PDA

Pogledaj Full Version : Turci prijete

Ne ubijen Kasije Hereja
12-07-2014, 19:36
Turci se prijete i nazivaju braćom (http://www.vecernji.hr/svijet/bosnjake-ce-braniti-100-milijuna-turaka-949987) svojom Bošnjake...

Ja nisam Bošnjak ni musliman,ali da Erdogan njih naziva svojom braćom to je stvarno,ali stvarno odvratno!

Turci su nam bili najgori krvopije i dželati koji su sve narode na jugoistoku Europe uništili i razmjestili da i danas trpimo posljedice njihovog zuluma!

Želim ovdje poručiti svim zdravorazumskim muslimanima i Bošnjacima,svim Hrvatima,krščanima,Srbima,Crnogorcima,Makedoncima, svim narodima kojima su Turci činili zlo u prošlosti da upute zajednički glas protiv ovog idiota Erdogana koje treba baciti psima!

Kakav prokleti kreten!
I još se hvali da turska mornarica dolazi u Neum!
Smeće jedno prokleto,braća su ti ono što pliva u kanalizaciji!

NorthStand
12-07-2014, 21:06
Erdoganu treba odrubit glavu, i to pravo u turskom stilu, i po mogućnosti nos i uši mu stavit u neki hrvatski muzej. govno jedno islamističko, treba podhitno podržat Kurde da im razjebu državu počelo je u Iraku ima ih i u Iranu pun racku a u turskoj da ne govorim. ŽIVJELI KURDI, BOG IH BLAGOSLOVIO, ali problem je što Turci odmah pošalju apache na njih i svako malo genocidišu, dok se te kurde pošteno ne naoruža neće tu biti kruha, a imperijalistička politika ovih zapadnih panjeva je takva da podržavaju Tursku. jedina sreća je što će u budućnosti sve više biti putina, i brazil i argentina sve su ekonomski stabilnije države, Kina Japan Istok polako preuzima primat zapadu Afrika jedina kaska ali i ona bi se mogla dignut na noge ali sumnjam da će to biti prije kraja ovog stoljeća. treba nam više jakih država iz različitih uglova planete, koje će na jedan razuman način vodit politiku a ne gledat samo svoje osobne interese kako to sada radi "zapad" odnosno EU i SAD. prema tome, kad se njihova oštrica otupi a ojača južnoameirčke države i ove istočne Indija je već sad dosta jaka od kad se riješila ove gamadi britanske, pa onda Afrika će najkasnije uhvatit ključ razvoja što će i jamčit određenu nezavisnost od ovih zapadnih šupaka tek tad ćemo imat pravu ravnotežu snaga u europi i svijetu koji će konačno počet šamarat ovu nakardnu politiku kolonijalnih sila. tek tada će se ovim turskim proljevima cigančinama i kukulekanjima s minareta stati na kraj, rezali su nam vratove i noseve, vadili oči i glave nabijali na kolac radi Alaha a sada im radimo džamije valjda da im se zahvalimo što su nas tako srčano klali i što su nam prije nastanka AU odvalili Bosnu iz naše utrobe! jebem vam majku tadžikistanku, nas nema 100 miliona ali nas ima dovoljno da vam se krvi napijemo čuješ li me ERDOGANE(bolje za tebe da se zaustaviš na vrijeme, jer će Srebrenica biti samo vic za ono što ćemo vama Turcima napravit ono što se trebalo napravit onog dana kad ste izgubili od kršćana i kad vas se protjeralno do bospora smradu jedan svoj ISLAM ćeš nametat u svom dvorištu, a u našem ima da budeš kuš i da moliš dozvolu za gradnju minareta ko u švicarskoj jel ti jasno kopile jedno crno prljavo i masnokoso! :)

Humphrey
12-07-2014, 22:06
Srećom neki su Hrvati već naučili turski gledajući sulejmana i već se vide u ulozi Hurem ili bilo koje od robinja.

Grunf
12-07-2014, 22:34
Erdogan ide po onoj staroj: Obećanje ludom radovanje. :D

I kaj da se hipotetski dogodi opet napad Srba na Bošnjake ili ne treba biti napad nego neko koškanje iz čega izraste rat Srba i Bošnjaka, kaj tu Turska more napraviti? Vojno ništa jer su predaleko, a srpski prijatelji Rusi ne bi dozvolili nekakvu opskrbu Bošnjaka oružjem jer bi preko UN-a to zabranili. Mi nismo ludi da opet pripuštamo mudžahedine preko naše države da idu ratovati za Bošnjake tak da Turci ne bi ništa mogli. Obećanje ludom radovanje. Pomogli bi im isto kao i prošli put možda Hrvati.

Inkvizitor
12-07-2014, 22:46
Obične gluposti.

