PDA

Pogledaj Full Version : Krajina se vrće

Krajišnik
20-10-2014, 13:15
Pozdrav braćo i sestre razjureni po vaseljeni pod ustaškom kamom. Proganjeni smo ne samo iz našije Krajine nego iz iz interenet prostranstava što je samo dokaz da se sproću srpstva vodi borba na svi frontovi a pogotovo na ovi nevidljivi na koje se ne može da opali topče. Al nedaju se Krajišnici jer velika je pamet u našije ljudi. Čuli smo da se ovde okupljaju najokorelije ustaše pa da im pravo udarimo desant jer je krajišnik i za tastaturom junak a ne samo za stolom uz rakiju drenovaču. Ima da ih bijemo i ovde ko što smo ih vavijek i naćeravali dok nam nisu svetske sile stale za vrat. Al i tim alama ćemo da se odupremo uz našu slogu. Okupimo se braćo. Otadžbina čeka a kad otačestvo čeka nedajmo da se načeka i da osedi čekajuć. Srbi na okup.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 13:22
Pomaže bog drugari, mada neznam dali sve ovo jeste sto procentno provereno? Gdje je pečat ovde, ko meni može da garantuje moju sopstvenu sigurnost? Ako ovo jeste ustaški sajt, mogu samo da vam poručim - lez'te dole ubice i kasapini, dogodine u Kninu!

Grunf
20-10-2014, 13:24
Ovdje imate sigurno utočište od kame koja vas progoni. Okupite se i pišite o vašim problemima i budućim akcijama do konačnog oslobođenja Krajine. Dogodine u Kninu. :D

Stojan Deribaba
20-10-2014, 13:27
Ovdje imate sigurno utočište od kame koja vas progoni. Okupite se i pišite o vašim problemima i budućim akcijama do konačnog oslobođenja Krajine. Dogodine u Kninu. :D

Bedniče, take kao ti mi smo terali 95-te, sve od Đevrski pa naokolo do Bednika! Da nije bilo Genšera i Jovana Pavla, danas bio opet bio Srbski Čakovac!

Krajišnik
20-10-2014, 13:27
Brate stoprocentno sa sve pečati. Pečatirala Jorgovanka iz treće odeljenje pri kurirskom štabu treće ličke, lično na kolena majora Jovana Zazubice. Al da vidiš Jorgovanku, utegla se u šareni minić a preko vojnički opasač, pa joj sve nako klizi ko mina u 120-icu. Kad sam je gledo dok pečati sline mi se curele niz bradu ( Jovan me gledo preko napopreko) i namah sam zaboravio na ustašku neman al samo načas jer ne smemo dugo biti u stanje erocke uzbuđenosti dok je vascelo srpstvo u opasnos'

Krajišnik
20-10-2014, 13:29
Bedniče, take kao ti mi smo terali 95-te, sve od Đevrski pa naokolo do Bednika! Da nije bilo Genšera i Jovana Pavla, danas bio opet bio Srbski Čakovac!

Brate ne nasedati na provokacije i uvijek sa minimum jedno oko otvoreno. Reč je o okorelom ustaši iz stare srbske varoši Varaždina al mogu samo da mu poručim..sad i jope leteći orkani..

Stojan Deribaba
20-10-2014, 13:30
Sve je to lepo drugari, ali samo želim da vam poručim, čuvajte se ubačenih ustaša, nemoram da ponavljam koliko smo puta već izdati i prodati. Ja svoju ženu svako veče prvo proveravam pre nego zaspem, jer neverujem više nikome.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 13:33
Reč je o okorelom ustaši iz stare srbske varoši Varaždina al mogu samo da mu poručim..sad i jope leteći orkani..

Xa xa xa, kakvi su to bednici, kad smo ih napali u avgustu 95-te nisu prestali da beže sve do Gornjeg Kuršaneca, xa xa xa :)

Krajišnik
20-10-2014, 13:36
ja se zato brate nisan ni ženio. A nije da nisam mogo. Al zato svako veče prije spavanja turim one lekarske slušalice što sam ih mazno lekarki Dani. I tako proveravam i zidovi jer na ubrzani kurs kod zastavnika Mićuna sam dobro čujo da su zidovi najopansiji po bezbednos'

Grunf
20-10-2014, 13:38

Šteta što ste sad rasejani po svetu, nema koga da povede borbu iako su okolnosti povoljne.

