PDA

Pogledaj Full Version : Ivo sanader-zlo.

caporegime
21-06-2011, 15:29
ne zna čovjek što je gore.
to što je ovaj čovjek napravio ili činjenica da lijeva hrvbatska upravo gušta na njegove akrobacije.
nije ljevičarima toliko krivo za štetu što je zemlja trpi, koliko im je drago zbog toga jer će te sanaderove akrobacije utrpati u njihovu priču o nastavku zlog hdz-a koji je i stvoren da bi opljačkao zemlju zajedno sa nacionalistima iz ostalih zemallja u okruženju, s kojima je u tom cilju i organiziran i namješten rat.
rat dakle više ne bila agresija a žrtva bi zu tom slučaju bila jedan od krivaca.

mislim da upravo ona državotvorna hrvatska ima pravo i obvezu najviše osuđivati sanadera.
ne zaboravimo da je taj peder aktivno radio i na razaranju političke snage bih hrvata, stvarajući hdz 1990 kao i što je stavio hrvatskim političarima u bih jaja u škripac i poprilično ih pasivizirao.
nažalost imam osjećaj da će proći lišo jer toliko o drugima zna da će se većina toga najvjerojatnije zataškat.

TheBronxBomber
21-06-2011, 16:33
Nek' se drugovi, djeca i unuci komunista i udbasa zadovolje sudbinom Ive Sanadera. On jest njihov projekt. A budalaste domoljube koji su "pali" na njegov "sarm" i popili njegove trikove, ne treba zalit - nego prezirat.

HDZ je uvijek bio govno od stranke (pokret je uspio iz nuznosti, s golemim zrtvama istinskih Hrvata) - to je i danas. To je bilo i ostalo utociste onih koji su partijsku knjizicu preko noci zamijenili krunicama.

Takvi su nam stajali drzave. SDP (druga strana SKH, ona iskrenija) Hrvatsku nikada nije ni htjela. Smece od stranke, smece od ljudi....

TheBronxBomber
21-06-2011, 17:38
Postoje i druge verzije:

Sanader je pokušao ući u kontrolu oglašavanja, čime je podjarmio mnoge domaće medije. Tako je osvojio drugi mandat nasuprot stranom interesu, i time postao smetnja svjetskim gospodarima kaosa na Balkanu. Sanader je namjeravao snažnije podržati domaću HPB. Veliko je pitanje jeli Josip Protega bio toliko glup, ili je lukavo navučen u krive projekte, radi raskopavanja posljednje hrvatske financijske utvrde. Strani interes nije imao ništa protiv crnog novca iz privatizacijske pljačke, ali kada se isti pojavio u ograncima Hypo, kao autonoman kapital na tržištu, došlo je do snažne reakcije konkurentnih interesa. Cijeli svijet prekapa Hypo mrežu! Zašto nitko ne češlja ostale banke?

http://tvrtkodolic.bloger.hr/
:014

Humphrey
21-06-2011, 21:05
Sanader je bez sumnje najveće zlo koje je zadesilo hrvatski narod.

Ta zmija je uništila sve vrijednosti za koje su ljudi ginuli u DR.Lako za njegovov lopovluk, to je kap u moru zla kad se usporedi sa uništavanjem tkiva ovog naroda. Iskoristio je svakog čovjeka, domoljublje i poginule radi svog osobnog bogaćenja, radi toga je izdao sve naše nacionalne interese.

Imao bih bolje mišljenje o njemu da je prodavao drogu vrtićkoj djeci.

