić. Oduševila me načinom razmišljanja i jezikom, glede načina na koji se izražavala. Lijepa izvana i iznutra. K tome još plavuša. Kao pjevačica, umjetnica a toliko desničarski nastrojena. Kuda ovaj svijet ide.

Je li ona Karamarka vratila na pravi put?

skater
12-11-2014, 23:55
Je li ona Karamarka vratila na pravi put?

Nije li možda Mossadova, "Crvena Sonja", EPH-ova Ana Šarić?

caporegime
13-11-2014, 17:09
zar i ova opuštena tema mora skrenuti na politiku i medije?

sagitarius
13-11-2014, 20:08

Ma pusti žgoljave treba imati čovjek da se za nešto usidri...:D

Humphrey
13-11-2014, 20:16
https://c1.staticflickr.com/9/8531/8521385307_a7ba78c527_z.jpg

sagitarius
13-11-2014, 20:31

Prolazi uz potpis.:D

sagitarius
16-11-2014, 13:24
Možda bi ova tema mogla da bude premještena na pdf Muški kutak..., samo glasno razmišljam...:D

NorthStand
16-11-2014, 17:57

o da, nisu ni ovakve loše, što veća guzica to bolje. :kez

skater
16-11-2014, 18:36

http://m.memegen.com/kv1ftq.jpg

NorthStand
16-11-2014, 19:27
http://www.youtube.com/watch?v=YDUSXPXf6D8

sagitarius
26-11-2014, 13:56
Što je sa damama, što njih najviše privlaći kod momaka..., nu hoćemo li najzad čuti i jedno takvo mišljenje...:D

Marta
26-11-2014, 14:06
Što je sa damama, što njih najviše privlaći kod momaka..., nu hoćemo li najzad čuti i jedno takvo mišljenje...:D

ima toga dosta .... pogled, osmijeh, sirina ramena, stav, drzanje, pokreti ....

ZGabriel
26-11-2014, 19:43
ima toga dosta .... pogled, osmijeh, sirina ramena

:zubo

na prvi pogled - mora imati malko veći nos i lijepe ruke. visina preko 180, tamna kosa i oči se podrazumijevaju. :D
ugodan glas, fino ophođenje sa ženama, duhovitost...upravo sam opisala svoje prijatelje. :rofl

Grunf
26-11-2014, 20:56

na prvi pogled - mora imati malko veći nos i lijepe ruke. visina preko 180, tamna kosa i oči se podrazumijevaju. :D
ugodan glas, fino ophođenje sa ženama, duhovitost...upravo sam opisala svoje prijatelje. :rofl

Jel to zbog one stare narodne poslovice? :zubo

pdv
26-11-2014, 21:34
Koje to poslovice...reci nam, Grunfe :kokice1

Grunf
26-11-2014, 21:52
Moj nos, moj ponos. :D

skater
27-11-2014, 00:15

Debljina novčanika.

Marta
27-11-2014, 10:50

Fino ophodjenje a nekad na zdravoj distanci, duhovitost, stil, jasna zivotna linija, pogled u kojem se vidi zar .... ne mora bit lip, mora bit tip

Marta
27-11-2014, 10:51
Debljina novčanika.

Ne mora imati nista, nek je covjek, kroz zivot naucis da to nije bitno ako si sposoban

ZGabriel
27-11-2014, 11:01
Jel to zbog one stare narodne poslovice? :zubo

ne. za tu poslovicu vezan je smajlić :kava. :D

muškarci s malim nosićem mi izgledaju bebasto, da ne velim šonjasto. :D nisu muževni.

Marta
27-11-2014, 12:12
ne. za tu poslovicu vezan je smajlić :kava. :D

muškarci s malim nosićem mi izgledaju bebasto, da ne velim šonjasto. :D nisu muževni.

To je kao kad imaju tanke prste, ko djeca mi izgledaju:(:(

sagitarius
27-11-2014, 14:10

Bojim se, i mene...:D

Marta
27-11-2014, 14:13
hvalite me usne moje inace ..... :hihi:hihi

sagitarius
27-11-2014, 14:23
hvalite me usne moje inace ..... :hihi:hihi

Ne to nije samohvala, dapače... tako otprilike izgledam..., kažu mi da jako ličim na Raspudića...

ZGabriel
27-11-2014, 14:28

eto vidiš. :raspa

ali za svaki slučaj, pošalji fotku u inbox. :kava

ZGabriel
27-11-2014, 14:29
Ne to nije samohvala, dapače... tako otprilike izgledam..., kažu mi da jako ličim na Raspudića...

:pink

ova tema mi je naglo postala vrlo zanimljiva. :zubo

Marta
27-11-2014, 14:32
:pink

ova tema mi je naglo postala vrlo zanimljiva. :zubo

to zbog Raspudica ili samohvale?