Kuda bi oni pomogli. I što zadnji put nisu pomogli.

Al zato je Demirel znao tko je jedini pomogao. Došao je Tuđmanu kao jedini predsjednik na sprovod.

Inače Turci vrlo cijene Hrvate

Grunf
12-07-2014, 22:48
Veli Erdica da je to bila 1995. godina, a sad je druga godina, sad bi sigurno pomogli. :rofl Zaista komičan narod. Oni da pomole nos na granicu s Grčkom ovi im ne bi stajali do Ankare. :D

Humphrey
12-07-2014, 22:49
Može se erdogan junačiti,ali svi ćemo mi biti dio kalifata,ako bude Alahova volja.

za amere koji nas špijuniraju: Just kidding :))

farcry
13-07-2014, 01:03
Nista turci nece uciniti bez miga amerikanaca, oni su poltornska zemlja koja je uzdigla ekonomiju bas na kreditima tih amerikanaca.
Ovo klasicno proseravanje, da su smeli uradili bi nesto 92 i pomogli muslimanima u Bosni.
Ali ja bih se osvrnuo na nesto drugo( iako nije tema za ovo pa neka admini presmeste), gledao sam proteklih dana televiziju bih federacije i bio sam frapiran da su dogadjaje iz Srebrenice prenosile sve televizje sem naravno iz RS.
Pa oni su to Srebrenicu podigli na nivo mita, svake godine sve vise ukopanih, mislim da ce stati za jedno 10 godina kada budu dosli do cifre 20.000 ubijenih.
Ja zalim sve nevine zrtve ali zasto se barem jednom ne drznu da kazu da je najvise bilo ubijenih muslimanskih vojnika koji su u prodoru nastradali, zasto ne kazu sta je izazvalo Srebrenicu, zasto ne napisu zbog cega su izazvali gnev srpskog naroda iz tog kraja?

Naser Oric je upadao sa svojim koljacima u srpska sela oko Srebrenice kukavicki, iako je Srebrenica bila zasticena zona, poklao ljude na bozic u Kravicama i Celebicu pa sta su mislili posle toga da ce ih Srbi sacekati cvecem?
Ako budu trazili krivca u nekome onda neka ga traze na svojoj strani, jer taj vojskovodja im se danas seta po Sarajevu a kada je trebao ostati da brani svoj narod pobegao ko p... a oni ga slave za heroja.

NorthStand
13-07-2014, 05:49
Erdogan ide po onoj staroj: Obećanje ludom radovanje. :D

I kaj da se hipotetski dogodi opet napad Srba na Bošnjake ili ne treba biti napad nego neko koškanje iz čega izraste rat Srba i Bošnjaka, kaj tu Turska more napraviti? Vojno ništa jer su predaleko, a srpski prijatelji Rusi ne bi dozvolili nekakvu opskrbu Bošnjaka oružjem jer bi preko UN-a to zabranili. Mi nismo ludi da opet pripuštamo mudžahedine preko naše države da idu ratovati za Bošnjake tak da Turci ne bi ništa mogli. Obećanje ludom radovanje. Pomogli bi im isto kao i prošli put možda Hrvati.

ma ne mogu oni ništa, i ovo oko šepurenja u neumu mi je isto vic. baš su našli gdje će se šepurit, ali zanimljivo je pratit kako su zapeli oko tog neuma ovi turci i bošnjaci. a u njemu 90 posto hrvata živi, i šta oni misle da će lokalna zajednica kojoj to sigurno nije u interesu da nekakvih talibani i tko sve ne tamo se šepuri mirno pratit? baš zato što znaju kako Hrvati dišu kad su oni u pitanju, namjerno provociraju i zaljeću se ko na kralja Tvrtka. ali džabe vam sve turci, dobro smo mi vas i vaše potomke bošnjake proknjižili i nas više ne možete iznenadit u nijednom pogledu, a mogu samo zaboravit da će Hrvati biti blagonakloni na spram bošnjaka bosne i turske u slučaju bilo kakvih novih sukoba i ratova u BiH. mi taj interes više nemamo, i samo lud čovjek bi nakon svega podržavao opstanak BiH, tu sam apsolutno da se podrži Dodika i da svatko krene svojim putem. ne treba nama nikakva Bosna, pogotov ne ovakva kakva je danas. a Turci njen raspada neće moći spriječit, ni u slučaju da vojno interveniraju s time da uvijek treba imat u vidu u slučaju da vojno napadnu srbe što nema teorije da će napravit jer će ih Rusi otpuhat u bezdan, dakle neće dobro proći. jer ako je Turska zaštitnik Bošnjaka, zna se tko je zaštitnik Srba i RS. doduše nije to ni srbima neko jamstvo jer Rusi neće intervenirat u slučaju da ih napadnu Hrvati i Bošnjaci, već samo u slučaju turskog umješavanja jer to onda znači i rusku slabost da dozvoljava Turcima da im se petlja po teritoriji koju uvelike kontroliraju em politički em ekonomski "RS". prema tome, Srbi moraju shvati da "ruska ljubav" ima svoju cijenu. kao što i nama nijemci nikad nisu ništa napravili iz ljubavi, već iz vlastitih interesa. ali male nacije si ne mogu priuštit da budu same na vjetometini, i uvijek moraju težit da imaju nekog "velikog" i "jakog" iza sebe. Srbi imaju Ruse, mi imamo Nijemce i Amere. ali sve je to kažem iz nekakvih strateških interesa, kao i uvijek u politici se ništa ne događa slučajno i iz puke ljubavi. :kez