Krajišnik
20-10-2014, 13:44
Šteta što ste sad rasejani po svetu, nema koga da povede borbu iako su okolnosti povoljne.

Lez' dole, lez' dole. S tobom nemam što da pričam.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 13:44

Mi iz Generalštaba VRSK već imademo sve planove, krećemo dole od Đevrski i Žagrovića, pa sve do Berlina. Tamo nas čeka Vlada Putin, verovatno ćemo zajedno da oslobađamo Kijev ud ustaša i balijaša! Dobili smo ličnu molbu od Vlade, i on jeste svestan da bez Krajišnika nema pravih boraca.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 13:51
Nemoj tako javno da odaješ tajne. Moje odelenje bilo je zaduženo za ličnu bezbednost precedničkog Vazduhoplova dok je ustašama preko glave leteo za Rim. Ja sam bio komandir bezbednosti u Vatikanu, tamo su želeli da sruše Putina.

Krajišnik
20-10-2014, 13:56
Ako si brate ako. U pravu si. Konspiracija bre!!!

Imamo sreću da je sad na bratsku Rusiju došo naš čojek a ne ko u ona teška vremena kad je bijo onaj pijandura Jeljcin. Mnogo nam je taj zla naneo al bilo ne ponovilo se.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 14:02
Ma i taj Jelcin jeste ladna boranija, nama su najveće štete uradile ove izdajice iz Begrada. Prvo su nam naturili oružje u ruke da se borimo za Veliku Srbiju, a na kraju su baš oni prvi utekli, umesto da su nam pomogli u odbrani Krajine. Ja sam u to vreme imao žutoga Golfa Keca dizelaša.. Dok sam ja branio Krajinu, popališe mi Golfa, i sad ga viđaju negde po Surdulici kako ga vozaju.

Krajišnik
20-10-2014, 14:08
Jesi siguran da je to tvoje Golfče. Ja sam isto tako žutog. Našo sam ga ostavljenog na put kod Kistanje gde su ustaše na staru srbsku zemlju naselili Šiptare ustaše. Nisam imo ključ pa sam ga otvorio sas preklopni kalašljnjikov iz Kragujevac. ?!?

Stojan Deribaba
20-10-2014, 14:36
Jao bre, pa to jesu ta moja kola o kojima ti celo vreme pričam! Dali jeste istina da su završila negde na pijaci u Beogradu, kome si ih ti dalje prodao? Taj Golf imade veliku sentimentalnu vrednost za mene, spreman sam da dadem pare onome ko mi pomogne u vraćanju!

Krajišnik
20-10-2014, 14:49
Jaoo brate mnogo mi je žao. Al nisam moga da znam da su to tvoja kola. A prodao ih nisam iako sam nameravo. Kad ono onomad navali ustaška horda da genocidiše srbstvo ja nogu na gas i pravac za Beograd. Da im zametnem trag razumeš. To smo isto učili na ubrzani kurs kod zastavnika Mićuna. On reče. Braćo kad ustaše kidišu vataj se prve krivine.

I kad dođoh pred Beograd zaustavi me milicija i zavikaše, stan'der malo, kud si ti pošo. Da se reorganizujem ja drčno odgovorih. Dedera da vidim ta kola zavika jedan krupan nako i munu me sa cevku u rebra. Ja šta ću, iziđoh a on će meni, ovo ti ništa ne valja, moraju da se promene gurtne i i aspuk, nemoš' tako u prestonicu, to bre previše drnda. Sede i dade gas. Ja ostado na drumu razjapio usta ko som. Kud ću, gde ću. Posle sam ga vidio da se voza i zatrubi mi svaki put kad ga sretnem. Metno je i spojleri odozada kobajagi da ga ne prepoznam.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 15:02
Izvinut ćeš za ovo druškane, ali našao si krivoga koga ćeš da zamajavaš i lažeš... Posedujem proverene infomacije da je neki bednik iz Krajine doterao tog Keca direktno na pijacu u Beogradu, i prodao ga baš za lepe pare. Onake žute čupavce na crnim sedištima nije imao niko drugi, to jeste bilo poručeno direktno iz Trsta.