Marta
27-11-2014, 14:33

aha tako znaci .... priblizavamo se pomalo nekim zanimljivim saznanjima

ZGabriel
27-11-2014, 14:37
to zbog Raspudica ili samohvale?

zbog Raspudića. :D zgodan momak.

Marta
27-11-2014, 14:41
zbog Raspudića. :D zgodan momak.

nije moj tip, ja volim vise one mal drugacije

ZGabriel
27-11-2014, 14:48
nije moj tip, ja volim vise one mal drugacije

slobodno reci - voliš plavuše. :D eto ti ih svi, s mašnom. :D

Marta
27-11-2014, 15:04
slobodno reci - voliš plavuše. :D eto ti ih svi, s mašnom. :D

meni dosta jedan a ne bas plav, onak smedj

pdv
27-11-2014, 21:46

Vidiš, ne bi nikad rekla. Mislila sam da si plav :kez

sagitarius
28-11-2014, 14:12
Vidiš, ne bi nikad rekla. Mislila sam da si plav :kez

Ma ne..., suprotnosti se privlače zar ne? :D

skater
28-11-2014, 21:52
Ne mora imati nista, nek je covjek, kroz zivot naucis da to nije bitno ako si sposoban

I onda je svizac zamotao čokoladu.

skater
28-11-2014, 21:54
Žene se manje povode za izgledom koliko za nekim suptilnim detaljima, "metafizički" za to postoje brojni primjeri iz stvarnog života. Nije njima toliko bitan izgled koliko status (ne nužno materijalni nego primjerice, glazbenik, športaš, glumac itd.) muškarca, koliko je drugačiji od ostalih. Charles Manson je bio nizak, neugledan ali usprkos tome imao je oko sebe "komade" od žena koje su ga bespogovorno slijedile, i neke od njih su bile studentice, dakle ne zatucane klerofašističke ognjištarke.

Znači, nije za žene toliko bitan muškarčev izgleda koliko neki drugi čimbenici koji ženi privuku pozornost. Neki muškarci manipulatorskih sklonosti iskorištavaju (http://www.fizzit.net/vijesti-i-politika/komentari-i-kolumne/4452-casanova-nirvana-i-hrpa-lazi) tu činjenicu.

Muškarcu je poput muških primjeraka rajskih ptica potrebno odigrati predstavu (prodati maglu), biti "originalan" (u očima žene) kako bi ga izdvojila od drugih muškaraca. Slično rade žene, šminkom i odijevanjem, mada neki govore kako žene to više rade radi drugih žena nego radi muškaraca.
Žena ima intuiciju, sedmo čulo, o tome je nešto govorio Davor Pavuna, na stranu znanost, dakle žene idu za onima koji su "originalni", znaju pjevati, svirati, duhoviti su, "posebni su", nisu "prosječni", "dosadni", ističu se nečim.

Inkvizitor
29-11-2014, 09:49
Postoje dio žena koje furaju svoje i koje ne šljive ni slavu ni novac ni moć, mada se obično kaže da žene od novca više privlači moć. To je kao ono staro, žena traži od mušakrca da je u stanju da zaštiti nju i potomstvo..dakle moć u bilo kakvom obliku, fizička, društvena pa čak i kriminalna.

žene kao i sve ostalo, različite..dio je naravno samo to..moć i novac pa sve da si najenugledniji i najdosadniji na svijetu..a druge se povode osjećajima i instinktima..i nije lako bit žena u današnjem svijetu gdje moraš biti naj uvijek fit, uvijek najbolja roba, šminka ovo ono..uvijek lijepa zavodljiva..inače si seljanka i na margini..

to se natura..terorizira se žene s tim..

DzoniBG
29-11-2014, 12:52
Pre ili kasnije dodjes do onoga sta ima u glavi...to je najvaznije...

Na prvi pogled gledas fizikalije, kakva je u licu, gradji, noge, grudi, donji trap... to su bioloski signali koji govore dal ce ti potomstvo biti fizicki skladno...

Ruku na srce, bio sam sa raznoraznim tipovima zena...bilo je tu i izuzetno lepih, i ruznjikavih, i onako...obicnih...jedno vreme nisam bio izbirljiv... kako fizicki izgleda bitno je na pocetku, da bi ti bila privlacna za sex... posle nekog vremena to prestaje da bude vazno... sto je neko rekao - nisu ni nase zene lepe, nego smo se navikli :)

Sta ima u glavi...to je ono sto odvaja mediokritete od posebnih... kako je vaspitana, kako se ponasa, kako sagledava razlicite situacije, koji odgovor ima na njih... da ima svoj stav, da ga brani, da ume da razgovara... da ima jednu sveukupnu sirinu i razudjenost interesovanja, da se osetis pocastvovan sto si sa takvom zenom...a da u svemu tome zadrzi nesto autenticno zenski, nezno i suptilno...

