PDA

Pogledaj Full Version : Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2016. godine

Stranice : 1 [2]

Grunf
18-10-2014, 22:15
S nogometa na košarku.

http://www.youtube.com/watch?v=GVLxRa7vNt8

blam
18-10-2014, 22:45
S nogometa na košarku.

http://www.youtube.com/watch?v=GVLxRa7vNt8

i opet na fudbalu

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/p235x350/10728628_543144322484010_1645586472_n.jpg?oh=31e50 0310cd053d4e7f5343ce8e33db2&oe=54448BEE&__gda__=1413774545_bfaf6912e8cd5692de26d514f266c22 2

Grunf
18-10-2014, 22:53
A kod vas, ima kakvih ispada?

blam
18-10-2014, 23:08
Ne sa Srbima. Uglavnom, zadovoljni smo da smo odreagovali super.Imamo problem sa jednom manjinom koja pisti na sve strane da nije trebalo da odreagujemo tako. Isti pravdaju reakciju Srba pod izgovorom da bi smo i mi isto odreagovali. Ali pricamo o malim brojem njih, uglavnom NGO sektor i neki novinari.

NorthStand
18-10-2014, 23:57
nema ništa slađe, nego vidjet srbe kako pizde. sjećam se ko jučer, kakva je to tragedija nastala nakon oslobađanja gotovine, a sjećam se isto tako kako su se zlurado radovali prvostupanjskoj presudi. volim te salto mortale obrate, pogotovo kad Srbi dožive taj "obrat".

što se tiče albanaca, mislim da je red da im uzvrate s jednakom dozom mržnje, i netrpeljivosti.
ja im svakako ne bih ostao dužan, u ni jednom pogledu, kako siješ tako žanješ. oko za oko, zub za zub, obožavam te osvetničke protumjere. :kez

Vučić ponovo izigrava primadonu, on ko svojevremeni huškač s banovine i promicatelj velikosrpskih zabluda je zadnji koji bi albancima smio ma jednu riječ na tu temu uputit.

http://www.youtube.com/watch?v=vu5qvsloewU

Humphrey
19-10-2014, 17:55
Premješteno s vojske.

http://www.telegraf.rs/wp-content/uploads/2014/10/17/Dron.jpg

Grunf
24-10-2014, 12:05
Uefa odlucila, tekma je registrirana 3:0 za Srbiju, ali su joj oduzeli bodove i kaznili je s par tekmi na praznim tribinama. Obrazlozenje se ceka, vjerujem da bu urnebesno. :D

kiša
24-10-2014, 15:11
izvukla se Srbija i ovaj put :D

AleksandarMkd
24-10-2014, 16:21
Albanska reprezentacija je tamo otisla da izazive incidente a vrh je bio dron. U svakom normalnom balkanskom gradu..(Beograd,sarajevo,zagreb,Solun,Tirana,prist ina,Skopje..itd.) provokaciju ovakve velicine rezultirala sa masovan ulazak navijaca u terenu i lincovali bi nogometase rukama i nogama...i ne postoji sila (policija,redari...savest) koja bi mogla zaustaviti tolpa od 20 000 gledatelja! Evo..zamislite drona sa zastavom Veliku Srbiju Na Maksimiru usred Zagreb? ..Poljud-Split?! Zamislite takvu zastavu usred stadiona u Tirani? Koja bi bila reakcija publike? -Ulazak u teren i lincovanje! Dakle, Oni bolesni umovi koji su organizirali ovo (tajna sluzba albanije i njihov nogometni savez) svjesno su poslali albanski nogometasi u SMRT! Al...sve za svoju kauzu! sve za novi rat i Veliku albaniju! Oni su to kreirali....da se to desi da publika udje u teren i lincova nogometasi! jer..jos mi je cudno kako publika nije usla masovno na teren! prosli su naj najbolje sto je uopce moglo biti,kako rezultat na uzdrzanosti publike i spremnost policije.I da, poslje utakmice svi albanci su slavili..ostvari su svoji cilj....sa zastavom! Oni nisu ni dosli da se sportski nadigravaju! Isto i oni nisu svjesni sto su to uradili! .......ukoliko su albanci bolje prosli sa uefinom kaznom..to bi znacilo da se daje legimitet provokacije...dakle odis...provociras..utakmica se prekine...ti dobijes bodove! briga te sve ostalo! i jos....su oni nezadovoljni!!!

Grunf
24-10-2014, 19:42
Ne, takve stvari se sam događaju u Beogradu, Ateni, Istanbulu i sličnim gradovima. U ostalim gradovima bi se mirno nastavila tekma, ne bi zaštitari tukli igrače, a policija propuštala osuđene huligane da se mirno šeću terenom. Kak se drukčije može osuđivani huligan sa zabranom dolaska na stadione šetati terenom nego da se s nekim dogovorio? Nikak. To je jedino bilo organizirano, puštanje huliganskih hordi na stadione koji su od početka tekme kuhali vatru.

Organizacija tekme je bila na Srbima koji su pokazali da ne znaju organizirati tekmu. Na stadion im se unose bačve od 200 litara, zaštitari tuku igrače, huligani se šeću terenom, dronovi lete oko stadiona. Živi kaos. Ili su nesposobni organizirati tekmu ili su namjerno žmirili kako bi se dogodilo sranje. U svakom slučaju su krivci i smiješno je da dobiju istovremeno i kaznu i nagradu. Nisu krivi, kaže Uefa i da im pobjedu od 3:0 te istovremeno jesu krivi i oduzmu im 3 boda. :naklon

Maradona
24-10-2014, 20:39
Organizacija tekme je bila na Srbima koji su pokazali da ne znaju organizirati tekmu.

kako onda italijani nisu krivi za organizaciju u djenovi?
ili smo mi i tu utakmicu organizovali kao gosti?!

