PDA

Pogledaj Full Version : Vaš "ulet" curi koja vam se sviđa

sagitarius
28-06-2014, 14:52
Evo jedne lagane ljetnje teme, pa tko voli nek izvoli...
Za susjednim stolom u lijepom restoranu sjedi par djevojaka od kojih jedna i to rasna ljepotica s vremena na vrijeme pogleda prema vama...
Shvatili ste da "tu nešto ima"...
Spremate se da se dignete i priđete tom stolu te diskretno nešto šapnete toj djevojci na uho.
Pitanje teme je koje će to biti riječi kojim kanite "oboriti djevojku s nogu " i zakazati joj sastanak u dvoje.

Da bi stvar bila interesantnija, slično pitanje važi i za dame...
Dakle, kako biste izveli da vas taj slatki dečko za susjednim stolom zapazi i da ga zauvijek uzmete samo za sebe

ogledalce
28-06-2014, 15:31
sagi dušo nije pošteno,:zubo
ovo je tema samo za dečke :)
bolan imali smo i mi žene uleta ako ćemo istinu kazat:kez

Grunf
28-06-2014, 19:57
Za susjednim stolom u lijepom restoranu sjedi par djevojaka od kojih jedna i to rasna ljepotica s vremena na vrijeme pogleda prema vama...
Spremate se da se dignete i priđete tom stolu te diskretno nešto šapnete toj djevojci na uho.
Pitanje teme je koje će to biti riječi kojim kanite "oboriti djevojku s nogu " i zakazati joj sastanak u dvoje.

Bok curo, moje srce je pašnjak, a ti si jedina krava koja njime pase. :cvijece

kiša
29-06-2014, 11:43
Bok curo, moje srce je pašnjak, a ti si jedina krava koja njime pase. :cvijece

grunfek budeš tako skupil "stado" morti veće neg naš Lijanović:raspa

Stiliana
29-06-2014, 14:40
nikako.

nije na ženama da prilaze muškarcima.

:raspa

sagitarius
29-06-2014, 15:39
sagi dušo nije pošteno,:zubo
ovo je tema samo za dečke :)
bolan imali smo i mi žene uleta ako ćemo istinu kazat:kez

Naveo sam da slično pitanje važi i za dame, jer sam više puta imao prilike da se u to osobno i osvjedočim...
Naime, u Sarajevu je gotovo rutina da dama izvrši izbor, a onda preko prijatelja, prijateljica i "drugim sredstvima" sebi pribave željenog dečka.
Na žalost ovdje je puno više djevojaka nego mladića, pa to objašnjava dosta agresivan pristup djevojaka ovom pitanju...
Konkurencija je stravična, pa to objašnjava što su sarajke najljepše, najnjegovanije i najseksi cure nadaleko...

ogledalce
29-06-2014, 17:42
Naveo sam da slično pitanje važi i za dame, jer sam više puta imao prilike da se u to osobno i osvjedočim...
Naime, u Sarajevu je gotovo rutina da dama izvrši izbor, a onda preko prijatelja, prijateljica i "drugim sredstvima" sebi pribave željenog dečka.
Na žalost ovdje je puno više djevojaka nego mladića, pa to objašnjava dosta agresivan pristup djevojaka ovom pitanju...
Konkurencija je stravična, pa to objašnjava što su sarajke najljepše, najnjegovanije i najseksi cure nadaleko...

ma cure se stide i ako jesu imale ulete muškima, neće one to lako priznat :zubo
reće tebi ogledalce, koji je bio moj životni ulet
BIĆEŠ MOJ ILI CRNE ZEMLJICE,,:facepalm
a nemoj tako , bolan i mi hercegovke smo lipe a ne samo sarajke:mig

kiša
29-06-2014, 17:52

a otkad to sagi :D neš ti fatalnih sarajčica :D
nego u Sarajatanu vele novi trend -dečki oko tridesete ne bi se ženili al oće dicu, a oni oko četrdesete bi tili mlade i nevine od dvadesetak.

kiša
29-06-2014, 17:53
nikako.

nije na ženama da prilaze muškarcima.

:raspa

normalno :raspa

caporegime
29-06-2014, 18:44

Da bi stvar bila interesantnija, slično pitanje važi i za dame...
Dakle, kako biste izveli da vas taj slatki dečko za susjednim stolom zapazi i da ga zauvijek uzmete samo za sebe

planiraš se pustiti u promet pa tražiš savjete?
može ovako?

bok/ćao/vozdra, aj ti meni fino daj odmah a ja ti se kunem da ću te naknadno osvojiti, što će rezultirati romansom, nakon čega na red dolazi romantični seks, pa time zapravo sve dođe na isto samo s malo drukčijim redoslijedom

kiša
29-06-2014, 18:50
planiraš se pustiti u promet pa tražiš savjete?
može ovako?

bok/ćao/vozdra, aj ti meni fino daj odmah a ja ti se kunem da ću te naknadno osvojiti, što će rezultirati romansom, nakon čega na red dolazi romantični seks, pa time zapravo sve dođe na isto samo s malo drukčijim redoslijedom