Mnoge misle da ce zavrsiti posao sa dobrom sminkom i par naucenih fraza... sa time mogu da se privuku taksisti, drvosece i kamiondzije... umesto miliona koji se trose na "ulepsavanje lepote", da se ulozi bar deo u razvoj socijalnih vestina, ponasanja u drustvu... da se procita neka dobra knjiga, pogleda poucan film...uzdigne nivo razmisljanja... da to bude malo vise od traca i jeftine ljubavne patetike...

Nekada se ucio nemacki i francuski jezik, citali klasici, zene su znale da kuvaju, da siju, vezu i pletu... koja im je danas ponuda?! Agresivni predatori za lovanima i tatinim sinovima, misle da ako izbace sisu i razgolite dupe, mozda privuci nekog pacenika sa punim novcanikom, i time osigurati svoju egzistenciju... to je moderna prostitucija...

Hvala bogu ima jos uvek finih dama, koje sve manje vide u poplavi zatupastih sponzorusa...

sagitarius
29-11-2014, 14:46

Na prvi pogled gledas fizikalije, kakva je u licu, gradji, noge, grudi, donji trap... to su bioloski signali koji govore dal ce ti potomstvo biti fizicki skladno...

Ruku na srce, bio sam sa raznoraznim tipovima zena...bilo je tu i izuzetno lepih, i ruznjikavih, i onako...obicnih...jedno vreme nisam bio izbirljiv... kako fizicki izgleda bitno je na pocetku, da bi ti bila privlacna za sex... posle nekog vremena to prestaje da bude vazno... sto je neko rekao - nisu ni nase zene lepe, nego smo se navikli :)

Sta ima u glavi...to je ono sto odvaja mediokritete od posebnih... kako je vaspitana, kako se ponasa, kako sagledava razlicite situacije, koji odgovor ima na njih... da ima svoj stav, da ga brani, da ume da razgovara... da ima jednu sveukupnu sirinu i razudjenost interesovanja, da se osetis pocastvovan sto si sa takvom zenom...a da u svemu tome zadrzi nesto autenticno zenski, nezno i suptilno...

Mnoge misle da ce zavrsiti posao sa dobrom sminkom i par naucenih fraza... sa time mogu da se privuku taksisti, drvosece i kamiondzije... umesto miliona koji se trose na "ulepsavanje lepote", da se ulozi bar deo u razvoj socijalnih vestina, ponasanja u drustvu... da se procita neka dobra knjiga, pogleda poucan film...uzdigne nivo razmisljanja... da to bude malo vise od traca i jeftine ljubavne patetike...

Nekada se ucio nemacki i francuski jezik, citali klasici, zene su znale da kuvaju, da siju, vezu i pletu... koja im je danas ponuda?! Agresivni predatori za lovanima i tatinim sinovima, misle da ako izbace sisu i razgolite dupe, mozda privuci nekog pacenika sa punim novcanikom, i time osigurati svoju egzistenciju... to je moderna prostitucija...

Hvala bogu ima jos uvek finih dama, koje sve manje vide u poplavi zatupastih sponzorusa...

Izuzetno napisan , pa ako smijem reći nadahnut post, no ipak uz svu pamet, razumijevanje, sjajne karakteristike na intelektualnoj, duhovnoj i duševnoj razini od žene se traži i da bude lijepa i poželjna...
Jasno,da budem posve određen, ljepota je u oku promatrača i stoga je relativna, ali to nužno znači da mora da ima ono "nešto" što djeluje samo na nas, samo na mene, ili samo na tebe... to nešto je neobjašnjivo, a definira ga trljanje srednjeg prsta, kažiprsta i palca i kad kažemo, ona ima ono nešto...
Općenito odličan post Džoni...

Inkvizitor
29-11-2014, 15:40
Ma općenito kad vidiš neku ultra zgodnu žensku svi će se okrenuti i odmah pomisliti na..jelte..:D

Ali možeš reći..zgodna je stvarno i to je to..zaboraviš čim prođe..

Ali može doći neka manje zgodna i manje atraktivna koja će ti zatitrati sve ćelije.

Nije sve u proporcijama ništa novo nisam rekao..

Neki to zovu osobnost, netko stav, držanje, šarm, nešto što samo ti vidiš u nekoj ( ili nekome) što nitko drugi ne vidi...zato to i je čarobno.

Humphrey
29-11-2014, 18:04
Postoje dio žena koje furaju svoje i koje ne šljive ni slavu ni novac ni mo&#263

Sve žene lažu,ali jedan dio laže čim zine.