NorthStand
13-07-2014, 05:54
Nista turci nece uciniti bez miga amerikanaca, oni su poltornska zemlja koja je uzdigla ekonomiju bas na kreditima tih amerikanaca.
Ovo klasicno proseravanje, da su smeli uradili bi nesto 92 i pomogli muslimanima u Bosni.
Ali ja bih se osvrnuo na nesto drugo( iako nije tema za ovo pa neka admini presmeste), gledao sam proteklih dana televiziju bih federacije i bio sam frapiran da su dogadjaje iz Srebrenice prenosile sve televizje sem naravno iz RS.
Pa oni su to Srebrenicu podigli na nivo mita, svake godine sve vise ukopanih, mislim da ce stati za jedno 10 godina kada budu dosli do cifre 20.000 ubijenih.
Ja zalim sve nevine zrtve ali zasto se barem jednom ne drznu da kazu da je najvise bilo ubijenih muslimanskih vojnika koji su u prodoru nastradali, zasto ne kazu sta je izazvalo Srebrenicu, zasto ne napisu zbog cega su izazvali gnev srpskog naroda iz tog kraja?

Naser Oric je upadao sa svojim koljacima u srpska sela oko Srebrenice kukavicki, iako je Srebrenica bila zasticena zona, poklao ljude na bozic u Kravicama i Celebicu pa sta su mislili posle toga da ce ih Srbi sacekati cvecem?
Ako budu trazili krivca u nekome onda neka ga traze na svojoj strani, jer taj vojskovodja im se danas seta po Sarajevu a kada je trebao ostati da brani svoj narod pobegao ko p... a oni ga slave za heroja.

vi ste prvi počeli, znaš onu iz filma "tko je prvi počeo rat?" "mi smo počeli rat" tako je vi ste prvi počeli rat mrš na polje. :rofl

http://www.youtube.com/watch?v=dF-y5GFoGfI

Bitorajec glumi srbina, a Đurić muslimana buahahaha "regijon kakav je nekad bio" :smijeh

farcry
13-07-2014, 12:57
Po cemu smo mi prvi poceli rat, jer su muslimani hteli islamsku drzavu bosnu ne zarezujuci 2 % ostala dva naroda, sa vama su nesto muljali pa kada su videli da vi hocete hreceg bosnu onda su i na vas krenuli.
Gledam sad ove entitetske granice Bosne, bukvalno je podeljena po stanovnistvu, da je bilo malo pameti tako su se mogli dogovoriti i bez rata.
Sada kada je sve proslo ti Srbi,Muslimani i Hrvati zive zajedno, saradjuju jedni sa drugima ekonomski ne gleda se nacionalnost.
Muslimani kada budu shvatili da Bosna moze opstati samo kroz dogovor izmedju tri naroda ta drzava ce krenuti napred, ovako kada oni prete gasenjem RS, ukidanjem entiteta, unitarizacijom samo je jos vise raslabljuju.

Inkvizitor
13-07-2014, 13:13
ti smanji s tim sranjem..ne pretvaraj ovo u serbiancafe..

caporegime
13-07-2014, 13:16
po tome ( i ne samo po tome) što ste u trenutku, u sekundi, prvi počeli s napadima, jna u sekundi pretvorili u srpsku vojsku. to se ne može tek tako, u samoobrani spontano. za to je potreban plan i program.
prvi ste počeli a istina bog, nije isključeno da bi muslimani da su imali mogućnosti i vremena, napravili isto.
turke ovdje doživljavam kao ruse.
kao i rusi, i oni vidjeli da na balkanu postoji jedan servilni narod koji im se klanja i ljubi noge na sam spomen.
i zašto ne bi, ako u tom vide svoju korist, tu i tamo s malo fraza održavali svoj povlašteni položaj.

Humphrey
13-07-2014, 15:04
Zašto se srbi pojave sa svojim teorijama gdje god se spomenu turci? Je li to neko odbacivanje oca, svog stvoritelja?

farcry
13-07-2014, 15:48
ti smanji s tim sranjem..ne pretvaraj ovo u serbiancafe..