:smijeh:smijeh

pdv
29-06-2014, 22:45
Nisam nikad i ne bi nikad prva prišla muškarcu. A, žena ionako uvijek odabire bez obzira jel' prišla prva ili nije. Simpatično mi je kako neki muškarci misle da su oni ti koji odabiru :cerek

caporegime
30-06-2014, 14:24
sagitarijuse, pošto si dakle na moru, gdje sve vrvi od oskudno odjevenih djevojaka kojima, moraš priznati, prije škicaš u dekolte i lajnu na tangicama nego što ih zamišljaš kako lijepo mogu pjevati na misi ili s kolikom pažnjom mogu njegovati staru majku.
ukoliko se ne želiš osramotiti pa im prilaziti kao da ih zoveš na kadrillu ili menuet , uz naklon i oprezni upit; sami ste? nastavi ti s dobrim balkanskim štosevima.
odmah u startu odjebeš demode ulet a la, jel ti tata kradljivac (pa tko je onda ukrao sve zvijezde s neba i stavio ih u tvoje oči) ili koliko je sati (krajnje vrijeme da se upoznamo), jer bi te netko mogao fotografirati i staviti na fb, ne kao simpatiju ili frenda, naravno.

pokušaš s ovim: - gdje ti je otac, odmah me odvedi do njega.
-(zašto)
-kad sam te vidio, rekao sam; pop....bi k....... koji je ovo napravio

kiša
01-07-2014, 09:48
Nisam nikad i ne bi nikad prva prišla muškarcu. A, žena ionako uvijek odabire bez obzira jel' prišla prva ili nije. Simpatično mi je kako neki muškarci misle da su oni ti koji odabiru :cerek

a zašto ne ?

Grunf
01-07-2014, 09:52
a zašto ne ?

Zato jer ona samo namigne i oko nje se sjate desetine udvarača, poput galebova kad idu za kočom. :D

Grunf
01-07-2014, 09:56

Odabire se zajedno, simpatično je kako feministice misle da one vladaju svim procesima koji se događaju u životu, a muškarci su tu samo privjesak. :kava

kiša
01-07-2014, 09:57
tribalo bi biti posve normalno prilaziti jedni drugima :) samo što je društvo zarobljeno nametnutim stereotipima ..

Grunf
01-07-2014, 09:59
tribalo bi biti posve normalno prilaziti jedni drugima :) samo što je društvo zarobljeno nametnutim stereotipima ..

Pa to je normalno, ak ti se netko svidi onda mu priđeš, ne treba oko toga raditi filozofije.

kiša
01-07-2014, 10:00
Pa to je normalno, ak ti se netko svidi onda mu priđeš, ne treba oko toga raditi filozofije.

tebi cura kad priđe, tebi je to ok ?

Grunf
01-07-2014, 10:10
tebi cura kad priđe, tebi je to ok ?

Odmah stisnem šamar. Tri koraka od mene silo nečisto, ako si se uspalila u vodi se gasi. :D Situacija je uvijek takva da si blizu neke žene i onda započneš neki razgovor, ili ti ili ona.

kiša
01-07-2014, 10:16
Odmah stisnem šamar. Tri koraka od mene silo nečisto, ako si se uspalila u vodi se gasi. :D Situacija je uvijek takva da si blizu neke žene i onda započneš neki razgovor, ili ti ili ona.
naprduj ti al vidiš kak to gledaš odma uspalila se , dašta je
zato cure i ne prilaze i stave se na ignore :D

Grunf
01-07-2014, 10:30
naprduj ti al vidiš kak to gledaš odma uspalila se , dašta je
zato cure i ne prilaze i stave se na ignore :D

Ma to su bajke. Žena kad izgubi glavu za nekim muškarcem ne da će prići nego će se prilijepiti za njega kao prilijepak. :D

kiša
01-07-2014, 10:32
Ma to su bajke. Žena kad izgubi glavu za nekim muškarcem ne da će prići nego će se prilijepiti za njega kao prilijepak. :D

si vidio kak smo naiva :D

Grunf
01-07-2014, 10:36
si vidio kak smo naiva :D

Kako koja. :raspa

kiša
01-07-2014, 10:42
slabo je ta namamljena koja nije :P

pdv
01-07-2014, 20:50
a zašto ne ?

Zato što muškarac koji bi se meni svidio me mora osvojit nečim. I nema to veze s društvenim nekim sereotipima nego me ne može osvojit netko tko se nije sposban izborit za nešto što mu se sviđa. Ne lajkam tu karakternu osobinu niti plašljivce.

Odabire se zajedno, simpatično je kako feministice misle da one vladaju svim procesima koji se događaju u životu, a muškarci su tu samo privjesak. :kava

Baš suprotno, govorim kao konzervativna ženica. Žena bira, a muškarac osvaja :kez

kiša
01-07-2014, 21:17
Zato što muškarac koji bi se meni svidio me mora osvojit nečim. I nema to veze s društvenim nekim sereotipima nego me ne može osvojit netko tko se nije sposban izborit za nešto što mu se sviđa. Ne lajkam tu karakternu osobinu niti plašljivce.

Baš suprotno, govorim kao konzervativna ženica. Žena bira, a muškarac osvaja :kez

definiraj mi to "osvojit "

caporegime
02-07-2014, 15:22
vjerojatno dobrim statusom, zaradom, nekretninama pa čak i dobrim izgledom.
nakon osvajanja žena shvati (i to svima priča) da je zapravo osvojena šarmom, duhovnošću, pameću i sl.

kako tebe muškarac osvaja?
vjerojatno tako da ti da do znanja da je lud za tobom, da će klečati pred tobom, da će se poniziti...... ako treba ćeš ga u tom djelovanju malo i počastiti nečim tek da da se zakopa još i jače.
kad bude najniže onda ga otreseš jer voliš slušati kmečavinu drugih za tobom.
ali ne zaboravi staru zimbabveansku poslovicu; tko voli slušati kmečavinu drugih, počinje prakticirati i svoju.....

kod gaby je malo drukčije. tko ne pobjegne prve minute glavom bez obzira, samim time, osvojio je njezino srce.