Stiliana
29-11-2014, 18:45

ajd, pa ne bi bilo ni te moderne i ine prostitucije da nema interesenata... :cerek

skater
29-11-2014, 23:51
Postoje dio žena koje furaju svoje i koje ne šljive ni slavu ni novac ni moć

Nisi valjda toliko naivan. Nije stvar u slavi, novcu i moći koliko u statusu, originalnosti.
Kod žena je bitna percepcija, način na koji doživljava muškarca. Ako zna prodati priču, dobio je pola bitke.

mada se obično kaže da žene od novca više privlači moć

Ili nešto čime se muškarac izdvaja od ostalih. Nisam slučajno spomenuo glazbenike i športaše.

i nije lako bit žena u današnjem svijetu gdje moraš biti naj uvijek fit, uvijek najbolja roba, šminka ovo ono..uvijek lijepa zavodljiva..inače si seljanka i na margini..

Ovo je kao da slušam femtarda i manginu. Koga bojaš? Nije lako biti muškarac u današnjem feminiziranom svijetu a to za posljedicu ima poremećene odnose između muškaraca i žena.

I najneuglednija žena će naći zakrpu u to budi siguran. Žene biraju i imaju moć a ne muškarci.

nisu ni nase zene lepe, nego smo se navikli

Objektivno, jesu, lijepe su.

ljepota je u oku promatrača i stoga je relativna

To je dobra utjeha za neke, međutim ljepota je mjerljiva. To se posebno lako može provjeriti i dokazati u današnje vrijeme, koji čimbenici privlače muški i ženski spol.

Ali možeš reći..zgodna je stvarno i to je to..zaboraviš čim prođe..

Donekle se mogu složiti. Monica Bellucci je "komad" žene ali prema moje skromnom mišljenju zrači negativno, hladno i odbojno, umišljeno. Nije da bih joj oprostio ali ništa više od toga. Antipatična mi je.

Ali može doći neka manje zgodna i manje atraktivna koja će ti zatitrati sve ćelije.

Da, to je ono što više gledaju žene nego muškarci, na podsvjesnoj razini.

Neki to zovu osobnost, netko stav, držanje, šarm, nešto što samo ti vidiš u nekoj ( ili nekome) što nitko drugi ne vidi...zato to i je čarobno.

Već sam rekao, žene u tome imaju veću intuiciju i više drže do toga nego muškarci. Muškarci su površni u tim stvarima i zato je to čarobno. :kez

NorthStand
30-11-2014, 03:05
evo ga skater s svojim citatima, voli čovjek citirat i gotovo. :kez

pdv
30-11-2014, 13:40
Kako je skater krenuo da žene vole samo lovu, pjevače i sportaše ispada da nijedan obični smrtnik nije oženjen. Očito i njih nekako stigne ta kazna pa se ožene :cerek

Što se tiče privlačnosti...mislim da je to jedanako kod oba spola. Obično je riječ o cjelokupnom kompletu mana/vrlina koje te vuku nekoj osobi. Nikad to nije samo izgled, dobrota, duhovitost, šarm itd. nego je obično skup svega i ničega.

Inkvizitor
30-11-2014, 13:42
Čuj žene biraju..to je glupost koja se milion puta ponovila..

biraju i žene i muškarci, oni koji mogu..

Humphrey
30-11-2014, 13:46
Žene su poput ruže, muškarac baci malo gnojiva i ona procvjeta.

pdv
30-11-2014, 13:53
http://divorcedmoms.com/Img/Upload/635350242164306154rolleyesgif.gif

Humphrey
30-11-2014, 14:16
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lmumixgT3G1qb967wo1_500.gif

Inkvizitor
30-11-2014, 14:21
http://divorcedmoms.com/Img/Upload/635350242164306154rolleyesgif.gif

kak bi joj razbuco kosu :cerek

pdv
30-11-2014, 14:22

:shlag :cerek

kak bi joj razbuco kosu :cerek

lipa je, drugačija nekako :pink

Inkvizitor
30-11-2014, 14:26
To je ona situacija di se muškarac satare od izljeva i emocija a ona samo očima, nemilosrdno sve obriše gumicom..:down

pdv
30-11-2014, 14:28
To je ona situacija di se muškarac satare od izljeva i emocija a ona samo očima, nemilosrdno sve obriše gumicom..:down

Sve po zaslugama. Usotalom, muškarci su vizualna bića i lakše shvate kad zakolutaš očima nego da tri dana objašnjavaš :kava

Inkvizitor
30-11-2014, 14:31
to je ono..dragi moj..ne davi me..imam drugoga..džaba ti priča..

pdv
30-11-2014, 14:33
to je ono..dragi moj..ne davi me..imam drugoga..džaba ti priča..

Ispada da žene kolutaju očima samo kad drugoga nađu. Kako nas slabo poznaješ :kava

Humphrey
30-11-2014, 14:34
To je kolutanje očima drugog ženi, govori joj "joj onaj moj, opet je bio zločest,ali ne mogu bez njega".Vidi se nakratko i osmijeh.

Inkvizitor
30-11-2014, 14:36
To je kolutanje očima drugog ženi, govori joj "joj onaj moj, opet je bio zločest,ali ne mogu bez njega".Vidi se nakratko i osmijeh.

ne, ova je prepametna za to..