Grunf
24-10-2014, 20:50
kako onda italijani nisu krivi za organizaciju u djenovi?
ili smo mi i tu utakmicu organizovali kao gosti?!

Zato jer su je dobro organizirali. Nitko od ljudi na stadionu nije unio bačvu od 200 litara na tribine, zaštitari nisu tukli igrače nijedne ekipe, policija nije puštala huligane na teren da tuku igrače i slično. Po meni je glupo kažnjavati neku repku zbog blagog divljanja navijača u gostima, trebali su isprazniti tribinu i nastaviti igrati. Ovakvo divljanje s upadima na teren je za prekid tekme.

antananarivu
25-10-2014, 12:59
nema ništa slađe, nego vidjet srbe kako pizde. sjećam se ko jučer, kakva je to tragedija nastala nakon oslobađanja gotovine, a sjećam se isto tako kako su se zlurado radovali prvostupanjskoj presudi. volim te salto mortale obrate, pogotovo kad Srbi dožive taj "obrat".

što se tiče albanaca, mislim da je red da im uzvrate s jednakom dozom mržnje, i netrpeljivosti.
ja im svakako ne bih ostao dužan, u ni jednom pogledu, kako siješ tako žanješ. oko za oko, zub za zub, obožavam te osvetničke protumjere. :kez

Vučić ponovo izigrava primadonu, on ko svojevremeni huškač s banovine i promicatelj velikosrpskih zabluda je zadnji koji bi albancima smio ma jednu riječ na tu temu uputit.

http://www.youtube.com/watch?v=vu5qvsloewU

Griješ,kako ti griješiš,lupiš pa ostaneš živ,ako se kaže.Nije istina da su Srbi pizdili zbog oslobađanja Anthony Casha (aka Ante Gotovine),jer smo u većini podsvjesno znali da će doći do poništavanja odluke jer je dozvoljeno pravo žalbe i nije bila pravosnažna,čini mi se.Ne sjećam se.Ali,više ste vi pizdili zbog takve odluke,a tek ste onda se raspizdili,raspomamili kad je Gotovina oslobođen nakon godinu dana.Tako da ne pije vodu to što kažeš da smo mi se isfurali na tu odluku.Tja,pa znamo mi kako je kad ti kadija sudi,pa te kasnije i tuži.Znamo mi s kim imamo posla.Nije,nije to bila euforija,ono jeste bilo s naše strane naslađivanja i handrenja vas Hrvata na tu odluku jer ste vi,naravno sa svoje tačke očekivali voakvu presudu koja je danas;pa nas je iskreno i iznenadila prvobitna odluka "dragog nam Haga"....
Ni ovo sa Šćipetarima ide pod istu branšu.Nema tu velikog iznenađenja.osim onih koji su zaslijepljeni "pravdom" pa očekuju iskrenu UEFA-inu reakciju.Tako da,stvarno nema velikog razočarenja.Narod je u biti toliko utučen i toliko emotivno devastiran (onako kako Zapad i hoće) da se bezmalo i ne doživljavaju te odluke eksplozivno.U stilu:jedan Srbin drugeome...Jesi li vidio UEFE,kurve stare,majku im ...em?!? a drugi mu odgovara:pa šta si ti,majke ti,drugo i očekivao?!?!?Eto to je to...
Vučić? I njegove reakcije?....hmmm,radije ne bih....ja pretpostavljam da vi možete između redova nešto probrati ako su Srbi već toliko izgubili vid i kompas.
:(

antananarivu
25-10-2014, 13:04
Zato jer su je dobro organizirali. Nitko od ljudi na stadionu nije unio bačvu od 200 litara na tribine, zaštitari nisu tukli igrače nijedne ekipe, policija nije puštala huligane na teren da tuku igrače i slično. Po meni je glupo kažnjavati neku repku zbog blagog divljanja navijača u gostima, trebali su isprazniti tribinu i nastaviti igrati. Ovakvo divljanje s upadima na teren je za prekid tekme.

Hoćeš da kažeš da su Srbiju u slučaju sa Talijanima,grubo kaznili ili...?
U stvari,ja tu utakmicu nisam ni gledao (tehnički nije se niti igrala,hehehe),nisam ni gledao početak prenosa,a kasnije nikada nisam detaljno pregledao snimke s youtubea oko svega toga...nekako me to nije ni zanimalo...čim smo imali frku s Talijanima,ja nisam očekivao bilo šta u našu korist.Gdje ćeš na njih...;)...a koliko sam mogao ospkurno da shvatim,ovi naši,tzv. navijači ili ne,kako ko gleda jel,su nešto palili baklje i sjekli ogradu...? U ograđenom sektoru.Pa nije to nešto toliko za neigranje meča i teže sankcije jedne reprezentacije,valjda??

antananarivu
25-10-2014, 13:25
Ne, takve stvari se sam događaju u Beogradu, Ateni, Istanbulu i sličnim gradovima. U ostalim gradovima bi se mirno nastavila tekma, ne bi zaštitari tukli igrače, a policija propuštala osuđene huligane da se mirno šeću terenom. Kak se drukčije može osuđivani huligan sa zabranom dolaska na stadione šetati terenom nego da se s nekim dogovorio? Nikak. To je jedino bilo organizirano, puštanje huliganskih hordi na stadione koji su od početka tekme kuhali vatru.