pdv
02-07-2014, 21:12
definiraj mi to "osvojit "

Nemrem vjerovati da ovo moram objašnjavati...da me klepne letvom po glavi i odvuče u svoju pećinu :cerek :kez

Kad kažem osvojiti onda mislim da mora poduzeti prvi korak i prići mi ako mu se sviđam. Ja njemu ne bi prišla jer ne želim poduzimat prvi korak :kez

vjerojatno dobrim statusom, zaradom, nekretninama pa čak i dobrim izgledom.
nakon osvajanja žena shvati (i to svima priča) da je zapravo osvojena šarmom, duhovnošću, pameću i sl.

kako tebe muškarac osvaja?
vjerojatno tako da ti da do znanja da je lud za tobom, da će klečati pred tobom, da će se poniziti...... ako treba ćeš ga u tom djelovanju malo i počastiti nečim tek da da se zakopa još i jače.
kad bude najniže onda ga otreseš jer voliš slušati kmečavinu drugih za tobom.
ali ne zaboravi staru zimbabveansku poslovicu; tko voli slušati kmečavinu drugih, počinje prakticirati i svoju.....

kod gaby je malo drukčije. tko ne pobjegne prve minute glavom bez obzira, samim time, osvojio je njezino srce.

Jel' ovo mene pitaš?

kiša
02-07-2014, 21:23
Nemrem vjerovati da ovo moram objašnjavati...da me klepne letvom po glavi i odvuče u svoju pećinu :cerek :kez

Kad kažem osvojiti onda mislim da mora poduzeti prvi korak i prići mi ako mu se sviđam. Ja njemu ne bi prišla jer ne želim poduzimat prvi korak :kez

Jel' ovo mene pitaš?
jasno mi je kak mora poduzeti prvi korak, ali pitam radi čega ti je to toliko važno isključivo na takav način ?

pdv
02-07-2014, 21:27
jasno mi je kak mora poduzeti prvi korak, ali pitam radi čega ti je to toliko važno isključivo na takav način ?

Pa zato što mi je drugačije neprihvatljivo. Imam tradicionalno shvaćanje muško ženskih odnosa. Mislim da je muškarac taj koji mora zaintrigirati ženu, a ne da se ja njemu bacam pod noge ili da ga osvajam. To je njegov zadatak.

kiša
02-07-2014, 21:32
Pa zato što mi je drugačije neprihvatljivo. Imam tradicionalno shvaćanje muško ženskih odnosa. Mislim da je muškarac taj koji mora zaintrigirati ženu, a ne da se ja njemu bacam pod noge ili da ga osvajam. To je njegov zadatak.

ok, a što onda s profi osvajačima ? oni su prva liga kad namirišu plijen , neodoljivi :liza

pdv
02-07-2014, 21:36
ok, a što onda s profi osvajačima ? oni su prva liga kad namirišu plijen , neodoljivi :liza

kaj s njima? nekim ženama se sviđaju, nekima, ne. pametnu i odmjerenu ženu koja razmišlja mozgom,a ne spolnim organom ne može zavesti krivi frajer :kez

kiša
02-07-2014, 21:43
kaj s njima? nekim ženama se sviđaju, nekima, ne. pametnu i odmjerenu ženu koja razmišlja mozgom,a ne spolnim organom ne može zavesti krivi frajer :kez

pa dok te osvaja ne mreš ti skužit razliku :D

pdv
02-07-2014, 21:44
pa dok te osvaja ne mreš ti skužit razliku :D

naravno da nemreš ali zato ne padaš ka kruška sa stabla nego si daš vremena da procijeniš. malo dostojanstva i cijenjenja sebe i nema problema sa muškarcima :kez

kiša
02-07-2014, 21:52
naravno da nemreš ali zato ne padaš ka kruška sa stabla nego si daš vremena da procijeniš. malo dostojanstva i cijenjenja sebe i nema problema sa muškarcima :kez

ček fokusiramo se na prvi korak osvajanje. Ja velim kak su tu "lovci" najboljši
sad npr. imaš dečke koji su posve ok ali nisu poduzetni u smislu intenzivnog prvog koraka. takvi onda nemaju prilike ?

pdv
02-07-2014, 21:59
ček fokusiramo se na prvi korak osvajanje. Ja velim kak su tu "lovci" najboljši
sad npr. imaš dečke koji su posve ok ali nisu poduzetni u smislu intenzivnog prvog koraka. takvi onda nemaju prilike ?

Pa naravno da nemaju. Ne znam što je tu čudno :kez Ne traži se poduzetnost tipa da te baci na koljena sa ludom pričom nego o najobičnijem prilasku ženi koja ti se sviđa. Ako to nije u stanju...nek još malo sazrije, kaj da velim :kez

kiša
02-07-2014, 22:02
Pa naravno da nemaju. Ne znam što je tu čudno :kez Ne traži se poduzetnost tipa da te baci na koljena sa ludom pričom nego o najobičnijem prilasku ženi koja ti se sviđa. Ako to nije u stanju...nek još malo sazrije, kaj da velim :kez

pa dobro moglo bi se promatrati i druga strana na jednak način, nek malo sazrije žena ili ??

pdv
02-07-2014, 22:04
pa dobro moglo bi se promatrati i druga strana na jednak način, nek malo sazrije žena ili ??