Krajišnik
20-10-2014, 15:08
Izvinut ćeš za ovo druškane, ali našao si krivoga koga ćeš da zamajavaš i lažeš... Posedujem proverene infomacije da je neki bednik iz Krajine doterao tog Keca direktno na pijacu u Beogradu, i prodao ga baš za lepe pare. Onake žute čupavce na crnim sedištima nije imao niko drugi, to jeste bilo poručeno direktno iz Trsta.

Dobro bre, provalio si me, al morao sam smislit priču a sve sporadi naše srbske sloge. Prodao sam keca na pijaci jer mi usfalilo para za neke naše akcije u inostranstvo. Ne smemo da se svađamo radi nekije žutije golfova.

I nije lepo da me nazivaš bednikom jer sam mnogo istrpeo za srbstvo.

teenager
20-10-2014, 15:09
Vijeće mudraca Kršćanske Države Imotske Krajine otvorena srca i bez zlih namjera poziva vas u našu državu.
Naš narod je poznat po tome da bi uvijek našao mjesta za takve kao vi, pa makar morao zbog toga izgraditi velike stambene komplekse, tzv sabirne logore...
Dapače, već smo vam našli i privremeni posao, istina nije u našoj državi već u susjednoj RH, ali nema veze.
Dakle za posao se javite na adresu; J. Francetića 104 U, Stara Gradiška...
Navodno uključuje poljoprivredne radove, poslove na izgradnji nekakvog logora, mesnicu, klaonicu...:zubo

Krajišnik
20-10-2014, 15:12
Bedniče ustaški, nisi svestan što će se dogoditi kad krene srbska armija. Osvojit ćemo tvoj bedni Imotski dok si rekao piksla.

Ja i moj drugar Stojan lično ćemo da zabodemo srbsku zastavu nasred onog vašeg crvenog jezerčeta.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 15:15
Alo bre katolibanu vatikanski, dođi u Bednik ako smeš, nemoj samo da se duvaš preko tastature!

[https://www.google.hr/?gws_rd=ssl#q=bednik+sisa%C4%8Dko

Vidi nas koliko smo moćni, a niko ne sme niti da mrdne!

http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=26050%3Anove-etnike-provokacije-u-hrvatskoj-vlada-uti&catid=1%3Apolitika&Itemid=9

Stojan Deribaba
20-10-2014, 15:26
Peđa sa manjače, ministar fiskulture i lepog vaspitanja u Vladi RSK. Primećuje se neverovatna sličnost sa Elvisom Prezlijem u mlađim danima...

http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/582041_400341956678862_1015305291_n.jpg

http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/995253_623556347702289_1249940661_n.jpg

Krajišnik
20-10-2014, 15:29
UU bre..kakvo hrabro momče. Ustaški udav se infiltriso a Peđa ni tamo ni vamo nego se zakitio s njim.

Šteta da je u ministarstvo fiskulture. Treba s njim u prvi borbeni redovi. A devojče, lepo li je. Da me upoznaš ako je uopšte moguće. Izvodio bi neku obuku s njojzi.

BWA
20-10-2014, 15:32
posto je ovo tema za zajebanciju nadam se da necu dobiti ban:kez

http://www.youtube.com/watch?v=HOxkyGh_bvs

http://www.youtube.com/watch?v=1XmG608I0FA

Stojan Deribaba
20-10-2014, 15:33
Izvodio bi neku obuku s njojzi.

Takve najlepše ribe muvamo samo mi državni funkcioneri, nije žvaka za seljaka, ni Sarajevo za prvaka, ako me razumeš?

Stojan Deribaba
20-10-2014, 15:41
KNIN: rezultat prekomerenog granatovanja (postnuklearna apokalipsa)

https://www.youtube.com/watch?v=WYReveLgahM&list=UUz1PeHDnevoCYkaRUQq1skQ&index=4

Krajišnik
20-10-2014, 15:43

Auu brate..što uradi ustaška neman.

Al srpsko gnezdo preživelo. Poleteće opet srpski ptići sokolići.