Baader Meinhof
21-06-2011, 23:28
Lijeva Hrvatska, barem pametnija, ne gušta na aktualne pravosudne akrobacije. HDZ-ov spin, prije izbora, kazat će ovako- Jadranka Kosor se jedina usprotivila Sanaderu i otjerala ga kada se poželio vratiti. Za razliku od nje Milanović je bio njegov potrčko iz 'njegovog' ministarstva koji mu se nikad nije usudio javno suprotstaviti, SDP-ov predsjednik Josipović, osim demagogije, nikako nije reagirao na sve što se događalo oko Sanadera. SDP-ov Milan Bandić sa Sanaderom je kuhao dilove. HNS-ov predsjednik Mesić također nikad ništa Sanaderu nije prigovorio a internim je dogovorom između Banskih dvora i Pantovčaka bio nadležan za INA-u. Naravno, ako INA do izbora ne pukne po Mesiću.

Dakle, Sanadera je otjerala HDZ-ova Jadranka Kosor, uhapsio ga je HDZ-ov Tomislav Karamarko, kojeg SDP sotonizira zbog istrage Slavka Linića, a optužit će ga HDZ-ov Mladen Bajić kojeg je SDP htio smijeniti krajem prošle godine, upravo kad je afera Sanader bila započela. I postavit će stvari naoko vrlo logično, pa će dobar dio razočaranih desničara reči- E jebiga to i nije tako glupo, pa neću valjda glasati za lopove Linića i Mesića. Jedini feler te logike jest taj da ne vrijedi stara komunistička ideja prema kojoj povijest počinje s njima, no što povijest znači hrvatskom narodu koji je Mesića izabrao jer je on- 'ipak onaj iizvorni HDZ'.

I tako će HDZ dobiti još koji postotak na izborima koje Milanović ne bi smio izgubiti.

NorthStand
22-06-2011, 11:42
ne zna čovjek što je gore.
to što je ovaj čovjek napravio ili činjenica da lijeva hrvbatska upravo gušta na njegove akrobacije.
nije ljevičarima toliko krivo za štetu što je zemlja trpi, koliko im je drago zbog toga jer će te sanaderove akrobacije utrpati u njihovu priču o nastavku zlog hdz-a koji je i stvoren da bi opljačkao zemlju zajedno sa nacionalistima iz ostalih zemallja u okruženju, s kojima je u tom cilju i organiziran i namješten rat.
rat dakle više ne bila agresija a žrtva bi zu tom slučaju bila jedan od krivaca.

mislim da upravo ona državotvorna hrvatska ima pravo i obvezu najviše osuđivati sanadera.
ne zaboravimo da je taj peder aktivno radio i na razaranju političke snage bih hrvata, stvarajući hdz 1990 kao i što je stavio hrvatskim političarima u bih jaja u škripac i poprilično ih pasivizirao.
nažalost imam osjećaj da će proći lišo jer toliko o drugima zna da će se većina toga najvjerojatnije zataškat.

Moje je mišljenje da je taj šupak i veleizdajnike, najgora politička ličnost desetljeća. Jer je bio "desničar" koji je kao trebao "pokrenut" Hr, u onom starom svijetlu prije 2000e. Al bitno da se on pobrinuo da nema spomenika juri francetiću i mili budaku, da je koaliro s četnicima, i da je izručio antu gotovinu. Za mene je on, najbolji primjer ljudskog izmeta i prije svega orjunaša iz splita. Za one koji ne znaju, orjunaši su bili četnici iz splita. E ovo je upravo jedan takav, to što je on napravio kao "lider desnice" ovaj narod će još jako dugo boljet i osjećat! A kako je samo smrad strpo glavaša, isjtero iz stranke sve protuđmanovske ljude, i uveo poslušnike tipa jadranke kosor "kud Ivo tud i ja", šteta što se sad ne drži te svoje krilatice. Već ga se srčano ograđuje, koje kurve mi imamo na vlasti, jadna ova država s ovakvim ljudima, al narod je po meni još veća glupost i kurva jer ako ima želudac glasat za takve šta se mi čudimo gdje smo, i tko se ima pravo bunit da mu je loše kad glasa za ovavke? Pa majstore ti si kriv, koliko i Ivo jedan i drugi što se ova zemlja pljačka, i uništava jer glasaš upravo za takve poltrone i kriminalce. I onda čemu čuđenje, i zgražanje? Naši ljudi uopće ne shvaćaju, do kud će nas dovest ovakvo ignoriranje, svi se natječu oko partizana i ustaša a kreteni ne kuže da uopće oni nisu predmet spora, nego tko će više love spremit u džep, al "pametni" narod se pali na tu priču pa je ovi uvijek iznova ponavljaju. Evo i danas slave nekakav antifašizam, srećom ja ga ne slavim niti ću ga slavit, jer je taj antifašizam kao i fašizam dobrano pobio hrvata! Sve u svemu, Ivo Sanader je tipični produkt hrvatske politike, i bilo bi dobro da je on jedini ima njih još na tisuće takvih koji nas upravo dok ovo ja pišem u jednakoj ako ne i većoj mjeri pljačkaju i prodaju stranim jebivjetrima i EU. A da mi to ni ne znamo, niti da se nas išta pita u vezi bilo čega. Al tako nam i treba, iskreno bolje nismo ni zaslužili kad smo politički nepismen narod.