Naravno da može. Ja samo pričam u svoje ime i znam kako se ja ponašam u tim situacijama, za druge ne znam :kez

kiša
02-07-2014, 22:13
Naravno da može. Ja samo pričam u svoje ime i znam kako se ja ponašam u tim situacijama, za druge ne znam :kez

ja moran pitati. A ovako mislim tribalo bi biti posve normalno, jednako, prihvatljivo, prilaziti jedni drugima bez bilo kakvog opterećenja. Jer prići nekomu ne znači niti predaju, niti znak slabosti to je jednostavno želja za kontaktom za blizinom druge osobe.

pdv
02-07-2014, 22:30
ja moran pitati. A ovako mislim tribalo bi biti posve normalno, jednako, prihvatljivo, prilaziti jedni drugima bez bilo kakvog opterećenja. Jer prići nekomu ne znači niti predaju, niti znak slabosti to je jednostavno želja za kontaktom za blizinom druge osobe.

Sve je to super i nemam problema s tim ali meni je to kao ženi nepojmljivo. Svi smo različiti. Nekome je to super, nekom odbojno. I dobro da je tako.

kiša
02-07-2014, 22:35
Sve je to super i nemam problema s tim ali meni je to kao ženi nepojmljivo. Svi smo različiti. Nekome je to super, nekom odbojno. I dobro da je tako.

:) nema što biti odbojno. upravo tako , ne postoji univerzalni obrazac ponašanja i super što je tako jer bi inače sve bilo predvidivo a samim tim i dosadno
al moram priznati lipo je kad te netko što se veli ponaški -digne na foru, takvi uleti su prva liga ;)

caporegime
03-07-2014, 15:05

Jel' ovo mene pitaš?

ne, poreziću. nije se odnosilo na tebe.

Stiliana
04-07-2014, 22:26

onda ti nama reci kako ti prilaziš muškima... mene baš zanima kako to izgleda :)

Humphrey
05-07-2014, 13:47
Priđeš joj iza leđa i povučeš je za kosu.lagano naravno...

ona se okrene i tu će se dogoditi jedna od dvije stvari:

pogledat će te ljuto i poslati u neku stvar

nasmijat će se lagano, praveći se da je ljuta.

ako se nasmije, pozdravi je, pitaj je što će popiti .

to je "vrtićki ulet".

DzoniBG
05-07-2014, 14:34

Ma kakva da je kriza... inflacija, pad GDP-a, rat u SIriji i Ukrajini, Kim Jong Un preti atomskom bombom... kasni plata a sef preti otkazom, nagomilani racuni koje nemas odakle platiti... ili jednostavno dugogodisnji zagoreli tiganj, gejzir koji baca vodenu paru u prazno, gospodjica zeljna toplog muskog pozdrava kad se nasmeje i primi ga u svoj topli dom... NE PRILAZITI MUSKARCIMA!!!

Osim nekih autsajdera, velika vecina ce to skapirati kao vec zavrsenu pricu... ne mora da se trudi, da vas osvaja, da razmislja i zamislja gde cete na veceru, gde cete prosetati, koji film pogledati... nista ne mora, cak ni da vas odveze do gajbe...moze samo da ostavi otkljucana vrata, digne noge na trosed, gricka semenke, gleda fudbal... i spremi charlija za g6 suster mat...

Ko hoce sex bez obaveza, nesto inkognito ispod zita... moze i ovako... ako nije ruzna ko lopov, naci ce se vec neki entuzijasta... ali za nesto ozbiljnije, prilazak tipu je cist promasaj...

caporegime
08-07-2014, 10:24
i? što je od svega sagitarius odlučio isprobati ovo ljeto na plažama makarske rivijere?

sagitarius
08-07-2014, 16:00
i? što je od svega sagitarius odlučio isprobati ovo ljeto na plažama makarske rivijere?

Oprobani recept, istina na Dubrovačkoj rivijeri ove godine - i po tom receptu kreniti sa damom kod koje je moj "ulet" popio bunar vode...:D

caporegime
08-07-2014, 16:56
pjevao si serenadu pod prozorom i doživio zalijevanje iz kante ili lavora?

skater
08-07-2014, 19:08

Ili noćne posude.

skater
08-07-2014, 19:10
Prdnem, ako se iskreno nasmije onda je to dobar znak.

Rodica
09-07-2014, 14:46
Priđeš joj iza leđa i povučeš je za kosu.lagano naravno...

ona se okrene i tu će se dogoditi jedna od dvije stvari:

pogledat će te ljuto i poslati u neku stvar

nasmijat će se lagano, praveći se da je ljuta.

ako se nasmije, pozdravi je, pitaj je što će popiti .

to je "vrtićki ulet".

prišao mi iza leđa i gurnuo me laktom, prolila sok po sebi.
ja se okrenula i dogodila se jedna od dvije moguće stvari: pogledala ga ljutito i poslala u neku stvar
nasmijao se lagano i ispričao praveći se da je bilo slučajno
poslije me pozdravio i pitao što ću popiti.
ulet završio vezom, pa brakom od 20+ godina...

sagitarius
12-07-2014, 15:34

O da jesam pjevao i sa klapom svirao serenade, pa je cijeli komšiluk plakao od radosti, mada su bili sitne ure, da se tako nešto opet događa u ovom gradu, u ovom svijetu, koji je poodavno zaboravio na romantiku i vrijeme istinske vječne ljubavi i snosili nam kavu i kolačiće, a poneka raznježena stara dama nam je donosila i boce viskija...
No moji uleti su bili ipak za zeru drugačiji, mada ne sporim stanovitu dozu romantike..., naravno đentlmeni o tome šute, jer se podrazumijeva da se stvari među gospodom znaju.

sagitarius
12-07-2014, 15:35
Prdnem, ako se iskreno nasmije onda je to dobar znak.