Organizacija tekme je bila na Srbima koji su pokazali da ne znaju organizirati tekmu. Na stadion im se unose bačve od 200 litara, zaštitari tuku igrače, huligani se šeću terenom, dronovi lete oko stadiona. Živi kaos. Ili su nesposobni organizirati tekmu ili su namjerno žmirili kako bi se dogodilo sranje. U svakom slučaju su krivci i smiješno je da dobiju istovremeno i kaznu i nagradu. Nisu krivi, kaže Uefa i da im pobjedu od 3:0 te istovremeno jesu krivi i oduzmu im 3 boda. :naklon

Probajmo u početku zanemariti opciju da su "Srbi sami skuhali frku sa dronom" i uzmimo veću vjerovatnoću da su to uradili Albanci.To je smišljeni unaprijed organizovani čin visoke provokacije na utakmici ogromnog rizika u situaciji gdje geopolitička pitanja nisu ni blizu razriješenja.Znači postoji sukob.Pojednostavljeno,Šćipetari su došli sa jasnom namjerom da isprovociraju "bilo kakvu reakciju" domaće publike.Kakva je ona bila,znamo svi,kakva je mogla da bude možemo samo da pretpostavimo.Postoje dvije opcije:prva,da se ta velikoalbanska provokacija mogla jednostavno prijaviti sudijama i delegatima,ostati hladne glave,tužakati ih UEFI,odigrati na kartu bezmudih pametnjakovića sa nadom da sve ode u srpsku korist(realno teško bi se dešavalo i da je sve bilo mirno išlo nama Srbima u korist,ali to je moje subjektivno mišljenje) i druga opcija koja je mnogo haotičnija sa mnogo krvavijim izhodom i apsolutnim nasjedanjem na jasan i jeftin (ali ipak maštovitu provokaciju) čin svjesnog izazivanja reakcije domaćeg gledališta.Znači,sa "ilirske" strane se svjesno došlo ne odigrati meč,jer sudeći po reakcijama njihovih igrača,koji su bili nabrijani i evidentno očijukali" sa čekanjem miga za fajt.Ovi naši reprezentativci se cijelo vrijeme ponašaju "kao tampon zona(zvuči poznato,heheh)" i sve nešto smiruju i razvađaju,dok gosti otvoreno ulaze u sukob,djelimično i opravdano jer su se tu pojavili i navijači.Albanci su došli u namjeri da Srbija ne dobije tri boda,kao konačni cilj,i u tome su uspjeli.Njima finansijska kazna ne znači ništa a njihove kontratužbe su više estetskog značaja.Propusti u organizaciji postoje i to je nedvojbeno,jer su policajci i đandari trebali od početka biti na pola metra jedan do drugog na atletskoj stazi.Time bi se jasno stavilo do znanja da barem želiš da pokažeš da kontrolišeš meč.Ulazak navijača i "pojedinih likova" je bez sumnje za osudu,ali je s jedne strane i očekivano opravdan (uzmimo samo u obzir da je ovo prvi meč i da se igra u Albaniji a da je dron nosio transparent Kosovo je srce Srbije....mislite li da bi Albanci sjedili mirno i samo aplauzom odgledali skidanje istog i uzimanja zastave?????,vrlo moguće,hehehehe,jer sam 100% ubijeđen da niti jedan igrač reprezentacije Srbije ne bi qrcom mrdnuo da odreaguje onako ratoborno ,kao Šćipetari, i proba da zaštiti transparent ili bilo šta već!!!) jer je situacija vanredno emotivna....Ne znam,ja kao Srbin imam svoje viđenje,drugi,kao vi i Albanci svoje....uglavno Srbin je na kraju ispao najsmešniji i svi su mu se smejali! aaaaaahahahahahahaha 8parodija na Batu Stojkovića i čuveni vic o Srbinu iz serije Idemo dalje)...;)

teenager
25-10-2014, 14:06
Nije toliko bitno tko je organizirao tekmu ako navijači ulete u teren, već tko je prodao karte tim navijačima. Recimo nerede u Italiji su izazvali navijači srbije kojima je karte prodao fudbalski savez srbije.
A ovdje je očiti slučaj da je isključivi krivac za sve fudbalski savez srbije...
Albanskim navijačima su zabranili dolazak, netko od izvan stadiona im je uspio unijeti leteći objekt na teren, a taj netko je mogao biti i neki srbin, dakle nikava odgovornost Albanije ni albanskog saveza.
Nakon toga srpski navijači, SKUPA S REDARIMA napadaju albanske igrače!!! Huligani unose BAČVE I STOLICE na teren...
Pa da je umjesto Albanije bila Italija, srbija bi molila da je primi na sljedeće kvalifikacije, iz ovih bi naime, bila expressno izbačena...

A srbi se još imaju obraza žaliti na ovo, pričaju o uroti kontra srbije, o Bože kakav narod, da nije žalosno bilo bi smiješno...

Sekstant
25-10-2014, 15:02
Ovo bi tribalo na navijače, ali dobro... Oce mi neko od srba objasniti kako je moguće da Bogdanov kojega poznaju panduri u mraku, akter nereda u Genovi i ko zna čega još uleti u teren, ide se mlatiti sa igračima pa onda mirno odšeta naza na tribinu.Komična država , onda će mi neko ići pričati o srpskoj navijačkoj sceni, represiji murije itd, smišno. A za kaznu, dobro ste i prošli.