zaba1111
28-10-2011, 11:27
Odgođeno suđenje Sanaderu, teško je vjerovati da je zbog zdravstvenih razloga, osobno vjerujem da se radi stopranju ,koje će trajati do iza izbora, od strane HDZa koji je Sanderu vjerovatno nešto ponudio jer bi još i ovaj udarac zatukao HDZ do kraja, a možda je stvarna vlast u HR(ne HDZ) procijenila da za njih nije dobro da se HDZ zatuče do kraja jer to otvara vrata jačanju desnice koja bi zakucavanjem HDZa mogla uzeti 15-20% što bi trajno promijenilo odnose snaga u HR.

Graničar Jozo
28-10-2011, 11:55
jer to otvara vrata jačanju desnice koja bi zakucavanjem HDZa mogla uzeti 15-20% što bi trajno promijenilo odnose snaga u HR.

baš sam o ovome jučer razmišljao.

međutim, svi politički lideri ovih malih stranćica će završiti u HDZ-u nakon što se udbaške struje razračunaju.

zaba1111
28-10-2011, 12:14
baš sam o ovome jučer razmišljao.

međutim, svi politički lideri ovih malih stranćica će završiti u HDZ-u nakon što se udbaške struje razračunaju.

To bi još najbolje bilo, da se rasčisti u HDZu i da sve strančice pređu u tada hrvatski HDZ, ali vjerovatno se upravo tog scenarija i boje.

caporegime
28-10-2011, 12:21
ali, svi ljudi koji su istaknuti u hdz-u su ljudi koji su potrošili i zadnji gram vjerodostojnosti.
od ljudi a la sanader kojima je hdz bio samo smokvin list pa do ljudi koji su nekoć čak i imali neku vjerodostojnost ali su se definitivno potrošili i osramotili gledajući ovu nacionalnoekonomsku rasprodaju hrvatske a nisu ni zucnuli.

teško da mahaničko micanje sadašnje vrhuške i dolazak opisanih desnih pojedinaca može imati neke veće utjecaje.
hdz se potrošio na činjenici da je uvijek obilježen kao lopovska stranka a zahvaljujući tome i desnica (a hdz nema više veze s domoljubljem) kao prirodno kleptomanska opcija.
iak oje takav stav većinom temeljen na ogromnoj medijskoj harangi jugolijevih medija ovi u hdzu kao da su bili debili pa nisu vidjeli da sovjim postupcima tjeraju vodu na njihov mlin.

Dr. Vito Dugonoga
28-10-2011, 14:41
Zasto se ne kaznjavaju upisi jadnika
koima vridaju narod?!?!?