Sjajno, pretpostaviti je da ti je to donijelo veliki uspjeh kod pripadnica ljepšeg pola...:D

kiša
12-07-2014, 21:00
O da jesam pjevao i sa klapom svirao serenade, pa je cijeli komšiluk plakao od radosti, mada su bili sitne ure, da se tako nešto opet događa u ovom gradu, u ovom svijetu, koji je poodavno zaboravio na romantiku i vrijeme istinske vječne ljubavi i snosili nam kavu i kolačiće, a poneka raznježena stara dama nam je donosila i boce viskija...
No moji uleti su bili ipak za zeru drugačiji, mada ne sporim stanovitu dozu romantike..., naravno đentlmeni o tome šute, jer se podrazumijeva da se stvari među gospodom znaju.

kako sagi sad veliš -gentlemeni o tom šute, onda svi moramo biti tiho :D

kiša
12-07-2014, 21:36
Ma kakva da je kriza... inflacija, pad GDP-a, rat u SIriji i Ukrajini, Kim Jong Un preti atomskom bombom... kasni plata a sef preti otkazom, nagomilani racuni koje nemas odakle platiti... ili jednostavno dugogodisnji zagoreli tiganj, gejzir koji baca vodenu paru u prazno, gospodjica zeljna toplog muskog pozdrava kad se nasmeje i primi ga u svoj topli dom... NE PRILAZITI MUSKARCIMA!!!

Osim nekih autsajdera, velika vecina ce to skapirati kao vec zavrsenu pricu... ne mora da se trudi, da vas osvaja, da razmislja i zamislja gde cete na veceru, gde cete prosetati, koji film pogledati... nista ne mora, cak ni da vas odveze do gajbe...moze samo da ostavi otkljucana vrata, digne noge na trosed, gricka semenke, gleda fudbal... i spremi charlija za g6 suster mat...

Ko hoce sex bez obaveza, nesto inkognito ispod zita... moze i ovako... ako nije ruzna ko lopov, naci ce se vec neki entuzijasta... ali za nesto ozbiljnije, prilazak tipu je cist promasaj...

heh uvik je lipo kad nas alfa mužjaki opomenu kak nas drže za spiza-sponzice http://www.mysmilie.de/smilies/goldies/24.gif

neš se mislim , džoni je klasika lovac, pa kad on frkne ciljano "stado" se rasprši on si "ulovi" onemoćalo "grlo " i onak omamljenu odvuče u svoj brlog..predvodnice mu uvik izmaknu ne mre on to stić http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/l_moto.gif

kiša
12-07-2014, 21:51
onda ti nama reci kako ti prilaziš muškima... mene baš zanima kako to izgleda :)

haha ko da ja upadam triput dnevno :P
a ne znan ti sad reć, inače to nimsa ni radil nije bilo potrebe, ali kad bi mislim bila bi stvar trenutka, osjećaja, inspiracije, motiva ..me mogu to planirati
ali evo recimo sidimo negdi moja ekipa i ja i za susjednim stolom vidim nekoga koga me moš ne vidit s šarmantnim osmjehom , pogledala bi ga ravno u oči smješeći se, pa još jednom i onda bi zamolila konobara da mu odnese papir i olovku i nek mu veli kako dama za onim stolom želi broj njegovog mobača.Zatim bi papirić s brojem stavila na stol uzela mobitel i nazvala, i promatrala njegovu nestrpljivu reakciju i očekivanje poziva, međutim ne bih njega zvala ...neka malo :D
tek nakon dva poziva drugima njemu bi spremila kratku poruku ..
ak ne bi reagirao garant sam naletila na našeg Džonija :D

Grunf
14-07-2014, 00:03
heh uvik je lipo kad nas alfa mužjaki opomenu kak nas drže za spiza-sponzice http://www.mysmilie.de/smilies/goldies/24.gif

neš se mislim , džoni je klasika lovac, pa kad on frkne ciljano "stado" se rasprši on si "ulovi" onemoćalo "grlo " i onak omamljenu odvuče u svoj brlog..predvodnice mu uvik izmaknu ne mre on to stić http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/l_moto.gif

:rofl :rofl

caporegime
14-07-2014, 09:59
ajmo sad svi vi uletači, znalci i ostali, pošto ovdje frcaju pametni savjeti više nego na htv-u kovaču, s koliko zareza na kundaku raspolažate, da vidimo tko ima pokrića za ovako nešto....

kiše, jel to originalni ulet iz "plavuše iz naše gimnazije" ili "osvete bilmeza" VI-dio?

kiša
14-07-2014, 14:23
ajmo sad svi vi uletači, znalci i ostali, pošto ovdje frcaju pametni savjeti više nego na htv-u kovaču, s koliko zareza na kundaku raspolažate, da vidimo tko ima pokrića za ovako nešto....

kiše, jel to originalni ulet iz "plavuše iz naše gimnazije" ili "osvete bilmeza" VI-dio?

aj ti nama sad lipo kaži kak je to stara škola odrađivalahttp://img209.imageshack.us/img209/9259/halloweensmilie131.gif

sagitarius
14-07-2014, 14:55
kako sagi sad veliš -gentlemeni o tom šute, onda svi moramo biti tiho :D

