PDA

Pogledaj Full Version : SP Brazil-Skupina F (Bosna i Hercegovina, Argentina, Iran, Nigerija)

NorthStand
15-06-2014, 23:26
reko sam da neću navijat za bosnu, ali i ja moram reći "VOLIM TE BOSNO." :smijeh

http://www.youtube.com/watch?v=ajBD7AOEDyk

šta da se radi, svi nas gaze još i ove poplave, nema nam druge nego solidarizirat se s Džekom i jaranima i reći gazi Bosno, srce ponosno. :rofl

šalu na stranu, neka pobjedi bolji, Bosna će imat svoje šanse sve ovisi o tome dal će ih biti u stanju iskoristit i realizirat, ako ih ne iskoriste to će Argentina kaznit ko što je i nas Brazil. to su ekipe koje svaki kiks kažnjavaju, i nemaju milosti niti malo prema slabijem tako da slabiji mora sve svoje šanse iskoristit i napravit što manje grešaka u svojoj polovici terena ako hoće izvuć živu glavu.

Humphrey
15-06-2014, 23:31
Ne zna, da nema tog regionskog ludila, navijao bih za BiH protiv favorita,a to je Argentina. Ovako, neka ih pobjede,razbiju, jer kad je dosta, dosta je.

U ovoj skupini navijam za Iran i Nigeriju.

Grunf
16-06-2014, 00:06
Gadno je pocelo za susjede.

NorthStand
16-06-2014, 02:00
ma očekivano, praktički su napravili iste greške ko i mi, iako sam dojma da bi mi ipak malo više namučili ove argentince jer su igrali stvarno prosiječno ispod razine u kojoj sam očekivao od Argentine, sve u svemu sumnjam da će daleko s ovom igrom.

šta je tu je, moraju se vadit protiv Nigerije i Irana oni nemaju Mesija. :kez

realno Neymar i Mesi su ta ključna razlika, velike ekipe uvijek imaju tu jednu ekstra klasu koja u ovakvim susretima često presudi.

Inkvizitor
16-06-2014, 11:06
Argentinci podcijenili Bosance, onaj gif iz šesenseterca gdje Argentinac izvodi egzibicije je grdo ruganje..a nemaju s čim..nisu ništa pokazali.

http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_images/2014/06/15/97d019003f01566d4a7d3a18ef7f0808.gif?1402874214

Igrali su tako ko da BiH nije dostojna njihovog truda i pažnje..

Inkvizitor
16-06-2014, 11:17
Onaj Medunjanin ima stil look iz kampa Al Qaide. Istu intenciju ima Pjanić, i još neki

na šta će ličit repka Bih za koju godinu..

farcry
16-06-2014, 11:53
Bosna je igrala u fazonu odkud mi ovde, zbunjeni,nikako da se spoje, pod velikom tremom...to je uglavnom problem svih reprezantacija sa ovih prostora, odseku im se noge kada igraju sa "velikim" reprezentacijama, namerno sam stavio navodnike jer nema velikih reprezantacija svako svakog moze da pobedi.
Problem je u mentalitetu o tome je pricao Mateus kada je bio trener Partizana.
Hrvatska se uspela iscupati iz takvog mentaliteta mislim na prosle reprezantacije ali ova u Brazilu mi je takodje kao Bosna delovala konfuzno barem u prvom poluvremenu posle su se malo opustili ali nije to to.
Resenje je prosto igrajte taj jebeni fudbal, izgleda da sam ja jedini srecan sto srpska reprezentacija nije u Brazilu, a i koj ce kad bi sluzuli kako kanta za punjenje, kljusine najobicnije.
I kad bi bili dole, vec bi znao taktiku unapred, a to je bunker pa ako nas usere iz neke kontre to je to, ako ne sta ima veze uspeh je i biti na svetskom prvenstvu.

Grunf
16-06-2014, 13:00
Majstorija Messija, a u takvim situacijama uvijek netko ispadne smiješan. Neki lik u obrani pokosio onoga koji je pratio Messija :rofl

http://giant.gfycat.com/ThatSpiffyArctichare.gif

Inkvizitor
16-06-2014, 16:36
za ovog Argentinskog izbornika su na fhr-u napisali da izgleda ko zbotoksirani Zvonko Bogdan :rofl

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJdoXyFE04MtXMuj6DVvb-DKSm46nIfPlw48BKihjOglvZnqFS

Humphrey
16-06-2014, 16:45
Onaj Medunjanin ima stil look iz kampa Al Qaide. Istu intenciju ima Pjanić, i još neki

na šta će ličit repka Bih za koju godinu..