Krajišnik
20-10-2014, 15:45
Takve najlepše ribe muvamo samo mi državni funkcioneri, nije žvaka za seljaka, ni Sarajevo za prvaka, ako me razumeš?

A kude da ga mećemo mi obični borci i konspiratori što svaki dan nosimo glavu u torbu.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 15:47
A kude da ga mećemo mi obični borci i konspiratori što svaki dan nosimo glavu u torbu.

Pa valjda neočekuješ još da ti Vlada RSK pronalazi i ribe za taslačenje? Mi odabiremo samo najbolje, sve ostale jesu vama namenjene!

Krajišnik
20-10-2014, 16:01
To nije lepo, jer vlas' mora da bidne uz narod a ne da se separiše. Podneću prigovor u ime sviju boraca Krajine.

Krajišnik
20-10-2014, 16:04
Ovaj čovek povratnik u Lepu njijovu sam spava i nema ribe i vide šta mu rade ustaški kasapi..

http://www.youtube.com/watch?v=d1DGT1pmkc4&list=UUz1PeHDnevoCYkaRUQq1skQ&index=11

Da ima pored sebe ribu takve stvari ne bi mogle tako lako da se dese. Treba i o tome porazmisliti.

TheBronxBomber
20-10-2014, 19:09
Vijeće mudraca Kršćanske Države Imotske Krajine otvorena srca i bez zlih namjera poziva vas u našu državu.
Naš narod je poznat po tome da bi uvijek našao mjesta za takve kao vi, pa makar morao zbog toga izgraditi velike stambene komplekse, tzv sabirne logore...
Dapače, već smo vam našli i privremeni posao, istina nije u našoj državi već u susjednoj RH, ali nema veze.
Dakle za posao se javite na adresu; J. Francetića 104 U, Stara Gradiška...
Navodno uključuje poljoprivredne radove, poslove na izgradnji nekakvog logora, mesnicu, klaonicu...:zubo

Ovi... Katolicke Drzave Imotske Krajine. :)

Isto zelim izraziti dobrodoslicu nasim najnovijim gostima ali ih upozoriti da cemo se najvjerojatnije goniti na sudu jer krse vlasnicka prava Imocana. Naime, Imocani su jedini krajisnici na kugli zemaljskoj.

Stoga, pravni spor je zajamcen. Nismo im izdali nikakva korisnicka prava. To su pokusali silom na kraju prosloga stoljeca u sada vec susjednoj Hrvatskoj pa su masovnim zbjegom zavrsili u Srbiji.

:obama

Stojan Deribaba
20-10-2014, 19:09
Ovako bre, slušaj me dobro, neću ovo dvaput da ponavljam! U ovim odsudnim momentima, dok moramo da se borimo za sopstvenu slobodu, ti bi želeo da se Vlada rsk zamajava sa tvojim ribama?

Otresi ga u džbun ako treba, šta si pobogu navalio toliko? Snađi se nekako, a može da se žrtvuje i neko od drugara. Seti se kako smo to rešavali na prvoj liniji, u usta te...

Krajišnik
20-10-2014, 19:40
Ratnik i konspirativac Krajišnik bre koji se mesecima zavlačio u nepreteljsku pozadinu i bio sedam puta hapšen od ustaša i tri put streljan da trese u džbun dok su glavešine orđijale sa sisatim maloletnicama, lepo lepo.

ZGabriel
20-10-2014, 19:50
Bedniče ustaški, nisi svestan što će se dogoditi kad krene srbska armija. Osvojit ćemo tvoj bedni Imotski dok si rekao piksla.

Ja i moj drugar Stojan lično ćemo da zabodemo srbsku zastavu nasred onog vašeg crvenog jezerčeta.

prvo morate da dobacite kamen do tamo, junaci. :kava probajte da uzmete zalet sa traktori. valjda je neki ostao od Traktorijade '95.

Humphrey
20-10-2014, 20:40
Eto forum je dobio malo svježe krvi, istina srpske,ali moj pokojni dida je uvijek govorio da je ona bolja od nivea kreme što su i potvrđivale njegove ruke koje su i u starosti izgledale kao i 1941.

Stojan Deribaba
20-10-2014, 20:40
Xaxa, nemogu više sopstvenim očima da verujem!