Nisu nista bolji od mesica i sanadera
koi su svoje slabosti licili na narodu!!

caporegime
28-10-2011, 15:16
vito najmanje 30% naroda je gamad koje bi bilo bolje da je nema. ostalih 30-40% su oni koji ovisno o snazi vjetra koji puše traže svoje mjesto na političko-ideološkom spektru ili ih to uopće ne zanima ili su posve ravnodušni prema svemu.
nije baš da je narod 100% ispravan a da je sve ovo što se zbiva nepredviđena okolnost

Dr. Vito Dugonoga
28-10-2011, 17:49
vito najmanje 30% naroda je gamad koje bi bilo bolje da je nema. ostalih 30-40% su oni koji ovisno o snazi vjetra koji puše traže svoje mjesto na političko-ideološkom spektru ili ih to uopće ne zanima ili su posve ravnodušni prema svemu.
nije baš da je narod 100% ispravan a da je sve ovo što se zbiva nepredviđena okolnost

Onda otvorite temu o narodu!!

Ovako, na svakoj temi, cak i o najvecem zlu
sve svedete na krivnju naroda
i to obrazlazete besmislenim postocima
isisanim iz jalovog sagledavanja stvarnosti
politicke..

Narod triba one koi pridvidaju oklonosti
a posebno one koi ih STVARAJU!!
Bez nji je narod bezlicna masa
i to nie nikakva krivica
niti osobina gamadi
nit vitrkoaz!!

Narod se ne bavi mesicem i sanaderom
narod se bavi SVOIM ZIVOTOM!

Ako bi se naso neko dovoljno mocan
pa priveo mesica pravdi
a i sanadera, jer ovo je igraria
ne bi se narod bunio- kladim se!

Tako je bilo u komunizmu!!
Narod je ZIVIO, i nie srljo u SMRT!
Znalo se u sta se ne smi dirat
znalo se kako zavrse koi budu zavedeni!

Kad se provodi volja naroda
tad se u zemlji ositi DUH narodni!!!!

Od 1991. do 2000. se to osicalo..
Oluja je bila vrhunac!
Falila je politicka Oluja..
Pa je onda na svim poljima zavlado kukolj..

Nie tesko, u danasnje vrime, zavarat narod
samo mu obecas ono sto mu triba
i slikas se sa onima koje narod voli
a i s bratom mu takoder..

Jos ako, ko sanader, naucis pricat tilom
odma ti je dvostruko lakse!

Pa, od sad, okanite se naroda
ako ga ne mislite vodit..
dosta mu i njegove muke..

mardar
28-10-2011, 17:58
I ti si jedini ovdje dovoljno moralan da zaštitiš narod i od "neprihvatljivih" komentara.Daj izreci nešto a da ne pišeš replike .Možeš li to uopće Vito ili ćeš vječno nekome replicirati.???

Dr. Vito Dugonoga
28-10-2011, 18:10
I ti si jedini ovdje dovoljno moralan da zaštitiš narod i od "neprihvatljivih" komentara.Daj izreci nešto a da ne pišeš replike .Možeš li to uopće Vito ili ćeš vječno nekome replicirati.???

Otvorio sam ja i svoju temu..

A kad negdi banem
ukljucim se
i ne prigovaram samo
vec kazem svoje videnje!

Zasto ne bi, svi zajedno
bar jednu temu ogolili koliko god moremo
a ne ubacivali ispraznice i potkripljivali ih proizvoljnim postocima!?

Mozganjem o sanaderu bi se dalo dosta toga razjasnit i objasnit..

Nie to nikakakav moral, vec zelja za jezgrovitiom raspravom!

Nie narod glup, samo je dobar.. sto privaranti koriste..

Dr. Vito Dugonoga
04-11-2011, 11:14
Koi cirkus!!!!_ Sanadera optuzuju za ratno profiterstvo
jer je 1993. uzeo proviziu za neki kredit!?!?!?!?!?!?!?
I stoga je on sad u zatvoru i sudi mu se!?!?!
Koja sprdacina od drzave..

NorthStand
05-11-2011, 17:57
http://www.vecernji.hr/vijesti/sudac-turudic-sanaderu-ce-suditi-mito-madarskog-mol-a-clanak-343158