Inkvizitor
26-10-2014, 12:03
Albanska reprezentacija je tamo otisla da izazive incidente a vrh je bio dron. U svakom normalnom balkanskom gradu..(Beograd,sarajevo,zagreb,Solun,Tirana,prist ina,Skopje..itd.) provokaciju ovakve velicine rezultirala sa masovan ulazak navijaca u terenu i lincovali bi nogometase rukama i nogama...i ne postoji sila (policija,redari...savest) koja bi mogla zaustaviti tolpa od 20 000 gledatelja! Evo..zamislite drona sa zastavom Veliku Srbiju Na Maksimiru usred Zagreb? ..Poljud-Split?! Zamislite takvu zastavu usred stadiona u Tirani? Koja bi bila reakcija publike? -Ulazak u teren i lincovanje! Dakle, Oni bolesni umovi koji su organizirali ovo (tajna sluzba albanije i njihov nogometni savez) svjesno su poslali albanski nogometasi u SMRT! Al...sve za svoju kauzu! sve za novi rat i Veliku albaniju! Oni su to kreirali....da se to desi da publika udje u teren i lincova nogometasi! jer..jos mi je cudno kako publika nije usla masovno na teren! prosli su naj najbolje sto je uopce moglo biti,kako rezultat na uzdrzanosti publike i spremnost policije.I da, poslje utakmice svi albanci su slavili..ostvari su svoji cilj....sa zastavom! Oni nisu ni dosli da se sportski nadigravaju! Isto i oni nisu svjesni sto su to uradili! .......ukoliko su albanci bolje prosli sa uefinom kaznom..to bi znacilo da se daje legimitet provokacije...dakle odis...provociras..utakmica se prekine...ti dobijes bodove! briga te sve ostalo! i jos....su oni nezadovoljni!!!

Ti nemaš pojma o čemu pričaš. Tvoja mržnja prema Albancima ti zamagljuje logiku.

ANS može odgovarati samo za navijače koji su na stadionu i za koje je ANS preuzeo ulaznice.

za Albance van stadiona ako postoje ne odgovara NSA. Teoretski je tog drona mogao pustiti bilo tko..Srbin, Rumunj, neki turist, bilo tko.

Tako da ne vidim nikakve, ni turn logike da je NSA Albanije kažnjen. Mogao je biti kažnjen pokoji igrač koji se naguravao oko zastave i to je sve. Ali takvih naguravanja ima na svakoj utakmici.

NSA Srbije je prošao odlično. Radi organizacije susreta mogli su biti kažnjeni pet puta jače. Oni odgovaraju da navijači ne tuku igrače stolicama. Oni odgovaraju na red za stadionu a ne da policija gleda kako navijači ulijeću u teren.

Ali to su Albanci, pa se može, da je Talijan il Nijemac dobio po grbi od naivjača stolicom..Srbija bi vjerovatno dobila drakonsku kaznu, ovako su prošli skoro lišo.

AleksandarMkd
26-10-2014, 20:36
Ti nemaš pojma o čemu pričaš. Tvoja mržnja prema Albancima ti zamagljuje logiku.

ANS može odgovarati samo za navijače koji su na stadionu i za koje je ANS preuzeo ulaznice.

za Albance van stadiona ako postoje ne odgovara NSA. Teoretski je tog drona mogao pustiti bilo tko..Srbin, Rumunj, neki turist, bilo tko.

Tako da ne vidim nikakve, ni turn logike da je NSA Albanije kažnjen. Mogao je biti kažnjen pokoji igrač koji se naguravao oko zastave i to je sve. Ali takvih naguravanja ima na svakoj utakmici.

NSA Srbije je prošao odlično. Radi organizacije susreta mogli su biti kažnjeni pet puta jače. Oni odgovaraju da navijači ne tuku igrače stolicama. Oni odgovaraju na red za stadionu a ne da policija gleda kako navijači ulijeću u teren.

Ali to su Albanci, pa se može, da je Talijan il Nijemac dobio po grbi od naivjača stolicom..Srbija bi vjerovatno dobila drakonsku kaznu, ovako su prošli skoro lišo.
Vidi ovako....dali ja nekoga i koliko mrzim je moja stvar,tu smo da diskutiramo...svako sa svojim logikom u argumentima. Sto si ti po nacionalnosti? (nemoras mi odgovoriti,tu na balkanu jako je bitno sto si) Sve si to fino objasnio i vecinom toga bi se slozio....ukoliko igraju Njemacka i Svedska! Al kada igraju Albanija i Srbija...to nemoze biti tako jednostavno naivno kako pricas ti, ti si na albansku stranu.i to je u redu. Reci mi samo, sto su slavili albanci sirom galaksije? Slavili su tu zastavu?pobjedu? provokaciju? eto...citirao bih jedan tu forumas-albanac koj kaze da - Nikad bolje emocije nije imao! nego kad je video kako zastava leti usred stadiona...a svi je gledaju! nema te pobjede ili svjetskog trofeja! nesto u tom smislom. Dakle...slavili su to! zbog to su otisli...da nasamare Srbiju...neda mi se vise razgovarati na ovu temu ...bas.////

blam
26-10-2014, 20:53
Aleksandar,
normalno da smo slavili sto su kreativno sjebani 30.000 srba, i sto je nas kapiten Cana nokautirao tog huligana.
Ali nije mi bilo jasno gde je odgovornost naseg Sazeva, za oba ova slucaja.
Reko sam nije mi bilo jasno, posto si posle dosao ti i objasnio da je sve ovo delo Albanske tajne szlube.

