PDA

Pogledaj Full Version : a skupinu E ste zaboravili? (Francuska, Švicarska, Ekvador, Honduras)

NorthStand
20-06-2014, 22:47
Francuzi stvarno prelagano gaze švicarce, očekivao sam puno jači otpor švicaraca i moram priznat da sam pomalo razočaran, Hitzfeld je zakazao. :down

iako jaki su francuzi, imaju hordu igrača, još im fali Ribery ali nekako mi se čini da su u odličnoj formi ne znam samo kako iako igraju u jakim klubovima baš se vidi da su nabrijani, i stvarno s ovakvom igrom mogu daleko. nisam očekivo da će ovako igrat, jer francuska već godinama ima problema s svojom igrom iako ima vrhunske igrače, jednostavno nisu bili ekipa do sad. sad stvarno djeluju nabrijano, i dosta kolegijalno što u neku ruku uz takve igrače i jamči dobar rezultat. falilo im je baš to zajedništvo, sad ga je ovaj Deshamp probudio i mislim da mogu daleko. iako i dalje je to "legija stranaca", ali sviđa mi se da nisu baš svi crnci na terenu jer ipak je riječ o francuskoj i ide mi na nerve kad ne vidim nijednog francuza na terenu. deshamp je to malo poboljšo, i mora mu se čestitat što vraća povjerenje francuza u njihovu reprezentaciju. jer nijedan normalni francuz se ne može identificirat s arapskim emiratima, i alžirom.

Grunf
21-06-2014, 00:00
5:2 ih razbili Francuzi, a još im nisu priznali zadnji gol jer je sudac u trenutku pucanja Benzeme na gol svirao kraj. :naklon

P.S. 2 sekunde prije kraja je sudac sudio kraj, u toku akcije Francuza :naklon

NorthStand
21-06-2014, 00:41
inače nisam baš ljubitelj francuza ko nacije, dođu mi ko talijani i englezi nisam njihov ljubitelj jednostavno ih ne volim. ali ovo su vrhunski odigrali, baš su ih ono nadtrčali maksimalno u napadu praktički svaka akcija čista perfekcija pogotovo one akcije iz kojih su golovi zabijeni. mislim da imaju velike šanse ako zadrže ovakvu formu igrat finale, sve ovisi na koga će naletit naravno jer ako nalete na neku reprezentaciju koja im baš i ne leži po stilu igre mogu oni i puno ranije kući. i Švicarska ih je stila pred kraj tekme, kad je shvatila da više nema šta izgubit već pucat sa svih pozicija pa šta uđe da uđe.

Grunf
21-06-2014, 00:45
Zasad su najbolji nogomet prikazali Kostarika, Francuska, Njemačka i...nemrem se sjetiti tko još. Hrvatska. :D

NorthStand
21-06-2014, 00:59
ma mi igramo solidno, ali po meni veliki problem nam je već godinama spora tranzicija iz obrane u napad i iz napada u obranu, pogotovo iz napada u obranu naši prečesto zaborave se vraćat u obranu a to onda mora platit Stipe s primljenim golovima. ne može se tako igrat više, moramo biti brži puno brži, Francuzi su danas na jurnjavu satrali švicarce!

Meksikanci isto imaju taj adut trku, i sigurno da će protiv nas probat napravit nešto što je francuska večeras napravila švicarskoj. puno reprezentacija koje trkački nisu moćne i brze, padnu protiv takvih ekipa. neminovno je da brzina igrača, često presudi, evo najbolji primjer ti je Perišić pardon Gareth Bale protiv kameruna. :kez

Grunf
21-06-2014, 01:31
1:0 vodi Honduras :rofl Prvi gol nakon 1982. godine :naklon

Grunf
21-06-2014, 01:37
1:1

Upropastili su slavlje Hondurasa...

NorthStand
21-06-2014, 02:02
1:0 vodi Honduras :rofl Prvi gol nakon 1982. godine :naklon

buahaha kako sam puko od smijeha kad je komentator to reko, da 1982 haha ja nisam bio ni rođen tada! :smijeh