Imotska Krajina jeste parče ili deo svetski poznate i priznate slavne i junačke Srbske SAO Krajine. Tako je oduvek bilo, tako će vazda da ostane!

Stan'te paše i ustaše, nedirajte što je naše!

Krajišnik
20-10-2014, 20:49
Da ne kažem da je otud hajduk Veljko Kadijević.

dao mi je mapu sa sve ucrtani svaki grm u tu imotsku krajinu, svaki džbun, svaki ustaški rov đe je iskopan i đe bi mogo bit iskopan

dao mi Veljko i reče..evo ti junače znam da je to samo u tvoje ruke sigurno prije nego je zapalio za Rusiju

ma mogu bre zavezanih očiju da dođem usred srpskog Imotskog ispod spomenika onog pesnika, da odigram naše srbsko kolce a da se ne strmeknem u ono jezerče..

TheBronxBomber
20-10-2014, 21:00
hahahahhah

Humphrey
20-10-2014, 21:02
Peđa sa manjače, ministar fiskulture i lepog vaspitanja u Vladi RSK. Primećuje se neverovatna sličnost sa Elvisom Prezlijem u mlađim danima...

http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/582041_400341956678862_1015305291_n.jpg

Je li ovo ustaška zmija?

ZGabriel
20-10-2014, 21:09
Eto forum je dobio malo svježe krvi, istina srpske,ali moj pokojni dida je uvijek govorio da je ona bolja od nivea kreme što su i potvrđivale njegove ruke koje su i u starosti izgledale kao i 1941.

:rofl :rofl

Krajišnik
20-10-2014, 21:12
ma tko nas je prebacio na čet.

ustvari to i jeste dobro za našu stvar jer tu možemo da četujemo..

zahtevam da se prepiše lepo u naš lepi srbski čet neću da pišem na jeziku onog picopevca Tonija Blera

ZGabriel
20-10-2014, 21:14
krajišnici i lezibabe, poradite malo na izričaju. bolje ja govorim srBski od vas. :kava

ogledalce
20-10-2014, 23:10
srpska invazija ,:zubo:smijeh:smijeh

niko vas bre ne sme da bije :trt

Grunf
21-10-2014, 01:51
Dobili smo dopis od Pupovca da vas moramo prebaciti na bitniji podforum inace bude svega tak da ste sad tu. :D

Krajišnik
21-10-2014, 11:00
Kakav Pupovac bre. To je jajara. Nemoj da mi spominješ tog secikesu inače ću napraviti rusvaj ođe i sad.

Krajišnik
21-10-2014, 11:15
Srbski narod diže pobunu Gračac sproću ustaškog terora, izvodi se obuka i novi načini pretrčavanja preko brisanu linju.

http://www.youtube.com/watch?v=rPtz2HsBXto&list=UUz1PeHDnevoCYkaRUQq1skQ&index=35

http://www.youtube.com/watch?v=DAV_c6hgm2U&index=36&list=UUz1PeHDnevoCYkaRUQq1skQ

caporegime
21-10-2014, 15:09
hrvatska do drine!! BJEŠTE PSINE! (ili bježte :misli)

ZGabriel
21-10-2014, 15:23
hrvatska do drine!! BJEŠTE PSINE! (ili bježte :misli)

bjež'te. :zg

nema na čemu. :kes

Bobani
22-10-2014, 21:10
Prilažem zanimljiv link.

http://kamenjar.com/zelja-moje-majke-ive-viceke-boban-gabric/

Krajišnik
28-10-2014, 14:18
Kude mi nestade Stojan, junačina kano Musa Kesedžija što je imo troja rebra na prsima junačkijem, jedna preko drugijeh.

Sigurno je u neku tajnu rabotu sproću ustaškije nemani. Maskisan u lisicu pilićarku osmatruje i zapaža.