Inkvizitor
26-10-2014, 20:54
Vidi ovako....dali ja nekoga i koliko mrzim je moja stvar,tu smo da diskutiramo...svako sa svojim logikom u argumentima. Sto si ti po nacionalnosti? (nemoras mi odgovoriti,tu na balkanu jako je bitno sto si) Sve si to fino objasnio i vecinom toga bi se slozio....ukoliko igraju Njemacka i Svedska! Al kada igraju Albanija i Srbija...to nemoze biti tako jednostavno naivno kako pricas ti, ti si na albansku stranu.i to je u redu. Reci mi samo, sto su slavili albanci sirom galaksije? Slavili su tu zastavu?pobjedu? provokaciju? eto...citirao bih jedan tu forumas-albanac koj kaze da - Nikad bolje emocije nije imao! nego kad je video kako zastava leti usred stadiona...a svi je gledaju! nema te pobjede ili svjetskog trofeja! nesto u tom smislom. Dakle...slavili su to! zbog to su otisli...da nasamare Srbiju...neda mi se vise razgovarati na ovu temu ...bas.////

Čovječe kaoo ti ne kužiš da nema nikakve veze da su teroetski slavili svi Albanci na svijetu.

Suština je u tome da ANS može odgovarati samo za ponašanje navijača na tribinama ( za koje su preuzeli ulaznice, za svoje igrače i za nikoga više)

Zar je to tako teško skužit.

Grunf
02-11-2014, 23:38
Albanci se ne mire s kaznom, lansirali su novi dron na prosvjedu pred sjedištem UEFA-e u Nyonu. Ovaj put se radilo o dronu sa 6 ventilatora koji ima produženu autonomiju letenja u zraku. :D

http://www.youtube.com/watch?v=NJSDTbs5sSw

Inkvizitor
16-11-2014, 13:57
Što se to dogodilo sa srpskim nogometom. reprezentativnim mislim.

Od pada SFRJ ne mogu se sastat sa igrom. Dobro, bile su i sankcije i to ali od tada je već prošlo ohoho.

je, otišlo se na par natjecanja ali sve trlj mrlj ništa. pretežno blamaže.

A dobrih igrača hrpa. igraju u dobrim klubovima. Baš misterij.

Grunf
16-11-2014, 16:38
Nisu trebali potjerati Antica. Lik ih je digao do top 15 repki svijeta, a oni poletili i pomislili da su najbolji te mu dali otkaz zbog jednog poraza.

Nijednom treneru ne daju kontinuitet, mislim strucnom, a tu su naravno i divljanja navijaca koja ih dodatno unazaduju. Sami su si krivi.

Bukowski
16-11-2014, 17:12
Što se to dogodilo sa srpskim nogometom. reprezentativnim mislim.

Od pada SFRJ ne mogu se sastat sa igrom. Dobro, bile su i sankcije i to ali od tada je već prošlo ohoho.

je, otišlo se na par natjecanja ali sve trlj mrlj ništa. pretežno blamaže.

A dobrih igrača hrpa. igraju u dobrim klubovima. Baš misterij.

Ne mogu reć da san unutra i da pratin totalno,ali po ovome šta vidin i po reakcijama srpskih navijača,dogodilo se ono što će se dogoditi i s hrvatskim nogometom.

Umisto rezultata,nacionalnog ponosa,svega,prvi i osnovni posao reprezentacije je da se prodaju igrači.

I to je najveći razlog.

A iza toga ide ostalo,nisu napravili taj kult (ime,sr Jugoslavija,himna,kad su to dobili već je bilo skenjano),loši izbornici,katastrofalan savez.Sve je to dovelo do stanja di navijači ne osjećaju vezu,a,ma kako neko to marginizirao,to je bitno.Jer ako navijači ne osjećaju,ni igrači ne osjećaju.

Sve će se to ISTO dogodit i nama,mark my words,samo ako se nastavi praksa "dinamoiziranja" reprezentacije.

A oće.

Skywalker
16-11-2014, 23:15
Ja moram da priznam da odavno ne gledam reprezentativni fudbal...jednostavno,sramota me je,i ne zelim da gledam nabedjene "igrace" kako ne znaju ni da upute jedan centarsut sa boka...Jbm mu mater,pa ako svaki dan treniras 20 godina unazad,valjda znas da nabacis jednu loptu na glavu u sesnaesterac...Trenirao sam fudbal 10 godina,i stvarno ne mogu da razumem ove nase...Po meni,najvece greske:

-Odlazak Antica...poslednji put kad je repka licila na nesto.. oterao ga Tole,sudili se..naravno Antic dobio....posle toga,dolazak Mihajlovica...koji mozda ima potencijala..ali jos nije zreo za repku...Ti nasi fudbaleri su jako pohlepni i zeljni slave,nezasiti...svi bi da postanu treneri...pa dokle bre mislite ? Njegova svadja sa Ljajicem oko pevanja himne...svadja sa Ivanovicem...svadja sa Maticem,itd...Stvarno,sve gori od goreg sto se tice selektora.

-Tole naravno koji i dalje ne misli da podnese ostavku,radi otvoreno za Partizan,bira im Predsednika...prosle nedelje snimljen razgovor u kome on odredjuje ko ce doci u Partizan...izvrgava ruglu ceo FSS,kupuje glasove po celoj Srbiji...Covek mora da ode,i tacka.

-Menadzerisanje nad reprezentativcima...tipa,selektor dobije imena koja moraju da igraju ili bar udju u igru...naravno,posle se dize cena na trzistu...na kraju,nemamo dobrog napadaca vec 100 godina...ja stvarno ne mogu da se setim naseg poslednjeg dobrog izrazitog spica...mozda Mijatovic ?
Hteo je onaj Brazilac Kleo da igra za nas,pa ga mi nismo hteli...po meni,greska...Nismo hteli Ramba Petkovica...coveka koji je legenda u Brazilu..eej..u Brazilu...a ne moze da igra u Srbiji ?! To je najveca sramota u istoriji naseg fudbala...