Humphrey
30-11-2014, 14:37
ne, ova je prepametna za to..

To misle svi muškarci koji kruže oko nje nadajući se da će ostaviti gada i u njima vidjeti princa na bijelom konju.Pamet nema veze sa tim, žena je, ne može si pomoći.

pdv
30-11-2014, 14:38
Možda žene pričaju o nekoj kolegici iz ureda i njenoj katastrofalnoj obleki što je najvjerojatnije. Ne misle po cile dane samo o vama i samo na vas :rolleyes:

Humphrey
30-11-2014, 14:39
Možda žene pričaju o nekoj kolegici iz ureda i njenoj katastrofalnoj obleki što je najvjerojatnije. Ne misle po cile dane samo o vama i samo na vas :rolleyes:

Ne vidim tu nimalo zlobe i pakosti da bi bila riječ o nekoj kolegici.

pdv
30-11-2014, 14:43
Ne vidim tu nimalo zlobe i pakosti da bi bila riječ o nekoj kolegici.

Na licu joj se ocrtava nevjerica. O traču je riječ.

Humphrey
30-11-2014, 14:46
Na licu joj se ocrtava nevjerica. O traču je riječ.

Možda, ova što joj hvala Bogu ne vidimo lice vjerojatno ovoj govori kako se njezin dečko opet nabacivao nekoj tajnici,a ova koluta očima misleći " što mogu kad je takav,a volim ga".

pdv
30-11-2014, 14:56
Možda, ova što joj hvala Bogu ne vidimo lice vjerojatno ovoj govori kako se njezin dečko opet nabacivao nekoj tajnici,a ova koluta očima misleći " što mogu kad je takav,a volim ga".

:rofl grozan si :kez

aha, moš mislit. da je ta priča već bi s turpijon za nokte velikim koracima grabila prema njemu. vjeruj mi, neki bezazleni trač :kez

Humphrey
30-11-2014, 15:07
:rofl grozan si :kez

aha, moš mislit. da je ta priča već bi s turpijon za nokte velikim koracima grabila prema njemu. vjeruj mi, neki bezazleni trač :kez

Misliš prema tajnici.

pdv
30-11-2014, 15:51
Misliš prema tajnici.

Ne znam, kako koja žena :kez

Stiliana
30-11-2014, 17:24

oh yeah :cerek
come to momma :D

Humphrey
30-11-2014, 19:51
https://avatars.plurk.com/9237999-big2.jpg

let`s drink some sweet tea and get buck nasty

skater
30-11-2014, 21:35
Kako je skater krenuo da žene vole samo lovu, pjevače i sportaše ispada da nijedan obični smrtnik nije oženjen. Očito i njih nekako stigne ta kazna pa se ožene :cerek

Svaka krpa nađe zakrpu.

Lovaši, pjevači, športaši imaju veću i bolju ponudu te mogućnost biranja. Lovaši pružaju sigurnost a pjevači i športaši imaju bolji društveni položaj (slava, uspjeh, ambicija, talent, sve su to čimbenici koji žene privlače više od samog fizičkog izgleda), nečim se ističu od ostalih.

Još nisam čuo ili vidio muške "groupije" ali ženskih ima u neograničenim količinama.

Čuj žene biraju..to je glupost koja se milion puta ponovila..

Nije glupost nego istina. To pokazuju sociološki eksperimenti a objašnjava biologija i evolucija.

biraju i žene i muškarci, oni koji mogu..

Kako god okreneš, i dalje će žena u tom slučaju imati prednost u odnosu na muškarca.
Muškarac misli da je lovac, zapravo je lovina. Žena je ta koja mu dopušta "osvajanje". Ženi nije potrebno osvajati muškarca niti će ikada u tome biti obrnutih uloga, osim u feminističkim glavama, Cosmopolitan člancima, koje misle ženu izjednačiti s muškarcem.

sagitarius
01-12-2014, 14:29
Dakle kako rekoh i kako rekoše neki mnogo prije mene : ljepota je u oku promatrača i to ne može biti utjeha dapače, što meni valja, tebi se ne mora dopadati i obrnuto.
Utjeha je bespomočnih i nesigurnih da je muškarac "lovina", to je gubitnički stav zar ne, to je stav koji predaje kontrolu, koji je nema, ne zna je zadržati ili koji ju je izgubio...:D

skater
02-12-2014, 00:47
Dakle kako rekoh i kako rekoše neki mnogo prije mene : ljepota je u oku promatrača i to ne može biti utjeha dapače, što meni valja, tebi se ne mora dopadati i obrnuto.