Ali ako BiH eksplodira na ovom prvenstvu i ostvari neki uspjeh njega i suigrače stvarno čekaju djevice,ali u ovom životu.

NorthStand
16-06-2014, 18:05
BiH je odigrala odlično, ali nekako sam dojma da su Argentinci igrali u drugoj brzini, to je ono što je uništilo dojam o tekmi, definitivno neće daleko s takvom igrom ako ne ubace u brzinu više. vidno je i to da su nas brazilci više respektirali, jer su praktički igrali svoj maksimum u ovom momentu, dok argentinci očito je da nisu puno su slabiji tempo i pritisak radili na zadnju liniju bosne i po meni Brazil je pokazao više u prvoj tekmi od Argentine, to govorim jer su obadvoje u trci za naslov. neće ih uvijek Mesi moći isčupat svojim "bljeskom", prema tome ako žele daleko morat će ubacit u dvije tri brzine više.

ovi bosančerosi stvarno neki izgledaju ko iz kampa al quaide :rofl, ali dobar im je onaj Hajrović stvarno odličan igrač on i Pjanić i Džeko su po meni uvjerljivo tri najbolja igrača Bosne ovi ostali su čisti prosijek i ovise o izdanju ove trojice. aj možda može i Vedo ući u tu kategoriju, ali ipak nije na toj razini da bi ga se smatralo top igračem. kažem ovaj Hajrović stvarno djeluje dobro, i opasno je ugrožavao cijelu tekmu Argentinu po toj svojoj strani.

Inkvizitor
16-06-2014, 21:35
Miriše na prvi remi i prvu utakmicu bez golova

Grunf
16-06-2014, 22:36
Ne znaš kaj je zanimljivije, gledat travu kak raste ili ovu tekmu. :D

Inkvizitor
16-06-2014, 22:37
Ovi su zalutali na svjetsko. Eto šanse za BiH

Grunf
16-06-2014, 22:44
Ma ne znam, ova grupa je jako loša...Argentina prolazi, a ovi ostali su loši. Trebala bi samo Argentina ići dalje iz ove skupine, a iz naše 3 ekipe. :D

SarajkaDjevojka
16-06-2014, 23:14
BiH je bila fenomenalna. Ja ne znam što ste VI gledali no Vedo je Argentini zabio gol. Da nije bilo nesreće sa mladim kolasincem i autogola mi bi igrali neriješeno ..

Stvarno ne nalazim nijednu zamjerku BiH ..

Uz odličnog Hajrovica dodala bi Muhameda Besića, MirLema Pjanica, Seju Kolasinca i Hadzića ..

To su momci uz Standardne igrace budućnost našeg fudbala.

Prva polovina dvadesetih..

Hvala im svima za trud i radost koju su nam donijeli!

Pretpostavljam da skupinu prolazimo bez većih poteškoća..

ZGabriel
16-06-2014, 23:40
Ne znaš kaj je zanimljivije, gledat travu kak raste ili ovu tekmu. :D

prvo. :D znam lika koji je doktorirao na tome, eksperimenti su nevjerojatno zanimljivi (ako voliš fiziku).

Grunf
21-06-2014, 13:59
Ajmo Nigerija :cheer

Humphrey
21-06-2014, 14:10
Ajmo Nigerija :cheer

Ajmo Boko Haram

Grunf
21-06-2014, 14:25
http://www.4smileys.com/smileys/flag-smileys/nigeria.gif

Humphrey
22-06-2014, 12:27
Bosance pokralo,najtužniji su na prisavlju i među "urbanom" ekipom koja voli svoje smiješne muje i hase.

Ipak, još jedan dokaz kako je FIFA samo mafijaška organizacija koju treba zakonski zabraniti,ako zbog ničega onda zbog nesposobnosti.

Grunf
22-06-2014, 12:40
Irance su isto pokrali. 2 krađe u jednom danu i to kao za inat uvijek u korist "velikih". :kava

ljuta trava
22-06-2014, 12:56
Džeko se vraća kući !!!!!!
Hahahahahahahahahah

Neprocijenjivo !!!!!!

Inkvizitor
22-06-2014, 12:56
Pokralo Bosnu žešće.

Nigerija pojma nema. Jača Bosna tehnički, taktički pa čak i trkački. A opet izgubili.

Spora utakmica iako otvorena, bez nekog jakog tempa.

Čudi me nezainteresiranost pojedinih BiH igrača, pogotovo Džeke.

Onaj Bešić, strava igrač.