Skywalker
19-11-2014, 09:45
http://sport.blic.rs/data/images/2014-11-18/538985_20141118apantonio-calannigenoadi006924407_ff.jpg?ver=1416348798
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/263016/Cak-25000-Albanaca-u-Djenovi-Navijac-sa-zastavom-pao-na-kolena-pred-Canom

Inkvizitor
19-11-2014, 09:48
Jel to Sušić dobio otkaz.

BiH u pregovorima sa Prosinečkim.

Grunf
19-11-2014, 09:49
Tri puta su Albanci upadali na teren. :D To me podsjetilo na tekmu Brazil - Hrvatska u Berlinu kad su za Brazil igrali Ronaldinho, Kaka i slični pa je neki lik preskočio 2 metarski jarak, ušao u teren, dotrčao do Prše i poljubio mu kopačke. :naklon

http://www.youtube.com/watch?v=ao7jw06LXGs

Grunf
19-11-2014, 09:55
Jel to Sušić dobio otkaz.

BiH u pregovorima sa Prosinečkim.

Malo su previše poletili i umislili se. BiH nema ekipu koja će s pola snage doći do prvenstva, oni moraju svaku tekmu dati sve od sebe i onda imaju velike šanse za plasman. Realno, imaju 5 dobrih igrača, 2 klase na europskoj razini. To je premalo za podcjenjivanje protivnika i to im se obilo u glavu. Treba im trener koji će im to objasniti. :)

Žuti je solidan trener tak da bi ih mogel dobro voditi.

Inkvizitor
19-11-2014, 10:02
Malo su previše poletili i umislili se. BiH nema ekipu koja će s pola snage doći do prvenstva, oni moraju svaku tekmu dati sve od sebe i onda imaju velike šanse za plasman. Realno, imaju 5 dobrih igrača, 2 klase na europskoj razini. To je premalo za podcjenjivanje protivnika i to im se obilo u glavu. Treba im trener koji će im to objasniti. :)

Žuti je solidan trener tak da bi ih mogel dobro voditi.

Ma imaju oni dobre igrače ali je sve krenilo nakrivo oko pozivanja i nepozivanja pojedinih igrača.

najviše mu prigovaraju pozivanje netijaka Sušića i tako vele narušio odnose. A nije samo on, još su neki igrači u pitanju.

Iako je Sušić po meni solidno odigrao ono malo na svjetskom. U ovim kvalifikacijama nisam gledao pa ne znam.

Žuti kad je bio trener Zvezde na pitanje bil bi vodio srpsku reprezentaciju rekao je da ne bi ni srpsku ni hrvatsku.

Eto sad je prilika da vodi bosansku. To mu je onako neutralno.

Skywalker
20-11-2014, 15:38
Nova provokacija? Deca uz "albanski pozdrav" stajala ispred naših fudbalera
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/263102/Nova-provokacija-Deca-uz-albanski-pozdrav-stajala-ispred-nasih-fudbalera

http://sport.blic.rs/data/images/2014-11-20/539752_deca-ruke-srbgrc-foto-jutjub_f.jpg?ver=1416488577

Grunf
28-03-2015, 02:11
Prekinuta tekma u Podgorici. Golman Rusije je bio pogođen bengalkom, ali je tekma nastavljena do 60 i neke minute pa prekinuta nakon još jednog incidenta.

http://www.youtube.com/watch?v=kDteeTBK6P4

marija
03-04-2015, 01:31
http://www.telegraf.rs/sport/1504899-reprezentacija-dusanovog-carstva-sa-ovim-timom-bismo-dominirali-u-evropi-foto-video

Grunf
03-04-2015, 09:14
Svaka čast, kaj drugo reći. :D Vaši novinari su ovaj put nadmašili sami sebe. :bravo

NorthStand
03-04-2015, 19:15
odlični su SvRBI briljiraju cijelu svoju povijest, ali pogotovo u ovih posljednjih 100 godina su ostavili puno pokazatelja o tome koliko su šizofrena nacija, ali ja ih poštujem. znate zašto? bez njihove šizofrenije, Hrvati bi vjerojatno i danas bili u SFRJ. tako da, čestitke slobodanu daj nam salate i svim srbima koji su bili protiv "secesije" i "separatizma" nas Hrvata 1990ih. :D

NorthStand
04-04-2015, 22:14
http://www.vecernji.hr/nogomet/davor-suker-predlozit-cu-da-se-utakmica-s-italijom-igra-u-splitu-998718

Grunf
04-04-2015, 23:01
http://www.24sata.hr/image/davor-suker-ide-u-sevillu-kao-posebni-gost-ivana-rakitica-504x335-20121251-20121219190758-7d98fd4d67a886bbe74d35817589ba3e.jpg

NorthStand
05-04-2015, 01:15
http://www.novilist.hr/var/novilist/storage/images/sport/nogomet/hns-nogomet-ne-smije-biti-izgovor-za-nasilje/5262403-1-cro-HR/HNS-Nogomet-ne-smije-biti-izgovor-za-nasilje_ca_large.jpg

NorthStand
10-07-2015, 18:40
http://www.theguardian.com/football/2014/oct/24/serbia-albania-euro-2016-uefa-sanctions

http://www.novilist.hr/var/novilist/storage/images/sport/nogomet/hns-nogomet-ne-smije-biti-izgovor-za-nasilje/5262403-1-cro-HR/HNS-Nogomet-ne-smije-biti-izgovor-za-nasilje_ca_large.jpg

:rofl

Grunf
10-07-2015, 20:36
Kaj je Uefa ipak dala pobjedu Albancima na kraju?

