PDA

Pogledaj Full Version : Skupina G-(Njemačka, Portugal, SAD, Gana)

NorthStand
16-06-2014, 18:57
http://www.youtube.com/watch?v=FYcHLKAMncY

ajmo švabe ko njemački vojnici 1941, protutnjite kroz te portugalske obrambene redove. :evil

Grunf
16-06-2014, 20:30
Portugalci odmah zavoljeli naše komšije, reklo bi se ljubav na prvi pogled. :D

http://www.dodaj.rs/f/i/SM/1R89m07B/raulmeireles.jpg

NorthStand
16-06-2014, 21:11
ali za šta je dobio crveni pepe, onda je ono nad modrićem od Neymara dok nije zabio gol crveni na kubik! smiješno je ovo prvenstvo, i te sudačke procijene šta je crveni šta nije, šta je penal šta nije, a znamo svi koliko takve procijene utječe na tijek utakmice. dobili bi ih nijemci i bez toga, jači su imaju najskuplju reprezentaciju na prvenstvu, ali meni ide ne nerve to što za istu stvar Neymar dobije žuti dapače njegov udarac Modrića je bio puno više za crveni nego ovo od Pepa, i onda ovaj prvi dobije žuti a ovaj crveni. pa opet ovo što nije portugalu suđen penal, je bilo puno bliže penalu nego ono protiv Lovrena što je suvišno dodatno pojašnjavat, ali jasno je da je ovaj Srbin protažiran da Srbija što prije uđe u EU na krilima Angele Merkel i Njemačke a sigurno da tu Portugal malo može pomoći. :kez

sve u svemu, ako već neka velika nacija mora dominirat ostalima onda neka to budu nijemci, normalniji su sto puta od ovih engleza rusa i sličnih. kod njih je sve jasno, kao i u reprezentaciji svatko ima svoj zadatak i obavlja ga maksimalno. EU bi se realno raspala odavno, da je Nijemci ne naštimavaju i ne guraju na konto svoje ekonomije. normalno da imaju i koristi od te politike, ali bez njih EU nema šanse da bi funkcionirala ovako kako funkcionira danas. a o njihovoj reprezentaciji suvišno je i pričat, neki su se ponadali da nakon hitlera(najbolji igrač njemačke u povijesti :smijeh) i klinsmana njemačka više nikad neće biti ista, ali prevarili su se o kako su se prevarili! :kez

NorthStand
17-06-2014, 01:12
SAD vodi, kao što sam predvidio, mislim da će oni dobit ovo po meni kvalitetniji su od Gane i treba to riješit. ono što evidentno fali svim afričkim ekipama, a to je ključno u nogometu malo virtuoznosti i tehničke potkovanosti, zato ih mi europljani i južnoamerikanci praktički prije tekme možemo upisat bodove. jedino azijati ima da drhte pred njima, a Iran koji je jedna od najslabijih ekipa nije uspio popušit od jedne najjače afričke nigerije, tako da suvišno mi je uspoređivat to i ako naši ne dobiju s barem dva gola razlike kamerun mogu se samoubit.

Bukowski
17-06-2014, 11:30
ali za šta je dobio crveni pepe, onda je ono nad modrićem od Neymara dok nije zabio gol crveni na kubik!

Pepe uopće nije dobio crveni za faul :misli

Grunf
17-06-2014, 12:39
Dempsey dobio po nosu :shock

http://d2q3qbhoj2sflf.cloudfront.net/wp-content/uploads/2014/06/DEMPSEY-FACE.gif

http://larrybrownsports.com/wp-content/uploads/2014/06/Clint-Dempsey-bloody-nose.jpg

NorthStand
17-06-2014, 13:21
haha kako ga je nokoautirao, moramo se i mi čuvat afrikanera sutra jer ne smije nam se nijedan ključni igrač ozljedit, pogotovo kad budu gubili bit će nervozni jer će biti svijesni da ispadaju pa će igrat i prljavo. u tom sllučaju ni crveni im ništa ne znači, kad ispadaju svejedno, a nama ozljeđeni Modrić ili Mandžukić protiv meksika ne da će falit nego ćemo biti teže hendikepirani. treba se pazit sutra, ti afrikaneri su prljavci.

NorthStand
17-06-2014, 13:24
Pepe uopće nije dobio crveni za faul :misli

pepe je dobio crveni za udarac po licu, ali od Neymara udarac po licu je bio puno gori i zato sam se čudio da je on dobio samo žuti. još je prvo bio pogledo, pa kao fol "nehotice" udario modrića a vidilo se na usporenoj snimci da je prvo pogledo u modrića i onda skrenuo pogled i onda ga direkt po vratu raspalio po meni čisti crveni ako se već ide pričat o nekim sudačkim kriterijima za nedozvoljene udarce. u svakom slučaju, jel slučajno ili nije mislim da to nijednog suca ne bi trebalo zanimat i da bi u takvim slučajevima trebalo pokazivat crvene. prljavcima nije mjesto na terenu, već u svlačionici.

ZGabriel
17-06-2014, 14:14
samo da mahnem ribici. :de :de :de :de

zlatna ribica
17-06-2014, 14:22
samo da mahnem ribici. :de :de :de :de

:rofl

Nije još ful spreman bio Ronaldo, al takva utakmica se ne propušta..

Ma nema veze ta tekma, ko i naša s Brazilcima... Svejedno, vjerujem da Portugal ide dalje.

Njemci su definitivno jedni od favorita za naslov, sudeći po prikazanom. Njemci i Nizozemci..

Bukowski
17-06-2014, 17:46
pepe je dobio crveni za udarac po licu

Pepe je dobio crveni radi onoga posli udarca :009

Grunf
17-06-2014, 20:47
Svejedno, vjerujem da Portugal ide dalje.

http://i.imgur.com/WpsnwMs.gif

Humphrey
23-06-2014, 13:42
SAD - pORTUGAL 2:2, šteta za amerikance, ali još postoji dobra šansa da cigo i njegovi odu doma,a germani i jenkiji nastave dalje.

Inkvizitor
23-06-2014, 13:50
Šteta da je ta utkamica bila tako kasno..Ameri su dobra ekipa..

NorthStand
23-06-2014, 16:00
Pepe je dobio crveni radi onoga posli udarca :009

pa barem sam ja tako mislo, ne znam na čemu je sudac bazirao svoju odluku. meni se učinilo da je zbog tog udaranja dobio, a sudac tko zna šta je on mislio?

NorthStand
23-06-2014, 16:02
SAD - pORTUGAL 2:2, šteta za amerikance, ali još postoji dobra šansa da cigo i njegovi odu doma,a germani i jenkiji nastave dalje.

iskreno ja sam definitivno za prolaz amera i germana, jednostavno ipak su to države od kojih i mi imamo ponekad koristi pa bolje onda da oni prođu nego tamo neki portugalci i nigeri, nisam rasist ali uvijek drukam za "naše"(arijevce :rofl). nek se praši, kad igraju naši! :kez