Ljepota je u oku promatrača i s velikom sigurnošću mogu pretpostaviti koga promatrači smatraju ljepšim u svojim očima. :kez

http://www.copyandcigarettes.com/wp-content/uploads/2013/01/girl-1.jpg

http://content9.flixster.com/photo/13/70/99/13709983_sma.jpg

Utjeha je bespomočnih i nesigurnih da je muškarac "lovina", to je gubitnički stav zar ne, to je stav koji predaje kontrolu, koji je nema, ne zna je zadržati ili koji ju je izgubio...:D

Sve je to dio biološke i evolucijske igre koju muškarac i žena dijelom svjesno i nesvjesno igraju. :kez

NorthStand
02-12-2014, 01:31
obožavam žene s velikim nosom, molim da mi se jave na pp. :D

Grunf
02-12-2014, 08:43
Ti si muška Gabi onda. :D

sagitarius
02-12-2014, 10:36
Sve je to dio biološke i evolucijske igre koju muškarac i žena dijelom svjesno i nesvjesno igraju. :kez

Baš tako kako kažeš, pa je onda malo deplasirano govoriti o lovcu i lovini i tko koga lovi...:D

sagitarius
02-12-2014, 11:07
Ljepota je u oku promatrača i s velikom sigurnošću mogu pretpostaviti koga promatrači smatraju ljepšim u svojim očima. :kez

http://www.copyandcigarettes.com/wp-content/uploads/2013/01/girl-1.jpg

http://content9.flixster.com/photo/13/70/99/13709983_sma.jpg

Upoređivanje na ovaj način je najblaže rečeno nekorektno..., mada znam nekoliko slučajeva da su dame nalik prvoj koju si postavio sretno udate i brinu o svojoj djeci , a neke dame nalik ovoj drugoj su ostale djevojke...

Grunf
02-12-2014, 11:23
Daj Fejs od tih drugih. :zubo

skater
02-12-2014, 18:23
Upoređivanje na ovaj način je najblaže rečeno nekorektno..., mada znam nekoliko slučajeva da su dame nalik prvoj koju si postavio sretno udate i brinu o svojoj djeci , a neke dame nalik ovoj drugoj su ostale djevojke...

Krajnjim primjerima sam želio ukazati kako ipak postoje neki ideali ljepote i da nije sve u "oku promatrača". :kez
Za Monicu Bellucci bi malo tko rekao da nije fizički zgodna, od glave do pete, ali "zrači" hladno, negativno (nema kod nje iskrenog, spontanog osmijeha), umišljeno, pozerski, "tajanstveno", i to poništava sve njezine fizičke karatkeristike ili kvalitete. Neka "manje zgodna" koja možda nema simetriju lica, neki dio lica se možda ističe, poput prevelikog nosa i slično, ali vedrim duhom pozitivno zrači, neutralizira nedostatke i time dobiva na privlačnosti.

Nema ništa privlačnije od ženskog osmjeha, on ruši sve pred sobom.

skater
02-12-2014, 18:26
obožavam žene s velikim nosom, molim da mi se jave na pp. :D

http://avhs-apush.wikispaces.com/file/view/friedan184.jpg/34450393/friedan184.jpg

NorthStand
02-12-2014, 20:12
to se traži. :kez

sagitarius
03-12-2014, 13:46
Daj Fejs od tih drugih. :zubo

Ne bih se usudio, što bi ti rekle tvoje dame da se nađu u blizini i vide te nedolične slike i poveznice...
Vjerovatno bi mene optužili da te kvarim...:zubo

caporegime
04-12-2014, 17:52
Krajnjim primjerima sam želio ukazati kako ipak postoje neki ideali ljepote i da nije sve u "oku promatrača". :kez
Za Monicu Bellucci bi malo tko rekao da nije fizički zgodna, od glave do pete, ali "zrači" hladno, negativno (nema kod nje iskrenog, spontanog osmijeha), umišljeno, pozerski, "tajanstveno", i to poništava sve njezine fizičke karatkeristike ili kvalitete. Neka "manje zgodna" koja možda nema simetriju lica, neki dio lica se možda ističe, poput prevelikog nosa i slično, ali vedrim duhom pozitivno zrači, neutralizira nedostatke i time dobiva na privlačnosti.

Nema ništa privlačnije od ženskog osmjeha, on ruši sve pred sobom.

ne bi ševio monicu bellucci?

NorthStand
04-12-2014, 18:21
noge i guzica su mi na prvom mjestu, nakon par minuta gledam u grudi, i onda tek u oči i lice. :rofl

NorthStand
04-12-2014, 18:31
http://nowmagazine.media.ipcdigital.co.uk/11140/00002763d/c8ce_orh417w310/Fergie.jpg

ovo je stav, priđi mi ako se usuđuješ. :rukoljub

skater
04-12-2014, 20:14
ne bi ševio monicu bellucci?

Naravno da bi, malo tko nebi, ali teško nešto više od toga.

