PDA

Pogledaj Full Version : Grande Finale!

NorthStand
13-07-2014, 15:40
dakle, moja prognoza je 3-0 za :de

http://www.youtube.com/watch?v=x32bNawespM

NorthStand
13-07-2014, 16:07
http://travelandstories.com/wp-content/uploads/2014/03/Buenos-Aires-5.jpg

Buenos Aires, ako kojim čudom Argentina večeras pobjedi bit će sigurno svega na ovim ulicama. :kez

http://www.youtube.com/watch?v=ZK-Q7NJywzA

http://argentinadiscovered.com/assets/Uploads/SSD62.jpg

Inkvizitor
13-07-2014, 16:25
Mislim da će bit gusto fionale a bila bi katastrofa za nogomet da Argentina s ovim antinogometom osvoji prvenstvo.

Dovoljna je sramota za nogomet da su u finalu.

NorthStand
13-07-2014, 16:27
Susreti na Mundijalima:

1958. Nemačka – Argentina 3:1 (grupa faza)
1966. Nemačka – Argentina 0:0 (grupa faza)
1986. Argentina – Nemačka 3:2 (finale)
1990. Nemačka – Argentina 1:0 (finale)
2006. Nemačka – Argentina 1:1 - 4:2 penalima (četvrtfinale)
2010. Nemačka – Argentina 4:0 (četvrtfinale)

Humphrey
13-07-2014, 17:35
Na kraju pobjediti će bolji, osim u slučaju pobjede Argentine.

farcry
13-07-2014, 17:51
http://www.youtube.com/watch?v=ZK-Q7NJywzA

Ovi i ne gledaju utakmicu samo skakucu po tribinama ko da su na lsd :kez

Grunf
13-07-2014, 21:51
Baš je grande finale. :rolleyes:

Inkvizitor
13-07-2014, 21:54
Očekivana destrukcija Argentine. Eto ti južnoameričke sambe. Bunkerčina koje se ni Albanija ne bi postidila.

Nijemci previše kompliciraju, počeli su glumit Brazil, previše dodira, trebalo ej biti više ubacivanja.

Inkvizitor
13-07-2014, 21:55
Štimac veli da je Argentina zaslužila vodstvo...haha koji duduk..nije ni čudo da nam je reprezentacija igrala zakurac pod njim.

Grunf
13-07-2014, 22:00
Da je zaslužila bi vodila, ali bila je jako blizu vodstva. :) Bolje šanse od Njemačke.

Inkvizitor
13-07-2014, 22:03
da oće naknatat ove argentinske destruktivce..milina..kud stativu pogodi s pet metara..

a i ti Klose prati loptu..zicer si imo samo se naklonit..

kiša
13-07-2014, 22:07
olaaaaaa Messi šteta

Grunf
13-07-2014, 22:53
Argentina je dodala gas u drugom poluvremenu.

Grunf
13-07-2014, 23:04
Rat živaca na Maracani. :D

ZGabriel
14-07-2014, 00:01
:bravo :de :cheer

NorthStand
14-07-2014, 00:07
:de ali kako reče Lineker, 22 igrača ganjaju loptu a Njemačka na kraju pobjeđuje! ako se itko nadao drugačijem rezultatu, džabe se nadao. :kez

žao mi argentinaca, ali zaslužili su više nijemci naslov. na idućem sam za njih, a i htio sam da talijani ne budu najbolja euro reprezentacija, zato je bitno da su nijemci osvojili ovaj 4 naslov i izjednačili se s njima.

NorthStand
14-07-2014, 00:11
Ovi i ne gledaju utakmicu samo skakucu po tribinama ko da su na lsd :kez

narko kartel im dobro opskrbljuje tribinu. :kez

franjevac
14-07-2014, 00:23
argentinu su koštali panjevi higuain i palacio
kao i užasan previd razzolija
ghdje je trebao izbaciti neuera

franjevac
14-07-2014, 00:35
a start howedesa nisu prikazali
beusan je najveće govno ikad

teenager
14-07-2014, 00:37
Neuer je bio prvi na lopti, dakle, faul na Neueru, jedna od rijetkih ispravnih odluka onog klauna Rizzolia.
Čestitke Nijemcima, bili su bolji, najviše su pokazali na čitavom prvenstvu, zasluženo, za razliku od Španije prije 4 godine koja je u 7 utakmica SP zabila 8 golova, i to po dva Hondurasu i Čileu kojemu je to bila nebitna utakmica :D

Komari
14-07-2014, 00:45
najnepoštenije suđenje ikad (na cijelom prvenstvu)..

i najpošteniji ishod

svjetskog..