Koliko je make up osobna ženska stvar kao i koliko je njegova svrha javna stvar, toliko je kod muških ulet javan, a pristup osoban...
I jedno i drugo su u istoj funkciji, ali delikatnost, originalnost i šarm nas razlikuje i čini osobama, jedinstvenim, neponovljivim i upravo takvim kakvim jesmo.
Tema su "uleti", a ne pristupi.
Dakle "Mačo", "šminkeraj", "femini" itd..itd.. nije bit priče...
Fol je reči, ako to netko naravno želi, kakav mu je bio "ulet" u nekoj situaciji u kojoj je možda "ispao" iz igre ili pak "uspio" u namjeri da zainteresira osobu suprotnog spola...
Za dame važi naravno njima prispodobljiviji način privlačenja pažnje čovjeka koji im se dopada...
Kako su to izvele, jesu li uspjele i imaju li "tajni recept", da se malo našalim i to tako nazovem, kako u svoju mrižu vataju muškadine...

kiša
14-07-2014, 15:04
Koliko je make up osobna ženska stvar kao i koliko je njegova svrha javna stvar, toliko je kod muških ulet javan, a pristup osoban...
I jedno i drugo su u istoj funkciji, ali delikatnost, originalnost i šarm nas razlikuje i čini osobama, jedinstvenim, neponovljivim i upravo takvim kakvim jesmo.
Tema su "uleti", a ne pristupi.
Dakle "Mačo", "šminkeraj", "femini" itd..itd.. nije bit priče...
Fol je reči, ako to netko naravno želi, kakav mu je bio "ulet" u nekoj situaciji u kojoj je možda "ispao" iz igre ili pak "uspio" u namjeri da zainteresira osobu suprotnog spola...
Za dame važi naravno njima prispodobljiviji način privlačenja pažnje čovjeka koji im se dopada...
Kako su to izvele, jesu li uspjele i imaju li "tajni recept", da se malo našalim i to tako nazovem, kako u svoju mrižu vataju muškadine...

normalno svatko ima tajnu ricetu koja nekako izvire iz osobnosti, poimanja,temperamenta, trenutnog osjećaja..ništa nije jednoznačno , ali ni mjerljivo.:)
a lipo si nas "navuka " na priču a ti samozatajan http://free-bj.t-com.hr/numizmatika/stranica/zbunj/65.gif

sagitarius
14-07-2014, 15:13
normalno svatko ima tajnu ricetu koja nekako izvire iz osobnosti, poimanja,temperamenta, trenutnog osjećaja..ništa nije jednoznačno , ali ni mjerljivo.:)
a lipo si nas "navuka " na priču a ti samozatajan http://free-bj.t-com.hr/numizmatika/stranica/zbunj/65.gif

Prije svega uvijek mi je veliko zadovoljstvo s tobom razmijenuti poneki post, posebice neobvezno na ovakvim "rilaks" temama, koje su kao takve najbolji način svima nama da se malo opustimo i porazgovaramo, ne samo o ovoj "vječnoj temi", nego i o drugim stvarima...
Uostalom tu je Capo nenadmašan i pravi je začin ovakvim temama...
A što se priče tiče, pa nisam nikoga "navuka", tema je takva pa tko voli nek izvoli, a ja je tu i tamo kao njen autor tek moderiram i usmjeravam...:D

caporegime
15-07-2014, 13:08
aj ti nama sad lipo kaži kak je to stara škola odrađivalahttp://img209.imageshack.us/img209/9259/halloweensmilie131.gif
Stara skola je to uvijek isto odradjivala to valjda znas. Stari fakultet pak kaze da nema univerzalne situacije i da sve ovisi trenutku i okolini. Pokazat ti ipak necu jer mi se ne cinis dovoljno vrijedna da zauzmes mjesto na kundaku. :evil

caporegime
15-07-2014, 13:09
Prije svega uvijek mi je veliko zadovoljstvo s tobom razmijenuti poneki post, posebice neobvezno na ovakvim "rilaks" temama, koje su kao takve najbolji način svima nama da se malo opustimo i porazgovaramo, ne samo o ovoj "vječnoj temi", nego i o drugim stvarima...
Uostalom tu je Capo nenadmašan i pravi je začin ovakvim temama...
A što se priče tiče, pa nisam nikoga "navuka", tema je takva pa tko voli nek izvoli, a ja je tu i tamo kao njen autor tek moderiram i usmjeravam...:D

Ti vec poceo s uletom? Daj se nemoj zajebavat pa kisa ima brkove zar zelis na kraju zavrsiti ko onaj ocalinko iz filma momacka vecer

sagitarius
15-07-2014, 15:09
Ti vec poceo s uletom? Daj se nemoj zajebavat pa kisa ima brkove zar zelis na kraju zavrsiti ko onaj ocalinko iz filma momacka vecer

:facepalm

:rofl:rofl

caporegime
15-07-2014, 16:13
samo se ti smiji.......
završit ćeš kao ovaj gospodin netom nakon što je ljubav svog života s kojom se maločas valjao u krevetu, sreo na pisoaru....

https://www.youtube.com/watch?v=-xN8COU7PKc

kiša
15-07-2014, 21:14
Stara skola je to uvijek isto odradjivala to valjda znas. Stari fakultet pak kaze da nema univerzalne situacije i da sve ovisi trenutku i okolini. Pokazat ti ipak necu jer mi se ne cinis dovoljno vrijedna da zauzmes mjesto na kundaku. :evil

ae legende o tome kruže još i danashttp://zena.hr/ckeditor/plugins/smiley/images/AddEmoticons04230.gif

i želiš nam na svoj suptilan način kazati kako imaš kundaka http://www.cvijet.info/forum/smileys/c029%5b1%5d.gif

Humphrey
15-07-2014, 22:41
samo se ti smiji.......
završit ćeš kao ovaj gospodin netom nakon što je ljubav svog života s kojom se maločas valjao u krevetu, sreo na pisoaru....

https://www.youtube.com/watch?v=-xN8COU7PKc

Nevezanbo za temu, ovo je najbolji film toma hanksa.