Krajišnik
28-10-2014, 16:26
Usput da obavestim drugara Stojana da mu je Kec pronađen. Ne u Surdulici nego u Železniku. U ataru gazde Miće. Doduše nije u vozno stanje i po svako mesto gde bi trebala biti guma stoji kloc od čiste suve drenovine. U njega gazda Mića leže kokoške tako da ne brine jer njegova uspomena služi za podizanje našu ekonomiju i prosperitet vascele serbske ideje. Jer kako je rekao naš Vožd Aleksa..bit ćemo odsade bitku sas ekonomiju mada ni oružane nisu isključene

Mali Milenko
28-10-2014, 23:33
Pomoz Bog junaci, Mali Milenko ovde sve sa fićom koji su mi ustaše ukrale kad sam pao u zasedu u Kostajnici. Junački sam pobio 300 ustaša, ali fiću nisam mogo da spasim...

Krajišnik
28-10-2014, 23:39
300 ustaša. Po evidenciji koji vodi evidentičarka Ljubinka prvi je na tojem spisku Mane iz Obrovca koji je smako 256 ustaša i to dok je nosio frižider marke Obod Cetinje na grbaču. Mlogo si sumnjiv.

Bit ćeš proveren i to ubrzo.

Mali Milenko
28-10-2014, 23:49
Mnogo bre cepidlačiš...Da nisi ti neki ustaša? Idi bre da se lečiš, Vatikan vas spasao. Koja Ljubinka i što mene nije upisala? Mlogo smo bili neorgazovani...

Krajišnik
28-10-2014, 23:55
Opreza nikad dosta, infiltrišu su u naši redovi razni mangupi secikese a i ustaše. Al ako si junače smako 300 ustaša ostvaljajuć sospstvenu imovinu da se zlikovci iživljavaju na njoj onda ćeš dobit oreden Stojana Deribabe 15-og stepena i paket sa osnovni higijenski pripravci.

jel to taj fića sa sliku, imo je karambol, zašto je na labudicu.

teenager
29-10-2014, 00:03
Stojana Deribabu smo mi u našoj Katoličkoj Državi zaposlili, radi u nekom logoru, valjda onom indijanskom logoru sa drvećem i kožom bizona???

Nekakav koncentracijski logor, valjda vježbaju koncentraciju tamo...:nezna

Krajišnik
29-10-2014, 00:11
Hahahha Stojana su faćale falange ustaša pa su mu mogli samo da mu dunu po rep..hahaha

Mali Milenko
29-10-2014, 00:17
Opreza nikad dosta, infiltrišu su u naši redovi razni mangupi secikese a i ustaše. Al ako si junače smako 300 ustaša ostvaljajuć sospstvenu imovinu da se zlikovci iživljavaju na njoj onda ćeš dobit oreden Stojana Deribabe 15-og stepena i paket sa osnovni higijenski pripravci.

jel to taj fića sa sliku, imo je karambol, zašto je na labudicu.

Tuga bre...Posle me žena ostavi jer nisam imo kola...Ne može da ide do pijace peške, ma idi...

Nego, idem ja mirno vozim, primirje bre bilo, šta? Ko je mogo da zna? Ali podmuklim ustašama ništa nije sveto. Uletim u zasedu...ustaše levo, ustaše desno, ustaše napred, ustaše iza. Reko Milenko, nisu te klali četrsprve, e bogami neće ni danas. Izletio, bacio 2 bombe, probio levu stranu i okružio ustaše odozada. Izvadio pištolj i ispalio 2 metka u vazduh kako nas učili. Mora da bude po zakonu. Ustaše uzvratile, nasto kuršlus, meci lete, žene s naše strane jauču, nejač plače...Kola mi ostala na njiovoj strani majku im. U povlačenju uzeli kola koja danas stoje na labudici, uslikali ih.

Mali Milenko
30-10-2014, 20:07
Al sam se nasekiro. Onaj bednik Matić kaže da neće krajiškim milicajcima da da nikakva prava. Ustaški kasapin. Za šta smo se mi borili? Da nas izbace iz ustava?

Krajišnik
30-10-2014, 20:11
Tuga bre...Posle me žena ostavi jer nisam imo kola...Ne može da ide do pijace peške, ma idi...