Već sam rekao:

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=5802&p=357179&viewfull=1#post357179

Monica Bellucci je "komad" žene ali prema moje skromnom mišljenju zrači negativno, hladno i odbojno, umišljeno. Nije da bih joj oprostio ali ništa više od toga. Antipatična mi je.

Pronađi fotografiju gdje se smije ali ono, pravi osmijeh gdje se vide zubi, ne smješkanje. Sve neka pozerska ozbiljna njuška. Ne znam je li to glumatanje ili je stvarno takva. Što god da je, djeluje hladno, distancirano.

pdv
04-12-2014, 22:44
Ja se isto slažem da je ljepota u oku promatrača. Sigurno je da je neka ljepša osoba većini ljudi privlačnija ali ljepota ne znači previše kod veza. Rekla bih da uopće nije presudna koliko se misli da je. Mislim da se većini ljudi dogodilo da izađu s nekim i ne žele ponovit susret jer je glup, dosadan, nema smisla za humor itd., ali nikad nisam čula da netko ne želi ponovit susret isključivo zbog fizičkog izgleda. Možda nam netko na početku i nije najljepši ali ako ima druge karakteristike brzo to zasjeni. Ove druge stvari je teže skriti :kez

sagitarius
05-12-2014, 13:48
Ja se isto slažem da je ljepota u oku promatrača. Sigurno je da je neka ljepša osoba većini ljudi privlačnija ali ljepota ne znači previše kod veza. Rekla bih da uopće nije presudna koliko se misli da je. Mislim da se većini ljudi dogodilo da izađu s nekim i ne žele ponovit susret jer je glup, dosadan, nema smisla za humor itd., ali nikad nisam čula da netko ne želi ponovit susret isključivo zbog fizičkog izgleda. Možda nam netko na početku i nije najljepši ali ako ima druge karakteristike brzo to zasjeni. Ove druge stvari je teže skriti :kez

Naravno, pa i Skater obara svoju kontra tezu kad kaže: "Monica Bellucci je "komad" žene ali prema moje skromnom mišljenju zrači negativno, hladno i odbojno, umišljeno. Nije da bih joj oprostio ali ništa više od toga. Antipatična mi je."

Dakle, nekakav opće prihvaćeni ideal ženske ljepote, nije ono što se neminovno mora dopadati svakom čovjeku -muškarcu...
Poanta je bez sumnje u nama našim afinitetima i našim ukusima a o ukusima i ženskoj ljepoti ne vrijedi diskutirati.
Upravo se stoga i kaže da je ljepota u oku promatrača i to je ma što tko tvrdio, uistinu sjajno izrečena relativnost pojma ljepote u interakciji sa našim individualnim osjećajem za estetiku, prihvatanje i međuljudsku simpatiju...

NorthStand
11-12-2014, 23:01
http://www.index.hr/lajk/thumbnail.ashx?path=Images/UserImages/Original/Image_45786.jpg&width=618

sagitarius
21-12-2014, 14:42
Mogao bih se nadopuniti jednom slikom iz života koju sam nedavno vidio i ostao duboko zamišljen poslije.
U redu kod liječnika sjedili su stariji bračni par i strpljivo čekali svoj red.
Ništa neobično da nije riječ o devedesetogodišnjacima.
Držali su se za ruke i oboma iz očiju su tekle suze.
Jedno od njih dvoje je neizlječivo bolesno...
Da.
Nije samo ljepota u oku promatrača, nego i ljubav, ne patvorena, nego ona iskonska, istinska, prava, najdublja, besmrtna...
Nisam pitao, ali sam shvatio da su u njihovim očima one stvari koje se njima najviše sviđaju...

interceptor
21-12-2014, 23:05
Mogao bih se nadopuniti jednom slikom iz života koju sam nedavno vidio i ostao duboko zamišljen poslije.
U redu kod liječnika sjedili su stariji bračni par i strpljivo čekali svoj red.
Ništa neobično da nije riječ o devedesetogodišnjacima.
Držali su se za ruke i oboma iz očiju su tekle suze.
Jedno od njih dvoje je neizlječivo bolesno...
Da.
Nije samo ljepota u oku promatrača, nego i ljubav, ne patvorena, nego ona iskonska, istinska, prava, najdublja, besmrtna...
Nisam pitao, ali sam shvatio da su u njihovim očima one stvari koje se njima najviše sviđaju...