Ima Boga :)

:de

franjevac
14-07-2014, 00:47
bio je na lopti pa može ovome u nastavku koljenom glavu s ramena da otkine
osim toga govno beusan nije prikazao start howedesa koji je trebao biti prvi crveni na utakmici
a on nas pokušava uvjerit da je sve na štetu njemaca išlo pa neće bit prigovora

Grunf
14-07-2014, 00:54
bio je na lopti pa može ovome u nastavku koljenom glavu s ramena da otkine
osim toga govno beusan nije prikazao start howedesa koji je trebao biti prvi crveni na utakmici
a on nas pokušava uvjerit da je sve na štetu njemaca išlo pa neće bit prigovora

Ne znam, meni je to isto malo čudno. On je došel trenutak prije do lopte i onda razvali Higuaina. Opasno je išel na loptu, to je isto kao kad igrači idu na loptu i netko pokupi igrača, ali prije toga odnese loptu. Uvijek sudac sudi faul.

teenager
14-07-2014, 01:09
Jedino bitno je tko je prvi došao do lopte, naravno ako se ne ide đonom ili laktom u protivnika.
Kad smo već kod lakta, franjevac kaj kažeš na onaj prekršaj Aguera na Schweinsteigeru, ja sam se dvoumio između žutog i izravnog crvenog, mislim da je ipak bilo za crveni. :D

Grunf
14-07-2014, 08:45
Nije to jedino bitno. Pričal sam sa jednim nogometnim sucem, a uskoro bum i s drugim. Ovo kaj je Neuer napravil je za crveni karton i penal jer se radilo o brutalnom startu. Postoje neoprezni, grubi i brutalni startevi koji se kažnjavaju bez obzira je li igrač prije toga odnio loptu ili ne. To sam viđao i po Ligi prvaka i Engleskoj ligi, lik odnese prvo loptu pa tek onda čovjeka i dobije žuti karton.

Inkvizitor
14-07-2014, 10:00
Ono je brutalan start pogotovo kad se ide koljenom naprijed. To što je prvi došao do lopte nema veze.

Ali Argentina ni po čemu nije zaslužila četvrtfinale a kamoli naslov svjetskog. jednu utakmicu nisu odigrali kak spada.

Njihove utakmice su u pravilu bile najdosadnije. Dobro je za nogomet da nisu osvojili svjetsko. Tj bila bi katastrofa da su ga osvojili. Zabij se u svoju polovinu i čekaj kontru i da Messi nešti uradi.

Mogu se pucat nogom u guzicu drugim mjestom i finalom..ovo je daleeeko daleko iznad njihovih limita.

kiša
14-07-2014, 13:19
eto, finila je i ova štorijahttp://dl6.glitter-graphics.net/pub/426/426806jfqxbdkfx8.gif

Grunf
14-07-2014, 13:44
Kišice, nešto mi previše uznemireno udaraš čekićem po ekranu. :D

teenager
14-07-2014, 13:49
Nije to jedino bitno. Pričal sam sa jednim nogometnim sucem, a uskoro bum i s drugim. Ovo kaj je Neuer napravil je za crveni karton i penal jer se radilo o brutalnom startu. Postoje neoprezni, grubi i brutalni startevi koji se kažnjavaju bez obzira je li igrač prije toga odnio loptu ili ne. To sam viđao i po Ligi prvaka i Engleskoj ligi, lik odnese prvo loptu pa tek onda čovjeka i dobije žuti karton.

Svaki golman kad kupi loptu ide ovako sa koljenom naprijed, uostalom, čini mi se da je u prvom poluvremenu onaj argentinski krkan išao sa đonom naprijed...
Sve u svemu Neuer jest veliki krkan, ali ja ne pamtim da je ikad nešto ovako suđeno kao faul vratara. Razlika je jedino što igrači obično očekuju ovo pa se sklone malo, a Higuain ovo definitivno nije očekivao... ili možda je :D

Grunf
14-07-2014, 13:52
Ono je brutalan start pogotovo kad se ide koljenom naprijed. To što je prvi došao do lopte nema veze.