caporegime
16-07-2014, 12:38
ae legende o tome kruže još i danashttp://zena.hr/ckeditor/plugins/smiley/images/AddEmoticons04230.gif

i želiš nam na svoj suptilan način kazati kako imaš kundaka http://www.cvijet.info/forum/smileys/c029%5b1%5d.gif

Ha ha pa kundak ima svatko kisice kisela

Grunf
17-07-2014, 09:40

Kiša morti ni kaj puno vredna, ali ja je vređati ne dam! :D

caporegime
17-07-2014, 11:42
gospon grunf kaj ne vidite da netko drugi ovdi brke fitilji i se smeši kak lisac pri kokošinjcu.....
sem vam ja ni konkurencija

Grunf
17-07-2014, 12:29
A ne znam kaj se događa, ali se Kiša ljuti na mene jer sam se šalil.

caporegime
17-07-2014, 14:44
možda baš zato jer si se šalio......

Grunf
17-07-2014, 15:17
Krivo sam uletio, bio je to više klizeći. :D

Humphrey
17-07-2014, 16:02
Krivo sam uletio, bio je to više klizeći. :D

Klizeći startevi su dio igre, reci ti njoj neka to podnese muški.

caporegime
18-07-2014, 12:40
pa nema li bolje opcije nego da neku ženu startaš na klizeći način?

Stiliana
19-07-2014, 15:28
haha ko da ja upadam triput dnevno :P
a ne znan ti sad reć, inače to nimsa ni radil nije bilo potrebe, ali kad bi mislim bila bi stvar trenutka, osjećaja, inspiracije, motiva ..me mogu to planirati
ali evo recimo sidimo negdi moja ekipa i ja i za susjednim stolom vidim nekoga koga me moš ne vidit s šarmantnim osmjehom , pogledala bi ga ravno u oči smješeći se, pa još jednom i onda bi zamolila konobara da mu odnese papir i olovku i nek mu veli kako dama za onim stolom želi broj njegovog mobača.Zatim bi papirić s brojem stavila na stol uzela mobitel i nazvala, i promatrala njegovu nestrpljivu reakciju i očekivanje poziva, međutim ne bih njega zvala ...neka malo :D
tek nakon dva poziva drugima njemu bi spremila kratku poruku ..
ak ne bi reagirao garant sam naletila na našeg Džonija :D

ja bome ne bih imala muda za išta od toga :D

iako, ovo što si ti ispričala podrazumijeva da je tebe taj teoretski frajer prvi pogledao i nasmiješio ti se, tako da zapravo već donekle znaš da mu se sviđaš.
s druge strane, što ako si ti primijetila njega, a on tebe nije? jer tako je najčešće muškarcima. često senjaju neku koja uopće nema pojma da je on tu... :nezna

bome, nije lako bit muško...

NorthStand
20-07-2014, 01:55
ovako ja zavodim cure....

http://www.youtube.com/watch?v=5chD4hw0U5Q

http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/kruna.gif

NorthStand
20-07-2014, 02:01

iako, ovo što si ti ispričala podrazumijeva da je tebe taj teoretski frajer prvi pogledao i nasmiješio ti se, tako da zapravo već donekle znaš da mu se sviđaš.
s druge strane, što ako si ti primijetila njega, a on tebe nije? jer tako je najčešće muškarcima. često senjaju neku koja uopće nema pojma da je on tu... :nezna

ja pokažem biceps, i nema tog ne primjeti me. u najgorem slučaju, skinem se gol i skačem pred njom u more dok me ne primjeti. :smijeh

doduše, to radim tek kad vidim da ništa drugo ne pali. :rofl

kiša
26-07-2014, 13:06

jednako se dogodi stilka, i žene često sanjaju nekog koji nema pojma da su one tu :) a najčešće se signali protumače posve suprotno :D
ali onaj koga ušicam okom nema mu spasa :kruna

i je i nije lako oboma, i muškim i ženskim

caporegime
27-07-2014, 23:49
jednako se dogodi stilka, i žene često sanjaju nekog koji nema pojma da su one tu :) a najčešće se signali protumače posve suprotno :D
ali onaj koga ušicam okom nema mu spasa :kruna

i je i nije lako oboma, i muškim i ženskim

ima traume od pogleda? ne tvog nego svog kad se susretne s tvojim?

kiša
28-07-2014, 10:06
ima traume od pogleda? ne tvog nego svog kad se susretne s tvojim?

ne mre se odolit mojim ze(h)lenim okama zato ja ne skidan sunčane očale, ne moš uvik nered pravit :liza

caporegime
28-07-2014, 12:12
ne može se odoliti ni pogledu na mutanta zaraženog ebolom ako ćemo pravo......
nego, umjesto da pametuješ oko toga kako bi ti uletila, rađe sagitariusu pokaži na koji način su tebe razoružavali, u kojim situacijama si ti potpisivala kapitulaciju istu večer.

sudeći po nekim znakovima koje uočavam........znala si i ti poginuti za slobodu na prvom megdanu, jel tako

kiša
28-07-2014, 12:47
ne može se odoliti ni pogledu na mutanta zaraženog ebolom ako ćemo pravo......
nego, umjesto da pametuješ oko toga kako bi ti uletila, rađe sagitariusu pokaži na koji način su tebe razoružavali, u kojim situacijama si ti potpisivala kapitulaciju istu večer.