Nego, idem ja mirno vozim, primirje bre bilo, šta? Ko je mogo da zna? Ali podmuklim ustašama ništa nije sveto. Uletim u zasedu...ustaše levo, ustaše desno, ustaše napred, ustaše iza. Reko Milenko, nisu te klali četrsprve, e bogami neće ni danas. Izletio, bacio 2 bombe, probio levu stranu i okružio ustaše odozada. Izvadio pištolj i ispalio 2 metka u vazduh kako nas učili. Mora da bude po zakonu. Ustaše uzvratile, nasto kuršlus, meci lete, žene s naše strane jauču, nejač plače...Kola mi ostala na njiovoj strani majku im. U povlačenju uzeli kola koja danas stoje na labudici, uslikali ih.

Auu bre crni kukavče. I žena te ostavila. A kako i ne bi radi takije kola, vidim i plave felne..auu brate. Bela vratanca, šik.

Al ništa ne brini burazeru. Kad osobodimo Nemačku, jer ustaše su mali i bedni i mi nih jedemo za doručak, ka dodemo u Nemačku, da i nemački narod oslobodimo od nacizma, ima da te vodim u prvu njijovu fabriku i da biraš kola..pak će da se Stojadinka vrne i bit će joj mlogo žao što te napustila.

Mali Milenko
30-10-2014, 20:18
Auu bre crni kukavče. I žena te ostavila. A kako i ne bi radi takije kola, vidim i plave felne..auu brate. Bela vratanca, šik.

Al ništa ne brini burazeru. Kad osobodimo Nemačku, jer ustaše su mali i bedni i mi nih jedemo za doručak, ka dodemo u Nemačku, da i nemački narod oslobodimo od nacizma, ima da te vodim u prvu njijovu fabriku i da biraš kola..pak će da se Stojadinka vrne i bit će joj mlogo žao što te napustila.

Važi dogovor. Kakvi ustaše bre? Da im nije bilo Vatikana, Holandije, Amerike, Nemačke i Kuvajta sad bi druge pesme pevali.

Krajišnik
03-11-2014, 15:55
Bre Milenko jesi vidijo ovi novije zakona što ga ustaše spremaju. Jel to neka ujdurma na naš napaćeni narod. Oćeju da nam dadnu prava ako smo stradali ko nejač. Oćeš li ti da uzmeš te pare a možda i odštetu za kola. Ima da ih odereš ko Pantelija ..pitu.

ja se vako mislim i premišljam..dal da prijavim ono kad me komšija Milorad raspalio motkom po grbu kad sam se šuljo od komšincu tj njegovu ženu slučajno i da još štogod pride nadodam.

Mali Milenko
03-11-2014, 19:02
Ma gde ću da vidim? Gde će to moje junačko srce da podnese tolike nevolje našeg naroda? Još jedan genocid bre...

Krajišnik
03-11-2014, 20:00
Milenko crni ti si siso malo rakije viška danaske. Alo bre. Hoćedu da namm ture u džepovi one njijove ustaške pare. Znaš kolko to vredi. Za dva prčeta tije para ima da menjamo za vreće našije krajiške dinari. Jes ti veslo siso čoveče.

Nije meni čudno da si ostavio fiću nepretelju nego kako si ga steko. Verovatno si ga nasledio.

Mali Milenko
17-11-2014, 20:31
Slušaj bre vamo, nemoj da se zajebavaš sa mnom. Nisam ti ja Ljubinka, takve sam baco u apsanu na jen dva. Nemoj da se svađamo.

Bijo sam u rodni kraj, uvatila me tuga šta ustaše naprave od njega. Sve ko u apoteci, al mnogo bre dosadno...Posetila me neka lepa devojka iz neke udruge, streso sam se na to ime. Ne razumem te ustaške nove reči, sve izmišljeno...Kaže devojka, jeste vi bili civil u ratu? Normalno da sam bio, veći deo dana sam bio civil, a malo sam i nosao i oružje dok sam ganjo ustaše. E kaže devojka, mnogo bre fina neka, onda ćemo da zajedno uzmemo pare od države jer da sam žrtva rata. Ja reko dabome da jesam, bilo je i vreme al ne mogu da vidim ustaške kune, setim se odmah četrprve. Reko, bilo bi bolje u eurima. Lepo se izljubili, fina devojka.

Krajišnik
17-11-2014, 21:27
Ma slušaj ti mene bre mlatimudane jedan. Neći ti ovo dvaput ponavljat. Slušaj 'vamo.