Ali Argentina ni po čemu nije zaslužila četvrtfinale a kamoli naslov svjetskog. jednu utakmicu nisu odigrali kak spada.

Njihove utakmice su u pravilu bile najdosadnije. Dobro je za nogomet da nisu osvojili svjetsko. Tj bila bi katastrofa da su ga osvojili. Zabij se u svoju polovinu i čekaj kontru i da Messi nešti uradi.

Mogu se pucat nogom u guzicu drugim mjestom i finalom..ovo je daleeeko daleko iznad njihovih limita.

Od početka se vidjelo na svim tekmama Argentine do finala da će Argentina to dobit, taj neki osjećaj imaš dok ih gledaš. Igraju rutinerski, kao ekipa koja je za klasu bolja od svih pa samo to mora odraditi. U finalu su bili podređeni prvi put na prvenstvu, ali su bez obzira na to trebali dobiti tekmu u 90. minuta, ali su bili traljavi i to im se osvetilo.

kiša
14-07-2014, 13:52
Kišice, nešto mi previše uznemireno udaraš čekićem po ekranu. :D

ta ću tuga privelika http://s2.rimg.info/34fe72e57663863602a488283cf824fb.gif

kiša
14-07-2014, 13:54
Svaki golman kad kupi loptu ide ovako sa koljenom naprijed, uostalom, čini mi se da je u prvom poluvremenu onaj argentinski krkan išao sa đonom naprijed...
Sve u svemu Neuer jest veliki krkan, ali ja ne pamtim da je ikad nešto ovako suđeno kao faul vratara. Razlika je jedino što igrači obično očekuju ovo pa se sklone malo, a Higuain ovo definitivno nije očekivao... ili možda je :D

je, tako ih u biti i treniraju idi s koljenom naprid pa ti drugi puta neće igrač ni primaknut. Iako je meni to posve nešportski

Grunf
14-07-2014, 13:55

E pa onda je Higuain trebao ići s laktom jer je to normalno u skoku pa tko živ tko mrtav. :rofl Skoro mu je glavu skinuo, a to je brutalan start. Trebalo se i to suditi i onaj faul nad Kramerom koji je dobil potres mozga. Bila je slična situacija.

Inkvizitor
14-07-2014, 14:10
Onaj Kramer nije zna di je. vode čovjek a on nesvjestan svega, koljena klecaju, lice odaje da nije čovjek svjestan ni di se nalazi nit išta..

Inkvizitor
14-07-2014, 14:11
Od početka se vidjelo na svim tekmama Argentine do finala da će Argentina to dobit, taj neki osjećaj imaš dok ih gledaš. Igraju rutinerski, kao ekipa koja je za klasu bolja od svih pa samo to mora odraditi. U finalu su bili podređeni prvi put na prvenstvu, ali su bez obzira na to trebali dobiti tekmu u 90. minuta, ali su bili traljavi i to im se osvetilo.

Igraju tvrdo i dosadno..dobro je da nisu osvojili svjetsko..

negledljiva ekipa..

.

NorthStand
14-07-2014, 14:26
http://www.youtube.com/watch?v=DtoQ7Z_1CbQ
ipak je bilo "veselo" u buenos airesu. :kez

NorthStand
14-07-2014, 14:34
eto, finila je i ova štorijahttp://dl6.glitter-graphics.net/pub/426/426806jfqxbdkfx8.gif

polakše, nije ti to grunfova glava. :rofl

NorthStand
14-07-2014, 14:35
što se tiče Neura, i meni se čino da je zaslužio isključenje. iako uvijek se vrataru daje prednost, sjetite se naše tekme protiv brazila kad je Olić tobože napravio "prekršaj" nad cesarom.

zlatna ribica
14-07-2014, 15:25
Meni nije jasno kako itko može tvrdit da je ovaj start Neuera ispravan i najnormalniji i da ne zaslužuje kaznu! :009

http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/229/files/2014/07/Neuer-3.gif

I onda još tvrde da mu se Hugain išao namjerno podmetnuti, a cijelo vrijeme mu je glava skroz okrenuta od Neuera i uopće ga ne vidi!