Grunf
22-06-2014, 12:59
Pokralo Bosnu žešće.

Nigerija pojma nema. Jača Bosna tehnički, taktički pa čak i trkački. A opet izgubili.

Je, tekma je bila otvorena, ali meni je Nigerija bila bolja u prvom poluvremenu. Drugo nisam gledal. :)

Svi Nigerijci su brzi kao strijele i tehnički jaki, čak malo prejaki za BiH-ovce. Onaj na desnom krilu je prehladio cijelu obranu BiH, kaj im je radio lik. :naklon

ljuta trava
22-06-2014, 13:00
Pokralo Bosnu žešće.

O kakvoj ti bosni ?????
Misliš na ovu reprezentaciju paštunskih studenata iz Sarajeva?

moonlight
22-06-2014, 14:42
Utakmica, potpuno nepovezana, BiH je odigrala kao da nema trenera na klupi, osim Pjanića i Bešića, u obrani, svi ostali kao da su se prvi puta vidjeli...presporo, i to protiv jedne prosječne Nigerije...
A što reći za Džeku, kakva je ono nonšalancija u igri, glumljenje nedodirljivog...
Uglavnom, prije svega zbog velike impresioniranosti, loše momčadske igre, nedovoljne protočnosti lopte i brzine, loše kondicijske pripreme, BiH ide doma, a tek na to dolaze sudačke pogreške...
Glupo je i zamisliti da ovakva Bosna dođe u 1/8 finala na jednu Francusku, u tom smislu O'Leary ih je spasio...

Inkvizitor
22-06-2014, 15:48
Je, tekma je bila otvorena, ali meni je Nigerija bila bolja u prvom poluvremenu. Drugo nisam gledal. :)

Svi Nigerijci su brzi kao strijele i tehnički jaki, čak malo prejaki za BiH-ovce. Onaj na desnom krilu je prehladio cijelu obranu BiH, kaj im je radio lik. :naklon

Ma k su brzi a kamoli tehnički jaki. Imali su deset-petenest kontri i polukontri a napravili su ništa.

Taktički i tehnički loši. Bosanski vezni red je dominirao.

Sjećam se Nigerije iz 94-te kad su Italiju držali u šaci u osmini finala mislim do zadnje minute kad Baggio izjednačio i dobili ih produžecima..trebali su završit utakmicu davno..a tek 98-me kad su preokrenuli Španjolsku mislim sa 0:2 do 3:2

ovi su smiješni.

Čudi me nonšalancija BiH igrača. kao da im se nije dalo, kao da nisu htjeli, nisu imali snage, što li..

A jači, bolji, superiorniji, tehnički, taktički čak i trkački.

Inkvizitor
22-06-2014, 15:52
Evo utakmice..nije doduše od 0:2 nego od 0:1 pa 1:1 itd..

treći gol..koji gol :o

http://www.youtube.com/watch?v=pyRTvt9XETM

Koje igračine je tad imala Nigerija..:o

Grunf
22-06-2014, 16:24
Ma k su brzi a kamoli tehnički jaki. Imali su deset-petenest kontri i polukontri a napravili su ništa.

Taktički i tehnički loši. Bosanski vezni red je dominirao.

Sjećam se Nigerije iz 94-te kad su Italiju držali u šaci u osmini finala mislim do zadnje minute kad Baggio izjednačio i dobili ih produžecima..trebali su završit utakmicu davno..a tek 98-me kad su preokrenuli Španjolsku mislim sa 0:2 do 3:2

ovi su smiješni.

Čudi me nonšalancija BiH igrača. kao da im se nije dalo, kao da nisu htjeli, nisu imali snage, što li..

A jači, bolji, superiorniji, tehnički, taktički čak i trkački.

Upravo sad gledam drugo poluvrijeme, BiH mora biti sretna s rezultatom jer je Nigerija imala dosta šansi za drugi gol, ali su bili neprecizni. Golim okom se vidi razlika u brzini i tehnici igrača Nigerije i BiH. To kaj je BiH više držala loptu ništa ne znači jer su igrali jalovo, ovi kad dobiju loptu to se rastrči na sve strane i uvijek nekaj zakuhaju. Jednostavno su bolji Nigerijci u svim pogledima, ne znam kaj si ti gledal kad su ti BiH-ovci bolji, superiorniji, tehnički, taktički i trkački, a Emenike 20 puta pretrčao obranu BiH. :zubo Morti si gledal neku drugu tekmu. :D

Normalno da je generacija Okoche, Ikpebe, Babangide, Kanua i ostalih bila jača od ove generacije.