sudeći po nekim znakovima koje uočavam........znala si i ti poginuti za slobodu na prvom megdanu, jel tako

koji zginuo nije ka da ni živio nije :cheer

caporegime
28-07-2014, 13:02
to su riječi kišo moja.:hug
samo, pročita li ovo sagitarijus morat će si istočiti barem 8 dcl krvi da se malo smiri. grunf neće, eno ga već kupuje onaj sprej-šanericu za dah, budući ga ovakve spoznaje motiviraju da oma naruči jenu litru z vodom iz istih razloga iz kojih inkvi ljuljne dvi tri ljute, budući stara narodna kaže; bez ruma nema šturma

sagitarius
28-07-2014, 16:13
samo, pročita li ovo sagitarijus morat će si istočiti barem 8 dcl krvi da se malo smiri. grunf neće, eno ga već kupuje onaj sprej-šanericu za dah, budući ga ovakve spoznaje motiviraju da oma naruči jenu litru z vodom iz istih razloga iz kojih inkvi ljuljne dvi tri ljute, budući stara narodna kaže; bez ruma nema šturma

Evo istoča sam si kilo crnog stonog suvog da ga ubacim u krvni sustav i malo promislim kako bi ova tema mogla ići dalje... hm možda ovih dana aktuelnim, doduše kako za koga, "uletima" na moru, kamo se lagano pripravljam pakiranjem kufera...
Da predstavim samo djelić te atmosfere: Predvečerje, izgušteralo se na suncu, iskupalo u moru, tuširalo i izišlo se u štrapacirung rivom...
Ponegdje se sjedne na hladno pivo...., ponegdje na porciju ribe, pa opet štrapacirung i u grupi super cura koje prolaze ispred vas, izdvaja se jedna... ona vas je pogledala, vi nju, vrijeme je za akciju, jer propušteni djelić sekunde je zauvijek izgubljena prilika, za koju ste sigurni da ima "štofa"...
Kako ćete to učiniti... ili pak kako ste to nekad davno ili nedavno učinili...
Capo na potezu si...:D

caporegime
28-07-2014, 16:35
plaža, kolodvor, čekaonica, birtija, trgovački centar........nebitno moj sagi.
mozak je prazan i ne očekuje se ništa. ništa nije pripremljeno niti se oko ičega razmišlja.
jedino kad osjetiš krv, prepustiš se sebi.
nema pravila, samo sve dođe od sebe.
nekad ide, nekad ne ide.
i gepard kao najbrža životinja na svijetu ima tek 10% uspješnih pokušaja.

a možda naletiš i na kišu, zar nisi vidio ispovjest o povremenoj pogibiji

kiša
28-07-2014, 17:00

a capo :raspa

caporegime
28-07-2014, 18:02
a capo :raspa

mislim da će ova gesta razveseliti par ljudi ovdje uokolo.......

caporegime
28-07-2014, 18:46
e ljudi, pjesma me zamolila da se polako isključujem iz rasprave pa vas ostavljam u nadi da je sagitarijus uspio pronaći pravu formulu.
pozdrav s teme i ne krećite se u okolini mostara, mogli ostat bez love u džepu

kiša
28-07-2014, 19:25
e ljudi, pjesma me zamolila da se polako isključujem iz rasprave pa vas ostavljam u nadi da je sagitarijus uspio pronaći pravu formulu.
pozdrav s teme i ne krećite se u okolini mostara, mogli ostat bez love u džepu
što ti je nostalgija, ka u pismi..pa da krene putom do Mostara progovara želja stara...:bokic

caporegime
28-07-2014, 20:04
pa preko starog mosta u čaršiju, popit kafu iz džezve, prošetat kujundžilukom pa zanoćit u kakav han s višestoljetnom tradicijom........
ili pak s huma gledat svjetla grada ili barem auta što prolaze prema ili iz brotanjskog kraja.......
opcija je puno.....

kiša
28-07-2014, 20:07
pa preko starog mosta u čaršiju, popit kafu iz džezve, prošetat kujundžilukom pa zanoćit u kakav han s višestoljetnom tradicijom........
ili pak s huma gledat svjetla grada ili barem auta što prolaze prema ili iz brotanjskog kraja.......
opcija je puno.....

jel znaš kako ima ideja napravit na Humu vidikovac i možda ljetno auto-kino

caporegime
28-07-2014, 20:11
hum ima čar tek kad na njemu ima......manje auta

kiša
28-07-2014, 20:18
hum ima čar tek kad na njemu ima......manje auta

aaaaaa to je to tvoje brdo di si.....:P

caporegime
29-07-2014, 07:55
gledao svjetla grada. i auta s kobilovače, pa to sam već rekao ali kod tebe i jest fora da što god ja kažem ti to ionako već znaš.
barem kod većine stvari, ne?
a ti opet ranoranilac. da ne šećeš ćuku možda

kiša
29-07-2014, 08:24
gledao svjetla grada. i auta s kobilovače, pa to sam već rekao ali kod tebe i jest fora da što god ja kažem ti to ionako već znaš.
barem kod većine stvari, ne?
a ti opet ranoranilac. da ne šećeš ćuku možda

ko bi reka capo ima jednak bioritam ranoranioca:raspa

caporegime
29-07-2014, 08:33
nemam jednak ritam, nego stvari za napraviti pa se uhodavam u razbuđenost.
jesi ti što god bila na brdu? šta ima lijepo gore

kiša
29-07-2014, 08:40
nemam jednak ritam, nego stvari za napraviti pa se uhodavam u razbuđenost.
jesi ti što god bila na brdu? šta ima lijepo gore

di ,na Humu ? moji su odrastali gori, uobičajeno je bilo skakat i verat se po Humu igrat se po bunkerima , redovito se išlo na pošumljavanje.
Ja odem jedino na Veliki petak kad je put križa