NorthStand
14-07-2014, 15:26
http://dalje.com/hr-sport/pobjedom-otvorili-ep-hrvatska-bolja-od-nijemaca-10-5/514925

zna se dobro, tko ima recept za talijane i nijemce. ::de

inače italija i njemačka imaju negativan skor s neašom nogometnom reprezentacijom, talijani nas nikad nisu dobili a nijemci jednom ili dva put, sjećam se onog EP 1996 kad su nas malo i suci sjebali, ali u budućnosti smo im postali crna mačka i reprezentacija koju pod svaku cijenu žele izbjeć. dakle dva četverostruka svijetska prvaka, muku muče s državom od 4.5 miliona ljudi. još kad bi se malo nabrijali ko 1998, možda bi imali šanse ponovit nešto slično. :kez

NorthStand
14-07-2014, 15:29
Meni nije jasno kako itko može tvrdit da je ovaj start Neuera ispravan i najnormalniji i da ne zaslužuje kaznu! :009

http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/229/files/2014/07/Neuer-3.gif

I onda još tvrde da mu se Hugain išao namjerno podmetnuti, a cijelo vrijeme mu je glava skroz okrenuta od Neuera i uopće ga ne vidi!

ma to mi obožavatelji njemačke kulture povijesti i nogometa žmirimo na očite prijestupe, vidiš da teenager ima taj problem što je previše zaljubljen u mercedes pa ne može racionalno razmišljat o ovakvim nasrtajima. :rofl

iskreno žao mi je argentine, ali ipak je bilo gušt vidjet da neka euro reprezentacija slavi u sred južne amerike. to nikad nitko nije napravio, i zato DANKE DEUTCHLAND!

http://www.youtube.com/watch?v=J6VTiG1lt5M

"nema veze što je žuta, i teža od mog ćaće." :kez

NorthStand
14-07-2014, 15:35
http://www.youtube.com/watch?v=-mNXRf9Qoys

Bilić satro jadnog švabu, vidi se da je Titin chegevara. :rofl

teenager
14-07-2014, 15:40
Gle ribice, nogomet je ipak muški sport, tak da i ne očekujem da razumiješ ovo, ali kada se dogode ovakvi "sudari u igri", najvažnije je tko je došao do lopte PRVI!
Da je kojim slučajem Higuain glavom taknuo loptu prije Neuera, to bi bio penal i vjerojatno crveni karton, ovako, nikom ništa, čak mislim da je bio sviran faul na Neueru :D

Evo jedan sličan primjer, samo je ovdje Barthez bio puno prljaviji od Neuera, i Thuram je s leđa gurnuo Ronalda...

http://www.youtube.com/watch?v=qudo-G0QWQI

A ti North, malčice proguglaj tog wannabe Imoćanina, u biti Hercegovca Antu Casha.

moonlight
14-07-2014, 15:47
Finale je još bilo i vrlo dobro, Nijemci su podbacili u njemu, ali isključivo zbog odličnog postavljanja Argentine na njihovu brzu transformaciju prema naprijed.
Tek kad je to i LOewu postalo jasno pomaknuo je Lahma i Schweinija na njihove prave pozicije.
Po meni je presudila najbolja fizička sprema, a tu su Nijemci bili na vrhunskoj razini.
I naravno trener, SAbella, ja ne znam kad je veći šarlatan od trenera došao do finala jednog velikog natjecanja.
On vadi na poluvremenu Lavezzia koji jedini kuži gdje treba biti i kako se otvarati kad Messi uzme loptu, vadi ga i stavlja Aguera s kojim kao trebaju dobiti na ofenzivi, a čovjek kao i cijelo prvenstvo što je igrao ne zna gdje je, kliže, proklizava, zabija se...užas.
Finale, a ti ne zabiješ svoje tri stopostotne, ne znam čemu se možeš nadati osim porazu...
A Nijemci, kaj reći, od 18 SP na kojima su sudjelovali, 14 puta su došli do polufinala ili do kraja, to je jednostavno zadivljujuće.
Zlatna lopta Messiu :rofl
Sve mu je Diego dobro rekao.
Malo je od nokaut faze realizacija pala, ali ipak jako dobro prvenstvo, najefikasnije do sada.
A sad natrag u našu močvaru....:cheer

zlatna ribica
14-07-2014, 15:48
Ma nemoj... :silud I skini mi se s tim kako sam ja žensko pa nek bolje šutim o "muškoj igri" :rolleyes:

Znači u redu je pokosit drugog igrača kako bi došao "prvi do lopte"? Jer upravo je to Neuer napravio. Da ga nije razvalio ne bi došao prvi do lopte. A Neuer je Higuaina vidio, a ovaj njega nije. Znači po tebi je golmanu baš sve dopušteno :006 Šta je to naletat na nekoga koljenom u vrat... sitnica...

Mogao ga je ubiti :down

moonlight
14-07-2014, 15:50
Pa u tom duelau je jedini problem što je sudac svirao faul za Njemačku, a trebao je svirati aut za Argentinu.

teenager
14-07-2014, 15:52
Ne ribice, bitno je da je Neuer dotakao loptu prije nego je dotakao Higuaina...
Znam, znam, nije u redu udarati druge igrače, to nije lijepo i to boli, ali takva su pravila igre, Neuer je dobro upoznat s pravilima i zna da nije napravio prekršaj...
Golmanu je dopušteno skoro sve, naravno ukoliko dođe do lopte prvi, ovo nije ništa neobično, razlika je jedina u tome što Higuain možda nije očekivao da će Neuer doći na onu loptu pa se nije sklonio, inače ništa nova :D

Inkvizitor
14-07-2014, 15:54
Gle ribice, nogomet je ipak muški sport, tak da i ne očekujem da razumiješ ovo, ali kada se dogode ovakvi "sudari u igri", najvažnije je tko je došao do lopte PRVI!
Da je kojim slučajem Higuain glavom taknuo loptu prije Neuera, to bi bio penal i vjerojatno crveni karton, ovako, nikom ništa, čak mislim da je bio sviran faul na Neueru :D

Evo jedan sličan primjer, samo je ovdje Barthez bio puno prljaviji od Neuera, i Thuram je s leđa gurnuo Ronalda...

http://www.youtube.com/watch?v=qudo-G0QWQI

A ti North, malčice proguglaj tog wannabe Imoćanina, u biti Hercegovca Antu Casha.

Nije točno da je u nogometu najvažnije tko je prvi na lopti

jer bi se onda svi krkanski zalijećali..

ako pokosiš igrača nema veze što si do lopte došao prvi.

ovo je po meni dosta brutalan start..pogotovo jer igrač ne vidi da mu netko dolazi u punoj forci.

kad vidiš da netko dolazi tebi pa makar u najvećoj forci, tijelo ti se jednostavno pripremi na sudar i amortizira ga.

ovaj uopće ne vidi, tijelo nije spremno na udar..i tu su onda ozljede duplo teže..ne znam kako se ovaj Argentinac odmah ustao..mora da je od dobrog i čvrstog materijala napravljen

jesi vidio kakav je benigan start u odnosu na ovoga Neymara košta teže ozljede.

ovo je fizički nasrtaj na čovjeka..koljenu u zraku naprijed u najjačoj forci u predjelu glave i vrata..to zna bit smrtonosno oružje..

teenager
14-07-2014, 16:01
Istina Inkvi, vratarima je dozvoljeno previše, i oni uvijek idu na loptu sa koljenom ispred. Do sada se to u 99,99% slučajeva toleriralo, i tolerirat će se valjda sve dok golman ne pošalje nekog igrača u kolica.
Dakle u ovome je sve čisto, osim što nije trebo bit faul na Neueru nego aut za Argentinu, i to samo zato što Higuain nije imao namjeru podmjestit se Neueru, već su oba gledala loptu i išla na nju...

I ako stvarno misliš da u nogometu nije važno tko je prvi na lopti naći ću ti stotine situacija gdje Chiellini, poznati talijanski mesar, prvo pokupi loptu pa onda polomi igrača i nikad se ne svira faul. Recimo jednom je Van Persiea otpremio u bolnicu na 9 mjeseci, i nije bio faul...