Ne razumem sta sam napisao sto je ikoga uvredilo ako sam ovim zadnjim postom ikoga uvredio, neka se jave ostali forumasi i neka napisu, ako sam ikoga uvredio ti me banuj zauvek i ja vise ovde necu pisati jer nema smisla.

skater
13-07-2014, 17:21
http://www.youtube.com/watch?v=r-gCPvGg3go

skater
13-07-2014, 17:23
vi ste prvi počeli, znaš onu iz filma "tko je prvi počeo rat?" "mi smo počeli rat" tako je vi ste prvi počeli rat mrš na polje. :rofl

http://www.youtube.com/watch?v=dF-y5GFoGfI

Bitorajec glumi srbina, a Đurić muslimana buahahaha "regijon kakav je nekad bio" :smijeh

Zanimljivo kako nijedan film na tu temu nije obradio sukob između Hrvata i Srba. Ili su Hrvati protiv muslimana ili Srbi protiv muslimana.

Orgasmatron
13-07-2014, 17:29
https://i.chzbgr.com/maxW500/2314164992/hC078F915/

Inkvizitor
13-07-2014, 17:35
To infatilno traženje zaštitnika svojstveno Srbima i bosanskim muslimanima..tipa..nas i Rusa dvesta miliona, nas i Turaka 100 miliona..samo pokazuje koliko ti narodi nemaju pouzdanosti u sebe nego mantraju o moćnom zasštitinku koji će doći i ginuti, potaracati njihove neprijatelje i dati im vlast nad cijelim krajevima.

A velikim silama se fućka..oni gledaju samo svoj interes..ali džaba ovi mantraju iz generacije u generaciju..jel to neka nevoljenost u djetinjstvu ili što..

Ne ubijen Kasije Hereja
13-07-2014, 18:15
Srećom neki su Hrvati već naučili turski gledajući sulejmana i već se vide u ulozi Hurem ili bilo koje od robinja.

U pravu si.
To je prokleta sramota!!:nene

Ti su nas Turci stotinama godina ubijali i gazili,zbog njih smo izgubli svoje zemlje i svoje državotvorno pravo!

I sada Erdogan melje o nekoj braći,smrad prokleti!

Netko je rekao ovdje da treba podržat Kurde i razlomit tu smrdljivu Tursku!
A onda im treba parcelizirat zemlju i iselit Turke u Turkemnistan gdje pripadaju!
Oni su zagadili Europu!

kiša
13-07-2014, 20:50
http://www.pogled.ba/clanak/spin-zapalio-balkan-erdoganova-izjava-izmisljena/52406

Inkvizitor
13-07-2014, 20:55
ne mislim da je ta Erdoganova izjava izmišljena jer je on takve ili skoro identične izjave već davao.

Koliko su one realne a koliko bulažnjenja to su druge stvari..

Inkvizitor
13-07-2014, 20:56
Ne razumem sta sam napisao sto je ikoga uvredilo ako sam ovim zadnjim postom ikoga uvredio, neka se jave ostali forumasi i neka napisu, ako sam ikoga uvredio ti me banuj zauvek i ja vise ovde necu pisati jer nema smisla.

Napisao si notorne budalaštine u vezi opravdanja pokolja u Srebrenici..

Tipa oni su izlazili iz zaštićene zone pa su se Srbi samo svetili, ogavne su i ruganje mrtvima..

Šta bi bilo da smo mi po tom principu postupali

Ne moraš mi davat odgovor..znam ga unaprijed..

farcry
13-07-2014, 21:25
Ja sam napisao da je Naser Oric svojim pokoljima izazavo gnev Srba iz tog kraja, 4000 Srba je pobijeno svirepo za 4 godine rata u tom kraju.A ne da su oni samo ulazili u zasticenu zonu, ispade po tebi da su se samo malo prosetali pobili po kojeg i to je to.Ovime se i ti rugas srpskim zrtvama.
Ne opravdavam nikakve zlocine i zao mi je svakog neduznog civila koji je nastradao u ratu, tako i civilima u Srebrenici koji su ubijeni odajem pocast i naravno za to mora odgovarati imenom i prezimenom ko je to ucinio.
Ali kao sta ja odajem pocast neduznim civilima tako zelim da se bar neko sa muslimanske strane obrati i oda pocast srpskim zrtvama iz tog kraja, samo me iznerviralo koliko se srpske zrtve ne cene i maltene prema njima se ponasaju kao da nisu bili ljudi.Toliko.

Inkvizitor
13-07-2014, 21:29
Kakvih 4000 Srba. Ne lupetaj gluposti.

Nigdje nema dokaza za tu cifru, nit grobova, Ne izmišljaj budalaštine.

farcry
14-07-2014, 01:40
...........................