Grunf
10-07-2015, 21:02
Nova tablica. :D

http://s2.postimg.org/ufmzxl7wp/IMG_20150710_WA0000.jpg

NorthStand
10-07-2015, 21:05
izgleda, ako sam ja dobro skužio ovu presudu, Albanci slave Srbistanci tuguju, a mene svaka nesreća srbistanaca usreći.

NorthStand
10-07-2015, 21:05
Nova tablica. :D

http://s2.postimg.org/ufmzxl7wp/IMG_20150710_WA0000.jpg

ni manje ni više, nego -2 boda buahahaha Srbi ludaci, svetski prvaci. :rofl

Inkvizitor
08-10-2015, 20:54
Drugo poluvrjeme ogleda Albanija-Srbija. Oće se igrat neće se igrat. Hoće se završit neće se završit.

Večeras u 20:45

Humphrey
08-10-2015, 21:36
Osveta dronova

Komari
08-10-2015, 22:12
25. minuta... utakmica još traje :kez

Navijanje na najjače...u ovim momentima mi je ža šta ne znan albanski
:kez

Humphrey
08-10-2015, 22:20
ne razumijem ih ni ja,ali mislim da je nešto protiv srba.

Komari
08-10-2015, 22:27
Poništilo gol Srbiji. Kažu prekršaj nad Berišom. Ali totalno čudna situacija..
:D

NorthStand
08-10-2015, 22:53
bio je prekršaj nad albanjerosom, mogu Srbi trubit što god hoće, regularno poništen gol.

Humphrey
08-10-2015, 23:15
srbi nezadovoljni odlukom suca traže da Vatikan da svoje mišljenje.

Komari
08-10-2015, 23:18
Irska dala gol Njemačkoj i povela

:šok:

Komari
08-10-2015, 23:20
Bome Albanci grizu.
Al gruba utakmica..na rubu incidenta :kez

Inkvizitor
08-10-2015, 23:21
Dosadna utakmica. Srbi znaju al ne mogu, Albanci bi al ne smiju.

Komari
08-10-2015, 23:24
Dosadna utakmica. Srbi znaju al ne mogu, Albanci bi al ne smiju.

Iskreno zanimljivija od zadnje dvi naše reprezentacije.. kad već neman di gledat Njemačku :D

Komari
08-10-2015, 23:33
Sjeverna Irska Grcima u prvom poluvremenu uvalila 3 gola... :rofl:

Komari
08-10-2015, 23:35
Srbija povela u 91. minuti :kez

UPDATE: i drugi gol u 94.

NorthStand
09-10-2015, 08:31
a je ispuše albanci, po meni igrali su loše, praktički su očekivali da će gol sam od sebe da uđe. i normalno kad igraš ziheraški dogodi ti se ovo.

ali treba biti i realan, mislim da Srbi imaju bolju ekipu, ali nije toliko bolja da im dva gola uprdi u sudačkoj nadoknadi.

ali sjetim se odmah manchestera 1999, Bayern je trebao vodit 3-4-0 do te nesretne 90+ minute, i onda ovi zabiju gol, pa odmah netom i drugi, ne moraš biti bolji da bi pobjedio često se događa da lošije ekipe pobjede na ovakav način, ali ono što sam vidio bili su jedni i drugi zreli za remi, Srbi nisu bili bolji po meni a sigurno ne za 2 gola, ali albance je koštalo njihovo kalkuliranje i mišljenje kako će na europsko s bodom i slično.

dok su Srbi igrali rasterećeno, jer nisu imali rezultatski imperativ, pošto je jasno odavno da oni nemaju nikakve šanse za odlazak na euro.

Bukowski
10-10-2015, 17:40
Po meni si omašio ceo fudbal.

Prvo šta ne bi nikako reka da Srbi imaju bolju ekipu.Imaju bolje igrače,ali ekipa nikad nisu ni bili.To je možda i glavni razlog njihovih upornih reprezentativih podbačja.
Dok Albanci,pogotovo u zadnje vrime,igraju dobro.Čak po meni i jako dobro,ono,u kontekstu kakav roster imaju.Oni igraju na granici mogućnosti,dok Srbi podbacuju.To općenito,a za ovu utakmicu reka bi da su Srbi opet podbacili (ne baš ko što znaju :rofl,al nisu odigrali dobro,čak ni solidno) dok su Albanci deeebelo podbacili.A složio bi se da je glavni razlog pristup.Neodređeno,nešto ko ziheraški,a sveukupno jedna totalno nezrela utakmica,na refule,bez jasnog cilja,nisam vidio nikakvu trenerovu ideju,i još gore čak ni namjeru.Nakon 90 minuta ja neman pojma šta su oni tili.

Dalje,ne znam po čemu uspoređuješ ovo sa onim finalom Bayern-ManUTD,ono je bilo stvarno "jednom u sto godina",bar koliko se sjećam,Bayern je bio uvjerljivo bolji.Ne sad da su ih ubili,al su bili bolji,dosta,baš je veliko iznenađenje bila pobjeda ovih.I to ne samo zbog minuta kad su prokrenuli,već općenito,da pobjedi neko nakon onakvih odnosa snaga,i utakmice sa onakvim tijekom.

Albanci nisu ni blizu bili bolji tolko,dapače,čak bi reka da su Srbi bili bolji.Albanci su u onim rijetkim naletima igrali smislenije,bolje kombinirali,ali sve skupa Srbi su imali bolje šanse.Sve šta pamtim od Albanaca je onaj centaršut/udarac glavom u početku.