NorthStand
14-07-2014, 16:04

http://www.youtube.com/watch?v=9KIU9cgRaxc

"ne čujem dobro", ali moram da ti kažem da je Cash urbani jugoslaven s stilom. :rofl

Inkvizitor
14-07-2014, 16:09
Istina Inkvi, vratarima je dozvoljeno previše, i oni uvijek idu na loptu sa koljenom ispred. Do sada se to u 99,99% slučajeva toleriralo, i tolerirat će se valjda sve dok golman ne pošalje nekog igrača u kolica.
Dakle u ovome je sve čisto, osim što nije trebo bit faul na Neueru nego aut za Argentinu, i to samo zato što Higuain nije imao namjeru podmjestit se Neueru, već su oba gledala loptu i išla na nju...

I ako stvarno misliš da u nogometu nije važno tko je prvi na lopti naći ću ti stotine situacija gdje Chiellini, poznati talijanski mesar, prvo pokupi loptu pa onda polomi igrača i nikad se ne svira faul. Recimo jednom je Van Persiea otpremio u bolnicu na 9 mjeseci, i nije bio faul...

Ne znam za Chiiellinija ali sam masu puta vidio da igrač pokupi prvo loptu pa igrača i svira se faul a ponekad i karton ovisi o silini

Jer bilo bi nenormalno da je prvi kriterij tko je prvi stigao do lopte.

moš prvi doć do lopte i poslije toga čovjek napravit invalidom, to nikakve veze nema..

NorthStand
14-07-2014, 16:10
Ma nemoj... :silud I skini mi se s tim kako sam ja žensko pa nek bolje šutim o "muškoj igri" :rolleyes:

Znači u redu je pokosit drugog igrača kako bi došao "prvi do lopte"? Jer upravo je to Neuer napravio. Da ga nije razvalio ne bi došao prvi do lopte. A Neuer je Higuaina vidio, a ovaj njega nije. Znači po tebi je golmanu baš sve dopušteno :006 Šta je to naletat na nekoga koljenom u vrat... sitnica...

Mogao ga je ubiti :down

ti si fina dama, i nitko ne sme da te bije! :kez

teenager
14-07-2014, 16:18
North, pogledaj malo bolje ovu zastavu na početku spota... Istina, u Imockom ne možeš ni nać drugačiju zastavu, ali sumnjam da bi jugoslaven, urbani ili ne, kačio onakvu zastavu na spot...

A ljubav prema BiH mu je ostava valjda kao uspomena na rodnu grudu :rofl

NorthStand
14-07-2014, 16:19
ja bi Neura isključio, da sam bio sudac sve je to na kraju krajeva do suca. vidite koliku slobodu imaju, da nekoga doslovce mogu unakazit svojim suđenjem. zato je Kostelić svoju djecu bacio u sport, gdje postoji samo staza i štoperica to je sam rekao. prema tome, svi koji se nešto bune moraju znat da je nogomet nepravedan sport u kojem često suci preuzmu glavnu ulogu umjesto igrača. po meni ono je bio start na higuainu za bolnicu, i čudi me da je tako dobro završio i da je stojećki to podnio. Neymar par mjeseci ne bi iz bolnice izašo. :smijeh

NorthStand
14-07-2014, 16:21
North, pogledaj malo bolje ovu zastavu na početku spota... Istina, u Imockom ne možeš ni nać drugačiju zastavu, ali sumnjam da bi jugoslaven, urbani ili ne, kačio onakvu zastavu na spot...

A ljubav prema BiH mu je ostava valjda kao uspomena na rodnu grudu :rofl

jebe se meni šta je on, za mene je ubrani jugoslaven čim za đeku navija. :rofl a odakle je me ne zanima, stavio sam klip čisto u čast njemačke i fantastičnog blitz kriega kojem je nazočila i kancelarka Merkel. toliko puta su popušili, bio je red da ovo osvoje, DANKE DEUTCHLAND uz poruku "vratite Marke" najljepše pare su to bile, koji kurac im je bio da su ih zamjenili ružnim odvratnim eurima?