Inkvizitor
22-06-2014, 16:58
Imali su šanse za šanse a to je razlika

Nigerijci puno zuje, malo meda daju.

Nije BiH briljirala, to i ne kažem ali su imali poništen gol, stativu i još par dobrih pokušaja.

Nigerijci djeluju ko neozbiljna ekipa kad pređu napad ne znaju što bi, idu individualno, nema organizacije, provincijska ekipa. I ovakav Kamerun je jači od njih o Gani da ne govorim. A nekad tako jaki.

Bukowski
22-06-2014, 17:14
Pokralo Bosnu žešće.

:009

Pokralo ih je teže,gol kad je svira ofsajd nisan moga virovat,i bez snimke san bija miljon posto da ofsajda nema,šta se i vidilo posli,metar i kusur van.

Posli,Bosna,ka i sve repstacije sa ovijeh prostora,luzerski mentalitet.

Nego,da mi napadač igra onako ka Džeko,Mandžukić npr,jeba bi mu mater i oca.Ja ne mogu virovat,i ne samo on,bar njih 3-4 su bili u stilu teška kurcobolja.Na refule bi trčali,5 minuti se dvojica trude,pa niko,pa onda 10 minuti trojici još šune da bi mogli trčat i borit se,katastrofa.Jedino Džeku ne jebe ništa,on lagano,ka da ima 5:0.Ja JEDNOM nisan vidija da je on potrča napravit presing,ili se izborit,podić ekipu,nula.Kad izgubi loptu "a štaš,jel,prova san".Sve u tom stilu.Nit sekund da on zagrize.

Gubiš jbt 1:0,ispadaš,pa daj grizi.

Sve skupa,nisan uopće uima osjećaj da su oni tim,ekipa,čini se meni da tu ima masu zle krvi,čitan danas malo,ima tu sranja teških ko je i kako pozvan,biće radi tih stvari.

O spremnosti također ne bi,od svih utakmica šta san gleda,Bosna je daleko najnespremnija,oni ne mogu 15 minuta u komadu trčat presing kolektivno.

A biće da je odigra taj luzerski mentalitet i kod toga šta je to ipak bila Nigerija,jbg,kontra Argentine se ipak oš pokazat,ove će lako....

PS.Sušić mi je izgleda da najviše grize za dres,ne zato šta san Hajdukovac,nego stvarno.Također,koliko san vidija,ne vole ga ni sekund neki,nisu mu baš tili dodat u nekim situacijama.

Ajte vi Bosanci doma lipo,ko je vidija trčat na + 30,eto i nas za vama.

Inkvizitor
22-06-2014, 17:23
Sušić grize po sata. Vidio bi ga da igra cilu tekmu

Galofak igrač.

NorthStand
22-06-2014, 20:51
pošto revno navijaju protiv nas, napadaju hrvate kad god im se ukaže prilika, vrijeđaju za dom spremni i slično ne da mi je drago nego se nadam da će još jedan poraz popit i tako fino posrani kući.

realno, odigrali su krajnje mlitavo i nezainteresirano tekmu od velikog značenja za njih, i zato su zasluženo popušili. ne znam jel su karali kakve brazilke noć prije, pa se "potrošili" prije tekme ali nešto s njima očito nije bilo u redu. bilo kako bilo, ne zanima me Fosna zanima me samo i jedino moja Hrvatska zato ovu temu više ne pratim. Hrvatistan do Drine!

kiša
23-06-2014, 12:56
Poraz reprezentacije BiH od Nigerije goruća je tema u zemljama regije. Budući da je nastup bio premijeran na Svjetskim prvenstvima, strasti su bile velike pa su uslijedile i žestoke reakcije.

SportSport.ba snimio je izjavu razočaranog navijača koji je bio prilično jasan što se tiče prozivanja glavnog krivca za poraz. Ima sve predispozicije da postane hit na društvenim mrežama, kojima se velikom brzinom širi. Poslušajte što je rekao.
http://www.youtube.com/watch?v=xJk7EbbLniE

Inkvizitor
23-06-2014, 13:00
di su našli ovog seljačića..

NorthStand
23-06-2014, 14:59
i sad kad čovjek vidi da ovakvima butković nobilo i ostala gamad "antifašistička" u hrvatskoj drže ljestve, tepaju im da je Franjo zločinac da ih je genocidisao i tako dalje, odmah znaš da bi tu bandu bilo najbolje preselit u Sarajevo pa neka ruku pod ruku s takvima siju sjeme razdora protiv hrvatske države i naroda, ali daleko od naših očiju i naše države.