I na kraju,ne bi reka da su Srbi bili bez imperativa.Dovoljan dokaz tome je kako su čvrsto i koncetrirano igrali obranu.Svi su se vraćali,a naprid išli ko u rat.Ne bi da ih metak čeka.
Čak bi reka da s obzirom na Albansko stanje sa bodovima i tu dodatnu utakmicu,i s obzirom da mislin da ne bi nimalo bili nezdovoljni sa bodom da su možda čak i Albanci bili opušteniji.U biti ne,kad sve staviš u kontekst bili su jednaki šta se tog psihološkog dijela tiče.

E da,kažeš "bolji al ne bolji za dva gola",slažen se,al ja bi reka da je skroz realna pobjeda Srba 1:0.A tako je i bilo,drugi gol je pa čisto bzvz,minuti do kraja,ovi va bank,prođe dribling i to je to,kontra 1 na 1.
Realan bi doduše i remi bija (bez golova :))

Što neko reče,od dva loša,pobijedio manje loš.

Inače,ja san prije utakmice bija uvjeren da će Srbi dobit.I to upravo tako,utakmica sa dve polušanse,i dobijaju 1:0.Čisto jer te Srbe toliko sere sve,da jednostavno zakonom velikih brojeva im jednom mora i nešto u prilog :rofl

NorthStand
10-10-2015, 21:41
pa upravo sam to i ja rekao, Albanci podbacili, Srbi odigrali malo iznad očekivanja, i kad sam rekao da imaju bolju ekipu, mislio sam na igrače kad se uzme u obzir u kojim klubovima igraju imaju jači tim.

nisam mislio da su timski jači, već da igrački djeluju ozbiljnije.

uspoređuje Bayern i M.United jer me ovakvi golovi u produžecima, uvijek podsjete na to legendarno finale LP, iako sam rekao da po meni ovdje nijedna ekipa ni Srbi ni Albanci nisu izgledali tako moćno ko Bayern protiv M.UTD, i tu je Bayern stvarno nezasluženo popušio, dok se ovdje ne može za albance reći da su nezasluženo popušili, ali da su i pobjedili i igrali remi bilo bi zasluženo, jer nijedna ekipa nije pokazala do kraja svoj potencijal, s time da su Albanci po meni ipak podbacili, igrali su doma i imaju solidnu ekipu i nisu po meni odigrali agresivno kako sam mislio, već pomalo ziheraški što i se u samom finišu odbilo od glavu, za to krivim trenera i Ramu koji je dozvolio da Srbi igraju pred kokičarima a ne pred albanskim ekstremistima, tačijevim teroristima. :de

sve u svemu, ništa specijalno napisasao sam svoje viđenje, ne moraš se ti ili bilo tko drugi s njime slagat, ali to je moje viđenje tog dvoboja.

NorthStand
10-10-2015, 21:46
Vučić je pustio sve srpske huligane na JNA, Bogdanov se opet šetkao po terenu, a ovdje Rama sjebao generalno sve albanske ultrase i potencijalne teroriste srba.

taj Rama mi dođe ko neki naš Sanader i Milanović, folira europejštinu, tako što dozvoljava da mu se Srbi šepure u sred države, ja bih pustio namjerno sve albanske teroriste i huligane na stadion, upravo zato jer su Srbi u prvoj tekmi namjerno pustili Bogdanova i sve ostale njegove pajdaše da kefaju Albance na terenu, drugi je par rukava što su na kraju njih iskefali albanci(igrači). :rofl

Grunf
11-10-2015, 23:32
Albanci prvi puta u povijesti se plasirali na Europsko prvenstvo. :bravo

blam
12-10-2015, 11:29
:D:D

Kvalifikacija ublazila poraz od Srba. Politika je napravila svoje za tu utakmicu..takav politicki pritisak, phiii..
ali na kraju ispalo je super,
idemo u Francusku..

NorthStand
12-10-2015, 11:48
Albanci prvi puta u povijesti se plasirali na Europsko prvenstvo. :bravo

čestitke stižu s svih strana, pa i iz hrvatske, "ubij hrvata da šiptar nema brata" ori se srbijom, ali uzalud odnosi slastičara i srba katolika nikad nisu bili bolji. :D

Grunf
12-10-2015, 13:01
Stiže novi smajlić. :D

http://www.buddy-icons.info/img/smile/1403.gif

NorthStand
13-10-2015, 10:33
grunfek, daj probaj naći smajlić s ruskom zastavom, vrijeme je da izvršimo putinizaciju ovog foruma. :D

st.anger
29-03-2016, 20:37
:hrv:hrhb
http://bljesak.info/Files/paninihercegbosna500px.jpg

slika iz panini-albuma za EP16

Grunf
29-03-2016, 21:38
Napori naseg portala su urodili plodom i na medunarodnom planu. :D

kiša
30-03-2016, 13:13
Hrvatski crveno-bijeli dres najljepši na EP-u:bravo
http://res.cloudinary.com/www-hercegovina-info/image/upload/c_fill,f_auto,h_350,q_60,w_660/screenshot-12_70747987.jpg

Grunf
08-06-2019, 10:57
Traju kvale za ovo Europsko. Ukrajinci pobijedili 5-0 Srbe. Srbi imaju dobre igrače, ali im fali sustav, fali im trener. Trebali bi uzeti nekog Hrvata za trenera da ih posloži. Ovak teško da budu nekaj napravili.

Grunf
08-06-2019, 18:01
Dobili Wales 2:1 :hrv :hrhb

Puntar2.0
09-06-2019, 20:16
Citam da su Srbeki u Lavovu fino izvizdani i pocasceni sa "ruske kurve". :kava

Nervozni listonoša
10-06-2019, 01:53
Slovenci izgubili. Makedonci isto. Bosanci se obrukali protiv Finaca. Jedino su Crnogorci i Albanci s Kosova odigrali 1:1 i uzeli po bod.