franjevac
14-07-2014, 16:25
što je najgore beusan je nekad upravo pričao
o silini starta
i kako nije najbitnije da si došao prvi do lopte
da bi sinoć promjenio priču
uz to zaboravio je a vidim da taj start mnogi previđaju
howdessa u koljeno zabalete što je direktni crveni

no složio bi se s grunfom,bolja ekipa je izgubila,
ali nije tu krivnja suca koliko nepropuštenih prilika

franjevac
14-07-2014, 16:32
http://www.youtube.com/watch?v=oVDdAkn65Eo

šta ovo nisi radio jučer jebemti pletenicu

koliko taj youtube može prevarit
pa od ovog panja napravit igrača
ni onaj higuain nije ništa bolji

Grunf
14-07-2014, 19:11
Jel istina da je Beusan u jugoslavenskoj ligi bil Zvezdin sudac?

Komari
14-07-2014, 19:16
Šta ste se dovatili Neuera.

Čovik ima u zadatak spasit mrižu i to radi savršeno. Skužio je da bi ovaj moga dat gol, zatrka se odskočio i izbacia balun.

Aj da vidin kako vi inače skočite iz trka u vis..
ono s obe noge skupljene i ispravljene?!

Gora su ona potezanja za majicu Argentinaca bila, a i grubo su igrali cilo prvenstvo..

Sve se vraća sve se plaća

Argentina nezasluženo do finala
Njemačka zasluženo uzela svjetsko

:rostilj

Humphrey
14-07-2014, 19:19
Treba zabraniti vratarima igranje rukom izvan pet metara.

Ovo je bio prekršaj i to pičkasti prekršaj koji mu je prošao jer eto u "muškoj" igri vratari su zaštićeni kao žena u brakorazvodnoj parnici.

Komari
14-07-2014, 19:22
Jel istina da je Beusan u jugoslavenskoj ligi bil Zvezdin sudac?

Imaš onu prispodobu iz Banja Luke '89.

.

Inkvizitor
14-07-2014, 19:41
Stipe Glavina iz Klisa je slovio ko Zvezdin sudac..

pdv
14-07-2014, 21:18
Meni je drago da su Njemci pobijedili, a još mi je draže što je sve gotovo :cheer

Grunf
14-07-2014, 22:07
Meni je drago da su Njemci pobijedili, a još mi je draže što je sve gotovo :cheer

http://static.giantbomb.com/uploads/original/13/136085/2479220-1578648373-gw-cl.gif

pdv
14-07-2014, 22:11
:rofl

stoko :kava

NorthStand
15-07-2014, 03:37
što je najgore beusan je nekad upravo pričao
o silini starta
i kako nije najbitnije da si došao prvi do lopte
da bi sinoć promjenio priču
uz to zaboravio je a vidim da taj start mnogi previđaju
howdessa u koljeno zabalete što je direktni crveni

no složio bi se s grunfom,bolja ekipa je izgubila,
ali nije tu krivnja suca koliko nepropuštenih prilika

ali po meni generalno gledano na prvenstvu nijemci su pokazali više, i da ovi ne igraju dosta zatvoreno odozada nijemci bi ih naprašili ko brazilce. znao sam baš zbog načina igre argentine, da će imat šanse naštetit nijemcima jer čvrste ekipe puno manje leže švabama. i mi im ne pašemo, jer igramo dosta sirovo. doduše i mi smo omlohavili, vidjelo se to protiv meksika najbolje ali kad igramo čvrsto i kompaktno ne može nas nitko na svijetu probit lako. osim Neymara i suca Nishimure. :rofl

http://www.index.hr/sp2014/clanak/titula-njemacke-je-titula-mentaliteta-i-karaktera-vise-nego-kvalitete/760043.aspx

ma bit će prilike za argentinu u budućnosti, ali ovo im je bila jedinstvena prilika da u brazilu osvoje SP tko zna kad će se iduća ukazat možda u idućem stoljeću? a i da izjednače broj titula s nijemcima, sada četri do finala su imali tri a argentina dvije, dakle da su im tu uhvatili priključak švabe bi bile u problemima ovako s dvije titule više skupa s talijanima i brazilcima mirno drže reputaciju najbolje momčadi svih vremena.

NorthStand
20-07-2014, 01:07
http://www.youtube.com/watch?v=Vx7dGvSJ0c0

http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/pink.gif