PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kad te posjeti nesreća

Inkvizitor
01-07-2014, 22:41
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3625-Kad-te-posjeti-nesre%C4%87a

pdv
01-07-2014, 22:57
Hump, kao i obično, odličan i duhovit.

Za Milanovića je glupo išta više komentirati. Taj čovjek je toliki ego tripaš da je to nevjerojatno. Čak i u najtežim trenutcima s kojima se ljudi susreću on pokazuje koliko ima osjećaja za probleme građana kojima bi trebao služiti. Ovdje više nije ni stvar da li nam je netko simpatična ili ne na funkciji koju obnaša nego baš u ljudskosti. Nula od čovjeka. Al' dobro s obzirom koliko loče nije ni čudno da uvijek baljezga.

Inkvizitor
01-07-2014, 23:10
Zar pije. Inače kad sam čuo za tu izjavu, pomislio sam, lude li države, blesavog li premijera.

pdv
01-07-2014, 23:17
Zar pije. Inače kad sam čuo za tu izjavu, pomislio sam, lude li države, blesavog li premijera.

Je i to junački, iz povjerljivih izvora :kez

Pa da, ne možeš vjerovati da bi to ikome palo napamet. Prvo što očekivaš je suosjećajnost pa makar i glumljena. Ovo je baš dno. Meni se on ne čini više pri zdravoj pameti. Izgubio je kompas totalno pri čemu ne mislim samo na njegovo politiku nego funkcioniranje njega u svakodnevnim životnim situacijama. Mislim da će završit na psihijatriji od muke kada izgubi izbore, totalno se uživio u vlast. Opijen je skroz.

kiša
02-07-2014, 09:37
bravo Humphrey, moje poštovanje za izvrsnu prezentaciju zokijeve plitkoće uma, najobičniji bezobrazni uličar lajavac.
nego neš se mislim sigurno je zla desnica švrljala oko zokijevih cijevi , oće oni :D

vele za milankicu isto kako puuuuno pije