Ne kažem da nije lepo što si se pokušao švalerisati sa ustašicom, mi Krajišnici smo bre poznati kao muškarčine ali aman čoveče nisi ti poslat ispred vlade u egzil našije Krajine i za tvoj put izdvojena znatna finansijska sredstva da očijukaš bre!!!

Nego da saznaš kolke će pare dobiti civili artiljerci, koliko civili- vazduhoplovci a koliko civili-izviđači i tako redom razumeš.

I zanima dal si izdao srpstvo i poljubio sa se samo dva puta.

A za fiću odštetu, tražio li si il te ustašica skroz zablesala.

NorthStand
21-11-2014, 00:07
http://www.youtube.com/watch?v=DOa-bkFnvHM

zanimljive slike "nejači", ali rat je "dogovoren" reče Zoran Šprajc i Đuro Utješanović. :smijeh

http://www.youtube.com/watch?v=PPE3tv7a_hQ

kad "Baja mali Knindža" ovako napuni marakanu ili JNA, možda vam se "krajina" i "vrne". :kez

Mali Milenko
28-11-2014, 23:13
Ma slušaj ti mene bre mlatimudane jedan. Neći ti ovo dvaput ponavljat. Slušaj 'vamo.

Ne kažem da nije lepo što si se pokušao švalerisati sa ustašicom, mi Krajišnici smo bre poznati kao muškarčine ali aman čoveče nisi ti poslat ispred vlade u egzil našije Krajine i za tvoj put izdvojena znatna finansijska sredstva da očijukaš bre!!!

Nego da saznaš kolke će pare dobiti civili artiljerci, koliko civili- vazduhoplovci a koliko civili-izviđači i tako redom razumeš.

I zanima dal si izdao srpstvo i poljubio sa se samo dva puta.

A za fiću odštetu, tražio li si il te ustašica skroz zablesala.

Kao prvo, nikakvi dinari nisu još seli, bio sam na poštu i pitao komšinicu Jelenu. Lepa devojka i da znaš mnogo lepo vaspitana. Retkost u današnje vreme.

Kao drugo, kome ti govoriš mlatimudane protuvo jedna našvalerisana?

Ništa se još bre ne zna u detalj, ni za fiću ni za pare. Još mora da se borimo, to ti je tuga bre...:( Al nećemo da kukamo, Srbi smo.

TheBronxBomber
29-11-2014, 00:02
"Nećemo da kukamo, Srbi smo." ROFL

Mali Milenko
08-12-2014, 22:51
Linta je uputio otvoreno pismo ministru unutrašnjih poslova Hrvatske zbog "nezakonitog ponašanja službenika u konzulatima u Beogradu i Subotici".

Udario Linta saopštenjem. Tako je bre, krše zakone Srbije, napolje s njima. Samo provociraju.

Ukidaju nam bre lične karte ko da ja ne živim u Kostajnici nego u Beogradu gde živim celu godinu. Lepo su rekli trećinu pokrstiti, trećinu pobiti, a polovinu oterati. A nama nikako do glave da dođe. Sve će da nas oteraju sa našijeh ognjišta...

Ovo bi trebalo da bude minimum na šta pristajemo.

Zatraženo je i da se prognanim Srbima omogući da mogu prijaviti privremeni odlazak izvan Hrvatske na pet godina, ne samo ličnim odlaskom u nadležnu policijsku stanicu, nego i putem punomoći, kao i da policijski i carinski službenici poštuju propise koji omogućavaju hrvatskim državljanima, koji poseduju važeću hrvatsku ličnu kartu, da imaju pravo da upravljaju vozilima srpskih ili drugih stranih registrarskih tablica ako borave manje od šest meseci godišnje u Hrvatskoj.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=12&dd=08&nav_category=167&nav_id=933807

Mali Milenko
01-01-2015, 21:46
Gde mi je Krajišnik? Ništa se ne javlja, da nije i on pao pod ljutom ustaškom kamom? Neće ko da ima svetu da kaže našu tešku priču...

Mali Milenko
01-01-2015, 21:49
I gde je Stojan, naš krajiški junak koji je golom rukom zadavio par ustaških međeda koji udariše preko Kapele na naš herojski Slunj?