Divno!!To i je prava ljubav. Ono nešto što je unutra dobro posađeno. Imali su ti spomenuti 90-godišnjaci svoju životnu bitku i boj, kao i raznorazne kušnje ali sve su to mogli savladavati postojanošću u ljubavi koju su imali sve te godine. Ona će ih pratiti nerazdvojene i u vječnosti.

interceptor
21-12-2014, 23:31
A da odgovorim što me privlači? Fizička predispozicija nije mi baš nevažna ali mi je puno bitnija duhovna komponenta.
Sjećam se jedne ženske u Splitu još u moje adolescentsko doba. Bila je ono savršena izgleda.Mješavina porno dive,manekenke s intelektualnim potencijalom i sveg onoga čemu muškarac ne može odoliti .Izmamljivala je poglede i divljenje u gotovo svakog muškarca. Jedna od ljepših djevojaka Splita iako je od tada više nikad nisam ni vidio. Jednom, sjećam se bila je s prijateljicom u jednom dućanu cipela.Kad sam čuo što priča i kako priča,odnosno boju glasa jednostavno mi je pala sva ta njena fizička savršenost u vodu.Neka ružna dikcija uz infantilan način rezoniranja uspjela je ohladiti moje zanimanje za takvu fizičku ljepotu.

sagitarius
07-01-2015, 12:34
A da odgovorim što me privlači? Fizička predispozicija nije mi baš nevažna ali mi je puno bitnija duhovna komponenta.
Sjećam se jedne ženske u Splitu još u moje adolescentsko doba. Bila je ono savršena izgleda.Mješavina porno dive,manekenke s intelektualnim potencijalom i sveg onoga čemu muškarac ne može odoliti .Izmamljivala je poglede i divljenje u gotovo svakog muškarca. Jedna od ljepših djevojaka Splita iako je od tada više nikad nisam ni vidio. Jednom, sjećam se bila je s prijateljicom u jednom dućanu cipela.Kad sam čuo što priča i kako priča,odnosno boju glasa jednostavno mi je pala sva ta njena fizička savršenost u vodu.Neka ružna dikcija uz infantilan način rezoniranja uspjela je ohladiti moje zanimanje za takvu fizičku ljepotu.

Joj svi smo imali sličan brodolom, gotovo da si prepričao do tančina i moj jedan susret sa gđicom "savršenom na prvi pogled"..., samo ova u mom slučaju se tako idiotski smijala da bi na kraju zakrkljala i hropteći odnekud iz dubine pluća, odavala da je u najmanju ruku tuberkulozna..., a nije, zdrava je cura, jedino takav joj bolestan smijeh...:D

caporegime
07-01-2015, 16:44
https://www.youtube.com/watch?v=QnzNaA-oqOg

sagi je banac, north je rojs ali who the fuck is nino?

NorthStand
07-01-2015, 17:11
ja sam privodija žena, to su regrutacije bile. :smijeh

TuSam
15-12-2015, 17:57
Dobra guza mi uvijek prvo padne u oči.

http://i64.tinypic.com/27wvwb5.jpg

Njena (www.biografija.org/moda/stanija-dobrojevic/) je savršena! Grr...

sagitarius
17-12-2015, 13:41
https://www.youtube.com/watch?v=QnzNaA-oqOg

sagi je banac, north je rojs ali who the fuck is nino?

Nisam na ovoj temi bio godinu dana i evo sad tek vidim ovaj Capov post...Čuj Banac, pa jebo te Banac, đe me sa njim veza na ovoj temi "što vas najviše privlači", hajd matere ti probaj se sjetiti asocijacije kojom si izvukao tu poluseksualnu analogiju, pa da te koljem ko brata tupim nožem...:D

moonlight
18-09-2016, 00:38
Ode Iva, to što je uzela neurauvnoteženog psihologa, shvatit će kad im u brak uđe psihijatar...šteta, preslatko biće.

http://www.index.hr/black/clanak/video-udala-se-iva-sulentic/920110.aspx

pdv
18-09-2016, 21:32
Što je muškarac bez brkova :kez

kiler
27-09-2016, 00:32
najlonke :shlag

Grunf
29-09-2016, 22:25
Same za sebe? :D

ZGabriel
29-09-2016, 23:14

omiljeni film mu je Diplomac. 'nuff said. :kes

kiler
29-09-2016, 23:43

na ženkama :slajo

Puntar2.0
30-09-2016, 11:38
Najlonke su fina stvar na lipsen spolu, a more i bez....

http://3.bp.blogspot.com/-4jI_XbCgF8g/VbOs0kgnD8I/AAAAAAAAIWM/FrgDedUwCq8/s1600/Rebecca%2BFerguson%2Bred%2Bcarpet%2B2%2Bedit.jpg

philly
07-10-2016, 12:51
najviše me privlači kad je žena lijepa i ženstvena, a zgodno tijelo je veliki plus dakako.
recimo doris dragović mi je odlična, prava lipa zgodna dalmatinka.
i jelena rozga iz mlađih dana, tako lijepa, nježna i umiljata cura je bila.

philly
07-10-2016, 12:58
recimo ova slika...

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/4c/eb/da/4cebdad036929fd108c93a104b042b10.jpg

franjevac
26-10-2016, 22:13
unatoč izdaji bruna esih

NorthStand
18-11-2016, 22:58
http://www.youtube.com/watch?v=meRnyurnNUk